piątek, 26 sierpnia 2016

ANALFABETA EKSHIBICJONISTA O ZWICHROWANEJ PSYCHICE

Dariusz Kwiecień analfabetyzm wtórny czyli piecieu, odniusl, prubuj
Poziom ucznia poniżej 5 klasy szkoły podstawowej. Karygodne kaleczenie Polskiego języka. Brak skrępowania, wstydu i żenady z powodu bycia głąbem ortograficznym. Brak zdolności do nauczenia się pisania podstawowych Polskich słów.
Brak szacunku dla języka Polskiego i ludzi do, których kieruje ten kompromitujący przekaz-przykład.
A tak ten analfabeta i "Dyzma historyczny" z Głuszycy napisał słowo "Rzołnierze" 


Cechą charakterystyczną dla ludzi upośledzonych jest nie tylko brak podstawowego przyswojonego wykształcenia w przypadku kwietnia objawiającego się analfabetyzmem, ale jest też brak prawidłowej zdolności samooceny tak pod względem intelektualnym jak wizerunkowym i nie odczuwaniu ani wstydu, ani zażenowania z powodu swej odmienności i nienormalności.
Większość rzeczywistych dewiantów psychicznych stara się wyróżnić z pośród przeciętnej-normalnej społeczności tego świata poprzez zwracanie na siebie uwagi zachowaniami lub głoszonymi poglądami wykraczającymi poza ramy tejże normalności.
I tak dewianci seksualni starają się to podkreślić poprzez ubiór, zmianę płci lub szokujące dla innych zachowania, albo głoszone tezy zawarte w wynaturzonych formach językowych.
Ci dewianci nie są zdolni wyróżnić się w sposób normalny poprzez osiągnięcie sukcesu w jakiejś dziedzinie za pomocą twórczej pracy, poszerzania swej wiedzy czy dokonań pozostawiających potomnym jakąś wartość.
Dewiant mając świadomość, że jest na niskim poziomie intelektualnym stara się stworzyć wokół siebie inną rzeczywistość odmienną od tej jaka otacza normalnych ludzi, którą stara się epatować tych normalnych ludzi i, którą ponad innych się wywyższa.
Czyli dewianci seksualni będą się przebierać za kobiety lub w jakichś znikomych przejawach zachowawczych upodabniać się do nich jeśli nie poprzez ubiór to poprzez zachowanie, postawę i wypowiedzi.
Na przykład w przypadku kwietnia będzie to robienie sobie takich zdjęć jak poniżej oraz zachowywanie się w rozmowie jak zraniona kobieta, która ma pretensje do całego świata, że ktoś zaburzył jej wewnętrzny świat-/patrz rozmowy z kwietniem w wizytówce kwietnia/
Albo poprzez szukanie dowartościowania w postaci rozpowiadania, że się jest popularnym, lubianym, darzonym zaufaniem, szacunkiem i adoracją, o czym właśnie ciągle mówi kwiecień. To jest dokładnie to czego potrzebują kobiety, a to tylko mała część jego przejawów umysłowych jakie wymieniłem wskazujących na umysł kobiety w męskim ciele.
Wszyscy ci powyżej chcą usilnie zwrócić na siebie uwagę NIENORMALNOŚCIĄ.
Nienormalnością, którą każą sobie traktować jako normalność!
Co więcej, ludzi którzy negują ich nienormalność uważają za nienormalnych przypisując im najróżniejsze cechy właśnie nienormalne cechy, a nadto brak tolerancji!
No właśnie!
Kwiecień wiele razy, a za nim jego klakierzy i wyznawcy wykazywali oczekiwanie, a nawet żądanie by negatorzy jego głoszonych anormalnych tez byli bardziej tolerancyjni wobec jego innej rzeczywistości.
Dokładnie to samo oczekiwanie i żądanie podnoszą seksualni dewianci i zboczeńcy, co więcej stworzyli sobie nawet prawo, które zakazuje piętnowania ich i nazywania po imieniu ich zboczonych zachowań i przejawów.
Tak więc pod tym względem kwiecień niczym nie różni się od seksualnych dewiantów i popaprańców umysłowych, a wraz z nim WSZYSCY, którzy tolerują go takim jakim jest i w jakikolwiek sposób z nim przystają.
 The & end.


