piątek, 2 czerwca 2017

Głuszycki sexkamerkowy odkrywca wreszcie osiągnął sukces poszukiwań-CZYLI ZNALAZŁ STARĄ TUBKĘ PO MAŚCI NA OTWARTE RANY!!!

Paul Langer Wustegiersdorf-rosyjskie miejsce straceń wg Dariusza Kwietnia czerwiec 2017PO LATACH POSZUKIWAŃ
WIELKI SUKCES EKSPLORATORSKI GŁUSZYCKIEGO MITOMANA
I SEXKAMERKOWEGO GWIAZDORA
ZNALEZIONA TUBKA PO MAŚCI NA RANY!!!
Rany boskie co to się dzieje! Wreszcie po latach poszukiwań Głuszycki szabrownik odnalazł dowód na istnienie w Głuszycy drogerii!
Matoł nawet nie wie co trzyma w łapie bo nie zna niemieckiego, a też nikt z jego kulesi, z którymi się prowadza, bo gdyby znał to by wiedział, że pokazuje starą tubkę po maści na otwarte rany.
Idiota o przepitych, rozbieganych i schizofrenicznych oczkach z parciem na szkło spłodził kolejny odcinek przechwałek i zapowiedzi, z których nic nie wynika, nic nie będzie zrealizowane i nic nie ma żadnego potwierdzenia.
Pierdoli matołek siedząc na pieńku, że chodzi po terenie z wykrywkami i dokonuje wielkich poszukiwań, a prawda jest taka, że żadnych poszukiwań poza przeszukiwaniem starych zasypanych wysypisk śmieci za pomocą patyka nie prowadzi.
Nie no łazi za nim jakiś kutasinka z wykrywaczem marki Garret i szuka łusek, kapsli i zardzewiałych gwoździ, bo słychać w tle brzdąkanie wykrywacza.
No tak, jak tak dalej będzie prowadził poszukiwania to zapewne dokopie się do samej Agharty :)

dzisiaj pokażę kwaterę na, której mieszkamy...
Oczywiście nie pokazał, choć dwukrotnie w całym materiale zapewniał, że go pokaże.
Jak zwykle idiota struga z siebie rozchwytywanego i popularnego z dobrymi stosunkami właścicieli agroturystyk wmawiając do kamery, że chętnych do przyjeżdżania do niego jest sporo-gówno prawda.
Znów wymienia nazwę ośrodka Arkadii w takim kontekście by niby to pokazać, że ma tam dalej dobre stosunki, a prawda jest z goła inna.
Zobaczcie jak idiota wymyśla, że inni wymyślają jakieś złote trumny, złote wanny, złote trony itd w świetle, których jego opowieści o kryształowych trumnach to nic. Oczywista nieprawda, bo nikt poza nim takich idiotyzmów nie wymyśla, ale debil wmawia wam, że nie tylko on takie rzeczy wymyśla by te własne wymysły ukryć w świetle wymyślonych wymysłów innych.
Debil zachęca do przyjazdu do niego na noc świętojańską i zapowiada odwiedzenie miejsc, w których stacjonowały wojska Napoleona, które starły się w maju 1809 z armią pruską pod Wałbrzychem na polach czerwonego wzgórza. No ciekawe czym dowiezie tych nielicznych matołów w te miejsca bo pieszo to ździebko daleko będzie. Ale jak go znamy pewnie zaprowadzi idiotów na najbliższy pagórek i wmówi im, że to właśnie w tym miejscu te wojska stacjonowały.
Kretyn mówi, że rok temu znalazł jakieś orzełki i epolety z okresu stacjonowania wojsk Napoleońskich, które przekazał do jakiegoś muzeum, ale nikt tych znalezisk nawet na oczy nie widział.
TAJEMNICA SOBONIA WYJDZIE NA JAW!!!
Idiota zapowiada, że z tym całym Boczkiem niedługo odkryje tajemnice Sobonia, jeśli ów Boczek zdobędzie wszystkie zezwolenia na eksplorację, co jak wiadomo nie dojdzie do skutku bo ów Boczek to taki sam NIKT jak kwiecień i o prawdziwych eksploracjach mogą sobie tylko pomarzyć. No, ale kwiecień to pierdoli by zrobić na złość właścicielowi ośrodka pod Soboniem, który faktycznie jak mi wiadomo z pobocznych źródeł jest zaangażowany w eksploracje na Soboniu i to całkiem legalne.

Kilka dni mnie nie było bo za granicą byłem....
po tych słowach idiota zasugerował, że był w Austrii i widział jakąś dokumentację miejsc jakie pokazuje w kamerze.
Problem w tym, że ani nie pokazał, że był w owej Austrii, anie nie pokazał tych dokumentów.
Bo przecież czy jeśli Ty czytelniku byłbyś w Austrii i widział byś jakieś dokumenty dot. Głuszycy i okolic to byś ich nie pokazał i nie pokazał siebie w tejże Austrii?
No oczywiście tak, ale Głuszycki mitoman jak zwykle blefuje by zrobić wrażenia na debilach w sieci.

