niedziela, 19 marca 2017

Sekskamerkowy cipendales znowu nadaje z nad morza, CZYLI KOLEJNY WYSTĘP SCHIZOFRENIKA ŻYJĄCEGO W INNYM ŚWIECIE.

Relacja z nad Bałtyku i aktywacja Forum

Opis pod filmem:
Opublikowany 19 mar 2017
Po krótkiej przerwie technicznej forum powraca http://rieseinnarzeczywistosc.pl/ . Obalam kłamstwa kilkunastu szaleńców , że jakoby mnie zniszczyli . Mam się bardzo dobrze a dowodem tego są książki , które niebawem będą do waszej dyspozycji . Gorące podziękowania dla grupy KTC która stoi przy mnie murem - dziękuję za wiarę i wsparcie . Za dźwięk oczywiście przepraszam kolejny mikrofon szlag trafił ... No i zapraszam do muzeum na Helu Bateria 406 mm baterii Schleswig-Holstein - (Helska Tawerna ©) .


Sex kamerkowy zboczeniec hehe znów pokazał się na YT z kolejnymi oczywistymi bzdurami i zapowiedziami bez pokrycia.
Morda czerwona od przepicia i on myśli, że jak zrobi kolejny materiał to zagłuszy sex aferę?
Naiwniak.
Jak widać musiał spierdolić, aż nad morze ze swoimi bredniami bo w Głuszycy i Riese jest całkowicie spalony.
Forum niby reaktywował, ale link do forum nie działa.
Cała ta jego grupa co mu to forum prowadziła jak tadziu i kurwiszcze julia chyba została już na boku, a może tylko zmieni nazwy, ale faktem jest, że skurwysyn jest już tak skompromitowany, że nic tego nie zmieni.
Nowy materiał, nowe brednie, zwyczajne podrygi zdeptanej ostrygi, nic więcej.
Chory mitoman chce pokazać, że nic go nie zniszczy, zobaczymy.
Czas pokaże.
Na Głuszyckim forum prawda co chwila o zboczeńcu jest publikowana choć admin to co rusz usuwa, ale mimo wszystko jest.
Dzisiaj zrobię krótki materiał na YT o tym zboczeńcu byście mogli to pierdolenie komentować.

http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#skomentuj


Kolejna porcja bredni historycznych, których nawet nie mam zamiaru komentować bo są oczywistymi wymysłami, ale skomentuję to, że durny mitoman nadal usiłuje pokazać, że organizuje spotkania w Riese. Tyle, że już na dziko bez udziału jakiegoś ośrodka gdzie by mógł nocować ze swoimi ofiarami kłamstw. Nic dziwnego, bo to co nawywijał ostatnio pod Soboniem i na sek kamerkach całkowicie przekreśliło szanse na pozyskanie kogokolwiek kto mógłby i chciałby mu jakiś ośrodek udostępnić.
Teraz pozostaje już tylko szlajanie się i nocowanie w terenie pod chmurką, ale to wymaga zaplecza organizacyjnego, sprzętu, namiotów i zaopatrzenia na co ten debil nigdy się nie zdobędzie. Tak więc są to tylko puste zapowiedzi na pokaz. 
Dalej idiota mówi, że reaktywował forum, które jakoś nie działa na tę chwilę.
I mówi, że pieczę nad nim będzie już całkowicie sprawował koniczyna hahaha ten zboczeniec Rymanowski o mordzie typowego zboczeńca-patrz poprzedni wpis jest jego zdjęcie.
Jak widać zostali mu już tylko ci najgłupsi i najgorsi by go ciągnąć za uszy w tej jego pseudo odkrywczej drodze.
Jednym słowem Głuszycki sexplorator tylko szczerzy zęby i nic więcej. Zapowiada, że w Riese będzie żadko i, że skupia się na tematach z nad morza.
Taki to sukces durnia, że musiał spierdolić aż nad morze z ukochanego Riese-jego Riese.
Porażka totalna.
Ciąg dalszy w materiale za kilka godzin na YT.

D O D A T E K No1


Relacja z nad Bałtyku
CZYLI SEX-KAMERKOWY CHIPPENDALEs
ZNOWU NADAJEMateriał oryginalny:

Relacja z nad Bałtyku i aktywacja Forum


Koniczyna –Piotrek z Rymanowa, największy klakier kwietnia:


Temat na naszym blogu:

Znowu sekskamerkowy chippendales wymyśla bzdury historyczne nie znając historii, bzdury na, które nie ma żadnych potwierdzonych dowodów-powtarzam żadnych potwierdzonych dowodów. Cokolwiek wypowiedział w tym materiale jest bzdurą wyssaną a chorego łba.

Dla tego proszę państwa nawet nie będę komentował bredni z tego materiału bo wszystko co on w nim pieprzy to wymysły-powtarzam wszystko. Każda teoria, jakaś rzekoma historia o jakichś transportach, łodziach podwodnych, jakimś obiekcie na dnie Bałtyku i innych to są wszystko brednie.

Tak samo bredniami SA opowieści, że się z kimś spotyka i rozmawia o nieznanych faktach, że znajduje nowych świadków, że dostaje jakieś potwierdzenia chuj wie jakie to są wszystko brednie wyssane z palca.

Ja się dziś skupię nie na jego wymysłach historycznych tylko jak wcześniej zapowiadałem na jego łajdactwach i symptomach chorobowych.

Dla tego wyciąłem te fragmenty, które są bredniami historycznymi, a zostawiłem te, które świadczą o jego łajdactwie i chorobie umysłu.

Najbardziej dla wielu zaskakującym jest fakt, że po tym jak okazało się, że Głuszycki pseudo odkrywca występował z sexkamerkowym kurwiszczem zwanym slodkacycatka25, której profil i zdjęcia nadal łatwo znaleźć w Internecie, na sex kamerkach w serwisie zbiornik.pl ten nie mając ani krzty wstydu dalej pokazuje mordę udając, że nic się nie stało.

No, ale moi drodzy tak mają ludzie pozbawieniu jakichkolwiek zasad i wstydu.

Pokazałem wam w materiałach na blogu i Yt, których większość serwis Google usunął ze względu na erotyczne treści, że bez cienia wątpliwości ten mitoman występował ze szkaradną kurwą na sex kamerce, która zachęcała widzów do seansów zoofilskich, a ten mimo to, mimo tak mocnych dowodów na jego dewiacje wszelakie dalej bezczelnie pokazuje gębę w kamerze i lansuje się na historyka.


D O D A T E K no2
CZYLI....
ŁOBUZ I BANDYTA GROŻĄCY POBICIEM LAMENTUJE, ŻE KTOŚ MU...
GROZI TYM SAMYM!!!

CHYBA NIE MUSZĘ PRZYPOMINAĆ MATERIAŁU KWIETNIA, W KTÓRYM ŁAJDAK I BANDYTA SUGEROWAŁ JAKĄŚ ZEMSTĘ NA RODZINACH LUDZI DEMASKUJĄCYCH JEGO ŁAJDACTWA I KŁAMSTWA I TEGO JAK GROZIŁ MOTO TURYŚCIE POBICIEM I UTRATĄ SAMOCHODU.
Wszyscy ten bandycki materiał dobrze znamy, ale przypomnę go:

DARIUSZ KWIECIEŃ TO BANDYTA GROŻĄCY POBICIEM I ZNISZCZENIEM KOMUŚ SAMOCHODU

A teraz zobaczcie jak bandzior udaje zastraszonego i płacze lamentując, że ktoś mu grozi tym samym, a nawet więcej, bo i nawet śmiercią.
Czyżby już Głuszycki sexplorator kamerkowy zapomniał jak z pogardą niczym mafiozo z gangsterskiego filmu z wymalowanym na mordzie bandyckim grymasem straszył pobiciem i utratą samochodu?
Teraz gdy sam padł ofiarą takich pogróżek płacze jak dziecko i usiłuje pokazać się jako biedna ofiara niesłusznych gróźb.
Pocieszające w tym wszystkim jest to, że bydle informuje, że grożą mu nie tylko pobiciem, ale i sprawami sądowymi, a ma to kto robić.
Kilka instytucji i organizacji oraz firm na pewno mogłoby mu wytoczyć sprawy za pomówienia i oszczerstwa i MAMY NADZIEJĘ, ŻE TAK BĘDZIE.
Co do tego wpierdolu.... to... można jak ktoś jest wierzący może się za niego pomodlić...


D O D A T E K no.3
 
ZABLOKOWANY KANAŁ NA YOUTUBE?
CZY TO JAKAŚ STRATA???
ŻADNA STRATA!!!!!!

