piątek, 24 lutego 2017

ZŁODZIEJ KRZYCZY ŁAPAJ ZŁODZIEJA! ZBOCZENIEC PRZYGANIA ZBOCZONYMI PLUGASTWAMI. HEJTER WALCZY Z HEJTEM.ZŁODZIEJ KRZYCZY ŁAPAJ ZŁODZIEJA!
ZBOCZENIEC PRZYGANIA ZBOCZONYMI PLUGASTWAMI.
HEJTER WALCZY Z HEJTEM.
chory umysłowo wmawia innym chorobę psychiczną


 Po pierwsze gdy przeczytałem ten bełkot mordka mi się roześmiała, a jednym słowem parsknąłem śmiechem i to z kilku powodów :)
Ale co ja będę się tu silił na wstęp? Do rzeczy:
Film pokazuje nie tylko moje doznania , ale także potwierdza moje brednie ..
Bzdura. W całym filmie nie ma mowy o jakichkolwiek doznaniach jakie przejawiał Głuszycki zboczony paranoik. Jedyne co w filmie jest, to, to że autor wspomina coś o prawdopodobnych strażnikach, którzy czegoś być może strzegą w tym terenie, którzy chcieli go i jego współtowarzyszy wystraszyć.

Na samym początku jest krótka wstawka, w której autor wyraźnie mówi, że jego rodzinę czekającą na zewnątrz osaczyła jakaś grupa ludzi z czołówkami na głowach wydzierająca się i strzelająca petardami. Potem autor mówi, że  ta grupa wycofała się w las i tak skończyła się ta sytuacja. Na koniec autor dodaje, kompletnie bez sensu, może bezmyślnie, może pod wpływem emocji, a może przez błędną ocenę sytuacji, że „jak tu kwietniowi nie wierzyć” Nawiązując JEDYNIE DO KWESTII prawdopodobieństwa, że owa grupa to byli jacyś strażnicy strzegący tego miejsca. I Tyla! Ani o żadnych doznaniach opowiadanych przez debila z Głuszycy, ani o żadnych historiach autor nawet nie wspomina poza tą jedną kwestią, którą NOTABENE nie tylko kwiecień opowiada bo opowiadają o tym wszyscy, którzy pływają w tych legendach Riese i to od tak dawna kiedy kwiecień jeszcze był plemnikiem.
Oczywiście kwiecień z tego musiał zrobić materiał na bloga SUGERUJĄCY W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI, że autor filmu potwierdza wszystkie jego brednie. A tymczasem autor wspomniał jedynie o prawdopodobnych strażnikach i równie dobrze gdyby się zastanowił mógł całkowicie pominąć brednie o strażnikach Głuszyckiego idioty zboczeńca, i stwierdzić na przykład to samo tylko m/w tak: „i jak tu nie wierzyć w opowieści słyszane od czasów powojennych z najprzeróżniejszych źródeł o strażnikach strzegących terenów Riese?”  I gdyby tak powiedział to kwiecień nie podłapał by tematu, tematu na blogu zboczeńca by nie było o tej kwestii i kwiecień nie powoływał by się na autora tego filmu, a jedynie spłodził kolejny materiał nad, którym za chwilkę się zatrzymam.
Wracając do filmu autora „Kulawa Eksploracja” to pod sam koniec autor sobie najzwyczajniej z kwietnia drwi, co można wysłuchać od 46:22 https://youtu.be/Wpw7tiNUnAg?t=2782 słychać wyraźnie jak autor drwi sobie z kwietnia hybryd.
Tak więc autor nic kompletnie nie potwierdza o czym od lat nawija zbok z Głuszycy.
A teraz wypada to podsumować.
Autor zastanawia się kim byli owi goście z czołówkami na głowach i strzelający petardami?
Odpowiedź jest tak banalnie prosta, że aż dziw, że jemu i jego towarzyszom nie przyszła do głowy. A właściwie odpowiedzi może być kilka i to wcale nie wskazujących na jakichś strażników.
To mogła być taka sama grupa eksploracyjno-wędrownicza jak jego, która też wybrała ten dzień i porę na zwiedzanie. To mogła być grupa ludzi zmierzająca na wesele gdzieś kilka kilometrów dalej zaopatrzona w czołówki i petardy na tę okazję zabrane i przygotowane.
To mogła być grupka miejscowych, która ot tak znalazłszy się tam idąc w jakimś celu postanowiła napędzić grupie autora filmu stracha, być może sama bojąca się tak samo ich jak oni tamtych.
Jakkolwiek na to nie patrzyć podejrzenie, że to byli-mogli być jacyś strażnicy jest tak absurdalnie nonsensowne, że aż dziw, że to w ogóle tym ludziom do głowy przyszło i dziw, że w ogóle autor wspomniał o kwietniu w takim kontekście chyba zapominając, że to nie kwiecień jest autorem legend o jakichkolwiek strażnikach. Nie chcę być złośliwy i robić sobie nowych wrogów z KE, ale drogi autorze,,,, na przyszłość zalecam głębsze zastanowienie się nad wypowiedziami tym bardziej, że PRZECIEŻ i na koniec tego materiału kpisz sobie z kwietnia i kpiłeś celnie w jednym z poprzednich, co zaowocowało nawet moim wpisem u Ciebie na kanale wyrażającym tego aprobatę. Ale idźmy dalej , sam napisałeś w komentarzu to:

Powiem ci tak, ja do opowieści Darka Kwietnia podchodzę z dystansem,te jego opowieści o Soboniu itp.Ale jak tam wtedy w nocy szła na nas ta banda wyjących jak potępieńcy ludzi to przemknęły mi przez głowę właśnie jego słowa. Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Chcę wierzyć że to był przypadek,niestety dostałem wczoraj informację że coś podobnego spotkało jedną z grup eksploracyjnych właśnie na Soboniu,więcej nie mogę powiedzieć bo kolega z tej grupy prosił o anonimowość,jest to człowiek trzeżwo stąpający po ziemi.
Czyli tylko potwierdzasz kpinę z kwietnia, a jednocześnie KOMPLETNIE NIEPOTRZEBNIE wplatasz go w legendy o strażnikach znów nie pamiętając, że to nie on je stworzył. Po co?
A tak w ogóle czytając Twój komentarz wniosek łatwo wyciągnąć, że po okolicy kręci się jedynie podobna do was grupa BYNAJMNIEJ NIE STRAŻNIKÓW, tylko kogoś kto zwiedza lub szuka czegoś tak jak wy i wybiera do tego czas w, którym widać szczegóły terenu po czym może chcą coś odkryć. Oczywiście w takiej porze eksploracja jest raczej nie możliwa z racji zmarzniętego gruntu i zalegającego śniegu, ale przygotowanie do niej jak najbardziej. Ot i cała prawda, ale o jakichś strażnikach to bym nawet nie myślał, bo ci jeśli faktycznie by byli to bynajmniej nie chcieli by nikogo straszyć samym narażając się na niebezpieczeństwo. Nigdy przecież nie wiadomo czy ci, których chcieli by nastraszyć nie mają broni? Poza tym owi strażnicy gdyby byli to z pewnością chcieli by z ukrycia obserwować wasze, czyjeś poczynania by sprawdzić czy dana grupa nie podejmie eksploracji w chronionym miejscu. Mogli by na przykład zaobserwować podjętą eksplorację, ale w nie właściwym miejscu i olać sprawę pozwalając komuś tracić czas, a nie strasząc zawczasu dając tym samym sygnał, że chcą ich z terenu przepędzić bo coś tam musi być. Ale zaraz może nastraszyli by właśnie tak wyglądało licząc, że nastraszeni dojdą do błędnych wniosków, że: acha, skoro nas straszyli to znaczy, że coś chronią i należy tego szukać i kopać! Tymczasem straszący śmieją się do rozpuku wmanewrowując bidnych i naiwnych poszukiwaczy skarbów w próżne kopanie i poszukiwania. Ale hehe, przecież to samo mogła by zrobić konkurencyjna grupa poszukiwawcza udająca np. strażników tylko właśnie po to!
Aż dziw, że takie wnioski nikomu się nie nasuwały?
A na przyszłość, mniej wyobraźni, a więcej odwagi i przydał by się noktowizor by móc zobaczyć kto czyha ukryty w lesie. To tylko 1200 zł o ile nie połowę mniej. Nawet noktowizor 1 generacji zda egzamin by dostrzec wśród drzew świecące oczy hybryd i wilkołaków!

Nasze nowe forum to ----http://rieseinnarzeczywistosc.pl
Na to mam tylko jedną odpowiedź:
UWAGA UWAGA UWAGA OSTRZEŻENIE PRZED WCHODZENIEM NA STRONY
 DARIUSZA KWIETNIA!!!!
OTO DOWÓD!!!
DARIUSZ KWIECIEŃ I JEGO WEBMASTER ZAINSTALOWALI NA SWYCH NOWYCH STRONACH ORAZ FORUM SKRYPTY ŚLEDZĄCE WASZE KOMPUTERY DZIĘKI, KTÓRYM MOGĄ PERSONALNIE WAS ZIDENTYFIKOWAĆ I WYKRAŚĆ WASZE DANE. TAKIE DZIAŁANIA SĄ NIELEGALNE!
Poniżej scren pokazujący próby wyłudzania informacji o waszych komputerach 

https://zapodaj.net/d339a83d4491a.jpg.html
To hakerstwo i przygotowanie do przejęcia waszych danych jak hasła internetowe do skrzynek mailowych i kont bankowych.
Dariusz kwiecień założył 1 swoje forum w serwisie fora.pl, ale tam nie wolno instalować takich skryptów. Dla tego wkrótce potem wykupili prywatny serwer w serwisie nazwa.pl i założyli drugie forum. Dzięki tej operacji mogli zainstalować na swym serwerze te skrypty, które was szpiegują. Zaleca się nie wchodzić na ich stronę internetową WWW.rieseinnarzeczywistosc.pl oraz na ich forum http://forum.rieseinnarzeczywistosc.pl ze swoich komputerów bezpośrednio. Zaleca się wchodzić na ich strony poprzez darmowe bramki proxy lub z przeglądarki tor.
DZIĘKI TEMU UNIKNIECIE W PRZYSZŁOŚCI WŁAMANIA NA KOMPUTER I UTRATY DANYCH, HASEŁ I WASZYCH PRYWATNYCH RZECZY.

Zapraszam serdecznie takie tematy i nie tylko np – Koniec esa ze Warszawy i powstanie nowej i jedynej organizacji do walki z Heytem info na Naszym Forum - Ktoś Cię krzywdzi w necie  .
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!
I kto to pisze hahahaha ktoś kto od 6 lat kieruje pod moim i innych adresem setki plugawych hejterskich szkalujących treści, oskarżeń i pomówień?/?
Kwiecień chyba cię pojebało już zupełnie.
Czyżbyś łajdaku zapomniał co i jak wypisywałeś ze swojego konta w blogspot.com na mnie na blogu koniczyny? A to zaledwie cząstka twoich skurwiałych hejterskich dokonać. Przypomnę wszystkim:

Chcecie zobaczyć co dariusz kwiecień wypisuje ze swojego konta w blogspot.com na tym szambie koniczyny? No to zobaczcie i wyciągajcie wnioski tu macie czarno na białym bez ściemy dowody na patologię dariusza kwietnia:
Komentarze kwietnia na blogu koniczyny cz1/3 18maja2016

Komentarze kwietnia na blogu koniczyny cz2/3 22maja2016

Komentarze kwietnia na blogu koniczyny cz3/3 2czerwca2016
Teraz widzicie jaki prymitywny i prostacki poziom reprezentuje Dariusz kwiecień. I NIE WIERZCIE W TŁUMACZENIA, ŻE KTOŚ MU SIĘ NA KONTO WŁAMAŁ I TO PISAŁ. NIKT MU SIĘ NA ŻADNE KONTO NIGDY NIE WŁAMAŁ. TO DARIUSZ KWIECIEŃ TO WSZYSTKO NAPISAŁ, A TO TYLKO MAŁA CZĘŚĆ Z JEGO INTELEKTUALNYCH RZYGOWIN.
I to bydle zboczone otaczające się patologicznym środowiskiem chce zakładać organizację do walki z hejtem? Jebłem ze śmiechu! :)
Kwiecień czy ja muszę w nieskończoność przypominać ile setek hejterskich komentarzy na mój temat wypisałeś na blogu koniczyny, na własnym blogu, na forum wolnych ludzi u czerwonej komunistycznej takiej samej świni jak ty janusza zagórskiego i czy mam wyciąć z tych wszystkich twoich materiałów filmowych te dziesiątki hejterskich wypowiedzi o mnie, w których mnie szkalujesz, pomawiasz i obrzucasz prostackimi plugawymi oszczerstwami?
Ty jebany bydlaku hehe. Jebał cie pies :) 

-Nie wierz w państwowe brednie o ochronie danych osobowych lub policji internetowej ---

--- My wykończymy Esa  --
Czyli zboczeniec HEJTER z Głuszycy deklaruje, że sam się ze mną jakoby rozprawi!!! TILKO CZIM JEŁOPIE? POMÓWIENIAMI I OSZCZERSTWAMI BEZ PODSTAW DOWODOWYCH? Jełopie ś czim ty misiu tęciowy do mnie chcesz startować zboczeńcu zoofilu? Z kolejnym stekiem bredni nie popartych niczym wypowiadanych w kontekście urojonych wymysłów i skurwiałych oszczerstw?
Bo jak na razie to jest na odwrót i będzie całkowicie odwrotnie. To co już pokazałem wystarczyło, że masz już etykietę zboka, a pokażę więcej tylko strona właśnie się robi. Mnie się nie spieszy. Dowody są i to bardzo mocne. Dobrze o tym wiesz patolu zboczony, więc nie strasz bo się zesrasz, ale co ci tam ty to lubisz co nie?

