czwartek, 26 stycznia 2017

Audycja 61-czyli kolejne konfabulacje-oszczerstwa-pomówienia-wymysły i bełkot pierdolniętego czubka udającego odkrywcę tajemnic i wiedzy nieznanej

Dobrawa wszystkiego Naj - Audycja 61 - Dariusz Kwiecien styczeń 2017

https://www.youtube.com/watch?v=SoqFThlCBOU

Sorry za język, ale kurwa nie mam zamiaru z tym idiotą polemizować językiem na poziomie kulturalnych ludzi skoro ta Głuszycka moralna prostytutka znów pomawia, kłamie, obrzuca ludzi gównem.
Kurw mentalny znów spłodził stek bredni, które niedługo skomentuję. Wstawiam ten materiał by dać wam szansę komentowania tych bredni.
Na tę chwilę tylko napiszę, że utajony pedał tuli do serca jakiegoś dewianta co se przybrał ksywę ala roszko i usiłuje wykreować się na wielkiego obrońcę niepełnosprawnych. A tak naprawdę to może być kolejna fikcyjna postać i konto założone na potrzeby kreowania się na obrońcę niepełnosprawnych.
Poza tym masa bzdur na mój i innych temat, skurwiałe jebane podjazdy pierdolonego ubeka i donosiciela, który wypiera się, ze nim nie jest i wmawia to innym. Kupa wymysłów o różnych miejscach i jak zwykle zero świadków za to masa oświadczeń i zapewnień, że go w Głuszycy wszyscy poważają i gratulują działalności. Prawda jest taka, że jest już tak znany w Głuszycy z paranoi, że ludzie omijają go łukiem.
Cały czas pierdoli, żeby mu udowodnić, że mówi nieprawdę, a to przecież on powinien udowodnić, że on mówi prawdę. Najciekawsze jest, że wciska kit, że ma masę podpisów od ludzi, którzy zgadzają się na ujawnienie nazwisk, ludzi którzy rzekomo przekazują mu te wszystkie informacje hahaha.
Tyle na teraz. Resztę wam zostawiam i sobie na deser. Napierdalajcie skurwysyna bo to jebany szkodnik antypolski i kawał moralnej kurwy, która nie cofnie się przed niczym by zdyskredytować każdego kto mu udowadnia kłamstwa i łajdactwa.
Kwiecień ty antypolska świnio przesyłam ci życzenie zdechnij.
CDN wkrótce-jak znajdę chwilę czasu i ochoty na obrobienie tego skurwiałego bełkotu.
Temat na forum gdzie już jest jedna rozkminka części materiału Głuszyckiej prostytutki: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/najnowsze-filmidla-i-produkcje-youtub-owe-dariusza-kwietnia,52/audycja-61-czyli-kolejna-porcja-idiotyzmow-i-szkalowania,451.html#5819

Opracowanie bredni kwietnia aud.61
 przez anonimowego korespondenta: 

Panie Tomaszu,
póki co D. Kwiecień nie wstawia drugiej części swojego „wykładu” w szczecinie w Domku Grabarza, ale pojawiła się kolejna część jego audycji (nr 61) https://www.youtube.com/watch?v=SoqFThlCBOU

Widzę, że na blogu już to skomentował, ale pozwolę sobie przesłać moje przemyślenia i uwagi do tego tematu.
Cóż, dyskusja z Dariuszem Kwietniem przypomina partyjkę szachów z gołębiem. Wlezie na plansze, porozwala pionki, nasra na środek i uważa, że wygrał. W swoim komentarzu unikam reakcji na argumenty ad personam. Interesuje mnie tylko merytoryczna dyskusja na argumenty i wytykane oczywistych bzdur.
0:15 Nie „w autycji” tylko „w audycji”

1:15 Nie rozumiem, co trzeba udowodnić? Że ktoś prowadzi wycinkę drzew? Nic nie trzeba udowadniać, chyba tylko to, że w tym miejscu D. Kwiecień posługuje się typowym prymitywnym argumentem „Nie jest tak? Udowodnij to”. Na takiej zasadzie można zanegować, że koło jest okrągłe, a z kranu leje się Johnnie Walker, zamiast wody. Druga strona natomiast ma udowodnić, że tak nie jest.

1:20 Kto tak twierdzi? Konkrety. To nie chodzi o to, że D. Kwiecień opowiada rzeczy, których nie ma na Wikipedii, a więc są niewiarygodne. Jego opowieści są niewiarygodne z innych powodów takich jak chybiony warsztat poznawczy, brak wiedzy historycznej, brak znajomości języka niemieckiego, co przy zajmowaniu się tematyką III Rzeszy jest kluczowe, brak dowodów na przytaczane świadectwa niby świadków historii. To jest główny zarzut jeśli chodzi o merytoryczne wywody D. Kwietnia.

3:55 Nie rozumiem, audycja ma dotyczyć wydarzeń na obszarze na którym znajduje się D. Kwiecień z lat 1935–1938, a opowiada o przybyciu organizacji Todt na te tereny w 1943 roku. Gdzie tu sens, gdzie logika?

4:25 No to jak nic nie wiemy na ten temat, to skąd ta hipoteza Kwietnia. Zresztą, kompletnie nie rozumiem o co mu w tej chwili chodzi. Kompleks Riese istniał przed 1943? A niby jakie dowody przedstawił Kwiecień? Chodzi o prezentowaną na materiale książkę? Typowy przykład syndromu oblężonej twierdzy. Wszyscy przeciwko nam.

5:04 Skoro tak jest, to D. Kwiecień powinien przedstawić ku temu dowody, a nie tylko mówić, że kompleks Riese istniał wcześniej niż 1943 roku. Swoją tezę, wspiera się argumentami w postaci źródeł świadczących słuszność naszego wywodu, lub też interpretacji i analizie dokumentów.

6:20 O.K. Zgoda. Ale jak to się ma do tego co wcześniej mówił D. Kwiecień o argumentach mówiących, że kompleks Riese istniał wcześniej niż 1943 roku? To nie jest żaden dowód. Wymachiwać książką może każdy.

6:56 Nagła zmiana tematu. Jakie są dowody na istnienie kompleksu Riese przed 1943 roku? Do meritum Panie kwiecień!

7:30 Kto tak twierdził? Chyba tylko D. Kwiecień.

7:45 No właśnie ta książka nie pokazuje tego co mówi D. Kwiecień, ponieważ Curt Riess w swojej książce przedstawia pewne mechanizmy głównych ideologów nazizmu, którzy przygotowywali się do zejścia do podziemia i ew. prób ponownego dojścia do władzy.

8:00 W bibliotece nie można kupić książki, lecz wypożyczyć na określony czas, który reguluje wewnętrzny regulamin biblioteki.

8:02 Zgadzam się z D. Kwietniem, że cała ta dyskusja nad majaczeniem głuszyckiego „historyka” już dawno zeszła z merytorycznego tonu. Szkoda tylko, że Kwiecień również atakuje swoich adwersarzy ad personam, pomawia o najbardziej łajdackie dewiacje i zachowania, ucieka od merytorycznej dyskusji. Hipokryzja pełną gębą.

8:07 Nie trzeba przeprowadzać spotkań i wykładów jak robi to D. Kwiecień by dementować jego kłamstwa, konfabulacje i majaczenia. A na temat historii tego regionu można poczytać w książkach i dowiedzieć się od rzetelnych i zawodowych historyków na wykładach organizowanych przez różne stowarzyszenia i instytucje kultury. To, że Kwiecień się wychował na tym terenie, nie uwiarygadnia tego co mówi. To tak jakby powiedzieć, że Kowalski jest z Poznania, więc zna doskonale historię Poznania i okolic, dlatego trzeba mu wierzyć. Absurdalne myślenie na poziomie przedszkolaków.

8:48 Nie rozumiem? D. Kwiecień będzie współpracował z 14-letnim hejterem? Stworzy oddział regionalny w Szczecinie?

10:08 Ale przecież D. Kwiecień na początku filmu deklarował, że będzie omawiał okres lat 30 tego terenu. A cały czas prawi o latach 40.

11:05 Po raz kolejny D. Kwiecień powołuje się na świadectwa i spotkania z ludźmi, w który w żaden sposób nie potrafi uwiarygodnić i skonfrontować ze źródłami. Dlatego też cały ten wątek opuszczam, bo równie dobrze może to być po prostu wymysł Kwietnia.

12:44 Cóż, mamy prawie 13 minutę nagrania, a Kwiecień cały czas plecie trzy po trzy, obrzuca wszystkich jadem, poucza i konfabuluje. Kompletnie bez sensu, nie wiem jak Panie Tomku jest Pan w stanie już tyle lat słuchać, dementować i oczyszczać swój wizerunek. Przecież jego wywody do niczego nie prowadzą.

12:49 Strasznie irytujący jest ten błędny zwrot retoryczny „w każdym bądź razie” – powinno być „w każdym razie”, bez przerwy Kwiecień to powiela.

12:55 To skoro istniał ten Jarecki, to niech przedstawi dowody. A ten cały czas tylko mówi, że próbują to wyjaśnić. Kompletne mydlenie oczu.

13:23 Te materiały Kwietnia przypominają bardzo pijanego wujka z wigilii, który zaczyna wspominać swoją młodość i gdzie on nie był i czego on nie robił, robią przy tym młodszej części rodziny połajankę. Kwiecień miał wyjaśnić datę powstania kompleksu Riese, a póki co wiemy gdzie Kwiecień chodził na czereśnie czy gdzie się kąpał w stawie w dzieciństwie.

15.20 Nie dziwie się, że Kwiecień nie wie o co chodzi, skoro nie zna języka niemieckiego i podstawowych skrótów stopni wojskowych w tym języku. Nie nazwa, lecz nazwisko. A po drugie dym zrobił się z dyletanctwa Kwietnia, a nie z przedstawionego argumentu.

15:31 Klasyczne odwrócenie kota ogonem. Kwiecień twierdził, że jest to miejscowość, a teraz zadaje pytanie kim był ten człowiek. Odpowiadam – był żołnierzem w stopniu...

15:51 No tak, ten „kołek” zadzwoni i okaże się, że D. Kwiecień żadnych materiałów nie oddał, dlatego nie rzuca żadnej nazwy instytucji. Używając logiki Kwietnia, to czy w takim razie człowiek o nazwisku Warszawa/Warszawski/Warszawiak musi mieć coś wspólnego z Warszawą? Bzdurny tok rozumowania D. Kwietnia.

16:01 To nie chodzi o wadę Państwa, że takich materiałów instytucje czy archiwa nie chcą przyjmować. Chodzi o przydatność. W praktyce archiwalnej zwykło się zasoby oznaczać kategoriami – A to kategoria, że nie podlega dany zasób archiwalny zniszczeniu czy brakowaniu ze względu na wartość (są to przede wszystkim rękopisy średniowieczne, traktaty, stare druki, pisma dyplomatyczne, etc.), B – to kategoria, w której zasoby są archiwizowane do pewnego czasu i np. po 25 latach następuje przeglądnięcie tegoż zasobu i ocena czy są to ważne i wartościowe materiał, by je dalej przechowywać – czy zniszczyć czy brakować. Listy o których Kwiecień mówi, to są zwykłe listy żołnierzy, którzy piszą o prozaicznych rzeczach, archiwa mają takie przykłady listów i nie muszą ich wszystkich składować w magazynie, skoro nie przynoszą ważnych informacji.

16.44 Ludzie piszą książki o różnych bzdurach. Czy to znaczy, że to w jakiś sposób uwiarygadnia historię D. Kwietnia? Bzdurny tok rozumowania.

16:54 Nikt z was nie ma racji. Wszyscy bredzicie i wprowadzacie ludzi w błąd.

KWIECIEŃ PRZYZNAJE SIĘ, ŻE GŁÓWNYM ŹRÓDŁEM JEGO WIEDZY JEST SZALEŃSTWO WYIMAGINOWANEJ POSTACI O NAZWIE „JARECKI”
17:42 Cóż, Kwiecień przyznał, że źródłem wiedzy jest jego szaleństwo i fascynacja kloszardem o nadprzyrodzonych mocach. Czy to trzeba jeszcze jakoś komentować?
18:02 Tutaj zarzuca użytkownikowi Moto turysta, że na swoim koncie YouTubie moderuje komentarze. Sam Kwiecień pod sowimi filmami ma wyłączone komentarze, bo boi się merytorycznej dyskusji na argumenty. Powiem szczerze, Panie Tomku nie wiem czy to prawda i jakoś nie chce mi się tego sprawdzać. Jednak jestem w stanie zrozumieć, że Moto turysta usuwa komentarze od trolli i multi kont Kwietnia.

18:33 Kącik krytyków Kwietnia. Ciekawa sprawa. Heh, kojarzy mi się taka scena tutaj z filmu „Miś”, kiedy to wszyscy pracownicy K.S. Tęcza mogli swoje uwagi do pracy prezesa Ochódzkiego, zgłaszać do szafy z maszyną do nagrywania głosu. Wyszło na to, że wszyscy Ochódzkiemu słodzili i obawiam się, że w przypadku kącika krytyków Kwietnia będzie tak samo.

