niedziela, 20 listopada 2016

Zostałeś oszukany? Wprowadzony w błąd? Namówiony do nie zgodnych z prawem działań przez kwietnia?


Wszystkie osoby czujące się w jakiś sposób pokrzywdzone przez kwietnia proszę o kontakt. Pokonajmy go razem, nie pozwólmy żeby chodził wśród nas bezkarnie okłamując i narażając ludzkie życie na niebezpieczeństwo poprzez nieodpowiedzialne kontynuowanie nielegalnej działalności przewodnika i pseudo historyka naciągającego ludzi na płacenie mu bez żadnej legalnej działalności pieniędzy za te dezinformacje i wymysły...


56 komentarzy:

 1. I przy okazji nowy film o przestępczej działalności kwietnia:
  Kwiecień - przestępstwa i wykroczenia
  https://www.youtube.com/watch?v=ufACT3VrDyQ&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak kwiecień skacze po pociskach i przyprowadza ludzi w miejsca zagrożenia to macie tu dwa o tym materiały jako dowód, że ten idiota znajduje pociski i ich nie zgłasza:
   Zakazany film o Riese 1
   https://www.youtube.com/watch?v=HXvan9Zw-58

   Zakazany film o Riese 2
   https://www.youtube.com/watch?v=xewgK1h2Q5g

   Usuń
 2. A co biędzie jak kwiecień dostanie zawiasy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma to najmniejszego znaczenia czy dostanie zawiasy czy odsiadkę. JEDNO JEST PEWNE. NIELEGALNA DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA NA TERENIE POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ WŁAŚNIE SIĘ ZAKOŃCZYŁA.
   To kłamliwe oszczercze bydle nigdzie na terenie gór Sowich w żadnym ośrodku już nigdy nie znajdzie możliwości kwaterowania naiwniaków przyjeżdżających do niego na nielegalne wypady w teren. Nigdy już nie zorganizuje żadnej prelekcji, ani w ośrodku, ani w terenie za pieniądze pobierane przez siebie samego w nielegalny sposób omijający legalną działalność gospodarczą. Jeśli to zrobi czyli wyprowadzi w teren ludzi lub weźmie kasę do łapy od kogokolwiek kto do niego przyjedzie za oprowadzanie będzie się liczył z wpadką i konsekwencjami.
   Kwiecień zadarłeś nie tylko ze mną, ale z wieloma ludźmi, którzy mają serdecznie dość twojej oszukańczej działalności do czego sam się przyznałeś komuś i jest to dowód. Sam powiedziałeś, że to co opowiadasz to wszystko ściema i powtarzam jest na to dowód, ale jak pisałem we wcześniejszych komentarzach w poprzednich tematach wszystkie najnowsze fakty jakie mamy muszą ze względów proceduralnych nie być jeszcze upubliczniane. Nie będę podawał poszczególnych dowodów na jedną czy drugą kwestię bo to by kolidowało z przebiegiem postępowania. W swoim czasie będzie to podane w jednej pigułce i to będzie dla kwietnia absolutny koniec.
   Z resztą już jest. I kwiecień wiedząc to słusznie przysiadł w oczekiwaniu na czarne chmury.

   Usuń
  2. Znalazłeś jego zeskanowaną książke?

   Usuń
  3. Znalazłem i twój komentarz wylądował w śmietniku z racji nieznanych linków.
   Jak masz coś ciekawego to wstawiaj na dysk google lub znane serwisy magazynujące zdjęcia czy pliki, a nie jakiś flexpaper.

   Usuń
  4. Bo ja do tych linków wstawiłem jego zeskanowane książki...

   Usuń
  5. Te linki to były do jego ksiązek co zrobił zdjecia.

   Usuń
 3. No właśnie, Kwiecień jakoś nie pyskuje już, nie chrumka, nie kwiczy i nie pomawia, nie kozaczy i nie straszy Jopkiem, czarną Wołgą i Landroverami. Dziwne bardzo jak niego. Nawet na blogu kończyny słowa nie napisze, a taki dobry kumpel był. "A co będzie jak Kwiecień dostanie zawiasy ?" Jak to upieczmy tort na cześć jego sromotnej klęski i go zjemy. Nie będzie wysyłki tortu z ukrytym młotkiem czy piłką do krat celi ;-) szkoda dobrego ciasta zmarnować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hheheh!!! Miał być w Usa-dupa a już mu kościół przygotowali ;)) miał być w anglii-dupa,francja-dupa,sztutowo i tunel do malborka-dupa CAŁY TEN KFFFIECIEŃ TO JEDNA WIELKA DUUUUUPA I KŁAAAAAAAMCAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałeś, latem kłapał czerwoną papą że będzie swoje pierdoły głosił w Szwecji, Danii i na Ślęży w Gogołowie.

