czwartek, 28 lipca 2016

Kolejne oszczerstwa i pomówienia łajdaka i szui z Głuszycy. ŻMIJOŻERCA płodzi kolejne kłamstwa i farmazony.

W poprzednim temacie nie zrobiłem opisu do ostatniego materiału kwietnia więc wstawiam go tu ponownie by nadrobić zaległość choć już sami zdążyliście skomentować ten materiał w poprzednim temacie.

Głuszyckie Kopalnie Uranu - Dariusz Kwiecień lipec 2016

ZAMIAST OPISU PEŁNA WERSJA POWYŻSZEGO MATERIAŁU Z KOMENTARZEM NARRACYJNYM
Ze sporym opóźnieniem ze względu na modernizację systemu "łoperacyjnego" w komputerze, ale macie kolejne dementi bredni wypowiadanych przez kwietnia.
Mamy kolejne wyssane z palca historie, propagandę o wervolfie rodem z PRL-u i powoływanie się na nieistniejących świadków. Miłego słuchania.
W TYM ODCINKU KOMENTUJĘ CAŁY JEGO MATERIAŁ BEZ CIĘĆ.
Znów kolejna porcja mitów i legend, zmyślonych historii i nigdzie nie istniejących świadków.

Sprostowanie:
w jednej kwestii się pomyliłem i pochopnie ZANEGOWAŁEM, że Anglicy zatopili statek z więźniami z Auschwitz https://pl.wikipedia.org/wiki/SS_Cap_Arcona Posypuję głowę popiołem.

W materiale mówię o zatopieniu przez Rosjan trzech statków Niemieckich z Niemieckimi uchodźcami o czym mówi film pt. Morze Śmierci. Opis filmu:
Zatonięcie trzech statków z niemieckimi uchodźcami w wodach Bałtyku było jedną z największych tragedii morskich w historii. Zginęło wówczas 20 tysięcy osób. Pod koniec II wojny światowej, w obawie przed radziecką inwazją, miliony niemieckich cywilów chciało uciec z kraju. Kobiety, dzieci i ranni żołnierze tłoczyli się w polskich portach. Na morzu czekały sowieckie łodzie podwodne gotowe do ataku. Statki - Wilhelm Gustloff, Steuben i Goya - zostały zatopione. Widzowie zobaczą podwodne zdjęcia wraków. Ci, którzy przetrwali, po raz pierwszy dadzą świadectwo wielkiej traumy. Tragedię radziecki wywiad skrywał przez lata, a Aleksander Marinesko, kontrowersyjny dowódca łodzi, która storpedowała statki, jest uważany w Rosji za bohatera.

Stanowisko ogniowe - Głuszyca 07 . 2016 - Dariusz Kwiecien


Jeszcze nie wysłuchałem materiału, a już widzę w opisie jak kłamliwy skurwysyn pomawia mnie w opisie filmu o wyznaczenie nagrody za jego pobicie:
I już wiem od naszego czytelnika, że kwiecień mówi coś o jedzeniu żmij:

Knur atakuje z roweru ponownie.
1) Przyznaje, że wpierdala żmije, które są pod ochroną.
2) Umawia się niby z pseudogrupą nad stawem, chwilę później popierdala w inne rejony - żenująca ściema ;)

NAJNOWSZY MIX
DARIUSZ KWIECIEŃ I ŻMIJE SS

Podziękowania dla naszego czytelnika Ojca Kanonika.

Pan Dariusz i Żmije 
https://www.youtube.com/watch?v=xcCKeGiDqIA
Jeszcze nie skomentowałem tych materiałów, a w komentarzach i na YT pojawiło się mnóstwo komentarzy drących łacha z tego przygłupa. Powyższy materiał Dariusze Eksploracji dobitnie pokazuje głupotę tego Głuszyckiego szkodnika i kłusownika.

Komentarz do materiału Stanowiska ogniowe Głuszyca


Kwietniowi jebie na dekiel coraz bardziej, na początku już opowiada o tym jak utrącił głowę figurce św. Barbary nazywając ją Kingą i bożkiem wokół, którego odprawiane były obrzędy. Przy okazji znów pomówił mnie o jakiś donos w tej sprawie do Watykanu i kurii Wrocławskiej, która podobno wysłała do tej sztolni gdzie była ta figurka jakiegoś wysłannika, po czym wejście do tej sztolni podobno zostało zaplombowane by uniemożliwić odprawianie obrzędów. Co za brednie nawalonego debila.

