czwartek, 18 maja 2017

Głuszycki kamerkowy sex aktor ze zbiornika SCHODZI NA PSY - CZYLI SPOTKANIA POD CHMURKĄ BO WYWALILI GO ZE WSZYSTKICH OŚRODKÓW I NIKT SIĘ DO NIEGO NIE CHCE JUŻ PRZYZNAWAĆ

Noc Swietojańska z Dariuszem Kwietniem -Riese -23-24 VI 2017hahahaha-mi się rzekło gdy wysłuchałem tej zapowiedzi.
Głuszyckie zboczone bydle mówi, że przyjął taką formę spotkań pod chmurką i nocowań w terenie, ale ani słowem nie mówi dlaczego hehe, a to dla tego bo po prostu nikt już nie chce z nim współpracować, nikt na terenach DŚ nie chce widzieć go u siebie i jego pijackiej zboczonej bandy zoofilów i pedofilów i nikt nie chce już ryzykować by za jakiś czas zostać przez to łajdackie bydle pomówionym o oszustwa na niekorzyść tej Głuszyckiej gnidy, no i nikt nie chce, bo się boi, go widzieć i mieć z nim cokolwiek wspólnego wiedząc, że to bydle zdolne jest do szantażowania ludzi ich tajemnicami pozyskanymi na drodze początkowej przyjaźni.
Ludzie to wiedzą, że Głuszyckie bydle to handlarz narkotykowy, że może im przynieść na teren materiały wybuchowe jak minę pod ośrodek pod Soboniem i albo ją tam zostawić, albo sprowadzić nieszczęście w postaci detonacji. Ludzie wiedzą, że za każdym razem Głuszyckie bydle zostawiało pokoje w opłakanym stanie, że podczas ogniska i wieczornych imprez dochodziło do pijaństwa i zakłócania ciszy nocnej.
I ludzie wiedzą, że TO WSTYD BYĆ W KRĘGU ZNAJOMYCH CZY CHOĆBY SPRZYMIERZEŃCÓW TEGO ZBOCZEŃCA, dla tego nikt mu już nigdy nie wynajmie ośrodka na nocleg dla niego i jego szemranego towarzystwa.
ZAPRASZAM NA OPRACOWANIE DŹWIĘKOWE TEGO BEŁKOTU


CZEŚĆ I CZOŁEM
POD CHMURKĄ WYLONDOWOŁEM
bo w ośrodkach kopa dostołemJak widzicie mimo tylu skandalicznych kompromitacji Głuszycki zboczeniec wciąż niestrudzenie odgrywa rolę świętoszka otoczonego wiernymi świętoszkami.
Normalny człowiek spalił by się ze wstydu po tylu udowodnionych wpadkach, udowodnionych zboczonych zachowaniach, skurwysyńskich pomówieniach, urojeniach, oszustwach i mnóstwie zachowań skreślających każdego normalnego człowieka w oczach ludzi.
Ale jak powtarzam od długiego czasu chory umysłowo skurwysyn nie posiadający żadnego moralnego kręgosłupa tak ma, że sam sobie pluje w twarz i mówi, że pada deszcz.
W dodatku struga propagatora regionu przy jednoczesnym odgrywaniu roli managera ośrodków, których właścicieli jeszcze niedawno oskarżył oszustwa finansowe na jego niekorzyść.
To trzeba mieć tupet i bezczelność by w ogóle wymieniać z nazwy ośrodki, z których został wyrzucony!
No, ale bydle zrobi wszystko by błysnąć przed nowymi naiwniakami dobrymi stosunkami z ludźmi, którzy mają go za debila i niebezpiecznego psychopatę.
Wyjątkowa kanalia z Głuszycy skompromitowana i odtrącona schodzi na psy musząc udawać organizowanie spotkań już tylko pod chmurką daleko od wzroku ludzi z własnej rodzinnej miejscowości bo wszyscy, którzy poznali jego prawdziwe oblicze dzięki mojej kampanii odwrócili się od niego.
Łajdak, szantażysta, oszczerca, zboczony degenerat dorabiający z ohydnym kurwiszczem na sex kamerkach usiłuje jeszcze udawać odkrywcę tajemnic i głosiciela nieznanej własnej historii w, którą wplata własne zboczone projekcje wizje i dewiacje.

