wtorek, 9 sierpnia 2016

Paranoik zdemaskowany przez Pitera z Czech. Kłamstwa, konfabulacje, wymysły historyczne, POSIADACZ CZARNEGO PASA DOSTAŁ NIBY W MORDĘ, skurwiałe oszczerstwa, pomówienia o nasłanie bandytów I KUPA DEBILIZMÓW.


 Kolejna kamienna osada -Riese - Dariusz Kwiecień 01.08. 2016 dowody na zmyślone mity i kłamstwa
Link do tego materiału na naszym YT: https://www.youtube.com/watch?v=CxAuweL3cXE
Link do źródłowego materiału: https://www.youtube.com/watch?v=UFWmx-LR08U

Pełnometrażowy film punktujący wszystkie kłamstwa kwietnia dotyczące kamieni na polach I w lasach.
Dowiecie się z niego jak kwiecień lawiruje w swych domysłach zaprzeczając samemu sobie, jak dorabia do różnych miejsc nieprawdziwe historie i legendy nigdzie ni potwierdzone, ani przez nikogo, jak Piter z Czech wkopuje kwietnia zdradzając jego tworzenie mitów i legend do, których nie bardzo chce przykładać ręki, jak Jezus ma zamiast skóry łuskę rybią, jak kwiecień stał się posiadaczem czarnego pasa, co nie uchroniło go przed rzekomym pobiciem przez ludzi wysłanych przez Tomasza Sidora i jak Głuszyckie męty stanęły w obronie kwietnia po tym rzekomym pobiciu.
Poza tym znów dowiecie się, że gzy to owady z rodzaju muchówek, które w nomenklaturze Głuszyckiej zwane są latającymi kleszczami!
Jednym słowem uczta dla rozsądnych, a gorzka strawa dla zapatrzonych w kwietnia.

Dariusz Kwiecień posiadacz czarnego pasa, którego obroniły męty z Głuszycy+oszczerstwa i kłamstwa

Materiał na naszym kanale w YT https://www.youtube.com/watch?v=r2lb_arQmbU


Z materiału dowiecie się jak kwiecień płodzi o sobie samym mity wielkiego wojownika z czarnym pasem, oraz jak szkaluje i pomawia oskarżając o napuszczenie na niego ludzi, którzy jakoby go pobili i o tym jak Głuszyckie męty wzięły na napastnikach odwet w obronie naszego wielkiego karateki.


Dariusz Kwiecień OSTATECZNA DEMASKACJA TWORZENIA MITÓW
Materiał na naszym kanale w YT: https://www.youtube.com/watch?v=2HV2R9b2W3M


