sobota, 1 lipca 2017

SEXKAMERKOWEMU PROSTYTUOWI ZNÓW SIĘ WROTA OTWIERAJĄ, A BIAŁE KRÓLIKI PRZED OCZAMI BIEGAJĄ.


I słowo ciałem się stało .

 
 Nasz Głuszycki kamerkowy sexplorator znów miał wizje apokalipsy wielkiego NIEWYOBRAŻALNEGO otwarcia wrót zagłady ludzkości. Znów kilka puszek piwa, kilka flaszek bimbru załatwionego jak opowiadała była kochanka od znajomego bimbrownika z Łodzi i mamy kolejną petardę wieszczeń schizofrenik, który to tu coś zaczyta, to tam coś obejrzy w TV i na FB i miesza mu się to wszystko tak, że w sumie to może i ma w niektórych punktach rację, ale w zakłamany i obłudny sposób nie pamięta, ze to właśnie on jest jednym z tych ogniw, które napędza i nakręca ten nurt zagłady naszej narodowej tożsamości, a tym samym nas samych jako Polaków.
Udowodnijmy to po raz enty:
 


Wielkie Otwarcie Wrót już się odbywa na naszych oczach ,
 Nazywanie całej sytuacji na świecie i w Europie w ten sposób jest przejawem choroby umysłowej przejawiającej się dobieraniem mistyczno-apokaliptyczno-demonicznych określeń wynikających z chorych upiornych wizji pod wpływem środków odurzających lub z powodu szwankowania umysłu.

jednak sprytnie stosowana propaganda oraz konsumpcjonizm zamydlają nieświadomym oczy .
 Po części tak, by to wiedzieć nie trzeba wielkiej inteligencji. Ale tak mówią przeważnie ci, którzy nigdy nie mieli talentu do zdobycia jakichkolwiek dóbr materialnych poprzez własną pracę, twórczość czy zaradność życiową. Zwykłe obiboki i nieroby zwane dalej pospolitymi nieudacznikami by zamaskować frustrację z powodu niezdolności do osiągania materialnych sukcesów zwykle udają pogardę dla tych, którym się powiodło i, którzy dorobili się czegoś w życiu. Taki obibok by nie czuć się gorszym zwykle w pogardliwy sposób nazywa ludzi sukcesu, choćby to był mały materialny sukces, konsumpcjonistą sugerując, że ten jest czymś gorszym od tego obiboka, który nie "zniża się tak nisko do poziomu walki o dobra materialne" a dąży jakoby do światłości umysłu. Otóż obibok nie pracujący, nie mający do czynienia bezpośrednio z systemem, podatkami, przepisami, składkami ZUS, walką o tzw. byt nie ma zwyczajnie pojęcia o tym systemie bo go osobiście tak nie doświadcza jak właśnie taki jak on to zwie "konsumpcjonista", bo ten siedzi w systemie tak głęboko, że jego świadomość realiów bytu jest tysiąc razy większa niż owego obiboka stawiającego się ponad :konsumpcjonistę" obiboka, który zwyczajnie nie radzi sobie w tym trudnym KONSUMPCJONISTYCZNYM świecie.

Prawda o tym co nas czeka jest straszna ,
 A jaka to prawda? Może tak zamiast schizofrenicznych okólników jakiś konkret? Czy po IIwś może być coś jeszcze straszniejszego?


 kwestią czasu jest gdy słowa przepowiedni o wielkiej zagładzie się wypełnią .
 JASNE!!!! Prędzej czy później pierdolnie asteroida, kosmiczny wiatr przywieje nieznany wirus, który załatwi połowę jak nie więcej ludzkości, a jak nie to, to ludzie z nudów pokojowym bytem, bo mają to we krwi, wszczną kolejną wojnę dla przyspieszenia technologicznego postępu, dla oczyszczenia populacji z nieodpowiednich elementów lub z powodu tysiąca innych powodów.

 Brak słów, aby opisać zagrożenia oraz realizm ich działania . 
 Schizofrenia przejawia się między innymi tym, że chory nie umie sprecyzować swych wizji i wyobrażeń, bo musiał by się bardzo wysilić na wzór artysty malującego obrazy z czyścica, co by go mogło narazić na pośmiewisko o czym dobrze wie. Dlatego chory ogranicza się do siania niepokoju w umysłach innych chorych podatnych na puste słowa tego typu pobudzające ich własne wizje wcale niekiedy nie głupsze i nie mniej dziwaczne jak wieszcza, który je wypowiada.

Macie tysiące przykładów i głupcem oraz ślepcem jest ten , który wierzy iż jesteśmy bezpieczni .
 TV, i wszelkie media pokazują wszystko co dzieje się na świecie. A kto widzi to wszystko ten bezpiecznym się nie czuje. No, ale chory uważa, że tylko on dostrzega zagrożenia, że tylko on przestrzega przed niebezpieczeństwem gdy tymczasem praktycznie wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z zagrożeń i niebezpieczeństw jakie wynikają z obecnej sytuacji na świecie.

 Są i tacy , którzy nie wierzą w to co dzieje się w Syrii!!!!.
 Nieprawda. Są raczej tacy, co najwyżej nie do końca mogą wiedzieć co dzieje się w Syrii.  Bo kto się dowie ten wie i wierzyć już nie musi. Po to są media nawet te mainstreamowe, w których na szczęście pokazują to co jeszcze 2-3 lata temu było w TV zakazane, oraz media internetowe by wiedzieć co się dzieje na świecie. Wiara tu nie ma nic do rzeczy przyszły pacjencie SP.

 Gwałty i mordy to codzienność krajów które przyjęły ciapatych , a media o tym skromnie wspominają . 
 Wcale nie skromnie bo mówią o tym na tyle często by mieć pełną świadomość tego co tam się dzieje i na tyle by samemu poszukać w internecie reszty takich informacji.

Europa szykuje się do wojny . 
 A było tak by kiedykolwiek się nie szykowała???

Coraz częściej szukam w górach samotności . 
 Bo cię wszyscy po pewnym czasie wykopują ze swego grona, z domów, z ośrodków, a jak się spodziewam z własnego domu rodzinnego.

Przeraża mnie tępo degradacji społeczeństwa . 
 No przecież to ty przyczyniasz się do degradacji naszego społeczeństwa poprzez tworzenie fałszywej historii, faktów i zabobonnych mitów zakłamując prawdę historyczną naszego narodu. To przecież ty swym skurwysyńskim postępowaniem, pomówieniami, oszczerstwami kalumniami, plugawymi wymysłami na temat mnie i wielu innych ludzi skurwysynu kreujesz i PROPAGUJESZ negatywne wzorce osobowościowo-zachowawcze, które prowadzą do degradacji naszego społeczeństwa.

Tyko pogoń za białym królikiem . 
 Jakim kurwa królikiem? Masz już delirium i widzisz białe króliki?

Tylko więcej i więcej dóbr materialnych , 
 A co jest złego w tym, że ludzie dążą do zdobycia dóbr materialnych, pieniędzy, zabezpieczenia się na przyszłość i swych potomków? Cóż złego jest gdy ktoś chce zarobić na nowy samochód, kołowrotek do wędki, aparat, kamerę, telefon, DVD, TV, mikser, szafkę do kuchni, dobry ciuch, rower, i cokolwiek bym nie wymienił? Co w tym złego, że ojciec tyra jak wół by zapewnić dzieciom przyszłość i mieszkanie czego ty obiboku nigdy nie zrobiłeś? 
Potępiasz, krytykujesz, wyśmiewasz, szydzisz, kpisz i wywyższasz się ponad ludzi, którzy osiągnęli od ciebie więcej bo ty tego nigdy nie umiałeś i nie osiągnąłeś. Przecież ty też marzysz o posiadaniu mieszkania-sam się chwaliłeś, że takie podobno kupiłeś w Głuszycy, co okazało się kłamstwem, a li tylko marzeniem. Przecież to ty lubujesz się afiszować na tle nieswoich dóbr materialnych jak ośrodki i czyjeś samochody, więc wykazujesz w tej chwili zakłamaną i obłudną krytykę tego o czym sam marzysz, a co jest i zawsze będzie dla ciebie nieosiągalnym sukcesem i cechami pozwalającymi to zdobyć.

gigantyczne uzależnienie od internetu brak więzi miedzy ludzkich . 
 30 lat temu by pogadać z kumplem musiałem wyjść na podwórko i poczekać na niego na ławce. Zadzwonić na stacjonarny z budki telefonicznej i umówić się na szachy u niego lub u mnie. Musiałem pojechać na ryby by z kimś się spotkać nad wodą. Pójść do dyskoteki, klubu czy na koncert by spędzić z ludźmi kilka godzin. 
Dziś mam to samo z tą różnicą, że dzięki sieci internet moja ilość znajomych zwiększyła się kilkudziesięciokrotnie. Dzięki temu znam ludzi z różnych stron. Z różnych miast, wsi i krajów. Na ryby dalej jeżdżę, do kina czy teatru i na koncerty również chodzę, czasem też zagram w szachy z ze starym kumplem, więc w czym problem?
Może ty masz problem z tym uzależnieniem bo ja osobiście nie. Mało tego, sieć dała możliwość poznawania fajnych dup i jak się okazują ciekawe umawiania się w realu-każdy facet to przechodzi. Więc kwiecień nie pierdol o jakimś uzależnieniu od sieci bo sieć daje bardzo duże możliwości wypełniając jedynie czas jaki był niegdyś wolny gdy nie było internetu. Może ty nie umiesz z tego korzystać i czerpać we właściwy sposób z internetu. 
A poza tym zadam ci jedno PROSTE PYTANIE.
Czy ty kiedy internetu nie było umiałeś z kimkolwiek stworzyć jakiekolwiek trwałe więzi? Przecież nie umiałeś utrzymać rodziny w całości. Zonę straciłeś, zdradziłeś, zostałeś wywalony z domu rodzinnego i do dziś od tamtej pory błąkasz się od dupy do dupy nie umiejąc stworzyć z ani jedną trwałej więzi. Nie potrafisz na dłużej niż kilka lat 2-3 stworzyć nawet przyjaźni. Wszyscy w końcu się na tobie poznają i odchodzą zostawiając samego. Tak było gdy nie było internetu i tak jest gdy on jest, więc biadolisz nad brakiem więzi między ludzkich, których sam nigdy nie umiałeś stworzyć. Ty potrafisz jedynie w co trzecim materiale wymienić ileś imion i osób, którym dziękujesz za wsparcie, za rzekomą przyjaźń, a prawda jest taka, że to są tylko znajomi chwilowi, dalecy i żadnych więzi z nimi tak naprawdę nie stworzyłeś. Ty tylko na siłę tworzysz takie wrażenie, że je z kimś masz bo bardzo ich potrzebujesz wręcz rozpaczliwie, a nie masz nic. Jesteś sam otoczony tylko pozornymi znajomościami.

Upadek obyczajów . To składowe upadku .
 Biadolisz nad własnym upadkiem obyczajów. Twoje kamerkowe wyczyny ze slodkacycatka25 na zbiorniku, twoja komitywa z taką kurwą nieobyczajną co jebie się na kamerce z psem, twoja komitywa z pedofilem z serwisu paranormalium, twoja komitywa z lumpami, moralnymi śmieciami jak koniczyna i gucio mruk, twoje oszczerstwa i pomówienia wobec uczciwych i porządnych ludzi, twoje patologiczne zachowania jak prowadzanie nielegalnie ludzi po górach bez zezwolenia, w niebezpieczne miejsca, twoje okradzenia ZUS poprzez fikcyjne zatrudnienie się na czas leczenia złamanej nogi, twoje pedofilskie zachowania u Mikołajczaka w ośrodku względem nieletniej córki, O KURWA MÓGŁBYM WYMIENIAĆ JESZCZE Z GODZINĘ to jest upadek obyczajów, więc nad czym ty biadolisz skoro do tego upadku sam się przyczyniłeś i to bardzo?
 
Oddawanie czci i hołdu poprzez tzw rekonstrukcje niemcom , notabene za ich pieniądze ,mordercom milionów ludzi w czasie II wojny światowej . 
 Nie chce mi się szukać tego zdjęcia, na którym stoisz z taką grupą rekonstrukcyjną i screena twojego wpisu na blogu, w którym chwalisz się takimi rekonstrukcjami w, których brałeś udział. Nie chce mi się też szukać skreenów twoich wpisów ze starego forum z 2011r gdzie pisałeś, że sprzedawałeś dla Niemca fanty znalezione w terenie, a które ci płacił.
Przecież to ty poprzez wymyślanie o Niemcach niestworzonych rzeczy, że byli tak bardzo zaawansowani technicznie w dziedzinie genetyki-co jest bzdurą- poniekąd w swej utajonej intencji oddawałeś im hołd i ich myśli technicznej.

