niedziela, 9 lipca 2017

Kamerkowy zboczeniec ZNÓW NAZYWA ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH-WYKLĘTYCH, "PRZEKLĘTYMI”

Gdzie jest Dariusz Kwiecień cała prawda o Wielkim Otwarciu WrótMatoł poczytał nieco naszego bloga i innych stron w sieci i wali te swoje mądrości w przekręcony sposób, o których wszyscy od dawna wiedzą.


RABKA JEST WG. IDIOTY Z GŁUSZYCY W BESKIDZIE ŻYWIECKIM
Debil twierdzi, że w Rabce działał Lebensborn, a Rabka jest w Beskidzie Żywieckim, tylko pogratulować znajomości geografii.

FRANCUZI MIGRUJĄ DO POLSKI I WYKUPUJĄ DOMY
Kolejnym debilizmem tego idioty jest twierdzenie, że na DŚ uciekają imigranci francuscy rzekomo przed tym co się u nich dzieje, wykupując domy i robiąc bardzo duże zapasy. Skąd on takie głupoty czerpie? Tylko z chorego paranoicznego łba.

Głąb twierdzi, że Austria wysłała wojska na granicę z Włochami, co jest nie prawdą bo ma zamiar wysłać, a to różnica, by powstrzymać falę migrantów.

SKURWYSYN ZNÓW UBLIŻA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM-NIEZŁOMNYM NAZYWAJĄC ICH „PRZEKLĘTYMI”
A na dodatek przemyca w tym swoim jebanym bełkocie dezinformację, że żołnierze wyklęci współpracowali i bratali się z bandami UPA pod pretekstem walki z komunizmem, i skurwysyn sugeruje, że UPA i wyklęci dokonywały zbrodni na wschodnich terenach h, co według skurwysyna jest czarną kartą naszej historii!!!

Po raz kolejny ta antypolska kanalia zasiewa tak nikczemną nieprawdę, za którą w czasach wojny dostał by i POWINIEN DOSTAĆ KULĘ W ŁEB od AK, i mam nadzieję, że jeśli jaka wojna wybuchnie to tak się stanie, a ja obiecuję będę pierwszym, który za to na niego zapoluje.

MANEWRY ROSYJSKO CHIŃSKIE NA BAŁTYKU TO PRZEMILCZANA PRZEZ MEDIA SPRAWA
Kretyn twierdzi, że media i ludzie nie wiedzą, że na Bałtyku odbywają się manewry Rosyjsko Chińskie, gdy tymczasem była o tym mowa we wszystkich mediach TV przy okazji wizyty Donalda Trumpa i w sieci i każdy to wie. 

MASONI SPOTKALI SIĘ W POLSCE
Debil stwierdza, że na terenie Polski odbyło się jakieś spotkanie wysokich masonów, tylko kto i gdzie to już idiota nie powie, bo sam nic nie wie, a to co powiedział to urojony wymysł obliczony na zasianie kolejnych teorii spiskowych wyssanych z chorego łba, jak wszystko inne co dziś powiedział.

WOJSKA ROSYJSKIE I CHIŃSKIE NAS ATAKUJĄ
Idiota twierdzi, że wojska chińskie i rosyjskie regularnie naruszają naszą przestrzeń, bo ma alkoholowe urojenia i koszmary nocne, a potem myśli, że widział to naprawdę.

WOJNA PiS I PO TO UKARTOWANA WOJNA
To matoł dopiero odkrył, że wojna między PO i PiS to ukartowana gra hahahaha.

Od samego początku było wiadomo dla inteligentnych, że cała wierchuszka solidarności i wszystkich rządów do tej pory to była jedna ukartowana gra by nakładać na ludzi coraz więcej i coraz wyższych podatków.

Idiota stwierdza, że nagonka pisiorów na Merkel to część jakiegoś planu jak i wszystko o czym mówi, ale oczywiście w jakiś przejrzysty i jasny sposób nie potrafi tego co mówi uzasadnić wieszcząc jedynie ten swój paranoiczny bełkot będący zmieszanym zwidem tego co Se umyśli z tym co gdzieś zaczyta w sieci i jebie mu się to wszystko w tej pustej niedouczonej łepetynie.

JESTEŚMY POD OKUPACJĄ WOJSK NATO!!!
To debil hehe, ale mówiąc takie słowa łatwo się zorientować w czyim interesie ta kanalia mówi takie słowa. Jak widać mówi je w interesie zaborczej Rosji, a raczej WŁADZ Rosji, bo zwykli Rosjanie już dawno stracili imperialne zapędy. Głuszycka antypolska gnida sieje więc kłamstwa o NATOwskiej okupacji by sprzyjać interesom władz Rosji.

 Z jednym można się zgodzić, że Polska powinna stawiać na własną armię, a nie tylko na obcą, no ale nawet idiota czasem musi powiedzieć coś mądrego by do końca nie wyjść na debila.
WIELKIE OTWARCIE WRÓT I WIELKIE MISTERIUM
Oczywiście nie mógł powstrzymać się by nie wpleść w ten swój bełkot mało inteligentny sloganów o wielkim otwarciu wrót i misterium, które już, już niebawem nastąpi. No cóż popije paranoik kilka tygodni z jakimś nowym kochasiem i nazbiera mu się potrzeba i mus by znów skręcić bezwartościowy materiał tylko po to by okrasić go tymi swoimi urojonymi stwierdzeniami.

GWAŁTY ROSJAN NA POLAKACH TO ODWET ZA GWAŁTY POLAKÓW NA ROSJANACH
A teraz w szczególności posłuchajcie tego fragmentu od
5:55 https://youtu.be/wgXEkEznFK0?t=357
Kwiecień broni Rosjan, którzy gwałcili i mordowali Polaków jakąś jebaną skurwiałą sugestią, że był to odwet za gwałty Polaków na ich narodzie!!!

Skurwysyn w tym swoim jebanym monologu, w którym raz skacze na zbrodnie niemieckie, a raz na rosyjskie, a raz opowiada o obecnej sytuacji nawiązując do gwałtów islamskiej dziczy na Europejczykach i europejskich kobietach w sprytny sposób przemyca takie dezinformacje w takiej postaci i formie by przeciętnemu widzowi pozostała ta łajdacka informacja, że Rosjanie gwałcili i mordowali w czasie wojny Polaków bo to był ich odwet za Polskie zbrodnie na ich narodzie.

AGENT PUTINA
Frajer znów zrobił film o niczym opowiadając w przekręcony sposób to o czym w sieci można bez trudu przeczytać. Na dodatek przemycił kilka nieprawd historycznych obliczonych na antypolskie działanie. W tak krótkim monologu powiedział tyle nieprawd uszytych w przemyślany bełkot, który widać, że jest mu nadany przez jakąś ruską agendę.

Tyle w temacie o komuchu z Głuszycy.

DODATEK 1
WALCZMY
Z FAKE NEWSAMI
JAKIE SIEJE DARIUSZ KWIECIEŃ!!!!

OD LAT TO ZAKŁAMANE BYDLE Z GŁUSZYCY MIENIĄCE SIĘ ODKRYWCĄ NIEZNANEJ HISTORII PRZEMYCA W SWYCH WYPOWIEDZIACH SETKI NIEPRAWDZIWYCH DEZINFORMACJI DOTYCZĄCYCH HISTORII, WYDARZEŃ, A NADTO PRZESZŁOŚCI JAKA MIAŁA MIEJSCE W NASZEJ OJCZYŹNIE.
W swym zmyślonym po części i urojonym bełkocie ten antypolski bydlak wplata nieprawdziwe informacje o żołnierzach wyklętych, o komunistycznych zbrodniach na naszym narodzie, o nazistowskich działaniach, eksperymentach, planach etc.
Wszystko to służy zafałszowaniu tej prawdziwej historii, która jest podstawą naszej narodowej tożsamości.
Dlatego przyłącz się do walki z tą patologią sterowaną jak się zdaje ze wschodu poprzez nieustanne domaganie się DOWODÓW na wszystko co mówi, na podawanie źródeł, świadków, dokumentów.
Nie przyjmuj tego co wygaduje to Głuszyckie skurwiałe bydle bez WERYFIKACJI!!!
Cokolwiek mówi to bydle powinieneś zweryfikować i pytać go skąd wziął dowolną informację.
Dopiero wtedy zobaczysz, że 99% z tego co mówi nie ma żadnych źródeł, a ten 1% to informacje zaczytane i przeinaczone na własną paranoiczną modłę.
Nie dawaj się ogłupiać temu idiocie z Głuszycy, nie dawaj mu na sobie zarabiać, nie uczestnicz w tych jego pseudo historycznych spotkaniach, które są niczym innym jak chucpą przeciwko prawdziwej historii.
Uczestnicząc w spotkaniach z tym antypolskim dezinformatorem przyczyniasz się do zadeptywania prawdziwej Polskiej historii i całej Europy. Płacąc mu za te spotkania pomagasz mu w tym by tworzył antypolską propagandę i mamił nią ludzi nie zawsze znających historię naszego narodu.

DODATEK 2
CZYLI PONOWNE PLUCIE NA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH-NIEZŁOMNYCH
WIARA W PLAN HIMMLERA
I OGÓLNIE CZYSTY BEŁKOT PIJACKIEJ MORDY SAMOCHWAŁY
NIE MINĘŁO KILKA CHWIL, A SEXKAMERKOWA PROSTYTUTKA ZAPODAŁA NA JUTUBA KOLEJNY BEZWARTOŚCIOWY MATERIAŁ PEŁEN PIJACKIEGO UROJONEGO BEŁKOTU
Dariusz Kwiecień gdześ z Polski 2017

Kamerkowy prostytut skręcił kolejny materiał obliczony na zwabienie naiwniaków chcących zobaczyć tajemnicze miejsca, które mu podobno pokazywał słynny wymyślony Jarecki, który z Riese miał tyle wspólnego co pijak z pod budki z piwem z tajemnicami Watykanu. A cały ten Jarecki to przypomnę bo pewnie już zapomnieliście, postać wymyślona oparta na opowieści Jerzego Cery, którą opisał w jednej ze swych książek o tym jak Anton Dalmus gdy działał po wojnie na tych terenach był w bardzo bliskiej zażyłości z młodym kilkunastoletnim Polskim chłopakiem, którego wtajemniczał w swe tajemnice i miejsca. Kwiecień zerżnął ten scenariusz i ukuł legendę o sobie samym na wzór opowieści Cery, że też jako mały chłopak był pod "opieką" jakiegoś Niemca zwanego "Jarecki", który i jemu zdradzał tajemnice i tajemnicze miejsca.
Z naszych ustaleń w samej Głuszycy i rozmów z mieszkańcami oraz z dyskusji na forum mieszkańców Głuszycy wynika, że cały ten Jarecki tak ogólnie nie istniał w takim wymiarze jak kreuje kwiecień tylko był to obleśny pijaczek, który wabił chłopców do lasu pokazując im znalezioną poniemiecką broń by ich seksualnie molestować, a kwiecień był jego ofiarą i to długi czas.

Cały materiał pełen wierutnych głupot. Idiota pokazał kawałek porcelany ciesząc się, ze dokonał odkrycia i nazwal to poznawaniem historii hahaha, pochwalił się, że robi w lesie jakieś szkolenia, popsioczył, że tam są prowadzone nielegalne eksploracje zapominając, że sam jeszcze niedawno paradował z dumą z nie swoim wykrywaczem sugerując, że takie prace tam prowadzi i wywijał magnesem neodymowym na sznurku, którym przeczesywał stawy w Głuszycy, i on pieprzy coś o nielegalnych pracach?

ZNÓW ŻOŁNIERZE WYKLĘCI DLA NIEGO SĄ ŻOŁNIERZAMI PRZEKLĘTYMI PRZEZ NARÓD!!!
Kawał skurwysyna kuje fałszywe określenie o żołnierzach niezłomnych,

Że to żołnierze przeklęci i w dodatku brnąc w tej swojej dezinformacyjnej propagandzie skurwysyn sugeruje, że żołnierze AK byli przeklęci nie tylko przez państwo, przez naród i przez cały świat.

No kurwa tylko mu mordę obić za takie słowa.
Żołnierze "wyklęci" nigdy nie byli przeklęci przez naród i cały świat. To kawał kurwy propagującej fałszywy obraz komunistycznej Polski usiłuje zakorzenić taką myśl u ludzi nie znających historii by umniejszyć zbrodniczości komunistycznych władz cedując to"przeklęcie" z tychże władz częściowo na cały naród i świat.
To jebana komunistyczna propagandowa świnia antypolska.
Czekam, aż go ktoś za to srodze ukaże....

MIAŁEM W RODZINIE ŻOŁNIERZY Z ARMII LUDOWEJ, GWARDII LUDOWEJ I ARMII KRAJOWEJ!!!
Co za kłamstwo ludziska, to kawał zboczonej kurwy nagle objawia światu, że poza komuchami w rodzinie miał żołnierzy z AK, co jest  absolutną nieprawdą.Ten skurwysyn wiele razy szkalował żołnierzy wyklętych za to, że mu zabili wujka, który był w AL i wysługiwał się zaborcom sowietom, a teraz po latach nagle by wyjść w oczach naiwniaków nieco bardziej patriotycznie głosi, że i żołnierze AK byli w jego rodzinie-to kłamstwo.
Cała jego rodzina to komunistyczne sługusy i zdrajcy Polski, a on sam należał do ZSMP i PZPR o czym sam mówił i się tym chełpił.
Ta antypolska szmata, to dezinformacyjne komunistyczne ścierwo jest ostatnią osobą, która nie powinna wypowiadać się na tematy Polski i patriotyzmu, a jednak to robi mocno pracując na odpowiednią karę.

===

Dalej skurwiel wspomniał, że Niemcy uciekając chowali na tych terenach swoje depozyty i tu jest sedno sprawy. Wszyscy to wiemy, a to bydle najlepiej i dlatego gania po tych górach w nadziei ich znajdowania-taka jest prawda o tej skurwiałej antypolskiej świni.
Potem skurwiel pierdoli różne pierdoły pomieszane i mało istotne o zasłyszanych historiach, których komentować nie będę bo jak sam mówi to są bajania i pierdolenie, na które nigdy powtarzam nigdy nie przedstawił ani jednego świadka, wciskając kit, że w te jego wilkołaki i strzygi wierzą miliony na całym świecie! 
Ogólnie bełkot, ogólnie farmazony, wymysły z wplecionymi dezinformacjami historycznymi i politycznymi. 
Na dodatek wmawia ponownie, że Francuzi i Niemcy kupują tu domy i robią w piwnicach wielkie zapasy, ale czy ktoś zapyta gdzie? Czy skurwiel siejący strach i wizje apokalipsy pokaże te domy i tych Niemców i Francuzów? Oczywiście nie, bo to nieprawda.
Resztę czego nie skomentowałem zostawiam wam.238 komentarzy:

 1. Skurwysyn jak zwykle z naciskiem wybiela komunistyczne zbrodnie wpasowując żołnierzy niezłomnych w zbrodniczą machinę UPA umniejszając tym samym komunistycznym zbrodniom.
  Czy macie jeszcze jakieś wątpliwości kto sponsoruje to jebane bydle antypolskie?

