piątek, 8 lipca 2016

TRANSWESTYCI Z RIESE DOPADLI KWIETNIA!!! Wizje apokalipsy skurwiałego wariata i dewianta psychicznego życiowego nieudacznika i frustrata odreagowującego niepowodzenia poprzez wymyślanie kolejnych przepowiedni.


Bartnik , Jarecki i inni ...Od wielu lat zbieram takie zapiski , rewelacje , szalone opowieści . Mam ich kilkadziesiąt z całej polski i innych państw .
 Ani jednego na to świadka i ani jednej potwierdzonej źródłowo informacji schizofreniku. Zero dowodów, samo pierdolenie wariata  spisane w tajnych grafomańskich notesach na kolanie w chwilach nawrotów choroby.

Współczuję korporacyjnym produktom , jednak rzeczywistość nas przerasta . Faceci typu Tomasz Sidor , donoszą  , jątrzą , kapują , piszą kilometrowe elaboraty nienawiści , dla czego ? proste bo nie dają sobie rady we współczesnym świecie , przerażające jest to iż takich frustratów są setki tysięcy .
Kogo rzeczywistość przerasta to przerasta mów wariacie za siebie, bo nas nie przerasta. A co do zdania na czerwono skurwysynu insynuatorze, to przypominam twoje skurwiałe donosicielstwo na Tomasza Brożka do Caritasu i FAKT, że pod koniec istnienia PZPR załapałeś się do tej organizacji by uzyskać kilka profitów za WŁAŚNIE DONOSICIELSTWO I BYCIE ORMOWCEM, CO ZARZUCASZ MNIE . Bycie w strukturach PZPR to jest równoznaczne z godzeniem się na wszelkie przejawy tego systemu wówczas, a więc bycie donosicielem i kapusiem i bycie w całej rozciągłości poplecznikiem komunistycznego proletariatu wraz z jego systemem zabijania Polskości.
I sam jesteś frustratem, KTÓRY NICZEGO NIE OSIĄGNĄŁ TAK W ŻYCIU PRYWATNYM JAK ZAWODOWYM NIE RADZĄCYM SOBIE W ŻYCIU POD KAŻDYM WZGLĘDEM, co widać w każdym twoim desperackim wywodzie mającym udowodnić twoje chore wizje i te twoje niby wielkie sukcesy.

Kobiety mają jaja , trzy zagoniły mnie w Riese , na moim terenie .
Bełkot mało zrozumiały, ale jak się wali % z rana i ćpa to się pisze takie teksty.
UZUPEŁNIENIE po godzinie! 
TRANSWESTYCI Z RIESE GANIALI KWIETNIA
 ŻE JA TEGO TEKSTU OD RAZU NIE ODCZYTAŁEM WŁAŚCIWIE!
Kwietniowi chodziło o przebranych mężczyzn za kobiety, którzy zagonili go do jakiejś ciemnej dziury i zgwałcili.
Jak widać kwiecień nawet w Głuszycy jest prześladowany przez jego wiernych fanów transwestytów.


 Chińczycy produkują Bartników , są na sprzedaż .....
Że co? Choroba postępuje.

Kto szykuje kolejną depopulację ...W Anglii napady na polaków na Ukrainie też nas biją w całej Unii są jakieś nastroje anty polskie . Czy takiej sytuacji już nie było ?.
Były, są i będą, Ameryki nie odkryłeś.

 Czy nie mieliśmy sojuszników i papierowych gwarancji ?. Czy nasi politycy nie pchali Nas jako narodu  ku zgubie ?.
Mieliśmy, mieliśmy, Ameryki nie odkryłeś. A politycy co każdy wie od zawsze prowadzili nasz naród ku przepaści, tu również Ameryki debilu nie odkryłeś.
To wszystko się powtarza , od kilku dni mam możliwość przyglądania się temu z bliska , czyli przygotowania do szczytu NATO i Dni Młodzieży .
Ha,ha,ha, co to znaczy z bliska? Może ganiasz wokół stadionu narodowego i widzisz co tam się dzieje? A może sugerujesz, że jesteś delegatem na ten NATO-wski szczyt? Ty popaprany sugeratorze swych urojonych wizji. Ty jesteś blisko, ale dna, a nie jakiś wydarzeń politycznych.

 Co się wydarzy ?. Przepowiednie i mity , jasnowidze i wróżki , fałszywi prorocy , a za tym  jakaś siła , która  wydostała się z czeluści , aby sycić się ludzką krwią .
Odezwał się nie fałszywy prorok od lat wieszczący apokalipsy pogodowo-polityczno-militarne i jakoś nic się nie sprawdza. Nawet kwestię możliwości, że pewna grupa ludzi może działać w imię swego ukrytego bóstwa i kierować ludzkość ku zagładzie ubierasz w chore schizofreniczne frazy. Czeluści to ty masz we łbie.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą o przygotowaniach do wojny , oczywiście prym wiodą nasi politycy szczególnie minister Obrony Narodowej ....
Tu również Ameryki nie odkryłeś.