Streszczenie wypowiedzi z filmu:
Zwróćcie uwagę jak kwiecień usilnie nakłania tego Pitera by powiedział coś od siebie na temat tych kamieni gdy tymczasem Piter mocno zakłopotany duka po dwa trzy słowa i nie wie co powiedzieć. Ostatecznie kwituje to stwierdzeniem „chyba to nie będę z pola, myszle tak” przy udziale niezbyt rozgarniętego śmiechu i rozbawienia z jednoczesnym wyraźnym zakłopotaniem. Następnie kwiecień mówi do niego by mówił dalej, bo wszyscy czekają na to, co powiesz, żeby nie wyszło na, że znowu Czeski film wyszedł, domagając, się jednak od Pitera dopowiedzenia czegoś więcej, na co Piter zdołał już tylko powiedzieć „ żeby nowum legendu zrobił?”
Kwiecień skonsternowany i zakłopotany po takim obrocie sprawy szybko zaczyna na nowo swoją bajkologię po tych słowach Pitera i z równym zakłopotaniem błyskawicznie tuszowanym mówi, to znaczy nie legendę, przechodząc po raz kolejny do omawiania układu tych kamieni dryfując w stronę swych poprzednich domniemywań - wymysłów.
A przy okazji mówiąc do Pitera o Czeskim filmie obraził go wykazując ironiczny i pobłażliwy stosunek do Czechów.
Mamy dowód, że wszystko co mówi kwiecień to mity i legendy tworzone dla zabłyśnięcia w Internecie i pozyskania naiwnych w celu zwabienia ich na swoje prelekcje i organizowane imprez za pieniądze.
Wygląda to tak, że kwiecień znajduje ludzi licząc na to, że pod jego wrażeniem i wpływem oraz perspektywą zarobku na mitach i legendach włączą się do tworzenia własnych mitów i legend lub będą bezkrytycznie potwierdzać jego wymysły.
Tutaj Piter wykazał się rozsądkiem, a może tylko brakiem oczekiwanej przez kwietnia wyobraźni i nie dał się podpuścić i z uśmieszkiem na twarzy zapytał, że co ma tworzyć kolejny mit? Tym samym zdradził co myśli o wszystkim co mówi kwiecień. Prawdopodobnie ich znajomość nie jest na tyle długotrwała by Piter do końca zaakceptował sztuczne tworzenie mitów i legend, a kwiecień nie zdążył go jeszcze urobić by włączył się w te jego tworzenie mitów i legend z pełnym przekonaniem i zaangażowaniem, dla tego Piter tak zareagował gdy kwiecień tak usilnie podpuszczał go by coś powiedział o tych zwałach kamieni.
Widzicie teraz na czym polega mechanizm, którym posługuje się kwiecień. Znajduje kogoś i z początku robi dobre wrażenie zaciekawiając umiarkowanymi opowieściami i ciągając go po różnych miejscach. W miarę upływu czasu gdy jego przyjaźń z kimś się pogłębia i utrwala, kwiecień zaczyna wciągać taką osobę w niepisaną umowę, że obaj będą tworzyli mity i legendy, co obu się opłaci, lub ta osoba będzie kwietniowi tylko w tym pomagać czując w tym interes i zysk jaki kwiecień przed kimś rozpościera poprzez na przykład udostępnianie mu swego ośrodka do organizowania płatnych spotkań, organizowania tych spotkań jako organizator, albo choćby wydaniem mu przewodnika, płyty CD czy jak ostatnio udostępnienie mu koni w celu sprowadzenia sobie większej ilości klientów. Myślę, że właśnie takimi intencjami wielu ludzi się kieruje wokół, których kwiecień się kręci.
Po reakcji Pitera widać, że nie załapał tych farmazonów z należytą i oczekiwaną przez kwietnia powagą, co wprawiło kwietnia w zakłopotanie i konsternację, przez co kwiecień szybko zmienił temat. W chwilę potem Piter konstatując, że wrobił kwietnia nie chcąc kontynuować bajkologii kwietnia i tworzyć kolejnego mitu , dodał pośpiesznie, że faktycznie tych kamieni nie mogli tak ułożyć rolnicy.
Niemniej to już nie zmienia całej sytuacji, w której ewidentnie widać, że kwiecień podpuszczał Pitera licząc, że ten doda coś od siebie na potwierdzenie jego wymysłów. Nie udało się, bo tak jak wcześniej powiedziałem, albo Piter zmitygował się nie chcąc się ośmieszać tworzeniem kolejnego niepotwierdzonego mitu lub zabrakło mu zwyczajnie do tego wyobraźni.
Nie wykluczonym jest jednak, że może nawet w tej właśnie chwili gdy kwiecień go tak usilnie namawiał i podpuszczał by coś od siebie powiedział przed kamerą o tych kamieniach, Piter zwyczajnie uświadomił sobie, że jest wkręcany w tworzenie mitów i nie chciał w tym uczestniczyć bo mu się zrobiło głupio.
Ale to się okaże co Piter pomyślał w przyszłości. Bo jeśli przejrzał na oczy i uświadomił sobie, że kwiecień go wkręca w tę swoją oszukańczą działalność to powinien się od kwietnia odciąć.
Jeśli tak się nie stanie to będzie to oznaczało tylko to, że dał się kwietniowi namówić w działalność tworzenia mitów i legend na potrzeby zabłyśnięcia na Internecie i wabienia ludzi na płatne spotkania. Czas to pokaże jak będzie.
Niemniej te słowa, w których Piter zapytał czy ma stworzyć nowy mit świadczą dobitnie, że właściwie odebrał intencje kwietnia, że tak ma właśnie coś powiedzieć by, albo potwierdzić mity kwietnia, albo samemu stworzyć nowy.
Kwiecień przeliczył się i wyszedł na oszusta i mitomana w oczach Pitera i chyba tym razem nas-was wszystkich.
Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że kwiecień to oszust i podpuszczacz wyszukujący, albo idiotów mających mu pomagać ślepo wierzących w jego pseudo wiedzę i informacje, albo oszustów takich samych jak on węszących zysk w tej jego mitologii tworzonej na potrzeby komercyjnych zysków i internetowej wątpliwej jak widzimy sławy.I tym pięknym akcętem udowodniłem, że kwiecień wkopał się, że tworzy mity i legendy.
Myślę, jak zostało powiedziane na filmie, że wobec takiego argumentu nawet kompletne tępaki i debile, zakochani i zapatrzeni w kwietnia nie będą mieli argumentu tłumaczącego co powiedział Piter.
Dostaliście do ręki DOWÓD, że kwiecień tworzy mity, więc jak teraz się czujecie pelikany od wilkołaków?


O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać?

95 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to już mówiłem tygodnie-miesiące temu przy podobnej okazji. Kwiecień to matoł nie mający kompletnie pojęcia, że na przestrzeni ostatnich wieków ludzie naznosili te kamienie właśnie by oczyścić pola pod szkółki leśne, pola uprawne lub dla zabezpieczenia obwałów ziemi na ich niewielkie gospodarstwa poniżej po, których dziś już może nie ma śladu.

   Usuń
 2. ale pojechałeś - kolejny stek bzdur

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to teraz sam widzisz ile bzdur wypowiada w jednej minucie lub godzinie. Ludzie tego nie łapią dla tego im to pokazuję.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po grubości drzew można m/w oszacować wiek tego lasu.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. O tych murkach pisali Niemieccy autochtoni, są to kamienie zbierane z obszarów uprawnych. Są to też jednocześnie miedze pomiędzy własnościami gruntowymi, stanowiły też zaporę przed najeźdźcami, nie dało się na szagę przejechać wozami.

   Yrmasil to drzewo życia w wierzeniach skandynawskich przejęte przez German, na krzyżu nie ma żadnego Yrmasila, jak zwykle bredzi od rzeczy. Coś gdzieś usłyszał i pierdoli trzy po trzy. O reszcie bredni nie ma co rozprawiać.

   A pasów czarnych ten czubek ma więcej, bo z tego co pieprzy to jego kolejny czarny pas i kolejny czerwony berecik. To powalony mitoman i opowiadacz wymysłów, w Głuszycy z tego jest znany. To genetyczne schorzenie.

   Usuń
 5. Czerwona twarz po alkoholu
  http://www.dobrystan.pl/artykuly/czerwona-twarz-po-alkoholu

  OdpowiedzUsuń
 6. O kurwasz ile materiału :D Dobre, jak zwykle - a ta nowa realizacja dźwieku jest w pytę. Sparafrazuję DK: "okropne brednie, brednie i same brednie". Jezus z łuskami zamiast żeber i akcja z menelami rządzą ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tomku, a nie lepiej byłoby te filmy i notki wrzucać co dwa dni? Więcej wyświetleń będzie, komentarze na dany temat w jednym miejscu. Z doświadczenia wiem, że przyzwyczajanie widzów / czytelników do stałego rytmu daje lepsze efekty, niż 2-3 posty / filmy na raz i kolejne w losowym odstępie czasu.

