wtorek, 23 sierpnia 2016

Komunistyczny śmieć kontynuuje szkalowanie żołnierzy wyklętych czyli: Dariusz Kwiecień żołnierze wyklęci to ZBRODNIARZE


 Witam wszystkich serdecznie.
Za chwilę wysłuchacie kilku niebywale zjadliwych zdań uwłaczających godności wszystkich żołnierzy wyklętych zamieszkujących niegdyś tereny okolic Riese, które wypowiedział publicznie Dariusz kwiecień w taki sposób by ukazać wszystkich żołnierzy wyklętych z okolicznych miejscowości jacy kiedyś tam żyli w zbrodniczym świetle.
Posłuchajcie tego haniebnego wymysłu.

Dariusz Kwiecień  żołnierze wyklęci to ZBRODNIARZE
 Materiał na YT: https://www.youtube.com/watch?v=GQm6lKYCkNg&feature=youtu.be
Oryginalna wypowiedź kwietnia od tego momentu: https://youtu.be/eQLtgJ6A_c4?t=1388

 
 Proszę Państwa Dariusz kwiecień tymi słowy przedstawił wszystkich żołnierzy wyklętych jacy tam żyli po II wojnie światowej w zbrodniczym świetle.
Dariusz kwiecień nie wskazał konkretnie tych jakich miał na myśli z imienia i nazwiska czym rzucił na wszystkich żołnierzy z tamtego terenu fałszywe zbrodnicze światło. A przecież posługując się takimi informacjami powinien mieć na to dowody, albo w postaci jakichś wiarygodnych zapisków, albo świadków.
Wypowiedź kwietnia była świadoma i celowa by poprzez nie wskazanie konkretnych osób jakie miał na myśli rzucić na wszystkich żołnierzy z tamtego terenu cień podejrzenia o zbrodnię.
Ta wypowiedź nadto była świadomie tak skonstruowana bowiem jak drodzy widzowie pamiętacie z odcinka pod tytułem „DARIUSZ KWIECIEŃ VS ŻOŁNIERZE WYKLĘCI czyli komunistyczna propaganda w natarciu” jaki możecie obejrzeć na tym kanale, mówił, że jego wuj należący do Armii Ludowej, a potem do milicji, oraz kilku członków jego rodziny jakoby zostali zamordowani przez bandytów z pod znaku Łupaszki, co jak wyjaśniałem już, nie było bandyckim mordem jak to nazwał kwiecień, a wykonaniem wyroku śmierci za zdradę naszej ojczyzny.
Dla tego kwiecień po raz kolejny uwłacza żołnierzom wyklętym wypowiadając swe słowa w taki sposób by rzucić fałszywy obraz na żołnierzy wyklętych niegdyś żyjących na tych terenach i ukazać ich w zbrodniczym fałszywym świetle.
Proszę Państwa, cała ta wypowiedź kwietnia mająca ukazać żołnierzy wyklętych w zbrodniczym świetle tak naprawdę jest wypowiedzą opartą wyłącznie o zmyślone fakty potrzebne właśnie do skonstruowania tej wypowiedzi mającej na celu ukazanie żołnierzy wyklętych z tamtych terenów jako zbrodniarzy!
Żadni zbrodniarze jakoby popełniający zbrodnie na terenie Warszawy i Wrocławia, których dziś się uznaje za żołnierzy wyklętych na tych terenach się nie ukrywali. TO JEST WYMYSŁ-BANDYCKI WYMYSŁ KWIETNIA-będący kontynuacją zdradzieckiej wobec naszego Państwa i Narodu retoryki mającej umniejszyć godności i patriotyzmu wszystkim żołnierzom wyklętym z Armii Krajowej.
Kwiecień mówiąc, że jakoby oni zostali zastrzeleni w latach pięćdziesiątych sugeruje, że zastrzeliła ich wspaniała armia ludowa lub milicja obywatelska, która jak wiemy tak naprawdę współpracowała z sowieckim okupantem.
Kwiecień tworząc takie sfabrykowane niedomówione historie przygotowuje grunt by w przyszłości wracając do tematu przypisać szlachetne działania właśnie tym bandyckim i zbrodniczym formacjom jakimi była Armia Ludowa i ówczesna komunistyczna milicja, w których działał jego wujo i członkowie jego rodziny.
Kwiecień w tym materiale wspomniał, że jeden z tych rzekomych zbrodniarzy /gangster z Warszawy/ uznawanych za żołnierza wyklętego ma mieć jakoby gdzieś tam postawiony pomnik.
Zakładając, że przynajmniej ta informacja o mającym być wzniesionym tam pomniku dla żołnierza wyklętego może pomóc w ustaleniu kogo miał kwiecień na myśli mówiąc o nim gangster i zbrodniarz z Warszawy.
Nie wiem czy starczy mi czasu i pomysłu gdzie zwrócić się z pytaniem czy faktycznie władze tych okolic mają zamiar wznieść jakiś pomnik dla żołnierza wyklętego, ale postaram się chociaż tę informację ustalić czy to prawdą. Mogę z tej strony poprosić was drodzy widzowie, a przede wszystkim tych, co zamieszkują tamte tereny by mi w tym pomogli. Może dzięki temu ustalimy czy w ogóle są jakieś plany dotyczące wznoszenia takiego pomnika, a jeśli tak to dotrzemy do nazwiska osoby dla, której ten pomnik ma być wzniesiony i zgłosimy to-ja zgłoszę to osobiście oczywiście, że kwiecień szkaluje daną osobę.
Tymczasem mamy sytuację w, której kwiecień oszkalował wszystkich bez wyjątku żołnierzy wyklętych z tamtych okolic czym jak mi się zdaje zasłużył już na proces, który winny wytoczyć mu władze z tamtych terenów. To jest proszę Państwa niedopuszczalne by jakiś chłystek mieniący się odkrywcą i propagatorem historii nie potrafiący się gramatycznie wysławiać ani poprawnie pisać, co pokaże w kolejnym odcinku, szkalował w ten haniebny sposób i tyle razy żołnierzy wyklętych w czasach gdy trwa odkłamywanie kart historii zafałszowanych przez zbrodniczą komunistyczną propagandę, której kwiecień jako żywo jest kontynuatorem.
Proszę Państwa tą myślą kończę to nasze krótkie spotkanie pozdrawiając wszystkich serdecznie.
 


