KWIECIEŃ NA CZYNNIKI PIERWSZE-Tomasz Sidor

Ta strona przedstawia materiały filmowe w, których brednie kwietnia są rozkładane na czynniki pierwsze. NAJNOWSZE FILMY SĄ NA GÓRZE najstarsze na dole tak byś za każdym razem jak tu wejdziesz miał od razu na wprost każdy ostatni film.


Link do play listy ze wszystkimi produkcjami obalającymi brednie Głuszyckiego mitomana jakie nagrali wszyscy walczący z tymi pierdołami tutaj:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc

Dariusz Kwiecień OSTATECZNA DEMASKACJA TWORZENIA MITÓW
Opublikowany 9.08.2016


Streszczenie wypowiedzi z filmu:

Zwróćcie uwagę jak kwiecień usilnie nakłania tego Pitera by powiedział coś od siebie na temat tych kamieni gdy tymczasem Piter mocno zakłopotany duka po dwa trzy słowa i nie wie co powiedzieć. Ostatecznie kwituje to stwierdzeniem „chyba to nie będę z pola, myszle tak” przy udziale niezbyt rozgarniętego śmiechu i rozbawienia z jednoczesnym wyraźnym zakłopotaniem. Następnie kwiecień mówi do niego by mówił dalej, bo wszyscy czekają na to, co powiesz, żeby nie wyszło na, że znowu Czeski film wyszedł, domagając, się jednak od Pitera dopowiedzenia czegoś więcej, na co Piter zdołał już tylko powiedzieć „ żeby nowum legendu zrobił?”

Kwiecień skonsternowany i zakłopotany po takim obrocie sprawy szybko zaczyna na nowo swoją bajkologię po tych słowach Pitera i z równym zakłopotaniem błyskawicznie tuszowanym mówi, to znaczy nie legendę, przechodząc po raz kolejny do omawiania układu tych kamieni dryfując w stronę swych poprzednich domniemywań - wymysłów.

A przy okazji mówiąc do Pitera o Czeskim filmie obraził go wykazując ironiczny i pobłażliwy stosunek do Czechów.

Mamy dowód, że wszystko co mówi kwiecień to mity i legendy tworzone dla zabłyśnięcia w Internecie i pozyskania naiwnych w celu zwabienia ich na swoje prelekcje i organizowane imprez za pieniądze.

Wygląda to tak, że kwiecień znajduje ludzi licząc na to, że pod jego wrażeniem i wpływem oraz perspektywą zarobku na mitach i legendach włączą się do tworzenia własnych mitów i legend lub będą bezkrytycznie potwierdzać jego wymysły.

Tutaj Piter wykazał się rozsądkiem, a może tylko brakiem oczekiwanej przez kwietnia wyobraźni i nie dał się podpuścić i z uśmieszkiem na twarzy zapytał, że co ma tworzyć kolejny mit? Tym samym zdradził co myśli o wszystkim co mówi kwiecień. Prawdopodobnie ich znajomość nie jest na tyle długotrwała by Piter do końca zaakceptował sztuczne tworzenie mitów i legend, a kwiecień nie zdążył go jeszcze urobić by włączył się w te jego tworzenie mitów i legend z pełnym przekonaniem i zaangażowaniem, dla tego Piter tak zareagował gdy kwiecień tak usilnie podpuszczał go by coś powiedział o tych zwałach kamieni.

Widzicie teraz na czym polega mechanizm, którym posługuje się kwiecień. Znajduje kogoś i z początku robi dobre wrażenie zaciekawiając umiarkowanymi opowieściami i ciągając go po różnych miejscach. W miarę upływu czasu gdy jego przyjaźń z kimś się pogłębia i utrwala, kwiecień zaczyna wciągać taką osobę w niepisaną umowę, że obaj będą tworzyli mity i legendy, co obu się opłaci, lub ta osoba będzie kwietniowi tylko w tym pomagać czując w tym interes i zysk jaki kwiecień przed kimś rozpościera poprzez na przykład udostępnianie mu swego ośrodka do organizowania płatnych spotkań, organizowania tych spotkań jako organizator, albo choćby wydaniem mu przewodnika, płyty CD czy jak ostatnio udostępnienie mu koni w celu sprowadzenia sobie większej ilości klientów. Myślę, że właśnie takimi intencjami wielu ludzi się kieruje wokół, których kwiecień się kręci.

