czwartek, 8 września 2016

Dowódca GBDS pozdrawia - czyli cześć i czołem gówno pokozołem, postraszyłem i się zesrołem

Dowódca GBDS pozdrawia , ... 

 UWAGA.
 KWIECIEŃ ZMIENIŁ TYTUŁ TEGO MATERIAŁU NA "Dlaczego to jest zakazane ..."
Widocznie ktoś mu się do dupska dobrał za ten skrót i kwiecińska zmieniła tytuł.


Materiał pełen kitów i farmazonów, który nie wart jest opracowania filmowego bo to co kwiecień w nim mówi to same wymysły i doszukiwania się niestworzonych rzeczy i teorii.
Znów pierdoli o jakichś tajnych przejściach do jakichś schronów na, które nie ma nawet cienia dowodu, znów pierdolenie o dziesiątkach świadków opowiadających o najróżniejszych tajemnicach, których znów nie pokazał, znów za to pokazał kupę krzaków i jakieś ceglane resztki do, których jak zwykle dorabia teorie w oparciu o rzekome rozmowy z jakimś francuzem podobno więźniem obozu Larche, którego nie pokazał, znów pierdoli, że miejsca, które pokazuje są nikomu nie znane i nikt poza nim nie ma o nich pojęcia, znów pierdoli o połączenia tych wszystkich miejsc tajnymi tunelami. Znów wymyśla rewelacje, którym sam zaprzecza wmawiając idiotom, że obala rewelacje tworzone przez oszołomów, znów narzeka, że po odejściu komuny nastąpiła dewastacja miejsc jakie pokazuje, znów pierdoli o kontaktach z jakimś Niemcem o nazwisku Psiuk, którego nikt na oczy nie widział i pierdoli, że to co on mu mówił ma udokumentowane, ciekawe gdzie chyba w tajnym notesie.
Znów pierdoli o kamiennych rurach przez, które płynie woda i dziwi się normalnym drenom odprowadzającym wodę z podziemnych źródeł. Znów pierdoli o nabieraniu rozpędu pewnych tajemniczych spraw i znów pierdoli o tym, że mieszkańcy Głuszycy coraz chętniej z nim rozmawiają ujawniając coraz to nowe fakty, o których nawet nie wspomniał.
Znów pierdoli o kolejce wąskotorowej jakoby biegnące dróżką, którą lezie z kamerą.
Znów docina złośliwie jakiemuś człowiekowi co niby rozwalił coś koparkami i znów docina Panu Szpakowskiemu pierdoląc i krytykując go, że Pan Szpakowski jakoby twierdzi, że Riese jest jego i wolno mu robić co chce, a sam chyba Głuszycki debil już zapomniał jak pierdolił kilka lat temu, że będzie uczestniczył w eksploracjach Włodarza i co? I wtedy nie krytykował Szpakowskiego? Ot zazdrość i zawiść w tym kwietniu wyziera jak słoma mu z butów. I jeszcze na dodatek skurwysyn sieje nieprawdę i pomówienia wobec p. Szpakowskiego, że niby wszyscy prokuratorzy siedzą mu na karku za usunięcie stalowych drzwi koparką podczas ostatnich eksploracji, co jest nie prawdą bo z wywiadów z P. Szpakowskim nic takiego nie wynika. Bydle z tego kwietnia ostatnie jak widać.
Znów powołuje się na kilkanaście relacji i opisów mieszkańców okolic i na gazetę Trybuna Ludu i jak zwykle zero świadków i dowodów.
Znów jebany dewastaror pokazał te liczniki na wodę, które w jakimś celu przecież zostały tam zainstalowane by mierzyć przepływ wody z bijących źródeł i rury, które miały tę wodę skierować w odpowiednie miejsce, a on się chwal, że rozwalił te rury i skierował te wodę niby do sztolni. Debil mówi, że gdyby ktoś tej wody nie skierował w drugą stronę to byłby dziś w sztolni-co za brednie.
Pokazał jakieś betonowe kręgi, które mogły być składowane tam, ale dorabia do tego teorie, że były to donice na drzewa, której to teorii sam zaprzecza. Jak zwykle kwiecień wymyśla teorie by zaraz jej zaprzeczyć udając znawcę wszelakiego.
Idiota wspomina o nowym forum tym niby oficjalnym założonym dosłownie tydzień temu i pierdoli, że jak się tak ktoś sprawdzi to zostanie przeniesiony na to ukryte TYLKO DLA WYBRANYCH ha ha ha co za debil.
Pokazał też komin fabryki włókienniczej i oczywiście nie obyło się bez pierdolenia co gdzie niby było i pierdoli, że kilkadziesiąt osób z Głuszycy potwierdza jego opowieści.
Ale najciekawsze jest, że MA POWSTAĆ KONTRA DLA GAZETY GŁUSZYCKIEJ czyli jakaś konkurencyjna gazeta, w której podobno mają być drukowane opowieści tego debila!!! Ha ha ha no czekamy na te kontrę!!! I podobno przed wydaniem tej gazety ma być jakieś regionalne spotkanie, które jeszcze nie wiadomo gdzie się ma odbyć, ale uwaga! już jest podobno 200 chętnych na nie osób!!! Stary kit kwietnia w jego chorym stylu. MAM NADZIEJĘ, ŻE GO LUDZIE ZJEBIĄ ZA TE BREDNIE O ILE TO SPOTKANIE SIĘ W OGÓLE ODBĘDZIE-CZEKAMY NA RELACJE.
Relacja z tunelu to już w ogóle szczyt pierdolenia farmazonów na, które nie ma potwierdzenia, a o sposobie filmowania nie wspomnę. Idiota ma urojenia, że ktoś do tego tunelu przychodzi i psika ceglane ściany jakimś tajemnym preparatem powodującym kruszenie tych cegieł-co za debil. To co pierdoli o jakimś kablu to jakiś kurwa bełkot, z którego trudno coś zrozumieć-kolejna teoria spiskowa.
Ale najlepsze jest w 22:39 gdy idiota mówi: także gdzie jest prawda sami musicie sobie dociec!!! https://youtu.be/2P7tpwr49EM?t=1358
Pod koniec debil się żali, że napuszczani są na niego konserwatorzy zabytków i prokuratorzy, ale jemu to jak powiada "lata".
A gdy mówi, że sami sobie musicie dociec prawdy zaraz powiada, że ta prawda może nie zatriumfuje, ale będzie miała swój odpowiednik... Co za stek bełkotu niezrozumiałego.


GROŹBY-STRACHY NA LACHY DARIUSZA KWIETNIA?

 Od 27:17 kwiecień siedząc w Tkalni Smaków wypowiada ciąg zakamuflowanych pogróżek wobec Youtubera Moto Turysta EDC Motocyklowego turysty który niedawno nagrał w Tkalni Smaków, kkrótką rozmowę z pracownicą, która nie potwierdziła, że kwiecień ma tam jakieś większe chody jakimi się od dawna chełpił. Materiał jaki nagrał Moto Turysta  dotyczył kwietnia i nie zrozumiałym jest skąd kwiecień zaczyna się Moto Turyście odgrażać zasłaniając się jakimś pieprzonym "Jopkiem", który jakoby ma już adres Moto Turysty i według tego co jasno powiedział kwiecień ma zamiar pobić Moto Turystę!!! W ODWET ZA KWIETNIA !!!
O drodzy Państwo TO JEST JAWNA GROŹBA. WYPOWIADA TE SŁOWA TU: https://youtu.be/2P7tpwr49EM?t=1635

 Fragment wypowiedzi kwietnia i komentarz głosowy do tej wypowiedzi:

 Witam wszystkich, dziś niebywale ważny materiał pokazujący bandycką i przestępczą naturę kwietnia, pochodzący z dłuższego filmu kwietnia, którego opracowanie tekstowe znajdziecie w linku pod filmem w opisie.
Pamiętacie ile razy kwiecień oskarżał mnie w swych materiałach i pisemnie na blogu, że mu groziłem, zastraszałem, a nawet pobiłem? Pamiętacie ile razy pomawiał mnie, że zastraszałem i groziłem ludziom z jego kręgów? To wszystko było oczywistą nieprawdą i skurwiałym pomówieniem kwietnia, który przez te wszystkie lata kreował się na zastraszanego i zaszczuwanego przeze mnie, a tymczasem okazuje się, że sam poszwa się do zastraszania i grożenia innym.
Otóż za chwilę wysłuchacie niczego innego jak właśnie jawnego zastraszania jednego z naszych kolegów i grożenia mu pobiciem.
Niedawno nasz kolega z YT o pseudonimie Moto Turysta EDC Motocyklowego Turysty był w Tkalni Smaków i nagrał krótki filmik z rozmową z jedną z obsługujących w tejże Tkalni Smaków, z której wynikło, że kwiecień wcale tam jak to przedstawia nie ma darmowego żarcia i wcale się nie cieszy tam takim jak to przedstawia bezgranicznym zaufaniem i poważaniem. Jednym słowem materiał Moto Turysty obnażył sporo kłamstw kwietnia w kwestii Tkalni Smaków.
Dziś kwiecień w odwet za to grozi mu pobiciem przez jakiegoś swego znajomego o ksywie „ Jopek” i utratą Landrowera dając do zrozumienia wprost, że wie jak wygląda i straci ten samochód mówiąc na sam koniec „miałeś fajnego czarnego Landrowera” co jest niczym innym jak próbą zastraszenia i zapowiedzią jego zniszczenia lub ukradzenia, ale na pewno pozbawienia go samochodu.
Posłuchajcie zatem tej ohydnej groźby i zastraszania w wydaniu kwietnia.
Myślę, że Moto Tutysta nie pozostawi tego faktu bez odzewu i tak jak kwiecień hardo i z pewnością siebie proponował mu by z tym poszedł na policję, tak zrobi i wytoczy temu bandycie sprawę. Ja mogę tylko dodać, że również przygotowuję pozew przeciwko kwietniowi za to, że na nowym forum rir napisał szereg łajdackich o mnie oszczerstw publicznie, a że to forum jest na Polskim serwerze więc sprawa jest do wygrania bezapelacyjnie.
Moi drodzy dostaliście dowód na bandytyzm kwietnia na jego straszenie ludzi pobiciem i utratą wozu tylko za to, że ktoś nagrał krótki filmik obnażający jego kłamstwa.
Czy dalej fani kwietnia będą go uważać za człowieka przyzwoitego? Mam nadzieję, że nie bowiem to jak sami się przekonaliście jest bandyta zdolny do takich czynów jakie sugeruje.
Cześć i czołem przestępcą się okozołem!

 Zielarz Ziel zapowiedział w poprzednim temacie w komentarzu zrobienie filmowe tego całego materiału po niedzieli-zapraszam.


 SUPLEMENCIK DO WAKACYJNEJ MIŁOŚCI KWIETNIA
Jak widać nasz Głuszycki bandziorek bardzo lubi się przytulać do facetów. Na przyjacielską formę przyjaźni z strony kwietnia to raczej nie wygląda tylko na jakąś czułą rozanieloną pozę....

http://www.rir.fora.pl/images/galleries/180935353857cc31f368d84-999923-wm.jpg

DODATEK 1
JAK BYŁO?
Bo to było tak, właściciel przejął ten barek na początku roku. Głuszycki bandzior czym prędzej tam się pojawił i swoimi podstępnymi zakusami nawsadzał kitu, że będzie przyprowadzał regularni dziesiątki grup na wyżywienie całodobowe, które do niego będą przyjeżdżać na prelekcji. Właściciel uwierzył w to i zobaczył w tym interes, co zrozumiałe. Ułożył się z Głuszyckim bandziorem na upusty cenowe jeśli to będą grupy po kilkanaście osób. Głuszycki bandyta tak potem nakitował właścicielom, że ci dali mu darmowe żarcie bo faktycznie jedną czy dwie grupy przyprowadził, co miało zapowiadać takich więcej. Kwiecień wykorzystał to i przesiadywał w tej tkalni smaków całymi dniami wmawiając, że tu czeka na codziennych gości chcących skorzystać z jego propozycji oprowadzania indywidualnego po terenie. A jak przesiadywał jak zapowiadał na swym blogu i w filmikach to i przy okazji właściciele czuli się zobligowani do dawania mu obiadów, no bo przecież przyprowadził ze dwie trzy grupy, a ma takich być więcej! Potem okazało się, że grup jest coraz mniej, a wizje o przyjeżdżających setkach ludzi do bandziora nijak nie pokrywały się z rzeczywistością. Właściciel widząc, że ma na karku naciągacza przesiadującego codziennie u niego powoli zaczął mu dawać do zrozumienia, że nie jest tak mile widziany, i że serwowanie mu obiadów gdy tam oczekuje na domniemanych gości nie opłaca mu się za te kilka grupek jakie z rzadka mu sprowadza. Być może już w połowie roku, albo dość niedawno wszedł na internet i poczytał o kwietniu, co to za ziółko i pomyślał sobie, że to dla niego żadna reklama baru i olał kwietnia delikatnie, tak, że ten coraz rzadziej tam się zaczął pokazywać. Podobna sytuacja mogła być w Rzeczce u Mikołajczaka. Szumne zapowiedzi, wizje napływających gości co tydzień i w zamian przymówienie się na noclegi w między czasie w środku tygodnia i na wyżywienie. Tylko, że tych grup przyjeżdżających do kwietnia nie było, aż tyle by ktoś w zamian za to serwował mu całymi dniami żarcie i spanie.
Teraz właściciele takich miejsc zorientowawszy się co jest grane pokazują mu delikatnie drzwi i dla tego przestał się afiszować w Rzeczce u Mikołajczaka, w Tkalni Smaków i ostatnio już też nawet w tej Arkadii w Grzmiącej. Tam też pewnie nawsadzał kitu, że będzie do niego przyjeżdżało co tydzień 20-30 osób i tym sposobem jakoś przymówił się by właściciel Arkadii oferował mu pokój do mieszkania w między czasie tych rzekomo przyjeżdżających grup. Raz, drugi to się jakoś udało, ale gdy liczba ludzi chętnych na przyjechanie na prelekcje i łażenie po terenie okazała się mniejsza niż to roił kwiecień, to właściciel Arkadii skonstatował, że trzyma na ośrodku za darmochę gościa, który nie przyprowadza tylu ludzi za co by właścicielowi opłacało się mu dawać pokoik do mieszkania. I tym sposobem kwiecień powoli i zręcznie zaczął być wykopywany.
 Posłuchaj w wizytówce kwietnia skurwiałych rozmów jakimi raczył mnie przez telefon i obejrzyj wszystkie materiały obalające mity kwietnia i pokazujące jego chorobę w play liście na naszym kanale tu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc

 

192 komentarze:

 1. Ale dojebal z tym swiatlowodem, no ale w sumie czego spodziweac sie po matole...co on tam chcial miec, kurwa zyle miedziana?
  https://www.youtube.com/watch?v=zzKkyOJiG_4

  Do tego jak pierdoli ze to co dzieje sie w necie nie robi na nim zadnego wrazenia, no to ciekawe czemu wylaczyl komentarze na youtube?
  :)

  "Kim ja tak do konca jeste?"

