środa, 29 czerwca 2016

Głuszycki głupek bez szkoły i wiedzy zabawia się w znawcę polityki wieszczącego dalsze szczegóły planu Himmlera.

Przepowiednia i Plan się wypełnia .....

 


Trzy dni spędzone w Kijowie , masakra , tzw nasi ukraińscy bracia wg PiSu , jak by mogli to już dzisiaj by się z nami rozprawili . 
BUAHAHAHA trzy dni spędzone w Kijowie i co, żadnych zdjęć czy relacji? Ale jebany kłamca. Kolejny jebany wpis obliczony na nagonkę przeciw Ukraińcom.  Nie jestem przeciw obecnym młodym pokoleniom Ukraińców, którzy podobnie jak my chcą dołączyć do zjednoczonej Europy i wyrwać się z pod wpływu Rosji, oraz chcą zakopać topór wojenny. Oczywiście jestem przeciw banderowcom, ale kwiecień i nie tylko nastawia nas polaków przeciwko całej Ukrainie i robi to w myśl dawnej nazistowskiej i sowieckiej zasady by nas na siebie ciągle napuszczać i skłócać.

Po tym co zrobili poddani jej kurewskiej mości , żadne państwo Europejskie nie będzie nas poważnie traktować .
A CZY KIEDYKOLWIEK DEBILU POWAŻNIE TRAKTOWAŁO?
A za kurewską mość to myślę, że do Anglii już nigdy nie pojedziesz, a jak pojedziesz to cie wsadzą.
A, że ta królewska mość to egzemplarz wyjątkowy to inna sprawa.

Po wczorajszych napadach na polaków w Londynie  mamy obraz przyjaciół Anglików , teraz dopiero doświadczymy tego co dla nas naszykowali USAmeni . Panika jaka wybuchła wśród polskich polityków jest przykładem naszej bezsilności .
Jakich napadach debilu? Nie było napadów tylko obraźliwe napisy.
I o jakiej panice kretynie piszesz?

Słowacy i Czesi już nie kryją swej niechęci  wobec nas .
Ameryki nie odkryłeś, niemniej kiedy ja byłem na Słowacji i w Czechach całkiem niedawno na rajdzie motocyklowym takiej niechęci nie doświadczyłem.

Niemcy i Francuzi od dawna nie ukrywali swej irytacji Polakami .
I tu ameryki nie odkryłeś.

Co teraz ? co dalej czeka nas Polaków .
Jak to  co? Staniesz debilu na czele czystej armii i zostaniesz przywódcą mitomanów i obronisz naród wyjawiając tajemnicę Riese jak to  kilka razy zapowiadałeś by ocalić świat hehe matole.

 Tylko mała grupa ludzi od dawna  była świadoma tego co nadchodzi .
Świadomi czego? Chyba twoich urojonych wizji, które nigdy się nie spełniają i nie mają pokrycia w zdarzeniach i rzeczywistości.

Ja osobiście taki scenariusz podaję jak na tacy od lat .
Jasne, a za każdym razem dodajesz do niego to co wyczytasz z Internetu i posłuchasz u innych w mediach by ciągle zmieniać szczegóły swych nietrafionych wizji i naciągać fakty do swoich urojonych przewidywań.

 Plan Himmlera coraz częściej takie określenie pada z ust sfrustrowanych polityków .
Z ust, których polityków-jakiś przykład dowód.  To jest właśnie to co  napisałem przed chwilą, że naciągasz fakty do swych urojonych twierdzeń. Żaden polityk nigdzie nie mówił o żadnym planie Himmlera.
Za to faktycznie niejeden polityk i publicysta, a nadto internauci upatrują w działaniach Niemiec podobieństwa do działań Niemiec nazistowskich by stworzyć imperium podległych państw w postaci jednego super państwa.

 Nawet Watykan użył określenia Wielkie Otwarcie ......
GDZIE I KIEDY-dowód, przykład i kto konkretnie urojeniowcu?

Masa bogatych szuka schronienia w górach i dzikich ostępach . Moim zdaniem jest już za późno
Sraty taty. Bogaci są zabezpieczeni we własnych schronach,  schronach przygotowanych dla nich od dawna potajemnie. Za dużo się naoglądałeś filmów o prepersach w Kanadzie i USA, którzy faktycznie w takich miejscach mają kryjówki z pełnym wyposażeniem, a nie jacyś bogacze.

Sidorciuk , Bahmatiuk , Bysttrycki , Bondarenko ...

Kwiecień, a skąd wziąłeś nazwisko Sidorciuk? Czyżby to nie właśnie z chorej skurwiałej zemsty na kimś kto od lat skutecznie obdziera cię z tego fałszu jaki przykrywa tą dwulicową naturę skurwysyna i bandyty umysłowego?
Ty lepiej powiedz jak nazywał się twój ojciec i matka zanim osiedlili się w Głuszycy i jakie ty naprawdę nazwisko powinieneś nosić.

                             Brexit wg Dariusza Kwietnia

 Totalny bełkot zasłyszanych opinii z internetu i mediów pomieszany z własnymi niespójnie wyrażonymi opiniami ujętymi w niegramatycznym bełkocie słów, który najlepiej oddali komentujący na YT, których zaraz zacytuję. Odniosę się tylko do jednej kwestii, a mianowicie tego, że to zakłamane chore bydle znów mi zarzuca, że ja rozpowszechniam nieprawdę, że on jakoby sfałszował mapy, które pokazał z tym ciotowatym jebanym wymoczkiem aleksem na porozmawiajmy.tv . Nic takiego nie pisałem,  a jedynie zasugerowałem, że mógłby to zrobić pod wpływem głosów domagających się pokazania map z przewodnika Riesengebirge czyli o  górach Karkonoskich na, których rzekomo są naniesione miejsca, które pokazywał w ostatnich materiałach w Riese twierdząc, że odnalazł je właśnie dzięki tym mapom z tego przewodnika. Oczywiście durne bydle takich map nie może pokazać bowiem we wspomnianym przewodniku nie ma map z naniesionymi punktami w Riese. Za to bydle dziś wpiera, że są inne przewodniki tego typu i to z nich jakoby korzystał, a przecież cały czas mówił, że tylko z owego Riesengebirge. Widzicie jak mu się grunt pod nogami pali i wychodzi kłamstwo,  że niczego w Riese nie mógł znaleźć dzięki przewodnikowi po Karkonoszach to teraz zaczyna uderzać w nutę, że korzystał z kilku innych podobnych przewodników o górach Sudeckich hehe, to jebany ściemniacz.

A teraz kilka cytatów z YT z pod tego bełkotu:


Mario Doc
Dosyć karkołomne łączenie poszczególnych faktów. Taki groch z kapustą. Pomieszanie z poplątaniem. Co do Polaków na wyspach to proszę się nie dziwić . Sam nawołujesz do nienawiści do tzw .'Ciapatych " więc może trochę refleksji? I jeszcze jedno ,my jako Polacy nie jesteśmy pępkiem świata i nikt nad nami nie będzie się tutaj rozczulał. Jesteśmy kojarzeni raczej z nadużywaniem alkoholu ,skłonnością do złodziejstwa i niestety głupotą. Kto dziś ku... pamięta ,że kilku Polaków brało udział w jakiejś tam bitwie? "Ciapatych " traktuje się na świecie lepiej ,niż przedstawicieli " najwspanialszego narodu na świecie' ? Darek ,to musi boleć ,co? ;) Zapamiętaj . "Jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie"

Blanco

YT powinien blokować za głupotę. Co on tu pieprzy to jest jeden wielki stek bzdur. Łohoho nowe otwarcie, łohoho Himmler wstaje! Łohohoho Mein Kampf tutorialem hahah Jakbyś człowieczku przeczytał kiedykolwiek Mein Kampf to byś wiedział, że to jest taki bełkot napisany przez janusza pióra, z którego nic nie wynika. Poziom podstawówki, tak można opisać "dzieło" Hitlera. Co do jakiś planów to się zdrowo jebnij w łeb, bo inaczej tego nie można nazwać. UK z Unii może wychodzić i 15 lat, także wygłaszając swoją prawdę objawioną sprawdź nawet w głupim googlu i się nie kompromituj. Na polityce znasz się jak świnia na gwiazdach. Sytuacja jest taka sama jak w latach 30 to chyba w twojej świadomości. Jedna rzecz powtarza się z historii; jedna jedyna. Kolejna Unia upada, żaden tego typu twór nie wytrzymał próby czasu, bo nie ma prawa. Nie da się zjednoczyć i trzymać za ryje tylu narodowości. Nie da się odideologizować całego narodu. Upada i dobrze, my powinniśmy szukać nowego sojuszu i przestać wymachiwać szabelką w stronę Rosji. Jak ktoś pisze doktorat czy prowadzi jakieś inne badania to tu ma gotowego nobla. Nowa, nieodkryta choroba, która dotknęła tego biednego człowieka. A Wy zwolennicy Pana Dariusza ruszcie kopułą sami, a nie wierzycie we wszystko co ten człowiek powie. Myślenie nie boli, czasami może przynieść frajdę...
Panie Dariuszu, co sądzi Pan o tych drzwiach co mają teraz forsować w Riese ?

