piątek, 16 czerwca 2017

Cz1-PRZYGODY GŁUSZYCKIEGO KALIBABKI Czyli nieznane oblicze dariusza kwietniaCz1-PRZYGODY GŁUSZYCKIEGO KALIBABKI
Czyli nieznane oblicze dariusza kwietnia
Najlepiej wysłuchać tego nagrania na słuchawkach lub głośnikach po zakręceniu do zera tonów niskich i połowy średnich zostawiając wysokie częstotliwości, wtedy słychać praktycznie wszystkie słowa mimo zakłóceń i dodatkowych szumów i dźwięków.Od pierwszej minuty po ostatnie napisy końcowe mimo długości tego nagrania warto wytrwać bowiem niemal z każdej minuty dowiecie się coraz to nowych zaskakujących szczegółów, które warto w punktach zapisać sobie na kartce dla zapamiętania. Kiedy będzie się wam wydawać, że warto przeskoczyć o minutę lub dwie to nie róbcie tego bo możecie przeoczyć spontaniczne wyznania, które towarzyszyły w całej rozmowie do samiuśkiego końca nawet gdy wydawało by się, że już była kochanka kwietnia nic nie ma do powiedzenia o kwietniu.

Nagranie zawiera najistotniejsze fragmenty z tego spotkania od powitania w Złotych Tarasach po pożegnanie na dworcu Centralnym w Warszawie.

Zostały wycięte najdłuższe momenty ciszy, najgłośniejsze poboczne hałasy zakłócające dźwięk lub naprawdę nie istotne zdania nie związane z kwietniem.

A czego dowiecie się z tego nagrania?

Najlepiej wysłuchać i samemu się przekonać, ale postaram się teraz z pamięci podać kilka szczegółów, które najlepiej będzie pod filmem ująć w wypunktowany spis, co uczynię, ale nieco później, a może ktoś z was zechce to wypunktować i podesłać w komentarzu?
KWIECIEŃ OD PODSZEWKI
Otóż dowiemy się jak kwiecień czego się nie dotknie psuje, jak zalał łazienkę, poniszczył kilka rzeczy, jak dorabia do każdej zaczytanej po łebkach historii z książek własne pierdoły, jak podczepia się pod każdą laską, którą wydaje mu się, że może uwieść, jak smarował cholewy  do żony Piotrka z Londynu vel Riese Londyn, jak to samo robił wobec żon wszystkich właścicieli ośrodków gdzie czasowo kotwiczył, jak chciał się wkręcać w życie prywatne swych kochanek i ludzi, z którymi miał do czynienia, jak z kobiet potrafi zrobić dziwkę obsmarowując je, jak potrafi wywierać na kobiety presję w celu poróżnienia z rodziną,, jak potrafi żebrać gdy brakuje kasy i wyjadać resztki z talerzy innych/ten fragment był poruszony zdawkowo bo wcześniej w rozmowach telefonicznych Gośka go opowiedziała szerzej/, jak dobierał się do nastoletniej córki właściciela ośrodka w Rzeczce w czasie sylwestra i jak z tego powodu jego syn Adrian wstydził się za niego i jak Adrian nie raz świecił za ojca oczami za jego zachowanie, jak miał jakieś niezdrowe zapędy do dzieci innego właściciela ośrodka turystycznego.

Dowiecie się z czego żyje Dariusz kwiecień i ile m/w zarabia na swych spotkaniach z debilami lubiącymi nawijanie makaronu na uszy,  ile osób faktycznie do niego przyjeżdżało zanim wyszły na jaw afery minowe i sex kamerkowe, ile wypija dziennie piwa i dykty, jak właściciel ośrodka w Rzeczce musieli go pilnować by się nie spijał za często, jak mu koleś z Warszawy złamał nogę podczas szarpaniny, i wiele, wiele innych ciekawostek, których nie sposób zapamiętać.

Z całego tego nagrania wyłania się obraz kwietnia jako pasożyta i oszusta traktującego kobiety przedmiotowo nie mającego szacunku dla ich mężów i rodziców, darmozjada, który tworzy wokół siebie mity w celu naciągania ludzi na łatwą kasę potrzebną na chlanie i opierdzielanie się.

A więc zapraszam na pierwszą część wideo odcinkowej Seri pt. przygody Głuszyckiego kalibabki:


NAGRANIE DO OGLĄDANIA W OSOBNYM OKNIE:
 https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2aGJveDhGb0c5UTA

GDYBY SIĘ NIE OTWIERAŁO LUB MATERIAŁ ZOSTAŁ USUNIĘTY CHWILOWO ZAWSZE MOŻESZ GO POBRAĆ Z TEJ STRONY:
https://www.mediafire.com/?blqnoe5vtx6pcsl

STRESZCZENIE TEKSTOWE ROZMOWY Z GOŚKĄ
Streszczenie w postaci pliku docx do wglądu tutaj:
https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2S3VNeHkxZTRKUW8

ZAPRASZAM DO NASTĘPNEGO TEMATU KONTYNUUJĄCEGO TEN 

DODATEK 1

1000 złotych
dla każdego
kto dostarczy dowodów na:
1
nielegalne oprowadzanie grup przez dariusza kwietnia po górach.
2
nielegalne pobieranie opłat przez dariusza kwietnia za spotkania i oprowadzanie grup po górach.
3
pobieranie pieniędzy i nie wystawianie paragonów za noclegi i spotkania przez właścicieli ośrodków, w których dariusz kwiecień organizuje swoje spotkania.
Jeśli uda Ci się nagrać ukrytą kamerą jak dariusz kwiecień pobiera kasę za swe spotkania i robi to w celach zarobkowych nie wystawiając paragonu fiskalnego, to dostaniesz za taki materiał 1000 zł.
Jeśli dostarczysz dowodów w postaci nagranej rozmowy telefonicznej, w której dariusz kwiecień omawia warunki uczestnictwa w spotkaniu z nim i płatności JEMU za nie, to dostaniesz za to 1000 zł.
Jeśli zdobędziesz dowód, że wpłaciłeś mu do ręki lub na konto bankowe opłatę za spotkanie i terenową wycieczkę, to dostaniesz za to 1000 zł.
Jeśli zdobędziesz dowód, że właściciel ośrodka gdzie dariusz kwiecień organizuje spotkanie pobierze opłatę za nocleg i wyżywienie, a nie wystawi Ci paragonu fiskalnego, to za taki materiał dostaniesz 1000 zł.
Jeśli zdobędziesz dowód, że dariusz kwiecień organizuje indywidualne wyprawy w teren za, które pobiera opłaty bez wystawianie paragonu fiskalnego, to za taki materiał dostaniesz 1000zł.

Jeśli nie wiesz jak i czym zdobyć takie dowody skontaktuj się mailowo z Gallem Anonimem pinokioriese@gmail.com lub zadzwoń: do Tomasza: 500 - 420 - 579


255 komentarzy:

 1. Do poprzedniego tematu kurwiszcza działającego w szeregach stowarzyszenia ODYN wrócimy na pewno, a tymczasem jedzcie i pijcie z kielicha dobrych nowin :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie wiesz świrze, że to karalne.

   Usuń
  2. adrian wypierdzie genetycznego zjeba stul dziób gnojku bez honoru. twój stary zdradził twoją matkę, zachowuje się jak niedorozwinięty kretyn okrył ciebie i całą waszą rodzinę hańbą, a ty tu jeszcze się udzielasz?
   Gnojku gdybyś miał honor to byś tego swojego ojca jebnął w pysk za to wszystko.

   Usuń
 2. Tomku, pogromcy głupot Kwietnia już śpią. Nie doczekali dobrej nowiny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj zdziwił byś się, że nocą od 20 do 2-3 nad ranem potrafi wejść na naszego bloga przeciętnie bez względu na dzień tygodnia od 50 do nawet 200 osób.
   A skoro wspomniałem o liczbie odwiedzin naszego bloga to dziennie odwiadza nas od średnio 800 do 170 osób, a czasem i wiele więcej sporadycznie co daje w skali miesiąca średnią ok. 20-35 tysięcy ludzi i to nie są wejścia wielokrotne przez małą grupkę ludzi tylko indywidualne zaliczone odsłony naszego bloga z niepowtarzalnych IP.
   Wychodzi na to, że oglądalność tego bloga wcale nie jest mniejsza niż filmów kwietnia na jego kanale z czego 3/4 to sztuczne nabitki.

   Usuń
  2. O momentu wstawienia tego materiału czyli ok g. 00:30 do tej chwili naszego bloga odwiedziło 79 osób.

   Usuń
 3. -) sluchamy sluchamy.
  Szkoda ze nie podlaczyles zewnetrzbego malego mikrofoniku ,ale ujdzie .
  Kwiecien ty jolopie ! i co ty na to? -)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tylko za dużo kabli to też nie za wygodnie.

   Usuń
 4. Dlaczego ta babka się mści na Kwietniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo chciał ją wykorzystać i skłócić z rodziną. Chciał zamieszkać u niej w jej drugim domu i wywierał na nią presję. Potem wykorzystał ją do lewego zatrudnienia w jej firmie by wyleczyć nogę i się nawet nie odwdzięczył.
   Wszystkiego do końca nawet ja nie wiem, bo i ona do końca nie chciała się otworzyć z jakiegoś powodu.
   Ale jak to bywa w życiu gdy kasanowa udaje miłość tylko dla zysku i jakiegoś interesu nigdy do końca nie spełni oczekiwań zazdrosnej suki, która niby pokrzywdzona, ale potrafi zagrać złośliwie i wrednie. Potem wybucha konflikt niespełnionych oczekiwać-wzajemnych i jedno drugiemu zaczyna robić na złość. Kwiecień łapał się za jej koleżankę, która dość szybko go pogoniła, chociaż jak szybko tak naprawdę to tylko wie koleżanka Gośki i sam kwiecień no i sama Gośka.
   Potem wiadomo jak jest gdy koleżanka da dupy facetowi koleżanki lub dupa jednego kumpla puści się z jego kolegą. Kończą się przyjaźnie i zaczyna walka, zawiść, zawód i rozczarowanie, wzajemne pretensje i nienawiść.
   Tu było podobnie. Wredny charakter kwietnia dał o sobie znać. Kwiecień chodzi z jedną dupą, a smoli cholewy do jej koleżanek. Niby ma jakąś sukę akurat przy sobie, a potrafi jak słyszeliście poleźć do domu innej i przesiadywać u niej ot niby bez większego celu by zabić czas i spróbować swych możliwości zaciągnięcia jej do wyra. Tak było gdy był w związku małżeńskim, gdy był potem z Magdą i gdy był z Gośką.

   Usuń
 5. E tam, Kwiecień chciał je tylko "nauczyć" historii. Pewnie czytał im do poduszki. Taki guru.
  A swoją drogą współczuje tej babce, jest naiwna. Co zrobić? I tacy ludzie są.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tomku piszesz: "...jak smarował cholewy do żony Piotrka z Londynu vel Riese Londyn...".
  Coś mi przyszło do głowy.
  Hej Piotrek zrobię ci kotleta! Piotrek spał po robocie, zjebany, a ten obrabiał mu kobietę.
  Może nawet nie wie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak powiedziała Gośka przy stoliku, która była świadkiem jak kwiecień umizgiwał się do żony riesekondona, który pewnie się nie domyśla do dziś, że coś takiego miało miejsce bo żonka mu oczywiście....z jakiegoś powodu o tym nie raczyła powiedzieć.
   Gdyby moja kobieta była przez mojego kumpla podrywana i by mi o tym nie powiedziała to w pierwszej kolejności całowała by klamkę z drugiej strony drzwi mieszkania, a kumpel dostał by wpierdol, że mi pod nosem kobietę che zerżnąć.
   Już samo to, że Ci kumpel szoruje do Twojej baby jest dla Ciebie obrazą zasługującą na wpierdol.