18:51 Skoro nie boisz się Pan krytyki, to dlaczego wszystkich wytykających Pana błędy obrzucasz inwektywami i pomówieniami? No i co z tego, jeśli merytorycznie wykażę błędy, skoro i Pan tego nie umiesz przyjąć takiej krytyki?

19:09 Pana wiedzy, Panie Kwiecień nie da się uzupełnić. Pana trzeba nauczyć wszystkiego warsztatowo od początku.

KWIECIEŃ ŻĄDA DOWODÓW NA NIEISTNIENIE JARECKIEGO!
19:24 Haha, Panie Tomku. To jest dobry moment :D Skoro Kwiecień nie udowodnił, że istniał taki facio, bo posługuje się tylko słowem, bez wsparcia dowodem, to jak można udowodnić że nie istniał. Kompletne pomylenie z poplątaniem. Typowy argument człowieka niespełna rozumu, który upiera się nad pewnymi faktami, nie potrafi tego udowodnić, ale żąda od drugiej strony dyskusji aby podważyła ten „fakt”. Kabaret!
19:30 Kwiecień przyrównuje teraz kwestię Jareckiego do planów Himmlera.

19:52 Tutaj kwiecień boi się, że nie dostane od filmowców tantiemy dt. historii Jareckiego :D

20:17 Tu nie chodzi o to, Panie Kwiecień, że nie jesteś Pan historykiem czy popełniasz błędy. Pan po prostu nie ma pojęcia o czym mówi i konfabuluje, miesza odrobinę prawdy z całą masą bzdur, zasłaniając się książkami i odwracaniem uwagi od głównego poruszanego wątku, czego dowodem jest ten materiał. To jest zarzut od Pańskich adwersarzy.

20:37 Panie Tomku prawda to? ;) 1464 donosy. Niezły wynik.

21:23 Chamskie pomówienie Pana Tomka. Przecież na początku filmu sam apelował o spokój, o merytoryczną dyskusję, a tutaj zarzyna znowu rzucać swoim głuszyckim łajnem.

21:49 To już wiadomo o jaką krytykę chodzi Kwietniowi. Już wszystko jasne. D. Kwiecień myli krytykę z groźbami karalnymi.

22:27 Młodzi ludzie Panie Kwiecień myślą, bez pańskich zachęt.

22:36 Skoro nie ogarniają ile mają osób na spotkane w Libiążu, znaczy to, że nie mają nikogo.

23:43 Tak, zgubił... może i zgubił ten mikrofon, ale po pijaku.

25:33 Co? Ja tego już nie komentuje. W tym miejscu Kwiecień już niestety zaczyna majaczyć kompletnie.

26:56 Tutaj D. Kwiecień opowiada o penetrowaniu konarów, a gdzie odpowiedź na pytanie, jak datuje Kwiecień kompleks Riese, skoro istniał przed 1943 rokiem?

27:22 No i co niby kolej wąskotorowa, ma do genezy powstania kompleksu Riese?

27:45 Prawda nie zależy od ilości wyświetleń w internecie, lecz od argumentów, źródeł i umiejętności przedstawiania swoich hipotez. Pan Kwiecień żadnych tych umiejętności nie posiadł.

28:19 Zbyt mocno tutaj uogólnia. Znowu ten argument, skoro to co mówię to jest kłamstwo to udowodnij to. ALE JAK MOŻNA KOMUŚ COŚ UDOWODNIĆ, SKORO NAWET NIE PRZEDSTAWIA DOWODÓW, ŹRÓDEŁ I ŚWIADECTW, LOGICZNEGO TOKU WYWODU NA TEN TEMAT?

28:41 Łajdackie pomówienie historyków. Powtarzam, nie można zajmować się historią i nie znać narzędzi warsztatowych historyka. Niestety, w opowieści ludzi nie można wierzyć i nie trzeba być historykiem by to wiedzieć. Po drugie, niech chociaż przedstawi te świadectwa w postaci uwierzytelnionego stenogramu z rozmowy, rozmowy przed kamerą, rozmowy nagranej na dyktafon. On w ogóle nie rozumie lub udaje, że nie rozumie na czym polega zbieranie świadectw od naocznych świadków. Przede wszystkim najpierw z taką rozmową powinno się wypełnić mini-ankietę, w której mówi jak się nazywa, kim jest, kiedy i gdzie się urodził, czy jego rodzina od pokoleń mieszka na danym terenie, i tutaj przechodzimy do opisu danych wydarzeń opisywanych przez świadka. Następnie wszystkie te informacje weryfikujemy – począwszy od sprawdzenia, czy ta osoba faktycznie była świadkiem interesujących nas zajść po weryfikację jego opowieści.

32:13 A kłamca zawsze pozostanie kłamcą Panie Kwiecień.

33:50 Badacze nie dyskutują z mitomanami, bo to do niczego nie prowadzi, do żadnych konstruktywnych wniosków.

34:31 Ale Kwiecień, przecież Pan takich wspomnień nie masz, bo gdybyś miał, to już dawno byś je przedstawił. 
Anonimowy.
==
Dziękujemy za kolejną szczegółową rozkmikę tych idiotyzmów i łajdackich kłamstw. Mam nadzieję, że jak cała reszta bloga światli ludzie, może jedynie chwilowo zwiedzeni na manowce wilkołaczych meandrów po przeczytaniu zrozumieją jak ich kwiecień wkręca.


DODATEK 1 30.01.2017

KOLEJNE SZCZYTY SKURWYSYŃSTWA, POMÓWIENIA, OSZCZERSTWA , ATAK NA BURMISTRZA GŁUSZYCY, OSKARŻENIA O ZŁODZIEJSTWO WSZYSTKICH HISTORYKÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ RIESE I HISTORIĄ OGÓLNĄ oraz cała masa, masa idiotyzmów, łajdactw, i skurwysyństw przybierających już znamiona obsesji na punkcie adwersarzy.

61 pierwszy potop bredni pomówień oszczerstw i wymysłów czyli idiotą się urodziłem idiotą umrę
Materiał na YT:  https://www.youtube.com/watch?v=Gb_LxAbpJA4
 

Będzie o niejakim-niejakiej Ali Roszko, Będzie o rzekomym 14 letnim chłopcu, którego kwiecień jakoby przekabacił na swoją stronę, będzie o Jareckim, będzie o wymysłach na temat donosów na jego temat i o głupotach jakie wygaduje na temat Głuszyckiej policji, będzie o bzdurach i pomówieniach na mój temat, będzie o tym jakim twardzielem nie do zajebania jest daruś kwiecień, będzie o przechwałkach ilu to ludzi nie otacza go, będzie też o żebraczym skamleniu i o tym jak się tłumaczy z tego, że przepił pieniądze ofiarowane mu na mikrofon, będzie o bzdurach na temat planu Himmlera, będzie o POMÓWIENIACH WOBEC OBECNEGO BURMISTRZA GŁUSZYCY i rzekomych świadkach, którzy podpisali kwietniowi zgody na ich ujawnienie, ale to już na samym końcu Ha!!

I będzie o wielu innych rzeczach, które należy wiedzieć.

 TAK WYGLĄDAŁ JESZCZE NIEDAWNO KANAŁ NIEJAKIEGO GRZEGORZA O KSYWIE Ala Roszko:
TA WYGLĄDA TEN GRZEGORZ, ALBO TA Ala Roszko jak kto woli:
A TAK WYGLĄDA WPIS NA INTERNECIE NIEJAKIEJ Ali Roszko, KTÓRY OKAZAŁ SIĘ GRZEGORZEM:
 http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/dolnoslaski-festiwal-tajemnic-na-zamku-ksiaz-zdjecia,10514938/#komentarz-45646944


 Pełny screen strony z tym wpisem: http://zapisz.net/images/595_ala_roszko_na_gazeta_wroc_awsk.jpg
I uwaga dodatkowa, skoro Ala Roszko tyle czasu bo to miesiące, a nawet chyba lata pisała na blogu kwietnia i internecie w rodzaju żeńskim mając w awatarze zdjęcie jakiejś kobiety o przygłupkowatym wyrazie twarzy, skoro kwiecień od ponad roku zwracał się do niej jak do mężczyzny na swoich materiałach, a teraz od niecałego miesiąca nazywa go Grzegorzem i twierdzi, że ów Grzegorz to owa Ala Roszko, który przybrał taki pseudonim, to jedno jest pewne osoba o ksywie Ala Roszko, albo jest facetem o skłonnościach homoseksualnych wcielającym się w rolę niepełnosprawnej kobiety, albo niepełnosprawna kobieta nie tylko fizycznie, ale i umysłowo również o homoseksualnych skłonnościach udająca faceta.
Tak czy siak ten przykład dobitnie pokazuje patologię i dewiacje panujące w środowisku kwietnia, do którego ściągają wszelkiej maści kalecy umysłowi i fizyczni dla, których kwiecień jest wzorcem tak fizycznie jak umysłowo.
UWODZENIE MENTALNE=UWIEDZENIEM SEKSUALNYM
Zebrała się banda ciot, pedałów i pederastów raz udająca faceta, a raz kobietę, zwracająca się raz do siebie w rodzaju męskim, a raz żeńskim i zabiera się za propagowanie historii urojonej uwodząc nieletnich, co pokazuje opowieść kwietnia z tego materiału, że uwiódł 14 letniego chłopca swoimi historiami i przekabacił go na swoją stronę dając mu moderatora na swym forum.
Gwałt psychiczny=gwałtowi seksualnemu po jakimś czasie i niczym się od siebie nie różni.
Po tym co powiedział kwiecień o tym rzekomym chłopcu 14 letnim wskazuje dobitnie
ŻE KWIECIEŃ TO PEDOFIL marzący o uwodzeniu nieletnich swymi opowieściami od, których już tylko krok do uwiedzenia seksualnego.


SŁUCHAJ NAGRAŃ PARANOIKA W WIZYTÓWCE KWIETNIA!!!

137 komentarzy:

 1. PISZCIE MERYTORYCZNIE-ADEKWATNIE Z WULGARYZMAMI NAZYWAJĄC PO IMIENIU KURWĘ I KUREWSKIE WYMYSŁY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głuszycka menta coś pierdolił że na nowym forum jest dział do krytykowania go i co? Na pierdoleniu się skończyło. Nigdzie takiego działu nie ma. Farmazon zajebany .

   Usuń
  2. Za to jest dział do jechania po mnie, ale NIESTETY Tadziu zakazał pisać o mnie źle na ich forum. Naprawdę szkoda. Liczyłem, że będę mógł którąś z tych zboczonych szmat pozwać do sądu bo forum mają na serwerach w Polsce.

   Usuń
  3. Tomasz na jaki email moge pisac, albo jak sie z toba kontaktowac?

   Usuń
  4. Dzieki za odpowiedz, poslalem Ci maila. daj znac czy dostales.

   Usuń
  5. Hehehehe ja per du... Kwiecien sam sie przyznaje, ze "wyznawa" Bahusa https://youtu.be/RlIS7gfOB28?t=5m6s

   Usuń
 2. A wiecie, że ta cała koniszczyna piotrunio to żyd?
  Tak to żyd z żydokomunistyczną przeszłością. Ja znam ludzi, którzy go znają i niedługo o nim wszystkiego się dowiemy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z wielkim żalem i w głębokim smutku zawiadamiam o upadku ex meliny kwietnia, szynku "tkalnia smaku". Szczegóły w relacji naocznego świadka https://www.youtube.com/watch?v=r3iCeRY1zl4.
  Wyrazy współczucia dla pogrążonych w bólu; kelnerki, kucharki grafomanki, jełopka i innych stołowników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hhahahahahaha dokładnie tak jak mówisz MOTO,kto się zada z Kfffietniem tak skończy ;)))

   Usuń
 4. Kwiecien ty CHUJU POSRANY!

  Bydlaku! naciagaczu , wzywasz ludzi ponownie by na twoje konto wysylali dla Ciebie ty skurwelu pieniadze, to dowod na to, ze nie legalnie pobierasz na wszystkie sposoby,
  od naiwniakow pieniadze!

  Czy ktos moze zorganizowac wyjazd , w kilkoro osob na spotkanie z Gluswzyckim oszustem w Lubiazu?
  Dobrze by bylo tego kretyna tam poprostowac i nakrecic film ze spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zapisac sie na nowe forum Dariusza , kotletem zwanego?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam
  Kwiecień żali się w swoim materiale iż miał nalot Straży Leśnej,Policji i Straży Pożarnej.Muszę przyznać że mówi tutaj prawdę:) Była Straż Leśna i Policja nie wiem czy Straż Pożarna.Reszta wypowiedzi Kwietnia to KŁAMSTWA.Po pierwsze Kwiecień podaje ustawę z 1996 roku która to ustawa jest o ( Ustawa z dnia 4 lipca 1996 r. o zmianie ustaw o podatku rolnym, o lasach, o podatkach i opłatach lokalnych oraz o ochronie przyrody ). a nie o paleniu ogniska.Po drugie wizyta Straży Leśnej i Policji która zakończyła się mandatem lub skierowaniem sprawy do sądu dalej Kwietnia nic nie nauczyła? Ognisk w lesie palić nie wolno! Mówi o tym art 30 ustawy o lasach:3. W lasach oraz na terenach śródleśnych, jak również w odległości do 100 m od granicy lasu, zabrania się działań i czynności mogących wywołać niebezpieczeństwo, a w szczególności:
  1) rozniecania ognia poza miejscami wyznaczonymi do tego celu przez właściciela lasu lub nadleśniczego;
  2) korzystania z otwartego płomienia;
  3) wypalania wierzchniej warstwy gleby i pozostałości roślinnych.
  4. Przepisy ust. 3 nie dotyczą działań i czynności związanych z gospodarką leśną pod warunkiem, że czynności te nie stanowią zagrożenia pożarowego.
  Związku z tym iż Kwiecień stwarza zagrożenie pożarowe w lesie oraz nawołuje do rozpalania ogniska głęboko w lesie postanowiłem powiadomić odpowiednie służby.To oczywiście nie koniec bo Kwiecień będzie miał jeszcze kilka wizyt odpowiednich służb w związku z nagminnym łamaniem przez niego prawa.My mieszkańcy Głuszycy i okolicy mamy już serdecznie dość poczynań Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Te sygnały w tle, już myślałem że to karetka na sygnale z Bolesławca przywiozła kwietniołakowi czerwony beret i spadochron. No i znów rozczarowanie, to tylko straż pożarna, do gaszenia śmietnika który podpalił Jopek jak wysiadał z helikoptera za Biedronką :-).

