niedziela, 28 sierpnia 2016

POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE powiada dariusz kwiecień

https://www.youtube.com/watch?v=WMRT-gN1ffA&feature=youtu.be

Cześć i czołem antypolską świnią się okazałem.
Proszę Państwa od dziesiątek lat wrogowie naszej ojczyzny oraz ukryci zdrajcy narodu Polskiego to tu to tam świadomie rozsiewają określenia o Polskich obozach koncentracyjnych by zrobić z Polaków takich samych zbrodniarzy jakimi byli Niemcy i by zniekształcić wizerunek nas Polaków w oczach społeczności międzynarodowej.
Ludzie wypowiadający się o niemieckich obozach koncentracyjnych jako o Polskich obozach koncentracyjnych zwykle tłumaczą się potem, że się przejęzyczyli, albo znajdują inne głupie wytłumaczenia.
Niestety proszę Państwa to nie są żadne przejęzyczenia. Nie wierzcie w takie tłumaczenia.
To jest celowe działanie obliczone na utrwaleniu w świecie i wśród młodych pokoleń obrazu Polski i Polaków z czasów II wojny światowej jako zbrodniarzy, oraz zatarciu w pamięci narodów świata kojarzenia Niemców z obozami koncentracyjnymi.
Tym utajonym i zakamuflowanym zdrajcom naszej ojczyzny służącym obcym ideologiom, zależy właśnie na tym by niemieckie obozy koncentracyjne na terenie Polski były w świecie postrzegane jako Polskie, a tym samym by krok po kroku zafałszowywać historię sugerując, że Polacy byli odpowiedzialni za powstawanie obozów koncentracyjnych na terenie Polski.
To właśnie przez takie niby niefortunne wypowiedzi w wielu częściach świata Polska i Polacy są postrzegani na równi z nazistami.
Na tym zależy tym, którzy usiłują od dziesiątek lat poprzez antypolską propagandę sprowadzić Polskę i Polaków do roli zbrodniarzy obarczając za zbrodnie w niemieckich obozach koncentracyjnych nasz naród, a tym samym umniejszyć zbrodniczości Niemcom i Rosjanom, którzy gnębili nasz naród i zrównać nas Polaków z ich zbrodniczością.
To jest proszę Państwa celowa robota tych, którzy w zakonspirowany sposób współpracują z tymi siłami politycznymi, którym zależy na podważeniu autorytetu Polski i Polaków w świecie.
Przykładów ludzi, którzy wypowiadali się w taki sam sposób można mnożyć.
Większość z was zna je z przekazów medialnych, ale jedno jest pewne, że ktoś kto w ten sposób mówi o niemieckich obozach koncentracyjnych nie jest prawdziwym Polakiem i Patriotą.
Komunistyczna przeszłość kwietnia, o której mówiłem w poprzednich odcinkach tłumaczy w dużym stopniu dla czego kwiecień wypowiada takie słowa.
Bo kwiecień drodzy Państwo to utajony wróg naszej ojczyzny, któremu zależy na zniszczeniu naszej tożsamości, a tym samym na osłabieniu naszego narodu i sprowadzeniu go do roli narodu podrzędnego.
Oczywiście znajdziecie moi drodzy na necie kilka wypowiedzi kwietnia niby potępiających właśnie takie wypowiedzi, ale nie wierzcie w ich szczerość!
I już wam tłumaczę na czym to polega.
Zdrajca od czasu do czasu puści w eter fałszywy przekaz o Polskich obozach koncentracyjnych wiedząc, że nim to sprostuje spora ilość ludzi to łyknie i przyswoi-zakoduje. I o to właśnie chodzi!
Oczywiście po jakimś czasie gdy narośnie wokół takiego stwierdzenia szum i oburzenie, taki zdrajca staje i bezczelnie mówi z rozbrajającą niewinnością, że się przejęzyczył, a co więcej wyraża nawet udawane potępienie na takie określenia chcąc się niby zrehabilitować.
Ale drodzy Państwo co poszło w eter, to poszło i o to właśnie chodzi takim zdrajcom i dwulicowym wrogom nas prawdziwych Polaków i patriotów.
Zawsze po takim fałszywym przekazie w oczach wielu zostaje zasiane ziarno podejrzenia czy aby Polacy nie kolaborowali z nazistami doprowadzając na przykład do zagłady żydów. I o to właśnie chodzi.
Można więc uznać, że ta wypowiedź kwietnia była obliczona właśnie na to i wyciągnąć wniosek komu ten zdrajca służy.
Wielu z was na pewno się domyśla, że kwiecień może służyć tak zwanej żydo-komunie, która jak widać cały czas usiłuje zdyskredytować Polaków w oczach świata i zafałszować ich obraz oraz zniszczyć ich tożsamość. Konsekwencji tego nie muszę chyba tłumaczyć.
Proszę Państwa, drodzy widzowie,
Prawdziwy Polak, prawdziwy patriota mający w sercu i pamięci mocno utrwalony obraz rzeczywistości z czasów II wojny światowej NIE MA PRAWA SIĘ TAK PRZEJĘZYCZYĆ mówiąc, że niemieckie obozy koncentracyjne były Polskimi.
NIE MA PRAWA I JUŻ!
Zapamiętajcie to i wyciągnijcie wnioski.
I zapamiętajcie, że aby zafałszować coś wpierw się mówi prawdę, dużo prawdy, ale gdzieś między wierszami przemyca się drobny fałsz, który bardziej pozostaje w pamięci ludzi niż cała prawdziwa reszta.
Tak się robi w wielu dziedzinach nie tylko historii, ale i nauce.
W przypadku kwietnia nie można mówić o jakimkolwiek prawdziwym przekazie bowiem kwiecień lawiruje w tematach nie dających się zwykle zweryfikować i dla tego ludzie biorą to za prawdę nie zdając sobie sprawy, że pomiędzy wierszami kwiecień przemyca fałsz.
Zapamiętajcie to i wyciągnijcie wnioski.
Cześć i czołem antypolską świnią i zdrajcą się okazałem.


TEMAT 2

Urlop Dariusza Kwietnia sierpień 2016

Czyli 100%łajdactwa POMÓWIEŃ i kłamliwości

Materiał na YT https://youtu.be/iJ1oFKG4Mkc

Oryginał tej Głuszyckiej padliny: https://www.youtube.com/watch?v=zTefs2e2svw

Link do materiału na osobnym serwerze: https://drive.google.com/open?id=0B04ce0aRhzaNRXZGQjNLNFJBcG8

  Ilość skurwysyństw jakie wypowiedział i bredni jest po raz kolejny szczytem intelektualnego zbydlęcenia i zidiocenia tego skurwysyna.