   Usuń
  2. PS
   Ja mam zasadę, że nigdy nawet w najmniejszym stopniu nie zaprzyjaźniam się z kobietami moich przyjaciół i kumpli. I potrafię być nawet dla nich szorstki niż zbyt uprzejmy by potem nie było, że coś próbowałem za plecami kumpla.
   I to jest właściwa postawa by przyjaciel nie czuł się zagrożony.

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że to czyta ten cały Piotrek, dowie się kilku rzeczy o DK i żonie, ha ha ha.
   DK dostanie szlaban na wyjazdy do Londynu.

   Usuń
  4. Ale kwiecień wyznaje inne zasady by być dla kobiet przyjaciół bardziej przyjacielski niż ich mężowie :))))

   Usuń
  5. No co chcecie, posiedział u Piotrka, zjadł kotleta, popił, odprężył się i miał ochotę podupczyć, a pod ręką była jego baba.
   To jest wycieczka do Londynu!

   Usuń
  6. Kwiecień ma luz we łbie i zachowuje się jak luzak. Poje pośpi, za darmo i do tego popierdoli.

   Usuń
  7. Rypał słodkiecyce25 dupe swojego kumpla to i wyruchał dupe Pietrka. kwiecień to kawał skurwysyna.

   Usuń
  8. Swinger Gluszycki exploruje swingerski swiat w Londynie. A jest tu co heeh

   Usuń
 7. Ośrodek dla uchodźców w Polsce. Mieszkańcy zastraszani przez Czeczenów. (Ośrodek w Lininie):
  https://www.youtube.com/watch?v=warD2zFLZkE

  OdpowiedzUsuń
 8. A widzieliście zdjęcie na filmie tego kutasa Tomasza Daronia vel różowa koszulka w momencie kiedy była o nim mowa?
  Czy nie wygląda jakby zapomniał z domu sztucznej szczęki?

  OdpowiedzUsuń
 9. A będą jakieś pikantne szczegóły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już były. Czytać należy między wierszami i uruchamiać wyobraźnię. :)

   Usuń
 10. Widziałeś to Tomek?:
  "DZIEŃ X"- Islamiści czekają na sygnał żeby wyrżnąć europejczyków - takie są plany światowego rządu :
  https://www.youtube.com/watch?v=gnQD8ES8Ul8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla tego każdemu radzę nie ruszać się z domu na wszelki wypadek bez noża. Mówię serio i poważnie. Nie trzeba go nosić jak kwiecień sztyletu u pasa, ale wystarczy mieć na dnie torby podręcznej. Nigdy nie wiadomo czy taka godzina X nie nastąpi i hordy wyznawców allacha nie wylegną na ulice z maczetami i nie zaczną rżnąć ludzi jak popadnie.
   Co wtedy ludzie zrobią nie mając nic do obrony?

   Usuń
  2. Ale to by była jazda, gdyby to była prawda, telefon, słucham?, zaczynamy dzień X, i normalnie zombieland.

   Usuń
  3. Niech robią. Nie mogę się doczekać wszystkiego co na zachód od nas. Karma za 1939. A u nas to ich tylu nie ma żeby takie coś zrobić. No i policja zastrzeliłaby ich z miejsca.

   Usuń
 11. Mam pytanie do Darka Kwietnia (może czyta?):
  Darek, puknąłeś żonę Piotrka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tylko mu nie mów ;)

   Usuń
  2. Ale Darek w kakao tez? Bo jak to Rysiu spiewa Bo kobiety lubia w braz hehe

   Usuń
 12. A może oboje puknął. Spił ich i puknął jak spali. Ha ha ha!

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeszcze puknął ich kota.

  OdpowiedzUsuń
 14. Fenomenalne, tylko dobrze by było umiejscowić owe relacje w czasie. Przybliżyło by to ówczesną działalność tego hochsztaplera.

  OdpowiedzUsuń
 15. Gośka, jak nas czytasz, napisz coś pikantnego o Darku.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale z tej Goski paszczór

  OdpowiedzUsuń
 17. Niby to takie pierdoły, ale jak je pozbierać do kupy to widać pasożytniczą naturę kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać patologię w najlepszym wydaniu. Jebany chwast.

   Usuń
 18. He he, ale kooorwa zjeb z kwietniasa a ten jelen z Londynu jeszcze wiekszy.

  Chate dal, kanal na yt dal, sale na pierdolekcje dal, kotleta dal, piwko dal, zony nie dal, zone kwiecien wzial se sam podupczyc. Zreszta czego ten frajer sie spodziewal jak jet chorobliwie zakochany w gluszyckim kurwiu, zrobil z niego w domu idola, bezkrytycznie lyka, pewnie oglada go razem z zona i usprawiedliwia najwieksze kity czuba, wgapia sie jak ciele w malowane wrota to jego zona doszla do wniosku ze jak pinokio taki super to mu dupy da, Piotrus sie przecie nie pogniewa, nie?

  Buahahhaaaa!

  OdpowiedzUsuń
 19. To jest pewne że kwiecień wyruchał babę Riselondyn

  OdpowiedzUsuń
 20. Haha ha, lysy czubek w Londynie puknol zone swojemu klakierowi. Ten go ugoscil, dal zrobic kotlety, zorganizowal spotkanie wciskania kitow i komerchy, napoil browarkiem a lysy mu zone wypompowal jak frajer spal.
  Ha ha ale kondon zmywakowy z rogami jelenia, pewnie zonie juz brzuch rosnie z pomiotem gluszyckiego downa, haha.
  Widzisz Piotrek Riese Londyn jak ci Dareczko wyruchal ukochana zonke frajerze naiwny robiacy za jego parobka? No chyba ze to byl jakis uklad, moze nagrywaliscie film xxx i ty robiles za cuck'a patrzacego jak ci zone obraca, tak czy siak frajerem jestes.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"piątek, 16 czerwca 2017 14:00:00 CEST

   Wśród zwierząt różne przypadki się zdarzają, no ja bym się wcale nie zdziwił gdyby był to jakiś trójkąt.

   Usuń
 21. Znając mentalność Kwietnia to stwierdzi że to podstawiona kobieta i jedna wielka mistyfikacja Sidora. Ostatnio coś bredził że jego nazwisko to znak rozpoznawalny coś na zasadzie zastrzeżonego znaku towarowego którego użycie może nastąpić po uprzedniej zgodzie właściciela znaku! A licznik na koniczynie przytarł się na cyfrze 14! Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak nie powie bo Mamy zdjęcia od niej, jej z koniczyną na tle muchołapki i wiele innych od niej z ich wspólnych wypadów.

   Usuń
 22. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"piątek, 16 czerwca 2017 13:58:00 CEST

  Kobita nawet wydaje się sympatyczna, ale człowiek który był w bliżej nieokreślonym związku z kwietniem i leci do jego największego przeciwnika żeby się zemścić to nie jest żaden materiał na partnerkę. Urody nie komentuję. Rozmowa ciekawa, jednak pozostaje wiele domysłów. Sądzę że ona niektórych rzeczy też nie wiedziała, i dlatego nie mówiła. Czekam na kolejny materiał do oceny :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedziała o nim prawie wszystko. Wielu rzeczy nie chciała od razu powiedzieć dopiero z czasem i to nie zawsze wprost, a w zawoalowany sposób.
   Z resztą nie musiała nawet nic mówić bym sam się wielu rzeczy nie domyślał.

   Usuń
 23. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"piątek, 16 czerwca 2017 14:07:00 CEST

  Warto wspomnieć jeszcze że blog kończyny stoi w miejscu, żadnych nowych komentarzy

  OdpowiedzUsuń
 24. Szkoda, że nie dopytałeś dokładniej o finanse Kwietnia. Ona raz mówiła, że Kwiecień z Londynu potrafił przywieźć 2,5 tysiąca funtów (czyli ponad 12 tysięcy złotych), potem, że ma spotkania z grupami o których nie wspomina, gdzie jest po 10 osób (czyli ok 500zł zarobku dla niego), a w końcu stwierdza, że Kwietnia na nic nie stać. W takim razie na co on wydaje pieniądze? Bo jakieś tam zarabia, a wydatków sporych nie ma, nie licząc tych 6 piw dziennie:). No bo mieszkanie ma u matki, albo waletuje u kogoś, żarcie to też albo matkę obje, albo w tych ośrodkach wtedy jadał albo w Tkalni Smaków do pewnego czasu. Do tego jak usłyszałem, zawsze jakiś kolega go podrzuci gdzieś. Teraz jak nie ma gdzie się ulokować z większymi grupami to cienko pewnie przędzie, ale wtedy to spora kasę mógł przytulić. I co on z ta kasa robił?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopytałem, ale w rozmowach telefonicznych. Ona miała przez pewien okres dostęp do jego konta bankowego i mówiła, że jakichś wielkich pieniędzy to tam nie miał.

   Usuń
  2. To jest tak raz kasa płynie, a raz bida na zmianę jak się trafią jelenie to kasa jest jak nie to się żebrze i dojada resztki z czyichś talerzy.

   Usuń
 25. sześć piw he he jakaś dykta no kwiecień jest pod względem picia na poziomie mojego sąsiada pijaka, kwiecień ty długo nie pociągniesz zdechniesz tak samo jak mój sąsiad zdycha jemu zostało ok roku życia he he

  OdpowiedzUsuń
 26. Kwiiiiecień powie że ta kobita była z Stile Hilfe a to co przekazała to nie były żadne materiały na kwietnia , tylko wynagrodzenie za szkalowanie kwiiiietnia .

  OdpowiedzUsuń
 27. A ja wyłapałem taki ciekawy detal który tylko potwierdza prawdę o Kwietniu. Mianowicie jak Tomek opowiadał jej o początkach znajomości z Kwietniem i to że miał sprzęt którym mógłby mu pomóc coś odkryć pod ziemią itp. ale Kwiecień nie był tym zainteresowany. Dlaczego? Dlatego, że on ma historię głęboko w Dupie, dlatego tak bardzo nienawidzi prawdziwych poszukiwaczy którzy chcą coś znaleźć i nazywa to komerchą. Powiem więcej, jakiekolwiek odkrycia to dla niego przeszkoda. Jemy tylko zależy, aby wymyślać na poczekaniu te głupoty i wzbudzać w ludziach poczucie nieznanej tajemnicy która czai się gdzieś w sercu Riese i oczywiście na tym zarabiać.
  0 ciekawości historycznej, 100% schizofrenicznych majaków.

  OdpowiedzUsuń
 28. Pytanie do Pana Sidora, Ona wiedziała że Ją nagrywasz ? Trochę mi jej szkoda , ale po rozmowie wynika , że Jej chłopa brakuje ! Chyba strasznie samotna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać z zapisu nagranie było robione ukrytą kamerą. Ale rozmowy telefoniczne, których jeszcze nie znacie były nagrywane gdy wiedziała.

   Usuń
  2. Jaką trzeba być szmatą lub świrem, żeby robić takie rzeczy.

   Usuń
  3. A to co robi kwiecień i jak pomawia to nie jest szmatławstwo?
   Ty szmaciarzu głupi.