A na koniec czym jest hejt?
Hejt to gdy ktoś kogoś szkaluje słownie przypisując mu wyzwiska, cechy, opinie nie poparte dowodem.

Przykład hejtu:
kwiecień debilu matole, masz mordę szpetną i wstrętne oczka.
Przykład nie hej tu:
kwiecień debilu wymyślający bzdury o wilkołakach, co słychać w tym materiale, matole, który nie ma żadnej wiedzy historycznej, co słychać w twoich dezinformacyjnych przekazach i tekstach pisanych w, których roi się od błędów, masz mordę szpetną i wstrętne oczka, co widać na zdjęciach i filmach w postaci czerwonej przepitej gęby i błędnych spojrzeniach typowych dla paranoików i upośledzonych kłamców.
To tylko dwa przykłady. Pierwszy to hejt bez dowodowy, a drygi poparty argumentem i dowodem.

A więc czy ten drugi to hejt? Nie, bo nie opiera się li tylko na oszczerstwach, ale właśnie uzasadnionych dowodach i argumentach. I czy ja i my tu hejtujemy kwietnia? Oczywiście, że nie bo zawsze piszemy w kontekście i oparciu o dowody, a czy kwiecień mnie i nas hej tuje? Oczywiście tak bo wszystko co o mnie mówi i o nas-o swych wrogach jest li tylko wyssanymi z palca nie popartymi dowodami i argumentami plugastwami wartymi….
Pięści..
PS
Strona na, której zapoznacie się ze wszystkimi zboczeniami dariusza kwietnia i dowodami na jego uprawianie seksu na kamerkach w internecie jest już w połowie gotowa. Wkrótce będziecie mieli do niej pełny dostęp. Cierpliwości. A tymczasem zapraszam na forum Głuszycy gdzie jest to i owo o tym zboku i wiele materiałów pokazujących tylko część jego sexscesów internetowych.

DODATEK 1
 !!! jest piątek 24lutego2017 roku godzina 18:22 i na tym szambie
nikogo zarejestrowanego nie ma???
Czyżby tadziowi i prostytucie znudziło się otwieranie multikont w osobnych zakładkach?
A może ludzie już rozumieją, że to siedlisko patoli i zboczeńców?Wizytówki kwietnia chyba nie muszę polecać?

206 komentarzy:

 1. Kwiecień śmieciu zboczony nie mogę doczekać się kiedy Gall zrobi te stronę sam się przyczynię do jej rozreklamowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mitomanowi aprilowi dupa się pali gorąco w gaciach i wstyd. Pieni się zbok i szuka wsparcia wymyśla organizacje pewnie kolejny chory pomysł na zebranie kasy od czubów.
  Ktoś może obczaił ten ich handel kubkami i koszulkami? Jak to się odbywa?

  OdpowiedzUsuń
 3. DODATEK 1
  !!! jest piątek 24lutego2017 roku godzina 18:22 i na tym szambie
  nikogo zarejestrowanego nie ma???
  Czyżby tadziowi i prostytucie znudziło się otwieranie multikont w osobnych zakładkach?
  A może ludzie już rozumieją, że to siedlisko patoli i zboczeńców?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kretyn Gluszycki -SEX-kamerka...
  umiescil na swojej steonie film, w jakim autor wyjssnia! ze Kwiecien urwal glowe swietej Barbarze!
  Kurwa ....KOTLET A .LA KWIECIEN!
  Ty jestes mlocie jeden ,taki glupi!
  ze slow polglowie, na ciebie mi brak
  GUMAKU JEDEN!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tomasz jak zwykle celnie i nokautująco.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wchodzę na forum Głuszycy i czytam co piszą o kwietniu. Widzę, że kwiecień jest już tam spalony. Zdjęcia z tą kurwą są druzgocące. Nie mam wątpliwości po ich obejrzeniu, że kwiecień dorabia na tych sex kamerach.
  Jak trzeba było nisko upaść by sobie takie towarzystwo wybrać za przyjaciół?
  To margines społeczny, którym kwiecień się otoczył.
  Dno dna, a właściwie jeszcze niżej bo dno się urwało.
  Ja wiedziałem, że kiedyś się coś rypnie i kwiecień będzie spalony, ale czegoś takiego się nie spodziewałem.
  Gal kiedy stronka nie mogę się doczekać.
  Podlinkujemy ją na wykopie by ludzie poznali kim on jest.

  OdpowiedzUsuń
 7. nowa audycyja kwiietnia hahaha: https://www.youtube.com/watch?v=FNlJ_jATc0g

  OdpowiedzUsuń
 8. Zobaczcie , pan od Kulawej Eksploracji powiedział o petardach na Soboniu i nagle znajomi pedryla mieli to samo .
  Dziwna zależność.
  Takie pytanie mam do pedryla i jego wafli , co wy się petard boicie ? na sylwestra to pewnie jak psy i koty o 24 ze strachu chowacie się pod szafy .

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeżeli chodzi o strażników Riese, to faktycznie temat nie jest nowy i nie można go przypisywać D.K.
  Tutaj podaje link to filmu pana Krzysztofa Szpakowskiego, gdzie ta sprawa jest poruszana. Autor rozmawia z miejscowymi przewodnikami, i nie prawdą jest też, jak sugerował Mesjasz z Głuszycy, że oni na ten temat milczą. Tajemnicza sprawa udziela się podczas oglądania. Ale warto zwrócić również na sprawę techniczną tego filmu, jak i innych. Materiał jest bardzo dobrze skręcony i zmontowany. W jednym ze swoich materiałów Mesjasz stoi przy małym wodospadzie i kompletnie nic nie słychać. To jest różnica. Bezsensowna bieganina po lesie i przemyślane ujęcia ze statywu. Reszta na filmie, sami zobaczycie kolosalną różnicę.

  https://www.youtube.com/watch?v=DlHbOJKUTNc

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam,
  pod tym filmem "Kulawej Eksploracji" przeczytamy:

  "Pozdrawiam serdecznie , co sie tyczy Kwietnia ( mimo roznych szykan ze strony gejow anonimow , moto myszy itp nierobow ) ,posiada on duzo wieksza wiedze na temat riese hybryd ,obrzedow itp niz to przedstawia . Stracil Pan watek o nizszym poziomie , skad przypuszczenia ze kilkadziesiat metrow ponizej sa inne tunele a poza tym jak zawsze ok."

  Co za literatura!
  Takich tekstów jest tam więcej. Aż mi wstyd, że człowiek ten się podaje za kibica Legii Warszawa. Ale... internet ma do siebie to, że wcale to nie musi być prawda. Kolejny troll. Wpis specjalnie sugerujący, że osoba ma nick powiązany ze stolicą, gdzie mieszka znienawidzony Tomasz S., zwany Gallem. Opuszczanie ó, ż itp. sugeruje, że tekst ten mógł powstać na komórce.

  "(...) co sie tyczy Kwietnia (...) ,posiada on duzo wieksza wiedze na temat riese hybryd ,obrzedow itp niz to przedstawia (...)."

  Jeżeli coś się wymyśla, zmyśla, to nie dziwne, że na temat własnych zmyśleń posiada się wiedzę większą niż ten, kto omija takie tematy szerokim łukiem.

  Nawet autorzy KE drżeli na dźwięk skowytu, co mnie szczególnie rozśmieszyło.
  Bo jeżeli już wierzymy w te banialuki, i że takie stwory istnieją, to czy robiłyby tyle hałasu? Bądźmy szczerzy? Dalej nie będę się rozpisywał na ten temat, bo mi szkoda czasu. A ten, kto w to wierzy sam wystawia sobie laurkę.

  Zwróćmy jednak uwagę na różnicę w przekazie. Czym innym jest to, że Niemcy prowadzili eksperymenty, takie czy inne. Czym innym jest twierdzić, że dotyczyły m.in. stworzenia wilkołaków.
  Może te historyjki są faktycznie na rękę tzw. Strażnikom?
  O cholera, a czy Kwiecień z nimi nie współpracuje? Kto wie? Dlatego tak bredzi, że "słychać drapanie"...
  Faktycznie na końcu autor filmu drwi z Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ulegało od samego początku żadnej wątpliwości że
   Kwietniołak współpracuje, a w zasadzie jest efektem eksperymentu psychiatrycznego, ma czipa w nodze z tytanu aby nie spierdolił, namierza go z satelity tajna komórka ZUS i strażnicy Świętego Bełta.

   On mówi tylko prawdę, ostatnio widziałem jak przechadzał się po Soboniu z Himmlerem pod rękę, coraz więcej ludzi w polsce o tym mówi i coraz więcej jest świadków że kwietniołak to wcielenie Adolfa :).

   Usuń
 11. Tomku. Strzelanie w lasach na Soboniu czy Osówki to nic nadzwyczajnego. Tam regularnie chadzają grupy, które nocą walczą strzelając z paintballa. Nie wykluczone, że dla uatrakcyjnienia rywalizacji między grupami wyposażają się też w petardy. Taka nowoczesna rozrywka. Kwiecień chyba sam kiedyś o tym mówił jak zabierał ludzi nocą na Osówkę bez latarek. A tak swoją drogą, to wydawało mi się, że od samego początku filmu autor miał bekę z kwietnia. Pozdrawiam.
  NWHDK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! I to jest najbardziej racjonalne wytłumaczenie, że tam po prostu duzi chłopcy strzelali w siebie kulkami z farbą czego nie wziąłem pod uwagę.
   A co do beki z kwietnia KE to mam taką nadzieję, że KE nie zmieni zdania. Ale tak jak napisałem nie zrozumiałem po kiego grzyba w ogóle wspominać o tym debilu z Głuszycy w kontekście legend o strażnikach skoro nie on jest ich autorem, a tylko propagatorem i to w dodatku naciągającym te legendy jak gumę od gaci na uszy?

   Usuń
 12. właściciel wielu ośrodków (gość) (Własciciel ośrodka)
  Też jestem właścicielem ośrodka (niejednego dla Twej wiadomości). Był u mnie Dariusz Kwiecień. Bardzo sympatyczny człowiek. Jego pobyt sprawił, że przybyło mi bardzo wielu klientów (obłożenie 100%) i musiałem robić rezerwację na wiele miesięcy. Także takie brednie wypisuj gdzieś indziej Panie Sidor.
  Takie bzdury jakie tu wypisujesz, może napisać każdy. Jesteś jedynie właścicielem swoich gaci, a nie jakiegokolwiek ośrodka.

  ...............

  Tego nie napisal Kwik.
  Nalezy tam wkleic,link do naszego bloga,dotyczacego rozmowy z wlascicielem osrodka pod Sovoniem .
  Kwik nadal pomawia wlascicieli,i wyraznie szuka METY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście takie wpisy wypisuje na forum Głuszycy tylko kwiecień i ktoś od niego.
   Nikt inny.
   Gdyby to pisał jakiś właściciel ośrodka, który faktycznie nie uważał by kwietnia za debila to by się przedstawił, a tak to zwykłe pierdolenie czuba udającego innych właścicieli.

   Usuń
  2. Walczysz z głuszycką patologią, albo wsadziłeś kij w mrowisko głuszyckiej gangsterski?

   Usuń
  3. W Głuszycy nie ma gangsterki tylko patologiczna lumpiarnia z piwem w ręku.

   Usuń
 13. Nie mialem na mysli tego, ze nie napisal tego bezposrednio KWIK, zapewne napisane to zostalo na polecenie KWIKA , i mam wrazenie ze napisala to ta kurwa, slodka cyzatka 25.
  ..........................................................
  KDo kolegi Anonimowego umeszczajacego ten wpis ,ponizej,,,,
  NIE OSMIESZAJ SIE CHLOPKU , TAKIMI WPISAMI.
  .....................CYT.

