czwartek, 22 grudnia 2016

Bezmyślny jełop z Głuszycy sprofanował symbol patronki górników wmawiając debilom z internetu, że to figurka satanistyczna

Bezmyślny jełop z Głuszycy sprofanował symbol patronki górników wmawiając debilom z internetu, że to figurka satanistyczna służąca do jakichś satanistycznych obrzędów.
Przygłup z Głuszycy nie wie co znalazł i czym jest ta figurka, a roi swoje chore brednie kreując się na tępiciela satanistycznych obrzędów. Tymczasem to figurka św. Barbary patronki górników pozostawiona tam jak czytamy w linkach w celu upamiętnienia tysięcy więźniów z Gross Rossen, którzy zginęli tam przy budowie podziemi. Figurkę zostawił tam zapewne jakiś górnik, którą sam wykonał jak pisze z antracytu i sam jej wykonał koronę, którą bezmózgie matoły z grupy Sietra Ubex uznały ZA ROGI SZATANA!!!
Żałośni eksploratorzy żądni sensacji wpisują się na równi z dariuszem kwietniem w tę warstwę ludzi, którzy nie mając o niczym pojęcia zabierają się za "propagowanie wiedzy" ośmieszając się bezdennie.


 Opracowanie acp z forum rir2 http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/najnowsze-filmidla-i-produkcje-youtub-owe-dariusza-kwietnia,52/dariusz-kwiecien-stopokultyzmowi,389.html 
Dariusz Kwiecień - #STOPOKULTYZMOWI

 Pojawił się nowy materiał na blogu DK Explorera 1tv Riese - „Dariusz Kwiecień- #STOPOKULTYZMOWI” z bardzo ciekawym opisem na utube.

Film ma niedwuznacznie wskazywać, że Riese zostało wybrane przez szatana na swoje główne centrum kultu, sądząc po ilości satanistów z obecnych relacji DK (będzie ich coraz więcej). Pierwsza część jest penetracją sztolni grupy Sietra Ubex- chłopców, którzy nigdy na oczy nie widzieli świeczek i nie wiedzą do czego one służą, nie byli nigdy na imprezie, gdzie paliły się świeczki, ani takich nigdy nie organizowali. Nie wpadli też na pomysł, że taki korytarz oświetlony świeczkami może być ciekawym tematem np. do zrobienia zdjęcia. Drut wystający z sufitu to oczywiście hak do wieszania ofiar, a jedyną rzeczą wskazującą na profanację świętej Barbary przez satanistów są tylko dwa pozostałe zęby korony na jej głowie, czyli rogi Bahometa. I jeszcze dwie gromnice cmentarne.

Załóżmy, że rzeczywiście ktoś sobie zrobił jakąś mszę w tym miejscu. Czy satanista będzie używał Świętej Barbary, czy są jednak „fajniejsze” symbole. Przyjmując nawet hipotezę ( z nikłym prawdopodobieństwem) o celowym działaniu, to czy to nie przypomina zabawy jakiś nastolatków, którzy chcieli coś tajemniczego przeżyć, wzorując się na jakimś filmie wcześniej obejrzanym. Czy ktoś spotkał się z nagminnym używaniem akurat figur Świętej Barbary do obrzędów satanistycznych? Od kiedy Święta Barbara jest symbolem satanizmu? Raczej należy podejrzewać samych satanistów o większy iloraz inteligencji i wyobraźni.

Kwietniowi to zupełnie nie przeszkadza, to jest świetna okazja na pokazanie swojej szlachetnej natury, walczącej zwłaszcza o prawdę z wszechobecnym głuszyckim złem.
W dalszej części występuje już Kwiecień operując tajemniczymi słowami, które kiedyś usłyszał. Oczywiście, tak jak zwykł to robić, nie przygotował się do tego ani trochę i nie wie z czym ma do czynienia i nie wie co mówi.

Trzymając figurkę Świętej Barbary twierdzi, że nawiązuje do magii Riese ( tak jakby ona tam kiedykolwiek była) Nie wie co trzyma w rękach, nie wie, że figurka została tam umieszczona w 2012 roku, aby upamiętnić więźniów tutaj pracujących, jakby nie było górników.
  ( http://www.garnek.pl/gucio4/30453678/sobon-figurka-sw-barbary-ktora ) Nie wie, że Święta Kinga była królową Polski, a królowe mają korony. Nie wie, ze autor figurki zrobił tą koronę, nie sataniści.
Tymczasem z dumą chwali się, że odrąbał głowę świętej, beatyfikowanej przez papieża już w 1690 roku. Dumny jest zwłaszcza ze zniszczonej własnoręcznie korony. Jest przekonany, że będzie teraz obiektem ataków energetycznych wyznawców Świętej Barbary, ale jest na tyle odważny, chroniony przez potężniejsze bóstwa, że możecie mu skoczyć. Kwiecień sugeruje, że naruszył tym samym pewną strukturę, energetyczne kanały i nie ukrywa się, ale wręcz zaprasza do konfrontacji.
Wiem, że jeśli zapytam teraz, co to są energetyczne kanały, to będzie to jawna złośliwość wobec DK. Chodzi przecież, żeby to brzmiało.