Posłuchaj wariata w nagraniach telefonicznych w wizytówce kwietnia.


 

53 komentarze:

 1. Bij gada! Kwiecien to zdrajca Polskiego Narodu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętacie jak mówiłem tutaj:
  Małe archiwum z Głuszycy Dariusz kwiecien-Czyli lizanie prawdy przez matową szybę.
  https://www.youtube.com/watch?v=plyetQ5INAc
  że kwiecień mógł sfałszować te listy i dokumenty znalazłszy czysty papier z czasów wojny? Dokładnie o takich fałszerstwach mówi Jerzy Cera na swojej prelekcji z 18:08.2016 https://youtu.be/yNZekdb5JJ4?t=488
  A więc niewiele się mogłem pomylić i moje podejrzenia wcale nie były takie niedorzeczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezeli w tych jego listach jest cos o wilkolakach-to jestem w stanie uwierzyc w falszerstwo.
   Jelsi jest tylko o szyciu kiecki oraz wysylaniu gazet to niemal pewne ze to pchli targ, czyjs strych lub bay.

   Jozek jest za glupi na to, choc jak pokazywal stara maszyne do pisania to juz mu to chodzilo po lbie i przebakiwal ze kazdy moze majac taki sprzet produkowac “stare “ dokumenty , ale nie wykluczam ze jakis zjeb szewdajacy sie przy nim moze byc sprytnym, podstepnym autysta zdolnym do bardziej skomplikowanych intryg i spiskow (np. narkoman Alex). W tym rzecz ze on tam zadnych dokumentow nie mial, tylko listy o szyciu kiecki i klachy rodzinne.

   Jak zobacze w jego lapach podziemny plan “kopca kreta” pod Soboniem z krzysztalowymi trumnami to mi sie z miejsca zapali swiatelko awaryjne.
   :)

   Usuń
  2. "Porozmawiany Alex" wali w kanał ?

