sobota, 14 stycznia 2017

Anatomia głupoty i paranoi dariusza kwietnia uważającego się za hybrydę i mesjaszaNo wreszcie doczekaliśmy się materiału, w którym Dariusz kwiecień pokazał oblicze swej choroby umysłowej i paranoi twierdząc, że jest wynikiem nazistowskich genetycznych eksperymentów medycznych, które zrobiły z niego człowieka o jakimś niespotykanym darze i niebywałych jak na 50 latka zdolnościach regeneracyjnych ciała i niespotykanej wydolności równej 15 latka. Wszystko to mówi w końcowej części tego materiału od 1:38:29 minuty. Tam też usłyszycie historię o tym, że jego ojca i matkę wybrano jako ludzi o wyjątkowym materiale genetycznym, a z niego jako z najmłodszego ich potomka zrobiono nadczłowieka.
Przedtem jednak mamy cały ciąg bredni i urojeń, które skomentowałem krok po kroku. Zobaczycie jak nieudolnie rozpala ognisko, jak tworzy przy tym kolejne niesprawdzalne mity i historie powołując się znów na nie istniejących świadków i ludzi, jak z mieszkańców Ludwikowic robi świrów rzekomo potwierdzających jego brednie, tak samo jak do tej pory robił takimi mieszkańców Głuszycy. Posłuchacie jak w obłudny i skurwiały sposób straszy kogoś ujawnieniem o nim prawdy o jego korzeniach do, których się podobno dokopał i jak jednocześnie szydzi z tych, którzy odkrywają historię jego korzeni i niechlubnej przeszłości członków jego rodziny. Wysłuchacie też jak w zakłamany sposób sieje dalej intrygi wobec zarządu muzeum Przyjaciół Obrony Helu twierdząc, że jest z tym zarządem w dobrej komitywie, co jest kłamstwem.
Jest tych łajdackich wymysłów w tym artykule cała masa.
Warto go wysłuchać i zapamiętać bowiem jest to wyjątkowy materiał pozwalający poznać anatomię głupoty i choroby psychicznej Dariusza kwietnia.
Temat na naszym blogu: http://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/01/anatomia-gupoty-i-paranoi-dariusza.html
Temat na naszym Forum: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/dariusz-kwiecien-w-oczach-youtuberow-filmy-o-dariuszu-kwietniu,26/anatomia-glupoty-i-paranoi-dariusza-kwietnia,429.html#5541
Link do oryginału kwietnia: https://www.youtube.com/watch?v=12z4MJDgm78
Link do naszego materiału na YT: https://youtu.be/YQ0Cw0ypg-c


DODATEK 1

Jak dariusz kwiecień wciska kit na swoim forum i pomawia właścicieli Pałacu Sapetów
Mamy kolejny przykład kłamstw i skurwiałych pomówień dariusza kwietnia. Udowadniam, że kwiecień wymyślił sobie historyjkę, że właściciele Pałacu Sapetów posiadali Księgę Diabłów Polskich i jak twierdzi kwiecień okazywali ją za odpowiednią opłatą. Łajdackie wymysły kwietnia i przy okazji robienie z porządnych ludzi wydrwi groszy to domena kwietnia, którą tym razem po raz kolejny udało mi się dowieść.


Temat na naszym forum: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/forum-dariusza-kwietnia-ciekawostki-cytaty-screeny,38/jak-dariusz-kwiecien-wciska-kit-na-swoim-forum-i-pomawia,431.html#5551
Materiał na YT: https://youtu.be/XVuYDQaG5G0

DODATEK2
DOBIJAMY GADA Z GŁUSZYCY ARGUMENTEM I PRZEDNIM TEKSTEM

Kilka dni temu na naszym blogu ktoś zarekomendował bloga na, którym widnieje tekst obnażający brednie, kłamstwa i kocoboły dariusza kwietnia. Oto link do tego bloga: http://sigillumauthenticum.blogspot.com/2017/01/szcza-lechicki-5-kocopoy-dariusza.html

Po przeczytaniu byłem zachwycony trafnością argumentów i fachowością z jaką autor zdementował brednie dariusza kwietnia, fachowością i wiedzą jakiej niestety mnie brakuje. 
Tekst okazał się tak znakomity i nokautujący Głuszyckiego patologicznego kłamcę i nieuka, że postanowiłem polecić go wam w głównym wpisie tego bloga i zacytować go w całości, bowiem jest to tak dobry tekst, że muszą go przeczytać i to koniecznie wszyscy czytelnicy naszego bloga. Autorowi gratuluję celności argumentów i wiedzy, którą posiłkował się w pokazaniu, że kwiecień nie ma kompletnego pojęcia o historii.

Szczał lechicki #5: Kocopoły Dariusza Kwietnia

W kolejnym „szczale” zajmiemy się analizą wypowiedzi Pana Dariusza Kwietnia, samozwańczego eksploratora i poszukiwacza tajemnic III Rzeszy. Znany jest ze swoich urojeń, pomówień i mitomańskich wywodów, których ofiarą padli również Słowianie. Wybraliśmy kilka cytatów z wywiadu udzielonego dla Porozmawiajmy.TV z dnia 21 listopada 2014 roku ZOBACZ. Zaczynajmy ten żałosny spektakl:

00.37–1.40 [minuty na nagraniu – przyp. SigA] Jeżeli chodzi o Słowian, nie jestem specem w tej materii, jednak jest osoba z Gdańska, która ostatnio zaczęła prostować te teorie, która zaczęła mi opowiadać o słowiańszczyźnie, skąd się wzięliśmy, skąd wzięli się Słowianie, nawiązuje cały czas do lechitów i Lechostanu, że coś takiego wykształciło się, wyłoniło się […] moja wiedza na ten temat jest uboga i skąpa. Tą wiedzę mam od niedawna, że my Słowianie pochodzimy od Arian, gdzieś ze wschodu, od kultu słonecznego, od ras wschodu.

Zacznijmy może od tego, po co redaktor Porozmawiajmy.TV zaprasza gościa i zadaje pytania „od Sasa do Lasa”? D. Kwiecień nie jest żadnym specjalistą odnośnie Słowian, nie ma żadnej wiedzy na ten temat, ani stosownego wykształcenia historycznego czy archeologicznego. Jego wypowiedzi są zwykłymi kocopołami człowieka, który gdzieś coś usłyszał, coś przeczytał i dorabia do tego masę bzdur. Jaki człowiek z Gdańska coś prostuje? To Słowianie czy Lechici? Lechostan? Co to jest? Na temat Słowian, Arian i genetyki pisaliśmy już w tym miejscu ZOBACZ. Nie zamierzamy się powtarzać, bo i tak D. Kwiecień nie zrozumie argumentów merytorycznych, ponieważ do niego trafiają jedynie bzdury, kocopoły i wilkołaki z Riese. Niech sobie żyje w tym urojonym świecie.2.45–3.15 Historia, którą jesteśmy karmieni, którą się nam przedstawia, którą się nam obrazuje, jest historią... nie do końca pełną. Bo jeżeli, ktoś nam przedstawia, że był Wars i Sawa i założyli sobie Warszawę, że... byli nasi inni królowie, to.. wszystko OK, tylko skąd wzięło się słowo Słowianie? Stawiamy tutaj na kult solarny […].