KUPUJCIE PSIOWE OBRÓŻKI
BO GROZI WAM INWAZJA KLESZCZY
Dziś nawet zachęca was do kupowania psiowych obroży pod pretekstem byście nimi ściągali sobie spodnie przy kostkach by was kleszcze nie atakowały.
Tylko czy po to? Czy te psiowe obróżki to nie kolejny sygnał dla dewiantów lubiących zabawy sado maso i zakładanie ich na szyję podczas upodlających seksualnych zabaw?
Mentalność kwietnia, którą tyle razy już rozkminialiśmy nosi wszelkie znamiona jego sado-maso upodobań.
Jak widać kwiecień nie tylko lubi znęcać się psychicznie na każdym kogo uzna za wroga, ale też chyba prowokuje do tego właśnie po to.
A więc sado-maso psychiczne, a to wskazuje na sado-maso fizyczne, tym bardziej, że ta szmata slodkacycatka25 szczuła na kamerce widzów nie tylko zoofilskimi pokazami z psem, ale i odziana w typowe skórzane uniformy dla zboczeńców SM występowała onanizując się zabawkami.
Tak więc te psiowe obróżki do kupowania, których zachęca dariusz kwiecień to zawoalowana forma zachęty do zabaw SM z uch wykorzystaniem i zakładaniem na szyje, a nie nogawki.
Przecież do związania nogawek przed kleszczami wcale nie potrzeba psiowych obróżek. Wystarczy zwykła sznurówka, linka parakordowa czy wpuszczenie nogawki w skarpetkę....

PS
A TAK NA MARGINESIE JAK SIĘ MA POBIERANIE PO 50 ZETA OD FRAJERA Z TYM, ŻE TY KWIECIEŃ TYLE RAZY PIERDOLIŁEŚ, ŻE SWOJĄ WIEDZĘ PRZEKAZUJESZ ZA DARMO????
PRZECIEŻ PODOBNO NIE BIERZESZ ZA PRZEKAZYWANIE SWEJ WIEDZY PIENIĘDZY, A TUTAJ ŻADNYCH KOSZTÓW ORGANIZACYJNYCH NIE PONOSISZ!!!!!
WIĘC ZA CO TE 50 ZŁOTYCH WYDRWIGROSZU???

45 komentarzy:

 1. Kwiecień w tym swoim filmie mówi, że rozmawiał z właścicielami ośrodków w okolicach Głuszycy, między innymi z właścicielami Arkadii. Czy to możliwe, że ci ludzie w ogóle rozmawiają z tym debilem?

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=yWCIlRsxcIk

  zapętlić to i będzie git .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Co się dzieje? Tylko po pięć dych za ryjodobę? Plajta, czy też łatwiej skroić naiwnego za mniejszą kasę? A może to posezonowa wyprzedaż, stąd tak znaczna obniżka na cenie, bo chyba nie na jakości wygłaszanych pierdół. Oj, ciemno widzę egzystencję naszego głosiciela.

  OdpowiedzUsuń
 4. PROMOCJA - oddawał swoją wiedzę za darmo (sto złotych na konto) --- a teraz jest za pół darmo...

  OdpowiedzUsuń
 5. julka obnizyla stawki do 50zl?

