niedziela, 14 maja 2017

Łukasz Filek vs Tomasz Sidor CZYLI JAK PRZYJACIEL NIE DOTRZYMUJE SŁOWA MIMO, ŻE OBIECAŁ I POZWALA MIESZAĆ Z BŁOTEM PRZYJACIELA W SIECI PRZEZ WSPÓLNY WROGI OBÓZ KWIETNIOWYCH ZBOCZEŃCÓW


KONTYNUACJA TEMATU:
1 temat-Ogłaszam że pogodziłem się z Dariuszem Kwietniem/mówi Prosty Hutmen 2 temat-Zajebać dariusza kwietnia tym czym jest - CZYLI POKAŻ PRAWDZIWE OBLICZE ZBOCZEŃCA I WSZYSTKICH JEGO SPRZYMIERZEŃCÓW
https://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/05/1-temat-ogaszam-ze-pogodziem-sie-z.html


OTO JAK PRZYJACIEL DAŁ DO RĘKI WROGIEMU OBOZOWI DARIUSZA KWIETNIA ORĘŻ DO RĘKI I POZWALA BY ŁAJANO BEZPODSTAWNIE MNIE W SIECI.

Macie przed sobą ponad 2.5 godzinną moją rozmowę z Łukaszem Filkiem, z której dowiecie się m/n, że Łukasz Filek bynajmniej jak pisał zboczeniec z Głuszycy dariusz kwiecień nie wymagał obrony przede mną w chwili gdy kwiecień pisał swoje skurwiałe oszczerstwo w linku powyżej.
W chwili gdy Łukasz Filek podjął decyzję zaprzestania działalności na rzecz pokazywania kłamstw i chorób psychicznych dariusza kwietnia byłem z nim w jak najlepszej komitywie i tak było do momentu przeprowadzenia tejże poniższej rozmowy.
Niemniej Głuszyckie zboczone bydle nie dość, że zrobiło z Filka i mnie pedofila zarzucając nam wymianę dziecięcą pornografią to jeszcze skurwysyn zrobił ze mnie wroga Filka deklarując na swym blogu, że go będzie przede mną bronił!!!
Łukasz po tym wpisie tak się wystraszył możliwych szykan ze strony kwietnia w miejscu pracy i zamieszkania, że oświadczył na skypie w grupowej rozmowie, że ma załamanie nerwowe, nie chce mu się żyć i o mało kilka godzin wcześniej nie popełnił samobójstwa gdy zobaczył wpis kwietnia, w którym kwiecień zrobił z niego pedofila.
Zaraz potem Filek nagrał materiał na YT-niestety nie mamy go zgranego- w, którym oświadczył kwietniowi, że nie wyklucza z tego powodu wytoczenia mu sprawy.
Następnego dnia kwiecień usuwa swój skurwysyński post, a Filek swój materiał z YT poniekąd usatysfakcjonowany i wszyscy są zadowoleni.
Mija kilka godzin i wydaje się, ze jest z Filkiem wszystko ok, ale niestety ten doznaje jakiejś NIEZROZUMIAŁEJ DLA NAS ZMIANY i oświadcza, że całkowicie wycofuje się robienia o kwietniu materiałów dodając, że POGODZIŁ SIĘ Z DARIUSZEM KWIETNIEM /szok dla nas/ robiąc-nagrywając kolejny materiał na YT oświadczając, że jego decyzja nie jest dyktowana wcale naszym konfliktem.
 Ogłaszam że pogodziłem się z Dariuszem Kwietniem
https://www.youtube.com/watch?v=udT4iEPnSNo
 Nie przeszkadza to jednak kwietniowi i jego skurwiałej bandzie rozpocząć faklę hejtu na mnie i głosić, że Filek mnie olał bo się na mnie poznał i mnie zostawił.
Co ciekawsze w sytuacji gdy zboczeńcy kwietnia wykorzystują decyzję Filka do głoszenia tej nieprawdy, że Filek poznał się na mnie i mnie "zostawił" ten nie reaguje i nawet nie stara się temu zapobiec. Co prawda wyraźnie w swym materiale zaznaczył, że nie mamy żadnego konfliktu, ale to nie dociera do tych skurwieli od kwietnia, którzy tylko czekali na kolejną okazję by mi przywalić oszczerstwami, pomówieniami i kłamstwami.
Zwracam się więc wtedy do Filka i proszę by coś z tym zrobił, by to zdementował. Filek odpisuje, że mu przykro, że nie zdawał sobie sprawy, że swym postępowaniem mi zaszkodzi i wszystkim, którzy walczą z kwietniem, a kwietniowi da do ręki powód robienia ze mnie kogoś opuszczonego i zostawionego.
Podejmujemy więc decyzję by porozmawiać na skypie, ale ja stawiam warunek by tą rozmowę nagrać i ew. opublikować.
Łukasz Filek godzi się i zaraz rozpoczyna się rozmowa.
Uzgodnienie było takie, że to on nagrywa rozmowę mając do tego program. Ja przeczuwając, że rozmowa może dla Fika nie być wygodna też nagrywam ją, ale o tym nie mówię Filkowi. Myślę sobie skoro ją opublikuje jak obiecuje lub fragment swego oświadczenia, że mimo wszystko nie ma do mnie żadnych uprzedzeń jak głosi banda zboczeńców od kwietnia to ja mu nic nie będę mówił, że robię swoje nagranie. Chodziło mi by był szczery by powiedział prawdę jak jest i odpowiedział na wiele pytań kłębiących się w mojej głowie po tym jak się zachował w tak niezrozumiały sposób.
Rozpoczynamy rozmowę.
Cały czas usiłuję od niego wydobyć prawdziwe motywy i powody tak radykalnej zmiany.
Nie udaje się.
Filek oświadcza wielokrotnie w niej, że nie ma do mnie żadnych uprzedzeń, że dalej ma mnie za przyjaciela itd, a nawet brata, że z jego strony nie spotka mnie żaden atak, choć właśnie spotkał w postaci hejtu kwietniowych zboków na mnie,  rozmowa jest szczera, ale ze strony Filka pełna matactw, niedopowiedzeń, braku wyjaśnień budząca podejrzenia, że jednak kwiecień czymś go zmusił do wycofania się jakimś szantażem, groźbą czy jednym i drugim.
Nie pomagają perswazje, podchodzenie Filka od moralnej strony itd. Filek nie chce wyjawić prawdziwych powodów wycofania się i tak uparcie nie chce się o kwietniu wypowiadać jakby ktoś trzymał mu przysłowiowy pistolet przy skroni i zabraniał.
Niemniej ja swój cel osiągnąłem i zdobywam materiał pokazujący, że wszystkie oszczerstwa i głoszone nieprawdy jakoby Filek się na mnie poznał i mnie "zostawił" są nieprawdziwe.
Łukasz Filek na koniec uznaje, że może tę rozmowę natychmiast opublikować jeszcze tej nocy lub następnego dnia. Ja zaś mówię by się wstrzymał  i przemyślał czy wszystko z jego punktu widzenia się nadaje do upublicznienia dając mu tym samym czas na przemyślenie i licząc, że jakimś cudem Filek zmieni zdanie i wróci do naszego grona ludzi aktywnie pokazujących prawdziwe oblicze tego bandyty kwietnia.
Następnego dnia dzieje się rzecz NIEZWYKŁA.
Zamiast naszej rozmowy na kanale Prostego Hutmena Filek wstawia zaskakujące oświadczenie, w którym mówiąc krótko mówi pocałujta w dupę wójta!!!
Ważna informacja: https://www.youtube.com/watch?v=Mr2W6GEZ_c4
I zamiast naszej rozmowy lub choćby fragmentu odbierającego skurwysynom kwietnia możliwość wypisywania na mnie tych plugawych nieprawd Filek się na mnie wypina i tym razem FAKTYCZNIE TAK TO WYGLĄDA
I teraz zaczyna się na mnie jazda na całego przez tych skurwysynów, a Filek ma to w dupie i się temu przygląda bezczynnie.
W związki z tym piszę do Filka prośbę o opublikowanie tej rozmowy, ale Filek nie raczy nawet odpisać.
Postanawiam odczekując jeszcze kilkadziesiąt godzin opublikować ją by wszyscy poznali prawdę poczuwając się w tym momencie upoważniony do pełnej obrony przed hejtem.
Uprzedzam, niektórym szczeny opadną po wysłuchaniu niektórych fragmentów tej rozmowy, ale taka jest prawda. A pełna prawda zawarta jest w enigmatycznych niedopowiedzeniach Prostego Hutmena w całej rozmowie.


