niedziela, 21 sierpnia 2016

Dariusz Kwiecień vs Roman Polko-czyli Cześć i czołem generała w tyłek kopnąłem.

Materiałna YT: https://www.youtube.com/watch?v=u94pCNb-AbQ&feature=youtu.be


Wprowadzenie:


W materiale pt. Relacja z Gdańska 14-15 lutego 2015 opublikowanym na kanale Riese Olbrzym należącym do Dariusza Kwietnia, Dariusz Kwiecień wypowiedział się o gen. Romanie Polko w sposób obraźliwy sugerujący mu sprzedajność mówiąc, że generał Polko występuje w jakimś programie fort bajaż, bo go Polacy olewają. Zaraz potem Dariusz Kwiecień dodaje, że chociaż teraz Polko się od tego odcina, bo ciećki zrobiły swoje, sugerując generałowi Polko kierowanie się zyskiem i bycie kupionym.
Fragment tej wypowiedzi jest w 14 minucie 28 sekundzie od tego momentu: https://youtu.be/GKUDpDrztmk?t=868

W materiale pt. Asgard i Wielkie Misterium - Dariusz Kwiecień opublikowanym na kanale porozmawiajmyTV należącym do niejakiego Alexa\nazwisko i imię jego gdzieś miałem zapisane/, Dariusz Kwiecień wypowiedział się o generale Romanie Polko w sposób obraźliwy i sugerujący mu przekupstwo i sprzedajność, oraz twierdzi, że generał Polko był kiedyś jego dowódcą, twierdząc przy tym, że generał Polko został wykopany z Polskiej armii.
W materiale tym Dariusz Kwiecień stwierdza, że generał Roman Polko prowadził pedaliki program w Polsacie. W wypowiedzi Dariusz Kwiecień raz sugeruje, że gen. Roman Polko robi z siebie w tym programie \niedomówienie/, a zachwalę dodaje, że zrobiono z niego \niedomówienie/.
Dalej Dariusz kwiecień stwierdza, że kiedy gen. Roman Polko był porucznikiem, był dowódcą Dariusza Kwietnia. Następnie Dariusz Kwiecień powiada, że gen. Roman Polko to niesamowity człowiek, który się musiał spaprać przez, co dowódcy jednostek i politycy nie chcą mu patrzeć w oczy.
Fragment tej wypowiedzi jest w 17 minucie i 9 sekundzie tego materiału od tego momentu: https://youtu.be/IVW6_EPso10?t=1028


Streszczenie tekstów z materiału:
Wstęp
Witam wszystkich. Na samym wstępie chcę wyprzedzić komentarze widzów i powiedzieć, że materiał, który zaraz obejrzycie nie ma na celu rozstrzygania kwestii  działalności i generała Romana Polko i jego postawy politycznej i  wobec Sławomira Petelickiego, która to jest jak powszechnie wiadomo tematem sporów między nami Polakami.
Materiał ten ma jedynie ukazać podłą i nikczemną postawę Dariusza kwietnia wobec człowieka jako takiego i wobec wielu innych ludzi atakowanych w podobny sposób jak to za chwilę usłyszycie.
Zatem przedstawiam wam drodzy widzowie dwie wypowiedzi Dariusza kwietnia o generale Romanie Polko, w których z jednej strony Dariusz kwiecień  sili się na przedstawienie generała Polko jako najlepszego Polskiego dowódcę, ale z drugiej strony stawia go w kompromitującym świetle jako człowieka kierującego się niskimi pobudkami dla komercyjnego zysku poprzez prowadzenie jak to określił Dariusz kwiecień pedalskiego programu w Polsacie, sugerując tym samym, że generał Polko jest homoseksualistą. Od razu zaznaczę, że kwiecień chce się tu wykreować poprzez tą nikczemną krytykę na patriotę i człowieka nigdy jakoby nie kierującego się komercyjnym zyskiem, co wiemy, że nie jest prawdą, a nadto bycie heteroseksualnym, ale o tym powiem po wysłuchaniu dwóch przygotowanych wypowiedzi dariusza kwietnia i to jest głównym tematem całego tego materiału.