"DOTADEK " 1
CZYLI O KWIETNIOWEJ "ORTOKRAFJI' RAZ JESZCZE

CZEŚĆ I CZOŁEM ORTOGRAFICZNYM MATOŁEM SIĘ OKOZOŁEM-wasz dariusz kwiecień
O kompromitujących błędach ortograficznych kwietnia wiemy wszyscy, ale przydało by się wyciągnąć z tego, że kwiecień robi tak podstawowe błędy jakieś wnioski.
Otóż pod jednym z naszych materiałów nasz widz Pablo Emilio napisał bardzo celną uwagę, którą teraz ZACYTUJĘ:


Pablo Emilio
Pablo Emilio
Wiecie co ja myślę, że on nawet tych książek co pokazuje to nie czyta. Co najwyżej przegląda, bo osoba czytająca książki, nie popełnia takich błędów. Chcąc nie chcąc wzrokowo zostaje wszystko w głowie. Jak myślicie, ile razy w jego książkach przetoczyło się słowo "żołnierz"?

Jest to bardzo celna uwaga drodzy Państwo bowiem już przez samo opatrzenie się jak się pisze żołnierz kwiecień powinien zapamiętać jak to się pisze. I nawet jeśli by te swoje wszystkie demonstrowane książki czytał pobieżnie to tak samo powinien zapamiętać. W samych tytułach słowo żołnierz widnieje jak wół, więc czego to też dowodzi? Ano tego, że ten głąb nie tylko nie czyta tych książek jak napisał Pablo, ale i nie jest w stanie zapamiętać jak się pisze jedno z najważniejszych słów w dziedzinie jaką się zajmuje. Czyli jest to totalny głąb, który jeśli nie jest w stanie zapamiętać pisowni słowa żołnierz widzianego tyle razy to i nie jest w stanie zapamiętać o czym czytał.
Nie ulega wątpliwości, że kwiecień raz, że nie czyta tych wszystkich książek, którymi wam wymachuje przed kamerą, a dwa, że nawet poprzez ich pobieżne przeglądanie nie jest w stanie zapamiętać tego co widział-czyli czyta bezmyślnie i bez zrozumienia nie tylko nie przyswajając zasad pisowni, ale i sensu treści, co jak wiemy objawia się tym, co udowodnili nasi czytelnicy, że interpretuje zawarte w niektórych książkach fragmenty kompletnie opacznie i nie zgodnie z rzeczywistymi tekstami w tych książkach.
Czy ten Głuszycki błazen nie widzi, że się kompromituje tyloma podstawowymi błędami? Robi błędy ortograficzne i jak widać to go nie zawstydza bo nie dalej jak kilka dni temu na swoim blogu napisał komentarz ze swojego przecież konta w, którym zrobił trzy błędy w słowach, które znają na pamięć dzieci ze szkoły podstawowej na poziomie klasy piątej.
Zobaczmy więc co napisał jeszcze raz choć już pokazywałem to w poprzednim odcinku:
 
 W tak krótkim tekście zrobić trzy i to tak prostackie błędy to już naprawdę trzeba być totalnym głupkiem.
Mimo to ten głupek mówi do kogoś głupku-wyobrażacie to sobie hehe?
Nawet na jego blogu Pablo Emilio zapytał kwietnia:

Ale jak widać na kwietniu takie uwagi nie robią wrażenia i dalej innych uważa za głupków.
A teraz jeszcze przypomnę co napisał ponad rok temu na swoim blogu. Słowo żołnierz przez dwa „rz”
 