W materiale usłyszycie między innymi jak kwiecień pomawia partię PiS o wynajmowanie ludzi do jego gnojenia!
Jak z zazdrości i zawiści kąsa Pana Szpakowskiego oraz docina ludziom ze sztolni Walimskich i na Osówce.Cześć i czołem dziś będzie o dwóch takich co historię przybliżają kulawo, kompromitująco i z mozołem.

 Dziś przed wami takie małe psychologiczne studium, choć trwające ponad dwie godziny, psychiki Dariusza kwietnia, który po raz enty rzuca na mnie oszczercze kalumnie przy udziale tego drugiego osobnika.

Usłyszycie też masę bzdur dotyczących miejsca w, którym obaj kręcą materiał opowiadając głupoty o jakiejś stercie kamieni, których pochodzenia nijak nie udało się ustalić.

Ten materiał po mimo swej długości wart jest obejrzenia bowiem w nim dementuję masę kłamstw nie tylko na swój temat, ale i innych, których kwiecień pomawia i rzuca na nich oszczercze pomówienia kierowany zazdrością, frustracją i bezradnością wobec ujawniania jego bezwartościowej działalności li tylko obliczonej na lansowanie siebie i kreowanie na znawcę kultury i historii naszego narodu.

Będzie do śmiechu - zapewniam, ale i pewnie nie jeden z was zaciśnie ze złości i wkurwienia pięści.

Pokażę wam jak nisko moralni upadł kwiecień i przedstawię na to ciekawe dowody.

Będzie śmiesznie, wkurwiająco i mocno dosadnie.

Zapraszam.
PS
Czcionka jest różowa bo ten drugi pajac miał różową koszulkę!
PS2
W materiale wątpię czy kamienie pokazywane przez obu to jakieś megality.
Otóż:
UWAGA
OKAZUJE SIĘ, ŻE KIERZKOWIE SĄ JAKIEŚ GROBOWCE TUNELOWE, A JA NIEDOKŁADNIE PRZESZUKAŁEM INTERNET-LINKI W OPISIE
NIE ZMIENIA TO FAKTU, ŻE TO JEGO PIERDOLENIE O BIJĄCEJ Z TYCH KAMIENI ENERGII I JAKIMŚ PRZEKAZOM TO CZYSTA SCHIZOFRENIA, A WIEDZA KWIETNIA O GROBOWCACH JAKO TAKICH ZEROWA NIE WIĘKSZA PONAD TYCH KILKA ZDAŃ JAKIE ZNAJDZIECIE W LINKACH W OPISIE.
http://kujawsko-pomorskie.regiopedia.pl/wiki/kierzkowo-wojewodztwo-kujawsko-pomorskie
https://web.facebook.com/barcininnymokiem/photos/?tab=album&album_id=577097162321662&_rdr

PS 3
W materiale stwierdziłem, że rząd Niemiec nie zaleca obywatelom dokonywania zapasów, co jak się okazało ma jednak miejsce.

OPRACOWANIE TEGO BEŁKOTU W WYDANIU PROSTEGO HUTMENA

Urlop, Pan Tomek i Drzewa.
Polecam jest się z czego pośmiać.

Dariusz Kwiecień Kanikuły-Zielarz Ziel

 https://www.youtube.com/watch?v=arXZdsHw6Ow&feature=youtu.be


WIZYTÓWKA NA GÓRZE GDZIE POSŁUCHASZ SCHIZOFRENICZNEGO BEŁKOTU PRZEZ TELEFON DARIUSZA KWIETNIA.


167 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coraz żałośniej skamle ten kundel :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zielarzu robisz dziś ostatni bełkot tego skurwysyna?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz jeszcze naboje czy pożyczyć? ;) Gratulejszyn kilkudziesięciu subów w parę dni.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 7. Ciekawe kogo naciągnął na koszta tego wyjazdu. Oj widać jeszcze wielu naiwniaczków kwietnio ma do portkowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro nie pozdrowił pizdoszczyny i gutka, to teraz sposoring ma od drugiego łysego oblecha w łudce. ;)

   Usuń
 8. Na początku filmu obiecuje że pokaże jakieś fanty z wykopalisk i certyfikaty i na tym się konczy nic takiego nie pokazuje. A te brednie o morzu polskim i o światłach .... fantazje to on ma:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W połowie też obiecuje, że jakiś krzyż pokażą i nie pokazali.
   Obejrzałem całość-dno.
   Kwiecień che pokazać ludzką twarz i się pochwalić, że popływał łódką i połaził po krzakach. Wielkie mi co.
   Głupie prostackie bydle nie wie nawet co go czeka wkrótce.
   Doła to on będzie miał i to niedługo takiego, że nawet nie wie.

   Usuń
  2. Tekst i materiał b. dobre, ale do tej kacapckiej kurwy i tak nie dotrze nawet 1% z tego wszystkiego. Ku przestrodze innym, niedługo będziemy mieli taki paragraf.

   Co do shitfilmu, ano śmieć ciśnie po dwóch osobach, a dalej nie rozumie, że to kilka setek czy już kilka tysięcy ludzi z niego łacha drze i/lub ma na niego wkurwa. Ale taki plebs mentalny tak ma, musi mieć jasno określone co i jak i nie za dużo na raz.

   Usuń
  3. Pokazał na łódce klatunię drugiemu pedałowi :D

   Usuń
  4. Jak dwaj dotychczasowi dostali kopa i zero pozdro, to wszystko jasne.

   Usuń
 9. najlepsza jest ta częśc co siedzi na tych kamieniach9 starsze niż Stonehenge lol u mnie w mojej miejscowosci też sa takie kamienie może zaprosze aprila.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpadnij na Ślężę, mamy takie same ;) Przy okazji zapolujemy na Siwego Brodacza i jego samicę Szczurze Cycki - dla przyjemności, bo żreć się tego gówna nie da ;/

   Usuń
  2. takich kamieni pełno przy polach uprawnych jest ostatnio taką kupę kolega za darmo dostał od rolnika z okolic Rybnicy Leśnej, rolnik powiedział panie my to w rok wybraliśmy z pola ostatnio jakiś głupek gadał przy nich, że to grobowiec

   Usuń
 10. te swiatła są z jakiegoś działka okrętowego

  OdpowiedzUsuń
 11. Bezrobotny ma cały czas urlop, po za tym jak zwykle oczerniania na początku tego pierdu filmie za to jest paragraf, dalej jak zwykle bełkot jakieś osady rzymskie he he bełkot podstarzałego pijaka mitomana, wszędzie był Głuszycki profesor historii zmyślonych przez siebie po prostu bełkot