Historia jaką zasłyszałem w Austrii...
Idiota opowiedział kompletną brednię i bzdurę, że jakoby na tym terenie stacjonowały na tym terenie dwa lub trzy oddziały esesmanów austriackich, które jako werwolf działali na tym terenie po 46 roku.
Cały ten fragment jego wypowiedzi jest takim niespójnym bełkotem z podanymi różnymi datami, że trudno zacytować go dokładnie, ale jedno jest pewne, że NIGDY WERWOLFU NA TYCH TERENACH NIE BYŁO I ŻADNYCH ODDZIAŁÓW ESESMAŃSKICH DZIAŁAJĄCYCH PO WOJNIE, i żadnych walk na tych terenach po wojnie między Rosjanami, a owym werwolfem tam nie było.

ZAKOPANE DŁUGIE PRZEZROCZYSTE SKRZYNIE
to kolejny wymysł pijaczka o zwichrowanej psychice.

przerywnik-
mogę długo jeszcze komentować brednie debila z Głuszycy, ale pamiętajcie, że na nic o czym mówi nie ma dowodów 
BO TO WSZYSTKO SĄ KOMPLETNE WYMYSŁY!

Jak na przykład historia jakiejś Tarnowskiej.

W lipcu, albo w sierpniu po raz pierwszy złamię wszelkie zasady i będziecie mieli film ze świadkiem z tamtego okresu, aczkolwiek na starszych filmach prezentowałem wam kilka osób między innymi z Tuczna, z Łodzi...
Co za kłamstwa! Nigdy żadnych świadków nie pokazał opowiadających jakiekolwiek ciekawe rzeczy. Raz tylko spotkał w lesie na drodze jakiegoś starszego pana, któremu wymachiwał pociskiem przed oczami i nic poza nim nie pokazał.
No, ale zaczekamy do tego lipca i sierpnia na tego rzekomego świadka, zaczekamy i wiem, że się nie doczekamy hehe.

Jest nas dużo, a będzie jeszcze więcej nie odpuścimy!!!
Słyszę to od lat notorycznie i nic z tego nie wynika.
Łażenie po lesie, pokazywanie bzdetów, dziur w ziemi, figurek z cementu, kamieni itd i dorabianie do nich własnych opowieści i wmawianie ludziom, że to jedyna droga poznania prawdy o Riese, to wszystko na co stać pijaczka Głuszyckiego, który po tych bezsensownych wędrówkach wraca sfrustrowany do domu wieczorem, otwiera laptopka i... wygina ciało na sex kamerce by jakiś grosik zarobić na kolejne wypady w teren by połazić w miejscu i powymyślać kolejne brednie.

Dzisiaj pokażę wam materiał potwierdzony notarialnie, tłumaczenie z 1936-1938 roku mieszkańców Łomnicy wspominających o rzeczach, których my tu szukamy przede wszystkim cegielnia i komin, który się tu wywrócił...
Na sam koniec tego kwietniowego filmu, kwiecień pokazał tłumaczenie z niemieckiego jakichś relacji kronikarskich, z których kompletnie nic nie wynika. Tłumaczenie jest z 2001 roku i dotyczy nie istotnych wydarzeń w Łomnicy.
Zaś o cegielni i jej kominie jest napisane tyle, że został zwalony i rozebrany, więc jest to kwestia tak kompletnie nie istotna, że tylko taki debil jak kwiecień może jej poświęcać czas i doszukiwać się w niej jakiejkolwiek sensacji wartej głębszego zainteresowania.
A POZA TYM OWE TŁUMACZENIE WCALE NIE JEST MATERIAŁEM POTWIERDZONYM NOTARIALNIE TYLKO ZWYKŁYM TŁUMACZENIEM PRZEZ NIEMIECKĄ TŁUMACZKĘ PRZYSIĘGŁĄ, KTÓRA OPATRZYŁA JEDYNIE TO TŁUMACZENIE WŁASNĄ PIECZĄTKĄ Z NAZWISKIEM.

AUTO REKLAMA
ZDESPEROWANEGO I SKOMPROMITOWANEGO ZBOKA
I tu jeste dumny i mam powód do dumy z tego powodu, że wariat kwiecień, psychol interesuje tysiące ludzi w Polsce i na świecie, że dzięki moim bredniom o wilkołakach o kryształowych trumnach masa ludzi dowiedziała się o Głuszycy i kompleksie Riese, to jest dla mnie naprawdę bardzo ważne, że te osoby przyjeżdżają, zaczepiają mnie na ulicy, samochody zatrzymują się na ulicy, ludzie gratulują, i to jest bardzo fajne...
Kwiecień chwali się, że mu ludzie dziękują za reklamę ich książek, które pokazuje i chwali się, że dzięki niemu ludzie interesują się tymi terenami, a prawda jest taka, że to przez niego i jego wymysły ludzie nudzą się tajemnicami tych terenów bo idiota wprowadza dezinformację i masę nieprawd rzekomo zasłyszanych zadeptując te resztki prawdy jaka naprawdę jest interesująca, z której coś racjonalnego i odkrywczego można by wywnioskować.
Nieprawdą jest, że kwiecień cieszy się taką popularnością w świetle jakiej sam siebie chwali.
Prawda jest taka, że po ostatnich skandalach sexkamerkowych, minowych i wszelkich, które wpisują się w jego patologiczną skurwiałą działalność na polu oszczerstw i pomówień, kwiecień jest uznawany za szkodnika przynoszącego wstyd regionowi.
I dla tego idiota teraz staje w kamerce by samego siebie przedstawić w świetle w jakim nie jest. To jest objaw desperackiej auto reklamy w obliczu totalnej kompromitacji i porażki na polu odkrywczym.