  No i te pogrozki na koniec, haha, ciekawe. Co za cyrk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. co my tu mamy kwiecień wytłumacz się :D

   http://www.rir.fora.pl/viewimage.php?i=2
   http://www.rir.fora.pl/images/galleries/180935353857cc31f368d84-999923-wm.jpg

   Usuń
  3. Podżeganie polega na nakłanianiu innej osoby do dokonania czynu zabronionego (art. 18 § 2 kk).

   Usuń
  4. dobra kwiecień co powiesz na to he he

   https://rir.fora.pl/viewonline.php

   Usuń
  5. Ha ha skurwysyn głuszycki się kończy. Kasuje komenty, kasuje filmy, wycofał się ze swego pierdobloga na pierdoforum i je ukrył bo myśli, że to pomoże. Pali ci się kurwo głuszycka pod girami, coraz więcej krytyków, coraz większa beka, coraz więcej twoich kłamstw na wierzchu. Wiem skurwysyńska czerwona mordo że to czytasz, wolno i dukając, ale czytasz. Dlatego wiedz, że chłodzą się szampany w oczekiwaniu na kres twej pierdokariery, który nastąpi już niebawem. A potem całe wieki beki toczonej z czerwonopapej kreatury z jakiejś nieistotnej dziury w Górach Sowich.
   Tak kończą skurwysyny twego pokroju.
   Goń się!

   Usuń
  6. Jestem pewien, że kwietnio czytając cokolwiek, to porusza ustami, to takie charakterystyczne dla trudnego przyswajania tekstu.

   Usuń
  7. Z komentarzy pod napinką walniętego w beret:

   "Tommy Thompson1 dzień temu

   Jopek był widziany jak próbował kupić helikopter Mi-24 na OLX. Od pewnego starszego Niemca z Czech wiem, że Dariusz już pracuje nad podpięciem kilku V2 do tej solidnej radzieckiej maszyny. Biednemu Moto Turyście nawet KTO Rosomak nie pomoże. Niech Gaja ma nas wszystkich w opiece, przepowiednie sąsiadki mamy Kwietnia się sprawdzają!!!!!! Wypatrujcie śmierci z niebios! Ewentualnie spadających butelek po Książu i Żubrze. Spełnia się plan Himmlera! Głupi Byłem, Darku Sorry! "

   popłakałem się :-), mistrzostwo :D

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. 101-letni kombatant wyrzucony z mieszkania. Sprawa ma związek z aferą reprywatyzacyjną

  https://www.youtube.com/watch?v=YDK5iy4oXBI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krew się gotuje na widok takiego skurwiałego bandytyzmu. Ale to jest Polska pod pejsatą okupacją niestety.

   Usuń
  2. Kwiecień doskonale wpisuje się, jako radziecka spierdolina, w ten kontekst. Polityka grubej kreski... kurwa... Jakby nie to to już by chuj wisiał zamiast liści...

   Usuń
  3. kwiecień jak i reszta jemu podobnych pozostałości socjalizmu to patologia wtórna, wszelkiej maści lewicowe organizacje tworzą tego typu problemy by z nimi walczyć w zasadzie zarabiać na nich pieniądze.
   Patologia wtórna to typowa skrajna "biedota" korzystająca w którymś już pokoleniu z wszelkiej maści zapomóg socjalnych, jak z tym walczyć nie da się jest utrudnione jedyny sposób to obniżanie i likwidacja podatków odrywanie od koryta boli, jest druga metoda pozbycia się problemu ale jaki tego nie powiem, niech kwiecień dalej sobie wymyśla kity i tak prędzej czy później popadnie w jeszcze większą paranoję bredząc "oni mnie prześladują umieścili w mojej głowie coś co mnie śledzi i takie tam brednie" :D

   Usuń
  4. Przecież gadał że ZUS go podgląda w kiblu w Londynie :-)

   Usuń
 4. Hehe humor mi poprawił. "Czopek ci nie odpusci".Swoją drogą dziwie się ze jeszcze nie trafił na człowieka który jemu nie odpusci i zna drogę do wyegzekwowania swoich praw bądź ma do tego spore możliwości...w końcu nadepnie na odcisk komuś komu nie powinien.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor mu nie odpuszcza. Robi to zajadle ale nie wytacza najcięższych dział. Jak trafi na kogoś kto na prawdę okaże się przysłowiowym skurwysynem to jeszcze będzie żałował, że kiedykolwiek założył tego swojego bloga. Przydałoby mu się to, bo za grosz w nim ogłady.

   Usuń
  2. Ogólnie powinien zacząc żałować że sie urodził. Chętnie zobacze jego bolesny koniec.

   Usuń
 5. Anna Maria Jopek nakurwia na żądanie - ahahahahaha.

  Dareczku, jak tam odbyt? Zrelaksowany i rozluźniony po URLOPIE? To chodź na Ślężę. Proszę... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego na Ślężę Ojcze Kanoniku. Czyżby czekał tam na pana D.K. jakiś "komitet powitalny"? ;)

   A wracając do materiału. Jak sam zauważyłeś Tomku, na te wszystkie groźby i zastraszania jest odpowiedni paragraf. Zatem trzeba mieć nadzieję, że Moto Turysta EDC nie pozostawi tego bez odzewu.

   Pozdrawiam
   Andrzej K.

   Usuń
  2. Ojciec Kanonik mieszka niedaleko Ślęży, o ile dobrze wywnioskowaliśmy z lektury tego bloga.
   Moto Turysta w nowych materiałach dał czadu. Pozdrawiamy Leszka z Wałbrzycha.

   Usuń
 6. kwiecień kurwo, kiedy zawitasz do Poznania? Weź jopka czopka ze sobą to wam w parku pedała chłopaki rozjebią zwieracze :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, zapraszam do Poznania! już od dawna liczę ,że spotkam tego kwietniołaka.....

   Usuń
  2. Głuszycki skurwysynu zapraszamy zatem do Poznania

   Usuń
 7. GBDS czyli Głuszycka Banda Durnych Skurwysynów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwiecien to jak Boss Camorry!!! hahahaha.
  Wezciemagrajcie to na dyskietke ,i podajcie tego kretyna na komisariat Policji w Gluszycy..tomu tam chlopaki palami dupsko odpowiednio ....

  Kwiecien ty glupi pastuchu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jopek - pijak spod sklepu którego nagrał mototurysta... Agnieszka - pani która jest kelnerką w Tkalni Smaków... to głupie bydle pewnie daje tylko czcze pogróżki, które nie mają absolutnie żadnego pokrycia w rzeczywistości. Do Sidora też już miały zjeżdżać się grupy paramilitarne i gdzie oni są? Pierdolenie... Kwiecień pokazuje jaki to on nie jest, jakich nie ma znajomości a prawda jest taka, że ten głupi cep prócz grupy niedouczonych baranów i ludzi, którzy zbijają na jego pierdoleniu kasę to nie ma nikogo, bo wszyscy którzy poznali się na tej kreaturze wcześniej czy później kopnęli go w dupę. Nawet ci najwierniejsi... Kwiecień, miałeś fajnego, bzdurnego bloga. Długo w ten sposób tematu nie pociągniesz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Odnośnie listopadowego spotkania fanów. Dariusz jak zawsze trochę zagalopował się i przesadził z liczbą. Nie 200, a 171. MAŁY PRZECIEK: skopiowana lista zaproszonych. Lista pochodzi z prawdziwego ukrytego forum Kwietnia, a nie z tej podpierdółki - rir.nora.pl. Miejmy nadzieję, że dopisze wysoka frekwencja - ja szczególnie liczę na wywiad z postacią nr.103 i zapytanie wprost o plagiat, którego dokonał Himmler.

  LISTA ZAPROSZONYCH - ZLOT GDBS - LISTOPAD 2016, GŁUSZYCA

  1 Ariel
  2 Atomowa Betty
  3 Atomówki
  4 Autoboty
  5 Clay Bailey
  6 Baranek Shaun
  7 Betty Boop
  8 Black Canary
  9 Blight
  10 Bloo
  11 Bolek i Lolek
  12 Johnny Bravo
  13 Buka
  14 Harvey Bullock
  15 Chip i Dale
  16 Cindy Niedźwiedzica
  17 Doktor Claw
  18 Colargol
  19 Cyfron Liczypiórek
  20 Cyklop Heylinu
  21 Czarny Piotruś
  22 Czerwony
  23 Czerwony Kapturek
  24 Daphne Blake
  25 Decepticony
  26 Detektyw Pchełka na tropie
  27 Diego
  28 Diodak
  29 Droopy
  30 Heinz Dundersztyc
  31 Ed, Edd i Eddy
  32 Elastyna
  33 Ella
  34 Evac
  35 Falbala
  36 Kot Feliks
  37 Kot Filemon
  38 Fineasz Flynn
  39 Flash
  40 Granit Forsant
  41 Fred Flintstone
  42 Fred Jones
  43 Gabby
  44 Galvatron
  45 Garfield
  46 Gargamel
  47 Gladiusz Kwaczyński
  48 Goofy
  49 Goopy Geer
  50 Postacie z serialu Gumisie
  51 Hawkgirl
  52 Hiawata
  53 Horacy
  54 Hot Shot
  55 Hyzio, Dyzio i Zyzio
  56 Idefiks
  57 Kot Ik!
  58 Pan Iniemamocny
  59 Jack-Jack Parr
  60 Jake Long
  61 Tom i Jerry
  62 Jessica Rabbit
  63 Jetsonowie
  64 Jumba Jookiba
  65 Kaczka Daisy
  66 Kaczor Dodgers
  67 Kaczor Donald
  68 Kakofoniks
  69 Kangurzyca
  70 Katnappé
  71 Killer Croc
  72 Kiwaczek
  73 Klakier
  74 Klaun Ko-Ko
  75 Kłapouchy
  76 Kobieta-Kot
  77 Kot Figaro
  78 Krowa i Kurczak
  79 Król Lew
  80 Królik
  81 Krzyś
  82 Kubuś Puchatek
  83 Hefalump
  84 Kudłaty Rogers
  85 Kuzco
  86 Iwakura Lain
  87 Landmine
  88 Bobobo-bo Bo-bobo
  89 Chojrak - tchórzliwy pies
  90 Pingwiny z Madagaskaru
  91 Maluchy w pieluchach
  92 Maleficent
  93 Maleństwo
  94 Maniek
  95 Megalion
  96 Megatron
  97 Miś Boo-Boo
  98 Miś Fantazy
  99 Miś Kudłatek
  100 Miś Uszatek
  101 Miś Yogi
  102 Mr. Freeze
  103 Myszka Miki
  104 Myszka Minnie
  105 Obeliks
  106 Omi
  107 Optimus Prime
  108 Owca w Wielkim Mieście
  109 Panoramiks
  110 Raimundo Pedrosa
  111 Pełzaki
  112 Pepe Pan Dziobak
  113 Pingwin Pik-Pok
  114 Pinokio
  115 Plastuś
  116 Pies Pluto
  117 Pocahontas
  118 Popeye
  119 Piotruś Pan
  120 Prosiaczek
  121 Quickstrike
  122 Harley Quinn
  123 Reksio
  124 Robotboy
  125 Rodzina Kaczora Donalda
  126 Roulette
  127 Różowa Pantera
  128 Rumcajs
  129 Scooby Doo
  130 Scooby Dum
  131 Scourge
  132 Scrappy Doo
  133 Scrat
  134 Shriek
  135 Sid
  136 Sknerus McKwacz
  137 Soundwave
  138 Sowa
  139 Jack Spicer
  140 Spud
  141 Starscream
  142 Stich
  143 Strach na Wróble
  144 Strażnicy czasu
  145 Strażnik Smith
  146 Supergirl
  147 Śmigacz McKwak
  148 Tasia Van Der Kwak
  149 Kimiko Tohomiko
  150 Tom i Jerry
  151 Tony Jones
  152 Tragikomiks
  153 Trogdor
  154 Trujący Bluszcz
  155 Trzy Małe Świnki i Wilk Bardzozły
  156 Tygrysek
  157 Vector Prime
  158 Vegeta
  159 Velma Dinkley
  160 Vincent Van Ghoul
  161 Violet Parr
  162 Wiedźma Hazel
  163 Wilk i Zając
  164 Wodnik Szuwarek
  165 Wojownicze Żółwie Ninja
  166 Wolframik
  167 Wonder Woman
  168 Woody Woodpecker
  169 Wuya
  170 Yabba Doo
  171 Yin Yang Yo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Koziolka Matolka tam nie bylo?
   :)

   Usuń


  2. to jaki jest adres tego tajnego forum?

