niedziela, 3 lipca 2016

Zazdrosny skurwiel sieje kłamstwa i znów nielegalnie oprowadza ludzi z narażeniem ich życia.

Pełcznica - Książ - Dariusz Kwiecień Lipiec 2016


Kolejne czyste wymysły.
NIC CO POWIEDZIAŁ NA TYM MATERIALE O MIEJSCACH, KTÓRE FILMOWAŁ NIE JEST ZGODNE Z PRAWDĄ, NIE MA ŻADNEGO POTWIERDZENIA I NIE ISTNIEJĄ ZADNI ŚWIADKOWIE, KTÓRZY BY POTWIERDZILI COKOLWIEK O CZYM TA GŁUSZYCKA IDIOTA MÓWIŁA.
A na marginesie wykopano go z zamku Książ to teraz celowo kreci się koło niego by pokazać, że nikogo się nie boi i pokazuje ciekawsze rzeczy niż ci co pokazują jako legalni przewodnicy z tego zamku.
No i jak zwykle nielegalne oprowadzanie wycieczek bez zezwolenia, w związku z czym apel:

1000 ZŁOTYCH NAGRODY
DLA KAŻDEGO KTO DOSTARCZY DOWODY NA TO, ŻE KWIECIEŃ OPROWADZA NIELEGALNIE WYCIECZKI PO GÓRACH BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ OSÓB JAKIE OPROWADZA ORAZ DOSTARCZY DOWODY PŁACENIA KWIETNIOWI ZA UCZESTNICTWO W TAKICH WYCIECZKACH LUB DOWODY ŚWIADCZĄCE, ŻE KWIECIEŃ POBIERA NIELEGALNIE BEZ PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI PIENIĄDZE ZA TAKIE OPROWADZANIE LUB ORGANIZOWANIE DOWOLNYCH TEGO TYPU IMPREZ JAK CHOĆBY PŁATNE PRELEKCJE.
TO SAMO SIĘ TYCZY GDY KTOŚ DOSTARCZY DOWODY, ŻE KTOŚ INNY W IMIENIU KWIETNIA POBIERA TAKIE OPŁATY JAK NIEGDYŚ DRUŻYŃSKI, MIKOŁAJCZAK CZY WŁAŚCICIEL OSTATNIO ARKADII.


Wielkie odkrycia Riese


KWIECIEŃ ZAZDROŚCI, ŻE NIE BIERZE UDZIAŁU W EKSPLORACJI DALSZEJ CZĘŚCI TEJ SZTOLNI, KTÓREJ ZALEDWIE 30 METRÓW NIEGDYŚ POZNANO BO DALEJ BYŁY STALOWE DRZWI I NIE WIADOMO CO TAM JEST.
Dziś podjęto prace by przekopać się dalej, ale kwiecień już krzyczy z zawiści i zazdrości, że to blamaż i naciąganie ludzi.
To kawał chuja czyż nie? A sam nie chce zauważyć jak naciąga ludzi stając w coraz to nowych nic nie znaczących miejscach i dopisując im setki własnych historii, które nie miały miejsca.
UZUPEŁNIENIE 4.07.2016

NIE NAPISAŁEM POPRZEDNIO NAJWAŻNIEJSZEGO WIĘC NADRABIAM KWESTIĘ.
cytat:
No ale czego się spodziewać po odkrywcy , który korzysta z usług jasnowidza , który gdzie nie stanie to za pomocą różdżki odnajduje złote trony i złote wanny . I to ja wprowadzam ludzi w błąd i wciskam im banialuki .
Powiedział  ten co nigdy nie powoływał się na ludzi obdarzonych wyjątkowymi jak to nie raz mówił mocami stojąc to i tam i pierdoląc, że w tym czy tamtym miejscu daje się czuć tak silną energię, że ludzie padają jak muchy.
Wiadomo, że radiestezja w odpowiedni sposób wykorzystywana daje zaskakujące wyniku odkrywcze i to nie są bajki. Radiesteci są zatrudniani do poszukiwań cieków wodnych, skarbów czy nawet składów amunicji wroga i to ze 100% skutkiem i to nie ulega żadnym wątpliwościom.
Nie bronię Szpakowskiego, ale myślę, że naśmiewanie się z niego w tej kwestii przez kwietnia to obłuda i dwulicowość oraz zwyczajna zawiść i szydera wynikająca z zazdrości i złośliwości.