  Super stuff!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno tak Ojcze Kanoniku tylko wiesz ja je robie gdy mam czas i wenę. Nie zawsze mi się zwyczajnie chce. Ostatnie długie zaległości musiałem nadrobić stąd taki nawał nowych materiałów, a czekają jeszcze dwa-trzy nowe do pokrojenia, ale właśnie dla tego ich nie robię by dać czas wszystkim na ogarnięcie tych najnowszych mimo, że mam jakoś dziwną ochotę i chęć ostatnio na rozprawianie się z tym bęcwałem.
   Może to za sprawą wielu komentarzy w stylu: Dobra robota panie Tomku!
   Zauważyłem, że zaczynam się quźwa od tego uzależniać i odczuwać głód pochlebstw i poklepywań po ramieniu:)
   I BARDZO MI SIĘ TO ZACZYNA PODOBAĆ :)))
   Fajowo jest codziennie przeczytać porcję takich komentarzy. Dziś przez to nawet zapomniałem o śniadaniu i dopiero godzinę temu sobie przypomniałem, że nic od rana nie jadłem bo tak mnie te komy doładowały, że innej strawy nawet nie potrzebowałem :)
   Teraz zaczynam rozumieć kwietnia skąd u niego taka płodność w tych wymysłach. Jak mu tak pokadzą dobra robota panie darku to nie dziwota, że obywa się normalnym żarciem i czasem wtrząśnie parę żmij lub kota po drodze na szlaku upieczonych nad ogniskiem.
   Ja się obawiam co ja zrobię biedny jak kwiecień zaprzestanie dawać nowe odcinki?! Będę musiał sięgać wtedy do jego archiwów i tam szukać materiałów do wzbudzania u moich setek tysięcy fanów pochwał niezbędnych do ładowania akumulatorów :)

   Usuń
  2. To wtedy będzie już czas najwyższy na wskrzeszenie ponowne ufo-relacje. Wiem uparłem się ale prawdę mówiąc kuźwa nie zdążyłem go przeczytać w całości a tu lipa.;-)

   Usuń
  3. Będzie na nowo taka okazja. UFO relacje pomału zaczyna być wreszcie porządkowane i niebawem się pojawi prawie w niezmienionej formie.

   Usuń
 8. Jak knurołak skończy i się podda to nastanie Dzień Wielkiej Smuty :/ Bez idiotyzmów kwietniowych ludzie będą jacyś normalniejsi, mądrzejsi, zaczną poznawać faktyczną historię, ale świat stanie się szary i przewidywalny... ale przynajmniej będziesz się odżywiał normalnie :D :D

  Nie no, spierdolina musi być. Co do publikowania - ok, rób jak tam uważasz za słuszne. Materiał z YT znacznie się poprawił. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pacjenci wroca do swoich izolatek, rozpoczana terapie i czesc z nich wyzdrowieje nie ogladajac swirowki w internecine na okroglo. Spierdoxy internetowe w koncu zaczna poznawac prawdziwa historie i rusza sie aby posluchac prawdziwych przewodnikow a nie zeswirowanego narkomana.
   Kalecy zajma sie rehabilitacja i zdobywaniem nowoczesnych protez zamiast marnowac zycie w internecine podniecajac sie czyjims zyciem-tak, to o ciebie wiem ze to czytasz-rusz ta dupe i pozbieraj sie zamiast marnowac czas i zycie na internetowaego czubka ktory uzywa cie do wzbudzania litosci i zarabiania na tym pieniedzy, gdyby czas poswiecony na swira spedzilas pracujac na protezy...to bys kurwa chodzila.

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano - i w efekcie zauważcie ilu "nawróconych uświadomionych" pojawia się w ostatnim półroczu.

   Usuń
 10. Coś do kwietnioczopka https://www.facebook.com/210342459368168/photos/a.210411822694565.1073741827.210342459368168/210411826027898/?type=3&theater

  OdpowiedzUsuń
 11. https://www.youtube.com/watch?v=HEAQp6lBBrU

  Następne brednie, jakaś niewidoczna grupa z super sprzętem, jakaś niewidoczna sztolnia i jakiś niewidoczny szyb.

  Oczywiście Pełcznica i znane miejsce przy podejściu na Stary Książ , miliny ludzi tamtędy co rok łazi :-). Stary kamienny mostek nad zapuszczoną po wojnie trasą z zamku Książ na palmiarnie po prawym brzegu, oraz stary orczyk zaśmieconej rzece.

  Jakiś przypadkowo spotkany na starym Ksiązu koleś z kartami, który niby jest w debila urojonej grupie.

  Przejazd autem po krzakach i następne pierdolenie o szopenie o jakimś Czechu i vaculikowej której nikt na oczy przez trzy lata jego pierdolenia nie widział. Tajemnice z dupy wzięte skrzynki trupy i szron w lecie :-).

  Ciekawostką kretynie jest to że kolumna szła przez Mieroszów do Trutnowa, a o 20 tyś jeńcach debilu i nieuku Głuszycki menelu, 75 lat wciąż w kółko powtarza pisarz obozowy GrossRosen Mieczysław Mołdawa.

  Tak że jak dzisiaj jebłeś znów bez spadochronu na dekiel do Nyski na pełnym ciągu to nie dziwota że o tym dopiero gdzieś posłyszałeś. Otwórz obojętnie jaką książkę o Riese i tam to będzie pisać matole.

  Pozdrawiam Obamę , alę roszko, brodkę i szpic bródkę, pozdrawiam też Marka , Franka i bolka oraz lolka. Pozdrowienia dla koziołka matołka pampaliniego czerwonopapego prosto z Gór Sowich.
  Pozdrawiam też Al Capone i Howera z USA. :-) oraz gubernatora Florydy :-) dopiero co do mnie dzwonili , wprawdzie ja tam po angielsku ani meeee ani beeee ale zawsze mogę OK powiedzieć :-), tym samym mogę za tłumacza robić :-).

