Co wypisuje Dariusz Kwiecień na internecie ze swojego konta w blogspot.com?

Witam wszystkich. Macie przed sobą trzy długie 1.5 godzinne odcinki w, których są przedstawione najgorsze i najbardziej skurwiałe wpisy dariusza kwietnia jakie spłodził przy udziale swego synalka i kilku innych swoich zwolenników.
To jest zaledwie część tego co przedstawiłem w tych materiałach. Mała część bowiem nie dotarłem w nich do końca, a właściwie początku bloga gdzie kwiecień wypisywał takie same plugastwa, oszczerstwa, pomówienia i setki prostackich docinek. Nie zmienia to faktu, że już ten materiał powinien wystarczyć by pokazać o co chodzi i co potrafi ten łajdak pisać na mnie w internecie, a można domyślać się co potrafi mówić w prywatnym życiu o mnie.
Być może nakręcę kiedyś kolejne części chociaż wtedy chyba będę musiał korzystać z pełnej kopii bloga jaką zrobiłem w wersji ofline dla tego bo koniczyna prowadzący tego bloga jak zauważyłem pokasował wiele komentarzy kwietnia, które były już tak skurwiałymi, że nawet i on i kwiecień uznali, że lepiej je usunąć. Mam je wszystkie jednak skopiowane od samego początku w postaci pełnej kopii jego bloga w HTML i w każdej chwili mogę wszystkie komentarze kwietnia bez problemu odtworzyć, czego nie wykluczam i przedstawić je w skondensowanej formie w osobnym filmie.
Tak więc zapraszam do oglądania tego szamba jakie stworzył koniczyna i kwiecień i wyciągania wniosków:
Część 1Możesz to obejrzeć w dużym formacie w osobnym oknie:https://drive.google.com/open?id=0B04ce0aRhzaNak44Y0V2QzJtR0U

Część 2Możesz to obejrzeć w dużym formacie w osobnym oknie: https://drive.google.com/open?id=0B04ce0aRhzaNcU94c1ktYVMydUE

 część 3

Możesz to obejrzeć w dużym formacie w osobnym oknie: https://drive.google.com/open?id=0B04ce0aRhzaNNzdSczZ0X0pJbUk

 cd być może będzie...

Teraz widzicie jaki prymitywny i prostacki poziom reprezentuje Dariusz kwiecień. I NIE WIERZCIE W TŁUMACZENIA, ŻE KTOŚ MU SIĘ NA KONTO WŁAMAŁ I TO PISAŁ. NIKT MU SIĘ NA ŻADNE KONTO NIGDY NIE WŁAMAŁ. TO DARIUSZ KWIECIEŃ TO WSZYSTKO NAPISAŁ, A TO TYLKO MAŁA CZĘŚĆ Z JEGO INTELEKTUALNYCH RZYGOWIN.
Dariusz kwiecień zam. Głuszyca 11 listopada 2a/3 to zboczeniec, łajdak i moralny degenerat

6 komentarzy:

 1. Tomek - zmniejsz parametr width na mniejszy bo Ci rozjechało się poza margines postu (chyba że tylko u mnie).

  OdpowiedzUsuń
 2. Rób, rób, bo praca to Kwietniowy wróg ;) Zmień tę wartość o 20-30 mniej w kodzie HTML.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że ktoś dba o to aby ludzie znali fakty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy, NIGDY nie spodziewał bym się, że mogą istnieć tak pokurwieni ludzie. To co z Kwietnia wylazło w tych komentarzach jest przerażające.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.