Komentarz
Proszę państwa, Nie jest to pierwsza wypowiedź Dariusza kwietnia o znanej publicznej osobie w formie dwulicowej. Przypomnę, że o Panu Wołoszańskim również się wypowiadał w sposób taki, że raz mówi o nim, że jest dla niego mentorem i wzorem do naśladowania, a innym razem po kilku tygodniach powiedzieć, że Pan Wołoszański i jego ekipa z, którą kręcił serial telewizyjny pod zamkiem Książ to bałaganiarze, śmieciarze i dewastatorzy, robiąc tymi słowy z Pana Wołoszańskiego osobę, którą kwiecień musi pouczać i piętnować, a tym samym kreując się na obrońcę przyrody i porządku. Będzie o tym osobny materiał wkrótce.
Tak więc. wysłuchaliście wypowiedzi w, których Dariusz kwiecień niby chwali  gen. Polko, że był najlepszym dowódcą w Polskiej armii, ale zarazem stawia go w bardzo kompromitującym i ośmieszającym go świetle w dodatku przedstawiając siebie jako jego podwładnego swego czasu, co osobiście sprawdzę i poinformuję was widzowie tu w komentarzach, opisie pod filmem i na naszym blogu.
Proszę państwa to co reprezentuje w swych wypowiedziach Dariusz kwiecień na temat generała Polko jest typowym zachowaniem dla ludzi chorych umysłowo z zaburzeniami, ludzi fałszywych i dwulicowych, którzy usiłują z jednej strony kogoś chwalić podpinając się pod te pozytywne jego cechy, a z drugiej obrażać stawiając się ponad nimi w subiektywnym mniemaniu, że jest się  ponad wytykane przywary danej osobie. Tym samym Dariusz kwiecień chce zabłysnąć w oczach swych widzów jako ktoś lepszy od generała Polko i mądrzejszy kreując się na człowieka kierującego się wartościami wyższego rzędu.  Ja tylko przypomnę, zanim przejdę do meritum tego komentarza, że Dariusz kwiecień sam niegdyś przyznawał, że lata temu stał nad stolikiem z jakimiś zabawkami militarnymi w okolicy Riese i sprzedawał je pracując u jakiegoś Niemca, co jest niczym innym jak właśnie pracą dla komercyjnego zysku. Szczegóły znają jego najbliżsi dawni znajomi i pewnie info pojawi się w komentarzach poniżej. Tak więc mamy tutaj przykład człowieka, który powinien być ostatnim krytykującym generała Polko za to, że tworzył jakiś program w TV komercyjnej. Przypomnę również, choć dla wielu to jest niepotrzebne, że to właśnie Dariusz kwiecień na przestrzeni ostatnich lat popisywał się kompromitującymi go materiałami jak choćby ten słynny o rozpalaniu ognia za pomocą wersalki. Linki do niego znajdziecie w opisie. Tak więc skoro sam płodzi tak żenujące i kompromitujące go materiały to jak on ma czelność wypowiadać się o programie prowadzonym przez Romana Polko i mówić, że to porażka i żenada???
Przypomnę również naszemu Dariuszowi kwietnikowi i wam drodzy widzowie jak darunio stworzył żenujący materiał z zakresu samoobrony pokazując obronę przed nożownikiem poprzez wymachiwanie kurtką w żenującym wydaniu, a nadto jak darunio udzielał kompletnie bezwartościowych porad na jeszcze innym materiale z zakresu obsługi pistoletu i zachowania w przypadku znalezienia takowego na drodze. Tak więc Dariusz kwiecień krytykując jakiś program z udziałem generała Polko niechaj sam sobie przypomni jakie produkcje spłodził i jak bardzo one zostały okrzyknięte wśród rozsądnych widzów totalną porażką i kompromitującą żenadą.
Przyznam, że nie oglądałem tego programu z udziałem generała Polko choć przed nakręceniem tego materiału szukałem choćby jego fragmentów w Internecie, ale nie znalazłem, więc nic o nim i jego jakości nie mogę powiedzieć. Niemniej mogę się tylko domyślać, że to co pokazał kwiecień w kwestii rozpalania ognia za pomocą wersalki, samoobrony i obsługi broni było na tyle kompromitującym Dariusza kwietnia, że nie powinien się wypowiadać o nikim tak jak o generale Polko w kwestii prowadzenia jakiegoś programu.
Spróbuję teraz odnieść się w sposób obiektywny do tego co powiedział Dariusz kwiecień na temat generała Romana Polko.

W pierwszym materiale Dariusz kwiecień powiedział, że generał Polko prowadzi w Polsacie jakiś program fort bajaż, BO GO POLACY OLEWAJĄ.
Mamy tu pierwszy przykład na to, że Dariusz kwiecień w swoim znanym stylu stosowanym notabene do wszystkich, których chce ośmieszyć  mówi, że Pan Polko  jest olewany przez Polaków. To jest typowe i nie po raz pierwszy mówione przez kwietnia w kierunku różnych osób które chce ośmieszyć i umniejszyć ich wartości, że są olewani,  odrzucani przez jakieś wyimaginowane środowiska czy wręcz wyśmiewani.  Przypomnę, że to jest typowa dla kwietnia retoryka jaką widzowie znają, retoryka mająca na celu zdyskredytowanie czyjejś popularności lub bycia powszechnie szanowanym.
Pamiętamy na przykład jak wmawiał widzom na swych materiałach, że po nieudanej eksploracji sztolni w Jugowicach przez ekipę Pana Szpakowskiego ludzie się od niego odwracają, przestają przyjeżdżać w te strony i tym samym dawał do zrozumienia, że Pan Szpakowski całkowicie stracił szacunek w środowisku i poważanie czy uznanie.
Jak widać kwiecień w takich wypowiedziach kieruje się zawiścią i zazdrością bowiem ludzie wobec, których w ten sposób obecnie się wypowiada niegdyś odsunęli go ze swojego otoczenia jak Pan Szpakowski lub go do swego środowiska nie dopuścili jak można się domyślać Pan Wołoszański i wielu innych szkalowanych w podobnej formie ludzi związanych z działalnością historyczną, a tworzących znane i uznane środowisko.
Zapewne Dariusz kwiecień czuje jakąś animozję do Pana Polko i dla tego teraz go tak atakuje chcąc go poniżyć.
Dalej kwiecień mówi, że jednak generał Polko teraz się od tego odcina, mając na myśli ten program w Polsacie, co nie jest zgodne z prawdą i tutaj znów kwiecień sugeruje, a wręcz chce przedstawić generała Polko jako człowieka mającego jakoby zrozumieć swój niby kompromitujący błąd. Tym samym kwiecień stawia generała Polko w świetle niezrównoważonego człowieka, który popełnia wstydliwe błędy.
Kończąc stwierdzenie, że generał Polko teraz się od tego odcina, Dariusz kwiecień dodaje, że ciećki zrobiły swoje sugerując tym samym, że generał Polko wziął udział w tym programie dla pieniędzy czym robi z generała Polko człowieka kierującego się komercyjnym zyskiem zatracającym wartości jakie niegdyś według kwietnia prezentował.
A ja przypomnę, że jeszcze nie tak dawno Dariusz kwiecień na swoim blogu oraz w wypowiedziach na YouTube zapowiadał, że będzie dalszą swoją działalność prowadził dla tych, którzy będą mu za to płacić. Potem to odwoływał kreując się na filantropa jednak oddającego swą pseudo wiedzę za darmo, co jak wiemy nie jest prawdą bo raz, że za spotkania w arkadii i organizowane wycieczki po Riese każe sobie płacić po 100zł od osobo doby, a tak było od zawsze jeszcze gdy organizował podobne imprezy w Rzeczce u Mikołajczaka, a dwa, że przecież na samym początku kilka lat temu handlował swoimi wypocinami prelekcyjnymi zgranymi na DVD na Internecie.
Tak więc sam Dariusz kwiecień nie stroni od komercyjnego zysku, a tutaj coś takiego zarzuca generałowi Polko. Obłuda i zakłamanie, a nadto wstrętna dwulicowość.