   Usuń
 29. Kolega z Anglii który zainwestował w Dariusza zainwestuje w niego w 2018? Jak sądzicie jest to możliwe?!Panie koniczyna co z tym twoim blogiem? Żyjesz czy wegetujesz? Napisz kolo bo tak wymaga kultura!

  OdpowiedzUsuń
 30. Chciałem się upewnić.Czekam teraz na odpowiedź Pana Kwietnia. Ciekawe czy pojedzie ostro po tej Pani?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie pojedzie bo ta pani ma na niego nie jednego haka, a poza tym jest tak głupia, że jak kwiecień znów do niej uderzy to głupia naiwna cipa ulegnie i w odwet na mnie za przedstawienie jej w takim świetle, że próbowała się wkraść w moje życie sprzymierzy się z kwietniem przeciwko mnie.
   Tak to jest w patologicznych środowiskach ludzi o niskiej moralności, że potrafią się kłócić, godzić i tak na zmianę w zależności jak komu wygodnie.

   Usuń
 31. A co z tym materiałem do ZUS-u i naciąganiem odszkodowania przez Kwika, wiadomo coś?

  OdpowiedzUsuń
 32. W POPRZEDNIM TEMACIE DOKONAŁEM DWÓCH DODATKOWYCH UZUPEŁNIEŃ DO AKTUALNEJ SYTUACJI
  1

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/06/tadeusz-krasnojarski-kolejna-ofiara.html

  DODATEK 2-UZUPEŁNIENIE 16.06.2017
  sprzymierzeńcy zboczeńca i oszusta
  Hanna i Sławomir Daszkowscy
  Ustronie 1A, 58-340 Głuszyca
  Telefon: 663 373 815, 793 625 182
  e-mail: daszkowski@interia.pl

  DZIŚ DOSZŁY MNIE INFORMACJE, ŻE WŁAŚCICIELE TEGO OŚRODKA BYNAJMNIEJ JAKBY ZMIENILI ZDANIE I Z JAKICHŚ POWODÓW NIE WYRZUCIŁ KWIETNIA ZE SWEGO OŚRODKA!
  Po mimo nadsyłanych i udzielanych im informacji przestrzegających przed szkodliwą, łajdacką i zboczoną działalnością dariusza kwietnia właściciele tego ośrodka Hanna i Sławomir Daszkowscy nie podziękowali jak tydzień temu zapewniali dariuszowi kwietniowi za współpracę.
  Dlaczego tego nie wiemy, ale możemy się domyślać, że po prostu trafił swój na swego i państwo Daszkowscy najwyraźniej podzielają działania dariusza kwietnia w całej rozciągłości.
  W TAKIM RAZIE:
  UWAGA!
  OSTRZEGAM PRZED WSPÓLNIKAMI DARIUSZA KWIETNIA WŁAŚCICIELAMI TEGO OŚRODKA, KTÓRZY UDOSTĘPNIAJĄC DARIUSZOWI KWIETNIOWI SWÓJ OŚRODEK NA JEGO SZKODLIWĄ I NIEZGODNĄ Z PRAWEM DZIAŁALNOŚĆ WPISUJĄ SIĘ W PANTEON TAKICH SAMYCH JAK KWIECIEŃ OSZUSTÓW, ZŁODZIEI, NACIĄGACZY, ZBOCZEŃCÓW, MORALNYCH DEGENERATÓW, PEDOFILÓW, ZOOFILÓW, FAŁSZERZY HISTORII, BANDYTÓW POMAWIAJĄCYCH BEZPODSTAWNIE LUDZI JAK TO ROBI OD LAT DARIUSZ KWIECIEŃ,.
  Wychodzi na to, że Daszkowscy po mimo takiej ilości DOWODÓW udowadniających, że kwiecień to oszust i zboczeniec, kawał skurwysyna itd znaleźli sobie w nim sprzymierzeńca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W POPRZEDNIM TEMACIE DOKONAŁEM DWÓCH DODATKOWYCH UZUPEŁNIEŃ DO AKTUALNEJ SYTUACJI
   2
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/06/tadeusz-krasnojarski-kolejna-ofiara.html

   DODATEK 5 16.06.2017
   TADEUSZ KRASNOJARSKI
   zamieścił oświadczenie pod domeną:
   http://rieseinnarzeczywistosc.pl/

   Następującej treści:
   ///TREŚĆ PRZECZYTASZ W POPRZEDNIM TEMACIE///

   JAK TO SIĘ MA DO PROPOZYCJI JAKĄ MI SKŁADAŁ POPRZEZ RZEKOMEGO EMISARIUSZA, CO POKAZAŁEM W DODATEK 4 ????
   Znamienne fragmenty zaznaczyłem kolorem żółtym, które stoją w sprzeczności z tą ofertą jaką mi składał 12 czerwca, że mi da materiały na kwietnia bym mógł go utrącić.
   Teraz sami widzicie jaką obłudną, fałszywą i zakłamaną gnidą jest Tadeusz Krasnojarski, który teraz odebrał kwietniowi jego kamerkową kurwę i się z nią prowadza.
   Wiedziałem, że skurwiel blefuje, że ma coś na kwietnia, a nawet jak ma to wiedziałem, że nic mi nie da bo jemu chodziło o zastraszenie mnie sądem bym usunął o tej jego kurwie i o nim w jej kontekście informacje z bloga.
   Taki chuj tadziku i kurwo julio.

   Usuń
  2. Nawet mnie to nie dziwi, bo podobnie było z Gabrysiem.
   Ale nie osądzał bym tych ludzi zbyt ostro. Trzeba pamiętać, że podobnie zachował się na samym początku pan Madge, a potem żałował. Może i oni zmądrzeją po jakimś czasie. jeśli będziemy po nich ostro jechać, to może działać to na korzyść Kwietnia, który będzie wtedy pokazywał im, że są tacy tutaj obrażani i stawiał się w roli ich obrońców. Takie jest moje zdanie.
   Poza tym jest jeszcze jedna rzecz do rozważenia. Kwiecień już pewnie trochę u nich siedział. Mógł poznać jakieś ich tajemnice, i teraz - gdy chcieli go przegonić - zaczął ich szantażować, że je upubliczni, jak go przegonią. To bydlę jest do tego zdolne. A może po prostu uznali, że wywiążą się z umowy z nim i wynajmą jemu i jego grupie nocleg, który wcześniej został umówiony, i dopiero potem out dla Kwietnia? Ale to są tylko moje przypuszczenia.

   Usuń
  3. KWIECIEŃ OD TEJ PORY JEŚLI PÓJDZIESZ DO KOGOKOLWIEK I ZACZNIESZ U NIEGO SZUKAĆ PRZYSTANI TO WIEDZ, ŻE TA OSOBA ZOSTANIE OKRZYKNIĘTA JAKO TWÓJ ZBOCZONY SPRZYMIERZEŃCA I BĘDZIE MIAŁA PRZEZ CIEBIE KŁOPOTY WIZERUNKOWE.
   Skończyło się naiwne myślenie, że do ludzi docierają dowody i argumenty. Teraz powalczymy kwiecień twoimi metodami zboczeńcu skurwiały.

   Usuń
  4. Mnie to zaczyna przestawać interesować. Właściciele tydzień temu dostali ostrzeżenie przed kwietniem mieli czas na zapoznanie się z dowodami. Nie zapoznali się, olali, pies ich ganiał ich brocha i ich życie. Skoro nie wstydzą się współpracować z kwietniem to pewnie też nie będą się wstydzić jego wyczynów i zrównania ich z poziomem kwietnia.

   Usuń
  5. Oj widze juz Kwika jak bedzie dumny jak paw i oglosi to jako sukces i bedzie pierdolil na swoich wypocinach na YT przez pół filmu, oczywiście nie zapomni postraszyć prokuraturą i certyfikatami z CIA, CBA, Trybunalu Europejskiego, WSI, PKO, SKO i PKP

   Usuń
  6. kwik się nie zmieni jak zwykle zaczyna od tekstu tutaj zadzwoni taki jeden wariat z Warszawy, po prostu niech demoluje kolejny ośrodek, co się tym przejmować, może w końcu gdzieś coś wysadzi, musi ostro nawywijać, psychicznego tak o ciężko ujebać zawłaszcza jak ma papier od psychiatry

   Usuń
  7. Coś tu śmierdzi z tą korespondencją od Tadeusza, czy jego emisariusza. Wystarczy siąść na kamieniu aby dostać przekaz, że coś tu nie gra i nie klei się. Ktoś tu bardzo zakombinował i być może Tadeusz nie ma nic wspólnego z tymi tekstami.
   Dlaczego? Bo nie ma w tym logiki.
   Nie ma jej też w tym, że Gall, nie interesują Ciebie informacje o Kwietniu, tylko wolisz skupiać się na cycatej. W tym też nie ma logiki.

   Usuń
  8. Emisariuszem jest Cycatka :)

   Usuń
  9. Galu a nie wziołes pod uwage że to może sam kwiecien probowal sie podszyc pod tadka i was sklucic ? bo innaczej jakos logiki jak kolega napisal w tym nie ma

   Usuń
  10. Na 100% pisałem z tadeuszem. Przeczytaj uważnie screeny w głównym temacie on tego rzekomego emisariusza zapowiadał z własnego konta/

   Usuń
  11. No to skoro zapowiadał z własnego konta a tamten pisał z innego to tym bardziej nie był to on a ktoś pewnie inny po za tym tadeusz jak widac nie popelnia błędów ort a ten emisariusz ma ich dużo przeanalizuj to dokladniej bo sie pogubiles gall

   Usuń
  12. Nic się nie pogubiłem.
   Krasnojarski tu na tym blogu wpierw pisze z własnego konta, że jest w terenie i ma propozycję, ale o tym napisze mi jego emisariusz. Tego komentarza nie opublikowałem w komentarzach, ale pokazałem go w skreenach.
   Następnie jeszcze w tej samej godzinie pisze do mnie ten jego niby emisariusz i pertraktuje.
   Krasnojarskiemu chodziło o to by na koniec wyprzeć się tej korespondencji i by zwalić na rzekomego emisariusza tego typu propozycje jakie mi składał.
   Tylko debil nie domyślił by się, że to żaden emisariusz tylko sam krasnojarski.
   Zapoznaj się ze wszystkimi screenami w głównym temacie to się przekonasz.

   Usuń
  13. PS
   Tadeuszu Krasnojarski ty zboczony skurwysyny tępy kmiocie jebako kamerkowej kurwy nie insynuuj nikomu, że ja się pogubiłem z anonimów bo gołym okiem widzę, że już 5 komentarz mi tu piszesz w te nutę mimo, że dowody wskazują, żeś to ty do mnie pisał kurwo nie myta.

   Proszę Państwa cala ta niby polemika powyżej to robota Krasnojarskiego udającego anonima chcącego zasiać ferment, że on ze mną nie pertraktował.
   Słuchaj skurwysynu niedługo będę miał na ciebie łachudro namiary jak i na innych i wtedy zatańczymy tak, że ci się kurwiu odechce eksploracji, sexploracji i tworzenia intryg. Pomagałeś kilka lat skurwysynowi kwietniowi i za to poniesiesz konsekwencje, nie szybko, ale poniesiesz i zostaniesz wpisany z imienia i nazwiska, adresu i wizerunku w szereg zboczeńców towarzyszących kwietniowi.