Proponuję teraz aby w Riese lub w innym miejscu mordów i zagłady zrobić taką szopkę . 
 Ty właśnie całą swą działalnością zrobiłeś już taką szopkę. Z zagłady jaką Niemcy zgotowali narodom Europy zrobiłeś nie tylko szopkę poprzez wymyślanie tych wszystkich banialuk, ale odtańczyłeś nad ich rzeczywistymi zbrodniczymi dokonaniami isty chocholi taniec, w którym stworzyłeś eksperymenty i działania jakich nawet sami Niemcy w czasie IIwś by nie wymyślili.

To nie ma nic wspólnego z historią to służy tylko , odbudowaniu wizerunku niemca Pana . 
No przecież ty poprzez wymysły na temat dokonać Niemców w czasie IIwś nie tylko odbudowywałeś ich wizerunek, ale i powiększałeś ich dokonania i przydawałeś im jeszcze większego postępu niż faktycznie miał miejsce.

Pokazaniu jacy niemcy byli wspaniali . 
 Przecież to ty wymyślając o Niemcach, że dysponowali zaawansowanymi możliwościami dokonywania genetycznych manipulacji, co jest bzdurą, chciałeś pokazać jacy to Niemcy byli wspaniali i robisz to dalej.

Fascynacja niemieckim mundurem we wszystkich obiektach Riese jest widoczne na każdym miejscu . 
 To fakt, nie da się zaprzeczyć.

Czy to jeszcze miejsca martyrologi czy już miejsca kultu . 
 Dla ciebie to miejsca tworzenia objazdowego cyrku ze strzygami, wilkołakami, upiorami, wampirami, muantami i kosmitami walczącymi z rycerzami w złotych zbrojach na lasery i miecze. Dla ciebie to klepisko na, którym tańcujesz nad mogiłami pomordowanych w chocholim tańcu wariata i oszusta dążącego do komercyjnego zysku.
Dla ciebie to urojone miejsce kultu staruszków w pierdolonych pampersach, których podobno podglądałeś lornetką jak biegali wokół ogniska na Rogowcu czy gdzieś tam i oddawali pokłony jakiemuś bóstwu. 
Riese i Góry Sowie to dla Ciebie teren złodziejstwa i szabrowania starych poniemieckich domów, miejsce, w którym w szalonym zwidzie węszysz za depozytami i zrabowanym przez Niemców goldem od pomordowanych ludzi. Dla ciebie cały ten temat to okazja do nawciskania frajerom masy bzdur, których nie są w stanie sprawdzić i wyrwania od nich grosza za spotkania i nielegalne wypady w teren.
Dla ciebie historia to kurwa, którą pierdolisz dokładnie tak samo jak pierdolisz słodką cycatkę na sek kamerkach nocami by dorobić gdy ci grosza brakuje na pijaństwo i tułanie się po ludziach.204 komentarze:

 1. Tomasz Twoja rozpierdalanka kwietnia przypomina mi walkę
  Brucea Lee vs O'hara gdzie Ty to Bruce Lee, a kwiecień to O'hara
  https://www.youtube.com/watch?v=Kpu_lTDyd88

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jest to, że oprócz poczucia zagrożenia jakie kwietniowi towarzyszy, co może być objawem choroby natury umysłowej, jest to także stary numer nazistów i komunistów, często wykorzystujących zbiorową panikę i zagrożenie do manipulacji innymi.
  Kwiecień nie jest mesjaszem pokoju i miłości, tylko właśnie paniki, co się przekłada na jego zarobki i zainteresowanie jego osobą.
  Naobserwował się, jak to działa, jak gnoje wmawiają klientom zagrożenie, aby ciągnąć z nich kaskę. Plus do tego wzrasta znaczenie takiej osoby jako wybawiciela, który wie, jak z tego wyjść w jednym kawałku-w domyśle oczywiście.

  Jeśli kłamstwa i manipulacje historyczne kwietnia można traktować jako folklor głuszyckiego nieuka, to głoszenie apokalipsy jest społecznym skurwielstwem, charakteryzujące psychopatów, pozbawionych elementarnych ludzkich odczuć.
  Niestety nie są to już ludzie, nie czują jak ludzie, nie myślą jak ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Qrde a gdzie on to napisał? Nowego bloga spłodził?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W swoim blogu http://moje-riese.blogspot.com/2017/07/i-sowo-ciaem-sie-stao.html

   Usuń
  2. Ok Tomek dzieki...pogubiłem sie w tych jego stronach zamknietych,otwartych,pedofilskich,sexkamerkowych i hgw jeszcze jakich ;) aaaaaaa...działa pierdolec jebany

   Usuń
 4. Dareckiego interpunkcja mnie rozpierdala, analfabeta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kretynie jeden Kwiecien.
  Ty sam , zafascynowany jestes Faszystowskim uniformem,to ty nakreciles film debilu , gdzie biegasz z przebierancami po Osowce , ubranymi w Niemieckie uniformy!
  Ten film jeszcze jest na YT z pewnoscia.
  Co ty na to-:)?

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Kwiecień to nie ty odrzuciłeś konsumpionisł tylko konsumpionisł odrzucił ciebie jesteś biedny nie masz nic pracy domu rodziny masz tylko to co wyrzebrzesz od ludzi jesteś zerem mętą Głuszycką pirackie z pod sklepu tak jak Jopek

  OdpowiedzUsuń
 7. Co tu komentować? Ostatni wpis Kwietnia na tym jego niby blogu to nie jego dzieło lecz kogoś lub czegoś innego. Coś na zasadzie kopiuj & wklej. Ta sama praktyka co na blogu koniczyny. Próżny, głupawy tekst bez ładu i składu. Podrygują jeszcze i dają nam sygnał że jeszcze funkcjonują! Od cała tajemnica. Kwiecień jak pamiętacie często w swych straszydełkach internetowych często posiłkuje się pomocą bo brakuje mu słowa by zakończyć myśl. Tak jest kiedy zapędzi się w swych szalonych chorych wymysłach. Kwiecień połowy tekstu nie rozumie bo jak może wiedzieć kiedy nie zna znaczenia większości użytych tam słów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zafascynowany pedał wdziękami kwietnia, który publikuje kwietnia zdjęcia z seksualną fascynacją na swoim blogu koniczyna i dobry kumpel pedofila marka sęka, dał po długiej przerwie na blogu nowy temat, że niby "wczasy w Riese trwają". Może to oznaczać, że dwa pedały się spotkały i przy wódzie posta napisały gdzie pisał na laptopie kwiecień, a dyktował koniczyna podpowiadając jedynie kwietniowi, w których słowach nie zrobić błędu, ale mimo to w ostatnim słowie debil kwiecień go zrobił pisząc "martyrologi " przez jedno "i"

   Usuń
  2. Przeraża mnie..tępo,,degradacji społeczeństwa.Tutaj drugi byk.

   Usuń
  3. No tak hehe, tępak zna tylko to jedno słowo bo go każdy prędzej czy później tak nazywa tępakiem to i do prędkości użył takiego określenie zamiast tempo.

   Usuń
 8. Leżeli wspólnie na kocyku. Tomka z tyfusowa szlak trafia. Panie Londyn jak tam wasza znajomość można liczyć na kolejne przytulenia Kwietnia w 2018? Piotruś odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czyli informacja o możliwości zachlania się na śmierć przez kwietnia jest lekko przedwczesna.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tu Darek:
  biorę 200 złotych za anal, 100 za oral;
  kontakt - mój blog.
  Promocja do końca lata, rabat dla Niemców 30%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a po sex'sie, rzecz jasna - talerz łazanek a'la kwiecień GRATIS!

   Usuń
  2. Koniczyna, ty wchodzi we mnie za darmo.

   Usuń
 11. Nawet - slodka cycatka 25 - Julka z Forum ODYN -:)teraz dupa TADEUSZA ! co byly jej maz najebany do sex kamerki wolal... CO KURWA MAM WAM JESZCZE DUPE POKAZAC ?
  Nie chce z Kwietniem, tym sex- kamerkowym prostytutem przystawac,! Julka slodka cycatka! ten wycior, , co laski wam ciagla na sex kamerce , teraz nosi kurtale z napisem ODYN.
  Kwiecien jestes skonczony dziwaku.
  Glupi matole jeden .

  OdpowiedzUsuń
 12. Pod wpisem dareckiego możemy przeczytać:
  "Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam."
  Merytorycznie?
  Jak odnieść się merytorycznie do bełkotu schizofrenika mitomana?
  No, ale na razie 0 komentarzy. Merytorycznych, rzecz jasna.

  OdpowiedzUsuń
 13. Tu Darek
  domagam się osobistych przeprosin, nie biorę 200 złotych za anal, tylko 150 plus VAT.
  To celowe wprowadzanie moich klientów w błąd.
  Heniek ma zniżkę 50%. Zawsze przynosi wódkę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Tomasz, podziwiam Cię, że chce Ci się analizować i opisywać te wpisy kwietnia. Po co to robić? Ja na ten jego syfiasty blog już nie zaglądam od dobrego roku i sądzę, że to jak już nie zdechło to niedługo zdechnie. Szkoda czasu na pijaka i żula. Rozmawiałem ostatnio z Grześkiem Borensztajnem i Łukaszem Kazkiem o tym co dzieje się w Riese. Chłopaki odkrywają, są merytoryczni, a kwiecień tam jest traktowany wyłacznie jako pośmiewisko i szkodnik dla Regionu. Olać matoła i niedługo to tylko po śmietnikach będzie oprowadzał tych mruków, rymanowskich głupków i rogaczy z "Lądka Zdroju"...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wlasnie dla tego, ludzie jak ty,spogladaja na pierdoköesa z Gluszycy,jak na debila-:)ze ten blog Tomasz celnie i trafnie ,prowadzi.
   Tomek kawal dobrej roboty robi dla regionu,merytorycznie i adekwatnie ,odpowiadajac Pierdoklesowi ,na jego idiotyzmy,

   Usuń
  2. Człowieku zanim cokolwiek napiszesz to sprawdź pięć razy czy jest w porządku. Głowa mnie rozbolała...

   Usuń
 15. PIERDOKLES Z GLUSZYCY -:)
  I wszyscy wiedza ze chodzi o kotlet a,La Dariusz Kwiecien.:-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zaczyna się ISLAMIZACJA Polski. Pierwsze jaskółki.
  Manipulacja Onetu.
  "Groźby Imama Z Poznania. Szaleńczy Atak Lobby Muzułmańskiego I Polskojęzycznych Mediów Na Patriotów!":
  https://www.youtube.com/watch?v=1cBbDhF7ra0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja zauważam na mieście coraz więcej małych grupek 1-2 osobowych czasem 4 osobowych ciemnoskórych, brązowoskórych i innych śniadych z bagażami turystycznymi na kółkach i smartfonami w rękach przemieszczających się po ulicach lub oczekujących na przystankach.
   Wczoraj, przedwczoraj i w zeszłym tygodniu w czasie przejażdżek rowerowych po swojej dzielnicy i centrum Warszawy widziałem takich grupek 4.
   Zaczyna mnie to wkurwiać....

   Usuń
  2. PS
   A już w ogóle mnie wkurwia widok kilkudziesięciu osób przed niemal kurwa każdym jebanym kebabem czekających w kolejce.
   Jadę przez miasto i dziwię się jak ci durni kurwa ludzie mogą żreć ten syf tą pseudo wołowinę zmieszaną z odpadkami, fekaliami i wydzielinami tych złośliwych brudasów, którzy robią wszystko w brudnych warunkach na niemytych dokładnie warzywach?
   Porobię zdjęcia o tym to wam pokażę co dzieje się w Warszawie przy większości tych kebabowych przybytków.

   Usuń
  3. PRAWDA O KEBABACH - Kebab dżihad - SZOK

   https://www.youtube.com/watch?v=z20oiRembzM&feature=share

   Usuń
  4. Tomek, naślij na nich sanepid! Co myślisz? Jeżeli widzisz chujowe warunki w jakieś knajpce, zawiadom sanepid. Tak powinniśmy robić. Moim zdaniem! Kontrola! Niech skontrolują te knajpy.

   Usuń
  5. Do sanepidu z tym gównem zgłaszać. Oczyścić miasto z tego badziewia! Każde miasto w kraju.

   Usuń
  6. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"poniedziałek, 3 lipca 2017 18:48:00 CEST

   Zawsze byłem zdania że jeśli robi się samemu jedzenie, to zawsze lepiej niż jeść na mieście, i to z wielu względów. Jakby był mniejszy popyt na ten szajs, który sprzedaje się nam na ulicach, ktoś mógłby rozważyć lekką reformę w gastronomii, i może wreszcie kucharze polscy przestaliby się bać kupować normalne, zdrowe półprodukty takie jakich człowiek ze średnią pensją używa do sporządzania potraw w domu. Teraz, kiedy nawet kupujesz potrawę 300-500g za cenę 20 zł możesz mieć pewność że są tam różnorakie wypełniacze i wzmacniacze smaku, kiedy gotujesz w domu robisz 500g danej potrawy i nawet dodając różnorakie składniki poszerzające wartości odżywcze (przyprawy, warzywa, w zależności od zapotrzebowania organizmu) nie zapłacisz więcej jak 10 zł, dochodzi do tego jeszcze kwestia użytych składników ale mówimy o podobnych.