W drugim materiale właściwie mamy podobne wypowiedzi, ale rozbiorę je mimo to na czynniki.
Na wstępie kwiecień zapytuje jak Polska potraktowała jednego z naszych najlepszych dowódców i dodaje po chwili, że chodzi o tego co prowadził jakiś pedalski program dla Polsatu. Na to jego rozmówca oznajmia, że to chodzi o generała Romana Polko.
Ale skupmy się na tym co powiedział kwiecień i formie tej wypowiedzi.
Kwiecień powiedział o pedalskim programie w Polsacie czym ni mniej ni więcej określił generała Polko jako homoseksualistę i  całą stację Polsat jako pedalską.
Już pomijając określenie „pedalskim” to chcę zwrócić uwagę, że kwiecień za każdym razem gdy do kogoś czuje pretensję używa określeń właśnie zahaczających o czyjeś pedalstwo. Kwiecień nie po raz pierwszy sugeruje komuś pedalstwo. Widać ma to we krwi i nie jest wykluczonym, że stosuje tego typu porównania i obrażania bo sam może mieć w tej kwestii problem, który stara się ukryć usilnie pozując na heteroseksualnego.
Kwiecień mówi, że w pewnym momencie generał Polko zostaje wykopany z Polskiej Armii i prowadzi jakiś bzdurny, durny program i robi z siebie\ tutaj kwiecień zamilcza w niedomówieniu/ i dodaje, że zrobiono z niego \ tutaj również po tych słowach zamilcza w niedomówieniu/
Proszę Państwa odłóżmy na inną okazję kwestię jak Polska potraktowała Romana Polko i czy go potraktowała poprzez wykopanie jak to określił kwiecień czy sam składał dymisje czy był dymisjonowany bowiem z informacji w choćby wikipedii widać, że generał Polko sam za każdym razem składał dymisję i był powoływany do pracy na stanowiskach doradczych w PiS z czego jak podają źródła sam zrezygnował, a nie był wykopany jak sugeruje kwiecień.
Skupmy się raczej na kwestii sugestii kwietnia robienie z siebie przez generała Polko poprzez prowadzenie bzdurnego i durnego programu w Polsacie…. No właśnie kogo? Niestety kwietniowi tutaj głos się dwukrotnie załamał w niedomówieniu, ale to niedomówienie jest niestety obraźliwe dla generała Polko bowiem poprzedzone jest stwierdzeniem o durnym i bzdurnym programie. Czyli mówiąc wprost interpretując owe niedomówienia kwiecień wyraził się o generale Polko jako o durniu tworzącym bzdurny program, chociaż zaraz się mityguje i usiłując wybrnąć z niezręcznej sugestii dodaje, że to właściwie zrobiono z generała Polko takiego, czyli wychodzi jeszcze gorzej bo tym przedstawia generała Polko jako osobę nie mającą świadomości, że stacja Polsat robi z niego durnia.
Ciekaw jestem co na to sam generał Polko i co na to wszystko powiedziała by i jak by zareagowała stacja Polsat gdyby się dowiedziała, że kwiecień publicznie mówi, że robi pedalskie programy robiąc z ludzi durniów?
Dalej kwiecień mówi, że go pamięta jak był podporucznikiem i był jego dowódcą.
Ciekawa kwestia wymagająca sprawdzenia, co też właśnie czynię by to ustalić czy rzeczywiście kwiecień był kiedyś pod dowództwem Romana Polko?
Niestety na moje rozeznanie nie mógł być bowiem wykształcenie kwietnia czyli nieukończona zawodówka włókiennicza raczej nie pozwala mu na bycie w formacjach podległych dawnemu podporucznikowi Romanowi Polko. Ale jak mówię sprawdzę to i wszystkich o tym poinformuję na blogu i tutaj na YT w opisie, komentarzach lub nawet osobnym materiale poświęconym tejże kwestii.
Później kwiecień mówi, że jego kariera poszła w prawo, a kwietnia w lewo.
Można to tak zrozumieć, ż kariera kwietnia poszła w kierunku lewactwa i lewicy.
Dalej kwiecień mówi, że generał Polko to niesamowity człowiek, który się musiał spaprać.
Proszę państwa, nie można tak powiedzieć o człowieku tylko dla tego, że był twórcą programu w, którym może chciał przekazać jaką idee lub nawet przy okazji zarobić jakieś pieniądze. Określenie spaprać się, w tym przypadku jest mocno nieadekwatne i obraźliwe. Takie określenie można użyć wobec kogoś kto sprzeniewierza się jakimś ideałom lub staje się sprzedajnym zdrajcom i tu przypomnę genezę i rodowod kwietnia jaki omówiłem w poprzednim odcinku przy ukazaniu jak kwiecień szargał dobre imię Zygmunta Szendzielarza Łupaszki i żołnierzy wyklętych. Wuj kwietnia to żołnierz armii ludowej, a potem milicjant, na którym Armia Krajowa wykonała wyrok za zdradę ojczyzny właśnie za przynależność do AL. I milicji. To samo według kwietnia spotkało kilku członków jego rodziny o czym kwiecień sam wspominał, a więc można wnioskować, że ci członkowie rodziny kwietnia, którzy zginęli z rąk Armii Krajowej również byli zdrajcami narodu Polskiego i sprzedawczykami.