 Jak widać kwiecień reprezentuje poziom dziecka, które ni ukończyło nawet szkoły podstawowej, a podobno ją skończył i uczęszczał do szkoły włókienniczej w Głuszycy, więc co robił na lekcjach? Chyba rozmyślał nad wilkołakiem, który zajrzał do studni gdy w niej pływał pół nocy po tym jak go do niej koledzy wrzucili.
Podsumowując, kwiecień to kompletny analfabeta, ewenement w skali chyba całego kraju i nie tylko poprzez to, że robi błędy, bo te robią niemal wszyscy, ale poprzez to, że je robi w tak podstawowych słowach jakie już poprzez samo czytanie książek powinny się opatrzyć i utrwalić w pamięci.
Celnym stwierdzeniem też podsumował to wszystko kolejny nasz widz Pan Kracy, który napisał:

  pan kracy
Zaraz się okaże, że Kwiecień specjalnie robi błędy i celowo żeby zmusić ludzi do nauki ortografii. Także bawiąc uczy , ucząc bawi :) Co następnego wymyśli by nas nauczać nasz Sensej heheh

 Jak wiemy zwolennicy kwietnia jako jeden z argumentów tłumaczący błędy historyczne i przeinaczenia mówią, że kwiecień specjalnie je robi by zmusić tym samym swych widzów do weryfikacji tego co mówi i odkrywania historii na własną rękę. Tutaj Pan Kracy celnie sobie z nich zadrwił pytając przekornie czy to, że kwiecień robi błędy jest również formą zachęty do nauki ortografii hehe?
Ale pozwólcie, że na koniec zacytuję czytelnika naszego bloga, który podsumował kwietnia tymi słowy: 

 I myślę, że to jest najlepsze podsumowanie poziomu błazna z Głuszycy pretendującego do miana wykładowcy historii.
CZEŚĆ I CZOŁEM TO JEDNAK JA GŁUPKIEM SIĘ OKAZOŁEM-wasz dariusz kwiecień


DODATEK 2
OD KOGO KWIECIEŃ UCZYŁ SIĘ ORTOGRAFII?

Poniżej macie ulotkę radziecką, która była ulotką propagandową Armii Czerwonej do żołnierzy polskich z 17 września 1939 - zrzucana z samolotów

https://pl.wikisource.org/wiki/Ulotka_propagandowa_Armii_Czerwonej_do_%C5%BCo%C5%82nierzy_polskich_z_17_wrze%C5%9Bnia_1939_-_zrzucana_z_samolot%C3%B3w

Teraz już wiemy u kogo kwiecień pobierał nauki Polskości.  Wizytówka i zboczone wypowiedzi kwietnia przez telefon na górze bloga.

54 komentarze:

 1. Przypadkiem Tokarczuk to nie Polskie nazwisko nawet nie Żydowskie aaaaaaaaaaaaaaa Ukraińskie no kto by przypuszczał, nawet gęba taka nienawistna, Polacy mordowali Żydów tak jak mieli ci mordercy obywatelstwo Polskie tylko pochodzenie nie Polskie tylko inne i większości byli ze wschodniej dziczy UPA, OUN oraz NKWD, AL, GL czy AK mordowała Żydów nie tak samo NSZ nie dotyczy wyjątków likwidacji zdrajców ale zgodnie z ustaleniami z IPN i Yad Vashem
  tych przypadków jest ok 100 dwa incydenty zlikwidowania Żydowskich bandytów powtarzam BANDYTÓW, napadali ludność cywilną, rabowali mordowali nawet ukrywające się rodzinny Żydowskie, i co ciekawe te dwie interwencje należą do NSZ, 90% zdarzeń to należy do chluby i ulubieńców kwietnia czyli Armii Ludowej, Gwardii Ludowej oraz Urzędu Bezpieczeństwa jak zresztą spadkobiercy AL,GL ups UPA i OUN ci ostatni raczej niedobitki poukrywały się udając praworządnych obywateli teraz potomstwo wyłazi z ukrycia i mąci dalej z prostej przyczyny ten kraj Polska im przeszkadza zawsze przeszkadzał i zawsze były problemy nie z zachodnią granicą tylko ze wschodnią.