PROSTY HUTMEN ŁUKASZ FILEK 
vs 
GALL ANONIM 2 TOMASZ SIDOR
W ARCYCIEKAWEJ ROZMOWIE NA SKYPIE

 https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYzljdmxmdmx2enc

No to teraz znacie prawdę, a nawet więcej.

I moje oświadczenie.

Całkowicie odcinam się w związku z zachowaniem Łukasza Filka od naszej przyjaźni.
Od momentu, w którym nie dotrzymał słowa i nie opublikował dementi jakoby poznał się na mnie i mnie "zostawił" nie utożsamiam się z postępowaniem Łukasza Filka, jego poczynaniami, które mogą wyjść jeszcze z czasem, i nie czuję się jego przyjacielem jak to mimo wszystko do czasu tej rozmowy jeszcze uważałem.
Nie chcę mieć z nim nic wspólnego i nie czuję się od tej chwili zobowiązany do zachowywania wobec niego poprawnej jak dotąd krytyki jego postępowania. 
Jak słyszeliście w rozmowie nie mam nic do ukrycia nawet jeśli są to kwestie szokujące.
Reszta w komentarzach i ewentualnych dodatkach tutaj jeśli jakaś kwestia będzie wymagała szczegółowego wyjaśnienia.
Gall nonim 2 - Tomasz Sidor.


PS
Nie wykluczone, że wyjdzie wiele brudów na wierzch, ale jedno mogę powiedzieć w całej tej grze zwsze kierowałem się dobrem sprawy by ujebać tego zboczonego bydlaka dariusza kwietnia i skłonić jak najwięcej ludzi do walki z nim wszelkimi metodami, o których być może wkrótce....
I tak jak powtarzam od lat, nie szukam przyjaciół na siłę. Szukam jedynie wrogów dariusza kwietnia, a jeśli ktoś okaże się nieuczciwy i nie honorowy to trudno przestaje być moim przyjacielem, co nie oznacza, że staje się wrogiem.

55 komentarzy:

 1. Witam
  Małe pytanko czy mógłbym to nagranie waszej rozmowy zrzucić do siebie na kanał na yt.?
  Co do samej rozmowy mam kilka uwag.
  Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tylko jeśli będziesz chciał wyeliminować skurwiały hejt na nas obu, a szczególnie na mnie tej skurwiałej bandy zboczeńców dariusza kwietnia to będziesz siedział 24 godziny na dobę by do tego nie dopuścić. No chyba, że puścisz wszystko na żywioł, albo wprowadzisz moderację przed dopuszczeniem do publikacji jak robił Hutmen.