   Usuń
 33. E tam, nie badz taki macho hehehe. nie w tobie sie zakochala , a w stolicy.
  Co nie wylapales jej intencji?
  Nie ? to przesluchaj uwaznie ,to co nagrales.
  Zwykla wsiowa dupa na cztery nogi kuta.
  I same pierdoly naopowiadala , nic nie wnoszace do tematu.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tu masz rację. Dziwnym zbiegiem okoliczności wsiowe dupy lub dupy prowincjonalne umią udawać zakuchane by zahaczyć się o mieszkanie i życie w stolicy.
   Co do tych pierdół to bym się nie zgodził, może i pierdoły, ale jak ktoś napisał tu jak je pozbierać to wyłania się obraz kwietnia jakiego nie znamy.

   Usuń
  2. Gall, tak piszesz jakbyśmy żyli w latach siedemdziesiątych, film "nie ma róży bez ognia" z tym pchaniem się do stolicy.

   Usuń
 34. Chciałem zobaczyć, co na kwietniowym blogu, a tu taki text:

  Projekt Riese Inna Rzeczywistość został zamknięty. Nie będzie jego ponownej reaktywacji. Próg mojej tolerancji co do działań pana Kwietnia został przekroczony. Dość. Nie pozwolę sobie na jakiekolwiek dalsze pomówienia. Uprzedzam, że jeśli od dnia 12 czerwca 2017 roku dojdą do mnie wiadomości, że pan Kwiecień zbiera pieniądze na wykup domeny, serwera czy że go szantażuję te pomówienia natychmiast znajdą swój finał w Sądzie Rejonowym podległym dla właściwego mi miejsca zameldowania, gdzie stanowczo będę domagał się rekompensat finansowych. Proponuję na początek zapoznać się z paragrafem 212 Kodeksu Karnego. Nie będę prowadził jakiejkolwiek walki internetowej. Nie zamierzam pomawiać czy szkalować pana Kwietnia, nie będę prowadził blogów, filmów rejestrów czy czegokolwiek związanego z panem Kwietniem w celu jego dyskredytacji. Nie będzie mnie interesowała jakakolwiek działalność pana Kwietnia. Prywatne działania jakie pan Kwiecień prowadzi na swoim blogu czy kanale YouTube dotyczących historii osobiście mnie nie interesują. Podczas zamykania projektu Riese co miało miejsce w lutym 2017 roku ustalaliśmy, że nie będziemy pomawiać się wzajemnie czy szkodzić sobie w jakikolwiek sposób. Ja słowa dotrzymałem. W przypadku kontynuacji szkodliwych działań przez pana Kwietnia dotyczących mojej osoby lub osób ze mną związanych i mi bliskich użyję wszelkich możliwych środków prawnych jakie są mi dostępne do uzyskania satysfakcji. Ponadto oświadczam: Nie kontaktuję się z panem Kwietniem w żadnej sprawie ani on ze mną. Stanowczo chcę podkreślić, że jakiekolwiek twierdzenia że pan Kwiecień rozmawiał ze mną czy z kimkolwiek z mojego otoczenia są fikcją. Nie utrzymuję kontaktów z żadnymi osobami ze środowiska pana Kwietnia. Nie dzwonię, nie rozsyłam smsów ani nie prowadzę żadnej korespondencji drogą elektroniczną. Nie pomawiam, nie szkaluję, nie dopuszczam się pomówień. Dla mnie pan Kwiecień nie jest centrum wszechświata. Od dnia 28.02.2017 roku próbowałem bezskutecznie namówić kogokolwiek na przepisanie domeny rieseinnarzeczywistosc.pl, której jestem właścicielem, za które to przepisanie NIGDY NIE ŻĄDAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY. Nie szantażuję pana Kwietnia co do chęci wyłudzenia czegokolwiek od niego w tym pieniędzy na wykup tej domeny. NIGDY nie wystawiłem domeny rieseinnarzeczywistosc.pl na giełdzie domen. Nie zamierzam uczestniczyć w żadnej zbiórce pieniędzy na poczet przepisania domeny czy utrzymywania serwera. Nie zamierzam wdawać się w jakiekolwiek przepychanki pomiędzy panem Kwietniem a panem Sidorem. Nie udostępniam żadnych materiałów osobom postronnym ani tym bardziej danych osobowych znanych mi osób i nie ulegnę żadnemu szantażowi którejkolwiek z wyżej wymienionych stron konfliktu do ujawnienia personalnych danych czy wizerunku osób, których dobra własne mogły by ucierpieć na skutek działań osób trzecich. Informuję, że odcinam się całkowicie od działalności prowadzonej przez pana Dariusza Kwietnia i znajomości z tym panem. Informuję w imieniu załogi projektu Tropiciele Historii.pl że założyciele oraz osoby współtworzące stronę i forum odcinają się całkowicie od działań pana Dariusza Kwietnia i pana Tomasza Sidora. Tadeusz Krasnojarski.

  Czy kwiecień jeszcze żyje?

  OdpowiedzUsuń
 35. Tomek jak to jest? Kwiecień i Zagórski formalnie zakończyli współprace lub przynajmniej Zagórski już Kwietnia u siebie nie puszcza ale na stronie NTV w zakładce "Ludzie NTV", Kwiecień cały czas tam figuruje, wiesz coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien dostal do Zagora kopa w dupe, jednak Zagorski dalej uzywa tagow na jego nazwisko aby zwabic frajerow do NTV. Ot geszeft.

   Usuń
  2. Dokładnie tak.
   Kilka lat temu zagórski w jednym z alternews powiada, że zakończyli współpracę z kwietniem bo ten zachował się nieelegancko i pod adresem zagórskiego słał pomówienia i oszczerstwa.
   Nie minął chyba miesiąc czy jakoś tak, a zagórski mówi, że darek przeprosił go za te kalumnie.
   Materiały są na YT zagórskiego nawet mam je zarchiwizowane. Chyba je nawet tu na blogu pokazywałem.

   Usuń
 36. Moim zdaniem, temat ten zaczyna być już wyczerpany. Tomek publikuje już takie materiały, które konkretnie kompromitują głuszyckiego barda. Zrobiłeś mu już wielką szkodę, to dzięki twojemu uporowi udało się odwieźć wielu ludzi od tego człowieka, już nie ma pierdolekcji na 100 osób, a jedynie na 10. Większość szeroko pojętego środowiska się od niego odcina. Został sam z małą grupką swoich wiernych przydupasów, którym udaje się raz na jakiś czas zbałamucić jakiegoś idiotę, który prowadzi jakieś noclegi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mimo to skurwiel dalej odstawia niewzruszonego i usiłuje kontynuować nielegalną działalność.

   Usuń
 37. No to chujówka, Tomek. Kwiecień pewnie im naopowiadał głupot, o tobie i stronie, że to wymysły chorego człowieka itd. Ale wystarczy obejrzeć jego nowy film, żeby zobaczyć jaki to mitoman. Właścicieli agroturystyki to nie obchodzi. Liczą na spęd bydła i forsę. Jakąś reklamę im robi. A jak wiadomo nie ma złej reklamy. A może to zwykłe ciołki i tyle, wsioki, których obchodzi forsa i tłuste brzuska. Chcą się tylk nachapać. Nażreć i wysrać. A może mają niemieckie korzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On zawsze tak opowiada. Nawet Pan Jacek Medge w jedej z rozmów ze mną, którą publikowaliśmy potwierdził, że kwiecień obrabia mi tyłek i opowiada niestworzone rzeczy by wyjść na ofiarę psychopaty.

   Usuń
 38. Co tu taka cisza kwiecień zdechł czy co ?

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam, panie Tomku! pozdrawiam serdecznie gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 40. Ciekawe nagranie panie Tomaszu. Wynika z niego,że ten zjeb to pasożyt żerujący na kobietach.

  OdpowiedzUsuń
 41. Ty anonimowy, a co maja do zjeba ,niemieckie korzenie?
  Wlasnie wschodni pomiot, tworzy niestworzone brednie , w tych tematach , i klakieruje Gluszyckiemu Debilowi.

  OdpowiedzUsuń
 42. Ten Krasnojarski to taki sam cwaniak kuty na cztery nogi jak jego cycatka. Podpiął się pod kwietnia by zarobić kase na kubkach i koszulkach i organizacji jego spotkań. Kwiecień to wyczuł i się wszystko rozjebało jak Tadzio na lewo sprzedał kilka koszulek i kubków.
  Tadzio to taki sam czubek jak Kwiecień z taką samą dwuosobowościową mentalnością. Intrygant i taki sam oszust jak Kwiecień. Ta sama patologia.

  OdpowiedzUsuń
 43. kwiecień to tylko takie tępe dzidy potrafi zbałamucić. Inteligentna kobieta, to by na niego nie spojrzała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inteligentna i o normalnej kobiecej przez duże K naturze to by po chwili miała go za idiotę i prowincjalnego przydupasa.

   Usuń
 44. Gdyby ktoś był ciekawy ile ludzi czyta naszego bloga każdego dnia z ostatnich 5.5 miesięcy to proszę:

  http://zapisz.net/images/801_statystyka_wej_na_kr.jpg

  Nas jednego miesiąca odwiedza nieraz więcej osób niż osób oglądających brednie kwietnia na YT.
  Wychodzi na to, że ludziska wpadają tutaj zamiast na YT kwietnia by oblukać podsumowanie jego idiotyzmów :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Prowincjonalny bawi damek Casanowa z Głuszycy chce pokazać wszystkim kobietom tego świata, że tylko on da im szczęście.
  Nawet żonom swoich kolegów jest w stanie zastąpić mężów. To się zaczęło od czasów Zagórskiego kiedy kwiecień wypierdolił mu Dwvi na murku w noc świętojańską. Teraz Zagórski posuwa swoją Devi nie bacząc, że jak ją całuje to tak jakby robił laskę kwietniowi.
  A riese londyn tak samo całując swoją żonkę to jakby cmokał kutasa kwietnia :)))
  Piotruś gorzka prawda, ale prawda.
  Nasz informator, który dostarczył nam materiały ze spotkania w Londynie po obejrzeniu i wysłuchaniu tego materiału z Gośką przypomniał sobie, że gdy na horyzoncie nie było tego Piotrka to kwiecień i jego żona kilka razy lekko się o siebie ocierali na zapleczu podczas wydawania bigosu. Mamy obiecany film z ukrytej kamery na, którym może będzie widać ten moment jak żona kondona londona niby bezwiednie, ale czule i dyskretnie musnęła kwietnia łapkami po tyłku.
  Informator pamięta, że zrobił sporo krótkich ujęć, ktore nie wszystkie dobrze wyszły bo musiał kitrać kamerę, ale pamięta, że podczas pobierania bigosu kamera pracowała i chyba była skierowana na zaplecze. Musi tego nagrania poszukać bo przerzucił je na laptopa, a tego zostawił w Polsce jak był u rodziców.
  Ale tak czy siak nawet bez tego widać, że coś jest na rzeczy.
  Pamiętacie kwietnia udeptującego chrust podczas rozpalania ogniska i tę grubą sukę w klapkach jak sobie żartowała o wacikach? Już wtedy zdumiało, żer nawet nie poczuła się obrażona niewybrednymi żartami kwietnia, które normalnie każdą kobietę powinny urazić. Nie uraziły bo jak żartowniś taką posuwa to stopień tolerancji na jego prostackie żarciki staje się duży.

