wtorek, 24 maja 2016

Największy skurwysyn jakiego nosiła ziemia gra na litość śmiercią swej matki i pomówieniami wyssanymi z chorego skurwiałego łba.


Sprostowanie - to nie ja jestem pacjentem ...

 

Zobaczcie, wszystkie zarzuty jakie tu napisał są wyssane z chorego łba. Nikt do jego matki nie wydzwaniał to jest kompletna nieprawda. To jest chory człowiek gotowy wykorzystać chorobę swej matki do uwiarygodnienia własnych fantazji, wymysłów i kłamstw by pogrążyć niewinnych ludzi rzucając na nich kłamliwe oszczerstwa.
Cytat:
Bezpośrednio przyczynił się do tego szaleniec z warszawy i kilku innych oszołomów którzy wydzwaniali do niej po nocach z różnymi komunikatami . Jednak szczyt głupoty i debilizmu okazał jakiś maniak z warszawy dzwoniąc do niej o trzeciej nad ranem  informując iż samolot którym leciałem do Anglii spadł do morza i wszyscy pasażerowie zginęli .
Kompletna nieprawda wymyślona w kurewskim bandyckim umyśle łobuza.

Cytat:
Odpowiednie służby podjęły już działania mające na celu ustalenie sprawców , bo jest ich kilku .
NO TO CZEKAMY NA WYNIKI DOCHODZENIA!!!!!!

Cytat:
Gratuluje fantazji , do czego może doprowadzić zazdrość i ślepa nienawiść .
Temu psychicznemu psychopacie poławiaczowi wydaje się, że jest mu czego zazdrościć. Czego? Tych setek urojeń, skurwiałych pomówień, oszczerstw i wszelakich wymysłów na, które nie ma ani jednego dowodu? Tak wygląda choroba umysłu wściekłego mitomana nie biorącego pod uwagę, że są ludzie widzący-dostrzegający jego chorobę umysłu i wrodzony talent do kłamania i pomawiania ludzi.

Cytat:
Dla szaleńca z Lipskiej już żadne granice nie istnieją , pytam co dalej butelki z benzyną tak jak obiecuje i straszy ...
Kompletna nieprawda nikt nie straszy kwietnia butelkami z benzyną to są skurwiałe pomówienia wynikające z desperacji i wrogości wobec kogoś kto go obdziera z tych kłamstw i konfabulacji i jest zupełnie na odwrót to dla kwietnia nie istnieją granice by grać chorobą i śmiercią matki i przy okazji obarczać kogoś za to pomówieniami i oszczerstwami. Jestem absolutnie pewny, przekonany, nie mam co do tego NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOSCI, że skoro kwiecień w sytuacji gdy jego matka jest chora gra jej śmiercią to znaczy to tylko jedno, że to on życzy jej tej śmierci licząc jako bezdomny przybłęda na powrót do domu z, którego najprawdopodobniej został  wyrzucony.

Cytat:
Do czego są zdolni ludzie którzy chcą za wszelką cenę zamknąć mi usta . Dla kogo wariat z Głuszycy jest tak niebezpieczny ...
Temu psychopatycznemu schizofrenikowi wydaje się, że ma misję odkrywczą i wydaje się, że takim sianiem wokół siebie sensacji uwiarygodni swe urojone wymysły.

BRANIE NA LITOŚĆ NA ŁZY I KOLEJNE UROJONE WIZJE

Naznaczeni śmiercią


Kolejny przykład urojeń.
Czy ktoś kto idzie do szpitala do chorej matki, która jedną noga jest na tamtym świecie według kwietnia oczywiście, byłby skory do PORUSZANIA tematów IIwś z innymi pacjentami?
Oczywiście nie, bo to nie są okoliczności w, których wypada rozmawiać z innymi poza swoja matką. Tutaj kwiecień znów tworzy scenariusz swych rzekomych rozmów z ludźmi mającymi jakoby sami z siebie opowiadać mu o wojnie.

Cytat:
Wystarczy że poruszę temat II WS , sami opowiadają .
Niesamowite!
Wychodzi na to, że kwiecień ma taką siłę przebicia, że nawet na łożach śmierci i ciężko chorych pacjentów, którzy najchętniej zapomnieli by o tragicznej przeszłości wyzwala chęć do opowiadania. Wierzycie w te brednie? Tylko matoły wierzą.

Cytat:
Często tu płaczę i nie wstydzę się łez .
Śmiać  mi się chce jak to czytam. Żałosny jebany skurwysyn usiłuje sam siebie przedstawić w świetle empatycznego człowieka. Tylko co z ta empatią wobec tych, których to ścierwo kłamliwe tak pomawia od lat?

Cytat:
Pytam sam siebie , Po co to wszystko ? , skoro nikt  tego przesłania nie słucha ...
Biedny płaczący prorok zali się, że chcąc ocalić świat przed zagładą i wypełniającym się urojonym planem Himmlera jest skazany na brak posłuchu poza tą garsteczką, promilem debili w społeczeństwie jacy zawsze się znajdą.