Dariusz Kwietnioczub
Nic nie sadzi bo o Riese nic nie wie tylko opowiada bajki wariata. To lokalny glupek, posmiewisko.


Darek pretenduje do znawcy polityki bedac znawca ludzkich hybryd wilkolakow a ostatnio latajacych ryb w Kiuwejcie chlop uwierzyl ze jest wielkiKościół Dariusza Kwietnia
Panie Darku, dziękujemy za tą rzetelną i wnikliwą analizę! Powinien pan występować w telewizji jako niezależny ekspert od tematów wszelakich. Ma pan ogromną wiedzę i życiową mondrość a pana czapka wojskowa, arafatka oraz moro uświadamiałyby ludziom, że mają do czynienia z osobą pewną, twardą i nieidącą na żadne kompromisy. Myślał pan nad jakimś ruchem obywatelskim? Na przykład nad Komitetem Obrony Dariusza Kwietnia? Skrót KODaK brzmi naprawdę nieźle, pozdrawiamy serdecznie!Dariusz Kwietnioczub
Ale nawijka wyssana z palca i TVNu. Do lekarza Jozek a nie swirowki nagrywac na bani. Stek bredni podlanych kilkoma wiadomosciami ktore sa w TV. Idz na grzyby lepiej.duchu14
1:37 Spotkanie Grupy Wyszechradzkiej zwołał przecież Minister Waszczykowski. Więc skąd stwierdzenie że Polaków na tym spotkaniu nie było .Daniel Robakowski
Gdzie Pan wyczytał, że MON zwalnia doświadczonych żołnierzy? W GW?Witam. Polecam super nagrania Darka ukazujace 100% prawdy o nim: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html?m=1
anela0602
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/riese-znalezli-tajemnicze-drzwi-beda-sprawdzac-co-sie-za-nimi-kryje,656769.html inni coś znaleźli a pan dariusz zajmuje się wszystkim i niczym, teraz filozofa udaje.


Waldenburg 1975
Brexit to ty kfiecien dostałeś z tkalni smaków. Dlaczego się nie pochwalisz. Gdzie ty się biedaku teraz stoujesz.


Dariusz Kwietnioczub
+sprawski radoslaw Wywalili czubka z kolejnego miejsca. Jak zawsze, kazdy kto go pozna deje mu kopa w dupe.

Od siebie jeszcze na koniec dodam, że przybywa jak widać ludzi zakurwionych ta łajdacką hucpą kwietnia wobec historii i ludzi,którzy go krytykują.

I tak jak przewidywałem coraz więcej ludzi widzi jakim szkodnikiem jest to bydle i naciągaczem działającym wyłącznie po to by stworzyć wokół tematu Riese mity i legendy na, które wabi naiwnych by na nich i ich niewiedzy zarabiać kasę przy okazji udając pierdolonego poliglotę i znawcę sytuacji na świecie.

O wizytówce kwietnia i innych ciekawych tematach na belce bloga na samej górze nie muszę przypominać...

piątek, 24 czerwca 2016

HIENA SZABROWNIK ZŁODZIEJ TO KWIECIEŃ-POZNAJ PRAWDĘ JAKĄ SAM O SOBIE MÓWI


Tak się nie robi, Panie Niemcu - Dariusz Kwiecień


PRZECZYTAJ !!!
POZNAJ KŁAMCĘ, KTÓRY PŁODZI KŁAMSTWO W KAŻDYM ZDANIU, WYMYSŁY W KAŻDEJ OPOWIEŚCI.
KŁAMSTWO KŁAMSTWEM POGANIA, WYMYSŁ WYMYSŁ GONI.