  OdpowiedzUsuń
 8. Kłłłiecień pod Soboniem? http://www.wiocha.pl/1410775,Tymczasem-w-Rosji

  OdpowiedzUsuń
 9. Hhahahaha Kfietniołak nie miał już wyjścia i musiał przyznać że Ala Roszko to nie baba ledwie żyjąca,tylko koleś. Brawo Gall i Hutmen za dociśnięcie KŁAMCY I KONFABULANTA!!!! Daje to (moim zadaniem) pełen obraz na to jak ta świnia potrafi KŁAMAĆ,PRZEKRĘCAĆ,WKRĘCAĆ I POMAWIAĆ!!! TFUUUUU MENDO GŁUSZYCKA!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecień!!!! A kiedy część 2 ze Szczecina??? Jak zwykle nigdy Pierdolcu???

  OdpowiedzUsuń
 11. OPRACOWANIE ANONIMOWEGO BREDNI KWIETNIA W DODATKU W GŁÓWNEJ NOTCE.

  OdpowiedzUsuń
 12. Widać, że ubecka kurwa się nagle rozkręciła po ostatniej zapaści. A to, że obrzuca znów wszystkich gównem to norma - chwila przerwy, przeskok w resztkach mózgu i napierdala bez ładu i składu. Ciekawe - tu komercyjna domena, tu więcej filmów. Chyba dobra fetę dostał i jakiemuś sponsorowi laskę robi.

  OdpowiedzUsuń
 13. kwiecień rusz dupsko z pod domu, a nie nagrywasz tylko nie dalej niż 200m od 11 Listopada, nowe forum he he a co prawo się odezwało, kwiecień znowu zarośnięty oczy wystraszone błagalne sojrzenie, no kwiecień jak tam twoje dochody jak dotąd się nie rozliczyłeś z US, hm kwietnia nikt nie pobił nie ma śladów na mordzie

  od niepełno sprawnych kwiecień to ty się odwal, a nie chcesz ich naciągać na kasę ty KRYPTO NAZISTO

  co do spotkań Historycznych normalnych badaczy są za darmo a nie za 100 od łebka, oni zarabiają normalnie pracując lub publikacjach naukowych

  u kwietnia żadnego nalotu służb nie było one wysyłają wezwanie no chyba że miał rewizję w poszukiwaniu materiałów wybuchowych
  http://www.lasy.gov.pl/informacje/faq/biwakowanie

  Art. 30. Czynności zabronione w lesie
  Dz.U.2015.0.2100 t.j. - Ustawa z dnia 28 września 1991 r. o lasach

  1. W lasach zabrania się:
  1) zanieczyszczania gleby i wód;
  2) zaśmiecania;
  3) rozkopywania gruntu;
  4) niszczenia grzybów oraz grzybni;
  5) niszczenia lub uszkadzania drzew, krzewów lub innych roślin;
  6) niszczenia urządzeń i obiektów gospodarczych, turystycznych i technicznych oraz znaków i tablic;
  7) zbierania płodów runa leśnego w oznakowanych miejscach zabronionych;
  8) rozgarniania i zbierania ściółki;
  9) wypasu zwierząt gospodarskich;
  10) biwakowania poza miejscami wyznaczonymi przez właściciela lasu lub nadleśniczego;
  11) wybierania jaj i piskląt, niszczenia lęgowisk i gniazd ptasich, a także niszczenia legowisk, nor i mrowisk;
  12) płoszenia, ścigania, chwytania i zabijania dziko żyjących zwierząt;
  13) puszczania psów luzem;
  14) hałasowania oraz używania sygnałów dźwiękowych, z wyjątkiem przypadków wymagających wszczęcia alarmu.
  2. Przepisy ust. 1 pkt 3 i 5 nie dotyczą czynności związanych z gospodarką leśną, a pkt 12–14 nie dotyczą polowań.
  3. W lasach oraz na terenach śródleśnych, jak również w odległości do 100 m od granicy lasu, zabrania się działań i czynności mogących wywołać niebezpieczeństwo, a w szczególności:
  1) rozniecania ognia poza miejscami wyznaczonymi do tego celu przez właściciela lasu lub nadleśniczego;
  2) korzystania z otwartego płomienia;
  3) wypalania wierzchniej warstwy gleby i pozostałości roślinnych.
  4. Przepisy ust. 3 nie dotyczą działań i czynności związanych z gospodarką leśną pod warunkiem, że czynności te nie stanowią zagrożenia pożarowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień zjebana szmato zapamiętaj to sobie gdyby ci przyszło na wiosnę do tego pustego łba organizować w terenie spanie, sranie i biwakowanie dla swoich zjebanych wielbicieli, cytuję z linka:


   Czy mogę rozpalić ognisko w lesie, czy mogę zebrać leżący w lesie chrust, czy mogę rozbić w lesie namiot - odpowiedzi na te i inne pytania.

   Czy mogę rozpalić ognisko w lesie?

   Zgodnie z artykułem 30 Ustawy o lasach na terenach leśnych, śródleśnych oraz w odległości do 100 metrów od granicy lasu nie wolno rozniecać ognia poza miejscami wyznaczonymi do tego celu przez właściciela lasu lub nadleśniczego. Stałe miejsca, gdzie wolno rozpalać ogniska wyznacza nadleśniczy poprzez „techniczne zagospodarowanie lasu w celach turystyczno-wypoczynkowych”: np. przy miejscach biwakowania, obiektach turystycznych i edukacyjnych, stanicach turystycznych i harcerskich. Stałe miejsca są naniesione na mapy, którymi posługują się osoby monitorujące zagrożenie pożarowe lasu.

   Nadleśniczy może wydać także czasowe, pisemne pozwolenie na rozpalenie ogniska. Określa wtedy dokładne miejsce rozpalenia ogniska, sposób jego zabezpieczenia i osobę odpowiedzialną. Nie można zatem samowolnie rozpalać ogniska w lesie i jego pobliżu, np. nad jeziorem czy rzeką.   Jak znaleźć miejsce na ognisko?

   Aby znaleźć miejsce na ognisko, najlepiej skorzystać z bazy turystycznej przygotowanej przez każde nadleśnictwo. Informacje o bazie i miejscach wyznaczonych na rozpalanie ognisk można zdobyć korzystając ze strony internetowej nadleśnictwa lub po prostu kontaktując się telefonicznie lub osobiście z pracownikami nadleśnictwa.

   To najlepszy sposób na bezpieczne i zgodne z prawem zorganizowanie ogniska. Naturalnie można korzystać także z oferty ośrodków wypoczynkowych i kwater agroturystycznych, które mają już wyznaczone stałe miejsca palenia ognisk na terenach leśnych.   Jak zabezpieczyć ognisko?

   Sposób zabezpieczenia ogniska określa nadleśniczy, wydając pisemną zgodę na jego rozpalenie. Najczęściej polega to na usunięciu ściółki leśnej i na odsłonięciu pasa gleby mineralnej wokół ogniska. Można dodatkowo obłożyć ognisko kamieniami, co zapobiega rozsunięciu się palonego materiału. Nie można go rozpalać bliżej niż 6 metrów od stojących drzew, a wysokość płomienia nie może przekraczać 2 metrów. Przy ognisku należy mieć sprzęt do natychmiastowego ugaszenia ognia oraz sprawny środek łączności. Po wypaleniu się ogniska należy je dokładnie zalać wodą i zasypać piaskiem oraz sprawdzić czy nie ma nadal tlących się głowni.   Czy mogę zebrać na ognisko leżący w lesie chrust?

   Każde drewno pochodzące z lasu podlega ewidencji i zasadom sprzedaży ustalonym w nadleśnictwie zarządzeniem nadleśniczego. Nie można samodzielnie zbierać chrustu czy gałęzi na ognisko. Jest to wykroczenie. Nie warto narażać się na kłopoty. Należy zwrócić się do właściwego terytorialnie leśniczego, który ustali zasady zaopatrzenia się w drewno niezbędne do przygotowania ogniska.   Czy mogę rozbić w lesie namiot?

   Biwakowanie w lesie jest możliwe w miejscach wyznaczonych, a poza nimi jest prawnie zabronione. Rozbicie namiotu bez zezwolenia naraża nas na wiele niebezpieczeństw oraz na karę przewidzianą w kodeksie wykroczeń. Aby rozbić namiot w lesie należy skorzystać z bazy turystycznej, a informacje na jej temat znajdziecie w każdym nadleśnictwie. Warto także zaplanować sobie biwak wcześniej korzystając z portalu stworzonego dla turystów przez leśników: www.czaswlas.pl. Oprócz informacji na temat ognisk znajdziecie tam wszystko, czego potrzebuje w praktyce leśny turysta. Klikajcie po wiedzę!

   Usuń
  2. Tutaj macie też przepis kodeksu wykroczeń dot. wzniecania ognia: https://youtu.be/ufACT3VrDyQ

   Usuń
 14. Odniosłem wrażenie , że kwiiiiecin wymachując książką "Naziści schodzą do podziemia " chciał pokazać ,że to jest dowód na rozpoczęcie prac nad Riese przed 43 rokiem .

  OdpowiedzUsuń
 15. W Polsce panie Kwiecień nie remontowali i nie remontują szkopskich Leopardów tym bardziej tureckich to tak na początek! Dziadyga śmieje się nam w twarz bo wie że czym więcej jego bredni w internecie tym większa jego reklama w sieci. Jedyne lekarstwo na taki stan rzeczy to tylko prokuratura. Na dzień dzisiejszy czuje się silny nasz Dareczek bo w jakiś dziwny sposób omijają go uw problemy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety z przykroscia musze stwierdzic, ze Kwik rzeczywiscie czerpie materialne korzysci nawet z negatywnej reklamy. Na dowod dolaczam link do strony gdzie mozna sprawdzic ile Kwik potencjalnie zarabia na swoim YT kanale. Wyglada na to, ze za swoje pijackie majaki moze wyviagac nawet ponad 400 dolarow na 2 tygodnie. Dolaczam link:

   http://www.statsheep.com/RieseOlbrzym

   Usuń
 16. KWIECIEN TY ZEBRAKU!
  Ponownie Gluszycki menel apelowal z wymuszajacym tonem ,by ludzie wplacali bydlakowi na konto.
  Ty skurwysynu! niejednokrotnie wymuszasz te pieniadze od ciezko pracujacych samotnych matek 14nasto letnich naiwnych chlopcow.! tempa mordo !
  Skurwysyn bez sumienia...!!!
  WEZ SIE SMIECIU ZA UCZCIWA PRACE.

  ZGLASZAJCIE KWIETNIA WSZEDZIE. NA POLICJE . DO NADLESNICTWA .DO YOU TUBE. GDZIE TYLKO...
  Ja osobiscie tez zaczynam to robic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zgłosiłem film Kwietnia, na którym łaził po ciemku z grupą ludzi po Riese narażając ich życie i zdrowie. Film do dzisiaj jest na youtube. Może jak będzie więcej zgłoszeń o podobnej treści to coś z tym zrobią? Można by to skoordynować: Tomasz podaje który film Kwietnia zgłaszamy, jakie można zarzuty podnieść, my to ewentualnie uzupełniamy (na prawie każdym swoim filmie Kwiecień albo kogoś pomawia, albo popełnia przestępstwo lub wykroczenie), a potem gremialnie ślemy zgłoszenia na youtube.

   Usuń
  2. Ok. Jakie sa przepisy dotyczące ssania od ludzi datków tzw. dobrowolnych.Czy jest to jakoś unormowane.

   Usuń
  3. Jedno z ciekawych miejsc do zgłoszenia kwietnia,
   http://rdi.org.pl

   Żebyś sobie kwiecień, nie czuł się tak pewnie niedługo kolejna niespodzianka ciebie czeka, jaka dowiesz się w swoim czasie, uprzedzam narobisz w gacie ze strachu.

   Usuń
  4. Co do nielegalnych zbiórek i żebractwa, to w tym materiale też to znajdziecie:
   https://youtu.be/ufACT3VrDyQ?t=34m20s

   Usuń
 17. Owszem sa leo remontowane.Polska ma ich prawie 2 setki.
  Po co te szkopskie jozek.