Cytat:
Zagłada , holokaust , śmierć i dalej brniemy w depopulacje .
Jasne He He He, jaką kurwa depopulację?
W krajach afrykańskich trwa właśnie przyrost naturalny, zaś w krajach europejskich na odwrót, a wynika to wyłącznie z faktu, że my okres wzrostu gospodarczo populacyjnego mamy za sobą i teraz w naturalny sposób chcemy żyć wygodnie bo można powiedzieć cywilizacyjnie osiągnęliśmy szczyty. To naturalny proces, którego taki matoł jak kwiecień nie rozumie. Jak ktoś chce szerzej to wyjaśnię w komentarzach.

Cytat:
Od wczoraj PiS nawołuje Polsko na bagnety , przeciw komu , przeciw nam Polakom II kategorii . 
Nie śledzę tego co pierdolą pisowcy, ale jedno jest pewne, że tutaj kwiecień żali się, że jest uznawany obywatelem II kategorii biorąc stronę widoczną na zdjęciu:
Cytat:
Plan się wypełnia tylko dlaczego my Polacy mamy dać temu początek .
Bełkot schizofrenika. Niby jak mamy dać początek jakiemuś urojonemu planowi? Brak sprecyzowanej myśli. To typowe dla schizofrenika, który pisze bez ładu i składu.

Cytat:
Europa już nas olała , tylko rozlewu krwi nam potrzeba na ulicach naszych miast .
Europa to nas nie olała debilu tylko właśnie usiłuje zdusić swymi ingerencjami w to co się dzieje w naszym kraju za sprawą takich pierdolonych wichrzycieli jak Petru i ty szmato kwiecień, który sieje zamęt, popłoch,  apokalipsę i ferment w społeczeństwie. A do rozlewu krwi to dąży cała ta banda od prawa do lewa od PiSu po KOD mając na celu rozpierdolenie naszego kraju od wewnątrz i utrzymanie się przy władzy by doić nas Polaków dalej. Kwiecień jest zbyt ograniczony by to pojąć.

Cytat:
To tylko kwestia czasu a wypełni się plan , Wielkie Otwarcie Wrót , słowa Wielkiego Muftiego .... Niemieccy mężczyźni nie potrafią się bić , aby obronić swe kobiety
Zawsze na koniec kwiecień pod wpływem amfy pierdoli o tym planie. Teraz wymyślił, że o jakimś otwarciu wrót mówił jakiś wielki mufti.

Cytat:
My Polacy damy radę ....
Tylko jedna sprawa ten skurwiały oszust, zakłamujący historię zdolny do antypolskich oszczerstw wobec Łupaszki i żołnierzy AK, zdolny do pomówień wobec prawdziwych Polaków patriotów walczących z jego kłamstwami i herezjami nie zasługuje na miano Polaka, a bezczelnie się nim nazywa. Kwiecień ty się módl by nie wybuchła wojna domowa bo prawdziwi patrioci odstrzela cię antypolska świnio jako pierwszego za CAŁOKSZTAŁT.


 Dopełnieniem skurwysyństw kwietnia i urojeń chorobowych jest wizytówka kwietnia na belce górnej bloga.niedziela, 15 maja 2016

Głuszycki nieuk bez szkoły i historycznego przygotowania nadal rżnie eksperta od historii ślizgając się po tematach bez ich dogłębnego poznania.

Śmiać mi się chce widząc jak ten imbecyl z Głuszycy bez szkoły usiłuje zabłysnąć swą pseudo i płytką wiedzą na pół zmyśloną na pół przekręconą przed tym baranim audytorium po raz kolejny.
Śmiać mi  się chce z tych ludzi co słuchają tych bredni zamiast samym sięgnąć po wiedzę całkowicie dostępną i na jej podstawie wyciągać ewentualnie wnioski.
No, ale baranie łby zakute mają na tyle ograniczone umysły, że to co aplikuje im kwiecień im wystarcza.
Nie słuchałem tego materiału w całości.
Włączam początek i co słyszę w niecałej pierwszej minucie? Ano Głuszycki imbecyl twierdzi, że statystyki powojenne zaniżają liczbę zabitych Polaków w czasie wojny do 1.5 miliona osób gdy tymczasem jak twierdzi kwiecień zabitych było blisko 6 milionów.
I teraz zobaczcie,  statystyki podają liczbę 6 milionów, w większości filmów dokumentalnych mowa jest o 6 milionach zamordowanych i poległych w walkach, nawet kilka dni temu oglądałem program dokumentalny o IIwś gdzie podano, że zginęło w czasie IIWŚ 6 milionów Polaków, ALE TEN IDIOTA KWIECIEŃ jedzie do Anglii by baranom zakomunikować coś co jest oficjalnie wiadome, niekwestionowane i podawane od zawsze twierdząc, że to jest negowane.
Tak więc niecała minuta minęła, a już mamy KŁAMSTWO 1.

Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 1

Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 1

 

Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 3
Zamierzałem szczegółowo opracować ten cały materiał, ale po kilku dniach doszedłem do wniosku, że nie ma to większego sensu skoro bardzo wielu yutuberów wytknęło temu kłamcy kłamstwa i kity. Dla tego pójdę na łatwiznę i ograniczę się do zacytowania tych komentarzy, w których są  uwago do zakłamań i przekręceń  historycznych tego debila kwietnia z Głuszycy.
Z całą pewnością gdyby rozłożyć na czynniki pierwsze te wszystkie bzdury znalazło by się co najmniej drugie tyle jak nie więcej idiotyzmów jakie wypowiedział.
Bo idiotyzmów o czipie śledzącym go w protezie jaką nosił gdy miał złamaną nogę czy na temat rozpalania ognia za pomocą specjalnych wersalek to już nawet nie ma co komentować.
Zanim jednak zacytuję wybrane komentarze ludzi mających pojęcie o tych bzdurach zobaczcie krótki wycinek z wypowiedzi kwietnia w, którym małpuje opowiadając o związku białej kobiety z czarną małpą z Etiopii
video

Błazen pokazał swoje błazeństwo i nie chodzi o krytykę białej Polki z Etiopczykiem bo to może wielu się nie podobać takie mieszanie ras, ale o formę przekazu i ten błazeński kretyński gest jaki kwiecień wykonał na końcu.
I jeszcze jeden fragment, w którym skurwiel przyznaje się/o ile to prawda/ że ma kolejną sprawę o zniesławienie:
video
Praktycznie nie ma miesiąca w, którym ta szmata kogoś by nie pomówiła o coś co nie jest prawdą. Nie sadzę by jakiś polityk tak mówił jak twierdzi kwiecień.

Tak więc przechodzimy do wybranych komentarzy. Pomijam komentowanie pomniejszych głupot, kretynizmów, debili zmów i farmazonów zawartych w poszczególnych historyjkach, bo tego jest taka masa, że musiał bym nad tym ślęczeć cała dobę by to wytknąć. Kto ma rozum sam to widzi.


Niemcy wymordowali miliony naszych rodaków, a ruskie tylko tyle a tyle. Bądz obiektywny i wreszcie powiedz głośno że i ruskie mordowali nas na potęge. Ilu naszych rodaków zostało zamęczonych w ruskich łagrach? Ilu skonczyło na kolanach z kulą w tyle głowy? Niemiec od początku był naszym wrogiem a rusek "przyjaciel" był tyle samo wart co ten niemiec.
! Rozmowy z katem ! opisują rozmowy z katem powstania w getcie warszawskim a nie komendanta obozu w Oświęcimiu!! Proszę to jakoś sprostować bo się Pan trochę ośmiesza nie znając lektur szkolnych

Wielka Brytania ma jedną piękną tradycję, którą warto zaszczepić do nas do Polski. Kiedy tam na salony wtargnęła kultura picia herbaty i określenie "Tea Time" weszło do rytuału codziennego, u nas, przynajmniej na dolnym śląsku powinna wejść tradycja "Kotlet a'la Dariusz Kwiecien time". Czy to nie byłoby piękne? Mamy topienie marzanny, mamy tradycję godziny 21:37, teraz czas na tradycję Kotleta