Po reakcji Pitera widać, że nie załapał tych farmazonów z należytą i oczekiwaną przez kwietnia powagą, co wprawiło kwietnia w zakłopotanie i konsternację, przez co kwiecień szybko zmienił temat. W chwilę potem Piter konstatując, że wrobił kwietnia nie chcąc kontynuować bajko logii kwietnia i tworzyć kolejnego mitu , dodał pośpiesznie, że faktycznie tych kamieni nie mogli tak ułożyć rolnicy.

Niemniej to już nie zmienia całej sytuacji, w której ewidentnie widać, że kwiecień podpuszczał Pitera licząc, że ten doda coś od siebie na potwierdzenie jego wymysłów. Nie udało się, bo tak jak wcześniej powiedziałem, albo Piter zmitygował się nie chcąc się ośmieszać tworzeniem kolejnego niepotwierdzonego mitu lub zabrakło mu zwyczajnie do tego wyobraźni.

Nie wykluczonym jest jednak, że może nawet w tej właśnie chwili gdy kwiecień go tak usilnie namawiał i podpuszczał by coś od siebie powiedział przed kamerą o tych kamieniach, Piter zwyczajnie uświadomił sobie, że jest wkręcany w tworzenie mitów i nie chciał w tym uczestniczyć bo mu się zrobiło głupio.

Ale to się okaże co Piter pomyślał w przyszłości. Bo jeśli przejrzał na oczy i uświadomił sobie, że kwiecień go wkręca w tę swoją oszukańczą działalność to powinien się od kwietnia odciąć.

Jeśli tak się nie stanie to będzie to oznaczało tylko to, że dał się kwietniowi namówić w działalność tworzenia mitów i legend na potrzeby zabłyśnięcia na Internecie i wabienia ludzi na płatne spotkania. Czas to pokaże jak będzie.

Niemniej te słowa, w których Piter zapytał czy ma stworzyć nowy mit świadczą dobitnie, że właściwie odebrał intencje kwietnia, że tak ma właśnie coś powiedzieć by, albo potwierdzić mity kwietnia, albo samemu stworzyć nowy.

Kwiecień przeliczył się i wyszedł na oszusta i mitomana w oczach Pitera i chyba tym razem nas-was wszystkich.

Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że kwiecień to oszust i podpuszczacz wyszukujący, albo idiotów mających mu pomagać ślepo wierzących w jego pseudo wiedzę i informacje, albo oszustów takich samych jak on węszących zysk w tej jego mitologii tworzonej na potrzeby komercyjnych zysków i internetowej wątpliwej jak widzimy sławy.


Temat w osobnym dziale z resztą filmów z YT: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/blog-page_60.htmlDariusz Kwiecień posiadacz czarnego pasa, którego obroniły męty z Głuszycy+oszczerstwa i pomówienia
Opublikowany 9.08.2016


Z materiału dowiecie się jak kwiecień płodzi o sobie samym mity wielkiego wojownika z czarnym pasem, oraz jak szkaluje i pomawia oskarżając o napuszczenie na niego ludzi, którzy jakoby go pobili i o tym jak Głuszyckie męty wzięły na napastnikach odwet w obronie naszego wielkiego karateki.


Kolejna kamienna osada Riese Dariusz Kwiecień 0 08 2016 dowody na zmyślone mity i kłamstwa
Opublikowany 9.08.2016


Pełnometrażowy film punktujący wszystkie kłamstwa kwietnia dotyczące kamieni na polach I w lasach.