A więc w takim przypadku spokojnie można powiedzieć, że to wuj kwietnia się spaprał i część jego rodziny.
Dalej kwiecień zapytuje jak teraz dowódcy jednostek i politycy mają spojrzeć w twarz takiemu człowiekowi?
Proszę Państwa, na temat generała Polko i jego wypowiedzi oraz postępowania toczy się w sieci zażarta dyskusja, której tutaj nie chcę ciągnąć ze względu na to, że nie jest to tematem tego materiału. Ale wiem jedno, że generał Polko ma tylu zwolenników co przeciwników i co ciekawsze ani jedni, ani drudzy nie wywodzą się z przeciwnych obozów. Są jego zwolennicy i przeciwnicy w PO jak też są jego zwolennicy i przeciwnicy w PiS.
Dalej kwiecień stwierdza, że to jest chore, że jeden z najlepszych dowódców zostaje wykopany z Polskiej armii, dodając, że nie z tej gorszej komunistycznej tylko tej dobrej, i on ląduje w telewizji Polsat i prowadzi program, który według kwietnia był paranoją i porażką.
Przypomnę tutaj, że kwiecień wywodzi się z rodziny komunistycznych działaczy samemu należąc za młodu do ZSMP i PZPR i służył właśnie w tej komunistycznej armii, co sobie zawsze chwalił i się tym szczycił.
I przypomnę co już mówiłem, że kwiecień mówiąc znów o programie w jakim brał udział generał Polko niechaj sam przypomni sobie na jakim poziomie zrobił tę żałosną pokazówkę samoobrony i posługiwania się bronią.
Dalej kwiecień znowu pyta jak można takich ludzi tak traktować?
I tutaj muszę ponownie zwrócić waszą uwagę, że kwiecień tym pytaniem jakby staje w obronie generała Romana Polko gdy przed chwilą stawiał go w kompromitującym świetle robiąc z niego homoseksualistę, durnia, człowieka dającego sobą manipulować i kierującego się komercyjnym zyskiem.
Jak widać Dariusz kwiecień w tych kilku zdaniach w obu wypowiedziach przejawia dwie różne i skrajne postawy. Raz uznaje generała Polko za najlepszego dowódcę, a raz go obraża.
Jeśli założyć, że Dariusz kwiecień jest sympatykiem Romana Polko to nie powinien stawiać go w negatywnym świetle nieprawdaż?
Zaś jeśli Dariusz kwiecień jest jego przeciwnikiem to z kolei nie licuje to z jego chwaleniem.
Albo jedno, albo drugie.
Osobiście wydaje mi się, że ocena generała Polko w kwestii jego działań na polu wojskowości i polityki nijak się ma do działań na polu prywatnym czyli w kwestii tego programu.
Co ma jedno do drugiego?
Generał Polko może być doskonałym dowódcą przy jednoczesnym osobistym światopoglądzie nie muszącym wpływać na kwestie dowódcze, i lubić tworzyć jakiś program, który z działalnością zawodową i polityczną nie ma nic kompletnie wspólnego.
Kwiecień zaś zmieszał obie te kwestie kwitując, ż generał się spaprał, co jest nonsensem.
To, że ktoś sobie wystąpił w jakimś programie to według kwietnia ma być powodem do głoszenia o nim tezy o spapraniu się???
Gdyby Dariusz kwiecień miał jakiekolwiek pojęcie o zawiłościach układów wojskowych i politycznych w jakich funkcjonował generał Polko to nie mieszał by tych kwestii z kwestiami prywatnymi jak ten program w Polsacie tylko wyjaśnił choćby pobieżnie historie generała Polko i uzasadnił te swoje stwierdzenia, że generał Polko był źle potraktowany przez Państwo Polskie i określił na czym niby miało polegać to jego „wykopanie z armii.
Ale Dariusz kwiecień nie ma żadnego o tym pojęcia, a bazuje na obiegowych plotkach wymagających wyjaśnienia w szerszym kontekście, i miesza je z kwestiami prywatnymi robiąc tym samym generałowi Polko niedźwiedzią przysługę, ale za to błyszcząc w oczach nierozgarniętej gawiedzi jako znawca sytuacji w wojsku i mediach.
Tymi słowy drodzy widzowie kończę nasze spotkanie żegnając się z wami słowami:
Cześć i czołem generała w tyłek kopnąłem.


