sobota, 24 czerwca 2017

ODWET ZBOCZEŃCA KAMERKOWEGO ZA UJAWNIANIE O NIM NAJPRAWDZIWSZEJ PRAWDY POPARTEJ DOWODAMI- czyli dariusz kwiecień wymyśli każde plugastwo by odwrócić kota ogonem

UWAGA temat ten wstawiliśmy na bloga 21maja2017, ale został usunięty bo Tadeusz Krasnojarski ten zoofil co obecnie przejął po kwietniu kamerkową kurwę Julię slodkacycatka25 zgłosił ten temat bo były w nim cytaty z Głuszyckiego forum z linkami prowadzącymi do screenów jak ta kurwa się jebała na sex kamerce. Wznawiam ten temat, ale bez tych linków, które jak się domyślam zostaną wstawione w komentarze jako cytaty przez uczynnego ktosia.
Za to w temat wkleję komentarze jakie istniały pod tematem.Zostalismy zatrzymani przez SG i SL - Panie Darku niech pan coś zrobi z tym debilem Sidorem


http://moje-riese.blogspot.com/2017/05/zostalismy-zatrzymani-przez-sg-i-sl.html

Najpierw napiszę w kilku słowach odpowiedź na te plugawe wymysły, a potem wstawię opracowanie dźwiękowe na ten temat:
To jest schizofreniczny wymysł i desperackie próby zastraszenia mnie w odwet, że cisnę go prawdą o nim hehe.
A nie mówiłem, że kwiecień najbardziej boi się tej prawdy o jakiej cały czas piszę?
To go boli najbardziej. Nie rozkminki jego wymysłów historycznych tylko ciągłe przypominanie o jego zboczonych i łajdackich zachowaniach hahaha
Kwiecień co jeszcze wymyślisz?
Przecież wiesz, że nie wygrasz ze mną pomówieniami kiedy ja mam na ciebie tyle dowodów, że ty naprawdę jesteś zboczeńcem otoczonym zboczeńcami, pedofilami i zoofilami hahaha.
OPRACOWANIE DŹWIĘKOWE 
TYCH DESPERACKICH I BEZSILNYCH POMÓWIEŃ DARIUSZA KWIETNIA:

Plugawe oszczerstwa dariusza kwietnia nie pierwsze i nie ostatnie 21.05.2017

ZACZYNAM MIEĆ DOŚĆ TEJ DWUZNACZNEJ I NIEWYGODNEJ SYTUACJI!!!!
PO MIMO, ŻE STARAM SIĘ ZACHOWAĆ WZGLĘDNĄ OBIEKTYWNOŚĆ INTERNAUCI ZARZUCAJĄ MI ZBYTNIĄ POWŚCIĄGLIWOŚĆ W OCENIE NIEKTÓRYCH ZAISTNIAŁYCH SYTUACJI, CO WCALE NIE POMAGA MI W WALCE Z DARIUSZA KWIETNIA ŁAJDACTWAMI, ZBOCZENIAMI I WSZELAKIMI SKURWYSYŃSTWAMI.
NIE UŚMIECHA MI SIĘ ŚWIECIĆ OCZAMI ZA INNYCH, ODPOWIADAM WYŁĄCZNIE ZA WŁASNE POSTĘPOWANIE I PODEJMOWANE DECYZJE, NIKOGO NIE ZMUSZAM DO WSKAKIWANIA NA MOJĄ FURMANKĘ, NIGDY NIE ZABIEGAŁEM I NIE ZABIEGAM O NICZYJĄ POMOC W TĘPIENIU SKURWYSYŃSTW DARIUSZA KWIETNIA.
Z NIKIM NIE CHCĘ TOCZYĆ WOJNY POZA ZBOCZEŃCAMI I OBROŃCAMI DARIUSZA KWIETNIA I OSOBAMI GO WSPIERAJĄCYMI W JAKIEJKOLWIEK POSTACI W JEGO ŁAJDACKICH I ANTYPOLSKICH DZIAŁANIACH.
CDN.KOMENTARZE do tego tematu jakie były pisane po 21maja2017 przeczytasz tu:
https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2bngzd2RseEl5MEk


12 komentarzy:

 1. Cytaty z forum Głuszycy:
  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#

  WSZYSTKIE MATERIAŁY O ZBOCZENIACH DARIUSZA KWIETNIA:
  PDF: https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2ZEJ4QkJ5LU4wek0
  JPG: https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2Tk1lUVdOVUZrTVU