   Co do kebabów, nie ma siły żeby ludzie przestali kupować te gówno, ale jeśliby urzędowo zabronić sprzedaży kebabów przez arabów, to już mogłoby coś dać, ale jaka jest szansa na to żeby to przeszło?
   Można by sporządzić petycję, i zobaczyć czy może jest grupka polaków która by podpisała coś takiego. Jeśli nasz rząd deklaruje (niezbyt bezpośrednio) niechęć do islamu, powinien się co najmniej odnieść do takiego pomysłu, jeśli oczywiście ktoś by się podpisał.

   Usuń
 17. ZGŁASZAJCIE KNAJPY CIAPATYCH DO SANEPIDU, GDY WARUNKI SANITARNE TAM PANUJĄCE WAS DO TEGO ZMUSZĄ! GDY ZAUWAŻYCIE JAKIEŚ UCHYBIENIA.

  OdpowiedzUsuń
 18. (#1)Pewien wysoko postawiony urzędnik państwowy powiedział mi, że celem wdrożenia „Projektu X” nie jest zniszczenie Starego Kontynentu, lecz podporządkowanie Europy tzw. rządowi światowemu. Niemcy wybijają się na hegemona europejskiego, co nie podoba się wielu anglojęzycznym decydentom i odbiega od ogólnej koncepcji budowy Nowego Światowego Porządku (NWO).
  Pokrótce przedstawię państwu, co ów wspomniany urzędnik wyznał mi tamtego wieczora, kiedy spotkaliśmy się w opuszczonej części miasta. Wywiad amerykański donosi, że wśród uciekinierów z Bliskiego Wschodu znajdują się bojownicy państwa islamskiego. W punktach czerwonego krzyża rozdawane są im telefony komórkowe najnowszej generacji, niczym środki opatrunkowe i lekarstwa. Prawda, że są im niezbędne. Otrzymują je ludzie, którzy w swoim dawnym miejscu zamieszkania niemieli nawet bieżącej wody. Teraz mogą się cieszyć z najnowszej technologii. Nie chodzi w tym przypadku o kontakt z rodzinami. Działania bojówkarzy na terenie Niemiec mają być koordynowane właśnie za ich pomocą. Sprawdza się mobilność jednostek rutynowymi akcjami, jak miało to miejsce w Kolonii. Tylko osoby wtajemniczone w plan elit światowych wiedzą, gdzie znajdują się magazyny z ukrytą broń i ostrą amunicją. Zostaną otwarte, w zasadzie splądrowane, jak przedstawi to prasa, w odpowiednim czasie. Na umówiony znak sygnał rozpocznie się rzeź niewiernych, rzecz jasna w imię Allacha.
  Poligonem doświadczalnych dla Iluminatów, stojących za tym wszystkim, była Jugosławia. Opracowano tam pewien schemat działań, którym posłużą się również w tym roku. Plan bojówkarzy zawiera częściowy paraliż krajów europejskich i atak na cele strategiczne, tj. elektrownie atomowe. Do tego przygotowuje się ok. 250 tysięcy wojowników, którzy „zgubili się” władzom niemieckim i słuch po nich zaginął. Reszta będzie prowadzić działania terrorystyczne i dywersyjne, z mniejszym lub większym skutkiem, ponieważ ich uzbrojenie będzie słabe (koktajle Mołotowa, kamienie, noże itp.), a broń palna najczęściej zdobyczna.
  Jednak żeby to wszystko przeprowadzić należało wpierw uruchomić działania maskujące, propagandowe i inne, aby przemycić tych ludzi do Europy. W cały proceder uwikłani są najwyżsi rangą hierarchowie Kościoła Katolickiego. Mogą nas zdumiewać słowa wypowiadane przez papieża Franciszka o uchodźcach. Zresztą za większością ataków terrorystycznych w Europie stoją służby specjalne, które podgrzewają atmosferę, a nie państwo islamskie jako takie, więc sam papież czuje się rozgrzeszony. Zawsze może wytłumaczyć, że nie zapraszał terrorystów tylko matki z dziećmi. Sukurs za nim podążają dziennikarze, opinio twórcze gazety i media głównego nurtu, które próbują nam wcisnąć bajeczkę o prześladowanych sierotach z Aleppo, zdążających do „ziemi obiecanej” szlakiem bałkańskim. 70% z tych osób to dorośli mężczyźni, gotowi w każdej chwili chwycić za broń (dane wywiadu). Celem ludzi za tym stojących jest skłócenie ze sobą świata chrześcijańskiego oraz muzułmańskiego. Od wieków obie nacje karmione są fałszywą ideologią religijną i wykorzystywane przez elity. Nastąpi wybuch nastrojów antyislamskich. To nieuniknione. A w dalszej konsekwencji przyzwolenie opinii publicznej na atak USA na Iran. To powtórka średniowiecznych krucjat w wydaniu 2.0. Amerykanie od dawna czują się osamotnieni w walce z Arabami. Bardzo chcą, aby ich akcje na Bliskim Wschodzie poparły kraje założycielskie UE. Tymczasem one zapierają się nogami i rękami. Nie współpracują.
  cdn...

  OdpowiedzUsuń
 19. (#2)Zapytałem swojego anonimowego rozmówcę, którego personaliów nie chcę zdradzać: dlaczego w dużej mierze za atakami terrorystycznymi stoją służby specjalne? „To proste pytanie – odpowiedział bez wahania - ponieważ to one stworzyły te organizacje i je kontrolują, o czym nie wiedzą prości bojownicy.”
  Logiczne więc, że ci ludzie są manipulowani oraz wykorzystywani do partykularnych celów rządu światowego. Arabowie są niezwykle waleczni i zdyscyplinowani. Dlatego jest ogólne przyzwolenie władz państwowych niektórych krajów na to, aby imigranci blokowali ulice oraz zastraszali miejscową ludność. Są wypuszczani z aresztów. A śledztwa wobec nich umarzane. Czasem zdarzy się samotny wilk, atakujący niewinnych, jakby ujęty całą tą otoczką walki z niewiernymi, rewolucją arabską itd. A ponieważ pojawia się ich coraz więcej, władze na ten temat milczą i ukrywają te informacje. Nie chcą jednak zbyt długo zwlekać, ponieważ z każdym rokiem tracą nad tym kontrolę. Musicie zrozumieć, że w Europie mamy miliony muzułmanów, to rzesza potencjalnych terrorystów. Zadaniem ortodoksyjnych Imamów, co was dziwi – nie wydalanych za swoje poglądy, jest trzymanie ich w ryzach, tak długo jak się da. Lecz dzień X nadchodzi wielkimi krokami.
  Kiedy rozpocznie się akcja: chaos? Iluminaci o sowich intencjach często informują opinię, na przykład przy okazji nowego teledysku znanej gwiazdki muzyki pop, lub w filmach przez nich produkowanych. Dlaczego to robią? Powszechnie uważa się, że wierzą w karmę i dlatego umieszczają wskazówki w teledyskach. Nic bardziej mylnego. To bardzo bogaci i cyniczni gracze, którzy zachowują się jak seryjni mordercy, pozostawiający za sobą okruszki, które mogą naprowadzić policję do ich odnalezienia. To zabawa w kotka i myszkę z całą populacją. Czas rozpoczęcia „Projektu X” wyjawiono społeczeństwu w filmie pt. „Kingsman”. W tej produkcji zobaczymy również, że pewien szalony naukowiec za pomocą satelity i telefonów komórkowych rozpętuje na ziemi prawdziwe piekło.

  OdpowiedzUsuń
 20. (#3) Ton, jakiego użyłem może świadczyć za tym, że jestem osobą bardzo dobrze poinformowaną i próbuję swoją wiedzę przekazać szerokiej opinii publicznej, jak najlepiej potrafię, żyjącej w nieświadomości. Tak naprawdę jest to tylko jedna z wielu teorii spiskowych, która krąży po internecie. Troszeczkę ją upudrowałem. Zmyśliłem informatora, aby dodać tekstowi smaczku i pikanterii. Konspiracyjnej otoczki. Wszystko to, co państwo przeczytaliście, to jedynie domysły i spekulacje, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, poza kilkoma faktami: obserwujemy nieprzerwany napływ ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu do UE; po drugie istnieje film fabularny pt. „Kingsman. Tajne służby”. Gdzie zobaczymy niesamowite sceny agresji. Film momentami jest absurdalnie głupi, ale jak się zdaje nie o to w nim chodzi, aby był poważny i nostalgiczny. Czy ukryto w nim jakiś ważny przekaz? Podobnie, jak miało to miejsce w teledysku znanej amerykańskiej piosenkarki Kety Perry, nazywanej księżniczką iluminatów. Ujęcie jej zegarka nie pasuje do całej sceny i jest na siłę wkomponowane w obraz. Ale to nie ja pierwszy zwróciłem na to uwagę.
  Zakładam różne hipotezy oraz warianty i zastanawiam się, co może czekać świat? Wszystko to są tylko i wyłącznie hipotezy. Powyższy tekst należy rozumieć jako opowiadanie political-fiction stylizowane na artykuł. Nie było moją intencją nikogo obrażać, ani stygmatyzować. Za wszelkie podobieństwa z żyjącymi ludźmi z góry gorąco przepraszam. Mam tylko nadzieję, że asymilacja z Arabami nie zamieni się w anihilację białej rasy, która uparła się wierzyć w istnienie Jezusa Chrystusa.
  Zastanawiamy się, czy to czasem nie jakiś spisek ten cały zalew imigrantów? Skłonni jesteśmy w to uwierzyć ze względu na opieszałość władz lub wręcz brak ich zainteresowania. Skarżą się mieszkańcy Francji, Niemczech, Austrii i Włoszech, co możemy obejrzeć w Sieci, jeszcze możemy. Ale większość tych głosów nie przebija się przez kontrolowane media i są zwyczajnie bagatelizowane (mówi się: incydenty). Dlaczego wojna w Syrii wciąż trwa, chociaż armia amerykańska, czy też NATO, są w stanie zdusić ją w zarodku w ciągu paru miesięcy i zapobiec dalszemu rozlewowi krwi? Widać komuś na tym bardzo zależy. Cyniczne elity boją się utracić bogactwo i szerokie wpływy, dlatego stosują inżynierię społeczną (religię), sztuczki socjotechniczne (telewizję), aby utrzymać ster władzy?
  Nie chciałem tym tekstem nikogo obrażać, ani szkalować, ale jako obywatel dużego państwa w Europie mam chyba prawo do wyrażania własnej opinii oraz do zadawania pytań. Myślę, że się ze mną zgodzicie. Pytania te skierowane są głównie do władzy zwierzchniej Unii Europejskiej. Dlaczego pozwalają na to, by zwykłym ludziom działa się krzywda? W myśl jakich idei i planów? Dlaczego siłą jesteśmy zmuszani do rzeczy, które burzą nam krew w żyłach i spędzają sen z powiek?
  (Koniec)

  OdpowiedzUsuń
 21. KWIECIEŃ, KONICZYNA, SĘK, TADZIO, JULKO, KONDONIE LONDONIE I INNI CO KOCHATA KWIETNIA COŚ DLA WAS!!!!

  https://web.facebook.com/ynfa.asylum/videos/294785774265271/?fref=mentions

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"poniedziałek, 3 lipca 2017 18:50:00 CEST

   O żesz, kurwa... :D
   No darek to się chyba zakocha...

   Usuń
 22. http://www.youtube.com/watch?v=au_XI8eplBM

  OdpowiedzUsuń
 23. Ludkowie drodzy, przestańcie rozmydlać, jak mawiają gimnazjaliści i inni niewyedukowani należycie, "kontent" tego bloga na jakieś zagadnienia polityczne, społeczne, jak ciapate itp. Jest to niezwiązane z naszym kwietniem. Skupcie się na przedmiotowym zagadnieniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie do końca, bo skoro kwiecień chce uchodzić za eksperta od ciapatych i politycznych ruchów tych co ich tu ściągają to nie widzę powodu by mu nieco rozjaśnić umysłu naszymi zdaniami w tej kwestii.
   A, że jest okazja bo Głuszycki wieszcz głosi zalew demonów z Afryki lub Ukrainy to mamy okazję w tej materii nieco się wypowiedzieć co każdy myśli.

   Usuń
 24. Słuchajcie oglądam relację z komisji śledczej w TVP info i słucham tej prokuratorki Barbary Kijanko i kurwa widzę, że udaje jakby umierała. Głos załamany i widać, że zaraz odjebie szopkę ze zemdleniem.
  Kurwa jak patrzę na ten cyrk tych złodziei jebanych o mi się nóż w kieszeni kurwa otwiera.
  Sorry za oftopa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiecie jak ma na nazwisko pełnomocnik tej kijanki?
   trzymajcie się.....
   na nazwisko ma
   KRADZIECKI !!!!

   To się dobrało towarzystwo :)

   Usuń
  2. Ha ha ha !! Dobre.

   Usuń
  3. Babsko jest niby chore... Chyba na Alzheimera.