  OdpowiedzUsuń
 12. https://www.youtube.com/watch?v=HEAQp6lBBrU

  Pozwoliliśmy sobie na mały rekonesans ?, z zajebistym sprzętem :-). Czyli kto ? pampalini i jego 666 alter ego :-). Głuszycki pajacu to nie jest tak was mało, 666 SS-manów i jeden pacjent psychiatryka to cała armia :-).

  OdpowiedzUsuń
 13. Dariusz TECZOWY PAS Kwiecien !!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Wracając do kolejowych bredni kwietnia. Może by tak ten ogrodzony teren z ambonką obadać przy pomocy drona z kamerką? Byłaby kolejna fanga w czerwony ryj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Starczy kij z kamerka lub salut przez ten plot i szybki zwiad, albo spytac lokalsow.
   Jakis maly dornik tez moze byc ale wiekszego bym tam nie wypuszczal z uwagi na ta linie-nie ma co ryzykowac zwarcia na linii lub straty sprzetu bo jakis lysy idiota zrobil z ambony mysliwskiej budke SSmana z Tauronu a zdrowi ludzie maja jak jebniete wariaty malpowac przy plocie bo swir cos tam nazmyslal co mu do wiara nawpadalo. Kwiecien chodzi tam samemu i opowiada ze chodzi z ekipa, jak jest z nim jedna osoba to pierdoli ze jest cale stado, jak lazi samemu to gada ze z ekipo-zwykly pojeb umyslowy.
   Jak niedawno robilem piesza trase Rzeczka-Sierpnica-Kolce-Wyrebina-Bartnica-Sosnina-Swierki Dolne-Ludwikowice K.-Sowina-Dalkow-Sokolec to w kolku miejscach zapytalem o takiego lysego co wilkolakow tu szuka czy bardziej bezposrednio po nazwisku to wiekszosc nie wiedziala kto to a ci co wiedzieli to mieli beke z niego (glownie mlodsze osoby co bardziej uzywaja internetu) a jeden koles w Sierpnicy mil do niego bule i powiedzial ze mu najebie jak go spotka a taki dziadek w Batnicy pokazal tylko helikopter kolo glowy ze to swirus.
   W sumie szkoda ze wtedy nie nagralem zadnego z nich ale ani nie myslalem o nagrywaniu ludzi-robilem zdjecia przyrody i to mnie bardziej interesowalo a o czubka wypytalm z ciekawosci, bo tak sie puszyl jaki to on jest lokalny popularny i lubiany gwiazdor-nic z tych rzeczy.

   Usuń
 15. Zobaczcie kolejna komunistyczna świnia wypowiada się skandalicznie o żołnierzach wyklętych:

  Znany aktor o Żołnierzach Wyklętych: Powiedzmy sobie szczerze, że to byli bandyci

  http://wmeritum.pl/znany-aktor-o-zolnierzach-wykletych-powiedzmy-szczerze-ze-byli-bandyci/151137

  Mam nadzieję, że dożyję czasów w, których zdrajcy i szumowiny szargające pamięć Polskich bohaterów i patriotów będą stawiani pod ścianę i ROZSTRZELIWANI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale co ten pajac ma do gadki? Zagral idiote w tandetnym sitcomie komediowym, brylowal na salonach zydokomuny, Zyd z Lodzi o nazwisku Zelt.
   Czego sie spodziewac po takim?
   To skurwysynstwo komusze trzeba bylo wytepic w 1989 i uzanc komuchow za zbrodniarzy, rozliczyc okres Stalinowski-bo to wlasnie prez brak rozliczenia tych zbrodniarzy przypina sie latki bandytow tym, korzy z nimi walczyli.
   Nalezalo glosno powiedziec ze ktos zatrzelil zdrajce i kolaboranta a nie jak w komunistycznej narracji-listonosza czy milicjanta na sluzbie.
   Jakby za wielbienie skurwywynow typu Baumana byly kraty na kilka lat lub drakonskie grzywne a w opini publicznej zostalo jasno powiedziane ze to zbodniarz, to nikt by nie wychwalal tego skurwysynstwa.

   Usuń
 16. Tomek to nic nowego ze naszych żołnierzy uważa się za bandytów. A wynika to z niedouczenia, z ignorancji lub wrodzonej głupocie, co akurat w przypadku cele brytów nie, których jest oczywiste. Cała Europa tak naprawdę powinna być wdzięczna naszym AK-com, bo inaczej by po niemiecku nawijali takie jest moje zdanie nie musicie się z nim zgadzać. Wystarczy prześledzić jak poszczególne państwa się poddawały tylko Polska była solą w oku Nazistom ehe. Znawcą wybitnym nie jestem, ale mój dziadek był w AK i opowiadał jak to było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój dziadek też był w AK i był Powstańcem Warszawskim.

   Usuń
 17. Ale u koniejszczyny bida. Smętne lizanie się po jajach :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Szefie, kiedy materiał o kuniach pedofila i Franku z Jamajki? ;)

  A tu krótkie pierdolnięcie DE w medialną fiksację kwietniołaka: https://youtu.be/AWm869IJNlI

  OdpowiedzUsuń
 19. Moim skromnym zdaniem to kwiiiietnia za sam gwałt na historii powinno się rozstrzelać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozstrzelać a pod Biedronką na parkingu ściągnąć gatki i obić kablem dupsko :).

   https://www.youtube.com/watch?v=VJlwhJefh3k

   Tam nigdy w czasie wojny i przed wojną nie robiono mebli.

   W dole wsi, nad Rybną na bazie starego tartaku powstały duże zakłady drzewne. W okresie międzywojennym stały się największą w Europie fabryką drewnianych szpul dla przemysłu włókienniczego i fotochemicznego (szpulki do filmów). Jej wyroby eksportowano do wielu krajów europejskich, a nawet do Indii.