Kłamstwo 1
Kolejny raz bez pokazywania dowodów i tłumaczeń kwiecień wciska kit, że wypłynęły na jaw jakieś nowe tajemnice i to w dodatku dzięki przewodnikowi Riesengebirge jakoby przetłumaczonego przez jakiegoś Niemca, który notabene przywiózł jakąś książkę z przypowieściami, w której jakoby miały by się znajdować opowieści o ludziach lasu-wilkołakach!!!
Chciałbym tę książkę zobaczyć i dosłowne tłumaczenie tych tekstów o tych wilkołakach. Idę o zakład, że w żadnej książce czy Niemieckiej czy Polskiej nie ma słowa na temat wilkołaków, a kwiecień jak zwykle nadinterpretuje to co mu ktoś być może powiedział lub przekazał.
Kłamstwo 2
Kwiecień opowiedział historię o żołnierzach Wervolfu, którzy dokonali pogromu na żołnierzach Rosyjskich, a potem powiedział, że żołnierze Rosyjscy, których znaleziono w lasach byli rozczłonowani i poćwiartowani, a ściśle mówiąc rozszarpani, co miało by sugerować, że stoczyli walkę z jakimiś wilkołakami jak sugeruje kwiecień. Na dodatek twierdzi nasz Głuszycki pajac, że o tym było swego czasu głośno w Głuszycy i okolicach, co jest oczywistym kłamstwem jak cała ta historia. Nic takiego nie miało tam miejsca, a żadne grupy Werwolfu nie mordowały po wojnie na tych terenach Rosjan-to oczywiste kłamstwo wymyślone i nie potwierdzone przez nikogo.
Kłamstwo 3
Kwiecień twierdzi, że podobne przypadki miały miejsce na Andrzejówce, że znaleziono 11 pograniczników Czeskich, którzy według oficjalnego podania byli porąbani siekierami przez Niemców. Chciałbym dowiedzieć się gdzie takie zdarzenie zostało i jak opisane?
Kłamstwo 4
Jakoby o tych i podobnych historiach opowiada jakiś kolejny świadek kwietnia niemieckiego pochodzenia o imieniu Olaf, którego tak naprawdę nikt na oczy nie widział. Co więcej o tych historiach również kwietniowi opowiadają przyjeżdżający do niego Niemcy, którzy jakoby żyją takimi historiami, a których również nikt na oczy nie widział.
Kłamstwo 5
Kolejnym kłamstwem jest to, że rodzice kwietnia jakoby opowiadali, że Rosyjscy żołnierze ginęłi w podobnych okolicznościach, dodając, że w oficjalnych raportach byli to saperzy. I tu już jak jesteśmy średnio inteligentni mamy odpowiedź skąd u tego debila wzięły się takie interpretacje, że Rosyjscy żołnierze byli rozczłonkowani gdy ich znajdowano w lasach. Otóż to tłumaczy, że byli saperami i ginęli podczas rozminowywania miejsc działalności Niemców, ale kwiecień dowiadując się o znalezionych rozczłonkowanych Rosyjskich żołnierzach dorabia do tego sugestie, że to zrobiły wilkołaki.
Kłamstwo 6
Kolejna wymyślona historia to skrzynie wynoszone z Głuszycy w 1946 przez Werwolf z zakładów Włókienniczych, które gdzieś tu w okolicach Głuszycy jakoby miały być schowane, i co więcej kwiecień nawet opowiedział, że dwa lata wstecz archeolodzy znaleźli w tych rejonach dwie skrzynie z dokumentacją! .Kolejna nie potwierdzona historyjka kwietnia na, którą nie ma żadnych dowodów.
Kłamstwo 7
Kwiecień twierdzi, że grupy archeologów plądrują te okolice właśnie w poszukiwaniu tych skrzyń z dokumentami, co jest oczywistą bzdurą bo na tych terenach nie prowadzą prac i nie prowadzili żadni archeolodzy, bo gdyby tak było kwiecień dawno by te miejsca pokazał i ślady ich prac na dowód.
Poza tym poszczególne grupy eksploracyjne nie poszukują żadnych konkretnych skrzyń jak sugeruje kwiecień tylko ogólnie prowadza poszukiwania w zakresie czegokolwiek co mogło by przybliżyć tajemnice Riese.
Kłamstwo 8
Kwiecień stoi w jakimś rozkopanym zdawało by się miejscu i twierdzi, że to jest stanowisko archeologów co jest bzdurą bo tak nie wyglądają stanowiska prac archeologicznych, a co najwyżej miejsca gdzie ktoś na własną rękę przekopuje teren. Twierdzi też, że badacze badający ten teren georadarem stwierdzili, że pod nim znajduje się pusta komora,  którą na dodatek wykryli wbijanym prętem, który wpadł im do środka, co jest również wymysłem kwietnia na, który nie ma dowodów i o, którym nigdzie nie było pisane, a było by gdyby faktycznie jacyś archeolodzy to odkryli. Bo jak? Przyszli archeolodzy pokopali, wykryli pustą przestrzeń i poszli w diabły opowiadając kwietniowi o tym by ten Głuszycki debil potem tam przychodzi i twierdzi takie głupoty? Kompletne wymysły kwietnia.
Kłamstwo 9
Kwiecień stojąc w tym rzekomym stanowisku archeologicznym twierdzi, że w przewodniku Riesengebirge jaki posiada jest podobno opisane, że Zamek na Rogowcu posiada jakieś podziemia i, że cały teren Rogowca jest zamknięty dla turystów. To kolejne kłamstwo bowiem w całym tym przewodniku nie ma nic takiego napisanego, że gdzieś na Rogowcu istnieją jakiekolwiek podziemia.
Kłamstwo 10
Kwiecień twierdzi, że gdy on i Aleks wstawili na Internet zdjęcia tego przewodnika Riesengebirge wraz z mapami w nim znajdującymi się to jacyś bliżej nie określeni przeciwnicy zarzucali kwietniowi i Aleksowi, że te mapy sami spreparowali. To kolejne urojone kłamstwo obliczone na zbudowanie wokół siebie aury wiarygodności by pokazać debilom wierzącym w teorie spiskowe, że to co pokazuje kwiecień jest niby tak niewygodne dla kogoś, że zarzuca mu takie fałszerstwa. Tymczasem nikt nigdzie nie zarzucał kwietniowi preparowania map, ale to, że w nich nie ma żadnych miejsc o jakich mówił w poprzednim odcinku \patrz temat wcześniej/ i że te mapy nie przedstawiają gór Sowich i zaznaczonych na nich jakichkolwiek miejsc o jakich nawijał kłamiąc.
Kłamstwo 11
W pewnym momencie kwiecień przyznaje, że prace archeologiczne o jakim cały czas mówi jednak nie są legalne i konserwator zabytków nic o nich nie wie, co w sumie potwierdza moje stwierdzenie, że tam nie były i nie są prowadzone prace archeologiczne, a co najwyżej dzikie eksploracje.
Co więcej kwiecień kompletnie kłamie, że w to miejsce potrafią przyjechać ludzie-jacyś niby w kilka land rowerów i qadów i podejmować wykopki i leśniczy ich nie przegania, ale gdy on jechał  tamtędy konno z grupą to niby miał przez to jakieś kłopoty. To wszystko jest kompletnym wymysłem i kłamstwem obliczonym na rzucenie na to miejsce fałszywej aury tajemniczości i utwierdzenie słuchaczy naiwniaków w przekonaniu, że kwiecień opowiada o miejscu, w którym istnieją jakieś niesamowite tajemnice, których władze strzegą, a jakieś tajemnicze grupy w porozumieniu z nimi je eksplorują. To wszystko jest wymysł chorego mitomana.
Kłamstwo 12
Kolejnym kłamstwem jest to, że jakoby w wielu miejscach jak Wielka Sowa, Grzmiąca, Rogowiec i Rybnica Leśna są jakoby prowadzone takie nielegalne-utajone prace eksploracyjne na szeroką skalę, ale zaraz debil dodaje, że do jednego z takich miejsc teraz nie dotrze bo coś tam, ale następnym razem na pewno-zapewnia kwiecień – pokaże nam miejsce na szczycie jakiejś góry, które jakoby zostało rozkopane wielką koparką. OCZYWIŚCIE NIGDY TEGO MIEJSCA WAM DEBILKI NIE POKAŻE I SKOŃCZY SIĘ JAK ZAWSZE NA ZAPOWIEDZI. Tak samo nigdy nie pokaże żadnych miejsc eksploracji o jakich wspomniał bo takowe nie istnieją.
Z resztą to w, którym stoi i pierdoli te wszystkie farmazony również nie jest miejscem obecnych wykopalisk tylko jak się zdaje miejscem w, którym dawno temu ktoś kopał amatorsko.
Kłamstwo 13
Kolejnym kłamstwem jest to, że jakoby ROZESZŁA SIĘ WIEŚĆ, że w tym miejscu jest zakopane złoto i PODOBNO na tym terenie mieszka człowiek, który za 50 lub 100 złotych sprzedaje mapę z naznaczonymi depozytami. Człowiek ten jakoby jest widywany na Włodarzu lub Osówce. To oczywiste kłamstwo obliczone na sugestię, że tajemniczy oszust działa w porozumieniu ze Szpakowskim z Włodarza i zarządcami kompleksu Osówka.
Widzicie jaka to kurwa z tego kwietnia, która w tak subtelny i zawoalowany sposób odgrywa się na ludziach, którzy go wykopali ze swojego grona uniemożliwiając na zawsze wstęp na Osówkę i Włodarz?
Kłamstwo 14
Kwiecień opowiada, że starzy mieszkańcy tych okolic opowiadają o szeregu detonacji w tych okolicach. Według oficjalnych podań to Rosjanie wysadzali wejścia do kopalń by nikt do nich nie wchodził, a według kwietnia to Niemieccy żołnierze, jak to określił ludzie z lasu dokonywali detonacji by zasypać wejścia do tajemniczych podziemi. Co więcej twierdzi, że o tym opowiadali mu Niemcy, którzy przyjechali do Arkadii i wygłosili jakiś wykład w tym temacie, ale niestety kwiecień nie mógł tego nagrać bo ci Niemcy nie życzyli sobie wystąpienia przed kamerą. I co jeszcze więcej po obejrzeniu dokumentów jakie im pokazał kwiecień przyznali, że dokumenty dotyczyły brata jednego z tych Niemców! Ale to nie wszystko!!! Kwiecień zaraz dodaje, że  potem z tych dokumentów zginęły jakieś listy ręcznie pisane! Sugerując, że ukradł je, któryś z tych Niemców. I tę opowieść zakończył stwierdzeniem TAK PANIE NIEMCU SIĘ NIE ROBI.
Cała ta opowieść to stek kłamstw. Żadni Niemcy do Arkadii nie przyjechali, niczego nie potwierdzali, nie widzieli dokumentów i map nie istniejących jakie rzekomo im pokazywał kwiecień i żadnych listów, ani map żaden Niemiec nie wykradł kwietniowi po tym spotkaniu. TO WSZYSTKO JEST WYMYSŁEM SCHIZOFRENICZNEGO POMAWIACZA, KTÓRY GDY NIE MA REALNEGO OBIEKTU DO POMÓWIEŃ JAK MNIE NA PRZYKŁAD WYMYŚLA OSOBY NIE ISTNIEJĄCE BY JE POMAWIAĆ W CELU UWIARYGODNIENIA WŁASNEJ BEZPRODUKTYWNEJ UROJONEJ TWÓRCZOŚCI HISTORYCZNEJ O CAŁYM TYM REGIONIE.
I jeszcze jedno kłamstwo w tej kwestii, kwiecień dodaje, że jeden z tych Niemców rozpoznał na zdjęciach jakie kwiecień mu pokazał swoją matkę. Potem kwiecień mówi, że te dokumenty znalazł podczas jakiejś rozbiórki jakiegoś starego domu, którą jakoby prowadziła jakaś bliżej nie określona firma. Niemiec podobno zapytał co to za firma, kwiecień mu to powiedział, a Niemiec popędził do tej firmy by się rozmówić z właścicielem. Następnie kwiecień twierdzi, że ów i inni Niemcy wyjechali z Grzmiącej bez pożegnania jakby go nie znali. Ble ble ble.
SŁUCHAJCIE. Kwiecień cała ta historyjkę wymyślił i zmyślił  tylko w jednym celu by pokazać, że on dociera do jakichś starych dokumentów odnajdywanych przez jakichś pracowników jakiś kurwa firm budowlanych i, że mając z nimi dobre układy dostaje takie dokumenty, które potem pokazuje nomen omen potomkom ich właścicieli.
Jest to gierka obliczona na pokazanie, że kwiecień działa podobnie do Pana Łukasza Kazka, który oficjalnie pokazuje odnajdywane dokumenty należące do dawnych mieszkańców tych ziem i je naprawdę przekazuje prawowitym właścicielom.
Reasumując wszystko co w tym temacie powiedział kwiecień jest kłamstwem.
Kłamstwo 15
Kwiecień stoi w kolejny miejscu, zalesione wzgórze i twierdzi, że Niemcy nazywali to miejsce Górą Czaszki i, ze był w tym miejscu ołtarz, w którym Niemcy składali jakieś tam wota-nie wiadomo komu.
Kwiecień twierdzi, że dewastacji tego miejsca dokonali ludzie na polecenie proboszcza – NIE INACZEJ- pastora ewangelickiego, który został księdzem katolickim po II wojnie światowej by to miejsce było zatarte wraz ze śladami działalności obrzędowej czyli jakieś niby kurhany i kamienne kręgi!!! Co za stek nonsensów a’la kwiecień.
Co więcej to miejsce niby wskazał mu kolejny anonimowy świadek opowiadając to wszystko kwietniowi jako o miejscu kultu i obrzędów dodając, że takich miejsc w tym rejonie było podobno kilkanaście. Co za bzdury totalne.
Kłamstwo 16
Kwiecień dalej stojąc w tym miejscu twierdzi, że w tym miejscu prowadzili swe badania jacyś parapsycholodzy, a wśród nich była kobieta obdarzona jakąś  faktyczną mocą, która wyczuła, że są w tym miejscu uwięzione dusze jakichś ludzi. A potem kwiecień dodaje, że faktycznie w tym miejscu znaleziono w 1945 roku jakieś ciała z czego dwa ciała były bez Glów co według kwietnia mogło być aktem składania ofiar.
TO KOLEJNA WYSSAANA Z DUPY HISTORIA na potrzeby urozmaicenia kolejnego dojmującego przymusu wystąpienia przed kamerą i robienia z siebie Sowio górskiego Indiany Johnsa.
Kłamstwo 17
Kwiecień twierdzi, że od małego straszono go i innych, że w tym miejscu może stać się mu krzywda bo grasują Tiu wilkołaki. To kolejny mit kuty przez paranoika, bo nigdy nikt nikogo nie straszył takimi bredniami jakie teraz wymyśla kwiecień.
Kłamstwo 18
Kwiecień twierdzi, że te wszystkie historie o jakich właśnie opowiada były opisywane w czasach komuny w Trybunie Ludu i Gazecie Robotniczej z lat 50tych. TO KOLEJNE KŁAMSTWO!!! W żadnych z tych gazet z tamtych lat nie było o niczym takim pisane, bo gdyby było kwiecień dawno by to pokazał!!! Istnieją te gazety w archiwach i bibliotekach nie trudno do nich dotrzeć. Z resztą skoro kwiecień twierdzi, że w tych gazetach są takie zapiski to musiał je widzieć, a skoro widział TO KURWA DLA CZEGO ICH NIE POKAZAŁ???
To kolejne chore kłamstwo.
Wyobrażacie sobie, że to jebane kłamliwe bydle ograniczyło by się tylko do opowiedzenia o takich zapiskach gdyby faktycznie takowe w tych gazetach były? Oczywiście nie. Oczywiście jako chcąc udowodnić swe brednie byłby pierwszy pokazując te zapiski. Wniosek-zapiski o wilkołakach w tych gazetach to wymysły Głuszyckiego kretyna.
Kłamstwo 19
TAJEMNICZE GAZETY ZOSTAŁY ZNISZCZONE!!!!
Ludzie komentuję co pierdoli to bydle na bieżąco zdanie po zdaniu i co słyszę?
Ano słyszę, że kwiecień twierdzi, że te gazety z tymi zapasikami o wilkołakach przywiózł do Arkadii, ale jakiś pan gdy je zobaczył stwierdził, że to komunistyczne kłamstwa i WRZUCIŁ JE DO KOMINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A WY SIĘ CZEGO SPODZIEWALIŚCIE, ŻE KWIECIEŃ POKAŻE WAM TE GAZETY? Nic podobnego wymyślił całą tę opowieść by mieć wytłumaczenie dla czego tych gazet nie może teraz pokazać.
Biedaczysko nie zdążyło upublicznić takich DOWODÓW bo mu ktoś te gazety dokom inka wrzucił! Co za pech i spisek przeciwko naszemu Głuszyckiemu konfabulantowi.
Kłamstwo 20
Kwiecień stoi w kolejnym miejscu w, którym widać sterty gałęzi pod, którymi jakoby są jakieś dziury, które są pozostałością wejść do podziemi-kopalni. Twierdzi on, że to i podobne miejsca są zaznaczone na mapach z przewodnika Riesengebirge co jest kłamstwem i nieprawdą. W całym tym przewodniku nie ma ani jednej mapy z takimi zaznaczeniami bo nie jest to przewodnik po górach Sowich tylko po Karkonoszach, a jedyna ogólna mapa w skali 1:160000 nie pozwala na odczytanie z niej miejsc tego typu o jakich nawija to schizofreniczne bydle. Z resztą zobaczcie sobie sami skany tego przewodnika i map z niego: http://porozmawiajmy.tv/znikniecie-jeziora-zamek-grodno-i-atlas-riesengebirge-dariusz-kwiecien/ w drugim Defie pod koniec od strony 110 są zeskanowane mapy kolorowe i na żadnej z nich nic takiego nie ma. W całym przewodniku jest jedna jedyna mapa ogólna Karkonoszy i gór Wałbrzyskich gdzie również nic nie ma o czym pierdoli ten debil.
Kłamstwo 21
Kwiecień twierdzi, że w latach 1938 tereny te są zamknięte dla turystów, co jest kłamstwem.
Kłamstwo 22
Kwiecień twierdzi, że kopalnie Wałbrzych sięgały aż do Rybnicy-kłamstwo.
Kłamstwo 23
Historia jakiegoś Otto Mintera komendanta obozu koncentracyjnego w Głuszycy, którego powieszono jakoby na polecenie Dalmusa to również stek wymysłów i urojeń kwietnia.
Również i to, że według kwietnia po wojnie Dalmus rządził wszystkimi i dawał Rosjanom polecenia wysadzania korytarzy i podziemnych chodników jest kłamstwem.