  OdpowiedzUsuń
 6. PRZEKAZUJCIE DALEJ PRAWDĘ O ZBOCZEŃCU Z GŁUSZYCYczwartek, 18 maja 2017 19:24:00 CEST

  CYTAT Z FORUM GŁUSZYCY:
  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html

  TO CZEGO NAJBARDZIEJ WSTYDZI SIĘ DARIUSZ KWIECIEŃ CZYLI NAJWAŻNIEJSZE ZBOCZENIA I ŁAJDACTWA
  WSZYSTKIE MATERIAŁY O ZBOCZENIACH DARIUSZA KWIETNIA:
  PDF: https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2ZEJ4QkJ5LU4wek0
  JPG: https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2Tk1lUVdOVUZrTVU

  W poniższym linku zobaczysz też te materiały, ale z filmem pokazującym kwietnia ocierającego się jajami o małego chłopca i jak tego chłopca poklepuje po klatce piersiowej w zboczony sposób
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/03/ktc-kamerkowi-tancerze-chipendales.html

  To wypisuje Dariusz Kwiecień na internecie ze swojego konta w blogspot.com?
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/blog-page_19.html

  WIZYTÓWKA KWIETNIA i schizofreniczny stalking przez telefon
  https://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html

  PORÓWNANIE RĄK KWIETNIA Z SEX KAMERKI I ZDJĘCIA Z LONDYNU JAK OCIERA SIĘ O CHŁOPCA
  http://zapisz.net/images/178_dariusz_kwiecie_pedofil_obmacu.jpg

  Tu zobaczysz jakie plugastwa i łajdactwa na poziomie niedorozwoja potrafi wypisywać w sieci dariusz kwiecień w sieci:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/blog-page_19.html

  OdpowiedzUsuń
 7. ha ha ha ha ha kwiecień ty debilu ty i twoja noc świętojańska to będzie orgia seksualna, banda zboczeńców, żebyście z tego lasu nie wiali już was Straż Leśna dorwie dostali właśnie cynk. Kleszcz kwietnia ugryzł i wyssał mu mózg to dlatego jest takim debilem.

  OdpowiedzUsuń
 8. wielka miłość kwietnia ujawniona

  https://www.youtube.com/watch?v=cKiDfzqMUuI

  OdpowiedzUsuń
 9. Zarzucono mi, za pośrednictwem kwietniowej ferajny, że jestem płatnym agentem, kwietniowym skrytożercą. Wiec im zapodałem, że za stosowne komentarze otrzymuję wynagrodzenie w postaci ogrodowego krasnala, który jest w prostej linii kuzynem figurynki osiemnastowiecznego strzyga, zwanego w prostackiej gwarze "strzygoniem" (certyfikaty autentyczności figurynki wystawionych przez kilku numizmatyków oraz jednego filatelistę, do wglądu dla uczestników, którzy opłacili spotkanie). I tak, człek prosty, lecz uczciwy, za głoszenie prawdy zbiera takie cięgi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Po pięć dych bo teraz Dariusz nie oferuje noclegu jedynie swoje wywody, cena z noclegiem wynosiła 100zł. Na tej płaszczyźnie Gall odniósł masakrujące zwycięstwo bo pozamiatał naszego głuszyckiego bohatera w każdym ośrodku w okolicy! Dariusz próbuje zorganizować spotkanie lecz nie oferując noclegu doskonale zdaje sobie sprawę z faktu że "klienci" uciekają, instynkt samozachowawczy podpowiada mu że powinien ratować co się da więc stąd próba zorganizowania imprezy połączonej z noclegiem np w Arkadii.. może to w sumie dobry pomysł- właściciele Arkadii pewnie chętnie opowiedzą dlaczego nasz Dariusz nie organizuje już spotkań.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziad gabryś to stary pierdziel, kwiecień mu obiecywał Julię, lecz i ta lampucera powiedziała mu, że może wszystko, lecz nie nekrofilie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów, niszczy jaja i larwy - kwiecień, czy taka będzie ok? A może jeszcze zaszczepić się przeciw wściekliźnie​?

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie ma czegoś takiego jak Góry Rybnickie, jest Rybnicki Grzbiet z górą Borowa, najwyższym szczytem Gór Wałbrzyskich. Za żadnego h*ja nie można zrozumieć, po h*ja kwiecień wymyślił sobie tą nazwę. Pewnie chce być ważny, tzn ważniejszy od kartografów. Niestety powód jest tajemnicą schizola.