Co do współpracy Norwegii z Niemcami to chyba jakieś bzdury. Taki Pan oczytany a rzuca na lewo i prawo wymysłami które pasują do Pana historyjki. Mimo wszystko szanuję i podziwiam Pana zapał do szerzenia wiedzy na te tematy i popychania ludzi aby sami zaczeli kopać w historii. Pozdrawiam.
Pierdolenie bez ładu i składu oraz jebanie powietrza! Specjalista od siedmiu boleści. Że nikt nie zażądał zwrotu pieniędzy za słuchanie tych bzdur to jakaś zagadka. Widzę, że słuchacze tak samo zorientowani w historii jak ten hochsztapler. Nikt nie prostuje, nikt nie protestuje. Zasłuchani w swojego proroka Gamonie.
Do pana kwietnia od kiedy Moczarski siedział z Hessem ?
Formalnie Polska nie podpisała traktatu pokojowego z niemcami,czyli nadal jesteśmy w stanie wojny.
Nie mogę tego słuchać ,co za bzdury!!!!!! Białoruś potęgą militarną? Człowieku ogarnij się . Zajmij się tymi bunkrami na których się znasz i zostaw politykę. Mówisz nieprawdę ,poruszasz tematy na których się nie znasz, litości . Jak to się nie mówi o bohaterstwie żołnierzy wrześniowych? Cały czas lecą programy na ten temat .Poruszasz za dużo wątków ,mieszasz fakty , nadinterpretujesz wydarzenia ,pomieszanie z poplątaniem. Z tego co mówisz to my Polacy jesteśmy jakimś wybranym narodem stworzonym do rządzenia światem ,tylko jakimś dziwnym trafem ten świat uwziął się na nas i nie daje nam tego robić. Zobacz na śmieci w lasach i i te rzucane na ulicę , to nie Niemcy je tam wyrzucają. A prawda jest taka że ,kawały o polaczkach nie wzięły się znikąd
po raz kolejny gada pan o 2 dywizjach pancernych w Polsce w 39 roku bzdura Polska armia posiadała wtedy 2 brygady pancerno motorowe chociaż tak naprawdę brygada warszawska była tyle co sformowana i tak naprawdę na bazie jednego pułku.
Żyjecie w szybkim świecie. Ja np jem codziennie Kotleta a'la Dariusz Kwiecień i dzięki temu czas płynie wolniej, niemal 2x wolniej dzięki rozkoszy smaku tego kotleta... czasem mi się wydaje, że tydzień ma 300h... kocham cię kotlecie a'la Dariusz Kwiecień.
to nie wykład a przepytywanie widowni.
300 godzin w tygodniu. Brawo gamoniu! W Riese tydzień ma ponad 300 godzin. Inna rzeczywistość. Ale ty pewnie "osobiście" znasz setki osób które zaginają czasoprzestrzeń.
300h tygodniowo? to jest niemozliwe przeciez. 300/7=42h 7dni x 24h=162h
DAREK CZY MASZ KARTĘ UBEZPIECZENIA EKUZ ?
Ludzie! Jak żeście wytrzymali trzy godziny pieprzenia trzy po trzy. Co wy nie macie jakiegoś szacunku dla siebie - jeśli lubicie słuchać fantasmagorii to wasza sprawa! Jednak, czy nie macie jakichś wymagań co do tego, za co płacicie? Czy nie zauważacie, że to bezładny, chorobliwy bełkot, bez żadnej struktury! Gdyby Kwiecień miał do was szacunek, to przynajmniej przygotowałby sobie jakiś szkic tego, co będzie gadać! A on plecie rzeczy, które gadał w innych "prelekcjach" dodaje trochę fantazji i miesza wszystko. Wypytuje was o rzeczy, o których nie możecie wiedzieć, bo istnieją tylko w jego głowie. p.s. Fajny jest koleś, który próbuje punktować Kwietnia. Wkurzając go w ten sposób.
Po rzece płynie barka, z kotletem Pana Darka. Panierka tak chrupiąca, że wilkołaki pobudzająca. Pyszny to kotlet jak cholera, wypełnił się plan Himmlera.
drugi ,pozdrawiam serdecznie
Tragedia , już dawno powinien się spalić ze wstydu , najpierw lata , pokazuje cegły i drzewka , potem nie ma co robić , to przeczeszuje youtube i snuje te dyrdymały , miłośnik obozów koncetracyjnych i przekłamanej historii , bezrobocie i brak perspektyw wypaliło mu mózg , pajac nie wie , że co drugie zdanie , to wpadka i bicie piany , ściemniacz i piewca głupot , może mu naród wybrany jakieś miejsce u siebie na cmentarzu udostępni , choć nie jestem pewien , bo i oni się z tych dyrdymałów śmieją , wstyd dziadu , wstyd , wstyd , wstyd
jakim to juz trzeba byc skonczonym skurwysynem zeby z Łupaszki robic bandyte i pierdolic jakies bzdury ze ich tam bylo kilkudziesieciu
8:50 „… w polskich obozach koncentracyjnych…”. Gościu za to jest paragraf. Ty jesteś nienormalny? Uczyliśmy ruskich i szwabów eksperymentów?!?! na ludziach!!! Reszta bzdur – No comment!
po raz kolejny gada pan o 2 dywizjach pancernych w Polsce w 39 roku bzdura Polska armia posiadała wtedy 2 brygady pancerno motorowe chociaż tak naprawdę brygada warszawska była tyle co sformowana i tak naprawdę na bazie jednego pułku.
Te opowieści jak to Darek walczył z muslimami w Sztokholmie to bzdury wyssane z d.....Jeśli tak było naprawde gdzie jakaś dokumentacja tego zdarzenia.Ta ucieczka przed policją taka sama prawda
Historii to się musisz jeszcze poduczyć . Jak mówisz stary "Krzyżak" opowiedział ci historię Polski z przed 1000 lat ? Dobre ,dobre. Poruszasz tysiące wątków o których masz tylko iluzoryczne pojęcie ,łączysz je razem i sprowadzasz to wszystko do wspólnego mianownika ,którym jest II wojna światowa. A już to porównanie "ciapatych " jak to ich nazywasz z Hitlerem ,Himlerem i III Rzeszą to już karkołomne rzeczy są. Oglądasz dużo programów publicystycznych w tym tvp Historia ,ale to za mało. Jesteś inteligentnym człowiekiem i robisz to zręcznie ,ale tak łatwo cię zdemaskować. Riese to jest twój konik i tego powinieneś się trzymać.. I nie wmawiaj ludziom bajek ,że 1000 spadochroniarzy Sosabowskiego zmieniło by historię świata !!!! Darek kto przychodzi na te twoje wykłady , i pozwala ci mówić takie rzeczy!!!!?????? Miej litość!!!! Bój się Boga!!!!
Panie kwiecień dwa pytania : 1) jakie polskie miasta w 39 witały Niemców kwiatami?2) co to są państwa satelitarne?
lebensborn, ahnenerbe, obozy i obozy a i wilkołaki....w kółko to samo, i nikt nie kwestionuje faktu ze obozy były ale człowieku dajze juz spokój ze skakaniem z tematu na temat....jakies konkrety dowody i mniej opowieści z pogranicza fantazji (jezeli nie masz pan dowodów) a na historii Polski to sie pan znasz....musiałbyś być profesorem zapalencem jak prof. Klemens Bruski UG polecam jego wiedze na temat Historii Średniowiecza....głowa mała jaka wiedza!!! a nie tu jakieś faken miksy
Pan kwiecień wielki znawca historii a nie wie kiedy Piłsudski zmarł,a w jednych z swoich audycji uważał się za piłsudczyka . Dobrze że wie iż,to co ma na karku to głowa nie dupa.
300h tygodniowo? to jest niemozliwe przeciez. 300/7=42h 7dni x 24h=162hDariusz Kwiecień - White Cliffs of Dover