Proszę Państwa to naprawdę żadna strata!
Absolutnie żadna. 
Te wszystkie rozkminy bredni historycznych kwietnia tylko mu nakręcały popularność.
Fakt, że wielu ludzi dzięki nim przejrzało na oczy, a właściwie zobaczyło, że te jego opowieści nie prowadzą do żadnych tajemnic, bo to i tak z czasem każdy zauważa bez względu na poziom swej wiedzy i inteligencji.
Ja-my tylko ten proces tymi rozkminkami przyspieszaliśmy, i nic więcej.
Każdy z czasem bez względu na to czy by czytał i słuchał naszych punktacji jego idiotyzmów i tak by doszedł do tych samych wniosków i tak było. 
Pamiętacie komentarze na jego kanale pojawiające się od lat zanim je zamknął?
Prawie każdy pisał mniej więcej tak, że fajnie się słucha tych bajek itp. Prawie każdy, a przynajmniej większość jego słuchaczy pisała z żartobliwym pobłażaniem swe komentarze. 
Ludzie byli jedynie zaciekawieni jego opowieściami, ale w konfrontacji z rzeczywistością prędzej czy później dochodzili do tych samych wniosków co ja i ci, którzy dobrze znają historię i realia poziomu technologiczno-technicznego w czasach IIwś.
Tak więc naprawdę utrata filmów rozbierających na czynniki pierwsze każdą brednię Głuszyckiego pajaca mitomana nie miała większego znaczenia.
Powtarzam, i tak każdy prędzej czy później dochodzi do wniosku, że to są czcze wymysły mitomana nie poparte ŻADNYMI DOWODAMI, ŚWIADKAMI, DOKUMENTAMI etc.
Dla tego kwiecień bazował na coraz to nowych niezorientowanych w historii i sytuacji, a ci nim się na jego kłamstwach poznali i tak dawali się nabrać mimo, że oglądali moje-nasze rozkminki. 
Proces wyglądał zwykle mniej więcej tak, że nowy nabrany zachwycał się opowieściami kwietnia. Potem wchodził na naszego bloga i YT i oglądał nie dowierzając myśląc, że ja-my atakujemy kwietnia by uniemożliwić mu głoszenie prawdy.
Wtedy taki nowy zanim skonstatował, że jednak kwiecień żadnej prawdy nie ujawnia mijał dłuższy kilkumiesięczny czas. 
I wreszcie zauważał, że to brednie, ale mimo to jeszcze tgliła się w nim nadzieja, że może wśród tych bredni znajdzie ziarnko prawdy.
Mijał kolejny okres i ziarnka prawdy nie znajdował, a jeśli nawet jakieś znalazł to i tak to ziarnko nie dawało odpowiedzi na tajemnice Riese.
Potem nowy zawiedziony fan kwietnia znikał. Niektórzy przychodzili na nasz blog i kanał i przyznawali się, że przejrzeli na oczy, ale większość nie chciała się przyznać, że dali się nabrać.
I mówiąc krótko odpadali.
Wczoraj kiedy wstawiłem ostatni materiał na YT po 3 godzinach było prawie 600 wyświetleń, prawie 100 łapek w górę i tylko kilka w dół!!!
Przypominam, że jeszcze rok-dwa lata temu kwiecień pod swoimi filmami zwykle miał tych łapek w górę i to po kilku tygodniach, a nawet miesiącach od 80 do 180 z małymi wyjątkami.
Większość z resztą nabitych przez skrypt lub program do nabijania oglądalności.
A więc o bredniach kwietnia wie już taka masa ludzi, że wystarczy.
Nasze rozkminki na kwietnia nie działały.
Nie daliśmy rady go skompromitować analizą jego bredni, a wręcz przeciwnie on się jarał tym, że poświęcamy czas jego bredniom i wymysłom WIĘC KONIEC.
Nie szkoda kanału z tymi rozkminkami MI NIE SZKODA!

Co więcej sam od pewnego czasu myślałem by kanał usunąć i poświęcić czas na.....

AFERĘ SEX-KAMERKOWĄ!!!

I poskutkowało!!!
Poskutkowało tak, że musiał ewakuować się, a mówiąc wprost spierdalać z własnego rodzinnego miasta bo siła dowodów udowadniających jego seksualne dewiacje była i jest tak mocna, że każdy kto spojrzy na zdjęcia i materiały filmowe NIE MA CO DO TEGO ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI, że to kwiecień dokazywał za kaskę na sex kamerce z julią i jej partnerami czyli mężem i psem.

Cały czas prowadzona jest kampania reklamowa jego dewiacji i odchyleń jawnie i skrycie.
To nie tylko wzbudza u ludzi odrazę, obrzydzenie, niesmak czy wręcz nienawiść jak czasem obserwuję po reakcjach ludzi, ale ....
UKAZUJE KWIETNIA W ŚWIETLE PATOLOGICZNYCH DEWIACJI, KTÓRE PRZEKŁADAŁY SIĘ PRZEZ WSZYSTKIE TE LATA NA JAWNE WYMYSŁY HISTORYCZNE ZABARWIONE WŁAŚNIE TAKIMI ZBOCZONYMI WYOBRAŻENIAMI, które dziś już wiadomo, że realizował w realu.

Wymysły o kopulacji ludzi ze zwierzętami w obozach koncentracyjnych, wymysły o kopulacji ludzi wysmarowanych gównami pod wpływem środków chemicznych podawanych przez nazistów, wymysły o dokonywaniu na ludziach eksperymentów, które nie miały miejsca, to wszystko inspirowała jego chora zboczona wyobraźnia, którą realizował poprzez tworzenie materiałów na YT i blogu, w których przemycał własne pragnienia i wyobrażenia, które powtórzę, znajdowały jak się okazało odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Pamiętamy zeznanie Jacka z pod Sobonia jak kwiecień zawlókł jego psa do pokoju by z nim i swoją aktualną kochanicą uprawiać sex. Pamiętamy jak zostawił gówno w garnku. Pamiętamy jak kwiecień obłaskawiał psa właścicieli Arkadii i ręce lepiły mu się do ich dzieci. Pamiętamy jak kwiecień narobił szamba w sylwestra u Mikołajczaka ingerując w imprezę jego nieletniej córki i "podwalał" się do niej i jej koleżanek.
To wszystko są FAKTY potwierdzone, a kwiecień na koniec pomówił o oszustwa wszystkich tych ludzi-właścicieli tych ośrodków o oszustwa w odwet, że wyjawili o nim prawdę.
Dla tego po co ciągnąć dalej temat analizowania jego bredni i wymysłów skoro mamy lepszy bardziej zabójczy i niszczący go temat jakim jest to co wyżej wymienione?

Czy dewiant, zboczeniec, intrygant, oszczerca i tak dalej i tak dalej, po co wymieniać więcej, może być wiarygodnym w przekazywaniu jakiejś pseudo wiedzy czy informacji historycznych?
Oczywiście, że nie, bo skoro jego prywatne życie i postępowanie jest usiane dewiacjami i bandycko łajdackimi oraz zboczonymi postępowaniami to i to, co przekazuje jest taką samą dewiacją i wynaturzeniem.
Logika mówi, że szkoda czasu na rozbieranie na czynniki pierwsze tego co opowiada i udowadnianie mu kłamstw i bredni.

WYSTARCZY pokazać co zrobił w zakresie odkryć-czyli nic.
WYSTARCZY pokazać co zrobił w życiu prywatnym-czyli wiadomo co.
I czekać na efekty, które z całą pewnością przyjdą w postaci wyeliminowania go z życia społecznego.
Dojdzie do tego, że jego marzenie by być rozpoznawalnym jako odkrywca obróci się przeciwko niemu i będzie rozpoznawalny, bo już pomału jest jako zboczeniec i moralny degenerat.

I TAK SIĘ STANIE.114 komentarzy:

 1. To prawda, fakt, chce tupnąć nogą i pokazać że żyje, i "nikt go nie zniszczył", ale faktycznie musiał spierdolić z głuszyckich stepów. Podrygi śniętej ryby. A forum nowe nie działa, podejrzewam że dlatego, że mu nikt już nie pomaga i musi się sam nauczyć obsługi komputera i HTMLu. To potrwa całe lata. Ale już żebrze gadzina. I szuka nowych naiwniaków. Kurwa, po tylu latach nie może zrozumieć że jest chujowym przewodnikiem, bo lepiej już samemu zwiedzać. No i macie rację, panowie, czyta to co tu piszemy. Więc teraz dla Dariusza - chuj cię jebał parchu, antypolska świnio.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z kwietniołakiem został już tylko koniczynołak, kółko wzajemnego spierdolenia. Cała reszta zostawiła go w chuj barana jednego. html hybrydy będą mu pisały

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko nie krótki Tomaszu, uwielbiamy długie materiały Galla Anonima :DD

  OdpowiedzUsuń
 4. Nadal sex-prostytut (kwiecien) klamie!
  Kwiecien! opowiada ze ludzie od bunkra ,czyli tego muzeum( do jakiego sie wlamal i wandalil we wnetrzu) jego opiekuni sa sex-kamerkowej prostytutce kwietniowi, wdzieczni za reklame, i twierdza
  ze jestesmy szaleni.
  Kwiecien ty matole zaklamany! nie klam ,bo na blogu mamy rozmowe opiekuna tego bunkra,,, i co innego ten opiekun Tomkowi wyznal, niemajac o tobie normalnego zdania, idioto sex-kamerko.

  Kwiecien!
  Czy hitem tego lata na Helu, bedzie wspanialy w panierce
  kotlecik a,La Dariusz Kwiecien?

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwiecien twierdzi ze podjal tam prace.
  Ciekawe gdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako majtek pokladowy na kutrze rybackim.
   W filmie tam coś napomknął ze się wdraża w ten fach.

   Usuń
 6. Tak jak sądziłem, Kwiecień przeprowadził się do swojej nowej panienki nad morze, a ona załatwiła mu robotę, żeby sam na siebie zarabiał, a nie ciągnął z niej kasę.
  Plusem tej sytuacji jest to, że Kwiecień wziął się za pracę i będzie miał teraz mniej czasu na swoją pseudonaukową działalność. Robi fizycznie, więc po robocie będzie musiał odpocząć - zwłaszcza, że nie przywykł do ciężkiej pracy - a poza tym jakieś obowiązki domowe też go czekają.
  Minusem zaś - pewnie znowu zdobędzie zaufanie jakichś miejscowych ludzi, których potem - jak ma w zwyczaju - wykorzysta, a następnie oczerni, gdy już się na nim poznają i kopną go w dupę. To stały element jego skurwiałego życia. Co by o nim nie mówić, to potrafi on wzbudzić w pierwszym momencie zaufanie u nowo poznanych osób.
  Ciekawi mnie, o co chodzi z tym forum. Najpierw ogłoszenie o zamknięciu całego projektu - co miało być decyzją samego Kwietnia - a teraz reaktywacja. Może były jakieś niesnaski między Kwietniem, a pozostałymi osobami z jego otoczenia? Może poszło o te koszulki z wizerunkiem Kwietnia, które Krasnojarski miał na boku sprzedawać bez wiedzy swego guru Kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Gang fryzjera wszędzie cie znajdzie kwiecieńniedziela, 19 marca 2017 17:27:00 CET