Że co? D. Kwiecień nie wie, że istnieją legendy miejskie? Jeśli tropiciel skarbów III Rzeszy wierzy w opowieści legendarne, to nie wystawia sobie najwyższej oceny. Zresztą, wypowiada się jak klon troglodyty Szydłowskiego. Nikt nie ukrywa historii Słowian, po prostu tacy ludzie jak D. Kwiecień w ogóle nie wiedzą, o czym mówią. Nie interesują się badaniami historycznymi i archeologicznymi, a wciskają kity o zatajanej historii, która się bierze z ich własnego ignoranctwa w materii znajomości badań historyczno-archeologicznych, opierając swoją wiedzę o obrazie ze szkół i Internetu. Zwłaszcza tej jego części, która nie ma niczego wspólnego z rzetelnymi badaniami i rzetelnym przedstawieniem ich wyników. Poziom wypowiedzi tego człowieka jest tak niski, że w ogóle zastanawiamy się, czy kontynuować nasz komentarz.4.33–4.55 Nie wszyscy sobie zdają sprawę, że pierwszy bumerang, nie pochodzi z Australii, tylko pochodzi od Słowian. […] Odsyłam do książki, ktoś powie, że nie weźmie do ręki, bo to książka wydana w Nadarzynie przez świadków jehowych. Tytuł tej książki to „Bóg, a stwarzanie” i tam jest dokładnie opisane, gdzie znaleziono pierwszy bumerang i, że plemiona słowiańskie używały kiedyś bumerangu.

Pomylenie z poplątaniem. Nie znamy książki, którą podaje w tej wypowiedzi D. Kwiecień. Natomiast to, co twierdzi jest kompletną bzdurą, po raz kolejny pokazująca nam wszystkim, jakim niedouczonym ignorantem jest „ambasador” Riese. Bumerangów używano już w paleolicie, a najstarszy znany egzemplarz odkryty w Polsce (w Jaskini Obłazowej) jest datowany na ok. 24 tys. lat p.n.e. W paleolicie nie można mówić o żadnym ze znanych nam dzisiaj etnosów! „Specjalista” Kwiecień używając swojej logiki, powinien stwierdzić, że Słowianie byli murzynami, skoro badania antropologiczne ujawniają, że ówcześni ludzie byli w dużej mierze czarnoskórzy jeszcze w neolicie. Zresztą, po co my to piszemy, skoro wiedza, którą staramy się przekazać jest jak rzucaniem grochem o ścianę, bo lepiej przecież pomawiać środowiska naukowe o ukrywanie wiedzy. Żałosne.8.23–8.38 My Słowianie swoje wiary, mieliśmy swoich bogów, swoją kulturę. To [w sensie chrześcijaństwo – przy. SigA] zostało nam w 966 roku, narzucone i przez te tysiąc lat […] my to klepiemy bez sensu.

Tak oklepana bzdura, że nam ręce opadają. Klepać to D. Kwiecień może biedę, bo z tego, co sam mówi w swoich materiałach filmowych, delikatnie mówiąc ciężko przędzie. Zamiast wziąć się do rzetelnej pracy, opowiada kocopoły w pseudo-telewizjach. To, że ktoś nie akceptuje chrześcijaństwa, nie znaczy, że ma niszczyć np. figurkę św. Barbary patronki górników, czego dopuścił się D. Kwiecień. Więcej na ten temat, znajdziecie w materiale Prostego Hutmena, który od kilku miesięcy dementuje głupoty opowiadane przez Kwietnia ZOBACZ. Do poziomu teologicznych rozważań D. Kwietnia, nie będziemy się zniżać, niech dalej kopie się po czole.20.30–21.14 W Polsce jakie mieli warunki bytowania Żydzi w czasie wieków, nie mieli w żadnym innym kraju. […] Ktoś powiedział, że za to, że Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną... za pieniądze żydowskie. […] On się wtedy zadłużył u Żydów ponoć. Dostał pieniądze i takie prawo niepisane jakieś, może było pisane […], że obiekty były nasze, ale ziemia była ich. I Żydzi na przykład łódzcy, używają takiego określenia „ulice wasze, kamienice nasze”.

Historyczny szrot najczystszej postaci. Wypowiedź ta, to taki przykład, kiedy myślisz, że wyczerpano już pokłady głupoty, a tu okazuje się, że jednak nie! Kazimierz Wielki nie umocnił Polski za pieniądze Żydów, lecz dzięki przemyślanej polityce gospodarczej. Rozbudował kopalnie soli w Wieliczce i w Bochni. To zyski ze sprzedaży „białego złota” pozwoliły na rozbudowę Polski. Być może D. Kwiecień naczytał się jakiś bredni podobnych „ambasadorów” historii jak On sam, bo często tłumaczy się ten wątek legendą żydówki Estery, wymyślonej prawdopodobnie przez Jana Długosza, przytaczanej zresztą już w jednym naszym tekście ZOBACZ.36.12–36.32 Chrześcijaństwo z tego terenu [Dolnego Śląska – przyp. SigA] odchodzi..., nie wiem w którym wieku..., ale to zaraz po upadku imperium Bolka Świdnickiego..., wchodzą tu protestanci: ewangelicy, kościół katolicki jest tu w powijakach, w ogóle jeśli tutaj zaczynają rządzić Niemcy, Czesi, no to kościół katolicki się z tych terenów wycofuje.

Jak się nie wie, to się nie odzywa! Jakie imperium Bolka Świdnickiego!? Co za mitomańskie majaczenie! Bolko był księciem świdnickim, a nie cesarzem czy jakimś imperatorem. Ponadto książę ten, rządził w XIV wieku, więc jakim cudem mieliby się tutaj pojawić ewangelicy!? Błąd rzeczowy. Jakim cudem, ten człowiek jest eksploratorem, przewodnikiem wycieczek i ktoś jeszcze mu płaci za to, skoro on nie ma PODSTAWOWEJ WIEDZY Z HISTORII. Czy ktoś jest nam to w stanie wytłumaczyć?53.30–54.00 Znam ludzi, którzy do dzisiaj uważają Mein Kampf za biblię. Mało tego. Wiem, że egzemplarze Mein Kampf oprawione w ludzką skórę dochodzą do 50–60 tys. euro […]. Mein Kampf wydane w języku polskim w 1938 roku, chodzi po 15-16 tys. Euro. Niedawno dowiedziałem się, że Mein Kampf zostało przetłumaczone na język polski w 1938 roku, bo później kolejne tłumaczenie było chyba w 1973 albo 1972.