   Usuń
 5. 6 lat bezproduktywnego ciągania ludzi po krzakach ciągle zapowiadane rewelacje i nic. Już w 2011 zapowiadał że ujawni tajemnice Riese. Okazało się że kosmici ze statku matki mu nie pozwolili. Miał zakładać rodzinę wielkie zadęcie pisał dość urojeń tego związku nie poświęcę jak pierwszego i co? I wylądował u kolejnej naiwniaczki co mu waciki z p... do podpałki na ognisko daje. Chuj dupa i kamieni kupa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wyłapałem jedną taką wypowiedź i zrobiłem z niej podobny materiał myśląc, że to może przejęzyczenie kwietnia, ale jak słychać kwiecień dwu krotnie to powiedział więc nie przejęzyczenie tylko mniemanie, czyli przekonanie, a więc antypolska ewidentna kurwa. A na tej sali w Londynie żaden z tych pierdolonych matołów jebanych nawet nie zareagował zasłuchany w ten paranoiczny jebany bełkot czuba z Głuszycy.

   Usuń
  2. Mój materiał jest tutaj:
   POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE powiada dariusz kwiecień

   https://www.youtube.com/watch?v=WMRT-gN1ffA

   Usuń
  3. Jakim trzeba być... co ja mówię jakim to bydle jest antypolakiem by tak mówić. Od lat trwa o tym dyskusja w mediach i kręgach patriotycznych, że tylko zdrajcy i antypolscy dezinformatorzy, a nadto ludzie o niskim poziomie polskości mówią na niemieckie obozy koncentracyjne polskie. Każdy patriota nawet by tak nie pomyślał o niemieckich obozach zagłady, a to bydle dwa razy w dwóch różnych okresach czasu mówi, że niemieckie obozy śmierci były polskimi.
   To trzeba podrzucić narodowcom z Dolnego Śląska by parcha nauczyli patriotyzmu. Nie, parcha nie da się nauczyć patriotyzmu, ale da się oduczyć plucia na Polski patriotyzm i prawdziwą historię.
   Kwiecień ty antypolska wszo, wrzodzie na Polskim społeczeństwie jesteś zerem i szkodnikiem nadającym się do wypielenia.

   Usuń
 7. Przychodzi Pinokio do Dżepetta- tato,tato zakochałem się!!! -to co mam ci siura wystrugać??? -nie,nie tato,dziure w dupie mi wywierć!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Daryjusz uchwycony na rowerze w terenie http://www.wiocha.pl/1396385,ujowy-rowerzysty

  OdpowiedzUsuń
 9. Nowy filmik Aprila. Warto obejrzec, w nieco profesjonalnej formie.

  https://youtu.be/fxhVfkATJZk

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecień dobrze wiesz że są świadkowie. Nie wywiniesz się.
  Tego się nie da zamieść pod dywan. Pamiętaj. Twoje wykręty na nic się zdadzą żałosny półgłówku.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kwiecień, mam takie pytanie, czemu przestałeś chrumkać ? Pokwicz sobie jeszcze na blogu Kończyny, po chrumkaj, poopowiadaj o pomyjach i burakach. Tak bardzo brakuje tego twojego "kwiecistego" języka. Niech po raz ostatni wszyscy zobaczą w akcji "kwiat" polskiego języka jakim jesteś niewątpliwie w pewnych kręgach. Nie bądź jeleń Kwiecień tylko bądź świnia i zachrumkaj :) Nie zawiedź swoich fanów. Pamiętaj że w celi może być problem z internetem a smartfona nie dostaniesz. Po raz ostatni chrum chrum, tak jak tylko potrafisz najlepiej. Włos Ci z głowy nie spadnie jak to zrobisz, i tak jesteś łysy.Potem damy Ci spokój i upichcisz żmije metrówkę w brudnym garze i popijesz browara. Pamiętaj że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a to oznacza że Pan Różowa Koszulka z Bydgoszczy i Pan Kończyna pożyczą Ci kasę na prawnika, warto dać takie ogłoszenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan różowa kosiulka i kunicyna sami będa potrzebowali pożyczać na prawnika.