PRZYZWOLENIE NA SZABER I WYWÓZKĘ ZA GRANICĘ ZNALEZISK
Nie powiem co Piter tu znajdował i co wywiózł do czech....
W pewnym momencie kwiecień wypowiada te słowa. I co z nich wynika?
Że skurwysyn pozwala na wywózkę za granicę znalezisk znalezionych na terenie Polski!!!

W SYRII WOJOWNICY ISIS I JAKIEŚ STWORY ATAKUJĄ W AFGANISTANIE W KOMPLEKSIE TORA BORA!!!
Tego chyba komentować nie trzeba...

=======
70 komentarzy:

 1. Wiecie jak działa analogowe echo taśmowe, stara technologia używana przez muzyków.
  Dla tych co nie wiedzą - 2 glowice, jedna nagrywa, a druga odtwarza z lekkim opóżnieniem tworząć efekt echa.

  Podobnie jest z Aprilem - April gada, ale ma zjebana drugą glowice, bo pare sekund po tym juz zapomina co pierd... wcześniej
  Mowi ze zaraz cos pokaze i .... error

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo z tym listem przetlumaczonym przez tlumacza.
   to ze tam tłumacz wykonał usługe tłumaczenia i przybil pieczątke, to nie znaczy ze to jest potwierdzenie faktów, tylko podpis wykonanej usługi tłumaczenia. Równie dobrze moge każdy list z bredniami ala April dać do przetłumaczenia - co nie znaczy ze są to fakty.

   Usuń
 2. Tłumacz tłumaczy tekst a nie wnika co to jest i czy to jest prawda itp i podpisuje się pod tłumaczeniem

  OdpowiedzUsuń
 3. A kiedy będzie materiał o Małgośce, żarciu resztek po innych konsumentach w knajpie itp. przywarach kwietnia? A tak naprawdę, to kwiecień jest znany już choćby z murali o nim na betonowym głuszyckim płocie, co przedstawił na filmie Moto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Małgośce będzie lada dzionek.

   A te murale lepiej ukazał gościu z kanału Znaki Riese:

   znaki na murach

   https://www.youtube.com/watch?v=YENRyY4oeds

   wzgórze nr. 139 głuszyca/grzmiąca

   https://www.youtube.com/watch?v=6z6sRaYsXBc


   Kwiecień nie z tego jest znany tylko ze swoich kamerkowych sexploracji, o których cała Głuszyca trąbi.
   Jemu się skurwielowi wydaje, że ludzie ne wiedzą i nie wierzą, że to kamerkowy chippendales i ocierający się o chłopca jajami zboczeniec, ale prawda jest dla kwietnia bardziej smutna bo właśnie z tego kwiecień zaczyna słynąć coraz bardziej.

   A przy okazji podałem linki do filmów tego gościa "Znaki Riese".
   Ma niewiele subskrybcji i mało kto go zna.
   Facet w starszym wieku z tego co wiem łazi z kamerką po lesie i okolicy i se filmuje różne zakamarki bez komentarza.
   Na pewno robi to lepiej od kwietnia bo przynajmniej widać okolicę i panoramę miejsc, które pokazuje.

   Usuń
  2. Mrquasdorf, moto i hutmen skasowali swoje filmy i nawet przeprosili za nie, może w końcu to do ciebie dotrze. Uwierz mi że nie jest miło jak ty w każdym komentarzu do tego wracasz i wspominasz a ktoś chce się od tego odciąć, to nawet się zastanawiam czy robisz to z sympatią czy złośliwie. Ile razy można pisać o tym samym, było minęło. Jesteś mlody, jak chcesz to jedź, nagrywaj filmy, komentuj co chcesz, ale zapomnij o moto turyście, on już jest poza tym, a ty dajesz tylko pożywkę koniczynie.

   Usuń
  3. Dokładnie tak jak piszesz MT i PH odeszli w siną dal i nie ma co o nich więcej na tym blogu wspominać.
   Poniekąd zazdroszczę im, że mają teraz spokój, bo i ja rozważałem taką opcję by jebnąć ten blogi i tego kwietnia, ale to bydle zbyt dużo mi osobistych świństw zrobiło bym mógł od tak sobie pozwolić na odwrót póki tego bydlaka nie wykończę.