 

W tym materiale również posłużę się już istniejącymi komentarzami. Od siebie dodam tylko, że większego błazna i pajaca ta Głuszycka spierdolina zrobić z siebie nie mogła. Przykładem jest ten fragment, w którym kwiecień przytakuje jak debil i głupek przewodniczce mówiącej po Angielsku, a potem to niby tłumaczy udając znajomość Angielskiego. Oczywiście go nie zna i wtrynia swoje brednie zamiast naprawdę tłumaczyć.  To choroba umysłu moi drodzy.
Dywizjon 303 a Cyrk Skalskiego to dwie różne formacje, a co ciekawe Skalski w 303 nigdy nie służył. Cyrk Skalskiego walczył w Afryce. Weź ty chłopie zacznij czytać książki i się uczyć zamiast wciskać pelikanom wyczytane w necie brednie. Niemcy nie poniszczyli stacji radarowych bo prawie do końca Bitwy o Anglię nie zakumali do czego służą te instalacje. Niemcy nie dokonali desantu, bo pogoda w Kanale nie pozwalała, o czym się alianci sami przekonali cztery lata później. Zajmij się gościu tłuczeniem kotletów, najlepiej tą swoją pustą głową.
Panie Darku: w 3:52 strzelił pan babola.Operacje overlord szykowano na terenie Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych - a nie po drugiej stronie kanału LaManche.Francja była obiektem operacyjnym tej opreracji czyli celem ;)
Darek Dyzma bawi się w głuchy telefon z przewodnikiem I robi ze swoich widzów durniów....weż ty chłopie najpierw poczytaj pare książek to może wtedy zrozumiesz jak wyglądała wojna w uk- dover nie bylo zadna strategiczna twierdzą ,przejedz sie wzdłuż poludniowego  wybrzeża I zobacz ile było lotnisk do obrony kanału-praktycznie co 20-30 km były lotniska ,do tego porty w Porstmouth ,Southampton czy Plymouth...naprawde odrób najpierw lekcje bo jak sie slucha jak kłamiesz I wymyslasz czy to co niby mówi przewodnik czy inne "fakty" wziete z dupy bo napewno nie z historii....weź ty się lepiej skup na gotowaniu bajkopisarzu jeden...
niestety nic pan przewodnik nic nie mowi ze napisy na scianie pochodza z 1920 eh eh zle pan zrozumial panie darku
Darek dywizjon 303 mial swoja glowna baze na lotnisku wojskowym Northolt to kawalek ode mnie ,jest tam niedaleko Polish War Memorial poswiecony wszystkim Polskim lotnikom ktorzy walczyli o Anglie.
Ok. Kwiecień! Przegiąłeś z tymi bredniami na temat innych osób. Teraz ty przypomnij sobie listopad 2015 Rzeczka, pewien dżdżysty dzień... i hasło narkotyki (morfina). Trzymałem tego haka na dobry moment. Teraz myśl: czy miałem wtedy włączone nagrywanie we smartfonie!?
do USA? kto pana wpusci??? wize pan masz??? Pan april taki discopolowiec historii ;)) pan april sprawia wrazenie jakby wszystko rozumiał ??? ;) kolejny raz słysze info: "miało coś zostać zainstalowane ale nigdy do tego nie doszło" panie april prosze posługiwac sie faktami przedstawić dokumenty na utwierdzenie mnie ze mowi pan prawde ! poza tym tajne spotkanie w Berlinie nie moze pan krecic?? co za bzdury....przewodnik swoje a pan april swoje ;)) koncówka- jakiś dron śledzi pana aprila ;))))
Wytrzymałem 17 minut tych bredni. Jak można zapomnieć o marynarce brytyjskiej i pieprzyć takie głupoty ? O riese oglądałem z ciekawością bo nic o tym nie wiem ale jeśli jest w tym tyle prawdy co w tym filmie to... ręce opadają.
Przewodnik mówił że świeżej wody nie było, tylko ta w zbiorniku, najstarsze graffiti było z 1940 roku, to z 1920 to sobie wymyśliłeś na poczekaniu na cele reklamy swojej niby to wiedzy. Ciekawe informacje o cyrkulacji powietrza a także o tym, że ściany były wyłożone korkiem aby były dźwiękochłonne. Więcej ciekawych informacji od przewodnika których oczywiście nie zrozumieliście.
Za dużo przekłamań historycznych np. Cyrk Skalskiego działał w Afryce północnej, Niemcy nie mieli gotowych barek desantowych, na Guadalcanal bili się Amerykanie z Japończykami itd. Ponadto zapomniałeś o marynarce wojennej jej królewskiej mości a to była siła wystarczająca do zatrzymania każdej próby desantu. Ogarnij się.