  OdpowiedzUsuń
 12. kwiecień ma papiery psychicznego, rok temu jak go wezwano na KMP w Wałbrzychu prawie siedział ale pokazał świstek od psychiatry, że się leczy i co kwiecień łyso ci jak tam twoje NSR było i się skończyło po za tym MEM też się czepiał tak samo Muzeum byłego obozu KL Gross Rosen aha jeszcze jakiś tajemniczy Urzędas z UM Wałbrzych jak tam twój kolega Gabryś kontrola była zawał też w tym roku będziesz też rozrywany przez Policję, Prokuraturę i Ruch Narodowy

  OdpowiedzUsuń
 13. Darki Eksplory - i trzeci już dziś komentarz: https://youtu.be/6S53XQytKPg

  OdpowiedzUsuń
 14. Kim jest ten Tomek ?? Wygląda na normalnego mówi ładnie( nie żadne jeste itp)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leżę :D Dawid, ale Ty dzisiaj dowcipny jesteś :D :D

   Usuń
  2. Celtowie i Legiony Rzymskie w Bydgoszczy? Mówi ładnie? :D :D

   Usuń
 15. dobra trochę historii kiedy powstał pierwszy telewizor hm coś w okolicach 1884 roku ale stary wynalazek no ale kwiecień nie może o tym wiedzieć bo jest nieukiem aaaaaa jest jeszcze telewizja no to trzeba kwietnia uświadomić w końcu by był trochę mokrzejszy olimpiada w Niemczech ta za czasów Adolfa H ukochanego przywódcy kwietnia była transmitowana na żywo z kilku sekundowym opóźnieniem do zaledwie kilku tysięcy odbiorników, u nas w Polsce było coś ok 40 głównie do badań na wyższych uczelniach teraz kwiecień masz pole do popisu he he

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cholera znowu mam problem z tą jebaną operą błędów mi nie poprawia jednak edytor tekstu jest lepszy

   Usuń
 16. Tomek widziałeś nowy film komandosa? Już na samym początku przegina!

  OdpowiedzUsuń
 17. Spróbowałem jeszcze raz obejrzeć tę spierdolinę - nie da rady - doszedłem do "15 letnich czerwonych Kmerów, ścinających łby maczetami i wbijającymi bonus jak w grze komputerowej"... ja prdle :D :D Ale co ciśnie po Gallu i tajemniczej grupie, która do niego dołączyła i mu grozi, to już kosmos paranoika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiki debila, kolo nie ma świadomości ilu ludzi z niego łacha drze :)

   Usuń
  2. Tak powinno się ukarać kwietnia, cały dzień na rynku w Głuszycy, w tym mieście rynek jest? bo nie kolaże ale przed zamkiem w Książu mógłby postać ku uciesze turystów napis nad kwietniem stosowny też umieścić oczywiście w kilku językach za co odbywa karę :D

   https://www.youtube.com/watch?v=tDysfTlqebs

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Wiem co czujesz, jak powycinałem na mixy 6GB wycinków z kilkunastu filmów i Wizytówki, to też przez chwilę miałem kondychę ;)

   Usuń
 18. "Takie widoki to teraz rzadkość. Stara jabłonka i jabłka pod nią" ahaha, gdzie oni takich robią? :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Tajemnicza Grupa Drąca Łacha z kwietniodebila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan "Daryjusz kotletos z przeciętym jajem" się nie przejmuje, bo on wie że to co on wymyśli to " powtarza kilkudziesięciu proroków na terenie Europy i Anglii".

   Pan Daryjusz był w Anglii i prelegował, więc wie najlepiej że Anglia nie leży w Europie. To potwierdzi różowa świnka ze Starej Babci :-).

   Usuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zielarz bez obrazy ,ale to co zapodajesz jest cienkie jak bajera kwietnia ! weż się chłopie trochę przyłóż .
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Materiału do odstrzału jest taka masa, że Zielarz poszedł na skrót i każde kłamstwo stawia pod mur i bach.
   Al fakt, że Zielarz ma bardzo dobrą nawijkę i nieco jej brak w tych materiałach.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Rozstrzeliwanie i takie ścinki też są ok - nowa forma jako przerywnik w tym co już jest. Kupuj mikrofona lepszego ;)

   Usuń
  4. uważam że taka forma beż komentarza jest dobra (tylko ten strzał) zmusza to Nas widzów do szukania gdzie jest babola aprila

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. A gdzie tam . une se założyły KTC Komitet trzepania chuja :-)

  OdpowiedzUsuń
 24. O kurwa chyba się pomyliłem :-( jest jeszcze gorzej ! to jakieś gejfruty panie !
  http://www.miejski.pl/slowo-K.T.C.

  OdpowiedzUsuń
 25. Kłłłiecień qr....wa debilu gdzie te czołgi w Mrągowie???? NO GDZIE?????!!!!!! KŁAMCO PIER...NY!!! W tym rejonie to chyba najbliżej w Giżycku ale pewnie w alkoholowym zwidzie pojebał MORĄG z Mrągowem ....POJEB!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On pojebał nie tylko to, powiedział w Witoszowie w skansenie Gabrysia :-) No kurwa brawo panie april !

   Usuń
 26. Dobrze słyszałem, że kwiecień określił siebie nagle jako Żydofil? czy się przesłyszałem od kiedy to nagle kwiecień Żydów lubi z tego co było we wcześniejszych pierdu filmach to z kwietnia wychodził Rasista, Antysemita i anty Polska świnia coś mi się wydaje ale to co podesłałem do Yad Vashem oraz dla osób z otoczenia Szewacha Weissa odniosło skutek, kwiecień nagle stał się niewinny jak kryształ raczej wypolerowane gówno tyle, że śmierdzi. Więc to dla ciebie kwiecień jak tak Żydów lubisz niech te twarze pomordowanych ludzi przez twojego wujka z AL się tobie śnią po nocach.

  https://www.youtube.com/watch?v=88pCBld3TVk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma smaka na obrzezanego siurka po prostu

   Usuń
  2. Raczej kwiecień powinien rozejrzeć się pośród islamskich uchodźców, zanim zrzucili by go ze skały albo wieżowca nie jeden muslim by skorzystał u nich to nie grzech jak gwałcą to akurat była by wina kwietnia

   Usuń
 27. Pablo znalazł jednostrzałowego antykwietniołaga, ale zajebiste :D W temacie Otwarcia Wrót: https://youtu.be/T9agD2UmSFU

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 29. https://web.facebook.com/XYZSpolkaCywilna/videos/919320421510489/

  Zobaczcie czy to nie dziwne, że nie podjęli odwiertów przez warstwę skalną pod, którą może być jednak tunel?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo szklarze to cyrkowcy. Teraz powierca, podudnia, potem przenisosa sie na druga strone drogi czy 63.5km, potem 61.85km, 59.5km i tak w chuja Macieju, gonienie w pietke.