  Kwiecień a co z Riese i jego tajemnicami???
  Miałeś je odkryć i co spierdoliłeś nad morze?
  A co to się stało, że już nie będziesz organizował noclegów w ośrodkach na DŚ???
  Daruś zawiodłeś mnie!
  Miały być eksploracje zamiast sexploracji, a tu wiatr i fale zacząłeś filmować.
  Twoje forum raz pada raz wstaje i znów pada co jest? Coś nie idzie obsługa prostych skryptów?
  Ale mordkę to masz coraz bardziej czerwoną pijanico.
  I te błędne oczka paranoika.
  A powiedz daruś po co ty się tak na siłę lansujesz skoro i tak wszyscy wiedzą, że najlepiej ci idzie kamerkowy sex lans?
  Co chcesz pokazać, że żyjesz? Ale co to za życie z piętnem zboczeńca?
  W Głuszycy wszyscy cię poznali i nie masz tu czego szukać.
  Teraz plugawisz swoją osobą nasze piękne morze?
  Ty uważaj by cię nie pochłonęło kiedy.
  Fale są zdradliwe, a ludzi o podobnym schizofrenicznym rysie ciągnie do fal.
  Lubią sobie skrócić cierpienie żywota swego nikczemnego.
  Powiedz daruś u jakiej kolejnej qurwy się zadekowałeś?
  U tej kolorowej szmaty z fioletowymi włoskami na pustym łbie?
  Bidoku pewnie igracie na sex kamerkach jak ze słodką cycatką 25.
  Starcza na picie i prochy?
  Najwyraźniej bo morda czerwona jak u typowego menela.
  Daruś wróć do Głuszycy czekamy.
  Może ci kto wpierdol spuści jak ty chciałeś Moto.
  Oj przydał by się przydał. Za te wszystkie draństwa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czułem po kościach, że wrzuci coś w tym stylu. Trochę chyba Mesjasz odpoczął, bo twarz w nieco lepszej kondycji, niż przed ucieczką z Dolnego Śląska. Niemniej zapowiedzi spotkań nad morzem, wyrażają tęsknotę za wódą (może dostał ultimatum od nieświadomej kobiety/chłopca/ psa?- nie wiemy). Czekam na relację "konną" z MRU. Ciekawe czy Pani K. dostarczy odpowiednią ilość konnicy z Gór Sowich pod punkt rozpoczęcia wycieczki. Osobiście obdzwonię lokalne stadniny informując kim jest kwiecień.

  Pozdrawiam Gang

  Jeti W

  OdpowiedzUsuń
 9. telefon do pracodawcy by się przydał. Przyniesie taki kwiecień coś z nad morza, ktoś np. postanowi ciąć to szlifierką, i jebud.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kłłłiecień podjął prace - hahahahahahahahahahahahahah!!!!
  Wystarczy się przejść Kołobrzeg-Babie Doły - hahahahahahahahahaha!!!!! PRZECIEŻ TEN DEBIL NAWET NIE WIE GDZIE JEST A JUŻ NAPEWNO NIE WIE CO MÓWI ;))) Łot qrwa K666 znowu nadaje HAHAHAHAHAHHA!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Narzędzie pracy kwietnia został inżynierem od powierzchni płaskich

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/Broom.jpg/150px-Broom.jpg

  OdpowiedzUsuń
 12. DODATEK 1

  Relacja z nad Bałtyku
  CZYLI SEX-KAMERKOWY CHIPPENDALEs
  ZNOWU NADAJE
  Materiał na YT https://www.youtube.com/watch?v=IO-uM727Ksg&feature=youtu.be

  Materiał oryginalny:
  Relacja z nad Bałtyku i aktywacja Forum
  https://www.youtube.com/watch?v=ITHKFboWxw0
  Koniczyna –Piotrek z Rymanowa, największy klakier kwietnia:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUmNpNVFrRzJCWVk
  Temat na naszym blogu:
  Sekskamerkowy chippendales znowu nadaje z nad morza, CZYLI KOLEJNY WYSTĘP SCHIZOFRENIKA ŻYJĄCEGO W INNYM ŚWIECIE.
  https://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/03/sekskamerkowy-cipendales-znowu-nadaje-z.html

  Znowu sekskamerkowy chippendales wymyśla bzdury historyczne nie znając historii, bzdury na, które nie ma żadnych potwierdzonych dowodów-powtarzam żadnych potwierdzonych dowodów. Cokolwiek wypowiedział w tym materiale jest bzdurą wyssaną a chorego łba.
  Dla tego proszę państwa nawet nie będę komentował bredni z tego materiału bo wszystko co on w nim pieprzy to wymysły-powtarzam wszystko. Każda teoria, jakaś rzekoma historia o jakichś transportach, łodziach podwodnych, jakimś obiekcie na dnie Bałtyku i innych to są wszystko brednie.
  Tak samo bredniami SA opowieści, że się z kimś spotyka i rozmawia o nieznanych faktach, że znajduje nowych świadków, że dostaje jakieś potwierdzenia chuj wie jakie to są wszystko brednie wyssane z palca.
  Ja się dziś skupię nie na jego wymysłach historycznych tylko jak wcześniej zapowiadałem na jego łajdactwach i symptomach chorobowych.
  Dla tego wyciąłem te fragmenty, które są bredniami historycznymi, a zostawiłem te, które świadczą o jego łajdactwie i chorobie umysłu.
  Najbardziej dla wielu zaskakującym jest fakt, że po tym jak okazało się, że Głuszycki pseudo odkrywca występował z sexkamerkowym kurwiszczem zwanym slodkacycatka25, której profil i zdjęcia nadal łatwo znaleźć w Internecie, na sex kamerkach w serwisie zbiornik.pl ten nie mając ani krzty wstydu dalej pokazuje mordę udając, że nic się nie stało.
  No, ale moi drodzy tak mają ludzie pozbawieniu jakichkolwiek zasad i wstydu.
  Pokazałem wam w materiałach na blogu i Yt, których większość serwis Google usunął ze względu na erotyczne treści, że bez cienia wątpliwości ten mitoman występował ze szkaradną kurwą na sex kamerce, która zachęcała widzów do seansów zoofilskich, a ten mimo to, mimo tak mocnych dowodów na jego dewiacje wszelakie dalej bezczelnie pokazuje gębę w kamerze i lansuje się na historyka.

  OdpowiedzUsuń
 13. On będzie takie ekscesy odprawiał do usranej śmierci. Ja osobiście jestem za tym żeby go jak najbardziej tępić za te jego pseudohistoryczne wymysły ale z drugiej strony patrzę i jestem pewien że on sam się wykończy. Prędzej czy później zrobi coś co będzie miało bardzo ale to bardzo daleko idące konsekwencje i mam tutaj na myśli rychłą śmierć z przepicia. Dla mnie tylko dziwne jest to że on nadal w to brnie. Ja bym się zapadł po ziemię gdybym tak świrował.

  OdpowiedzUsuń
 14. Widzisz Gallu jednak Kwiecień to hybryda feniksa i hydry.Utniesz mu łeb to odrosną 3 nowe spalisz go to powstanie z popiołów.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. Gapa to ty sam jesteś idioto

  http://sklep.fort.mil.pl/korpusowki-marines-usmc-zlote.html

  OdpowiedzUsuń
 17. D O D A T E K no2
  CZYLI....
  ŁOBUZ I BANDYTA GROŻĄCY POBICIEM LAMENTUJE, ŻE KTOŚ MU...
  GROZI TYM SAMYM!!!

  CHYBA NIE MUSZĘ PRZYPOMINAĆ MATERIAŁU KWIETNIA, W KTÓRYM ŁAJDAK I BANDYTA SUGEROWAŁ JAKĄŚ ZEMSTĘ NA RODZINACH LUDZI DEMASKUJĄCYCH JEGO ŁAJDACTWA I KŁAMSTWA I TEGO JAK GROZIŁ MOTO TURYŚCIE POBICIEM I UTRATĄ SAMOCHODU.
  Wszyscy ten bandycki materiał dobrze znamy, ale przypomnę go:
  DARIUSZ KWIECIEŃ TO BANDYTA GROŻĄCY POBICIEM I ZNISZCZENIEM KOMUŚ SAMOCHODU
  A teraz zobaczcie jak bandzior udaje zastraszonego i płacze lamentując, że ktoś mu grozi tym samym, a nawet więcej, bo i nawet śmiercią.
  Czyżby już Głuszycki sexplorator kamerkowy zapomniał jak z pogardą niczym mafiozo z gangsterskiego filmu z wymalowanym na mordzie bandyckim grymasem straszył pobiciem i utratą samochodu?
  Teraz gdy sam padł ofiarą takich pogróżek płacze jak dziecko i usiłuje pokazać się jako biedna ofiara niesłusznych gróźb.
  Pocieszające w tym wszystkim jest to, że bydle informuje, że grożą mu nie tylko pobiciem, ale i sprawami sądowymi, a ma to kto robić.
  Kilka instytucji i organizacji oraz firm na pewno mogłoby mu wytoczyć sprawy za pomówienia i oszczerstwa i MAMY NADZIEJĘ, ŻE TAK BĘDZIE.
  Co do tego wpierdolu.... to... można jak ktoś jest wierzący może się za niego pomodlić...

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwietnia nikt nie zaciagnal by do pracy na kuter.
  Pewnie dostal jakies zajecie przy cerowaniu sieci.jest z zawodu tkaczem obcagaczem.
  O i optykiem jest...CHOLUPY LOPTYKO!

  -:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Widzę,że youtub już pousuwało nowe filmiki,czy oni to robią z "automatu"?i co się dzieje z blogiem,przed chwilą pisało mi,że usunięty.Jeszcze jedno.To miejsce o którym pan mówił w filmiku czyli nietoperek to nie żaden ośrodek tylko wioska w pasie MRU wystarczy wygoglować.

  OdpowiedzUsuń
 20. Kwiecień ty huju z gumy!! miało być na śleży spanie, przez tydzień zwiedzanie, tajemnice, sztolnie, picie jaboli, obiecałeś mi w filmiku !!!! Skontaktowałem sie z tobą przez 0700-głuszyca sex kamerki, i co?? Wielki huj z gumy, uciekłeś nad morze !!

  https://youtu.be/d0UB_fQIeGo?t=798

  Ja już spiworek kupiłem duży co bym mógł z tobą sie ogrzać. Wystawiłeś mnie !!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Galu co jest grane, zamknęli ci konto na YT?