  Anonimowyniedziela, 26 lutego 2017 12:32:00 CET

  Walczysz z głuszycką patologią, albo wsadziłeś kij w mrowisko głuszyckiej gangsterski?
  .....................................................  OdpowiedzUsuń
 14. DO KWIKA!
  ..........
  Nikt sie Ciebie idioto Gluszycki nie boi, i lejemy z Ciebie Ciemniaku , na tym blogu , debilu..... -)
  Petardy kwiecien to ty puszczasz z dupy jak na SEX kamerce maswz sex ze slodka cycatka 25 i jej mezem pisanka(Gluszycki wataszka ) hehehe !
  Kwik nikt Ci nie grozi debilu, nie rob w okolo siebie sesacji, bos jest tylko zwykle nic, z jakiego mamy zlewe! hehehe

  Kwik jak by cos mialo byc to dawno bys dostal w rylo , baranie, a odbylo by sie to tak , ze mijal bys sie z osobnikiem na jakiego bys nie zwrocil uwagi. i nie wiedzial bys co sie stalo? gandsterze sex kamerkowy ...hehehe!
  Zobaczcie co ten wieszcz Gluszycki nawypisywal.
  ..........................................


  sobota, 25 lutego 2017
  Czy żarty się skończyły ?. Czy to dopiero początek ?.
  Od dawna ostrzegałem . Dzisiejsza noc kolejny dziwny incydent w Riese . Nocowaliśmy w Ludwikowicach około czwartej nad ranem zadzwonił znajomy z prośbą o pomoc , ktoś obrzucił petardami ich samochody , nocowali na Soboniu . Gdy dojechaliśmy na miejsce około piątej już było po wszystkim . To tylko kwestia czasu gdy komuś stanie się krzywda , przypuszczam iż mi , nawet policja jest zszokowana treściami pogróżek pod moim adresem . Kto tak bardzo boi się wariata Dariusza Kwietnia .
  Autor: Darek o 08:26 Brak komentarzy:
  czwartek, 23 lutego 2017

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejne bajania głupka ze wsi bez cennych info, kto, z kim i po co, bez nazwisk itd. Mitoman kontr atakuje.

   Usuń
 15. Ja mam takie pytanie, co zrobić jak kogoś ugryzie wilkołak i nie chce się przemienić w Dar(iusza)?

  OdpowiedzUsuń
 16. DO MIESZKAŃCÓW GŁUSZYCY:
  1
  Proszę Państwa. Nie mamy i nie mieliśmy zamiaru na tym forum robić bagna. Jedynym zamiarem gangu fryzjera, a należy do niego każdy kto walczy z patologicznym zboczonym środowiskiem kwietnia, było i jest li tylko informowanie was Mieszkańcy Głuszycy i przestrzeganie przed dariuszem kwietniem. W tym celu są tu od czasu do czasu wklejane DOWODY pokazujące dewiacje kwietnia i jego środowiska. Nie chcemy tu w tym temacie z nikim polemizować. Tym bardziej, że PODOBNO według środowiska kwietnia i jego samego nasze dowody są bezwartościowe, więc skoro tak to skąd ta cała spamerska akcja w celu przesunięcia naszych DOWODÓW na dalsze strony? Gdyby to co tu wklejamy nie miało wartości dowodowej to kwiecień i jego mała grupa zwolenników nie dostawałaby szału. My tu nie chcemy zakłócać waszego porządku. Wkleimy czasem informację i tyle i wiemy, że każdy sam wyciągnie wnioski. A jeśli ktoś zacznie z tym polemizować w tak prostacki sposób jak do tej pory to oznacza, że jest od dariusza kwietnia lub nim samym i to on robi tu bajzel. Byliście świadkami przez ostatnie dni jak kwiecień, jego syn, ta ździra z sex kamerek i jej mąż plus może ze trzy osoby z zewnątrz od kwietnia robiły śmietnik w komentarzach. Dziesiątki pustych długich na pół strony komentarzy, często podpisanych nazwami swych przeciwników tylko po to by nadpisać nasze i wprowadzić zamęt. To metoda znana od kilku lat z dawnych podobnych ich akcji na różnych stronach w sieci.
  I my wam to pokazaliśmy jakiego pokroju człowieka macie za sąsiada-czyli Dariusza kwietnia. To są jego metody, szkalowanie, oczernianie, podszywanie się pod samego siebie i wypisywanie na samego siebie ohydnych paszkwili by potem zwalać na nas, podszywanie się pod ludzi z GF by potem przypisać im kalumnie i oszczerstwa, rozpowiadanie fałszywych informacji nie popartych dowodami, ubliżanie od pedałów, cweli, homoseksualistów itd. Repertuar Dariusza kwietnia jest nieograniczony. A my pokazujemy dowody. A gdy je pokazujemy zaczyna się szał kwietnia i jego środowiska, które ma tylko jeden cel, przedstawić kwietnia jako szanowanego i znanego poszukiwacza tajemnic i NACIĄGANIE LUDZI NA WYMYŚLONE BAJKI O HYBRYDACH I WILKOŁAKACH I PRZEDSTAWIENIE DARIUSZA KWIETNIA JAKO KOGOŚ KOMU NA DRODZE DO UJAWNIENIA JAKIEJŚ JEGO WYMYŚLONEJ PRAWDY O RIESE STOJĄ JACYŚ WYMYŚLENI LUDZIE, DLA KTÓRYCH TA JEGO PRAWDA JEST NIEWYGODNA.
  To są proszę państwa urojenia pomieszane z cwaną żądzą zysku, a nie jakaś prawda czy tajemnice.
  Drodzy Głuszyczanie, wybaczcie nam ten zamęt, ale chcemy wykorzystać to forum do rozpropagowania prawdy o Dariuszu kwietniu póki można. Jest to jak się okazuje jedno z najlepszych miejsc do tego w sieci. Mamy nadzieję, że wkrótce gdy już wszyscy się o kwietniu dowiedzą, ktoś zrobi z tym dewiantem, hochsztaplerem i oszustem porządek i wszystko wróci do normy. Ale do tej pory chcemy ile się da powiadomić ludzi i ich przed kwietniem ostrzec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Sami widzicie ile osób Dariusz kwiecień pomówił, obraził opluł i ilu osobom próbuje zszargać opinię. Od Tomasza z Warszawy poprzez jego znajomych z sieci, właścicieli wszystkich ośrodków w jakich do tej pory próbował się zainstalować po Burmistrza Głuszycy. Nie można zapominać też o szkalowaniu żołnierzy niezłomnych i wszystkich umęczonych i pomordowanych na tych terenach przy budowie Riese. Oszkalował też własną matkę i ojca grając ich postaciami w swych chorych opowieściach. Dariusz kwiecień zrobił sobie z tego tragicznego tematu źródło wymysłów i zarobku kosztem wielu ludzi. W dodatku jak wielu wie przyniósł na ośrodek pod Soboniem minę, którą musiał zabrać oddział saperski i zdetonować i niestety dzięki jakimś koneksjom na policji zdołał uniknąć odpowiedzialności karnej. Mimo to nadal stanowi zagrożenie prowadzając ludzi w niebezpieczne miejsca, a za sprawą swego obłędu pewnego dnia może mu mówiąc kolokwialnie odbić palma i kogoś wysadzić w powietrze lub nawet zabić by zwalić winę na kogoś innego. Tak! On jest zdolny do takich działań. Skoro on przez kilka lat pomawiał Tomasza Sidora, że ten wydzwania do jego matki i ją straszy, na co nie ma żadnych dowodów, to Dariusz kwiecień jest sam zdolny do takich czynów by ją doprowadzić do zapaści na zdrowiu, a potem co już miało miejsce przypisywać chęć wykończenia jego matki właśnie Tomaszowi Sidorowi. Odsyłam do Gallowego bloga i kanału YT tam są o tym materiały.
   Dla tego chcemy to wszystko pokazać jak największej ilości ludzi i przepraszamy, że musimy do tego wykorzystywać to forum.
   Liczymy, że w trosce o własne bezpieczeństwo i dobre imie Głuszycy oraz całego regionu, które to imię Dariusz kwiecień szarga od lat, sami też przyczynicie się do walki z tym nazwijmy to po imieniu bandytą. Bandytą, który groził pobiciem Moto Turyście/film na kanale Galla Anonima/
   I na koniec pamiętajcie, że my tu nie chcemy robić bałaganu. Dajemy wam tylko materiały ostrzegające przed tym niebezpiecznym cwanym maniakiem i zwyrodnialcem umysłowym i seksualnym.
   Pozdrawiamy gang fryzjera.

   Usuń
 17. Dobrze,że ten wariat nie może usiedzieć spokojnie na dupie i zająć się czytaniem.Aż strach pomyśleć o czym by opowiadał,gdyby na przykład zapoznał się z dziełami niejakiego Pilipiuka...

  OdpowiedzUsuń
 18. HYBRYDY ISTNIEJĄ,
  MESJASZ Z GŁUSZYCY MIAŁ RACJĘ !!

  "#615- Kłopotliwy Święty - Pół Pies, Pół Człowiek - MSW":

  https://www.youtube.com/watch?v=DLFeSEFfWFg

  I, co? Głupio wam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie tego typu legendy wynikają z pradawnych wymysłów ludzi na różne potrzeby. Jedni wymyślali takie postacie by nimi straszyć dzieci i zacofany motłoch, a inni ulegali własnym wyobrażeniom i wizjom. Jeszcze inni ubierali maski zwierząt na głowy podczas różnych ceremonii. Po tysiącach lat mamy tego efekt w postaci takowych mitów i legend.
   Gdybym miał wehikuł czasu to przeniósłbym się jakieś 2-3 tysiące lat wstecz. Założył na głowę maskę wilka lub psa, a na nią nałożył czapkę marineskę jaką nosi kwiecień i ciemne okulary i wystąpił bym tak na jakimś szamańskim spędzie.
   Dziś encyklopedie roiły by się od wizerunku człowieka z głową psa i właśnie takiej czapce i w okularach.
   Ale Bartosz ciekawie opowiada, dzięki za link do kanału.

   Usuń
  2. A może widział niejakiego Anubisa, czy jak mu tam.

   Usuń
  3. Temu kwietniowi wszystko jedno, aby skroić prostaczka a 100,- PLN za ryjodobę słuchania jego bzdur, a cwaniak z kwietnia zacny, skroił już na niemałą kasę patronowicza i dziadka przekręta zagórsia od "abra, kadabra, hokus, pokus" w kosmosie.

   Usuń
 19. UWAGA!
  Wiadomość z ostatniej chwili.
  Ministerstwo Oświaty po zapoznaniu się z rewelacyjnymi odkryciami Dariusza Kwietnia, wycofuje dużą partię podręczników do historii dla szkół podstawowych i średnich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale mnie to nie dziwi. Widocznie ministerstwo doszło do wniosku, że edukacja ludzi nie ma sensu bo i tak wierzą w co chcą i co im nawiedzeńcy opowiadają.
   Ba, nawet łatwiej manipulować zacofanym motłochem niż wykształconymi ludźmi.

   Usuń
 20. A link o UFO i Riese nie spodobał się ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A już wiem, nie dopuściłem tego linka do tego kanału BO NIE BĘDZIE TU PROPAGOWANIA FILMÓW SKURWYSYNA PEDOFILA KOLEGO MARKA SĘKA, Z KTÓRYM SWEGO CZASU MIAŁEM STARCIE NA yt, A KTÓRY BRONIŁ SĘKA I NAJEŻDŻAŁ SKURWYSYN NA MNIE ZACHOWUJĄC SIĘ IDENTYCZNIE JAK KWIECIEŃ WOBEC MNIE.

   Usuń
  2. A, to sorry. Nie wiedziałem. Ja ogólnie w temacie jestem nowy. Mesjasz z Głuszycy mnie bawi, więc zaglądam tutaj. Coś mu się w głowie poluzowało. OK., nie wiedziałem.

   Usuń
  3. Powiem tak, kanał tego zjeba jest ciekawie robiony i profesjonalnie, nie ma co zaprzeczać, ale co z tego skoro frajer zadaje się z pedofilem markiem sekiem i jeszcze w dodatku go broni? Co z tego gdy w normalnej dyskusji zaczął mi podjazdy robić typowe dla chorych umysłowo jak kwiecień?
   Wniosek jest taki, że na YT nawet zboczeńcy i psychole potrafią odegrać rolę bardzo interesującego narratora i robić dość ciekawe i profesjonalne materiały, ale w prywatnym kontakcie wyłazi z nich chujostwo i skurwysyństwo.

   Usuń
  4. Ten kanał to akurat dzisiaj znalazłem. Obejrzałem kilka filmów. Głównie w tematyce Riese itd. Człeka kompletnie nie znam.

