poniedziałek, 24 października 2016

Bandyta z Głuszycy złodziej i szabrownik, oszust i naciągacz znów w terenie rżnie znawcę tematu.

I znów mamy tego skurwysyna w akcji. I znów Głuszyckie bydle się skompromitowało i wygaduje pierdoły, które udało się zdementować i podważyć. I znów tych pierdołów jest bez liku. Znów Głuszycki paranoik pokazuje ogólnie znane miejsca i robi z nich tajemnicę nie mówiąc gdzie jest i co pokazuje.
Jednym słowem totalny kretyn mitoman i debil. Oglądajcie i napierdalajcie tego idiotę komentarzami.

Zaginiona fabryka broni Dariusz Kwiecień X 2016 CZYLI TOTALNE BREDNIE I KOCOBOŁY


Materiał na YT: https://www.youtube.com/watch?v=TWr85HRc6Lg&feature=youtu.be
Materiał na forum: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/dariusz-kwiecien-w-oczach-youtuberow-filmy-o-dariuszu-kwietniu,26/zaginiona-fabryka-broni-2016-czyli-debilizmy-idiotyzmy,283.html#4299
Opis debilizmów Głuszyckiego skurwiałego bandyty pozującego na znawcę tematów historycznych:

Na początku pokazuje kościół. Jest to miejscowość Lubochnia i parafia pod wezwaniem najświętszej Marii panny. Oczywiście trzeba samemu szukać bo kwiecień ani się nie przywitał ani nie powiedział po co i gdzie jest.
0:15 min kwiecień jest w podziemnym tunelu technicznym w Jeleniu o czym nawet nie wspomniał na początku pod tunelem kolejowym na górze jego.
Jest to 80 m korytarz techniczny, łączący główny schron z jednym z betonowych bunkrów, obok niego znajdują się dwa niższe korytarze, tłoczono nim cieple powietrze do tego schronu kolejowego.
1:10 kwiecień mówi, że według legend ten korytarz prowadzi do Pilicy, co jest bzdurą, a tak na marginesie skoro mówi, że już tam kiedyś był gdy wody było po kolana to dla czego wtedy, a tym bardziej teraz tego nie sprawdził i na przykład nie wziął ze sobą kaloszy by pójść dalej? I tak nie poszedłszy dalej kwiecień został przy legendzie nie mając pojęcia co jest dalej.
Bunkry kolejowe w Jeleniu oraz w Konewce są do siebie bardzo podobne.
Taki sam bunkier i bliźniacze obiekty można zwiedzać w Konewce gdzie jest trasa turystyczna, przewodnik, oświetlone tunele i jest bezpiecznie dla zwiedzających.
Kwiecień w Jeleniu pozuje na odkrywce historii i robi to na dziko bo bezpiecznie taką samą trasę można przejść ok 10 km dalej w Konewce, naziemne i podziemne obiekty mamy opisane i udostępnione.
1:40 min. mówi o reaktorze. Chyba cieple powietrze z kotłowni ponieważ bunkry te posiadały hermetyczne  zamknięcie i dostarczanie powietrza było niezbędne. Reaktory były dopiero w fazie prób, Wrocław ul. Strzegomska, doświadczenia nad cyklotronem a nie tutaj pod łodzią.
Bunkry te zbudowano dla organizacji Todt i ukończone były już latem 41.
1:55 min kwiecień mówi, że od 41 roku nic się nie działo. Sam nie wie co mówi. W połowie 44 roku wobec zagrożenia alianckimi nalotami schrony w jeleniu i konewce posłużyły jako magazyny i zakłady remontowe odzyskujące części z uszkodzonych silników lotniczych, filia firmy Daimler-Benz FLUGMOTORENWERKE. Pracowali tam jeńcy i robotnicy przymusowi.  Kompleks w Jeleniu działał pod kryptonimem Holdamsel a konewka jako Huhn. Pod koniec wojny wykorzystywano je jako składy bomb i amunicji lotniczej.
Po wojnie od lat 50 tych aż do roku 1990 bunkry te służyły jako magazyny centrali rybnej.
Tunel kwietnia prowadził do zaplecza technicznego mieszczącego agregaty prądotwórcze, kotłownie i wentylatory tłoczące tymi kanałami podziemnymi ogrzane i filtrowane powietrze do wnętrza schronu kolejowego. Nie jest to żaden tajemniczy tunel.
 2:15 min. Zagadka kwietnia, co to jest za miejsce. Są to zakłady zbrojeniowe amunicji Nitrat w Niewiadowie. Spółka założona w 1920 roku.
Lata 41-44 rozbrajanie niewypałów amunicji pocisków i bomb. Od 46 roku polskie zakłady chemiczne Nitrat  1951 rok produkcja soli nieorganicznej 1957 ozdoby choinkowe i kajaki Neptun 1966 przyczepy kempingowe Niewiadowskie. 1995 powstały liczne spółki z o.o. działające do dzisiaj. Kwiecień opowiada coś innego.
3:06 min.  Bunkry w lesie pod miejscowością Skrzynki.
Nie miały uzbrojenia były tylko zabezpieczeniem dla żołnierzy.
Po wojnie bunkry te zostały wysadzone w powietrze przez pracowników Niewiadowa, testujących materiały wybuchowe.
Rosjanie tego nie wysadzili. Opisów nie znalazł i nie znajdzie bo szuka u miejscowych Stefanów , może dariuszy ?
Może ktoś zna to miejsce ale on nie powie gdzie to jest. To będzie trudne.
W skrzynkach nie ma podziemi. Bunkry te nie odegrały większej roli podczas wojny.
6 min. Chyba chodzi o pas umocnień na pilicy, a nie tam gdzie w lesie pokazuje kwiecień.
6:50 min. coś dla gawiedzi, bursztynowa komnata i szronione skrzynie
7:20 min.  dzisiaj takie informacje rozsiewa kwiecień.
7:50 min. bunkry te wysadzili po wojnie pracownicy Niewiadowa.