   Usuń
  2. Mam zamiar wyłączyć w ogóle komentarze po prostu w opisie napisać że to jest rozmowa między tobą a prostym Hutmenem tyle.

   Usuń
 2. Na mój rozum Kwiecień musiał czymś zastraszyć Hutmena inaczej tak by się nie wycofał.
  Hutmen jeśli tak jest to się nie opierdalaj tylko idź z tym na policję. W tych czasach nie łatwo być anonimowym szantażystą. Jeśli Kwiecień podstawił Ci kurwe na skypie do wirtuala to wal to najwyżej trochę wstydu. Każdy ma prawo do jakichś upodobań. A upierdolisz gada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hutmen zrobił błąd odcinając się od walki ze zboczeńcem i ode mnie i nas walczących z kwietniem i jego bandą. Teraz ma we wszystkich wrogów. Jedni zarzucają mu współpracę z kwietniem, a inni tchórzostwo, a jeszcze inni niegodziwość wobec nas i idei walki z patologią.

   Usuń
 3. Hutmen nakręcił się ,że filmy o kwietniu podbijają oglądalność jego kanału na YT , ale nie liczył się z tym iż na niego też się coś znajdzie ,bo na każdego jakiś brud można wyszukać.
  To wszystko go przerosło , początkowo widać było że się śmieje z kwietnia w filmach ale nagle zaczął emocjonalnie się wto wikłać i juz nie był obiektywny w ogóle.
  Tak na prawdę walka z darkiem kosztowała go znisczenie swego kanału , ktory jak mówił na filmach był dla niego ważnym zajęciem.
  Nie wziął pod uwagę także , kiedy tworzył filmy gdzie odpowiadał na pytania ,że ludzie z jego roboty pewnie anonimowo go przepytywali a on wyjawiał prywatne sprawy na swój temat , więc pewnie w robocie mieli ze tego bekę.
  Podpuścili go żeby wrzucił film o gostku sataniście i że pisał tam o kobiecie która dokonała aborcji i że to on jest ojcem dziecka i myśli żeby tej pani coś zrobić ale te myśli są już coraz słabsze - no tutaj było zagrożenie życia - czyli groźby - wieć z takim kontentem to strzelił sobie w stopę - bo kwietniowcy zaraz to spostrzegli - no ja 4 razy powtarzałem ten kawałek filmu czy się nie przesłyszałem i wtedy pamietałem swoje słowa "no to się załatwił" - coż internet to nie zabawka. moze wyrządzać krzywdy nieodwracalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hutmen był jak najbardziej OBIEKTYWNY wobec kwietnia!!!
   Akurat tutaj wszystkie jego materiały nie nosiły żadnych znamion złośliwości, które teraz twierdzi, że nosiły. Nie wiem czy takie jego tłumaczenie to jakaś strategia pomagająca wycofać się z walki z kwietniem pod wpływem jego nacisków czy brak obiektywizmu, ale o złośliwości wobec kwietnia mowy być nie może poza celną analizą jego draństw i psychicznych upośledzeń.

   Usuń
 4. ze specjalną dedykacją dla kwietna :D

  https://www.youtube.com/watch?v=IgYQu8T9-s4

  OdpowiedzUsuń
 5. Gal hutmen wbija Ci nóż w plecy. Ja bym sie z nim nie pierdolił. Nie wierz mu on Ci dziś powie tak a jutro zrobi znowu coś na Twoją niekorzyść. Mają na niego coś najwyraźniej co pozwala nim sterować jak marionetką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co piszesz to już najwyrazniej teoria spiskowa.Hutmen po prostu chciał się odciąć od wszystkich problemów,związanych pośrednio z osobą kwietnia i ma to swoje uzasadnienie.Na szali pojawiło się życie prywatne oraz praca,więc myślę ,że niejeden na jego miejscu postąpił by tak samo,a spirala nakręcania przeciw Hutmenowi jest jak najbardziej nie na miejscu.Zrobił jak zrobił i nie powinno mu być to wytykane.Tomasz ma bardziej odporną psychikę,więc jak łatwo zauważyć nie każdy jest taki sam.Przesłuchałem całą rozmowę ze skype i stwierdzam jednomyślnie ,nadepnij skorpionowi na odcisk to jest po tobie a dlaczego ? Bo sam nim jestem.I Przysięgam,że nigdy nie wybaczę krzywd popełnionych na mnie a przekonała się już o tym cała moja rodzina łącznie z żoną.Nawet po 30 latach jestem w stanie pierdolnąć wszystkim za małą iskrę zła jaką mi wyrządzono i postawić cały majątek mówiąc bierzcie wszystko tylko się ode mnie odpierdolcie.Nie wiem jak Tomasz odbierze mój post ale zawsze stałem po jego stronie w walce ze złem jakie serwuje kwiecień,ponieważ przytaczał dowody które mnie przekonywały.Ze strony kwietnia nie słyszałem niczego co by miało jakiekolwiek uzasadnienie w kontekście prawdy.Kilka dni temu była zajebista pogoda na suma ,temperatura w nocy osiągnęła -5 stopni,wykorzystałeś ją ?