   Usuń
 21. Widziałem dewianta koniczyne na forum Gluszyckim czy to ten sam gośc co wisiał na głównej stronie ? jako internetowy szantażysta ? czy było to błędne podejrzenie ? .Mordy to oni maja z jednej parafii wprost proporcjonalne do zboczenia i dewiacji .Sęk jest wzorcem zboczeńca a te kurwy kwietniowe do tego wzorca się zbliżają .Obrzydlistwo fuuuj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUmNpNVFrRzJCWVk

   To jest koniczyna
   Ten co był w kąciku koniczyny to był dariusz jastrząb i inny ktoś. Ciągle nie mam czasu zmienić treści w tym kąciku i wstawić prawdziwych zdjęć tego zboczeńca. Ale się zrobi. W swoim czasie.

   Usuń
  2. Trochę się pobłądziło, ale jak to zawsze bywa dobra dusza zawsze się znajdzie i coś podpowie :)

   Usuń
  3. U Ciebie na stronie jest ten sam komunikat co na kwietniowym pierdolniku.

   Usuń
  4. Sprawka sęka, który się będzie za to kajał.

   Usuń
  5. Taka różnica że można Tobie zaufać :) Gorzej z tym imbecylem ...

   Usuń
 22. No to teraz możemy sprawdzić naszego kwietnia i jego rodzinkę. Do roboty Panie i Panowie.

  http://inwentarz.ipn.gov.pl/#

  Na podstawie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Prezes IPN podjął decyzję, popartą przez Kolegium IPN, wprowadzającą rozszerzoną formę opisów akt o charakterze osobowym w publikowanym na stronie internetowej, od grudnia 2012 r., Inwentarzu archiwalnym IPN. Opisy akt o charakterze nieosobowym prezentowane będą na dotychczasowych zasadach (Zakres danych).

  Udostępniany Państwu Inwentarz zawiera ponad 1 mln. 690 tys. rekordów opisujących materiały administracyjne, operacyjne i osobowe. Jest efektem nie tylko ciężkiej, kilkuletniej pracy pracowników pionu archiwalnego, ale także ich starań, by bogatszą informacją bardziej odpowiadał rosnącym oczekiwaniom Użytkowników.

  Inwentarz jest otwartym przewodnikiem, co oznacza, że będzie systematycznie uzupełniany o kolejne rekordy.

  Pełna baza danych o zasobie archiwalnym IPN udostępniana jest uprawnionym Użytkownikom na dotychczasowych zasadach we wszystkich czytelniach Instytutu na terenie kraju. Zgodnie z ustawą dostęp do systemu informacji archiwalnej mają osoby prowadzące badania naukowe oraz dziennikarze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i proszę co już znalazłem hehe:

   http://inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=383367&q=dariusz%20kwiecie%C5%84&page=1&url=[|typ=0]

   Daty wytworzenia dokumentów
   Data początkowa: 1986
   Data końcowa: 1986

   Czyli miał ok. 20 latek jak mu akta założyli.

   Usuń
  2. Ale czy to na pewno ten Dar(iusz), Mesjasz z Głuszycy?

   Usuń
  3. Młody osiemnastoletni kwiecień, któremu w szkole nie szło by uniknąć woja załapał się jako TW, ale i tak w końcu poszedł. Teczka została na 68 stron, go której dotrzemy.

   Usuń
  4. No to ładnie, te 68 stron, jego książka to drugie tyle liczyła, jak dobrze pamiętam. Ale ta książeczka mogłaby być bardziej poczytna. I co na to kumple z Głuszycy? A może, bo ich nie ma, poszedł w świat fantazji?

   Usuń
  5. cholera to zwykłe przepisane "publikacje pseudo naukowe" Towarzyszy w stylu Baumana jeden w miarę inteligentny komuch pisał publikację reszta powielała, w PRL plagiat był dopuszczalny, czasem pod jednym projektem podpisywało się paru Towarzyszy, więc to może być i sam kwiecień dorwał broszurkę propagandową nawet kilka i skopiował jako swoje w tamtych czasach było to nagminne

   Usuń
  6. Uinf, z całym szacunkiem, teczka to nie książka.

   Usuń
  7. To instrukcja, a nie teczka personalna czy inna np. teczka pracy.

   Usuń
  8. tutaj można większość tych "teczek" obejrzeć zwykłe broszurki partyjne czasem zwane instrukcjami, jeżeli jako autor widnieje kwiecień, zerknijcie niejaki Kossecki Józef

   http://autonom.edu.pl/publikacje.php

   Usuń
  9. są trzy pozycje tych "instrukcji" prawdopodobnie plagiaty, by trzeba było dojść do tego co jest w archiwum IPN w Szczecinie i przeczytać co to jest, i czy to tego kwietnia jest z resztą chwalił się ponad rok temu, że był w PZPR więc był widocznie w aktywie, musiał mieć dostęp do broszurek partyjnych, bardzo proste pozmieniać nazwy, np: "Józef KOSSECKI, 1983, Geografia opozycji politycznej w Polsce w latach 1976-1981, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa."
   na: "Programotwórcze poszukiwania opozycji politycznej w Polsce w latach 1981-1986" - biuletyn informacyjny WSW Jednostek Wojskowych MSW w Warszawie z 1986 r."

   http://inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=383368&q=dariusz%20kwiecień&page=1&url=[|typ=0]

   http://inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=383380&q=dariusz%20kwiecień&page=1&url=[|typ=0]

   http://inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=383367&q=dariusz%20kwiecień&page=1&url=[|typ=0]

   Usuń
 23. Zaraz, zaraz, co to jest? "Dariusz Kwiecień: "Programotwórcze poszukiwania opozycji politycznej w Polsce w latach 1981-1986" - biuletyn informacyjny WSW Jednostek Wojskowych MSW w Warszawie z 1986 r.
  Co oznacza to zdanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy, że kwietnia zaprogramowali na szukanie opozycji i kwiecień to jakaś zaprogramowana hybryda cyborg jebany :)

   Usuń
  2. Chciałeś napisać menda pierdolona, chyba. Kapuś! Za współpracę dostawało się fanty, a nawet mieszkanie. Jak się popisałeś to awans. Tak się robiło wtedy karierę.

   Usuń
 24. A myślałem, że ... . To raczej jest tekst sporządzony przez jakiegoś Dariusza Kwietnia ( rozumiem, ze to jest nazwisko autora) prawdopodobnie o metodach rozpoznaniach opozycji za komuny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A swoją drogą, to ciekawe jakie miał metody?

   Usuń
  2. Zbyt młody by pisać teksty operacyjne.

   Usuń
  3. Wcale nie zbyt młody. Jak się miało ojca konfidenta to mając już 18 lat, a nawet mniej mógł normalnie donosić co widzi, kogo z kim itd. Do tego nie trzeba inteligencji. Mało to nastoletnich kapusi było w czasie wojny? Kwiecień od małego wychowywał się w duchu ludowo komunistycznym i donosicielstwo na opozycję wyssał z mlekiem matki.

   Usuń
  4. Nie działał sam. Na pewno miał osobę prowadzącą, która mu podpowiadała, co i jak, ale jego głównym zajęciem było sypać. Gadał na komendzie jak katarynka.

   Usuń
 25. 20-letni Dariusz Kwiecień rozpracowujący opozycję w szeregach wojska? Super agent? Nie pasuje to do naszego Dariusz Kwietnia zupełnie chyba że, był wyjątkowo inteligentny i przeszedł skuteczna metodę maskowania się, tzn. co zrobić, aby ludzie uważali mnie za idiotę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty gadasz. A Bolek to był super inteligentny? A jak to się robiło. Przychodziłeś i zadawali ci pytania, a ty odpowiadasz, gdzie chodzi Heniek, co robi, co gada itd. Takich szpicli było na pewno kilku. Wałęsa miał wykształcenie? A jak wysoko zaszedł.

   Usuń
  2. Jaki super agent? Napisałem wyżej, że do tego by donosić nie trzeba wykształcenia ani zbyt dużej inteligencji, ani dojrzałości.

   Usuń
  3. Kwiecień podawał, że urodził się w 1969 roku, więc w 1986 miał 17 lat. Więc to przypadkowa zbieżność nazwisk.

   Usuń
  4. No i co z tego? Młodociani przestępcy przyciśnięci do muru, dzieci ubeków i donosicieli o wiele wcześniej mogli być donosicielami. Założono teczkę jak dorosłemu. Ja w tym nie widzę sprzeczności.

   Usuń
  5. Miał lat osiemnaście i był już pełnoletni.

   Usuń
 26. Moim zdaniem Gallu sprawa teczki TW Wilkołaka jest warta nowego wpisu w tym blogu.

  OdpowiedzUsuń
 27. acp pisze: "przeszedł skuteczna metodę maskowania się, tzn. co zrobić, aby ludzie uważali mnie za idiotę".
  No właśnie, to ważna kwestia. W jakim procencie jest on idiotą, a w jakim robi pewne rzeczy celowo. Bo wydaje mi się, że niektóre rzeczy w filmach wygaduje celowo. I zwraca się do tych swoich baranków, których goli z forsy. No bo pomyślcie, gdyby nie było idiotów to Kwietniowi zabrakło by tlenu. I teraz oni się nakręcają. A taka NTV, to samo. Dawno by padła, sensu by nie widzieli, gdyby nie te datki. Tylko z tego co pamiętam wydatki u nich są transparentne. Tak podobno twierdzi Zagórki i można to sprawdzić. Ale jak est naprawdę? Mnie osobiście jakoś ten temat mało interesował, więc nie sprawdzałem uparcie. Poza tym jak zweryfikować te dane które publikują w sieci? Trudna sprawa. Z Kwietniem działają od początku dwie osoby, jedna zna się na komputerach i sieci. Sam by tego nie pojął. Jego przeszłość nieco pomaga mu w tej szopce. I powtórzę pytanie, ile idioty jest w Kwietniu? To nie jest w cale takie głupie Gallu, jak się zastanowić. Działa z wyrachowaniem. Jego historyki są coraz bardzie dziwaczne, by ściągnąć publikę i kasę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Dostrzegasz to samo nad czym się tu nie raz zastanawiałem i o tym pisałem.

   Usuń
  2. Dodam jeszcze, że czasem widać jak się podśmiewa pod nosem, i mam wrażenie, że po prostu śmieje się z tych idiotów, którzy go łykają. Kwiecień to zagadka sama w sobie. I jeszcze ci Strażnicy...

   Usuń
 28. ACP, a co ty tak bronisz Kwietnia?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Acp jest w porządku ręczę za to.

   Usuń
  2. Ja też ręczę za siebie. Niestety nie wiem gdzie tu jest obrona Kwietnia. Nie posądzałbym 20 letniego Kwietnia, że jeszcze przed szkołą włókienniczą pisał instrukcje jak efektywnie rozpoznawać opozycję, a to wszystko na 68 stron!!!. Nasz Kwiecień nie byłby w stanie stworzyć aż tak skomplikowanego tytułu. Chyba że właśnie by mógł i to jest prawdziwa natura Kwietnia - inteligentny, oczytany, na poziomie minimum LO, z dużą wiedzą psychologiczną i doświadczeniem w rozpracowywaniu ludzi. Na dodatek tak sprytny, że potrafi to zakamuflować w formie nieoczytanego i leniwego prostego człowieka z małej miejscowości. Czyli super agent. A jeśli właśnie tak jest?

   Usuń
  3. 1
   Zobacz acp co się robi w temacie jeśli nie piszemy bezpośrednio w odpowiedziach? Kto teraz przeczyta Twoją i moją odpowiedź gdy pod spodem zacząłeś odpowiadać w osobnych komentarzach?

   A co do 68 stron w teczce kwietnia. Pokazywali w telewizji jak takie akta wyglądają. połowa to strony z rubryczkami, odstępami, a tylko w części są sporządzane notatki służbowe i nie koniecznie pisane przez donosiciela. Na końcu podpis i cześć.
   Był wzywany, zeznawał, ktoś to spisywał i jest strona z kilkoma dodatkowymi na rubryki i uwagi ogólne.
   Kwiecień należał do PZPR więc kilka lat miał czas na taką służbę nim się rozpadła.
   Nawet mamy gdzieś na blogu zdjęcie kwietnia z jednostki wojskowej z przed komputera gdy chwalił się, że jest w jakiejś komórce propagandowej.
   Tk więc z tego kwietnia może i jest analfabeta, ale zacięcie do propagandy jak wałęsa może mieć.

   Usuń
  4. " Chyba że właśnie by mógł i to jest prawdziwa natura Kwietnia - inteligentny, oczytany, na poziomie minimum LO, z dużą wiedzą psychologiczną i doświadczeniem w rozpracowywaniu ludzi. Na dodatek tak sprytny, że potrafi to zakamuflować w formie nieoczytanego i leniwego prostego człowieka z małej miejscowości. Czyli super agent. A jeśli właśnie tak jest?"