  W poniższym linku zobaczysz też te materiały, ale z filmem pokazującym kwietnia ocierającego się jajami o małego chłopca i jak tego chłopca poklepuje po klatce piersiowej w zboczony sposób
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/03/ktc-kamerkowi-tancerze-chipendales.html

  To wypisuje Dariusz Kwiecień na internecie ze swojego konta w blogspot.com?
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/blog-page_19.html

  WIZYTÓWKA KWIETNIA i schizofreniczny stalking przez telefon
  https://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html

  PORÓWNANIE RĄK KWIETNIA Z SEX KAMERKI I ZDJĘCIA Z LONDYNU JAK OCIERA SIĘ O CHŁOPCA
  http://zapisz.net/images/178_dariusz_kwiecie_pedofil_obmacu.jpg

  Tu zobaczysz jakie plugastwa i łajdactwa na poziomie niedorozwoja potrafi wypisywać w sieci dariusz kwiecień w sieci:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/blog-page_19.html

  Koniec cytatów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytaty z forum Głuszycy:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#

   Notoryczne oskarżenia kwietnia o chęć oszukiwania go na kasę

   W 2011 kwiecień rozgłasza, że Tomasz Sidor nakłania ludzi na pewnym forum do wpłacania na swoje konto pieniędzy na działalność dariusza kwietnia, oszukując ich, że to jest konto kwietnia. POTEM TO ODWOŁUJE, ale co się Sidorowi dostało to się dostało i kwiecień tym sposobem skłócił go ze swoimi przyjaciółmi, którym długo przedstawiał tę fałszywą informację.
   Kolejną ofiarą oskarżeń o finansowe oszustwa wobec kwietnia był Krzysztof Rogala, z którym kwiecień wydał wspólne DVD sprzedawane na allegro i w sieci. Kwiecień oskarżył go w końcu, że ten nie dzieli się z nim zyskami uczciwie.
   W dwa-trzy lata potem kwiecień oskarża swych najlepszych przyjaciół z grupy ZGE Karola Sawiaka, że ci mu ukradli telefon i pieniądze na imprezie u "hrabiego"
   Potem kwiecień w wyniku sporów z ZGE Karola donosi na jednego z członków ZGE do Caritas, że ten mimo spalonego mienia oszukuje Caritas i chce wyłudzić pomoc, której nie potrzebuje.
   Po pewnym czasie kwiecień nagle kończy współpracę z niejakim Henrykiem Patronowiczem, który zainwestował sporo kasy w montaż i produkcję materiałów kwietnia nie płacąc mu za to ani grosza. Patronowicz potem pisze na swym YT o tym dając do zrozumienia, że kwiecień go wykorzystał finansowo i czasowo.
   W końcu w 2016 kwiecień POMAWIA właścicieli wszystkich ośrodków w g.Sowich o oszustwa na jego niekorzyść i niedzielenie się z nim uczciwie zyskami za wspólnie organizowane imprezy.

   Czy widzicie w tym pewien schemat postępowania dariusza kwietnia?

   Usuń
  2. Cytaty z forum Głuszycy:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#


   Krótka historia związku Dariusza kwietnia z niejaką Magdą kUBIAK zamieszkałą w Łodzi przy ul. Ejsmonda2a m 8.
   Kiedy Adrian syn Dariusza kwietnia był mały, matka Adriana wynajęła do niego opiekunkę. Tą opiekunką była owa Magda. Po jakimś czasie Dariusz kwiecień wszedł z tą Magdą w romans i razem zamieszkali na kilka lat pod w/w adresem. To z jej mieszkania w Łodzi kwiecień kręcił swoje pseudo audycje do roku 2015. Pod koniec roku 2015 owa Magda miała go dość i go wygnała. Potem kwiecień się błąkał usiłując zahaczyć się u kolejnych kobiet, ale bez większego powodzenia. O tym będzie szerzej w odpowiednim czasie!
   Przez tych kilka lat w których kwiecień mieszkał u tej Magdy oboje uprawiali sex na sex kamerkach w sieci dorabiając, tak samo jak obecnie robi to moderatorka forum kwietnia Julia vel slodkacycatka26. Dla tego kwiecień utraciwszy partnerkę do tej formy zarobku wszedł w środowisko Julii i razem z jej mężem kontynuowali tę formę dorabiania.
   To co przeczytaliście jest absolutną prawdą. Prawda kwiecień hehe darmozjadzie ty, prowincjonalny kalibabko.
   A jak chcecie zobaczyć mordkę tej Magdy to macie:
   https://zapodaj.net/6339976529f66.jpg.html
   https://zapodaj.net/75fd8e5aa2b6d.jpg.html

   Prawda, że bardzo uro dziwa? I jaka inteligencja wyziera z jej oblicza. Jak ją porównać do tej Julii to mają coś wspólnego w wyrazie twarzy, nieprawdaż?