   Usuń
  4. Ten pełnomocnik jak otworzył gębę to myślałem że przyszedł tam prosto z klubu Błękitna Ostryga.

   Usuń
  5. Słuchałem w radiu kurde masakra i to Prokurator tfu przydała by się ta ustawa z czasów Premiera Witosa.


   https://www.youtube.com/watch?v=gEdoLyF3xCY

   Usuń
 25. Bijatyka w meczecie w Warszawie! Witold Gadowski informuje: Na miejscu jest sześć radiowozów policji:
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/347173-bijatyka-w-meczecie-w-warszawie-witold-gadowski-informuje-na-miejscu-jest-szesc-radiowozow-policji

  OdpowiedzUsuń
 26. "Za 10 tys. można żyć tylko na prowincji”? Wiemy, czego dorobiła się Małgorzata Gersdorf - I prezes Sądu Najwyższego.
  Oświadczenie Gersdorf zamieścił w mediach społecznościowych zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik. Jak czytamy, sędzia posiada 197 tys. zł zgromadzonych w polskiej walucie, 2,42 mln zł na funduszach, 14 tys. dolarów, prawie 15 tys. euro, papiery wartościowe na kwotę 284 tys. oraz pół kilograma złota inwestycyjnego. Do tego jest też 8 działek. Dom. Mieszkanie. Auto.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ludzie, cuda w tej budzie.
  Polski muzułmanin wystąpi o azyl w innym kraju? "Grożą mojej rodzinie":
  https://wiadomosci.wp.pl/polski-muzulmanin-wystapi-o-azyl-w-innym-kraju-groza-mojej-rodzinie-6140520088877185a

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szwecji już nie ma.
   https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw

   Usuń
  2. POWIEM TAK WŁADZOM W KRAJACH EUROPY JAK WIDAĆ NIE SPIESZNO DO WPROWADZENIA STANU WYJĄTKOWEGO I ROZPRAWIENIA SIĘ Z NAJEŹDŹCZYM BYDŁEM Z AFRYKI. BOŻE NAJWYŻSZY CZAS WZIĄĆ KURWA SPRAWY WE WŁASNE RĘCE I SZABLE W DŁOŃ?
   BO JAK NA TO CO SIĘ DZIEJE PATRZĘ TO MAM OCHOTĘ WYPEŁNIĆ SŁOWA NASZEGO HYMNU NARODOWEGO.

   Usuń
 28. Tomaszu, kiedy będzie kolejna część afery taśmowej AprilGate? Zauważam, że blog powoli zaczyna zmieniać profil tematyczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem kiedy będzie. Materiałów jest na kilka, kilkanaście odcinków. Jak skurwiel zaszczeka to mu się dojebie nowymi materiałami. Na razie tamten jeszcze nie ostygł.
   A co do tematu dziczy islamskiej i lewackich zdrajców Europy. Temat wiąże się jakby nie było z kwietniem bo ta kurwa z Głuszycy dezinformuje ludzi będąc trybikiem w całej tej machinie mającej odwrócić naszą uwagę od faktycznych celów władz lewackich do jakich dążą. kwiecień sieje brednie własnie po to byśmy kierowali uwagę na jakieś bzdury, a nie na realne zagrożenia i tych, którzy te zagrożenie-zagrożenia do Europy sprowadzają.
   Dlatego temat islamskiej dziczy nie jest odbieganiem od tematu kwietnia, a poza tym jest i tak na tyle istotny, że na naszym blogu warto mu w drugim torze i tak poświęcać czas wypowiadając swe zdanie przybliżające nas do prawdziwych przyczyn całego tego pierdolnika jaki się zrobił w Europie.

   Usuń
  2. W pełni popieram uwagę o odwracaniu uwagi. Bolszewicy niestety przyszli na tą naszą piękną planetę z darem zakręcania wszystkiego tak, aby już nikt nie połapał się o co chodzi. Coś zaruchać, kasę łatwo zdobyć, aby się nie narobić - dokładnie tak jak w piosenkach disko-polo.

   Usuń
 29. Pilne ONZ OGŁOSIŁO SZWECJĘ STREFĄ WOJNY ! :
  https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaśmieję się szyderczo, he he he.
   A to dlatego bo widzę tylko jedno wyjście z sytuacji choć pozornie wydać się złośliwością losu, albo jak kto woli szyderstwem losu.
   W czasie IIwś staliśmy się ofiarami nazistowskich zbrodni, obozów koncentracyjnych, dyktowanych pędem czystości rasowej. Przez ostatnie 70 lat byliśmy indoktrynowani i karmieni propagandą, słuszną skądinąd, potępiającą wszelkie zbrodnicze działania jakich byliśmy ofiarami.
   Dziś stoimy w obliczu sytuacji, w której żeby przeżyć, przetrwać, ocalić przyszłe pokolenia, własną kulturę, religię, tożsamość-tożsamości narodowe będziemy musieli, czy tego chcemy czy nie, sięgnąć po takie same środki jakie nazistowskie Niemcy stosowali wobec mniejszości narodowych, żydów i innych narodów.
   TAK!
   CZY TEGO CHCEMY CZY NIE NIE POZOSTAJE NAM NIC INNEGO JAK WŁAŚNIE SIĘGNIĘCIE PO TE ŚRODKI JAKICH SAMI JESZCZE NIEDAWNO BYLIŚMY OFIARAMI.
   Ja do niczego nie nawołuję by była jasność.
   Ja tylko nie widzę innego rozwiązania, bo jak to rozwiązać inaczej jak nie poprzez bezwzględną eliminację z naszych społeczeństw tych, którzy dążą do podporządkowania nas?
   the end.

   Usuń
  2. Temu oszołomowi z tego linku : https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw właśnie o to chodzi, aby inni podobnie myśleli. Koleś leje wodę i pewnie od dawna wali konia mentalnego na takich tematach.
   Panowie, gówno prawda. Powinniśmy już wiedzieć, czego nauczył nas guru kwiecień, że takie pierdolenie, że ktoś widział, ktoś słyszał, znajomy mu przekazał informację, w telewizji widział coś itp. TO SIĘ KURWA POKAZUJE TO.
   Koleś rżnie mądrego banana, a to co mówi jest gówno warte. Nic nie pokazał, nic nie udowodnił, żadnego dokumentu na oczy nie widział, żadnej notatki, artykułu, sprawozdania. Do tego musiałby znać angielski albo szwedzki - a tego banan na pewno nie zna. I jeszcze sobie jebnął o wojnie nieuniknionej.
   To zwykły oszołom utubowy walący na oglądalność.

   Usuń
  3. No i co jeszcze panie "jack caleib" w materiale https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw.
   Szef szwedzkiej policji błaga i krzyczy w telewizji " ratujcie nas"
   I co kurwa jeszcze panie "jack caleib" wymyślisz. Wymiary czasoprzestrzeni ci się pojebały. Nie ta planeta, panie "jack caleib".

   Usuń
  4. Ty anonim dlaczego nazywasz kogoś kto pokazuje prawdę i mówi prawdę oszołomem?
   Czytałeś artykuł w linku i poszedłeś do artykułów z kolejnego linka w tym artykule?

   https://miziaforum.wordpress.com/2017/07/04/30-06-17-r-ekspert-onz-ds-zdestabilizowanych-obszarow-szwecja-obszarem-wojny-szef-policji-dan-eliasson-przemawiajac-w-szwedzkiej-tv-pomozcie-nam-pomozcie/

   https://www.google.de/search?q=AUSTRIA+WYSY%C5%81A+WOJSKO+NA+GRANIC%C4%98&gws_rd=cr&ei=le5bWdOTBcazaZKuksgB

   Zanim naskoczysz na kogoś to się zastanów i poczytaj.
   Faktem jest, że jesteśmy wszyscy w stanie wojny z terroryzmem, więc o co ci kurwa chodzi ?
   O wypowiedzi szwedzkiego szefa policji Dana Eliassona rozpisują się różne media, a o tym, że Austria śle wojska na granicę z Włochami piszą też w niejednej gazecie. Poczytaj.
   Nie siej fermentu lewacki bolszewiku.
   Niepotrzebnie dopuściłem twoje komentarze tu.
   Usuń
  5. PS
   Ale nie zmienia to faktu, że może i mówi prawdę w niejednym materiale, ale on jest Tatarem tak w ogóle i wyznaje islam, więc jebał go pies:

   https://www.youtube.com/watch?v=THsEBHmnDt0
   i link pod filmem.

   Dla mnie każdy kto wyznaje allacha, nawet mówiąc prawdę jest nikim. A w przypadku jack caleib wychodzi, że we wplecioną jakby nie było prawdę chce pokazać, że wyznawcy allacha są super patriotami.

   Usuń
  6. Proponuję przeczytać ten artykuł:

   Ekspert ONZ: „Szwecja na progu wojny domowej”
   https://euroislam.pl/szwecja-na-progu-wojny-domowej/

   To jest wojna i koniec, a jak patrzę na to co może być to tylko patrzeć jak powstaną obozy zagłady bo coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że albo my, albo oni.

   Usuń
  7. Naskoczyłem, za co nie przepraszam. Przepraszam jednak za to, że jak widzę jakiś geniuszy informacji, którym nie chce się pokazywać źródła informacji, to dostaję kurwicy jak na kwietnia.

   Proszę bardzo: szef policji szwedzkiej błaga o pomoc, ok. wstawia się link z jego wypowiedzią i tłumaczeniem. Trzeba mieć do tego jego wypowiedź i tłumaczenie. Jak ktoś nie ma tego, to tego nie pokaże, bo mu wisi wiarygodność. Chodzi przecież, aby coś pierdolić, aby ludzie to komentowali.
   Problem oczywiście jest z emigrantami, ale szef policji okazujący publicznie swoją bezsilność, to już są bajki.
   W resztę tych rewelacji sie nie wgryzałem, oprócz tego, że Austria wysłała AŻ CZTERY TRANSPORTERY OPANCERZONE NA GRANICĘ. O ja pier...olę. Normalnie kurwa wojna.

   Jeden coś jebnie, drugi powtórzy i dołoży swoje i z czterech wozów bojowych tworzy się armia. Tak na marginesie, informacja w źródle brzmi: zamierzają wysłać, a nie wysłali.

   Temat bardzo ciekawy, bo jak widać świat obrodził kwietniami.

   Usuń
  8. "jack caleib" w materiale https://www.youtube.com/watch?v=1G4zgAPtyXw pokazuje film z rozróby we Francji, nie w Szwecji. Widocznie dla "jack caleib" to absolutnie nie ma znaczenia.

   Usuń
  9. Panowie i Panie, bez przesady, że ktoś wrzucił link filmu to nie znaczy od razu że w 100% zgadza się z autorem tego filmu. Ja często to powtarzam. Czasami materiał ciekawy jest w jakimś stopniu. Czasami komentarz jest chujowy ale zdjęciami nadrabia. Nie ma co od razu się kłócić wewnętrznie. Gdyż twórca jest nam mało znany i obojętny. Może i to nowy kwiecień? Ale pokazany burdel jaki robią czarnuchy jest wymowny, no comment. Ale na YT pełno filmów o tej dziczy. Więc to fakt. Są agresywni i niebezpieczni.

   Usuń
  10. I zobaczcie w ilu filmach amerykańskich o czarnych i robionych przez czarnych pada słowo - ty białasie...
   A jak powiesz czarnuchu, to jesteś rasistą. I to nawet mówią tak w filmach dla rodziny. W komediach. Niby delikatnie. Ale ma swój wydźwięk to słowo.

   Usuń
 30. Cyt-

  „Obawiam się, że to koniec dobrze zorganizowanej, porządnej i egalitarnej Szwecji, jaką znaliśmy dotychczas. Osobiście nie byłbym zaskoczony, gdyby wybuchła w niej wojna domowa w takiej czy innej formie. W niektórych miejscach prawdopodobnie już się ona zaczęła”.

  Państwo szwedzkie utraciło w wielu obszarach kontrolę na rzecz uzbrojonych, religijnych ugrupowań, które można określić mianem islamskich bojówek.

  Komisarz policji Lars Alversjø twierdzi: „W niektórych dzielnicach Sztokholmu panuje teraz bezprawie. (…) System prawny, podstawa każdego demokratycznego społeczeństwa, załamuje się”.

  ...................................................

  Jeszcze przyjdzie czas ze ANDREASOWI BREVIKOWI bedzie sie wstawialo pomniki.

  Nie jedzcie kebabow tego lajna islamskiego!
  od tego mozna zaczac,bez zbrojnie.
  A czas jest czyms ,czego sie nalezy bac! on pokaze kiedy miarka sie przepekni , a chwila prawdy byla w naszej Europie zawsze najokrutniejsza .
  Tak bylo z Tatarami
  Turkami
  Zydami
  Jeszcze nie dawno mielismy Bosnie!
  Bieda brudasom.

  OdpowiedzUsuń
 31. Nie dopuszczac do rozwoju Islamu w Europie!
  To zbrodnicza dla Chrzescian organizacja przestepcza!

