sobota, 26 listopada 2016

Animal Lovers Dariusz Kwiecień & Marek Sęk

Animal Lovers Dariusz Kwiecień & Marek Sęk

WSZYSTKO O MARKU SĘKU NA OSOBNYM BLOGU: https://odchylenia-psychiczne.blogspot.com/2015/08/marek-sek-odchylenia-zboczenia.html?showComment=1440365970803

Temat na forum rir2kontrowersje: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/dariusz-kwiecien-w-oczach-youtuberow-filmy-o-dariuszu-kwietniu,26/animal-lovers-dariusz-kwiecien-marek-sek,369.html#5191

Materiał o kwietniu i sęku macie też na osobnym serwerze: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQlE0ME44alM0Zmc

Widzisz dwóch zoofilów i pedofilów trzymających razem i wzajemnie się broniących. Kwiecień ewidentnie i koniczyna mają sympatię do marka sęka, któremu udowodniłem zoofilię i pedofilję. Ten zaś wykazuje sympatię do kniczyny, ale udaje, że odciął się od kwietnia, co jest prawdą, ale pod względem historycznym, a nie skłonnościowym.
Reszta w komentarzach.

Wizytówkę kwietnia i jego chore nagrania na sekretarkę telefoniczną znasz? Jak nie to są na górze bloga w dziale wizytówka kwietnia.


DODATEK 1
DARIUSZ KWIECIEŃ
ZŁOTA RĄCZKA - CIEPŁA RĄCZKA, MOKRA RĄCZKA
Jakże to bydle skurwiałe w ostatnim czasie wyżywało się na mnie rozgłaszając, że zbankrutowałem, że straciłem dom, firmę i wszystko, że zawiesiłem działalność gospodarczą bo nie płaciłem zusów i podatków! Ileż ta skurwiała Głuszycka jebana kurwa wylała na mnie pomyj w tej kwestii usiłując zdyskredytować w oczach internetowej społeczności, a ti co się okazuje?
Okazuje się, że sam miał niegdyś działalność, która nawet nie wiadomo kiedy była rozpoczęta, ale na pewno zakończona w 1999roku pod tytułem ZŁOTA RĄCZKA DARIUSZ KWIECIEŃ.
Co ciekawsze adres jaki podał podczas rejestracji działalności nie istnieje, przynajmniej nie ma takiego domu w google mapach jak Kresowa 36 !!! Jest kresowa 30 i koniec, numeru 36 nie ma na żadnej mapie.
Czyżby april złota rączka założył lewą działalność by w razie czego być nieosiągalnym dla fiskusa i zusu? W każdym razie jak się dowiedziałem Głuszyckie bydle wyrejestrowało swą działalność i tyle. Pytanie dla czego? Czyżby dla tego samego o co oskarżał mnie? No jasne, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Na bank nie płacił składek do ZUS i grosza podatku nie odprowadził i dla tego działalność musiał zamknąć.
Ale wiecie co? Tak się składa, że mam dwie znajome w Zusie i jednego w US i sprawdzę to w najbliższym czasie.
Tymczasem screen z wyszukiwarki GUS:
http://zapisz.net/images/184_z_ota_r_czka_dariusz_kwiecie_.jpg
Pewnie ciekawi was skąd mam jego NIP i Regon?
No cóż szpiedzy gangu fryzjera działają prężnie i są wszędzie nawet w CBŚ :)niedziela, 20 listopada 2016

Zostałeś oszukany? Wprowadzony w błąd? Namówiony do nie zgodnych z prawem działań przez kwietnia?