DODATEK 1
cytat
Jak wyglądały prace w Jugowicach pod sztolnią nr 6 świadczą o pełnym profesjonalizmie odkrywców tzw Złotego Pociągu . 
 Co on pierdoli? Przecież sztolni nr 6 nie odkopywała ekipa XYZ, która będzie odkopywać złoty pociąg.
cytat
I tak jest od zawsze gdy, tylko wskaże jakieś miejsce , to natychmiast szalony kaparkowy na zlecenie swojego szefa dokonuje aktu zagłady danego chodnika lub sztolni , brawo panowie .
I już nasz Głuszycki pseudo eksplorator przypisuje sobie wskazanie miejsca sztolni nr6. A sam poprzednio napisał, że miejsce to odkrył J.Cera.
cytat
Teraz macie obraz szaleństwa zwanego parcie na szkło . Kilkanaście osób od soboty obwinia się na wzajem za ten akt bezmyślnej dewastacji ....
 Odezwał się ten co nie ma parcia na szkło i nie prze na szkło przy każdej byle okazji by tylko się pokazać w jakimś miejscu i napierdolić stek bzdur.
I musiało upłynąć 4 doby by nagle nasz Głuszycki sexplorator i odkrywca gołej klaty napisał na blogu, że to akt dewastacji bo za 1 razem tego nie zakumał i nie zauważył.
cytat
A my sukcesywnie przemy do przodu , cały weekend włóczyliśmy się po okolicach Riese wg starych map i przewodników . 
Hahaha najpierw pierdolił, że odkrył kamienne kręgi i jakieś szlaki w Sowich dzięki przewodnikowi Riesengebirge, potem na przedostatnim materiale filmowym zaczął się tłumaczyć, że te miejsca można zobaczyć w kilkunastu innych przewodnikach, których nie posiada, a teraz zaczyna wciskać kity, że jednak korzysta z jakiś starych map. Tak to jest jak się go przyprze do muru by pokazał mapę z przewodnika Riesengebirge na, której rzekomo są zaznaczone miejsca w Sowich.
cytat
Przepraszam osoby bogu ducha winne za nie udostępnianie wszystkich materiałów , ale to zasługa tzw ekspertów internetowych , doskonale wiecie o kogo chodzi . 
 Nie udostępnia bo raz, że nie ma, a dwa, że te mapy, które posiada nie wskazują żadnych miejsc,które pokazał i twierdził, że pochodzą z przewodnika Riesengebirge jako jedynego, którego pokazał.
Tak to jest jak się kwietnia przyprze do muru i żąda pokazania mapy z miejscami, o których tyle nawija.
Teraz będzie wpierał, że ma wiele map tylko nie może ich pokazać bo mu je ukradną, sfałszują, skrytykują i będą sprzedawać po 100zł. pod Osówką i Włodarzem.
cytat
Dwie noce spędzone na zamku Książ , ostra dyskusja z obrońcami czci tzw księżnej , skoro była schorowana i jeździła na wózku i nie opuszczała pokoju to jak mogła rozdawać chleb i wodę na stacji kolejowej więźniom .... a jeżeli było inaczej , to czy nie mogła brać udziału w opisanych ekscesach zboczonych niemców z SS mieszkających na zamku .  
 Dwie noce spędzone na zamku!!! chyba pod zamkiem bo jak by się tam pojawił to by go wyśmiali i zakazali wstępu.
I oczywiście kłamstwa, że z dyskutował z kimś o ekscesach księżnej Deyzy. Temat wałkowany od kilku lat i udowodniony, że księżna była antynazistką i to co kwiecień jej zarzuca jest pomówieniem i oszczerstwem.
To co napisał to kolejna próba zdyskredytowania jej i zafałszowania tego co podają sprawdzone źródła o księżnej.
cytat
Wiele innych tematów i oczywiście temat skarby i złoto , to zaślepiło i omamiło setki tzw badaczy i odkrywców ...
 Gorączka złota opanowała Riese .... 