   Usuń
  3. Coś im słabo idzie jak pacjent lata po krzakach i wyje do Księżyca :-)

   Usuń
 11. Kwiiiietnia bolą te wszystkie filmy i bredzi by się pocieszyć , a tym bardziej boli jak ktoś jest w rodzinnych stronach i pokazuje prawdę. I ktoś powinien naprawdę skierować sprawę do sądu to by łysy głupek gadał by inaczej.Bo wszyscy ci prokuratorzy i inne instytucje nasyłani na tego kretyna o których mówi to jego wymysł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zabodlo to tego skurwiela, widac beke z Jozka mieli na wsi i musial odreagowac w jedyny sobie znany sposob.
   :)

   Usuń
 12. Z bólem obejrzałem te wypierdy zjeba. Tego bełkotu się nie da słuchać. Kończysz się kwiecień :)

  OdpowiedzUsuń
 13. ha ha kurwa usuwa filmy z jutuba https://www.youtube.com/watch?v=zTefs2e2svw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to był za film i jaki tytuł?
   PS
   Mam wszystkie filmy z całego internetu kwietnia do dyspozycji dla każdego kto chciałby z nich wyłapywać bzdury-jakby co.

   Usuń
  2. ten z pedałem na łódce

   Usuń
  3. Zaraz ten jego usunięty materiał będzie na serwerze i będzie dostępny tu na blogu jak pod naszym filmem w YT.

   Usuń
  4. Reszte tez pousuwa, boi sie kurwisko, stąd te groźby

   Usuń
  5. Już go można oglądać tu:
   https://drive.google.com/file/d/0B04ce0aRhzaNdVdsUVJLWEJMTk0/view?usp=sharing

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 14. podejrzewam ,ze głuszyckie ścierwo to mocne jest tylko w pysku i to za kamery bo pewnie krzyknąć na niego i tylko smród gówna po nim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzyknac na tego pedala to by sie na wlasnym gownie doslizgal pod Mesimesti.
   Tam by mu Jarenty dal na uspokojenie skrety z ziola.
   Myslicie ze czemu ciagle pozuje na karateke, wmawia sobie ze cwiczy a beka z niego na macie, pokazuje sie z karatekami niby swoimi ochroniarzami, tak jak wystraszona dziwka kryje sie za alfonsem?
   Pedal nie ma jaj i jest zwyklym zachlanym i zacpanym cykorem co udowodnil wielokrotnie.

   Usuń
  2. Też mi się wydaje , że pozując na karatekę gromowca czy opowiadając ilu to on ma obrońców czy kto by za nim nie stał chce tylko odstraszać potencjalnych przeciwników. Zwykły pozer nic więcej .

   Usuń
 15. U koniczyny cicho sza, czyżby z coraz mniejszym zapałem chciało mu się bronić kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cyrk kwieniozjeba się powoli zamyka

   Usuń
 16. Chłopaki,
  wykonujecie dobrą robotę :-)
  jednak sugeruję, aby abyście skupili się tylko na kwietniu i nie mieszali w dwuznaczne komentarze i w szeroko rozumiany hejt postronne osoby, które są na zdjęciach lub na filmach. One niczemu nie są winne, a stają się ofiarą nagonki na kwietnia.
  Jest pewien komunistyczny kwietniobłazen, który tworzy mitologię głuszycką i na nim się skupcie w materiałach.

  OdpowiedzUsuń
 17. GBDS i jej dowódca na rockowo...

  https://youtu.be/ArYB4x51a5U

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajebiste.
   Ten jebany zbrodniarz wojenny, Myszka Mickey dalej na wolnosci i wozi sie po swiecie!
   :)

   Usuń
 18. Czopek, sądząc na podstawie filmiku Moto Turysty nie za bardzo już jarzy, gdzie on sam mieszka i jak się nazywa.
  Uprawnienia na helikoptery i inne boingi widzi.Z jednego taboretu z Dariuszem musieli jako dzieci polecieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spadli z dywanu na podłogę. To stara głuszycka legenda. Jedyna która ma jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości.

   Usuń
 19. A MaBu ta sprzedajna szmata polazła na forum bandziora i nakręca mu tematy.
  Tomek wyczułeś skurwysyna jak posokowiec lisa. To trzeba być sukinsynem żeby u takiego łajdaka siedzieć i pisać w najlepsze o historii. MaBu to niedowartościowany jakiś stary pierdziel, który szuka przyjaźni nawet u tych, których ma za idiotów, ostatni post
  https://zapodaj.net/bc5376f97da56.jpg.html

  Ktoś zadał kwietniowi dobre pytanie o te miejsca z przewodnika Riesegebirge. No ciekawe czy bandyta z Głuszycy na nie KONKRETNIE ODPOWIE?Bandyto czekamy z niecierpliwością po to założy żeś to forum by na pytania odpowiadać więc dawaj kwiecień utrzyj nosa oponentom.
  https://zapodaj.net/52abff2d2b746.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam jestem ciekaw jak można się tak zatracić. Trafił pewnie swój na swego!

   Usuń
  2. Postaraj się bardziej przy edytowaniu printscreen'ów bo "Koniczynę" napisałeś inną czcionką, a "Bojowego" koślawo.

   Usuń
  3. Mylisz się i była o tym mowa już tu i w poprzednim temacie w komentarzach.
   Login bojowego wcale nie jest krzywo co se możesz sprawdzić podkreślając go dowolną kreską lub przy użyciu rantu dowolnego foldera, a login koniczyny jest identyczną czcionką co cała reszta i choćby login koniczyny z listy uczestników forum. Zamiast na chybił trafił pieprzyć głupoty weź porównaj zanim coś napiszesz. Ja to sprawdzałem na wszystkie strony i nic wklejanego nie widzę, a jak Ty czy ktokolwiek widzi to
   KURWA DAWAĆ ANALIZĘ FOTOGRAFICZNĄ, POWIĘKSZENIA, PORÓWNANIA ITD.
   Bo pierdolić to każdy kurwa może rzuciwszy krzywym okiem, a potem się mi przypisuje kurwa jakieś fotomontaże.
   Ale żebyś nie musiał szukać pofatyguję się za Ciebie i Ci wkleję komentarz mówiący o tym, który też znajdziesz dużo niżj na tej stronie:

   W poprzednim temacie w komentarzu anonimowy napisał cytując gucia mruka:

   \\\GUCIO MRUK11 września 2016 00:17
   Zobacz jak i durny utas jesteś sisior. I jaki poziom reprezentujesz.
   Obejrzyj te swoje "montaże" matole. Zrobiłeś screen z forum jak to niby bojowy jest zalogowany jako Ma Bu ale domalowałeś KRZYWO "wyloguj: [ bojowy 1997] "

   Matole gpoziom poniżej gimbazy. Psychotropy już zupełnie wyczyściły ci ten pusty łeb durniu skoro myślisz, że ktoś złapie się na te twoje dziecinne podjazdy. Za cieńki i za durny jesteś zboczeńcu na takie jazdy. Dzieciaku z prostatą.

   Zobacz durniu jeszcze raz : https://zapodaj.net/2299055fc9bec.jpg.html
   ////
   Moja odpowiedź debilowi:
   Debilu guciu mruku pojebie ślepy co ty pierdolisz?
   Wystarczy tego skrena powiększyć edytując w paincie i podkreślić dowolną linią by zobaczyć, że login jest prosto co do piksela matole:

   https://zapodaj.net/6b87156364421.jpg.html

   Jak się zabierasz za udowadnianie czegoś to se kup okulary bo masz nie tylko skrzywiony umysł, ale i wzrok.
   Kretynie.

   Usuń
  4. "Koniczyna jest napisane WIĘKSZĄ czcionką niż sąsiednie wyrazy: https://zapodaj.net/cc8aee0d11db3.jpg.html

   A co do "Bojowego" to LICZBA PIKSELI pomiędzy nawiasem a OSTATNIĄ literą wynosi w oryginale 6, a nie 5 jak jest w przypadku podróby. Oczywiście w przypadku odległości pomiędzy nawiasem a PIERWSZĄ literą też w oryginale wynosi 6.

   Usuń
  5. Tak powinien wyglądać oryginał: https://zapodaj.net/976b5085aa796.jpg.html
   Zwróć uwagę, że kolory wszystkich wyrazów są identyczne. Wyraz "Bojowy" załączony na printscreen'ie ma nieco inny kolor. Lipa jak nic, i "Koniczyna" i "Bojowy". Koniec tematu.

   Usuń
  6. Faktycznie trudno się teraz z tym nie zgodzić I OD TEGO TRZEBA BYŁO ZACZĄĆ!
   Zwracam honor!
   Istotnie login koniczyny jest większy niż cała reszta, a chyba tak nie powinno być? Nie wiem bo nie mam oryginału.

   Co do koloru loginu bojowego kompletna niezgoda. Jest identycznego koloru co cała reszta, ale ciekawostką jest to, że login bojowego nie jest większą trzcionką od reszty jak w przypadku loginu koniczyny.
   Zaś co do liczby pikseli pomiędzy nawiasem, loginem bojowegoto nie mam oryginału więc nie mam porównania. Nawet nie mam tam konta by na swoim ewentualnie loginie zmierzyć ilość pikseli dzielących nawias.

   Usuń
  7. "Bojowy" wchodzi w kolor czarny (zamiast w granatowy), z resztą widać wyraźnie, że przy literkach majstrowano.

   Pozdrawiam
   Maciek

   Usuń
 20. Dodam małą ciekawostkę.....podczas ostatniego pobytu tego DEBILA w Malborku w ramach NSR jego d-ca skierował go na badania psychiatryczne (skąd wiem? od pewnego trepa który miał z tępym ch..jem do czynienia) badań nie przeszedł i też podziękowano debilowi za współpracę w NSR...użalał się że niby wiek hahhahahha a prawda jest taka że psychiatra zrobił swoją robotę na 5+. Tomek napier...aj tumana po całości...to psychol,alkoholik i totalny pojeb...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tylko interwencja Tomka coś zostało wysłane w zeszłym roku z KMP w Wałbrzychu coś co potwierdziło podejrzenia o chorobie kwietnia, zadziałał przepływ informacji między instytucjami, kwiecień się leczy psychiatrycznie pokazał Wałbrzyskiej Policji świstek od Psychiatry może myślał, że nie wypłynie niestety to już nie PRL, to że kwietnia wyjebią z NSR wiedziałem od 30.09.2015 kwiecień prawie siedział z art. 256 KK ale durny świstek, że się leczy uratowało temu idiocie dupsko, później poszło lawinowo odwiedziny u Mikołajczyka, Gabrysia i nagle kwiecień znaczą "przyjaciół" tracić teraz to są jego ostatnie podrygi, w tym roku jako, że się niby leczy stanie przed Biegłym Sądowym Psychiatrą to będzie jego definitywny koniec jak zawiadomienia do prokuratury złożyli Moto Turysta i Tomek wystarczy, że coś im się stanie albo zostanie uszkodzone mienie czknie za to sam kwiecień jako, że jest psychiczny trafi na odział zamknięty przy okazji gnidę się ubezwłasnowolni jeszcze coś kwiecień może tylko po UE kicać do USA nie poleci ma nasrane w papiery

   Usuń
  2. Piekny cios w podgardle tego zeswirowanego oszusta. Teraz moze sobie co najwyzwj poskakac jak osaczony szympans w kojcu.

   Usuń
  3. No chyba że go czopek z uprawnieniami na helikoptery dalekomorskie zawiezie :D tak oto wygląda koniec ześwirowanego, spierdolonego pojeba z pewnego miasteczka na Dolnym Śląsku. I tak dziwne, że się ta niedorobiona menda tyle lat bezkarnie woziła

   Usuń
  4. W koncu trafi tam gdzie jego miejsce- ubeswlasnowolniony w kaftanie na oddzial zamkniety do czubkowni.

   Jednak i tam bedzie mial audiencje, tylko ze juz zdiagnozowana bo tych co do niego przyjezdzaja jeszcze lekarz jeszcze nie przebadal. Tam moze im opowiadac do woli, na zmiane z Napoleonem z pokoju trzeciego i Kaligula z pod czworki.

   Usuń
 21. Znikające filmy, Koniczyna i Gucio od pały odstawieni. Tomek odstawił od pały kwika, ten popada w coraz większa frustrację i grozi youtuberom. Założył spierdolone forum dla sobie podobnych tumanów i esbeckich kurew. Sidor z Hutmenem wkopali śmiecia pod dno - nawet średnio zainteresowani nie mogą uwierzyć w kultowe "jeste człowiekiem chorym, jeste człowiekiem leczonym".