10 min. ten łącznik to kanał wentylacyjny pomiędzy kotłownia a Bunkrem kolejowym. Jak coś było hermetycznie zamykane a miało długość 380 m to i tunel wentylacyjny był wielki aby doprowadzić tam przefiltrowane powietrze.
11 min. Trudno się połapać czy opowiada o jeleniu i konewce.
19 min. Bunkier kolejowy Jeleń ma 355 metrów, a bunkier w Konewce ma 380 metrów, a nie tak jak na odwrót powiedział kwiecień.
19:30 min. wiele obiektów zwiedził ale żadnego nie pokazał rzetelnie
20 min. To nie ma nic wspólnego z okultyzmem. Dlaczego Niemcy mieliby przyjeżdżać do Polski na obrzędy i misteria a nie mogą tego urządzać w Niemczech?
21 min. To że wojsko nadawało kryptonimy obiektom i wydarzeniom nie jest niczym niezwykłym.
Jeleń kryptonim Goldamsel Konewka kryptonim Huhn

Najmniej pojęcia wykazuje dk który nie przyswaja żadnej wiedzy a opiera się na urojeniach chorej głowy.
Znowu mówi że nikt tam nie był i nie będzie a są to miejsca znane i ogólnodostępne i odwiedza je wielu turystów.

21:20 min. współczuję tym osobom które przyjeżdżają do kwietnia i płacą 100 za słuchanie bredni wyssanych z palca.
22 min. Włoch mógł tam przyjechać bo przy budowie tych obiektów pracowało około 1500 Włochów i jest to udokumentowane. Więc to żadna dziwota.
22 min. Pewnie znowu Niemcy pływali tam pontonem:)
Dalej są skrzynie i szklane trumny jak królewna śnieżka:)
Mówi o świadkach których nigdy nie pokazał.
Ok. 27 min mówi że tam polowano, co nie jest żadnym odkryciem. W okolicy spały polowano od dawna, bywali tam prezydenci Wojciechowski, Mościcki a w czasie wojny naziści.
Lebensborn był w Helenowie pod Łodzi, trudno powiedzieć czy o tym ośrodku mówi kwiecień, ale nie było Lebensbornu w Jeleniu ani w Konewce.
28 min. Są mity i legendy w głowie kwietnia, tak bez wątpienia. I nie ma to nic wspólnego z prawdą historyczną. 


