piątek, 12 maja 2017

BRUDNA ARMIA HIMMLERA TO JUŻ NIE CIAPACI TYLKO UKRAIŃCY!!! Czyli nawiedzony bełkot Głuszyckiego kamerkowego zboka, który właśnie oświadczył, że to co głosił 6 lat to pomyłka!!! ABRAKADABRA nadciąga MAKABRA!!!

Do tematu zachowanie Prostego Hutmena wrócimy lada godzina bo wymaga ona dogłębnego wyjaśnienia, ale tymczasem robimy małą przerwę na kolejny schizofreniczny bełkot Głuszyckiego zboczeńca kamerkowego, który pogrąża się coraz bardziej w paranoicznym amoku widzenia tego świata w obliczu samozagłady.

Bestie Końca Swiata wg Dariusza Kwietnia 2017
https://www.youtube.com/watch?v=F2yl7kfySg8
https://www.youtube.com/watch?v=6hlaVA-1jr4

 Barani łysy łeb naczytał się różnych portali internetowych, w których roi się od prawd, półprawd i nieprawd o światowej masonerii i rżnie znawcę tematu przekazując nam wizję apokalipsy gotowanej przez światowe elity finansjery.
Owszem wszyscy wiemy, że owa finansjera kieruje się wyłącznie chęcią zysku i władzy i by to wiedzieć nie jest nam potrzebny do uświadamiania taki zboczeniec jak kwiecień, który sam sobie zaprzecza, zmienia ciągle zdanie i doszukuje się potwierdzenia w politycznych wydarzeniach własnych urojonych i po części tendencyjnie zmanipulowanych wizji obliczonych na robienie wrażenia na debilach bez własnego pomyślunku.
DZIŚ NASZ GŁUSZYCKI EKSPERT OD TAŃCA Z GOŁĄ DUPĄ NA SEX KAMERCE ZAATAKOWAŁ NAWET SAMEGO MAXA KOLONKO, KTÓRY OD DAWNA JEST DLA NIEGO ŹRÓDŁEM INFORMACJI, KTÓRE TO INFORMACJE GŁUSZYCKI CIPEN-DALES PRZERABIA NA SWOJĄ MODŁĘ.
A mówiąc inaczej Głuszyckie bydle chcąc się wywyższyć ponad Maxa Kolonko i pokazać jego tchórzostwo zarzucił mu obawy przed używaniem określeń masoneria wobec tych światowych elit i nazwał go sługusem tych elit.
O ile dobrze pamiętam MK kiedyś nawet zrobił program o światowych elitach i masonerii, więc to co pierdoli Głuszyckie bydle mija się z prawdą.
Kwiecień poległszy na polu tworzenia mitów o strzygach i hybrydach i widząc, że to ma coraz słabszy odzew wśród internetowych lemingów postanowił ruszyć na wojnę ze światową masonerią.
NIE MAJĄC KOMPLETNIE POJĘCIA o powiązaniach, układach, polityce, zamiarach, celach i dążeniach owej światowej finansjery.
Dureń powiela te swoje brednie o ich okultystycznych korzeniach, a tymczasem cała światowa finansjera, czy masoneria ma w dupie wszelkie religijno okultystyczne kwestie, które są jedynie mydlinami na oczy takich durniów jak kwiecień, tylko kieruje się dwiema podstawowymi zasadami
1 RZĄDZIĆ
2 TRZYMAĆ ŚWIATOWE FINANSE W GARŚCI LUB MIEĆ NA NIE JAK NAJWIĘKSZY WPŁYW.
I cała prawda. Cała reszta, otoczka jest dla głupców doszukujących się u nich najróżniejszych cech, pobudek i działań.