  Dzieje się jak widzę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekamy na rychły koniec spierdolonego głuszyckiego knura. Będzie kwiiiik :D

   Usuń
  2. Zwieracze ma rozluźnione przez różowego, więc może nawet będzie mu dobrze, jak dostanie prawnego kutasa tamże ;)

   Usuń
 22. Wiesz Tomek, jak nie lubię Kwietnia i to co robi, podobnie jak ty uważam za kurewstwo, tak co do Pana Moto-turysty mam pewne obiekcję. Konkretnie chodzi o to nagrywanie bez wiedzy nagrywanego...nosz kurwa, zagrania w stylu Kwietnia to raz, po mordzie powinien za to zarobić to dwa, a i jak by się uparł na to jest paragraf to trzy. Nagrywanie kogoś bez jego wiedzy i w dodatku upublicznianie tego w sieci, uważam za skurwysyństwo. Tyle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz co? A ja Ci powiem, że się z tobą zgadzam!
   Ino nie do końca :)
   Bowiem w tym przypadku zdobycie tak obnażającego materiału na kwietnia wszystko tłumaczy, co więcej cała ta ZAJEBANA tkalnia smaków DAWAŁA PRZYZWOLENIE na antypolską działalność kwietnia i się z nim AFISZOWAŁA czyli umożliwiała temu bandycie promowanie siebie i swych kłamliwych historii, a nadto siebie i ich samych w swietle całej tem PIERDOLONEJ komunistycznej propagandy kwietnia fałszującej historię, no i całej tej bandyckiej i skurwiałej nagonce kwietnia na mnie, na innych i na Polskich bohaterów.
   W tym więc przypadku nagranie kogoś z tego kręgu, kto przyczynia się do szerzenia kłamu i fałszu i pomagającemu kwietniowi w tej szkodliwej działalności uważam za JAK NAJBARDZIEJ USPRAWIEDLIWIONE I UZASADNIONE.
   I powiem więcej zrobił bym to samo.
   Filmowanie bogu ducha winnych ludzi z ukrycia i potem ich wykorzystywanie faktycznie nie jest chwalebne, ale jeśli mamy do czynienia z ludźmi zamieszanymi w sprawę kogoś kto jest bandytą i szkodnikiem i pomagającymi mu w tej chucpie, to filmowanie ich ukrytą kamerą by pokazać ich ze strony obnażającej ich dwulicowość jest jak najbardziej chwalebne.
   Moto Turysta zdobył materiał zaprzeczający de facto temu co jeszcze niedawno cała ta tkalnia smaków pokazała, a pokazała braterstwo i współpracę z kwietniem, więc sfilmowanie ich by pokazać ich zakłamanie jest moim zdaniem jak najbardziej zasadne i godne uznania.
   Przeciwnicy tego wyczynu Moto Turysty tłumaczą, że ta kobieta to jakaś niewinna pracownica. Pracownica? No nie wiem, raczej właścicielka lub ktoś z rodzinki tych propagatorów kotleta ala"kwiecień, ale nawet jeśli, powtarzam, nawet jeśli to jakaś bogu ducha pracownica to nie zmienia postaci rzeczy, że sfilmowanie jej ukazało tylko coś przeciwnego do tego co lansuje kwiecień i pokazało zakłamanie właścicieli tkalni smaków, a ona nie widzę powodów by na tym jakkolwiek ucierpiała.
   Tak więc podsumowując, tkalnia smaków to miejsce, w którym właściciele połasili się na znajomość z bandytą i hochsztaplerem i materiał Moto Turysty był ze wszech miar bardzo dobrym posunięciem absolutnie godnym uznania z moralnego punktu widzenia.
   I żeby nie być gołosłownym pokażę materiał kogoś zupełnie innego, kto w imię ukazania prawdy nagrał skurwysyna konfidenta podając się za kogoś innego niż ten go wziął:

   Straszne wyznanie Jerzego Zelnika-aktora
   https://www.youtube.com/watch?v=FcbBRn6q6Bc

   Chwalebne?
   OCZYWIŚCIE, ŻE ZE WSZECH MIAR CHWALEBNE!
   Stonóg zdemaskował skurwysyna donosiciela udającego idiotę i tłumaczącego się w dziecinnie żenujący sposób ze swych łajdackich czynów z przeszłości.
   Tak więc ja na miejscu Moto Turysty jeszcze bym tę babę tak za język pociągną by nagrać jeszcze mocniejszy materiał być może dosadniej pokazujący intencje jakimi właściciele tkalni smaków kierowali się przy wchodzeniu w komitywę ze szkodnikiem i bandytą, łobuzem i ZWYKŁYM LUDZKIM ŚMIECIEM-SKURWYSYNEM.

   Usuń
  2. W takim wypadku jak najbardziej, ale mi chodziło o tego typa spod sklepu, ten materiał nic nie wnosi, poza tym, że jakiś pijaczek zna i lubi Kwietnia,a to jeszcze nie przestępstwo,mało tego gość mówi, że razem z Kwietniem leczyli chore zwierzaki i jeśli to prawda to chwała im za to. Gdyby ten film w jakiś sposób demaskował Dareczka wtedy nie miał bym nic przeciwko.W tym wypadku nic to nagranie nie zmienia, a nawet stawia Kwietnia w dobrym śiwetle

   Usuń
  3. Nie zgodze sie z taka opinia. Mototurysta EDC zakryl twarz tej osoby, wiec nie zlamal ustawy o ochronie danych osobowych, wizerunek tej pani nie ucierpial w zaden sposob.
   Do tego byla ona w PRACY jako osoba reprezentujaca ten biznes, to tak jakbys nagrywal material w sklepie i zapytal o cos ekspedientke oczywiscie zaslaniajac jej wizerunek-cop innego jgdyby ci wlasciciel/obsluga wyraznie zabronila nagrywac lub byl tam ZAKAZ nagrywania czego tam nie ma.
   W kazdej chwili moge isc do restauracji i nagrac rozmowe z kelnerka, tak samo jak z wlascicielem sklepu czy mechanikiem z warsztatu i opublikowac to w sieci, oczywiscie jesli zaslonie twarze, zyjemy w jako tako wolnym kraju jesli o to chodzi.


   Oczywiscie bylo by lepiej jakby zapytal o to czy moze nagrywac lub oznajmil jej to-obecnie prawie kazdy ma kamere w telefonie i multium osob nagrywa co sie da-od tego jak zre obiad po zakupy nowych ciuchow.

   Prawa nie zlamal w zaden sposob a to KWIECIEN podal jej imie na filmie z pogorakami do EDC, podal tez imie jej chlopaka tak wiec kto tu zlamal ustawe?
   :)

   Usuń
  4. W przypadku tego typa z pod sklepu również mam takie samo zdanie jak w przypadku babsztyla ze tkalni smaków.
   Typ z pod sklepu WYPOWIEDZIAŁ ZNAMIENNE SŁOWA, że kwiecień JEST PRZEWODNIKIEM!!!
   Czyli kwiecień takim się wykreował w oczach swych znajomych, co jest niezgodne z prawdą bowiem kwiecień nie jest przewodnikiem, bo nie ma licencji i uprawnień.
   I już choćby z tego powodu sfilmowanie typa z pod sklepu jest jak najbardziej uzasadnione i chwalebne.
   Tak więc sam widzisz, że jednak materiał wnosi i to bardzo wiele do całości tematu kwietnia.
   Co do rzekomej opieki nad zwierzętami... hmmm, i co z tego??? Hitler też kochał zwierzęta, a swego psa szczególnie i nawet głaskał po główkach grzeczne dzieci w czasie ich odwiedzin jego, i co z tego? W niczym to kwietnia nie plusuje, a wręcz przeciwnie minusuje bowiem w świetle skurwiałych zachowań wobec ludzi to tylko pokazuje, że ludzi traktuje gorzej niż zwierzęta.
   A z resztą co ten pijaczyna pierdoli? Jakie operowanie zwierząt? Wyraźnie powiedział, myśli leczyli, uratowali, operowali.
   Operowali???
   Co za bzdury.
   Każdy mógł znaleźć potrąconego psa na szosie i zlitowawszy się nad nim zabrać do domu i podleczyć. Normalny ludzki odruch charakterystyczny i dla ludzi dobrych i również dla podłych, dwulicowych, łajdaków i skurwysynów, a nawet i wielu bandytów i pijaków co widać na załączonym materiale.
   Żadna to więc chwała dla kwietnia.
   Tak więc sam widzisz bo Ci wyjaśniłem, film zdemaskował jedno z nieprawdziwych kłamstw kwietnia jakim raczy wszystkich ze swych kręgów, ż jest przewodnikiem, a nie jest.
   Nadal więc uważasz, że to nagranie stawia kwietnia w dobrym świetle?

   Usuń
  5. To pewnie przez ta wode w Gluszycy, cos w niej jest z tych rud uranu i toru.
   :)

   Jeden przebieraniec lata jako "przewodnik" i Gromowiec co skakal z helikoptera do nyski na szczupaka, drugi z pod sklepu lata helikopterem pomiedzy piciem win a w wolnym czasie ratuja zwierzeta i robia im operacje jak kurwa dr. Quinn i traper Sully, chirurgowie pierdoleni.

   Pat i Mat, czubki z krainy krolewny Sniezki.
   :)

   Usuń
  6. Ale jopkowi jełopkowi, co by utrudnić identyfikację, to rozmazał cały intelektualnie bezbronny ryj i nawet browara. A Agnieszka jest ledwo widoczna, a to kwietnio ujawnił jej imię. Więc o co żal do Moto?

   Usuń
 23. Kwietniannie to ten Annus Jopek oblaywacz helikopterow z pod monopolowego wpierdoli jak dostanie wezwanie do prokuratury, bo to Kwiecien tym filmem wrobil go w grozby karalne, dokladnie to tak jakby Kwiecien go podjebal.
  Jak zwykle Kwiecien chcac ratowac wlasna dupe wpakowal osobe postronna w klopoty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic mu nie zrobią, Kwiecień nie podał go z imienia i nazwiska, równie dobrze, może go latającym potworem spaghetti straszyć. Prawdopodobnie niejaki Jopek jest tak samo prawdziwy

   Usuń
  2. Chyba się mylisz bowiem cały kontekst wypowiedzi odnosi się do człowieka dość jasno określonego poprzez jego działanie i posiadanie.
   Każdy sędzia udowodni, że kwiecień kierował te groźby do tego, co jeździ czarnym landrowerem i sfilmował babsztyla kamerą.

   Usuń
  3. Ja wypowiedz Kwietnia zrozumialem tak:
   Jopek to ten z pod sklepu i Kwiecien oznajmil ze za to ze EDC nagral film, to mu ten menelik wpierdoli. Dodal do tego ze chlopak od tej kelnerki tez wpierdoli EDC za to ze nagral brak kotleta w menu i jej wypowiedz ze Kwiecien tam po prostu jest klientem a nie zadnym guru na wyszynku.

   Wiesz co zrobi policja jak dostanie list od prokuratury?

   Wa ramach wyjasnienia sprawy (postepowanie wyjasniajace, przed nadaniem sprawie toku) wezwia tego Jopka z pod sklepu oraz faceta od tej kelnerki na przesluchanie wyjasniajace, gdzie beda sie musieli tlumaczyc z filmu Kwietnia ze nie chca wpierdolic EDC oraz ze nie sa w zmowie z Kwietniem.

   Prawdopodobnie nic im nie zrobia ale beda mieli nieprzyjemnosci przez paplanine lysego pojeba.

   Usuń
 24. Źle mnie zrozumiałeś, chodzi o to,że nic nie zrobią temu jopkowi czy jak mu tam, co do Kwietnia to już inna sprawa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak, nic nie zrobią bo jopek jak jarecki istnieje w kwietniowym matriksie.

   Usuń
  2. Otóż to Panie Tomaszu, otóż to:-)

   Usuń
  3. Z tym "nagrywaniem bez zgody" w przypadku Moto to bzdura -przecież rozmył twarze, nie pada żadne nazwisko (poza Kwietniem). Prokuratura machnie na to ręką, bo nik nie został zniesławiony. Conawjwyżej skierują wniosek do YT, aby zablokowali film. A popatrz na to co dzieje się w mediach - są nonstop przecieki z rozmów osób publicznych (ośmiorniczki, teksty Wałęsy, Pawlaka i wielu innych), przecieki wpadek (Lis i Rurek) itd. Daj spokój - zerowa szkodliwość, twarze rozmyte - nie ma sprawy. A to, jak chujołak tym gra tylko wpierdala tych ludzi i jego na miny. B. dobrze, że antykwietnie to wybebeszają. Oby więcej, a czerwonej szmacie wiadomo co na grób. :)

   Usuń
  4. P. S. Dodaj do tego reporterów czy fotografów (nawet zwykłych amatorów), którzy publikują foto/filmy z życia miast. Ktoś się czepia, że gdzieś tam się pojawił? Wyobrażasz sobie pytanie tych wszystkich ludzi o zgodę? Bzdura. Przestępstwo byłoby wtedy, gdyby Moto ośmieszał / zniesławiał te osoby, z nazwiska, z widocznymi twarzami, gdyby był wulgarny w stosunku do nich, zastraszał, itd. Przeciez to była nieszkodliwa i grzeczna rozmowa informacyjna. To, że kwika boli od tego dupa to wiadomo - jak się jest spierdolonym mitomanem i ktoś to w prosty sposób rozpieprza w drobny mak, to i nie dziwne, że się zagotował. A że dres-komuch to prostak, to tylko może postraszyć jak typowy upadły UB-ek, którym jest. Strzelił sobie PR-owo po raz chyba 8 w łeb przez ostatnie pół roku. Nie panuje już nad sobą i nad tym co się dzieje na necie.

   Usuń
 25. Kwiiiiecien to tylko postraszyć może to mu zostało. Kwiiiiecien uważa się za odkrywcę numer jeden a zniża się do tak niskiego żałosnego poziomu nie ma takiego określenia by w sposób dostateczny nazwać tego prostaka.I dziwię się tym ludziom co przyjeżdżają na te jego "wycieczki" chyba by mieć kabarecik.