  OdpowiedzUsuń
 22. Gallu, prosimy o szybki reupload usuniętego materiału! W jakiekolwiek miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 23. fuck nie zdarzyłem obejrzeć produkcji Tomka tu najpierw film usunięty za nękanie a teraz kanał został usunięty no zesz no

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standard tęczowe towarzystwo kwietnia broni jak zajadłe ratlerki, zawsze będę twierdził środowisko wszelkiej maści kochających inaczej, jest najbardziej nietolerancyjnym, rasistowskim, antysemickim gównem o poglądach neonazistowskich ktoś powiedział "faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami"

   Usuń
  2. Ciekawy artykuł

   https://bialyrasizm.pl/antyfaszysci-czyli-faszysci/

   Usuń
 24. No nie!!! Rybak Dariusz Kwiecień łowi śledzie i flądry. W końcu.... wziął się do porządnej pożytecznej roboty.
  Notabene - nie boi się, że te tony tabunu kichną mu kiedyś pod kutrem?
  'W każdym bądź razie' czy to w Riese, czy to na Helu:

  NieWierzęHistoriomDariuszaKwietnia
  https://www.youtube.com/channel/UC-GOQk6vaDrRQgV9VGoclLg

  ... absolutnie!

  OdpowiedzUsuń
 25. Hheehe Kwiecień liznął Cycatkowego śledzia i stał się wybitnym szkutnikiem hahahahahah Kwiecień PATOLU żaden Kaszeba nie będzie się z tobą pierdolił jak ściemnisz,pstryczek w pape będzie i do zatoki ;))

  OdpowiedzUsuń
 26. https://www.youtube.com/watch?v=sl4T9rZ3GHI
  Sposób na wpieprzające się wszędzie tzw. prawa autorskie walczące z "prawem cytatu" czyli broniące swego dobrego imienia i interesu. Dobre imię to prawo do napieprzania na prawo moralności i uczciwości z zastrzeżeniem, że nie można napieprzać na nich samych. ( bo tylko oni mogą, a inni nie))

  OdpowiedzUsuń
 27. 1
  D O D A T E K no.3

  ZABLOKOWANY KANAŁ NA YOUTUBE?

  CZY TO JAKAŚ STRATA???

  ŻADNA STRATA!!!!!!

  Proszę Państwa to naprawdę żadna strata!

  Absolutnie żadna.

  Te wszystkie rozkminy bredni historycznych kwietnia tylko mu nakręcały popularność.

  Fakt, że wielu ludzi dzięki nim przejrzało na oczy, a właściwie zobaczyło, że te jego opowieści nie prowadzą do żadnych tajemnic, bo to i tak z czasem każdy zauważa bez względu na poziom swej wiedzy i inteligencji.

  Ja-my tylko ten proces tymi rozkminkami przyspieszaliśmy, i nic więcej.

  Każdy z czasem bez względu na to czy by czytał i słuchał naszych punktacji jego idiotyzmów i tak by doszedł do tych samych wniosków i tak było.

  Pamiętacie komentarze na jego kanale pojawiające się od lat zanim je zamknął?

  Prawie każdy pisał mniej więcej tak, że fajnie się słucha tych bajek itp. Prawie każdy, a przynajmniej większość jego słuchaczy pisała z żartobliwym pobłażaniem swe komentarze.

  Ludzie byli jedynie zaciekawieni jego opowieściami, ale w konfrontacji z rzeczywistością prędzej czy później dochodzili do tych samych wniosków co ja i ci, którzy dobrze znają historię i realia poziomu technologiczno-technicznego w czasach IIwś.

  Tak więc naprawdę utrata filmów rozbierających na czynniki pierwsze każdą brednię Głuszyckiego pajaca mitomana nie miała większego znaczenia.

  Powtarzam, i tak każdy prędzej czy później dochodzi do wniosku, że to są czcze wymysły mitomana nie poparte ŻADNYMI DOWODAMI, ŚWIADKAMI, DOKUMENTAMI etc.

  Dla tego kwiecień bazował na coraz to nowych niezorientowanych w historii i sytuacji, a ci nim się na jego kłamstwach poznali i tak dawali się nabrać mimo, że oglądali moje-nasze rozkminki.

  Proces wyglądał zwykle mniej więcej tak, że nowy nabrany zachwycał się opowieściami kwietnia. Potem wchodził na naszego bloga i YT i oglądał nie dowierzając myśląc, że ja-my atakujemy kwietnia by uniemożliwić mu głoszenie prawdy.

  Wtedy taki nowy zanim skonstatował, że jednak kwiecień żadnej prawdy nie ujawnia mijał dłuższy kilkumiesięczny czas.

  I wreszcie zauważał, że to brednie, ale mimo to jeszcze tgliła się w nim nadzieja, że może wśród tych bredni znajdzie ziarnko prawdy.

  Mijał kolejny okres i ziarnka prawdy nie znajdował, a jeśli nawet jakieś znalazł to i tak to ziarnko nie dawało odpowiedzi na tajemnice Riese.

  Potem nowy zawiedziony fan kwietnia znikał. Niektórzy przychodzili na nasz blog i kanał i przyznawali się, że przejrzeli na oczy, ale większość nie chciała się przyznać, że dali się nabrać.

  I mówiąc krótko odpadali.

  Wczoraj kiedy wstawiłem ostatni materiał na YT po 3 godzinach było prawie 600 wyświetleń, prawie 100 łapek w górę i tylko kilka w dół!!!

  Przypominam, że jeszcze rok-dwa lata temu kwiecień pod swoimi filmami zwykle miał tych łapek w górę i to po kilku tygodniach, a nawet miesiącach od 80 do 180 z małymi wyjątkami.

  Większość z resztą nabitych przez skrypt lub program do nabijania oglądalności.

  A więc o bredniach kwietnia wie już taka masa ludzi, że wystarczy.

  Nasze rozkminki na kwietnia nie działały.

  Nie daliśmy rady go skompromitować analizą jego bredni, a wręcz przeciwnie on się jarał tym, że poświęcamy czas jego bredniom i wymysłom WIĘC KONIEC.

  Nie szkoda kanału z tymi rozkminkami MI NIE SZKODA!


  Co więcej sam od pewnego czasu myślałem by kanał usunąć i poświęcić czas na.....

  AFERĘ SEX-KAMERKOWĄ!!!

  I poskutkowało!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Poskutkowało tak, że musiał ewakuować się, a mówiąc wprost spierdalać z własnego rodzinnego miasta bo siła dowodów udowadniających jego seksualne dewiacje była i jest tak mocna, że każdy kto spojrzy na zdjęcia i materiały filmowe NIE MA CO DO TEGO ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI, że to kwiecień dokazywał za kaskę na sex kamerce z julią i jej partnerami czyli mężem i psem.


   Cały czas prowadzona jest kampania reklamowa jego dewiacji i odchyleń jawnie i skrycie.

   To nie tylko wzbudza u ludzi odrazę, obrzydzenie, niesmak czy wręcz nienawiść jak czasem obserwuję po reakcjach ludzi, ale ....

   UKAZUJE KWIETNIA W ŚWIETLE PATOLOGICZNYCH DEWIACJI, KTÓRE PRZEKŁADAŁY SIĘ PRZEZ WSZYSTKIE TE LATA NA JAWNE WYMYSŁY HISTORYCZNE ZABARWIONE WŁAŚNIE TAKIMI ZBOCZONYMI WYOBRAŻENIAMI, które dziś już wiadomo, że realizował w realu.


   Wymysły o kopulacji ludzi ze zwierzętami w obozach koncentracyjnych, wymysły o kopulacji ludzi wysmarowanych gównami pod wpływem środków chemicznych podawanych przez nazistów, wymysły o dokonywaniu na ludziach eksperymentów, które nie miały miejsca, to wszystko inspirowała jego chora zboczona wyobraźnia, którą realizował poprzez tworzenie materiałów na YT i blogu, w których przemycał własne pragnienia i wyobrażenia, które powtórzę, znajdowały jak się okazało odzwierciedlenie w rzeczywistości.

   Pamiętamy zeznanie Jacka z pod Sobonia jak kwiecień zawlókł jego psa do pokoju by z nim i swoją aktualną kochanicą uprawiać sex. Pamiętamy jak zostawił gówno w garnku. Pamiętamy jak kwiecień obłaskawiał psa właścicieli Arkadii i ręce lepiły mu się do ich dzieci. Pamiętamy jak kwiecień narobił szamba w sylwestra u Mikołajczaka ingerując w imprezę jego nieletniej córki i "podwalał" się do niej i jej koleżanek.

   To wszystko są FAKTY potwierdzone, a kwiecień na koniec pomówił o oszustwa wszystkich tych ludzi-właścicieli tych ośrodków o oszustwa w odwet, że wyjawili o nim prawdę.

   Dla tego po co ciągnąć dalej temat analizowania jego bredni i wymysłów skoro mamy lepszy bardziej zabójczy i niszczący go temat jakim jest to co wyżej wymienione?

   Czy dewian, zboczeniec, intrygant, oszczerca i tak dalej i tak dalej, po co wymieniać więcej, może być wiarygodnym w przekazywaniu jakiejś pseudo wiedzy czy informacji historycznych?

   Oczywiście, że nie, bo skoro jego prywatne życie i postępowanie jest usiane dewiacjami i bandycko łajdackimi oraz zboczonymi postępowaniami to i to, co przekazuje jest taką samą dewiacją i wynaturzeniem.

   Logika mówi, że szkoda czasu na rozbieranie na czynniki pierwsze tego co opowiada i udowadnianie mu kłamstw i bredni.

   WYSTARCZY pokazać co zrobił w zakresie odkryć-czyli nic.

   WYSTARCZY pokazać co zrobił w życiu prywatnym-czyli wiadomo co.

   I czekać na efekty, które z całą pewnością przyjdą w postaci wyeliminowania go z życia społecznego.