  OdpowiedzUsuń
 2. ..."bo zwykli Rosjanie już dawno stracili imperialne zapędy".Akurat!Wystarczy obejrzeć na YT "Autostopem Na Koniec Świata" aby wyzbyć sie takich złudzeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie napisałem to zdanie bo WŁAŚNIE oglądam tą serię i na jej podstawie widzą przychylność, życzliwośći gościnność Rosjan do Polaka wędrującego z plecakiem nie widzę by zwykli Rosjanie mieli wobec nas jakieś negatywne emocje. Tak samo zwykli Polacy wobec Rosjan. Nasze społeczeństwo doskonale widzi, że nasze narody do siebie tak naprawdę powinny pałać Słowiańskim braterstwem tylko to władze naszych krajów cały czas utrzymują stan wrogości i różnic.

   Usuń
  2. Widziałem tą bratersko-słowiańską miłośc w jednym z odcinków,gdzie o mało co Pater nie dostał nożem od kacapa.

   Usuń
  3. Etam :) zawsze tak było i będzie nawet za 100 lat :)
   Ja mówię ogólnie o zacieraniu się narodowych animozji.

   Usuń
 3. Powiedz to osobie, jaka widziala zyczliwosc rosyjsko jezycznych do polakow, w przedstawieniu Wolynskim. badz gwalty na polskich kobietach
  Bedac w wojsku stalem w kolejce,ruska baba z ruskiem wojskowym oficjirem ,wpier..siebez kolejki! a gosc
  zwrocil jej uwage....a bieriozka na to.....

  GIERMANCY WAS NIE UBILI , TO MY WAS UBIJOM ....
  byl to rok 1985 Brzeg Opolski.

  Politycy tego nie robili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Masz nawet do pewnego stopnia rację. Zaszłości między naszymi narodami jeszcze długo będą dawać o sobie znać, ale ja mam na myśli nowe pokolenia, które widzą, że bratobójcza walka nie ma sensu. I mam nadzieję, że kiedyś Słowianie staną się potęgą...

   Usuń
  2. Sam chciałbym, aby tak było, aby wróciły te słowiańskie wartości i ich demokracja, a nawet religia czy filozofia (makabrycznie skomplikowana i mega głęboka) Niestety prawie nic o tym nie wiemy, co będzie sprzyjało oszołomom i kombinatorom, którzy będą chcieli oczywiście zarobić.
   Wydaje się, że nie da się. Zrobiłby się niezły burdel.

   Usuń
 4. Tomasz, pomijając treść tego o czym ten pajac pier...li to jedno widać wyraźnie. Wygrałeś i to na całej linii - jak tylko ktoś na Twoim blogu napisał, że dawno tej gnidy nie było widać to zaraz wylazł i popier...lił o niczym, żeby tylko pokazać że niby czynnie istnieje. Na szczęście ten gnój odszedł w niepamięć a razem z nim te jego dwa przydupasy - sruk i końskie szczyny. Brawo Tomasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co więcej te jego przydupasy to więcej mu złego swym poziomem zrobiły niż ja hehe, tylko Głuszycki matoł w swym tępym umyśle nie widzi, że to oni właśnie obniżyli jego i tak już niski poziom do poziomu pod dna szamba umysłowego.

   Usuń
 5. DODATEK 1

  WALCZMY

  Z FAKE NEWSAMI

  JAKIE SIEJE DARIUSZ KWIECIEŃ!!!!

  OD LAT TO ZAKŁAMANE BYDLE Z GŁUSZYCY MIENIĄCE SIĘ ODKRYWCĄ NIEZNANEJ HISTORII PRZEMYCA W SWYCH WYPOWIEDZIACH SETKI NIEPRAWDZIWYCH DEZINFORMACJI DOTYCZĄCYCH HISTORII, WYDARZEŃ, A NADTO PRZESZŁOŚCI JAKA MIAŁA MIEJSCE W NASZEJ OJCZYŹNIE.

  W swym zmyślonym po części i urojonym bełkocie ten antypolski bydlak wplata nieprawdziwe informacje o żołnierzach wyklętych, o komunistycznych zbrodniach na naszym narodzie, o nazistowskich działaniach, eksperymentach, planach etc.

  Wszystko to służy zafałszowaniu tej prawdziwej historii, która jest podstawą naszej narodowej tożsamości.

  Dlatego przyłącz się do walki z tą patologią sterowaną jak się zdaje ze wschodu poprzez nieustanne domaganie się DOWODÓW na wszystko co mówi, na podawanie źródeł, świadków, dokumentów.

  Nie przyjmuj tego co wygaduje to Głuszyckie skurwiałe bydle bez WERYFIKACJI!!!

  Cokolwiek mówi to bydle powinieneś zweryfikować i pytać go skąd wziął dowolną informację.

  Dopiero wtedy zobaczysz, że 99% z tego co mówi nie ma żadnych źródeł, a ten 1% to informacje zaczytane i przeinaczone na własną paranoiczną modłę.

  Nie dawaj się ogłupiać temu idiocie z Głuszycy, nie dawaj mu na sobie zarabiać, nie uczestnicz w tych jego pseudo historycznych spotkaniach, które są niczym innym jak chucpą przeciwko prawdziwej historii.

  Uczestnicząc w spotkaniach z tym antypolskim dezinformatorem przyczyniasz się do zadeptywania prawdziwej Polskiej historii i całej Europy. Płacąc mu za te spotkania pomagasz mu w tym by tworzył antypolską propagandę i mamił nią ludzi nie zawsze znających historię naszego narodu.


  OdpowiedzUsuń
 6. Nowy film pornogwiazdy. https://youtu.be/cIs2ut8VlCg

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=cIs2ut8VlCg

  Coś nowego wstawił dzisiaj. Tą razą prostakowi pomyliły się kąty wznoszenia. Twierdzi, że 50% ma ta góra na którą wchodzi. Kwiecień, kurwa, warto chodzić do szkoły, bo wstyd przynosisz i sobie i wielbicielom. Debilu, to wzniesienie ma max 10-20%. Naucz się kurwa liczyć, weź się w garść, książkę weź - tam cyferki takie są.

  OdpowiedzUsuń
 8. No i dalej pierdoli o żołnierzach przeklętych:
  https://www.youtube.com/watch?v=cIs2ut8VlCg
  Oraz argument nie do zdarcia, cytat z "jak rozpętałem IIWS"
  "o jaką Polskę chcesz walczyć? Polska jest tylko jedna"
  A więc bolszewicki zjebie, Polska jest tylko jedna i nigdy nie była bolszewicka. Nawet kiedy była przez nich okupowana za sprawą twojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale tak na serio, zobaczcie jak Kwiecień już nisko upadł. Na nowych filmach nawet nie stara się udawać, że ma jakąś konkretną wiedzę do przekazania, nie posiłkuje się nawet drobnymi faktami. Łazi po jakimś młodym lasku pewnie 200m metrów od drogi z jednym naiwniakiem który go filmuje bredzi. Bredzi, że chodzą grupami na wielokilometrowe marsze, do tajnych miejsc. Czerwona zapijaczona twarz, błędne oczy obłąkanego dziecka. Kompletnie bezsensowny bełkot. No i śmiech na koniec, pokazuje teren z kilkoma drzewkami twierdząc że nie powie co to za miejsce i wymyśla historyjkę o francuzie który ma tam coś budować.
  Upał już totalnie, nawet ta nieudolna maskarada którą dawniej stosował, udając twardego, konkretnego eksploratora się skończyła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten kamera frajer to jego synek. A ta grupa co łapie oddech po tym niby marszu to została sfilmowana gdy Adrianek obrócił się 360 stopni. Taka to rzesza wielbicieli. Chrząszcze chrabąszcze i latające kleszcze. Bo ludzi niet.

   Usuń
 10. Kwiecień to jest człowiek zagubiony we współczesnym świecie i nie odnajduje się w nim

  OdpowiedzUsuń
 11. DODATEK 2

  CZYLI PONOWNE PLUCIE NA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH-NIEZŁOMNYCH

  WIARA W PLAN HIMMLERA

  I OGÓLNIE CZYSTY BEŁKOT PIJACKIEJ MORDY SAMOCHWAŁY

  NIE MINĘŁO KILKA CHWIL, A SEXKAMERKOWA PROSTYTUTKA ZAPODAŁA NA JUTUBA KOLEJNY BEZWARTOŚCIOWY MATERIAŁ PEŁEN PIJACKIEGO UROJONEGO BEŁKOTU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień prowadzi systematyczną antypolską propagandę poprzez nagrywanie materiałów, w których spontanicznie wplata ziarna nieprawdy o żołnierzach wyklętych.

   Usuń
 12. Panie Kwiecień ty masz tylko ziomków w AL a w AK to tylko kolejna twoja zmyślona nieprawda! Mam wrażenie że teoria o twoim podboju europy dokładnie nakłada się na to co teraz tu się pisze! Ciekawe że typ ma takie same podejście do sprawy!  OdpowiedzUsuń
 13. Przypominam wszystkim o zgłaszaniu do YT lewych nabijań odsłon jego gówien. Ja to robię regularnie i jestem przekonany, że w końcu mu zamkną to gówno. Z drugiej strony to już bez znaczenia, jest na dnie i tam jest miejsce tego żula.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gallu jedna uwaga: w jednym Kwik ma rację - ja osobiście znam Francuzów, którzy przenieśli się do Polski. Nie jest to zjawisko masowe, ale takie sytuacje się zdarzają.

  OdpowiedzUsuń
 15. Niestety nie ma racji.
  ja też znam Francuzów, którzy mieszkają tu w Polsce. Mają kupione wille w Warszawie na Saskiej Kępie. Pracują jako dyrektorzy, managerowie, kierownicy we francuskich sieciach handlowych na terenie Polski. Nikt z nich nie robi zapasów o jakich pierdoli kwiecień.
  Ludzie bogaci z różnych krajów faktycznie kupują domy na terenie całej Europy. To, że ktoś z Francji kupił dom na Saskiej Kępie czy na DŚ o niczym nie świadczy.
  Durny jełop z Głuszycy jak zwykle coś zasłyszał i dorabia do tego teorię spiskową na poparcie swoich urojeń, na które usiłuje zwabić frajerów na indywidualne spotkania i usiłuje uchodzić za kogoś kto zna temat i ma dostęp do nieznanych zwykłym ludziom ruchów ludzi z zagranicy.

  OdpowiedzUsuń
 16. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"niedziela, 9 lipca 2017 23:48:00 CEST

  Mam pytanie do faceta, który widział kwietnia w mielnie, kiedy to było? Czy możliwy byłby jakiś kontakt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To sarkazm był. On nie był w Mielne.

   Usuń
  2. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"poniedziałek, 10 lipca 2017 17:57:00 CEST

   A już miałem nadzieję...

   Usuń
 17. Uwaga, Kwik może tu pisać pod Anonimem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Odniosę się do filmu numer 2:
  1-w końcu wiem w co wierzy Kwik, wierzy -jak sam mówi- w plan Himmlera;
  2-Gallu tych domów francuzów nie widać bo są pod ziemią całe;
  3-darecki nie ma racji, myli się że w wilkołaki wierzą miliony, zapewne chodziło mu o miliardy ludzi na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 19. 4-być może nie jest żadnym agentem, co sam kiedyś sugerowałem, ale zwyczajnie ograniczonym umysłowo chłopem, z mizerną wiedzą historyczną wyniesioną z podstawówki, nasiąkł środowiskiem PRLu, gdzie ludziom wbijano do głowy różne pierdoły...

  OdpowiedzUsuń
 20. Co do Międlara, o którym rozmawialiście, to oglądałem jego filmy na YT i tam wyraźnie mówi, że odszedł z Kościoła i nie zamierza do niego wracać. Polecam jego filmy. Prawi tam o lobby gejowskim, libacjach biskupów itd. Bo jak sam mówi - był tam i widział na własne oczy. Ja osobiście uważam Kościół polski za agentów Watykanu i mam negatywny stosunek do nich, bo podburzają naród, a w sumie chcą tylko utrzymać satus qvo. Jestem za tym, aby nasz Kościół odłączył się od Watykanu na wzór kościoła anglikańskiego. Poza tym ten mason papież pierdoli coś o przyjmowaniu migrantów, a jego kardynał wydaje fortunę na remont swojego apartamentu z datków. To zgniła instytucja, jak jebnie to się ucieszę. Boga trzeba mieć w sercu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś za ostro poleciałeś z tym papieżem. Cokolwiek by nie powiedzieć o Kościele, że taki czy sraki, cokolwiek można zarzucić biblii i jej interpretacji życia Chrystusa, to jedno jest pewne, że dzięki tej wierze Polska przetrwała całą tą historyczną jazdę. Zdecydowanie był to element spajający, zwłaszcza kiedy było bardzo źle.
   Nie trzeba wyznawać tej religii, można ją nawet nie lubić, ale szacunek ze względów narodowych się należy. To jest bardzo istotne.
   Papież też jest obiektem fake-newsów chociażby z tego powodu, że naśladowanie Chrystusa czy tradycji jest interpretowane jako lewackie poglądy, co już jest chore.

   Międlar został najpierw przeniesiony z pierwotnej parafii we Wrocławiu nie ze swojej woli. W następnej też się nie uchował długo. Jego własna wersja wydarzeń jest przepełniona jawnymi pretensjami i byciem odrzuconym i niedocenianym przez kościół, więc można przypuszczać, że chodziło o jego prawicową działalność.
   Czy to był powód, nie wiem. W naszej historii było paru księży o niepodległościowych czy nacjonalistycznych poglądach, ale oni walczyli o wolność tego kraju.
   Kto wie czy obecna sytuacja z bolszewikami nie jest na tyle poważna, że należy nazywać rzeczy po imieniu, tak jak robi to Międlar. A ile jest w tym psychozy samego Miedlara, trudno powiedzieć.