  OdpowiedzUsuń
 46. Kwiczacy pederasta,z Gluszycy zakreca sie, obok kobiet latwych.
  Przykladem jest Goska (wystarczy wlaczyc material wyzej z nagraniem)
  Goska wprost na pierwszym spotkaniu ,gdyby fryzjer odebral jej intencje,skonczylo by sie to waleniem,u fryzjera na chacie.
  Prostytut sex kamerkowy z Gluszycy ... opiera sie ludzmi,chorymi emocjonalnie, wypatrzonymi,glupimi jak on sam jest.
  Rozsadna i madra kobieta,nie zadala by sie z Gluszyckim naukowcem,ani nie udala by sie, na spotkanie z fryzjerem,bo po co?
  Kwiecien powinien przebadac sie na o obcnosc HIV.
  Tacy jak on, i jego otoczenie sa najczesciej ,nosicielami tej zarazy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem ze bylo by to interesujace gdyby fagas latal z AIDS i zarazal te szmaty, walonego w dupe koniczyne, zone Piotrka i jego przez nia, cycatke i Tadzika przez nia i cala reszte bandy pokurwiencow i zbokow.

   Tak zeby trupem padli kilka lat, wszystkie frajery i szmaty w ktorych zamoczyl schorzalego chuja. To by byl film, patrzec jak jeden po drugim zdychaja bo zyli jak psy i walili sie jak zwierzeta bez rozumu.

   Usuń
 47. Tomasz przesłuchałem całego nagrania. Dla mnie jest oczywiste że babsztyl chciał Cię wykorzystać do zemsty na kwietniu.
  Gdybym nie przesłuchał całości nie uwierzył bym że chciała Ci wleźć do wyra. Ewidentnie umizgiwała się do Ciebie by osiągnąć cel na złość kwietniowi.
  Tomasz możesz powiedzieć jak doszło do tego spotkania? Skąd ona się wzięła w warszawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak przyjechala debilka!
   To ludzie nadpobudzeni emocjonalnie.
   Chorzy psychicznie.

   Kwiecien !
   a przypominasz sobie Baske!-:) te goralke z jaka miszkales we Wroclawiu i zostawiles z niepoplaconym czynszem?,ty skurwysynu?
   Kiedys napisze o tym,niech tylko zlapie nastroju, bo jest o czym pisac.

   Usuń
  2. Wzięła się bo chciała się ze mną spotkać. Przedtem rozmawialiśmy wiele razy przez telefon. Wstawiała mi kit, że niby będzie w Warszawie bo ma tu coś do załatwienia i niby miała się z kimś przedtem spotkać. Usiłowała mnie tego dnia namówić na pójście do teatru bo rzekomo lubi jeździć po kraju i po teatrach, ale ja na ten dzień coś wymyśliłem, że nie będę mógł więc zgodziłem się tylko na to spotkanie. Doskonale wiedziałem, że jak się dam naciągnąć na pójście do teatru na 19-20 to nie będzie wypadało jej nie zaprosić do domu na noc odsyłając do hotelu. Dlatego wyczuwszy jej zamiar wykręciłem się z tego teatru.
   I tak tylko się spotkaliśmy.
   Chcę powiedzieć, że mam z nią wiele rozmów, w których snuła plany przyjazdów do Warszawy i ciągania mnie po niej i po teatrach-niby. Oczywiście odgrywałem rolę "czemu nie" mając nadzieję, że to się odwlecze w czasie i nigdy do skutku nie dojdzie. Niemniej cipa umyśliła sobie, że w styczniu tego roku będzie w Warszawie bo ma niby znów z kimś spotkanie i wtedy jak tego kogoś odprowadzi na dworzec to będzie mogła spotkać się ze mną i pójść do teatru. Nawet kombinowała bilety do tego teatru. Najpierw powiedziałem, że ok, ale z zaznaczeniem, że jeszcze nie wiem czy nie wyjadę w tym okresie do kumpla na działkę. Ta jednak nie zrażona nalegała, aż w końcu skończyło się na tym, że udałem, że wyjechałem i, że nie zabrałem telefonu i nie mogłem jej uprzedzić. Była tak w dupę namolna, że musiałem udać, że mnie nie ma. Po tygodniu napisałem jej wyjaśnienie, że jednak wyjechałem, a tel. zostawiłem w domu, a ta widząc to się obraziła. Co nie oznacza, że jeszcze jakiś czas nie korespondowaliśmy i nie gadaliśmy przez telefon, ale widziałem, że jest zeźlona, że się z nią nie spotkałem choć pizda udawała, że nie jest zeźlona.
   Wszystko mam nagrane więc mogę dowieść tego co piszę. I wszystko w swoim czasie opublikuję bo w tych rozmowach jest jeszcze wiele informacji o tym zwyrodnialcu, któremu towarzyszyła długi czas.
   Ja tych nagrań nigdy nie odsłuchiwałem więc sporo mi się zapomniało co mówiła. Ale zapewniam jest tam wiele szczegółów stawiających kwietnia w bardzo złym świetle.

   Usuń
 48. Już info na księgę gości ośrodka Daszkowskich poszło:

  http://agroturystyka-lomnica.pl/Ksi%C4%99ga-go%C5%9Bci.php

  Piszcie tam prawdę o Głuszyckim zwyrolu póki nie usuwają bo pewnie dawno nie ingerowali w swoją stronę i nie umieją usuwać wpisów.
  Tylko nie piszcie nic za co by was do sądu mogli podać no chyba, że mieszkacie w USA :)

  OdpowiedzUsuń
 49. A wiec tak.
  Mielam kolege , czesto bral udzial w eksploracji, z czystej ciekawosci. i dla zabicia czasu. odrywajac sie od ciodziennych problemow zawodowych.
  Przypadek zrzadzil ze ktos piernal ,na temat Kwika! podajac jego nazwisko i imie, ten skojarzyl zaraz fakty!

  Nasz sex kamerkowy kalibabka , zamieszkiwal we Wroclawiu z pewna dziewczyna o imieniu Baska , pochodzaca z okolic Zakopanego (goralka)
  Dziewczyna wvnajmowala mieszkanie ,do jakiego nasz Gluszycki EXPERT sie wpierd...) swoim dupskiem, w zycie tej biednej dziewczyny, gdzie ta sama musiala placic za mieszkanie ,i na dodatek musiala naszego EXPERTA HISTORYCZNEGO utrzymywac z paru groszy... gdyz ten jak jej objasnial , BYL EXPLORATOREM POSZUKIWACZEM!
  i na rzeczy tak przyziemne, jak zaplata za czynsz, nasz Gluszycki WIESZCZ glowy nie mial!

  Skonczylo sie to dla tej dziewczyny leczeniem w szpitalu psychiatrycznym we Wroclawiu ,po probie prawdopodobnie popelnienia samobojstwa.
  Dziewczyna na dodatek cierpi na anoreksje. i zoltaczke .
  Co DARUSIU skurwelu! nie prawda ,o Basce ? Ja wierze w te opowiesc, o tym bezwzglednym socjopacie KWIETNIU. Znajomy jest czlowiekiem wysoko wyksztalconym, i nie ma fantazji.

  Dariusz slynie nawet we Wroclawiu z zycia na krzywego ryja ,na koszt naiwnych kobiet.jakim zlamal zycie zapijaczone bydle.

  Ja sie tylko dziwie, jak tacy wlasciciele osrodkow ,cenia swoje EGO zadajac sie z takim prostakiem?

  Kwiecien ! gdybym byl rodzicem tej Baski ? to uwierz mi rozbil bym Ci ten ryj, za corke.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli to prawda, to mamy kolejny dowód, że Kwiecień często zarzuca innym dokonanie haniebnych czynów, których sam się dopuścił. Przecież kiedyś zarzucał Tomaszowi, że jakąś panienkę tak hejtował w necie, że ta zaczęła mieć problemy psychiczne i potrzebowała pomocy psychiatry. A tu kwiecień sam kogoś tak urządził.

   Usuń
 50. Przy okazji wychodzi na jaw, ile tzw. gospodarstw agroturystycznych chce oszukiwać ludzi razem z tym "seksploratorem".Jak tak hla piwsko, to może sobie jedynie jezorem poświntuszyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednej z rozmów Gośka mi mówiła coś w ten właśnie deseń, że przez kwietnia miała stresa bo ten coś ją nękał czy coś takiego, ale nie pamiętam dokładnie teraz bez przesłuchania jak to mówiła.
   W każdym razie nie zachował się dobrze za jej pomoc.
   Ona go woziła z jego rzeczami od Magdy z Łodzi do Głuszycy i pomagała mu te rzeczy przechować bo kutas nie miał gdzie ich trzymać. U każdej miał po trochu ich część. Magda miała i jego i tych jego gratów dość więc Gośka pomogła mu je od niej przewieźć z czego część została u Gośki, co potem ja odziedziczyłem w dobrowolnej od niej darowiźnie :)))
   Rodzinny album z dzieciństwa kwietnia, kilkanaście książek sporo zdjęć z pierdolekcji kwietnia, zdjęć z telefonu, dokumentów i szkopski bagnet oraz kilka pomniejszych dodatków.
   Wszystko dostałem w paczce, co nie omieszkałem sfilmować zaraz po jej otrzymaniu. Postawiłem paczkę na podłodze i po włączeniu kamerki ją rozpakowałem pokazując jej zawartość.
   Pokażę wam to wszystko w swoim czasie :)

   Usuń
  2. PS
   kwiecień musiałeś mocno zaleźć tej Gośce za skórę skoro zdecydowała się to wszystko mi przekazać i tyle o tobie naopowiadać niby takich bzdurek z pozoru nic nie znaczących, a jednak pozwalających wyciągnąć o tobie wiele fajnych wniosków ty żebracza naturo i świnio wyjadająca resztki z ludzkich talerzy w barach.
   Zobaczysz kwiecień jak odszukam te fragmenty gdy opowiadała jak przy niej zebrałeś kilka resztek z talerzy w jakiejś knajpie to dopiero będzie do ciebie pasowały te twoje wszystkie kwiiiiczące komentarze, w których wyzywałeś mnie od knurów co to niby ja jem otręby.
   Już ja ci pokaże kwiecień kto tu jest knurem wyjadającym resztki jak świnia z cudzych talerzy-pokażę kwiecień całej internetowej społeczności. Zobaczysz już niedługo ludzka świnio.

   Usuń
  3. Wal po kolei. Samo wyjdzie w praniu. Nier daj mu złapać oddechu.

   Usuń
 51. Tomasz ,historie jaka opisalem,z ta biedna dziewczyna" Baska" to nie jest mit.historiia jest z przed kilku lat i dotyczy Gluszyckiego Specjalisty..
  Przykro ze nie mam mozliwosci kontaktu ,z tymi ludzmi.
  Po prostu jestem ,bardzo daleko.

  OdpowiedzUsuń
 52. Odpowiedzi
  1. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"niedziela, 18 czerwca 2017 18:36:00 CEST

   Wczorej se próbowałem oglądnąć drugi raz i się nie chciało otworzyć, jakiś problem jest

   Usuń
 53. Proszę bardzo, Kwiecień już nawet na swoim blogu udostępnia przeróbki które go kompromitują ;>

  OdpowiedzUsuń
 54. Przeczytałem w necie: W Jedlinie-Zdroju powstaje replika wagonu Hitlera. Miłośnicy historii stworzyli wierną kopię wagonów, które wchodziły w składu mobilnej kwatery "Amerika". Wagony znajdują się obok dolnośląskiego pałacu Jedlinka i są już dostępne dla zwiedzających. Szczegóły http://wroclaw.onet.pl/z-tego-pociagu-dowodzil-adolf-hitler-jego-replika-powstala-w-jedlinie-zdroju/84n7ryh. Możliwe, że nasz głuszyczanin z jołopkiem wezmą w pacht stacyjny sraczyk. Wszak kwiecień jest dobry w wypróżnieniach do garnków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka wierna replika okleili dyktą współczesną platformę i pomalowali od wierna replika .