   W miedzyczasie, ciszej nad tym grobem, powoli do przodu, bez nadmuchanej szopki:
   https://www.youtube.com/watch?v=BtZyqXKrq_U

   Usuń
  2. Dobra kiedyś w czasach PRL-u mniej więcej w tym miejscu była bocznica kolejowa dla porcelany też mi odkrycie po drugiej stronie za Palmiarnia był dworzec dyplomatyczny Hochbergów tam nie było tunelu, proszę bardzo linie są zaznaczone nadal na mapie wystarczy się przyjrzeć na czerwono zaznaczyłem czynną obecnie na ciemno czerwono nieistniejącą bocznicę kolejową obok dawnej Porcelany Książ pociąg podjeżdżał od dworca Szczawienko nie od Świebodzic oraz nieistniejąca linię kolejową u podnóża Chełmca tej już niema pozostały ślady

   https://drive.google.com/file/d/0B7D-dgU_HzuGZFh6Y0xCdnpBVzA/view?usp=sharing

   tutaj widok z ul. Sikorskiego okolice Taurona/OSiR budynek zaznaczony dawny dworzec towarowy są jeszcze stare zdjęcie gdzie w tym miejscu są torowiska, OSiR był kiedyś elektrownią, po za tym nie było w tym miejscu podziemnego dworca to mit

   https://drive.google.com/file/d/0B7D-dgU_HzuGd0hFTjNWNTBBSXM/view?usp=sharing

   Usuń
 30. No litości tam nic nie ma i nigdy nie było!

  OdpowiedzUsuń
 31. Urlop, Pan Tomek i Drzewa.
  Opracowanie Hutmena w głównym wpisie :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Odpowiedzi
  1. Zielarzu pozwól na małą uwagę. Dobrze byś w tytułach zawarł jakąś myśl przewodnią dla odróżnienia Twych materiałów. Na przykład w materiale:

   Dariusz Kwiecień Historia Prawdziwa PILOT
   https://www.youtube.com/watch?v=YxDpkgG2cLg&feature=youtu.be

   mogłeś napisać:

   Dariusz Kwiecień Historia Prawdziwa PILOT

   Dariusz kwiecień historia kamienia w dwóch wersjach.

   To dla rozeznania dla tych, którzy wejdą na Twój kanał i będą za rok, dwa szukać konkretnego materiału.
   Inaczej ktoś komuś powie, ty Zielarz o tym mówił i zrobił materiał tylko nie mogę znaleźć.

   Ok?

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Coś było, ale raczej dawno. Jak będę coś kroił do mixów i znajdę, a nie będziesz jeszcze miał, dam tu znać.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 33. Expresowa prośba
  Nie mam teraz czasu na ustalanie kto jest właścicielem puby stara babcia w Bydgoszczy.
  Czy ktoś teraz może to ustalić?
  expresowo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.starababcia-club
   https://www.groupon.pl/deals/club-stara-babcia

   Usuń
  2. stan na 2013 rok: Łukasz Kubicki, właściciel lokalu
   http://express.bydgoski.pl/115978,Ciagna-do-babci-mimo-ze-stara.html

   Usuń
 34. Przemówienie Prezydenta Dudy na pogrzebie "Inki" i "Zagończyka" (28.08.2016)

  https://www.youtube.com/watch?v=q9NhNx2_tls

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kijowski z kwietniowego KODu dał dupy PR-owej na całej linii. On, Petru i chujołak powinni usłyszeć: "W imieniu Rzeczypospolitej". Esbeckie kurwy.

   Usuń
  2. Ince w/w spierdoliny to nawet do pięt nie dorastają.

   Usuń
 35. http://www.bydgoszcz.klubowa.pl/bydgoszcz_kluby,2729,Club_Stara_Babcia.html
  i wg e-maila wychodzi to
  http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/554-17-28-454/kod-pocztowy/85-047/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to chodziło dzięki
   Tomasz Daroń regon 340210872

   ADRES SIEDZIBY
   kraj POLSKA
   województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
   powiat bydgoski
   gmina Białe Błota
   miejscowość Kruszyn Krajeński
   kod poczt. 86005
   miejscowość poczty Białe Błota
   ulica ul. Cisowa
   nr nieruchomości 5

   Usuń
  2. Wychodzi, że ma zawieszoną działalność
   trzeba tu wklepać regon 340210872
   i rozwinąć zakładki
   https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx

   Usuń
 36. Panie Tomaszu,
  cieszę się,
  że znalazł się ktoś, kto weryfikuje ploty Kwietniołaka. Gdyby jeszcze darowałby sobie plan wulgaryzmy i wyzywanie... byłoby super.
  Proszę jednak o parę słów wyjaśnienia, ustosunkowania się do tego co mówi Kwietniołak o Panu na płatnych spotkaniach.
  Otóż, ... czy to prawda, że poprosił Pan o rękę Kwietniołaka, parę lat temu w obecności innych i z bukietem kwiatów, a inni razem z Kwietniołakiem zaczęli się śmiać z Pana? I od tego zaczęło się szkalowanie Bajarza?
  Proszę odpisać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć.
   Oczywista nieprawda do, której właśnie się odnoszę na najnowszym materiale, który teraz robię i za kilkanaście godzin będzie na YT
   Ta szmata kwiecień sięga po takie oskarżenia by mnie zdyskredytować bo nie ma na obronę siebie nic poza takimi plugawymi pomówieniami.

   Usuń
  2. @Anonimowy - ahahaha, jebłem od nadmiaru naiwności, dzięki za śmiechujki :D :D

   Usuń
  3. Tomku ja za takie pomówienia bym go od razu dojebał....To już nie chodziło głupie dogadywanie...Teraz Kwiecień pojechał i to grubo.
   Ty sam nawet jak mu wytykałeś pewne rzeczy robiłeś to w sposób który mógł na kierować widza w dany temat ale nie mówiłeś bezpośrednio jaki jest tylko poddawałeś to pod analizę indywidualną każdego.
   On stwierdza ,ze jesteś pedofilem i teraz po tym jego materiale jakiś nowy widz kwietnia co może sądzić? Czyste chamskie pomówienie. W jedym filmie zniszczył Twoja reputacje i Cię pomówił co już grozi prokuratorem.
   Ja tylko czekam aż ten człowiek mi pojedzie , ale ja nie będę się pierdolił, po prostu pojadę z gównem równo.
   Już Ci pisałem Tomku ,że masz u mnie poparcie i będziesz miał. Sprawa głuszycy i wyjazdu aktualna.