  OdpowiedzUsuń
 26. niech on książki pisze może fantasy tylko jak da materiał do korekty to osoba ta dostanie kurwicy widząc same jeste, piszem, muwiem,chodzem..... itp

  OdpowiedzUsuń
 27. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 28. Pyta się kwietnia ten od starej babci, dla czego włożyłeś dziś koszulkę na lewą stronę?
  Kwiecień na to odpowiada: bo lewa jest mniej pognieciona.
  :)

  Wersja 2
  Pyta się kwietnia ten od starej babci, dla czego włożyłeś dziś koszulkę na lewą stronę?
  Kwiecień na to odpowiada: bo lewą mniej zmiętosiłeś.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień u psychiatry. Panie Kwiecień, trochę się pogubiłem w tym co Pan mówi. Czy może Pan zacząć od początku? Tak Panie doktorze. No więc najpierw stworzyłem Ziemie....

   Usuń
 29. Widzieliście skurwiałego oszusta migającego się od odpowiedzi?
  To zobaczcie
  https://zapodaj.net/baf13d090acbe.jpg.html

  Ludzie czekają, aż pokaże skurwysyn gdzie w przewodniku Riesengebirge są mapy z górami Sowimi i tymi miejscami, które rzekomo znalazł w Sowich na podstawie tego przewodnika i map z opisami w nim, a to kurwiszcze bandyckie proponuje wszystkim samym zapoznać się z tymi przewodnikami i jeszcze znów sugeruje komuś osobne spotkanie by mu to pokazać.
  Ta menda nic nie pokaże bo to pierdolony zajebany głąb i oszust i o żadnych miejscach jakie chuj pokazał w Sowich nie ma ani słowa w tym przewodniku.
  Że są debile co się na takie uniki łapią kurwa.
  Kwiecień odnoszę wrażenie, że wabi tak ludzi do siebie by ich skłonić do przyjechania i wywalenia kasy za spotkanie, a potem za uczestnictwo w prelekcji i wypadzie w teren.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki sposób na zycie głuszyckiego tkacza-obciagacza

   Usuń
  2. Jaki to problem pokazać mapę i te miejsca i te opisy tych miejsc w tym przewodniku?
   Jedeno ujęcie kamery na mapę najazd i wskazanie miejsc, które pokazał i drugi najazd na strony gdzie te miejsca sa opisane. Całość 60 sekund. Potam każdy robi stop klatkę widzi czyta i kurw wychodzi z twarzą.

   Usuń
  3. W poprzednim temacie w komentarzu anonimowy napisał cytując gucia mruka:

   \\\GUCIO MRUK11 września 2016 00:17
   Zobacz jak i durny utas jesteś sisior. I jaki poziom reprezentujesz.
   Obejrzyj te swoje "montaże" matole. Zrobiłeś screen z forum jak to niby bojowy jest zalogowany jako Ma Bu ale domalowałeś KRZYWO "wyloguj: [ bojowy 1997] "

   Matole gpoziom poniżej gimbazy. Psychotropy już zupełnie wyczyściły ci ten pusty łeb durniu skoro myślisz, że ktoś złapie się na te twoje dziecinne podjazdy. Za cieńki i za durny jesteś zboczeńcu na takie jazdy. Dzieciaku z prostatą.

   Zobacz durniu jeszcze raz : https://zapodaj.net/2299055fc9bec.jpg.html
   ////
   Moja odpowiedż debilowi:
   Debilu guciu mruku pojebie ślepy co ty pierdolisz?
   Wystarczy tego skrena powiększyć edytując w paincie i podkreślić dowolną linią by zobaczyć, że login jest prosto co do piksela matole:

   https://zapodaj.net/6b87156364421.jpg.html

   Jak się zabierasz za udowadnianie czegoś to se kup okulary bo masz nie tylko skrzywiony umysł, ale i wzrok.
   Kretynie.

   Usuń
  4. Login guciek jest jaknajbardziej prosto tylko te dwie siódemki sprawiają optycznie wrażenie, że jest krzywo.
   Też to zrobiłem wcześniej bo wydawało się, że ktoś zrobił krzywą podróbę.
   I zrobiłem to już przy pierwszym linku tutaj.
   Są takie możliwości, albo ktoś robi doskonałe fotomontaże, albo ktoś jest tak kretem jak sam bojowy tylko się nie połapał w swoim szwindlu, albo ktoś się im włamuje na konta i z nich robi zrzuty tematów.

   Usuń
  5. Ja też te zrzuty powiększałem na maxa by dopatrzeć się jakiegoś montażu i nic się ne dopatrzyłem.
   Co nie wyklucza jednak montażu, ale jest jedno ale.
   Żeby zrobić wklejkę czy fotomontaż innego loginu jako zalogowany trzeba wpierw mieć oryginał, a to jest niemożliwe bowiem login zalogowanego jest jako jedyny na tym forum, co widać w skrenach na białym tle, a inne loginy zawsze na innych szarych i same mają inne kolory.
   Można by wyciąć czyjś login i faktyczni wkleić w miejsce zalogowanego, ale to było by widać bo raz, że jest innego koloru, a dwa, że jest na tle ciemniejszym.
   Niby jakby się kto uparł dałby radę napierdalać piksel po pikselu i zmieniając w loginie wklejonym kolory i kolory tła, ale to by zajęło kilka godzin, a jak widzimy czas wstawienia tych komentarzy na forum rir ni jest zbyt odległy od czasu wstawienia ich skrenów na naszego bloga. Fałszerz miałby zbyt mało czasu na taką robotę.

   Usuń
  6. To ta spierdolina gucio ćwok jeszcze zyje? Myslałem że pedzie z antysidora się pogniewały na dariannę bo nie bierze już do buzi :D

   Usuń
 30. Przychodzi kwiecień do psychiatry. Ten pyta dla czego pan ma włożoną koszulkę na lewą stronę? Kwiecień odpowiada zawstydzony, bo prawa jes bardziej wymięta po spotkaniu s tomkiem ze starej babci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomek, jeżeli jesteś człowiekiem HONORU !!!, to opublikujesz to.
   Jakaś Anonimowa „Ściera” nazywa mnie „sprzedajna szmata” – na Twojej stronie, ponieważ „ośmieliłem się” pisać u Kwietnia na nowym forum. Tu cytat:
   „Anonimowypiątek, 9 września 2016 22:07:00 CEST
   A MaBu ta sprzedajna szmata polazła na forum bandziora i nakręca mu tematy.
   Tomek wyczułeś skurwysyna jak posokowiec lisa. To trzeba być sukinsynem żeby u takiego łajdaka siedzieć i pisać w najlepsze o historii. MaBu to niedowartościowany jakiś stary pierdziel, który szuka przyjaźni nawet u tych, których ma za idiotów …”.

   To jest skandaliczna i idiotyczna wypowiedź człowieka, który nie ma pojęcia o czym pisze (chyba, że Klakier?).

   Ty po pierwszym negacie (po miesiącu) wyrzuciłeś mnie ze strony. Kwiecień po „stu negatach” nie zrobił tego przez dwa lata!!!
   Piszę gdzie chcę (o historii) i basta. Co ważne, nie wdaje się w waszą „pedalską retorykę”, która stała się uciążliwa i jest żenująca.

   Poziom kultury, jaki prezentujesz i twoi przyjaciele (!!!) ze strony, może świadczyć tylko o jednym, zgadnij o czym …?
   Twoje słownictwo w „tylko” dwóch wystąpieniach (do mnie i „jedynego”, który się za mną „wstawił” ):
   „Zza klawiatury to każdy mundy kurwa jest do udzielania rad by być ponad to czy tamto … , kurwa mać, chamie w dupe jebany, w kurwe jebanie, KURWA W MORDĘ, CO TY PIERDOLISZ?, Ech ty parszywy szmaciarzu, przyjebać skurwiałą, Tę kurwią retorykę wsadź se w dupe, Takie szmaciarze jak ty właśnie pokazują swe kurewskie oblicze, Obraziłeś mnie skurwielcu, Ty szmatławcu zajebany, No chyba cię kurwa dokumentnie pojebało debilu, Parchu ćwierć inteligentny”.
   Koniec !!!!!!
   Czy z Tobą można normalnie rozmawiać???
   Jestem ciekawy, co na to psycholodzy? W Warszawie macie ich pewnie co najmniej „dwóch?”
   Dawaj śmiało, przyjmę prawie wszystko, oprócz „pedalstwa i Legii(!!!)”

   Usuń
  2. Noooo, a gucia i koniczynę aż kukle pieką z zawiści, że daruś lata w pomiętej bluzeczce. "Potem mnie na wycieczkę wziął i na wycieczce tej moją bluzeczkę zmiął. Wszyscy mi zazdrościli tam, gdy wróciłam i gdy w pomietej bluzeczce szłam"

   Usuń
  3. ODPOWIEDŹ DO MA BU
   1
   \\\\Ty po pierwszym negacie (po miesiącu) wyrzuciłeś mnie ze strony. Kwiecień po „stu negatach” nie zrobił tego przez dwa lata!!!
   Piszę gdzie chcę (o historii) i basta. ////

   MOJA ODPOWIEDŹ GŁOSOWA:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUWtSd29COUNQcnM

   Link do naszej dyskusji:
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZndwWmJUbXp6Qm8

   A teraz kilka twoich cytatów i moich odpowiedzi:

   \\\Tomek, jeżeli jesteś człowiekiem HONORU !!!, to opublikujesz to.///
   KTO TO PISZE KURWA O MOIM HONORZE? KTOŚ KTO GO NIE MA BO GOŚCI U SKURWYSYNA ZAKŁAMUJĄCEGO HISTORIĘ I OBRZUCAJĄCEGO LUDZI POMYJAMI I GÓWNEM?

   \\\To jest skandaliczna i idiotyczna wypowiedź człowieka, który nie ma pojęcia o czym pisze (chyba, że Klakier?).///
   SKANDALICZNE JEST TO, ŻE ZESZMACIŁEŚ SIĘ I POLAZŁEŚ NA FORUM DO ŁOBUZA, BANDYTY, INTELEKTUALNEGO PRZESTĘPCY I PRZYJĄŁEŚ PRZYWILEJ.
   A OPINIE O TOBIE, KTÓRE PODZIELAM W 100% NIE SĄ SKANDALICZNE BOWIEM SKANDALICZNYM JEST TO CO POWIEDZIAŁEŚ WOBEC MNIE-"POMAWIASZ-PROSTAKIEM", CO JEST Z TWOJEJ STRONY WYJĄTKOWYM PRZEJAWEM ANTYPATII DO MNIE, KTÓREJ JAK WIDZĘ NIE PRZEJAWIASZ DO RZECZYWISTEGO BYDLAKA KWIETNIA, KTÓRY NA TAKIE OKREŚLENIA "POMAWIASZ-PROSTAK" ABSOLUTNIE ZASŁUGUJE.

   \\\Jakaś Anonimowa „Ściera” nazywa mnie „sprzedajna szmata” – na Twojej stronie, ponieważ „ośmieliłem się” pisać u Kwietnia na nowym forum. ///
   NIE ŻADNA ŚCIERA ŁACHUDRO BEZ HONORU TYLKO ROZSĄDNY CZŁOWIEK WIDZĄCY TWOJĄ PIERDOLONĄ DWULICOWOŚĆ I ZAKŁAMANIE ORAZ WYRAŹNĄ SYMPATIĘ DO KWIETNIA MIMO NEGACJI JEGO NIEJEDNEJ BZDURY.
   POLAZŁEŚ NA JEGO FORUM BY PROPAGOWAĆ HISTORIĘ? ALE JAK NA RAZIE NIC Z TEJ HISTORII TAM NIE NAPISAŁEŚ POZA ZAINICJOWANIEM O NIEJ DYSKUSJI !!!
   NAWET ANI RAZU TAM NA TYM NOWYM FORUM KWIETNIA NIE ZANEGOWAŁEŚ ŻADNEJ BREDNI KWIETNIA I GDYBYŚ TO TAM ZROBIŁ CHOĆ RAZ TO STWIERDZIŁ BYM, ŻE BYCIE TAM JEST UZASADNIONE.
   I DALEJ TAK MYŚLĘ, ŻE WEJŚCIE DO OGRÓDKA ŁOBUZA I BANDYTY MOŻE BYĆ UZASADNIONE, ALE TYLKO I WYŁĄCZNIE GDY SIĘ MU WYTYKA BŁĘDY, A NIE NAKRĘCA POCZYTNOŚĆ FORUM JAK TY TO ROBISZ.

   Usuń
  4. 2
   \\\Ty po pierwszym negacie (po miesiącu) wyrzuciłeś mnie ze strony. Kwiecień po „stu negatach” nie zrobił tego przez dwa lata!!!///
   JAK POWIEDZIAŁEM W ODPOWIEDZI GŁOSOWEJ, BOŚ GO ANI RAZU NIGDY NIE NAZWAŁ PROSTAKIEM.

   \\\Poziom kultury, jaki prezentujesz i twoi przyjaciele (!!!) ze strony, może świadczyć tylko o jednym, zgadnij o czym …?///
   POZIOM MOICH WYPOWIEDZI DO CIEBIE ŚWIADCZY O MOIM HONORZE KAŻĄCYM MI DO DWULICOWYCH ŁACHUDRÓW ODNOSIĆ SIĘ TAK JAK NA TO ZASŁUGUJĄ I NIE UKŁADAĆ SIĘ Z NIMI-Z TAKIM JAK TY W ŻADNEJ GRZECZNOŚCIOWEJ FORMIE.