   Usuń
 55. Panie Tomaszu nie do końca można się z Panem zgodzić , Pan DK jest w jednej kwestii expertem , żeby wymyslać takie bajki i to na poczekaniu to jednak też trzeba mieć talent. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki kurwa talent? Zjebany mózg prędzej. Nikt zdrowy w jego wieku tak nałogowo nie łga. To nieudacznik życiowy który do roboty nie pójdzie bo nic nie potrafi. Był grabarzem w Łodzi to go wyjebali. Nawet dołów kopać nie umiał.

   Usuń
  2. To był sarkazm z mojej strony

   Usuń
  3. on to pierdoli jak jest najebany albo na fecie to mu temat leci. Hutmen go kiedys puntkowan na jednym filmie jak jedno piwo odwarte mial a drugie juz czekalo.

   Usuń
 56. Tomek co się stało że film zniknął. Google usunęło?

  OdpowiedzUsuń
 57. Uwaga, co się dzieje, zniknęło z tego bloga nagranie filmowe z Małgośką. Czy to robota kwietnia, czy krasnoarmiejca?

  OdpowiedzUsuń
 58. Kwiecien ,ten frajer, nadal wywiad z Malgocha do You Tube, i skasowali!
  Co frajerze , i tak wszyscy sie dowiedzieli ,jaki kutas jestes.
  Gluszycka Kalibabka.

  OdpowiedzUsuń
 59. nie można odtworzyć nagrania ;(

  OdpowiedzUsuń
 60. Mieliśmy chwilowe kłopoty techniczne z wyświetleniem okna podglądu tego materiału przez błędnie wpisany kod HTML odtwarzacza spowodowany edycję tematu i pracy na tablecie, ale już to naprawiliśmy i znów jest widoczny.

  OdpowiedzUsuń
 61. DODATEK 1

  1000 złotych
  dla każdego
  kto dostarczy dowodów na:
  1
  nielegalne oprowadzanie grup przez dariusza kwietnia po górach.
  2
  nielegalne pobieranie opłat przez dariusza kwietnia za spotkania i oprowadzanie grup po górach.
  3
  pobieranie pieniędzy i nie wystawianie paragonów za noclegi i spotkania przez właścicieli ośrodków, w których dariusz kwiecień organizuje swoje spotkania.
  Jeśli uda Ci się nagrać ukrytą kamerą jak dariusz kwiecień pobiera kasę za swe spotkania i robi to w celach zarobkowych nie wystawiając paragonu fiskalnego, to dostaniesz za taki materiał 1000 zł.
  Jeśli dostarczysz dowodów w postaci nagranej rozmowy telefonicznej, w której dariusz kwiecień omawia warunki uczestnictwa w spotkaniu z nim i płatności JEMU za nie, to dostaniesz za to 1000 zł.
  Jeśli zdobędziesz dowód, że wpłaciłeś mu do ręki lub na konto bankowe opłatę za spotkanie i terenową wycieczkę, to dostaniesz za to 1000 zł.
  Jeśli zdobędziesz dowód, że właściciel ośrodka gdzie dariusz kwiecień organizuje spotkanie pobierze opłatę za nocleg i wyżywienie, a nie wystawi Ci paragonu fiskalnego, to za taki materiał dostaniesz 1000 zł.
  Jeśli zdobędziesz dowód, że dariusz kwiecień organizuje indywidualne wyprawy w teren za, które pobiera opłaty bez wystawianie paragonu fiskalnego, to za taki materiał dostaniesz 1000zł.

  Jeśli nie wiesz jak i czym zdobyć takie dowody skontaktuj się mailowo z Gallem Anonimem pinokioriese@gmail.com lub zadzwoń: do Tomasza: 500 - 420 - 579

  OdpowiedzUsuń
 62. https://www.youtube.com/watch?v=tgEtk2GJYRo&feature=youtu.be

  Ja pierniczę zobaczcie kamerkowe kurwiszcze zostało etatową nosicielką kamery tadzia krasnojarskiego.
  Tadek ty prostytucie jebany robisz z historii taką samą kurwę jaką jest twoja julka i jak to robi kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CYTAT Z FORUM MIESZKAŃCÓW GŁUSZYCY:

   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#skomentuj

   CYTAT:

   Jeszcze do niedawna Tadeusz Krasnojarski stanowił główny trzon projektu dariusza kwietnia pt. riese inna rzeczywistość i prowadził mu forum pod linkiem:

   WWW.rieseinnarzeczywistosc.pl

   Dziś pod tym linkiem widnieje oświadczenie Krasnojarskiego, w którym pisze, że zaprzestał działalności z kwietniem i opisuje tam jak kwiecień go szkalował.
   A teraz nasz Tadzio krasnojarski po odbiciu kwietniowi kamerkowej partnerki działa z nią w terenie i się z nią afiszuje.
   Zobaczcie sami na tym filmie Tadeusza krasnojarskiego widać tę kurwiszcze, które jebało się z kwietniem na sex kamerce:

   https://www.youtube.com/watch?v=tgEtk2GJYRo

   A Tu macie mały mix z kadru z tego filmu z tą Kurefką i jej występami na sex kamerce:

   http://zapisz.net/images/660_s_odka_cycatka_i_tadeusz_krasn.jpg

   Wyobrażacie to sobie ludziska by kamerkowe kurwiszcze lansować na filmach poświęconych propagowaniu historii?
   Jeszcze niedawno to kurwiszcze wiodło prym na forum kwietnia, a teraz działa pod skrzydłami jego do niedawnego przyjaciela. Pewnie musi nieźle ciągnąć, ze ta banda starych capów ją tak przy sobie trzyma.

   Usuń
  2. http://zapisz.net/images/660_s_odka_cycatka_i_tadeusz_krasn.jpg

   To trzeba mieć tadziu chcicę by takie coś u siebie trzymać.
   To zdjęcie trzeba rozesłać po wszystkich grupach eksploracyjnych i kanałach na YT by wszyscy wiedzieli że tadeusz krasnojarski i tropiciele historii to kamerkowi amatorzy wdzięków obleśnej kurwy.

   Usuń
  3. Kurwiszcze przechodzi z rąk do rąk jak kobyła na czasowe użytkowanie :)
   Jeden podyma kilka miechów potem kolejny i tak kurwiszcze zalicza wszystkich z ODYNA KLINA i Tropicieli Historii.
   Oni powinni zmienić nazwy na poszukiwacze darmowych dziwek, a nie poszukiwacze tajemnic.

   Usuń
  4. 1:46 https://www.youtube.com/watch?v=tgEtk2GJYRo&feature=youtu.be
   To Julcia w pełnym szamerunku, ze sprzętem nakręcalniczym filmy. Czy to, co dzierży w dłoni, to słynna, o której wszyscy rozpisują się w necie, sexkamerka? Przyszło mi przypadkiem do głowy, że może Tadzik krasnojebiec, to ten wydziarany od trójkąta z kwietniem. Czy kto widział Tadziowy fizys? A moż go ktoś opublikować?

   Usuń
 63. A TAK SIĘ PRZYTULAŁ a teraz pluje
  http://static2.iwoman.pl/i/galeria/127/15/536191.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I miały byś wspólne eksploracje Włodarza, kursy ratownictwa kataklizmowego i co tam jeszcze miało nie być, a jest wykopanym idiotą na aut.

   Usuń
  2. Ale pan Krzysztof Sz. musi sie wku.... teraz za znajomosc z z SS Głupem won! a nie von Kwietniogarnkoobsraczem he he

   Usuń
  3. Z jakiej to daty ta fota? Bo słyszałem, że swego czasu czeladź Szpakowskiego pogoniła kopami kwietnia i chyba poszczuła psami za myszkowanie po terenie kompleksu.

   Usuń
  4. Forka z 2013 zanim go pogoniono.
   Joanna Lamparska , Krzysztof Szpakowski , Andrzej Boczek oraz Dariusz Kwiecień -Basia - Brodek - Radek .Zdjecia A. Boczek materiał J. Lamparska -Zamek za mgłom - oraz C.T Włodarz . 

   Usuń
 64. Tomasz dobra inicjatywa z tymi nagrodami. Trzeba zakończyć raz na zawsze to oszukiwanie ludzi. Sam chętnie dorzucę się do nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 65. Tomasz nie masz nic przeciwko wstawieniu tego materiału na Youtube? Linka nie podam na razie by się film z tagami przemieszał z filmami kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam nic przeciwko. Im wiecej ich będzie na YT tym lepiej.

   Usuń
 66. Tomek kiedy kolejne części? ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj nie wiem, ale niech ta na razie się dobrze przegryzie i radzę ściągać na komputery bo może się każdemu kiedyś przydać jako pamiątka :)
   Ale na pewno niebawem kolejne odcinki.

   Usuń
  2. To następny daj tytuł "dziewczyna do wzięcia"

   Usuń
 67. Kwiecień sąsiedzi jeszcze nie otruli się odorem z twoich butów na klatce?

  http://zapisz.net/images/958_buty_kwietnia_na_11_listopada_.jpg

  http://zapisz.net/images/285_buty_kwietnia_na_11_listopada_.jpg

  Czemu nie otwierasz drzwi jak ktoś do ciebie zboku puka? Boisz się dostać w mordę za swoje skurwysyństwa czy może nie chces by matka dowiedziała się prawdy o tobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd masz te zdjęcia? :P To na serio klata schodowa i buty Kwietnia? haha :P

   Usuń
  2. Tak jebie ze matka kaze mu je sciagac przed drzwiami. Smierdziel jebany.

   Usuń
  3. Buty przed drzwiami, typowi Ukraincy. Polacy czy Slazacy i Kaszubi trzymaja buty w przedpokoju, laubie lub przedsionku. Ale kurwa nie na korytarzu jak Ukry.

   Usuń
  4. Tak to klatka schodowa i drzwi i buty kwietnia :)

   Usuń
 68. Dzizas jakie kalosze Her Alfonso modello 2017. Kwiecien lepiej zacznij feta handlowac to lepiej na tym wyjdziesz. A nie to bedzie jak z kasa za kamerke przecpasz co zarobisz hehe.

  OdpowiedzUsuń
 69. Hhahahhahhahah!!!!! Ja pier... aż z monitora śmierdzi podkowami na sam widok ;)

  OdpowiedzUsuń
 70. OTWÓRZCIE WROTA bo smierdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Tomku piszesz:
  "Jeśli zdobędziesz dowód, że wpłaciłeś mu do ręki lub na konto bankowe opłatę za spotkanie i terenową wycieczkę, to dostaniesz za to 1000 zł."
  Nie wiem czy to dobry interes dla ciebie.
  Jeżeli wpłacę powiedzmy te 200 złotych na konto Kwietnia, i pokarze ci dowód wpłaty w pdf, to zgarnę 1000 złotych?
  A jeżeli to samo zrobi kilka osób, to masz kilka tysięcy mniej w kieszeni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę się martwił jak dostanę takie materiały :)
   Ale kwiecień będzie się martwił bardziej-zapewniam.