   Dojdzie do tego, że jego marzenie by być rozpoznawalnym jako odkrywca obróci się przeciwko niemu i będzie rozpoznawalny, bo już pomału jest jako zboczeniec i moralny degenerat.

   I TAK SIĘ STANIE.

   Usuń
  2. Może zrobimy akcje i zgłaszamy kazde filmy Mesiasza Aprila na YT az mu zablokuja kanal?
   Przy tak duzych zgloszeniach zablokuja mu kanal z automatu bez problemu.

   Usuń
  3. Kanały środowiska LGBT są nietykalne, od ponad dwóch lat są zgłaszane te kwietnia wypociny, nawet jak są treści antysemickie nie są usuwane przez YT, kwiecień to taka tęczowa święta krowa.

   Usuń
 28. Nie kończ! :) Tych analiz słuchało mi się jak audiobooków. Polubiłem je do tego stopnia, że ściągnąłem kilka ścieżek z samym dźwiękiem i wrzuciłem na telefon. Niektóre odsłuchałem po kilka razy. Po prostu relaksuje się słuchając Twoich analiz nasączonych "śmieszkowaniem" z aprila :) Szkoda takiej biblioteki. Mam nadzieję, że masz zachowane gdzieś całe archiwum i jeszcze wrzucisz to na jakiś serwis :(

  OdpowiedzUsuń
 29. witam galu może zrobisz kocoboły dk w formie audiobooka i dasz na dysk gogle

  OdpowiedzUsuń
 30. Nazwisko kwietnia bardzo dobrze pozycjonuje sie w necie, każdy w miare rozgarniety człowiek na bank sprawdzi z kim ma do czynienia i predzej czy poźniej prawda o nim wyjdzie na jaw. Gallu dobrze gada, gadzina jest skończony w środowisku a na łapanie nowych frajerów ma małe szanse. Nikt go już z towarzystwa foliarskiego nie zaprasza na wystąpienia, nie ma też swojego dużego "projektu" na którym mógł by sie lansowac w necie. Ludzie sie od niego odwrocili, w koncu musiał spierdalac z Głuszycy bo wszyscy chcieli go zapierdolic. W sobótce też za długo nie posiedział, zwiał nad morze ale tam też za dużo nie wskóra. Ludzie z gangu nadal bedą ośmieszać jego brednie w necie a wysterczy je podpisywać jego nazwiskiem. To już jest efekt lawinowy który jest niemożliwy do zatrzymania. Spierdolina o tym wie ale cały czas wymyśla jakieś spotkania na temat których nie ma żadnych konkretów. Dla nowych kontakt z nim jest niemal niemożliwy, no bo jak ?? Na maila nie odpowie, na YT tak samo. Numeru telefonu nie poda...

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgłoszony problem:
  Obrażanie/szerzenie nienawiści > Promowanie przemocy lub nienawiści

  Facism and nazism glorification in almost all movies shared by this user. He breaks history of WWII, many facts related of history of Poland. High social harm !!

  OdpowiedzUsuń
 32. Misrepresentation of history based on wrong understanding and fascination of Nazism. Harmful influence for young people. Potential risk of sexual abuse.

  jak potrzeba wiecej to dajcie znać ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Widze że dodawanie komentów dalej dla wybrańców...no ok,dzięki....

  OdpowiedzUsuń
 34. Założę się, że mamy do czynienia z takim zjawiskiem:
  https://www.youtube.com/watch?v=kpA6OOnRsSo

  OdpowiedzUsuń
 35. chcecie by zbanowali mu ten kanał?
  żadne nazi czy ww2...
  on obraża muzułmanów, lgbt, skrajnie prawicowy oszołom, antysemita, źle mówi o liberałach i jest niepoprawny politycznie, przeciwny przyjmowaniu uchidźców i to zadziała:))))

  OdpowiedzUsuń
 36. Panowie i Panie oraz Ci pomiędzy ( oraz ci poza). Wchodźcie na stronę HEJTSTOP i blokujcie wszystkie filmy szkalujące działalność Dariusza Kwietnia. To wszystko jest nieprawdą co twierdzi Gall, przecież Kwiecień lubi dzieci, zwięrzęta i roślinki, kocha Polskę i prawdę. To jest przecież wzór Polaka uczciwego aż do bólu. To wszystko przeciwko Kwietniowi jest mową nienawiści wobec tak cudownego człowieka. Przecież nie możemy pozwolić, aby ktoś miał czelność podważać jego wiedzę i dobre intencje ku prawdzie. On to wszystko robi z dobrego serca i całkowicie za darmo, taki jest szlachetny - po to abyśmy przejrzeli na oczy. Tyle jest przecież fałszu, wszyscy nas oszukują. Prawda nas wyzwoli, a Kwiecień nas, biedne ślepe owieczki poprowadzi. Jak sam Kwiecień głosił - uwierzcie w historię i fakty, bo wiara wam pokaże prawdę.

  Instrukcja zgłaszania mowy nienawiści w internecie :
  https://www.youtube.com/watch?v=T9dmAVHZDKs

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja mam wrazenie ze sprawka znikniecia kanalu Tomka , to sprawka nie Kotleta, a Zielarza Zilela.
  Wczoraj Tomek napisales Zielarzowi ze jest gapa i tym podobne, pare slow , a on nie zostal tobie bez odwzajemnienia...

  OdpowiedzUsuń
 38. Jeszcze tylko parę wiosen
  Jeszcze parę przygód z psim losem
  Jeszcze tylko parę zdymanych psin
  i refrenem zabrzmisz tym:

  Wesołe jest życie staruszka pedozoofiluszka
  Wesołe jak piosnka jest ta
  Gdzie stąpnie, zwichnięta nóżka
  I świat doń się śmieje: ha ha
  Gdzie stąpnie, zwichnięta nóżka
  I świat doń się śmieje: ha ha

  To, że było się źle dotkniętym
  przez seksualny indyferentyzm
  To nie znaczy jeszcze, żeć
  Miłych wrażeń nie da inna płeć

  Wesołe jest życie staruszka zoofiluszka
  Gdzie spojrzy, tam bóstwo co krok
  Tu biuścik zachwyci, tam psia nóżka
  bo nie ten już urok, nie ten uwodzicielski wzrok
  Tu biuścik zachwyci, tam psia nóżka
  bo nie ten już osobisty urok, nie ten wzrok

  Może jeszcze parę wiosen
  Jeszcze parę przygód z psim losem
  i kłopotów będzie mniej
  Ach, cierpliwość tylko miej
  A ty wietrze w goły tyłek wiej mniej

  Wesołe jest życie staruszka zoofiluszka
  bo wczoraj zmoczyła go koniszczynószka
  jego najwierniejsza duszka i służka
  Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka
  choć pod nim żółta kałużka
  a z ust cieknie jeszcze szczyn strużka

  Trzęsiesz się z niecierpliwości
  żeby dożyć tych sobaczych radości
  Guzik rwiesz i wdzianko mniesz
  I tak okrzyknięty psojebaką zdechniesz

  Wesołe jest życie staruszka zoofiluszka
  Wesołe jak piosnka jest ta
  Gdzie stąpnie tam wstyd i pogróżka
  I świat zeń się śmieje: ha ha
  Gdzie stąpnie tam wstyd i pogróżka
  I świat zeń się śmieje: ha ha

  OdpowiedzUsuń
 39. Kwiecien ,a co na to wszystko Anflia?
  i Grzesiek z USA?
  No wiesz, prostytucja za pieniadze, przez sex - kamerki w twoim wysaniu,oraz slodkiej cycatki25 wraz z jej partnerem zyciowym oraz ich psem.
  A co na to twoje nowe otoczenie?

  OdpowiedzUsuń
 40. Drogi Panie Gallu..proszę udostępnic ostatni pana film,,,gdziekolwiek i jak kolwiek.
  Wierny słuchacz.
  Czołem

  OdpowiedzUsuń
 41. Sidor, mam rozumieć, że się poddałeś? Że porzuciłeś lata pracy i trudu bo ktoś ci zbanował kanał YT? Czyli co, Kwiecień wygrał?? A co z nami? My chcemy kurwa tych twoich analiz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurwa, anonimowy z wtorek, 21 marca 2017 11:04:00 CET, nie ma sprawy. Bierzesz kamerkę lub długopis i napierdzielasz. Każdy to potrafi zrobić, jeśli Kwiecień potrafi wziąć kamerkę i napierdzielać, nie mając pojęcia o czym napierdziela, to każdy może. To jest wymarzona sytuacja dla własnej inicjatywy.

   Usuń
  2. Spokojnie acp, jesteś ogarnięty człowiek i pewnie zkumałeś że 95% ludzi tu piszących mają tylko fan z głupich pojazdów na dk, albo są tak obryci w temacie że nie potrafią wyłapać kłamstw które wełniana istota zapodaje ( co nie jest wogóle trudne bo 99% tego co on bredzi to wymysły jego chorej głowy).
   Ja swój prywatny cel osiągnąłem i jedną z większych bitew tej batali wygrałem (rzecz jasna nie sam) a mianowicie dk już nie będzie łaził po moich rejonach i bredził o wilkolakach i innych farmazonach chorej głowy zakłamując historie.
   Teraz zostało mi drapnięcie dk i przeprowadzenie z nim wywiadu piszę to bo mu to obiecałem a słowa zawsze dotrzymuje, tak jak obiecałem że jak będę na wsi to zrobię materiał z pod kapliczki.
   Więc wełniana istoto do zobaczenia.
   Pozdrawiam bronek

   Usuń
  3. Nie, nie, nie szanowny TS. To nie będzie to samo jak ja sobie nakręce film o DK, chodzi o to, że ty robiłeś to w perfekcyjny sposób.Dobry głos, modulacji, siarczysta, lecz dobra i trafna riposta. Kto to KURWA teraz zrobi? Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale masz wielu fanów i co teraz nas zostawisz jak starą szmatę? Poza tym pozwolisz żeby DK bezkarnie po tobie jechał na YT? WRACAJ KURWA NA YOUTUBE I NIE PIERDOL...