Dowiecie się z niego jak kwiecień lawiruje w swych domysłach zaprzeczając samemu sobie, jak dorabia do różnych miejsc nieprawdziwe historie i legendy nigdzie ni potwierdzone, ani przez nikogo, jak Piter z Czech wkopuje kwietnia zdradzając jego tworzenie mitów i legend do, których nie bardzo chce przykładać ręki, jak Jezus ma zamiast skóry łuskę rybią, jak kwiecień stał się posiadaczem czarnego pasa, co nie uchroniło go przed rzekomym pobiciem przez ludzi wysłanych przez Tomasza Sidora i jak Głuszyckie męty stanęły w obronie kwietnia po tym rzekomym pobiciu.

Poza tym znów dowiecie się, że gzy to owady z rodzaju muchówek, które w nomenklaturze Głuszyckiej zwane są latającymi kleszczami!

Jednym słowem uczta dla rozsądnych, a gorzka strawa dla zapatrzonych w kwietnia.Dariusz Kwiecień Tajemnice Riese według Dariusza Kwietnia po 6 latach badań ostateczne wyniki
Opublikowany 06.08.2016
Dariusz Kwiecień Tajemnice Riese według Dariusza Kwietnia po 6 latach badań ostateczne wyniki.
No to się doczekaliście prawdy o Riese wg. dariusza kwietnia.


Tkalnia Smaków Dariusz Kwiecień lipiec 2016 kilkadziesiąt dowodów niewiedzy kwietnia i oszczerstw 

Opublikowany 05.08.2016
Tkalnia Smaków Dariusz Kwiecień lipiec 2016 kilkadziesiąt dowodów niewiedzy kwietnia i oszczerstw .
Wybaczcie ze względu na zbyt długi opis naszego specjalisty od kolejnictwa musiałem ten opis wstawić w link do serwera gdzie możecie go otworzyć w txt w osobnej karcie:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtOC1kaFRqQ1FMLWs
Dodatkowymi materiałami do obejrzenia są filmy:
Dariusz Kwiecień Tkalnia smaków oraz Olszyniec czyli śladami Darka cz .1
Użytkownika na YT
Moto Turysta EDC Motocyklowego turysty
https://www.youtube.com/watch?v=3E_ZS7O7K4c
W tym filmie zobaczycie Tkalnię Smaków i słynnego kotleta z innej strony niż pokazuje kwiecień.
Oraz drugą dłuższą cześć
Dariusz Kwiecień Tkalnia smaków oraz Olszyniec czyli śladami Darka cz. 2
https://www.youtube.com/watch?v=Tgo4IMh0FSM
w, której zobaczycie miejsca w, których kwiecień wciskał swe farmazony z innej perspektywy z komentarzem autora obnażającym kity i fantasmagorie kwietnia.
Temat na blogu z tym materiałem:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/2016/08/dziesiatki-dowodow-na-niewiedze.html
UZUPEŁNIENIE DO FILMU
Moi drodzy widzowie.
Na materiale gdy komentowałem brednie kwietnia wypowiadane od 27 minuty na jego filmie nie powiedziałem, że tamtędy przecież jeździła kolej elektryczna już w roku 1914, o czym kwiecień nawet nie wie. Dla tego baranisko dziwiło się wielu pozostałym betonowym konstrukcjom wzdłuż toru, które były pozostałością po słupach i innych elementach tej trakcji elektrycznej.
Przypomnę poniżej co powinienem powiedzieć na filmie komentując 27 minutę materiału kwietnia, a poniżej dam jeszcze jedną informację o tej kolei i linka:
informacja od naszego specjalisty ds. kolejnictwa z tamtych terenów:
27:00 na wstępie  nasz czerwonopapy nie zna historii nawet swoich stron bo nie wie że kolej Jugowice Walim  był drugą na dolnym Śląsku koleją elektryczną
otwartą 1914-06-22 Była to spółka akcyjna z udziałem gminy Walim i prywatnym była to linia jedno torowa zasilana napowietrznie 1000v DC o długości 4,5 km Z czasem uzyskała przydomek "Eulebahnel" miej więcej na nasze tramwaj wiejski link z opisem lokomotywki http://www.bluefish.foxnet.pl/
http://www.Tabor/Elektryczne/EU40/EU40.htm
W 1959r nastąpiła likwidacja sieci trakcyjnej pomiędzy 60/61 zamknięcie dla ruchu pasażerskiego 75 zamknięcie dla ruchu towarowego  w 84 roku linia
rozebrana https://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=linie&id=64&okno=przebieg
Do dnia dzisiejszego w Walimiu zachowała się lokomotywownia (obecnie warsztat samochodowy) z resztkami izolatorów gdzieniegdzie można spotkać resztki słupów . kolejka posiadała jedną lokomotywą elektryczną (zachowaną do dzisiaj )Wagonem silnikowym , dwoma wagonami doczepnymi (jednym 2/3 jednym 3 klasy) i brankardem do pociągów towarowych .Własnych wagonów towarowych nie miała.