   Usuń
  2. Nie róbcie sobie jaj. To są buty jego mamy, jego buty mają po pierwsze logo RIR, a po drugie są ponacinane kłami wilkołaków...

   Usuń
 72. 21:08:00 CEST
  Skąd masz te zdjęcia? :P To na serio klata schodowa i buty Kwietnia? haha :P

  Kiedys ktos powinien nasrac ,w te jego trzewiki-:) jak on to zrobil ,srajac do garnka ,w osrodku na Sobonou -:)

  OdpowiedzUsuń
 73. oszuści i złodzieje daszkowski sławomir i hannawtorek, 20 czerwca 2017 14:25:00 CEST

  Ośrodek Hanny i Sławomira Daszkowskich to ośrodek złodziei

  ZOBACZCIE LUDZIE WŁAŚCICIELE OŚRODKA GDZIE ZAKOTWICZYŁ SIĘ KWIECIEŃ TO JEBANI OSZUŚCI!
  Na ich kanale YT od dwóch lat wisi komentarz o takiej treści:

  Norbert Fusiek2 lata temu
  Temu Panu wplacilem zaliczke w lutym 2014 na pobyt lipiec.Zmiana planow spowodowala ,ze zrezygnowalem z pobytu 25 maja. Do dnia dzisiejszego nie otrzymalem zadnej informacji odnosnie dalszego przebiegu sprawy .Odradzam wplacanie jakichkolwiek zaliczek.

  Poniżej screen tego wpisu:
  http://zapisz.net/images/402_agroturystyka_omnica_g_uszyca_.jpg

  Okazuje się, że oszuści Daszkowscy dobrali się jak w korcu maku z oszustem Dariuszem kwietniem, który tak samo wyrwał od wielu ludzi pieniądze i nie zwrócił lub wykorzystał wielu ludzi, którzy zainwestowali w jego działalność i się przejechali z czego kwiecień nie oddał ani grosza.
  Tutaj złodzieje Daszkowscy wzięli zaliczkę i nie oddali, co równa się z kradzieżą.
  To są złodzieje tacy sami jak kwiecień i wszystko wskazuje, że ten cały ośrodek jest w ogóle działający na dziko bo nigdzie w sieci nie ma ich NIP ani REGONu.
  PRZESTRZEGAM PRZED OŚRODKIEM

  Hanna i Sławomir Daszkowscy
  Ustronie 1A, 58-340 Głuszyca
  http://agroturystyka-lomnica.pl/Home.php

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Facet zrezygnował i miał do tego prawo. Zrezygnował na tyle wcześnie więc tamten na pewno znalazł na jego miejsce inne osoby.
   Pokrzywdzony napisał, że właściciel ośrodka nie tylko nie zwrócił mu kasy, ale nawet nie udzielił żadnej informacji dlaczego.
   Wnioskuję, że wpłata była dokonana bez podpisania umowy określającej co dzieje się z przedpłatą w chwili rezygnacji z pobytu przez wpłacającego. W takim razie zwrot wpłaty powinien nastąpić.

   Usuń
  2. Z racji moich służbowych częstych wyjazdów i rezerwacji ośrodków, hoteli czy pensjonatów to za nim Daszkowskich wsadzicie na stos i ich podpalicie za ich nie chybne praktyki może jeden z drugim trochę zaczerpnie języka! Kolega który zrobił przedpłatę na ich ośrodek to w umowie był to zadatek czy co? Ludzie trzeba czytać umowy i nie płakać nad rozlanym mlekiem. Osobiście sam się przekonałem że należy rozmawiać. Najczęściej jest tak że zadatek rezerwacji za pokój nie podlega zwrotowi. Ludzie nie róbcie taniej sensacji!

   Usuń
  3. Nie znamy szczegółów umowy i nie wiemy czy takowa w ogóle była spisana. Nie wiemy jak duży był zadatek i czy nie był za duży względem ew. rekompensaty za rezygnację z pobytu. Nie wiemy nic.
   Wiemy natomiast, że właściciel wziął, mordę wsadził w kubeł i nawet nie wyjaśnił swego stanowiska.
   Wypadało by jednak na jego miejscu zachować się przyzwoicie i wyjaśnić wpłacającemu dla czego nie chce oddać zadatku.
   Gdyby właściciel ośrodka zachował się właściwie nawet nie zwracając zadatku i wyjaśnił swoje stanowisko pewnie wpłacający nie miałby pretensji.

   Usuń
  4. Jeżeli to miał być zadatek, to musi to jednoznacznie wynikać z umówień stron. Art. 394 § 1 k.c. przewiduje, że w braku odmiennego zastrzeżenia umownego albo zwyczaju zadatek dany przy zawarciu umowy ma to znaczenie, że w razie niewykonania umowy przez jedną ze stron druga strona może bez wyznaczenia terminu dodatkowego od umowy odstąpić i otrzymany zadatek zachować, a jeżeli sama go dała, może żądać sumy dwukrotnie wyższej. A więc instytucja zadatku musi być wyraźnie wyartykułowana w umowie. Brak tego uważa się za zwykłą zaliczkę, a więc nie dojście do skutku umówionego zdarzenia skutkuje obowiązkiem zwrotu zaliczki.

   Usuń
 74. Proszę wszystkich o uwagę. Znam Tadeusza od wielu lat. wiele wspólnie przeżyliśmy. Znam też sytuacje z Julią. Dzięki Tadkowi ta niewiasta podniosła się z moralnego upadku i zaczyna wychodzić na prostą. Zerwała z degrengoladą życia z takimi osobnikami, jak kwiecień i jego ferajna. Chce naprawić swój dotychczasowy, niecny moralnie żywot. W ramach pokuty, jako odwieczne brzemię swoich grzechów dźwiga najcięższą kamerę, by nie zapomnieć o swoich dawnych bezeceństwach na sex kamerkach. Dlatego proszę o wyrozumiałość dla tej osoby, bo każdy ma tytuł do poprawy, oczywiście z wyłączeniem łajdaka kwietnia. Szacunek dla tutejszych blogerów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak kurwa może się podnieść z moralnego upadku? Kurwa do końca życia zostanie kurwą bo jak raz nią się stała to zostanie choćby nie wiem co.
   I choćby targała za tadziem cały ekwipunek grupy ODYN na plerach to i tak nie odpokutuje tego kurewstwa. :)

   Usuń
  2. A tadzik pisał że Julia nie zna kwietnia osobiście i nigdy się z nim nie spotkała a teraz niby-przyjaciel ale wygląda jakby to sam krasnojarski, pisze że Julia chce zerwać z degrengolada życia z takimi osobnikami jak kwiecień i koledzy. Na szczęście mamy zdjęcia i wiemy jak było.

   Usuń
  3. ha ha dobra trochę pracuję czasem jako społecznik mam styczność z wszelkiej maści patologią, streszczę kurwa pozostanie kurwą tak samo złodziej, morderca, pedofil itd. nigdy się nie zmienią zawsze będzie przeszłość za nim szła jak smród za nieumytym bezdomnym

   Usuń
  4. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"wtorek, 20 czerwca 2017 20:45:00 CEST

   Ludzie, toż to jakiś troll

   Usuń
 75. To może niech nosi te kamerę na zapleczu, po co się pcha przed. Zresztą dziwka nie tak dawno pisała że idzie przez życie z podniesiona głową, zatem nie wynika z tego aby czegokolwiek się wstydziła czy żałowała. Łazi jak to ciele teraz, do powiedzenia nie ma nic ciekawego bo jedynie kopiuj-wklej potrafi zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 76. Pisze ponownie!
  Ten caly " odyn " to nic lepszego od kwika!
  Powielanie dawno przekopanych tematow.
  Oraz dorabianie podziemi,do obiektow jakie ich nie maja.
  A o obiektach naprawde ciekawych ,nie wspomina sie tam,poniewaz te,nie poruszane byly na forum ,a rozwiazywane byly przez dwoje ... troje ludzi,jacy inwestowali w to pieniadze,nie male.
  Z tego powodu Julka "slodka cycatka 25" jest tam jak u siebie w domu :) to samo tyczy sie tadeusza:)
  Tak koledzy z Odynca zywcem zerzneliscie forum TT mareckiego ,doslownie jak kwiecien,
  przypisaliscie sobie odgzane kotlety a .La Dariusz Kwiecien,na dodatek wchodzicie w sex-kamerki:)


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może te sex kamerki to próba pozyskania środków w celu sławnego wsparcia naszych działań jak u Kwietnia. Podobno żadne pieniądze nie śmierdzą.
   Ciekawe jakie pieniądze można na kamerce zarobić.
   Jak się przyjrzałem aktorce to z pewnością nie za wielkie. Ale jak się mówi w pewnych kręgach kto nie ryzykuje ten w Rawiczu nie siedzi. Zbiórka pieniędzy w ten sposób na szczytne cele hmmmmmmm w tym wariactwie jest metoda.

   Usuń
 77. Znowu genialna myśl zalęgła w zielonych, kanclerskich głowach. Szefowa frakcji Zielonych w Parlamencie Europejskim, Niemka z brandemburgii, Ska Keller twierdzi, że trzeba przymusowo do Europy Wschodniej przesiedlać całe muzułmańskie wioski. Dzięki temu integracja muzułmanów z ludami Europy Wschodniej będzie łatwiejsza. „To kompromisowe rozwiązane, z którego wszyscy będą zadowoleni”.
  http://wpolityce.pl/polityka/345079-przesiedlajmy-wioski-miasta-i-narody-tyle-juz-razy-to-robilismy

  OdpowiedzUsuń
 78. No to czasy pavyfikacji wiosek ,tuz,tuz -:)

  OdpowiedzUsuń
 79. Facet wjechal autem dostawczym,w sterte muzumanow,wychodzacych z meczetu.
  Z okrzykiem ...nie nawidze muzumanow.
  To wszystko ma swoje kresy,Europa jest silna,i jak zajdzie potrzeba,to bieda muslimcom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to niestety nie jest żadne rozwiązanie, bo jest islam i ekstremizm, a ten ostatni jest podobnie używany jak wojny krzyżowe itp. Niestety podczas pisania doktryn koranu, ówczesny rząd światowy także używał mind-control, za pomocą obcych zapewne. Wtedy też mieli wizje na kamieniach, i to jakie!!!
   Wystarczy jeden świr, aby zrobić wodę z mózgu milionom. Wystarczy, że to będzie kilkanaście osób.
   Tak, debilu kwiecień, rżniesz głupa na takich samych zasadach. Jeszcze ci się organizacji jakiś zachciewa. Do szkoły najpierw sobie pójdź, bo tacy debile w historii nie lubili edukacji - ani czytać, ani pisać, nie było h*ja we wsi.

   A tak na serio, to jak przyjdzie co do czego, to damy radę. Nie ma się czego bać. Żaden rząd się nie utrzyma, jak będzie pitolił o wzbogaceniu kulturowym, kiedy będą gwałcone nasze kobiety. Gnoje komuchy to wiedzą.
   Być może mamy to szczęście, że żyjemy w Polsce. Nacjonalizm się rozwija i będzie się poszerzał wobec tego typu zagrożeń. W naszym przypadku bardziej chodzi o bolszewizm niż o radykalny islam.
   Żadnemu czerwonemu debilowi, komuchowi i bolszewikowi, nie trzeba chyba przypominać, że nacjonalizm to nie jest faszyzm i nazizm.