Przypominam o nagraniach w wizytówce kwietnia udowadniających łajdactwo i chorobę psychiczną kwietnia.


55 komentarzy:

 1. Jak Kwiecien jako czlonek NSR bedacego pod MON moze tak pomawiac Genrala WP? Za cos takiego jest dyscyplinara i wylot z woja, ew. degradaca do trepa i nizse swiadczenie emerytalne. Szybka pilka kurwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skończmy z obłędem ukrainofilstwa!
  Wspieramy Ukrainę – praktycznie bezwarunkowo. Finansowo, materialnie, politycznie. Przyjmujemy Ukraińców, leczymy ich w polskich szpitalach – na koszt podatnika.

  Przyjmujemy ukraińskich studentów, dając im ułatwienia w dostępie na wyższe uczelnie, zakwaterowanie, stypendia – a ci sami studenci odwdzięczają się nam, wymachując w Polsce banderowskimi flagami.

  https://forumemjot.wordpress.com/2016/08/10/skonczmy-z-obledem-ukrainofilstwa/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W artykule piszą, że ktoś w Warszawie wymachiwał flagami Banderowskimi, ale zdjęć nigdzie nie ma.
   Nie jestem zwolennikiem -zdecydowanie nie jestem- podsycania w takiej formie nastrojów antyukraińskich. Historię należy pamiętać i wyciągać z niej wnioski, ale priorytetem musi być budowanie dobrych stosunków z Ukrainą bowiem ze wszystkich podróżniczych relacji w sieci jak na przykład autostopem na Kołymę lub relacji motocyklistów jeżdżących w rajdach Katyńskich potwierdza się jedno i zawsze to samo, że im dalej na wschód tym życzliwsi ludzie wobec nas i nastrojów antypolsko banderowskich nigdzie nie ma.
   Myślę, ż przeszłość jest wynikiem wzajemnego szczucia nas na siebie przez żydokomunistyczno faszystowskie wpływy tylko po to byśmy się nie jednoczyli i nie rośli w siłę, która dla każdej ze stron nas otaczającej mogła by być zagrożeniem.

   Usuń
  2. Wschodnia Ukraina jest normalna ta zachodnia już nie tam króluje kult UPA i OUN w zasadzie Ukraińcy jako państwo nie istnieją takiej nacji jak Ukrainiec nie ma na tamtych ziemiach były plemiona Rusinów oraz Polan, Ukraińcy są ludnością głównie napływową to głównie potomkowie zbiegłych przestępców, chłopstwa i wszelkiej maści najemników oraz mongołów, jak ktoś chce zobaczyć prawdziwą Ukrainę niech tam jedzie a nie czyta relacje podróżnicze to są dwa różne światy jeden mówi po Rosyjsku drugi po Ukraińsku chociaż czasem spotyka się osoby mówiące po Rusku nie mylić z Rosyjskim, Rusini są normalni zaznali takich samych krzywd jak Polacy. Ja uważam, że pomaganie jakiemuś państwu wrogiemu jest głupotą, prędzej czy później nam się to odbije czkawką obecne władze Ukrainy dążą do wojny cały czas ją prowokują, im szepczą do ucha różni socjalistyczni politycy z zachodu bo im wojna jest potrzebna i to bardzo, po prostu konsumpcjonizm pada na pysk, kasa się nie zgadza więc wojna im ją da sprzedaż broni, amunicji wzrośnie, później odbudowa po prostu czysty zysk, a to że zginie kilka milinów ludzi hm to tylko statystyka nic więcej, no i jeszcze pewne państwo Polskie co kogo obchodzi, na zachodzie, że zostanie podzielnie na pół, co robić w takim wypadku, nie mieszać się jak najdłużej. Jak się jacyś Ukraińcy gryzą z Rosją niech się gryzą tam gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta, nie pomagać żadnej ze stron, możemy jedynie noty dyplomatyczne wysyłać nic więcej. lepiej zacznijmy robić zapasy na wypadek "W" Niemieckie władze już coś tam przebąkują o robieniu zapasów na 10 dni, więc ten przysłowiowy worek kartofli w piwnicy i kilka paczek kaszy nigdy nie zaszkodzi mieć na zapas.

   Usuń
  3. No właśnie sam napisałeś, że władzom Ukrainy ktoś szepcze do ucha i to potwierdza, że władze jedno, a ludność drugie. Cały czas podtrzymuję, że normalni Ukraińcy nie mają do nas wrogiego stosunku i biją się w piersi za swe zbrodnie. Ci dzisiejsi młodzi i nawet starsi rozumieją co nas poróżniło i nie chcą tego samego co było.
   Wiem bo gadałem z dwoma ukraińcami, którzy obok mojego salonu wynajmowali lokal na gastronomię.
   Oni doskonale wiedzą, że władze to żydowska chazarska sitwa i wcale im się to nie podoba.
   Uinf myślę, że podsycanie takiej agresji do Ukrainy jest niepotrzebne. To jakby nie było nasi sąsiedzi, Słowianie i wreszcie trzeba zakopać topór i budować jakkolwiek, ale budować NOWE PRZYJAZNE RELACJE, a nawet sojusz mówiąc językiem postkomuny. Inaczej co? Znów mamy się qrwa wyżynać za kawałek gleby i jakieś animozje podsycane z zewnątrz???

   Usuń
  4. I jeszcze jedno!
   Można zrozumieć skąd bierze się ta pretensja do Ukraińców, ok, ale nie rozumiem skąd brak takiej samej, BA! większej pretensji do Niemców? Przecież to oni nakręcili tę spiralę nienawiści, to oni wymordowali miliony naszych rodaków i to oni kurwa zburzyli większość miast w naszym kraju. Ich zbrodnia w porównaniu z Ukraińską jest o wiele większa, a jakoś nie widzę w ludziach takiej nienawiści do Niemców jak do Ukraińców.
   Niemcy powinny nam płacić odszkodowania przez dziesiątki lat za zniszczenia wojenne i powiem kurwa wprost-Niemcy za IIwś powinni tyrać na całą Europę jak parobasy przez kilka stuleci za te zbrodnie i zniszczenia.
   Tam trzeba kierować swe pretensje w 1 kolejności, a nie do Ukraińców, którzy tak samo jak my padli ofiarą tej samej polityki tylko objawem była nienawiść do nas.