Ciekawostką jest, że kwiecień powiedział, że dzięki jego działaniom do Głuszycy przyjeżdża bardzo dużo turystów///kłamstwo/// i jakiś człowiek wkurzony na niego zastraszył władze Głuszycy, co sugeruje kwiecień, że przez kwietnia zostaną wstrzymane dotacje unijne, jeżeli dalej będzie działalność kwietnia akceptowana. Kolejny wymysł debila. Nikt z Głuszycy, a tym bardziej władze jego działań nie akceptuje to wymysł kwietnia.

W 13:10 kwiecień ponownie pomawia mnie o pisanie donosów i kłamie, że toczą się wobec mnie jakieś procesy, i że poniosę jakieś straszne konsekwencje. Tylko za co??? Debil zajebany jak zwykle kłamie i usiłuje swymi skurwiałymi pomówieniami i nieprawdziwymi informacjami zdyskredytować moją osobę.

Kwestia 200 letniego karpia-kompletny wymysł kwietnia. Tam nie ma żadnego karpia.


Od m/w 15 minuty kwiecień wypowiada szereg nieprawdziwych kłamstw pod moim adresem i Karola Sawiaka.  Zarzuca nam, ze wynajdujemy ludzi na naszej klasie i portalach, którzy jakoby potwierdzają brednie kwietnia i ich oczerniamy i wyśmiewamy. Kolejny stek kłamstw i pomówień.  Dalej kwiecień kłamie, że wytoczyło mi sprawę 30 osób z czarnej listy przyjaciół kwietnia, co jest również kłamstwem. Za to prawdą jest, że tylko jedna osoba to uczyniła Henryk Patronowicz i sprawa jeszcze nie jest zakończona, i jak już całkowicie się wyjaśni to pełną relację z tej sprawy wam przedstawię. Jedno mogę już powiedzieć, ze Patronowicz w tej sprawie dopuścił się oszustwa składając przed sądem fałszywe zeznanie i dowody.
Dalek to bydle kłamiąc sugeruje, że organizacja Still Hil mnie sponsoruje i, że ja jakoby w jakimś poście błagałem by mnie ktoś dobił, bo już jakoby sam nie wiem, co ze sobą zrobić. Kolejne wymysły idioty i kłamstwa.

Dalej kwiecień sugeruje, że ktoś z radnych Głuszycy wydzwania do niego i go czymś straszy.
Najwyraźniej mająco już tam serdecznie dość i tych jego opowieści rzekomo odkrywających prawdę o tych terenach. W dodatku dalej sugeruje, że włodarze tych okolic posiadają teczki na różnych ludzi, którzy potwierdzają opowieści kwietnia i ich szantażują by nie ujawniali prawdy. Oczywiste kłamstwo i wymówka tłumacząca, dla czego jego świadkowie nie chcą się ujawniać i mówić wprost o tych rewelacjach, jakie wymyśla.

Dalej kwiecień twierdzi, że ma osobiście napisanych kilka książek i dementuje nasze podejrzenia, że to Dużyński mu pisze większość tekstów, co jest prawdą, bo na blogu kwietnia jest sporo wpisów pisanych kompletnie nie pasująco do analfabetyzmu kwietnia, a jakoś dziwnie podobnych w stylu do opisów z książek Dużyńskiego.

Dalej nasz żebraczyna dziękuje tym wszystkim za wpłaty po 5-10 zł. na wydanie jego książek i z ubolewaniem wyraża zrozumienie, że rozumie, iż nie każdego stać na przelanie ponad 30 tysięcy złotych na wydanie 5 książek. To, co powiedział to zwyczajna żebranina i próba naciągania naiwnych na kasę.

Dalej kwiecień dziękuje jakiejś inwalidce za wpłatę 150zł i zapewnia, że nie zaprzestanie kręcenia swych materiałów i, ze dalej to będzie robił coraz intensywniej. Hahaha idę o zakład, że nikt mu żadnej kasy nie wpłaca jak  twierdzi w tym materiale, a mówi tak bo myśli, że jak to powie to znajdą  się naiwniacy do takich wpłat.

W 26 minucie kwiecień mówi, że gdyby Sidor i Sawiak dorwali obraz koniczyny-tego wielbiciela kwietnia- to by mu zgnoili Zycie, dla tego na ukryte forum kwietnia mają dostęp tylko ci, którzy ujawniają swe zdjęcie. Otóż po pierwsze my znamy obraz koniczyny, który widnieje w kąciku koniczyny, a co do zgnojenia mu życia… no cóż to się stanie, bo ów skurwiel koniczyna sam je sobie zgnoił swym postępowaniem, a to, co robi razem z kwietniem wobec mnie i Karola Sawiaka to jak nie nazwać jak właśnie podłym gnojeniem poprzez dziesiątki plugawych oszczerstw i pomówień wypisywanych na blogu koniczyny i wypowiadanych w takich właśnie materiałach przez kwietnia?
Kwiecień mówi, ze by uczestniczyć w jego forum należy napisać do niego na maila i wyrazić zgodę uczestniczenia w nim hehe-już się tam zapisuję.
Podam fałszywe dane, jakieś zdjęcie z neta i ciekawe jak debil pozna czy to prawdziwy ktoś czy fałszywy. Ale ten kwiecień wymyśla brednie.