   Usuń
  4. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 37. Fajnie pokazuje tego Aprila moto turysta na YouDupe

  OdpowiedzUsuń
 38. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com
  Koniczyna się przebudził ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za późno, Darek wali teraz na łódce starą babcię z Bydgoszczy :D

   Usuń
  2. Nic mu skurwysynowi to nie da. Jak skończę z kwietniem, a to wkrótce nastąpi to się za ciebie pedofilu koniczynko wezmę i zobaczymy jak się będziesz skurwysynu czuł tam u siebie jako kumpel pedofila?

   Usuń
  3. @Gall, spokojnie - w jedynych 2 komentarzach udziela się tylko gutek. Spierdolina Niepozdrowiona Przez Miszcza Kotleta (czyli odstawiona od pały) ;D

   Usuń
  4. Stara babcia sie przyssała :D

   Usuń
 39. Marzenie kwietnia

  https://www.youtube.com/watch?v=dIfqBXiZrTw

  Rzeczywistość :D

  https://www.youtube.com/watch?v=4GzPhZlmkq4

  OdpowiedzUsuń
 40. a gdzie piramida Fafrenhejta jest Panie kwiecień?

  OdpowiedzUsuń
 41. Zajrzałem co tam u Kononowicza i szok, facet stoczył się do poziomu totalnego menelstwa. Kwiecień właśnie zaczął tę fazę przed pół rokiem (najebka z debila w Internecie, brak samokrytyki i alkoholizm). Tyle, że Krzyska szkoda, bo go cwel-kuc zrobił z niego kilka lat temu pośmiewisko, a chujołak robi to sam z siebie. Rok, dwa i po kwiecistym (już się załamuje, jak sam ostatnio stwierdził).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A chodzi mi o ten film (jest cała seria): https://youtu.be/2KoHXvWB0t0?list=LLUdtbOU_YFQsDaEhA6q2AUA

   Tam właśnie zjebie z Głuszycy zdążasz na własne życzenie i po tym co pierdolisz, chyba, że wcześniej spotkają cię Polscy Patrioci, jebany komuchu.

   P. S. Szkoda Krzyśka.

   Usuń
  2. Kononowicz nie leczony na leb i otoczony pierdolnietymi ludzmi juz calkiem odplynal. Wczesniej go obsiadaly te jebane menele z NOP Bydgoszcz-pierdoleni podludzie, naziole, spychopaci, przestepcy, pospolici zlodzieje i chorzy umyslowo wycierajacy sobie ryja patriotyzmem a bedacy mentalnymi komunistami i nazistami-sztandarowy przyklad to Adam Czeczetkowicz, lanser Kononowicza, pospolity przestepca, oszust, zaslaniajacy swoje bandyckie postepki flaga Polski i Patriotyzmem a bedacy jego zaprzeczeniem. Pizda Czeczetkowicz sprzedal na policji postronnych ludzi aby tylko zydokomuna zmniejszyla mu (i tak niski)wyrok, pizda przestepcza sprzedala przyzwoitych ludzi aby ratowac wlasna menelska dupe i swoje dilerskie otoczenie. Przypomne ze te zwierzeta z Bydgoszczy, ci kurwa sowieci i ukraincy udajacy teraz Polakow uzywali niepelnosprawnego Kononowicza do wlasnego lansu (i tak z miernym efektem), potem znecali sie nad nim (w tym fizycznie), okradali z glodowej renty, oszukiwali, na koniec pobili i skatowali starego wariata. Banda bezrobotnych nieudacznikow, meneli, lumpow, drobnej dilerki i bandyterki zaslaniajacy sie flaga Polski-takich meneli nalezy odjebywac bo przynosza hanbe wszelkim narodowca i Patriota w Polsce. Slowa o nich dobrego nie jestem w stanie powiedziec bo ciagle przynosza wstyd i hanbe, jakby im ktos placil za kompromitacje srodowiska.
   Teraz stary Konon pierdolec siedzi ze homosovietikusami i ruskimi zwierzetami, plujac zapitego ryja i zachlewajac sie we wlasnych paranojach, dno spoleczne do utylizacji. Patrioci to powinni sie wziasc za to bydlo w Bydgoszczy przynoszace wstyd Polsce, jebana Bialorus.
   Kwiecien jest na tej samej drodze co ten zapity swir, ktoremu cwaniaczki namieszaly we lbie.

   Usuń
  3. U Kononowicza hardkor jak skurwesyn, siedzi napierdolony i drze ryja, obok niego jakis potrzeszcz z renta na glowe w mundurze LWP, kolejny jakis ruski kryminal w mundurze bialoruskiego milicjanta czy kurwa celnika, pijackie wariacje, wrzaski, pobicia, patolnia jakich malo. Czysty kilmat bandyckiej meliny z ktorej mozga cie wywiezc z kosa w przeponie.

   Usuń
  4. No ale ten kutas z kucem, co go wmanewrował w wybory prezydenckie w Białymstoku, to chyba nie NOP? Mi to jebało podobną chujozą jak NOP, ale z lewackiej strony (taka palikociarnia czy inne razem) - lemingiem, który nie miał pomysłu na życie, a trochę PR i socjotechnik zakumał, nie?

   Ano, Kononowicz na dnie - nie sledziłem, ale rozpierdol konkretny.

   Usuń
 42. Konwertuje się najnowszy materiał. Myślałem, że szybko pójdzie, ale nie. Ilość skurwysyństw i to niesamowitych, kłamstw, kitów i urojeń jest tak wielka, że materiał bije rekordy w tym. Wyszło mi 2:30 godziny!
  Ale jak się uda dobrze przekonwertować to naprawdę będzie warto zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy. Jak się znów przekonwertuje z błędami i pustymi klatkami, albo złą jakością to tak.
   Na razie konwertuję niestety nie w HD tylko nieco gorszej bo HD robiło by się 6 godzin, a nawet 8.
   Jest teraz 18% a konwersję zacząłem jakąś niecałą godzinę temu zaraz jak w TVP1 zaczęła się emisja Inki....
   I jak to oglądam to ....
   Kwiecień mam nadzieję, że kiedyś usłyszysz
   W imieniu Rzeczpospolitej....

   Usuń
  2. W imieniu Rzeczpospolitej... kurwom kijowsko-cweltru-kwiecistym! BAM!

   Usuń
 43. Oho, zjeb coś pierdoli "Komu porzeNa jest prawda" i asekurayjnie o AK, ale wiadomo, że chodzi palantowi o AL. Dżizas, który nie istniejesz, zakończ jego męki...

  OdpowiedzUsuń
 44. Czochru czochru w łysa pałę
  Na kanikuły se pojechałem
  :D

  OdpowiedzUsuń
 45. Sorry Panowie wiele waszych komentarzy znalazło się nie wiedzieć czemu w spamie!
  A właściwie w oczekujących bez powiadomienia mailowego i dopiero teraz je zauważyłem, ale są :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, ja czasami wysyłam drugi raz, bo wiem jak to działa. Temu u mnie lata temu ściągnąłem zatwierdzanie, ale dałem tylko dla zalogowanych.