   Międlar w pewnym momencie także był twórcą fake-newsów dotyczących papieża.
   Myślę, ze Międlar zasługuje na szacunek za to co robi, ale trzeba być ostrożnym, ponieważ stosuje techniki wpływające na emocjonalność i sam emocjonalnie interpretuje pewne zdarzenia, nie patrząc na fakty. Np w ostatnich materiałach genialnie podsumował mentalność i antypolski stosunek żydów do tego kraju oraz ich historyczne zbrodnie wobec narodu polskiego (potworne zbrodnie NKWD i SB, które były w większości opanowane przez żydów) jednak poleciał w kosmos twierdząc, że żydzi mieli pretensje do Trumpa, że przemówienia odbyły się przy pomniku PW, a nie przy pomniku getta. Prawda jest taka, że żydom chodziło o tradycje odwiedzin ich miejsca, a nie o wyłączność.
   Trump wysłał swoją córkę, która przyjęła judaizm przez swojego męża, wnuka polskich żydów.

   Usuń
  2. Ten cały Międlar przypadkiem nie należał do Zgromadzenia Księży Misjonarzy, pewnie dostał polecenie wyjazdu na misje, czyli występując ze zgromadzenia udowodnił, że nie posiadał powołania do bycia kapłanem, chciał łatwego lekkiego życia jako ksiądz, teraz poznaje co to prawdziwe życie.
   Na takich złoto ustnych trybunów ludowych trzeba uważać, pięknie i mądrze mówią ale dzielą prawicę by się kłóciła, między sobą o marchewki.

   http://misjonarze.pl
   http://adgentes.misjonarze.pl

   Usuń
  3. Dzięki za odpowiedzi na mojego posta, z częścią się zgadzam. Jasne że trzeba uważać, czy tonować słowa, bo w końcu jak sobie poczytacie o tym, czym jest Kościół, to aż włosy stają dęba na głowie. Dla mnie Watykan to chora instytucja, jak cała ta religia ŚMIERCI, a papieże są w niej umoczeni, jak i księża. I co do osobistego życia Janowi Pawłowi nie można nic zarzucić, gdyż był dobrym człowiekiem, ba bardzo dobrym, to możemy mu zarzucić to, że jednak był w tej organizacji. Ostro poleciałem z papieżem? No cóż, sami oni uważają się za następce Boga na ziemi więc?...
   Dawniej Zachód był równie zacofany jak dzisiejszy świat islamu. Dopiero w 1822 r. Kościół zdecydował się na usunięcie dzieła Galileusza z listy książek zakazanych.
   A na soborze watykańskim I podjęto dogmat o nieomylności papieża.
   Księża - hieny cmentarne, biskupi - tłuste kocury. Watykan - morduj i gwałć w imię Boga.
   Ale poradziliśmy z tym sobie i nikt mnie za to nie spali na stosie.
   Teraz czas na Bliski Wschód.

   Usuń
  4. Niestety anonimowy z 09:25, często posługujemy się komunistyczną narracją historyczną, która dotyczyła także kościoła. Heliocentryzm został wpisany do zakazanych, ale był dostępny jako teoria nie jako fakt, i nie oznaczało to śmierci dla każdego, kto to przeczytał.

   Prawda była taka:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Galileusz

   Usuń
  5. Litości, to nie miejsce na pisanie o KK, ale odpowiem krótko, zanim na nasze ziemie słowiańskie dotarła ta religia śmierci, wierzyliśmy w coś innego... A poza tym czy wiesz do jakiego Boga się modlisz? Do Boga Żydów - Jahwe.

   Usuń
  6. I tu jest sedno anonimie. Od setek lat żydostwo wpełzało na nasze ziemie i lichwą zdobywało dobra, żydostwo mordowało Polaków w czasie i po wojnie, żydostwo okupowało Polskę po wojnie i do dziś żydostwo okrada Polaków będąc we wszystkich władzach, a ludzie modlą się do żydowskiego óstwa wymyślonego na potrzeby łupienia większości przez mniejszość, bowiem chrześcijaństwo stworzono dla owieczek, a judaizm dla ich nadzorców.

   Usuń
  7. śmieszne i smutne jednocześnie

   Usuń
  8. Dodam - Międlar pieprzy o Żydach to i owo, a sam modli się do Jahwe. Śmieszne i smutne zarazem.

   Usuń
  9. a wiedzieliście, że ten sławny Dziwisz "przyjaciel" JP2, blokował informacje o zboczeńcach i szwindlach kościoła. Taki "przyjaciel" do pilnowania naszego Papieża. Dlatego kościół uważam za mafie ale wykluczam świadome działanie JP2. Potrzebny był im Polak do rewolty na wschodzie ale musiał być pod kontrolą bo wyprałby czarną mafię.
   https://www.wprost.pl/493682/Co-ukrywal-przed-papiezem-ks-Dziwisz

   Usuń
  10. Zgadza się, niestety, to nie żadna komunistyczna propaganda "komunistyczna narracja historyczna" tylko walenie po oczach prawdą. Czasem i komuchy powiedzą prawdę. KK to mafia. KK to organizacja przestępcza. KK to kajdany dla Europy. I dodam, jestem osobą wierzącą. Ale nie wierzę w Jahwe. Kim jest dla mnie Bóg? To już inny temat.

   Usuń
  11. Ja wierzę w Boga tzw. Siłę Wyższą, a Kwik w plan Himmlera.

   Usuń
 21. Mocny raport z Finlandii: co trzeci imigrant (ok. 12 tys. osób) dostał prawo azylu. Co dalej? Z ośrodków dla uchodźców zniknęło aż 5 tys. osób!
  http://wpolityce.pl/swiat/348009-mocny-raport-z-finlandii-co-trzeci-imigrant-ok-12-tys-osob-dostal-prawo-azylu-co-dalej-z-osrodkow-dla-uchodzcow-zniknelo-az-5-tys-osob

  OdpowiedzUsuń
 22. Gdzie można przeczytać lub usłyszeć, że kwiecień przyznaje się do należności do PZPR lub Ormo itp. Bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wizytówce kwietnia na górze, albo wpisz w google hasło kwiecień pzpr lub zsmp i znajdziesz.

   Usuń
  2. Dlaczego Anonim bardzo ważne, bo temat wertowany był?

   Usuń
  3. Może to adwokat kwietnia?

   Usuń
  4. Znalazłem tylko, że kwiecień mówił, że należał do PZPR w komentarzach. W jakim to mogło być filmie, czy ktoś kojarzy mniej więcej. Chodzi o jego własne słowa lub pismo.

   Usuń
  5. To było w jednej z "adycji" na, której pokazywał mapy jakichś miejsc, które poznał dzięki przynależności do PZPR. Film kręcony w mieszkaniu w Łodzi. Ale nie pamiętam, który to materiał.
   Może ktoś sobie przypomni.
   O tym, że należał do ZSMP to mówił nie raz.

   Usuń
 23. Kwik pierdolił coś o złej kondycji naszej armii... to zobaczcie to:
  "Rosyjskie media przyznają: polskie programy modernizacji armii robią wrażenie":
  http://wpolityce.pl/swiat/348007-rosyjskie-media-przyznaja-polskie-programy-modernizacji-armii-robia-wrazenie

  Nie słuchajcie tego idioty. Z dnia na dzień Polska nie stanie na nogi, przez PO (Polskę Okradamy).

  OdpowiedzUsuń
 24. Zdjęcie na drugim filmie pokazuje Kwika w całej okazałości, nim uruchomi się film, z jego twarzy emanuje totalna głupota i desperacja, to zdjęcie mówi więcej niż jego bełkot. Normalnie dziecko zagubione w lesie, bez rodziny, marzeń, pracy, perspektyw. Aż żal dupe ściska. Ale w końcu otwiera jadaczkę i bredzi "żołnierze przeklęci", a wtedy otwiera się coś innego - scyzoryk w kieszeni. Sierota z PRLu wykarmiona cycem propagandy. Ilu takich jeszcze jest w naszym kraju i chodzi na manifestacje KODu z byłymi UBekami? Porzucone dzieci kołchozów, giesów i innych komun.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jego wzrok aż prosi - dobijcie mnie.

   Usuń
  2. Poszedłby do pracy, poznał ciekawych ludzi i żyłby sobie na dużo wyższym poziomie. W weekend wyprawy z synem do Riese i ma hi live.

   Usuń
  3. "Nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem".

   Usuń
 25. Gallu, dorzucam nowy materiał z pewnej serii, która ci się spodobała, facet mówi rzeczowo:

  Milczący protest w Poznaniu w obronie imama z Poznania :
  https://www.youtube.com/watch?v=C7DAkATSiwQ

  OdpowiedzUsuń
 26. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/odbior%c4%85-wa%c5%82%c4%99sie-cz%c5%82onkostwo-w-%e2%80%9esolidarno%c5%9bci%e2%80%9d/ar-BBE4aGj?li=BBr5MK7

  Temat poboczny, ale Bolek przebija paru kwietniów. NSZZ Solidarność wkurzyło się w końcu na Bolka za chęć demonstracji na miesięcznicy, ale pewnie nie tylko o to. Chcą pozbawić go honorowego członkostwa. Solidarność to związek, którego Bolek w 1989 zdradził, zakładając jakiś pododział skupiający innych agentów ze związku do pozornej negocjacji z komunistami. Wbrew woli reszty członków, których określono ekstremistami, czy jakoś tak.
  No. Tylko dlaczego dopiero teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=-Kp0sL0mBH8

   Jabłonowski o Wałęsie, jak oszukał cały naród a także cały świat.
   Trudno tu znaleźć w Jabłonowskim jakieś prorosyjskie tendencje.

   Usuń
  2. Bolkiem nie byłem, sam pokonałem komunizm
   https://www.youtube.com/watch?v=LFWn62BADpc

   Usuń
  3. A.Borowski: "siedziałem w pierdlu, a Wałęsa w Internacie pił wódeczkę" :
   https://www.youtube.com/watch?v=xtho2HFoevE

   Usuń
  4. Lech Wałęsa nieświadomie przyznaje się na antenie do współpracy :
   https://www.youtube.com/watch?v=lqMsWzB5LYw

   Usuń
 27. Tomek, paradoksalnie kwiecień istenieje teraz już tylko dzięki Twojemu blogowi. W Riese ma opinię wyłacznie wioskowego głupka i stanowi pośmiewisko dla ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się tematem. Teraz jakaś żywiecczyzna, wcześniej Hel i takie tam inne... Kto to łyka? Żołnierzy Wyklętych nazywa "przeklętymi" tylko dlatego, że wie, że na to zareagujesz. On jest za głupi, żeby móc cokolwiek oceniać historycznie.
  Moje zdanie jest takie - jeśli teraz przestałbyś się zajmować tym debilem, to internetowo zdechnie błyskawicznie. A razem z nim te dwa pajace.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mysle,ze prostytut sex -kamerkowy,odzyl by,majac satysfakcje ze nas wszystkich przetrwal! klamiac wszedzie w sieci,ze nas wszystkich prawnie udupil-:).
   To klamca i mitoman,i nie mozna debilowi popuszczac.
   Dzieki za wyzrwalosc Tomek,robisz dobra robote,walczac z tym debilem Kwietniem,dajesz przyklad innym mitomanom ,czym to pachnie.

   Usuń
  2. podobne zachowania i gadki o "sprawach sądowych/rozpatrywanych przez policję", wygaduje niejaki tiger bonzo.

   Usuń
 28. Kiedyś jego pierdolekcje miały 50 minut, 40, a teraz, marne 7. Ta ostatnia 13. Cieniutko. Ale dał znak życia. I powiedział: "- Nie siedzę w więzieniu". Co za ulga.

  OdpowiedzUsuń
 29. Już jestem prawie pewien, że Kwika wychowała wilczyca.
  Jarecki.

  OdpowiedzUsuń
 30. Panie Tomku, poprawnie powinno się używać określenia "Żołnierze podziemia antykomunistycznego" i prosiłbym używać w pełni tej nazwy a nie jakiegoś pseudopoetyckiego określenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Ale zanim utrwali się to określenie musi się utrwalić nazwa Niezłomni. Posługuję się określeniem "wyklęci" bo tak się utarło i określa ono tę całą ironię losu jaką zgotowało zdradzieckie komunistyczne ścierwo Niezłomnym.

   Usuń
  2. Piękne określenie "Żołnierze podziemia antykomunistycznego". Może być też Żołnierze powstania antykomunistycznego, z dopiskiem 1944-1956 lub 1964.
   Fakt, "wyklęci" to twór komuchów.
   Nazwa zasługuje na określenie "powstanie" ponieważ to nie było paru gości chowających się po krzakach. To było pospolite ruszenie z 200 tys. żołnierzy na początku, z czego 20tys zginęło w walce, następne 20tys. zostało zarżniętych w taki sposób, że obozy faszystów były humanitarną śmiercią w porównaniu z tym. I jeszcze 3tys. zamordowanych sądownie.
   Powstanie Warszawskie to ok 50tys. żołnierzy, listopadowe 70tys.
   Komuchy za h*ja wafla nie przyznają się do tego, że to było powstanie.

   Usuń
  3. Wie pan, panie Tomku ja jako osoba zajmująca się historią, amatorsko ale zawsze, bardzo jestem uczulony na niepoprawne określenia dotyczące tej grupy partyzantów i dlatego taki komentarz napisałem ja też doskonale rozumiem utrwalenie się takiego a nie innego określenia gdyż ono jest stale lansowane, czy to w mediach czy to w szkole. Owszem pan kwiecień stosuje retorykę typowego dziada i obrzuca gównem ludzi, którzy w większości chcieli w jakiś sposób walczyć z komunistyczną władzą i doprowadzić do obalenia tejże władzy narzuconej siłą przez bratni naród. Także prosiłbym używać poprawnych określeń na przyszłość.

   Usuń
  4. Nie ma o co szat drzeć, przecież wszyscy wiedzą że Gall miał dobre intencje, także Anonim zluzuj gacie, bo ten człowiek zwraca na takie rzeczy uwagę od 6 lat Kwikowi, i mówił o tym wiele razy. określenie - wyklęci, nie obraża tych dzielnych ludzi i żołnierzy. Poza tym to nie stricte portal historyczny. Poza tym wątpię by ktoś z nas nie czuł szacunku do tych ludzi, którzy walczyli o Polskę.

   Usuń
  5. Znaczy ja nie jestem jakoś wybitnie wkurzony czy poirytowany na pana Tomka z powodu użycia takiego a nie innego określenia, jedynie tylko ukierunkowałem na używanie poprawnego określenia i nazewnictwa. Ja nie jestem spięty ani nic także bez obaw.