   Usuń
 3. Fakt, abstrahując od polityki wojskowej w tle, czub znów pokazuje jak działa, pokrętnie, spod pierdolki i po esbecku. Chory, sprzedajny typ.

  A tu Moto Turysta koryguje naszego Survivalowego Miszcza: https://youtu.be/5EzfuJ-eRTI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się zapala brzoza rosnąca na terenie roponośnym :)))

   Usuń
  2. Tomasz może zrób osobny dział z filmami ludzi którzy ujawniają głupotę czerwonopapego . Hutmen .Moto Turysta itd myślę ze nie mieli by nic przeciwko . Tobie gratuluje wytrwałości i pozdrawiam !!

   Usuń
  3. Są już na górze bloga w zakładkach

   KWIECIEŃ PLECIEŃ
   Kościół Dariusza Kwietnia
   Dariusze Eksploracji
   KWIECIEŃ NA CZYNNIKI PIERWSZE-Tomasz Sidor
   MIXY mp3

   Czy jeszcze komuś zrobić taki dział?

   Usuń
  4. te filmy tez warto zamieścić u Ciebie
   https://www.youtube.com/watch?v=hIwDyf8muY0&list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc

   Usuń
  5. Masz rację utworzyłem nowy dział kwiecień vs internauci

   Usuń
  6. no i super bo jest tego co raz wiecej !! :)

   Usuń
 4. Tydzień mija a Kwiku cicho siedzi - załamany, zapity albo o suchej gębie, albo wszystko na raz. Ciekawe jak odżyje, czym nowym dojebie. Zerknąłem na jego wyświetlenia filmów na YT - znaczny spadek, tak o połowę. Heh.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I kolejny but na tępy ryj konikurwy. Bo na tym jego gówno wartym hejterskim blogu z uporem maniaka twierdzi, że Sidor ma rozdwojenie jaźni i sam ze sobą pisze. A tu proszę. Okazało się, że napierdalających w knura jest całkiem sporo, tylko trzeba było ludzi po prostu ośmielić. I tutaj brawa dla KDK i DE za pierwsze bomby na czerwony ryj. Będziemy z wami lecieć nieudacznicy aż do samego końca, waszego.
   I co koninikurwo? Słodko w ryjach macie bando niedorobionych lachociągów? :D

   Usuń
  2. Spadek popularności wyraźny, mniejsza częstotliwość publikowania i filmy coraz gorzej robione, całkiem pozbawione sensu. A niepopularność poszła jak rakieta po różnych wypowiedziach i ruchach debila przez ostatnie pół roku. Siał bęcwał ze swoim boyfriendem wiatr, burzę zbiera.

   Usuń
 5. http://www.ipla.tv/Skarby-iii-rzeszy-skarb-walbrzycha/vod-5857384

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe.
   Ale wkurwiający jest odtwarzacz na tym serwisie. Jak chcesz ściszyć reklame to ni chuja . Za jednym kliknięciem się nie da trzeba napierdalać w głośniczek kilka razy by suwak łaskawie się obniżył i w ogóle pojawił. Takie kurwy robią takie rzeczy byś te kilka sekund dłużej musiał wysłuchać jebanej kurewskiej reklamy napierdalającej na pełen zicher.

   Usuń
  2. niestety te reklamy wkurzają ale mi jakoś się nie pokazują, spróbuj opery i poustawiaj blokowanie reklam jak masz taką opcję w antywirusie też ustaw

   Usuń
  3. Ch... tam wyłączyłem by sie nie denerwować z dwóch powodów, z powodu kurewskich reklam i z powodu nigdy nie dokończonych relacji z eksploracji, wierceń czy przekopów, a nadto wszelakich badań w istniejących kopalniach gdzie coś może być, tylko jakoś nikt na serio nie podejmuje żadnych działań by coś odkopać czy do czegoś się dokopać.
   Na jednym programie pt. UFO nad Muchołapką właśnie na tej IPLI było pokazane jak przy muchołapce wiercili wiertnicą. Pokazali tylko jeden odwiert gdzie była woda na 10 metrach i jakaś ceglana ściana i co dalej?? CO DALEJ KURWA SIĘ PYTAM? Co, ściągnęli wiertnicę by wywiercić jedną dziurę do programu?
   Gaszę temat bo nie chcę się wkurwiać.

   Usuń
 6. Nowa beka miksowa z zagórszczaka: Zagórszczak Czyli Słoiki na Ślęży
  https://app.box.com/s/zk2mnfhx1jxpgzhlvtvzc8xrpu6aqgsq

  OdpowiedzUsuń
 7. Zobaczcie co skręcili eksplorerzy z kulawej eksploracji.
  Ten krzyż i kawałek szczęki jakiegoś zwierzaka to robota kwietnia w 29:30 min. To chyba w tym miejscu kwiecień ułamał głowę figurki św. Barbary. To było tak, kwiecień przyszedł tam by nakręcić film o satanistycznych rytuałach i to wszystko tam przyniósł. Nakręcił taki materiał, ale go nie opublikował jeszcze. Krzyż i tę kość pozostawił bo uznał, że nie ma sensu zabierać. Teraz inni tam wchodzą i myślą właśnie to co on chce czyli, że odbywają się tam rytuały satanistyczne. Sataniści nie pozostawiali nigdy takich śladów. Jak już to była w miejscach czarnych mszy krew i jej ślady lub rozkładające się szczątki zwierząt. A to, to widać, że ktoś przytargał jako rekwizyty do filmu lub dla hecy jak wspomniałem. I to robota kwietnia na 100%?

  https://youtu.be/hMrHzWft1ys?t=1771

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałem to jakiś jak inna grupa znajduje podobną figurkę i też ją uszkadza (koronę). Tutaj, to samo miejsce. Wygląda na to, że scenografia kwietniowa pozostała, jak była. Sataniści - ehehehe, małolaty jakieś, metalowcy, albo dla szpanu przed dziuniami dresy. Naoglądali się bredni kwiecistego.