   Usuń
  4. Co prawda, to prawda. Każdy jednak zrobi to po swojemu i każda forma jest dobra. Nie podlega to prawu porównywania lub wartościowania. Każdy materiał jest cenny.

   Usuń
 42. Galu, czy strona opisująca działania głuszyckiego debila powstanie?

  OdpowiedzUsuń
 43. Tomku Sidorze, to nie jest śmieszne. Po pierwsze gdzie jest upload ostatniego materiału usuniętego przez YT? Nie zdążyłem obejrzeć, a domyślam się że było ciekawie. Po drugie, nie mów że poddasz się tak łatwo, bo YT zbanowało Ci kanał. Załóż nowy, co najwyżej mów tak jak kiedyś, zamiast kwiecień to "głuszycki ekspolorator". Podpisuję się pod apelem. Kręć kolejne filmy, bardzo dobrze się tego słucha, masz talent do przemawiania zwłaszcza w takim kontekście. Kwiecień zachęcony tym zbanowaniem, może teraz zaatakować z podwójną dawką kłamstw i bredni, a jeśli te pozostaną bez odpowiedzi to nałapie kolejnych naiwniaków którzy będą dostarczać mu kasy na alkohol, fetę i dziwki.

  OdpowiedzUsuń
 44. Przyłączam sie. Proszę Tomku kontynuuj swoją misję. Od roku codziennie szukam Twoich materiałów. Byłem jednym z tych baranów co ogladali te kwietniowe brednie. Nawróciłem się dzieki Tobie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 45. Jeśli nie wrócisz na YT to Kwiecień podniesie łeb jak wąż. Mam wrażenie, że szukasz pretekstu aby się poddać...Sexafera? Skończy się tak samo jak bomba w ośrodku pod Soboniem wcześniej czy później ludzie się tym znudzą, a Ty znikniesz na dobre. Jak potencjalni klienci "do golenia" Kwietnia mają trafić na materiały odsłaniające jego brednie? Bez YT na tego bloga pies z kulawą nogą nie zajrzy. Musisz wrócić, bo wszystko co osiagnąłeś pójdzie z dymem...

  OdpowiedzUsuń
 46. Wez zaluz 5 kont nay t, jakies na vimeo plus google i wrzuc to tam wszedzie, moze byc w nizszej jakosci.
  Ustaw cale playlisty i niech to kurwa zasysa dwa dni, w wiele miejsc, tak ze nie ogarnie tego.
  Niech kanalia wie ze jak nawet usunie jedno, to na jego miejsce bedzie szesc-siedem.

  Najlepiej stronka na serwerze w USA i pozomiatane.

  OdpowiedzUsuń
 47. Witam.Pamiętam,że kwiecien w jednej z audycji wspominał coś o bunkrach pod lotniskiem w "Babich dołach" tj w dzielnica Gdyni.Tak się składa,że byłem tam w wojsku jako obsługa samolotów i kiedy pułk wyjechał na przebazowanie do innej jednostki zostawiono tam mnie i kilkanascie innych osób do pilnowania obiektu.Miałem mnóstwo czasu dla siebie wiec z nudów zaglądałem w różne miejsca gdzie wcześniej nie mogłem bo za dużo "trepów" się kręciło i jedyne co znalazłem to jakiś schron pl.,ale chyba nie to miał kwiecien na myśli.Może wejscie do tych bunkrów znajduje się w jednym z hangarów,nie wiem,ale ja nic tam podejrzanego nie znalazłem.

  OdpowiedzUsuń
 48. To skandal, że usunięto twoje konto na YT, Gallu. W jakim my świecie żyjemy? Chyba w takim, że kretyni mogą pierdolić do woli. Dlatego popierałem cię w tej walce z tym kretynem głuszyckim, bo szambo zalewa sieć. Szambo bredni podobnych jemu. Jestem w szoku! Całe konto? I za co? A brednie Kwietniołaka zostały. No bo to takie ważne. Ten cały YT to jakaś porażka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może jest tak,ze faktycznie kwietnia wspiera jakas organizacja aby siał dezinformację,a nie jak to on mówi,że to my go szkalujemy.

   Usuń
  2. Może faktycznie jedna z teorii spiskowych uwiarygadnia się na naszych oczach, że internet nie ma służyć prawdzie, ale na odwrót. Swego czasu czytałem, że twórcy YT sprzedali go za 2 miliardy dolców, więc jest w rękach jakieś korporacji, co pewnie da się zbadać, co i jak. Weżmy media w Polsce w 70% to kapitał zachodni, ponoć niemiecki. Lubicie oglądać Polsat? Też niedawno go Soroż sprzedał, i komu? Niemcom. Także pamiętajcie o tym, jak oglądacie wiadomości. Weźcie popularne portale WP o Onet, one plują na Polaków. Mam wrażenie, że artykuły są tak pisane, abyśmy czuli się zakompleksieni. Serio. I to nie jest już żadna teoria spiskowa. Poczytajcie sobie teksty. Dodam, że nie jestem tam jakimś superpatriotą i katolikiem, ale czasami aż oczy bolą. I ci ich eksperci - farbowane lisy. Długo by pisać. Więc może mamy do czynienia z wojną informatyczną, propagandową na całego. Teraz to się nasila. Poza tym UK wychodzi z UE. Szkoci chcą zostać. Zbliżają się wybory w Niemczech, Francji... Pożyjemy zobaczymy.

   Usuń
  3. To można nazwać wojną informacyjną, wojną przeciwko odrębności kulturowej ( dotyczy nie tylko islamizmu, ale i komunizmu i lewactwa - w naszym przypadku lewactwa) przeciwko wartościom narodowym i historii. Lewak jest odrębną od naszej i kulturą i moralnością. Stąd ataki na kościół, który najbardziej scalał polskie wartości wolności, ataki na żołnierzy wyklętych, polskie obozy koncentracyjne. Oraz schiziałe prawdy historyczne Kwietnia. A przede wszystkim określanie wszystkiego co się odwołuje do niepodległości, patriotyzmu (czyli wolności od komuny) godności i honoru, jako nazistowskie, skrajnie prawicowe, anty demokratyczne wartości!??????????????

   Usuń
 49. Menda przyjechała nad morze, pobyła tam kilka dni i już zaprasza chętnych, i będzie oprowadzał, i będzie opowiadał co tylko chcecie, takie rzeczy, że nie zaśniecie, ekspert od wszystkiego, chodząca encyklopedia, znawca terenu się zrobił (błyskawiczny kurs), wszystko wam opowie, że ORP Lublin to angielski okręt... Normalnie żal dupę ściska.

  OdpowiedzUsuń
 50. uuuuu, bez komentarzy filmów? Kwiecień już otwiera szampana

  OdpowiedzUsuń
 51. Do Kwietnia.
  Taki jesteś cwany, twierdzisz, że nikt cię nie zniszczy, to czemu nie włączyłeś komentarzy? Boisz się prawdy o swoich filmach, a raczej o błędach które popełniasz.
  Komentarze wulgarne można skasować, a zostaw te merytoryczne. Ale i na to jesteś za słaby psychicznie. Z wiedza u ciebie na bakier.
  Słabiutko, Kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha! Gdyby tylko Daruniu odróżniał te merytoryczne od innych... on wszystkie komentarze traktuje jako atak na siebie.

   Usuń
 52. Gallu, mam pytanko, pojawił się w nowym temacie w dodatku zrzut ze strony kwietniołaka, przecieram oczy, czytam i nie wierzę, pojawi się autobiografia Kwietnia?? Fuck! "Przekleństwo Sobonia". Czy to żart? Ja pierd... do czego to doszło.
  Darecki zapowiada, że opisze w niej zgniliznę i patologię poszukiwaczy, oryginalne nazwiska i fakty...
  A jeżeli tak, to twoja interwencja nie będzie potrzebna, bo osoby które pojawią się w tym "dziele" na pewno odpowiednio zareagują na pomówienia. Chyba, że kwietniołak wszystko zmyśli. Szkoda papieru. Ale jeżeli nie zmyśli, to osoby pokrzywdzone na pewno będą próbowały wyjaśnić wszystko, albo wezmę sprawy w swoje ręce. Więc Kwietniołak sam ukręcił sobie bicz... Jeżeli w tej książce padnie jakieś nazwisko to wystarczy podsunąć tylko je zainteresowanej, wymienionej osobie z imienia i nazwiska. Sądzę, że gdy opisze w negatywnym świetle mp. pana K. Szpakowskiego, ten nie odpuści. Ale może nie wiedzieć o tym arcydziele. Trzeba mu tylko podrzucić link itd. A on już (po zapoznaniu się z oszczerstwami D.K.) postąpi jak uważa najwłaściwiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego gowna co mu napisal ten wiejski niespelniony pisarzyna, to nikt nie kupi poza tymi co sie na to natna.
   Powiem ci ze jak kiedys zataszczyl kilka swoich „przewodnikow” do sklepiku w Zamku Ksiaz, to zdazyly one tam zzolknac ze starosci a sprzedajajaca toczyla z downa beke jak sie pytalem czy sprzedaja kajety pacjentow z Boleslawca przegladajac to to cos.
   Grafomania od debili dla debili.
   :)

   Usuń
  2. Rozumiem, ale ja nie wnikam w szczegóły, zainteresowała mnie zapowiedź dareckiego, że pojedzie po miejscowych przewodnikach, poda nazwiska i fakty... Wystarczy te oszczerstwa pokazać komu trzeba i siedzieć z założonymi rękami, czekać na reakcję. Jeden oleje, a drugi może nie. Poza tym to będzie namacalny dowód pomówień kwietniołka (jeżeli książka wyjdzie). Zwykle na filmach mówi ogólnie.