   \\\Piszę gdzie chcę (o historii) i basta.///
   JASNE. PIES PRZYBŁĘDA TEŻ ŻERUJE GDZIE CHCE I GDZIE POPADNIE NIE BACZĄC CZY RESZTKI JAKIE ZNALAZŁ SĄ W ŚMIETNIKU NA POSESJI UBEKA CZY DZIAŁACZA PATRIOTY.

   \\\ Co ważne, nie wdaje się w waszą „pedalską retorykę”, która stała się uciążliwa i jest żenująca.///
   NIE NASZĄ KUTASIE PEDALSKĄ RETORYKĘ TYLKO RETORYKĘ PEDALSKĄ RETORYKĘ KWIETNIA-FRAJERZE, I NIE SPROWADZAJ MNIE DO JEGO POZIOMU FRAJERZE BO JA NA PEDALSKĄ RETORYKĘ KWIETNIA ODPOWIADAM JEDYNIE INTELIGENTNĄ FORMĄ BY POKAZAĆ SKĄD TA JEGO PEDALSKA FORMA SIĘ TAK NAPRAWDĘ BIERZE-FRAJERZE.

   \\\Twoje słownictwo w „tylko” dwóch wystąpieniach (do mnie i „jedynego”, który się za mną „wstawił” ):
   „Zza klawiatury to każdy mundy kurwa jest do udzielania rad by być ponad to czy tamto … , kurwa mać, chamie w dupe jebany, w kurwe jebanie, KURWA W MORDĘ, CO TY PIERDOLISZ?, Ech ty parszywy szmaciarzu, przyjebać skurwiałą, Tę kurwią retorykę wsadź se w dupe, Takie szmaciarze jak ty właśnie pokazują swe kurewskie oblicze, Obraziłeś mnie skurwielcu, Ty szmatławcu zajebany, No chyba cię kurwa dokumentnie pojebało debilu, Parchu ćwierć inteligentny”.///
   NO I POWIEM KRÓTKO WSZYSTKO DO CIEBIE PARCHU PASUJE JAK ULAŁ!


   \\\Czy z Tobą można normalnie rozmawiać???
   Jestem ciekawy, co na to psycholodzy? W Warszawie macie ich pewnie co najmniej „dwóch?”
   Dawaj śmiało, przyjmę prawie wszystko, oprócz „pedalstwa i Legii(!!!)”////
   MOŻNA NORMALNIE ROZMAWIAĆ JEŚLI SIĘ NIE SUGERUJE JAKICHŚ POMÓWIEŃ ZANIM PRZECZYTA TEKST I NIE NAZYWA PROSTAKIEM.
   MYŚLĘ, ŻE PSYCHOLODZY O MNIE MIELI BY DOBRE ZDANIE, ALE O TOBIE I TWOIM BYCIU W NAJLEPSZE U ŁOBUZA I BANDYTY FAŁSZUJĄCEGO HISTORIĘ I OBRZUCAJĄCEGO LUDZI BŁOTEM TO NA PEWNO NIE MIELI BY POZYTYWNEJ DIAGNOZY.
   MÓWISZ, ŻE WSZYSTKO PRZYJMIESZ OPRÓCZ PEDALSTWA I LEGII?
   NO TO NIESTETY TO PIERWSZE MUSISZ PRZYJĄĆ BOWIEM PRZYJĄŁEŚ OD KOGOŚ Z NIEMĘSKIMI ZACHOWANIAMI PRZYWILEJ I W NAJLEPSZE SIĘ URZĄDZASZ NA JEGO POSESJI.
   CZY TO Z SYMPATII DO TAKICH WZORCÓW TAM JESTEŚ?
   SYMPATII WIADOMEJ? /..../

   Usuń
  5. @Ma Bu przyszedles sie wyplakac? Twoje zachowanie nazywa sie w jezyku polskim dwulicowoscia.
   Rozumie ze zabodl cie atak na ciebie, ludzka rzecz.

   Zauwaz ze Kwiecien uzywa cie-lub to ty dajesz mu sie uzywac, w to mu graj, to dokladnie to czego chce. Poza toba i chwilowymi podjazdami z zewnatrz na blogu Kwietnia nie ma zadnej merytoryki, w zasadzie ty tam piszesz calosc tresci zwiazanych z historia zaraz pod tym chorym pierdoleniem Kwietnia.
   Kwietnia to rajcuje poniewaz swoimi dzialaniami uwiarygadniasz ta wywrotna logike schizofrenika gloszaca ze jest piewca historii i zmusza ludzi do weryfikacji a wszystkie te bledy robi celowo, dla dobra odbiorcow. Potejm taki kwiecien stanie przed kamera i mowi "Widzicie jak nakrecam ludzi na historie, sami weryfikuja, pisza mi na blogu, dzieki Ma Bu..." po czym pierdoli jakies androny a ty to prostujesz na jego blogu mimo tego ze wiesz ze to stek bredni i klamstw.
   W to mu graj, robisz przysluge wariatowi.

   Zauwaz ze kazdy kto cos wie o histori zwalcza typa bez pardonu a ty-swiadomie lub nie-bronisz I uwairygadniasz pokretna logike czuba grajac w jego gierke.

   On jest poza powaznymi tematami i poza powazna dyskusja-ani eksploratorzy ani historycy nie traktuja go powaznie tylko jak chewasta i swira.
   Przez twoje wypowiedzi uwairygadnia swoje kity, pomagasz (swiadomie lub nie) mu w oszukiwaniu malolatow i ludzi niewyksztalconych. Nie pochwalam tego.

   Spotkales ty Kwietnia choc raz w zyciu na zywo?
   Gadles z nim kiedys?
   Wiesz jaki to skurwiel, bylak i oszust?

   Usuń
  6. MaBu się tak nie podniecaj. Ogólnie mam bekę z tego całego konfliktu, bo kwiecien i jego akolici to żenująca banda niedouczonych patałachów, do tego podpięci miłośnicy i "miłośnicy" historii z zadęciem i napięciem przedmiesiączkowym plus paru pieczeniarzy, którzy na tej durnocie głuszyckiej robią jakieś tam pieniądze, typu właściciele Arkadii, ta od koni czy inny Alex czy jak mu tam (ten co skanuje nigdzie nie publikowane i nieistotne papiery). Swoją drogą, ciekawe że tupeciarzy jego i kwietniowego pokroju nie odwiedza US z zapytaniem, jaki odprowadzili podatek z tytułu ścibolenia datków przez paypal na swoich stronach.
   Z drugiej strony obrażany bezkarnie od wielu lat Sidor i ekipa drąca łacha z głuszyckiego dekla i jego followersów oraz tego steku bzdetów, które generują każdego dnia. A ty się MaBu cały tak nie spinaj, bo dla mnie postronnego obserwatora jesteś tylko czteroliterowym nickiem czyli kolejnym zwykłym netowym anonimem. Więc poluzuj chłopie kucyki, bo czytanie tych waszych obustronnych przepychanek zwyczajnie nudzi.
   Jak tak na to patrzę wszystko to ciężar mojej sympatii coraz bardziej leci w kierunku Sidora i tych wszystkich ludków, którym się chce te filmiki i obrazki robić. Dobra robota a szczekanie kundli kwietnia jest coraz rzadsze i coraz żałośniejsze. Ot srające kojoty na pustyni intelektualnej, które same stworzyły.
   pozdrawiam
   Głos z Sali (dla psycholi oczywiście Sidor, was też pozdrawiam i życzę mocniejszych leków)

   Usuń
  7. MaBu, pierdolisz bo się nie golisz. Zero krytyki w zamian za "posadę" Moderatora. Już to gdzieś widziałem. P.S. Skoro taki prawy jesteś, to czemu przestałeś pisać prawdę o Kwietniu na RIR? Kupujesz smar do dupy czy używasz smalcu?

   Usuń
 31. Witam! Szkoda że podane adresy linków Zielarza i Anonimowego mi nie działają!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Kopia linku który nie działa
   https://drive.google.com/open?id=0B7uGOr1AyLYWSXZkN1BRRnhOLXc

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 32. W sprawie Slezy, co tam sie odjebalo???

  https://www.youtube.com/watch?v=PUwl_Yb9zFI

  Zbychu widze ze wzburzony, ma powod.
  Niezly raban, Czarny Janek odwalil tam show.
  Wspolczesny konflikt religijny w skali mikro, dobrze ze ktos zabral glos w sprawie i pokazal ze druga strona istnieje, ale poza Zbyszkiem to nie bardzo rozumie te przebieranki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest rozpierdol i jarmark a wszyscy mają to w dupie, bo kasa się zgadza. Ani politycy ani Narodowcy nie reagują, bo mają zagórszczaki za nieszkodliwe ufoki. Tak to wygląda.

   Usuń
  2. No niezly cyrk, grubo.
   Ci rodzimowiercy co tam byli to chyba nie od Zagorszczaka, przynajmniej nie Zbychu-on chodzi wlasnymi drogami-to ten co mieszkal cale lata w grocie na Slezy, czyscil zrodla i dawne miejsca kultu. No i co tam robi ten przebieraniec z drewnianym mieczem na plecach, kurwa chyba za duzo gral w Wiedzmina czy jak?
   Ci luzdie w garniturach musieli miec z niego niezla beke i wyrobili sobie na jego podstawie ciekawa opinie o rodzimiowiercach...

   Zagorszczaki pewnie pizde stulily i nie fikna Czarnemu Jankowi bo Papa Smerf wie z ktorej strony chleb jest smarowany a z ta Republika Slezanska weszli w komitywe z lokalnymi wladzami.
   Zaghorszczak przeprowadzil sie z blondi do Sobotki, w kamienicy na rynku ogarniaja studio i swoja HQ.

   Bedzie sie dzialo.
   :)

   Usuń
  3. Ja mam nieustający polew z rodzimowierczych czubów. Bo KK to zabobon ble ble ple ale czczenie pioruna, drzewa i innych pierdół jest juz postępowe, nowoczesne i wcale nie smieszne :D

   Usuń
  4. Rodzimowierstwo to wschodnia słowiańszczyzna i nie ma nic wspólnego z animizmem np. Ślężan czy Polan. Są śmieszni, bo łapią wszystko, co stare - niezależnie od rejonu i różnic kulturowych i robią z tego cepelię + promocja panslawizmu stalinowskiego i tandetne hipsterstwo.

   Starowierca
   O. K.

   Usuń
  5. Temu Wiedzmacowi sie popierdolilo widac z jakims LARPem, dobrze ze nie przebral sie za postac z Gwiezdnych Wojen. No ale ludzie mieli ubaw z czubka z drewnianym mieczem.
   :D

   Usuń
  6. Bo to właśnie takie przegrywy i fani folkfantasy. Grupa docelowa Kweitnia i Zagórszczaka. Wpadli w amok bo Ruscy przynieśli modę na "rodzimowierstwo" i odnawiają panslawizm (ale pod butem Matuszki Rasiji) i strugają jebanych starowierców - niewierne kurwy niedojebane. Jeden raz dostał wpierdol bo zaczął się stawiać, że naturalnymi i długowiecznymi wrogami naszych praszczurów byli wyłącznie Czesi, Państwo Morawskie, Związek Wielecki i Obodrzyce. Nie dopuszczał do świadomości, że Słowianie napierdalali się między sobą "na wyginięcie". Z kim Szwaby zniszczyły nacje słowiańskie na Połabiu i z kim zajechali do spóły bałckich Prusów (bliższych nam, niż im)? Wkurwiają mnie te pseudopogańskie cwele w siermięgach i "Światowidem" na ustach...

   Usuń
  7. Panslawizm, kurwa... powiedzmy to Serbom i Chorwatom, albo naszym dziadkom AK-owcom i Rosji Radzieckiej. Jebany kwietnizm i mit.

   Usuń
  8. Akurat w Rosji po "upadku" poprzedniego ustroju powstała dziura pod względem wiary to tak zwane rodzimowierstwo to typowi turbosłowianie hm ci co się zjawili to jacyś jak zwykle przebierańcy prawdziwi rodzimowiercy się nie przebierają nawet z tymi przebierańcami nie chcą mieć nic do czynienia, ta moda przylazła z Rosji, osoby odważające jakiś okres historyczny nie koniecznie są rodzimomiercami, co do tych przebierańców są jak KOD przyleźli prowokować i psuć innym opinię.

   Usuń
  9. Uinf - w 100% zgoda. U nas nie było żadnych "rodzimowierców" do niedawna, a kulty Słowian Zachodnich żyją tak czy siak - nie miały i nie mają nazw. U Polan, Wiślan czy Ślężan owszem były kąciny, solarne krzyże (swastyki i kołowroty) i żercy, ale nie było to jakoś mocno zhierarchizowane - jak np. u Wieletów. Te brodate bęcwały i kuce z konwentów fantastyki w stylu Pyrkon to tylko hipsterstwo, cepelia i pozerzy. Zanieczyszczają stare sakralne miejsca (Ostów Lednicki, Ostrów Tumski - we Wro i Poznaniu, Łysą Górę, Wawel, Arkonę, itd) na równi z katolami. temu fil śmieszny bo jedni i drudzy srają na te miejsca i przychodzą się nawpierdalać piknikowej kiełbasy, obalić jabola czy zajarać blanta. New Age'owe śmieci i zblazowane lemingi. Odpowiednikiem tego gówna, które przyszło do nas ze wschodu są w Norwegii pseudopoganie nazywający się Asatru (od panteonu Asów). Taka sama banda czubów i tyle.