  Z tego co wiadomo, noc świętojańską można spędzić na Ślęży za darmo. Była też bardzo stara tradycja wśród niemieckich studentów przed wojną i nie tylko. ZA DARMO można przyłączyć się do jakiegoś ogniska.
  Wyobraźcie sobie teraz, że podchodzicie do jakiegoś ogniska w noc kupały na Ślęży, a tam cennik i współcześni słowianie pobierają opłaty?
  Niestety kwiecień, nie dasz rady konkurować z ludzką bezinteresownością i wiedzą obecnych słowian. Noc kupały jest też świętem miłości. Za tą prawdziwą się nie płaci.

  Wyszedł debil z Głuszycy, chce pieniądze i robi smród tym terenom, mieszkańcom i tradycji.
  Kwiecień, wywołujesz hafta na samą myśl o tym wszystkim. Haft wędruje prosto na twoją łysą pałę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawno już tak celnej notki nie czytałem na temat tego durnia, nadzwyczaj trafnie go podsumowującej. Pozdrawiam.

   Usuń
 14. UWAGA UCZESTNICY SPOTKANIA Z DARIUSZEM KWIETNIEM.

  OBOWIĄZKOWE ZABRANIE POZA OBROŻĄ DLA PSA ULUBIONEJ LALKI, MISIA LUB KUKIEŁKI Z DZIECIŃSTWA.
  Darunio idiotunio będzie tworzył teatr kukiełek na prowizorycznie zrobionej scenie na cmentarzu przy Włodarzu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A garnek do wypróżnienia? Chyba też jako stosowny artefakt z imprezy.

   Usuń
  2. Komentarz nie do publikacji.

   Propozycja - pomysł: może ktoś z ekipy GF, oczywiście nieznana twarz dla DK, wybrałaby się na jego prelekcję, albo przynajmniej pokręciłaby się w jego otoczeniu, po miasteczku, przypadkiem wpadłaby na niego na szlaku... byłoby info, może zdjęcia, w tym zdjęcie tego koniczyny. Najlepiej, żeby był to ktoś, kto mieszka niedaleko, bo ja mam na Dolny Śląsk kilkaset kilometrów i dopiero w okolicach będę w sierpniu na Festiwalu Tajemnic w Książu.
   Rozważ Gallu taką możliwość.

   Usuń
  3. Gall, lepiej podzysj sie pod jakas osobe, ustaw sie na ten zlot, wez gruby lancuch, zajedz tam i zacznij ich nim nakurwiac kwietnia i koniczyne.

   Wparuj cwelom na ten korwidolek i napierdol.

   Usuń
  4. Ja myśle się tam wybrać, ale na 100% nie jestem pewien w związku z pracą. Na prelekcji może nie będe bo kretynizmów słuchać się nie chce, ale na stacje do głuszycy podjadę zobaczyć ile idiotów przyjechało. Może zróbmy wspólną akcje i tam pojedźmy dla beki.

   Usuń
  5. Mam nadzieję że p. Kwiecień osobiście pochwali się filmem ze spotkania w nocy świetojanskiej bo to jedyna okazja do udowodnienia ze ktokolwiek jeszcze jest zainteresowany spotkaniami z nim. Dotychczasowe jego filmy to same monodramy.

   Usuń
  6. Nie będzie żadnego filmu,bo on jak zwykle się napierdoli i narobi obory.Co sądzicie o nowym filmie buraka z tytułem że Moto go przeprosił,bo jakoś mu nie wierzę.

   Usuń
 15. Wlasnie Szmaciarzu kwiecien.!


  Poczytaj o tradycjach nocy Kupaly.
  Niczczysz kretynie Gluszycki nawet tradycje naszego rejonu.

  NIE MASZ O NICZYM JAK TO POWIADASZ ZIELONEGO POJECIA CIECIU JEDEN.