Kwiecień do tej pory nie przeprosił chrześcijan, za to, że zbezcześcił symbol świętej, nie przeprosił Polaków, że obraził ich królową, nie przeprosił Królowej Barbary, za to co zrobiła dla Polski i dla ludzi, nie przeprosił zwłaszcza i przede wszystkim górników, że sprofanował ich najświętszy symbol, do którego całą duszą się odwołują, aby przeżyć.

Górny Śląsk zaprasza. Kwiecień, nawet nie wiesz jak może boleć kop od górnika, który nie wie czy na pewno wróci do domu do swojej rodziny. Na deserek przypomnij sobie kopalnię Wujek w 81.

To niefortunne zestawienie dwóch filmów nie wiadomo o czym, kończy napis informujący o czym to było – czyli o okultyzmie. Autor tego napisu niestety nie pofatygował się sprawdzić, czym jest okultyzm, co wymaga większej ilości pracy niż zmontowanie tego materiału.

Ciekawa za to jest osoba Gucia Mruka na blogu Kwietnia w temacie tego filmu, który przytoczył święte cytaty, które jednoznacznie zabraniają tworzenia jakichkolwiek rzeźb i obrazów świętych.

"Wyjścia 20:4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą."

Nie wiem skąd to jest, ale przypomina Boga ze starego testamentu, gdzie obliczono na podstawie tego tekstu ok. 2 mln ofiar zgładzonych osobiście przez niego. Dla uspokojenia rzeźbiarzy, malarzy i Gucia Mruka - Bóg nie jest zazdrosny, mściwy, nikogo nie karze do czwartego pokolenia i nikogo nie zabija. Bóg też niczego nie napisał. Gucio Mruku – Bóg jest miłością, więc pooddychaj głęboko najpierw.

Coś o Świętej Kindze: http://stacja7.pl/swieci/swieta-kinga-patronka-spraw-politycznych/
Strona, na którą powołuje się Gucio Mruk w swoich cytatach: http://www.zbawienie.com/balwochwalstwo.htm. Tak nawiasem, czytając tą stronę można łatwo zrozumieć powód powstania satanizmu - nie spotkałem jeszcze aż takiej nienawiści do człowieka jak tutaj.
Geneza powstania i umieszczenia figurki Świętej Barbary w sztolniach: http://www.garnek.pl/gucio4/30453678/sobon-figurka-sw-barbary-ktora


acp.

 STOP IDIOTYZMOM I DEBILIZMOM KRETYNA Z GŁUSZYCY!
STOM NIEUCTWU I SZERZENIU FAŁSZYWEGO PRZEKAZU.
STOP PROFANACJI PAMIĘCI UMĘCZONYCH LUDZI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, EUROPY I REGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO.
STOP DARIUSZOWI KWIETNIOWI.


 W 2014 kiedy kwiecień wstawił na YT swój materiał pokazując jak profanuje figurkę świętej barbary przy jednoczesnym wymyślaniu idiotyzmów satanistycznych. Zrobiłem z tego materiału krótkie streszczenie, które tu przypominam:

Czarna magia Riese ciąg dalszy-Czyli Kwiecień MATOŁ bezcześci figurkę św. Barbary patronki górników i ludzi umierających. SZCZYT KRETYNIZMU I GŁUPOTY

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/07/czarna-magia-riese-ciag-dalszy-czyli.htmlTym razem Kwiecień zrobił coś po czym nawet chyba jego zwolennikom opadły szczęki do samej ziemi. Mówiąc wprost Kwiecień nie mając pojęcia z czym ma do czynienia zniszczył figurkę św. Barbary patronki m/n górników i ludzi umierających, ale i wielu innych. Żeby wiedzieć co zniszczył Kwiecień i jakiej wagi jest ten wyczyn zapoznajcie się z opisem tej świętej:
http://www.polskokatolickikrzykawa.pl/%C5%BCyciorys_%C5%9Bwi%C4%99tej_barbary.html