  Nie ma co się dziwić nas będą oczernić cały czas jak zapłacimy roszczenia Amerykańskiego Żydostwa to zaczną się upominać jeszcze głośniej Niemcy zwłaszcza Ukraińcy bo Warszawa, Kraków to staro Ukraińskie miasta a Polska to stara Ukraina, to taki wschodni drach nach west.

  http://www.wsensie.pl/bez-komentarza/16794-mowila-o-polakach-mordercach-zydow-uhonorowaly-ja-wladze-walbrzycha-radni-pis-wyszli-z-sali

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, tak samo jak zwolenników ma petru, tak samo jak zwolenników ma zandberg, tak samo znajdzie się gromadka i dla kwietnia. Uroki tzw. demokracji - może ogłupiać "wyborcza", może ogłupiać też i czerwona parówa z Głuszycy. Niestety.
  p.s. Nazwiska napisane zostały z małej litery celowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszeliście najnowszą wiadomość o Darku ? dostał propozycje pracy na Wawelu w Krakowie ma.....wyrzucać gnój od smoka

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo, ktoś czujnie umieścił podobiznę kwietniową pośród tej grupy zwyrodniałych cudaków. Brakuje im jeszcze do kompletu - jak kiedyś wskazał JKM - dwugłowego cielęcia i muziny z 20" pisiorkiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Uinfa z poprzedniego postu.
  "Uinfśroda, 24 sierpnia 2016 14:35:00 CEST
  w idź pod prąd wspomnieli dziś tylko o Opolszczyźnie, że się źle dzieje im lepiej jak na żywo jest program na czacie dowalić z linkiem"


  Tak czasami robię, ale czat tak zapieprza, że najczęściej Kornelia nie wyłapuje wrzutek. W końcu się odniosą, tego jestem pewien.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisać w komentarzach pod filmem, ja im napisałem ale czy coś da hm nie wiadomo po za tym ten kanał jest zbyt religijny jak zaczyna ten Pastor swoje nawijać to aż się odechciewa oglądać i słuchać taka Chrześcijańska obłuda

   Usuń
  2. Zgadza się, ultrafanatyk Chojecki ma zły wpływ na Mariana. Dzisiaj pogadałem z Kornelią Chojecką i się przypomniałem. Zobaczymy.

   Usuń
  3. To kwiecień dopiero będzie wył, płakał i zgrzytał resztkami zębów, ciekawe co wymyśli.

   Usuń
  4. Będzie - linki z oszczerstwami i antypolską propagandą puściłem też bezpośrednio Do marianowych Narodowców RP.

   Usuń
 6. Darek dzięki swoim dewiacjom ma kumpli dewiantów. Koniaszczyna, gucio i reszta pedohałastry to niezła menażeria. Plus ten z uprawnieniami na helikopter co to go mototurysta nagrał. Cała plejada ludzkich spierdolin. A gacie sie prują i kwiecień ma ryj kwaśny jak kackupa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Helikopterem to oni z Kwietniem lataja jak wypija po 0,7 na leb i padna w lesie na wersalce.

   Usuń
 7. Kwiecień jebana umysłowa spierdolina mógłby by se nie robić wstydu zakasać rękawy i przysiąść do nauki ortografii. Tylko on ma za ciasny łeb by zapamiętać zasady pisowni tak samo jak zapamiętać fakty historyczne.
  Sam na pierdolekcji w rzeczce mówił, że wiedzę ma nie wie skąd i zapomina ją po dwóch miesiącach. To jakby nauczył się ortografii to by nam wmawiał, że błędy jakie robi są regułą.
  Kwiecień skompromitowałeś się na całej linii, ale dla ciebie spierdolino to bagatelka. Co tam, że się z ciebie śmieją i uważają za głąba na poziomie ucznia klasy 5 podstawówki. Takich imbecyli jak ty kwiecień nic nie zawstydzi. I jeszcze tępaku mówisz do kogoś głupku hahaha ja nie mogę to jest już szczyt debilizmu by robiąc takie byki mówić do kogoś głupku. Ty głupku z zakutym łbem jakby zebrać wszystkie twoje błędy ortograficzne i stylistyczne z bloga to by wyszła niezła książka.
  Kwiecień żałosny jesteś.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie małe sumiki :D