   Usuń
 33. haha spierdołak podał terminy spotkań, czyżby wyjebali go z arkadii, że mieszka w Zimnej Wodzie? Knurze zadupny głuszycki, kiedy będziesz w Poznaniu? Chcę posłuchać jak kwiczysz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie na sucho. https://www.youtube.com/watch?v=6LoqiPAeQpA

   Usuń
 34. Gucio mruk został sam na antysidorze, troche jakby konia walił, tak to guciu wygląda :D Bijesz koniczynę przed monitorem pod zdjęcie kwietnia? :D Świntuszku, wiem że to czytasz :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubimy twoje kwiki guciu. najlepsze to są te wasze z koniszczyną rozkminy jak to sidor siedzi i pisze i pisze i pisze. Wy naprawdę czopki dodpunie podawane nie kumacie skali tej beki z was i waszego spierdolonego dareczka. Obczajcie sobie jutuba ilu ludzi z niego łacha drze i uważajcie na rykoszety :D
   Ubawiony po pachy anonim (oczywiście Sidor, no bo kto) :D

   Usuń
  2. nieprawda. On już nie wali konia. http://tnij.org/rx94o6a

   Usuń
  3. Noooooo, osiołek, czy to prawdziwy czy Darek zawsze dla gucia spoko :D

   Usuń
 35. Kwiecień usunął kolejny film (wczoraj było 440 dziś jest 439) - ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poleca następne. Kwikołak zwija teatrzyk powoli.

   Usuń
  2. Może cenzura na YouTube filmy są usuwane, w zasadzie kwietniowi można cały kanał uwalić.

   Usuń
 36. Nowe materiały z Głuszycy Moto Turysty

  Głuszyca ( grajdołek)czyli w poszukiwaniu Jopka,Popka i Cichopka
  https://www.youtube.com/watch?v=l9aEpRBW-fU

  5 stawów czyli śladami naczelnego eksploratora Riese Głuszyca ul Leśna
  https://www.youtube.com/watch?v=eUIf_uAS_KM

  Głuszyca PKP czyli śladami drezyn
  https://www.youtube.com/watch?v=Ltln273OKZ8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrowienia dla Moto turysty. Zazdrościmy ci tej Głuszycy, na północy też skwar.

   Usuń
 37. Przecież wiadomo że jopek jest tak autentyczny jak te historie bajkopisarza Andersena!

  OdpowiedzUsuń
 38. Pozdrowienia dla Moto Turysty! Trzymaj się chłopie! Z racji odległości będzie mi trudno zawitać do Wałbrzycha ale jak będę mógł i potrafił to pomogę w inny sposób. Grudziądz dopisuje się do demaskowania anty historii naszego kraju!

  OdpowiedzUsuń
 39. Koniaszczyna wróciła z sekswakacji i razem z guciem coś popiarduje pod kołdrą. Warto tam do nich zajrzeć czasem, bo poziom paranoi pomieszanej ze spiskowymi teoriami jest odwrotnie proporcjonalny do poziomu oleju we łbie ich czerwonopapego guru. No macie chłopaki tu komenta żebyście mieli co rozkminiać, czy Sidor to Sidor i jaki jest procent Sidora w Sidorze. Pucio pucio :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no i policzcie dokładnie o której poszedł koment, co do sekundy, to będziecie mogli sobie przy papierosku po dymanku o tym pogadać :D

   Usuń
  2. Jesteśmy na wczasach, w tych głuszyckich lasach, w promieniach słonecznych pierdolimy się ;D

   Usuń
  3. Orkiestra przygrywa, nudy do kotleta. Darek ciągnie fleta, gucio marszczy se. :D

   Usuń
 40. Kwiecień to kolega Palczaka, zostawcie go !

  OdpowiedzUsuń
 41. Cipa zmieniła tytuł ostatniego filmu :D Czyżby GBDS wysrało się na spierdolinkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to sobie wymyśli coś nowego i też będzie dowódcą. Na przykład Grupa Ósmoklasistów Warujących Nad Otchłanią albo Desantowe Ugrupowanie Pierdolniętych Analfabetów. Możliwości jest dużo.

   Usuń
  2. Filmik z wygrażaniem Motocykliście poleciał, kwikołak się wycofuje na z góry upatrzone pozycje, znaczy pierzcha w podskokach. Kwikołak, kiedy zawitasz do Poznania? Naprawdę chce cię tu poznać kilka osób. I to nie są pogróżki, nie jesteśmy spierdolonymi, niedorobionymi głuszyckimi bandytami. Dawaj terminarz i wbijaj do naszego pięknego miasta. 24 września mamy kolejną paradę równości, bo nasz prezi też lubi ciepłych. Weź ze sobą gucia i koniczynę i paradujcie z dumą pod Zamkiem. :D

   Usuń
  3. GBDS i to KTC czy KCT. Same zryte pomysły pustego czerepa, jak w przedszkolu.

   Usuń
  4. Poznań & Wrocław - chyba pierwszy raz zgodnie w historii PL - choć do nas Kwiecień ;)

   Usuń
  5. No Kwiecień, wbijaj wbijaj do Poznania, pójdziemy na Cytadelę, będziesz miał okazję nakręcić nowy film na cmentarzu, tym razem bez czapki na tej chamskiej łepetynie. Poprawisz swe błędy i kity, które nawciskałeś. Fajnie będzie Kwiecień. napijemy się, będziesz miał helikopter lepszy niż Jopek :)

   Usuń
  6. A później mały najazd Ślężan na Maltę i dorobią mu F-16 we łbie ;)

   Usuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  8. Wbijaj tu kwiecień, jak widzisz komitet powitalny będzie spory. Nie daj się prosić Daras fajnie będzie, może nawet zaliczysz izbę wytrzeźwień albo dziekankę w Gnieźnie. W Gnieźnie jest fajna legenda z katedrą i szkopami ale to musisz przyjechać żeby posłuchać :D

   Usuń
 42. Koniczyna rzadko coś wrzuca. Pomiędzy odsysaniem tłuszczu i maseczkami, ma mało czasu na konkretny hejt, więc gucio popiarduje tęsknie w samotności

  OdpowiedzUsuń
 43. Martwi nas że Pan Dariusz zamyka się w sobie i sam tak poniewierany przez negatorów, neguje różne nasze pomysły, które mu podsuwamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykorzystał moją sugestię żeby zmienić szablon forum. Troszku nie wyszło, ale SLAYER! ;)

   Usuń
 44. DODATEK 1
  JAK BYŁO?
  Bo to było tak, właściciel przejął ten barek na początku roku. Głuszycki bandzior czym prędzej tam się pojawił i swoimi podstępnymi zakusami nawsadzał kitu, że będzie przyprowadzał regularni dziesiątki grup na wyżywienie całodobowe, które do niego będą przyjeżdżać na prelekcji. Właściciel uwierzył w to i zobaczył w tym interes, co zrozumiałe. Ułożył się z Głuszyckim bandziorem na upusty cenowe jeśli to będą grupy po kilkanaście osób. Głuszycki bandyta tak potem nakitował właścicielom, że ci dali mu darmowe żarcie bo faktycznie jedną czy dwie grupy przyprowadził, co miało zapowiadać takich więcej. Kwiecień wykorzystał to i przesiadywał w tej tkalni smaków całymi dniami wmawiając, że tu czeka na codziennych gości chcących skorzystać z jego propozycji oprowadzania indywidualnego po terenie. A jak przesiadywał jak zapowiadał na swym blogu i w filmikach to i przy okazji właściciele czuli się zobligowani do dawania mu obiadów, no bo przecież przyprowadził ze dwie trzy grupy, a ma takich być więcej! Potem okazało się, że grup jest coraz mniej, a wizje o przyjeżdżających setkach ludzi do bandziora nijak nie pokrywały się z rzeczywistością. Właściciel widząc, że ma na karku naciągacza przesiadującego codziennie u niego powoli zaczął mu dawać do zrozumienia, że nie jest tak mile widziany, i że serwowanie mu obiadów gdy tam oczekuje na domniemanych gości nie opłaca mu się za te kilka grupek jakie z rzadka mu sprowadza. Być może już w połowie roku, albo dość niedawno wszedł na internet i poczytał o kwietniu, co to za ziółko i pomyślał sobie, że to dla niego żadna reklama baru i olał kwietnia delikatnie, tak, że ten coraz rzadziej tam się zaczął pokazywać. Podobna sytuacja mogła być w Rzeczce u Mikołajczaka. Szumne zapowiedzi, wizje napływających gości co tydzień i w zamian przymówienie się na noclegi w między czasie w środku tygodnia i na wyżywienie. Tylko, że tych grup przyjeżdżających do kwietnia nie było, aż tyle by ktoś w zamian za to serwował mu całymi dniami żarcie i spanie.
  Teraz właściciele takich miejsc zorientowawszy się co jest grane pokazują mu delikatnie drzwi i dla tego przestał się afiszować w Rzeczce u Mikołajczaka, w Tkalni Smaków i ostatnio już też nawet w tej Arkadii w Grzmiącej. Tam też pewnie nawsadzał kitu, że będzie do niego przyjeżdżało co tydzień 20-30 osób i tym sposobem jakoś przymówił się by właściciel Arkadii oferował mu pokój do mieszkania w między czasie tych rzekomo przyjeżdżających grup. Raz, drugi to się jakoś udało, ale gdy liczba ludzi chętnych na przyjechanie na prelekcje i łażenie po terenie okazała się mniejsza niż to roił kwiecień, to właściciel Arkadii skonstatował, że trzyma na ośrodku za darmochę gościa, który nie przyprowadza tylu ludzi za co by właścicielowi opłacało się mu dawać pokoik do mieszkania. I tym sposobem kwiecień powoli i zręcznie zaczął być wykopywany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gallu ostatnie zdania twojej wypowiedzi trafione w sedno. Widzieliśmy ludzi, którzy przyjeżdżali na własną rękę, a nie na prelekcje, bo miejscówka noclegowa jest bardzo atrakcyjna tj.: dobra cena, zwierzyna, w tym sympatyczny osiołek - atrakcja dla każdego, w każdym wieku, ogromna kuchnia do dyspozycji, pralka oraz sauna. Widzieliśmy także ludzi, którzy na własną rękę szukają Kwietnia, żeby z nim porozmawiać, iść na płatną wycieczkę. Zamierzamy wybrać się tam za jakiś czas i jesteśmy ciekawi, czy zastaniemy tam Kwietnia?!

   Usuń
 45. Jezu a już myślałem że jak zawitam do jego wioski to spotkam go jak dyżuruje na stanowisku między 12-tą a 16-tą!

  OdpowiedzUsuń
 46. Odpowiedzi
  1. To moment kiedy wkręcił nowego nic nieświadomego człowieka w swoje kłamstwa i psychiczne bajery. Czyli bzdety kotlety.

   Usuń
  2. Idiota nawet nie wie że Oberża PRL, a teraz Tkalnia smaków wjeżdżając do Głuszycy jest po prawej stronie a nie po lewej , ty durny baranie. Nawet nie wiesz gdzie co jest.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. I nie odróżnia strony prawej od lewej. Czyli w woju mówili mu słoma - siano.

   Usuń
 47. Ahahaha, Kowalski stracił swój ruch Narodowcy RP. Wszyscy sie na niego wysrewaja, bo wiadomo, że pod wpływem Chojeckiego - antypolaka - daje dupy. Żydowsko-tatarskie ścierwo. Cwele biora po kilkadziesiąt tysięcy na ręke co miesiąc, co te pseudonarodowe kurwy wiedzą, co się dzieje w kraju. CHUJ WASZEJ ŻYDOWSKIEJ POLSCE I IPP NA GRÓB. CWP. Spierdolony przepak i ochroniarz i jakiś równie spierdolony okultysta chrześcijański.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IPP przestałem oglądać i słuchać Chojecki to Protestant oni się uważają za świętych mają amnezję na to co wyprawiali po odłączeniu się od KK. Po za tym IPP można traktować co najwyżej jak jakiś kabaret tyle że nudny ciągle ta śpiewka z tą małą książeczką no i Katolicy są be niedobrzy i Biblii nie czytają własne, że czytają tylko nie biorą jej dosłownie tak jak ją napisano po za tym Biblię spisywano w kilku językach i akurat ta Protestancka jest przetłumaczona z łaciny tak jak im akurat pasuje, zapomnieli o grece i aramejskim

   Usuń
  2. Mariana boli ze jego mlodsi koledzy z ktorymi szedl kiedys w ramie w UPRze dostali sie do sejmu z list KUKIZa a on ktory poswiecil energie na budowanie ruchu nardowego, poszedl na grzyby w wyborach. Okazalo solie ze RN to para w gwizdek, zlot bojowek na Marsz Niepodleglosi a poza nim lipa czy jakies odczyty boedaczytanwk po swietlicach i garazach dawnych skinow. Cos poszlo nie tak, PIS wygral wybory i cala energia poszla jak strzal z dupska, wczesniejsze jednoczenie sie przeciw PO okazalo sie slepa uliczka, bo nie bylo ideei co po wyborach. Zostala wiec wygodna TV z tym czubkiem protestantem, hajs wpadnie, zloty sie porobi gdzie wpadnie grosz, model a la Zagorszczak i wcale bym sie nie zdiwil gdyby pojawili sie tez u niego czy przyjechali na Harmonie Kosmosu sprzedawac plyty i ksiazki. Ten model dziala i oni to widza, wiec nie zaatakuja potencjalnych sojusznikow z ktorych moze byc geld w przyszlosci.

