BIAŁA LISTA NIE-PRZYJACIÓŁ KWIETNIA prawdziwych patriotów

Strzelnica Dwór Grunwaldzki, która jakiś czas widniała w tym miejscu została przeniesiona na czarną listę przyjaciół kwiiietnia.
Powody w belce na górze 

19 komentarzy:

 1. Ja bym ten bajzel komunistyczny Dwór Grunwaldzki przeniósł do czarnej listy przyjaciół Kwietnia za to, że tak długo pozwalali mu na swym terenie głosić szkodliwe i antypolskie pierdoły.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś marnie z tymi "patriotami" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. i gdzie sa ci "patrioci" ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Po prostu normalni ludzie omijają tańczącego z wilkołakami szerokim łukiem. Rozmowa o nim między ludźmi na poziomie to jak puszczenie cichacza na zaręczynach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że mi to wcześniej do łba nie wpadło. Doskonały tytuł

   TAŃCZĄCY Z WILKOŁAKAMI

   Pozdrawiam.

   Usuń
 5. Fajnie że jest ta strona, może chociaż kilka zabłąkanych naiwnych owieczek tutaj wpadnie i poczyta, a jak poczyta ze zrozumieniem to zda sobie sprawę jakie brednie D.K. wciska, gdyby był pisarzem s-f to ok - może sobie mieć swoją rzeczywistość i swój świat, ale ten pan wciska naiwnym dzieciakom kompletne brednie - przeinaczanie, albo zmyślanie faktów historycznych ( jak to jest z ta liczbą obozów koncentracyjnych - bo obejrzałem 3 fragmenty "prelekcji" i za każdym razem pada inna liczba - co ciekawe poparta tą samą książka za każdym razem :D :D ), wymyślanie własnych teorii naukowych, żadnych realnych dowodów, świadków wszystko to jego zmyślone brednie, do tego - to już totalny odjazd - wilkołaki, misteria, asgard, brudna armia himmlera, bapthomet i cała masa innych baboli, wszystko to wypowiadane z powaga, ale naturalnie zero dowodów, zero świadków, zero dokumentów - po prostu zwykłe brednie wylewające się z taką intensywnością i chaosem że paro letni dzieciak po 10 minutach sam nie wie czego słucha i łyka wszystko jak pelikan ryby. Dodam, jeszcze że za te nie legalne wycieczki po tak niebezpiecznych terenach z dzieciakami, bez lekarza, pozwoleń i odpowiedniego przygotowania powinno się gościa postawić przed sądem

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie że jest ta strona, może chociaż kilka zabłąkanych naiwnych owieczek tutaj wpadnie i poczyta, a jak poczyta ze zrozumieniem to zda sobie sprawę jakie brednie D.K. wciska, gdyby był pisarzem s-f to ok - może sobie mieć swoją rzeczywistość i swój świat, ale ten pan wciska naiwnym dzieciakom kompletne brednie - przeinaczanie, albo zmyślanie faktów historycznych ( jak to jest z ta liczbą obozów koncentracyjnych - bo obejrzałem 3 fragmenty "prelekcji" i za każdym razem pada inna liczba - co ciekawe poparta tą samą książka za każdym razem :D :D ), wymyślanie własnych teorii naukowych, żadnych realnych dowodów, świadków wszystko to jego zmyślone brednie, do tego - to już totalny odjazd - wilkołaki, misteria, asgard, brudna armia himmlera, bapthomet i cała masa innych baboli, wszystko to wypowiadane z powaga, ale naturalnie zero dowodów, zero świadków, zero dokumentów - po prostu zwykłe brednie wylewające się z taką intensywnością i chaosem że paro letni dzieciak po 10 minutach sam nie wie czego słucha i łyka wszystko jak pelikan ryby. Dodam, jeszcze że za te nie legalne wycieczki po tak niebezpiecznych terenach z dzieciakami, bez lekarza, pozwoleń i odpowiedniego przygotowania powinno się gościa postawić przed sądem

  OdpowiedzUsuń
 8. Przekaż temu chujowi Kwietniowi, żeby oddał mi dychę co mi wisi za płyty jeszcze z Harmonii Kosmosu!
  Krzysiek

  OdpowiedzUsuń
 9. Art. 108. 1. Kto niszczy lub uszkadza zabytek, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  Nie wolno też bez pozwolenia robić w lesie wykopów. Łatwo zniszczyć stanowisko rzadkiej rośliny czy ptasi lęg. Za niszczenie ściółki i runa leśnego grozi grzywna nawet do 5 tys. zł.