   Usuń
  2. Nie no fajnie rozumiem, że chciał się tylko już odciąć, załóżmy taką wersję w co wątpię, ale czemu moim kosztem?
   Wystarczyło powiedzieć odcina się z zachowaniem zdania o kwietniu i przyjaźni do mnie, ale on obrał nagle opcję neutrala co godzi w moją i naszą walkę z kwietniem.

   Usuń
  3. Tomasz ,dlatego napisałem problemy związane pośrednio z kwietniem,i jest to dosłownie stosunek do niego jak i również jego obraz w dzisiejszej formie.Hutmen tego nie wytrzyymał.Odcinając się od kwietnia zerwał wszystkie stosunki z osobami które go po prostu znały i na tym mu zależało by nie był postrzegany przez pryzmat kwietnia.Brzmi to trochę jak tchórzostwo ale niestety psychika człowieka jest jaka jest.W waszej rozmowie padło zdanie że jesteś konfliktową osobą,która ma zatarg z wieloma osobami.On po prostu nie chce w tym uczestniczyć.A wiadomo o kogo mu chodziło choć tego nie powiedział i jest to mniej więcej zagórski i inna sekta,bo o pionkach typu king czy zielarz to nawet nie wspomnę.

   Usuń
  4. ////W waszej rozmowie padło zdanie że jesteś konfliktową osobą,która ma zatarg z wieloma osobami.////

   BZDURA, nie jestem konfliktową osobą. Nigdy nikogo nigdzie nie zaatakowałem bez powodu i bez bycia zaatakowanym pierwszym.
   Nikt mi tego nie udowodni i nie wmówi bo zawsze jedynie odpieram atak.
   Zaś Hutmen sam się przyznał w tej rozmowie, że taki jest.
   Taka jest prawda i różnica między mną, a całą resztą Donkiszotów internetowych czujących powołanie do walki z patolnią.

   Usuń
  5. Tomasz nie bój się krytyki,bo jak kiedyś ktos na forum Głuszycy napisał ,że albo jesteś za kwietniem albo przeciw niemu,pomijając tych wszystkich hejterów którzy się tam lansują.Krytyka też jest potrzebna ,tylko problem w tym jak ktoś ją odbiera.Zielarz robi filmy które niestety wołają o pomstę do nieba,nie wiem czy on jest normalny czy ma coś z dynią,ale na pewno stara się miec poklask w osobach typu king diamond,gajdarowicz i inne herbatniki co jest nie tylko żenadą ale i głupotą z jego strony.Ostatni jego film jest klepany na siłę,bo nie ma żadnych argumentów,poza żenującym wyśmiewaniem,zapewne dla społeczności którzy nie wszystko rozumieją.

   Usuń
 6. Obstawiam 100 procent że maja na niego jakieś kompormitujace materiały , gdyby tak nie było dawno by polazł na pały. To są mocniejsze rzeczy jak jakieś fakeowe ulotki czy info do pracy . Nasz Hutmen ma grzeszki i się kwietniołaki dokopały .Strasznie żenująco jest słuchać tak złamanego gości ale poważnie to ja się martwię o jego stan psychiczny bo to źle wygląda... Kwiecień na tym nie skończy będzie go szantażował ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytam krótko potwierdzając podobne przekonania, jak z wroga kłamstw i patologii można nagle stać się ich milczącym neutralem?

   Usuń
 7. Chyba zacznę wierzyć w te potwory, no bo jak zrozumieć, że ten chamski prostak, analfabeta, mógł wyeliminować Hutmena? Musowo tu zadziałały jakieś moce pozaziemskie, bo to się w pale nie mieści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie ty byłeś kiedyś znajomym Kwietnia??? Tak nieładnie wypisywałeś na Galla na kwietniowym blogu??? Gall zrobił kiedyś kilkugodzinne video omawiające komentarze na blogu kwietnia i koniczyny...twoja ksywa tam się przewijała... Czyżby przejrzałeś na oczy?! Jeśli tak, to gratuluję,

   Usuń
  2. anonimowy chyba mylisz loginy, ja sobie nie przypominam by MrQuasdorf gdzieś coś takiego pisał.

   Usuń
  3. Oczywiście, raz wstawiłem na kwiecieniowy blog wyjątkowo krytyczny tekst wobec niego twierdzeń, opublikowany wcześniej na blogu Tomasza, oczywiście podając źródło publikacji. Również próbowałem wykpiwać jego pierdoły, lecz do czasu. Teraz w ogóle nie mogę nic tam publikować. Szlaban, jako narzędzie nie tyle cenzury, lecz blokada tego co boli. Vide wykasowany filmik, gdzie grozi spod knajpy Moto za jełopka, darmowy kotlet itd. Bo prawda podziałała na kwietnia, tak jak święcona woda na dziabła, nie tylko tego z riese.

   Usuń
 8. Ale dał w palnik pewnie ostro przy ćpał w którejś z lokalnych szemranych dyskotek ciekawe objawy jak u tej ekskluzywnej panienki do towarzystwa co zmarła w Egipcie

  Wałbrzych: Śmierć mężczyzny w trakcie interwencji policji. Do zdarzenia doszło dzisiaj (13 maja) około godz. 6. na ul. Wrocławskiej przy wyjeździe z Wałbrzycha do Świebodzic. Funkcjonariusz wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wracając po służbie nocnej do domu, przy stacji paliw zauważył mężczyznę w średnim wieku, który biegał po jezdni między przejeżdżającymi samochodami. Mężczyzna był mocno pobudzony i agresywny. Zachowywał się jakby był pod wpływem jakiegoś środka.