Cóż, nie do końca nasza działka, więc nas poprawcie, ale z tego, co wiemy, to w czasach II RP kolportowanie Mein Kampf było sądownie zakazane. Przed wojną też chyba nie powstał żaden przekład na język polski. Z naszych informacji wynika, że takowe powstały dopiero w latach 90. Chyba, że chodzi o jakąś bibułę wydawaną przez neonazistów, którą onanizowali się na swoich spędach. Wątpliwe dla nas słowa D. Kwietnia.Na tym kończymy nasz komentarz. Czy potrzebne jest jakieś podsumowanie? Dariusz Kwiecień opowiada kocopoły. Tyle. Na szczęście, co raz więcej internautów, zrzeszonych w tzw. „gangu fryzjera”, obala bzdury opowiadane przez D. Kwietnia. Robią to rzetelnie, celnie i dowcipnie. Nie będziemy jednak dołączać do tej zabawy, gdyż mamy inne pomysły na teksty, a wiemy, że D. Kwiecień mści się na adwersarzach w postaci pomawiania o najbardziej podłe i łajdackie przestępstwa. Dyskusja z tym człowiekiem jest sprowadzona do kompletnego rynsztoka, do którego my, nie będziemy się już więcej zniżać. Dla zainteresowanych polecamy blog odkłamujący historie Dariusza Kwietnia ZOBACZ, przestrzegamy jednak przed kloacznym językiem uczestników tego bloga.
Sygillusz i wilkołaki z Riese
Tekst powstał dzięki pomocy fanpage Imperium Lechickie to bzdura.
http://sigillumauthenticum.blogspot.com/2017/01/szcza-lechicki-5-kocopoy-dariusza.html

Ja ze swej strony mogę za ten tekst serdecznie podziękować i przyznać, że niekiedy faktycznie "kloaczny język" gości na naszym blogu, ale niestety gdy jest się od 6 lat kloacznie pomawianym i obrzucanym umysłowym łajnem przez dariusza kwietnia to inny język niekiedy nie jest w stanie adekwatnie oddać tego kwietniowego kloacznego umysłowego rynsztoka.
Pozdrawiamy gang fryzjera.

DODATEK 3
OPRACOWANIE PROSTEGO HUTMENA
Kim jest Dariusz Kwiecień.  


https://www.youtube.com/watch?v=Q0py88_Knq4

Jak zwykle Prosty Hutmen celnie wyłapuje debilizmy i patologie dariusza kwietnia, który przyznaje, że jest na poziomie umysłowym nastolatka.

A w wizytówce kwietnia jak zawsze jego rozmowy w, których wykazał się taką sama paranoją kilka lat temu.

86 komentarzy:

 1. Dziennikarka z TVN nakręciła z nim materiał. Naczelny zakazał emisji :) Ja pierdolę, co za gnój. Rasowa gnida. Ludzie to złodziej, oszust i naciągacz. Razem z tymi szczynami konia (koniczyną), Tadkiem dziadkiem i pierdolniętym synalkiem kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiecień ty mitomanie obejrzyj sobie film i będziesz widział skąd w Walimiu oraz Głuszycy były łóżka szpitalne w fabrykach (lazarety) ponieważ wraz z więźniami z Ukrainy w obozach zapanowała epidemia tyfusu. A ty mitomanie stworzyłeś w swojej urojonej głowie historię że tam Niemcy prowadzili badania nad hybrydami. Zobacz człowieku jak prawdziwy badacz pan Owczarek opowiada historię tego co tam się działo. Na podstawie dokumentów mitomanie o których to naczelny eksploatorze Riese nawet pojęcia nie miałeś.

  https://www.youtube.com/watch?v=nnyDaeDHl8w

  Twój koniec eksploracji jest blisko, już nawet Kończyna nie wierzy w twoje historię i panicznie boi się że już niedługo dotrzemy do jego krzywego ryja i opublikujemy dane osobowe tej mendy z podkarpacia.

  OdpowiedzUsuń
 3. KWIETNIOWI UKRADLI APASZKI!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paniol APASZkol, towariszcz!
   APASZKol wyrawali sabaki a uszly w las!
   Gucio murko sabaka w paszczu chapnal a wyryal APASZko a uszed gad.

   Usuń
 4. Ukradli mu tez sztucce!
  Teraz Dariusz musi jesc ,Kotleta a,La Dariusz Kwiecien, swoja finka ,robiona dla niego ,specjalnie do jego hybrydziej reki��.
  Dariusza SER-decznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak kwiatek podejmie rekawice pojedynku to jestem skłonny zasponsorowac impreske w terenie.To bedzie hit.zapłace z własnej kieszeni i dodaj 2 kafle dla zwyciezcy

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam.Sam nie wiem co powiedzieć bo tego nawet skomentować się obiektywnie nie da.Wyszedłem z siebie i stoję z boku,a obejrzałem dopiero 20 min.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trzymaj sie do 1h 38min, albo lepiej przywiza czyms do kaloryfera bo beda wysokie loty i jazda bez trzymanki.
   :)

   Usuń
  2. Kwietnia pewnie złapali w Biedronce, jak próbował wynieść piwno w kieszeni bez płacenia, albo nie chcieli mu tam dać flaszki na krechę. Dlatego się teraz mści na tej sieci i pomawia.

   Usuń
 7. kwiiietnia okradają z jego rzeczy osobistych i w następnym filmie powie , że traktują je jak relikwie . To jest chory człowiek z przerośniętym ego do granic możliwości . Głuszycki Dyzma . A ciekawe już nie zabiera do lasu bagnetów , maczet , zestawów RWD z cudownym " proszkiem , czyżby naoglądał się filmów na YT i się w końcu nauczył ?????

  OdpowiedzUsuń
 8. On definitywnie zwariował. Brak kasy, spalony w Głuszycy tuła się po Polsce nachlany i przyćpany i bredzi. Ten stek bredni z filmu to już końcowa desperacja...

  OdpowiedzUsuń
 9. Zobaczcie, mniej więcej od tego momentu: https://youtu.be/YQ0Cw0ypg-c?t=6800 on już powoli robi z siebie takiego debila jak ten jego wymyślony Jarecki. Paradoksalnie taki los go czeka; po tym co nawywijał i za co wie, że spotka go kara będzie się najprawdopodobniej ukrywał po lasach, nachlany i naćpany. I faktycznie jak trafi na jakichś frajerów, których spotka w lesie zacznie nawijać im te swoje brednie i może wysępi parę groszy na wódkę. Opinię idioty już ma, do tego chla i ćpa, bredzi od rzeczy. Jeszcze tylko długi płaszcz i wielkie buciory i Jarecki jak żywy :) No dno, totalne dno.

  OdpowiedzUsuń
 10. DODATEK 1

  Jak dariusz kwiecień wciska kit na swoim forum i pomawia właścicieli Pałacu Sapetów
  Mamy kolejny przykład kłamstw i skurwiałych pomówień dariusza kwietnia. Udowadniam, że kwiecień wymyślił sobie historyjkę, że właściciele Pałacu Sapetów posiadali Księgę Diabłów Polskich i jak twierdzi kwiecień okazywali ją za odpowiednią opłatą. Łajdackie wymysły kwietnia i przy okazji robienie z porządnych ludzi wydrwi groszy to domena kwietnia, którą tym razem po raz kolejny udało mi się dowieść.


  Temat na naszym forum: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/forum-dariusza-kwietnia-ciekawostki-cytaty-screeny,38/jak-dariusz-kwiecien-wciska-kit-na-swoim-forum-i-pomawia,431.html#5551
  Materiał na YT: https://youtu.be/XVuYDQaG5G0

  OdpowiedzUsuń
 11. Tomek wnoszę o odszkodowanie za straty moralne. Obejrzałem 1/2 filmu i tak mnie boli głowa, że na trzeźwo dalej tego kwietniowego bełkotu nie jestem w stanie słuchać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Czy butelka Burbona załatwi sprawę?

   Usuń
  2. Obejrzałem 2/3 i obawiam się , iż 1 butelka to zdecydowanie za mało...