   Usuń
  3. Porozmawiajmy Alex widzi krasnoludki w gorach, w kanal to chyba nie wali ale cpa psychodeliki, LSD, grzyby halucynogenne, tak jak Papa Zagorszczak od innych stanow swiadomosci.
   Potem widzi bazy na Marsie i zwergi w ogrodku.
   :)

   Usuń
  4. O jakim fałszerstwie mówimy , przecież kwiecień polskiego nie zna . A z jego otoczenia to też nikogo nie ma bystrego.

   Usuń
  5. Zagórszczak to napierdala masowo bąki. Mistrz Baków z Bydgoszczy.

   Usuń
 3. Dobrze, że wyciąłeś ten materiał i wrzuciłęś osobno. Poszedł ode mnie link uzupełniający z tym filmem w parę miejsc.

  Inna rzecz: Jakubek Doe raz włazi w dupę DK i lży Ciebie, a raz ciśnie bekę z nami. Jakiś kolejny psycho Alek Roszko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w idź pod prąd wspomnieli dziś tylko o Opolszczyźnie, że się źle dzieje im lepiej jak na żywo jest program na czacie dowalić z linkiem, pod jednym z filmów już im wrzuciłem spęd z Witoszowa to gdzie instruktor kwiecień rozbierał AK $& (AK-MS) i twierdził że z SWD strzela na 3000m a i instruktor Gabryś pierdzielił jakoby radziecka broń się nie zacina przy -40 stopniowym mrozie z powodu luzów he he kurde inteligent, na prawdę to w niemieckiej broni smar zamarzał i brakło kilku dywizji co ciekawe to miały być Polskie dywizje tylko niestety nasz przekupny rząd wybrał papierowy sojusz z Francją i Anglią będąc miedzi dwoma wrogami i wlazł pierwszy do wojny

   Usuń
 4. Słuchajcie!
  Chyba się kurwa mać domyślam skąd u kwietnia wzięła się legenda o Jareckim.
  Otóż tutaj: https://youtu.be/yNZekdb5JJ4?t=1830 od tego momentu Jerzy Cera opowiada, że dotarł kiedyś do człowieka, który jako 16 latek był zaprzyjaźniony z Dalmusem i wszędzie się z nim oprowadzał. Ow chłopak pochodził z Głuszycy i był sierotą.
  Jerzy Cera w skrócie opowiedział o relacjach Dalmusa z tym 16 latkiem i o tym przed czym go przestrzegał.
  Jak tego słucham to kurwa widzę DOKŁADNIE TAKIE SAME OPOWIEŚCI KWIETNIA O JARECKIM.
  Kwiecień dokładnie tak samo opisywał siebie i Jareckiego oraz ich relacje jak Cera relacje Dalmusa i tego chłopaka.
  Jestem absolutnie przekonany, że kwiecień wiedząc o tym, że Cera dotarł do takiego człowieka, który był zaprzyjaźniony z Dalmusem, stworzył analogiczną legendę o Jareckim i sobie samym!
  NIE MAM KURWA CO DO TEGO ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI.
  Kwiecień by zabłysnąć w oczach nie tylko nierozeznanych matołów, ale i poszukiwaczy jak np sam Cera ukuł własną legendę o Jareckim i sobie samym by wszyscy myśleli, że kwiecień podobnie jak ten chłopak od Dalmusa może mieć jakąś tajemną wiedzę od Jareckiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiadomo, że to kit chujołaka. Pewnie zrobił kopiuj / wklej, jak wcześniej z notką prasową Gazety Wrocławskiej, że jacyś chłopacy w latach 70 czy 80 wrzucili kolegę do studni, który siedział tam całą noc. On tego typu historie wpierdala na zimno i wydala na rzadko.

   Usuń
  2. Bardzo prawdopodobne ze Kwiecien projektuje ta opowiesc na siebie, chcac sie pokazac jako jakis uczen tajemniczego osobnika, moze utajonego SSmana, straznika co uznawany jest za lumpa przez spolecznosc a cos tam niby wie i pewnie pilnuje.
   Kwiecien chce uchodzic za takiego “ucznia czarnoksieznika” aby imponowac gimbazie.