   Usuń
  2. Plus kochankowie z USEjjjjj zrobia koncert na lysego mukojebce w Kosciele pod wezwaniem Najwyzszego Kotleta, potem striptiz w jacuzzi na zlomowisku i grzes jeszcze spusci powietrze z lancucha i sprzeda motorynke, moze nawet stary ford sie ostanie i nie trzeba bedzie leciec po food stampsy. Kochas z Bydgoszczy zapoda czipendejlow w klubie, Daro pokreci gola dupa przed starymi chlopami i juz bedzie na papuge.
   :)

   Usuń
 12. No cóż swego czasu Gallu ogłosiłeś konkurs na dostarczenie najbardziej kompromitujących Kwietnia materiałów i nagrodę 1000 zł :) Myślę że konkurs został rozstrzygnięty i pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajął Dariusz Kwiecień !!! On sam dostarczył najlepszych materiałów i zasłużył na nagrodę. Bądź człowiek i nie bądź jeleń i wyślij mu te nagrodę będzie miał na prawnika. Chyba po raz pierwszy w życiu zasłużone pieniądze. (Oczywiście to żart, lepiej przeznacz je na jakieś schronisko)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż nie da się zaprzeczyć. Tyle, że do ręki nie dostanie tego tysiaka. Dostanie w postaci paczek do pierdla, a że tam trafi, bo trafić musi jest więcej jak pewne.
   Mogę tylko powiedzieć, że są świadkowie, są dowody, jest jego zachowanie podpadające pod kilka paragrafów i musiał by się jaki cud wydarzyć by do tego pierdla nie trafił. Jak zajdzie potrzeba, bo regionalne organy nie wykażą się własciwą dociekliwością i żetelnością w prowadzeniu sprawy, a wszystko jest możliwe z racji nieudolności lu jakobych innych interesów/..../ to zajme się tą sprawą CBŚ, a i prasa oraz inne media włącznie z podrzędnymi tabloidami zostanie powiadomiona, że po Sowich grasuje świr mogący zabić wiele osób w tym siebie samego. To ostatnie to jeszcze pół bidy, a właściwie radość gdyby tak się stało, ale ten bandyta naraża DZIECI na niebezpieczeństwo i już za samo to musi ponieść karę.
   Tak więc 1000 zeta dostanie, ale w postaci bombonierki, czekoladek ew. kilku kartonów fajek by miał się czym zająć patrząc przez lipo na świat....

   Usuń
  2. Widziales jego nowy filmik co wysylalem linka?

   Usuń
  3. Chyba wszyscy widzieli, ale daj go tu jeszcze raz na wszelki wypadek i może jakiś do niego kom dopisz?

   Usuń
  4. http://riesetruppe.pl/?p=33

   Usuń
 13. hmmmm
  tak się zastanawiam
  Szkoda, trochę. Jak już zgnoicie Kwietnia, to i skończy się jakże interesująca i wciągająca mnie jako widza, wojna między Wami.
  Nie będzie nowych filmików, etc.
  Nuda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz :) i tu jest cały absurd tej sytuacji. Kwiecień zgnoił sam Siebie. Kiedyś tak się musiało stać.

   Usuń
  2. A dopomógł mu swym skurwiałym blogiem kunicyna hehe.

   Usuń
  3. http://riesetruppe.pl/?p=34

   Usuń
  4. http://riesetruppe.pl/?p=34 może to warte zobaczenia????????

   Usuń
 14. A tak na serio.
  Hutmen już kiedy o tym mówił, że Kwiecień ma coś takiego w głosie, że można go słuchać i człowiek podświadomie zaczyna mu wierzyć.
  Na nieszczęście jest tak, że jak zaczynasz szukać jakiś informacji o Riesie w internecie, to cały czas trafiasz na Kwietnia.
  Słuchasz tych jego bajdużeń, a potem są efekty. Przyjeżdżaja jakieś grupki, ten oprowadzi ich gdzieś po krzakach i tyle.
  Ci się nasłuchają pierdół i wyjeżdżają głusi niż przyjechali.
  Zresztą sam kiedyś miałem ochotę połażić z Kwietniem.
  Także czapka z głowy przed Gallem Anonimem i innymi, że poświęcają swój czas na demaskacje Kwietniołaka.