   Jasne inteligentny jak Jopek, oczytany agent robiący od podstawówki za kretyna co zawodówki nie może ukończyć bo nawlekanie nitki na krosno to bardzo skomplikowana sprawa dla tak lotnego intelektu.
   Sami pierdolnijcie się w czoło. :-). normalnie skisłem :-) , kwietniołak super agent PRL :-).
   Zawsze mówiłem że oglądanie kretyna źle wpływa na stan umysłu oglądającego te kretynizmy :-).

   Usuń
  5. Ja tam pisze tylko, że kapował.

   Usuń
 29. Podrzucam pewien link z materiałem, jakby był ktoś zainteresowany opracowaniem tych bredni, które wygaduje Mesjasz.
  Film został opublikowany w czerwcu 2016 roku. A więc teraz można to zweryfikować. Kiedyś Kwiecień żalił się, że nikt nas nie obroni. Wojsk nie będzie... i co? Są wojska USA w Polsce.
  Film nie jest długi, trwa 22 minuty. DAR(iusz) wypowiada się na temat wyjścia UK z Unii. A oprócz tego wpada w słowotok. Liczba głupot tutaj wygadywanych bije na głowę inne jego filmy, co niektóre. Siedzi tak i pierdzieli ekspert jeden, politolog się znalazł. On wie, on dzwonił, on się kontaktował, on rozmawiał. Ale żadnych nazwisk z kim. Żadnych informacji źródłowych w opisie. Nul. Dodawanie komentarzy wyłączone.

  Hutmen, jeżeli mnie czytasz, co ty na to?

  Brexit wg Dariusza Kwietnia:

  https://www.youtube.com/watch?v=sVY5DNcP_tc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zwykle bredni i słowotok nieuka, ataki przykład kiedy dzieci zatrzymały bolszewików to fakt, że polegli ale ich ofiara dała zwycięstwo gdzie indziej

   17 sierpnia 1920 pod Zadwórzem, miejscowości położonej 33 kilometry od Lwowa, polska młodzież stoczyła heroiczny bój z przeważającymi siłami 1. Armii Konnej Siemiona Budionnego. Bohaterska obrona przeszła do historii jako "polskie Termopile".

   http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/1200523,Bitwa-pod-Zadworzem-–-Polskie-Termopile

   Usuń
 30. W takim razie schodzimy do podziemii raz jeszcze z D.K. Wspomnień przeraźliwych czar ...
  https://youtu.be/6Dd0CWdu09c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre, mniej więcej przedstawiłeś schizę jaką mają tamci ludzie schodząc do podziemi. Bo czy oni idą podziwiać widoki? Czy natknąć się na wilkołaka? Co robią z ludzi gry o Wiedźminie.

   Usuń
 31. jak komuchy przeszkadzają

  "Wstyd i hańba! Niewyobrażalne lecz niestety prawdziwe. KOD niczym hieny bez zasad zakłócał wczoraj uroczystości upamiętniające Żołnierzy Wyklętych w Warszawie. Nie szanują niczego i nikogo. Nawet pamięci o ludziach, którzy oddali życie za Ojczyznę. Kolejny raz potwierdzają, że są obcą agenturą zainteresowaną tylko dzieleniem Polaków i szkodzeniem. Kiedy władze wreszcie odetną im drogi finansowania z Berlina i Moskwy?"
  https://www.facebook.com/1427680617534122/videos/1664403593861822/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypatrzyłeś gdzieś Dariusza?

   Usuń
  2. Przeklinanie jest nieładne, ale jak widzi się coś takiego to ....ku*wa jego mać!!!. Co to w ogóle jest. Ci ludzie sobie po prostu kpią. Wybraliśmy Bolka, no to mamy. Nie ma związku? Ma, i to ku*wa jest zasadniczy związek przyczyny i skutku. W żadnym normalnym kraju taka pogarda do oddania życia za wolność nie przeszłaby. Gdzie były służby porządkowe? Ale nawet to i lepiej. Ten KODowy mental-system w końcu pokazuje czym jest. Lepsza antyreklama chyba nie istnieje.

   Usuń
 32. Rewelacyjny materiał!
  D. K. wywiad w Onecie.

  Patrzta i podziwiajta:

  http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/nazistowskie-obiekty-latajace/hmdbk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daruś odkrył coś o czym milczą media, i kazdy zaprzeczy - zderzacz hadronów znajduje sie w Austrii
   Ja pier..
   Ten wywiad powinien znaleźć sie na pudelku w dziale "Schizy po narkozie"

   Usuń
  2. I jest z niego przejście do Riese...

   Usuń
 33. Stanowczo protestuje wypisywaniu takich rzeczy na Darka.
  PS. Dareczku, wpadnij do mnie, pobawimy się w doktora.
  Koniczyna.

  OdpowiedzUsuń
 34. tutaj Darek Kwiecień. Domagam się oficjalnych przeprosin, bo inaczej nakręcę 60 nowych odcinków o rize! i huj

  OdpowiedzUsuń
 35. Co do KOD.
  PiS przejęło władzę i wychodzą robaki spod kamieni.
  Wiecie, masoneria zawsze walczyła z kościołem.

  OdpowiedzUsuń
 36. Tutaj Koniczyna.
  Wypraszam sobie te ohydne insynuacje, jakobym był w związku z Dariuszem K.
  Od roku mam stałego partnera. Zygmunt przedstaw się...
  Beeeeeee !

  OdpowiedzUsuń
 37. Proszę Państwa oto co dariusz kwiecień widzi po prochach i wódzie:

  https://zapodaj.net/8c57059d97a38.jpg.html

  Takie są skutki mieszania leków z alkoholem. Okazuje się, że można nawet widzieć w ciemnościach, a w oczach mieć rentgena, albo wzrok sowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O 3 w nocy ten jegomość jest w samym środku alkoholowych orgii i śpi nawalony jak bombowiec, a nie chodzi po górach...

   Usuń
  2. Dobre, po prochach i wódzie. I co widzi - DUCHY! Gratulujemy i wysyłamy w to miejsce ekipę Ghostbuster'sów. A może zainteresowani będą ci z "Ghost adventures"?

   Usuń
 38. https://www.youtube.com/watch?v=TIez-Qlvd1I

  Nowe pierdoły zoofila pedofila degenerata. Już w pierwszej minucie nazwał ISIS Iziz hehe.
  A przesłuchując wyrywkowo to powiek krótko, brednie takie same jak od kilku lat i zaprzeczanie samemu sobie.
  Na koniec powiedział, że wyjeżdża na wybrzeże i tam będzie dłuższy czas. A jak to się ma do wstawianych kitów na jego forum, że już wszystkie weekendy spotkań w Riese są wypełnione chętnymi?
  W dupe jebany zboczeniec, że on nie ma wstydu nadal pokazywać tej zoofilskiej nieogolonej czerwonej mordy i wstawiać dalej te same brednie ludziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, a w marcu podobno jakieś spotkanie w Anglii mieć będzie, czy coś, jak dobrze pamiętam. Dawka pierdół Kwietnia, to jak dawka taniego wina. Dzięki za link. trzeba zobaczyć, co ten as wywiadu znowu wymyślił.

   Usuń
  2. moze chodzilo mu o stacje kosmiczną ISS - dla aprila to przeciez jeden uj

   Usuń
  3. Fakt, ręce opadają do góry. Już w połowie słuchowiska można zauważyć, że Kwiecień zamiast czytać książki (nawet te które poleca, a których oczywiście nie przeczytał) czyta nasze komentarze. To tutaj dowiaduje się jak było i o czym mówił tak naprawdę, kiedy coś mówił, ale nie bardzo wiedział co mówił i o czym.

   Usuń
  4. A zwróćcie uwagę, że swoich "słuchaczy" nazywa idiotami. A kto by do idioty przyjeżdżał, jak nie idioci! Prowadził ślepy kulawego. Oczywiście nie wiadomo, czy to do końca prawda. Trochę nie chce mi się w to wierzyć. W takim razie obraża tych, co chcą go posłuchać na żywo. Nie ładnie.

   Usuń
  5. Acp również to wyłapałem że idiota mówi o tym co my wcześniej piszemy tu i na yt, on jest dla mnie k... niepojęty , psychika mi przy nim zaczyna siadać hehe
   Przykład pod moim filmem ; nasz opis nauczycieli i audycja lub dwie po tym dk opowiada jakich on wczesniej to miał swoich nauczycieli którzy go tak potrafili zainteresować historią (ci jego uczyli go jak to powiedział bez suchych dat i do dziś zna tylko 3 daty z histori Polski)
   To idiota jest i szczerze to jak go słucham dłużej niż 5min to żygać już mi się chce , czy wy też tak macie?

   Usuń
  6. tAK TEŻ TAK MAM DLA TEGO NIE OGLĄDAM JAK NIE MUSZĘ. kUMPLE MI PODSYŁAJĄ CZASEM CZAS W, KTÓRYM ZBOCZENIEC COŚ POWIE SKURWYSYŃSKIEGO I TYLE.

   Usuń
  7. A mi jest go już żal. Chyba, że robi to z premedytacją, to wtedy nie.

   Usuń
  8. I przyjechała pani profesor ze studentami by słuchać kwiiiietnia hahhaahahahahahahahahahaahahah
   Megalomania i ego kwiiiietnia to już szczyt szczytów.

   Usuń
  9. Czy to nie Witoszów Dolny? Ciągle oczernia i pomawia, szczyt hipokryty jakieś pogróżki, jakaś pani profesor, sam bełkot oszusta, jakieś telewizje dzwonią same pierdoły

   biedny kwiecień nie może już w Głuszycy żyć jest tak znany, że rodzice nim dzieci straszą, staruszki kamieniami za nim rzucają a ks. Proboszcz wraz z Burmistrzem, starszą spaleniem na stosie he he w rzeczywistości tak kwiecień jesteś znany jako gwiazda porno i tylko dlatego chcesz zniknąć

   kwiecień się chwali wyjazdem do Londynu można powiadomić pewną Panią Lucy Allen, jak ktoś zna dobrze angielski napisać małe zawiadomienie, i kwiecień wyleci z zakazem wjazdu do Anglii za mowę nienawiści, oczernił Marię Teresę Oliwię Hochberg von Pless z domu Cornwallis-West zapewniam jak go Brytyjskie służby zaczną cisnąć na lotnisku to się zesra tym bardziej, że mu zrobią takiego pilota w bagażu jak nigdy

   kwiecień kiedy do Izraela się wybierasz co jaj nie masz boisz się hyclu tak masz co się obawiać twoja mordka jest w tamtym systemie z informacją nie wpuszczać

   Usuń
  10. Zastanawia mnie jedno jak to jest, że nagle kwiecień wymyślił nagle, że mu Niemcy prawie całą rodzinę wybili ciekawe, nowa bajeczka i ciągle wściekłe oczernianie Polaków pochodzenia Niemieckiego np.: Jan Bytnar, Aleksander Hochberg, Józef Unrug oraz wielu innych służących w Polskiej Armii lub pomordowanych w miejscach kaźni.
   Tak zapytam kwiecień a ten twój wujaszek z AL to jak się zwał przyznaj się pewnie przemilczysz bo wyjdzie, że to jakaś arcykomóch co miał sporo zbrodni za uszami, pewnie w czapę dostał bo był UBekiem a w czasie wojny kapusiem w Gestapo, w nowym pierdu filmie znowu zakwiczysz jak zwykły knur kastrat, że to nie prawda miałeś kogoś innego na myśli innych Niemców a wujaszek był bogobojny nawet do mszy służył i tak w ogóle był księdzem he he no więc widocznie był księdzem pedofilem i dostał lekarstwo na pedofilię.

   Usuń
 39. No dobra, obejrzałem, i nadal się śmieję! Kabaret. Dziady wyłączyli dodawanie komentarzy. Pani historyk z uniwersytetu do niego przyjeżdża... ha ha ha. Jest pod wrażeniem jego wiedzy. Wyimaginowani przyjaciele i grupy. Litości. Kur... co on bierze?

  OdpowiedzUsuń
 40. Ludzie, znalazłem damski odpowiednik D. Kwietnia:
  https://www.youtube.com/watch?v=GDI-QLM7vew
  No dobra, może przesadzam, nie nakręciła 60 filmów. Albo jeszcze nie nakręciła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj sobie Anonimowy wywiad z tą panią w lutowym numerze Odkrywcy ... to autorka książek z pogranicza prawdy i fikcji,a nie typowo historycznych ...

   Usuń
  2. Ale ma wykształcenie historyczne... Interesuje się historią i wiem, że plecie głupoty. Gdyby coś znaczyły te jej książki, już dawno byłaby znana na świecie. To tylko hipotezy, domysły i jej "wydaje mi się". Cóż, mogłaby się obrazić, czytając to co napisałeś.