  OdpowiedzUsuń
 32. https://www.google.de/search?q=sonderkommando+4a&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiw2Ijz3PHUAhUGfFAKHcZKC64QsAQIPA&biw=1360&bih=659

  Taka jest Europa na pozornie lagodna , ale potrafi przyjebac.

  OdpowiedzUsuń
 33. Głuszycki mitoman dawno nie zamieścił żadnego filmu. Moim zdaniem Kwiecień ma teraz sporo chętnych do skorzystania z jego usług - i skupia się na zarabianiu kasy na tych frajerach. Zimą nagrywał sporo filmików, bo nikt nie przyjeżdżał i łaził sam po okolicy i pieprzył bzdury. Pewnie nie nagrywa tych spotkań, bo boi się, że będą szły zawiadomienia do Urzędu skarbowego, zwłaszcza, że Tomasz go teraz postraszył sprawą z ZUSem. Nie ma się co łudzić, że Kwiecień teraz tylko dogorywa. Spotkanie w tym ośrodku Daszkowskich z pewnością się odbyło, a nagrania nie ma, bo pewnie właściciele nie życzyli sobie obecności kamery, a i kwiecień nie chce mieć żadnych śladów swojej przestępczej działalności.

  OdpowiedzUsuń
 34. Jakiś pewien pan i mądrze na tym blogu napisał aby kontynuować walkę z Kwietniem i fajnie gdyby na tym aspekcie się skoncentrować a tym czasem mamy czyli kolejne pitolenie o Szopenie tym razem w aspekcie islamskim i POpodobnym!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nzknzk, masz rację, ale nasze komentarze nt. sytuacji z najeźdźcami są również pewnego rodzaju prostowaniem bredni wypowiadanych przez kwiika.

   Usuń
  2. Ale serio, najazd uchodźców i to co się dzieje jest jak najbardziej w temacie kwika i jego otwartych wrót. Dyskusja trwa.

   Usuń
 35. WOJNA DOMOWA W SZWECJI ROZPOCZĘTA Biedni uchodźcy rozwalają ten kraj od środa, w mass mediach cisza :

  https://www.youtube.com/watch?v=Wr5P6iyPwn8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jebany pierdolony pajac ubrał sie jak klown i nawija o bardzo ważnych rzeczach, więc jaki to ma być przekaz? Przekaz pajacowaty. Dotrwałem do chwili gdy powiedział, że katastrofa w Smoleńsku nie była wywołana zamachem, na co nie ma faktycznie dowodów, ale są poszlaki i cała sytuacja postępowania Rosji zdaje się być obliczona na ukrycie czegoś.
   Takich jebanych pajaców w kretyńskich czapkach z czubkiem, morach, wojskowych kurtkach itd jest coraz więcej. Niestety.

   Usuń
  2. Powiem TAK:
   MÓWIENIE O SPRAWACH WAGI NARODOWEJ, PAŃSTWOWEJ I PUBLICZNEJ NASZEGO NARODU WYMAGA ODPOWIEDNIEJ I GODNEJ OPRAWY.
   Jeśli ktoś kreuje się na wojownika o Polskę i chce jawnie występować publicznie z twarzą i własnym wizerunkiem to KURWA powinien zachować jakiś odpowiedni wygląd i zadbać o właściwą oprawę, a nie jak ten założyć czapkę durnia i chustkę na łeb.
   W sieci jest cała masa mądralińskich, którzy generalnie mają rację, ale te racje ubierają często w kuriozalną oprawę bądź mieszają ją z jakimiś niedorzecznościami kreując negatywny wizerunek po to by umniejszyć tak naprawdę ważnym sprawom, które z pozoru mądrze przedstawiają.
   Niestety w tej całej masie idiotów mówiących nieraz mądrze trudno się połapać.
   Taki idiota może robić całkiem niezłe programy i materiały na YT by w pewnym momencie jenąć coś antypolskiego lub kuriozalnie kretyńskiego.
   Tak robi od lat kurwin miki kiedy gada całkiem do rzeczy i nazbiera elektorat to na koniec po miesiącach dobrej gadki walnie coś takiego co każe ludziom postawić oczy w słup.
   Tak się kanalizuje społeczne niezadowolenie po to by na koniec zostawić skonsternowanego wyborcę na lodzie. Tak się rozbija społeczeństwo.
   Dam przykład.
   Pojawia się mędrzec. Po roku ma tysiące zwolenników, którzy są przeciwnikami partii złodziei. Ale tuż przed wyborami robi coś lub mówi, co nie licuje z tym co głosił od miesięcy i lat. Wtedy ludzie rezygnują nie tylko z głosowania na niego, ale i na innych, którzy mogli by utrącić tych złodziei. To szeroki temat obliczony na manipulację małymi społecznościami.
   Kto takich wynajmuje?
   Partie o złodziejskim i antypolskim profilu.
   Kwiecień również jest antypolskim propagandzistą.
   Poprzez swe dyrdymały o nazistowskich eksperymentach, rzekomym planie Himmlera i wilkołakach, zafałszowuje rzeczywistą historię Niemieckich zbrodni kanalizując uwagę ludzi na brednie, a nie na faktyczne realne zbrodnie jakich Niemcy się dopuszczały.

   Usuń
  3. To jest kolejny czubek chcacy sie wylansowac na nosnych tematach, niezly oszolom. Facet byl na Harmonii Kosmosu gdzie pierdolil 3 po 3 i latal w tym kapelusiku czubka, kolega Zagorskiego. Generalnie on jest calkiem oszolomiony wszystkimi mozliwymi teoriami spiskowymi, zyje tym i lyka jak pelikan kazdy kit.

   Usuń
  4. Wrzucając ten link z tym filmem nie chciałem przez to powiedzieć, że facet ma 100% racji itd. Faktycznie łyka teorie spiskowe jak pelikan, a czasami gada mądrze. A wygląd... no cóż. Pamiętam jak w jednym z filmów mówił mądrze o Jezusie, że to kity z satelity, po czym na innym filmie rozkminia coś o trójcy świętej?? No ale temat ten znów zahacza o kwika, bo faktycznie jest tak, że masa oszołomów jest w sieci i się lansuje. Tylko że pamiętajmy, że ten czubek nie robi zlotów niby historycznych i nie bierze za to kasę, itp. Przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.

   Usuń
  5. Pomimo, że cenię (ceniłem) tego "Jasna Strona Mocy" za zupełnie inne rzeczy, ale jak zaczyna walić o światowym spisku, depopulacji i satanistach, to kwietniowo się robi. Kwiecień właśnie stamtąd zżyna tematy. Jest to niestety objaw jakiś poważnych zmian w mózgu lub w systemie wartości ludzi żyjących w "zgodzie z naturą" lub "rozwijających się duchowo".
   Okazuje się, że napieprzone mają nieźle: poczucie zagrożenia, wszędzie spiski. Jakoś się nazywa ta choroba.
   Automatycznie Zagórski się przypomina ze swoim stadkiem oświeconych mind-controlerów.

   Usuń
  6. Weźmy się Panowie za tych jełopów. Skąd to się kuźwa bierze i gdzie się takie coś rodzi.

   Usuń
  7. To bierze sie z internetu gdzie uzewnetrznia sie glupota, brak wiedzy, brak edukacji, brak zrozumienia swiata, narkomania, choroby umyslowe, urojenia oraz mieszanki wszystkich powyzszych.
   Do tego dochodzi parcie na szklo, na slawe i zwiazane z nia profity.
   Ten krasnoludek byl na Harmoni Kosmosu gdzie sie lansowal i byl popularny wsrod szurow, nazarl sie, nacpal, nachlal i podupczyl za darmo, do tego moze wciska jakis chlam za kase (tego nie wiem) czary kurwa mary za dolary.
   I zyje sie, wygodnie.
   Gdzie sie nie pojawi wsrod swirkow tam jest w centrum uwagi, wystarczy czapka pana swira i jest fejm.
   :)

   Usuń
 36. Mufti w Poznańskim Meczecie wprost o zabijaniu i podatkach dla niemuzełmanów :
  https://www.youtube.com/watch?v=3xT-dUoaBxM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry, autorowi tego filmu grożono... pomyłka.

   Usuń
  2. Akurat ten autor gada do rzeczy i nie pajacuje jak inni.

   Usuń
 37. Komentarz Tygodnia: O co poszło w bijatyce przy meczecie? :
  https://www.youtube.com/watch?v=_HKtrMaiGWw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autora tego filmu atakuje Liga muzułmańska oraz portal Onet (niepolski portal dla Polaków).

   Usuń
  2. Gadowski... gada mądrze, ale kiedyś wyłapałem u niego kilka antypolskich sugestii ukrytych między wierszami.

   Usuń
  3. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"piątek, 7 lipca 2017 02:09:00 CEST

   Za to rzetelny śledczy i kronikarz. Po przeczytaniu jego książki, można wywnioskować w pierwszej kolejności że jest "czarnowidzem".
   A po wydaniu ciekawego cyklu na telewizji kurskiego oświadczył że został zbanowany w TVP. Kurski to zdementował... Też ciekawa sprawa.

   Usuń
 38. Wojna o kontrolę w strefach No-Go. Szwedzka policja w odwrocie. Reportaż (napisy pl) :
  https://www.youtube.com/watch?v=OGfnGuShD9w

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomku kiedy kontynuacja o naszej sex gwieździe Julce ? Pewnie jej smutno że zapomniałeś o niej.

   Usuń
  2. W żadnym odwrocie, nic takiego nie widać.
   Ciekawe jak wyglądają takie spotkania z policją w gettach murzyńskich w USA. Tam oczywiście czarni radośnie witają policjantów, piwo im stawiają i cieszą się, że ktoś ich ochrania i czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pełna symbioza i zrozumienie. Love, peace i pic na wodę.

   Usuń
 39. Obrzydliwe jest to, że to indywiduum postkomusze używa zwrotu z liturgii, że słowo ciałem się stało. A tak przy okazji, jeżeli marskość poalkoholiczna wątroby miała by twarz, to byłby to ryj kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 40. Prezydenci właśnie obgadują sprawy obronne i gazowe, a ich żonki zabawiają się z CNK z dzieciakami zabawkami. Bardzo ambitne role maja te żony.

  OdpowiedzUsuń
 41. No i stało się Wrona zadał pytanie tym dwóm panom o sprawy gwarancji naszego bezpieczeństwa chodzi o ten słynny
  punkt namber 5 i co i gówno. Takie gwarancje to już przeszło 70 lat temu dawały nam żabojady i herbaciarze. Szopka a raczej szopa z tym Donaldowymi gwarancjami. Jarek i jego partia pewnie i tak powie że to sukces! Jaki kurwa sukces taki sam jaki odniósł pewien premier pewnego kraju Neville Chamberlain. Dalej Polska jest w czarnej dupie! Pozdrawiam myślących że Trampek to Mesjasz Polski to możecie sobie sami myśleć bo normalni czyli np. Ja tego nie kupuję! USA brak gwarancji to co teraz? Ja idę na pizze! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tramp wyraźnie powiedział, że bezwzględnie będzie respektował artykuł 5 paktu NATO. Nie słuchałeś uważnie?

   Usuń
  2. nie znoszę kłamstwa - pajac z ciebie, tylko tyle napiszę, bo mi szkoda czasu na ciebie, masz coś z głową, generalizujesz, a co miał powiedzieć?

   Usuń
  3. Panowie odnoście się do NZK z szacunkiem, gość ma wkład w walkę z kwietniem, a że uszło jego uwadze co mówił Trump to mu to zaraz wyjaśnimy.

   Usuń
 42. Tomek zapodaj mi tekst który to potwierdzi! Reszta to zwykły szit!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trump przemawiał zaledwie 30 min temu, więc za wcześnie by podać Ci linka do jego pełnego scenogramu wypowiedzi, ale niech Ci wystarczy, że ja na własne uszy słyszałem jak stanowczo i dobitnie w kontekście całej wypowiedzi o zagrożeniach dla Polski powiedział, że USA będą wypełniać bezwzględnie postanowienia artykułu 5 NATO. Sam to na własne uczy widziałem i oczy słyszałem :)

   Usuń
  2. to że musisz mu takie rzeczy tłumaczyć źle o nim świadczy, ale rozumiem twoją obronę, ok. Ale facet najwyraźniej słyszy i widzi tylko to, co chce. Jak kwik. Sorry.

   Usuń
  3. Racja i w dodatku nie potrafi odpisywać w odpowiedziach tylko za każdym razem zakłada nowy komentarz jako nowy wątek robić pierdolnik na blogu w komentarzach. A poniżej właśnie zaczął się domagać potwierdzenia moich zapewnień-wkurw.