Figurka ta zapewne została postawiona tam przez kogoś dalekiego od czarnej magii, a prawdopodobnie po to by chroniła górników lub ludzi od śmierci, a nie by odprawiać jakąś czarną magię. Gdyby Kwiecień wiedział co to za figurka nie zbłaźnił by się i chyba tym razem zbłaźnił się ostatecznie.
Wizerunek św. Barbary zawsze był uwieczniany z koroną. Według Kwietnia jacyś"obrzędnicy" wykonali tę koronę w czym Kwiecień dopatrzył się znamion czarnej magii i pochwalił się, że OSOBIŚCIE JĄ ZNISZCZYŁ I UTRĄCIŁ GŁOWĘ. Tak więc Kwiecień dopuścił się profanacji i to na oczach społeczności internetowej. Ale załóżmy przez chwilkę, że kwiecień mógł nie wiedzieć co znalazł i, że w jego mniemaniu figurka służyła do jakiś satanistycznych obrzędów, których nie pochwala. Skoro tak to dla czego nie zniszczył jej ODWAŻNIE całkowicie tylko trochę i postawił na miejsce? Już samo to jest irracjonalnym działaniem bo, albo niszczy satanistyczną według niego figurkę całkowicie, albo wcale jej nie rusza. Idiotyzmem było zniszczyć trochę i postawić na miejsce. KRETYN DO KWADRATU. Z resztą jako facet otrzaskany podobno z wieloma artefaktami i bywający w setkach miejsc w, których zapewne widywał podobne figurki Matki Boskiej i innych świętych powinien od razu się w tej figurce dopatrzyć raczej znamion chrześcijańskich niż satanistycznych. Po bliższym obejrzeniu nawet laik by się tego domyślił i miał takie skojarzenia, a nie jakieś satanistyczne.
Myślę, że tym wyczynem kwiecień się ośmieszył ostatecznie no i dał dowód swej kompletnej niekompetencji w zakresie wiedzy artefakto-graficznej.
Na dodatek dowiadujemy się, że bogiem Kwietnia jest bóg Bachus, którego jak to rzekł kwiecień  "bo to jest mój bóg i jego wyznawam" Nawet w takim zdaniu wyłazi z kwietnia kulawa erudycja wynikająca z braku wykształcenia, obycia, kultury osobistej no i poziomu intelektualnego. Zwykłe prostactwo w najczystszej postaci.
I coś mi się zdaje, ze to nie sataniści, nie Ci, których kwiecień tyle naobrażał jak Karol, Tomasz, inny Tomasz i wiele innych osób kiedyś mu wpierdolą za to wszystko tylko katolicy, których świętość zbezcześcił. Myślę, że po czymś takim grono chętnych do przypierdolenia kwietniowi powiększyło się o liczbę prawdziwych katolików w naszym kraju. Bo nie wyobrażam sobie by ludzie wierzący po takim wyczynie od tej pory wiedząc co uczynił chcieli mu podać rękę. 


 CHCESZ POZNAĆ PRAWDZIWY DEBILIZM I SKURWYSYŃSTWO DARIUSZA KWIETNIA TO WEJDŹ NA GÓRĘ BLOGA W WIZYTÓWKĘ KWIETNIA I POSŁUCHAJ JAK BEŁKOTAŁ W PARANOICZNYM SKURWIAŁYM ZWIDZIE PRZEZ TELEFON TOMASZOWI SIDOROWI.16 komentarzy:

 1. Niestety póki jełopa nie utrącisz przy samym łbie, będzie ochlapus łaził i niszczył wszystko co napotka. Mam nadzieję że to będzie jego ostatni materiał symboliczny i tak samo jak on potraktował patronkę górników, tak samo zostanie potraktowany. Głowa za głowę. Co do strony zbawienie.com to są takimi samymi czubami jak Kwiecień wierzącymi w Płaską Ziemię. Taka sama choroba umysłowa. Prowadzi ją wyjątkowo wulgarny ordynarny chamski typ Mariusz Szczytyński który jest "byłym"Świadkiem Jehowy aktualnie zasrywa internet swoimi z dupy wziętymi schizofrenicznymi artykułami o Płaskiej Ziemi, typ chory na schizofrenie. Promowany przez Bedrowicza i Zagórskiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja pomyłka, oni wierzą w tzw Niebocentryzm że żyjemy we wnętrzu Ziemi, pomyliły mi się objawy chorobowe.

   Usuń
  2. Jedna cholera i jeden chuj czy ziemia płaska czy wklęsła ta sama schiza.
   Rzecz w tym, że w dobie internetu każdy czub myślący w chory sposób może lansować swoje debilizmy używając przy tym form z pozoru wyglądających na normalne czyli może wysławiać się poprawnie, mieć nawet duży zasób słów, często sporą wiedzę akademicką i zachowywać się też normalnie przed kamerą, ale to wszystko jest okraszone zdaniami, teoriami i przekonaniami chorymi, które przeciętnemu normalnemu człowiekowi trudno jest wyłapać, odsiać i zauważyć.
   Tak postępuje m/n kwiecień. Choć w jego przypadku ataki paranoi widać w postaci chorych wpisów na blogu, które często usuwa gdy minie mu zwida czy amok.