   Usuń
 31. Nie żyje jeden z żołnierzy Gniewu Eufratu! Walczą tam Polacy

  http://wmeritum.pl/zyje-jeden-zolnierzy-gniewu-eufratu-walcza-tez-polacy/191170

  Podczas walk przeciwko Państwu Islamskiemu zginął jeden z żołnierzy Zadaniowej Grupy „Gniew Eufratu”. Oddział został założony przez Polaków, a na jego czele stoi mężczyzna posługujący się pseudonimem „Archer”, który nie stroni od aktywności w mediach społecznościowych.

  Niejednokrotnie pisaliśmy już o walczącej na Bliskim Wschodzie Międzynarodowej Grupie Zadaniowej „Gniew Eufratu”. Oddział walczy po stronie kurdyjskiej przeciwko islamskim terrorystom z ISIS. Na jej czele stoi Polak posługujący się pseudonimem „Archer”. Teraz mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Liczy jednak na szybki powrót na front. Podczas rekonwalescencji znalazł czas na większą aktywność w mediach społecznościowych.


  WIĘCEJ NA FB I NA PROFILU FB GNIEWU EUFRATU:
  https://web.facebook.com/ArcherPL/?fref=nf

  OdpowiedzUsuń
 32. Zdaje sie mi ,ze ktos z nikiem Archer,tez nadaje na Gluszycka Hybryda!-) na You Tube

  OdpowiedzUsuń
 33. Ochłonął kwiecień po sensacjach Gośki, w tym wyjadaniu resztek z pańskich stołów w knajpach i znowu się nadyma. Może by tak dla ochłody puścić jakieś telefoniczne rozmowy z tą Gośką? Co by tak trzepło nim, jak rozmowa z menelem w Głuszycy, gdzie w nerwowości za to groził zabraniem lub zniszczeniem auta autora filmiku. I jak z grubą kelnerką zapytaną o darmochę wyżerki. Bo jak na razie totalna stagnacja w skutecznym dowalaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i daj linki na forum Głuszyca. Niech oszust nie ma łatwo w mieście.

   Usuń
 34. Gall, Kwiecień wspominał kiedyś w jednym materiale że pracował przy zwłokach i jego pracodawca może to potwierdzić, wiesz coś na ten temat? Bo może to poszlaka że ma też skłonności nekrofilskie

  OdpowiedzUsuń
 35. https://www.youtube.com/watch?v=DK2n79P-x1k

  Gościu mowi na temat okultyzmu w sztolniach i oczywiście przytyk dla Kwietnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Debilu kwiecień, heniekmacanko wyraźnie ci debilu tłumaczy, że
   "w każdej sztolni, w każdych podziemiach mamy miejsca, w których składamy jakby hołd osobom poległym w tych górach, w tych podziemiach"
   kwiecień debilu z wywróconym mózgiem na lewą stronę, to stąd się biorą znicze, debilu. Masz tu debilu w 1:28 min szyderczy śmiech ekipy heńkamacanko z twoich debilu urojeń o okultyzmie. Bardzo chory jesteś debilu.

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/user/Perkun100/videos

   Przy okazji można zobaczyć, jak wygląda faktyczna eksploracja, na podstawie Stowarzyszenia Perkun. Wszystko z zachowaniem środków ostrożności i z właściwymi pozwoleniami. I najważniejsze z ostrzeżeniem "przed samowolnymi poszukiwaniami, które są niebezpieczne i mogą grozić utratą życia i zdrowia."
   Nie czarujmy się, nigdy u kwietnia nie zobaczymy takich materiałów jak Perkun, nawet w namiastce. Facet, który tylko potrafi siedzieć i pierdzieć i absolutnie nic więcej - fenomen.

   Usuń
 36. Fajnie wygląda ta strona z tą pogodą, portal robi się z tego bloga, taki trochę społecznościowy, i gadamy o historii, i o tym i o wym, mi się to podoba. Także akceptuje w 100% Gallu i oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy strona nie rozjeżdża się za bardzo, bo u mnie wygląda dobrze?
   Macie jakieś propozycje jeszcze na boczną szpaltę?
   Gdzieś jest kod do obracającej się kuli ziemskiej, ale nie mogę znaleźć.

   Usuń
  2. no może trochę wyjustować by się przydało, bo obcina krawędzie, ale to szczegół

   Usuń
  3. Rozjechał się niestety, przynajmniej w firefox.

   Usuń
  4. aLE TYLKO MINIMALNIE Z LEWEJ. gŁÓWNA OŚ BLOGA NADAL JEST CENTRALNIE, PRAWDA? sPRAWDZAŁEM NA INNEJ PRZEGLĄDARCE I JEST WZGLĘDNIE OK.
   sorry caps miałem włączony.

   Usuń
 37. Zawsze miałem Kwietnia za idiotę i głomba....,ale teraz to kumulacja...to chory człowiek...Kwiecień!!!! Zacznij się leczyć,albo zmień lekarza bo ten obecny cię oszukuje!!! Już mi nawet nie jest ciebie żal KRETYNIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 38. zobaczcie ten materiał tego jebanego brudasa:

  SZOK! W Polsce muzułmanie nauczają o warunkach zabijania ludzi w imię Allaha!

  https://www.youtube.com/watch?v=TXEF_W8o1O4

  W takim razie idąc za przykładem tego islamskiego ścierwa my Polacy mamy prawo go przejechać na drodze jak nam na niej stanie. Skoro on kieruje się mniejszym złem to i my tak samo mamy do tego prawo i możemy go zmieść z powierzchni ziemi uznając za zagrożenie. Ktoś go powinien poczęstować bekonem w dowód gościnności Polaków.
  W latach 90 bandy miejskich karków wymuszały na przedsiębiorstwach haracz za tzw. ochronę. Tern śmieć mówi o dzizji??? DLA CZEGO TEGO ŚMIECIA NIE ZAMKNĄ LUB NIE USUNĄ Z NASZEGO KRAJU???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokrętne tłumaczenie tego mesjasza islamu. Nie odpowiedział na pytanie, czy odejście od islamu jest karane śmiercią. Najpierw twierdził, że każdy może zrezygnować bez konsekwencji, ale ktoś z słuchaczy dał dowód, że to może być karane śmiercią. Mesjasz się pogubił, uciekał od wątku jak najdalej.

   Usuń
  2. Dokładnie, jebany skurwysyn zaczął migać się od odpowiedzi bo wiedział, że zaraz by skończył albo za kratami, albo ktoś by mu ten islamski łeb rozjebał. Ale my wiemy co mówi koran i wiemy, że to dla nas śmiertelne zagrożenie jeśli takim skurwysynom będziemy pozwalać głosić te swoje jebane religijne zasady.

   Usuń
  3. ZLIKWIDOWAĆ WSZYSTKIE MECZETY W POLSCE, ZAKAZAĆ W POLSCE ISLAMU I GŁOSZENIA JAKICHKOLWIEK ISLAMSKICH IDEI, ZAKAZAĆ OSIEDLANIA SIĘ I WSTĘPU DO NASZEGO KRAJU WYZNAWCÓW ISLAMU.

   POLSKA DLA POLAKÓW!!!

   Usuń
  4. Ten mesjasz ma zryty łeb, jak kwiecień przedziałek na mózgu. Na początku posłużył się porównaniem, że przejechałby człowieka, jeśli ten tarasowałby mu drogę do uratowania tysięcy. Nawiązywał tym do swojej misji pokazywania ludziom co jest piękne w koranie, tylko że spotyka się z zakazem wystąpień, wtedy stosuje zasadę "to ci zapłacę, ale chcę coś w zamian".

   Chwilę później jest o 3 przypadkach, kiedy kara śmierci jest uzasadniona w islamie, min. zdrada małżonka (to chyba dotyczy tylko kobiet) oraz zrezygnowanie z religii islamu.
   Koran to naprawdę piękna i mądra księga.

   Chwilę wcześniej przed napisaniem koranu przyszedł na świat taki gość, który zauważył, że Bóg nikogo nie zabija i jest czystą miłością i wybaczeniem. Nie spodobało się to bardzo żydom.
   Nazywał się Chrystus, jakby jakiś muzułmanin był ciekawy, co to za wariat.

   Usuń
  5. Osadzić ciapatego w jakiejś sztolni riese i niech głosi słowo, z Julią, jako odaliską tańczącą na patyku. W tle Tadzio krasnojebiec ujeżdżający kwietnia i koniszczynę, niczym na rodeo. Wstęp 5,00 zł, dzieci, emeryci, renciści i hybrydy zniżka do 2,00 zł. I deal się kręci. Spotkanie z Julią w zakamarku 15 min, wg aktualnego cennika, do wglądu przy wejściu. Taniec z truchłem Jareckiego 2 min. za 50,00 zł. Bimber bartnika z kiszonym ogórkiem 10,00 za pięćdziesiątkę w grubym szkle. Rozpalacz ognisk wersalkowy - 20,00 zł za dwa komplety w puszce, 13,00 za pojedyńczy w prezerwatywie. Ksero kardiogramu mamusi za straszenie jej zapuszkowaniem kwietnia - 0,70 zł za centymetr, itd, itd. Do zagospodarowania jest jeszcze st. menel jopek jołopek, chłopak grubej Agnieszki z upadłej knajpy, tropiciel adresów i twórca murali o kwietniu w Głuszycy. Oczekuję od czytelników dalszych propozycji na kręcenie lodów (liczba mnoga, po od pojedynczej jest Julia) przez kwietnia et consortes.

   Usuń
  6. Jezus Chrystus nie był postacią historyczną. Dałeś się nabrać przez KK.

   Usuń
  7. Dlaczego widzicie manipulacje bolszewicka, kłamstwa islamistów, a nie wpadacie w sidła KK? INDOKTRYNACJA RELIGIJNA!

   Usuń
  8. To ten sam arab co z filmu Roli oraz KomentarzTV.
   Dziennikarz TVNu robi wywiad z muftim RP czyli dżihad i strzał w ryja dla inteligentnego widza
   https://www.youtube.com/watch?v=geXUH03mI9c

   Usuń
 39. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/rosjanie-ujawniaj%C4%85-%E2%80%9Eprawd%C4%99%E2%80%9D-o-powstaniu-warszawskim/ar-BBE97uY?li=BBr5MK7

  "„Polacy fałszują historię, niszczą pamięć o bohaterach, którzy wyzwolili Europę od nazizmu” – pisze Andriej Sidorczik na łamach „Argumentów i faktów”. Publicysta nazywa Andersa dezerterem, powstanie awanturą, milczy na temat Katynia i broni Armii Czerwonej, która jego zdaniem nie mogła pomóc Warszawie."

  Tak wygląda manipulowanie historią, po bolszewiku czyli po chamsku.

  OdpowiedzUsuń
 40. https://www.youtube.com/watch?v=TXEF_W8o1O4 LUDZIE TEGO NIE MOZNA RAK ZOSTAWIC!
  TO SCIERWO MUSI TEGO POZALOWAC!!!

  OdpowiedzUsuń
 41. KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE KRÓTKI ARTYKULIK, A POTEM PRZESŁUCHAJCIE POD NIM TRZECH KRÓTKICH MATERIAŁÓW Z WYPOWIEDZIAMI TEGO ZAKŁAMANEGO ŻYDA SKARŁOWACIAŁEGO KACZYŃSKIEGO I TEJ ZAKŁAMANEJ OSZUSTKI SZYDŁO ORAZ ICH POMAGIERA SZABAS GOJA BŁASZCZAKA I HOFFMANA KRYTYKUJĄCYCH OBŁUDNIE PODWYŻKI PALIW PRZEZ PO I ZAPEWNIAJĄCYCH, ŻE ONI BY OBNIŻYLI VAT NA PALIWA PRZED WYBORAMI.
  To są materiały, które powinny posłużyć do wytoczenia tym złodziejom spraw w sądzie za dokonanie oszustwa na Polakach i ich okradaniu !!! Dziś PiS podnosi ceny paliw całkowicie w sprzeczności z tym co deklarował przed wyborami.
  CZY ZA TO NIE POWINNI STANĄĆ PRZED TRYBUNAŁEM STANU I TRAFIĆ DO WIĘZIEŃ!!!!
  PRZECIEŻ TO JEST JAWNE OSZUSTWO I ZŁAMANIE WŁASNYCH DEKLARACJI SKŁADANYCH CAŁEMU NASZEMU NARODOWI!!!
  Dopóki nie usuniemy wszystkich tych złodziei i oszustów jacy do tej pory rządzili nic się dla nas na lepsze nie zmieni.

  http://polskaracja.com/teraz-chca-nowej-oplaty-a-oto-co-o-podwyzce-cen-paliw-mowili-przed-wyborami-mowili-kaczynski-i-szydlo-wideo/

  żydostwo i niewielka grupa szabas gojów-karierowiczów od kilku dekad wodzi Polaków za nos, żongluje nami jak piłką na boisku, dzieli i nastawia przeciwko sobie udając konflikty. Jedni i drudzy dokonują niekorzystnych dla naszego narodu posunięć i jedni i drudzy udają, że z tym walczą by chwilowo zwieść Polaków w celu uzyskania poparcie.
  Jak długo na to będziemy pozwalać???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt jest taki, że oni nie mówią przed wyborami - Cześć, jestem Żydem, przyszedłem was zwieść, przybrałem polskie imię, należę do loży, jestem agentem itd.