   Usuń
 43. https://wpolityce.pl/polityka/347562-walesa-wykrzyczany-i-wygwizdany-na-placu-krasinskich-nie-inaczej-powitano-niektorych-politykow-opozycji-wideo

  Tak Polacy witają swego wybawiciela i największego bohatera narodowego, ponieważ sam osobiście i w pojedynkę obalił komunizm. Zero szacunku do najodważniejszego Polaka w historii. Wszyscy poprzedni polscy królowie mogą mu buty wiązać.
  Jakie to kuźwa smutne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tempy boluś uradowany poderwał się gdy Trump go wskazał ręką, ale natychmiast usiadł słysząc gromkie buczenie i gwizdy, aż się Trump zmieszał skonsternowany nie kumając o co chodzi. Pewnie zapyta doradców i dowie się, że bolek to żaden wybawiciel tylko jebany zdrajca, który powstrzymał to co powinno się stać w latach 80 tych, czyli wyjście na ulice i rozjebanie tych żydokomunistycznych złodziei i zdrajców Polaków.

   Usuń
  2. dobrze gadasz, może się dowie, że Lechu to TW Bolek.

   Usuń
 44. kolejny anonim 30-ty 40-ty ile was jeszcze będzie? dajcie link na te wasze doniesienia? Pozdrawiam anonima tak trzymaj lub trzymajcie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dobra, mniejsza o to, czy to prawda, że nam USA pomogą. Jesteś jasnowidzem (czarowidzem) i wiesz co się wydarzy, ok. To jak twoim zdaniem miał się zachować Trump, to język dyplomatyczny. Co miał powiedzieć? "Mam was w dupie."

   Usuń
  2. Odpowiedz mi kurwa, co twoim zdaniem miał powiedzieć prezydent USA podczas oficjalnej wizyty w Polsce, gdy jesteśmy w UE i NATO?! (Idę za twoim tokiem myślenia. Widzisz jakie to wkurwiające?)A co będzie za 10 lat? Kto to kurwa wie?

   Usuń
  3. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"piątek, 7 lipca 2017 02:02:00 CEST

   A nie mogłeś sobie w google poszukać i sprawdzić? Skoro przerastają cię takie rzeczy to dlaczego korzystasz z komputera?

   Usuń
 45. http://wawalove.pl/Trump-nie-odwiedzil-pomnika-Bohaterow-Getta-Zastapila-go-Ivanka-a26646

  Polscy żydzi oburzeni, że Trump nie odwiedził pomnika bohaterów getta. Wysłał tam swoją córkę. Niestety społeczność żydowska nie dostrzegła, że ta córka to niezła laska. Jest ładniejsza od swego ojca, więc o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 46. Odpowiedzi
  1. NZK, zaczynasz mnie obrażać podważając wiarygodność mojego zapewnienia. I zaczynasz mnie wkurwiać. Mam Ci to 10 razy powtórzyć, że Trump zapewnił, że USA będzie wypełniać art 5 NATO?
   Staram się być dla Ciebie uprzejmy i staram się by Cię za Twoją nieuwagę tu nie atakowano, ale swoim zachowaniem dajesz niestety powód, że chyba nie potrzebnie.

   Usuń
  2. PS
   nzk i pisz w odpowiedziach bo kurwa nie wiadomo gdzie Ci odpowiadać i gdzie prowadzić z Tobą dyskusję.

   Usuń
  3. Masz. Posłuchaj sobie.

   GŁÓWNE przemówienie Donalda Trumpa na Placu Krasińskiego 06.07.2017 :
   https://www.youtube.com/watch?v=J87EKxO2uE4

   Usuń
  4. Wystąpienie prezydentów Polski – Andrzeja Dudy i USA – Donalda Trumpa -06.07.17 :
   https://www.youtube.com/watch?v=uGUeJ0wcdIQ

   Usuń
  5. Ważna deklaracja Donalda Trumpa. Prezydent USA: "Ramię w ramię bronimy artykułu 5 – wspólnego zobowiązania do obrony kolektywnej":
   http://wpolityce.pl/polityka/347587-wazna-deklaracja-donalda-trumpa-prezydent-usa-ramie-w-ramie-bronimy-artykulu-5-wspolnego-zobowiazania-do-obrony-kolektywnej

   Usuń
 47. Odpowiedzi
  1. Ja nie mam nic do ciebie, serio, ale czemu z ciebie taki czarnowidz? normalnie aż chce się napisać, że zrzędzisz jak baba.

   Usuń
 48. Incydent pod meczetem w Warszawie. Czy policja skapitulowała? https://www.youtube.com/watch?v=uWAwrZnbQPc

  OdpowiedzUsuń
 49. Czasami przebierańcy mówią mądrze, Gallu.

  Aleksander Jabłonowski Zdrada! - 11 prezydentów miast sprowadza nam zarazę i zagładę :
  https://www.youtube.com/watch?v=EDbV_KjBwOE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dobrze to wiem, a potem gdy nagadają się mądrości i zyskają posłuch u określonej liczby osób zaczynają sugerować ludziom rozwiązania, które nie sa dla nich dobre. Tak robił bolek. Też wykrzykiwał hasła precz z komuną, rozwalić system itd, ale jak ludzie chcieli ten system rozliczyć to stał się pseudo pokojowo określonym dyplomatą-demokratą i ugadał się ze swymi mocodawcami by ci po dzień dzisiejszy rżnęli nas na kasę i ustawili swe przyszłe pokolenia na setki lat za setki miliardów zł zamienione na złoto i inne kruszce, które będą spieniężać ich rodzinki w kolejnych dekadach.

   Usuń
  2. Ale tego pajaca nie porównywał bym do Bolka. TW Bolek miał w końcu wsparcie służb specjalnych.

   Usuń
  3. Może i tak, ale jak ocenić kogoś kto pierdoli częściowo do rzeczy, a częściowo od rzeczy i ludziom miesza we łbach? Komu służy? Ma jakieś wsparcie czy sam z siebie tak działa?
   Mi się zdaje, że nikt sam z siebie za darmo lub bez interesu takiej działalności propagandowej nie prowadzi jeśli robi ludziom wodę z mózgów.

   Usuń
  4. Ale co myśleć o tamtej władzy, czy politykach, jak prezydentem był Jaruzelski. Prawda jest taka, jak nie miałeś wsparcia służb wojskowych to nie zaistniałeś w polityce. Patrz = Olszewski. Wykończyli go jak podskakiwał.

   Usuń
  5. Tacy Jablonowscy (wl. Wojciech Olszanski aktor, cyklista) i inne przebierance lesne skauty to wspaniale narzedzie dla sluzb/agentury, wystarczy ze maja cos na takiego pacjenta, ten swiruje i sciaga do siebie ludzi, wylapuje „ekstremistow” takich co na serio by podniesili reke na wladze, wypytuje, moze jakas bojowke zasugeruje i o wszystkim donosi sluzba ktore maja oko na prawdziwie niepokornych a jakby co to ich zawijaja lub infiltruja.   Chociaż Wojciech Olszański zaprzeczał, jakoby przed rokiem 2016 miał zajmować się polityką[19], to zachowało się wiele dowodów takich wystąpień, jawnych lub pod pseudonimem. Z samych wypowiedzi aktora wynika, że już w 1989 roku poznał Jarosława Kaczyńskiego i w kilku miastach prowadził jego wiece przedwyborcze[20], a w 1993 spotykał się z Andrzejem Lepperem[21]. W internecie pojawiło się również zdjęcie przedstawiające go obok Lecha Wałęsy (i być może Ryszarda Petru) pod flagami "Solidarności" na wystąpieniu przed wyborami 1989 roku[22].

   W czerwcu 2012 Olszański pojawiał się wśród tzw. "obrońców krzyża" przed Pałacem Prezydenckim, gdzie apelował o "pojednanie" z Rosjanami. Przedstawiał się tam jako Aleksander Jabłonowski[24][25].


   Jeszcze w tym samym miesiącu ukazały się artykuły ujawniające prawdziwą tożsamość "Jabłonowskiego"[32]. Bodakowski zasugerował "manipulację o znamionach gry operacyjnej". Jego podejrzenia wzbudziła też wyjątkowo duża liczba wyświetleń filmów, kilkadziesiąt razy większa niż w przypadku wywiadów z popularnymi postaciami[33].


   Powoływanie się przez Olszańskiego na rzekome związki z "Narodowymi Siłami Zbrojnymi" i "Związkiem Jaszczurczym" podważył historyk tych formacji Leszek Żebrowski[34][35]. Stanowisko Leszka Żebrowskiego poparł także Związek Żołnierzy NSZ, który oświadczył, że Olszański nigdy nie miał z nimi "nic wspólnego", ani "z jakimkolwiek innym, znanym nam środowiskiem Żołnierzy NSZ w Polsce i zagranicą"[36].

   Od maja 2016 roku Wojciech Olszański regularnie udziela wypowiedzi na serwisie YouTube, w których komentuje wydarzenia polityczne. Wygłasza również prelekcje udostępniane w internecie. Wymiennie z prawdziwym nazwiskiem używa pseudonimu Aleksander Jabłonowski (nawiązanie do historyka i powstańca styczniowego Aleksandra Jabłonowskiego). Podważa sojusz Polski ze Stanami Zjednoczonymi i postuluje zbliżenie z Federacją Rosyjską.
   Jego publiczne wypowiedzi i działania wywołują kontrowersje i spotykają się z krytyką części komentatorów. W maju 2016 roku Marian Kowalski, jeden z liderów ruchu narodowego, zarzucił Olszańskiemu współpracę z rosyjską agenturą[40]. Jako część rosyjskiej agentury wymienia go też prowadzony przez Marcina Reya profil "Rosyjska V kolumna w Polsce"[41]. Skrytykował go również Piotr Wroński, były oficer wywiadu, sugerując kierowanie nim przez ośrodek zagraniczny[42]. Zwraca się też uwagę na podobieństwo haseł i metod działania Wojciecha Olszańskiego i jego zwolenników do podobnych grup na Słowacji, Węgrzech, Bułgarii i Czechach, o których wiadomo, że są finansowane przez Rosję[43].
   W czerwcu 2017 w programie "Koniec systemu" na antenie Telewizji Republika dziennikarz i znawca problematyki działania tajnych służb Witold Gadowski w rozmowie z Dorotą Kanią podał przykład Olszańskiego jako typowy dla rosyjskiej agentury i propagandy w Polsce[44]. W tym samym programie dr Jerzy Targalski, historyk i politolog, wymienił strony internetowe promujące Olszańskiego, a przede wszystkim portal i radio Sputnik jako "podstawowe narzędzie prowadzenia wojny informacyjnej przez Rosję"[45] W tym samym miesiącu również dr Rafał Brzeski ("Narodowa Akademia Informacyjna"), ekspert od spraw służb specjalnych i wojny informacyjnej, wyraźnie zasugerował, że Olszański jest świadomym i przeszkolonym agentem rosyjskim[46].

   cdn

   Usuń
  6. cd

   Komentatorzy zwracają również uwagę na częstą, niemal codzienną aktywność Olszańskiego, przy jednoczesnym aktualnym braku zajęć zarobkowych[47], a także na zbieżność w czasie pomiędzy jego prorosyjskimi wystąpieniami, a otrzymaniem przez córkę głównej roli w rosyjskiej superprodukcji filmowej Matylda[48][49][50].


   Przed powołaniem NFP Olszański występował m.in. pod szyldem stowarzyszenia "Braterstwo Polsko-Rosyjskie" (powiązanego poprzez lidera Piotra Radtke z prorosyjską partią "Zmiana" i polskojęzyczną państwową rosyjską radiostacją Sputnik[51]). Blisko współpracuje z Maciejem Porębą, pełnomocnikiem BPR na okręg mazowiecki[52]. Maciej Poręba jest również działaczem (podobnie jak P. Radtke) proputinowskiej partii "Zmiana"[53], której liderem jest oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji Mateusz Piskorski. (Jawnie prorosyjska partia "Zmiana" jest kontynuacją Partii Regionów założonej przez grupę byłych działaczy Samoobrony RP[54].   Według części komentatorów[63][64][65] Olszański wywodzi się ze środowiska dawnego Zjednoczenia Patriotycznego „Grunwald” (Józef Kossecki, filmowcy Bohdan Poręba i Ryszard Filipski), które łączyło tradycje endeckie z akceptacją systemu komunistycznego i sojuszu z ZSRR (tzw. "endo-komuna"). Również Leszek Żebrowski zwrócił uwagę[66] na zbieżność ich poglądów oraz zasugerował, że "partyzantami", na których znajomość się powołuje Olszański nie byli żołnierze NSZ, ale "partyzanci" Moczara.

   Innym współpracownikiem tego środowiska jest Nabil al-Malazi, syryjski biznesmen, wiceprzewodniczący prorosyjskiej partii "Zmiana", powiązany z reżimem Asada i oskarżany o kontakty z islamskimi organizacjami terrorystycznymi[73][74].


   W lutym 2017 "środowiska narodowe" wydały oświadczenie, w którym odcięły się od działalności "Aleksandra Jabłonowskiego vel Wojciecha Olszańskiego" oraz innych kontrowersyjnych postaci. Pod oświadczeniem tym podpisały się: Endecja, Marsz Niepodległości, Młodzież Wszechpolska, Narodowcy RP, Obóz Narodowo-Radykalny, Ruch Narodowy oraz portal Trzecia Droga[78].