- I nigdy nie uwierz w moja śmierć , pozostawiam Ci mój testament masz go wypełnić , gdy to sie stanie powrócimy jeszcze silniejsi i potężniejsi . Świat legnie u naszych stóp , Panowie na nowo powstaną .- cytat slówa H. Himmlera do Otto Skorzennego .
Gdzie Himmler tak mówił i kiedy do Skorzennego-jakieś źródło może co? Schizofreniku zajebany.

Czy to nie ten czas , czy testament się nie wypełnił , czy nie czas na Wielkie Otwarcie Wrót ?.
Jaki testament schizofreniku? Mało rozumiesz bo mas zbyt ciasny łeb. Nie ma żadnego testamentu. Owszem Niemcy zmierzają całkiem skutecznie do podboju gospodarczego innych narodów czego ty pajacu zaślepiony urojoną depopulacją i wyimaginowanym otwarciem wrót nie widzisz.
Byłeś w Angli i nie wiesz, że większość towarów na rynku Angielskim, firm i przemysłu jest w oparciu o Niemieckie technologie?

Brednie Jareckiego nabierają realnego wymiaru , kilka osób z Głuszycy coraz śmielej o nim opowiada .
Brednie twoje, a nie jakiegoś Jareckiego. Nikt taki nie istniał, a ludzie w Głuszycy mają cię za chorego umysłowo i nikt niczego nie opowiada tam o jakimś Jareckim. Kolejny raz robisz z mieszkańców Głuszycy wariatów i swych popleczników.

Niemcy przyznają iż podczas wojny faktycznie prowadzili badania nad super żołnierzem jednak po zakończeniu wojny wszystkie dokumenty jak i wyniki ich prac zaginęły ..... Taki sam los spotkał archiwum Liebensborn  a jednak projekty przetrwały nigdy nie zaprzestano tych prac .... To dzieje się nadal .
Nie nad super żołnierzem tylko prowadzili-mówiąc w skrócie-badania nad leczeniem rannych lub ich szybkim przywróceniem do sprawności. Granica pomiędzy twoimi chorymi wizjami nazistowskich prac, a tym, co faktycznie miało miejsce jest niewielka, ale faktem jest, że nie tylko Niemcy nad tym pracowali, co po pojnie było naturalną koleją rzeczy nie tylko u Niemców. A to, że dzieje się nadal… i bez Niemców by się działo bo ludzkość i jej rozwój zawsze pójdzie w tym samym kierunku bez względu na czas i nację.


Brednie wariata ...Prawda przerasta nawet najbardziej zajadłych obrońców racjonalizmu .
No twoja prawda z całą pewnością.

 Szklane trumny to nic innego jak pierwsze prymitywne komory kriogeniczne  , które w dzisiejszych czasach to powszednia rzecz .
Szklane trumny to twój wyimaginowany chory wymysł.
 Nogi wyglądające jak skoki kangura , po raz pierwszy testowane w niemieckim obozie koncentracyjnym Oświęcim , to nic innego jak prymitywne elastyczne protezy dla okaleczonych żołnierzy .
HAHAHAHA, już zmieniasz zdanie idioto. Jeszcze do niedawna twierdziłeś, że Niemcy dokonywali przeszczepów ludziom zwierzęcych nóg lub dokonywali eksperymentów genetycznych po, których ludziom wyrastały skoki, a teraz zaczynasz twierdzić, że to były protezy. Nic takie gonie miało miejsca w żadnym Oświęcimiu, ani innym obozie. NIKT TEGO NIE POTWIERDZA.

Pastorius wygrywał dzięki nim olimpiady , a armie USA , Chin i wielu innych państw wykorzystują je przy produkcji egzoszkieletów .....
Ale odkrycie!
Otwórzcie oczy , rozejrzyjcie się dookoła wszystko co zaczęli testować niemcy w czasie panowania Hitlera teraz działa i funkcjonuje . Jak trzeba być zaślepionym konsumpcjonizmem żeby tego nie widzieć . Historia i badania historyczne , nawet sami zawodowi historycy przyznają iż ,  to największe kłamstwo wymyślone na potrzeby elit rządzących .
Tu też Ameryki nie odkryłeś, że Niemcy byli prekursorami w niejednej dziedzinie i ich prace były i są kontynuowane po wojnie na całym świecie. I nawet gdyby wojna nie wybuchła to wyścig nad takimi pracami i tak miałby miejsce bo ludzkość zawsze zmierzała do rozwoju i poznania.