   Goering tam sobie mógł zamówić gięta szpulkę :-).

   . W drugiej połowie XX wieku, zakłady drzewne działały pod nazwą Dolnośląskich Zakładów Artykułów Technicznych „Nowar”. Zajmowały się produkcją m.in. drewnianych palet ładunkowych.

   meble to robiła ostatnio spółka Holenderska, tak że daryjusz kotletos pieprzy farmazony :-).

   A jak ktoś chce konkretów się dowiedzieć to zamiast słuchać pijaczka spod sklepu może sobie poczytać wydrukować i samemu sprawdzić jakie pierdoły ten farmazon opowiada :-)

   http://www.sztolnie-forum.pl/viewtopic.php?t=41

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 20. Zobaczcie jak kwiecień sam z siebie robi idiotę w czym pomaga mu jego wiara. Opis pod filmem iście na poziomie kloacznym, a koniec filmu na podobnym:

  Pan Wersalka- reaktywacja
  Opublikowany 09.08.2016
  Dariusz Kwiecień tym razem bez wersalki, ale przy użyciu wacika i proszku RWD rozpala ogień. Tomasz, materiał specjalnie dla Ciebie- tylko pamiętaj, żeby Ci czasu na wypróżnianie się nie zabrakło, bo to bardzo niezdrowe, a co my byśmy bez takiego błazna zrobili jak Ci zdrówko padnie???

  https://www.youtube.com/watch?v=8OJ4uiepiyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo idiota zawsze się śmieje z własnej głupoty.
   Kwiecień debilu sam z siebie robisz pośmiewisko i sam z siebie się śmiejesz downie z czerwonym ryjem.

   Usuń
  2. Ha ha, ale szopka. Ta laska totalnie pomiata tym blaznem, zero szacunku i beka z niego bo on sam robi z siebie skrajnego idiote.
   Do tego jeszcze te prymitywne odzywki Kwietnia z ktorych nikt poza nim samym sie nie smieje, generalnie zenujaca atmosfera a ten leszcz-przydupas Kwietnia z Riese Londyn to jeszcze wstawil da youtube.
   :D

   Usuń
  3. zobaczcie jak kwiiiecien chce udowodnić na każdym kroku jaki wielki z niego surwiwalowiec on pewnie goli się i obiera ziemniaki maczetą .

   Usuń
  4. https://www.youtube.com/watch?v=8OJ4uiepiyk

   Dowcip na poziomie głuszyckiego menela, włosy łonowe, rozpinanie rozporka, rozpalanie ognia damskimi podpaskami. Typowe dla bandy kretynów :-)

   Usuń
  5. Dowcipy z pod wygolonej cipy-sorry, ale taki poziom żartów kwiecień w tym materiale zademonstrował, a te "kobiety" pozakładały kaptury by ich nie rozpoznać. Takie są odważne przed kamerą.

   Usuń
  6. Kwiecień jak to jest wyzywałeś Tomka od spasionych knurów bo miał nadwagę nie wiem jak teraz a na tym filmie obok ciebie stoi spasiona świnia w turkusowej bluzie w kapturze z ciemnymi okularkami na spasionym ryju.
   Kwiecień nie przeszkadza ci taka nadwaga u kobiety? Może jej powiesz ty świnko? Pasowałoby do jej tuszy kwiecień. Czyja to panna twoja czy tego głupka z kamerą?

   Usuń
  7. Riese Londyn to konto założone 4 miechy temu. Jakiś zajeb pracujący na zmywaku, pod wrażeniem chujołaka poczuł nagle Polskość, ale wkrótce i tak wypierdala z Wysp po Brexicie i struga jebanego patriotę broniąc mieliznę kwietniową. Wypuścić takie pseudopolactwo w zachodnią dzicz to zaraz obory narobi. Nie ma czym się przejmować. Zaniedługo będzie zapierdalał na śmieciówce za 6/h i przejdzie mu ochota na wspieranie polskich krętaczy-skurwysynów w stylu Kotleta Którego Nie Ma. Bo takie chuje robią w chuja, na pasożyta, każdego uczciwego obywatela tego kraju.

   Usuń
  8. A do Hanysów - nie macie nic wspólnego z Wielkim Śląskiem. Austriacy, Węgrzy a na końcu Szkopy stworzyły wam "Górny Śląsk" - coś, co kiedyś było Małopolską. Śląsk jest od: Krosna Odrzańskiego po Opole - reszta administracyjnie wypierdalać, małopolskie RAŚ-ie jebane. Weźcie też antyśląskiego Kwietnia ze sobą - chuje parszywe.

   Usuń
  9. I śmy sie dowiedzieli, że kwiecień jak nie ma wersalki tudzież tampona nawet używanego rozpala ogień za pomocą własnych włosów łonowych. A żeby poczuć wiatr we włosach rozpina rozporek.
   Takie to było śmieszne, że nikt się nie zaśmiał...

   Usuń
  10. Jak śpiewał Steppenwolf: "I like smoke and lightning; Heavy metal thunder"

   Usuń
  11. Tak zastanawiam się po co kwiecień deptał ten chrust, tak w ogóle znowu zablysną rozpalal krzesiwem jak jakiś nub po za tym widac, że krzesiwo coś mało używane