   Usuń
 8. A z innej beki. Czy głuszycka spierdolina nie zaczęła napierdalać w Caritas po tej akcji z oszwabieniem pogorzelców?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Caritas to on napierdalal cale lata, nawet kiedys nakrecil kalumie przed osrodkiem Caritasu w Sulistrowiczkach robiac z nich jakos korwa demonologow i nazioli kryjacych sekrety wilkolakow. Tak z 4 lata temu. A w wypowiedziach zawsze jak przewinie soe Caritas to po nich jedzie.
   Oczywiscie jak skladal falszywe donosy to byl mily i ukladny, rozmawial z Caritasem.

   Usuń
 9. Słuchajta chłopy, zbieram materiały w, których kwiecień wypowiadał się o p.Wołoszańskim dwuznacznie lub niepochlebnie, nie wprost, ale ogródkowo itd. Kilka już mam, ale w takiej masie tematów na naszym blogu i u kwietnia ciężko to wszystko pozbierać i przypomnieć sobie kiedy i gdzie pilił do BW złośliwie.
  Dla tego jak sobie przypominacie gdzie coś takiego pisał lub mówił dajcie namiar.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednej z Audycji na domówce ględził, że zna W. i z nim działał (czy nawet nakierowywał na jakieś tropy), ale W. by go nie poznał dzisiaj. Wieczorem poszukam.

   Usuń
 10. od minuty 4:30

  https://youtu.be/SocGG2NChPU?t=4m30s

  nie wiedziałem, że to Eddie Prawdziwy Słowianin był woźnicą tego "felernego" dnia :))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurwa słucham tego jebanego bełkotu i sie zastanawiam, który jst większym jebusem cały kwiecień czy ten?
   Najeździł się z kwietniem, nasłuchał bredni i dorabia do tego mistyczne przeżycia, że jakoby jakiejś ukrytej kurwa prawdy liznął.
   Przecież to świr i to pierwszej kurwa wody.

   Usuń
  2. Czub, który w każdym mrocznym miejscu czuje negatywną moc. Opowieść o jakichś strażnikach zamku z bronią to już szczyt paranoi i schizofrenii.

   Usuń
  3. Kurwa jak słucham debila-debili twierdzących, że to co nas otacza to matrix, a to czego nie widać to prawdziwa rzeczywistość to kurwa wierzcie mi staję się zwolennikiem wczesnych badań prenatalnych i aborcji płodów upośledzonych.

   Usuń
  4. he he jaki głos pewnie od przepicia albo czegoś innego :D

   Usuń
  5. Zobaczcie od tego momentu:
   https://youtu.be/SocGG2NChPU?t=2962

   czub jeden pierdoli, żeby żyć zgodnie z naturą ni zgodnie z materializmem otaczającym nas, a kurwa wyjechał do tej pieprzonej Anglii po kiego chuja, jak właśnie nie po pieniądz.
   Widzicie jaki czub wkurewjebany obłudny i zakłamany?
   Albo pierdoli przez cały czas co chwila o duchowości, miłości itp, a ma za kumpla przyjaciela łajdaka i skurwysyna, który pomawia i oskarża każdego począwszy ode mnie po wiele innych ludzi o nieprawdziwe i niesprawdzone rzeczy, wyzywa od pedałów, homoseksualistów, molestujących pracownice-WSZYSTKIEGO KURWA TU NIE ZDOŁAM WYMIENIĆ- i co kurwa jakoś Ediemu to ni przeszkadza? Taki z niego uduchowiony człeczynka? No kurwa ludziska powtarzam badania wczesnoprenatalne powinny być obowiązkowe i eliminacja upośledzonych płodów jak najwcześniej.
   Wysłuchałem tego pierdolonego zakłamanego chorego bełkotu by mieć pojęcie o poziomie ludzi widzących w kwietniu personę i stwierdzam, że to szambiarskie środowisko ludzi chorych umysłowo.

   Usuń
  6. Ja mam jakieś dziwnie przeczucie, że ten cały Eddie Buddysta-Słowianin z gabinetu cieni Kwietnia jest mocno zaprzyjaźniony z Koniczyną. Sprawdził bym ten trop, bo coś czuję że gdzieś tam obok czai się Koniczyn

   Usuń
 11. Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Nowe pierdolenie wariata. Ale kity, ogladam to i kit kity kitem pogania.

   Usuń
  3. Właśnie słucham tego najnowszego bełkotu i mam zamiar takie samo zawiadomienie sporządzić PO RAZ KTÓRYŚ!

   Usuń
  4. Ostro. Kwiecień ma ból dupy i robi lekcję patriotyzmu :D Jeszcze nie widziałem, ale czuję, że będzie beka że hej. ;)

   Usuń
  5. Od 23:00 znowu pomawia Zolnierzy Wykletych, uzywa stwierdzenia "gangster z Warszawy".

   Usuń
  6. 28:00 jakis posiwialy schizol co przyjechal do Kwietnia lazi lazi jak mucha w smole i malo nie jebnal o dziury, Kwiecien nawet nie zauwazyl jak mu zlazl z pola widzenia i dopiero inny uczestnik ostrzegl tego faceta ze lezie w dziure.
   Kwiecien by nawet nie dostrzegl jakby kolo tam jebnal!
   :D

   Wyprowadza ludzi w teren i nie mam nad nimi zadnej kontroli.