   Usuń
 4. Jest i przytyk do Ciebie Tomku. W przedziale 9:00 - 9:12. Kwiecień nawet oddał Ci cześć i chwałę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież kwiiiiiecień nie zna niemieckiego to do jakich dokumentów dotarł ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy materiał video bo się doczekać nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 7. https://youtu.be/RnOyzDG2Ftk?t=1117
  KURWA NIE MOGĘ BUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. chodzi pajac po lesie i pierdoli głupoty, w tle słychać jakieś piszczałki czyżby naciągał znowu na fanty w stylu wykopek za 50 euro

  OdpowiedzUsuń
 9. he he ale strata co za pech tak wpaść

  https://www.youtube.com/watch?v=1EybNssejGc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. darek musi nowego majstra od fety ogarnąć

   Usuń
  2. to chyba był ten zapasik kwietnia na tą orgię w noc kupały co ją planuje, he he kwiecień ile razy powtarzać to mają być zioła nie jakiś syf pamiętaj!!! bylica ale również paproć, dziurawiec, tymianek, rumianek, czarny bez, geranium, leszczyna, koper włoski, piołun, mięta, biedrzeniec, krwawnik pospolity, ruta czy piołun (chroniący przed niebezpieczeństwem).

   Usuń
  3. Jebany... co on ćpie?

   Usuń
 10. WSTRZĄSAJĄCY ŻYCIORYS OJCA ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO.

  http://wrealu24.pl/6357-wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego

  OdpowiedzUsuń
 11. Bo przecież czy jeśli Ty czytelniku byłbyś w Austrii i widział byś jakieś dokumenty dot. Głuszycy i okolic to byś ich nie pokazał i nie pokazał siebie w tejże Austrii?

  1000/1000 kurwa fotografuje się w głupim Wrocławiu a co dopiero w Austrii. Kwiecień to jebany oszust!!!!! Kawał kurwy i złodzieja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za co on pojechał do Austrii, najtańszy kraj to też nie jest. I do kogo? Czy to tak łatwo znaleźć jakiegoś dziadka, wejść do kogoś do domu, namówić go na wspomnienia. Pomijam znajomość języka niemieckiego.

   Usuń
  2. Austria to jak ten rize gebirge. 3km od chaty a chuj myśli ze za granica jest. Psychopat.

   Usuń
  3. Taa, on byl w Austrii tak jak mieszkal w Pradze.

   Debil napierdoli sie, zobaczy auto na austriackich blachach pod sklepem i juz mu sie szyje film, roi wycieczki do Austrii, debaty z SS manami w magicznym jezyku Zulu-gula, dokomunety, kwity, archiwa...


   To jest wybitny pokurw, kretyn, pajac.

   Jak on sie zgubi na dworcu w Walbrzychu, buahahaha.

   Usuń
 12. młodzież się spisała w sejmie, może doczekamy normalności zamiast tego burdelu

  https://www.youtube.com/watch?v=tzoOXwXkj3A

  OdpowiedzUsuń
 13. https://www.youtube.com/watch?v=JBosb57sfKo

  OdpowiedzUsuń
 14. Głupi Głuszycki pijanica z zszarganą moralną reputacją usiłuje ją podreperować poprzez przylepianie do siebie różnych imion i nazwisk osób w świetle, których che się ogrzać.
  Raz coś bąknie o tym czeskim ćwoku Piterze, który go wyśmiał, że kwiecień go nakłania na wymyślanie bajek, to bąknie o jakimś Boczku, który jest nikim w światku eksploratorskim i jest typowym harpaganem na skarby i depozyty czyli zwykłym szabrownikiem, to przyklei sobie nazwisko Jerzego Cery od, którego zerżną swoją historyjkę o Jarckim, co polegało na tym, że Cera opisał w książce przypadek jak Dalmus miał za przyjaciela młodego chłopaka jakiegoś Polaka i mu podobno przekazał jakąś wiedzę. Kwiecień tę historię przekuł na swoją modłę i ukuł bajkę o Jareckim, który jemu jako młodemu chłopakowi też przekazał wiedzę-gówno wiedzę. To kwiecień powoła się na kontakty w Czechach i z grupami z Czech, a to przypnie sobie znajomości za granicą, a to podczepi się pod jakiś nie wiadomy ośrodek gdzie sobie nocuje i tak w kółko.
  Nieznane osoby, świadkowie, pseudo reklama nigdy niepowziętych eksploracji, a dziś w tle brzdąkanie wykrywacza metali by pokazać internetowemu frajerstwu, że właśnie jest w trakcie poszukiwań terenowych.
  Żenua do potęgi entej. Znaleziona tubka po maści do dupy, kilka łusek wszędzie leżących w każdym Polskim lesie i w sumie CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA.
  Auto reklama popularności i radocha z uśmiechem debila na mordzie, że go ludzie wielbią jak jakiegoś zwycięzcę kurwa hahaha.
  No po prostu obraz nędzy i rozpaczy, a wszystko widać w tych jego rozbieganych poszerzonych oczkach schizofrenika naćpanego amfą dla kurażu co by gadka lepiej wyszła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też jest strzał w dziesiątkę:
   http://wp.tv/i,arabska-siec-komorkowa-walczy-z-terroryzmem,mid,2003381,cid,4051,klip.html?ticaid=519426

   Usuń
  2. Jarecki nauczał Kwietnie technik odczuwania historii przez odbyt siedząc na kurhanie,płcie nagrobnej lub zakamieniałym cemencie a to jak go tego nauczał w Głuszyńskich lasach chyba każdy się domyśla...