   Usuń
  12. @Ojciec Kanonik Widze ze pozna godzina-nacpales sie lub napierdoliles i piszesz takie gowna ktorych powienienes sie wstydzic. Twoje urojenia o Wielkim Slasku brzmia jak Republika Slezanska Zagorskiego a te brednie o GS jako Malopolsce wolaja o pomste do nieba i twojego nauczyciela historii. Ludzie rozsadni mowia o tym ze Slask jest JEDEN, nie sztucznie podzielony na Dolny, Lubuskie, Opolskie czy GS ale widze ze tobie ta komunistyczno-nazistowska narracja sie podoba i lykasz ja. Co mieli Wegrzy do tworzenia GS? Buahahahaa. Cos o Czechach zapomniales synku. GS byl powszechnie uznawany jako kraina zanim powstala Austria, Wegry czy Niemcy czlowieku a to co napisales to plasuje ciebie wsrod “chuji parszywych”. Widze ze GOWNO WIESZ O SLASKU i latasz jak dzieciak poprzebierany w kurwa postacie fantastyczne z gier RPG po Slezy pierdolac ze jestes Slazakiem.
   Gdzie urodzili sie twoi trodzice i dziadkowie? W Stanislawowsdkiem czy Wolynskiem? Ukrainiec czy Szkop z ciebie co hajlowal jeszcze niedawno, albo Zyd przesiedlony?
   Kwiesie Autonomii zostaw madrzejszym od siebie, posiadajacym wiedze w temacie bo znow nie masz pojecia o czym piszesz.
   Nienawidze jak przyboledy wypowiadaja sie w tematach nie swojej ojczyzny, udaja autochtonow i jeszcze ich pouczaja.

   No i kwestia cywilizacyjna-coscie gnoje zrobili z DS? Wszystko poza Wrockiem rozpierdolone, rozkradzione, syf i myszy a wy wegetujecie w tym gnoju, na ruinach tego co zbudowali inni. Przyjdz na GS czu Opolszczyzne zobaczyc jak Slazacy gospodaruja, jak dbaja o SWOJE, brudny przesiedlencu.

   Usuń
  13. PANOWIE proszę w tym domu nie skaczcie sobie do gardeł nawet mając odmienne zdanie bo stawiacie mnie w niezręcznej sytuacji. Wymieniajcie zdania, ale bez zbytnich ataków.

   Usuń
  14. Ok, nie ma po co skakac sobie do gardel-jednak zaznaczam ze to nie ja zaczalem obrazac i to w zupelnie bezpodstawny, bezsensowny sposob w jakims nocnym amoku (obrazac z czapy 5mln ludzi nie majac podstaw to jest tupet)-strona jest aby cisc po przesiedlencu Kwietniu a nie szarpac sie miedzy soba.

   Usuń
  15. @Anonim
   Ok. Zagórszczaka i ich Republikę pierdolę, jak wiesz. Odwołuję się do granic Śląska sprzed renesansowych podziałów. I nie obrażam WSZYSTKICH górnoślązaków a tych z RAŚ. Dla mnie to takie kundle antypolskie jka DK.

   Pax

   Usuń
  16. Wrocław odbudowali Lwowiacy po za tym władza ludowa do lat 70 prawie nie inwestowała nic na DŚ cały czas wyciągała co się da z prostej przyczyny tzw. "Ziemie Odzyskane" były tylko dojną krową i nadal są co do RAŚ koń by się uśmiał tacy z nich Ślązacy nie obrażając sympatyków robionych w konia, i do tych co ujadają na przesiedleńców za Buga, Polaków na wschodnich terenach II RP było ok 30% jak nie mniej, na takim Wołyniu to ok 12% a jeszcze Żydzi też niewiele ok 20% na Wołyniu coś 10% nie zapominajmy, że UPA i OUN wyrznęła większość Polaków, Czechów, Ormian, Rosjan, Żydów i parę innych mniejszość swoich też zabijali ze względu na czystość rasową, aha kwiecień nie jest pochodzenia Żydowskiego, on jest tylko Ukraińcem, jego rodzinkę przesiedlono w czasie akcji "Wisła" bo Polacy ci co przeżyli tak sama reszta mniejszości sama zwiała z Ukrainy tam mordy nie ustały jak nastała sowiecka okupacja było gorzej jak za niemieckiej. Po za tym miłośnicy UPA i OUN mają zakłamywać Historię i wybielać zbrodnie zwalać na winę głównie na Polaków i oczerniać wszelkimi możliwym sposobami, już się posuwają do określeń, że Kraków i Warszawa to staro ukraińskie miasta ciekawe kiedy zaczną o Wrocławiu tak gadać

   Usuń
  17. ciekawe artykuły najgorzej, że sowieci nam na Śląsk przewieźli większość tych bandytów często mają pozmieniane nazwiska i mają jakąś rzeczywiście amnezję od znajomych byłych żołnierzy WiN, AK czy NSZ słyszałem podobne historie o rozpoznaniu ukrywających się bandytach z UPA i OUN często mieli dokumenty na zamordowane ofiary

   "Drugi przypadek zdarzył się w Opolu. Dwaj bracia rozpoznali na ulicy mordercę swojej rodziny. Poszli na milicję i powiadomili o zbrodniarzu. Okazało się, że on, pod zmienionym, polskim nazwiskiem pracuje w UB, więc nic nie wskórali. Wtedy sami wymierzyli mu sprawiedliwość. Zostali skazani na długoletnie więzienie. A ilu innych banderowców ukrywało się w Polsce! Zmieniali nazwiska i żyli tutaj, być może nadal żyją. I jak się ludzie nie mają bać, szczególnie przy znanej postawie polskich władz. Jedynie pozbycie się demonów strachu, wypowiedzenie całej prawdy, bezgranicznej i bolesnej, pozwoli jednostkom, grupom i całemu narodowi uwolnić się od tamtego koszmaru."

   http://dziennik.artystyczny-margines.pl/klamstwo-o-kresach-zabija-drugi-raz-stanislaw-srokowski/

   "Drugie zdjęcie, na którym widnieje godło Polski, orzeł biały, zbryzgane farbą i poszarpane, a na czoło wysuwa się czerwono-czarna flaga ukraińskich nazistów z czasów wojny oraz portret Stepana Bandery. Własnym oczom nie wierzę – chwyta się za głowę – Podchodzimy do ucznia, do którego ta szafka należy i pytam go, co to wszystko znaczy. A on hardo mi odpowiada: – Jak to co? To kawałek Ukrainy. Ja jestem Ukraińcem i trzymam tam narodowe skarby – tak mówi. – Te skarby? – dopytuję. – Banderę i czerwono-czarną flagę? – Tak – odpowiada bez wahania – to są nasze symbole. Symbole wolnej Ukrainy. Nienawidzę Polski. Polska okupowała Ukrainę. Moją stolicą jest Kijów, a nie Warszawa. – Ale przecież uczysz się w polskiej szkole, w Warszawie!? – z niedowierzaniem ciągnę."