   Usuń
 41. Największe bzdury jakie wyłapałem z najnowszego filmu debila:
  Papież Franciszek był franciszkaninem (członkiem zakonu franciszkanów. Nieprawda - był jezuitą.
  22 lipca 1944 roku powstanie PKWN i Anglicy od razu uznają go za reprezentację Polski, cofając uznanie dla polskiego rządu na uchodźstwie. Bzdura - PKWN był uznawany tylko przez ZSRR i nikogo więcej.
  Tauron jest firmą chińską. Niech idiota sprawdzi w necie strukturę własnościową tej spółki.
  Utyskiwanie Kwietnia, że nie ma w Polsce szacunku dla świętości, wymienia sprawę Wałęsy i obrazę Jana Pawła II (spektakl "Klątwa"). To zero zrównuje tym samym udowodniony bezsprzecznie fakt agenturalności Bolka i chamskie, pseudoartystyczne obrażanie papieża.
  Co do Wałęsy, to rozumiem tę obronę Bolka ze strony Kwietnia, mają podobną strukturę psychiczną. Myślę, że gdyby Kwiecień urodził się 10 lat wcześniej, to zostałby konfidentem i ustawiłby się dzięki temu, a w III RP może - ze względu na swoja charyzmę i talent oratorski - skierowaliby go do rozbijania partii prawicowych, co miało miejsce w połowie lat 90-tych ("szafa Lesiaka")

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrównuje Wałęsę i obrazę JP II (sztuka teatralna). Też to zauważyłem. Nawet nie zająknie się łysy imbecyl, że w Warszawie rządzi PO i Hanka. Tylko psioczy 'co się dzieje?' itd. I kiwa tą durną łepetyną odporną na wiedzę. (Poza marksistowską.)
   Ale może tu kryje się odpowiedź - ile w Kwietniu idioty, a ile wyrachowania.

   Zobacz to, Daruniu:

   http://www.wsieci.pl/aktualne-wydanie-sieci.html

   PS. Jeź na te wybrzeże i nie wracaj. Mam nadzieję, że ro wybrzeże Morza Śródziemnego, te wschodnie...

   Usuń
  2. Jak Kwiecień naprawdę wybiera się na dłużej na Wybrzeże, to znaczy, że faktycznie jest już całkiem spalony w Głuszycy i okolicach. Zwróćcie uwagę na jego zachowanie - przygnębiony, bez uśmiechu, sprawiający wrażenie załamanego. Sporo pomówień w stronę Loży Fryzjera i właściciela "Pod Soboniem" - obwinia te osoby o swój kiepski los, więc musiał jakoś się odgryźć, odreagować. Całkiem możliwe, że znajomi wyciągnęli do niego pomocną dłoń i załatwili mu jakąś pracę nad morzem. Ja planuję w czerwcu małe tournee ze znajomymi po Wybrzeżu. Może spotkam tam Kwietnia sprzedającego gofry albo handlującego plastikowymi łukami, jak kiedyś pod Soboniem. Kto wie...

   Usuń
 42. Debil popełnił materiał https://www.youtube.com/watch?v=TIez-Qlvd1I

  OdpowiedzUsuń
 43. Szpiedzy CIA w Polsce ujawniamy „Tajemnice Wywiadu” – Witold Gadowski:

  https://www.youtube.com/watch?v=3PY6806T7Eo

  OdpowiedzUsuń
 44. Tak...
  panie kwiecień patrzę na twoja facjatę i widzę starego zmarnowanego życiem faceta ze smutną twarzą, która starzeje się z dnia na dzień...
  Ucieczka na Wybrzeże? To już w Bydgoszczy, Szczecinie niukt cie nie chce? Bo w Głuszycy to chyba kanałami chodzisz...
  Zawsze mnie intrygowała jedna rzecz - czemu ze swoimi bzdurami nie zawitasz do Warszawy:))))
  Wielkie miasto spragnione rewelacji o wilkołakach...

  Wiesz co facet żal mi ciebie bo skończysz w rynsztoku albo na haku, a wystarczyło być uczciwym, przyzwoitym i prawdpomównym...
  Bo karma zawsze kwiecień wraca, w twym przypadku zła karma...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LUCEK NO DEJ PAN SPOKÓJ S TOM KARMOM :)
   KARMA TO PRZEŻYTEK. TERAZ MODNE SĄ KONTFY :)))

   Usuń
 45. Tutaj jest jeszcze lepszy Kwiecień od samego Kwietnia : https://www.youtube.com/watch?v=t8ZCOamXPms
  Dzięki temu panu możemy się w końcu dowiedzieć prawdy, tej najprawdziwszej. Np. to, że Piłsudski był agentem niemieckim i angielskim. Jest mnóstwo o idiotach dowódcach polskich w 39, którzy notorycznie dezerterowali i generalnie mieli wszystko w dupie. Ogólnie argumenty nie do podważenia. Ciekawe jest to, że pan ma chyba jakieś kłopoty z poruszaniem innych części ciała niż ręka i usta. Ta stateczna pozycja uniemożliwia mu ruszenie DUPY i pokazanie jakiegokolwiek dowodu na swoje rewolucyjne tezy. Ten pan plasuje się wyżej niż dowody. Dowody nie są mu potrzebne. Pan siedzi i pierdzi.
  To stąd Kwiecień zrzyna tematy i stosunek nieprzerywany do przeszłości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałem nieśmiało zaproponować ten film i przyjrzenie się tej figurze. Ogólnie, bo nie chce mi się pisać, miesza. Kolejny D. K. I materiał do dyskusji.

   Usuń
  2. Materiał i przypadek dobry do analizy, jednak ilość teorii z czapy wzięta w jednym zdaniu jest nawet większa niż u Kwietnia. Pan pierdzący porusza w kilku zdaniach materiał, którego analiza zajmie kilka książek i mnóstwo czasu. Pan pierdzi po trochu, zamiast raz a dobrze zesrać się.

   Usuń
 46. Witam.
  W sprawie donosicielstwa ,,czwartego,,jest to całkiem prawdopodobne ,w czasach głebokiej komuny kult młodego donosiciela miał wiele twarzy,wiemy że żaden totalitaryzm na świecie i tak u nas nie mogł sie obejśc bez donosicieli,,czwarty,,nie byłby wyjątkiem to typowy wytwor socjalistycznej rzeczywistości minionego okresu,znamy sprawe Pawlika Morozowa -typowe dziecko socjalistycznej rewolucji i jego zdanie,,nawet jesli ojca i matke swoją przyłapie...cytat
  wiec dla kogoś o moralnośći ,,czwartego,,nie było problemem donosicielstwo na wszystko i wszystkich,prawdopodobnie jest tak do dnia dzisiejszego ,zmieniły sie tylko czasy i waluta rozliczeniowa- idea pozostała niezmienna .George Orwel pisząc ,,Rok 1984,,nie potrzebował używać zbytnio swojej wyobrażni bo życie podpowiedziało treści, a bohaterowie sie znależli .,,czwarty ,,wplata swoich bliskich,kolegow,znajomych w swoje brednie i potem sie dziwi że komuś sie coś nie podoba,brak wiadomosci,wykształcenia,zaplecza,srodkow niweczy te działania /temat gor sowich/jest wart merytorycznego opracowania nawet przez pasjonatow,ale niech to ma jakies podstawy a nie bełkot...pozdrawiam
  Kopernik

  OdpowiedzUsuń
 47. Nasz Naczelny (seks)eksplorator wystąpił w filmie !!!
  https://youtu.be/2sVZijboLrU
  Zwilkołaczył się?!

  OdpowiedzUsuń
 48. Głuszycki znawca umieścił kolejny filmik
  Znów opluwanie polskiego podziemia i ból dupy że wuja kolaboranta AK odjebało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt. Chyba nie oglądał "Pułkownika Kwiatkowskiego".

   Usuń
 49. Kwiecień jak się chodzi po Głuszycy? Jeszcze ci nikt nie napluł w ten zboczony pysk? Dzisiaj widziałem tego zboczeńca jak szedł na stację benzynową. Mamusia chyba jeszcze nie wie o tobie wszystkiego. Trzeba się postarać by się dowiedziała.

  OdpowiedzUsuń
 50. Prawie 30 minut żadnej merytorycznej wiadomości no chyba że ta że profesorowie chcą się od niego uczyć

  OdpowiedzUsuń
 51. Okultyzm według Kwietnia będzie nadawany wkrótce na żywo z wybrzeża, online tylko w sexkamerkach. Tam jest wiele Ośrodków wypoczynkowych gdzie można wyruchać psa i nasrać w garnek i zostawić minę pod grilem :) Potem wszystkiego się wyprze w sex kamerce mówiąc "To nie ja JESTE tylko ten drugi JESTE" ja JESTE NORMALNY i to nie ja nasrałem w garnek-pomówili mnie, to pies nasrał w garnek. JESTE NORMALNY. Sex wykłady dla potłuczonych umysłowo cymbałów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli Darek w najlepszej formie. No, może prawie. Aż żal dupę ściska, że to początek jego końca. Ale jeszcze kilka muszek złapie na ten lep...

   Usuń
 52. Stoi matoł nad tamą gdzie woda miała być za 80 lat, a nagle jest. Pieprzy że była szydera, bo była z debila wtedy miała być katastrofa ekologiczna. Teraz woda jest ale wycieka i coś źle zrobili tylko nie wiadomo co ale znów katastrofa ekologiczna jest. :) Owszem jest KATASTROFA bo jabol mu się skończył. Potem idzie na suchą łąkę po zimie i pierdoli o spalonej ziemi. Idzie kurwa debil patrzy na łąkę :) i pierdoli o planie Himlera. :) Potem twierdzi że to wina Tauronu bo jest chiński. Chińskie debilu to masz gacie i to pewnie dlatego tak Ci odpierdala bo te mikroby się namnożyły i ci mózg zeżarły, tzn o ile tam był w ogóle mózg bo pewnie te mikroby zdechły z głodu. Mniej więcej taki sens jest tej "audycji". Po czym Kwik stwierdza JESTE NORMALNY :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Wiem z pewnych źródeł, że Dareczek jedzie na wybrzeże bo tam obrodziło w strzygi. Wychodzą z jam po zimie. Przygotował się do walki z potworami. Przeczytał wszystkie części Wiedźmina i poradnik samuraja. W Głuszycy źródełko wyschło, więc z nowym planem rusza w świat. Zmienia się jak kameleon. Teraz będzie guru. Założy sektę. W końcu już jest mesjaszem. To krok do kanonizacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i skończył W3 na drodze ku zagładzie bez save

   Usuń
  2. A jak, i z zamkniętymi oczyma.

   Usuń
 54. Hej Gallu, a może jego wyjazd ma związek z tą teczką, z informacjami, które wypłynęły o jego działalności. I jak tu nie mówić, że jest super agentem, tyle lat działał pod przykrywką.
  Darku, na wybrzeżu też mieszkają Polacy. Uciekaj lepiej do Moskwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej do Korei Północnej, jest cały czas wakat na doradcę ping ponga

   Usuń
  2. Nie wpuściliby go. Zbyt popieprzony nawet jak na nich.

   Usuń
 55. Darek Pryma aprilis twierdzi, że jest mesjaszem.
  A Wałęsa alias Bolek, że jest prorokiem!

  http://wpolityce.pl/swiat/329585-kabaret-walesa-oferuje-merkel-swoja-pomoc-jestem-gotow-doradzac-niemieckim-politykom-jestem-rewolucyjnym-prorokiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Polsce zgodnie z prawem, obywatel polski, który uczestniczy w działalności obcego państwa lub zagranicznej organizacji mającej na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części terytorium, obalenie przemocą ustroju lub osłabienie mocy obronnej RP albo działając na rzecz obcego wywiadu godzi w podstawy bezpieczeństwa lub obronności RP, popełnia zdradę Ojczyzny i podlega karze pozbawienia wolności powyżej 10 lat.

   Usuń
  2. A Dariusz jeszcze - wielki patriota - nosi przyszyte do kurtki symbole narodowe, Judasz jeden.

   Usuń
 56. a tymczasem kolejna kurwa postanowila wypromowac kwietnia

  http://wolnemedia.net/tag/riese-i-inne-tajemnice-iii-rzeszy/

  admin ukrywajacy sie pod nickiem Maurycy Hawranek naprawde nazywa sie Michal Antosiewicz i mieszka w Tarnowskich Gorach

  moze by mu tak mala wizyte zlozyc co nie hehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ten serwis skompromitował się jako wiarygodny.

   Usuń
  2. a moze by tak na niego skarbowke naslac, co? zeby sprawdzili czy z "datkow na serwer" odprowadza podatki :D kurwa 2000 miesiecznie sobie gosciu spiewa za co kurwa za kopiuj-wklej?