   Tak to chyba wyglada.

   Zobaczcie jak PIS pojechal na Smolensku, zkanalizowal energir i stworzyl kilka sekt z wiernymi akolitami, regularnie wplacajacymi kase. Teraz wyszedl i znow rozpali wyobraznie, na nowo ruszaja ze sledztwem i znow zarobi sie na odgrzanym kotlecie i sprzeda zalegajace jeszcze w kantorach koszulki, kubki i dlugopisy z Tupolewem. Zydzi z GP juz zacieraja szpony na kllejny dobry geszeft.

   Usuń
  3. @Uinf
   Chujecki jedzie na tzw. "gedeonitówce", czyli greckiej wersji NT + paru ksiąg ST. Wersja uboga, bo masa w niej literówek, błedów ortograficznych i brakujących wersów ;) Ja go tak do końca nie widzę jako protestanta. On bluzga na wszystkich jak leci, więc założył swoją sektę. Tylko agentura USraela (ich sponsor) i kościoły protestanckie Ameryki Południowej to dla niego świętość.

   Usuń
 48. P. S. Chujecki odpisał, że oni taką płotką, jak Zagórski, zajmować się nie będą. NO JASNE, bo to kasy, ty spierdolono chujecka, protestancka kurwo, ci nie przyniesie. Bo co? Zajmujecie się kolorem malin na białej masie ciasta i myślcie: mmm, jakie to polskie, mmm. Spierdolone kurwy pseudopolskie. Jebać Kowalskiego i Chujeckiego. CWP! Jprdlę - co za chlew...

  OdpowiedzUsuń
 49. P. P. S. A Jabłonowskiego nawet nie ma co brac pod uwagę w walce z Kwietniem. Taka sama spierdolina jak on, tylko faktycznie umie strzelać i ma fajny mundur a nie moro za 15zł w MetalShopie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ten Jablonowski to ma zryty dekiel, kolejny przebieraniec od wciskania kitow i grania na niskich instynktach, od robienia z Polakow idiotow. Ciekawe kto mu placi za kanalizowanie srodowsika, czy moze samwmuznalazl sobie metode na zycie.

   Usuń
 50. A po chuj jakieś tam mośki ze świecznika do walki z kwietniodeklem skoro on sam się sam najlepiej zwalcza? Problemem są tylko debile którzy lykają te jego wypierdy.Mi wystarczyło kilka "audycji" żeby uznac go za szkodliwego, zrytego sukinsyna. Ale debil i tak będzie wierzył w małpe na drezynie, chemtrails i reptilianów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. No i się go griluje a liczenie na jakichś tam pajaców z polityki nie ma zwyczajnie sensu, bo dla nich to nieistotna sprawa.

   Usuń
 51. 4:18 https://www.youtube.com/watch?v=2P7tpwr49EM gdzie kwietnio szczyci się pobieraniem nauk w szkole włókienniczej. A więc to prawda, że miał zostać tkaczem obciągaczem. A tak jest tylko błaznem oraz kumplem jopka jełopka. I koniec z wyżerką i chlaniem na krzywy ryj u szynkarza i pomieszkiwaniem analogicznie w pensjonacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obciągaczem jest i tak, więc nauka nie poszła w las.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. I eksplorowali sobie sztolnie nawzajem. Prawdziwie męska przygoda :D

   Usuń
 52. zOBACZCIE NOWE UROJENIA KWIETNIA NA SWOIM FORUM
  http://zapisz.net/view.php?filename=514_uwaga_dzisiaj_osobi_cie_wyrzuc.jpg
  PANIE TOMASZU NAPRAWDĘ WSPÓŁCZUJĘ TAKICH ZARZUTÓW.
  Jak ten debil może wiedzieć po IP czy jest z ulicy Lipskiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pierdolę to bandyta jebany nadal widać nie odpuszcza i kąsa pierdolony. Ja tam nie mam konta ani jednego i nie zamierzam mieć, tak jak nie wchodzę w ogóle na blog koniczyny od wielu tygodni.
   Ale nawet jeśli kurwa by mnie coś podkusiło by tam zajrzeć i zarejestrować się to zrobił bym to poprzez bramkę proxy jak choćby taką jedną z setek:

   http://www.stardollproxy.co.uk/index.php

   W okno wpisujesz https://rir.fora.pl/
   i jesteś na forum tak, że chuja skurwiel wie skąd jesteś. Oczywiście całą procedurę rejestracji przeprowadzasz z bramki proxy, a maila se zakładasz lewego w dowolnym serwisie, albo korzystasz z tymczasowego jakich pełno w sieci generowanych losowo.
   To bandyckie skurwiałe pierdolone bydle myśli, że ktoś mu uwierzy, że ja byłbym na tyle głupi by zakładać u niego 40 kont na 40 imeili starych zakładów fryzjerskich? To absurd.
   Trzeba mieć jak widzicie nieźle napierdolone we łbie by coś takiego mi zarzucić i w ogóle wymyślić.
   A prawda jest taka, że na takie fora rejestrują się nie istniejący użytkownicy to znaczy robią to programy do tego napisane. Miałem to samo gdy prowadziłem swoje forum w identycznym wydaniu phpBB. Może nie miałem tyle rejestracji pustych jak u kwietnia na forum, ale codziennie widziałem po kilka, a nawet kilkanaście nowych kont.
   Ale ja miałem sposób na ich weryfikację czego tutaj temu chujozie nie podpowiem by się motał z tym sam.

   Usuń
  2. Gdyby namierzanie po IP było takie proste to każdy kto by zdobył czyjś IP kto mu się nie podoba mógłby tego kogoś skrzywdzić.
   To tak nie jest, że masz czyjś IP i tak łatwo go możesz namierzyć.
   Można za pomocą wyszukiwarki IP zlokalizować region danego IP, ale nie dokładny adres. Często jest tak, że jak ktoś ma zmienne IP lub korzysta z sieci $G LTE to namierzenie jest niemożliwe dla przeciętnego kowalskiego-kwietnia.
   Nawet zawodowi detektywi nie podejmują się ustalenia czyjegoś adresu po IP bo musieli by mieć zaufanych informatorów w sieciach komórkowych. Ale nawet gdyby mieli to pracownicy tych sieci też nie mają dostępu do danych o użytkownikach w sieci. Takie ustalenia może zrobić tylko policja w wyjątkowych sytuacjach i chyba tylko na polecenie sądu lub prokuratora.
   KKwiecień to sobie może najwyżej jak zna IP jakiegoś zalogowanego na forum klakiera wbić jego IP w przeglądarkę i poszukać na mapie.
   Wiem to bo sam z ciekawości próbowałem siebie zlokalizować i mimo, że mieszkam w Krakowie we wszystkich przeglądarkach wyszukujących wypadało, że jestem w warszawie :)
   Korzystam z sieci Play i to dla tego.
   Jedynym zagrożeniem bycia u Kwietnia na forum jest to, że ktoś znający IP danego użytkownika może mu się włamać do komputera.
   A wiadomo łobuz i bandyta zdolny może być do wszystkiego. Co prawda Kwiecień jest za tępy by być hakerem, ale może mieć kogoś zaprzyjaźnionego kto tak może komuś zrobić.
   Wchodzisz na forum Kwietnia i na przykład krytykujesz go. Grzecznie no nie, ale krytykujesz. Zadajesz niewygodne pytania stawiające Kwietnia w trudnej sytuacji itd i wtedy taka menda widząc twoje IP może coś wykombinować i się ci włamać.
   Adresu i lokalizacji nie zdobędzie, ale szkody narobi.
   Dla tego odradzam rejestrowanie się u takiego menela o zszarganej reputacji.
   No chyba, że poprzez bramkę proxy jak pisze Tomasz. Wtedy najwyżej Kwiecień usunie ci konto jak mu się będziesz naprzykrzał.
   I ja mam zamiar tak zrobić bo kusi mnie by tam pójść i zayptać go pytaniami. Ciekawe co odpowie jak go przepytam z tych wszystkich głupot jakie nawygadywał?

   Usuń
  3. namierzanie IP ma taki rozrzut mi wyświetla Warszawę, Bielawę? powinno być co najwyżej Legnica, Wrocław widocznie te wyszukiwarki grają w darta :D

   Usuń
  4. Mówiłem że to forum to kolejny strzał w girę spierdoliny głuszyckiej. Kolo jest tak daremny że ja pierdolę. A u koniszczyny nic się nie dzieje. Coś tam gucio popiarduje w podobny deseń jak kwietniuch powyżej. Generalnie ta banda pedałów jest tak żałosna że aż żal kopać, ale są przy okazji na tyle wkurwiający, że chętnie się ich flekuje. Ot paradoks :D

   Usuń
  5. Jest takie określenie „Pierwszy w Rymie” dotyczy typowych dyktatorów raczej dyktatorków takich malutkich nic nieznaczących frustratów mających parcie na władzę, Marian Kowalski miał miejsce na liście Kukiza tylko zrezygnował z prostej przyczyny nie był „Pierwszym w Rymie”
   Polityków w naszym państewku socjalistycznym prawie brak, jak już są to im się nie chce startować w wyborach to nie są jacyś idioci by płacić kasę na kampanię po to tylko by jakaś jedynka się do koryta na ich plecach się dostała.

   Usuń
  6. Mariana wykolegowali to zaszyl sie w tej lubelskiej kanciapie heretykow, obrazony na Swiat. Tak to jest jak poczulo sie wiatr w zaglach, 100tys luda na Marszu Niepodleglosci, juz czul sie jak hetman prowadzacy lud na barykady, wodz wielkiego ruchu a tu nagle sprawdzamy rzeczywistosc przy wyborach i wyszlo ze koledzy tak go wykolegowali ze startuja z list KUKIZa. W sumie sie im nie dziwie jak zobaczyli przy prezydentckich ze RN i Marian “Silny czlowiek na trudne czasy” uzyskal 0.52% glosow i cale te lata poracy, terabajty nagranych przemwien i spotkan, programow poszlo o kant dupy i zasililo elektorat innym partia. Jak zwykle “Polacy razem, ale nie tym razem”.

   Usuń
 53. Ciekawe co według kwietnia oznacza skrót GBDS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, dla nas to Głuszycka Banda Durnych Skurwysynów

   Usuń
  2. I to jest prawidłowa rozkmina tego skrótu.

   Usuń
  3. Hahaha dobre, a mi się wydaje, że kwietniołak chciał przyszpanować i miał tu na myśli Gliwicki batalion desantowo-szturmowy. Z tym, że nie ma czegoś takiego. Jest 6 batalion powietrznodesantowy w Gliwicach w skrócie 6bpd, dawniej 6 batalion desantowo-szturmowy w skrócie 6bdsz. Jeśli mam rację Kwiecień znów zrobił z siebie debila:-)

   Usuń
  4. Szwagier mojego najlepszego kumpla jest tam oficerem. Jesli wyjdzie ze to ich Kwiecien mial na mysli i podszywa sie, to bedzie mial klopoty, jesli jacys jego szweje wycieraja sobie gebe jednostka przy Gluszyckim klaunie, to beda dyscyplinarki. Proste.

   Usuń
  5. Fajnie by było. Im mniej spierdołaka w przestrzeni publicznej, tym lepiej. Zachęcam do ograniczania mu tej przestrzeni na wszelkie sposoby, dlatego serdecznie zapraszam go do Poznania, tu go ugościmy po królewsku i już nie będzie chciał wracać. No Daras, wpadaj do Poznania, będzie taka wiksa i czopka, że drogi do chaty nie odnajdziesz. :D

   Usuń
 54. Się może podszywać, każdy normalny człowiek wie, że z Kwietnia zrytą psychiką na desant to sobie może co najwyżej popatrzyć, już nie mówię o tym, że przy jego niebywałej kondycji fizycznej nie wytrzymał by 10 minut zaprawy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien to specjalista skokow z helikoptera na glowke do pedzacej nyski.

   Usuń
 55. Hej hej hej gej gej gej wiatrem w cycki wiej!!
  Kwiecienna ma kolejną sympatję do eksponowania swych walorów cielesnych. Kolejny ekshibicjonistyczny akt w wydaniu kwietnia. Tomeczek ze starej babci go rzucił więc kwietniołacka znalazł sobie nowego golaska do lansu.
  Te zdjęcia debil zamieścił na swym forum w galerii zdjęć. Ale czubek. Gal masz temat na temat.

  http://zapisz.net/view.php?filename=248_nowa_sympatia_kwietnia_galeria.jpg

  http://zapisz.net/view.php?filename=575_nowa_sympatia_kwietnia_galeria.jpg

  http://zapisz.net/view.php?filename=470_galeria_zdj_na_forum_rir_kwiet.jpg

  http://zapisz.net/view.php?filename=550_galeria_zdj_na_forum_rir_kwiet.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe już mi życzliwa dusza te zdjęcia podesłała na YT.
   To kolejny dowód, że kwiecień uwielbia prezentować się znów w formie bardzo niemęskiej. Niemęskiej bo po jego rozanielonej minie można wnioskować o owej niemęskości.
   jaki kurwa rozanielony!
   Na necie są tysiące zdjęć i filmów ludzi jeżdżących w terenie samochodami terenowymi. Nigdzie nie widziałem by ktoś sobie walił takie foty. Ludzie nawet w największe upały unikają robienia sobie zdjęć na wpół nago, a ten kurwa ekshibicjonista już który raz pozuje w podobny sposób.
   A ten ucięty palec tego menela to chyba od zbyt częstego wsadzania tam gdzie nie należy.
   Co za dno i patologia wyziera z tych zdjęć.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.