   http://dziennik.artystyczny-margines.pl/hodujemy-weza-na-wlasnej-piersi/

   Usuń
  18. @Uinf
   co do RAŚ koń by się uśmiał tacy z nich Ślązacy nie obrażając sympatyków robionych w konia,

   I właśnie te spierdoliny gnoję gdzie się da. Każdy ma swojego Kwietnia - ja mam Zagórszczaka / Republikę Ślężańską i RAŚ. Pierdolone pseudopolactwo i volksdeutsche. Nie (górno)śląskość jako taką. Co do reszty Twoich komentarzy - 100% zgoda.

   Usuń
  19. Zresztą - nie róbmy chlewu Tomkowi. Anonim - sorry, jeśli poczułeś się urażony, powyżej masz moje wyjaśnienia, kto mnie wkurwia - troche zbyt uogólniłem - mea culpa. Sława.

   Usuń
 21. Nożownik ze Świebodzic może ukrywać się w Książańskim Parku Krajobrazowym. Podejrzewany o brutalne zabójstwo jest poszukiwany przez policję od dłuższego czasu.

  Grzegorz Z. którego poszukiwania trwają, według ustaleń zadał swojej ofierze około 30 ran kłutych. Ostatnią lokalizacją w jakiej podejrzany mógł się znajdować, jest las łączący Wałbrzych i Świebodzice.


  http://www.walbrzych24.com/1-wiadomosci/28537-nozownik-moze-sie-ukrywac-w-poblizu-ksiaza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kumpel z Wałbrzycha napisał, że ten skurwiel sieje niezły postrach w okolicy. Ciekawe czy krzyczy przy zarzynaniu "Allah Akbar"...

   Usuń
  2. Pewnie nie ale moze drzec sie “Hierojom Slawa!” bo to ostatnio modne na DS.
   :)

   Usuń
 22. Kurfens, tyle można u Tomka pobluzgać na lewackie spierdoliny pseudośląskie i ahistoryczne kurwy kwietniowe, jak u Mariana Kowalskiego :D Kiedy filmy o kuniach i Franku z Jamajki? ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzisiaj zabieram się za wszystkie zaległe materiały.

   Usuń
  2. Tylko dwa masz. Niewielkie, ociekające macho seksem, koniami i sztukmistrzami z USA. Dajesz :D

   Usuń
  3. Pseudoslaskie-masz na mysli przesiedlencow z za Buga, Zydostwo ktorych tu nazwozili jak Zagorskiego czy Kwietnia oraz kryminalistow z Polski ktorzy tu zjechali na raub i szaber, takich ktorzy stanowia z 95% ludnosci DS i najbardzieje dra morde ze sa Slazakami, udaja dupnych turboslowian a dalej maja ukrainski akcent wyniesiony z domu i morde mongoloida?

   Usuń
  4. A może ten murzyn szuler karciany robi zombi i wskrzesi jareckiego? To by dopiero kwiecień dał czadu.

   Usuń
  5. To zwykły turysta przypuszczam że pielgrzym z ŚDM co teraz zwiedza sobie Polskę natrafił na Aprila a ten Go wykorzystał.

   Usuń
  6. @Gall Anonim
   Czekam z niecierpliwością na nowe publikacje :)

   Usuń
  7. Jeden materiał już jest gotowy własnie się konwertuje-
   Pozdrawiamy Frankiego z USA - Dariusz Kwiecien 08- 2016
   .
   Reszta jutro i po jutrze hurtem wstawię.

   Usuń
 23. Spieszę Pana poinformować, że Kwiecień założył po cichu klub o nazwie anty-sidor, który mieści się gdzieś w okolicy Górnej Głuszycy. Nie mam pojęcia, co tam knują niemniej klub jest faktem. Kolega się śmieje, że jedynie co tam robią to wpieprzają kotlety "ala-kłamca z Głuszycy" i piją źle sfermentowany bimber.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamelinowali sie w jakims pensjonacie? Mam nadzieje ze poslepna z tej dykty lub zabije ich jad kielbasiany z zostawionych na sloncu kilebas.
   :D

   Usuń
  2. To normalne, że kwiecień znalazł naiwnych go utrzymujących, no bo z czego zapewni sobie egzystencję. Przecież to nieroba pierwszej wody. A po gębie widać, że lubi dobrze i zdrowo podeżreć, że nie wspomnę o wychlaniu.

   Usuń
 24. Co ten kretyn w ogole odpierdala z tym chrustem?
  Zebral kretyn stos chrustu i depcze po nim jak szympans po mrowisku, nagrywajac te zalosne popisy.
  Ma pojebany stops suchego drewna zebrany przez gospodarza pensjonatu dla gosci-taki gotowiec ze nawet nieporadny duren rozpali z tego ogien a on odwala przy tym popisy i pozuje na jakiegos znawce-no smiech na sali, przebieraniec bawi sie w survival na przystrzyzonym trawniku rozpalajac ogniskow z gotowego, suchego drewna w miejscu na to przygotowanym. WOW!!!
  Jeszcze rozpala to tamponem, RWD i krzesiwem ktorym nie umie sie posluzyc, popisy swira tak jakby kurwa kazdy nie mial dzisiaj zaplaniczki lub nie bylo tam w zasiegu “kilosa z buta” do najblizszego sklepu czy restauracji (sa w prawie kazdym pensjonacie) a z grillowego miejsca trobi dzungle wispy Bora-Bora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popisówa przed jakimiś paszteciarami. I tak nie poruchał :D

   Usuń
  2. Jakies maloletnie patologiczne narkomanki z blokowiska, upil, RWD podsypal a i tak nie poruchal.