  OdpowiedzUsuń
 18. Może się źle wyraziłem chodziło mi o remont czyli zlecenie z jakiegoś państwa na wyremontowanie czołgów u innego i tu Kwiecień zapodał zleceniodawcę czyli Turków.Posiadamy uw jednostki i je modernizujemy ale ich nie remontujemy na lewo i prawo bo jakiś kraj z NATO sobie tego zażyczył. Szkopskie? no tak bo za moich czasów wszystko co niemieckie to szkopy a co ruskie to kacapy! Od tak i już!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa, Polska modernizuje to swoje tak zeby pryblizyc je do nowszego modelu-hydralulie wiezy zatepuje elektryka, nowa optyka, wzmocniemie wiezy, maty przeciwodlamkowe.
   Rheinmatal sie zlitowal i pozwolil lesnym dziadkom z Bumaru na doprowadzenie tego demobilu do wzglednie wspolczesnego standardu a Pinokio patologiczny debil gowno wie o uzbrojeniu i technologii.
   Turcy maja wlasne zaklady remontowe i prawde mowiac-pewnie by to taniej i lepiej zrobili niz partacze z Bumaru ktorzy podwozia do Kraba nie umieli ogarnac przez dlugie lata, az trzeba je bylo zlecic Samsungowi.
   Debil gowno wie, na gownie sie zna(doslownie).
   :)

   Usuń
 19. 33:37
  Skoro Kwiecień rzuca rękawicę może warto po nią sięgnąć ?
  Ma Pan na pewno jakiś bardziej bezpośredni kontakt do Kwietnia?
  Udokumentować korespondencję miedzy Wami i zobaczymy czy dojdzie do tego spotkania i merytorycznej dyskusji??
  Prawda obroni się sama.
  Swoją drogą zastanawiam się jak można badać historie III Rzeszy nie znając niemieckiego i nie wiedząc co to NSDAP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemiecki, angielski.... Dawid o czym Ty mowisz? Ten "naukowiec i historyk" po polsku nie potrafi powiedziec zdania, zeby nie popelnic bledu. I to mowie ja, czlowiek ktory ukonczyl tylko 3 klasy szkoly podstawowej w Polsce.

   Usuń
 20. Kwiecień w roli Krystyny Loski. Ha,ha. Wydanie "Koncertu Życzeń" w wykonaniu kwietnia to żenada i pogarda dla solenizantki Dobrawy. Kwiecień siedzi bokiem, widać jego ucho i wystający nos. Podczas życzeń drapie się po nosie. Zgodnie z tym co kiedyś powiedział Pan Tomasz, kwiecień nawet swoich wielbicieli ma głęboko w "czterech literach". Ciekawe ile skasował za tę usługę i czy za dodatkową opłatą wypnie tyłek?

  OdpowiedzUsuń
 21. Do myślących: - praktycznie w każdym gniocie głuszyckiego żula powtarza się jeden schemat. Wymyśla jakieś pierdoły, zupełnie odrealnione i kwituje to tekstem: "jeśli uważacie, że wygaduję głupoty to udowodnijcie to". Ludzie, jaki trzeba mieć zryty łeb żeby tak pitolić. W kręgu normalnych ludzi kolejność jest taka: - opowiadam o czymś, podpieram to dowodami (dokumenty, zeznania REALNYCH świadków przed kamerą, mikrofonem i już. Jeśli ktoś ma inne zdanie i chce to podważyć przedstawia kontrargumenty. Ale mówię o kręgu normalnych ludzi.
  Gnida głuszycka, leśny dziadek Tadek i szczyny konia (koniczyna) to banda naciągaczy, oszustów żerujących na głupocie naiwniaków.

  OdpowiedzUsuń
 22. Niezła selekcja na nowym forum żula głuszyckiego. Zrobili niezły odsiew. Zarejestrowałem dla jaj pięć lewych kont i wszystkie weszły. Pewnie tymi pięcioma kontami podwoiłem ilość użytkowników :)))

  OdpowiedzUsuń
 23. DK przyniosłeś do Jacka minę i ją tam zostawiłeś z zamiarem zabicia go.Każdy kto cię zna to wie,że tylko ty mogłeś wpaść na taki pomysł nikt inny.
  Przypomnij sobie co mówiłeś po pijaku na imprezie.Może nie prawdą jest,że chciałeś wykończyć własną matkę by dostać po niej mieszkanie?Może to nieprawda,że twój koleś koniczyna na twoje polecenie pisał do niej nad ranem smsy z karty prepaidowej i lewego telefonu strasząc,że jesteś aresztowany,albo masz wypadek i nie żyjesz,albo zgwałciłeś dziecko?Może to nie prawda jak mówiłeś,że twoja matka to stary moher i nigdy cie nie rozumiała?Może to nie prawda jak opowiadałeś,że matka jest na wykończeniu i z entuzjazmem cieszyłeś się,że dostaniesz po niej mieszkanie?
  Potem na YT pomawiałeś Tomasza,że to on wydzwania i straszy twoją matkę nad ranem,że policja ma jego nagrany głos tylko do dziś tego nie udowodniłeś,a Tomasz ma się dobrze i wcale mu tego nie udowodniono.
  Kwiecień są świadkowie na to co o matce mówiłeś po pijaku i są świadkowie,którzy pamiętają jak po pijaku wygadałeś się kto straszy twoją matkę i po co.
  Kwiecień marzysz od lat o własnym mieszkaniu,którego się nigdy nie dorobiłeś bo uwielbiasz sobie gotować.Sam opowiadałeś,że masz już dość tułania się od dupy do dupy i mieszkania u nich.Sam opowiadałeś,że z matką nie potrafisz się dogadać i ona cię wkurwia.
  Kwiecień są na to świadkowie.
  W akcie zemsty usiłowałeś wrobić w śmierć swojej matki Tomasza licząc,że jak się przekręci to na niego zwalisz winę za jej śmierć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się od dawna zastanawiałem jak ta szmata kwiecień może wymyślać takie pomówienia, że wydzwaniałem do jego matki o 6 nad ranem i ją straszyłem skoro tak nie było i jakiekolwiek śledzwo musiało by wykazać, że nic takiego nie robiłem. Zastanawiałem się jak on może wymyślać takie idiotyzmy skoro nikt na pewno do niej nie wydzwaniał ani nie słał smsów i jeśli ta jego matka by się kiedyś dowiedziała, że kwiecień takie bajki wymyśla to by zrozumiała, że ma syna paranoika. Ale teraz widzę czemu on to wymyślał - wypowiadał. Mówił tak bo faktycznie ktoś te jego matkę musiał nękać, co mogło być stwierdzone, ale nie stwierdzono kto. Stąd kwiecień na mnie rzucił takie podejrzenie. Jak się zastanowić nad tym wszystkim to wychodzi na to, patrząc ogólnie na skurwiałą naturę kwietnia i jego zagrania ogólne, że tylko on mógł wpaść na taki pomysł by nękać własną matkę po to by potem oskarżać o to mnie i innych, co miało miejsce.
   I powiem tak, gdyby jego matka nie była tak leciwa i z racji wieku pewnie nie do końca rozumiejąca pewne sprawy i wiedział bym, że za bardzo nie ucierpi na zdrowiu to napisał bym do niej o synalku i spróbował jej opisać do czego jest zdolny kwiecień. Chociaż liczę, że ktoś jej w jakiś sposób o tym "doniesie" i może skurwysyna wydziedziczy czego mu życzę by zdechł jak bezdomny pies pod płotem za te wszystkie łajdactwa i małe zbrodnie umysłowe jakich każdego miesiąca dokonuje od ponad 6 lat.

   Usuń
 24. Wczoraj w Polskim Radiu 24 ktoś się wypowiadał nazwiska nie pamiętam ale tekst wypowiedzi był kierowany do podobnych osób jak kwiecień, że są pseudo historykami gadają głupoty zakłamują historię do tego gloryfikują zbrodnie Niemców, Sowieckiej Rosji czy też Ukraińców, do tego Prokuratura i Policja nie są skore do ścigania tych osób mimo składanych zawiadomień, sprawy są umarzane. Dlatego takich jak kwiecień itp. zgłaszać do Fundacji Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga Przeciw Zniesławieniom, w postaci pisemnej z dołączonymi nagraniami wypowiedzi na nośniku cyfrowym, lub elektronicznie z linkami oraz z umieszczanymi np.: dysku gogle danym w celu pobrania i na wypadek gdyby taki delikwent usuną materiał, jak kogoś stać może wesprzeć materialnie fundację.


  http://rdi.org.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Kwiiiiiecien każesz nam udowadniać , że "Jarecki" nie istniał. TO WEŹ TY UDOWODNIJ JEGO ISTNIENIE!! Bo pierdzielenie o świadkach to możesz sobie darować i idąc tym torem to ja mam świadków na to , że Hitler z Himmlerem w Świebodzinie pod pomnikiem Chrystusa odprawiali czarne msze ,co jest równie nie dorzeczne jak twoje opowiastki o Jareckim

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Tomaszu kiedy nowy film , bo nudno na internetach ?

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie zwróciliście uwagi, że Dario Kwietnio przyznał się oficjalnie - "Ala Roszko jest facetem o imieniu Grzegorz"
  Gall Anonim zdemaskował niedawno kłamstwo DK, to juz Dario się tłumaczył ze swych pierdół. A tak wg. to DK chyba zmienia swój wizerunek. Coraz więcej w teren zabiera książek i chętnie je pokazuje. Widać zakładki pomiędzy stronami ze zdjęciami, bo reszty nawet chyba nie czyta. Ma to być oddźwięk do zarzucanego mu braku intelektu i wykształcenia? W materiale chciał nawiązać i wytłumaczyć swoje wcześniejsze pierdoły (audycja 60),w której pitolił o nazwie Riese i numerze poczty polowej. (chodziło oczywiście o oficera o nazwisku Riese w 1943 r)- Wyjaśnił to Prosty Hutmen w swoim filmie). Nie dał sobie szansy, bo ja nic z tego nie zrozumiałem :)
  Zgubienie mikrofonu z datków? 24:28 "mogło się tak stać, mogłem go zgubić" - czyli nie było żadnego mikrofonu. Pieniądze od ludzi, którzy płacą DK idą raczej na przyziemne sprawy -(piwko z Biedry)
  Ludzie ogarnijcie się, płacicie za te bzdury pieniądze?
  "W każdym bądź razie" to już mi się po nocach śni ulubiony i nadużywany zwrot DK.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 28. Kwiecien nawet nie zakłamuje historii,bo cokolwiek zakłamywać to trzeba najpierw to znać a on nie ma pojęcia nawet o tym o czym mówi. Dla niego wszystko jedno czy obozy są Niemieckie , Polskie czy Duńskie byle nie Radzieckie !Ten człowiek na tych swoich audycjach pieprzy co akurat w danej chwili przyjdzie jemu do głowy , weźmie książkę zobaczy zdanie co jemu akuratnie pasuje i dorabia teorie na poczekaniu . Jest to człowiek z wyolbrzymionym ego , mówiącym o sobie w trzeciej osobie, a to już o czymś świadczy .

  OdpowiedzUsuń
 29. Najważniejsze to zrozumieć, że Kwiecień już od dawna zupełnie nie interesuje się ani historią ani eksploracjami ani odkrywaniem czegokolwiek. Może miał taką pasję lata temu ale jego skurwiała natura sprawiła, że nawet coś tak pozytywnego jak hobby zaprzągł do swych egoistycznych celów.
  Jemu chodzi tylko i wyłącznie o promowanie swojej osoby, a co za tym idzie również korzyści materialne. To paranoiczny egoista, mitoman i megaloman. Żadna prawda historyczna go nie obchodzi. To tylko otoczka by budować własny wizerunek. Wizerunek budowany w najbardziej parszywy sposób poprzez negację. Przykładem jego najnowszy film, audycja 61. Film w którym nie przekazuje absolutnie żadnych informacji, całość dotyczy tylko JEGO i jego wrogów, ludzi którzy rzekomo go negują, kradną jego pomysły oraz jego wyimaginowanych przyjaciół i grup które go wspierają. Ten człowiek musi określać siebie poprzez zestawienie przeciwieństw. Jego wrogowie Ci wymyśleni i prawdziwi są dla niego ważniejsi nawet niż to frajerstwo które go słucha. Jednak widać, że grunt pali mu się pod nogami, w tym filmie praktycznie cały czas emanuje negatywną energią, atakuje i stawia się w roli mentora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie miał takiej pasji. A jeżeli to na poziomie (tylko i wyłącznie) widza sensacji XX wieku (nie mam nic do tego popularnonaukowego serialu). Człowiek, który się interesuje choć trochę historią, zna podstawowe daty, podstawowe fakty, czyta i to dużo, gdyż w tej pasji jest to nieodzowne itd. itp., nie wspominając o warsztacie, którego znajomość jest już nieco wyższym poziomem wtajemniczenia (nie jakąś tam tajemną wiedzą, ale parę książek "metahistorycznych" powinno się mieć na koncie i wiedzieć coś o tzw. NPH, czyli nauk pomocniczych historii). Kwiecień nie ma nawet wiedzy o historii, które dzieci znają już w podstawówce, więc o czym my mówimy. Zakręcił się po prostu gdzieś przy eksploratorach, a że ma pijackie gadane, to nawijał makaron na uszy podobnym sobie ignorantom, a że jego opowieści są trudne do zweryfikowania i że obracał się w środowiskach, które łatwo wierzą w różne niesamowitości, to przez jakiś czas wśród nich funkcjonował dopóki, dopóty prędzej lub później zorientowano się z jakim dnem moralnym i intelektualnym ma się do czynienia.