   Usuń
 42. GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ #1

  Około 130 najbardziej wpływowych osób ze świata polityki, biznesu, finansów i mediów, spotyka się raz do roku w umówionym miejscu i w całkowitej tajemnicy debatuje przez kilka dni. Okolice strzegą policjanci i funkcjonariusze służb specjalnych, uruchamiane są również zagłuszarki fal radiowych. Do obiektu, w którym trwają obrady, nie mają wstępu ani dziennikarze, ani najbliżsi osób zaproszonych, nawet ich ochroniarze.
  Grupa Bilderbergów nazywana jest też – nieformalnym rządem światowym oraz bezpośrednimi kontynuatorami idei zakonu iluminatów. To podczas tych tajnych spotkań mają zapadać najważniejsze decyzje dla świata. Intrygujące jest to, że od 2006 r. redaktorem naczelnym „The Economist” jest John Micklethwait, uczestnik kilku konferencji Bilderbergów. Jego nazwisko widniało również na liście tegorocznych zaproszonych gości.
  „The Economist” jest bezpośrednio związany ze światowymi elitami. Magazyn jest własnością rodziny Rothschildów, która należy do jednej z najbogatszych na świecie i ma ogromne wpływy na całej planecie. Nathan Rothschild (1777-1836), ojciec sukcesu rodziny, był Żydem i niezrównanym magikiem od pomnażania pieniędzy; jego też oskarżano o to, że siecią zakulisowych wpływów oplótł cały świat. Czy to tylko nieuzasadnione pomówienia?
  Nie tak dawno temu „Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł pt. „George Soros. Magik, spryciarz, wywrotowiec”. Sorosa czasami porównuje się z Rothschildem. Z niemałą dumą przyznano w tekście, że „jest biegłym i groźnym graczem na rynkach finansowych, ale specjalizuje się w działaniach na rzecz obalenia władców, którzy dławią demokrację”. W ilości zarobionych pieniędzy nie przebił jednak Rothschilda, chociaż fortunę Sorosa wycenia się na blisko 25 mld dolarów, ale jego ambicje i wpływy polityczne są chyba większe. Wspiera liberałów we wszystkich amerykańskich debatach, sporach i wojnach kulturowych; finansuje organizacje walczące z dyskryminacją czarnych, nadużywaniem siły przez policję, dyskryminacją seksualną, zakazem marihuany itp. Powrót miliardera z emerytury był zauważalny nawet w Polsce - kupił spory pakiet akcji Agory, wydawcy „Wyborczej”, i dziś posiada ok. 11 proc. udziałów w spółce.
  Posłuchajmy, co ma nam do powiedzenia sam Lord Rothschild. W 2015 roku w sprawozdaniu rocznym dla inwestorów jego autorstwa, znalazło się zdanie o tym, że sytuacja geopolityczna przypomina tą sprzed II wojny światowej. Ponadto Rothschildowie w roku 2013 przenieśli swoją firmę „De Beers” z Wielkiej Brytanii do południowej Afryki. (Firma ta funkcjonuje od 1888 roku i zajmuje się handlem diamentami.) Dla wielu był to oczywisty sygnał. Trwa ewakuacja najbardziej wartościowych zasobów z Europy. Tytan bankowości obstawia upadek strefy Euro, co naturalna koleją rzeczy spowoduje ogromny chaos w Europie. Jest tajemnicą poliszynela, że pomiędzy walutami: dolarem i euro, trwa bezpardonowa walka. „Gdyby Unijna Europa zaczęła przejawiać wolę ekspansji wspólnej waluty euro, Stany Zjednoczone znalazłyby się w bardzo trudnej sytuacji” – pisał przed laty Adam Sandauer.
  cdn...

  OdpowiedzUsuń
 43. #2 GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ

  To już od nas zależy, czy w kwestii zabezpieczenia oszczędności udamy się do wróżki, czy do doradcy finansowego. Natomiast, gdyby miała wybuchną wojna, to miejmy świadomość tego, że wcześniej nastąpi gwałtowny odpływ kapitału z Europy w bezpieczniejsze rejony świata. To najlepszy papierek lakmusowy. Na to się jednak nie zapowiada (olbrzymie inwestycje Chińczyków na starym kontynencie).
  Wśród regularnych gości Grupy Bilderbergów są Rothschildowie, Rockefellerowie, a także H. Kissinger, G. Soros, koronowane głowy Europy, bankierzy, szefowie międzynarodowych korporacji i wysokiego szczebla rządowi oficjele z Europy, Północnej Ameryki i Azji. W tym roku zaproszona została również pani kanclerz, A. Merkel, a całe spotkanie miało miejsce, co znamienne, w jej kraju. Wszystkich jednak interesują przecieki z obrad. Oficjalnie zastanawiano się nad realną groźbą Brexitu, uchodźcami itp.
  Początkowo zaplanowano, że spotkanie grupy odbędzie się w hotelu Herrington’s Sierra Pines Resort w kalifornijskim kurorcie Sierra City. Tymczasem z niewiadomych przyczyn miesiąc przed spotkaniem zadecydowano o nowej lokalizacji i padło na Drezno. Ale podobno cała maskarada miała już swój pierwszy akt. Odbyła się w mniejszym, bardziej elitarnym gronie, miesiąc wcześniej i w stanie Wirginia, aby tradycji stało się zadość. Bowiem obrady Grupy Bilderberg w latach przypadających na wybory w USA już tradycyjnie mają miejsce na terenie Stanów Zjednoczonych. Wygląda więc na to, że odpowiednie ustalenia odnośnie losów świata zostały już poczynione. Dalsza część spektaklu, to była tylko formalność, czyli przekazanie odpowiednich dyspozycji reprezentantom innych wpływowych grup.
  5 września 2016 r.

  OdpowiedzUsuń
 44. A co myślicie o pastorze Chojeckim, który występuje razem z Marianem Kowalskim w "Idź pod prąd"? Człowiek ten wierzy, że Świat liczy sobie 6 tysięcy lat. Zgodnie z Biblią. Ale nie wiem, czy wierzy w płaską ziemię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"wtorek, 11 lipca 2017 13:37:00 CEST

   Może i coś wiedzieć, ale jak dla mnie to jest totalnie zakręcony gościu.

   Usuń
 45. Ludzie, islamiści są dobrzy, oni też chcą nas nawracać na wiarę jak Kościół Katolicki, jak dawniej to on czynił, ogniem i mieczem, indoktrynacją religijną, nie wierzyłeś, nie ochrzciłeś się, to szedłeś pod topór. Żartuję. Chce tylko pokazać jak działał dawniej KK. obie te religie są gówno warte. Bo obie są zakłamane. chrześcijanie i muzułmanie są napuszczani na siebie bo Władzy na tym zależy. Abyśmy się na wzajem wybili. Dlatego nie wierzcie w to, co mówią przedstawiciele obu tych instytucji. Ktoś tu kiedyś fajnie napisał, że Bóg to miłość itd. Powtórzę, Boga trzeba mieć w sercu. Czytałem Biblię. Znam historię Żydów i Chrześcijan. Ich wspólnym Bogiem jest Jahwe. Mamy swój rozum. Słowianie wierzyli w coś innego, ale dla KK byli to poganie. Kapłanie zostali wymordowani. Ludzi siłą zmuszono do wiary w Jezusa. 1000 lat indoktrynacji! Stąd te wasze wpisy o Jezusie. Szanuję to, ale muszę napisać - to manipulacja. Przepraszam wszystkich wierzących w J. Ch. Ale to prawda i musiałem to napisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"wtorek, 11 lipca 2017 13:39:00 CEST

   Zdawałoby się że ludzie muszą przebyć przez religie aby wejść na kolejny "poziom". Mimo wszystko, wiara czyni cuda i warto wierzyć, ale trzeba to robić umiejętnie, rozważnie - można się znacząco przeliczyć.

   Usuń
 46. Ludzie, ludzie! Cuda w tej budzie.
  Muzułmańscy duchowni oddają hołd ofiarom terroryzmu :
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/muzulmanscy-duchowni-oddaja-hold-ofiarom-terroryzmu/8gw725w

  OdpowiedzUsuń
 47. Muszę sobie wymyślić jakiego nicka, dla orientacji. Ale nie mam pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę się podpisywał Marcin albo samo M.

   Usuń
  2. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"wtorek, 11 lipca 2017 13:35:00 CEST

   Można wziąć przykład z dariusza i wziąć grupę domyślnych słów o odpowiednim brzmieniu, po czym ulepić z tego jakiś związek.
   Wrota, przebudzenie, ciapaty, Gudrun, Heinrich, Himmler, znowuż, jeste, historia, namaszczenie, znamienne, kilkanaście, totenkopf, bóg wotan, śpioch, zakazany, mesjasz, dokumenty, światło dzienne, istoty, nawiedzenie, wilkołak, kończyna, kącik, okultyzm, Karl, Maria, Wiligut, Anton, Dalmus, Wiera, Waculikowa, Peter, Czechy, Armia, Gwardia, Ludowa, Lenino, Głuszyca, Rzeczka, komercjalizm, konsumpcjonizm, psychol, człowieczek, fascynacja, hitleryzm, doktor, szpony, szklany...

   Wilkołak konsumpcjonista, nawiedzony mesjasz, znamienny człowieczek, wrota petera, doktor kończyna
   Coś w ten deseń

   Usuń
  3. Może - doktor szpon?

   Usuń
  4. Albo inna kombinacja
   1-światło ludowe;
   2-wilkołak Himmlera;
   3-Sram na Dariusza Kwietnia;
   4-światło dzienne Koniczyna (żart);
   5-jeste mesjasz.

   Usuń
  5. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"wtorek, 11 lipca 2017 14:24:00 CEST

   Prosty wilkołak z riesengebirge... Hehe :d

   Usuń
  6. 6-Dariusz Kwiecień na prezydenta 2020.

   Usuń
 48. DARECKI, DARIUSZU KWIETNIU
  TO TY JESTEŚ PRZEKLĘTY!
  SZCZURZE Z DZIURY.

  M.

  OdpowiedzUsuń
 49. DZICZ! Zobacz jak KWICZĄ KODomici i Obywatele RP na modlących się ludzi?:
  https://www.youtube.com/watch?v=7qBta1cQJOc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"wtorek, 11 lipca 2017 14:09:00 CEST

   Najlepszy ten - "głośniej nie mogę", hahah. Pomyślałby po co on w ogóle się drze.

   Usuń
  2. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"wtorek, 11 lipca 2017 14:13:00 CEST

   Byłbym zapomniał dodać szersze ujęcie - https://www.youtube.com/watch?v=uBrRjP1eCKk

   Usuń
  3. Po mordach widać, że to jakieś semickie mieszańce o mało inteligentnym wyrazie twarzy.
   Ja się zastanawiam, gdzie są nasi narodowcy, kibice, robotnicy, górnicy, którzy dostali w dupę od wszelkiej władzy do tej pory i nie wyjdą jak w latach 70 na ulicę pokazać temu bydłu z obu stron gdzie ich miejsce?

   Usuń
  4. Aż chciałoby się wejść w tłum i spałować idiotów, jak to oni pałowali. A teraz wielcy "demokraci". większość to resortowe dzieci, albo ich rodzice, żyjący na garnuszku PRL i mający przywileje.

   Usuń
  5. Niestety mają prawo demonstrować, poza tym policja ich musi ochraniać. Inna sprawa to ich moralność, jak widać bardzo dobrze się bawią i są wyluzowani, a że 90 ofiar nawet nie poskładanych należycie, to już dla nich szczegół. Postkomunistyczna psychopatologia.

   Panowie, oni już przegrali następne wybory, PO itp, przyjmuję zakłady. Codziennie dostają medialnie makabrycznie po głowie.

   Usuń
 50. Petru OSTRO ZAORANY podczas miesięcznicy smoleńskiej! "Potrzebuje pan jeszcze jednej kochanki?"
  https://www.youtube.com/watch?v=ByqT8i03Y20

  OdpowiedzUsuń
 51. PADNIECIE jak to zobaczycie!
  Ciapaty w Pracy
  https://www.youtube.com/watch?v=khBUCvmTsU0

  OdpowiedzUsuń
 52. A mnie się wydaje, że ten głuszycki pojeb czeka tak z utęsknieniem na tą wojnę, bo jak będzie okazja to rzuci się w szaber jak jego ojciec.

  OdpowiedzUsuń
 53. Okrutna rozrywka w Izraelu! Pokazani Żydzi nie mają litości.
  https://www.youtube.com/watch?v=dKUgJughnoM

  OdpowiedzUsuń
 54. Ubogacanie kulturowe!
  Ciapaty najpierw myje dupe na rynku w środku dnia, a potem pije wodę tą samą reką !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=tXv1K4HJfpg

  OdpowiedzUsuń
 55. Lepiej żeby Kwiecień nie powoływał się na Chrystusa jak ten banderowiec. Myślałem, że on jebnął ot tak. A tu się okazuje, że zawał dostał jak powołał na świadka Chrystusa. W tej samej chwili bęc i do piekła. Podawajcie dalej. Gall czekaj aż Kwik wypowie magiczne słowo kłamiąc o Niezłomnych.
  https://youtu.be/yZ9GdkBaSDo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwaga na tego kolesia, czyli autora jack caleib. Było już wcześniej o nim, leje wodę i kłamie, podbija sobie oglądalność.
   Tym razem twierdzi, że człowiek w mundurze na filmie mada martwy, czego jack nie udowodnił, mógł zasłabnąć. Poza tym nie ma tłumaczenia tego co mówił do mikrofonu, więc nie wiadomo co mówił.
   Jack twierdzi, że na Wołyniu wszystkich Polaków wyłapali w jednej chwili kiedy byli w kościołach, co jest niemożliwe, ponieważ musiała być to super zorganizowana akcja co do sekundy w różnych miejscach jednocześnie. Czyli pic.

   Jack twierdzi, że Kaczyński odrzucił ustalenie ustawy, ze było ludobójstwo na Wołyniu. Kolejny pic, ale sprawdzenie tego zajmie dużo czasu, więc jeśli ktoś wie....

   Jack twierdzi, że jest 250tys. mordów udowodnionych na Wołyniu, co jest niemożliwe, że udowodnionych, bo nie zmieściłoby się to do żadnego muzeum. Poza tym co oznacza "udowodnionych" tego jack nie tłumaczy. Dalej twierdzi, że było 500tys. ofiar ludzi niepochowanych, co oznajmia prezydent Krawczuk, co jest niemożliwe, aby sam prezydent przyznawał się do ludobójstwa.
   Wg jacka jest pół miliona ofiar Wołynia co jest niemożliwe, bo statystyki mówią o czymś innym-40-60tys na Wołyniu.