   A tak sie popisywal przebieraniec, tak chrust deptal.
   :D

   Usuń
 25. W 5 dni prawie 3K odwiedzeń "Tkalnia Smaków Dariusz Kwiecień lipiec 2016 kilkadziesiąt dowodów niewiedzy kwietnia i oszczerstw" i 40+ subów. Niezły wynik, gratulejszyn :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Jakby ktoś nie widział, Darki Eksplory rzucają światło na związek Miszcza Kotleta z Gracjanem :D https://youtu.be/0FCrjVv1fhc

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam serdecznie wszystkich
  Jestem tu nowym uczestnikiem
  Mam 36 lat , jestem z Poznania.
  Mam nadzieję że będzie Nas więcej i uda się obalić te bzdury Kwietnia, którego w większości są ludzie młodzi a wiadomo jaki jest poziom historii w naszych szkołach i dowiadują się między innymi że w "Rozmowach z katem" z autorem(Kazimierzem Moczarskim -wątpię by Kwiecień kim On był) dowiadują się z Nim w celi R.Hoess a nie jak naprawdę było Jürgen Stroop.
  Pozdrawiam Dawid

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy wśród obrońców prawdziwej historii i dobrego imienia Dolnego Śląska i wszelkich innych miejsc jakie kwiecień skalał swoimi bredniami i osobą.

   Usuń
  2. Witaj. Powodzenia w punktowaniu tego oszusta i klamcy historycznego.

   Usuń
  3. Rozmowy z katem 2007 cały film

   https://www.youtube.com/watch?v=RA47262cAWc

   Usuń
 28. jestem tutaj nowy więc pozwólcie że powitam w pierwszej kolejności autora tego blogu, a teraz was drodzy użytkownicy. Trafiłem tutaj, ponieważ ja również należę do grona ludzi, którym przeszkadza szerzenie niepotwierdzonej propagandy, ale przede wszystkim brak jakiegokolwiek szacunku dla naszych rodaków którzy oddali życie za naszą ojczyznę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj w gronie podobnie myślących. Każdy taki jak Ty przyłączający się do nas cieszy mnie bardzo. Pozdrawiam.

   Usuń
 29. Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowy i piszę, bo już mam dość tych wszystkich oszczerstw które wypisują na Tomka. Jakim trzeba być złym człowiekiem aby niszczyć innego w ten sposób. Łukasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć. Zniszczyć to za dużo powiedziane, ale on sam się tym niszczy bardziej niż mnie.

   Usuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 31. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 32. jak powstanie i wejdzie do kin miłośnicy UPA i OUN dostaną wścieklizny będą dopiero ujadać

  http://wmeritum.pl/wolyn-zelektryzuje-ukraincow-film-bedzie-dla-nich-skandalem-ogromnym-problemem/151277

  https://www.youtube.com/watch?v=5WetxiRlkek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku na Slezy bylo ich sporo, bylo wypytywanie o bandere (w programie byl wpierdol dla kazdego banderowca) i kazdy sie zazegnywal ze nic wspolnego z nim nie ma, byl nawet jeden aktywny antybanderowiec o ukrainskich korzeniach i tam ostro cisl po banderze.
   Tylko pytanie jak odroznisz klamcow od prawdomownych, oni sie zawsze tego wypierali-nawet jak ofiary zlapay swojego kata z UPA to on szedl w zaparte ze nie ma z tym nic wspolnego-kilka takich powojennych historii slyszalem.

   Usuń
 33. A co te banderowskie kurwy na Ślęży robiły? Ktoś jakiś zlot im zorganizował? A Wasza inicjatywa słuszna - wpierdol tym bydlakom na dzień dobry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ognisko na Noc Kupaly/Swietojanska, znaczy przypaletali sie glownie z Wrocka, bo tam tego jak mrowek. Niby nie banderowcy-odcinali sie od tego, ale ukry tak czy siak, jeszcze sie jakis Bialorusin przypaletal, generalnie cosik ruskawo bylo i nie powiem zeby mi sie to podobalo-no ale za co gonic ludzi jak nic nie zrobili.

   Usuń
 34. Odpowiedzi
  1. https://klubpodroznikow.com/forum/23-dolnolskie/9562-podziemia-zamku-ksiaz-ciagle-zamurowane

   Po pierwsze kolo z klubu podróżników ma takie same pojęcie o Książu jak daryjusz kotletos.

   To nie są żadne zamurowane podziemia zamku Książ i nie leżą na wysokości tarasów Książa.

   Jest to stara znana lecz nie uczęszczana trasa z Książa na Palmiarnię idąca prawym brzegiem Pełcznicy. Pisać bzdury każdy może jeden lepiej drugi gorzej :). A daryjusz ma takie samo pojęcie o Książu jak o Grzmiącej i całym Riese czyli w chęchorach był i chęchory widział.

   Sorry widział jeszcze kamienie :).

   Usuń
  2. Dzięki za ten komentarz, ale pomyliłeś się i wstawiłeś go tutaj zamiast w następnym temacie. Dla tego przekopiuje go tam.

   Usuń
  3. Ale te koło jest opłacane przez "szaleńca z Warszawy"

   Szczęść Dariusz niech Jarecki ma Nas w opiece za te bluźnietstwa.

   Usuń
 35. Kiedy wreszcie Czerwonopapy z Głuszycy przestanie nagrywać filmy pałętania się po lesie z kamerą i nagrywania drzew,ściółki leśnej i glendzenia pierdołów wymyślonych na poczekaniu tej zakłamanie nazistowskiej histori,a tak wogle z tego co widzę to te nagrania Czerwonopapego są pod wszelką krytyką.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.