KWIECIEŃ ŻMIJOŻERCA!
W mniej więcej 30 minucie kwiecień mówi, że jakby trafiły się teraz jakieś żmije to byśmy zobaczyli jak się oprawia żmije i przyznaje, że żywi się żmijami i czasem je zjada.
Co za idiota i debil. Chwali się zabijaniem gatunku chronionego. Już to jest kolejnym dowodem, że mamy do czynienia z kompletnym świrem i szkodnikiem.
Fragment z wypowiedzią o zjadaniu zmij macie powyżej w mixie

PRZYCZYNA CHOROBY UMYSŁOWEJ KWIETNIA WYJAŚNIONA
LATAJĄCE KLESZCZE OBSIADAJĄCE KWIETNIA
KWIECIEŃ JEST CHORY NA BORELIOZĘ
JEGO MÓZG ZAATAKOWAŁY BAKTERIE PRZENOSZONE PRZEZ KLESZCZE
Kwiecień mówi, że ciągle go obsiadają kleszcze i nic mu się nie dzieje, a jednego to nawet nosił dwa tygodnie!
I tu mamy odpowiedź dla czego kwiecień cierpi na schorzenie umysłowe,  którego  nie jest świadom.
Raz, że na 100% ma boreliozę, która właśnie objawia się zmęczeniem i zadyszką, a dwa, że borelioza ma wpływ na pracę szarych komórek jak też inne bakterie przenoszone przez kleszcze. Wystarczy poczytać o zagrożeniach ze strony kleszczy by to wszystko wiedzieć.
Kwiecień jest po prostu zarażony boreliozą i innymi bakteriami atakującymi mózg. I wiedzcie, że to jest ZARAŹLIWE, bo borelioza jest zaraźliwa.
Co więcej, kwiecień twierdzi, że nic mu nie jest, a jak się dobrze przyjrzycie jak ciężko nie tylko dyszy, ale i stąpa po ziemi to będziecie widzieć, że jeszcze innym skutkiem choroby na boreliozę jest ból mięśni nóg, przez co chodzenie zdaje się być ciężkie i toporne.
To dla tego kwiecień ledwo chodzi i dyszy, a tłumaczy to wysiłkiem w trudnych warunkach.
I dla ciekawości powiem, że wysiłek czasem chwilowo ten ból niweluje, ale już po kilku chwilach odpoczynku wraca., co objawia się ponownym przymusem wkładania wchodzenie większego wysiłku.

Wszystkiego  nie skomentowałem, bo się nie da, za dużo tych bredni. Z resztą wy to już zrobiliście w komentarzach po części.
Co do kwestii stawów i innych terenowych kwestii nie wypowiadam się, bo trudno mi je zweryfikować. To już robota mieszkańców Głuszycy i znawców tych terenów.

KOMENTARZ DO CAŁEGO TEGO MATERIAŁU W KOLEJNYM ODCINKU Z NARRACJĄ DEMENTUJĄCĄ WSZYSTKIE WYMYSŁY KWIETNIA

ZOBACZ TEŻ NA YT W WIĘKSZYM FORMACIE I DODAJ KOMENTARZ:
https://www.youtube.com/watch?v=JIHfe495dY8&feature=youtu.be

Poprzedni materiał jest już skomentowany i uzupełniony-patrz góra wpisu.
Dziękuję wszystkim za już napisane komentarze dementujące brednie kwietnia w obu tych materiałach.

Wizytówka kwietnia jak zwykle lekturę obowiązkową dla nowicjuszy, którzy chcą poznać podłe zachowania chorego psychicznie sukinsyna.

sobota, 23 lipca 2016

seria bredni ŻEBRAKA Z GŁUSZYCY.ŻEBRAK Z GŁUSZYCY ZNÓW CHCE NACIĄGNĄĆ NA KASĘ NAIWNIAKÓW.
ŻEBRANINA I WYCIĄGANIE ŁAPY DO LUDZI, A JESZCZE NIEDAWNO CHWALIŁ SIĘ MIESZKANIEM KUPIONYM W GŁUSZYCY I PRACĄ ZA 25 TYSIĘCY ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE NA BLOGU SWEGO WIELBICIELA KONICZYNY.