MAŁY PRZERYWNIK jestem w 17 minucie, a już jest 22 kłamstwa.

Kłamstwo  24
Kwiecień stoi w kolejnym miejscu pod jakąś czarną skała i opowiada, że tu była kopalnia odkrywkowa w, której w 1938 pracowali więźniowie z Dachau o czym ma świadczyć jakiś zapisek z obozu w  Grosrosen . Bzdura niczym nie poparta.
Kłamstwo 25
Kwiecień twierdzi, że przy tej czarnej skale odprawia jakieś obrzędy jedna z grup-chuj wie jakich. Kolejne kłamstwo i wymysł bo zobaczył kawał czarnej skały i dorabia do niej legendy urojone.
Kłamstwo 26
Kwiecień puszcza kolejny niesprawdzony i z dupy wzięty farmazon, że skała przy, której stoi mogła być-nie wiadomo czy była- ścianą wspinaczkową dla oddziałów najemnych szkolonych do walk w Jugosławii. Kompletne brednie i wymysły nigdzie takie pogłosy nie chodzą.
Kłamstwo 27
Kwiecień wspomina o jakimś zabójstwie studentów niedaleko Osówki, którym niczego nie skradziono, a tylko zniszczono drogi aparat Nokona i wyjęto z niego film. Kompletny wymysł!!! Nigdy w okolicach Osówki nie dokonano żadnego zabójstwa na studentach, a jeśli już o tym mowa to jedyne takie zabójstwo w Polsce dotyczyło pary studentów w całkiem innym miejscu, którym faktycznie skradziono aparat, ale marki Zenith. Szczegóły tutaj:


Kwiecień coś słyszał, ale nie wie w, którym kościele debil zajebany.  Wszystkie wersje jakie w tej kwestii opowiedział kwiecień to wymysły i jego urojenia.
Kłamstwo 28
Stoimy dalej pod tą czarną skałka i słyszymy, że tu kiedyś znaleziono oszlifowane czarne kamienie wyszlifowanych jak diament. Dalej kwiecień opowiada, że jemu opowiadał  jakiś badacz, że w tym miejscu znajdował się ołtarz na, którym stały takie wyszlifowane kamienie i były to czarne kryształy. BREDNIE I WYMYSŁY MITOMANA TWORZĄCEGO DALEJ WOKÓŁ TEGO MIEJSCA WŁASNE MITY I TEORIE NA POTRZEBY STWORZENIA SENSACJI I FAŁSZYWYCH CIEKAWOSTEK.
Kłamstwo 29
Kwiecień twierdzi, że widział wyszlifowany bazalt wyglądający jak kryształ, co jes kompletnym nonsensem bowiem skała bazaltowa nawet po wypolerowaniu w niczym kryształu nie może przypominać.
Kłamstwo 30
Kwiecień twierdzi, że jakaś Grupa o nazwie Festum Breslau w postaci dwóch ludzi przyjeżdża pod te skałę z jakąś mapą i odkryła wejście do podziemi, co również jest kłamstwem i jego chorym wymysłem.
Kłamstwo 31
Kwiecień stoi pod drzewem obsypanym w krąg kamieniami i snuje hipotezy twierdząc, że są one obiegowymi, co jest kłamstwem bo nikt o tym miejscu poza kwietniem niczego nie mówi i żadnych wersji o tym miejscu nie tworzy. Co więcej kwiecień twierdzi, że do tego miejsca można dotrzeć dzięki mapom-mapie z przewodnika Riesengebirge na, której jakoby jest zaznaczony szlak prowadzący koło tego miejsca, co również jest kompletnym kłamstwem i jego wymysłem nie popartym dowodem w postaci mapy o, której wspomina-bo takowej nie ma w tym przewodniku.
Co więcej dalej snuje swe urojone przypuszczenia, że w tym i podobnych miejscach mogły być mogiły i całe cmentarze.
Kłamstwo 32
Kwiecień stoi na werandzie Arkadii i opowiada, że właśnie dzięki mapom i informacjom z przewodnika po Karkonoszach Riesengebirge codziennie odkrywa nowe miejsca i szlaki co jak już pisałem jest kłamstwem bowiem cały ten przewodnik o Górach Sowich nic nie pisze i żadnych szlaków w nich i miejsc nie pokazuje. A jeśli się mylę to niech Głuszycki pojeb pokaże dokładnie tę mapę-mapy i wskaże na nich miejsca, o których tyle nawija kłamliwych głupot.
Kłamstwo 33
Kwiecień twierdzi, że na jednej z map w atlasie-przewodniku Riesengebirge jest zaznaczona kopalnia na Włodarzu, co jest absolutnym kłamstwem i nieprawdą-sami to możecie sprawdzić link do tych map dawałem wcześniej.
Kłamstwo 34
Kwiecień twierdzi, że odnalazł na Włodarzu betonową płytę jakoby mającą zasłaniać wejście do podziemi, ale nie dało się jej podnieść bo jest za ciężka i za duża. Kolejna historyjka nie poparta żadnym dowodem choćby zdjęciami czy krótkim filmem.
Kłamstwo 35
Kwiecień twierdzi, że na Włodarzu odnaleziono jakieś skrzynie i, że wykopano tam jakąś wielką dziurę, co jest kolejnym wymysłem i blefem kwietnia nie popartym choćby zdjęciem czy filmem.
Kłamstwo 36
Kwiecień twierdzi, że w okolicy jest kilkanaście takich miejsc noszących śladu wykopanych depozytów, co również jest kłamstwem i nie popartym bełkotem, ani zdjęciem, ani filmem.
Twierdzi on przy tej okazji, że od czasu afery ze złotym pociągiem odnaleziono w tej okolicy kilkanaście depozytów-tylko ja się pytam skąd ta pewność i wiedza tego idioty w tym temacie?
Zmyśla czy sam coś znalazł skurwysyn i nic nie mówi?
Kłamstwo 37
Kwiecień mówi, że zostało znalezione jakieś prywatne archiwum i dokumenty w jednym z okolicznych budynków podczas rozbiórki, co jest również kłamstwem bo nikt na oczy nie widział na to dowodów w postaci tych dokumentów i zdjęć, a kwiecień chwaląc się, że jest w jego posiadaniu też ich nawet ogólnikowo nie pokazał.
Kłamstwo 38
Kwiecień twierdzi, że większość znajdowanych takich archiwów-prywatnych dokumentów jest od razu niszczona co jest kłamstwem, ale przytacza dawną swoją zmyśloną opowieść, że na jakiejś aukcji jakiś Niemiec zakupił album ze zdjęciami i dokumentami i od razu go zniszczył. To  wszystko są chore wymysły kwietnia nie poparte żadnym dowodem, ani świadkami.
Kłamstwo 39
Kwiecień  twierdzi, że na ścianie w Arkadii wisi zdjęcie pobliskiego wzgórza z roku 1936 na, którym to wzgórze nie jest jeszcze rozkopane. No to ja bym chciał zobaczyć  to zdjęcie i jego porównanie na dowód, że wzgórze jest rozkopane ze zdjęciem widoku obecnego-kolejny kit dla idiotów.
Kłamstwo 40
Kwiecień twierdzi, że też gdzieś jest zdjęcie okolicy Grzmiącej-Głuszycy, na którym widacpola okolone drutem kolczastym. Pewnie to kolejne kłamstwo obliczone na puszczenie w obieg teorii, że Niemcy w takich zagrodach trzymali wilkołaki.
Kłamstwo 41
Kwiecień twierdzi, że kłamstwem jest, że tutaj na tych terenach wypasano bydło setkami tysięcy, co jest oczywistym kłamstwem bo nikt nigdzie nie twierdzi, że w tych okolicach wypasano takie ilości bydła. Kwiecień by zaprzeczyć teorii stworzył sam teorię, że twierdzi się, że tutaj wypasano bydło w liczbie setek tysięcy by jej sobie ot tak zaprzeczyć. To typowe dla tego mitomana. Nie raz tworzy jakąś fałszywą legendę by na ekranie powiedzieć, że to nieprawda.
Kłamstwo 42
Kwiecień wspomina historię już przeze mnie opisywaną i zdementowaną, że jakoby w pobliskim tartaku były wykonywane meble gięte, które zamawiał sam Goering. Kompletna bzdura, pobliski tartak nigdy nie wykonywał mebli giętych, ani żadnych innych. Co ciekawsze kwiecień pierdoli takie kocoboły, ale na koniec dodaje-też tak mogło być, co wskazuje, że sam nie jest pewny i gówno w tej kwestii wie.
Kłamstwo 43
Kwiecień twierdzi, że jest w posiadaniu masy dokumentów pisanych zakazanym pismem w czasie wojny o nazwie Sutterlina. Oczywiście nikt na oczy tych dokumentów i książek nie widział i ich tłumaczeń.
Kłamstwo 44
Według kwietnia pismo gotyckie w pomieszaniu z tym pismem suterrlina tworzył swego rodzaju kod. Co za brednie niczym nie poparte i nie udowodnione. Tutaj kwiecień wkracza w obszar, w którym może dowolnie sprzedawać kity bo nikt tego nie sprawdzi nigdy bowiem mało ludzi potrafiło by chyba rozczytać pismo Sütterlina. Ale czym ono w takim razie było? Przeczytamy w wikipedii między innymi to, że było to pismo stworzone na potrzeby nauki początkowej pisania językiem Niemieckim i żadnej w nim tajemniczości nie ma:

Pismo Sütterlina (niem. Sütterlinschrift lub krótko Sütterlin) – pismo stworzone do początkowej nauki pisania w szkołach niemieckich, nazwane od nazwiska jego twórcy Ludwiga Sütterlina.
Historia
W roku 1911 na zlecenie pruskiego ministerstwa kultury Sütterlin zaprojektował pismo do początkowej nauki pisania w wersji niemieckiej i łacińskiej[1]. Pismo to było wprowadzane w szkołach niemieckich od roku 1915 – w 1934 wprowadzone ustawowo[2] i obowiązywało od 1935 roku do 1941[1], w niektórych krajach Republiki Federalnej Niemiec, np. w kraju Saary do lat pięćdziesiątych, w Turyngii (NRD) do lat sześćdziesiątych.
W XIX wieku rozpowszechniły się twarde stalówki, które nie nadawały się do rozpowszechnionego wtedy pisma pochylonego o dekoracyjnych zapętleniach. Stąd wynikła potrzeba stworzenia pisma uproszczonego, pozbawionego zbytecznych dekoracji. W zeszytach do początkowej nauki pisania wprowadzono liniowanie o proporcji 1:1:1 i zmniejszono pochylenie liter. Niestety uproszczenie pisma wiązało się z pogorszeniem czytelności. Już 3 stycznia 1941 ukazał się okólnik podpisany przez Martina Bormanna, zabraniający stosowania czcionki frakturowej, a we wrześniu 1941 zabroniono używania pisma Sütterlina. Mimo to w niektórych krajach obu części Niemiec pismo to było używane w pierwszych latach powojennych.
Tak więc to co pierdoli kwiecień w tym temacie to szukanie sensacji w czymś w czym jej nie ma i nie może być.
 Kłamstwo 45
Kwiecień twierdzi, że jest również w posiadaniu wielu książek o achnenerbe i lebensbornie pisanych właśnie w takim pomieszanym języku. To  również kolejny kit bo  nikt tych książek, ani nawet ich fragmentów na oczy nie widział, a styl Sütterlina  wątpliwe jest by był w jakiś sposób pomieszany ze stylem gotyckim. Oczywiście nigdy tego nie zobaczymy czyli choćby jednej kartki z tych rzekomych książek pisanych takim pomieszanym stylem.
Kłamstwo 46
Kwiecień mówi, że 5 osób mu próbowało cos przetłkumaczyćz jednej z tych książek pisanych tym rzekomo pomieszanym stylem i było 5 różnych wersji hehe kolejny kit bowiem styl Sütterlina nie powinien stanowić dla Niemca problemu bowiem jest to normalne Niemieckie pismo jedynie upiększone.
Kłamstwo 47
Kwiecień twierdzi, że jest w posiadaniu setek zdjęć w tym m/n ośrodka Liebensbornu z Głuszycy gdzie jest swastyka, piastunki z dziećmi i cos tam jeszcze dowodzącego, że taki ośrodek w Głuszycy istniał. No tak tylko to oczywiście kolejna tajemnica i brak publikacji tego zdjęcia. A no tak zapomniałem jeśli chcesz je zobaczyć przyjedź do Arkadii za 100złza dobę to ci kwiecień je pokaże i 1000 innych dowodów jak podręczniki szkolne pisane stylem Sütterlina dla dzieci w szkołach. Hahaha   
CIEKAWOSTKA
Kwiecień opowiada, że jest w posiadaniu kolejnych szkolnych kronik z czasów przedwojennych. Ok wiemy, że takowe ma i wiemy, że nic w nich rewelacyjnego nie było. Biadoli przy tym, że nie wie co  z nimi zrobić i komu je przekazać zarzekając się, że nie trafią one do żadnego prywatnego muzeum, ani w nieodpowiednie łapska jak to ujął. Mówi też, że mógłby je przekazać Gabrysiowi do muzeum broni, ale tam, dodaje, że na pewno te kroniki szlag by trafiło jakimś czasie.  No fajnie, że to powiedział bo tym samym wyraził opinię o samym Gabrysiu i jego dbałości o takie zbiory.
A tak w ogóle to debil nie wie co zrobić z takimi kronikami? Po prostu je opublikować w Internecie i przekazać do jakiegoś muzeum i tyle.
Kłamstwo 48
Kwiecień twierdzi, że ma 2 tysiące różnych książek, że co rusz spływają do niego różne skrzynie pełne dokumentów i, że nie ma gdzie ich TRZYMAĆ! A tak niedawno chwalił się, że kupił mieszkanie w Głuszycy i co, i nie ma gdzie trzymać?  A co z tyloma wspaniałych przyjaciół,  którzy z pewnością mogli by przechowywać te bezcenne zbiory dokumentów przybliżających do  rozwikłania tajemnic Riese? No cóż kłamstwo jak zwykle ma krótkie nogi i jedno pierdolenie zdradza kłamliwość innego pierdolenia jakie wciskał niedawno.
Co ciekawsze z jednej strony przed chwilką powiedział, że kroniki szkolne, które posiada na pewno nie trafią w nieodpowiednie łapska, ANI W PRYWATNE KOLEKCJE,  teraz pierdoli, że nie mając gdzie przechowywać tych wszystkich dokumentów, map i zdjęć jakie mu ludzie przesyłają zmuszony jest ROZDAWAĆ!!!! Czyli co? Czyli kłamie i struga debila bo raz mówi, że to bezcenne rzeczy i nikomu ich nie odda w niewłaściwe ręce, a po chwili mówi, że je rozdaje ot tak? Idiota kompletny.
Kłamstwo 49
Kwiecień przy okazji mówi, że wszystkie te dokumenty. Etc itp. Skanuje i zamieszcza na Internecie przed ich rozdaniem hahaha debil bo nic takiego nigdy nie robił, a jedyne co to tylko tą marną bezwartościową kronikę zeskanował i ten nieszczęsny atlas Riesengebirge.
Kłamstwo 50
Kwiecień opowiedział, że w tej okolicy ktoś w lesie wykopał sporo niewybuchów i je zostawił, że  podejrzenie padło na niego, że to zrobił kwiecień i, że kwiecień ma alibi na ten czas bo był w Londynie wtedy gdy ktoś te niewypały wykopał hahaha, co za kłamstwo i o tych niewypałach i całej rzekomej chryi o tym wydarzeniu. Nic takiego nie miało w ostatnim czasie miejsca w tym rejonie. Nigdzie o tym nawet nie ma wzmianki w mediach-nigdzie. Kolejny wymysł kwietnia.
Kłamstwo 51
Kolejne kłamstwo to, że koło stawów w Głuszycy znaleziono kilka pancerfaustów,  co jest kolejnym wymysłem o, którym nigdzie nie pisano.
Kłamstwo 52
Kwiecień pierdoli, że na mazurach doszło do poparzenia fosgenem 4-5 poszukiwaczy. To również kłamstwo i czym nie ma nigdzie w żadnych mediach i prasie.
Kłamstwo 53
Kolejne kłamstwo, którym nigdzie nie ma wzmianki, że na przedpolach Wrocławia znaleziono sporo niewypałów.
Kłamstwo 54
Pod Wałbrzychem podobno również znaleziono składowisko niewypałów-kolejne kłamstwo o, którym nic nigdzie nie pisano.
Kłamstwo 55
Kiedyś kwiecień zrobił film jakiejś sztolni w, której kucał nad niewypałem. Opisaliśmy to na naszym blogu, a ja nawet w tej kwestii sporządziłem zawiadomienie na policję. Czym ono zaskutkowało nie wiem, ale pewnie przesłuchaniami i przeszukiwaniami domów kwietnia gdzie pomieszkiwał.
Dzisiaj kwiecień tym wydarzeniu wspomina, że to dzięki jego materiałowi saperzy z tejże sztolni wydobyli 6 ton niewypałów!!!!
Prawda jest taka, że to nie kwiecień powiadomił policję o niewypałach w tej sztolni tylko ja, a to bydle nie dość, że wtedy mógł spowodować wybuch zalegających tam niewypałów i doprowadzić do śmierci ludzi stojących opodal to jeszcze tak to zostawił nikogo nie powiadamiając. Dziś nieodpowiedzialny skurwysyn sobie przypisuje zasługę, że dzięki niemu sztolnia została rozminowana.
UWAGA KWIECIEŃ BANDYTA
Kłamstwo 56
Kwiecień opowiada, że był u kogoś w mieszkaniu w Łodzi na 6 piętrze, który zgromadził sobie w domu kolekcję niewypałów!!! Podobno człowiek ten potem zgłosił to na policję przez co ewakuowano cały dom. Co więcej niektóre z nich wystawił ów człowiek na allegro!
Według tego co powiedział kwiecień to człowiek ten sam to wszystko zgłosił przez co podobno ma mniej problemów niżby ktoś go zgłosił.
Słuchajcie to kolejna brednia i wymyślona opowiastka. Gdyby coś takiego miało miejsce to i tamten i kwiecień  by już siedział, tamten za  posiadanie, a ten za nie POINFORMOWANIE POLICJI O TAKIM PRZESTĘPSTWIE do czego właśnie się przyznał. Bo przestępstwem jest również nie poinformowanie o przestępstwie ZAGRAŻAJĄCYM LUDZKIEMU ŻYCIU.
A ja zapytam, i co kwiecień skurwysyni bydlaku idziesz do kogoś do domu widzisz kilogramy niewybuchów i sobie potem wracasz do domu wiedząc, że jakiś świr ma w domu coś co może zabić innych? Tak beztrosko nie informujesz o tym natychmiast policji?
Ty pierdolony bandyto pójdziesz siedzieć ja ci to mówię.
I tak, historyja pewnie zmyślona przez kwietnia, ale to nie jest istotne czy była prawdziwa, istotne w niej jest to, że kwiecień w niej przestawił się jako ktoś kto nie zareagował właściwie pozostawiając stan zagrożenia dla innych.
Kłamstwo 57
Kwiecień  opowiada, że był świadkiem jak „znaleźli” dwie miny przeciwczołgowe i schowali sobie do bagażnika, a inna grupa te miny tamtej grupie z tego bagażnika ukradła przenosząc do swojego samochodu do  bagażnika.
Ja nie wiem skąd ten debil czerpie pomysły na takie kłamstwa?
Raz, że ponownie wykazuje, że nie umie zareagować właściwie gdy ktos znajduje i usiłuje zabrać z miejsca niewypały, a dwa, że czy ktoś wierzy w to, że ktokolwiek-jakakolwiek grupa znajdująca niewypały pokazała by je kwietniowi tak by ten o tym wiedział? No chyba, że to byli jego koledzy, historia nie jest zmyślona,  a kwiecień w tym brał udział.
Kłamstwo 58
Kwiecień twierdzi, że na podstawie map z przewodnika Riesengebirge, które z Aleksem opublikowali inni tworzą własne podrobione mapy i je sprzedają z fałszywie naniesionymi znakami i sprzedają je za 50-100zł, co jest oczywistym kłamstwem-kompletnym.
Kłamstwo 59
Jakoby ostatnio kwiecień i ktoś złapał grupę, która paliła w lesie niezabezpieczone ognisko! Ho ho! Ludzi, którzy palą w lesie ognisko kwiecień łapie, a ludzi, którzy przetrzymują w samochodzie i domu materiały wybuchowe nie i nie zgłasza tego?
Kłamstwo 60
Kwiecień opowiada historyjkę, że z jakimś Rafałkiem pojechali samochodem gdzieś do lasu i pozostawili przy drodze samochód. Dołączyli do nich jacyś inni i wszyscy poszli do lasu. Po powrocie w jednym z samochodów była wybita szyba i samochód splądrowany.
Pis na wodę, brak dowodów. Gdyby tak było kwiecień by to pokazał  na zdjęciach i filmie.
Kwiecień takimi opowieściami chce was wystraszyć byście nigdzie nie przyjeżdżali i nie zostawiali samochodów pod lasem bo jak on tam będzie to wam zdemoluje samochód-proste i oczywiste przesłanie dla przyszłych poszukiwaczy w Riese.
Kłamstwo 61
Kolejna opowiastka, że ktoś zapomniał gdzie zostawił Landrowera w lesie i, że kwiecień z nim 4 godziny go szukał. To też kłamstwo wyzierające z gestykulacji i mimiki tego pijackiego ryja.
Kłamstwo 62
Kwiecień biadoli, że jesteśmy straszeni przez pewne grupy archeologiczne grasującym niedźwiedziem po okolicznych lasach, a jak pamiętamy w zeszłym i tym roku sam rozpowszechniał takie informacje by zastraszyć potencjalnych eksploratorów. Dziś odwraca kota ogonem i oskarża o to innych.
Kłamstwo 63
Kwiecień twierdzi, że podobne informacje tyle, że o pumach i wilkach rozgłaszają tajemniczy Niemcy przyjeżdżający w te regiony i szukający swych skarbów.-kłamstwo oczywiste.
Kłamstwo 64
Kwiecień opowiada, że jak  idzie z grupą do lasu to jest zatrzymywany i straszony mandatem,  a obok przejeżdżają landrowery plądrujących stanowiska w lesie i policja nie reaguje. Kolejny wymysł obliczony na zbudowanie wokół siebie mitu poszkodowanego i zaszczutego  eksploratora.
Ale zakładając, że jest zatrzymywany gdy oprowadza grupy to jednak moje zawiadomienia na marne nie poszły. Policja może go mieć na oku po wszystkich tych zagrażających życiu wyczynach i sprawdzać czy grupa nie przekracza dopuszczalnej liczby 10 osób bez uprawnień przewodnika i czy ma apteczkę. Jeśli tak jest to cieszę się, a jeśli nie to życzył bym sobie by policja go sprawdzała i przy każdej takiej eskapadzie kontrolowała i wlepiała mu mandaty za to co robi to bydle narażające ludzi na niebezpieczeństwo.
Kłamstwo 65
Kwiecień twierdzi, że w okolicy Głuszycy-Grzmiącej jest kilkanaście obiektów zdewastowanych. Oczywiste kłamstwo, bo nie pokazał ani jednego na zdjęciach, ani na filmie.
Kłamstwo 66
Kwiecień opowiada, że był ostatnio w jakichś bieda szybach w Boguszowie Gorcach gdzie jego kolega pracuje, a w nich widział wybetonowane podłogi w sztolniach do jakich rzekomo się dokopali. Podobno ich stamtąd pogoniono, a szyby zakopano.  Ja się pytam gdzie zdjęcia i relacja z takiego odkrycia?
Kłamstwo 67
Ktoś  na Pogórzu rzekomo wprowadził kwietnia do starych kanałów przy starej kopalni przy starych magazynach obok jakiejś stacji kolejowej, ale wyszli 400 m dalej w miejscu gdzie by kwiecień jak to  określił nie podejrzewał, że jest wyjście z podziemi. I tu się znów pytam gdzie relacja z tego miejsca filmowa?
Kłamstwo 68
Potem debil swym mało logicznym bełkotem, który cały czas nawija, że trudno skomentować poszczególne zdania opowiada o jakiś dwóch kopalniach na Piaskowej Górze, o których w sumie nie dokańcza wątku, ale przechodzi do opowieści, że w szpitalu gdzie leżała jego matka są podziemia i schrony do, których nikt nie ma dostępu i są jakoby monitorowane. Kolejny wymyślony bełkot pijacki niespójny i mało wiarygodny.
Co ciekawsze gdy kwiecień usłyszał opowieść od pac jęta tego  szpitala o schronach pod tym szpitalem podobno pojechał do Wałbrzycha na Plac Grunwaldzki do byłej siedziby obrony cywilnej i poprosił o udostępnienie dokumenty dotyczące schronów z okresu II wojny. Oczywiście bez problemu podobno  je dostał i okazało się, że podobno w samym Wałbrzychu jest takich schronów więcej na liczbę 10 tysięcy ludzi.
Po pierwsze to, że jakieś schrony mogą gdzieś w Wałbrzychu i nie tylko być nie zaprzeczam na pewno są, ale to, że ten debil poszedł do siedziby obrony cywilnej i zostały mu udostępnione jakieś plany to kit.
Kłamstwo 69
Kwiecień skacząc znów z tematu na temat twierdzi, że wypłynęło kilka „fajnych” faktów jak on to określił o pobycie Hainriha Himmlera w jeleniej górze.  No ciekawe skąd te fakty chyba z dupy.
Kłamstwo 70
Kolejne kłamstwo, że jakiś wymyślony Hans Kamler mieszkał na zamku w Rzeszowie-kwiecień stworzył tę postać w jednym z ostatnich materiałów gdy był w Rzeszowie.
Zaś wszystko bez wyjątku co  kwiecień mówi na temat Rzeszowa i budowy tam tajnych projektów i o innych rzeczach, których nie chce mi się wymieniać jest KOMPLETNYM NIGDZIE NIE POTWIERDZONYM KŁAMSTWEM NA, KTÓRE KWIECIEŃ NIE MA NIC POZA WŁASNYM NIESPÓJNYM BEŁKOTEM.
Kłamstwo 71
Kwiecień snując o Rzeszowskich planach budowy tajnych broni przez nazistów wplata kit, że w Wałbrzychu produkowano syntetyczne paliwo z antracytu, które było słane do Rzeszowa na potrzeby tamtejszych prac i budowy rakiet przez Niemców-wymysły i niespójny bełkot nie potwierdzony niczym.
Kłamstwo 72
Kwiecień dodaje, że w Brzegu Dolnym Niemcy produkowali jakąś chemię-sam debil nawet nie wie jaką- i że ta chemia była również dostarczana do Rzeszowa. I znów bzdury wyssane z palca nigdzie nie potwierdzone i przez nikogo.
Kłamstwo 73
Kwiecień mówi, że z Majdanka ewakuowano kilkunastu Żydów tu –nie wiadomo gdzie tu- ale kwiecień pierdoli, że dokumenty dotyczące tych żydów po wojnie giną i ucina temat. To kolejny bełkot wypowiedziany w dosłownie 10 sekund w monologu składającym się z jak widać już 71 kłamstw i niespójnych bredni wypowiadanych z częstotliwością kilkunasto-kilkudziesięcio sekundową.
Kłamstwo74
Zbliżamy się ku końcowi-ufff, ale kwiecień jeszcze w ostatnich minutach raczy nas kolejnymi opowieściami, że gdy był w Łodzi dostał zdjęcia Żydów i Żydów czyli według niego tych Żydów  co byli więźniami getta i tych co współpracowali z Niemcami. Oczywiście tego zdjęcia nie pokazał, a mógłby przecież co nie?
Kłamstwo 75
W 49 minucie kwiecień wspomina coś bełkotliwie o Mieczysławie moczarze, który jak to określił kwiecień mścił się w Łodzi na Polskich działaczach…..?
Jakich skurwysyni działaczach? Dla czego skurwysynu tak to określasz, a nie powiesz, że to był kat żołnierzy AK? Natomiast to co  skurwysynu powiedziałeś, że Moczar mścił się na Polakach za drugą wojnę światową i za organizowanie gett jest kompletnym nonsensem  bowiem gdybyś skurwysynu znał historię Moczara to 1 wiedział byś, że był antysemitą, 2 że nienawidził żołnierzy AK, którzy jak żeś bydlaku zasugerował organizowali Żydom getta.
Pierdolisz skurwysynu takie bzdury, że tylko ci przyjebać z liścia w ten kłamliwy pysk i durny pusty łeb w, którym masz siano i gówno i 0% wiedzy w tematach w jakich się wypowiadasz. W dodatku za chwilę pierdolisz, że to sami żydzi rozpowszechniają takie tezy, że Polacy organizowali dla nich getta i to wszystko mówisz, że cię przeraża, a sam bełkoczesz w tak niespójny sposób, że sam sugerujesz dokładnie to tak by właśnie wyszło, że Polacy są winni za organizowanie gett dla żydów. Przez ten twój bełkot paranoiku wprowadzasz ludzi w błąd, ślizgasz się po temacie w zawiłych konfabulacjach i niejasnych określeniach.
Kłamstwo 76
Kwiecień skończywszy bełkot o  Moczarze mówi, że dokopał się w jakichś archiwach do kilkunastu publikacji z lat 45-49 w, których żydzi oczerniają Polaków. A ja się pytam gdzie te publikacje? Jakieś dowody na to? Nie przeczę, że żydzi tak nie robili, ale wątpię by kwiecień dokopał się do jakiejś takiej publikacji i bał się je upowszechniać w obawie przed groźbami jakie podobno z tego powodu dostaje.
Kłamstwo 77
Przy okazji kwiecień mówi, że znów znalazł jakąś teczkę z dokumentami jakiejś rodziny, którą przekazał rodzinie-nie wiadomo jakiej rodzinie brak dowodów, że coś takiego znalazł i, że te dokumenty przekazał-powiem krótko gówno prawda przechwałki obliczone na konkurencję z Panem Łukaszem Kazkiem, któremu kwiecień nie dorasta do podeszew w butach w swych zmyślonych działaniach.
Kłamstwo 78
Kolejne kłamstwo, że niby do kwietnia dotarły dwa nieśmiertelniki żołnierzy Wermachtu, które jakoby przekazał rodzinom.
Zobaczcie jakie to jest wredne i parszywe bydle usiłujące wokół  siebie stworzyć aurę i wizerunek człowieka jakim nie jest. On dobrze wie, że Pan Łukasz Kazek cieszący się powszechnym szacunkiem właśnie za to, że poszukuje starych dokumentów i pamiątek po dawnych Niemieckich mieszkańcach DŚ i przekazuje je rodzinom prawowitym. Wie i na kłamstwie usiłuje dorównać Panu Kazkowi tylko pierdoląc, że coś znalazł i przekazał rodzinom. To kłamstwo na co kwiecień nie ma żadnych dowodów, zaś Pan Kazek posiada masę artykułów i wpisów na Internecie opisujących jego znaleziska, pokazujących je i opisujących ich przekazanie rodzinom. To bydle z tego kwietnia kłamliwe-nie wierzcie, że cokolwiek znalazł i przekazał komukolwiek.
A na koniec kwiecień przyznaje, że te nieśmiertelniki nabył drogą kupna na weteran bazarze w łodzi!!! Zobaczcie jak jebaniec kłamie. Wpierw powiedział, że nieśmiertelniki do  niego dotarły, a na koniec, że je jednak kupił na bazarze za 15 zł za sztukę.