   Usuń
  7. Uwazajcie na publikacje odnosnie tego matrialu bo mam przeczucie ze jakis ziomek Kwietnia mogl z lysym zastawic w tym pulapke-odnosnie Auschwitz i uzywania ludzi jako surowcow. Publikujcie tylko potwierdzone rzeczy nie negujac calosci z czapy, bo tego moga uzyc do podjebania do paragrafu o "klamstwo oswieciemskie" a to szybka pilka w sadzie. Ostroznie z tym.
   Odsiac brednie i pojechac mu.

   Usuń
  8. 32:32 tyrade Kwietnia o tym ze negujo wszystko przerywa dzwonek w czyjejs komorce, ciezko powiedziec czy Kwietnia czy kogos z publiki. Posluchajcie tego dzwonka.
   Widac czym ta osoba jest zafascynowana...

   Usuń
  9. @Ojciec Kanonik Zobaczylem calosc i w sumie nic tam nie ma o patriotyzmie, jest typowa Kwietniowa narracja: zli niemcy, dobrzy sowieci.

   Wybielanie sowietow, jak to u czerwonopapego komucha,
   znow manipulacja historia, polprawdy-no bo co do niemcow to nie ma chyba dyskusji co wmawia ten paranoik.

   Usuń
 12. Rok temu pisaliśmy na tym forum, że na 65km nic niema żadnego pociągu ani tunelu i co nie ma. Badania naukowe się potwierdziły, oczywiście kwiecień tutaj zagląda i czyta co piszemy więc podłapał i przypisuje sobie, więc trochę przypomnę co Głuszycki profesor pierdzielił "szklane trumny i kryształowe archiwum potwierdzające jego teorie"

  Więc gdzie ten skład wyparował?
  1. Nigdy nie opuścił Wrocławia, może nawet nie istniał, depozyty mogą sobie spoczywać np: w Odrze to taka ładna rzeka
  2. Pojechał sobie przez nikogo nie niepokojony do Bawarii gdzie go Amerykanie sobie przywłaszczyli.
  3. Wałbrzych w tamtym okresie nie był tak rozległy większość obecnych dzielnic to były osobne miejscowości, po za tym kiedyś biegła linia kolejowa u podnóża Chełmca, tory były jeszcze pod koniec lat 80 ze Szczwienka można było przejechać do Szczawna tam był dworzec później Konradów była kopalnia tak samo Biały - Kamień, tak więc wystarczy taki cenny ładunek wpakować do nieczynnego chodnika odstrzelić wejście zamaskować zabudową albo tylko zamurować i nie ma śladu ewentualnych świadków zlikwidować poza terenem kopalni, przez lata górnicy mogli koła takiej skrytki chodzić i nie zwracać na nią uwagi.
  Dodatkowo teraz po likwidacji kopalń i po zasypaniu szybów szukanie i próby wydobycia są takie, że się nie opłacają, można zlokalizować mniej więcej gdzie jest i oddać Żydom jako rekompensatę zastrzegając, że muszą sami wykopać na własny koszt i co znajdą to ich he he
  Kurde teraz kwiecień dopiero będzie latał i szukał gdzie ta tajemnicza linia kolejowa zapewniam nie znajdziesz już prawie śladu po niej nie ma i kwiecień nie przypisuj sobie czyiś osiągnięć ty nic nie wiesz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leon krecil sie na miejscu, tu jest jego material:

   https://www.youtube.com/watch?v=VctNXWB8M3o

   A tu dla tych co jeszcze nie widzieli material Michala Banasia z DFT. Bardzo konkretny koles, naukowiec, racjonalnie oraz naukowo podchodzacy do badan i eksploracji:

   https://www.youtube.com/watch?v=rB7nHIZoMgM

   Zaloze sie o coca cole ze bedzie o nim jeszcze glosno.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 13. Nowy temat
  Proszę byście przenieśli wszystkie swoje komentarze dotyczące tego najnowszego materiału do nowego tematu i te anonimowe również, ja je potem stąd usunę.

  OdpowiedzUsuń
 14. jest nowy filmik kwietniowy. Zatytułowany "Lekcja patriotyzmu według Dariusza Kwietnia". Czekam na skomentowanie, bo sam niem mam mocy, by tego durnia, tkacza naciągacz, a możliwe, że i obciągacza, zjechać, jak burą sukę, krewną riesowskich wilkołaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę żę Twoje wpisy na blogu Kwietnia są puszczane a moje blokuje/nie dopuszcza mimo że nie używam wobec niego żadnych inwektyw itp.
   Pozdrawim

   Usuń
 15. Jest nowy film Aprila w którym pluje na Ciebie że chcesz pisać do IPN , nie wiem czy Hutmenowi też się dostało bo nie oglądałłem tego do końca , ale skoro policjant ma obowiązek zrobienia notatki służbowej z rozmowy z kimś o tym że ktoś komuś zajebał dwa weki to chyba urzednik IPNu odbierający od kogos dokumenty musie dać teemu komuś zaświadczenie że takie dokumenty odebrał.
  Powodzenia Tomek i życzę wytrwałości w walce z tym kłamcą( Pozdrowienia również dla innych odkłamujących bzdury Dariusza jak Hutmen, Dariusze Eksploracji , Moto Turysty itd) trzymajcie się i jedźcie z tak dalej jak terqaz z tymi fantasmagoriami Dariusza.
  Szczęść Dariusz

  OdpowiedzUsuń
 16. ja i tak uwazam ze najlepsze to jest jak chodzi z mapa karkonoszy po gorach sowich i wsysztko mu pasuje i sie zgadza z mapa:)

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.