   Usuń
 15. Czemu Pablo u koniczyny Cie broni? Pogodziliście się czy się wystraszył kwietnia jak reszta ex?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia o co chodzi PE. Czy mnie broni nie wiem bo szczerze przyznam, że nie wnikam zbytnio w jego i innych komentarze czytane po łebkach, ale gdyby nawet czasem napisał coś w mojej obronie to nie sądzę by było to z racji wystraszenia się kwietnia, a tym bardziej sympatii do mnie.
   Raczej z racji obiektywnej oceny, którą i bez sympatii do mnie każdy po analizie moich działań powinien dokonać na moją korzyść.
   Ale faktem jest, że PE w próbach dyskusji z debilem GM i koniczyną sam doświadcza tego czego ja nie raz doświadczyłem mianowicie nie dostaje żadnych normalnych odpowiedzi na swoje pytania poza wykrętnym bełkotem dwóch niezrównoważonych idiotów.

   Usuń
 16. kanał o tematyce narodowej dodał kwietnia film o masonerii
  https://www.youtube.com/watch?v=LAjWRCACr7w&t=582s
  ręce opadają :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zerknąłem na kanał jest niewart uwagi, coś tam "Moczarowcami" śmierdzi, akurat kwiecień pasuje do tego towarzystwa, większość osób co się tam przewija nie jest mile widziana w środowisku Narodowym. Nawet jest zajawka powstającego "Narodowego Frontu Polski" (z Narodowcami to tylko nazwa łączy reszta to Moczarowcy) będzie ciekawie jak to ustrojstwo powstanie w końcu NOP, ONR, MW odetchną z ulgą lewactwo dostanie coś lepszego do plucia. Jaszcze powinien Pułkownik w stanie spoczynku hm teraz Generał (samozwaniec) Grudniewski dołączyć ze swoimi "Drużynami Specjalnej Troski" będzie komplet. Szkoda ludzi co wierzą takim byłym oraz potomstwu Moczarowców. Eh środowisko Narodowe jest z inwigilowane obcym wywiadem zwłaszcza Rosyjskim.

   Słuchanie nagle pojawiających się znikąd Trybunów Ludowych jest szkodliwe pięknie gadają to co słuchacze chcą usłyszeć, ale jak się odkryje takich delikwentów zaczynają pluć jadem, nie mają argumentów więc pozostają pomówienia, oczernianie. Nie wymienię nazwisk ale jest tego cała lista, akurat jedno wymienię, dziwnym trafem kwiecień na niej jest, określany jako inny kuglarz, by reklamy nie robić. Zwiedzeni ludzie przez tych Trybunów Ludowych, podnieśli oczywiście kwik, ale jest ich coraz mniej powoli przecierają oczy, że są robienie w konia.

   Usuń
 17. Panie Dariuszu,niech nie bedzie juz Pan taki skromny z tym znaleziskiem-:)
  cyba ze to krypto reklama ,"sex kamerkowych "spotkan -:).
  No no dobrze Pan wie ,ze to tubka po WAZELINCE -:) OJ BEDZIE SIE DZIALO-:)

  Panie Darku a czy na spotkaniu ,bedzie mozna zjesc kotleta a ,La Dariusz Kwiecien ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja pierdole ale bełkot. Zachodzę w głowę czy ta pronogwiazda ma jakąkolwiek publikę poza bartelem i konicszczyną. Normalnie nie wierze ze są aż tacy idioci co w to wierzą.

  OdpowiedzUsuń
 19. W 1:25 minucie ten baran mówi o Arzbach... Kwiecień, kretynie. Arzbach znajduje się w Niemczech (sprawdź dokładnie gdzie), a miasto po czeskiej stronie nazywa się Adršpach! Trzeba być kretynem jeszcze większym od Kwietnia by przepłacać za wycieczki i ten cały stek bredni... Debil Kwiecień nawet sam dobrze nie wie, gdzie ma zamiar zabrać ludzi. Jeśli chodzi o Adršpach to polecam. Świetna miejscówka, zwłaszcza Skalne Miasto, które śmiem twierdzić jest znacznie lepsze od naszych Błędnych Skał. Wejście do parku kosztuje tylko 70 koron... Praktycznie bezcen jak na takie atrakcje. Wszyscy pracownicy znają język polski i nie potrzeba żadnej "Wiery" ani "Pitera" aby się z nimi porozumieć. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Scenariusz jest zawsze jeden i ten sam. Nic co mówi Kwiecień nie jest prawdą, niczego nie było i nie będzie, co zapowiada kwiecień. Nie będzie nigdy żadnych wypraw do Czech. Wszystko to wymyśla na poczekaniu. Od początku do końca. Absolutnie wszystko.
   Nie ma w tym wniosku żadnej przesady ani uprzedzenia.
   Panie i Panowie, każde słowo Kwietnia jest blefem. Każde.

   Usuń
 20. Tajemnicza Bożena Tarnowska... http://www.wroclaw-komornik.com.pl/ i domniemany "list" od niej http://moje-riese.blogspot.com/2011/04/list-od-bozeny-tarnowskiej.html Kwiecień pewnie swego czasu miał do czynienia z komornikiem i w ramach zemsty postanowił wpleść jej nazwisko w rozmaite historie o gwałtach i zapładnianiu przez ss-manów. Chory człowiek. Ciekawe czy p. Tarnowska o tym wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha ha ha ! Warto by bylo ja o tym powiadomic i zobaczyc co ma do powiedzenia w temacie.
   Kwiecien bedzie mial kolejna zabe do zjedzenia, zostanei przylapany na kolejnej konfabulacji.
   :)

   Usuń
 21. Kwiecień mówiąc o złotych wannach wprost pije do Szpakowskiego i jednego z jego filmów. Tylko oczywiście poprzeinaczał, poprzekręcał.