   Usuń
  3. ... a ja wypiłem 4 piwa i wystarczyło :-)

   Usuń
 12. DODATEK2
  DOBIJAMY GADA Z GŁUSZYCY ARGUMENTEM I PRZEDNIM TEKSTEM

  Kilka dni temu na naszym blogu ktoś zarekomendował bloga na, którym widnieje tekst obnażający brednie, kłamstwa i kocoboły dariusza kwietnia. Oto link do tego bloga: http://sigillumauthenticum.blogspot.com/2017/01/szcza-lechicki-5-kocopoy-dariusza.html

  Po przeczytaniu byłem zachwycony trafnością argumentów i fachowością z jaką autor zdementował brednie dariusza kwietnia, fachowością i wiedzą jakiej niestety mnie brakuje.
  Tekst okazał się tak znakomity i nokautujący Głuszyckiego patologicznego kłamcę i nieuka, że postanowiłem polecić go wam w głównym wpisie tego bloga i zacytować go w całości, bowiem jest to tak dobry tekst, że muszą go przeczytać i to koniecznie wszyscy czytelnicy naszego bloga. Autorowi gratuluję celności argumentów i wiedzy, którą posiłkował się w pokazaniu, że kwiecień nie ma kompletnego pojęcia o historii.

  OdpowiedzUsuń
 13. Debil wydalił nowe dzieło audiowizualne część 60...
  Inspektor unijny do spraw szyszek w lesie
  Buahahahahahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 14. Jest fajny temat na rir w dziale -filmy i audycje Dk- opisujący jego bredzenie na temat poczty polowej którą posiada i tej która jest w książce którą prezentuje.
  Mówię wam mistrzostwo świata hehe

  OdpowiedzUsuń
 15. Pytanie do Tomka, czy otrzymałeś dziś e mail w sprawie filmu Mesjasza na temat odrodzenia Okultyzm?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To weź podaj adres bo może co pomyliłem

   Usuń
  2. pinokioriese@gmail.com ale jeśli to tekst to wstaw go jako treść maila, a nie w plik tekstowy bo nie otwieram plików z nieznanych źródeł. Jeśli masz jakieś zdjęcia to też nie wysyłaj plikiem tylko wpierw wstaw na przykład na ten serwis http://zapisz.net/

   Usuń
  3. widziałeś skecz o pamiętnikach Dariusze kwietnia padłem
   https://www.youtube.com/watch?v=vAAmgqTY-j8

   Usuń
  4. to ci jeszcze wyśle o kwietniu https://www.youtube.com/watch?v=qIMysUjCpBE

   Usuń
 16. To zwykły tekst, sprawdź teraz bo wtedy literkę zjadłem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Na dobranoc polecam piesn jak najbardziej oparta na zrodlach Galla Anonima (Pierwszego):
  https://www.youtube.com/watch?v=rQuo3Popn9Y

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten nowy film nr 60 kwiiietnia jest jeszcze lepszy . Abramsy w Kłodzku skąd on to bierze ????????????????????????

  OdpowiedzUsuń
 19. https://youtu.be/s0JtAM0QNnY?t=13m37s dokładnie w tej minucie kwiiiiecień pokazuje książkę która ma być dowodem na istnienie Rise . tka jest w tej książce mniej więcej: "Ufz Riese -Feldpost 16265 " gdzie pisze do kogoś tam , a więc kwiiiiecien Riese w tym wypadku to nazwisko!!!!!!!!!!!!!!!!1a nie kryptonim !!!!!!!!!!!!!!!!!durniu a Feldpost 16265 to numer poczty lotniska a nie jakiegoś tajnego kompleksu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 kretynie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6265
  (Mobilmachung-1.1.1940) Fliegerhorst-Kommandantur (E) Eutingen
  (2.1.1940-27.4.1940) Fliegerhorst-Kommandantur (E) 14/VII
  (24.3.1944-6.11.1944) 20.4.1944 Fliegerhorst-Kommandantur 214/VII
  (7.11.1944-Kriegsende) 30.12.1944 gestrichen
  na razie tyle , albo aż tyle

  OdpowiedzUsuń
 20. Audycja 60 -Dariusz Kwiecien 2017 styczeń
  https://www.youtube.com/watch?v=s0JtAM0QNnY

  Mamy kolejny stek bzdur Głuszyckiego bandziora.
  Jeszcze go nie obrobiłem, ale może wy czytelnicy wyłapiecie te bzdury, które ja i Hutmen wykorzystamy w kolejnym odcinku?
  Już na forum kwietnia odzywają się głosy co do tego bełkotu i wyłapują te brednie. Oto przykład:

  http://zapisz.net/images/760_audycja_60_poczta_polowa_1.png
  A jest tego więcej z tego co już niektórzy napisali. Czekamy na więcej.
  Piszcie tam na forum swoje uwagi lub tutaj na blogu, a ja je poprzenoszę na forum tu:

  http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/najnowsze-filmidla-i-produkcje-youtub-owe-dariusza-kwietnia,52/audycja-60-dariusz-kwiecien-2017-styczen,433.html#5557

  OdpowiedzUsuń
 21. Kwiecień w tym materiale wszystkim mówi że rozpalenie ogniska bez tych wszystkich jego precjozów jest nie możliwe. To jak wytłumaczyć fakt że nasi przodkowie jakoś przeżyli nie mając ów gadżetów?

  OdpowiedzUsuń
 22. Mam taki pomysł.Jeśli ktoś ma zaprzyjaźnionego psychiatrę czy lekarza to niech puści mu ten materiał tylko bez uprzedniego informowania kim jest ten gość.Jeśli się zgodzi nagrać swoją obiektywną opinię na co dokładnie ta osoba cierpi to chętnie tego wysłucham i pozostali pewnie też.Bo ja osobiście uważam,że pan Darek cierpi na kompleks mesjasza.To można sobie wygoglować,żadna tajemnica.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowyniedziela, 15 stycznia 2017 02:25:00 CET

  https://youtu.be/s0JtAM0QNnY?t=13m37s dokładnie w tej minucie kwiiiiecień pokazuje książkę która ma być dowodem na istnienie Rise . tka jest w tej książce mniej więcej: "Ufz Riese -Feldpost 16265 " gdzie pisze do kogoś tam , a więc kwiiiiecien Riese w tym wypadku to nazwisko!!!!!!!!!!!!!!!!1a nie kryptonim !!!!!!!!!!!!!!!!!durniu a Feldpost 16265 to numer poczty lotniska a nie jakiegoś tajnego kompleksu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 kretynie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ......................................................

  Dokladnie!
  Ufz to znaczy PODOFICER!
  Czyli Podoficer o nazwisku Olbrzym! hehehe kwiecien ty debilu jeden .hahahaha!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, wszystko także sprawiłem, przesłałem Panu Tomkowi małą analizę

   Usuń
 24. Mesjasz zmienia zdanie i to już nie ciapaci Himmlera tylko Obamy i Hilary C.
  Zapamiętajcie ten dzień bo to jego pierwsze objawienie,a może być ich więcej.
  To zależy co zobaczy na YT akurat w proponowanych mu filmach.

  Szybko zaczął się orientować w sytuacji na świecie,i debil nie wie że już nie ma sprawy z caracalami.
  Ten typ ma się za wielkiego patriote a nie wie co się w kraju dzieje lub działo.
  No ale jak się z Petru ściska to jak ma być inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 25. Dla Mesjasza nie przesłucha

  https://youtu.be/LU9BXg39liM

  OdpowiedzUsuń
 26. Kwiiiiiecien w najnowszej swojej audycji widzi czołgi gdzie ich niema , śmigłowce i samoloty , Riese gdzie jego niema czyli dochodzą kolejne wizje . To już czarne Land Rowery jemu nie wystarczą ???????????