 Starzy znajomi, koledzy i ci co znali kwietnia dobrze wiedzą, że kwiecień jeszcze niedawno sam wykazywał taką gorączkę i nie tylko w kwestii artefaktów, ale właśnie złota. kwiecień  to obłudna zakłamana dwulicowa szmata, która dziś rżnie obojętniaszka i prześmiewcę z tych, do których sam się zaliczał i nadal zalicza usiłując to tylko ukryć w taki sposób nabijając się z innych. Sam gania po górach i zagląda pod każdy kamień węsząc za skarbami i depozytami, o których SAM SIĘ CHWALIŁ, ŻE ZNAJDOWAŁ.  Znajdował bo szukał właśnie depozytów. Depozyty same się nie znajdują tym bardziej przypadkowo. By je znaleźć trzeba zadać sobie trudu i specjalnie ich szukać. Tak więc kwiecień kpi z innych, a sam jest tym z kogo kpi.
Taka ro dwulicowa zakłamana kurwa z tego kwietnia szabrownika i złodzieja zabytków skrywanych w ziemi.


Wizytówka kwietnia to materiał  obowiązkowy do poznania dla każdego kto ma wątpliwości czy to bydle jest normalne.

36 komentarzy:

 1. Obejrzalem to nagranie,czy kwiecien posiada uprawnienia przewodnika na oprowadzanie osob w tak niebezpiecznych warunkach?

  OdpowiedzUsuń
 2. ...A pozatym we Wroclawiu kwiecien pierdolil ze jedzie na Ukraine a tu prosze :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie zhizofrenik zbiera na wyjazd haha

  OdpowiedzUsuń
 4. Dupsko boli bo on tylko lata po krzakach i gada z menelami na dworcu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. I już kwiecień z Yt pokasował 6 komentarzy. Kwiecień tak prawdy o sobie nie zatrzesz frajerze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem,bo moj takze wykasowal cykor jebany.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiiiecien odkrywca numer jeden na DŚ to dla czego go nie ma przy jakimkolwiek odkryciu czy pracach? Lepiej łazić po krzakach z przewodnikiem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwiecień uważa się za takiego bystrzachę wypatrując dowodów w krzakach na nazistowskie eksperymenty genetyczne i kiedy widzi dowody przechodzi obok nich obojętnie.
  Mamy tutaj przykład kompletnego ignoranctwa ze strony kwietnia i celowego zatajania takich dowodów i ich ignorowania.
  Otóż na drodze kwietnia pojawiła się szara wiewiórka.
  Kwiecień jedynie skomentował to lakonicznie ze ź dziwieniem, że to nie ruda wiewiórka udając, że nie wie, że to była sztolniowa wiewiórka specjalnie wyhodowana przez nazistów o zmienionej barwie sierści by dobrze się mogła maskować w sztolniach na tle szaro burych skał i betonu.
  Naziści kombinowali z rożnymi zwierzętami i je krzyżowali dla uzyskania super zwierza do zadań specjalnych. W wyniku połączenia genów kota i szczura wyszła im wiewiórka o szarej maści. To był dowód, który kwiecień celowo udał, że nie dostrzegł.
  Przyłapaliśmy więc kwietnia po raz kolejny na dezinformacji.
  Co więcej ta wiewiórka to był trop do odnalezienia tajnego wejścia do nazistowskiego laboratorium, bo ta wiewiórka na pewno na noc wróciła do sztolni.
  Wystarczyło śledzić wiewiórkę do zmroku i tajemnica była by wyjaśniona. założę się, że kwiecień wrócił tam już sam wieczorem i na własną rękę tropił tę wiewiórkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. I zgadza sie,moglo tak byc ...ale ja na YT napisalem juz cos na temat tej wiewiorki ale znajac kwietnia zapewne moj komentarz zostal skasowany(tajna sprawa),ja ogladajac ten material dostrzeglem blysk strachu w oczach tego shizofrenika na widok tej wiewiorki poniewaz ta wiewiorka byla zapewne kluczem do jego wielkich wrot i kwiecien widzac ja zapewne doszedl do wniosku by tego faktu nikt nie dostrzegl mowiac tylko o jej kolorze,poniewaz jego tajemnica poszlaby na marne i ktos zarobilby piniondzory.A fakt jest taki ze...wiewiorka..ta..byla...polklonem wilkolaka z Gluszycy...stad zapewne inny jej kolor :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Problem z Kwietniem jest taki, że nie przejmuje się swoimi brakami intelektualnymi, bo jak się okazuje jest sporo głupszych od niego, którzy kupują to co on produkuje.