  – Z uwagi na to, że mężczyzna swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla siebie i innych użytkowników ruchu, policjant powiadomił o tej sytuacji oficera dyżurnego wałbrzyskiej policji, a sam postanowił mu pomóc. Ten jednak na widok chcącego mu pomóc mężczyzny zaczął uciekać po jezdni, wbiegając też na przeciwległy pas ruchu – mówi nadkom. Magdalena Korościk z zespołu prasowego KMP w Wałbrzychu. – Gdy policjant dogonił mężczyznę, pokazał legitymację i przedstawił się. On jednak nie zareagował. Nadal był wyraźnie pobudzony i stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. Na miejsce dojechał patrol policji skierowany do pomocy przez oficera dyżurnego.

  Policjanci założyli mężczyźnie kajdanki i prowadzili go do radiowozu, wówczas zaczął sinieć i tracić przytomność. Policjanci reanimowali mężczyznę do czasy przybycia wezwanej karetki pogotowia. Dalej akcję reanimacyjną przejęli już ratownicy medyczni. Niestety nie udało się uratować życia mężczyzny, którego tożsamość pozostaje na razie nieznana.

  – O zaistniałej sytuacji powiadomiono prokuraturę. Zwłoki mężczyzny zabezpieczono do sekcji. Obecnie Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu i policjanci wyjaśniają, co było przyczyną takiego zachowania mężczyzny i jego śmierci – wyjaśnia nadkom. Magdalena Korościk.

  http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/walbrzych-smierc-mezczyzny-w-trakcie-interwencji-policji,4115576,art,t,id,tm.html#plus

  OdpowiedzUsuń
 9. Gall ale dlaczego pracę hutmena nazywasz praca społeczna a z niego robisz społecznika, przecież on po prostu wykonuje jakąś pracę która jest zgodna z jego wykształceniem i dostaje za to wynagrodzenie, nawet bał się aby tej pracy nie stracić i nie stracić źródła dochodu. Ktoś tam musi pracować, tak samo jak w policji albo w urzędach, w banku, w uslugach ale nikt nie nazywa tego praca społeczna. Praca społeczna jest bezinteresowna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MOPS Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

   To, że dostaje wynagrodzenie za swą pracę nie oznacza, że nie można go nazywać społecznikiem. Można bo pracuje w MOPS.

   Usuń
 10. Spolecznej - czyli dla spoleczenstwa
  Anonomowy ma Tomek racje.
  Nasz Filek siedzi sobie na panstwowej posadzce,zarabia pieniadze nalezace do podatnikow,gdzie Ci wiaza koniec z koncem ,by ten (poDARek) zaplacic,odpoerd....) pare godzin filozof....) a nastepnie siedzi dniami i nocami przy kompie ...napierdalajac farmazony! A potem jak zaskoczy gdzie go emocje zaniosly,boi sie matol o posadke panstwowa!
  Dla mnie to MIECZAK ZDRAJCA I NIEDOROSLY 43 LATEK POTRZEBUJACY JESZCZE MAMUSI !

  Po co sie Filek wpierdalales z walke z Gluszyckim zbokiem!
  Dales tylko Fory Gluszyciej medzie,krzywdzac nas.
  Tomek nie bron go ze wzgledu na wasze dobre byle kolezenstwo.!
  Ja pisze na twoim blogu ,i niraz tez mi dojebales,ale pruyjalem to na klate i dalej jestem z toba w walce z tym Gluszyckim debilem ,i inni tez!
  Hutmen natomiadz sprzedal Ciebie i wraz z toba NAD WSZYSTKICH!
  A KWIK MA RADOCHE.
  Hutmen siedz sobie pierdzistolku na duoie ,a nie udawaj meskiego bohatera ,bos kotlet.!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że zaszło tu małe nieporozumienie. Trzeba odróżnić pracę społeczną, od pracy społecznie użytecznej, a taką wg posiadanych przez mnie wiadomości wykonuje Hutmen. Przy okazji tych klasyfikacji, jeżeli to co robi kwiecień nazwać pracą, to jest ona wysoce szkodliwa społecznie.

   Usuń
 11. Wiele instytucji ma w nazwie społeczny np. społeczne gimnazjum, społeczne przedszkole i tam nikt nie mówi ze pracują społecznicy. Mylisz Tomasz pojęcia. Hutmen nie jest bohaterem ani społecznikiem tylko osoba niezaradna życiowo, miał jakieś długi to wziąć pierwsza lepsza robotę i tyle. Nigdy nie opowiadal o jakimś powołaniu do tego, wspominał tylko za to że tylko kredyt go tam trzyma bo to jednak pewna państwowa posadka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hutmen prowadzil dzialanosc gospodarcza i nie placil ZUSu wiec go jebnęli na kare i musial wizac kredyt.

   Usuń
  2. Opowiadal w jednym ze swoich filmów. Niestety, z uwagi na to, ze wszystkie usunal, nie jestem w stanie tego udowodnic twardym dowodem. Wiele rzeczy lukasz opowiadal w serii pytania od widzow, zreszta ta kwestie mial rozwinac w nastepnych filmach, ale wtedy wyszla ta afera ze go podpierdolili do pracy i wszystko pousuwal.