DOKONAŁEM ZŁEGO WYBORU
STAWIAŁEM NA ISLAMISTÓW
JEDNAK BRUDNA ARMIA, KTÓRA ZALAŁA POLSKĘ
TO NIE ISLAMIŚCI
TO UKRAIŃCY!!!!
Pierdolnięty czubek z Głuszycy, który przez kilka ostatnich lat wmawiał wszystkim, że brudna armia zalewając Europę i świat to islamiści, o czym twierdził przez wszystkie te lata wie od NAOCZNYCH ŚWIADKÓW I PRZEKAZÓW NIEWIDZIALNYCH ŚWIADKÓW, a dziś wypowiada słowa:
stawiałem na islamistów jednak się pomyliłem!!!!!!!
Czyli zaraz kurwa to frajerze jak to było pogrywałeś w himmlerowską ruletkę i STAWIAŁEŚ W CIEMNO WEDŁUG SWYCH PRZEKONAŃ jak to teraz określiłeś na islamistów czy mówiłeś o brudnej islamskiej"ciapatej" armii bo jak twierdziłeś miałeś informacje z ustnych przekazów od setek nigdy nie przedstawionych świadków, z książek i tajnych archiwów, do których podobno się dokopałeś?
Ty idioto.

Jednym słowem cały ten krótki materiał to jeden bełkot paranoika usiłującego się wypowiadać o sytuacji politycznej na świecie wmawiając po raz setny idiotom te swoje wymyślone otwarcie wrót, które według niego już TRWA!!!!!
Hehehe, jebaniec durny nie mogąc się doczekać na jakąś światową zadymę przyspiesza w swej chorej wyobraźni fakty i nawija, że te otwarcie wrót już nie nastąpi jak to jeszcze niedawno pierdolił tylko, że ono WŁAŚNIE TRWA!!!!

Frajer dorwał jakąś książkę, w której ktoś spisał magiczne obrzędy wyjaśniając znaczenia poszczególnych zaklęć i robi z tego na swój użytek chuj wie co?
Bełkoce coś o magii, doszukuje się jakiś magicznych znaczeń.
Mówiąc krótko bełkot debila i idioty, którego w kilku komentarzach pod jego filmem znajdziecie dementi.


Dariuszu nie "Irmunsil" bo czegoś takiego nie ma a Irminsul jako saskie nawiązanie do Yggdrasil i nie ma nic wspólnego z "kwadratem magicznym" SATOR-ROTAS. Najczęściej jest to tłumaczone jako zbitek słów łatwy do zapamiętania i czytany wstecz oznaczający to samo: Rolnik Arepo Pracuje(orze) Pługiem-Pługiem Pracuje Arepo Rolnik(w uproszczeniu). Oczywiście kwadrat został chętnie zapożyczony przez Wolnomularzy, Wiccan ale i przez mieszkańców Pompei. Jednym słowem było to dość proste i popularne powiedzonko, ot i tyle i raczej nie doszukiwałbym się w nim magicznego znaczenia tym bardziej związanego z Irminsul czy Himmlerem. Jedna z wersji rozkodowuje ów magiczny kwadrat na słowa "PATERNOSTER" czyli Ojcze Nasz a to do Irminsul nijak się ma.
 
To są masoni z ksiązki Henryka Pajaka ale nie ci najważniejsi. Na zdjęciu są wielcy mistrzowie z USA. To ksiązka z około 1999 r.
 
te 5 słów odnaleziono w jakims miescie starozytnym, to pewnego rodzaju gra, pozostalosc po rzymianach, byl o tym program na discovery
 
twierdzisz ze zajmujesz sie okultyzmem lecz nie masz o tym pojęcia oraz brak ci podstaw dlatego nic nie rozumiesz i wiekszość twoich 'rewelacji' to brednie jak chcesz to mozemy sie spotkac gdzieś w sowich i podyskutować
 _Red_5 godzin temu (edytowany)
to sa palindromy. ze mozna byc takim jelopem... ehh przykladowo "Może jutro ta dama da tortu jeżom...jak to natanek powiedzial- jesli czytasz tak samo z prawa do lewa, z lewa do prawa... to wiedz, ze cos sie dzieje lol a jak juz da sie cos z tego ulozyc... to szatan miota... dziwnie tylko aBRaKaDaBRa i aRBaDaKaRBa juz do teorii nie pasuje, prawda?

 I wszystko jasne co nie?
No, ale debil zawsze w palindromach doszuka się jakichś okultystycznych znaczeń.