  OdpowiedzUsuń
 15. https://youtu.be/fxhVfkATJZk
  April i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś cicho na tym kanale

   Usuń
  2. Bo pewnie nie wiedzą co dalej zrobić i bez Aprila jest słabo.

   Usuń
  3. Albo zorientowali się z jakim parchem mają do czynienia i kopnęli w zad jak reszta.

   Usuń
 16. https://www.facebook.com/pg/rieseolbrzym/photos/?tab=album&album_id=376647862517344
  tylko patrzeć jak pie...lnie :D

  OdpowiedzUsuń
 17. http://riesetruppe.pl/?p=34

  OdpowiedzUsuń
 18. Czyżby cisza przed burzą? Nawet bobowaty nic ostatnio nie opublikował ;-) kwiecień zostanie definitywnie w undergroundzie? :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dokładnie cisza przed burzą, ale jeszcze dziś w ciągu kilku godzin nowy materiał zwiastujący pewną kwestię, którą rozwinę w swoim czasie gdy ujawnię te zapowiadane materiały, które zniszczą to bydle zupełnie.

   Usuń
 19. UWAGA!!!!
  Kwiecień jeśli myślisz, że dalej ci się będzie udawało unikać odpowiedzialności bo policjant z komisariatu w Głuszycy o nazwisku Niewiadomski da radę dalej cię chronić TO SIĘ KURWA GRUBO MYLISZ.
  A do pana Niewiadomskiego kieruję ostrzeżenie, że jeśli będzie pan dalej niewłaściwie prowadził śledztwo w tej i innych sprawach jakie zgłaszałem na pańską komendę to postaram się by zostały wobec pana wyciągnięte daleko idące konsekwencje za przymykanie oka na nielegalną i niezgodną z prawem działalność kwietnia, o której wielokrotnie zawiadamiałem komendę w Głuszycy!
  Zawiadomienie do wyższych organów jest już gotowe i leci wyżej niż komenda w Głuszycy. Tak więc radzę nie przeszkadzać i wywiązywać się ze swoich obowiązków właściwie.
  CDN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień kiedyś wspominał w swoich nagraniach, że policja w Głuszycy śmieje się z twoich pism, które składasz na niego. Wtedy wkładałem to między bajki, ale teraz widzę, że Kwiecień mógł dobrze żyć z miejscowymi policjantami i oni faktycznie chronili mu dupę. Może ten Niewiadomski to kolega Kwietnia z osiedla, albo ze szkoły? Najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest składanie zawiadomień do prokuratury, a nie na komendę policji. Prokuratura właściwa dla Głuszycy mieści się w Wałbrzychu. Tam Kwiecień raczej nie ma znajomości.