A TERAZ UWAGA KŁAMSTWO NIEBYWAŁE I ZAPRZECZAJĄCE CZEMUŚ CO KIEDYŚ OPOWIADAŁ.
KWIECIEŃ HIENA - NIEHIENA
Kłamstwo 79
Kwiecień jak wszyscy pamiętamy gdy był za pierwszym razem w Anglii na prelekcji /link do uzupełnienia/ wypowiedział słowa, ŻE PRZYJECHAŁ DO ANGLII ZA PIENIĄDZE POZYSKANE ZE SPRZEDAŻY ZŁOTYCH FANTÓW JAKIE ZNALAZŁ W TERENIE-PAMIĘTAMY TO WSZYSCY DOWODY ISTNIEJĄ NA NASZYM BLOGU I JEGO KANALE.
52:00 minuta A dziś bydle opowiada pewną historyjkę, że dwa lata temu znalazł w miejscu straceń niedaleko Rogoźnicy DWIE ZŁOTE OBRĄCZKI ZE ZŁOTYM ŁAŃCUSZKIEM I KRZYŻYKIEM. Co leżały ot tak sobie na ziemi??? Obrączki te jakoby kwiecień w tym samym miejscu gdzie znalazł zakopał, ale głębiej -co za  poczciwina w kurwe jebany co nie?
I dodaje, że o tym dowiedział się tajemniczy ktoś. Ów ktoś przekopał to miejsce podobno na dużej głębokości, ale obrączek nie znalazł.
Opowieść kwietnia jak to sam powiedział ma być przestrogą przed jak to nazwał hienami i wykreowaniem siebie na takiego poczciwego  uczciwego znalazcę, któremu na złocie nie zależy. Ale zaraz, zaraz przecież kiedy był w Anglii sam przyznał się do podobnego czynu i spieniężenia złotego fanta jaki znalazł gdzieś by mieć na bilet do Londynu.