  1.Kto bez pozwolenia albo wbrew warunkom pozwolenia poszukuje ukrytych lub porzuconych zabytków, w tym przy użyciu wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych i technicznych oraz sprzętu do nurkowania, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
  2. W razie popełnienia wykroczenia określonego w ust. 1 można orzec:
  1) przepadek narzędzi i przedmiotów, które służyły lub były przeznaczone do popełnienia wykroczenia, chociażby nie stanowiły własności sprawcy;
  2) przepadek przedmiotów pochodzących bezpośrednio lub pośrednio z wykroczenia;
  3) obowiązek przywrócenia stanu poprzedniego lub zapłaty równowartości wyrządzonej szkody".

  Ten człowiek wszystko robi nielegalnie nie wiedząc nawet co można a co nie i jawnie oszukuje ludzi tak samo w przypadku wycieczki konnej w którejś z części jego filmików
  Poruszając się po lesie, musimy wiedzieć, że zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach, jazda konna w lesie dopuszczalna jest tylko drogami leśnymi wyznaczonymi przez nadleśniczego. Poruszać się można po każdej drodze i ścieżce leśnej wyłącznie pieszo lub na rowerze. Ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym lub jazda konna są dozwolone drogami leśnymi tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skurwiel na każdym kroku łamie prawo i w dodatku szarga historię i ją zakłamuje. Jak długo ludzie będa go traktować jako nieszkodliwego wariata rojącego o wilkołakach?
   Już dawno policja z Głuszycy powinna go wziąć w obroty, a przecież interweniowałem i mówiłem co jest grane z tym parchem.
   Dziwię się też dla czego takich jak ja nie ma więcej, którzy może skuteczniej by walczyli z tym bydlakiem i szkodnikiem.

   Usuń
  2. gdybym był leśniczym na tamtym terenie to bym tą sprawę na pewno załatwił a wystarczyło by dorwać raz czy dwa z wykrywaczem w lesie najlepiej z grupą i ich pogonić jestem też na 100% pewny że prowadził on wykopaliska na terenach chronionych typu natura2000 lub źródliska albo lasy chronione typu HCFV 4.1. szkoda że nie jestem tam leśniczym niech się odkrywaniem historii zajmują ludzie wykształceni i mający o tym pojecie a nie niszczący zabytki i jawnie naruszający prawo

   Usuń
  3. Nie wydaje mi się, aby coś znalazł, bo nie pokazał nic takiego. (Może jestem w błędzie). Sam wykrywacz jest nie legalny bo prawidło co znajdę np. Na plaży, powinem zwrócić do Osoby do której należy lub do biura rzeczy znalezionych. Jeżeli szukam zabytków minonej epoki (zabytków). Trzeba mieć pozwolenie konserwatora zabytków, jeżeli poszukuję w lesie Powinnem mieć pozwolenie. Nad leśnictwa, leśniczego. Ale wątpię w to aby leśniczy zezwolił na niszczenie runa leśnego. Jak kopał w lesie doły bez pozwolenia to popełnił przestępstwo. Coś kiedyś mówił D.K. Że Wycioł drzewo, a karę mu dowalili ze połowę lasu?

   Usuń
 10. Oj bardzo boli was liczba wejść na blog Darka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty zajebany debilu już dawno było udowodnione, że przez ostatnie 3 lata licznik na blogu kwietnia co 10 sekund rejestrował jedno wejście, a to oznacza, że jego blog był odświeżany przez automat by nabijać liczbę wejść. Sam sobie to sprawdź w rożnych porach dnia i nocy i się przekonaj. To nadal jest robione tylko z inna częstotliwością.

   Usuń
 11. Mam mieszane odczucia co do Pana Darka,ale po tym jak gadał o Polakach mordujących żydów to zaśmierdziało mi od niego filmami Ida i Pokłosie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Byłbym bardziej powściągliwy w tej mierze, bowiem kwiecień zrobi nam zaskok. Prawie już oswoił wilkołaka, a alex z magdą już niedługo będą go karmić, oczywiście ziołem jareckiego. A dodatkowo przywiezie mu susz jaranty, kuzyn jareckiego. A też i sam kwiecień, między łykaniem alkoholu również zioło zajara. Co by mu potem łatwiej prostaczkom wciskać farmazony.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.