   https://www.youtube.com/watch?v=mJ-vmzKUPjA

   Usuń
  2. ze specjalną dedykacją dla kwietnia mam nadzieję, że się porzygasz jak zobaczysz tego swojego latającego kleszcza ha ha

   https://www.youtube.com/watch?v=Ci9VzAXnj4I

   https://www.youtube.com/watch?v=JVv1LK0lKfc

   Usuń
  3. to już nawet swój serial ma???należy go namówić na wystep w twoja twarz brzmi znajomo ale nie wiem czy taki celebryta jal on znajdzie czas

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. WOLTANOWI Woltan Procent, wielkie bóstwo otwierające wrota :D

   Usuń
  6. "duży WOLTAN to dobry WOLTAN" - jak mawiał miszcz knura, Adolf Hitla.

   Usuń
 9. DODATEK 1
  Czyli o ortografii kwietnia raz jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zielarz doskonała robota!
   Przodujesz w wyłapywaniu bredni kwietnia wśród nas.
   Reklamuj się też u mnie na kanale pod filmami to więcej ludzi zobaczy Twoje produkcje.
   Trzeba Ci będzie osobny dział założyć bo naprawdę robisz kawał dobrej roboty.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Mokrofona lepszego zakup, a tak jest treść i forma git :)

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 11. Nowy materiał Zielarza:

  Odcinek 1 Anders i Sikorski

  https://www.youtube.com/watch?v=jK6EALnuibk&feature=em-uploademail

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "No ta, no jak to się mówi? Zbrodnia katyńska" - co za wiocha, ja prdle...

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 12. Cześć i czołem wilkołakiem się zesrołołem.Panowie i Panie proszę o odpowiedź gdzie ten kotlet pisze kiedy znajduje się w danym mieście lub województwie(za odpowiedz z góry dziękuję).(sorry za ortografię itp jestem wychowankiem gadu gadu bez interpunkcji:D)

  OdpowiedzUsuń
 13. https://pl.wikisource.org/wiki/Ulotka_propagandowa_Armii_Czerwonej_do_%C5%BCo%C5%82nierzy_polskich_z_17_wrze%C5%9Bnia_1939_-_zrzucana_z_samolot%C3%B3w
  Teraz wiadomo od kogo się uczył pisowni

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre szczały ;) Nowy Hutmen odpowiada, ale i jest sporo o Kwietniu: https://youtu.be/646pC1puO_Y

   Gall, cześć i czołem, dwa razy Ci już wysłołem ;)

   Usuń
  2. Hutmen szuka miejscowości pochodzenia rodziny Kwietnia ? Jeśli dobrze pamiętam, to Kwiecień wspominał miejscowość na lubelszczyźnie skąd pochodził wujek milicjant ? Tutaj jest wyszukiwarka genealogiczna - Kwietniów było sporo, ale może ktoś znajdzie tą wioskę - http://regestry.lubgens.eu/viewpage.php?page_id=766

   Usuń
  3. Obawiam się, że tu, właśnie ze względu na powszechność tego nazwiska, musiałby wejść pro badacz genealogii, albo jacyś tamtejsi autochtoni z dostępem do plebanii i Urzędu Stanu cywilnego czy tam innego Statystycznego.

   Usuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I znów jest zauważalna kolejna fala nowych ludzi, którzy albo są wqrwieni światopoglądem pajaca, rozczarowani jego bzdetami albo mają zwyczajną bekę. Jest dobrze :)

   Usuń
 16. http://freeisoft.pl/2011/07/creepypasta-opowiadania-o-strasznych-historiach/

  OdpowiedzUsuń
 17. Odpowiedzi
  1. Od czego darmozjad ma urlop?

   Usuń
  2. haha ale ma ból dupy ehehehehehehe

   Usuń
  3. bezrobotny ma cały czas urlop, za to co gada na tym pierdu filmie to jest paragraf znowu oczernia

   Usuń
 18. Z bloga sponiewieranego czuba. Czerwona Eskadra (stawiam nadal na DE):

  Panie Darku, odnośnie Bożeny Tarnowskiej udało mi się znaleźć takie coś: [...] Po upadku powstania i wywiezieniu mnie z Warszawy do Wrocławia naszyto mi na pasiaku literę "P" i skierowano do robót przy odgruzowaniu ulic bombardowanego miasta. Z dala dobiegał huk artylerii - to zbliżający się Rosjanie. Wieczorem, w połowie grudnia 1944 roku gdy pracowałam w pobliżu Zespołu Basenowego przy ulicy Teatralnej naszły mnie dwie kreatury: łysy żołdak o twarzy ćwierćinteligenta oraz brodaty podstarzały jegomość - pewnie volksturmista. Pokazywali najpierw na płaskorzeźby na fasadzie budynku a potem na mnie. Z ich rozmowy (a zwłaszcza ze słów łysego żołdaka) wywnioskowałam, że chcą mi zrobić krzywdę. Głupkowaty żołdak obsesyjnie mówił o nasieniu - chodziło mu pewnie o gwałt. Wtórował mu brodacz. Zaczęli stopniowo rozpinać poły płaszczy i zbliżać się do mnie. Nie widziałam co robić. Nagle żołdak skoczył do mnie i chwycił mnie za ręce. Brodacz ze śmiechem się temu przyglądał. W powstaniu miałam do czynienia z różnymi indywiduami, ale to był prawdziwy psychopata. Czułam, że to może być mój koniec. Nie poległam w obronie Woli to umrę na ulicy obcego miasta, zgwałcona przez dwie skretyniałe bestie. Nie wiem co by się stało gdyby nie przelatujący nisko radziecki samolot, który przepłoszył obu drani. To już nie pierwszy raz kiedy czerwona gwiazda uratowała mi życie... Po wojnie zostałam we Wrocławiu i podjęłam pracę w Sądzie Wojewódzkim.

  Mega :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A cycki zrobiła sobie za kase tego brodatego, bo miał portmonetkę z dewizami. True story :D

   Usuń
  2. Nie ona pierwsza, ta ze szczurzymi też :D Kurczak, chyba też ząłożę jakąś harmonię i będę żył jak ten z Antrovis u Kwietnia - "46 żon, 70 dzieci"

   Usuń
 19. Komentarz do nowego shitfilmu Naczelnego Knura Eksplory

  JESTE ZDROWY, JESTE CAŁY

  1) Jest goła klata! Wyglądaj jak niedorobiony / przepity Putin. Wypoczywa, ale nie chce pokazać gdzie.
  2) Znów atakują - debil z Katowic, debil z Warszawy. Wtrącili go nawet do psychiatryka. Sidor dostaje werbalny wpierdol i jeszcze raz zostaje odrzucony seksualnie.
  3) Wszystko się sprawdza, co do tej pory bredził. Dowodów sa dziesiątki i spływają nowe.

  UWAGA: DK nie pozdrowił Gutka i swojego chłopaka kuniczyny - koniec z robieniem gały!

  Reszty mis ię nie chce oglądać, bo chuj obleśny i pierdoli w pseudopolskim. Czekam na komenatrze YT.

  OdpowiedzUsuń
 20. NOWY TEMAT

  A już się biorę za ostatnie jego brednie.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.