Losy Bartnika ....BUA HAHAHAHAHAHAHA!
Kolejne pierdolenie i urojenia hahahaha.
CYTAT:
Dzisiaj na ul Boh . Getta w Głuszycy zatrzymała mnie grupa turystów , których bardzo serdecznie pozdrawiam ,  mieli ze sobą notes , zeszyt , a w nim zapisana historię Bartnika data rok 1957 . Moje zapiski pochodzą z 1978 , czyli ta opowieść była wielokrotnie przepisywana . Tylko w jakim celu i gdzie jest źródło , czyli oryginał .
To są urojone wymysły. Nie spotkał żadnych turystów z żadnymi notesami jakoby wcześniej niż jego ze spisanymi historiami o fikcyjnej postaci Bartnika.
Pytając gdzie jest oryginał sam sobie zaprzecza, bo kiedyś twierdził, że spisywał swój notes z oryginału.

Teraz przebywa u mnie grupa Anglików , jutro robimy Dolinę Pełcznicy i stary zamek . Są bardzo zniesmaczeni aferą ze złotym pociągiem i jest mi bardzo miło , a wręcz jestem dumny iż przyjeżdżają tu dla mnie .
Pic na wodę, nie ma żadnych Anglików i nikt nie jest zniesmaczony sprawą złotego pociągu.
A ostatni fragment to autoreklama debila i psychola, który już standardowo stawia się w świetle super popularnego.
Ja też mogę napisać: jestem dumny, bo piszą do mnie z całego świata i dziękują, że gnoję gnoja z Głuszycy.

Kilkudziesięciu turystów w ciągu tygodnia , którzy przyjechali do Głuszycy tylko dzięki temu iż trafili na mojego bloga ...
Kto ich widział???

ŻEBRANINA
- Losy Bartnika ,
- Jarecki - mit czy prawda ,
- Przekleństwo Sobonia oraz Dariusz Kwiecień - Riese Inna Rzeczywistość ,
są gotowe do druku . Tylko proza życia brak funduszy na wydanie i tu moja prośba o jaką kol wiek pomoc finansową . Z góry bardzo dziękuję .
Ty zajebany naciągaczu, całe te opowieści o Bartniku to twoje urojenie na potrzeby wyłudzania kasy od naiwniaków. Tak samo jak inne brednie jakoby czekające na druk.
A jeszcze skurwysynu niedawno, co ja mówię wiele razy mówiłeś ŻE NIC NIE ROBISZ ZA KASĘ, A TERAZ ŻEBRZESZ BY WYDAĆ KSIĄŻKI NA, KTÓRYCH BĘDZIESZ ZARABIAŁ.
Ty pierdolony oszuście, dwulicowy naciągaczu, złodzieju i degeneracie umysłowy.

Kolejna zagadka Riese ...


Do tego dochodzą tzw okazy znalezione w Lubece 3 maja 1945 , ludzkie płody w rożnym stadium rozwoju  wszystkie - dzieci - miały pępowiny i były podłączone do dziwnych termosów , przypominających gaśnice wszystkie były ustawione w długich szklanych skrzyniach przypominających trumny ..... 
Gdzie są na to dowody?
Kolejne urojone termosy podłączone do noworodków we łbie mitomana.

I co dalej ....Po pierwsze tekstu nie napisał kwiecień tylko jakiś inny świrek, który buszuje po necie i zbiera teorie spiskowe sypiąc tu nigdzie niepotwierdzonymi faktami i datami.
Można jedynie zgodzić się z tym, że faktycznie wytłumaczeniem bezwolności mas wobec różnych zbrodniczych i nikczemnych posunięć władz na przestrzeni dziejów można tłumaczyć oddziaływaniem jakiejś nam nieznanej technologii lub chemii otępiającej masy.
Zaś to czy Himmler miał marzenie w postaci broni sterującej ludźmi to już wymysł głuszyckiego debila.

NOWY PARTNER/FAN ekshibicjonisty KWIETNIA DO…
EXSPLORACJI….czy tylko?