   Usuń
 53. Wy tu gadu gadu a forum kwietnia znów działa i o co kurwa chodzi

  OdpowiedzUsuń
 54. Witam...następny wypadek, że ktoś nie czytając żadnej książki takową napisał,trzeba walczyć z metodą insynuacji,prowokacji i naciągania faktow czwartego wszystkimi metodami...
  Kopernik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wyobrazam sobie ile błedów tam musi byc, skoro na blogu w jednym zdaniu 10 błedów robi co sie musi dziać w książce :)

   Usuń
  2. hehehe to poczytaj tutaj jakie szpece językowe są "DLA-CZEGO" to już wybitnie powtarzany błąd i chyba jednak z jednego adresu góra dwóch ;)))

   Usuń
  3. Ale te "szpece językowe" koziołku matołku raczej się nie biorą za pisanie książek i głośno o tym nie mówią.
   Poza tym ten komentarz zamieścił ktoś wybitnie nam nie na rękę, więc pytam admina, po grzyba tu się znalazł? Jeszcze doszukuje się adresów...

   Usuń
 55. To proste , kwiecien i ta banda wraz z ta kamerkowa szmata wytarta slodka cycatka 25 kurwiszcze zaaidsione!, pisza glupoty do redakcji You tube ,ze sa przez nas obrazani ,i tyle!
  Ci tych materialow nie skonfrontowali ,i zbanowali Tomka.
  Tak samo trzeba na kwietnia zrobic...ze obraza i tworzy anty panstwowe historiie ,i tez go zdejma skurwysyna prymitywa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam zawsze zgłaszałem i zgłaszam dalej, kumplom też mówię żeby zgłaszali i zgłaszają ciotę Łódzką. Tylko wiadomo jaki ten jutup jest, ta administracja albo się nie interesuje przeglądaniem gniotów kwietnia, albo nie banują go z innych powodów. A powinni już dawno według regulaminu. Swoją drogą, są też skrypty zgłaszające filmy i kanały, także POZDRO ADI.

   Usuń
 56. Na Facebooku też kasowali jak leci, całe konta, pamiętacie? Ta sama polityka na YT. Trzeba po prostu samemu robić filmy - konfrontacje z materiałami dareckiego. I pokazywać jego głupotę. Ludzie obejrzą szybciej krótki film, niż będą czytać nasze komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 57. Jeszcze tylko parę wiosen
  Jeszcze parę przygód z psim losem
  Jeszcze tylko parę zdymanych psin
  i refrenem zabrzmisz tym:

  Wesołe jest życie szajbuska zboczuszka
  Wesołe jak piosnka jest ta
  Gdzie stąpnie, zwichnięta nóżka
  I świat doń się śmieje: ha ha
  Gdzie stąpnie, zwichnięta nóżka
  I świat doń się śmieje: ha ha

  To, że było się źle dotkniętym
  przez seksualny indyferentyzm
  To nie znaczy jeszcze, żeć
  Miłych wrażeń nie da inna płeć

  Wesołe jest życie szajbuska zboczuszka
  Gdzie spojrzy, tam bóstwo co krok
  Tu biuścik zachwyci, tam psia nóżka
  bo nie ten już urok, nie ten uwodzicielski wzrok
  Tu biuścik zachwyci, tam psia nóżka
  bo nie ten już osobisty urok, nie ten wzrok

  Może jeszcze parę wiosen
  Jeszcze parę przygód z psim losem
  i kłopotów będzie mniej
  Ach, cierpliwość tylko miej

  A ty wietrze w goły tyłek wiej mniej

  Wesołe jest życie szajbuska zboczuszka

  bo wczoraj zmoczyła go koniszczynószka

  jego najwierniejsza duszka i służka
  Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka

  choć pod nim żółta kałużka

  a z ust cieknie jeszcze szczyn strużka


  Trzęsiesz się z niecierpliwości
  żeby dożyć tych sobaczych radości
  Guzik rwiesz i wdzianko mniesz

  I tak okrzyknięty psojebaką sczeźniesz

  Wesołe jest życie szajbuska zboczuszka
  Wesołe jak piosnka jest ta
  Gdzie stąpnie tam wstyd i pogróżka
  I świat zeń się śmieje: ha ha
  Gdzie stąpnie tam wstyd i pogróżka
  I świat zeń się śmieje: ha ha  wysyłam to do Szpakowskiego. Wszyscy Ci pomożemy Tomku będziesz miał więcej czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten wierszyk do Szpakowskiego? No nie wiem czy to dobry pomysł. Na drugi raz ważną info o dareckim zignoruje. Lepiej wysyłajcie coś ciekawszego. Że pomawia przewodników itd.

   Usuń
 58. UWAGA!
  Zgłosił się do mnie człowiek, który zeznał mi, że był szantażowany przez dariusza kwietnia Julię i jej męża nagraniami, na których ten człowiek na sex kamerkach onanizował się na prywatnym lifie z nimi.
  W skrócie, odbywało się to tak, że Julia i jej mąż uprawiali sex w kamerce, a on to oglądając onanizował się również mając włączoną kamerkę. Trwało to wiele razy przez kilka tygodni. Julia namawiała go by pokazał twarz, ale on nie chciał. Niestety po pewnym czasie ta suka tak go podeszła i udawała bardzo zaprzyjaźnioną, że w końcu zdołała go namówić do pokazania twarzy. Ten człowiek niestety również zwierzył się jej ze swych życiowych kłopotów i zdradził, że jest majętnym człowiekiem nie wiedząc, że Julia i jej mąż to wszystko zgrywali. We wszystkim dwa razy brał udział dariusz kwiecień w zastępstwie jej męża. Świadek nie widział jego twarzy bo ten nigdy jej nie chciał pokazać, ale zapamiętał jego głos i cechy w budowie ciała, które poznał na filma kwietnia na YT. Trafił do mnie całkiem przypadkiem wpisując w google slodkacycatka25 by znaleźć ją na zbiornik.pl

  ciąg dalszy tu

  https://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/03/projekt-riese-inna-rzeczywistosc-kaput.html?showComment=1489213116413#c6973893167598435782
  to też . zresztą wszystko do Szpakowskiego i wszystkich innych. Gdzie się da !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A da się na e-maila głuszyckiej policji, z tytułem - szantażyści?

   Usuń
  2. A na policję głuszycką da się wysłać? Może zainteresują się szantażystami na ich terenie.

   Usuń
 59. Krótka piłka, wszyscy do roboty. Link do filmu tego zboka (ważne, żeby odtwarzanie zaczynało się od tego momenty, na który się powołujemy) i ślemy do YT. Ale tak na poważnie, weźmy się za to, przy dużej ilości zgłoszeń zadziałają. Ja zaczynam już teraz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze byłem tego zdania, tak samo by się należało zgłaszać te filmy patronowicza i zagórskiego, czy też porozmawiajmy tv, a ten projekt LCH to już w ogóle powinien dawno temu zniknąć. Zawsze jak się ogarnia te filmy to nie jest problemem zgłosić skoro już się nawet komentuje. Wystarczy kliknąć...

   Usuń
  2. Popieram. Zgłaszać.

   Usuń
 60. Zgłaszamy treści antypolskie itp. oraz co nie mniej ważne podejrzenie lewego nabijania wyświetleń kanału tej szui.

  OdpowiedzUsuń
 61. Odpowiedzi
  1. No i gitara, ja dzisiaj jeszcze wieczorem sprawdzę czy na pewno wszystko jest zgłoszone a jak nie to zgłoszę. Może coś to da w końcu do cholery

   Usuń
  2. Napiszcie tutaj ile kto zgłoszeń wysłał na zablokowanie kanału kwietniowej gnidy. Bo gadać i komentować to widzę wszyscy chętnie, ale żeby coś konkretnego zrobić to już najlepiej żeby ktoś inny. Ja wczoraj wysłałem trzy.

   Usuń
 62. Dariusz,Dariusz,Dariusz!!!!!!! Przepieknie wszystkich ruchnął w dupkę ;))))))) Pomysł i wykonanie było zajebiste a okazało się że pierdolec w tym kraju może więcej :(( Szkoda tej całej roboty :( i czasu.....

  OdpowiedzUsuń
 63. https://www.youtube.com/watch?v=vrX7NnxHWJw Blusik dla Darusia???

  OdpowiedzUsuń
 64. Tomasz, już czas wracać na YT. Ludzie piszą, że forum Kwietnia znów działa, kanał YT również. Trzeba żebyś wrócił i porządnie mu pocisnął i basta! Gdzie ty jesteś? Nic nie piszesz, nie komentujesz, wymiękłeś czy co??????

  OdpowiedzUsuń
 65. A gdzie ma byc?
  Widzisz ze konto Tomka jest pod ciaglym obstrzalem Prostytuta kamerkowego Kwietnia, i tej kurwy porno star kamerkowej slodka cycatka 25, wraz ze swoim mezulkiem popisanym.
  Ty pisanka nie wstydzisz sie pokazywac takiej antenki CWELU ... CWEL!

  OdpowiedzUsuń
 66. Dariusz owszem ruchnal, ale slodka cycatke25 julke te szkarade o ryju karpia, i to na oczach jej popisanego meza! hehehehe!!!
  Hej cwelu przycwelony...przez kwietnia!


  OdpowiedzUsuń
 67. Pisanka!
  Cwelu, nie daj Ci boze do puszki sie dostac! bo masz pojechane... bedziesz zarl na bardaszce!

  OdpowiedzUsuń
 68. Coś to się vabanku naoglądał!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co ? pidoba ci sie slodka "Pisanka"?
   Adres na kamerke masz,jak cos.)