Wszystkie osoby czujące się w jakiś sposób pokrzywdzone przez kwietnia proszę o kontakt. Pokonajmy go razem, nie pozwólmy żeby chodził wśród nas bezkarnie okłamując i narażając ludzkie życie na niebezpieczeństwo poprzez nieodpowiedzialne kontynuowanie nielegalnej działalności przewodnika i pseudo historyka naciągającego ludzi na płacenie mu bez żadnej legalnej działalności pieniędzy za te dezinformacje i wymysły...


czwartek, 3 listopada 2016

Bandyta z Głuszycy po raz kolejny sieje intrygi, pomówienia i oszczerstwa nie mające nic wsólnego z prawdą

Dariusz kwiecień ten chory paranoik i skurwysyn z Głuszycy po raz kolejny nakłamał na mój temat i przedstawił mnie w nieprawdziwym świetle twierdząc, że jakoby przegrałem jakąś sprawę w sądzie z Dariuszem Jastrzębiem, co jest nieprawdą bowiem jak powiedziałem i wyjaśniłem na materiale nie była to rozprawa sądowa tylko posiedzenie pojednawcze, na którym doszło do porozumienia za zgodą obu stron i koniec.
No, ale ta kurwa moralna dariusz kwiecień widzi w tym moją przegraną, co jest oczywistą nieprawdą bowiem całym przegranym w całej tej sprawie jest koniczyna, ta ludzka szmata i ścierwo ukrywająca się tchórzowsko. Przegranym jest również kwiecień bowiem to on i koniczyna na jego blogu dali popis absolutnego skurwienia moralnego przez ostatnie dwa lata, co możecie zobaczyć na materiałach na YT.
Przegranymi są również ci, którzy bezpośrednio lub pośrednio ukrywają tego skurwysyna koniczynę.
Resztę dopiszę w swoich komentarzach i odpowiem na ewentualne pytania.

Przydatne linki do tego materiału:
Temat na forum: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/najnowsze-filmidla-i-produkcje-youtub-owe-dariusza-kwietnia,52/tomasz-sidor-gall-anonim-kolejna-sprawa-przegrana-w-sadz,253.html
Dział na blogu kłamstwa riese poświęcony Dariuszowi Jastrzębiowi z relacją z posiedzenia pojednawczego: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/dariusz-jastrzab-krosoft.html
Oryginalny materiał dariusza kwietnia: https://youtu.be/G4ckx9HZEkQ
Play lista z debilizmami dariusza kwietnia: https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc
Kącik koniczyny i morda łajdaka prowadzącego bloga antysidor: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny-poznaj-twarz.html
Blog o PEDOFILU I ZOOFILU Marku Sęku, którego broni dariusz kwiecień i dowody na jego upodobanie do dzieci i zwierząt: http://odchylenia-psychiczne.blogspot.com/


DODATEK 1
Mamy jeszcze jeden materiał podobnego typu, w którym kwiecień pisze, że rozmowy telefoniczne jakie z nim prowadziłem zostały sfabrykowane i to podobno było udowodnione 3 lata temu w sądzie:

Paranoja Dariusza Kwietnia w rozmowach telefonicznych z Tomaszem Sidorem podobno sprefabrykowana

 
https://www.youtube.com/watch?v=Y9EQ5G_vxdY&feature=youtu.be

Kolejny to przykład na kłamstwa głupka z Głuszycy.

Zobaczcie do czego ten skurwysyn jest zdolny i do jakich prostackich kłamstw, które z łatwością można mu udowodnić. To jest właśnie choroba umysłu, tak się właśnie przejawia.
Pierdolony skurwysyn teraz się wypiera własnych słów kłamiąc, że te rozmowy były sfabrykowane, ale skoro tak i skoro jak twierdzi zostało to udowodnione w sądzie to niech to udowodni i pokaże na te sprefabrykowanie rzekome sądowe dowody.
KWIECIEŃ TY SZMATO SCHIZOFRENICZNA KURWO PARSZYWA, MENDO, FOLKSDOJCZU, KOMUCHU, PIJAKU, NARKOMANIE, HANDLARZU MATERIAŁAMI WYBUCHOWYMI POKAŻ DOWODY NA SPREFABRYKOWANIE TYCH ROZMÓW!!!!


Nie zapomnij posłuchać jak ta moralna kurwa kwiecień bełkotał w schizofrenicznym zwidzie do mnie przez telefon. Patrz wizytówka kwietnia na górze bloga!