   Usuń
  3. A bachus to grecki bóg winnej latorośli i wina. Kolejna wizytówka zapijaczonej mordy kwietnia.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Znow sie bydle nazarlo kulek na mole i majaczy w maligmie.
   A tak na serio to kolejen alkoholowo-amfetaminowe jazdy Kwietnia.
   :)

   Usuń
 3. Wiecie co jest gorsze od filmów Kwika ? To odgrzewane kotlety z filmików Kwika. Ale ten jego nowy kochanek musi być w niego zapatrzony, Różowa Koszulka będzie zazdrosny.

  OdpowiedzUsuń
 4. W poprzednim materiale tego IDIOTY nawet BUK ZDĘBIAŁ...dendrolog głuszycki hahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwiiiiiecien wszystko co znajdzie jest wstanie przypisać swoim udojeniom.Raz trafi na św Barbarę,a raz na dziurawe wiadro i też coś wymyśli.Wszyscy dobrze wiemy , że kwiiiiecien wciśnie największe łgarstwo by mieć potwierdzenie swoich wymysłów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale zalosnie kwietniolaki chca sie uwiarygadniac na plecach innych.
  Frajer zmoncil filmik z korego wiekszosc to material z kanalu sitera, mlodych kolesi ktorzy na soboniowej tez nie wiedzieli ze to Sw. Barbara, pozgadywali co to moze byc i poszli dalej. Widac ze z Riese sa nie bardzo w temacie, no ale zawsze jest ten pierwszy raz. Kwietniowy funfel uzyl ich aby uwairygadniac pierdolenie swojego lysego pokurwialego idola w niebieskich stringach na lepetynie, ktury wrywa lab sitej i robi z niej bafometa czy inkszego czorta o ktorym gdzies uslyszal.
  Zreszta komentarze pod oryginalnym materialem tych kolesi swiadcza jakim posmiewieskiem jest Kwiecien, nikt go na powaznie nie bierze.

  Kwiecien, majaczyles cos o Pszczynie, jak sie tam pojawisz to ci cos ciezkiego przejedie po plerach skurwielu i szybko ze szpitala nie wyjdziesz, jesli wyjdziesz.

  Chodzą cłuchy, że asz bicie na Gornym Slasku zapewnione, tak samo jak twoje funfle jak sie jakis ujawni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Figurkę ś Barbary zniszczył, sprofanował w 2014 roku. Od tego czasu na naszym blogu pisaliśmy, że to żadne szatańskie bóstwo, ani żadna figurka nie służąca do okultystycznych obrzędów tylko patronka górników. Przedstawialiśmy na to dowody, zdjęcia, artykuły i NIC. Kwiecień nic nie załapał, ani nie załapał żaden z jego pomagierów.
   To trzeba być wyjątkowym pół mózgiem by dalej brnąć w te swoje brednie i tworzyć dalej te idiotyzmy o satanizmie na DŚ. Nie zdziwię się jak naprawdę pewnego dnia ktoś mu kilofa sprzeda w plecy, albo łopatą nakładzie rozumu do tego pustego durnego łba.
   Profanacja w świadomy sposób, bo tak to trzeba uznać, św. Barbary to tak jak spalenie Biblii.
   On dobrze wiedział, co zniszczył i do tej pory nie zrobił materiału prostującego, a co więcej skręcił nowy dalej propagujący tę profanację. Kolesie z tej grupy Sietra Ubex tak samo odporni na argumenty. Na ich kanale w niejednym komentarzu ludzie im piszą co to za figurka, a ci zamiast usunąć te fragmenty gdzie pierdolą o satanistycznych elementach tej figurki dalej nic.
   To się nazywa odporność na wiedzę i argumenty. A na dodatek zezwalają na wykorzystanie swego materiału do produkcji tego czuba kwietnia.

   Usuń
 7. Kończyna zrób zrzutkę kasy na latarkę na łysy łeb twojego guru bo teraz ma na taką na korbkę. Nie dbasz o jego interesy a go bronisz swoim skurwaiłym blogiem. Łatwo siedzieć za monitorem, czemu nie zasilisz stówką w potrzebie. Pomyśl ile kupi puszek piwa z Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniczyna to gołodupiec pijaczek bez większego grosza. Co najwyżej mógłby łysemu odpalić latarkę za 10 zł z bazarku, ale i to wolał by wydać na % pewnie.

   Usuń
  2. ale ma na doładowanie telefonu golasie finansowy.

   Usuń
  3. DO KOGO TA MOWA? DZIŚ JESZCZE MA JUTRO MOŻE NIE MIEĆ I MIEĆ NIE BĘDZIE...

   Usuń
 8. https://www.youtube.com/watch?v=gTR2GDMzE34 to jeszcze godzina i 5 minut ;))) ojjj czekam ;)))

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.