   Usuń
 46. Materiał gotowy!
  Przekonwertował się zajebiście sprawnie i bez błędów. Co prawda nie w HD, ale jakość jest b.zadowalająca. Właśnie go wstawiam na YT i osobny serwer. Za kilkanaście minut będzie uzupełniona główna notka.
  Na serwer film wejdzie jak pokazuje wskaźnik za 17 min. ale pewnie może to potrwać godzinę. Licznik YT pokazuje ponad godzinę więc już wstawiam uzupełnienie, a wy musicie cierpliwie czekać, aż się materiał pokaże :)
  WARTO NAPRAWDĘ WARTO ŁOBŁEŻEĆ CAŁY :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Nowy mix promujący ostatnie brednie Kwietnia na łódce. Za zgodą Zielarza Ziela, wykorzystałem jego świetny filmik Dariusz Kwiecień Kanikuły: https://youtu.be/arXZdsHw6Ow

  Zielarz Ziel & Ojciec Kanonik - Jestę S Tomkiem: https://app.box.com/s/e71bg1vf221t0yc1ss6vc6bmfxfdlr04

  I bonus: Dariusz Kwiecień mix 3: http://bialylew.blogspot.com/2016/08/dariusz-kwiecien-mix-3.html

  OdpowiedzUsuń
 48. Już masz 3 suby więcej, do jutra dobijesz 50 spokojnie ;) Dzięki za bazę :D

  OdpowiedzUsuń
 49. Zrobiony jest na YT i w uzupełnieniu tematu powyżej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiem, ale jest b. dobry i w osobnym temacie od obozów. :D Ja bym to wrzucił osobno od połowy + materiał Hutmena i Zielarza. :) Spoko. Mam komunikata: dostałem maila-pewniaka od Mariana Kowalskiego - Kwiecień będzie miał ciepło. Jutro wrzucę tu linka albo dwa. ;D

   Usuń
  2. Jest nadzieja... tylko żeby to było pewne... dość kłamstw...

   Usuń
  3. @Anonimowy
   Ja nie kwiecień, nie ściemniam. Powiem tak, na dzień dzisieszy: zarówno sekciarz Chojecki (podkurwiony Zagórskim), jak i Marian znają już wszystkie trzy filmy Galla. Dostałem maile od PijaRówki IPP, Korneli i Mariana Kowalskiego z potwierdzeniem tego stanu. Jest jeden problem i potwierdzi to Julius Caesar, z którym niemal codziennie wkręcamy ludziom kurewstwa Kwietnia na live czacie IPP, że oni skupiają się jednak na dużej geopolityce, a lokalnie na Ścianie Wschodniej. Niestety, skrajny nacjonalizm tak ma, że widzi tylko to, co w najbliższym otoczeniu, reszta to spekulacje (vide. Mein Kampf). Natomiast dzisiaj dostałem potwierdzenie o Kornelii, że wiedzą już o tym i w najbliższym czasie skomentują. Oraz, że "Narodowcy RP subskrybują kanał Pana Kwietnia".

   To działanie trochę bardziej skomplikowane, niż wrzucenie kilku szyder na YT, ale JEŚLI wypali, to nawet 2 minuty śmiechów / nakurwiania w DK na IPP czy innych pejsbukach narodowych, to więcej niż kilkanaście szyder z naszych antykwietniów. Taka prawda. Typy mają wyłów i sa rozpoznawalni - pierdolenie o eksploracji czegokolwiek czy taki Kwiecień są w PL w chuj nieznani i niszowi. Dam znać, jak wychodzą podchody, ale jest już dużo lepiej.

   Usuń
  4. Eksplory, paranormale, x-fajlsy i urbanexy, szpakowskie i inne zagórszczaki dryfują na złotych pociągach i Republikach, bo normalnie społeczeństwo niema o nich pojęcia - BAM i odczarowanie magii. To cos jak z mojej półki, kto grał w Dungeons & Dragons z 1974 roku albo Arduin z 1977 roku (najlepsze wersje)? Albo Little Wars Mistrza H. G. Wellsa? I co taki np. Duda czy Kowalski ma do powiedzenia o tamtym D&D, pulpowych hybrydach, Emilcinie czy Kwietniu? NIC. Bo to jest, kurwa, w chuj nieważna nisza czegokolwiek w codziennym życiu, a nie centrum wszechświata Riese. Japrdl.

   A mniej ironicznie: czynnie działamy - na razie w 3 osoby. Jak się uda... ;D

   Usuń
 50. Panowie zamieszczając filmy na YT w tytule wpisujcie dariusz kwiecien , wtedy ludzie szukający jego pierdół znajdą również Wasze filmy . Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sluszna uwaga, wtedy youtube wymiesza jego bzdury z demaskacjami jego bzdur i bedzie w “recommended for you” jak beda przegladali youtube.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Wymieszał, ale za mało dla tego faktycznie trzeba pisać w tytułach dariusz kwiecień, a tagach między innymi takie hasła:
   dariusz kwiecień
   tomasz sidor
   Głuszyca
   Riese
   Walim
   Rzeczka
   rise inna rzeczywistość
   kłamstwa riese

   i wiele innych pasujących do aktualnej treści materiału oryginalnego kwietnia.
   Ja mam tak otagowane wszystkie filmy, a wy jak nie macie to możecie wyedytować informacje o filmie i je dodać.
   Niestety tagów nie da się skopiować i naraz wkleić. Trzeba pisać lub wklejać krótkie treści do 4-5 słów chyba.

   Usuń
 51. Abo wpiszcie w tytule riesie Kwiecień...

  OdpowiedzUsuń
 52. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz chłopie talent, uśmiałem się setnie " a flary z biedronki" są genialne. Tak krótko a w samo sedno :D.
   Nie trzeba oglądać tego jego pieprzenia bo wystarczy taki skrót jaki zrobiłeś :D, cały przekaz od kamienia jaki dostaje daryjusz kotletos :D.