 ABRAKADABRA
ABRAKADABR
ABRAKADAB
ABRAKADA
ABRAKAD
ABRAKA
ABRAK
ABRA
ABR
AB
A

ABRAKADABRA
KWIETNIA DOPADŁA
UMYSŁOWA PODAGRA

DODATEK 1
GŁUSZYCKI ZBOCZENIEC
SYPIE NAZWISKAMI
CZYLI POMÓWIENIA BEZ DOWODÓW OSÓB NA BARDZO WYSOKICH STANOWISKACH


 ///I to są bogaci i bardzo wpływowi ludzie w Polsce.Pokonać tą zarazę mafijną będzie bardzo trudno! ///

Głuszycki sex kamerowy zboczeniec, terrorysta soboniowy una bomber, zabawia się w śledczego niczym Anita Gargas wymieniając nazwiska ludzi przy jednoczesnym POMÓWIENIU ICH O PRZYNALEŻNOŚĆ DO MAFII na co nie przedstawia żadnych dowodów.
Kto zgłosi ten fakt do organów ścigania? Albo pomoże mi w tym i ustaleniu pomówionych osób o przynależność do mafii?
Myślę, że mimo, iż jego blog jest na amerykańskim serwerze to owi bogaci ludzie, których nazwał mafią posiadają środki i możliwości by zebrać dowody tam w USA na to, że to bydle ich pomawia publicznie.

Na mózg się już rzuca temu bandycie, że sypie w swym analfabetycznym pełnym błędów interpunkcyjnych  bełkocie nazwiskami ludzi nazywając ich zarazą mafijną.

 

42 komentarze:

 1. Tomku my Polacy jeździmy za chlebem między innymi do Niemiec czy też Anglii itp i też jesteśmy brudną armią? Nie po prostu jeździmy za chlebem tak jak Ukraińcy do nas robią to z biedy tak jak my proste jak drut a nie jak pierdoli Głuszycki debil

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak.
   My kiedyś od komuny wialiśmy do USA i stąd jest tam nas tyle.

   Usuń
  2. Co za bzdura Tomek... spójrz na to, ilu ludzi wyemigrowało na początku wieku XX. Od komuny do USA mało komu udało się uciec :)

   Usuń
 2. To przykładowo,gdzieś w kraju na zachodzie gdzie jest dużo Polaków jest taki odpowiednik kwiiiiietnia co twierdzi ,że brudna armia to polscy emigranci . To musiało być ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 3. niedziela, 15 stycznia 2017
  Brudna Armia to nie Ciapaci !!!!
  Właśnie rozpoczęła się okupacja Polski nie wiem który to już rozbiór . Politycy i klechy przehandlowali Nas , ktoś zrobił geszeft ....
  Najbardziej sciapaciala armia świata jest u Nas w kraju ...
  Jak Polski generał całuje przedstawiciela jej armii , wyjdźcie na ulice i zróbcie to samo , np gałązki oliwne pod gąsienice czołgów , ale to już było w łodzi w 1939 , a potem srulki wylądowali w getcie to był ich eres israel ,,, .... a potem -
  - Auschwitz - Birkenau
  - Bełżec
  - Majdanek
  - Sobibór
  - Babi Jar i tak można wymieniać ....
  I teraz ktoś szykuję Nam Bałkany 1996 .....
  Czy my nie mamy młodych , sprawnych i kochających Polskę Obywateli ?.
  Po co nam te karakale , aby zrobić Nam Wietnam , Koreę , Sajgon , Singapur , Afganistan , Syrię , Irak , .......
  To jego słowa nie ciapaci nie amerykanie tylko ukraińcy hmmm co następne stonka ziemniaczana

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdziwili byscie sie ,ilu rodowitych obywateli Niemiec ,emigrowalo i emigruje do obcych panstw.
  Kwiecien to tepy prostak,i dla niego ,przyjazd Ukraincow jest czyms niezwyklym.
  Osobiscie nic do nich nie mam.
  Wrecz mam do nich sympatie,chlopaki zbudowaly mi dom . sciany stropy ,wszystko perfekcyjnie wykonane,piony poziomy ,wszystko od lasera co do mm,czego polskim pijakom budowlanym brakowalo i brakowac bedzie.
  Ze wzgledu na moja czesta nieobecnosc,w zaufaniu zostawialem im pieniadze na zakup materialu. mieli ode mnie auto.
  Te chlopaki nigdy mnie nie zawiodly.
  Dosali ode mnie premie,oraz polecalem ich znajomym.
  Tyle kwiecien ty glupku o Ukraincach.
  Wiele bys sie od tych chlopakow nauczyl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień to chuj durny. Można mieć uraz do Ukraińców za Wołyń, ale do kurwy nędzy większość to już nowe pokolenia, które nie utożsamiają się z tamtymi banderowcami. Owszem są i tacy co jeszcze hołdują nacjonalistycznym banderowskim wartościom, ale to margines, który wymrze z czasem.
   Nie zapominajmy, że Polacy, Rosjanie i inne narody za wschodnią granicą to Słowianie i należy robić wszystko by się zjednoczyć, a nie kurwa jątrzyć i straszyć jak robi to jebane Głuszyckie kamerkowe bydle.