Peter z Czech 

 https://www.youtube.com/watch?v=9IkgYb0i1Fk

Kolejny klon kwietnia, jako nowy partner kwietnia. Stoi dwóch imbecyli i pierdoli o drążonych chodnikach,  o których nie ma żaden pojęcia i nawet nie wiedzą gdzie jakieś są.
Frajer łazi po wertepach gdzie nic nie ma i nie było i wpiera, że tu widać jakieś pozostałości po kolejce wąskotorowej gdy już samo ukształtowanie tego terenu to wyklucza. I jeszcze wciska, że kilka lat temu były tu podkłady kolejowe. A gdzie są teraz? Zniknęły, co? Hehehe, co za bzdury.
Potem kwiecień jara się jakąś zasypaną kopalnią, nie wiadomo faktycznie czy w ogóle istniejącą, ale nawet, jeśli takowa istniała i została zasypana to, co w tym takiego rewelacyjnego? Wiele kopalni było zasypywanych ze względów bezpieczeństwa.
Słyszymy o kolejnym tajemniczym człowieku potwierdzającym jego brednie. Tym razem to jakoby mieszkaniec Głuszycy o ksywie Palczak hehe. Nie istnieje ktoś taki w Głuszycy-zapewniam.
I takie głupie przejęzyczenie, kolejne typowe dla debila:
Nakładaliśmy moje mapy na niego…
Czyli kwiecień swego palczaka okładał swoimi mapami hehe, co za analfabeta językowy, nawet nie umie się wysłowić i powiedzieć, że nakładał swoje mapy na jego mapy, a nie na niego J
Ale najlepsze są opowieści, że jak szli Niemcy na Pragę to Czesi uciekali na naszą stronę, a Polacy na Czeską hehe, co za debilizmy.
Dalej debil wymawia się i tłumaczy dla czego ostatnio nie uczestniczy w eskapadach terenowych zasłaniając się chorą matką i prosi by go przez to nie nachodzić bo się bidulka musi nią opiekować. Eh, czego to wariat nie wymyśli by mieć wytłumaczenie na coraz mniejszą popularność i coraz mniejszą liczbę chętnych na przyjazdy do niego na te jego pierdolekcje.
Pierdolenie o nowych poznanych historiach, listach itd. Można włożyć między bajki z mchu i paproci. Ten debilnie dociera do żadnych nowych historii, ani listów, ani dokumentów, ani map, ani świadków.
Podsumowując:
Mogłem nic nie komentować i napisać krótko, cokolwiek powiedział to kłamstwo i wymysł, i nie rozminął bym się z prawdą.
Ale na koniec posłużę się cytatem Ma Bu, który doskonale podsumował kwestię jaką kwiecień w tym materiale opowiedziało rozstrzelanych ludziach niedaleko miejsca gdzie stoi. Cytat pochodzi z następnego wpisu kwietnia na jego blogu:
· 
Ma Bu20 lipca 2016 19:00  kliknij by przejść do komentarza.
Darek, z konieczności dziejowej, muszę pisać na tej stronie – sam chciałeś (możesz niepublikować, jak uważasz). Mówisz w materiale „Peter z Czech” o 40-50 osobach zamordowanych. Zakładając optymistycznie, że mówisz prawdę, nie ma w ludzkim pojęciu, tego co powiedziałeś: „ … nikt nie udzieli żadnej pomocy, sprawie zostanie łeb ukręcony i za chwileczkę nie będzie w ogóle tematu”. Być może, leżą tam ludzie, których rodziny do dnia dzisiejszego ich szukają?!
Słyszałeś, może coś o stowarzyszeniu „Pomost”? (i zapewne wiele innych)??? Ci ludzie szukają i znajdują i ogłaszają !!!
„13 lipca 2016 r. przeprowadziliśmy ekshumację szczątków żołnierza niemieckiego w Kobylicach, pow. kędzierzyńsko-kozielski. Został on pochowany w stanowisku strzeleckim w kształcie litery „L”, znajdującym się w pobliżu wiejskich zabudowań. W jego wnętrzu zdeponowano także parę wojskowych butów. Przy szczątkach nie odnaleźliśmy żołnierskiego znaku tożsamości.”
dalej,
„5 lipca 2016 r. odbył się pogrzeb sześciu czerwonoarmistów, których szczątki ekshumowaliśmy w 2015 r. w miejscowościach Siedlec i Bieniów, pow. żarski. Zgodnie z decyzją Wojewody Lubuskiego zostali pochowani na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich w Żarach”.
Wejdź na stronę i zobaczysz, co należy robić z takimi sytuacjami. Tu się szuka, nawet jedną osobę!!!
To co ty robisz, to jest zwykłe barbarzyństwo lub zwykłe kłamstwo, dla poklasku.
p.s. podaj natychmiast namiary tego miejsca.

Wystarczy jeden świadomy błąd ....