  OdpowiedzUsuń
 11. http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/wejscie-do-sztolni-riese-w-jugowicach-gornych-zdjecia-i-film,3788233,artgal,t,id,tm.html

  Z punktu widzenia fachowości eksploracyjnej dno.
  Ale po chwili namysłu myślę,że mimo, że zniszczono te jedyne stalowe drzwi to może dzięki temu nikomu nic na łeb nie spadnie gdy zaczną kopać się dalej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiiecien będzie twierdził że to celowo zrobiono by zasypać te wejście które on pięć lat temu odkrył i nakręcił film razem z Zagórskim.

   Usuń
  2. Niestety mam podobne odczucie, że to celowe działanie po to by opóźnić eksplorację i stworzyć niebezpieczne warunki do dalszej eksploracji. Po obejrzeniu nagrań na YT miałem wrażenie, że ten palant za heblami koparki zrobił to celowo by powstrzymać tego dnia eksplorację.

   Usuń
  3. Dziwne, że w chwili gdy operator koparki zaczął naruszać te drzwi nikt nie skoczył i nie zaprotestował tylko wszyscy patrzyli się jak te cielęta w namalowane wrota i na to pozwolili.

   Usuń
  4. Racja i dziwne,że ten głąb za heblami nie zaczął odkopywać ziemi wokół tych wrót tylko od razu je rozpierdolił.
   Takie kopanie winno być wykonywane z najwyższą ostrożnością. Nigdy nie wiadomo czy na głębokości metra nie ma zaminowania. To, że kiedyś tam ktoś wchodził i nic się nie stało nie oznacza, że nie mogło być niewypałów jakich.
   Nawet jak ruskie sprawdzali teren to i tak istnieje możliwość, że coś przeoczyli lub nie znaleźli zaminowania głębiej.
   Najlepsza była mina Pana Szpakowskiego... myślałem, że jakoś zareaguje.
   Ogólnie trzeba przyznać, że sama akcja to porażka.
   Nawet kwiecień w swym komentarzu na swym bloguniu na to nie zwrócił uwagi, że to dewastacja zabytku.
   Moim zdaniem powinni usunąć jak najwięcej ziemi wokół tych wrót i z nad nich i reszty dokonać łopatami.

   Usuń
  5. Bo Wlodarz z Wlodarza to taki sam konfabulant jak Kwiecien.
   Wdzianko jakie nosi ,tp nie wiadomo co ma oznaczac. ? komandos eksploracji ?
   Ja tochcialem z kolegom kiedys profesjonalnie swoimi maszynami roskopac , imialem plan przejscia metoda gornicza przez ten olbrzymi zawal.
   Godziny spedzilem na rozmowach z moim przyjacielem sw pamieci Wojtkiem Stojakiem, on widzial w mlodosci te drogie drzwi,jako geolog ,podejzewal ze byl to odstrzal!