   Usuń
  3. Chyba koma nie wysłałem, napisze jeszcze raz: to adekwatna sytuacja do tej u Zagórszczaka w audycji o studni i wilkołaku-telepacie. Zagórszczak wspomina o artykule z Gazety Wrocławskiej z lat 70 czy 80, jak jakieś łebki z Głuszycy wrzuciły kumpla do studni, on tam przesiedział całą noc, aż go znaleźli. I się zaczyna, Kwikołak mówi: "to ja byłem tym chłopcem". I dalszy ciąg znacie. Ta sama sytuacja podejrzewam.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. "Ty zielona z zazdrości kreaturo Ty!" - weź nie komentuj tylko dawaj filma ;)

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  7. Ano wiem, przekopałem się ostatnio przez chuja Audycje... Oj bolało, kurwa ;)

   Usuń
  8. Wiem, ale zagórszczak bije cwela na głowę... ;)

   Usuń
 5. Jakby ktoś nie widział jeszcze - kolejny dobry pocisk Prostego Hutmena: https://youtu.be/cWE8vWvvDLU

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakiś czas temu oglądałem go...na poczatku po prostu śmiać mi się chciało od tych bredni, później już bardziej na siłe, ale chciałem wyłapać jak najwięcej przekłamań. Teraz nie mogę w ogóle bo na widok tego "człowieka" mam odruch wymiotny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam tak z naczelnym pseudoślężaninem z Bygdoszczy. Tym z przechujowym wąsem i fryzurą. ;)

   Usuń
 8. kwiecień w młodości, już w dzieciństwie ciągną flachę

  https://www.youtube.com/watch?v=R9jS15ReiK0

  OdpowiedzUsuń
 9. Dariusz Kwiecień analfabetyzm wtórny czyli piecieu, odniusl, prubuj
  https://www.youtube.com/watch?v=UfkdAj6xaiw

  OdpowiedzUsuń
 10. https://www.youtube.com/watch?v=3bLDjiI1Nm0
  Wersalek w Sowich nie brakuje!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, dobre. Ale tam jest tych smieci.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 11. Jebany nieuk i analfabeta, szkoda słów. Zagórszczak przynajmniej posługuje się bazową, bydgoską polszczyzną. No, ale jebie bąki w moje rodzinne strony, to przechuj nie wybaczę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Hahaha, widzieiliscie tego lysego Zyda w pizamie udajacego Slowianina?
  Normalnie klade sie ze smiechu, ubral sie w halke z Cepelii i napierdala turbomajaki.
  I do tego jebal jakies peony na czesc gluszyckiego schizofrenika, normalnie totalna swirowka, kolejny naduzywajacy prochow z renta na glowe.
  Eddie kurwa....
  haha.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pomarańczowe forum pedziów koniszczalnych chyba obumarło. 23 dni i cisza.

  OdpowiedzUsuń
 14. Moto Turysta daje do pieca :) Link zbiorczy: https://www.youtube.com/channel/UC8B4WERG3xmzNt3rIuA44ag

  OdpowiedzUsuń
 15. Hermetyczny dowcip: Włazi Kwiecień na Ślężę, a Ślęża z Bydgoszczy :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Cześć i czołem, głośno sie zjebołem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Oba blogi są siebie warte.... napędzacie tylko sympatyków Kwietniołakowi, robicie mu darmową reklamę... po co? Wystarczy przyjechać do niego i go posłuchać... klapki z oczu spadają... jak szuka frajerów (i jeszcze w rozmowie telefonicznej ze swoją kobietą się tym chwali, że wszyscy go kochają... że frajerzy przyjechali...) i napuszcza usługodawców, żeby doili z jego klientów... korzystajcie...Nawet jego znajomi się z niego śmieją, jakie głupoty opowiada...

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 19. Poradnik jak pracować nad filmami w programie Camtasia Studio:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtd1M0Q2hXb3UyRVk
  Może ktoś zechce się pomęczyć i zrobić swój film.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zielarz DOBRA ROBOTA!
   Czekamy na kolejne odcinku. Twoj film jest w Internauci vs Kwiecień i w playliście tu:
   Link do play listy ze wszystkimi produkcjami obalającego brednie Głuszyckiego mitomana jakie nagrali wszyscy walczący z tymi pierdołami tutaj:

   https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc

   Usuń
 21. Oglądałem ten program z zagórszczakiem w 26 minucie i 26 sekundzie kwiecień się zbekał .Co za świnia noo )

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.