  OdpowiedzUsuń
 16. Temat strzygonia i imprezy świętojańskiej zawarto w nowym materiale:
  https://drive.google.com/file/d/0BwIOavoSKR1aTUhGRFAxMjl5cEE/view?usp=sharing
  Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 17. Rozmawiałem przed chwilą ze strzygiem, po prostacku zwanym strzygoniem, jest maksymalnie wkurzony na kwietnia, za bezprawne posługiwanie się jego podobizną. Powiedział, że od ponad 300 lat jest osoba prywatną i jego podobizna korzysta z ochrony, dobra osobistego. I mu za to założy sprawę w sądzie. A drugą karną, za pomawianie o związkach ze szwabskimi diabłami. W sprawie będzie zeznawać sam Lucyfer i jego kumpel Belzebub, że strzyg ma polską nację od czasów piastowskich. Że na tych terenach od stuleci walczył z germańskim imperializmem, głosząc, że my, strzygi byliśmy, jesteśmy i będziemy na polskim Śląsku.

  OdpowiedzUsuń
 18. ZDRAJCA

  1 ktoś, kto zdradza swój naród, kraj, plemię, społeczność, itp.
  2 ktoś, kto porzuca wyznawane ideały, wartości
  3 żart. ktoś, kto oszukuje

  =

  MOTOTUREK i PEDOFILEK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. obaj panowie podjęli suwerenne decyzje dyktowane własnymi powodami.
   Nie chcę by uważali, że ja z anonima teraz w odwet piszę na nich w taki sposób.
   Nie popieram ich decyzji, nie zgadzam się do końca z nimi, ale pewne względy jakimi się kierowali rozumiem.
   Może za jakiś czas każdy z nich, nas, was spojrzy na wszystko z innej perspektywy i spekulacje się rozwieją.

   Usuń
 19. W najnowszej produkcji kwiecień nieźle cwaniakuje

  OdpowiedzUsuń
 20. https://www.youtube.com/watch?v=RmWTz6BJ9EY o co chodzi ? czy to prawda z Mototurysta ?

  OdpowiedzUsuń
 21. a co to za menda ten Łukasz Gajdamowicz ? Ktoś wie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwulicowa menda był w naszym wspólnym gronie jakiś czas ale wyleciał bo wprost namawiał i podżegał do zajebania kwietnia.

   Usuń
 22. Jakas gruba akcja pt. "Cala Polska przeprasza Kwika" czy jaki uj?
  Bo nie wiem czy tez mam przepraszac czy nie...

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja myśle że Darek powinien prowadzić teraz drank strimy jak Rafatus wiecej zarobi niż na wilkołakach.

  OdpowiedzUsuń
 24. Wszyscy boją się Kwietnia bo zaczynają się z nim godzić!Moto również jest gnębiony bo bywał na kamerkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no bez przesady moto i kamerki, moto to uczciwy człowiek.

   Usuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. Sidor jesteś ostatni, przeproś Pana Darka! Zrób to dla cycatki, Jopka i Jareckiego.
  Coś mi się zdaje, że jesteś w grupie KTC, a może nawet to ty jesteś cycatka! Normalny gość co ogląda filmy na YT oba blogi to myśli sobie, że popierdo... się co niektórym we łbach.
  Hutmen i Moto pewnie będą teraz jeździć na pierołaka wycieczki.
  Może jestem durny ale Hutmen i Moto robią chyba to specjalnie, przeproszą i przenikną w grupę. Inaczej nie da się zinterpretować zachowania ludzi na poziomie, jak można przepraszać kogoś kto ma poukładane w głowie?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co zrobią Moto i Hutmen tego nie wiem.

   Czy Twoje ostatnie zdanie na pewno oddaje zamysł jaki chciałes napisać?
   Kto ma poukładane w głowie kwiecień?

   Usuń
  2. Masz rację, źle ujęte myśli.....
   Poukładane ma Hutmen i Moto, a raczej było tak do chwili "przeprosin".

   Usuń
 27. Tomek czy to prawda co ta czerwonopapa kurwa mowi o MT faktycznie go przeprosil odpisz jak nedziesz cos wiedzial na ten temat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, nie byłem przy tej rozmowie.
   O to trzeba pytać MT.

   Usuń
 28. Z uwagi na daleko posuniętą kłamliwość wszelkich wypowiedzi tego osobnika, to wierzę w ten telefon od Moto, to jak w telefon onego czasu od żony Hutmena.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.