   Usuń
  3. Tragedia jest to ze na tym forum sa takie dwulicowe kurwy zreszta to nie wina forum ale mentalnosci niektorych tu piszacych co do tego ze hutmen odjebal szwajcarski numer nie chyba watpliwosci jak sam napisal kierowal sie tylko i wylacznie swoim interesem jednym slowem chuja wylozyl na Tomka i wszystkich stojacych w opozycji poniewaz jak sam Tomasz to ujales jego materialy byly najbardziej obiektywne i jesli Hutmen ocenil je jako malo ambitne to czym przytym jest cala reszta dorobku gangu fryzjera ale ja nie o tym chcialem pisac otoz pytam sie pana wyzej co ciebie to kurwa obchodzi kto ile hutmen ma dlugow w jakiej jest kondycji finansowej skad wiesz ze jest nieudacznikiem zyciowym pojawiaja sie glosy ze hutmen jest pedo-filkiem marnym filozofem siedzi po robocie i nagrywa farmazony czemu kurwa nie powiedzieliscie tego wczesniej tylko propsowaliscie kazdy material z serii kwiecien plecien... wtedy nie byl marnym filozofem ?nie mial wtedy dlugow? W tym poscie powinnismy komentowac zachoowanie hutmena wobec tomka a nie kurwa wymyslac o nim historie niestworzone czy pisac o jego dlugach ktore nie powinny nikogo obchodzic Widze ze Tomek chociaz ma najwieksze prawo do hejtu na hutmena nie zniza sie do poziomu niektorych tu obecnych padlin

   Usuń
  4. Malacz dobrze napisałeś dyskutujemy tu tylko o zachowaniu Hutmena, a nie o jego prywatnych sprawach.
   I faktem jest, że skoro Hutmen nazawł własne produkcje złośliwymi, a wiemy, że nie mają żadnych znamion złośliwości wobec kwietnia to tym samym wpasował moje i innych w ramy złośliwości.

   Usuń
 12. Najgorsi są tacy, którzy działają na dwa fronty takich trzeba się wystrzegać jak ognia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja rozumie Hutmena. Jego decyzja, ja to szanuje jak i szanuje prace jaka wlozyl w utracanie kwietnia-pamietacie jak pinokiowi sie czajnik gotowal jak Hutmen trafnie wykpiewal jego chamstwo, glupote i urojenia?
  :)

  Szkoda ze odpadl, ale go rozumie-kwiecien to psychol bez pracy, nie ma nic do stracenia tak jak i jego otoczenie-autysta pedofil, czub z rakiem dupy i tym podobne zbiorowisko wykolejencow, dewiantow i zjebow bez osiagniec zyciowych, bez pracy, bez rodziny, patologia. Nie kazdy ma komfort niezaleznosci finasowej, tak ze taki gluszycki zjeb moze naskoczyc i nic nie zdziala.

  Jendak ci klakierzy kwietnia ktorzy brali w tym udzial, niech wiedza ze to moze do nich wrocic, nie teraz to za jakis czas-np. wyobrazcie sobie prawo konczace z anonimowoscia w interenecie i udostepniajace dane pod kazdym wpisem ktory kiedykolwiek zamiesciliscie-wiedzcie ze pomyslysy takiego prawa podnoszone sa juz n niektorych panstwach. Co jak to wejdzie za 5-10 lat?

  Co wtedy zrobicie klakierzy kwietnia, moze juz bedziecie miec prace i rodziane a wtedy to wszystko co wysraliscie z siebie, wroci do was?
  :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Cześć i czołem, naiwnym, egoistycznym zdrajcom się okozołem.
  Hutmen, tak jak Tomasz mówi, daruj sobie walkę z Kwietniem skoro odbiera Ci to smak życia, ale bez aprobaty Kwietnia i jego poczynań.

  OdpowiedzUsuń
 15. https://www.youtube.com/watch?v=x_9p544XFzk

  Ciekawa rozmowa dwóch facetów. Jest trochę o Zagórskim, Porozmawiajmy TV i o religiach, antysemityzmie w rozsądnych granicach. Przede wszystkim o Polsce i Polakach i odwadze samodzielnego myślenia, o manipulacjach strachem.

  Działalność p. Cichockiego pozostaje na razie zagadką, bo nie wiadomo o co mu chodzi. Może ktoś wie? Wygląda to jak polityczny żart. Chociaż...?

  Więc o czym wy tu panowie pieprzycie na tym blogu?

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja mam wszystkie filmy hutmena z serii o kwietniu.
  Wstawię je w przyszłym tygodniu na yt jak wrócę z zagranicy.
  Można zrozumieć chęć wycofania się tylko te materiały szkoda było usuwać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bogu o tobie niech beda dzieki wrzuc link do swojego kanalu

   Usuń
 17. Szanuję wybór Hutmena, szanuję go za intelekt. Szanuję też Tomasza. Jednak, muszę powiedzieć jedno ale niestety. Hutmen zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie i dziecinnie.
  Cała sytuacja pokazuje jaki z niech cholerny cynik i egoista. Cóż, prawdą jest, że to on dołączył się do krytyki pseudoZagłoby z głuszycy. Za każde swoje działanie trzeba brać pełną odpowiedzialność,
  a nie na zasadzie przypierdolenia zza węgla. Przez dłuższy czas Hutmen świetnie się bawił. Zresztą pamiętam, że kiedyś wstawił taki film na którym wypowiedział się,
  co by się musiała stać, żeby odstąpił swoją intelektualną krycjatę wobec DK, tłumaczył też dlaczego bierze w tym udział. Wypowiedział się wtedy rozsądnie, ale po całej ostatniej aferze
  wszystko pousuwał. Przez dłuższy czaz od jesieni utrzymywał, że ma szpiega w środowisku DK, któremu płaci za informację. Cała sprawa ucichła.
  Zresztą to dziwne, nie sądzicie jego zachowanie z września i października kiedy bydło kwietniowe donosiło do MOPS-u, wtedy założył osobne konto mutabor i modulował głos.
  Już wtedy wydawało mi się to niepoważne i dziecinne i miałem to pisać tutaj na blogu, ale z czasem Hutmen wrócił na swój kanał i normalnym swoim głosem, więc odpuściłem.
  Pomyślałem, że to przejściowe. I tak jak Tomasz mu powiedział, że obecna sytuacja też może być przejściowa, i hutmen wróci do intelektualnego chłostania historyka inaczej.
  Zresztą Hutmen na tym nagraniu jest strasznie teatralny, obawiam się o jego stan psychiczny, bo widać że czuje się zaszczuty.