   Usuń
  2. PS
   Kwiecień głosząc te swoje jebane antyukraińskie brednie działa jak Niemcy hitlerowskie, które robiły dokładnie to samo czyli wzniecali między naszymi narodami waśnie i wojny.
   Kwiecień ty jebany utajony naziolu.
   Zdechnij ścierwo jak najprędzej.

   Usuń
  3. To chazarski syn Azji, oni zawsze pierdolili głupoty, zajmowali się jakimś okultyzmem i skłucali wszystkich.

   Robotą się nie splamiali, tylko wyszynk, złodziejstwo i poróbstwo. Kotlet ala szajba to typowy genetyczny przedstawiciel.

   Usuń
  4. Jest trochę Ukraińców na północy..zero problemów,uczynni,grzeczni aż chce im się dawać prace...nigdy mnie w konia nie zrobili a nawet podpowiedzieli co zrobić lepiej....a mam dziadka co z nimi walczył,czasy się zmieniają a ,tylko takie qrwy jak Kwiecień jątrzą i stoją w miejscu w pijacko-qrewsko-kamerkowym zwidzie..

   Usuń
 5. Witam.Dawno nic nie pisałem,ale dzisiaj muszę,bo zdziwił mnie jeden szczegół.Otóż zauważyłem,że pod filmikami pana k znów można dodawac komentarze.Czyżby już stał się taki wielki po wycofaniu się Prostego Hutmena,że żadnej krytyki się nie boi bo może ma "haki" na wszystkich(mam nadzieję,że nie na mnie).Więc napiszę tak.Nie dajcie się.Nikt nie składa broni przed końcem bitwy,chyba,że tchórze(to nie do pana panie Hutmenie bo bardzo pana szanuje za te serię kwiecien plecien,miał pan dość i ok.)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hutmen jak można pogodzić się z bandziorem, zboczeńcem itd?????
  Wstyd hutmen większego nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna i Bestia. Sprawa Magdaleny Ż., czyli Herrenvolk i mięsko.

  https://www.youtube.com/watch?v=xAeClCiBkrw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewien Detektyw co się żelazkiem czesze nawet twierdzi, że to jego firma HA HA tak mogę się zaśmiać ten Detektyw to nawet licencji nie ma niestety też mataczy zaciera ślady, niestety Magdalena Ż. była bardzo ekskluzywną damą do towarzystwa dla bardzo bogatych biznesmenów, polityków itp.

   Szanowni Państwo,
   Pragniemy podziękować wszystkim tym, od których otrzymaliśmy ogromną ilość bezcennych informacji, które są niezwykle pomocne. Wyselekcjonowaną ich część, wraz z kluczowymi i uzupełniającymi się z naszymi informacjami pozyskanymi dzięki wywiadowi wewnętrznemu oraz naszemu sztabowi ds. operacji kryzysowych przekazaliśmy do wewnętrznej Sekcji Antyterrorystycznej celem ostatecznej weryfikacji, a następnie egzekucji prowadzącej do zbiorowego zatrzymania osób przez nas wytypowanych celem dalszych przesłuchań zmierzających z kolei do postawienia im zarzutów uczestnictwa w międzynarodowej organizacji przestępczej.
   Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. ,,dziewczyna do towarzystwa''. Zjawisko jest częste, zaś tego rodzaju wyjazdy organizowane są masowo przez różne agencje pośredniczące (funkcjonujące pod przykrywką w ramach agencji modelingowych i hostess), gdzie bardzo wiele dziewczyn masowo jeździ do krajów arabskich i Japonii oraz innych krajów (w zależności od tego, gdzie zostaną ,,zamówione'') świadcząc usługi ,,dziewczyn do towarzystwa''. Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne.
   Prawdopodobnym jest również, że niekiedy grupa przestępcza dokonuje różnego rodzaju makabrycznych przestępstw na oczach innych koleżanek celem pokazania im, że z nimi stanie się to samo, jeśli będą sprawiały kłopoty. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą. Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce.
   Na tym etapie nie możemy podać więcej szczegółów, ani nazwisk, zapewniając jednak, że uczynimy wszystko, aby doprowadzić do precyzyjnego zlokalizowania, a następnie zatrzymania sprawców i przekazania ich, wraz z materiałem dowodowym aparatom państwowym.
   Biuro Lampart Group SA
   https://www.facebook.com/DetektywiLampart/posts/1356056177763343