  OdpowiedzUsuń
 27. Prawda jest taka, iż w odtajnionych amerykańskich celach atomowych z lat 60-tych były Ludwikowice Kłodzkie, jako jedne o ile dobrze pamiętam 20 kilku celi uderzeń jądrowych w Polsce i to jest ciekawy temat - czemu one?, a nie pierdolenie debila o czołgach, helikopterach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dwóch znajomków w jednostce w Kłodzku teraz są na poligonie ale w przyszły poniedziałek będą to zapytam i się okaże czy Abramsy przyjechały.

   Usuń
 28. Ktoś może wezwać karetkę z psychiatrą do głuszyckiego debila po tym jego wpisie:
  Właśnie rozpoczęła się okupacja Polski nie wiem który to już rozbiór . Politycy i klechy przehandlowali Nas , ktoś zrobił geszeft ....
  Najbardziej sciapaciala armia świata jest u Nas w kraju ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie kwiiiietnie wpierdzielili z N.S.R i ma teraz ból dupy i wszystko co jest związane z W.P jest teraz złe . Głuszyckie bydle pewnie by chciał by istniał układ warszawski i LWP i braterstwo broni polsko radzieckie, pewnie by wolał by czołgi przejechały ze wschodu.

   Usuń
 29. niedziela, 15 stycznia 2017
  Brudna Armia to nie Ciapaci !!!!
  Właśnie rozpoczęła się okupacja Polski nie wiem który to już rozbiór . Politycy i klechy przehandlowali Nas , ktoś zrobił geszeft ....
  Najbardziej sciapaciala armia świata jest u Nas w kraju ...
  Jak Polski generał całuje przedstawiciela jej armii , wyjdźcie na ulice i zróbcie to samo , np gałązki oliwne pod gąsienice czołgów , ale to już było w łodzi w 1939 , a potem srulki wylądowali w getcie to był ich eres israel ,,, .... a potem -
  - Auschwitz - Birkenau
  - Bełżec
  - Majdanek
  - Sobibór
  - Babi Jar i tak można wymieniać ....
  I teraz ktoś szykuję Nam Bałkany 1996 .....
  Czy my nie mamy młodych , sprawnych i kochających Polskę Obywateli ?.
  Po co nam te karakale , aby zrobić Nam Wietnam , Koreę , Sajgon , Singapur , Afganistan , Syrię , Irak , .......

  Autor: Darek o 11:09

  OdpowiedzUsuń
 30. Admini na rir usuwają posty a nawet konta za niewygodne pytania do kreatury oraz on sam usówa tych co go pytają na pw o jego kłamstwa.
  Zobaczcie sami jak macie konta tam, jak konstruktywnie mitoman odpowiada na pytania lub jak sensowne są jego posty.
  Dlaczego matka ziemia nosi takich "ludzi".
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 31. To teraz sobie zestawcie kwietniowe filmy z praktyką...

  Oznaki oszustwa

  Oznaki kłamstwa mowy ciała:

  Ekspresja fizyczna będzie ograniczona i sztywna, z kilkoma ruchami rąk i dłoni. Rucyh rąk, ramion i nóg są skierowane w stronę własnego ciała.
  Osoba, która kłamie będzie się starała unikać kontaktu z oczami lub odwrotnie w momencie kłamstwa będzie intensywnie się w nie przyglądać.
  Ręka może dotykać twarzy, gardła, nosa, szyi, ust, ucha, natomiast mało prawdopodobne jest, aby kłamca dotykał swojej klatki piersiowej (okolic serca) otwartą dłonią.

  Emocjonalne gesty kłamstwa:

  Czas i długość emocjonalnych gestów i emocji nie są odpowiednie, zazwyczaj trwają za długo. Emocja jest opóźniona, dłużej zostaje i zatrzymuje się nagle.
  Czas pomiędzy wyrażeniem emocji, a wypowiedzeniem wyrażeń i słów. Przykład: Ktoś mówi: „Bardzo mi się podoba” po otrzymaniu prezentu, a następnie uśmiecha się po dokonaniu tego oświadczenia, a nie w tym samym czasie kiedy to mówi.
  Gesty / wyrażenia nie pasują do wypowiedzi ustnej, np: marszczenie brwi, przy wypowiadanych słowach : „Kocham cię.”
  Kiedy ktoś udaje emocje wyrażenia są ograniczone do ruchów ust, a nie całej twarzy. Na przykład, gdy ktoś uśmiecha się naturalnie jej cała twarz jest zaangażowana w uśmiech: szczęka, policzki, oczy i czoło.

  Interakcje i reakcje:

  osoba winna staje w pozycji obronnej, niewinna zaś często przechodzi ć do ofensywy.
  kłamcy jest niewygodne patrzeć na twarz pytającego, więc może odwracać głowę lub ciało w bok
  kłamca może nieświadomie umieszczać różne przedmioty (książka, filiżanka kawy, itp.) między sobą i osobą którą okłamuje.
  Werbalny kontekst i zawartość

  kłamca powtórzy Twoje słów, aby odpowiedzieć na pytanie. Przykład: „Czy to ty zjadłeś ostatnie ciastko?” Odpowiedź, kłamcy, „Nie, to nie ja zjadłem ostatnie ciastko”.
  W języku angielskim, używanie skrótów w wypowiedzi jest bardziej przypisane do prawdy: „I didn’t do it” zamiast “I did not do it”. I tu odnoszę się do analizy prezydenta Clintona, który właśnie nie użył formy skróconej.
  Kłamcy czasami unikają bezpośredniej odpowiedzi. Bardziej je sugerują, omawiają temat niż odpowiadają bezpośrednio.
  winny człowiek może mówić bardziej niż naturalne, dodając zbędne szczegóły, aby przekonać osobę po drugiej stronie
  kłamca może opuszczać zaimki i mówić monotonnym tonem. Jeżeli mówi prawdę, to zaimek będzie podkreślany tak samo lub lepiej niż reszta słów w oświadczeniu.
  Słowa mogą być zniekształcone, może mówić cicho bez składni i gramatyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U kwietnia , objawy te beda nie do zidentyfikowania, bo to osoba chora psychicznie.
   nie swiadoma ze klamie.
   .... kwiecien zyje w swojej chorej osobowosci, on sie zatrzymal z rozwojem jako 12 letni chlopak , biegajacy po okolicznych terenach.

   Usuń
  2. To jest chory psychicznie koleś co sam o sobie mówi w drugiej osobie. Już samo to pokazuje że mamy do czynienia z paranoikiem :-)

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=s0JtAM0QNnY&feature=youtu.be&t=13m37s

   Zapładniano kobiety psami, co on znów pierdoli ten psi zbok ?. Wali mu na pustak coraz ostrzej, ten stójkowy z 13 posterunku MO w Głuszycy wpadł już na trop tego kretyna, czy dalej grzeje dupę pod piecem?.

   Chyba już czas aby go znalazł w tym zakazanym lesie i odwiózł do Stronia Śląskiego razem z operatorem który nakręca te brednie.

   A może te brednie nakręca Wilczyca ? :-). No bo przecież w Głuszycy pierdolniętej wiosce przygłupów i mutantów umysłowych typu Palczak, Jopek, kwietniołak wszyscy oni wiedzą że mutanty latają w stadach po zakazanym lesie za III zakładem :-).