   Dostalismy z kolegom odmowe exploracji , od bylego soltysa gminy Pana Piksy.
   Dzisiaj przywleklo tam barana fantaste i rozpierdolil zabytek, zacierajac resztke po zbrodniczej dzialalnosci POLENSKEGO i HOLZMANNA!

   Panie Szpakowski !

   Amoze w tymmiejscu tak kulinarnie?
   Moze teraz tamurzadzic grilowisko ,z wypiekiem
   Kotlecika a,La Kwiecien?
   A moze tak menu wzbogacic o parowke a,La Szpakowski? bo odpierdolil Pan parowe jak nikt!
   Co Pan na to?

   Drzwi radze zostawic na miejscu ludziom inteligentniejszym od Pana.

   A conato konserwator zabytkow?


   ps. Widzisz kompanie z USA namnie pozwolono!

   Usuń
 12. DODATEK 1
  Przebudzenie kwietnia i jego dwulicowe zakłamanie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja nie moge z tych filmików https://www.youtube.com/watch?v=gYai2Xf6euU

  OdpowiedzUsuń
 14. Bajki z Mchu i Paproci - czyli kwiecień vs św. Barbara

  https://www.youtube.com/watch?v=ZeEpECGAPtU

  Materiał z przed kilku lat po, którym kwiecień powinien zostać uznanym za największego debila w Internecie.
  Raz, że nie wiedział, że to figurka św. Barbary, dwa, że sam przyznaje, że zniszczył ją z pełną premedytacją jednocześnie usiłując delikatnie na powrót poskładać, co jest sprzeczne z intencjami niszczenia, trzy, że odstawia ją na miejsce jakby nie chciał dokończyć dzieła zniszczenia, o którym mówi na początku.
  To jest irracjonalne działanie bo jeśli coś się ma zamiar zniszczyć to się tego potem na powrót pieczołowicie nie składa i nie odstawia na miejsce. To jest typowe zachowanie człowieka zaburzonego emocjonalnie, które można porównać do działania psychopaty podczas kłótni z żoną. Psychopata wali żonę w łeb i dźga nożem, a gdy uświadamia sobie co zrobił usiłuje ją ratować tamując krwawienie i zachowując się odwrotnie do pierwotnego przepraszając.
  Tutaj kwiecień mówi, że zniszczył figurkę z premedytacją by na koniec ją pieczołowicie i delikatnie złożyć odstawiając na miejsce i serdecznie pozdrowić czcicieli odprawiających tam czarne msze przy okazji samemu przyznając w nieudolnie ironizowanym tonie, że sam czci Bachusa.
  To są typowe zachowania ludzi zaburzonych, którym działania nie są świadomie przemyślane i sprzeczne z intencjami oraz sprzeczne z późniejszymi działaniami.
  Podobna sytuacja miała miejsce w rozmowach ze mną gdy kwiecień w kilkudziesięciu telefonach do mnie wyzywał, oskarżał, pomawiał i ubliżał z jednoczesnym wypowiadaniem zdrobniale i w sposób przyjacielski moje imię TOMKU.
  Wszystko nagrane i można tych chorych jego tekstów posłuchać w wizytówce kwietnia na naszym blogu tu: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html
  To samo mamy tutaj, urywa głowę figurce by za chwilę ją delikatnie i pieczołowicie składając odstawić na miejsce.
  Typowe zachowania psychopaty, którego intencje nie idą w parze z działaniem i na odwrót działanie nie idące w parze z intencjami.
  Poza tym była o tym jego zachowaniu mowa na naszym blogu łatwo znaleźć wpisując hasła kluczowe w Google.
  Podsumowując kwiecień to psychopata działający irracjonalnie i nie przemyślanie nie znający historii górnictwa, ani historii ogólnej.
  A żeby dopełnić śmieszności i tragi komediowości całego jego zachowania w kwestii tej figurki dodam, że kwiecień ma dar nie tylko ośmieszania się tym co mówi i robi, ale tym jak wygląda. Ta latarka na łysym łbie wygląda jakby ją sobie przytroczył do stringów i wsadził na łeb. Poza tym chodzenie po sztolni i wyrobiskach z gołym łbem to również przejaw inteligencji i mądrości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da sie ukryc ze to chory czubek otaczajacy sie czubami i psychopatami.
   Jedyny pozytyw w tym to to, ze mozna sie z niego posmiac bo malo kto tak sie blazni.