kfiecień "poligloto" i co ty z tego zrozumiałeś????? yes, yes??????? a skąd to twierdzenie ,że inwazji miało nie być 1/2 tego filmu to bajki i baśnie oraz kfietniowe wymysły bzdury,bzdury,bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Darek dywizjon 303 mial swoja glowna baze na lotnisku wojskowym Northolt to kawalek ode mnie ,jest tam niedaleko Polish War Memorial poswiecony wszystkim Polskim lotnikom ktorzy walczyli o Anglie.
Dywizjon 303 i Cyrk Skalskiego to według Pana to samo? Stanisław Skalski oczywiście walczył w Bitwie o Anglię tylko, że w dywizjonie 501. Tak zwany "Cyrk Skalskiego" został sformowany w lutym 1943 roku, długo po omawianych przez Pana wydarzeniach. Formacja przyłączona została do dywizjonu RAF i od końca lutego walczyła w AFRYCE. Jako, że chłopcy wykazali się wielkim kunsztem w strącaniu niemców i robili to na prawdę sprawnie i efektownie od ok. kwietnia zaczętą naszą formacje nazywać Cyrkiem Skalskiego. Trochę więc się wkradła nieścisłość "drobna" w Pana "story" Panie Darku.. Dlatego Wole Pana opowieści o Riese.
19.34 pierwsza armia w Afryce? Drugi korpus Andersa jak już, panie miej litość
kfiecień "poligloto" i co ty z tego zrozumiałeś????? yes, yes??????? a skąd to twierdzenie ,że inwazji miało nie być 1/2 tego filmu to bajki i baśnie oraz kfietniowe wymysły bzdury,bzdury,bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do USA? kto pana wpusci??? wize pan masz??? Pan april taki discopolowiec historii ;)) pan april sprawia wrazenie jakby wszystko rozumiał ??? ;) kolejny raz słysze info: "miało coś zostać zainstalowane ale nigdy do tego nie doszło" panie april prosze posługiwac sie faktami przedstawić dokumenty na utwierdzenie mnie ze mowi pan prawde ! poza tym tajne spotkanie w Berlinie nie moze pan krecic?? co za bzdury....przewodnik swoje a pan april swoje ;)) koncówka- jakiś dron śledzi pana aprila ;))))
Darek Dyzma bawi się w głuchy telefon z przewodnikiem I robi ze swoich widzów durniów....weż ty chłopie najpierw poczytaj pare książek to może wtedy zrozumiesz jak wyglądała wojna w uk- dover nie bylo zadna strategiczna twierdzą ,przejedz sie wzdłuż poludniowego  wybrzeża I zobacz ile było lotnisk do obrony kanału-praktycznie co 20-30 km były lotniska ,do tego porty w Porstmouth ,Southampton czy Plymouth...naprawde odrób najpierw lekcje bo jak sie slucha jak kłamiesz I wymyslasz czy to co niby mówi przewodnik czy inne "fakty" wziete z dupy bo napewno nie z historii....weź ty się lepiej skup na gotowaniu bajkopisarzu jeden...
Przewodnik mówił że świeżej wody nie było, tylko ta w zbiorniku, najstarsze graffiti było z 1940 roku, to z 1920 to sobie wymyśliłeś na poczekaniu na cele reklamy swojej niby to wiedzy. Ciekawe informacje o cyrkulacji powietrza a także o tym, że ściany były wyłożone korkiem aby były dźwiękochłonne. Więcej ciekawych informacji od przewodnika których oczywiście nie zrozumieliście.
niestety nic pan przewodnik nic nie mowi ze napisy na scianie pochodza z 1920 eh eh zle pan zrozumial panie darku
+CHINUSIA nie ma zdziwko skoro pan april angielski zna jak ja ...chiński ;)))) kompromitacja.....
BRAWO DARKU TAK DALEJ , POZDRO Z JEDLINY ANDRZEJ,

Komenty z internetu poza YT
Kłamstwa
Polacy nie mieli w 1939 dywizji pancernych tylko dwie brygady pancerne.
Pierwsza to Warszawska 10 brygada pancerno motorowa
Druga to 10 brygada kawalerii
To były największe oddziały pancerne w Polsce
mG42 nie produkowano w Brazylii czy Argentynie tylko w Niemczech jako MG3 do dzisiaj.
Moczarski w rozmowach z katem siedział w jednej celi z Stroopem nie z Hessem.
Białorus nie ma 36 dywizji pancernych jak powiedział kwiecień.