I tą łajdacką  historią kwietnia o sobie samym kończę to opracowanie pozostawiając ostatnie 2 minuty kłamstw bez komentarza bo i tak to nic nie zmieni. Na pewno przekroczył bym ilość wypunktowanych kłamstw ponad 80.
Puenta jest taka HIENA KWIECIEŃ opowiada w pogardliwej formie o hienie innej zapominając chyba już, że sam JEST TAKĄ HIENĄ DO CZEGO SIĘ PRZECIEŻ PRZYZNAWAŁ.

PS
W najbliższym czasie zrobię mix wypowiedzi kwietnia z Londynu jak sprzedał znalezione fanty ze złota z tą dzisiejszą, ale to później lub jutro bo teraz lecę na wianki….

DODATEK 1
CZYLI JAK KWIECIEŃ W LONDYNIE OPOWIADA JAK ZNAJDUJE ZŁOTO I DEPOZYTY, KTÓRE SPRZEDAJE, A W PÓŁ ROKU PÓŹNIEJ POTĘPIA HIENY,KTÓRE WYDRAPUJĄ Z ZIEMI ZŁOTO.
CZYLI OBŁUDA I ZAKŁAMANIE ZŁODZIEJA I SZABROWNIKA KRADNĄCEGO PAMIĄTKI HISTORYCZNE Z POLSKIEJ ZIEMI
 O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać gdzie macie jego skurwiałe i schizofreniczne rozmowy jakie mi nagrywał kilka lat temu na sekretarkę?