   Usuń
  3. zajebista stronka, dzięki

   Usuń
  4. A co tam jest takiego zajebistego, już lepsze jest Prison Planet, chociaż mam wrażenie, że to ruska propaganda, podejrzewam. Już lepszy jest serwis Zmiany na Ziemi.

   Usuń
  5. Polecam jeszcze stronkę Niewygodne.pl ; to jest zajebiste, a nie te wypociny - Wolne Media.

   Usuń
 57. Nagranie z ukrytej kamery w sklepie w Głuszycy, kwiecień robi zakupy :D

  https://www.youtube.com/watch?v=nNBNK_pMy6I

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. link bezpieczny jest to "Spod czerwonej gwiazdy" kwiecień dostanie ślinotoku połączonego z kwikiem jak zacznie czytać he he

   "P.G. – Do tworzenia tych struktur na terenie kraju komuniści mieli wszyst- P.G.
   kiego kilkudziesięciu ludzi, między innymi „Hiszpanów”, ściągniętych
   z Francji przez Bolesława Mołojca – np. Grzegorza Korczyńskiego –
   i ludzi zrzuconych przez wywiad sowiecki i sowieckie struktury partyjne
   z tamtej strony. Do tych pierwszych należał między innymi znany dzia-
   łacz konspiracyjnej PPR-GL Jakub Aleksandrowicz „Alek”. Generalnie
   wystarczało to na to, żeby pojedynczych ludzi wysłać do okręgu, żeby
   tworzyć struktury kierownicze w terenie. To była fikcja – jechał taki człowiek
   do Radomia, zebrało się u niego sześciu komunistów i mianują
   siebie sztabem. Szefem sztabu jest osoba, która jest też szefem sztabu
   w pięciu innych polskich miastach. W wielu przypadkach takie „sztaby”
   to było wszystko, co mieli komuniści. Dlatego brali do tej swojej partyzantki
   każdego, kogo się dało – każdą grupę rabunkową.
   M.K. – Te sztaby nawet same sobie nie mogły zagwarantować bytu czy M.K.
   jakiejś ciągłości organizacyjnej, a co mówić o kierowaniu jakimikolwiek
   grupami w terenie. Nic dziwnego, że już w 1942 r. zaczęły się pierwsze
   wsypy, przynajmniej u nas na Rzeszowszczyźnie, i wszystko trzeba
   było po dwóch miesiącach organizować od nowa.
   P.G. – Szef sztabu Gwardii Ludowej Franciszek Jóźwiak był kapralem P.G.
   przedwojennego Wojska Polskiego. To były tego rodzaju awanse. W AL
   posługiwał się stopniem pułkownika. W 1944 r., w Armii Ludowej posługiwano
   się ponadawanymi sobie stopniami generalskimi. Stopnia
   generalskiego używał Łyżwiński vel Żymierski, przedwojenny legionista,
   generał, a później aferzysta, kryminalista i agent sowiecki, wyrzucony
   z wojska i zdegradowany do stopnia szeregowca.
   B.P. – Początki nędzne, ale szeregi jakoś się wypełniają. Kim?
   P.G. – Kim się dało – jest wojna, toczy się walka, są represje niemieckie. P.G.
   Zawsze w takich sytuacjach w lasach pojawiają się uciekinierzy. Ważnym
   elementem po 1941 r. byli jeńcy sowieccy. Poza tym komuniści werbowali
   lokalne grupy rabunkowe, działające już od lat trzydziestych. Kiedy
   rozpoczęła się eksterminacja ludności żydowskiej w Polsce, do tych oddziałów
   komunistycznych trafiło bardzo wielu uciekinierów, ludzi zupełnie
   przypadkowych, którzy z obawy przed aresztowaniem uciekali do lasu."   https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=15&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwie4Z3IhbbSAhViMJoKHRQfC2Q4ChAWCDEwBA&url=https%3A%2F%2Fipn.gov.pl%2Fdownload%2F1%2F18114%2F1-7149.pdf&usg=AFQjCNF7AT2l44RlBbyr84JfU4UVtAUrpw&sig2=6yu38thC7ltFX0fcpYwHpA&bvm=bv.148441817,d.bGg

   Usuń
 58. Panie darku mam ważne pytanie!!!!
  Czemu ciągle cytuje pan i poleca cudze książki, a nigdy nic cytuje swoich "dzieł",pomijając fakt, iż jest pan półanalfabetą, które były reklamowane jako przewodniki i nie tylko???

  OdpowiedzUsuń
 59. Drogi Dariószu. Nie pżejmój się tymi plógastwami na twuj temat. Ci ludzie nie sięgają ci do portek. Dla mnie zawsze bedziesz idolem, jak Pótin. Nie mogem sie pogodzidź z tym, że nazwałeś mnie idiotom, na ostatnim filmie. Myslauem, rze lóbisz jak do ciebie pżyjerzdżam. Wybaczam ci.

  OdpowiedzUsuń
 60. Dariuszu, nie mogę uwierzyć, że wyjeżdżasz. Zostawiasz nas, obywateli Głuszycy kompletnie bezbronnych przed atakami krwiożerczych wilkołaków.

  OdpowiedzUsuń
 61. Darek wyjeżdża do swojej dupy na Wybrzeże. Będzie się kręcił w okolicach gdyńskiego portu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba ostrzec tych biednych ludzi!

   Usuń
 62. Tutaj Darek. Ah, wy zgrywusy. Ale zobaczymy kto będzie śmiał się ostatni. Już zaczynam pisać autobiografię. Mam nawet krzykliwy tytuł - "Archeologia Rize, czyli niepodważalne dowody które zgubiłem".

  OdpowiedzUsuń
 63. Ponieważ Dareczek nas opuszcza, dla przypomnienia fragment jego wielkiego wykładu, jak był jeszcze młody i piękny, i nie zapominał się ogolić, posłuchajcie tylko jak drybluje głosem, uwodzi, jak celnie i błyskotliwe ripostuje, na jakie wyżyny intelektu wznosi się, jaką niebagatelną wiedzą się wykazuje, czar minionych lat, gdy jeszcze w to wierzył, co bredzi.
  Miłego rechotania :)
  https://www.youtube.com/watch?v=LesYqWkk0ik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież na tym nagraniu dariusz jest nawalony jak ta lala...

   Usuń
  2. Wysoki kunszt wciskania kitu- pogromca nazistów Wiesenthal nie wpuszczony do Izraela opanowanego przez właśnie tych nazistów.A Eichmann został powieszony, nie rozstrzelany. Najładniejsza jest jednak wielofunkcyjna koszulka Kwietnia.

   Usuń
  3. Należy też wspomnieć, że Kwiecień mówił o Wiesenthalu jako o żyjącej osobie. Nagranie jest z 2010 roku, a Wiesenthal zmarł w 2005 roku.

   Usuń
  4. Na początku mówi, że jego organizacja przestała istnieć, na końcu, że wciąż działa. Poza tym twierdzi, że armia ruskich była super, a parę lat później powie, że to dzikusy. Ogólnie - zlot wariatów.

   Usuń
  5. W swojej nowej pierdolekcji nasz jednokomórkowiec żeby potwierdzić swoje brednie na temat Żołnierzy Wyklętych odsyła ludzi do IPN (CZAS 7;50) żeby sprwdzili kim był ,,GARSTKA PANEK,, tym przeszedł sam siebie i stanął obok po czym jak nikt nie patrzył zrobił salto hehe
   dk idioto nie GARSTKA PANEK bo debilu to dwie różne osoby i nie PANEK tylko PÓŁPANEK .
   Ale najlepsze jest to debilu że odnosisz sie do postaci z serialu ,,Popielec,, z 1984 roku i debilu to są wymyślone postacie nie autentyczne więc w IPN raczej ich nie znajdziemy błaźnie
   Ale wiesz co, ty i Ja to autentyczne postacie i prędzej czy później się spotkamy tak jak ci obecałem
   Na koniec dodam że jesteś poprostu GŁUPI

   Usuń
  6. Darek to typowy chłop pańszczyźniany granatem od pługa oderwany, albo niewybuchem.

   Usuń
 64. środa, 1 marca 2017
  Dziwne zwłoki w schronie P-Lot .
  W 1954 podczas rozbiórki jednej z kamienic we Wrocławiu ekipa remontowa trafiła na zagruzowane pomieszczenia z ludzkimi zwłokami . Nic szczególnego jak to określił majster takie rzeczy po wojnie w bombardowanych miastach nie były rzadkością . Jednak fetor był nie do zniesienia , a ludzkie kości nosiły ślady obgryzania , szczury to robota szczurów . Jednak w jednym z pomieszczeń jak się okazało schronu , znaleźli regał a w nim słoje z ludzkimi organami . Wezwano MO i WP . Teren zamknięto . Dochodzenie umorzono po niedługim czasie . Miasto odbudowywano . O sprawie zapomniano . Dopiero pod koniec lat 70 , gdy odnaleziono na Psim Polu oraz w Oleśnicy Rataje , słoje należące do J. Mengele , ktoś przypomniał sobie słoje ze schronu . Gdy dotarł do akt sprawy usłyszał iż mają one status ściśle tajne . Opowieść ta krąży wśród poszukiwaczy historii z dreszczykiem , jednak mały szczegół nie daje mi spokoju zwłoki znalezione w schronie nie nosiły oznak rozkładu .
  Identyczne historie możecie przeczytać na naszym forum w Kąciku Koniczyny pt . Wilkołaki XX w .http://rieseinnarzeczywistosc.pl
  Autor: Darek o 13:48 Brak komentarzy:
  sobota, 25 lutego 2017

  .................................................

  Jestem mieszkancem Psiego Pola we Wroclawiu , i znam historiie , swoich stron.
  ABSOLUTNIE! ale to aabsolutnie taakich sloi , Dr. Mengele, nie znaleziono.
  Wroclaw byl bombardowany, jak wszystkie miasta w czasiewojny, i nic w tym dziwnego , ze do dzisiaj , przy wykopach pod inwestycje, znajdowane sa szczatki ludzkie ,w zasypanych piwnicach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, miejscowy Hanibal Lecter.

   Usuń
  2. Co za literatura?
   Kto to pisał? mesjasz wespół z Julką?
   Przeczytałem ten tekst, a teraz zajmę się jego konstrukcją wewnętrzna.
   "zwłoki znalezione w schronie nie nosiły oznak rozkładu"
   a wcześniej przeczytamy:
   "fetor był nie do zniesienia , a ludzkie kości nosiły ślady obgryzania"
   Jak to możliwe?
   po prostu żal dupę ściska, jak się czyta wypociny Kwietniołaka. Pamiętam, jak kiedyś napisał - "hszescianie" zamiast chrześcijanie.
   Ale tym razem szwankuje logika.
   Logiczne myślenie precyzuje prace naukowe.
   Panie Darku, podam panu link do wiki:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Logika
   Tam pan dowie się kilku ciekawych rzeczy.
   Jak skomentuje pana wpis? Brednie z dupy.
   Oszczędź sobie wstydu i zawieś pisanie na blogu, lub niech to robi ktoś z wykształceniem minimum średnim, bo sam się ośmieszasz.
   (Niech mu to ktoś wklei na ten jego żałosny blog, ba ja tam nie zaglądam i nie zamierzam.)

   Usuń
 65. Oj Panek Półpanek, słoje czy były czy nie zielone czy czerwone to nie ma żadnego znaczenia 10% faktów 40% domysłów i 50% kłamstw to sposób kwietnia na istnienie...
  Mieszanina fikcji i prawdy - 99% słuchających go ludzi nie ma o tym pojęcia a ten kłamca na tym bazuje...

  OdpowiedzUsuń
 66. Luck 36, poprawie 0,001% faktów
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 67. Wywiad z Aprilem :)

  https://www.youtube.com/watch?v=rlal7zlm7U4

  OdpowiedzUsuń
 68. UWAGA!
  Obwieszczenie Ministerstwa Oświaty.
  Ze względu na niesłychaną popularność filmów pana Dariusza Kwietnia w Internecie, Ministerstwo Oświaty zdecydowało się wprowadzić nowy kierunek studiów pod tytułem - dariuszologia.
  Kierunek przewiduje takie przedmioty jak:
  picie piwa na czas;
  szukanie świadków z zawiązanymi oczami - groźby karalne od wyimaginowanych świadków;
  bredzologia stosowana; przeinaczanie faktów i gadanie głupot;
  badania terenowe - spanie w lesie oraz
  nocne wędrówki po lesie, slalom między wystającymi prętami z ziemi, skoki przez dziury i spróchniałe deski.
  Kierownictwo nad katedrą obejmie profesor Dariusz Kwiecień.
  Z powodu na duże zainteresowanie uniwersytet zdecydował się dostawić drugi stolik do pakamery.
  Prosimy się nie zapisywać.
  Rektor uczelni, dr hab. Filip Jebnięty.