   Usuń
  2. Jego pasja to miec w ryju wode na zmiane z kutasem. Ot kurwa co.

   Stary zeswirowany pedal szlajajacy sie z Tedzikiem i obciagajacy sobie na zmiane.

   Usuń
 30. Bardzo dobre spostrzeżenie.

  OdpowiedzUsuń
 31. 1
  Znam Dariusza Kwietnia od szczeniaka. Razem się wychowywaliśmy na tych terenach. Przyglądam się z politowaniem jak Kwiecień robi z miejscowego pijaka i alkoholika tajemniczą postać mającą tajemną wiedzę. To prawda niejaki Jarecki istniał, ale był to pijak i schizofrenik, którego wcale historia nie interesowała. Był to zwykły lump, który zapuszczał się czasem w lasy by znaleźć jakiś poniemiecki złom jak pistolety lub karabiny. Potem opowiadał miejscowym chłopaczkom, że ma fajne rzeczy i wabił ich do lasu na to. Wielu dało się w ten sposób podejść i ten cały Jarecki wykorzystywał to by obmacywać młodych chłopaków w ustronnych miejscach gdy ci bawili się pistoletami i karabinami. Kwiecień jako jeden z nielicznych, a nawet jedyny szczególnie przypadł mu do gustu. Są świadkowie, którzy jeszcze mieszkają w Głuszycy i potwierdzają, że raz podglądali tego pijaczka jak rozebrał kwietnia do naga i go obmacywał na Sajdaku. Od tej pory kto mógł unikał Jareckiego, ale nie kwiecień. Są świadkowie, którzy pamiętają jak Kwiecień jako małolat by pobawić się karabinem latał do lasu na spotkania z Jareckim. Trwało to kilka lat aż kwiecień dorósł, a ten pijaczyna zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Historia Jareckiego znana w Głuszycy, ale nie taka jaką przedstawia Kwiecień mniej więcej tak wygląda. Są świadkowie, którzy pamiętają, że Jarecki to miejscowy wariat i pijak o skłonnościach do młodych chłopców, gruby i zawsze brudny.
  Po śmierci Jareckiego Kwiecień już jako prawie dorosły chłopak często jeździł po kraju na wycieczki i z tego co wiem miał nie jedną podobną przygodę z różnymi ludźmi. Są świadkowie opowiadający, że kwiecień dawał się wykorzystywać seksualnie za drobne sumy potrzebne na przejazdy lub za noclegi. Wiem to od kogoś komu Kwiecień się z tego zwierzył, a kto sam ma takie skłonności i dalej mieszka w Głuszycy.
  Tak to w młodości z kwietniem było mniej więcej. Dziś kiedy jest już dorosły Kwiecień sam kreuje się na takiego Jareckiego i próbuje przywabić ku sobie młodych ludzi na swe zmyślone opowieści tak jak to robił Jarecki wobec Kwietnia wabiąc go do lasu na fanty. Kwiecień z całego tego grona zwabionych na te opowieści od czasu do czasu wyławia takich, którzy nie grzeszą inteligencją i są rządni wrażeń i mają skłonności homoseksualne. Ich tak samo Kwiecień wabi do lasu jak jego Jarecki wabił do lasu na indywidualne wypady i tam w odpowiedni sposób zagajając, zagadując bada czy delikwent miałby ochotę na seks. I czasem to się mu udaje. Dotarłem do świadka, który mi to potwierdził, że kwiecień w taki sposób potrafi dać sygnał potencjalnym ofiarom, że ci wyczuwają jego skłonności i chętnie z nim udają się w ustronne miejsca. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że kwiecień pozwolił na publikację swych pół nagich zdjęć w sieci wiedząc, że to zwabi i da sygnał potencjalnym homoseksualistom.
  Na blogu Galla Anonima w lewej szpalcie te zdjęcia są widoczne, a były publikowane swego czasu na blogu kolegi Kwietnia niejakiego koniczyna, który do dziś jest jego największym sprzymierzeńcem w sieci. Gdyby ktoś miał wątpliwości, że kwiecień tym sposobem wabi zboczeńców niech sobie zada pytanie po kiego grzyba publikuje swe roznegliżowane zdjęcia i rozsyła podobne prawie nagie znajomym przez smsy. Ano właśnie po to by dać subtelny sygnał tym, którzy są homoseksualni i rozumieją, że takie ekshibicjonistyczne akty są zaproszeniem do wspólnej przygody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spotkałem kiedyś grupkę fanów kwietnia wracających z jednego ze spotkań. Niektórzy potwierdzają, że Kwiecień jest dziwny i czasem nazbyt miło odnosi się do pewnych facetów ucinając sobie z nimi na osobności pogawędki podczas których po ich minach z daleka widać, że mają się ku sobie. Dla ścisłości powiem, że niejednokrotnie w ośrodku Rzeczka Kwiecień wykazywał takie zachowania, które zauważył sam właściciel i było to pośrednio powodem do podziękowania Kwietniowi za współpracę. Oprócz tego Kwiecień smarował do nastoletniej córki tego właściciela i żony gdy go nie było w pobliżu.
   Obecnie Kwiecień ma swój bastion seksualnych romansów w klubie Stara Babcia w Gdyni, którego właścicielem jest Tomasz Daroń. Będąc tam pewnego razu przypadkiem w trasie, poznałem ludzi, którzy potwierdzają, że Daroń i Kwiecień to ukryta para gejów. Ci ludzie opowiedzieli mi nie wprost oczywiście tylko w formie żartów i niedomówień, że Daroń i Kwiecień się za barem nie raz obściskiwali ukradkiem i często znikali na zapleczu zamykając się na krótko na klucz. Wszyscy z resztą widzą jak obaj w stosunku do siebie gdy się mijają potrafią się lekko otrzeć lub położyć subtelnie dłonie na jakiejś części ramienia czy pleców. To są gesty po, których świadkowie rozpoznają, że obaj mają się ku sobie.
   To wszystko o czym właśnie napisałem ma potwierdzenie w nagraniu wideo, które jeden z moich rozmówców zdobył z kamer w tym klubie Stara Babcia. Jednak na tę chwilę nie zdecydował się mi ich przekazać. Pokazał mi jedynie na smart fonie jak Kwiecień i Daroń umizgują się do siebie i Kwiecień pozwala się Daroniowi przez chwilę trzymać za tyłek śmiejąc się i odwzajemniając przez dosłownie sekundę by nikt zza baru nie zauważył. Człowiek, który mi pokazał to nagranie wydawał się kimś kto musiał mieć z którymś z nich romans bo po jego opowieść nosiła znamiona zazdrości. On sam z resztą napomknął, że panowie organizują czasem w tym klubie zamknięte orgie w męskim gronie.
   Jakkolwiek to wszystko wydaje się nieprawdopodobne to jednak znajduje potwierdzenie w zachowaniach i przekazach jakie Dariusz Kwiecień prezentuje na swoich materiałach filmowych. Ale nie tylko bo to co zrobił w ośrodku pod Soboniem na co są świadkowie i to nie jakieś pijaczki czy mitomani tylko ludzie normalni, pokazuje, że kwiecień nie stroni od zachowań dewiacyjnych i patologicznych. Kwestia przyniesienia i zostawienia miny na tym ośrodku to tylko fragment patologii jaką reprezentuje Kwiecień. Chodzi tu o zachowanie dotyczące orgii jaką urządził w swym pokoju z kochanką o imieniu Joanna chcąc włączyć do niej żonę właściciela ośrodka i ich psa, którego szukał po podwórku. To co opowiada sam właściciel, że po opuszczeniu ośrodka przez kwietnia i jego grupę pokój kwietnia przypominał zdewastowaną meliną z gównem w garnku i śladami sierści na pościeli, łap na ścianie, potwierdza skłonności Dariusza Kwietnia do dewiacji seksualnych i zachowań patologicznych.
   Są na to wszystko świadkowie.

   Usuń
  2. Powyższy tekst ukazał się w kilku odrębnych komentarzach. Pozwoliłem sobie na wstawienie go w uporządkowanej formie by nie robić na blogu śmietnika tylko w dwóch następujących komentarzach. Prośba na przyszłość wstawiajcie komentarze w odpowiedziach.
   A co do tego wszystkiego odniosę się tak, że każdy baczny obserwator potrafiący logicznie myśleć sam wyciągnął by takie wnioski, które ja sam pisałem już dawno temu na tym blogu.
   Mogę tylko potwierdzić, że są świadkowie podobnych wybryków kwietnia, którzy czasem piszą do mnie na PW w youtube dzieląc się podobnymi wrażeniami, ale staram się selekcjonować te informacje bo nie zawsze znajdują potwierdzenie w tym co widać u kwietnia w zachowaniu i przekazach.

   Usuń
  3. To co napisali moi przedmówcy o Jareckim wyjaśnia dlaczego kiedyś skuli Jareckiemu ryj ojciec z Kwietnia ze swoimi kolegami( nawet sam Kwiecień mówi o tym ze Jaracki dostał po mordzie od jego ojca w jednym z swoich filmów) świadczy o tym że to prawda.Każdy normalny rodzic zrobił by to komuś kto w ten sposób dobierał się do ich dziecka

   Usuń
  4. Gdybyś (Anonimowy niedziela, 29 stycznia 2017 02:43:00 CET mógł to jeszcze w jakiś sposób uwiarygodnić(. Nie wiem w jaki. Chodzi o to, że to brzmi bardzo niewiarygodnie dla normalnych ludzi, więc trudno w to uwierzyć. Spróbuj chociaż w 10 %, zdecydowanie zmieniłoby to spojrzenie fanatyków Kwietnia, tych normalnych.

   Usuń
  5. Anonimie powyżej, a może to Ty udowodnisz, że to nie prawda. Przeciesz masz napisane, że są świadkowie więc ło scho si hodzi???
   Co nie wierzysz?
   No jak masz czarno na białym są świadkowie!!!

   Usuń
 32. Jestem przekonany, że kiedyś wszyscy zrozumieją, że to, co opowiada Kwiecień nie ma żadnego potwierdzenia w faktach. Na wszystko trzeba czasu. I tutaj czas działa na niekorzyść Kwietnia. Im dłużej tworzy te swoje brednie tym dłużej niczego nie udowadnia. I czasem nawet najbardziej zaciekawieni jego historiami zrozumieją, że na nic nie ma żadnych dowodów. To się już stało z tymi, którzy kilka lat temu myśleli, że jest bliski prawdy. Okazało się, że mimo upływu lat nie przedstawił na cokolwiek co mówi żadnych świadków i dowodów. Nic poza zapewnieniami, że takowych posiada. Nawet na ostatnim materiale nr 61 deklaruje, że ma podpisy ludzi zgadzających się ujawnić ich nazwiska i to co mu opowiedzieli. No chciałbym to kiedykolwiek zobaczyć i tych ludzi. Oczywiście nic takiego nie nastąpi bo po prostu nie istnieją ludzie poza Kwietniem, którzy opowiadali by cokolwiek, co opowiada kwiecień o rzekomych nazistowskich eksperymentach genetycznych i wyhodowanych hybrydach i wilkołakach. Kwiecień ma pecha bo wybrał sobie dziedzinę, którą co prawda trudno natychmiast zweryfikować, ale czas i brak jakichkolwiek dowodów weryfikuje na jego niekorzyść to co opowiada. Dla tego trzeba zaczekać, aż czas w naturalny sposób zrobi z Kwietnia synonim paranoi, urojeń i schizofrenii. I tak jak niejeden małomiasteczkowy głupek odejdzie w niesławie jako pośmiewisko stając się synonimem zwykłego tępaka, który zamarzył sobie objawić światu tajemnice, które sam wymyślił w swej pustej chorej łysej łepetynie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Małe sprostowanie, klub "Stara Babcia" jest w Bydgoszczy nie w Gdyni, no a Tomasz Daroń to Pan Różowa Koszulka jakby ktoś kojarzył. Piszę dla kronikarskiej dokładności.

  OdpowiedzUsuń
 34. Oraz ponawiam pytanie po raz kolejny bo będę pytał do znudzenia i nie dam Ci spokoju. Kiedy Gallu będą materiały o Kwietniu o jego wyczynach pod Soboniem ? zabrałeś się jak obiecałeś za to czy znów to odłożyłeś na później z powodu bredni Kwika o twojej firmie który znów zagrał jak na waltorni na twoich emocjach. Swoją drogą naprawdę trzeba być naćpanym aby takie bajki wymyślać. Najpierw Gallu obowiązki a materiał na pierwszą stronę a linki do niego powinny się pojawiać jako reklama pod każdym filmikiem na YT demaskującym Kwika.