   Usuń
 15. Ogólnie to co tam w świetle kamer odpierdalaja kolesie pokroju kwietnia i szpakowskiego to rzecz niezrozumiała, że nikt sie im do dup jeszcze nie dobrał. Dwa łyse czuby w klaunich ciuchach robia rozpierdol na zabytkach. Paranoja polska

  OdpowiedzUsuń
 16. A u konieczny żałosne odpowiadanie na własne tematy.
  I wielka podnieta łysym cepem ,a darek to darek tamto , a dlaczego nie napiszecie choć raz że darek pierdoli bzdury np.graf spee tylko cisza? Jednym słowem klub wzajemnego lizania rowa pedalska banda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wszystko tam pisze jeden, gora dwoje psychopatow, ludzie pierdolnieci lub/i niedorozwinieci. Wystarczy zobaczyc jak ich ktos tam zapytal o ta mape i przycisnal, zaczeli pierdolic takie kity ze flowa boli a do meritum sie nie odniesli. Chorzy ludzie.

   Usuń
  2. No, bida tam taka jak we łbie kwietniołaka.

   Usuń
  3. Pozwole sobie tutaj odpowiedziec,to towarzycho wzajemnej adoracji baaardzo sie nudzi skoro doszukuja sie jakis chorob u Tomka.Czytalem te ponizajace Go bzdury i stwierdzilem ze shizofrenia ma jednak glebokie oblicza.Psychole bo inaczej tego nie mozna nazwac pisza jakies wymyslone bzdury etc.Mysle ze te kilka osob z tamtego chorego bloga spedzilo dziecinstwo w sierocincu badz w zakladznie poprawczym a rodzice byli patologicznymi alkoholikami.Szukaja w Tomku na sile kumpla?Probuja Go utazszamiac z nimi samymi na rownej pozycji?Coz...widze ze patologia nie potrafi ogarnac sie z wlasnymi problemami i nie chce do siebie dopuscic tych faktow ze spotkala ich tylko w dziecinstwie taka krzywda,pozdrawiam.

   Usuń
  4. Bo schoizol szczeka dotąd póki nie dostanie w mordę. Jak dostanie w pysk to go zamknie.

   Usuń
 17. kwietniu chyba minęło kilkadziesiąt lat https://www.youtube.com/watch?v=P-zdX0fw7fU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czub napisze ze go wir poziomy przeniosl i juz jest pelne a down koniczyna i gucio przyklasna.