   Usuń
  3. Cytaty z forum Głuszycy:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#

   PROJEKCJE ZBOCZONEJ OSOBOWOŚCI DARIUSZA KWIETNIA PRZELEWANE NA INNYCH
   ZOBACZ CO WYPISUJE DARIUSZ KWIECIEŃ W SIECI I DO JAK PLUGAWYCH INTELEKTUALNYCH OSZCZERSTW JEST ZDOLNY!
   3 części jego wpisów na blogu pedofila z gminy Rymanów Piotrka vel koniczyna z ostatnich kilku lat:
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/blog-page_19.html
   A TERAZ ZOBACZ JAK SFRUSTROWANY DARIUSZ KWIECIEŃ POMAWIA BEZPODSTAWNIE W TYM SAMYM PLUGAWYM I ŁAJDACKIM STYLU NA WŁASNYM BLOGU OBECNIE CZYLI W MAJU 2017r.
   Opis i materiał filmowy Galla Anonima
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/05/ped-do-samozagady-czyli-standardowe.html

   Wyciągajcie wnioski tu macie czarno na białym bez ściemy dowody na patologię i moralną degenerację dariusza kwietnia, która pogłębia się im bardziej pokazuje się o nim w sieci prawdę popartą dowodami.

   Teraz widzicie jaki prymitywny i prostacki poziom reprezentuje Dariusz kwiecień. I NIE WIERZCIE W TŁUMACZENIA, ŻE KTOŚ MU SIĘ NA KONTO WŁAMAŁ I TO PISAŁ. NIKT MU SIĘ NA ŻADNE KONTO NIGDY NIE WŁAMAŁ. TO DARIUSZ KWIECIEŃ TO WSZYSTKO NAPISAŁ, A TO TYLKO MAŁA CZĘŚĆ Z JEGO INTELEKTUALNYCH RZYGOWIN.

   Takie rzeczy wypisuje dorosły facet w odwet za ukazanie o nim prawdy o jego kłamstwach historycznych, oszustwach, urojeniach i zboczeniach.
   TAK DARIUSZ KWIECIEŃ OBRZUCA INNYCH NAJPODLEJSZYMI OSZCZERSTWAMI, KTÓRE SĄ PROJEKCJĄ JEGO WŁASNEJ OSOBOWOŚCI


   Usuń
  4. Cytaty z forum Głuszycy:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#

   Dariusz kwiecień, Adrian kwiecień, Piotrek vel koniczyna, marek sęk vel ivellios
   DARIUSZ KWIECIEŃ historyczny kłamca, antypolska świnia komunista kapuś, uprawiający sex na kamerkach ze slodkacycatka25 o skłonnościach pedofilsko zoofilskich obrzucający ludzi plugastwami i oszczerstwami, szargający żołnierzy niezłomnych i szlachetne postacie historyczne jak księżna deisy von ples, z której zrobił nazistowską kolaborantkę i seksualną rozpustnicę.

   ADRIAN KWIECIEŃ syn dariusza kwietnia wypisujący w obronie swego zboczonego ojca na internecie niezliczoną ilość plugastw na ludzi demaskujących degenerację moralną jego ojca.

   PIOTREK VEL KONICZYNA najlepszy kumpel dariusza kwietnia szkalujący na swym blogu Galla Anonima-Tomasza Sidora za jego obnażanie dariusza kwietnia z kłamstw i wszelakich zboczonych odchyleń.

   MAREK SĘK bliski przyjaciel piotrka vel koniczyna i współtwórca wielu audycji z udziałem dariusza kwietnia, który na młodzieżowym serwisie uwodził 12-14 latki i w jednej ze swych audycji w swoim serwisie paranormalium.pl zwierzał się, że uprawia sex ze zwierzętami.

   POWYŻSZY TEKST nie wyczerpuje listy zachowań i cech wyżej wymienionych. To wszystko znajdziesz na blogu Galla Anonima www.klamstwa-riese.blogspot.com/
   OTO ICH WIZERUNKI
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgteVI3VUExSl9POWM

   Usuń
  5. Cytaty z forum Głuszycy:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#

   Z darusiowego archiwum intelektualnych wysrywów

   A tu jak darunio wieszczył kilka lat temu straszliwe mrozy -40 stopniowe i co? I ch... d.... i kamieni kupa:
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Riese__Inna_Rzeczywistosc__Dowody_leja_sie_z_nieba_wycinek.jpg
   Zobaczcie jakim już wtedy bełkotem pisał i jak musiało mu odbijać po kilku piwkach hehe.