   Usuń
 32. Kwiiiiiecien na etykiecie od Denaturatu który zapewne spożywasz też jest czaszka i piszczele przypadek ??????????

  OdpowiedzUsuń
 33. Cala nadzieja w tym .ze Gluszyckiego idiote zatrzymaja w Lubiazu , tam miescil sie i miesci zaklad psychiatryczny, Pampalini jedzietam plodzic chore brednie , na temat Klasztoru i okolic.
  Moze go tam zwina w kaftan bezpieczenstwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich tam w tej Głuszycy jest cała masa,żyją w zakazanym lesie za Biedronką, a kwiecień ma godnych następców :-).

   Przewozi ich po całym kraju Jopek na helikopterze...kwiecień Dyzma wciąż mówi o Boczku, to jego wspólnik :-), kiedyś byli razem a teraz znów będą wspólnie filmiki z szamba kręcić :-)

   https://www.youtube.com/watch?v=9prmfanBisA

   Usuń
 34. Tak się zastanawiam co trzeba by było zrobić by się bardziej skompromitować ? .Zwymiotować przed kamerą zdjąć porcięta a może się wypróżnić do garnka ? chociaż nie bo to już daryjusz przecież zrobił heheee kompletne dno patologia w najbardziej odpychającej formie .Fuuuj

  OdpowiedzUsuń
 35. Zauważyliście jedno że na każdym filmie kwiiiiecien co innego mówi odnośnie spotkań , inne terminy inne miejsca

  OdpowiedzUsuń
 36. Pierwsza rzecz - Kwiecień (świadomie, czy nie) propaguje neopogaństwo, moim zdaniem, jeden z najbardziej niebezpiecznych odłamów satanizmu. Nie ma mowy o jakimkolwiek kontekście moralnym tego człowieka. Druga sprawa - on PERFEKCYJNIE miesza wydarzenia historyczne z tymi swoimi bredniami.
  Konkluzja - gdzie są środowiska eksploratorów (tych prawdziwych), że klaun biega (i to jeszcze ze wszystkimi zębami) z ludźmi po lesie ?!

  OdpowiedzUsuń
 37. Mili państwo podpałka do grilla biała to nic więcej jak NAFTA + PARAFINA czyli teoretycznie paliwo nasz Głuszycki Bear Grylls popisuje się rozpaleniem ogniska przy pomocy paliwa stałego wytworzonego z połączenia nafty i parafiny :) ma chłop talent nie ma co

  OdpowiedzUsuń
 38. Punkt pierwszy programu:
  Sybilla Kwiecień przewiduje rozpalenie ogniska w lesie za pomocą rozpałki do grilla :) MOCNE !!!

  Punkt drugi programu:
  Kwiecień zamienia się z Sybilli na Modyfikowanego Genetycznie Hybrydę Mesjasza i pyta "Kim ja JESTE"

  Punkt trzeci programu:
  Modyfikowany genetycznie Mesjasz Kwiecień zamienia się w 15 latka i pyta "Kim ja Jeste" i "Po co to robie"

  Punkt czwarty programu:
  Głuszycki "filantrop" zbiera datki na alkohol, dziwki i narkotyki po czym stwierdza że jest dumny bo za swoje chleje :)

  Kim JA JESTE.

  Jam jest Harry Potter w Zakazanym Lesie.
  Tylko mi się bajki popierdoliły.

  OdpowiedzUsuń
 39. Jak człowiek z Gdańska, to nie jacyś lechici tylko lechia pany arka psy.

  OdpowiedzUsuń
 40. Ognisko,ogniskiem w nieudolny sposób rozpalone.Zastanawia mnie fakt taki, zazwyczaj krzesiwo jakie zaprezentował nam Mesjasz survivalu jak i inne tego typu rodzaju połączone są sznurkiem ze specjalną blaszką.Owa blaszka ułatwia kszesanie iskier
  jak że spawarki.Nie wiem w jaki sposób mogło komuś przyjść do głowy przeciąć sznurek i zestaw dekompletować (na jednym filmie nawet mu wylatał z rączki) to trzeba być tylko aprilem , albo nie wiem może podczas jumania komuś z plecaka sznurek się zerwał:-).A tą biała rozpałkę do grilla proponuje organizatorowi ogniska naskrobać na lusterko i wciągnąć do nosa,wczesniej formująć mini nasyp wąskotorówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha no właśnie krzesiwko ma blaszkę do skrobania na krótkim i wystarczająco długim łańcuszku by nie skrobać krzesiwka jak ryby tępym nożem i to w dodatku ze zbyt dużej odległości od miejsca i materiału zapłonowego.
   Kwiecień nawet w tak prostej sprawie łamie zasady robiąc z siebie pośmiewisko pajacując nieudolnie znawcę rozpalania ognia. To samo robi w kwestii przybliżania historii hehehe.

   Usuń
  2. Ogólnie to kupa śmiechu. Ale wydolność to Kwiecień napewno ma młodzieniaszka, Darek tutaj skromnie napomknoł i strzelił wiekiem 15, 16 lat.Ja śmiało oceniam na 9, 10 lat ale autor zapomniał dodać że to o mózg chodzi.A takie tam wybryki małolata, tu i tam nakłamać, kogoś przekręcić,nachlać się i nasrać w gara.Jakbym miał takiego sąsiada, kasował bym go pierwszy zanim uroji mu się krzywdę zrobić mi i mojej rodzinie .Cykająca bomba, niech się ktoś opamięta zanim dojdzie do tragedii, a na pasku w telewizji będzie że kogoś zasztyletował albo wyjebał kamienice w kosmos.Głuszyca to nie Somalia.

   Usuń
 41. Porównajcie sobie poniższą rozmowę Grzegorza Sanika z Romualdem Owczarkiem
  https://www.youtube.com/watch?v=nnyDaeDHl8w

  z tym co bredzi Kwiecień to są dwa równoleżnikowe światy...
  świat kultury, chęci dojścia do prawdy, wiedzy i dokumentów przeciw światowi chamstwa, prostactwa kłamstw pomówień w oparach używek i degeneracji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzioalem material, klasa i konkrety, chec otarcia do prawdy a nie pierdolenia farmazonow pod publike bez szkoly zeby skroic cieci na stowke.

   Jak chcesz zobaczyc kwietniofana to wejdz na kanal 12000szabel i zobacz co sie tam odpierdala, autor to schizofrenik i kryminalista, narkoman bezrobotny zyjacy na utrzymaniu rodzicow i ogladajacy calymi dniami zeswirowane filmy na youtubie od ktorych ma coraz wieksze jebniecie.
   Pierdoli tam zachwalajac Kwietnia, Jablonowskiego i wariatow z Rosji tworzacych filmiki w stylu archiwum x dla paranoikow o plaskiej Ziemi, wojnie nuklearnej w Europie 200 lat temu i innych swirostwach. Rozsiewa wizje dominacji swiata w jakiejs pseudostalinowskiej dyktaturze ktora nazywa Sarmatyzmem. Swir do leczenia, taka jest jego swita i ci co mu klaskaja.
   :)

   Usuń
 42. Luck 36...
  Jezeli chodzi o Pana G.Sanika? OK.jest sluchaczem .
  Ale ten WIESZCZ ...piszacy te ksiazki , aby pisac, niczym nie odbiega od Gluszyckiej Hybrydy... tworzac swoja historiie,na podstawie blednych przekazow ustnych ,oraz nic nie wartych dokumentacji,nie majacych nic wspolnego z tematem.
  Juz taki byl J.Rostkowski czy ten od UFO i nucholapki...Witkowski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O czym ty Luck36 bredzisz? Jakim sposobem nie widzisz różnicy między Kwietniem a rozmówcą Sanika. Mam nadzieję, że umiesz do 10 policzyć. Jeśli tak, to zauważysz, że rozmowa jest oparta na dokumentach. Jeśli tego nie widzisz, to naucz się chociaż do 5. Ciężka praca przed tobą.