O jakich faktach on pierdoli?
Po co ja pytam skoro od dawna wiem/y, że żadnych sprawdzonych faktów poza urojonymi nie podaje.
I o jakim świadomym błędzie on też pierdoli? On zawsze popełnia błędy, a teraz się tłumaczy, że niby świadomie by nie wyjść na większego debila niż jest.
I jak  mówię nie ma żadnych potwierdzonych zeznań, że Niemcy składali ofiary z ludzi, choć zaiste patrząc na sprawę w szerszym kontekście, ale nie tym w jakim kwiecień to ukazuje można się dopatrywać pewnych działań tych sterujących całą machiną wojenną, wskazujących, że ktoś z tych wszystkich umęczonych chciał zrobić pewien rodzaj ofiar. Ale jak mówię to jest szerszy kontekst wykraczający poza rozumowanie i dostrzeganie kwietnia.


A ile osób pamieta o dacie 1410 VII 16


Pierdolony jebany matoł się chwali, że niby pamięta datę bitwy pod Grunwaldem tyle, że ona nie miała miejsca 16 lipca tylko 15 lipca 1410 DEBILU. Tak pamiętać to każdy potrafi. Wszyscy wiemy, że bitwa taka była w 1410 i się nie wychylamy jak dnia nie pamiętamy i nie robimy z siebie idioty.
A idiota gdyby nie TV lub Internet to w ogóle nie wiedział by, że taka bitwa była bo gdy uczono o niej w szkole młody debil ganiał na wagarach po dziurach w terenie i zabawiał  się w wysadzanie kotów.

17 IX 1939 ..


W świetle faktów historycznych trudno stwierdzić, kto taki rozkaz wydał. Podsumowali to:
Rydz wydał rozkaz żeby nie walczyć z sowietami? Mi mówiono, że to gen. Juliusz Rómmel wydał bezprawnie rozkaz: sowietów traktować jak sprzymierzeńców.
W zasadzie nie ma dowodów, że to Rydz wydał taki rozkaz. Okazuje się, że do poszczególnych jednostek docierały meldunki o różnej treści. Niekiedy nawet nie były podpisane, więc odpowiedzialna za to jest pewnie V kolumna.

Jakiś czas temu znalazłem stronę traktującą o zdrajcach we W'39, tylko nie pamiętam adresu. Znajdę to wkleję.

Panika wśród polityków ...


Zwykłe pierdolenie nawiedzonego siewcy apokalipsy i pozera chwalącego się znajomościami wśród polityków, których nie ma.
  

Znów w kółko powtarzana fraza-przepowiednia wariata w nawiedzonej formie.
Wszystko co ten przygłup tu napisał to napisał o sobie samym czyli:
Pieniactwo , karłowatość intelektualna , zazdrość , brak realizmu życiowego objawiający się konsumpcjonizmem prowadzącym do odrętwienia umysłowego podatnego na manipulacje elit rządzących .
Wszystko to jest udowodnione kwietniowi na tym blogu dawno temu. A do tego dochodzi zwykła ciemnota i wiara w zabobony, które kwiecień sam sobie wymyśla z racji choroby umysłowej i urojeń.
Polecam komentarze pod jego notką szczególnie Ma Bu.
  
 

Co za brednie. Nigdzie nie ma żadnych podań w historii udokumentowanej, a były by gdyby to była prawda i byli by świadkowie, że składano tego typu ofiary we wszystkich obozach koncentracyjnych dla Hitlera.
 Niemniej nie można wykluczyć zwichrowania umysłowego pod tym względem rządzących na przestrzeni wszelkich epok w dziejach historii ludzkości, ale by tego dowieść trzeba sięgnąć do dawnych podań i zapisków również biblijnych i innych religijnych ksiąg.
 To co pisze kwiecień to tylko jego odczucia nie poparte żadnym wywodem dowodzącym tej kwestii.


DODATEK 1 25.07.2016
Najnowszy materiał Głuszyckiego farmazona

Głuszyckie Kopalnie Uranu - Dariusz Kwiecień lipec 2016


Jeszcze tego bełkotu w całości nie słuchałem, ale już po pierwszych wyrywkowych fragmentach słychać, że materiał nakrecony na siłę bez kompletnego przygotowania i z masą farmazonów.
Komentarz za niedługo jak go wysłucham.
CZYTAŁEŚ I SŁUCHAŁEŚ WIZYTÓWKĘ KWIETNIA? 
NIE?
TO NA CO CZEKASZ?
BEZ TEGO NIE ZROZUMIESZ, ŻE TO CHORY CZŁOWIEK I KAWAŁ CHUJA. 
PATRZ GÓRA BLOGA I OSOBNE DZIAŁY.

niedziela, 10 lipca 2016

Głuszycki schizofrenik dalej udowadnia, że białe jest czarne, a czarne białe, czyli kolejne wymysły i brednie debila i nieuka.