   31 maja 2017 Olszański został zaatakowany przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego, gdy chciał przyłączyć się do ich protestu przed Teatrem Powszechnym przeciw spektaklowi "Klątwa"[79].


   za wiki...jest tego duuuzo wiecej

   Usuń
  7. No to Gallu miałeś rację. Pajac jest w coś umoczony. A propos, w co musi być umoczony Tusk (tfu)? Załęże się, że daje okradać Polskę, bo mają na niego zdjęcia jak posuwał kozę.

   Usuń
  8. cAŁKIEM MOŻLIWE. tAKIE PAJACE W PRYWATNYM ŻYCIU MAJĄ SWOJE MAŁED TAJEMNICE. pODSTAWIA SIĘ TAKIEMU KURWE, A POTEM SZANTAŻUJE JEGO ZBOCZONYMI SKŁONNOŚCIAMI I ZMUSZA DO WALKI PSEUDO POLITYCZNEJ BY ROBIĆ LUDZIOM WODĘ Z MÓZGÓW. kWIECIEŃ MOŻE TEŻ BYĆ TEGO OFIARĄ.

   Usuń
  9. On to na pewno posuwał kozę. Ale to taki bandziorek, on może to robić za kasę, albo flaszkę.

   Usuń
  10. Rozkoowałem:
   PO= Polskę Okradamy

   Usuń
  11. Jeszcze a propos Jabłonowskiego. Niejaki jack caleib (bohater linku o szwedzkich muzułmanach, który był linkiem o francuskich muzułmanach): https://www.youtube.com/watch?v=psNxmL0ZNUk
   bardzo pozytywnie opiniuje działalność Jabłonowskiego, w przeciwieństwie do Kowalskiego

   Usuń
  12. Wiecie co? Psioczymy na takich czubków jak Jabłonkowski czy ten jak mu tam cailzjeb, że to jakieś świry czy agenci, ale jest jeszcze inna opcja. Oni sa w dużej części-mogą raczej być pogubieni w całej tej zgalimatjasowanej sytuacji. Tak samo jak i my, ja, kwiecień, Ty i Ty i wielu z nas. Sam kurwa diabeł tak naprawdę ne dojdzie kto w polityce jest ok, a kto nie, bo żydokomuna takiego bigosu narobiła i tak się podzieliła na najróżniejsze frakcje i stronnictwa, a tym samym p;odzielili się głoszonymi hasłami-tezami-wartościami, że my zwyczajnie jesteśmy skołowani.
   Te kurwy zwyczajnie się umówiły, że będą się między sobą napierdalać, ale jedni będą głosić takie SŁUSZNE hasła, a drudzy inna SŁUSZNE hasła. I tym sposobem nas podzielili.
   Wy za obniżeniem wieku emerytalnego, ale za podwyższeniem VAT, a my za obniżeniem VAT, ale podniesieniem wieku emerytalnego.
   To tylko przykład. I tym sposobem nas podzielili.
   Ich głoszone hasła i propozycje polityczne w dużej mierze są ze sobą sprzeczne. Jedni nawołują do wolności, ale uchwalają ustawę 1066 i to są te absurdy jakimi nas omamiają.
   Krzyczą na innych złodzieje!!! A sami nas okradają.
   Dlatego myślę, że wielu z nas jest zwyczajnie skołowanych.
   Jedynym wyjściem z sytuacji jest WYJEBAĆ ICH WSZYSTKICH OD PRAWA DO LEWA W PIZDU!

   Usuń
 50. Do Darka,
  drogi mesjaszu, a co ty myślisz o wizycie Trumpa w Polsce, czy zgadzasz się z opinią nzk*2?

  OdpowiedzUsuń
 51. Tu Darek
  domagam się osobistej satysfakcji, nie zostałem oficjalnie zaproszony do Warszawy, a wiadomym było, że D. Trump chciał mi uścisnąć rękę i pogratulować dobrej roboty w odkłamywaniu historii. Chciałem mu tez przekazać nowe moje znalezisko, sztylet esesmana, ale zgubiłem. Za to miałem mu wręczyć swoją książkę z autografem.

  OdpowiedzUsuń
 52. U dareckiego na blogu pod najnowszym wpisem wciąż 0 wpisów. Coś się ludziska nie garną. Chyba że większość jest niemerytoryczna (ha ha ha).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To te 6666666 milosnikow i widzow pcha sie drzwiami i oknami, pierdyliardy wyswietlen i ogolnoswiatowa slawa robia swoje.
   Pies go nawet nie obsra, ludzie maja kretyna w dupie.

   Usuń
 53. 45-latek zginął po wybuchu niewypału. Chciał go wyjąć z rzeki

  http://dziennikelblaski.pl/218751,45-latek-zginal-po-wybuchu-niewypalu-Chcial-go-wyjac-z-rzeki.html#axzz4m1j2BLGo


  MÓDLMY SIĘ BY TO BYŁ TEN O KTÓRYM WŁAŚNIE MYŚLIMY :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Doszły mnie słuchy, że milczenie kwietnia nie jest przypadkowe....
  Pożyjemy zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się że morde ma obitą po nocy świętojańskiej i pewnie się gdzieś zaszył.

   Usuń
  2. Myślałem nad tym. ktoś napisał, że pewnie nie robi filmów bo ma gości, oprowadza itd. Ale wątpię. Oczywiście będzie zaprzeczał. Nie przekłada się taj jego "popularność" na aktywność na blogu. Raczej stoi na skrzyżowaniu i czeka na TIRy, czyli klientów.

   Usuń
  3. O co chodzi? :P Uchyl rąbka tajemnicy ;>

   Usuń
 55. Ten niewypal w rzece to stara sprawa.
  O ! a co,sie stalo z Pierdoklesem ? -)

  OdpowiedzUsuń
 56. Z tym nurkiem to bylo 3 latra temu.

  OdpowiedzUsuń
 57. Węgierscy eksperci o Trumpie w Warszawie: "Nie przypadkiem właśnie tutaj zadeklarował, iż USA potwierdzają zobowiązania z artykułu 5":
  http://wpolityce.pl/swiat/347658-wegierscy-eksperci-o-trumpie-w-warszawie-nie-przypadkiem-wlasnie-tutaj-zadeklarowal-iz-usa-potwierdzaja-zobowiazania-z-artykulu-5

  OdpowiedzUsuń
 58. To jest przednie Gallu, uśmiejesz się:
  https://www.youtube.com/watch?v=zeLbNyJ6ci8

  OdpowiedzUsuń
 59. A to jeszcze lepsze.
  Ministerstwo Prawdy.
  Bajka dla resortowych dzieci: "O zbóju Jarkaczu i heroldzie Jąkale" :
  https://www.youtube.com/watch?v=d1niHQUiaE4

  OdpowiedzUsuń
 60. Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 510: Płacz Demokratów :
  https://www.youtube.com/watch?v=Xo1ravQK6-s

  OdpowiedzUsuń
 61. Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 600: Zły rok dla Demokracji:
  https://www.youtube.com/watch?v=sSRAdp5jpUk

  OdpowiedzUsuń
 62. Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 633: Frasyniuk - świecka krowa Demokracji :
  https://www.youtube.com/watch?v=Kdj0Rj5I2O8

  OdpowiedzUsuń
 63. Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 631: Rozdział terroryzmu od islamu :
  https://www.youtube.com/watch?v=1fvfp2ZWfGU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy od Komunikatu Ministerstwa Prawdy, może jakiś komentarz własny do linków, naprowadzający, wiążący z czymś, bo robi się przegląd prasy porannej.

   Usuń
  2. Ale to krótkie i całkiem śmieszne, głos jakby ze starej kroniki filmowej, ja to doceniam i polecam.

   Usuń
 64. kwiecień zachlał pewnie po nocy świętojańskiej i śpi gdzieś w jakieś
  lisiej norze, może na dołku kto to wie

  OdpowiedzUsuń
 65. Pierdokles sex-kamerka-)
  dziala nad nowym filmem!
  czekajcie -)

  OdpowiedzUsuń
 66. Ciekawa informacja :
  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/rosyjscy-parlamentarzy%C5%9Bci-wzywaj%C4%85-putina-do-zerwania-stosunk%C3%B3w-dyplomatycznych-z-polsk%C4%85/ar-BBDW6Ue?li=BBr5MK7
  Rosyjscy komuniści apelują o zerwanie stosunków dyplomatycznych z Polską, ponieważ wprowadza ona ustawę o "ZAKAZIE PROPAGOWANIA KOMUNIZMU". Rosjanie odebrali to jako likwidację grobów poległych żołnierzy, żeby było dramatycznie, jak na prawdziwego bolszewika przystało.

  Znasz to kwiecień!!! Czujesz to, masz to w sercu, ten dramatyzm, bolszewiku malowany w ząbek czesany w kroczu.

  A tym czasem jest to ustawa o zakazie propagowania komunizmu, czyli pomniki, tablice pamiątkowe, a nie ustawa o likwidacji cmentarzy radzieckich.

  Proszę Państwa, Polska ma wystarczający powód aby zerwać stosunki dyplomatyczne z Rosją, z powodu katastrofy smoleńskiej. Nie dlatego, że był to zamach. Dlatego, że celowo, bezczelnie i po bolszewicku profanowali zwłoki ofiar katastrofy. Wystarczy jeden pet w trumnie ofiar (a nie były to tylko pety), aby takie stosunki zerwać. Może się bolszewik czegoś nauczy. Nie mówiąc już o fatalnym, poniżej jakiejkolwiek cywilizowanej granicy, traktowaniu wraku i dowodów, sposobie chowania ciał.
  W jakim KURWA worku i to jeszcze prezydenta RP (a dokładnie dwóch) Jakie inne ciała w jednej trumnie?
  Polscy bolszewicy, którzy do tego dopuścili, mają się bardzo dobrze. Czy Jaruzelski też został pochowany w worku na śmieci? Czy Kwaśniewskiego lub Komorowskiego też pochowacie w worku?
  Się grzecznie kurwa pytam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakim worku? Nie widziałeś zdjęć Kaczyńskiego w trumnie? Ciało faktycznie wyglądało kiepsko, bo "niekompletne", ale na tyle ile to było możliwe wyglądało jak należy.

   Usuń
  2. Jego ciało nawet przed śmiercią nie wyglądało jak należy :)

   Usuń
  3. A to przepraszam, faktycznie, były zdjęcia Kaczyńskiego w trumnie. Dokładnie to jest jedno zdjęcie z jakimś workiem foliowym na głowie. Nie znałem wcześniej tego zdjęcia i zasugerowałem się wszystkimi innymi przypadkami.

   Usuń
  4. Nie mąć bolszewicki trollu ludziom w głowach. My zerwiemy stosunki, a oni nam gaz zakręcą i będziesz ogrzewał się ogniskiem na środku pokoju. Chodzi mi o to że trzeba działać rozważnie. Zerwać zawsze można, ale później to trudno odkręcić.

   Usuń
  5. Zerwanie stosunków z Rosją jest domyślne i w cudzysłowiu. Wiadomo, że nikt normalny tego nie zrobi, Polski na to nie stać, nawet za cenę godności narodowej.
   Jeśli odwrócić sytuację i np. prezydent USA rozbija się w Rosji i ginie. Co zrobiliby amerykanie, gdyby rosjanie nie oddali wraku do analizy i spakowali ofiary w worki foliowe i trumny bez pozwolenia na otwieranie.
   Nie wiem natomiast skąd Ci się wziął bolszewicki troll na to co piszę. Wyjaśnij ten fenomen.

   Usuń
  6. Właśnie porównałeś słonia do jamnika.

   Usuń
 67. Kwiecien to zrobil te pierdolekcje bo filmu nie wrzucil. Gdyby byla to bylby i film. Ktos cos??

  OdpowiedzUsuń
 68. Co jest grane?
  Byly wielkie zapowiedzi Nocy Swietojanskiej, pierdolekcji, fikania po gorkach na sznurkach,3 5km marsze, galopowania kucykami go Srebrnej Gory, spotkan z hobbitami i lesnymi krasnalami, wywiady z Bartnikiem i Hilda z piwnicy, przejazdzki na drezynie z mlapa, otwieranie kosciolow w USA, bieganie po Gorach Sowich z przewodnikiem Karkonoszy, eksplorowanie odb...stop...sztolni.
  A tu taki KLOPS panie Pinokio!
  Co Dareczko, znow ci wpierdolono na wsi czy samemu sie wyjebales na bani?
  Albo jakies klopoty z prawem i polozyles po sobie uszy, siedzisz cicho jak trusia trzesac kuprem w oczekiwaniu na kolejny list z prokuratury?
  No Darek, daj glos!
  Wooof, woof!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może go zapuszkowali i leży na dołku?