   Usuń
  2. tak działają Prywatne Firmy Ochroniarskie niestety żyjemy w dziwnych czasach gdzie Rządy Państw mają w dupie swoich Obywateli

   kwiecień ty przypadkiem nie pierdziel głupot, ze nagle pracujesz dla takiej Firmy bo narobisz sobie poważnych problemów w Polsce bycie najemnikiem to tak jak być terrorystą jest to przestępstwo

   https://www.youtube.com/watch?v=AKw51BltIe4

   Usuń
  3. W ścieku medialnym ciągle Magdalena Ż. i co ciężko powiedzieć po co była w Egipcie i komu miała "towarzyszyć" kto to był polityk, aktor, biskup lub inny chuj że świecznika

   Usuń
  4. dobra już coś tam wiem jak ktoś chce wiedzieć niech czyta między wierszami, sprawa jest wręcz cuchnąca jak ktoś jest odważny może pisać nazwiskami nawet ale do rzeczy zagadka tylko dla odważnych kto ze świecznika przepadkiem zbieżnie był w Egipcie w dniach 28/29 kwietnia 2017r? wątpię by taki np: kwiecień doszedł kto to był i napisał o tym na swoim blogu albo nawet pierdo film nakręcił bo nie ma jaj. Jak ktoś wpadnie kto to był lepiej niech nie pisze tego na tym forum to bardzo niebezpieczne jest.

   Usuń
  5. Pewnie już się rozsądni ludzie domyślili co się wydarzyło w Egipcie gwałt miejscowych można zabić śmiechem, tak samo przemyt narkotyków czy sprzedaż do burdelu, ta biedna dziewczyna poznała drugie oblicze pewnego świata, załamała się tym i spanikowała musiała umrzeć jako straszak dla innych "panienek, chłopców do towarzystwa" by milczeli o tym w czym brali udział.

   Aleksander Jabłonowski komentuje śmierć Polki w Egipcie (bez poprawności politycznej)
   https://www.youtube.com/watch?v=b9ZDCwOeQlk

   Usuń
 8. Kwiecień, porozmawiaj trochę z Ukraińcami to się dowiesz ilu z nich uciekło, a ilu młodych i starych próbuje walczyć w Donbasie i ginie za swój kraj. Mają broń, ale amunicji wiecznie brak. Są jak żywe cele, do których walą zielone ludki. Ale co ty wiesz, fiucie niemyty, nawpierdalasz się halucynków i otwierasz pysk w tematach, w których poziom twojej wiedzy jest zerowy. Chociaż raz nagrałbyś film o czymś na czym się znasz. W ogóle na czymkolwiek się znasz???????

  OdpowiedzUsuń
 9. Zna sie nasz Pan Dariusz!
  I nakrecil nawet film, kotlet a,La Dariusz Kwiecien.
  A ostatnio nasz Pan dariusz w pornusie kariere robi ,
  na sex kamerkach ze slodka cycatka 25 -:)
  I co ty na to-:) ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Załatwiłem Łukasza Filka na cacy . Podstawiłem mu na skypie koleżankę słodkiej cycatki z którą walimy się na seks kameach . Łukaszek dał się wciągnąć w wirtualny seks na kamerce . Myśmy to wszystko nagrywali. Gostek myślał , że trafiła mu się wielka miłość pałająca porządaniem a to była nasza aktorka . Nagraliśmy Filka jak się masturbuje. Opowiadał o swoich dewiacjach co go podnieca . Na podpuche dostał troche dzieciencej pornografi i sam nam taką wysłał . Tym sposobem zastraszyliśmy Filka by usunął wzystkie materiały o mnie z yt . A potem by zostawił tego zboka sidora co mnie szkaluje na blogu . Filek ogłosił , że się pogodziliśmy bo mu kazałem . Zrobiliśmy podobnie z kilkoma innymi osobami . Mamy na wiele innych podobne chaki .