   Usuń
 18. Hutmen znow masakruje zlosliwego czuba:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZipA4bkKTN4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejne dobre wypunktowanie czubka z Głuszycy.
   Bełkot umysłowo chorego mitomana, cytuję: szaleniec z warszawy będzie rzucał butelki z benzynami, albo: będzie strzelał z wariówek. Kwiecień ma na moim punkcie obsesję, która przejawia się setkami pomówień, oszczerstw i oskarżeń oraz insynuacji tylko dla tego bo od kilku lat udowadniam-udowodniłem mu chorobę umysłu i zwykłe ludzkie skurwysyństwo oraz draństwo. Co do posiadania przez kwietnia licencji przewodnika to jej nie posiada. Dwa lata temu dzwoniłem do odpowiednich instytucji i nie ma go w wykazie przewodników górskich. Temat opisany na naszym blogu. Kwiecień ma niski iloraz inteligencji ze skłonnością do gadulstwa. Usiłuje uchodzić za zacnego człowieka, ale pod tą zakłamaną maską kryje się bandyta i zwyrodnialec gotowy do najpodlejszych działań i oszczerstw wobec swych adwersarzy. To średnio inteligentny osobnik obdarzony sprytem i tłumaczenie tego pajaca jakiejkolwiek kwestii to totalne kuriozum na poziomie nierozgarniętego małomiasteczkowego, a właściwie wiejskiego głupka będące żenadą. To hańba dla spotykających się z nim ze podają rękę komuś takiemu jak ten Głuszycki ćwierćinteligent i wstyd klaskanie mu za te wszystkie kłamstwa i brednie.

   Usuń
 19. Otrzymałem informację, że w Riese i okolicach pojawiają się trzej poszukiwacze depozytów z dronem.
  Mają bardzo dobry sprzęt w tym latający dron z kamerą oraz najnowsze wykrywacze metali.
  Idą w teren i w wybranych miejscach wypuszczają drona pionowo w górę robiac zdjęcia z wysokości od kilkunastu do kilkuset metrów obszaru znajdującego się pod dronem. Następnie na monitorze laptopa analizują szczegóły i kopią w różnych miejscach.
  Informator, który dostarczył mi tę wiadomość przysłał mi też jedno zdjęcie z telefonu tych osobników jak wypuszczają drona nad las. Zdjęcie jest słabej jakości bo nie posiadał aparat dostatecznego zooma, ale i tak widać na nim sylwetki i drona unoszącego się nad lasem. Takich zdjęć wykonał więcej.
  Informator miał akurat lornetkę i postanowił przyjrzeć się im z daleka dyskretnie. Okazało się, że tego dnia rozkopali trzy miejsca z czego w jednym coś znaleźli bo oczyszczali to z ziemi i wkładali do plecaków.
  Były to jakieś niewielkie pojemniki do, których poszukiwacze tylko raz zaglądali zanim włożyli do plecaków.
  Gdyby nie zdjęcie to bym pomyślał, że to wkręt, ale jest zdjęcie.
  Informator prosił bym nie publikował tego zdjęcia do póki nie ustali kim są ci ludzie.
  Zdarzenie miało miejsce dwa tygodnie temu i od tego czasu informator prowadzi poszukiwania tych ludzi.
  Widział ich w tych okolicach jeszcze potem dwa razy.
  Poruszają się rowerami turystycznymi z sakwami na tylnych bagażnikach.
  Czekamy na wyniki.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jest świadek na to co mówi kwiecień.

  Pan Dariusz i Świadkowie

  https://www.youtube.com/watch?v=1OF70f0t6HQ

  W związku z tym posypuję głowę popiołem i zamykam bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tutaj jeszcze lepszy materiał tego nie można nie obglondnuń

   Darek - Czarna magia

   https://www.youtube.com/watch?v=HBALOiROcvU

   To jeden z kilku wyjątkowych materiałów po jakim kwiecień powinien zostać uznanym za absolutne pośmiewisko i chorego umysłowo już dawno temu.

   Usuń
 21. Rozmawiałem po raz drugi ze znajomą, która wychowała się w Głuszycy. Opowiedziała mi jeszcze raz o człowieku, którego opisała mniej więcej tak: Wysoki, chodził w płaszczu, dzieciaki się go bały, Niemiec, zginął tragicznie, prawdopodobnie zamordowany. Podejrzewam, że stał się dla Kwietnia pierwowzorem Jareckiego. Czyli Kwiecień dorobił swoją historię do tego człowieka, tak jak dorabia do innych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 22. Nowe brednie psychola na jego blogu zaraz będzie nowy temat o tym.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.