Audycja LVII - Dariusz Kwiecien 

Kolejne brednie i udowadnianie, że białe jest czarne, a czarne jest białe.
już po pierwszych minutach widać, że kwiecień brnie w te swoje kłamstwa jak zwykle udowadniając, ze w przewodniku po Karkonoszach Riesengebirge są opisy szczegółowe miejsc w g.Sowich, co jest nieprawdą bo w przewodniku Riesengebirge nie ma nic takiego o czym kwiecień niedawno zmyślał będąc w Sowich i twierdząc, że odnajduje szlaki i kamienne kregi dzięki mapom i opisom z tego przewodnika.
poza tym na samym początku sam przyznał, że ktoś zwrócił uwagę, że w tym przewodniku sa opisy miejsc w górach Sowich, a więc skoro powołuje się na takie czyjeś stwierdzenia to oznacza, że sam nie czytał tego przewodnika, a skoro nie czytał to jak mógł dwa tygodnie temu na materiale nakręconym w Sowich twierdzić, że odnajduje szlaki i miejsca opisane w tym przewodniku?
jebany kłamczuch plącze się w swych wymysłach i tłumaczeniach usiłując teraz wmawiać wszystkim, że dla Niemców Riesengebirge to było pojęcie obejmujące całe pasmo gór Karkonoskich i Sudeckich co jest bzdurą.
 dalej debil dodaje, że mapy z tego i innych przewodników, których tak naprawdę nie posiada nie będzie publikował ze względu na internetowych negatorów i będzie je udostępniał tylko tym co przyjadą do niego na spotkania, co jest kolejną podpuchą i wabikiem dla naiwniaków, którym się wydaje, że jak do niego przyjadą to zobaczą coś niesamowitego, a chodzi tu kwietniowi tylko o to, żeby zarobić kasiorę i podsuwać idiotom coś bezwartościowego, o ile te mapy czy jakieś inne w ogóle ma.
kolejna sprawa kwiecień twierdzi, że rozmawiał z panem Boczkiem, co jeśli jest w ogóle prawdą to współczuje Boczkowi takiej komitywy.
I PYTANIE DO KWIETNIA
SKORO W PRZEWODNIKU RIESENGEBIRGE SĄ OPISY MIEJSC JAKIE POKAZYWAŁEŚ W G.SOWICH I MAPY DZIĘKI, KTÓRYM ODNALAZŁEŚ TE MIEJSCA JAKIE POKAZYWAŁEŚ NA FILMIE TO
TO POKAŻ TE FRAGMENTY PRZETŁUMACZONE, A NAWET NIE PRZETŁUMACZONE I TE MAPY Z TYMI MIEJSCAMI I NIE PIERDOL TYCH GŁUPOT WCISKAJĄC LUDZIOM KOLEJNE KITY.
Skończyłem oglądanie tego paranoicznego bełkotu na 3 minucie i gaszę te brednie zostawiając wam je do komentowania.
Może w przypływie chęci sam je do końca obejrzę, a na razie daję wam te brednie na pożarcie i sam poczytam na YT komentarze dementujące je i jak coś konkretnego ktoś napisze to wstawię je poniżej jak ten :
Panie Kwiecień czy w tych książkach które pan tak chwali jest coś o 17 września i o łagrach? Jednak pan tych książek nie czyta o których pan mówi , bo jak by pan czytał te książki to by się tak nie dziwił i nie zadawał takich kretyńskich pytań.
CDN

DODATEK HOMOSEKSUALNY
KWIECIEŃ NIE CHCE BYĆ KOCHANKIEM
TOMASZA SIDORA
CZYLI SKURWIAŁE INSYNUACJE UTAJONEGO HOMOSEKSUALISTY O MENTALNOŚCI KOBIETY WBITEJ W PRZEKONANIE O SWEJ NIEBYWAŁEJ ATRAKCYJNOŚCI I WARTOŚCI.