  OdpowiedzUsuń
 11. prawda o dariuszu kwietniusobota, 13 maja 2017 10:28:00 CEST

  Cytaty z forum głuszycy


  2017-05-13 09:46:19
  Metody szantażowania ludzi przez Dariusza kwietnia i słodką cycatkę (gość)

  To jest tak kwiecień wyszukuje wśród ludzi w jego środowisku ofiary. Wpierw nawiązuje z nimi bliski kontakt. Rozmowy na skypie przez telefon itd. Ma o nich dużą wiedzę. Dzięki zaprzyjaźnieniu dowiaduje się o ich skłonnościach upodobaniach problemach kłopotach. Ludzie zwierzają mu się opowiadając o sobie zbyt wiele. Wtedy kwiecień typuje takiego delikwenta. Po wytypowaniu nadaje go słodkiej cycate i koleżankom z sex kamerek. Któraś z nich znajduje delikwenta na skypie i wciąga go w znajomość. Jak wiadomo wirtualny sex jest w modzie odkąd istnieje Internet. Rozpoczyna się gra z delikwentem. Po tygodniach takiej zabawy delikwent nie jest świadomy, że był nagrywany z obrazem i dźwiękiem przez męża podstawionej aktorki. Pewnego dnia aktorka oświadcza, że jej mąż od dawna domyślał się tego i zainstalował na jej komputerze keylogera i wszystko rejestrował do pliku. Delikwent zaczyna rozumieć, że jej mąż może to teraz wykorzystać. Aktorka oświadcza ofierze, że kończy znajomość bo mąż kazał. Ten zaczyna szantażować delikwenta.
  Naiwny delikwent nie przypuszcza, że wszystko było ukartowane i nadane przez Kwietnia. Wtedy dla niego zaczyna się jazda. Kwiecień nadal jest jego dobrym znajomym i obserwuje jego zachowania śledząc zamiary. Jeśli widzi, że delikwent się osrał to kumpel Kwietnia działa na całego i doi od delikwenta kasę. Interes się kręci. Stąd kwiecień bezkarnie pomawia ludzi bo ma na nich haki. Ci w obawie by o tym nie dowiedziały się żony ulegają szantażowi i płacą.  2017-05-13 00:04:17
  Darek Kwiecień (gość)

  Załatwiłem Łukasza Filka na cacy . Podstawiłem mu na skypie koleżankę słodkiej cycatki z którą walimy się na seks kameach . Łukaszek dał się wciągnąć w wirtualny seks na kamerce . Myśmy to wszystko nagrywali. Gostek myślał , że trafiła mu się wielka miłość pałająca porządaniem a to była nasza aktorka . Nagraliśmy Filka jak się masturbuje. Opowiadał o swoich dewiacjach co go podnieca . Na podpuche dostał troche dzieciencej pornografi i sam nam taką wysłał . Tym sposobem zastraszyliśmy Filka by usunął wzystkie materiały o mnie z yt . A potem by zostawił tego zboka sidora co mnie szkaluje na blogu . Filek ogłosił , że się pogodziliśmy bo mu kazałem . Zrobiliśmy podobnie z kilkoma innymi osobami . Mamy na wiele innych podobne chaki .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj trzeba małej dedukcji i logicznego pomyślunku by odpowiedzieć sobie na kilka pytań.
   Najpierw dla przypomnienia kilku faktów.
   1 kwiecień otoczył się patolnią uprawiającą seks na kamerkach w sieci za kasę robiącą pokazy porno zoofilskie.
   2 kwiecień nawywijał pod soboniem, co świadczy o jego kompletnym zboczeniu i skurwieniu.
   3 kwiecień od lat szkaluje, oczernia i terroryzuje ludzi w sieci pomówieniami i oszczerstwami usiłując ich zastraszyć.
   4 kwiecień występuje na sex kamerze z tą szmatą julią slodkacycatka25
   5 kwiecień projektuje swe zboczone dewiacje w opowieściach o nazistowskich eksperymentach z elementami koprofilii
   TO NA RAZIE WYSTARCZA DO PODSUMOWANIA.