   Usuń
 53. Oj grabi sobie ten osobnik coraz bardziej. Na te wszystkie fantasmagorie z wilkołakami i klątwami Himmlera, można by jeszcze spuścić zasłonę milczenia. Ot,zwykłe płody paranoika jakich nie brakuje. Ale te jego pomówienia, szkalowania i zakłamywania historii stają się już mocno denerwujące. Ja wiem że na kłamstwie daleko się nie zawędruje, dlatego i tak coraz więcej ludzi dziękuje mu za uwagę. I nie ma w tym fakcie nic dziwnego. Jedynie ci gówniarze wychowani na "cywilizacji obrazkowej", dla których wysiłek intelektualny jest czynnością trudniejszą niż każda inna forma zaistnienia, będzie ślepo wierzyć w jego fantasmagorie. Tacy nie zweryfikują informacji, nie sięgną do zródeł, a będą powielać rozgłaszane przez niego bzdury. Jak chociażby te "rewelacje" o kamiennych kręgach w Sudetach. Tak się składa że interesuje się tymi górami,łażę po nich i widziałem już takie kręgi w Masywie Ślęży, Izerach, Górach Złotych czy Bystrzyckich i niejednokrotnie są to po prostu pozostałości po dawnym osadnictwie na tych ziemiach. Wystarczy trochę zainteresować się tym problemem, bowiem odpowiednie źródła są dostępne niemalże od ręki. Oczywiście jest też masa niejasności, zagadek i tajemnic z tym związanych, i dlatego ten manipulator bazuje na tym, wymyślając swoje, coraz to bardziej pojechane wersje historii. Tak już niestety będzie, bo dla wielu leni słowo wypowiedziane przez jakiegoś cudaka będzie mieć większy przekaz, niż odpowiednia książka lub dokument. I to jest znak czasów niestety.
  Tak czy inaczej dobrze że są ludzie, którzy tak jak Ty czy Prosty Hutmen starają się na bieżąco monitorować poczynania tego szkodnika.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze to wszystko ująłeś.
   Cudak bazuje na tychże niejasnościach i tajemnicach sprawiając wrażenie znawcy tematu.
   Jest wiele miejsc bardziej wartych pokazania i przybliżenia w oparciu o prawdziwe historie niż to co kiedykolwiek pokazał cudak.
   Jak choćby ta historia z dzisiaj:

   Dariusz Kwiecień urlop Drzewa czarownic VS Polskie Salem opis pod filmem

   https://www.youtube.com/watch?v=rSxErMcKGO4

   To tylko przykład jeden z setek, których cudak nigdy nie pokaże. Przykład wymagający zapoznania się, zagłębienia w temat, zapamiętania i przekazania. A z tym cudak jest na bakier.
   Brak pamięci do zapamiętywania faktów skłania cudaka do wymyślania własnych-tak jest prościej.
   Medart czuję się zaszczycony Twoim wpisem tutaj. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Nie ma sprawy :)
   Będę tu zaglądał, by być na bieżąco z pracami na rzecz udowadniania, iż hochsztaplerów i internetowych klaunów nie można brać serio.

   P.S. Dzięki za link i zapraszam też w wolnych chwilach do siebie.

   Usuń
  3. @Medart
   Gdyby jeszcze dziś żyli amerykańscy pisarze pulpowi z lat 30-40, to wytoczyliby Kwietniowi proces o plagiat motywów, tematów i całych historii o UFO-naziolach, hybrydach, Pustej Ziemi, wilkołakach i innych. Sorry, Kwiecień, ale to już było (prawie sto lat temu) i lepiej opowiedziane :)

   Usuń
 54. Wpis paranoika co sobie mundur z demobilu kupił na Allegro

  wtorek, 30 sierpnia 2016
  Depopulacja kolejny krok ...
  Mój syn i podobni jemu młodzi ludzie niedługo oddadzą życie za wolną Polskę na pustyniach Syrii i innych chorych wojnach w które nas pakuje "nasz rzond" żenada . Być może że za wolną Ukrainę gdy ruszy Ukraińska ofensywa na Donbas i Krym .Teraz bardzo żałuje że tak wychowałem syna , Ojczyzna przede wszystkim, miłość do Historii i Narodu . Teraz jako żołnierz co rano słucha apelu smoleńskiego i jego kolegą z kompanii jest żołnierz z wermachtu , Polak -niemiec dwa bratanki .Myśle ze powinienem go pozostawić samemu sobie , aby został takim kosmopolitycznym produktem . Niestety ja mam rozterki , mimo iż wiele lat spędziłem w mundurze , a On za Orzełka , którego nosi na szyi , odda życie nie ważne gdzie . I gdzie w tym momencie będą rządzący i internetowe kreatury ... A depopulacja zbliża się wielkimi krokami -Antoni wzywa do broni - Wielkie Otwarcie Wrót tuż tuż ..
  Autor: Darek o 09:25 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien z kompani foki-rozkroki.
   Kilkanascie lat na bani w mundurze z demobilu, napierdalanie kamieni w Lodzi, potem zrzucanie wegla w Sobotce, teraz lazenie po krzaczorach i lapanie kleszczy.
   Psychozy lysy dostaje od tego TVNu i sluchania Petru.
   :)

   Usuń
  2. kwiecień nawalony to otwarcie wrót jutro wytrzeźwieje tu coś na wesoło :)

   http://dziennikbulwarowy.pl/106/szaleniec-walczyl-ze-zjawami.html?u=1:53:R8WCdXN6eWNh:79:Sw==

   Usuń
  3. Nie przy jedzeniu! Prawie rzygnąłem ;P

   Usuń
  4. Ja nie mogę z bełkotu czerwonopapego zachlanego postubeka. To w kanadzie na misji maja apele smoleńskie czubku głuszycki? Eheheheheheheheh

   Usuń
 55. Nie to żebym był jakimś obrońcą "uciśnionego" Kwietnia, ale akurat miejsce z jego filmu się zgadza, chociaż starsze niż Stonehenge nie jest:
  https://www.facebook.com/barcininnymokiem/photos/?tab=album&album_id=577097162321662

  "Kurhan", grobowiec korytarzowy zbudowany z kamiennych głazów. Odkryto tam liczne szczątki ludzkie i zwierzęce, wyroby bursztynowe i ceramiczne. Z okresu neolitycznego, kamienia " gładzonego", sprzed ok. 4,5 - 5 tys. lat. Znajdują się w nim 4 owalne komory grobowe utworzone z głazów, otoczone 2-3 kręgami kamiennymi. Okres ich powstania zbiega się z inną sławną budowlą megalityczną z okresu neolitu, mianowicie Stonehenge.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już napisałem sprostowanie na YT w opisie pod filmem i w napisach na samym materiale.
   I zaraz je nawet zmienię by je uściślić.
   Źle szukałem zbyt pobieżnie.
   Wpisując Kierzków-megality nawet trafiłem na stronę o tym miejscu tylko brak zdjęć zmylił moją uwagę i Nie doczytałem do miejsca gdzie jest nazwa Kierzków:

   http://www.kamienne.org.pl/index.php/przewodnik/14-przewodnik/132-wojewodztwo-kujawsko-pomorskie.html

   Na tę stronę na FB nie trafiłem wcześniej. Gdybym trafił inna była by w tej kwestii narracja.
   Nie zmienia to postaci rzeczy, że cała reszta o jakiej Głuszycki debil mówił to urojona schizofrenia jak energia i przekaz bijący z tych kamieni dający mu wiedzą telepatycznie.