  Ale to nie pierwszy raz dźga w tym stylu pana Szpakowskiego.
  W innych filmach kwiecień mówiąc z kolei o "dyndadełkowcach", to samo czyni. Łachudra jedna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to oszust i kłamca. Czekam z utęsknieniem jak tą kurwe Tomek zaorze na amen. Już po krzorach robi spotkania. Niebawem chuj będzie robil filmy z parkingu tesco. Wszędzie go wypierdalają. Kiedy będzie material z tą idiotką co kwietnia waletowała?

   Usuń
 22. Będzie z twojej strony jakiś komentarz w wersji audio czy tylko ten tekst.
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo ciekawe!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=rB7nHIZoMgM
  Jak wygląda prawdziwa praca geologa nad górami Sowimi. Jak naprawdę wyglądają badania nad Riese.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tutaj, jak wyglądają prawdziwe skarby i ich odkrywanie:
   https://www.youtube.com/watch?v=53lCQSw6te0
   To a propos tubki maści do dupy, którą znalazł Kwiecień, nielegalnie oczywiście.
   Pomyślcie teraz co by się stało, gdyby taki ktoś jak kwiecień rzeczywiście coś znalazł.
   Matko przenajświętsza, takiego wała ktokolwiek by to zobaczył, a zwłaszcza jakieś muzeum.
   Teraz chyba jest jasne, dlaczego musi być nadzór konserwatora i archeologów. Mamy po prostu do czynienia ze zwykłymi złodziejami i szabrownikami. Np. korona homagialna, czyli koronacyjna np. Bolesława Chrobrego. Coś takiego jest absolutnie bezcenne historycznie, a wartość materiałowa jest niczym w porównaniu ze spuścizną narodową.

   Kwiecień uwielbia dawać zagadki swoim wyznawcom, więc jest zagadka : co by zrobił kwiecień, gdyby znalazł koronę Chrobrego?

   Usuń
  2. odpowiedź jest prosta...przechlał.

   Usuń
  3. Jak to przechlał?
   pan Dariusz Kwiecień, jako obywatel Polski, dostrzegłby nieocenioną wartość korony Chrobrego i dla niego największym zaszczytem byłoby zwrócenie jej narodowi, aby każdy Polak mógł być dumny z samego patrzenia na nią.
   Przecież to jest oczywiste. Czy ktoś ma jakieś wątpliwości?

   Usuń
 24. Tomek! Dobra robota! Strach pomyśleć co ten oszust by wyprawiał, gdybyś się nim nie zajął. Racja jest po Twojej stronie. Respekt!

  OdpowiedzUsuń
 25. W niedzielę w TVP1 o godzinie 20 puszczą film "Nocna zmiana". Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, zwłaszcza licealistów i dzieci w podstawówkach.
  Odwołanie rzędu Olszewskiego to jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych kształtujących przyszłość Polski na długie lata do teraz.
  Polska niestety nie odzyskała niepodległości w 1989, ani za prezydentury TW Bolka. Smutne to i bardzo wkurwiające.

  OdpowiedzUsuń
 26. Bitwa o Tora Bora – starcie w Afganistanie w grudniu 2001 roku, podczas pierwszych etapów wojny rozpoczętej po zamachach z 11 września.

  17 grudnia ostatnia jaskinia została zdobyta. Nie odnaleziono rozległych „podziemnych twierdz”, jedynie niewielkie bunkry i placówki oraz kilka drobnych obozów szkoleniowych

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_o_Tora_Bora

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to co kwiecień pierdoli to bajka kretyna dla kretynów. Megaoszust. Dobrze ze tonie.

   Usuń
 27. Ale dekiel znow swiruje latajac bezproduktywnie po krzaczorach i wygrzebuje smieci. I kolejne jazdy nim targaja-swinskie oczka narkomana, napierdalal te swoje paranoiczne wymysly, roji mu sie Tora Bora, wilkolaki latajace jak ze sraczka po jaskiniach. Ciekawe czy mu sie wlaczy znowu Elefantyna, wyspy Thule, krew skrzyplocza i atramantyzacja rteci?
  :)

  Kuku mamuniu biegam po lesie mamo jeste wariate!

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam,
  jestem w trakcie oglądania "Gotuj z Dariuszem - "kotlet a'la Dariusz Kwiecień". Tak czasem myślałem, że ta cała awantura to przesada ale on jest jednak ODJEBANY. Przecie on powinien siedzieć w wariatkowie. Jak by jego słowa przepisać na papier i tak na spokojnie poczytać co on opowiada to kosmos. Nie wiem, może to pestycydy ,może ukraińska wódka lub eugenika niemiecka ale ten człowiek ma mózg uszkodzony . Po 4 x sobie puszczam niektóre fragmenty i daleki jestem od zrozumienia :D no odpalony on jest totalnie. Te jego gadki są jak stare chińskie przysłowie które mówi: Jeśli nie wiesz co powiedzieć to powiedz stare chińskie przysłowie. I on tak napierdala od tematu do tematu. Z takim osobnikiem nie jest możliwa jakakolwiek dyskusja dziwne, że mu jeszcze nikt nie przyjebał. Ale w małych miejscowościach tak bywa, że się wioskowy głupek poniewiera i wszyscy niby go traktują jak kundla podwórzowego ale nikt mu krzywdy nie zrobi.