  OdpowiedzUsuń
 18. Tepic baranow zdrajcow i zaklamaywaczy Historii.
  Wielcy Polacy kurwa!
  Kwiecien debil! z Lupaszki robiacy zdrajce narodu Polskiego. i inne debilegowno wiedzace.
  Ciekaw jestem ilu tych polskich cwelow wie jak zginela i gdzie jest pochowana Hanka zona Lupaszki?
  Kwiecien nadaje na Niemcow ! a wlasnie niemcy w miejscowosci WAGENSCHWEND pielegnuja i dbaja o grob Hanki Szendzielarz , jaka zginela nieszczesliwie pod czas tlumaczenia zatrzymanych agentow angielskich wlasnie z ich rak!
  przyp. chanka byla wywieziona tam na roboty do Fabrykantow , gdzie byla tam dobrze traktowana, przyjaznila sie nawet z corka fabrykanta.

  Natomiast kotlet siada na grobach poniemieckich ,profanuje cmentarze rozkopuje groby kurwa!
  A LUKASZ FILEK vel PROSTY HUTMEN PRZEPRASZA JEBNIETEGO SKURWYSYNA!

  Filek i co ludzie maja na twoje tematy sadzic?
  Zobacz te szkopy ....jakich nas nazywacie czcimy wasza historie a wy na swoja plujecie!
  WSTYD.

  OdpowiedzUsuń
 19. Tutaj sobie poczytajcie po Polsku.
  http://polskiobserwator.de/nie-przegap/7-maja-uroczystosc-poswiecenia-odnowionego-grobu-anny-hanki-szendzielarz-zony-lupaszki/

  OdpowiedzUsuń
 20. Głuszycki lump skłócił chyba już wszystkich. Nawet w waszych szeregach doszło znów do rozłamu. Najpierw zielarz potem king i pablo teraz hutmen okazał się zdrajcą.
  Nawet w kręgach właścicieli ośrodków rzeczka, arkadia, pod soboniem też nie ma jednomyślności mimo,że wszystkich opluł pomawiając o oszustwa.
  To, że się hutmen okazał tchórzem można zrozumieć. Ale była między wami umowa. Miał opublikować to oświadczenie,a pokazał Ci Tomek faka.
  Ja myślę,że z kwietniem inaczej trzeba zagrać.
  Za bardzo się z nim wszyscy patyczkujecie i wychodzicie na idiotów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można to nazwać rozłamem, czy raczej selekcją? Nie wiem, czy ktokolwiek obiektywny jest w stanie poprzeć takiego rodzaju niehonorowe zachowanie. Umowa to jedno, a wspólnota interesów? Dlaczego za każdym razem kiedy Hutmen doznawał ciosu ze strony kwietniowego towarzystwa to się wycofywał? Wkroczył na pole walki po stronie Tomka, czy nie wiedział co robi? Czy zachował się nieodpowiedzialnie? Ile lat niektórym trzeba, aby w końcu wiedzieć co się robi?

   Wczoraj przesłuchałem całą rozmowę. I jedna sprawa mocno mnie uderzyła. Podczas rozmowy co jakiś czas pada pytanie - czy kwiecień cię przeprosił? Hutmen unika tego tematu jak ognia, to zupełnie wygląda jakby coś ukrywał. Kiedy pojawiło się jego "oświadczenie" w którym to informuje, że już z nikim mającym związek z tym konfliktem nie będzie utrzymywał kontaktu, wydało mi się to nadzwyczaj podejrzane, i spodziewałem się że usłyszę w tej ostatniej rozmowie jak Hutmen unika odpowiedzi na któreś z pytań. Po tym wszystkim, jak on sobie wyobraża jakąkolwiek "karierę jutubową", skoro jest uwikłany w takie niejasności? Co tak naprawdę było przyczyną jego pogodzenia się z kwietniem, i jak się to odbyło, a wreszcie dlaczego on tak się boi tego ujawnić? To, co go plasowało na pozycji dobrego jutubera była właśnie SZCZEROŚĆ. A teraz ewidentnie coś ukrywa.