  Pozdrawiam

  I niech łysemu się sfajczy ten pusty łeb z nienawiści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zastanawia czemu Dariusz nie wstawia drugiej części ze Szczecina??

   Usuń
 35. Dawid Badke to że nie wstawia świadczy o tym że ma nawet w dupie swoich gimbazo palladynów którzy go oto proszą.Zresztą Gall nawet o tym nie raz mówił że April ma w dupie nawet swoich wielbicieli.

  OdpowiedzUsuń
 36. Nie wstawia , bo polapal sie ze nawija wciaz te same kity.

  OdpowiedzUsuń
 37. DODATEK 1 30.01.2017

  KOLEJNE SZCZYTY SKURWYSYŃSTWA, POMÓWIENIA, OSZCZERSTWA , ATAK NA BURMISTRZA GŁUSZYCY, OSKARŻENIA O ZŁODZIEJSTWO WSZYSTKICH HISTORYKÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ RIESE I HISTORIĄ OGÓLNĄ oraz cała masa, masa idiotyzmów, łajdactw, i skurwysyństw przybierających już znamiona obsesji na punkcie adwersarzy.

  61 pierwszy potop bredni pomówień oszczerstw i wymysłów czyli idiotą się urodziłem idiotą umrę
  Materiał na YT: https://www.youtube.com/watch?v=Gb_LxAbpJA4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno pewne, że kwiecień długo nie wytrzymał by kogoś nie pomawiać i nie atakować Ciebie Tomasz i innych.
   To wskazuje, że kwiecień żyje tym by się mścić za odkłamywanie jego bredni. Kwiecień tonie i ima się wszelkich metod dyskredytowania Ciebie i gangu fryzjera. To dobrze. Im tego więcej tym szybciej utonie.

   Usuń
  2. Witam opowiem w skrócie pewną historię. Dariusz Kwiecień od lat opowiada jak to jego koledzy w dzieciństwie wrzucili go do studni z wodą w której przesiedział całą noc. Podobno jak opowiada do studni zajrzał wilkołak i przemówił do niego ludzkim głosem.
   Prawda jest całkiem inna. Kwiecień mając jakieś 13 lat postanowił z kolegą wybrać się na wieczorny szaber. Gdzieś w jakiś ruinach odnaleźli szyb na wpół zalany wodą. Myśleli, że znajdą tam coś ciekawego bo tak opowiedział mu ten pijaczek Jarecki. Kwiecień uparł się by wejść do tego szybu i dostać się do podziemia, ale jego kolega widząc niebezpieczeństwo spietrał i wrócił do domu. Kwiecień został tam sam. Okazało się po kilku godzinach, że Kwiecień nie wrócił do domu. Ten kolega poszedł więc do Jareckiego i mu to opowiedział. Pijak Jarecki poszedł w nocy w to miejsce i zastał Kwietnia jak ten ledwo żywy trzyma się pręta będąc do połowy w lodowatej wodzie. Jarecki pomógł mu wygramolić się z tego szybu i zaprowadził go do domu. Wkrótce potem Kwiecień tak się z tym Jareckim zaprzyjaźnił, że często ich razem jego koledzy widywali na szwendaniu się po lesie. Pewnie gdy Jarecki go wyciągnął zrobił swoje i nieźle Kwietnia rozgrzał obmacywaniem.
   Teraz po latach Kwiecień ukuł historię, że do szybu zajrzał wilkołak i gadał ludzkim głosem a to był ten lump.
   O całym zajściu Kwiecień opowiedział temu koledze a ten innym. Są na to świadkowie jeszcze mieszkający w Głuszycy.

   Usuń
 38. Odpowiedzi
  1. No i dobrze, że to sprostowałeś. Kwiecień zapewne wykorzystał fakt, że powstało między nami nieporozumienie i tak to ujął by wyglądało, że to niby Ty będziesz na jego forum ten dział obsługiwał.
   Możesz zrobić o tym materiał na YT.
   A skoro się odezwałeś to zadam pytanie, czy fer było wstawienie o mnie tego filmiku? Przecież nic Ci nie zrobiłem, a nawet jak się obawiałeś o naszym nieporozumieniu słowem na forum nie wspomniałem do póki nie wstawiłeś tego filmu o mnie.
   Bardzo nie elegancko moim zdaniem się zachowałeś.

   Usuń
  2. Zielarz, ale jak by nie patrzeć to Twoje filmy o kwietniołaku są świetne :-).

   Usuń
 39. No to jakie jest twoje miejsce Zielu na tym ziemskim padole? Czyj tyś i czy ktoś zarzucił ci białą szatę na głowę jak to zrobiła Danusia Zbyszkowi wypowiadając sławetne już słowa?!

  OdpowiedzUsuń
 40. Zielarz to dowcipnis...kurwa!
  Wylapal filmik , jak Fryzjer jadac na rowerze ,o malo co sie nie wyjebal.
  Dla mnie to schizol. i niech wypierdala.
  Zdrajca i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sadzę, że schizol, ale skoro już dał fragment z mojego materiału to mógł podać w opisie linka do oryginału by każdy mógł posłuchać tego co powiedziałem w całym kontekście.
   Tak robi każdy kto kogoś poddaje krytyce.

   Usuń
  2. Z tego co mówisz to mu darujesz? Czy tak można wnioskować?

   Usuń
  3. A co mam mu nie darowywać, już samym zachowaniem pokazał jaki i kim jest.

   Usuń
 41. Tomasz ,nikt normalny nie postapi tak jak Zielarz postapil z toba, robiac to ,obrazil nie tylko Cienie , ale tez nas .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt. Uderzając w szczeniacki sposób we mnie takim wycinkiem mojej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu zachował się jak szczeniak. No i nie do końca normalnie. Mam na koncie nie jedno nieporozumienie w gronie zaufanych. Ba, nawet były ciche dni z niektórymi gdy poszło o kwestie polityczne, światopoglądowe czy nawet ekonomiczne w naszym kraju, ale nigdy żaden z nas się na kogoś nie obraził tak by lecieć do wroga i napierdalać u niego na mnie i siebie.
   Już sam fakt, że mnie zaatakował po takim bzdetnym nieporozumieniu świadczy, że nie jest do końca ok.
   Dodam coś jeszcze. Zielarz nie był jedynym, którego chciałem zweryfikować. Wielu nie chciało się ujawnić, ale żaden mimo, że ich wykluczyłem z naszego zaufanego grona się nie obraził i dalej piszą pod moimi filmami na kwietnia i mają do mnie życzliwość. Tylko zielarz i P.Emilio tak się zachowali.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. 1
   Zielarzu właśnie w tej chwili, w tym momencie dopuściłeś się dokładnie takiego samego pomówienia jakie serwuje od lat mi kwiecień pomówienia na takim samym poziomie.
   Napisałeś:
   ///Ten film to pokłosie inwektyw rzucanych pod moim adresem. ///
   Nigdy i nigdzie żadnych inwektyw pod Twoim adresem nie rzucałem! Jeśli jest jak napisałeś to udowodnij to jakiś screen kopia strony itp.
   Po naszym nieporozumieniu nawet o tym nie poinformowałem swoich zaufanych z grona, którego Cię wykluczyłem w chwili gdy zorientowałem się, że wcale nie masz zamiaru skontaktować się ze mną i uwiarygodnić. Zostałeś wtedy pozbawiony praw administracyjnych na MOIM forum praw równych MI !!! jakie Ci dałem i wielu innym w dowód zaufania, życzliwości i uczciwości. Pozbawiłem Cię również wglądu w nasz ukryty dział, w którym i tak nic szczególnego nigdy nie było poza swobodną wymianą nic nie znaczących zdań nie różniących się ogólnie od postów na reszcie forum.
   Dopiero w kilka dni po naszym nieporozumieniu w tymże ukrytym dziale zamieściłem informację wyjaśniającą nasze nieporozumienie i powód usunięcia Cię z grona . Brzmiała ona tak:

   ///
   Pablo Emilio - W DNIU 7 LISTOPADA 2016 Pozbawiony praw administracyjnych i możliwości czytania i pisania w tym dziale przez Galla, a ostatecznie usunięty z forum za pogrywanie sobie i drwiny wobec Galla Anonima.
   Wyjaśnienie:
   Od kilku dni chcę skontaktować się z Pablo Emilio by mu wyjaśnić, że chcemy zasugerować na forum i internecie, że kwiecień prawdopodobnie ma do czynienia z bronią i materiałami wybuchowymi, po to by właściciele ośrodków gdzie bywa i gości swych klakierów mieli obawy co do dalszej współpracy z kwietniem. Pablo Emilio wpierdala się w tych tematach gdzie o tym piszemy i zamiast domyślić się do czego ja i inni zmierzają podważa taką możliwość. Dla tego napisałem mu kilka razy na PW by się ze mną skontaktował w celu wyjaśnienia pewnej ważnej kwestii. Raz obiecał, że zadzwoni, a po 4 dniach zaczął tego kontaktu wprost unikać gdy ja go przyciskałem w tym temacie.
   Miarka się kurwa przebrała gdy tutaj zaczęliśmy snuć przypuszczenia czy kwiecień miał prawdziwą parabelkę czy atrapę. Pablo obstawał za atrapą i zamiast wprost napisać co takiego poza zbyt ładną oksydą świadczy o tym, że to atrapa zaczął jakieś podjazdy robić do mojej spostrzegawczości i słuchu: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/dariusz-kwiecien-w-oczach-youtuberow-filmy-o-dariuszu-kwietniu,26/czy-to-jest-legalne-kwiecien-pirotechnik-z-baba,321.html#4787http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/dariusz-kwiecien-w-oczach-youtuberow-filmy-o-dariuszu-kwietniu,26/czy-to-jest-legalne-kwiecien-pirotechnik-z-baba,321.html#4787
   Okazało się, że chodziło mu o to, że dźwięk iglicy tej parabelki według Pablo miał niby wskazywać na atrapę i ja niby miałem tego nie wyłapać. Wkurwiłem się i napisałem mu na PW, że już mi nie zależy na kontakcie z nim bo kilka minut się o to mnie zapytał, że co mi tak zależy, i pozbawiłem go prawa admina i czytania tego tematu. A resztę mu dopisałem wkurzony w linku.
   Rozważam całkowite usunięcie go z forum bo mam podejrzenia co do jego osoby.
   ////