  OdpowiedzUsuń
 69. Odpowiedzi
  1. Dwa miejsca niestety są już zajęte przez Koniczynę i Julię.

   Usuń
 70. Jak widać Kwik znalazł sobie prostytutkę do utrzymywania. Ciekawe na jak długo starczy cierpliwości w utrzymywaniu bezrobotnego nieroba, trzeba zapłacić rachunki, bilety, mieszkanie, wykarmić i wyprać przepocone koszulki nieroba. Jaka normalna osoba bierze pod dach pijaka i ćpuna na utrzymanie ? Normalnie takich degeneratów kobiety wyrzucają z domu. Jak można być tak tępym aby w trudnych czasach brać sobie na kark bezrobotnego jełopa ? Nie ogarniam tej patologii. Mało tego Kwik nie zarabia i jeszcze trzeba na chlanie i ćpanie dać. To wszystko w tym samym domu z dzieckiem. O utrzymaniu psa nie wspomnę. Do tego interes z sexkamerek upadł to brak dochodów dodatkowych. Ciekawe ile to potrwa, stawiam na trzy miesiące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że zmienili portal na inny jest ich masę w necie, to łatwe pieniądze gdzieś czytałem artykuł, że sporo na tym zarabiają, prędzej czy później wypłyną na jakimś chińskim serwisie.

   Usuń
 71. i widzę że Hutmen działa :) nareszcie nowy kanał

  https://www.dailymotion.com/brednie_darka

  OdpowiedzUsuń
 72. Grzegorz Braun totalnie gasi Mieszkowskiego z Nowoczesnej i pseudo SZTUKĘ w Teatrach!

  https://www.youtube.com/watch?v=el1ldpqTT50

  OdpowiedzUsuń
 73. Co ten Darek, xD
  https://anonimag.es/i/dariusz.szaleniec301c6.jpg

  OdpowiedzUsuń
 74. Mariusz Max Kolonko - "Mówi jak jest" - Spektakl "Klątwa" nielegalny?
  https://www.youtube.com/watch?v=78O-3RQQIfI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem niewierzący i generalnie wiarę uważam za stan porównywalny do paranoi, schizofrenii, urojeń nabytych.
   Nie razi mnie jeśli ktoś wyraża się o religijnym zakłamaniu, a nawet bluźni w uzasadniony sposób.
   Ale forma tego teatru i tych pseudo aktorów to kloaczne dno i za samą formę przekazu należało by się ich potraktować jak chwasty.
   To aktorstwo to takie kwietnie marksizmu kulturowego, jak powiedział MXK.
   Kupa kurew i łajdaków wydzierających się na scenie jak dzikie świnie w nieskoordynowanych pierdolonych konwulsjach napawających obrzydzeniem i wkurwieniem.

   Usuń
  2. Ja też nie wyznaję tej wiary, ale wolę ciekawą dyskusję, popartą faktami itd. niż to coś.

   Usuń
  3. cały materiał, niestety komuchy nas badają niestety jak nie będzie reakcji na takie prowokacje dojdzie do gorszych rzeczy

   https://www.youtube.com/watch?v=KhTGk8Rzlb4

   Usuń
  4. Bo dodam jeszcze, że to wszystko z naszych podatków, a to nie teatr prywatny. Z drugiej strony to nawet w teatrze prywatnym powinno znać się jakieś hamulce. Może w Holandii by przeszło, gdyby na scenie gównem się rzucali. Ale powiedz coś na Koran to obrażasz uczucia religijne... Paranoja.

   Usuń
 75. KLĄTWA - Sprzątanie Salonu #42
  https://www.youtube.com/watch?v=sl4T9rZ3GHI

  OdpowiedzUsuń
 76. Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 611: Klątwa Demokracji
  https://www.youtube.com/watch?v=B6iL0afI79k

  OdpowiedzUsuń
 77. Znalazłem film, który dawno temu chciałem wam pokazać, ale wyleciało z głowy. To taka baba podobna do Kwietnia, tyle że nie Polka, ale podobnie zbzikowana.
  https://www.youtube.com/watch?v=SFE4ZBbPq_k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka sytuacja. Latamy na Marsa, Saturna wg tej pani, a ona to wszystko dobrze wie, nawet rozmawiała z ludźmi którzy tam latają. Trzeba wszystko zinterpretować odwrotnie, bo tak bardzo nas okłamują i sterują naszymi umysłami.
   Wytrzymałem do 2:55. Kuźwa, taka sytuacja.

   Usuń
  2. Niezła wariatka, co? Jak byś oglądał dłużej to byś się dowiedział, że amerykanie potrafią przesyłać przedmioty w czasie i przestrzeni. A ci jej świadkowie, to tak jak u Kwietnia. PARANOJA!

   Usuń
 78. Zobaczcie jak wygląda rozmowa z lewakiem.
  https://www.youtube.com/watch?v=Ned6TRizuJM

  Pan redaktor zaprosił gościa, aby rozmawiać o... tymczasem Durczok robi sobie jaja i z gościa i z etyki swego zawodu dziennikarza. On go zaprosił, aby go pokonać ( ośmieszyć co nie jest lewackie) a nie aby się czegoś dowiedzieć i zrozumieć. Chamstwo, pogarda, kpina i KOMPROMITACJA komucha i całej tej mentalności.
  Komunizm nie skończył się w 89 wraz z nadejściem Walesy, a wręcz przeciwnie. Tak kuźwa sytuacja.

  OdpowiedzUsuń
 79. urojenia i łajdactwa dariusza kwietnia w pigułce

  Proszę Państwa oto przykłady na urojenia i łajdactwa Dariusza kwietnia.

  Poniżej scren wpisu z 2012r DK z jego dawnego forum gdzie się przyznaje do urojeń
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTkNlbEJkRlBuVE0

  Poniżej scren wpisu z 2012r DK z jego dawnego forum, w którym przyznaje się do halucynacji
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTURfTHRYS3E5ZE0

  A poniżej podobny wpis z roku 2017 z obecnego forum świadczący o halucynacjach DK
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtOUE0WmtWTE1lS0E

  Poniżej scren wpisu z 2012r DK z jego dawnego forum, w którym wykazuje typowe dla chorych umysłowo przekonanie o misji uratowania ludzkości
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZWZtU3JONFFEejg

  Poniżej scren z wpisu DK, w którym przyznaje, że robił dla jakiegoś Niemca na straganie przez 3 lata
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMDlqX3BkUE9LdEk
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQUltYzlNWnhYRFU

  Poniżej dowód, że DK to cmentarna hiena. Pisał to w 2012, że posiada ludzką czaszkę, a więc to nekrofilia
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdjEzOGtzYXdEZHc

  Poniżej dowód, że DK to szabrownik i złodziej plądrujący stare domostwa
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtOFJVT3dRZkZXamc

  I na koniec jeden z masy dowodów na to, że DK szargał matkę Tomasza wyzywając ją od loch
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtOTdJWUJJUXE4WEk

  To tylko mała część screnów z wypowiedzi Dariusza kwietnia. cdn

  OdpowiedzUsuń
 80. Przeczytaj chociaż 10 stron książki "Rozmowy z Bogiem". Później zadecydujesz.

  OdpowiedzUsuń
 81. Jestem znanym i cenionym w Polsce wilkołakologiem i potwierdzam wszystko to, co mówi p. Dariusz. O kurwa pełnia... Auuuuuu!

  OdpowiedzUsuń
 82. W audycyji 56 (XVI) opublikowanej pod koniec 2015 r., p. Dariusz powiedział, że rozwiązano NSR, czyli Narodowe Siły Zbrojne. Ogólnie rozwija jakąś chorą wizję przez trzy odcinki po kolei. Postanowiłem to sprawdzić. I cóż, NSR nadal działa.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Si%C5%82y_Rezerwowe
  Ile kłamstw naopowiadał w tych swoich filmach?
  Chętnie dorwałbym jego książkę i ją zrecenzował, strona po stronie, ale brak mi czasu na głupoty.
  Ale sam jestem ciekaw ile tam kłamstw?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy 00:34:00. Kłamstwa Darka Kwietnia są nawet tam gdzie nie może ich być. Szczególnie tam, gdzie się tego nikt nie spodziewa. Nawet gdyby myśleć całkowicie abstrakcyjnie, absurdalnie i bez sensu, pan Darek Kwiecień już tam wcześniej był i przekroczył nawet tą granicę. Dzięki panu Darkowi nawet nie trzeba domniemywać, że istnieje życie na innych planetach oraz że możliwe są podróże międzyplanetarne.

   Usuń
 83. Darku! proszę cię, zdradź nam, kim ty kuźwa jeste?

  A jeśli D. K. jest wynikiem eksperymentów w Riese?

  OdpowiedzUsuń
 84. Pod koniec tego materiału mówi, że łodzie podwodne schodzą - góra na 1,5 km.
  https://www.youtube.com/watch?v=B45p8cZYyTA
  Niespodzianka, chińska łódź zeszła na głębokość 5 tys. metrów: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/405429,Chinska-lodz-podwodna-zeszla-na-glebokosc-5-tys-metrow
  W przyszłym roku planowane jest osiągnięcie przez "Jiaolong" poziomu 7 tys. metrów. Jeśli to się uda, Chiny będą miały dostęp do 99,8 proc. dna morskiego na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 85. Daje 1000-, zl ! za notes kwika... ten z planem podziemi Slezy,z wielka komora,izaznaczonymwejsciem do niej.
  Niech go ktos kwikowi zakosi.
  A ja go oddam Tomkowi ;-). beda to najwieksze jaja ,jakie sobie mozna wyobrazic;-)
  Co wy nato?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak chcesz mogę ci narysować podziemia Ślęży z kilkudziesięcioma poziomami i z wejściami na życzenie, nawet pod twoim domem (nawet jeśli mieszkasz w Kołobrzegu). Nie ma najmniejszego problemu. Komory wulkaniczne pod Ślężą są już nudne i nie wymyślił tego Kwiecień. Abstrahując od tego, że Ślęża nie jest pochodzenia wulkanicznego, ale to nikomu przecież nie przeszkadza.
   Przyjmuję też zlecenia na spisanie relacji najprawdziwszych świadków do ostatniego zlodowacenia włącznie, dalej już nie. Relacje stosunków seksualnych z obcymi gratis. Wystawiam certyfikaty autentyczności.

   Halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, proszki, mistyfikacja. Taka sytuacja.

   Usuń
  2. Co my na to ??
   Niewiem jak reszta ale pozwól że odpowiem za siebie.
   Idź i okradnij go sam a nie namawiasz innych do kradzieży , i o co chodzi z tymi najwiekszymi jajami jakie można sobie wyobraźić?
   Tak jak powiedział acp każdy z nas może Ci to narysować a nawet lepsze hehe
   Czy to może myślisz że jak dostaniesz ten notes dk to może coś tam znajdziesz wartościowego lub znajdziesz skaryb na Ślęży dzięki tym ryciną kwika?

   Usuń
  3. Walczmy z Kwietniołakiem merytorycznie i uczciwie, nie zniżając się do jego poziomu. Poza tym kogo obchodzą zapiski psychopaty? Raz, że są nieczytelne, sam ma problemy z ich odczytaniem. Dwa są małej wartości. Lepiej byś zrobił pisząc rzetelną recenzję jego książki. Ukazując wszystkim przekłamania.

   Usuń
  4. Albo bierz udział w dyskusjach Kwietnia i zadawaj mu pytania, zwracaj uwagę na popełniane w "wykładach" błędy itd. Ośmieszysz go na oczach innych.

   Usuń
 86. http://walbrzych.naszemiasto.pl/magazyn/artykul/kaci-z-mokotowa-byli-zachlanni-bawili-sie-bronia-i-zadali,3741104,t,id.html

  Kwik! poczytaj wieszczu Gluszycki.
  OdpowiedzUsuń
 87. To się nazywa pośpiech! Z informacji, do których dotarł portal wPolityce.pl wynika, że wiceprezes TK Stanisław Biernat wypłacił odchodzącemu z urzędu Andrzejowi Rzeplińskiemu ponad 200 tys. złotych odprawy i ekwiwalentu urlopowego rankiem 19 grudnia 2016 roku, czyli na dobę przed możliwością zakwestionowania wypłaty odprawy przez nową prezes TK Julię Przyłębską. 20 grudnia wchodziły też w życie przepisy, które utrudniłyby Rzeplińskiego możliwości podjęcia tak gigantycznej odprawy.

  więcej:

  http://wpolityce.pl/polityka/330117-nasz-news-kulisy-ekspresowego-wyplacenia-gigantycznej-odprawy-i-ekwiwalentu-urlopowego-dla-rzeplinskiego-czy-w-tk-dzialal-uklad

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.