   Usuń
  2. Bo ja nie ma obrazków to sie nie liczy. "Ino" piana nic myślenia. Gardzi tobą wielu. Teraz dałeś popisem swojego jadu następny powód. Nie potrafisz myśleć tylko ujadać. Jesteś durniem i fajnie , że znów to udowodniłeś.

   Usuń
  3. do
   Anonimowywtorek, 30 sierpnia 2016 19:34:00 CEST

   Tak, tak kwietniowa skurwiała spierdolino hahaha w jednej rzeczy się pomyliłem, a właściwie nie doczytałem i już niby udowodniłem, że jestem durniem hahaha
   A te setki skurwielst, pomyłek, przeinaczeń, wymysłów itd kwietnia to nie jest dowód na durnotę tak?
   Ty nędzny parchu haha możesz se poszczekać bo cię krew zalewa, że twój pierdolony idolek tonie i krwawi.
   A gardzą mną takie śmiecie jak ty komunistyczny- żydokomunistyczny pomiocie. Większość gdyby co takim jak ty rozwali łeb jak przyjdzie co do czego.

   Usuń
  4. Gall wpuszczaj czasem spieroliny kwietniowe, których matki nie kochały - japrdlę będzie beka :D

   Usuń
  5. A dla GUCIA MROKA W CHUJ SROKA, bo to tylko on się o "ino" przypierdalał. CWELU, czerwona kurwo, której nawet twój zjebany na ryju fioletołak nie chce ruchać w odbyt, bo jebie stęchlizną dowierającą. "INO", UBecki palancie, jest staropolskim regionalizmem, ale jako że ty, GUCIO KURWO MROK nie obejmujesz podstawy polszczyzny, to po chuj ja tu piszę o regionalizmach. Inaczej. JESTEŚ, BYŁEŚ I BĘDZIESZ - jak semicki jahwe - zjebem #2 po pizdoszczynie. Czyli odrzuconym lachociągiem, synem kozojebcy z Bliskiego Wschodu. Antypolaku i sprzedajna kurwo. LEĆ kurwo i mu to przekaż, debilu i analfabeto.

   Usuń
  6. O kura... ja to napisałem? xD Melanż był ok, mało pamiętam, ale... to? Tzn. merytorycznie ok, ale formalnie... WTF? xD

   Usuń
  7. W sensie, GUCIO MROK, za mało ci zoofilu pocisnąłem, ino piwerka za mało z sę wziąłem. CHWDK.

   Usuń
 56. Okręg Warszawa
  RSS
  Biuro Zarządu Okręgowego PiS okręgu nr 19–20 Warszawa
  ul. Koszykowa 10
  00-564 Warszawa
  tel.: 22 6225452
  faks: 22 6213718
  warszawa@pis.org.pl

  Biura Poselskie
  Biuro Poselskie Posła Jarosława Kaczyńskiego
  Al. Jerozolimskie 125/127
  02-017 Warszawa
  tel.: 22 6229155
  faks: 22 6229155
  Biuro Poselskie Posła Jana Szyszki
  ul. Kołłątaja 1
  05-400 Otwock
  Biuro Poselskie Posła Mariusza Błaszczaka
  ul. Koszykowa 10
  00-564 Warszawa
  tel.: 22 6211271
  faks: 22 6211271
  Filialne Biuro Poselskie Posła Adama Kwiatkowskiego
  ul. Koszykowa 10
  00-564 Warszawa
  tel.: 22 6225452
  Biuro Poselskie Posła Artura Górskiego
  ul. Puławska 130
  02-715 Warszawa
  tel.: 22 6461106
  faks: 22 6460732
  Biuro Poselskie Posła Mariusza Kamińskiego
  ul. Koszykowa 10
  00-564 Warszawa
  tel.: 22 6291733
  faks: 22 6291733
  Biuro Poselskie Posła Adama Kwiatkowskiego
  al. Waszyngtona 30/36
  03-910 Warszawa
  tel.: 22 8701286
  Adam.Kwiatkowski@Sejm.pl
  Biuro Poselskie Poseł Małgorzaty Gosiewskiej
  ul. Żelazna 75
  00-871 Warszawa

  http://old.pis.org.pl/unit.php?o=regiony&id=20&p=kontakt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. UINF przypomnij mi jutro o tym by napisać mam sporo dziś na głowie bym nie zapomniał ok?

   Usuń
  2. miałem przypomnieć

   http://old.pis.org.pl/unit.php?o=regiony&id=20&p=kontakt

   Usuń
 57. A u konigówna nadal bida, łapią się cwele czego popadnie, żal i bół. A kwietniowa spierdolina to chyba idzie na prowokację bo sobie roi że zima w kiciu to całkiem miła perspektywa. Tam mu koledzy wyeksplorują solidnie sztolnię, bedzie micha za hajs pracujących przeciwieństw głuszyckiego darmozjada. Kombinuj darus kombinuj bo idą chude czasy dla spierdolin twego pokroju.

  OdpowiedzUsuń
 58. Daro jak był mały spadł z dywanu na podłogę

  OdpowiedzUsuń
 59. Tak wygląda szpital psychiatryczny w Rosji aż żal tych chorych, u nas mają sto razy lepiej przykładu nie trzeba szukać daleko kwiecień kica na wolności zamiast siedzieć na oddziale zamkniętym

  https://www.youtube.com/watch?v=Kv7e-5ii-Ew

  OdpowiedzUsuń
 60. http://moje-riese.blogspot.com kolejne 2 wpisy tkacza po urlopie, czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do wyrażanego światopoglądu autora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idę podpatrzeć, Potem znów na bibę i wracam z gorącym komentarzem ;D

   Usuń
 61. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Dobre. Wszystkie Twoje i innych filmy dodaję do naszej play listy i do działu internauci vs kwiecień

   Usuń
 62. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, ja mam,ale fioletowo nosa i czerwonego dookoła nie widzę ;) yyym, yyy

   Usuń
  2. Nie. Uważaj, to nie Obituary:
   "O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
   Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
   Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
   Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów. "

   Usuń
 63. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 64. Nowy temat pt:
  Wakacyjna miłość Dariusz Kwiecień i Tomek Daroń+ 4 pancernych

  OdpowiedzUsuń
 65. Dziś planowe loty Rosyjskie nad Polską, kwiecień chowaj się z nieoficjalnych informacji szukają ciebie z rozkazu Putina chcą poznać tajemnicę gdzie ukryto złoty pociąg :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Tomek hahaha myslalem ze jebne,zajebista robota,piekne rozpracowanie na czynniki pierwsze.. Jpdle nie wierze w to co slysze..fryzjer brawo! Do teraz brzuch mnie boli..

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.