  Pozdrawiam
  PB

  OdpowiedzUsuń
 29. Ciekawy materiał, to taki układ Wrocławski.

  "Pociąg prokuratury do nieba, czyli jak stworzyć znanego artystę i sześcioletni zabytek".

  https://www.youtube.com/watch?v=LP7KlgW_eqo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno wrócić

   W czasie, kiedy premierem był Wincenty Witos, marszałkiem sejmu Wojciech Trąmpczyński a ministrem sprawiedliwości Jan Morawski, taką karę przewidywały ustawy z roku 1920 i 1921 o odpowiedzialności urzędników za przestępstwa popełnione z chęci zysku.

   Ustawa z dnia 18 marca 1921 r. o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników (Dz.U. 1921 nr 30 poz. 177 1921.04.06)

   (…) Art. 2. Urzędnik, winny:

   przyjęcia bądź podarunku lub innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy takiego podarunku lub innej korzyści majątkowej, danych w zamiarze skłonienia go do pogwałcenia obowiązków urzędowych lub służbowych, albo żądania takiego podarunku lub korzyści majątkowej;

   innego przestępstwa służbowego, popełnionego z chęci zysku i z pogwałceniem obowiązków urzędowych lub służbowych w b. dzielnicach rosyjskiej i pruskiej, a w b. dzielnicy austriackiej nadużycia władzy urzędowej, popełnionego z chęci zysku - będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie. (…)

   Na niższą karę mógł liczyć sprawca korupcji czynnej. Osoba próbująca choćby bezskutecznie wręczyć łapówkę miała być karana ciężkim więzieniem od 4 do 15 lat. Gdyby jednak dopuszczała się takiego przestępstwa "zawodowo" kara była taka sama jak w przypadku urzędnika. (…)

   Art. 4. Winny udziału w przestępstwach, przewidzianych w art. 1 i w ust. 2 art. 2 tej ustawy, o ile udział taki nie pociąga za sobą kary surowszej w myśl art. 1, będzie karany ciężkim więzieniem (domem karnym) od 4 do 15 lat; jeśli zaś winny dopuszcza się takiego przestępstwa zawodowo - będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie. (…)

   Ustawodawca przewidział jednak klauzulę niekaralności.

   Art. 5 (…) Jednak będzie wolny od kary ten, kto przyczyni się do wykrycia lub udowodnienia dokonanego przekupienia, zanim władza, powołana do ścigania, dowie się o jego czynie. (…)

   Kary mógł też uniknąć urzędnik winny kradzieży lub przywłaszczenia (sprzeniewierzenia), który dobrowolnie zwrócił mienie kradzione lub przywłaszczone (sprzeniewierzone), albo w inny sposób wynagrodził szkodę, zanim jego wina ujawniona została przed władzą do ścigania przestępstw powołaną.

   Usuń
  2. Niestety prowadzący ten program zajmował się w każdym wypowiedzianym zdaniu notorycznym przerywaniem rozmówcom, przez co po 40 min słuchania dalej kompletnie nie wiadomo o co chodzi. Gdyby prowadzący po prostu się zamknął, goście już dawno wyjaśniliby, o co chodzi.
   Czy ktoś może streścić koniec, bo niestety prowadzący powoduje takie wkurwienie, że się nie da go słuchać.

   Usuń
  3. A jaką karę przewidywało prawo II RP, czyli wolnego i niepodległego kraju dla "Nikodema Dyzmy", który współpracował z bolszewikami, a później przez tą współpracę wprowadził ich do rządu stając się prezydentem, i przyczynił się do rozgrabienia i upadłości niezależnej gospodarki.
   Dla porównania rozwój Gdyni w latach trzydziestych, lub GOP, i te same miejsca w latach 90-tych.
   Przestępstwa z chęci zysku urzędników państwowych były karane nawet śmiercią (nie ma lepszego bata na cwaniaków niż właśnie to), to jak byłaby karana zdrada stanu przez samego prezydenta. I czy II RP potraktowałaby to jako zdradę stanu.
   Obecnie KK określa zdradę stanu jako: "przestępstwo, zbrodnia godząca w najistotniejsze interesy państwa, jak udział obywatela w działaniach przeciw własnemu krajowi, próba obalenia jego rządu poprzez zamach stanu, uczestnictwo w działalności zmierzającej do uszczuplenia terytorium państwowego, próba zabójstwa głowy państwa."