   O i jeszcze takie cóś znalazłem :)
   Daruś dorobkiewicz starych lektur wyprzedaje się bo nie ma na zupę
   http://dlaidiotow.blox.pl/resource/Riese__Inna_Rzeczywistosc10_maja_2013awycinek_.jpg

   W kwestii dziadowania dariusza kwietnia znalazłem w archiwach taką oto jego notkę z bloga hehe:
   http://dlaidiotow.blox.pl/resource/wycinek_tematu_na_forum_pasja_i_szukanie_prawdy.jpg

   Tak to onegdaj daruś wzbudzać litość próbował i szukał ludzi dobrego serducha by go wsparli.
   I to bydle dziś wypisuje z anonimów na sidora, że ma długi, nie ma domu i inne kłamstwa a sam o sobie pisał, że jest nikim i nic nie ma.

   A TUTAJ DARUNIO OPISUJE JAK GO GONIŁA WŁOCHATA MAŁPA!!!!
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Riese__Inna_Rzeczywistosc__Hybrydy_i_cuchnace_stwory_811_789.jpg
   ZWRÓĆCIE UWAGĘ JAK DOROSŁY CHŁOP UŻYWA tzw przezwisk typu Tymasz PiS Wor z UFO Dewiacje.

   Widzicie? Dorosły chłop jednak jest zdolny do takich szczeniackich odzywek i zwrotów więc kto na tym forum tak poszczekuje na Tomasza? Nie kwiecień?

   A tiutaj macie drodzy czytelnicy screnika z wpisu darunia jak w starym dobrym stylu znanym od lat obrzuca łajnem Tomasza i innego dawnego swojego kolegę pomawiając ich obu o......
   O ŚWIADCZENIU USŁUG SEKSUALNYCH!!!!
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Kwiecien_o_mnie_na_antyhejter.jpg
   No co?
   Przecież to stara metoda darusia kwietnia gdy ktoś mu nadepnie na odcisk pomówi o zboków i dziwek.

   A chcecie zobaczyć jak intelektualnie zdolny jest darunio i jak potrafi w swej wściekłości KONSTRUOWAĆ DŁUGIE ELABORATY PEŁNE OSZCZERSTW, POMÓWIEŃ I ŁAJDACKICH PLUGASTW?
   No to mata :
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/historyjka_kwietnia_1.jpg

   Zobaczcie ile on musiał włożyć w te wpisy intelektualnego wysiłku zakrapianego zjadliwością by to napisać.
   I wy myślicie, że daruś to taka cicha woda co nie wchodzi na to forum i nie wypisuje podobnych oszczerstw?

   Ale teraz będzie HIT nad HITY.
   Gdy daruś dostawał szału i wścieklicy umysłowej potrafił za jednym zamachem jebutnąć na blogu kuni cynki 8 komentarzy jeden za drugim:
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/SIDOR_STRZELA_SAMOBOJA_31kwiecien_ze_swego_konta.jpg

   Napisał raz, pomyślał chwilę i postanowił jeszcze coś dowalić, pomyślał-ech za mało jeszcze mu popierdzielę, i tak 8 razy.
   Maniak i psychopata? Oczywiście i zobaczcie na styl tych oszczerstw i pomówień.

   Swego czasu kwiecień wysyłał pogróżki telefoniczne i oszczerstwa wobec swego dawnego kolegi, który o tym napisał;
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Karol_Sawiak_wyjasnia_sytuacje_z_Kwietniem_7.2.2014.jpg

   Tak potrafił się zachowywać kwiecień wobec wielu ludzi i robi to do dziś bo i dziś wysyła podobne esemesy właścicielowi ośrodka pod Soboniem.

   A tu macie drodzy czytelnicy przyznanie się Dariusza kwietnia do DONOSU na Tomasza Brożka do CARITASu
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Prawda_Tomasz_Brozek_i_Karol_Swiak_2wycinek.jpg

   Bydle doniosło do CARITASU, że Tomasz Brożek oszukuje Caritas i wyłudza pieniądze po spaleniu mu się domu. Jednak by się tego wyprzeć i złagodzić swój plugawy czyn kwiecień wymyślił kłamstwo, że to co przekazał Caritasowi nt. Tomasza Brożka jakoby wiedział od Karola Sawiaka i Tomasza Brożka.