 =============

Ilość wyłapanych bzdur przez yutuberów sprawia, że moja robota jest łatwiejsza.
Pozdrawiam wszystkich, którzy zechcieli wytknąć idiocie te kłamstwa. Liczę na więcej na przyszłość i pozdrawiam.
GOTOWANIE NA EKRANIE I TO POWINIEN ROBIĆ ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ HISTORIĄ.
STEKI KŁAMSTW WYPOWIADANE PRZEZ SKURWYSYNA O MENTALNOŚCI POMAWIACZA NA TEMAT
TOMASZA SIDORA
ANI JEDNO CO O NIM POWIEDZIAŁ NIE JEST PRAWDĄ.
Komentować tego co powiedział w tym materiale znów szargając nazwisko Tomasz Sidor nie będę bo nic z tego co powiedział nie jest prawdą.  Kwiecień ma urojenia i jak zwykle jest przekonany, że jak rzuci na mnie kolejne wysrywy ze swojej skurwiałej mózgownicy to ludzie w to uwierzą. Na szczęście nie wszyscy w to wierzą.OGŁASZAM KONKURS NA WYŁAPYWANIE 
KŁAMSTW KWIETNIA.

KU CHWALE OJCZYZNY

O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać?

czwartek, 12 maja 2016

Niewzruszony psychol mimo tylu udowodnionych wymysłów nadal nadaje z wysp Brytyjskich.

Dariusz Kwiecień w Londynie- Secret Nuclear Bunker "Kelvedon Hatch"

Kłamstwo 1
Według kwietnia bunkier znajduje się 40 metrów poniżej poziomu ziemi. Otóż jest to nie do końca prawda bowiem pierwszy poziom z trzech tego bunkra znajduje się 24 metry pod powierzchnią ziemi.
Kłamstwo 2
Według kwietnia do bunkra jest kilka wejść. Jest to nieprawda bowiem do bunkra prowadzi jedno jedyne wejście poprzez tunel o długości 120 metrów prowadzący do głównego  bunkra z pod naziemnego niepozornego budynku wybudowanego w pobliżu bunkra, zaś wyjść ewakuacyjnych jest kilka.
Kłamstwo 3
Według kwietnia niektórzy twierdzą, że w tym bunkrze można było przetrzymać 3-4 lat. Kompletna nieprawda bowiem nikt nie twierdzi czegoś takiego poza kwietniem. Bunkier zapewniał przetrwanie 600 osobom, a nie jak twierdzi kwiecień 800, na okres 3 miesięcy i na taki okres były zgromadzone w nim zapasy.
Kłamstwo 4
Według kwietnia w Polsce istnieje kilka takich samych-podobnych bunkrów przeciw atomowych. Kompletna nieprawda. Nie istnieje ani jeden tak głęboko umiejscowiony bunkier przeciw atomowy w Polsce, ani nie istnieje żaden bunkier wielopoziomowy o takiej kubaturze.
Istnieje za to faktycznie wiele bunkrów przeciw atomowych o niewielkiej powierzchni  pod różnymi zakładami przemysłowymi lub choćby w Puszczy Kampinoskiej zapewniającymi schronienie na kilkadziesiąt godzin kilku tysiącom ludzi. Ten ostatni ma dwa poziomy, ale tylko jeden poziom miał być użytkowy drugi miał być technicznym.
Kłamstwo 5
Według kwietnia budynek skrywający wejście do tunelu prowadzącego do schronu został wybudowany w latach 1952-1953, co jest nieprawdą bowiem budynek rzeczony był gotowy już na początku 1952 roku.
Kłamstwo 6
Według kwietnia takich bunkrów jak ten poza Polską jest w innych państwach wiele jak w NRD, Czechach, Litwie, Łotwie itd. Nieprawda. Takich, ani nawet podobnych bunkrów w tych krajach nie ma.
Kłamstwo 7
Według kwietnia plan budowy tego bunkra był oparty o plany bunkrów jakie budowała organizacja TOD. Kompletna nieprawda nie ma na to żadnych dowodów, a co więcej  
Kłamstwo 8
Według kwietnia we Wrocławiu w dwóch miejscach znajdują się takie schrony. Kompletna nieprawda - kompletna.
Kłamstwo 9
Według kwietnia bunkier był przeznaczony wyłącznie dla prominentów. Kompletna nieprawda bo pod prominentami kryją się politycy i ludzie bogaci, a bunkier był przeznaczony dla wojskowych i pracowników  cywilnych.
Kłamstwo 10
Kwiecień twierdzi, że maszt radiowy, który widoczny jest nad miejscem istnienia bunkra jest od niego oddalony o 2 kilometry. Tymczasem ze strony WWW gdzie jest ten bunkier opisany wynika, że maszt radiowy jest nad bunkrem: https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.secretnuclearbunker.com%2Fsecret-nuclear-bunker-tour-entrance.php&anno=2
Kłamstwo 11
Kwiecień mówi, że pokaże lotnisko w Dover gdzie stacjonował dywizjon 303. Kompletna bzdura bo dywizjon 303 nie stacjonował w Dover.