   Bandra nie było Polakiem, jak twierdzi jack, tylko ukraińcem - urodził się w rodzinie prawosławnego proboszcza. Sam Bandera nazywał się Stiepan Andrijowycz Bandera. W okresie międzywojennym prowadził działalność terrorystyczną skrajnie antypolską. Bandera nigdy nie był Polakiem w żadnym sensie, to blef.
   Bandera został skazany w 1936 na karę śmierci za zorganizowanie zabójstwa, a nie za zabójstwo ministra Pierackiego. Zamieniono mu to na dożywotnie więzienie, a nie ułaskawiono jak twierdzi jack, więc kolejny blef.
   Następny blef, Bandera w 1939 nie został uwolniony z więzienia przez faszystów, tylko sami Polacy wypuścili więźniów z powodu bombardowań.
   Bandera nigdy nie był pokrewny duchowo faszystom, a jego kolaboracja z Niemcami trwała krótko, zakończona pobytem w obozach koncentracyjnych i zlikwidowaniem UON i ukraińskiego "Nachtigall". Banderę Niemcy tępili tak samo jak Rosjanie, czy Polacy. Prawie całą wojnę przesiedział w więzieniu aż do 1944, kiedy Niemcy wiedząc, ze przegrają wojnę, zrzucili Banderę Rosjanom, żeby nie mieli za lekko.
   Na końcu dowiadujemy się kolejnej rewelacji, że w Europie istnieje jedyne państwo faszystowskie, czyli Ukraina zbudowana na ideologi faszystowsko-banderowskiej. Co jest następnym kłamstwem i urojeniem jack caleib.
   Przepraszam ale już nie mogę. Kurwa, caleib, co to jest faszyzm, a co to jest nacjonalizm? Czy jest jakaś różnica, czy to to samo. Nie no, Europa kocha faszystów i znosi wizy faszystom, a Kaczyński faszysta akceptuje faszyzm.

   Jebło ci caleib, normalnie Sieg Heil.
   Prawie każde jego zdanie jest kłamstwem, abo dezinformacją historyczną.

   Usuń
  2. I jeszcze jedno ostrzeżenie przed jack caleib, facet jest realnie upośledzony
   https://www.youtube.com/watch?v=HRKLONG0vpk

   Wciska wszystkim, że to włoski kierowca rozjeżdża bojowników ISIS, ich flagę nawet zauważył.

   TYLKO ŻE TO JEST FILM Z ZAMIESZEK ULICZNYCH CHYBA W BOLIWII, A NA PEWNO W AMERYCE POŁUDNIOWEJ!!!.
   To nie ma nic wspólnego z Europą.
   Możemy zapisać tego caleiba na poczet kwietniowych świrów, będzie kwietniowi raźniej, że nie jest sam i że ma prawdziwych przyjaciół.

   Usuń
  3. To nagranie z Brazylii a flaga nie ma żadnych napisów ot zwykła czarna szmata.

   Usuń
  4. Materiał w miarę zrozumiały niby wspomnienia weterana, walczyli z jakimś okupantem on niby zabezpieczał teren pewnie żeby nikt nie uciekł i go szlak trafił bo sobie przypomniał co wyprawiali

   https://www.youtube.com/watch?v=GZmF-TYCxz0

   https://medianarodowe.com/banderowiec-umarl-trakcie-przemowienia-gloryfikujacego-upa-video-foto/

   mordy UPA i OUN są prawdą i były organizowane tylko to szło wieś po wsi, mordy w kościołach był tak najłatwiej było wyłapać ludzi, taktyka była prosta otoczyć wieś i wymordować ludność, najczęściej sąsiedzi mordowali
   są zeznania tych co przeżyli, w postaci książek artykułów prasowych wystarczy poszukać w google wpisując "rzeź wołyńska relacje świadków" będzie tego sporo, albo pójść na spotkanie kresowian i popytać ale takie osoby niechętnie wspominają przeszłość.

   http://dziennik.artystyczny-margines.pl/tagi/relacje-swiadkow/

   https://www.youtube.com/watch?v=Pn1xzeQy1Lk

   Usuń
  5. Ten jack caleib to oszolom pierwszej wody. Fanatyk teorii spiskowych i czysty szur manipulaujacy faktami i zwyczajnie klamiacy dezinformator.
   Pamietam jeden jego filmik gdzie chcial zablysnac i belkotal o antygrzybicznych wlasciwosciach skorki grejpfruta, swir wyciskal zewnetrzna skorkei pokazywal jak rozpuszcza styropian co niby mialo pokazac jak zabija-uwaga kurwa-grzyba, a w rzeczywistosci wyciskal pestycydy z zewnetrzenj powloki ktore rozpuscily styrop. Czyli namawial ludzi do zarcia trucizny, do tego pokazywal jak zrec wewnetrzna skorke i w ramach walki z grzybica zawijal ja w chleb-calkowicie zabroniony w drozdzycach i grzybicach.
   Imbecyl, kretyn, klamca, oszust, szkodnik.

   Usuń
  6. Plaga. Pisałem tu już o tym. W Sieci plaga wariatów, która pozuje przed kamerkami na Oświeconych mesjaszy.

   Usuń
  7. Kogo byście dodali do listy kłamców i dezinformatorów.

   Usuń
  8. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"środa, 12 lipca 2017 17:08:00 CEST

   No właśnie, można by jakoś współdziałać przeciwko takim półgłówkom, bo to oni stoją za pączkowaniem lemingów. Na tym blogu wiele się dowiedziałem o różnych idiotach przez te parę lat, a tradycję należy pielęgnować

   Usuń
  9. Celeib zrpbił nowy film w który twierdzi że... zresztą jego tytuł brzmi następująco:
   "WOJNA POLSKO UKRAIŃSKA JUŻ TUŻ TUŻ , OWOC POLITYKI PiS."
   Następnemu marzy się chyba wojna.

   Usuń
  10. Nowy świr - nazywa się Aron Jasnowidz.
   https://www.youtube.com/watch?v=zZHpUevKn0E

   Usuń
  11. To teraz wiadomo, skąd kwiecień wziął najazd Ukraińców na Polskę. Klepie takie kanały a później powtarza.
   A ten Aron to ciekawy gość, kiedyś go obserwowałem i pamiętam jak przepowiadał, że cała gospodarka pieprznie i że trzeba wyciągać pieniądze z banków i wpłacać do banków polskich. To był dawno i nic nie pieprzło.
   Swoją drogą to daleko posunięte jasnowidzenie sugeruje decyzje finansowe i polityczne.

   On kiedyś nazywał się Aaron, przez dwa "a" (chyba), co jest już izraelskim imieniem.

   Usuń
 56. Tomek,zrób coś z tym,pod twoim nosem.
  https://ndie.pl/tysiace-polskich-tlumaczen-koranu-czeka-urzedzie-celnym-pruszkowie/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są podejmowane powoli działania na rzecz delegalizacji islamu w Polsce i są zbierane argumenty i dowody, że islam głosi tezy niezgodne z Polskim prawem.

   Usuń
  2. Co do delegalizacji to Panowie bądźmy realistami. Żeby to się wydarzyło, to moim zdaniem, muzułmanie musieliby wyjść zbrojnie na ulice miast europejskich i narobić rzezi.
   A propos delegalizacji to na antymanifestacji miesięcznicy zbierano podpisy o delegalizację ONR. A Wirtualnej Polsce (tfu) zrobili sondę, czy jesteś za czy przeciw delegalizacji ONR, bo kilku z nich pobiło KODowca. Napisałem tam, czy jak poseł partii X popełni przestępstwo, czy należy zdelegalizować całą partię? idąc tym tokiem rozumowania redaktorków resortowych w sejmie hulałby wiatr.
   Pozdro, M.

   Usuń
  3. Należałoby zdelegalizować kanał Kwika na YT za szerzenie kłamstw o żołnierzach "wyklętych".

   Usuń
 57. wielki szew MSWiA chce by anty demonstranci płacili za szkody! Paliwo w górę bo niby na drogi bo dziurawe i w strasznym są stanie! Czego ta dobra zmiana jeszcze dokona? Dobre drogi zobaczymy jak świnia kamizelę! Tylko ta nie chciane przez Kaczora unia spowodowała że teraz do Krakowa jadę o 3 godziny szybciej niż za Gierka do Łodzi!

  OdpowiedzUsuń
 58. Kurwa zobaczcie tylko uprzedzam obrzydliwstwo i patologia w różowej oprawie

  JAKUB & DAWID - NASZ ŚLUB (Wedding Ceremony)

  https://www.youtube.com/watch?v=PSGhsSj-kx4

  jakieś dwa tygodnie temu jadąc rowerem ze sklepu z zakupami ulicą Francuską na Saskiej Kępie dostrzegłem na chodniku dwóch pedałów co chwila obejmujących się i całujących idących na chodniku.
  Nie wiem dlaczego nie włączyłem kamery w telefonie? Ale gdy się z nimi zrównałem i minąłem o metr przychamowując powiedziałem: TU SĄ DZIECI! DAJECIE ZŁY PRZYKŁAD NORMALNYM LUDZIOM.

  Jeden z pedałów coś do mnie odszczeknął, nie pamiętam co, mniejsza o to, ale ja zatrzymałem rower i zsiadłem z siodełka mówić do niego : że co? Pedale do kogo ta mowa cioto?
  Ten znów coś odszczeknął, ale widząc, że jestem gotów mu przyjebać powstrzymał się od dalszego polemizowania.
  Na koniec rzuciłem: nadejdzie czas, że takich jak wy nie będzie i pojechałem.
  Od tamtej pory poluję na podobną sytuację, ale tym razem ją nagram.
  Odjeżdżając widziałem w lusterku jak się rozstąpili i więcej nie objęli.
  Powiem tak, zboki zawsze były w społeczeństwie. Perdalstwo zawsze się szerzyło pokątnie od zarania dziejów i nic na te patologie nie poradzimy, ale kiedy patologia epatuje patologią dzieci i młodzież to wzbiera we mnie kurwa jakaś wściekłość i obrzydzenie do takich ludzi.
  To samo z kwietniem i jego zboczonymi sekskamerkowymi popisami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tu inny przypadek pod wezwaniem allacha

   Pierwszy w historii ślub muzułmanina-homoseksualisty

   http://www.tygodniknarodowy.pl/7652/kiedy-integracja-pojdzie-za-daleko-pierwszy-w-historii-slub-muzulmanina-homoseksualisty-/

   I wiecie co sobie myślę od godziny?
   Że skoro te pedały tak bardzo nie lubią kobiet i wolą siebie to może i dobrze niech się ze sobą wiążą. Tym sposobem nie spłodzą potomstwa i wyginą. No chyba, że sięgną po metody in vitro i ich spierdolone geny będą przekazywane dalej.

   Usuń
  2. Cesarstwo rzymskie podobno upadło z powodu kompletnego rozluźnienia norm moralnych, gejostwo było czymś zupełnie naturalnym. Upadło też z powodu napływu emigrantów i zatarcia tożsamości narodowej.

   Usuń
  3. Mógłbyś zaoszczędzić nam tego różowego widoku tych różowych przystojniaków, jak to określiła ich przyjaciółka na weselu. Na pawia różowego się zbiera.

   Usuń
 59. Patrzę na ostatni obrazek i widzę, że mu się morda zaokrągliła. Znaczy odbył skutecznie kilka patroli po knajpach i godna była wyżerka pozostawionych resztek. Na zdrowie. A może też pozostało kilka szklanek z niedopitym piwem?

  OdpowiedzUsuń
 60. Witam wszystkich.
  Panowie kto co może niech pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.siepomaga.pl/raczy
  Z góry dziękuję.

  Bronek Pajdusiewicz

  OdpowiedzUsuń
 61. Wrzuciłem tu tekst o Świętym Drzewie bo dotyczył historii Słowian i nie tylko, myślałem że się spodoba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę go przesłać raz jeszcze, czy sobie darować?

   Usuń
  2. Prześlij tylko daj od siebie jakiś krótki komentarz by nie wyglądało na kopiuj wklej.

   Usuń
  3. OK. To całkowicie mój tekst.

   Usuń
 62. Portal wPolityce.pl dotarł do treści zeznań przed Komisją Weryfikacyjną mecenasa Andrzeja M., który obecnie przebywa we wrocławskim areszcie. Były pełnomocnik Macieja M. potwierdził, że decyzję w sprawie działki przy Twardej 8 wydawała osobiście prezydent Hanna Gronkiewicz–Waltz. W zeznaniach nie kryje też, że szansę na reprywatyzację nieruchomości przy Twardej były „spore”, a reprywatyzacja była dobrą okazją do przeniesienia renomowanego Gimnazjum nr 42 na Mokotów.
  UJAWNIAMY! Adwokat handlarzy roszczeń sypie HGW! Mec. Andrzej M.: "Reprywatyzacja dobrą okazją do przeniesienia szkoły z Twardej":
  http://wpolityce.pl/polityka/348222-ujawniamy-adwokat-handlarzy-roszczen-sypie-hgw-mec-andrzej-m-reprywatyzacja-dobra-okazja-do-przeniesienia-szkoly-z-twardej

  OdpowiedzUsuń
 63. Co powiecie na to_

  Hymn Polski do zmiany? Pojawiła się propozycja korekty tekstu Mazurka Dąbrowskiego

  http://www.pch24.pl/hymn-polski-do-zmiany--pojawila-sie-propozycja-korekty-tekstu-mazurka-dabrowskiego-dn,53007,i.html

  Mnie sie nawet to podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie dużo w tym racji. Ponieważ Napoleon po początkowych sukces dostał ostro po dupie. No i ta propozycja jest na czasie. Ale moim zdaniem projekt upadnie.

   Usuń
 64. Wstęp. Chciałbym na łamach tego bloga przedstawić Wam krótki tekst, który kiedyś napisałem. Interesuję się początkami państwa polskiego. O naszych słowiańskich korzeniach wiemy bardzo mało.