=================
I teraz jeśli chcecie jeszcze bardziej zobaczyć jakie banialuki kwiecień wygadywał na temat kolei jeżdżącej po torowisku jakie pokazywał na filmie polecam przeczytać ten artykuł:
Kolejka Walimska:

http://www.kolej.one.pl/_fervojoj/BIBLIO/OGOLNE/WALIMSKA/KOLEJKA.HTM


Dariusz Kwiecień przegląd wpisów na blogu 26lipca2016 - 31lipca2016

Opublikowany 04.08.2016
To pierwsze głosowe opracowanie bełkotu kwietnia we wpisach na jego blogu. Z materiału dowiecie się między innymi o tym jak kwiecień atakuje swych adwersarzy i jak sprowadza dyskusję do poziomu podłych obelg, pomówień i oszczerstw insynuując komuś prostacko intencje jakich nie ma.


Głuszyckie Kopalnie Uranu Dariusz Kwiecień lipec 2016

Opublikowany 04.08.2016
W TYM ODCINKU KOMENTUJĘ CAŁY JEGO MATERIAŁ BEZ CIĘĆ.
Znów kolejna porcja mitów i legend, zmyślonych historii i nigdzie nie istniejących świadków.
Sprostowanie:
w jednej kwestii się pomyliłem i pochopnie ZANEGOWAŁEM, że Anglicy zatopili statek z więźniami z Auschwitz https://pl.wikipedia.org/wiki/SS_Cap_Arcona Posypuję głowę popiołem.
W materiale mówię o zatopieniu przez Rosjan trzech statków Niemieckich z Niemieckimi uchodźcami o czym mówi film pt. Morze Śmierci. Opis filmu: 

http://www.teleman.pl/tv/Morze-Smierci-1503497
Zatonięcie trzech statków z niemieckimi uchodźcami w wodach Bałtyku było jedną z największych tragedii morskich w historii. Zginęło wówczas 20 tysięcy osób. Pod koniec II wojny światowej, w obawie przed radziecką inwazją, miliony niemieckich cywilów chciało uciec z kraju. Kobiety, dzieci i ranni żołnierze tłoczyli się w polskich portach. Na morzu czekały sowieckie łodzie podwodne gotowe do ataku. Statki - Wilhelm Gustloff, Steuben i Goya - zostały zatopione. Widzowie zobaczą podwodne zdjęcia wraków. Ci, którzy przetrwali, po raz pierwszy dadzą świadectwo wielkiej traumy. Tragedię radziecki wywiad skrywał przez lata, a Aleksander Marinesko, kontrowersyjny dowódca łodzi, która storpedowała statki, jest uważany w Rosji za bohatera.