   Usuń
  2. Tak naprawdę policjant nazywa się Mateusz Niewiadomy, a nie niewiadomski, ale wiadomo o kogo chodzi.
   Prawda jest taka, że przed wczoraj rozmawiałem z nim osobiście i byłem totalnie zaskoczony, że facet nie podjął właściwych kroków OCZYWISTYCH I ZASADNICZO KONIECZNYCH wyjaśniających w sprawie, którą zapowiadam od jakiegoś czasu.
   Ale po konsultacjach z kimś kto całej sprawie się przygląda jak pisałem wcześniej rozdmucham/y tak tą sprawę, że NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI BY CAŁĄ SPRAWĘ KTOKOLWIEK ZAMIÓTŁ POD PRZYSŁOWIOWY DYWAN.
   A jeszcze na dodatek osobiście dopilnuję by osoby, które dopuściły się w tej sprawie zaniedbań poniosły konsekwencje. Tu chodzi o ludzkie życie o to, że Głuszycki psychopata gania po okolicy z materiałami wybuchowymi i w każdej chwili może sprowadzić na kogoś niebezpieczeństwo.
   Zgłaszałem na kom. w Głuszycy KILKA RAZY, ŻE KWIECIEŃ PROWADZA LUDZI W NIEBEZPIECZNE SZTOLNIE GDZIE SĄ NIEWYPAŁY, PODSYŁAŁEM LINKI DO FILMÓW, ŻE KWIECIEŃ OKRADA SKARB PAŃSTWA POBIERAJĄC ZA SWE SPOTKANIA PIENIĄDZE BEZ PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI, ŻE PROWADZA LUDZI W TEREN BEZ UPRAWNIEŃ, ŻE UDZIELA SZKOLEŃ Z ZAKRESU OBSŁUGI BRONIĄ NIE MAJĄC UPRAWNIEŃ i nic, i nikt z tej komendy nawet nie kiwnął palcem w tych sprawach? Nikt nie zadał sobie trudu by przyłapać łobuza na nielegalnym uprawianiu roli przewodnika, nikt nie zadał sobie trudu by przyjrzeć mu się pod kątem pobierania nielegalnie opłat za spotkania???
   dziś wiem z zaufanego źródła, że dla tego bo ów policjant oraz inni tam pracujący nie wykazał się wystarczającą rzetelnością i zainteresowaniem.
   Panie niewiadomy zadam panu jedno pieprzone pytanie, a co by było gdyby 28października to co miało miejsce skończyło się gorzej niż się skończyło??? Kto by za to odpowiadał? Powiem panu, odpowiedzialni byli by ci, którzy ignorowali moje wcześniejsze zgłoszenia, które co do joty przewidywały taką sytuację.
   I ja panu mówię krok po kroku skrupulatnie dojdę każdego zaniedbania i zaniechania w tej sprawie, a pomagać będą mi w tym inni, którzy zdają sobie sprawę z wagi całej sprawy i na pewno nie odpuszczą.
   Mam wszystkie swoje telefoniczne zgłoszenia do komendy w Głuszycy nagrane i są już umieszczone na serwerze i mają do nich dostęp ludzie, którzy przyglądają się sprawie. Mam więc dowód, że zgłaszałem i przewidywałem to co właśnie się zdarzyło, a co mogło zakończyć się naprawdę tragicznie. Wystarczyło po moich zgłoszeniach wziąć w obroty kwietnia i zakazać mu tego procederu na terenie Sowich i nikt nie byłby narażony, a ten bandyta zniknął by jak powinien Ale moje ostrzeżenia zostały zbagatelizowane i teraz jest jak jest. Ale myślę, że to jest koniec tej pieprzonej zabawy w ciuciubabkę. Ludzie mają prawo czuć się bezpiecznie, a nie kurwa drżeć ze strachu, że jakiś pijak i psychopata będzie groził ludziom bezkarnie na internecie, wrabiał w nielegalną działalność i na dodatek narażał życie ludzi na utratę. NA UTRATĘ! Czy to jest jasne???

   Usuń
  3. Jak wyzej-do prokuratury, dodac ze na komisariacie w Gluszycy dochodzi do zaniedbania obowiazkow.

   Kraweznik wyleci z roboty lub moze nawet skonczy w pierdlu jak sie Wydzial Wewnetrzny z Wrocka za niego wezmie.

   Usuń
 20. Gallu, a czy myślałeś o zainteresowaniu całą sprawą lokalnych mediów? Temat gościa, który sprowadza niebezpieczeństwo na ludzi za sprawą materiałów wybuchowych mógłby zainteresować jakieś lokalne medium,oni nie mają za dużo takich ostrych tematów. Jest Tygodnik Wałbrzyski, Nowe Wiadomości Wałbrzyskie, kilka portali internetowych; na pewno któraś z redakcji zainteresowałaby się takim tematem. Warto spróbować, bo im bardziej zostanie nagłośniona sprawa, tym trudniej będzie ja zamieść pod dywan.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raport z całego wydarzenia jest prawie gotowy. Będą powiadomione wszelkie możliwe media od ogólnopolskich po regionalne.

   Usuń
  2. Juz obgryzam paznokcie z niecierpliwosci. Nie umie sie doczekac az daun jebnie muke i pojedzie pierdziec w pasiak.
   :)

   Usuń
 21. kwiecień obejrzyj w ramach przeszkolenie he he

  http://www.dailymotion.com/video/x1ll8zr_wojciech-cejrowski-areszt-wiezienie_lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 22. To chyba sklep w Głuszycy http://www.wiocha.pl/1398343,Nie-znalem-takiej

  OdpowiedzUsuń
 23. JOPEK??? Czy ten różowy miziak z Bydgoszczy podobny taki
  http://www.wiocha.pl/333380,Znalezione--w-necie

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.