   Podsumowując należy sobie zadać pytanie czy skurwysyn wykazujący powyższe skłonności i zachowania nie byłby zdolny do podstępnego szantażu w sposób wyżej opisany?
   Czy to skurwiałe patologiczne towarzystwo nie wpadło nigdy na pomysł by wykorzystać słabości ludzi dających się skłonić do wirtualnego seksu i ich potem nie szantażować?
   MOJE ZDANIE JEST TAKIE:
   Skoro działają grupy na tzw. wnuczka wyłudzające kasę od starszych ludzi to kwiecień i jego zoofilska banda jak najbardziej mogła wpaść na taki pomysł by łapać na wirtualny sex ludzi i zdobywać z nimi materiały, którymi ich potem szantażować.
   Już kilka tygodni temu otrzymałem na maila taką informację, a przecież jeszcze wtedy nawet nam się nie śniło, że hutmen postąpi właśnie tak jakby czymś ktoś go zastraszył.
   Wszystko jakby tak połączyć w jedną całość wychodzi, że kwiecień stosuje tego typu metody wobec nie tylko ofiar typowanych w swym środowisku, ale i wrogów.
   Chociaż w kwestii hutmena można jeszcze brać całkiem co innego pod uwagę, a mianowicie, że ktoś go postraszył nie czymś obyczajowym tylko właśnie tym czego hutmen się obawiał jak zrobieniem bydła w pracy i miejscu zamieszkania, a nawet pobiciem.

   Usuń
 12. A ja myslalem ze Darek Kwiecien tutaj pisac nie moze

  Kolezko pisz Dariusz nie darek kwiecien
  ..ok?

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzeba wgrać filmy hutmena na yt i zrobić kwietniowi psikusa. Kwiecień nazwał hutmena pedofilem po to by zmusić go do usunięcia jego filmów bo mu najbardziej wadziły. Jak się te filmy wgra to pogodzenie pójdzie się jebać. Kwiecień się na hutmena znów wkurwi, a hutmen zostanie na lodzie ze swoimi żałosnymi deklaracjami.
  Ktoś ma kopie filmów hutmena?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pytaj na wykopie

   Usuń
  2. Ale intrygę uknułeś, długo nad tym myślałeś? Normalnie geniusz!!!!

   Usuń
  3. Ja mam jego 4 filmy. Ktoś tu pisał, że je zgrywa. Niech się odezwie.

   Usuń
 14. DODATEK 1
  GŁUSZYCKI ZBOCZENIEC
  SYPIE NAZWISKAMI
  CZYLI POMÓWIENIA BEZ DOWODÓW OSÓB NA BARDZO WYSOKICH STANOWISKACH

  LINK DO ORYGINAŁU: http://moje-riese.blogspot.com/2017/05/sie-do-tych-osob-hahahaha-facet.html

  ///I to są bogaci i bardzo wpływowi ludzie w Polsce.Pokonać tą zarazę mafijną będzie bardzo trudno! ///

  Głuszycki sex kamerowy zboczeniec, terrorysta soboniowy una bomber, zabawia się w śledczego niczym Anita Gargas wymieniając nazwiska ludzi przy jednoczesnym POMÓWIENIU ICH O PRZYNALEŻNOŚĆ DO MAFII na co nie przedstawia żadnych dowodów.
  Kto zgłosi ten fakt do organów ścigania? Albo pomoże mi w tym i ustaleniu pomówionych osób o przynależność do mafii?
  Myślę, że mimo, iż jego blog jest na amerykańskim serwerze to owi bogaci ludzie, których nazwał mafią posiadają środki i możliwości by zebrać dowody tam w USA na to, że to bydle ich pomawia publicznie.

  Na mózg się już rzuca temu bandycie, że sypie w swym analfabetycznym pełnym błędów interpunkcyjnych bełkocie nazwiskami ludzi nazywając ich zarazą mafijną.