Stanowisko ogniowe Głuszyca 07 2016 Dariusz Kwiecień

Opublikowany 03.08.2016
W ODCINKU WYSŁUCHACIE KOMENTARZY DO OSZCZERSTW I POMÓWIEŃ KWIETNIA KIEROWANYCH DO TOMASZA SIDORA I KAROLA SAWIAKA JAK TEŻ DO RADNYCH Z GŁUSZYCY.
POSŁUCHACIE JAK KWIECIEŃ PRZYZNAJE SIĘ DO KŁUSOWNICTWA I POLOWANIA NA ŻMIJE, KTÓRE SĄ GATUNKIEM CHRONIONYM.
ZOBACZYCIE TEŻ JAK KOMPLETNIE NIE ZNA SIĘ NA OWADACH I NIE WIE JAK WYGLĄDA KLESZCZ NIE WIEDZĄC, ŻE KLESZCZE NIE LATAJĄ.
Polecajcie, komentujcie lajkujcie.Dariusz Kwiecień nie chce być kochankiem Tomasza Sidora fragment audycji LVII
Opublikowany 13.07.2016

Mamy kolejny przykład upadku moralnego kwietnia, któremu się wydaje, że odkłamywanie jego zafałszowań historycznych i czyste nieuctwo jak też pokazywanie zwykłego ludzkiego skurwysyństwa to przejaw pożądania i miłości. Jak trzeba mieś wypaczony i zwichrowany umysł, a nadto upośledzony by w takim działaniu dopatrywać się przejawów sympatii? Tak może myśleć tylko taki, kto ma przerośnięte ego i wielkie mniemanie o sobie, a mówiąc inaczej ktoś, komu się pluje w twarz, a on twierdzi, że pada deszcz i na dodatek poczytuje to sobie za przejaw uwielbienia.
Kwiecień odkąd pojawił się na scenie publicznej atakuje swych adwersarzy epitetami i sugestiami oscylującymi wokół homoseksualizmu. Dawno zostało dowiedzione, że ludzie atakują innych tym, z czym sami mają problem, a co mniej lub bardziej udolnie ukrywają. Działanie takie jest dyktowanie chęcią wykreowania siebie w oczach opinii publicznej na kogoś zupełnie innego niż naprawdę są. Podejrzewam, że kwiecień musiał mieć w dzieciństwie i młodym wieku jakieś niemiłe przeżycia związane z kontaktami homoseksualnymi, co dziś przejawia się traumą i chęcią odreagowania w postaci rzucania na mnie i innych oszczerstw i kalumnii o podłożu homoseksualnym. Ale na pewno, jeśli nawet tak nie było to ataki na innych z homoseksualnymi podtekstami muszą wynikać z jego utajonych pragnień i skłonności, które piętrzą się i wylewają z niego w takiej postaci. Potwierdzeniem takiej tezy są ekshibicjonistyczne skłonności kwietnia do występowania publicznie do połowy rozebranym bez wyraźnej przyczyny. Pamiętamy, co widać na powyższym materiale jak już kilka lat temu w chłodny dzień płynąc łódką skręcił film występując bez podkoszulka, co ewidentnie było przejawem pozerstwa i epatowania swoją golizną. Ktoś, kto nie ma, co pokazać w kwestii harmonii ciała lub wypracowanej tężyzny fizycznej, a obnaża się publicznie przejawia tendencje ekshibicjonistyczne. Ten materiał na łódce nie wymagał zdjęcia podkoszulka. Wręcz odwrotnie, nawet gdyby to był upalny dzień mając tak przeciętną posturę nikomu normalnemu nieimponującą, kwiecień powinien właśnie założyć podkoszulkę by to nie wyglądało na chęć epatowania golizną. Co innego gdyby to miał być materiał prezentujący tężyznę fizyczną lub długotrwały wysiłek, ale tutaj widać wyraźnie, że okazja zamiaru nakręcenia materiału o jeziorze i jego tajemnicach została wykorzystana do równoczesnego zamanifestowania swej golizny.  Ale może być i tak, że kwiecień chiał ją zamanifestować i pokazać, a treść materiału była tylko tego przykrywką.
Drugim przykładem jest to nieszczęsne by powiedzieć żałosne zdjęcie kwietnia na wpół nago w zimowy dzień na werandzie Arkadii. Tu również trudno dopatrzeć się racjonalnych powodów, dla czego kwiecień stanął w zniewieściałej pozie nadęty jak paw i zrobił sobie takie zdjęcie. Co więcej opublikował je jego kumpel na swym blogu jakby to była jego „dziewczyna” z dumą i zachwytem. Tutaj również mamy do czynienia z przejawem chęci epatowania golizną i ciałem, które tak naprawdę nie robi wrażenia, jeśli chodzi o budowę. Co innego kulturysta, który przy każdej okazji napina mięśnie i je prezentuje. Taki przynajmniej ma, co do pokazania. Albo ktoś, kto akurat wykonuje jakieś ćwiczenia sprawnościowe lub siłowe. To można by jeszcze zrozumieć, ale gdy ktoś pozuje bez żadnego powodu to należy to uznać za formę ekshibicjonizmu, formę, której zabarwienie można odczytać z całokształtu zachowań kwietnia, a ten wskazuje na homoseksualne skłonności wyrażane w homoseksualnych atakach na innych.
Tak, więc gościu wyzywa od pedałów i homoseksualistów adwersarzy, a jednocześnie przejawia skłonności ekshibicjonistyczne, czyli razem daje to obraz obłudnego homoseksualisty, który usiłuje zgrywać hetero przy jednoczesnym przejawianiu zachowań zgoła przeczących temu.
Podsumowując językiem adekwatnym do zachowań kwietnia, kwiecień to moralne ścierwo i k...wa, która sięga po najpodlejsze pomówienia i oszczerstwa w akcie desperacji wynikającym z poczucia przegranej. Cała jego działalność w kwestii odkrywania tajemnic historii to jedna wielka hucpa, w której wymyśla niestworzone historie okraszone niejednokrotnie wynaturzonymi opowieściami o nazistowskich eksperymentach w tym również natury seksualnej. Jest to nic innego jak forma wylania z siebie swych własnych wynaturzonych skłonności i ich publikowanie niby to pod pretekstem wpasowywania ich w ramy wydarzeń historycznych.