  ŚWIĘTE DRZEWO

  Podczas badań Kopca Kraka w górnej partii natrafiono na kłębowisko korzeni potężnego dębu. Botanik, profesor Władysław Szafer, określił jego wiek w chwili ścięcia na około 300 lat. Być może było to święte drzewo Słowian, usunięte w momencie przyjęcia chrześcijaństwa. O czym mówi: „Legenda panońska”. Jak podaje encyklopedia PWN, Kraków prawdopodobnie już od około 990 roku znajdował się w składzie państwa polskiego.
  A. Książyńska uważa, że nazwa „Kraków” wywodzi się właśnie od świętego dębu (staroruskie kriakovistyj – rozgałęziony) lub od słowa „krakul”, czyli zakrzywiona laska kapłana lub sędziego. Z taką interpretacją tej nazwy spotykam się po raz pierwszy. Co mi coś przypomina. Tylko w Glastonbury (Anglia) rośnie głóg, który kwitnie dwa razy do roku – zimą i na wiosnę. Legenda głosi, że pierwsze drzewko wyrosło z laski św. Józefa z Arymatei, którą wrzucił tu do wody.
  Fakt odnalezienia korzeni na kopcu dał początek dywagacjom na temat związku dębu z wierzeniami Słowian. Dostrzeżono paralelę pomiędzy kopcem i świętym drzewem, axis mundi, tzw. osią świata.
  Axis mundi ma symbolizować mistyczną budowę świata, czy nawet wszechświata. Przedstawione często w sposób alegoryczny, jako drzewo na szczycie góry, którą otaczał wąż, połykający własny ogon, kolejny symbol. Pod takim wyobrażeniem występuje w różnych kulturach. Główne kosmologiczne założenie, które charakteryzowało ten model świata wygląda następująco: świat górny to niebo, dostępny głównie bogom, środkowy zamieszkują ludzie i zwierzęta, a dolny zmarli.
  Niektórzy badacze podejmują się karkołomnego zadania, czyli syntezy tych dwóch światów. To jeszcze nic strasznego, ale nie wyjaśnia nam wszystkiego, chociażby tego: dlaczego na kopcu Wandy nie zasadzono podobnego drzewa?
  Stąd właśnie drzewa, góry i słupy często służyły do przedstawienia axis mundi o charakterze namacalnym. Jednym z najbardziej znanych przykładów jest germańskie drzewo Igdrasil.
  „Nikt o nim nie wie, z jakiego korzenia wyrasta, ponieważ sięga ono w głąb ukrytych otchłani i łączy się z siłami chtonicznymi” – w ten sposób odniósł się do niego Manfred Burker.
  „To mitologiczne drzewo związane jest z ofiarą boga Odyna, który miał zawisnąć na nim przybity oszczepem. Podobną funkcję spełniał saski Irminsul. Miał on być wiecznie zielony, a w jego koronie zamieszkali bogowie” - pisze A. Zalewska.
  cdn...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. #2 ŚWIĘTE DRZEWO

   W mitologii skandynawskiej gigantyczny jesion Igdrasil jednoczy kosmos. Czerpie świętą wodę ze źródeł. Dostarcza ją zastępom nadprzyrodzonych istot zasiedlających gałęzie. Na najwyższej zasiada orzeł. Strzeże świata dla Odyna, głównego z bogów. Według mitu powiesił się na drzewie w akcie ofiarnym, aby zyskać wiedzę runicznych symboli używanych we wróżbiarstwie.
   „Można dostrzec tu pewną analogię z ofiarą Chrystusa – i rzeczywiście, średniowieczna ikonografia częściej ukazuje ukrzyżowanie na drzewie niż na krzyżu” – zauważa w książce pt. „Kult Ziemi” Brian L. Molyneaux.
   W wielu kulturach drzewo jest uznawane nie tylko za symbol kosmicznej jedności, ale również za źródło życia. Lud Herero z południowej Afryki wierzy, że pierwsi ludzie, a także bydło, zeszli z drzewa zwanego omum-borombonga, rosnącego na terenach trawiastych na południe od rzeki Kunene. Drzewo to wciąż jest żywe, a przechodzący obok ludzie pozostawiają pod nim ofiary z małych zielonych gałązek.
   Na Madagaskarze ludzie wierzą, że gdy umrze ostatni baobab, to życie na wyspie zamrze na zawsze. Święte drzewo zabiera dusze zmarłych. Raz na miesiąc każdy z członków wspólnoty musi podziękować drzewu za dobre życie. Na równinie Mahafaly rośnie prawdziwy gigant. Pień mierzy 25 metrów. Zdaniem miejscowych ma dwa tysiące lat. W tamtejszej kulturze baobaby otacza się prawdziwą czcią i opowiada się na ich temat najróżniejsze legendy.
   Motyw ten występuje u Chińczyków, łącząc niebo i ziemię. Jakuci mieli swoje święte drzewo stojące na żółtym pępku ziemi (kolor liczby „trzy”). Egipskie malowidła grobowe często ukazują święte drzewo obok źródła wód życia. Ukazany jest także wizerunek kobiety. Jej zadanie polega na zapewnieniu pożywienia i napojów dla mieszkańców świata podziemnego.
   Jakuci z Syberii też mają boginię drzewa. Opowiadają, jak to pierwszy człowiek, który wyruszył na zbadanie świata, ujrzał gigantyczne drzewo, łączące niebiosa, ziemię i świat podziemny, rozmawiające z bogami dzięki liściom. Młodzieniec czuł się samotny i poprosił drzewo o pomoc. Spod korzeni wyłoniła się kobieta o grobowym wzroku i ofiarowała mu mleko ze swych piersi. Po ugaszeniu pragnienia pierwszy człowiek napełnił się taką mocą, że żadna siła ani rzecz nie mogła mu zaszkodzić. Podobne przykłady można mnożyć w nieskończoność.

   Marcin
   28 czerwca 2016 r.

   Korzystałem m.in. z:
   Anna Zalewska „Motyw axis mundi i święte gaje jako elementy szamanizmu u Słowian w średniowieczu”. (Żródło: Internet.)
   Aleksiej Bobrow i Dina Babajewa „Świat korzeniami do góry”. Forum 17/2015 r.
   Brian L. Molyneaux „Kult Ziemi”. Tłum. R. Gołędowski. Wyd. Świat Książki, Warszawa 1997 r. Str. 90.
   Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Axis_mundi

   Usuń
  2. Słuchaj, podobne opisy czytałem w książkach Witolda Suligi gdy studiowałem zagadnienia TAROTA.
   Nie chce mi się szukać, ale czy aby nie korzystałeś z jego tekstów?

   Usuń
  3. Nie słyszałem o tym autorze.

   Usuń
 65. https://www.youtube.com/watch?v=gRhK8ioIGeU

  A jednak. Nie bądźmy wszyscy dziećmi, na dodatek bardziej naiwnymi od dzieci. Nie ma co do tego złudzeń, że Bolek NIE BYŁ SEZONOWYM KAPUSIEM. To znowu jest usilna próba spłycenia, czyli zakamuflowania problemu. Wałęsa donosił w latach 1970-1976? NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!. Donosił cały czas, po 1976. Wałesa był rosyjskim agentem w 1989 (przygotowywany specjalnie do okrągłego stołu),był też nim w czasie swojej prezydentury.
  To nie jest żadna teoria spiskowa. Wniosek wynika z logiki, że komuchy nie byli idiotami, żeby zrezygnować z agenta który jest prezydentem. Drugi wniosek, ze sami go tam umieścili.
  Czy ktokolwiek odpuściłby sobie taką okazję? Musiałby być największym kretynem z największych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałem ten odcinek dziś w TVP info i tak sobie myślałem, z resztą wiem to i tak od dawna na podstawie innych materiałów choćby tych na, ktorych ta jebana gadzina ubecka mówił, że ustawił rodzinę na 100 lat co najmniej, że ty skurwysynu ja z okrzykiem na mordzie UWOLNIĆ WAŁĘSĘ" W CZASACH KOMUNY NAPIERDALAŁEM KURWO ZA CIEBIE KAMIENIAMI W ZOMO NARAŻAJĄC ŻYCIE I WOLNOŚĆ, A TY ŚCIERWO KOMUSZE BYŁEŚ AGENTEM.
   Myśli miałem o wiele bardziej i słowa niecenzuralne, ale jedno powiem, jak ta szmata nie wyląduje w więzieniu i nie zostanie zdegradowana to .... sam nie wiem co.
   Mamy Polacy nauczkę, że wszyscy co byli WYPIERDALAĆ!!!
   WYPIERDALAĆ OD KORYTA I Z NASZEJ POLSKI.

   Usuń
  2. prezydent jako agent obcego państwa to już poważna sprawa. Do tej pory funkcjonował obraz Bolka który nadawał na kolegów z pracy i w sumie nikomu nic się nie stało (oprócz zniszczonego życia) No bo przecież póxniej cały świat go uznał i Nobla dał.

   Żeby go wsadzić, trzeba mieć na to dowody. Rosjanie dowodów nie dadzą.
   Piłsudski nie czekałby na dowody, idę o zakład.

   Usuń
  3. Normalnie, powtarzam normalnie to w świetle takich dowodów skurwysyn z mety powinien dostać sankcje i powinno zostać wszczęte śledztwo, a potem więzienie i pełna degradacja z pozbawieniem wszelkich tytułów i świadczeń.
   To samo z innymi, z którymi współpracował.

   Usuń
  4. Oczywiście, że są dowody na wałęsę, że został męską dziwką rosjan, a kto tego nie widzi to idiota. Wystarczy wrócić do sprawy rządu Olszewskiego. Logika mówi, że współpracował z Rosjanami.

   Usuń
  5. Dodam jeszcze, że bolek wyjeżdżając brał ze sobą tłumacza. A kim był ów tłumacz. W zasadzie tłumaczka. To żona Dukaczewskiego. Kojarzycie nazwisko.

   Magdalena Fitas-Dukaczewska, długie ramię WSI, u boku „Bolka“ w Caracas:
   http://www.wykop.pl/ramka/3028093/magdalena-fitas-dukaczewska-dlugie-ramie-wsi-u-boku-bolka-w-caracas/


   A tu macie coś jeszcze:
   http://www.fronda.pl/a/cenckiewicz-zona-dukaczewskiego-ma-dostep-do-tajnych-danych,52879.html
   Pisze tam:
   Wiele wskazuje na to, że komisja weryfikacyjna pod kierownictwem Jana Olszewskiego została nielegalnie „rozpędzona” przez Donalda Tuska. Żeby to wszystko na nowo uporządkować, trzeba mieć premiera, ministra obrony narodowej i szefów tajnych służb – mówił historyk na antenie Telewizji Republika.

   Pytany o bliskie związki Bronisława Komorowskiego z WSI Cenckiewicz zwrócił uwagę na to, że tłumaczką prezydenta jest Małgorzata Dukaczewska, prywatnie żona gen. Marka Dukaczewskiego – byłego szefa tych służb.

   – To pokazuje, że ludzie ze stowarzyszenia SOWA (założonego przez byłych żołnierzy WSI) chcą być blisko prezydenta. Ona (Dukaczewska) ma przecież dostęp do informacji niejawnych – tłumaczył Cenckiewicz.

   Zapytany o ewentualną publikację aneksu do raportu z weryfikacji WSI historyk stwierdził, że dokument musi zostać najpierw odnaleziony, przeczytany i rozpatrzony na nowo z uwzględnieniem ostatnich rozstrzygnięć Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie.
   – Odchodząca z Kancelarii Prezydenta ekipa rządząca określiła swoich przeciwników politycznych jako wrogów, których należy zwalczyć. Dlatego ewentualne działania podjęte przez analityków nowego prezydenta powinny objąć ostatnie 5 lat, ponieważ nie wiemy de facto co się w tych służbach działo – stwierdził Cenckiewicz.

   Jak dodał to, co robili żołnierze WSI, nie miało nic wspólnego z ochroną kontrwywiadowczą państwa.

   – Ich działalność była w 90 proc. skierowana przeciwko Polakom, również tym, przebywającym zagranicą – ocenił historyk.

   KJ/Telewizjarepublika.pl

   Usuń
 66. Wierzycie TVPis? Nie róbcie sobie żartów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie wierzy kto ma oczy i uszy, ale nie da się ukryć, że TVP stara się nadążać z informacjami za mediami społecznościowymi by się przypodobać gawiedzi.

   Usuń
 67. Youtube zbanowało kanał Jacka Międlara.Co za parszywy kraj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe za jaki film, ostatnio był ten o "chamskich żydach" i ich zbrodniach. To mogłoby się nadawać na zbanowanie - szerzenie nienawiści do mniejszości żydowskiej. O zbrodniach Polaków na Żydach to można mówić, ale odwrotnie to już nie.

   Usuń
  2. Międlar jest jaki jest, ale gadał do rzeczy. Jebana cenzura. Ale to nie dotyczy tylko naszego kraju.

   Usuń
 68. Pilsudzki to był po tych samych piniondzach co bolek.

  Józef Piłsudski uważał się za Litwina, — a o Polsce i Polakach wypowiadał się z pogardą.

  J. Piłsudski był tajnym agentem Austrii i Niemiec i wypełniał polecenia swoich austriackich i niemieckich promotorów

  https://forumemjot.wordpress.com/2014/05/14/12-maja-1935-zmarl-jozef-pilsudski-ponura-prawda-o-jozefie-pilsudskim/

  W polityce to bedzie ciężko znaleźć kogos kryształowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DOKŁADNIE TAK, z hitlerem chodził na polowania i się przyjaźnił. Na mój rozum, a wiele logiki na to wskazuje był z nim tak umówiony, że do póki żyje hitler nie zaatakuje Polski. Piłsudski m/w powiedział tak, my ci omówimy współpracy w ataku na Rosję, bo i tak nawet gdybyśmy razem ją zaatakowali nie wiele by ci to pomogło. Ty za to jak umrę zaatakujesz Polskę i zagrabiając jej gospodarkę łatwiej pokonasz ruskich, a przy okazji wyrżnież trochę tego żydostwa co u nas się osiedliło i tych Polaków co ich tu tolerują.
   *
   I nomen omen tak się stało. Na pogrzebie Piłsudskiego był m/in Goering przyjaciel Hitlera, a po śmierci Piłsudskiego to w Niemczech najbardziej opłakiwano jego śmierć i odprawiano za niego msze, a na jednej był Hitler i najwyżsi członkowie III Rzeszy, NSDAP, Wehrmachtu oddając najwyższe honory Piłsudskiemu. Hitler w Niemczech wprowadził żałobę narodową!
   Co ciekawsze kiedy Niemcy weszli do Krakowa we wrześniu 1939 rozkazem hitlera złożono wieniec w krypcie gdzie był pochowany Piłsudski, a przed kryptą została rozstawiona warta honorowa.
   Jak to się kurwa ma więc do ataku na Polskę i bezlitosnego mordowania naszych obywateli przez hitlera?
   Moim zdaniem hitler i piłsudski byli umówieni co do scenariusza wojennego i dalszych działań niemców po smierci piłsudskiego.
   Tyle w temacie ode mnie.

   Usuń
  2. Pojawiły się tu komentarze broniące piłsudskiego-wypierdalać kurwa mi z takimi, na pewno ich tu nie dopuszczę.
   DLA MNIE jest oczywistym, że skoro nazistowski niemiecki najeźdźca morduje Polski naród wkraczając na nasze ziemie, a jednocześnie kurwa stawia wartę honorową przy grobie piłsudskiego to co to kurwa ma znaczyć?
   Jak to tłumaczyć?
   Skoro niektórzy bronią tego litewskiego zdrajcę to niech mi to racjonalnie kurwa wyjaśnią dlaczego niemcy napadły na Polskę mordując Polską ludność, a z taką miłością oddawali honory rzekomemu największemu patriocie Polskiemu, który tenże naród prowadził i był jego przywódcą?
   No kurwa wytłumaczcie mi ten pierdolony fenomen.