   Usuń
  4. 2
   Nie jest tajemnicą, że moje i nasze przypuszczenia co do posiadania niewypałów przez kwietnia od dawna podejrzewaliśmy i chcieliśmy to uświadomić ludziom. Ty się wpierdalałeś w te sugestie i dla tego chciałem się skontaktować z Tobą by Ci wyjaśnić nasz cel, który jak już sam się przekonałeś sprawdził się co do joty bo kwiecień niewypał przyniósł wśród ludzi.
   Tyś to negował jak widać niesłusznie. Ja przez to zacząłem mieć podejżenia co do Twoich intencji i nalegałem na kontakt. Olałeś, dwa razy ze mnie zadrwiłeś i wyleciałeś z naszego grona.
   W PW nawet mi pisałeś, że podejżewasz, że ja Cię obsmaruję za to, że nie chcesz się ujawnić nam zaufanym, na co Ci wyraźnie odpisałem, że nie mam najmniejszego zamiaru raz, że nie mam powodu, a dwa, że jakby nie było JESTEŚ PO NASZEJ STRONIE PRZECIW KWIETNIOWI i choćby kurwa mać z tego powodu nie śmiał bym napierdalać na Ciebie chłopie.
   Tyś za to sklecił jakiś prostacki o mnie filmik tym samym podając chcąc nie chcąc kwietniowi rąsię i robiąc coś co dziś kwiecień wykorzystuje.
   Ale nawet po tym filmie jaki wstawiłeś starałem się ograniczyć w pisaniu źle o Tobie. Ale kiedy przeczytałem skurwiałe komentarze na Twoim kanale pod moim adresem, któreś zatwierdził, dopuścił czy jak kto woli pozwolił wisieć napisałem dopiero wtedy co o Tobie myślę gdzieś tam na YT i tu na blogu, ale nic ponad to coś zrobił i jak się zachowałeś używając adekwatnych do tego argumentów.
   Tak więc ździebko Ci się czasy pomyrdały i fakty.
   Ale powiem Ci tak, rób sobie co chcesz JEBIE MNIE TO możesz sobie z moich filmów powycinać co tylko chcesz, bo nie ma w nich nic co by mnie kompromitowało. Jedyne co znajdziesz to klatki na których jestem upasiony jak świnia bo ważyłem 98 kilo z czego dumny nie jestem, ale to przeszłość o czym wiosną wszyscy się przekonają.
   I Ci coś powiem, nie jesteś jedynym w gronie antykwietniów i nie tylko tych zaufanych z, którym miałem nieporozumienie. Ale tylko Ty i ten cały P.Emilio okazaliście się zwykłymi szczeniakami.
   Ja odpierdalam kawał dobrej ciężkiej pracy by ujebać kwietnia i ochronić wielu młodych ludzi przed jego negatywnym wpływem i każdy to wie. Atak tego typu na mnie jakiś zaserwował nie jest w stanie umniejszyć mej pracy, a tylko stawia Ciebie w niekorzystnym świetle.
   Chciałeś tym filmikiem zakpić z obserwacji jaką szczerze opowiedziałem, która jest typowa i powszechna wśród realnych obserwatorów i chciałeś mi dojebać w kwestii wyglądu.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. No widzisz kurwiu jebany sam sobie właśnie tymi screenami palnąłeś w ten pusty skurwiały identycznie jak kwietnia łeb i pokazałeś co napisałem, że moje ataki na ciebie kurwo jebana nastąpiły DOPIERO PO-PODKREŚLAM- DOPIERO PO TYM JAK ŻEŚ SZMACIARZU PIERDOLONY WSTAWIŁ TEN FILMIK NA SWÓJ KANAŁ DRWIĄC Z MOICH LI TYLKO KONCEPCJI DOTYCZĄCYCH SKURWIELU GRAWITACJI. I coś tym kurwiu pokazał? Chuj pokazałeś. Koncepcje na to czym jest grawitacja i to nie jedną można mieć, kombinować, dociekać rozważać wszelkie kwestie natury fizycznej i szukać tej najprawdopodobniejszej, a tyś to podłapał półgłówku robiąc z tego temat niby mnie ośmieszający. Nic dziwnego skoro tematem się nigdy nie zajmowałeś, nie czytałeś naszych dociekań w tej materii na naszym forum więc podłapałeś kurwo temacik i teraz mi tym dojebujesz w identyczny sposób jak kwiecień, marek sęk i cała ta skurwiała banda, która robi podobne zagrywki hahaha wyłapując z kontekstu moje wypowiedzi. Niczym kurwiu nie różnisz się od kwietnia masz identyczną kurwo mentalność i dokładnie te same zagrywki.
   Jedno mnie cieszy, że właśnie udowodniłeś moją rację, którą powtórzę, że ja dopiero po tym jak zrobiłeś i wstawiłeś ten filmik ostro cię szmaciarzu potraktowałem, a nie jak kurwiu zarzucasz przed wstawieniem tego filmu i bezpośrednio po naszym nieporozumieniu.
   Sam się jebnąłeś w ten pusty głupi kutwiu łeb.
   Hehehe.
   Pewnie znów zrobisz jakiś film o mnie hehe.
   A tak w ogóle to te twoje filmiki o kwietniu to prostactwo. Powycinałeś z jego oryginałów fragmenty z dupy mniej lub bardziej go kompromitujące, ale bez żadnej merytorycznej krytyki, bez żadnych uwag i argumentów i kurwa nie wiadomo czy to ma być jego reklama czy krytyka? Dobra, niech będzie, że to krytyka, ale dla młodzieży należy napisać jakąś merytoryczną uwagę, wyrazić jakieś zdanie choćby w postaci napisu, a ty tniesz filmiki kleisz w podobnie chaotyczny sposób jak chaotycznie mówi sam kwiecień i tyle twej działalności.
   To wskazuje, że masz podobną mentalność do kwietnia tyle, że stoisz w opozycji do niego.
   I coś ci powiem zakończyłeś polemikę tu. Pisz sobie na swoim skurwiałym forum byle z linkami do moich materiałów by czytelnik mógł zrozumieć konteksty wypowiadanych przeze mnie kwestii.
   Dzięki za samobójstwo jakie właśnie na sobie popełniłeś udowadniając powtórzę, że ty pierwszy zachowałeś się wobec mnie jak jebana świnia.

   Usuń
  7. Zielarz i jeszcze słówko.
   Wstawiłeś na mnie filmik. Zleciało się do ciebie stadko moich przeciwników, zwolenników kwietnia. W tym pedofil marek sęk piszący pod niejednym loginem na G+. Pozwalasz na to by moi-tym samym twoi wrogowie w twoim własnym domu na twojej platformie wyżywali się na mnie? Rajcuje cię, że nasi wrogowie u ciebie w domu jakim jest twój YT napierdalali komy oszczerstw na mnie?
   Pozwoliłeś na to własnym wrogom. Kurwą jesteś tyle ci powiem taką samą jak oni.

   Usuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  9. Dobra skoro tak to pogadamy jeszcze.
   ZOBACZ-ZOBACZ KURWA MAĆ ZOBACZ CO CI NAPISAŁEM 7 GRUDNIA2016 o godź. 23:08

   https://drive.google.com/file/d/0B7uGOr1AyLYWbUVVVS1aNGl0eWs/view
   Przypominasz sobie dla czego napisałem tak? Przypominasz sobie, że wstawiłeś -już nawet kurwa nie pamiętam gdzie, ale wstawiłeś fragment naszej korespondencji na YT i dla tego ci tak napisałem?

   BO WSTAWIŁEŚ TEN PONIŻSZY FRAGMENT NASZEJ KORESPONDENCJI WYCINAJĄC TAK Z KONTEKSTU DLA SIEBIE WYGODNY FRAGMENT BY CZYTELNIK ODNIÓSŁ WRAŻENIE, ŻE DO JAKIEGOŚ PRZESTĘPSTWA CIĘ NAMAWIAŁEM.
   Sam to sobie przypomnij:

   http://zapisz.net/images/261_zielarz_vs._sidor_www.svsk.for.jpg

   Po kolei. Ty przed 23 i to grubo przed 23 cią 7 grudnia wstawiasz w komentarz na YT tylko już nie pamiętam gdzie fragment naszej korespondencji ten sam co dałem linka. Ja reaguję i piszę ci ostrzeżenie 7 grudnia o 23:08, a następnie ty wstawiasz znów ten sam szkalujący mnie fragment na swoje forum.
   Tak było.
   Byłeś wkurwiony na mnie bo na PW na naszym-moim forum rir2 popędziłem ci kota bo nie chciałeś się uwiarygodnić głosowo bym nie mógł porównać twojego głosu do głosu koniczyny. I jeszcze żeś mi zarzucił namawianie do przestępstwa. na co ostro jak widać zareagowałem. I SŁUSZNIE.
   Tyś się na mnie wkurwił za to zamieściłeś wyrwany z kontekstu fragment naszej rozmowy na YT w komentarzu, a ja odpowiedziałem znów ostro na YT, ALE PIERWSZY RAZ PUBLICZNIE POJECHAŁEM PO TOBIE WŁAŚNIE GDY TO TY PIERWSZY ZAMIEŚCIŁEŚ KOMENTARZ Z FRAGMENTEM SZKALUJĄCYM MOJĄ OSOBĘ.
   Potem zrobiłeś filmik, ok niech ci będzie, że to było potem nie ma już znaczenia i wstawiłeś go 8 grudnia i to o ile pamiętam również zaraz po północy. Potem ja Ci zacząłem odpowiadać ostro na YT.

   Ale kurwa o czym my tu dyskutujemy?
   Pocięliśmy się? Tak.
   Czy ja pierwszy cię zaatakowałem w sieci PUBLICZNIEpo naszym nieporozumieniu na PW w rir2? NIE!
   Więc nie jest istotne jak mnie zaatakowałeś skurwysynu, ale istotne jest, że KURWO ZAATAKOWAŁEŚ.
   A teraz naprawdę spierdalaj i pisz co chcesz chujozo podobna do kwietnia.

   Usuń
  10. Zielarz krótka piłka bo czytelnicy się pogubili już w tym wszystkim pewnie.

   1 Nasza korespondencja na PW na forum rir2
   2 Nie chcesz się uwiarygodnić głosowo i w dodatku zarzucasz mi, że namawiam cię do przestępstwa nie dając na to dowodu.
   3 Ja cię opierdalam za to, nie za niechęć do uwiarygodnienia się.
   4 pozbawiam cię praw admina natychmiast byś szamba nie narobił jako admin mi na forum.
   5 ty wstawiasz na YT w komentarz fragment oczerniający mnie z naszej polemiki na PW
   6 ja reaguję i odpowiadam ostro.
   7 wstawiasz na własne forum ten sam fragment wygodny dla ciebie.
   8 potem ja jadę po tobie już na kurwa mać-sprowokowany twoim działaniem.
   the kurwa mać end.

   Usuń
 42. Potwierdzam że Kwiecień wpadł w dzieciństwie w ręce miejscowego pijaczyny tylko to nie był żaden Jarecki. Nikt go tu tak nie nazywał bo to był jeden z wielu miejscowych meneli. Kwiecień tak go nazwał chyba dla tego bo widział w nim ojca który się Kwietniem mało co zajmował. Ten menel łaził za chłopakami po lesie i śledził ich. Chłopaczki miały z niego bekę i robili mu psikusy. Menel był tak cwany że jak przyłapał któregoś na paleniu papierosów albo na wagarach to straszył że go zaprowadzi do szkoły i o tym powie. Wtedy dzieciaki miały większy respekt przed starszymi niż dziś i się bały. A menel to wykorzystywał i nakłaniał do tz.wanych dziś innych czynności seksualnych w zamian za nie mówienie o występkach. Kwiecień był ofiarą jego zapędów wiele lat do póki menela szlag nie trafił. Jego rówieśnicy to wiedzieli i mało który z kwietniem chciał się zadawać. Sam Kwiecień stronił od kolegów z tego powodu obawiając że to co robi z tym pijaczyną wyjdzie na jaw. Tylko raz ktoś ich podejrzał i się wydało. Potwierdzam że są na to świadkowie. Niektórzy jeszcze mieszkają w Głuszycy inni za granicą. Ja mieszkam w innym mieście ale wychowałem się w Głuszycy i to wszystko pamiętam. Pamiętam tego pijaka. Gruby brudny i ciągle pijany. Bełkotał od rzeczy i śmiał się w głupi sposób. To że w dorosłym wieku Kwiecień spłodził syna o niczym nie świadczy. Rodziny nie utrzymał. Kobiety zawsze traktował przedmiotowo by być na ich utrzymaniu i mieszkać. Tak jest do dziś z tego co wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A te opowieści o wilkołakach to rzeczywiście Kwiecień wziął od tego lumpa. Tyle że lump takimi opowieściami straszył dzieciaki by je łatwiej obmacać. Mój kolega mieszkający nadal w Głuszycy opowiedział mi jak sam padł ofiarą takich opowieści. Menel go tak przestraszył że więcej się do niego nie zbliżał tym bardziej że ten zaczął się do niego dobierać podszczypując udając wilkołaka. Kwiecień był młodszy więc dał się zgwałcić ze strachu. Potem z tego co wiemy menel go szantażował czymś i kazał mu przychodzić na spotkania zawsze strasząc że jak nie przyjdzie to powie jego starym co złego robi. W zamian za te zabawy menel dawał Kwietniowi czasem jakiegoś fanta do zabawy. Raz dał mu prawdziwą czaszkę którą kwiecień przytargał do domu ale brat mu ją wyrzucił. Innym razem Kwiecień miał zardzewiałą parabelkę i się nią chwalił wśród kolegów. Wszyscy wiedzieli od kogo domyślając się za co. I jeszcze jedno. Dzisiejsze opowieści Kwietnia o kulcie szatana na DŚ to też wynik opowiadań menela. Menel straszył dzieciaki nie tylko wilkołakami. Diabłem który zabiera dzieci do lasu też. To wszystko wyryło się traumą w Kwietniu więc w dorosłym wieku zaczął tworzyć podobne opowieści nieco je modyfikując myśląc że jest w nich ziarno prawdy. Jak ktoś ogląda filmy Kwietnia wie że nie raz Kwiecień prowadził do lasu ludzi i napędzał ludziom stracha podsycając atmosferę grozy opowieściami. Taktyka zboka na uwiedzenie i tyle.

   Usuń
  2. ... A skoro już mowa o Jareckim ... i jego "bliskich relacjach" z Kwietniem, to dla przypomnienia:
   https://youtu.be/pWQxNfnQN8M

   Usuń
 43. kwiecien jestes wyjatkowym sku..&3l3m patrzac jak szargasz historie i ludzi mam ochote zrobic cos czego bys nie chcial i nie tylko ja jest wielu chcacych ukarac cie gnido obraziles moja rodzine sluzaca w AK jestes bezczelnie zwyrodnialym psychicznie zboczencem wszystko co innym przypisujesz jest w tobie wyzwalasz najgorsze emocje jak patrze na ciebie na ten przepity czerwony ryj to chetnie bym ci go obil szkodniku chwascie zwyrodnialcu zboku dewiancie takich jak ty powinno sie legalnie usuwac ze spoleczenstwa poddawac eutanazi gdy ogladam horror widzac jak zwyrodnialec morduje bohaterow filmow to mam takie same emocje gdy widze jak mordujesz historie pomawiasz ludzi szerzysz ciemnote niczym od takiego zwyrodnialca z horroru sie nie roznisz i jak kazy taki zwyrodnialec powinienes skonczyc jestem pewny ze tak skonczysz

  OdpowiedzUsuń
 44. Kwiecień skoro ty tak lekko rzucasz na ludzi oszczerstwa i pomówienia oskarżasz ich o tak plugawe zachowania i przypisujesz im to czego nie robili i czym nie są to ty jesteś zdolny do każdej zbrodni.
  Skoro ty z taką bezczelną łatwością zakłamujesz historię narodu Polskiego to ty jesteś zdolny, co ja mówię, to ty jesteś ludobójcą tego narodu. Skoro ty to wszystko coś spłodził w swym chorym umyśle przekazujesz publicznie bez żadnej weryfikacji i przedstawionych dowodów to ty jesteś zbrodniarzem.
  Skoro ty przyniosłeś bombę na czyjś ośrodek i zostawiłeś ją tam nie licząc się, że może komuś wybuchnąć i zabić to ty jesteś mordercą w przenośni i dosłownie. Na tobie POWINIEN BYĆ WYKONANY WYROK ze społecznym przyzwoleniem tej większości, ktorej wartości przez ciebie zeszmacone są drogie.