   I tym sposobem właśnie się ludziska dowiedzieliśta prawdy jak to darunio kwietniunio chcąc zaszkodzić swemu dawnemu koledze, któremu spalił się dom, a z którym niegdyś łączyły go bardzo zażyłe stosunki /……????/ powiadomił Caritas o rzekomych nieuczciwych machlojkach Tomasza Brożka, w wyniku czego na długi czas Caritas wstrzymał Tomaszowi Brożkowi pomoc po spaleniu mu się domu.

   Usuń
  6. Cytaty z forum Głuszycy:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#

   Metody szantażowania ludzi przez Dariusza kwietnia i słodką cycatkę
   To jest tak kwiecień wyszukuje wśród ludzi w jego środowisku ofiary. Wpierw nawiązuje z nimi bliski kontakt. Rozmowy na skypie przez telefon itd. Ma o nich dużą wiedzę. Dzięki zaprzyjaźnieniu dowiaduje się o ich skłonnościach upodobaniach problemach kłopotach. Ludzie zwierzają mu się opowiadając o sobie zbyt wiele. Wtedy kwiecień typuje takiego delikwenta. Po wytypowaniu nadaje go słodkiej cycate i koleżankom z sex kamerek. Któraś z nich znajduje delikwenta na skypie i wciąga go w znajomość. Jak wiadomo wirtualny sex jest w modzie odkąd istnieje Internet. Rozpoczyna się gra z delikwentem. Po tygodniach takiej zabawy delikwent nie jest świadomy, że był nagrywany z obrazem i dźwiękiem przez męża podstawionej aktorki. Pewnego dnia aktorka oświadcza, że jej mąż od dawna domyślał się tego i zainstalował na jej komputerze keylogera i wszystko rejestrował do pliku. Delikwent zaczyna rozumieć, że jej mąż może to teraz wykorzystać. Aktorka oświadcza ofierze, że kończy znajomość bo mąż kazał. Ten zaczyna szantażować delikwenta.
   Naiwny delikwent nie przypuszcza, że wszystko było ukartowane i nadane przez Kwietnia. Wtedy dla niego zaczyna się jazda. Kwiecień nadal jest jego dobrym znajomym i obserwuje jego zachowania śledząc zamiary. Jeśli widzi, że delikwent się osrał to kumpel Kwietnia działa na całego i doi od delikwenta kasę. Interes się kręci. Stąd kwiecień bezkarnie pomawia ludzi bo ma na nich haki. Ci w obawie by o tym nie dowiedziały się żony ulegają szantażowi i płacą.

   TO NIE JEST PEŁNA LISTA ŁAJDACTW I INFORMACJI O ZBOCZENIACH DARIUSZA KWIETNIA.
   WIĘCEJ ZNAJDZIESZ NA FORUM MIESZKAŃCÓW GŁUSZYCY GDZIE TA PRAWDA O TYM KAMERKOWYM SEX AKTORZYNIE PORNO WYSTĘPÓW JEST REGULARNIE UJAWNIANA WRAZ Z PEŁNĄ DOKUMENTACJĄ NA TO DOWODÓW W POSTACI ZDJĘĆ, FILMÓW I SZCZEGÓŁOWYCH OPISÓW:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#

   Usuń
 2. GL- Służba Graniczna, SL- Służba Leśna! Nic innego mi do głowy nie przyszło!

  OdpowiedzUsuń
 3. SG miało być a nie GL! Przepraszam za ten błąd! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomku sprostowanie i przepraszam za poranny ferment. SG- Straż Graniczna i SL- Straż Leśna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz odniosę się do bloga koniczyjej! Nie uwarzyliście że od momentu kiedy wyszło na jaw że pewien osobnik został rogatym ten właśnie blog zamarł? Na moje to ten pan z Londynu otrzymał logi by się jeszcze udzielał na tym czymś bo reszta wyskoczyła z tego pędzącego pociągu rychle zmierzającego ku murze?! No ale jak mu jego osobisty Chrystus nóż albo inny członek w ,,serce,, włożył to nawet taki mieszkaniec pewnego atrakcyjnego jeszcze państwa na wyspie nie jest w stanie takiego ciśnienia wytrzymać! Człowieku współczuję ci zaistniałej sytuacji! Pozdrów szwagra Darka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sugerujesz, że koniczyną jest Piotrek z Londynu? Mnie też tak się wydawało... ale Gall jest pewny czego innego...
   Podejrzanie cicho u końskich szczyn.
   Może zainteresowany się tutaj wypowie???

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.