  OdpowiedzUsuń
 15. Matoł włączył komentarze a hejt się dalej trwa. Kilku mądrych dowaliło matołowi argumentem.
  Wasza robota Gallowie na marne nie poszła.
  Zastanawia mnie hutmen. Z wroga kwietnia nagle stał się obojętny?
  Śmierdzi to jakimś konszachtem. Może się dogadali bo mają wspólne zainteresowania?

  OdpowiedzUsuń
 16. ojej kwiecień łowca masonów, ty idioto jacy kurwa masoni pokazał fotki zwykłego stowarzyszenia, te kwiecień masonów nigdy nie poznasz ani nie będziesz wiedział kretynie kto jest masonem bo od tak się nie ujawniają, ty kwiecień jesteś zwykłym profanem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darunio durnunio idzie na wojenkę z masonami. Na pewno zgromadził już miny i karabiny.
   Tylko czy przedtem zamówił grobek u kamieniarza?

   Usuń
  2. Dokładnie kwiecień miejsce na cmentarzu masz wykupione?

   Usuń
  3. kwiecień złapany przez masona

   https://www.youtube.com/watch?v=j6u7y4DAbQc

   Usuń
 17. To dla tego kwiecień wojnę z Rosją wieszczy, marzy by wziąć do niewoli pewnie w jakimś nieprzyzwoitym celu

  https://www.youtube.com/watch?v=zaxDDYZqOyc

  OdpowiedzUsuń
 18. darek leci dorobic do egiptu.taki przystojny i wysportowany niebieskooki blondyn z niego.

  OdpowiedzUsuń
 19. Hahahahaha!
  Kurwa jaki to debil !:-) Kwiecien! a ja myslalem ze herbem Gluszycy jest KOTLET a,La Dariusz Kwiecien :-)
  Ale to pojeb hahahaha!
  Gluszycki herb pochodzi od masoneri bo maliterke G!
  Hahahaha bo jebne!

  KWIECIEN to z internetu, no Ale Dariusz ..jese pewne.. ze to tajny symbol masonski G

  Herb Głuszycy - herbem miasta Głuszyca jest dwudzielna tarcza herbowa. W polu górnym czerwonym znajdują się trzy białe motki przędzy, w polu dolnym błękitnym żółty monogram G - inicjał nazwy miasta

  OdpowiedzUsuń
 20. dariusz ,jak tam slodka cycatka 25 ta kurwa oszkliwa z jaka masz sex, na sex kamerce, w SERWISIE ZBIORNIK ,oraz z jej mezem, conajebanym glosem mowido. sex kamerki- CO KURWA MAM WAM JESZCZE DUPE POKAZAC?:-)
  Kwiecien.
  Czego zboczencu tego nie wyjasnisz ....?caly internet od tego chuczy! no kwiecien :-)!
  Zobaczcie Gluszycka hybryda nic sobie z tego nie robi ,i splywa po nim jak po kaczce, dalejnagrywajac te swoje idiotyzmy ze boki mozna zrywac!

  NO KWIKU JAK TO BYLOZE SLODKA CYCATKA 25 NA SEX KAMERCE.
  WYJASNIJ TO ZBOCZENCU.

  A TEN HUTMEN JESZCZE SIE Z BYDLAKIEM ZBOCZONYM ,DEGENERATEM PUBLICZNIE PRZEPRASZA!!!

  NO KWIECIEN WYJASNIJ NAM !

  OdpowiedzUsuń
 21. Abrakadabra, czary mary - Jarecki to twój stary!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Nie ma to jak Riese arafatka i sex kamerkowa Julka slodka cycatka.
   O i kotlet Gluszyckiego hybryda na pierdolekcje sie przyda.
   Ale co to ,co to?
   Ani kotleta ani arafatki ,i niema sladu 25 julki slodkiej cycatki!

   Usuń
 22. NOWY TEMAT

  OTO JAK PRZYJACIEL DAŁ DO RĘKI WROGIEMU OBOZOWI DARIUSZA KWIETNIA ORĘŻ DO RĘKI I POZWALA BY ŁAJANO BEZPODSTAWNIE MNIE W SIECI.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.