   Usuń
  2. Dajcie linka do tego Sanika bo nie mam rozeznania o czym się spieracie.

   Usuń
  3. Gall, proszę Cię bardzo: https://youtu.be/nnyDaeDHl8w?t=1111
   Poprawka do poprzedniego wpisu o bredzeniu - to było do Anonimowego z wtorku, 17 stycznia 10:02:00, nie do Lucka 36

   Usuń
  4. Już wiem o co chodzi. Pan Saniak wydaje się być bardzo konkretnym więc skąd tu takie głosy by go porównywać do kwietnia? Jakaś prowokacja. Niechcący dopuściłem komentarz jakiegoś zajebanego prowokatora jadącego na Saniaka i jest teraz dyskusja niepotrzebna.

   i teraz do Anonimowywtorek, 17 stycznia 2017 10:02:00 CET

   frędzlu jak masz jakieś zarzuty do Pana Saniaka to wkurwejebańcu pisz argumentem, a nie skurwiałą pomawiającą retoryką. To typowe dla kwietnia i jego skurwiałych zboczonych przydupasów by bez wskazania żadnych konkretów rzucić na kogoś bezpodstawnie nieuzasadnione argumentem stwierdzenie, że Saniak opiera się na bezwartościowych dokumentach i relacjach. KONKRETY FRAJERSTWO DAWAĆ, A NIE OPLUWAĆ.

   Usuń
 43. Drogi Luck ...musze jeszcze dodac . ze Pan Owczarek ma fantazje wieksza od Dariusza hybryda.
  Twierdzi on ze - Generalowie JODL oraz Heinz Guderian ! stali nad mapami ....zdjecie ...i odmawiali Adolfowi budowe Riese...
  Glupota jakiej nawet Gluszycki Hybryd by nie wynalazl!

  Wiadome jest ze w tym czasie istnial juz rozkaz demontarzu wszystkiego co cenne,i wywiezienia w glab Niemiec.Kable nieukonczonego wezla Rudiger, byly demontowane ,wykopywane z ziemi ,przez oddzial lacznosci W RAMACH CWICZEN! ,juz od jesieni 1944!
  NIKT NIE SMIAL HITLEROWI ODMAWIAC!!!! mowi WIESZCZ!
  Tutaj wykazal sie Pan Owczarek TOTALNie NIEWIEDZA W HISTORII III RZESZY!!! BO TO WLASNIE GENERAL HEINZ GUDERIAN STARY PRUSAK.... BYL JEDYNYM GENERALEM JAKI NIE SLUCHAL HITLERA I OFICJALNIE UWAZAL GO ZA DEBILA ....ZA CO HITLER OMAL GO NIE ZDEGRADOWAL!!!!i zrobil glupote najwieksza w swojej karierze bandyty wojennego , odsowajac go od waznych dzialan wojennych!!
  Wlasnie pod koniec wojny Hitler i Jodl powrocili do lask Generala Pancernego Guderiana by zaradzil co zrobic? by ratowac Rzesze... a nie rozmawiac o BUDOWIE JAKIS GOWIEN JUZ NIKOMU NIE POTRZEBNYCH.
  General H.Guderian byl Generalem pancernym , a nie specjalista od krecich nor.
  Panu owczarkowi proponuje by zawizytowal w Tkalni Smakow celem spozycia wspanialej potrawy kotlecika a.La Dariusz Kwiecien.oraz wypicia jakiegos napoju chlodzacego ,jego bardzogoraca wyobraznie.
  SER-decznie Pana Owczarka pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PANOWIE :)
   A ja waszą konstruktywną dyskusję podsumuję tak :)
   Im więcej widzę na YT takich jak kwiecień, 12000szabel i wielu innych podobnych to utwierdzam się w przekonaniu, że badania prenatalne POWINNY BYĆ OBOWIĄZKOWE, A DLA DOBRA LUDZKOŚCI RODZENIE DEBILI POWINNO PODPADAĆ POD PARAGRAF I PRZESTĘPSTWO ZAGRAŻAJĄCE ŁADOWI, PORZĄDKOWI I BEZPIECZEŃSTWU SPOŁECZEŃSTWA, a mówiąc krótko dopuszczanie na świat takich kretynów to próba zamachu i terroryzm normalnych ludzi.

   Usuń
  2. Guderian nie był jedyny, kolejnym był Paulus, ale ja tam chuja wiem muszę darka spod sklepu w Głuszycy zapytać bo to na pewno były hybrydy...

   Usuń
  3. 12000szabel to odlot na poziomie galaktycznym. Facet jak na razie wybija sie na czolowke szurow internetowych w moim rankingu, przednia beka z ogladania szura poza momentami jak drze pojabany ryja po rusku.
   Na jego przykladzie wspaniale widac co ogladaja szury i jak grupuja sie na youtube w stada, watahy popierdolencow klepiacych sie po plecach i nawzajem opowiadajacych sobie brednie ktore indukuja tylko ich pierdolniecie.
   Tacy sa wlasnie jego fani, albo patolnia bez szkoly ktora uropila sobie ze to patriota/narodowiec/komandos i klaszcze jak glupi do sera bezkrytycznie lykajac kit, albo ludzie chorzy umyslowo, wariaci, schizofrenicy, paranoicy, popierdolency, szury, czuby, fantasci, wiejscy zoterycy, mitomani lykajacy kazdy absurdalny kit i kazde internetowe pirdolenie szalenca.
   Ogladam go ostatnio zeby sie posmiac-choc troche przez lzy bo facet ma schizofrenie-oraz poogladac wariactwo w akcji bo wariat jest bardzo plodny, wrzuca swoje popisy codziennie, dobrze po tym widac pokretny tok myslenia chorego i reakcje na komentarze.

   Wczoraj zapodal material „Dariusz Kwiecien na dyktatora Polski!”, kabaret o jakim kabareciarze nie snili.
   Sam pomysl jest tak schizofreniczny ze az zawstydza, propozycja obsadzenia (jak, kurwa chyba w snach) tluka bez szkoly z chora glowa, narkomana z urojeniami i pijaka jako glowe panstwa z wladza absolutna. Takie cos moze wysrac tylko chory, pokrecony umysl oderwanego od rzeczywistosci pacjenta. Co ciekawe ten pacjent zorbil licencjat na SGH, wypowiada sie duzo bogaciej niz Kwiecien i ma 100 razy wiecej wiedzy, ktora teraz wraca w atakach choroby pofragmentowana i wyrwana z kontekstu oraz swojego znaczenia, indukujac kolejne szajby i piramidalne bredzenia chorego.
   Swietne studium szalenstwa.
   :)

   Usuń
  4. O przepraszam, rola wioskowego głupka była kiedyś bardzo pożyteczna. Oto dowód:
   https://www.youtube.com/watch?v=9gzeNOr0b2w
   To nie ich wina, że dzisiejszy świat stanął na głowie i promuje tego typu postawy jako coś oryginalnego, ciekawego i wartego posłuchania.