  OdpowiedzUsuń
 45. Menel musi miec komitywe z miejscowa Policja,
  to jest niemozliwe , ze nie ma za ten czyn kary!
  Na blogu Okiego ,ostatni wpis dotyczy ukarania chlopaka ZA KILKA ...LUSEK I PARE MONETEK...

  OdpowiedzUsuń
 46. Ten parszywy zdrajca lechu wałęsa okazał się kapusiem ha ha ha właśnie podano w TVP Info. I jeszcze nazwano jego nazwiskiem Polskie Gdańskie kurwa lotnisko.
  To skurwiel wydymał naród z całą szajką jemu podobnych pseudo solidaruchów.
  Parszywe zero winny grubej kreski jak cała reszta sprzedał Polskę i się pierdolony urządził jak mówił na taśmach na kilka pokoleń. Ot jak żydostwo jebie Polaków jak chce.

  OdpowiedzUsuń
 47. Polecam nowy filmik Irytujacego Historyka, w ktorym masakruje "Zolte Tygrysy" czyli najprawdopodobniej jedyne ksiazeczki jakie Kwiecien kiedys przeczytal ze wzgledu na mala objetosc i bezgranicznie uwierzyl w komusza propagande.

  https://www.youtube.com/watch?v=KS0QZOT1mW8

  Pamietacie jak Kwiecien je wychwalal?
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma zajebiście dobre gadane. Elokwencja na najwyższym poziomie.

   Usuń
  2. Tak, Irytujacy to obecnie chyba najciekawszy polskojezyczny kanal o historii na yt, profesjonalizm w pelni, dobre przygotowanie tematow wynikajace z znajomosci warsztatu historycznego jak i mechaniki tematow ktore porusza.

   Jak opowiada np. o karabinie maszynowym, to wczesniej go zdobywa lub samodzielnie wykonuje replike, pokazuje jak dziala, wyklada cala historie wdrozenia, opisuje eksploatacje.

   I tak z kazdym tematem, po prosrtu konkretny gosc i bardzo dobrze umie wyslowic sie po Polsku.
   Czekam az wroca kolesie z Tylko Historia, bo znikneli po tym jak lewacki Mediakraft ich wykolegowal i wyruchal na kanale.
   Jak na razie to glownie Irytujacy i Drewniak Historia Bez Cenzury tworza dobre tresci.

   Usuń
 48. Pierdolicie farmazony! To jeśli chodzi o Wałęsę! Walczymy z Kwietniem czy Wałęsą bo jeśli to drugie to chyba źle trafiłem!

  OdpowiedzUsuń
 49. Zielarz smieciu.
  Podswiadomie trzymasz strone Gluszyckiej malpy.
  Celem twoim jest szmacenie, wszystkich naokolo PIETDOLONY PSYCHOLU!
  To typowy objaw pojeba mocnego w necie,bo w zyciu jestes takim samym cieciem niezaradnym jak Kwik z Gluszycy.


  OdpowiedzUsuń
 50. Do Julki z forum kwietnia.
  Niedojebana suko o pysku wrednego mumina z ćwierć inteligentym jełopowatym wyrazem twarzy zbanowałaś konto majeski bo ci kurwiszczu napisał prawdę w oczy. Masz na bank o tym film na YT i dział na tym blogu.
  Pierdolona szmato hehehe co kręcisz się koło kwietnia jak wiele w nadzieji, że znajdziesz dla dzieciaka tatusia?
  Hehehe pizdo durna. Samaś szmato zaczęła podjazdy ad persona, a gdy dostałaś w pysk na nieco wyższym poziomie to banujesz?
  No to sama się zbanowałaś durna cipo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   Kurwiszczu zachowałaś się jak ostatnia kąsająca prostacko suka. Masz jak w banku, że twój wizerunek i twoja historia w sieci odtąd będzie po wsze czasy szmato.

   Usuń
  2. Kolejny kurwiszcz myslacy ze zlapie frajera na bekarta?
   No to sie zdziwi bo Pinokio porucha, jebnie trojkata z nia i psem, nasra jej do paszczu po czym zostawi kurwiszcze z kolejnym bekartemm, a ten bedzie wyjatkowo uposledzony jak to z cpunskiej spermy 50 letniego narkomana schizofrenika alkoholika.
   Takie penery jebane, kurwiszcza chcace naciac na finansowanie bekartow to najgorszy sort falszywych suk.

   Gdzie tatus bekarta?
   Zostawil jak ogarnal ze kurwiszcze sie puszcza, zdradza i naciaga na kase?
   Kopa w dupe juz kurewce zasadzono i ktos musial miec powody by tak zrobic.

   Usuń
 51. https://www.youtube.com/watch?v=kCVJwTE-EZk
  Nie wiedziałem że ten czub był w moim mieście!
  I teraz odnośnie bredni które pierdoli ten pajac:
  most nie jest sprzedawany,będzie docelowo przywrócony do stanu pierwotnego, idiota nie ma świadomości kosztów i stopnia komplikacji takiego remontu
  http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wiadomosci&item=5100205a15f191e3&title=Powiat-zabezpieczyl-srodki-na-most-teraz-mozna-skladac-wniosek
  kolejna sprawa to bredzi coś ahnenerbe nie komentuję bo to kolejne ultra bzdury.
  Tak się składa, że Tczew posiada bardzo silne stowarzyszenie historyczne Dawny Tczew http://www.dawnytczew.pl/pl/
  które bardzo aktywnie i skutecznie promuje historie naszego miasta jak również wiedzę o mieście wśród mieszkańców w ogóle. W swoim dorobku ma kilka książek, pełno opracowań,bogate forum oraz kupę akcji w terenie dla chętnych mieszkańców, debilu źle trafiłeś bo my swoją historię tu znamy.
  Co za debil...
  Walcie w ten purpurowy ryj!!
  ps. pierwsze działania zbrojne w 1939r. były w Tczewie jeszcze przed Westerplatte
  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wojna-zaczela-sie-w-Tczewie-n172.html

  OdpowiedzUsuń
 52. Witam warto zobaczyć małe sprostowanie odnośnie filmu dk
  ,,Okultyzm - Czas Odrodzenia w/g Dariusza Kwietnia,, czas 19:30
  https://www.youtube.com/watch?v=AWtZZ-jR65k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny materiał. Zamordowałeś mentalnie nim kwietnia jak AKowcy wujaszka kwietnia za zdradę ojczyzny. Zrobimy z tego niedługo temat.

   Usuń
  2. Ten materiał jest kolejnym dowodem na to ,że kwiiiiecien wymyśla historie na poczekaniu, widzi coś co przypomina jemu np. kaplice to bredzi o kaplicy widzi jakieś pagórki to wy wymyśla coś o grobach, widzi klif to twierdzi ze zjeżdżał z niego po linie. Przykłady można mnożyć .

   Usuń
  3. Bronek Pajda jest świetnym narratorem. Nic tak dobrze nie działa i nic bardziej nie wkurwi Kwietnia, niż pójście tam z kamerą. Okazuje się, że szedł kwiecień przez wieś, zobaczył kapliczkę i nagle powstał cmentarz, wieża wartownicza, krypty, trumny i oczywiście nabożeństwa satanistyczne i ołtarzyki. Czy tam też były składane dziewice jako ofiary?

   Usuń
  4. Tak były ofiary z dziewic ,tam pierwszy raz dk pękło dupsko ;)

   Usuń
 53. Dobrawa i wszystko jasne!
  https://www.youtube.com/watch?v=W1eyzdpLOfk

  OdpowiedzUsuń
 54. Material fajnie zrobiony!
  Kwiecien ... i co ty na to?
  Matole.

  OdpowiedzUsuń
 55. Powiedzcie ,czego Kwik nie robi materialow na temat Wroclawia.?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spotkałaby go tam niemiła niespodzianka. Kwiecień naraził się już tak dużej grupie osób, np. grupie rekonstrukcyjnej Breslau, że pobyt jego we Wrocławiu może skończyć się (za pomocą przyjaznego kopa) darmowym drążeniem tuneli podziemnego miasta, którego nigdy nie było. Wizyta Kwietnia może sprawić, że to podziemne miasto powstanie. Także zapraszamy.

   Usuń
 56. A ładne te dziewice chociaż?

  OdpowiedzUsuń
 57. Pojawił się nowy film o dk jego postać jest tu przedstawiona jako Tomisław Apoloniusz Curuś Bachleda Farrel
  Oczywiście to na beke
  Miłego oglądnia

  OdpowiedzUsuń
 58. to ten link do filmu hehe
  https://www.youtube.com/watch?v=HJHxU_QPD5c

  OdpowiedzUsuń
 59. co się stało Tomku z nowym tematem dotyczącej Juli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. blogspot usunął być może ze względu, że widniały w nim zdjęcia jak ta kurwa Julia ciągnie lachę dwóm na raz.
   Mamy już nowy temat tam piszcie.

   Usuń
 60. Typowy wyznawca bredni kfietna.
  https://youtu.be/aw0QdxlxoeU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaaaa GabRYJel Augustyn Tarasiuk, czyli GAT!

   "MOWI GABRYJEL AUGUSTYN TARASIUK ZE WSI HORBOW!
   NO!
   WEZ NIE PRZEZYWAJ! NO NIE PRZEZYWAJ! NO."
   :)

   To jest pojeb pierwszej wody, zdiagnozowany schizofrenik ktory znow trafi przed psychiatrow 9.2.2017. Od ich decyzji zalezy czy szpital, czy wiezienie czy jakies inne leczenie.
   Znany hodowca marihuany ze wsi Horbow.

   Pacjent siedzi w domu owladniety mania wielkosci i snuje plany przejecia swiata, obsadza roznych szurow na stanowiskach.

   Wybitna internetowa osobowosc, kopalnia beki.
   :)

   Usuń
  2. taaa ... ta piosenka pasuje idealnie :)

   https://www.youtube.com/watch?v=7Cs22_9Qf6Y

   Usuń
 61. KURWA ZNOWU USUNĘLI CAŁY WĄTEK!!!
  Galu masz na Skype namiary na mnie, jak cokolwiek gdziekolwiek wykopie w wolnej chwili to Ci będę podsylal.

  P.S.

  Na naszym forum to jest wszystko ok? Bo się zalogować nie mogę :-(

  OdpowiedzUsuń
 62. KWIECIEN I TY ZOOFILKO ...BOLI CO?

  TOMEK.... MASZ OKAZJE SIE ODPLACIC,
  Zglos Julcie cycatke z tym materialem na Policje... tam dostanie prawdziwego BANA!
  KWIECIEN
  Az sie doczekac nie moge ,na twoja wizyte w Lubiazu! curwa -:)

  OdpowiedzUsuń
 63. Znowu temat super moderatorki kwietnia usunięty dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 64. Forum też nie działa co się dzieje Panie Tomku????

  OdpowiedzUsuń
 65. Czarna lista też znikła :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam ją kiedyś usunąłem - tymczasowo bo wymaga uzupełnienia i dodania ważnych informacji o tej bandzie zboków.

   Usuń
 66. Tomek zglos w takim razie na kurwe do MOPSU!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się tym zająłem i ktoś kto jest w tym bardzo dobrze obeznany.


   NOWY TEMAT.

   Usuń
  2. A co stało się z twoim forum???

   Usuń
  3. NIE WIEM BĘDĘ WYJAŚNIAŁ. BŁĘDEM BYŁO ZAKŁADANIE GO W TYM JEBANYM BURDELU FORA.PL
   tRZEBA BYŁO JE ZAŁOŻYĆ NA PRYWATNYM SERWERZE W ua I NAPIERDALAĆ KURWY BEZ CENZURY I TAK ZROBIMY.

   Usuń
 67. Jakim cudem nagle znika potwierdzenie od 18 lat i znika temat po raz kurwa czwarty ? ile razy mamy pisać te komentarze ?

  OdpowiedzUsuń
 68. Zmieniłbym hasło logowania do bloga.

  OdpowiedzUsuń
 69. Witam.Panie Tomku jak pan założy nowy blog to poda pan oczywiście jego adres bo tak się trochę martwię,że nie będę miał niczego ciekawego do poczytania przed snem.Obejrzałem przed chwilką nową audycję pana dk i jak zawsze nic nowego się z niej nie dowiedziałem,ale przynajmniej dk czegoś się nauczył i już nikogo błotem nie obrzuca,choć pierdzieli jak zawsze(chyba ktoś mu czapkę zwinął albo zgubił po pijaku).

  OdpowiedzUsuń
 70. po tym co zobaczyłem w linku na forum u Darka na temat Julii od razu wypisałem się z tego forum.Ta Julia mnie pouczała,że pisze nie na temat jak coś opisywałem opowiadałem pouczała mnie a sama taka koza jest że ho ho..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież gadałeś z najgorszym sortem kurwy więc nie dziwi to :)

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.