Ominąłem komentowanie tego co kwiecień mówił będąc wewnątrz bunkra dla tego bo nie jestem mocny w temacie i nie jestem obeznany w kwestiach wyposażenia bunkrów przeciw atomowych. Ale w między czasie zadałem sobie trud i poczytałem nieco o tym bunkrze i zaczerpnąłem kilku informacji od kogoś kto zna angielski. Obaj pogrzebaliśmy nieco w temacie i z tego co wyczytaliśmy wnioski nasuwają się proste.
Kwiecień ma ogólną wiedzę z zakresu bunkrów przeciw atomowych, w końcu to jego działka i na pewno czytał niejedno. Poza tym jak wiadomo jednak w jakimś tam wojsku służył i z tej racji pewnie to i owo wie-naturalna rzecz. Dla tego w kilku momentach nawet udało mu się dość trafnie coś tam powiedzieć, ale tylko w kilku. Niemniej ogólnie widać, że facet dał bardzo ubogi przekaz i Ślizgał się po ogólnikach omijając wiele istotnych ciekawostek dotyczących tego i innych bunkrów.
Mając więc bardzo pobieżne rozeznanie w temacie wyczytane w Internecie w części poprzez translator łatwo na koniec dostrzec, że kwiecień nie przygotował się do tematu i zrobił ten materiał nie po to by przekazać garść naprawdę  ciekawych informacji tylko po to by się po raz kolejny POKAZAĆ PRZED KAMERĄ I STWORZYĆPOZORY WIEDZY I ROZLEGŁEGO OBEZNANIA W TEMACIE.
Niestety jak pokazałem nie ma rozległego rozeznania w temacie, a na dodatek gdy o jakiejś kwestii się wypowiada to mówi tak ogólnikowo, że nie trudno się domyślić, że po prostu tej wiedzy w szerszym zakresie nie ma.
PODSUMOWUJĄC, materiał zrobiony dla lansu, pełen braków merytorycznych i nieścisłości.
Kwiecień nie wspomniał nic o ołowianych stropach i ścianach  chroniących przed promieniowaniem od najwyższego poziomu.
Nie wspomniał o wielu ciekawszych kwestiach jakie można wyczytać z Internetu nawet korzystając z translatora.
Myślę, że każdy z was będąc tam z raz, a może i dwa zrobił by o wiele lepszy materiał z tego bunkra przekazując więcej ciekawych rzeczy niż kwiecień.
To tyle w tej kwestii.
Niemniej tak jak popularnością cieszy się muzyka disco polo tak i kwiecień ma swych fanów, którzy zadowalają się takim ubogim przekazem wypowiadanym w prostackiej formie mówiąc autentycznie bez złośliwości. Bo przekaz kwietnia o czymkolwiek jest dokładnie na tym samym poziomie co może nie sama muzyka disco polo, ale na pewno treść większości piosenek śpiewanych w tym rytmie.
No, ale cóż jaki nadawca tacy odbiorcy i jacy odbiorcy taki nadawca.
I MAŁY DODATEK CZYLI WISIENKA NA TORCIKU BREDNI, KŁAMSTW I PRZEINACZEŃ.
SWÓJ SWEGO ZAWSZE PRZYCIĄGNIE.

Dwa kołtuny umysłowe
W poprzednim temacie wczoraj napisałem w komentarzu coś takiego zanim zobaczyłem to zdjęcie przed chwilą:
W kwestiach opowieści o wszystkich miejscach w jakich bywa i filmuje kwiecień, kwiecień jest dokładnie na tym samym debilnym poziomie co ci, co wypowiadają się na manifestacjach KOD-u, tęczowców i tych przygłupów z Nowoczesnej Pierdupetru.
Jakby zestawić poziom umysłowy kwietnia z tymi matołami to byłby ten sam poziom tylko inne tematy. Kwiecień wygaduje idiotyzmy o historii i miejscach pokazywanych, a ci drudzy o polityce i wizjach państwa.
Nie chce mi się,ale spokojnie gdyby zrobic zestawienie wypowiedzi kwietnia z wypowiedziami debili zagadanych na ulicy przez Marcina Rolę czy innych dziennikarzy bywających na manifestacjach w obronie demokracji to poziom kwietnia i tych debili byłby ten sam.
Tylko jak mówię inne tematy i obszary, ale poziom umysłu taki sam.


Jak widać nic, a nic się  nie pomyliłem jakbym przewidział, że ta skurwielina koniczyna opublikuje to zdjęcie.


Wizytówka kwietnia na górze bloga.