   Usuń
 30. Kiedy ten materiał o ex dupie kwika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro zaczynam przesłuchiwać nagrania, jest ich kilkanaście godzin jak nie więcej. Myślę, że po niedzieli pojawią się pierwsze nagrania i będzie też krótkie wideo byście nie myśleli, że pociskam ściemkę :)
   Nie wiem jak się nagrało nasze 1 spotkanie, ale może będzie widać jak mi się na szyję niemal rzuciła z pocałunkiem na powitanie hehe. Ale jakieś wideo będzie+ nagranie.

   Usuń
  2. To będzie jak kop w jaja i na krtań w jednym. Nokaut!!!

   Usuń
 31. Ataki terrorystyczne w Londynie. Wjechali w ludzi samochodem i zaatakowali nożami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://niezalezna.pl/99946-samochod-wjechal-w-ludzi-na-moscie-london-bridge-wideo

   Usuń
  2. Tych Czeczenów co chcą nam odesłać powinno się deportować do kraju pochodzenia tam już wojny nie ma.

   Usuń
  3. Karma za 1939. Wieki orania innych, to nie dziwota że teraz są orani. Chcieli multikulti, to mają. Cieszę się że żyje w POLSCE!

   Usuń
  4. Policja ich odjebala po 8 minutach, o 8 minut za pozno. Trzwch latalo z nozami i szlachtowalo ludzi, co ciekawe czesc ludzi w koncu zaczela sie bronic i atakowala terrorystow krzeslami i butelkami, inaczej ofiar bylo by duzo wiecej.
   Generalnie jest juz jakis postep, rzad z miejsca powiedzial ze to terororyzm radykalow islamskich. Widac ze zaczyna im wracac instynkt i niedlugo skonczy sie glaskanie muzulmanina a UE bedzie im mogla naskoczyc.

   Usuń
 32. Szkoda ze kwik ,w tym czasie, nie mial tam wystepu.

  OdpowiedzUsuń
 33. Zobacz tutaj .
  Arabskie scierwo zamordowalo dziecko.
  I co....dziennie ! z tym smierdzacym gownem !
  da problemy o jakich wladze nie wspominaja.
  Ale wczoraj byl w Karlsruhe pewien wiec,polaczony z marszem...wladze nazwaly to, chaniebnie MARSZEM PRAWO RADYKALOW(nazi)
  nie jest to do konca tak,
  Ludzie maja juz powaznie dosyc ,tego muzumanskiego cyrku!!!
  kiedys miarka sie przepelni ,a historiia sie powtarza Tomek.
  Bedzie znowu...ach te skur...) niemcy.
  NIE JESTESMY W EUROPIE BEZPIECZNI,CO POWINNA NAM ZAPEWNIC KONSTYTUCJA!

  OdpowiedzUsuń
 34. http://www.swr.de/swraktuell/bw/karlsruhe/vorbereitungen-auf-den-3-neonazi-aufmarsch-gegendemo-viel-polizei/-/id=1572/did=19627438/nid=1572/9aq9aj/

  Oczywiscie idee porownano z Hitletem ,i tyle.
  A byli tam tez Polacy Czesi i inni.

  OdpowiedzUsuń
 35. http://m.focus.de/panorama/welt/drama-in-asylunterkunft-geiselnehmer-und-fuenfjaehriger-sterben_id_7212358.html

  Tutaj link o zamordowaniu dziecka.
  Policja zastrzelila niebezpiecznego, smierdziela z SUPER WIARY !

  OdpowiedzUsuń
 36. Kwiecien !
  A gdzie ta potatuowana szkarada "slodka cycatka 25"z portalu sex-kamerkowego ,a z twojego forum -Julka !?
  z jaka ty i jej maz obracacie ja od przodu i tylu ,na filmiku sex-kamerkowym ,na Zbiorniku,gdzie jej maz belkocze pijanym glosem-:) do kamerki-:)
  CO KURWA! MAM WAM JESZCZE DUPE POKAZAC!? -:)

  HEHE Kwiecien !-:) to jest prawda , na to sa dowody filmowe i glosowe .i tego nikt nie ZANEGUJE jak to powiadadz ,i nie da sie tego powstrzymac,ty skompromitowany :
  KLAMCO
  ZLODZIEJU
  ROBALU
  I MITOMANIE ,PROSTYTUCIE SEX-KAMERKOWX ZARABIAJACY NA SEX- KAMERKACH W INTERNECIE.

  OdpowiedzUsuń
 37. Tomasz, dojedź tego kwitnia głuszyckiego zboczeńca, bo nikt inny tego nie zrobi.Tylko Ty masz jaja. Całą tą jego bandę mruków sruków i końskich szczyn. To matolstwo pierwszej wody.

  OdpowiedzUsuń
 38. Więcej takich jak oni. Brak strat własnych. POLSKA GÓRĄ!!!! Weterani Gromu, Formozy i innych krajów.
  https://youtu.be/TXF26ExRwPU

  OdpowiedzUsuń
 39. Od trzech tygodni jeżdżę co tydzień w góry sowie (krajoznawczo- rzecz jasna), jakoś mam pecha. Spotkać Dariusza nie mogę, a chętnie bym mu swoje zdanie na kilka tematów przekazał. Tak żeby zapamiętał i oddał 25 zeta za swój chujowy przewodnik którego się nie doczekałem, a kończy mi się papier w kiblu!

  Jeti Wałęsa

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.