kwiecień w Londynie i Arkadii mówi o własnym szabrownictwie i hienie szukającej złota
Opublikowany 26.06.2016
 Wyznanie szabrownika.

Staw Wawelski Riese czerwiec 2016 Dariusz Kwiecień+MOJA NARRACJA
Opublikowany 21.06.2016
JAK KWIECIEŃ Z MAPĄ GÓR KARKONOSKICH POSZUKUJE MIEJSC MOCY W GÓRACH SOWICH
Totalna kompromitacja nieuka,który z przewodnikiem po Karkonoszach i mapami Karkonoskich szlaków chodzi po Górach Sowich w Riese i psioczy, że mu się nic nie zgadza, a nadto kłamie, że dzięki tym Karkonoskim mapom odnalazł kamienny kręg w Górach Sowich i kilka szlaków.
Jest to absolutny dowód na schizofrenię i konfabulacje kwietnia oraz to,że kwiecień kompletnie ześwirował i nie ma żadnego pojęcia o tym o czym mówi.
Polecam komentarze naszych czytelników w tej kwestii poniżej.
MATERIAŁ W WIĘKSZYM FORMACIE DO OBEJRZENIA NA SERWERZE TUTAJ:
 https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtU3A2RjRhOERlVVk


4 komentarze:

 1. Opracuj Ten film proszę :D

  https://www.youtube.com/watch?v=ANsufeMt6rc

  popłakałem sie od tych bzdur

  OdpowiedzUsuń
 2. mam pytanie czy Dariusz Kwiecień jest bezrobotnym ponieważ w filmiku o Malborku twierdził że jest żołnierzem zawodowym w stopniu sierżanta i ktoś pisał na niego donos do ministerstwa obrony a w odcinku o helu stwierdził że jako elew służył na helu

  OdpowiedzUsuń
 3. Te filmy nie działają. Kiha z wiśnią.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.