   Można dodać jeszcze, że jeśli się narobiło jakiegoś gnoju, to odpowiedzialność wymaga wzięcia tego na klatę. Kiedy odpracujemy swoje przewinienia, natychmiast pojawiają się rozwiązania problemów związanych z naszymi występkami. Jeśli zaś ucieka się wiecznie od odpowiedzialności, problemy narastają i ostatecznie pakujemy się w jeszcze większe gówno niż było wcześniej. Tomasz powiedział jedną ważną rzecz podczas rozmowy z Łukaszem. Gra z "kwietniołakami" to gra z oszustami, ludźmi którzy nie respektują honorowych rozwiązań. A jeśli jest się w garści takich ludzi, trzeba liczyć się z tym że mogą zrobić z tobą cokolwiek. I wcale nie musi być to działanie uzasadnione, może to nastąpić wskutek zmiany nastroju jednego z degeneratów. Więc jak można tutaj mówić o jakiejkolwiek "uldze" po dojściu do tzw. "zgody". Stare komunistyczne powiedzenie, zgoda buduje, niezgoda rujnuje, ale do czego w tym przypadku doprowadziła zgoda? Warto się nad tym zastanowić, tak myślę, a szczególnie Hutmen powinien się nad tym zastanowić.

   Usuń
  2. NOWY TEMA

   DEBIL USTAWIA ZABAWKI W KRZACZKACH HEHE

   Usuń
 21. ha ha ha ha ha ha ha ha tylko śmiech jako komentarz

  https://www.youtube.com/watch?v=jGrOq7enk00

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wunderwaffe Grossmullen Wasserflugzeugponiedziałek, 15 maja 2017 20:15:00 CEST

   A ten jeszcze mordy nie zawarł? No więc posłuchajmy, może znowu coś chlapnie między wierszami

   Usuń
 22. Ale żenada...Przyjaciele nie robią sobie takich świństw Panie Tomaszu...Pokazałby Pan klase gdyby podziękowałby Pan Hutmenowi za współprace i tyle. Niestety zamiast klasy pokazał Pan coś zupełnie innego... Bardzo bardzo brzydko...

  OdpowiedzUsuń
 23. nO WIĘC DZIĘKUJĘ CHOĆ PRZYZNAM, ŻE MI TO JESZCZE DO GŁOWY NIE PRZYSZŁO. nIEMNIEJ MIĘDZY WIERSZAMI CHYBA WYSTARCZAJĄCO MU POKADZIŁEM ZA JEGO DOKONANIA I TO JEST PEWNA FORMA PODZIWU I PODZIĘKOWANIA.
  Przepraszam capslook się włączył nie chce mi się poprawiać.

  OdpowiedzUsuń
 24. Hutmen, za swoje filmy o kwietniu na yt otrzymałeś od nas subskrypcje, łapy w górę oraz pochlebne komentarze. Dzięki temu popularność twojego kanału wzrosła, a bycie gwiazdą na pewno łechtało twoje ego. Skoro w nagraniu nazywasz działania swoich widzów NICZYM, to wyrażę się kolokwialnie: spierdalaj. Cofam swojego suba i namawiam do tego pozostałych, których zaczyna ten człowiek - nazywany cipą - wkurwiać.

  OdpowiedzUsuń
 25. A mnie się wydaje ,że jeszcze chwilę Filkiem mordy sobie powycierają i mu odpuszczą. Wygrali i płaczącego chłopca bić nie będą. Z resztą gdyby nawet, to na nikim to wrażenia już nie zrobi.
  Tomek, nie nagrywaj już z nim rozmów albo chociaż nie publikuj. Nie wiem czy kogokolwiek jeszcze interesuje co Filek miałby jeszcze do powiedzenia. Pomyślał o swojej dupie i zrobił jak zrobił. Pies go trącał.

  OdpowiedzUsuń
 26. Hutmen... Z dedykacją.
  https://www.youtube.com/watch?v=NwIKhaDmj9I  OdpowiedzUsuń
 27. Trochę na wyrost Panowie zjedliscie wlasny ogon?

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam

  Po przesłuchaniu tej rozmowy mam kilka własnych wniosków:

  1. Jeżeli z hutmenem byliście (jesteście) przyjaciółmi to dlaczego on przed podjęciem tej decyzji nie zadzwonił do Ciebie anonimowo i nie powiedział, że ma taki plan bo się nawrócił bądź został do tego zmuszony ?

  2. Hutmen zapomniał chyba, że każdy kij ma dwa końce i jeżeli będzie nagrywał filmy na Kwietnia to on albo ktoś z jego sekty nie będzie chciał się na nim odegrać.Zapomniało tym, że zazwyczaj w konflikcie wygrywa brutalna siła i walka intelektualna z kimś kto dopiero zszedł drzewa nie ma sensu bo on niczego nie zrozumie a jak się zdenerwuje to zapewne użyje siły bo nie zna innego argumentu.

  3. A słowa hutmena, że nie wie czy kiedyś nie nagra filmów na kogoś innego to znaczy co jak znajdzie słabszego przeciwnika to wtedy nagra kolejny film ??

  OdpowiedzUsuń
 29. 1. Gdyby do mnie zadzwonił by mi powiedzieć, że ma taki plan to nie było by to już anonimowo :)))
  Powodów tej decyzji było kilka, a nawet wiele. Chęć odpoczynku, stres związany z walką z kwietniem, obawa, że kwiecień narobi mu świństw jak wiadomo potrafi, a nawet w pewnym momencie obawa, że ja chcę go wykorzystywać do walki z kwietniem i, że nawet ja mógłbym mu narobić świństw gdyby chciał się wycofać. Powodów było jeszcze kilka, ale najlepiej zapytać o to wprost Hutmena na jego kanale w PW lub komentarzu.

  2.Może dlatego, że wie, że każdy kij ma dwa końce zdecydował się wycofać.

  3.Różnie to można tłumaczyć i interpretować. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że w świetle tej wypowiedzi skrucha Hutmena wobec kwietnia i mówienie, że ma sobie za złe, że go atakował wydaje się nie do końca być szczerą.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.