   Usuń
  5. Do Anonimowy z 10:36
   Co ty znowu człowieku pieprzysz. W tym momencie https://youtu.be/nnyDaeDHl8w?t=1792 mówi o notatce ze spotkania, na którym był Guderian, gdzie Adolf zirytowany wprowadził Todt do Riese jako organ zarządzający. Kto komu coś odmawiał? Podejmowano tam decyzje m.in o Riese, więc nie było to gówno nikomu niepotrzebne. Jakim cudem Hitler starał się o audiencję u Guderiana i jego łaski i akceptację. Co to za paranoja.
   Anonimowy, chętnie zobaczymy twoją książkę napisaną w oparciu o dokumenty, które sam zdobyłeś, bo pewnie taką masz i zajmujesz się historią faktów.

   Usuń
 44. Witam.Obejrzałem wczoraj stary filmik pana Darka kręcony w Niezależnatv czy jakoś tak.Program pod tytułem stop NWO.Wylewał tam na pana wiaderka pomyj,ale nie o to mi chodzi.Pan Dariusz stwierdził,że gdy był pan kiedyś na strzelnicy(to też widziałem)to strzelał pan do jego fotografii(tego to już nie zauważyłem,chyba,że coś wycięte było).Nazwał też pana drugim Breivikiem.Odsłuchałem też kilka waszych telefonicznych rozmów i wynika z nich,że kiedyś nie byliście takimi wrogami.Nie wiem dokładnie o co poszło.Czy chodzi o tego Sawiaka czy coś innego.Jak by pan mógł przedstawić początek konfliktu w wielkim skrócie to chętnie się zapoznam i ludzie,którzy są tu nowi pewnie też.Oczywiście jak pan znajdzie czas i się panu będzie chciało.Bo nie chce mi się grzebać po tych wszystkich linkach.Z
  góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 45. Przynajmniej Ci badacza jak Witkowski , Owczarek czy inni jak gdziekolwiek widzą napis Riese nie tworzą teorii związaną z kompleksem Riese . Pamiętam kiedyś film z Helu kwiiiietnia gdzie stał przed tablicą informacyjną radaru FuMG 65 Würzburg-Riese („Wielki Würzburg”)i zaraz zaczął wymyślać związki albo najnowszy przykład film nr 60 gdzie teoria wymyślona na poczekaniu .

  OdpowiedzUsuń
 46. Do anonimowego...CO TU PIEPSZYSZ !

  DROGI anonimowy .
  Nie ogladaj glupot a poczytaj fakty, chociaz po czesci
  to nie boli. to tak zanim cos piepszniesz.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Heinz_Guderian

  A ja sobie teraz popiepsze kotlecika a.La Dariusz Kwiecien. BEZ ODBIORU

  OdpowiedzUsuń
 47. Mesjasz na blogu usunoł wszystkie komentarze z kilku jego postów.
  Się napiło bydle i usuneło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moze wytrzezwial i przeczytal?
   :)

   Usuń
 48. a od 5 października tego samego roku był dowódcą 2 Armii Pancernej[6]. Jego czołówki pancerne w krótkim czasie zajęły Smoleńsk, a gdy był już gotów do ruszenia na Moskwę, nakazano mu wykonać zwrot na południe, w kierunku Kijowa. 25 grudnia 1941 odsunięto go od dowodzenia i przeniesiono do rezerwy z powodu konfliktu z feldmarszałkiem Güntherem von Kluge i za wydanie rozkazu cofnięcia się wbrew dyrektywom Hitlera[24].

  Po klęsce Niemców pod Stalingradem Guderiana przywrócono do czynnej służby i 1 marca 1943 roku mianowano Generalnym Inspektorem Wojsk Pancernych (niem. Generalinspekteur der Panzertruppen)[6]. Na stanowisku tym miał odpowiadać za szkolenie, rozbudowę i wykorzystanie bojowe niemieckich sił pancernych. Dzięki przyjaźni z Albertem Speerem udało mu się wymusić zwiększenie produkcji czołgów, modernizowanych według jego własnych wskazówek. Udało mu się też zablokować decyzję o wstrzymaniu produkcji czołgów PzKpfw IV, które – choć pod względem możliwości bojowych gorsze od ówczesnych czołgów radzieckich – były bardziej niezawodne i łatwiejsze w obsłudze od nowych PzKpfw V Panther i PzKpfw VI Tiger.[potrzebny przypis]


  Czytanie nie boli , to prawda.

  OdpowiedzUsuń
 49. DODATEK 3

  OPRACOWANIE PROSTEGO HUTMENA

  Kim jest Dariusz Kwiecień.

  https://www.youtube.com/watch?v=Q0py88_Knq4

  Jak zwykle Prosty Hutmen celnie wyłapuje debilizmy i patologie dariusza kwietnia, który przyznaje, że jest na poziomie umysłowym nastolatka.

  OdpowiedzUsuń
 50. Po pierwsze, to rozmawiałem z kolejną moją znajomą psycholożką - nakreśliłem jej w kilku zdaniach obraz Kwietnia. Nadmieniła coś o zespole paranoidalnym albo o chorobie afektywnej, dwubiegunowej. Powiedziała, że zapozna się z materiałami Kwietnia i potem powie coś konkretniejszego. Po drugie, sprawy rodzinne skierowały mnie w okolice Buska Zdrój dalej Staszowa. Dysponując godzinką czasu pojechałem do wsi Tuczępy i Podlesie. Faktycznie, w tych wsiach znane jest nazwisko Kwiecień, jednak nikt nie pamięta ludzi, którzy by wyemigrowali na Dolny Sląsk. Dopiero człowiek właśnie o nazwisku Kwiecień skierował mnie do 90 - letniego dziadka o tym samym nazwisku. Znalazłem dom, niestety nie miałem już czasu na rozmowę. Nakręciłem nawet filmik z tych poszukiwań. Chcę pozostać anonimowy, więc ktoś może mi doradzi, jak udostępnić taki film a pozostać anonimowym. Nie dysponuję dużą ilością czasu, więc wszystko może potrwać ale postaram się, dotrzymać słowa.

  OdpowiedzUsuń
 51. Jak masz konto w G+ to wstaw na dysk google i wyślij linka.

  OdpowiedzUsuń
 52. Ostatnio przesłuchałem kilka programów z barskim Nie uwierzysz jaki to pojeb a zgrywa się na badacza światowej sławy .Taki kwiecień od UFO oszust od zdjęć i paranoik chyba największy dekiel w sieci od ufo a najgorsze jest to że debile łykają te jego opowieści jak świeże bułki .Kurwa co on pierdoli to przechodzi ludzkie pojęcie .

  OdpowiedzUsuń
 53. Ktoś kojarzy czy ten wuj Kwietnia, który miał zostać zabity przez żołnierzy wyklętych za służbę w milicji, to działał w tych Tuczępach czy na Dolnym Śląsku? Jakby to było wiadome, to spróbowałbym poszukać jakichś materiałów na temat jego śmierci. Oczywiście dobrze by było znać jego nazwisko, bo wuj - to brat matki, a więc nie Kwiecień.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.