   Usuń
  3. PS
   Napiszę kurwa wasza mać bardziej obrazowo.
   Bandyta włamuje się do waszego domu. Gwałci waszą córkę, a potem bestialsko ją morduje, a gdy wy wracacie do domu ten czeka na was i podaje po przyjacielsku rękę zapraszając do przyjacielskiej rozmowy i stawia flachę na stole by pogadać w miłym nastroju.
   Tak to właśnie wyglądało z niemcami i piłsudskim.

   Usuń
 69. Ach, Tomku, myślałem, że tu zaglądają ludzie na poziomie, ale widzę, że sporo tu ofiar Kwika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż nic na to nie poradzę, ale większość jednak to mądrzy ludzie.

   Usuń
  2. Nie no jasne, większość z pewnością to ludzie dojrzali z doświadczeniem i wiedzą co to czysta logika, resortowe dzieci itd.

   Usuń
 70. WAŁĘSA ODDAJ MOJE 100 MILIONÓW!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze SKOK-u nich ci PIS da... lub jak ja wolę Pis(z)da.

   Usuń
  2. Spierdalaj buraku. Co ma wałęsa do Skoku? Lub PISu, którego krytykuje. Walnij się w łeb.

   Usuń
  3. Co to za wpis, Tomek? Ni to mądre ni śmieszne. Co dla ciebie Wałęsa to bohater, pewnie.

   Usuń
  4. Wałęsa oddaj moje 300 milionów!!!

   Usuń
  5. Odczepcie się od PIS-u. Lepszego rządu nie było i nie będzie!!! Wyjątkiem jest rząd premiera Olszewskiego.

   Usuń
  6. Jak to co to za wpis? Prawda. Myślcie, że ta wojna między wałęsa, a PiS to prawdziwa wojna?
   Ślepi kurwa jesteście, że nie widzicie, że oni się niby napierdalają tylko po to by wymieniać fotelami i doić nas od kilku dekad?

   Usuń
  7. Przecież Wałęsa tuż po wyborach przyłączył się do nagonki na PiS. Jestem pewien, że gdyby siedział cicho na dupie, to nikt z PiSu palcem by go nie ruszył. Ale skoro zadaje się z KODomitami, Kijowskim i resztą bandy szajbusów (niedoszły pucz) to dostał po uszach. Jak inni, co im obniżono emerytury.

   Usuń
  8. Naprawdę jesteście tak naiwni i ślepi by nie widzieć, że ta wojna PO i PiS, kaczyńskich i wałęsy to ukartowana jebana gra byśmy byli podzieleni, a by oni mogli na zmianę rządzić i nas dymać w te bidne dupy?

   Usuń
  9. Wątpię aby Polacy na 100% ufali politykom. Moim zdaniem te wojenki które możemy oglądać w TV to ich wewnętrzne porachunki.

   Usuń
 71. Dla utrwalenia.
  Nowe szokujące FAKTY ws. współpracy Lecha Wałęsy "TW Bolka" z SB i aparatem komunistycznym!
  https://www.youtube.com/watch?v=gRhK8ioIGeU

  OdpowiedzUsuń
 72. Sowiogórski Olbrzym - prawda o Riese :
  http://riese-inne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. Zauważyłem, że większość osób, które deklarują swoje miłosierdzie względem bliźnich z Syrii, czy też ogólnie z Bliskiego Wschodu, ma w głębokim poważaniu los tysięcy Polaków, którzy cierpią nie gorzej od nich i to w naszym kraju. Drodzy Rodacy, tak mocno oburzeni na głosy sprzeciwu wobec muzułmańskich uchodźców, którym trzeba pomóc, apeluję do was z tego miejsca, rozejrzyjcie się dookoła siebie, a na pewno znajdziecie kogoś w potrzebie, może nawet z własnej rodziny. I okażcie swoje miłosierdzie nie tylko w porze świątecznej. Brew pozorom nasz kraj to nie zielona wyspa, lansowana przez Donalda Tuska. Nie jesteśmy narodem ksenofobów, taką łatkę próbują nam przyszyć zachodni politycy UE. Od początku konfliktu na Ukrainie, do Polski napłynęło kilka tysięcy uchodźców ze Wschodu. Idąc po ulicy w Warszawie coraz częściej słyszę język ukraiński. Rozmowa o polskich kompleksach to temat zastępczy. Mieszkam w dużym mieście, gdzie spotyka się na każdym kroku ludzi różnej naści i maści. Wmawianie nam mentalności chłopów pańszczyźnianych rodem ze średniowiecza jest kpiną z polskiej racji stanu. Unia Europejska to struktury zbudowane na EWG, a więc to przede wszystkim unia biznesowa. I jak każda jej kompetencje kończą się w momencie, gdy chodzi o politykę wewnętrzną kraju. Problem polega na tym, że przez dekady w jej strukturach zarządzania rozwijał się wirus polityczny. I interes polityczny brał często górę nad interesem biznesowym. Możemy tylko żałować, że tak późno weszliśmy do tych struktur, które z dzisiejszej perspektywy rozłażą się w szwach. Receptą jest powrócenie do starej formuły Unii Europejskiej. Należy przede wszystkim pogonić francuskich i niemieckich polityków, czyli przypomnieć im gdzie ich miejsce. Już i tak spod kulonymi ogonami przyglądają się temu, co obcy robią z nich krajów. Wielką sypialnię. Za to co ma miejsce odpowiadają te mądre głowy. Potop uchodźców, to wynik ich słabej pracy dyplomatycznej. Polskim politykom zarzuca się wiele (Schultz), ale oni swoich błędów nie widzą. Bo tak jest wygodniej. Oni są cacy. Wspólny interes UE jest iluzoryczny. Nie ma czegoś takiego. W zasadzie to wieczny kompromis.

  Aby dużo nie pisać, koniecznie Czytelnicy bloga Tomka Galla zobaczcie ten materiał:
  https://www.youtube.com/watch?v=Fs9yDN9K7J0

  Pozdrawiam, Marcin.

  OdpowiedzUsuń
 74. #1
  Dodam jeszcze w związku z tematem uchodźców.

  Oczywiście obawy nasze są uzasadnione, nie irracjonalne i wydumane, ponieważ nigdy w historii Europy nowożytnej nie dochodziło do takiej skali przemarszu ludów, jak obserwujemy to dzisiaj. Tak więc nie dajmy sobie wmówić różnej maści ekspertom i fachowcom, że to lęki bez pokrycia.
  Druga sprawa bardzo ważna to różnice kulturowe. Doświadczenia takich krajów zachodnich, jak Dania, Szwecja, Francja, pokazują dobitnie, że te społeczności nie chcą się integrować z ludnością endemiczną. Przykładowo dzieci emigrantów nie chodzą do szkoły. A rodzice nie chcą ich do tego zmuszać. Ludzie ci mają kłopoty ze znalezieniem pracy w wieku dorosłym, ponieważ po prostu słabo albo wcale nie znają miejscowego języka. Znają proste zwroty, gorzej z czytaniem i pisaniem.
  Kolejna sprawa, o której rząd pani premier Kopacz nie raczył obywateli Polski poinformować, to brak miejsc dla uchodźców w Landach niemieckich. Przeludnienie obozów. Merkel zmuszona jest odsyłać emigrantów. Problem w tym, że ta fala trwa i końca nie widać. Ludzie zwracają uwagę, że ci uchodźcy, którzy przyjadą do naszego kraju, nie zostaną tu na długo. Błąd. Musimy ich zatrzymać na parę miesięcy, może kilka lat. Jednocześnie problematyczny będzie ich odpływ z naszego państwa po tym czasie (chyba że zwieją). Usłyszymy zapewnienia, zatrzymajcie ich jeszcze pół roku… A po tym czasie, zatrzymajcie ich jeszcze miesiąc… A przecież sytuacja na Zachodzie przez ten czas nie zmieni się na lepsze.
  Porównanie uchodźców z Bliskiego Wschodu do naszych, którzy zatrzymali się w Iranie, podczas II Wojny światowej, i byli mile przyjęci, są nietrafne. Poza tym, wedle prawa UE w sprawie uchodźców, po pewnym okresie (ok. roku), państwo w którym się oni zatrzymali, ma im zagwarantować mieszkanie oraz pracę. Z tych samych powodów miliony ludzi wyjeżdża z Polski. Prawa świetnie wylądują na papierze, lecz gorzej w praktyce. Po okresie ich inkubacji w naszym kraju sytuacja w Syrii nie ulegnie zmianie. Odbudowa kraju potrwa zapewne dekady. Gdzie i do czego ci ludzie będą chcieli tam wrócić?
  Osoby prywatne deklarują pomoc. Wydaje mi się, że po pół roku opieki nad rodziną uchodźców mogą przeżywać kryzys. Jak znudzi się nam pupil, to wyrzucamy go do lasu i tyle (nie popieram). A co zrobić z ludźmi, dziećmi? Dlatego takie deklaracje mnie śmieszą, bo są mówione pod wpływem emocji, a nie zdrowo rozsądkowego chłodnego myślenia. Co więc w takim przypadku zrobić? Oczywiście opieką nad ludźmi potrzebującymi pomocy muszą się zająć ośrodki profesjonalne. Z przeprowadzonej szybkiej analizy wykonanej przez dziennikarzy wynika, że na stan obecny mamy w nich ok. 500 wolnych miejsc z ok. 3,5 tys. w ogóle. Gdybym był politykiem i państwa reprezentował, podałbym właśnie taką sumę uchodźców, których możemy przyjąć od ręki. Brałbym jeszcze pod uwagę głos Kościoła. Na szczycie politycznym zadeklarowałbym, że Polska wybuduje kilka nowych ośrodków, ale potrzebujemy na to czasu. Musimy tym ludziom zapewnić godne warunki, nie wystarczą baraki, jak ma to miejsce w krajach o ciepłym klimacie. Dlatego nawet suma kilku tysięcy uchodźców w naszych obecnych warunkach wydaje się astronomiczna. Nie jesteśmy przygotowani na to wszystko. Podobnie jak większość krajów Europy, nie spodziewaliśmy się fali uchodźców. Ale mleko się rozlało i… Prezydent Duda, którego zdanie podzielam, wyraźnie mówi, że zajmujemy się skutkami, a nie przyczyną.

  cdn...

  OdpowiedzUsuń
 75. #2

  I na koniec jeszcze jedna sprawa – skąd tylu młodych mężczyzn w szeregach uchodźców (podaje się różne procenty)? Niektórzy spekulują, że to żołnierze ISIS, którzy wtopili się w tłum, i mają zapewne niecne plany itp. itd. Nie wykluczam takiej opcji, jednakże chcę zauważyć, że dziennikarze piszą różne głupoty. Nie mniejsze gadają politycy. Interesuje się tematem nie od dawna. Gdy obejrzymy zdjęcia tureckich ośrodków dla uchodźców zobaczymy, że są dobrze chronione. Otoczone siatką. A to nastręcza pewne kłopoty, jeżeli chce się niepostrzeżenie uciec. Jednocześnie życie tam musi być męczarnią. Zdrowi i młodzi mężczyźni chcą innego życia i też jest im łatwiej zbiec, niż matce z czwórką małych dzieci.
  Jak dużo w tym co się dzieje mają wspólnego władze tureckie, Libanu, czy Syrii, możemy się tylko domyślać. Wiadomym jest, że Arabia Saudyjska przyjęła tylko kilkuset uchodźców. Dlaczego? Z przyczyn politycznych. Obawiają się tych ludzi, bo mają inne poglądy niż rządząca krajem rodzina królewska. Tam bowiem nie ma demokratycznych wyborów. I mimo, że istnieje Liga Arabska, kraje te mają podobne problemy, co kraje grupy UE. Także w interesie niektórych krajów Bliskiego Wschodu, byłoby wysłanie uchodźców, jak najdalej od nich. Podczas debaty w TV (na kanale 1 TVP) pewien Syryjczyk powiedział, że przez jego kraj miała biec rura z tanią ropą z Iranu (zniesiono sankcje). To oczywiście uderzyłoby w interesy Rosji Putina. Stąd zapewne interwencja „bratniego narodu”. Zastanawiająca jest także kwestia słabej Grecji, czy to nie kolejna kostka domina?

  Nie chcę pieprzyć bezsensu i być czarnowidzem, zahaczać o teorie spiskowe, ale rozpatrując problem na płaszczyźnie tylko interesów możemy dojść do kilku ciekawych konkluzji. Zachęcam do polemiki.

  Z punktu widzenia polityka wybieranego na czteroletnią kadencję sprawa uchodźców może wyglądać inaczej. W telewizji zabłyśnie, jako postać współczująca bliźniemu. Jednakże, gdy zastanowimy się nad problemem w kategoriach innych, za te 10-20 lat sytuacja nie będzie już wyglądać tak optymistycznie. Przykład – była Jugosławia. Społeczności muzułmańskie tworzą na Zachodzie swoje własne enklawy. Tak więc z punktu widzenia wojskowego, jest to w pewnym sensie ryzykowne przyjmowanie uchodźców, ze względu na bezpieczeństwo wewnętrzne państwa. Merkel, głupia baba, przyjęła uchodźców, że taka dobra, a potem gdy zabrakło miejsca, zaczęła politykę dzielenia. Idiotyzm. To chyba ostatnia kadencja tej krótkowzrocznej kobiety. Poza tym, wojna na Ukrainie spowodowała napływ Ukraińców do Polski. Ponoć wydano kilkaset tysięcy pozwoleń na pracę, przebywanie w kraju. Z prostych przyczyn technicznych przyjęcie kilku tysięcy uchodźców jest niemożliwe. Co tu tak trudno zrozumieć? Durna Kopacz pieprzy głupoty, chyba liczy, że jak po Tusku zwolni się stołek, to na niego wskoczy.

  M.

  OdpowiedzUsuń
 76. Komentarze TV
  Prawo Szariatu W Poznaniu? Dlaczego Imam Robi Wykłady Z Prawa Szariatu?
  https://www.youtube.com/watch?v=m71XWjcna2o

  OdpowiedzUsuń
 77. Imigranci leżą na drogach Włochy:
  https://www.youtube.com/watch?v=pMsd3rv1Vi8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż się chciało by wdepnąć pedała gazu :)))

   PS
   Kolego, co tu wklejasz wiele linków z tytułami mam prośbę byś czasem napisał coś od siebie, ok?
   Chętnie podyskutuje tu nie jedna osoba na różne tematy, ale jakieś zagajenie by się przydało i wyrażenie własnego zdania.
   Pozdrawiam.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.