   Bardziej na serio, w Anglii jest makabryczna ilość przypadków ataków na muzułmanów, czy winni, czy niewinni. Lekko nie mają.
   Trudno sobie wyobrazić, aby w Polsce muzułmanie setkami modlili się na ulicach, czyli używali demonstracji wiary. Co zrobiliby Polacy?

   Usuń
  2. ///Co zrobiliby Polacy?///

   No cóż idę o zakład, że zadyma w Europie będzie i to spora. Wróci nacjonalizm, czystki etniczne i Europa się oczyści.
   Nie mam co do tego wątpliwości.
   Choć na ulicach widzę palantów w rurkach, kolorowych jebanych pedalskich koszulkach z gwiazdorskimi fryzurkami wyglądających na cioty, to mimo wszystko widzę sporo normalnych ludzi, którym wcale do śmiechu nie jest.
   Co tydzień słyszymy o zamachach. Teraz czarne afrykańskie nieroby zabiły Polaka paląc go żywcem. Nóż się w kieszeni otwiera.
   Patrzę na to wszystko i zastanawiam się kiedy pojawi się w narodzie duch Sobieskiego i wyczyści przynajmniej naszą ziemię z tego świństwa, które co krok wciska brudne kebaby za pare złotych motłochowi? Kiedy w Europejczykach obudzi się zew walki o swoją ziemię i ład i porządek gwarantujący spokój i bezpieczeństwo?
   Kiedy tą bandę najeźdźców i ich zapraszających lewackich zdrajców zmieciemy z powierzchni naszej Europejskiej ziemi?

   Usuń
  3. PS
   I kiedy takich pierdolonych kwietniów będziemy utylizować by nie kalali naszej historii i nie dawali negatywnego wzorca....

   Usuń
  4. Debilizm nie jest w Polsce przestępstwem, więc utylizacja kwietnia nie wchodzi w grę. Można powiedzieć, że kwiecień wzbogaca nas kulturowo i to wystarczy.
   Obecni Turcy, czy ci od kebaba w Polsce, to są już nasi, zasymilowani. Popełniają takie same przestępstwa jak Polacy. To nie jest problem. Problemem jest obce nam kulturowo i mentalnie lewactwo.
   A duch Sobieskiego (ładne określenie duchowe) jak najbardziej istnieje teraz. Gdyby nie to, ludzie wybraliby następnego syna NKWDzisty.

   Usuń
  5. Szwedzka księżna Frankopan z apelem do Polaków: Nie bójcie się!
   https://www.youtube.com/watch?v=7hao-aj5KKc
   No proszę, to a propos narodowego szacunku do samego siebie.

   Usuń
 80. Wychodzi na to, że jak kwietnia zostawi jedna to łapie się za jej koleżankę.
  Przesłuchałem całości i dochodzę do wniosku,że te co mu ulegają to tak samo jak on mają nierówno pod sufitem.

  OdpowiedzUsuń
 81. Darek, opierdalasz się z pozdrowieniami w ostatnich filmach, więc ci pomogę leniwa gnido.
  Pozdrowienia dla Ali z twardym roszkiem i grupu CHujTeCe!

  OdpowiedzUsuń
 82. No cóż, Kwietniowi pozostaje już tylko jedno. Ubrać śmierdzące buty i niewypraną koszulkę, pójść do lasu za Biedronką i nakręcić nowy filmik gdzie zacznie od słów "powracam znowu do korzeni do tematu Bartnika i Jareckiego, od tej pory zajmuje sie tylko i włącznie tematem Riese i Jeste z KTC." Swoją drogą ciekawe że nie wspomniał że tubkę po maści nie znalazł dzięki przewodnikowi Riesengebirge której to umiejscowienie zaznaczono na mapie.

  OdpowiedzUsuń
 83. Zobaczcie Daszkowscy też mają psa. Czarny kudłaty spokojny w typie kwietnia.

  https://youtu.be/qlXoGSRqMs0?t=44

  Oj daruś czy właściciel już wie, że mu go zdymałeś?

  OdpowiedzUsuń
 84. Ha! Znalazłem potomka Jareckiego w Głuszycy! I też ładnie śpiewa. Tylko nie wiem czy również po francusku, po niemiecku i rosyjsku? Zobaczcie 8;03 https://www.youtube.com/watch?v=qDexsKWrK0c

  OdpowiedzUsuń
 85. Dobra wiadomość.
  W Głuszycy funkcjonują normalne osoby związane z eksploracją tajemnic II WS. Jeśli coś znajdą, wygląda to tak:
  https://www.youtube.com/watch?v=oNd04EHQTjY

  Tego nie zobaczysz u kwietnia, chociaż nie wiadomo jak bardzo będziesz błagał. Głuszyca jest normalnym miejscem, z normalnymi ludźmi z pasją. Złodzieje i szabrownicy już wymarli, no chyba, że dobrze wyedukowali swoje dzieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 1:20 Jakub Bortnik z Wałbrzyskiej Grupy Sztolniowej przynajmniej wprost szczerze powiedział, że tam skarbów się nie spodziewa choć każdy o nich marzy, i to jest szczere i prawdziwe stwierdzenie do, którego większość pseudo poszukiwaczy się boi przyznać udając eksploratorów i badaczy pseudo historii.

   A tak w ogóle to czy przypadkiem durna pała kwiecień mając w Głuszycy taką konkurencję nie wymyślił bzdur o niejakim "Bartniku" na złość temu Jakubowi Bortnikowi z racji jego nazwiska?
   Jak znam debila to mógł mieć z nim kiedyś jakąś scysję i na złość ukuł historię przekręcając nieco jego nazwisko w swych opowieściach.
   Kwiecień nie raz insynuował znanym sobie osobom różne rzeczy nie mówiąc wprost o kogo chodzi lub przekręcając ich nazwiska. Taka to szczwana żmija z tego kwietnia.

   PS
   Czy znany jest dalszy ciąg tego odkrycia?

   Usuń
  2. Film jest z 2012 roku, niestety nie wiadomo, co dalej było z tymi korytarzami. Prawdopodobnie kilkanaście metrów i finish.
   W filmie jest jakaś dziwna sugestia, że jest to część ogromnego, potężnego i największego kompleksu podziemi nazistów. Gówno prawda, bo Riese jest mikroskopijnym wypierdkiem w porównaniu z faktycznymi podziemiami, jakie budowali Niemcy podczas II WS. Do tego nikt nie chce się oficjalnie przyznać. Wydymane w kosmos wielkości, naj... naj... naj. Do tego robili tutaj super..., hiper... max.../ I co ku*wa jeszcze.
   Jeszcze o największej na świecie fabryce kondomów nie było. Pomysł do wzięcia za darmo.

   Usuń
  3. Kwiecień, łykasz? Tabun, statki antygrawitacyjne, kondony z technologią kosmiczną, rozdziewiczanie na odległość, czyli seks astralny sterowany przez nadajniki na Ślęży już w 1938 roku. Przecież to widziałeś.

   Usuń
  4. 8:03 https://www.youtube.com/watch?v=qDexsKWrK0c jest młody jarecki, co prawda z Jeleniej góry, ale zawsze coś.

   Usuń
 86. A co tam u przygłupa koniszczyny na tym jego miernym pseudoforum? Zagląda tam ktoś jeszcze? Dalej toczy ynteligentne dyskusje z tym pajacem srukiem? We dwóch to odsłon nie nabiją za dużo :)

  OdpowiedzUsuń
 87. TW Dariusz Stolzmann ps. "Kwiecień"środa, 21 czerwca 2017 17:24:00 CEST

  https://www.youtube.com/watch?v=Lxbdvo2vFwc

  Dzień uchodźcy na youtube... I reakcja internautów. Spójrzcie na łapki, czy komentarze (którym youtube wypowiedział wojnę, jednak ją przegrywa, chyba będą musieli wyłączyć jak kwiecień)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adolf Hitler ,,antyrasista'', który przy pomocy uchodźców i multikulturalizmu chce zniszczyć Żydów

   https://www.youtube.com/watch?v=nmkTMa4u1rc

   Usuń
  2. Celem multikulti jest przede wszystkim zniszczenie państw narodowych. Nie wiem Uinf co za propagandę tu siejesz. Żydzi, cwaniaczki, nie wpuszczają uchodźców.

   Usuń
  3. Muhammad Ali: Nie wolno mieszać ras, ponieważ każda rasa jest inna, a mieszanie zabija je

   https://www.youtube.com/watch?v=FvGsMgcmgYo

   Usuń
  4. Żydzi zawierają małżeństwa głównie między sobą, jest to część ich tradycji, którą kultywują od zalania dziejów. Ale ja nie mam z tym problemu. Problemem nie jest mieszanie ras, ale ortodoksyjna religia.

   Usuń
 88. Do Anonimowego (środa, 21 czerwca 2017 13:49:00 CEST)
  Piszesz:
  "Obecni Turcy, czy ci od kebaba w Polsce, to są już nasi, zasymilowani. Popełniają takie same przestępstwa jak Polacy. To nie jest problem. Problemem jest obce nam kulturowo i mentalnie lewactwo."
  Czy cię do końca popierdoliło?
  Są nasi? Za dużo Dareckiego oglądasz i mózg ci się zlasował. Nie wiesz, że w Koranie jest napisane aby oszukiwać niewiernych.
  A poza tym, skąd wiesz co oni myślą o Polakach i tobie? Znasz ich z widzenia. Ale czy żyłeś w tej społeczności?
  Zobacz co dzisiejsi Turcy wyprawiają w swoim kraju. Erdogana zrobili sułtanem.
  I to jest dopiero trollowanie jakiegoś lewaka.
  I dlaczego nikt tego nie zauważył?
  Islamisty nie zmienisz. Jak są w grupie to trudno im się postawić dominującym osobom.
  I czy ci Turcy umieraliby w ochronie kraju, w którym żyją? Czo by zrobili w przypadku ataku na nasz piękny i dumny kraj. Dumny mimo wszystko.
  PS. Jebać konfidentów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasi to są Tatarzy są zasymilowani po za tym przez 800 lat wielokrotnie przelewali za nasz kraj krew. Reszta to desant, który używa takiji.

   Usuń
  2. W tekście nie jest mowa o naszych Tatarach a sprzedawcach kebabów. Przez to rozumiem że chodzi o świeży narybek. Aż taki głupi nie jestem. Czytaj ze zrozumieniem.

   Usuń
  3. A ten ciapaty sprzedawca kebaba z Ełku, co w sylwestra naszego drobnego złodziejaszka dwu napoi kosą posunął na śmierć, taki zasymilowany, obywatel Europy?

   Usuń
 89. Do Dariusza
  Ponieważ twoje forum zdechło śmiercią naturalną, gdyż narodziło się już z wirusem, z chorobą, która je trawiło, z wirusem debilizmu jakiego świat nie widział, okraszonego twoimi własnymi wpisami analfabety, gdzie w jednym wyrazie robiłeś kilka błędów...
  ... zadaje ci tutaj pytanie: Tak się odgrażałeś Tomaszowi Sidorowi i co z tego wyszło? Groziłeś mu prokuraturą i co z tego wyszło?

  OdpowiedzUsuń
 90. A może darecki ma chrapkę na żonę właściciela ośrodka lub ich córkę, dlatego tam się chce zainstalować?

  OdpowiedzUsuń
 91. A propos Turków.
  W Niemczech odbyła się turecka manifestacja. Szli i wykrzykiwali: Z pomocą Allaha podbijemy was!
  https://www.youtube.com/watch?v=nmkTMa4u1rc

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.