Mamy kolejny przykład upadku moralnego kwietnia, któremu się wydaje, że odkłamywanie jego zafałszowań historycznych i czyste nieuctwo jak też pokazywanie zwykłego ludzkiego skurwysyństwa to przejaw pożądania i miłości. Jak trzeba mieś wypaczony i zwichrowany umysł, a nadto upośledzony by w takim działaniu dopatrywać się przejawów sympatii? Tak może myśleć tylko taki, kto ma przerośnięte ego i wielkie mniemanie o sobie, a mówiąc inaczej ktoś, komu się pluje w twarz, a on twierdzi, że pada deszcz i na dodatek poczytuje to sobie za przejaw uwielbienia.
Kwiecień odkąd pojawił się na scenie publicznej atakuje swych adwersarzy epitetami i sugestiami oscylującymi wokół homoseksualizmu. Dawno zostało dowiedzione, że ludzie atakują innych tym, z czym sami mają problem, a co mniej lub bardziej udolnie ukrywają. Działanie takie jest dyktowanie chęcią wykreowania siebie w oczach opinii publicznej na kogoś zupełnie innego niż naprawdę są. Podejrzewam, że kwiecień musiał mieć w dzieciństwie i młodym wieku jakieś niemiłe przeżycia związane z kontaktami homoseksualnymi, co dziś przejawia się traumą i chęcią odreagowania w postaci rzucania na mnie i innych oszczerstw i kalumnii o podłożu homoseksualnym. Ale na pewno, jeśli nawet tak nie było to ataki na innych z homoseksualnymi podtekstami muszą wynikać z jego utajonych pragnień i skłonności, które piętrzą się i wylewają z niego w takiej postaci. Potwierdzeniem takiej tezy są ekshibicjonistyczne skłonności kwietnia do występowania publicznie do połowy rozebranym bez wyraźnej przyczyny. Pamiętamy, co widać na powyższym materiale jak już kilka lat temu w chłodny dzień płynąc łódką skręcił film występując bez podkoszulka, co ewidentnie było przejawem pozerstwa i epatowania swoją golizną. Ktoś, kto nie ma, co pokazać w kwestii harmonii ciała lub wypracowanej tężyzny fizycznej, a obnaża się publicznie przejawia tendencje ekshibicjonistyczne. Ten materiał na łódce nie wymagał zdjęcia podkoszulka. Wręcz odwrotnie, nawet gdyby to był upalny dzień mając tak przeciętną posturę nikomu normalnemu nieimponującą, kwiecień powinien właśnie założyć podkoszulkę by to nie wyglądało na chęć epatowania golizną. Co innego gdyby to miał być materiał prezentujący tężyznę fizyczną lub długotrwały wysiłek, ale tutaj widać wyraźnie, że okazja zamiaru nakręcenia materiału o jeziorze i jego tajemnicach została wykorzystana do równoczesnego zamanifestowania swej golizny.  Ale może być i tak, że kwiecień chciał ją zamanifestować i pokazać, a treść materiału była tylko tego przykrywką.
Drugim przykładem jest to nieszczęsne by powiedzieć żałosne zdjęcie kwietnia na wpół nago w zimowy dzień na werandzie Arkadii. Tu również trudno dopatrzeć się racjonalnych powodów, dla czego kwiecień stanął w zniewieściałej pozie nadęty jak paw i zrobił sobie takie zdjęcie. Co więcej opublikował je jego kumpel na swym blogu jakby to była jego „dziewczyna” z dumą i zachwytem. Tutaj również mamy do czynienia z przejawem chęci epatowania golizną i ciałem, które tak naprawdę nie robi wrażenia, jeśli chodzi o budowę. Co innego kulturysta, który przy każdej okazji napina mięśnie i je prezentuje. Taki przynajmniej ma, co do pokazania. Albo ktoś, kto akurat wykonuje jakieś ćwiczenia sprawnościowe lub siłowe. To można by jeszcze zrozumieć, ale gdy ktoś pozuje bez żadnego powodu to należy to uznać za formę ekshibicjonizmu, formę, której zabarwienie można odczytać z całokształtu zachowań kwietnia, a ten wskazuje na homoseksualne skłonności wyrażane w homoseksualnych atakach na innych.
Tak, więc gościu wyzywa od pedałów i homoseksualistów adwersarzy, a jednocześnie przejawia skłonności ekshibicjonistyczne, czyli razem daje to obraz obłudnego homoseksualisty, który usiłuje zgrywać hetero przy jednoczesnym przejawianiu zachowań zgoła przeczących temu.
Podsumowując językiem adekwatnym do zachowań kwietnia, kwiecień to moralne ścierwo i kurwa, która sięga po najpodlejsze pomówienia i oszczerstwa w akcie desperacji wynikającym z poczucia przegranej. Cała jego działalność w kwestii odkrywania tajemnic historii to jedna wielka hucpa, w której wymyśla niestworzone historie okraszone niejednokrotnie wynaturzonymi opowieściami o nazistowskich eksperymentach w tym również natury seksualnej. Jest to nic innego jak forma wylania z siebie swych własnych wynaturzonych skłonności i ich publikowanie niby to pod pretekstem wpasowywania ich w ramy wydarzeń historycznych.


 
Wizytówka kwietnia z jego kurewskimi rozmowami na górze bloga.