   Usuń
 69. !
  jeśli zniknie kanał kwietnie znikną też dowody na jego chorobę psychiczną i kłamstwa.
  2
  Na naszym blogu zrobi się pierdolnik w głównych wpisach i nikt nie będzie mógł skonfrontować pisemnych i filmowych rozkminek z oryginalnymi jego materiałami.
  3
  Zgłosić mu kanał z tych wszystkich powodów możemy gdy cały nasz blog przeniesiemy na niezależny serwer i wszystko na niego od nowa wgramy.
  4
  Ten blog dalej służy dementowaniu kłamstw i pokazywaniu skurwysyństw kwietnia. Będą nowe tematy z jego materiałami by w komentarzach można było się do nich odnieść.
  5
  Ja już rozkminek tak drobiazgowych jak dotąd robić nie będę bo wychodzę z założenia, że nie ma sensu udowadniać mu kolejnych kłamstw skoro robiłem to przez kilka lat i już to pokazałem, że co nie powie to urojone kłamstwo. To tak jak udowadniać murzynowi, że ma czarną skórę.
  6
  Każdy z was jeśli chce może dokonać opracowania jego nowych kłamstw, a my je tu zamieścimy pod oryginałami w głównych notkach lub opublikujemy w komentarzach.
  7
  Nie mówię, że całkowicie rezygnuję z rozwalania tego debila. Czasem napiszę coś w głównej notce od siebie jeśli wyłapię kłamstwo lub schizę, albo kolejne łajdactwo.
  8
  Jeśli chcecie zgłaszać jego materiały to trzeba to zrobić tak by zrobić to jednocześnie, a mianowicie:
  a) wybrać tytuł, minutę materiału z linkiem doń prowadzącym, powód z opisem.
  b) przesłać to tu na blogu by każdy chętny zgłosił ten sam film i wypowiedź z podaniem tych samych powodów ewentualnie własnymi słowami.
  c) ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM G+ I CAŁEGO SERWISU YT
  https://www.youtube.com/yt/policyandsafety/pl/communityguidelines.html

  https://www.youtube.com/static?gl=PL&template=terms

  https://support.google.com/blogger/answer/76315?hl=pl&ref_topic=6321979

  W myśl kilku punktów z tych wytycznych kanał kwietnia dawno nie powinien istnieć.

  d) dobrze zapoznać się i zapamiętać treści postanowień wytycznych na YT i Blogera i w ich oparciu oglądać materiały tego skurwysyna.


  Cdn.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZGŁOSZENIA MATERIAŁÓW NA YT MOŻNA DOKONYWAĆ NA STRONIE POD KAŻDYM FILMEM PRZEZ FORMULARZE, ALE TEŻ MOZNA PISAĆ BEZPOŚREDNIO E MAILE NA:

   youtube-disputes@google.com

   Usuń
 70. Gall, ja uważam, że trzeba zrobić wszystko, żeby ta gnida zniknęła z życia publicznego. Nie ma sensu udowadniać debilowi tego, że jest debilem. To, że jest psycholem i zwyrodnialcem dla wszystkich jest jasne. Po co komu utrzymywanie dowodów na to. Wyrwać chwasta i po temacie. Internet to jego jedyna możliwość żerowania na bezmózgach i wyrywania od nich lewej kasy za pierdolenie głupot po lasach. Jestem przekonany, że masz kopie materiałów internetowych tego pajaca, a teraz powinniśmy zrobić wszystko, żeby zniknął z netu. Jeśli masz inne zdanie, inni również to chętnie wysłucham argumentów.

  OdpowiedzUsuń
 71. Pantery&szlifierki Corp.piątek, 24 marca 2017 18:27:00 CET

  https://www.youtube.com/watch?v=hFfUxj3C9I4
  Dariusz kwiecień, nasze biedaczysko, wędruje po wielkim świecie, aby szukać tego, co jest bardzo blisko...

  Btw. już zgłoszone.

  OdpowiedzUsuń
 72. Najnowsze brednie Aprila, czołowy badacz Riese od dziecka, autorytet wiedzący wszystko na temat Riese, cale życie był przekonany że nazwa Riese została nadana przez Jerzego Cere lub Witkowskiego. że bunkry w Anglii w czasie II wojny budowali anglikom szwaby z organizacji Todt.
  K... skiskłem od 1 minuty oglądając tego przygłupa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednym słowem ubaw po pachy...
   a z drugiej strony, to w sumie on sam się ośmiesza, więc nasze komentarze czasem są zbędne
   i nie zwalaj winy na innych kwiecień, bo sam sobie jesteś winny, kto ma cię brać na poważnie jak gadasz takie bzdury
   i nie dziwne że inni przewodnicy go unikają jak ognia, sam jest sobie winny, a zwala na innych, np. na Tomasza.

   Usuń
 73. Panowie i Panie, w sumie to nie ma się co denerwować tym nowym materiałem kwietniołaka. To jakieś pierdnięcie wariata. Wie, że piszemy itd., więc chce się odgryźć. Wątpię, żeby w najbliższym czasie rozwinął swoją szkodliwą działalność. Chce zagrać nam na nosie. Coś tam popisze, coś tam pobredzi. A o czym on tam kurwa marudzi to nie pojąłem, jakieś skrzynie, znowu złoto, dyski w morzu (ufo?). Kto wie o co mu chodzi? Zanim znajdzie jakiś ludzi do oprowadzania to na pewno potrwa. Weźmie dwóch frajerów i nakręci jakieś głupoty, że działa pełną parą itd. Nie ma co panikować. Jak pisałem wcześniej. Całe życie będzie bredzić swoje. Taki przypadek. Dziwi mnie tylko to, że tak łatwa zbanować komuś konto na YT, a ten bredzi i bredzi. Znowu ban to też nie koniec świata. Z definicji konto zostało zawieszone. No, ale to rzutuje na YT. Ciekawe ile trzeba było, żeby to dokonać? Pewnie zgłoszenia szły z lewych kont i w sumie wydawało się, że wiele osób chce usunięcia konta Tomka. Więc, jakbyśmy zrobili podobnie, to może serwis YT uznałby, że skarg na kwietnia jest więcej. Jak myślicie? Powinniśmy się zdublować. tak mi przyszło do głowy.

  OdpowiedzUsuń
 74. Ten film z Londynu wrzucił jakiś przygłup z Anglii, żeby pokazać solidarność z głuszyckim bandziorem... itd. Taki sam imbecyl jak kwiecień. Polski kmiotek ze wsi podnieca się darecki, tak o tobie pisze, idioto. Rozumu ci nie przybyło w wielkim świecie.

  OdpowiedzUsuń
 75. Obejrzałem najnowszą produkcję Kwietnia. Pod sam koniec ten mitoman w zawoalowany sposób atakuje słodką cycatkę, mówiąc, że na nowym forum nie będą zamieszczane posty metodą kopiuj-wklej. To oczywisty przytyk w kierunku tej aktorki porno. Widać, że chwilowe wyłączenie forum miało związek z jakimś konfliktem w grupie dotychczasowych popleczników Kwietnia i nie rozeszli się oni w zgodzie. Słodka Cycatka i jej partner to kolejne osoby, które kończą współpracę z Kwietniem pokłóceni z nim. Ciekawe kto jeszcze? Na pewno Koniczyna nadal przy nim stoi, to samo ten Piotrek (RieseLondyn). Ale jakaś część się wykruszyła.
  Co do zgłaszania filmów. Już kiedyś proponowałem, żeby oglądać filmy Kwietnia - nieważne stare czy nowe - potem pisać w komentarzach co na tym filmie należy zgłosić z linkiem do filmu, a Tomasz dale to jako nowy temat albo dodatek i wtedy jest większy odzew, i większa szansa na skasowanie filmu.

  OdpowiedzUsuń
 76. Witam...jestem w drodze na Hel -może wie ktoś, coś ,gdzie plącze się czwarty,może byc trudno skoro podją prace jak bełkotał .
  Pozdrawiam ,,Gang Fryzjera ,, Kopernik

  OdpowiedzUsuń
 77. Sex-kamerkowy aktor (Dariusz Kwiecien)
  partner slodkiej cycatki 25 i jej meza,ryja po kilkukrotnym ciezkim wpierdol!
  Nigdy nie bedzie juz dzieki nam ,zauwazany jako ktos powazny.
  Nalezy tylko pomyslec nad tym ,jak wznowic wiszialnosc filmow kontra Gluszyckiemu kretynowi.

  OdpowiedzUsuń
 78. Gluszycki wieszcz kwiecien,
  jolop twierdzi ze organizacja doktora Todt,TO BYLA FIRMA!
  TY GLUPI PRYMITYWIE KWIECIEN I WY WSZYSCY WIEJSKIE CIOLKI WSPIERAJACY PROSTYTUTKE SEX KAMERKOWA JAKA JEST KWIECIEN (DOWODY NA JEGO PROSTYTUCJE SA TUTAJ ORAZ NA FORUM MIESZKANCOW GLUSZYCY)
  Co kurwa kwiecien ty smieciu...niby dostales prace....?a tu co ciemniaku? juz ci sie nie chce robic? po krzakach lazisz w Angli?
  Tos sie napracowal...chyba na Sex kamerkach,DZIADZIE!

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy Kopernik!
  Ten sex plorator bisex Kwiecien, oczywiscie blefowal z ta praca, ten czlowiek NIGDY ! ale to nigdy nie pracowal ,i pracowal noe bedzie.
  Nigdzie go na Helu nie znajdziesz.
  Jego praca polega na uslugach sexualnych,a forum jego to tylko przykrywka na lokowanie dewiantow sexualnych.
  To juz udowodnilismy,z tego on i jego wspolnicy maja peofity,czego broniom wznawiajac swoja dzialalnosc forum ,i tym podobne.
  To zwykla prostytutka meska,dojazdowa.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy Kopernik!
  Ten sex plorator bisex Kwiecien, oczywiscie blefowal z ta praca, ten czlowiek NIGDY ! ale to nigdy nie pracowal ,i pracowal noe bedzie.
  Nigdzie go na Helu nie znajdziesz.
  Jego praca polega na uslugach sexualnych,a forum jego to tylko przykrywka na lokowanie dewiantow sexualnych.
  To juz udowodnilismy,z tego on i jego wspolnicy maja peofity,czego broniom wznawiajac swoja dzialalnosc forum ,i tym podobne.
  To zwykla prostytutka meska,dojazdowa.

  OdpowiedzUsuń
 81. DROGI PANIE PIOTRZE!!!!Jak możemy Panu pomóc w przeniesieniu bloga,filmów itd.??????..chętnie pomoge bo uważam,że ta wsparcie sie Panu należy jak najbardziej za tyle lat pracy w temacie kwietnia!!!!!Tak samo wnosze o zbiórke datkow na niezależny serwer dla Gala Anonima!!!!!!Serdecznie Pozdrawiam..Spooky

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.