   Usuń
 69. Takie zabawy Niemiaszków, wodą polewają słabe lepiej szambem, szybciej by uspokoili te lewacki zamieszki.

  http://www.wrealu24.pl/6968-karma-wraca-hamburg-prawie-jak-warszawa-w-1939-mamy-sporo-filmow-zobacz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"piątek, 7 lipca 2017 20:48:00 CEST

   Mam kumpla w Hamburgu, to mówi że policji nie starcza, co chwila w innym miejscu jakieś wezwania i tak po całym mieście śmigają. Trochę popelina, ale niemcy sami sobie tak społeczeństwo wychowali.

   Usuń
  2. Tu macie kanał gdzie dają relacje z zamieszek na żywo

   https://www.youtube.com/channel/UC5aeU5hk31cLzq_sAExLVWg

   Usuń
 70. https://web.facebook.com/StudioPolskaTVP/videos/497549260583415/

  Wysłuchajcie tego uważnie. Tak Polacy rozpierdalają w Syrii pedofilską bandę islamską.

  OdpowiedzUsuń
 71. Niedawno w komentarzach pisałem, że islamska dzicz i wszelka inna afrykańska dzicz, która najechała Europę prędzej czy później podzieli los żydów jaki zgotowały im nazistowskie Niemcy-pamiętacie.
  Przed wojną w Niemczech nawoływano żydów do opuszczenia dobrowolnego Niemiec i powrót do Palestyny. NIE POSKUTKOWAŁO.
  W konsekwencji czego żydzi skończyli w obozach, a potem w piecach ograbieni ze wszystkiego.
  DZIŚ AUSTRIA ZAPOCZĄTKOWUJE DOKŁADNIE TEN SAM SCENARIUSZ z tą różnicą, że proponuje nachodźcom po 1000 euro za dobrowolne opuszczenie ich kraju i stawia wojska na granicy z z Włochami y powstrzymać tą najeźdźczą falę.
  Ilu tych dzikusów dobrowolnie opuści Austrię?
  Sądzę, że niewielu.
  A co będzie z tymi, którzy podobnie jak żydzi nie zechcą dobrowolnie wyjechać? Zacznie się wyłapywanie ich i przymusowa deportacja, ale to tak nie będzie.
  Nachodźcy zaczną walczyć w konsekwencji czego nie skończą w autokarach czy na statkach odwożących ich do siebie tylko zacznie się regularna bitwa, w której skończą dokładnie jak żydostwo w czasie IIwś.
  Fala wojny z nachodźcami potem rozleje się po Europie i scenariusz się powtórzy, a przy okazji.... może będzie szansa na oczyszczenie Europy z tej lewackiej zarazy, która tą dzicz tu sprowadziła.

  Absurd! Austria wypłaca po 1000 euro NIELEGALNYM imigrantom za opuszczenie ich państwa!

  http://prawicowyinternet.pl/absurd-austria-wyplaca-po-1000-euro-nielegalnym-imigrantom-za-opuszczenie-ich-panstwa/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SZOK! Brytyjczycy tworzą obozy koncentracyjne dla radykalnych islamistów? Decyzje już zapadły!

   http://www.wrealu24.pl/6972-szok-brytyjczycy-tworza-obozy-koncentracyjne-dla-radykalnych-islamistow-decyzje-juz-zapadly

   Ledwo napisałem poprzedni komentarz przewidując holokaust dla islamskiej dziczy, a tu trafiam na artykuł potwierdzający moje słowa, że już mają powstawać obozy odosobnienia dla radykalnych islamistów.

   Nie powiem bym był tym zmartwiony :)

   Usuń
  2. No to zadne obozy, tylko bydlo bedzie w jednym bloku wieziennym i nie beda mieszac ich z innymi wiezniami, co juz mieli zrobic dawno temu.
   No ale to krok w wlasciwa strone, nazywania wroga po imieniu.

   Takimi tekstami te portale osmieszaja sie, chodzi o tych islamistow ktorzy juz siedza w wiezieniu ale oczywiscie w tytule jest jakby zaraz ich lapano na ulicach i zamykano w Auschwitz czy cos takiego.

   Powinni ich wysylac Asadowi, tam by ich zakatowano na smierc.

   Usuń
 72. Dariusz był ostatnio widziany w Rize
  https://www.google.pl/maps/place/Rize,+Rize+Merkez%2FRize,+Turkey/@41.021635,40.5290958,13.75z/data=!4m8!1m2!2m1!1sRize!3m4!1s0x40667ac3f7b24237:0x15900b899fb9b54!8m2!3d41.025511!4d40.517666


  NAWRACAŁ

  OdpowiedzUsuń
 73. Poszukiwacze skarbów wykopali ogromną bombę

  http://www.gk24.pl/wiadomosci/bialogard/art/4466145,poszukiwacze-skarbow-wykopali-ogromna-bombe,id,t.html

  Że też Głuszycki kamerkowy masturbator nie ma takiego szczęścia, to losowa niesprawiedliwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"sobota, 8 lipca 2017 19:49:00 CEST

   Hahah, a czytałeś komentarze?

   "O ciekawe, od kiedy Wicewo leży na skraju poligonu drawskiego? Jak w gminie Tychowo stacjonowali libijscy komadosi poczynili wiele innych krzywd. Notorycznie współżyli z miejscowymi kobietami a z tych kontaktów przyszło na świat wielu miejscowych idotów którzy rozpowiadają różne bzdury lub próbują wykopać takie bomby aby oddać je na złom za parę groszy"

   Na pomorzu takich debili też nie brakuje, ZAPEWNIAM

   Usuń
 74. Młody, a jak mądrze prawi:
  https://youtu.be/h13QrczYWwM

  OdpowiedzUsuń
 75. Gall masz jakieś informacje dlaczego Kwiecień milczy?

  OdpowiedzUsuń
 76. przewodnik karkonoszy doprowdzil sexprolatora az na beskid żywiecki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widziałem go z tym przewodnikiem w Mielnie. Pierdolił coś pod nosem, że Riese zalały wilkołaki z Syrii.

   Usuń
  2. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"sobota, 8 lipca 2017 23:15:00 CEST

   Kiedy on był w Mielnie?

   Usuń
 77. I kwiecien znowu kurwa nadaje

  OdpowiedzUsuń
 78. Zobaczcie co zostawia kwiecień jak wędruje po górach.
  Dziś z przyjaciółmi wybrałem się na Waligórę będąc zaproszonym w ich tereny. Idziemy i widzimy takie coś:

  http://zapisz.net/images/483_p_20170708_112141.jpg

  http://zapisz.net/images/929_p_20170708_104740.jpg

  http://zapisz.net/images/504_szczyt_waligora1.jpg

  Kiedy siedliśmy na ławce obok przechodziła grupka wycieczkowiczów. Jeden człowiek mnie rozpoznał i opowiedział, że widział tu niedawno kwietnia z jakimś drugim obrzępałem jak palili tu ognisko i pili piwo.
  Najebani jak meserszmity podobno i wyglądali jakby się do siebie przytulali. Z opisu ten drugi wyglądał mi na tego Pitera z Czech.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień jest najpewniej biseksualny. Jego wrodzona orientacja seksualną jest heteroseksualizm, a nabytą - za sprawą młodzieńczych przygód z tym menelem, którego nazywa "Jareckim" - homoseksualizm. To się czasem zdarza. Kwiecień pewnie woli kobiety, ale nie pogardzi - zwłaszcza jak ma z tego jakieś profity - również mężczyzną . To pokłosie jego relacji z Jareckim, kiedy to, za oddawanie mu się, otrzymywał dostęp do różnych fantów, może tez jakieś drobne pieniądze, albo słodycze. Teraz ten Peter z Czech wozi go po Polsce, funduje mu żarcie i alkohol, a w zamian oczekuje od Kwietnia tego samego co kiedyś Jarecki.

   Usuń
 79. NAJNOWSZY BEŁKOT ZBOCZEŃCA KAMERKOWEGO HAHAHA

  Gdzie jest Dariusz Kwiecień cała prawda o Wielkim Otwarciu Wrót
  https://www.youtube.com/watch?v=wgXEkEznFK0

  To matoł dopiero odkrył, że wojna między PO i PiS to ukartowana gra hahahaha.
  Od samego początku było wiadomo dla inteligentnych, że cała wierchuszka solidarności i wszystkich rządów do tej pory to była jedna ukartowana gra by nakładać na ludzi coraz więcej i coraz wyższych podatków.
  Matoł poczytał nieco naszego bloga i innych stron i wali te swoje mądrości, o których wszyscy od dawna wiedzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Frajer znów zrobił film o niczym, a na dodatek powiedział, że Austria wysłała wojska na granicę, co jest nie prawdą bo ma zamiar wysłać, a to różnica, by powstrzymać falę migrantów.

   Usuń
 80. Z OSTATNIEJ CHWILI
  Nasza przestrzeń powietrzna naruszana jest codziennie przez chińskie samoloty .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto mu takich idiotyzmów naopowiadał hehe?
   I skąd on wie, że Rabka leży w Beskidzie Żywieckim? :))))

   Usuń
  2. Czy ten debil patroluje przestrzeń powietrzną Polski i zlicza przypadki naruszania tej przestrzeni przez samoloty chińskie i rosyjskie?

   Usuń
 81. https://youtu.be/RmWTz6BJ9EY?t=16m40s

  Ta wypowiedz mnie rozjebala, sexprolator oburzony :)
  W świetle wywiadu z jego była to widze ze on zgrywa swietego, a chyba o sobie tylko mowi :D

  OdpowiedzUsuń
 82. Zaraz, zaraz, że co? Czy politolog i historyk kwiecień znowu przysrał coś o żołnierzach przeklętych i niby ich współpracy z UPA, czy coś mi się przesłyszało.

  OdpowiedzUsuń
 83. https://www.youtube.com/watch?v=h13QrczYWwM

  Bardzo ciekawa wypowiedź Międlara o "żydowskim chamstwie". Termin ten może wydawać się bardzo ostry, ale posłuchajcie tego najlepiej do końca. Międlar przegiął, czy nie przegiął. Można też dowiedzieć się dużo o historii stosunków i mentalności żydowskiej wobec polaków.
  Międlar nawiązuje do opinii żydowskich na temat wizyty Trumpa w Polsce. Trzeba przyznać, ze wyraźnie narracja żydowska tego wydarzenia ma w sobie dużo pretensji i postawy roszczeniowej. Zdecydowanie antypolskie nastawienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety z takim Międlarem trzeba uważać, może być specjalnie podstawiony, zwłaszcza, że jest nadal Księdzem, po za tym na Księdza w obecnych czasach nie idą osoby z powołaniem, dodatkowo nie są najczęściej to osoby z ubogich rodzin, bodajże był w zgromadzeniu zakonnym he he no to będzie jak tam jest jak nie masz kasy nie można zostać kapłanem co najwyżej zwykłym bratem, są też Diecezjalni tutaj trzeba mieć sporo kasy, reszta to mity o równości wobec wszystkich z powołaniem he he ta całe Kapłaństwo to coś tylko pewien rodzaj kasty wybranych pomazańców ale nie Bożych. Ta pewna nacja podsyła wszędzie swoich ludzi by mówili czasem pięknie, najwięcej obecnie wciskają na kapłanów.

   coś zacytuję kiedyś ktoś przepowiedział "kiedy naród wybrany będzie o krok od panowania nad światem, potknie się o nadwiślański kamień"

   Usuń
  2. Unif, skończ już to swoje pierdolenie. Wszyscy ci nie pasują. W chuju to mam czy Międlar jest księdzem czy ufoludkiem. Jak robi dobrą robotę, to nic do niego nie mam. Weź sobie głowę pod wodę włóż.

   Usuń
 84. A jednak dalej kwiecień łże, twierdzi, że Moto go przeprosił, a w rzeczy samej, co innego twierdzi Moto, mówiąc o pogodzeniu. Oceńcie sami https://www.youtube.com/watch?v=dG81Q6SMuhk

  OdpowiedzUsuń
 85. Co za debil!
  Wczesniej pro bolszewickii pomiot kwiecien! ponownie glosi nienawisc i nieprawde o zolnierzach, jak on to twierdzi PRZEKLETYCH! kretynie ! nie przekletych , a wykletych i to przez bolszewickie zydostwo, z jakim probowali walczyc!
  Nastepnie idiota jeden, zaciska klamliwie wargi ust ,i opowiada kocopoly , ze to Niemcy gwalcili , a nie ruska bolszewicka szarancza mongoloidow!

  Kwiecien ty kiedys sie dorobisz , zobaczysz!

  Co jak tam twoja partnerka kwiecien z sex kamerek! i jej maz z jakim na sex kamerce mieliscie sex zbiorowy ,na sex kamerce ...NA CO SA DOWODY FILMOWE PAWIANIE-), gdzie jej maz ,najebanym glosem mowi do kamerki ...
  CO MAM WAM JESZCZE DUPE POKAZAC?-)
  Kwiecien jak Ci po tym wszystkim nie wstyd pokazywac sie na ulicy debilu! wszyscy sie z Ciebie klamco smieja! hehehe, a ty dalej z siebie filmikami kretyna robisz!
  Ale debil.....

  OdpowiedzUsuń
 86. https://youtu.be/wgXEkEznFK0 świerze kity z satelity.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.