W PRZYGOTOWANIU KOLEJNE MATERIAŁY. SZYKUJCIE SIĘ NA DOBRĄ JAZDĘ I ŚMIECHOWISKO.

A ci co nie znają marsz do wizytówki kwietnia i słuchać tego skurwysyna i jego bełkotu przez telefon jaki mi serwował kilka lat temu.


12 komentarzy:

 1. Ja już przestałem oglądać wyczyny pana Wersalki, czekam na kawałki od was w przeróbce, przynajmniej można się pośmiać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wie ktoś co się stało z Figlem i z jego stowarzyszeniem Poszukujemy Prawdy. Zaginął? Strona internetowa nie działa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gall, bardzo dobra robota. Zgadzam się z Tobą w 100%. Ta gnida to kłamca, naciągacz. Zero wiedzy, zero przygotowania. Banda bezmózgów - słuchaczy/oglądaczy topnieje na szczęście w szybkim tempie. Oglądalność jego gówien nabijana sztucznie. Oszust i pasożyt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banda bez mózgów może i topnieje, ale jak widać cały czas znajdują się jacyś idioci, którzy go tak czy inaczej wspierają.
   Po mimo ewidentnego moralnego skurwienia tej Głuszyckiej kurwy, po mimo przekłamywania historii, wymysłów urojonych o Riese i IIwś, po mimo szkalowania Wyklętych, po mimo propagowania sowieckiej propagandy, po mimo zachowań wskazujących dobitnie na schizofrenię, po mimo oszczerstw, pomówień, kalumnii na mnie i wiele innych osób, po mimo ciągłego rzucania negatywnych sugestii o znanych osobach i tych mniej znanych, po mimo kurwa całej tej błazenady ujmując całokształt jego działalności
   ZNAJDUJĄ SIĘ tacy, którzy mu w tym wszystkim pomagają i, którym to wszystko jak widać nie przeszkadza.
   Jedna kurwa moralna wydaje mu przewodnik.
   Inne kurwy moralne goszczą go w swych ośrodkach.
   Inna kurwa moralna daje mu pojeździć na koniach.
   Jeszcze inna kurwa moralna planuje z nim lekcje sztuki walki.
   Jeszcze inna kurwa staje z nim w kamerze i lansuje kotleta.
   A jeszcze kilka innych kurew w ten czy inny bezpośredni lub pośredni sposób go kryje i jego przydupasów, którzy wykazują równie kurewską naturę.
   Ludzie co to kurwa jest do chuja?
   W jakim my społeczeństwie kurwa żyjemy, że znajdują się takie kurwy, które takiej kurwie sprzyjają?
   W jakim my społeczeństwie idiotów żyjemy, że w ogóle do takiej kurwy z takim kurewskim bagażem wyczynów intelektualnych i zachowawczych ktokolwiek w ogóle przyjeżdża i jeszcze mu za to płaci?
   To się kurwa we łbie nie może pomieścić.

   Usuń
  2. Ja dodam,że na to wszystko są dowody!

   Usuń
  3. No, dokładnie!
   Dowody na tym całym blogu i ostatnimi miesiącami w postaci materiałów jaki zrobili o tej kurwie internauci, które wszystkie są w naszej play liście debilizmów kwietnia na naszym kanale w YT:

   https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc

   Co więcej te dowody te kurwy znają! A przynajmniej większość z nich, bo nie raz były do nich pisane maile z informacjami były wykonywane telefony bynajmniej nie z jakimiś pogróżkami tylko zwykłymi przestrogami, a mimo to kurwy niewzruszone dalej z nim się zadają.
   Najjaskrawszym przykładem tego jest choćby ten stary głupiec Gabryś. Miał rozmowę, został poinformowany, mógł i pewnie to wszystko, a przynajmniej część z tego wszystkiego sprawdził lub mógł sprawdzić, ale nie! Dalej się kurwa z nim prowadzał, dalej przyjeżdżał na spotkania do rzeczki i jakby kurwa nigdy nic w najlepsze wspierał tą kurwę kwietnia, która tańcuje na grobach umęczonych w swym skurwiałym paranoicznym chocholim tańcu dla zysku, poklasku i komerchy urojonej.
   I to samo o wszystkich można powiedzieć nie tylko o tym idiocie Gabrysiu.
   Facet tyle lat prowadził szlachetną działalność historyczno muzealniczą, a jednym faktem-komitywą z kwietniem-pokazał do kogo mu bliżej. A bliżej mu do kurwy i łajdaka zakłamującego historię niż mnie, kogoś kto właśnie z tym walczy.
   Taki to kurwa w dupe jebany kurwa patriota pierdolony.
   Co ostry język?
   A co mam kurwa pisać głupiutki staruszek?
   Od tej pory o kurwach poza YT jawnie inaczej jak o kurwach wypowiadać się nie będę.
   Mam w dupie poprawność językową, bo tu chodzi o historię, prawdę i kurwa normalność, której cała ta skurwiała banda błaznów z kurwą kwietniem na czele jest zaprzeczeniem.

   Usuń
  4. Hola zapomnieliście o jednym o rozmowach wariata przez telefon.
   Po mimo chorych wysryw przez telefon kwietnia!

   Usuń
  5. Az no pewnie!
   Przecież już same te jebane jego teksty przez telefon powinny go skreślić w oczach normalnych ludzi.
   Co by było gdybym to ja DOKŁADNIE TAK JAK TO ON DO MNIE TYMI SAMYMI IDENTYCZNYMI TEKSTAMI zaczął wydzwaniać do wszystkich tych kurew, które wymieniłem powyżej??? A potem się tego wyparł i mówił, że to sfabrykowany głos?
   NO KURWA POWIEDZCIE SAMI co by to było?
   A może to jest kurwa metoda?
   Może trzeba tymi metodami co kwiecień ze mną i innymi zawalczyć z tymi kurwami?
   Może tak jak kwiecień mnie i innych pomawia o pedalstwo, homoseksualizm, molestowanie pracownic i setki innych kurewskich rzeczy należy te wszystkie kurwy tak pomówić?
   Może?
   Bo jak na to wszystko patrzę i ten chocholi taniec tych wszystkich kurew z naczelną kurwą kwietniem to się kurwa zastanawiam nad tym i to całkiem serio choć to się nie godzi z moją naturą i metodami walki z kimkolwiek.
   A tak na marginesie już teraz można z całą pewnością powiedzieć, że to wszystko co reprezentuje ta kurwa kwiecień jest tym co akceptuje każda kurwa, która mu poda rękę i go wspomaga i to wszystko sama kurwa taka przejawia.

   Nie chce mi się z braku może nie czau, ale czasu na to ewentualnie poświęconego, ale te wszystkie rozmowy powinienem pociąć i wyciąć z nich tylko te wszystkie fragmenty świadczące o kurewstwie kwietnia i zapodać na YT.
   Kto to mógłby zrobić?
   Widzę to tak, że po każdej wycince kwietnia jakiś gong trzeba wstawić i zrobić taki skrót jego wypowiedzi od A do Z w, których mnie pomawia, szkaluje, obrzuca gównem i straszy, a nadto wykazuje paranoję.

   Usuń
 4. Kwiecień nie włóczy się z grupą, tylko z dwójką swoich znajomych z drużyny Drużyńskiego(z ojcem i synem, zresztą posiadających ciemnego Land Rovera i stacjonujących w Rzeczce, w OW Rzeczka), tak tego z Poznania, którzy to razem z Drużyńskim wydali nową wersję przewodnika i o to Kwiecień miał do nich pretensje. Widocznie wybaczyli sobie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Za dużo kurwa, kurwa! A poważnie, jak byś mniej używał przekleństw, to byś był wiarygodniejszy. On Ciebie w filmach od kurew nie wyzywa. Dlaczego Ty to robisz? Jesteś poważnym człowiekiem? Przestać używać wylgaryzmów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pierdol kurwa, kurwa. I bez mojej roboty kto inteligentny ten widzi jaki to pojeb i oszust. A język adekwatny do natury kurwy i charakteru.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.