 Hybrydyzacja lub klonowanie , owieczkę Dolly  akceptujecie , a prawdy o niemieckich eksperymentach nad klonowaniem już nie . I wiele innych przykładów ,
Niemcy nie pracowali debilu nad klonowaniem, bo to są twoje urojone niczym nie poparte wizje, tylko pracowali nad czymś zupełnie innym o czym mówią świadectwa zeznań świadków ogólnie znanych przeczące twoim wymysłom.
Setki , tysiące ofiar eksperymentów medycznych koncernów farmaceutycznych , przeprowadzanych w imię nauki , np. firma BAYER , coraz więcej głosów obrony , ale te testy uratowały życie milionom innych i przeciw temu się nie przeciwstawiacie .
Co ty bredzisz, kto się  nie przeciwstawia takim eksperymentom? Przeciwstawia, przeciwstawia, choć z drugiej strony ludzkość rozumie, że bez takich eksperymentów nauka i medycyna nie poszła by daleko. Ot taki paradoks moralny, który mamy wszyscy.

Jednak prawda o zbrodniach niemców jest niewygodna ich eksperymentach , okultyźmie SS , tworzeniu nowej wiary wiary SS , o podziemnych miastach , podmorskich bazach , wymordowaniu Polaków , Cyganów , Słowian to wszystko kłamstwo .
Nikt prawdy o zbrodniczych nieludzkich eksperymentach Niemców nie neguje,  a ty ich wcale nie potępiasz za to tylko w zakamuflowany sposób gloryfikujesz od lat udając w zakłamany sposób zwyrodnialcu oburzenie. I nikt nie neguje paranoiku Niemieckich podziemnych miast, mordów na Polakach, cyganach czy Słowianach, za to wplecione przez ciebie mataczu jakieś nazistowskie podmorskie bazy to już czysty wymysł. Ty skurwiały chory schizofreniku masz dar wplatania w ciąg słów i pojęć swych urojonych wizji jak te podmorskie bazy. Dużo trzeba potem pisać by to wykazać urojeniowcu na amfetaminie.
 Czy USA , ZSRR , CHRL, GB, FR , RFN , DDR , CSRL i inne nie budowały podziemnych miast na wzór niemców .
Znów Ameryki nie odkryłeś. I gdybyś znał historię to wiedział  byś, że podziemne miasta nie były pierwotnie domeną Niemców. Znów przypisujesz Niemcom w zawoalowany sposób prym w kolejnej kwestii. Cofnij się do starożytności, a nawet jeszcze wcześniej i nie pierdol, że świat wzoruje się na Niemcach w kwestii budowy podziemnych „miast”-schronów bo tak to trzeba nazywać.

 Czy kompleks Riese nie miał być pierwszym punktem dowodzenia na bazie którego powstaje NORAD i inne .....
Nie miał być! Miał być jedną wielką gorzelnią i fabryką prezerwatyw!
Idioto.

DODATEK 1
ledwo skończyłem opisy do ostatnich bredni, a już mamy kolejne trzy pod rząd do skomentowania. Będzie ubaw i z czego się pośmiać. jak widać kwietniowi pada na dekiel coraz bardziej.


Noi dzisiaj Antoni przeszedł samego siebie ....


 Antoni wzywa do broni , 60 tysięcy , żąda świeżego mięsa , 18 - 22 lata ... I mój syn jako zwiadowca jedzie na zatracenie i wezwanie Ojca Jarosława .....     
Ja pierdolę hehehe ten down co sie popisuje skurwiuałymi wpisami na blogu kunicyny wtórując tobie samemu tam ma być zwiadowcą? 
Kwiecień wymyśl coś lepszego. Może pomyliło ci się z zawiadowcą. 
A poza tym przecież nie ma obowiązkowej służby wojskowej więc jakim cudeńkiem ten twój genetyczny wypierd miałby się w wojsku znaleźć? No jakim cudem skoro to tępak i taki sam umysłowo chory osobnik? 
Smutne ale prawdziwe , sam Adriana mojego syna uczyłem , wpajałem miłość do Ojczyzny , a nie wykonywania głupich rozkazów jebniętych polityków .... Gdzie są w tym czasie ich synowie , bezpieczni oni na wojnę nie pójdą  , ...... 
 Że co???? Ty ANTYPOLSKA SKURWIAŁA SWINIO UCZYŁEŚ TEGO SWOJEGO BĘKARTA MIŁOŚCI DO OJCZYZNY? Ty jebana swini, który pomawiasz mnie i innych ludzi o niedorzeczności rżniesz tu teraz miłującego ojczyznę? Ty antypolska pierdolona swinio smiesz zgrywać miłość do ojczyzny kiedy z żołnierzy AK i Łupaszki zrobiłeś bandytów i nazistowsko banderowskich kolaborantów?
Oj kurwa kwiecień masz szczęście, że to nie dziki zachód, albo nie czasy IIwś bo już dawno za takie szopki i kurewskie zagrania gryzł byś ziemię. Ale wszystko przed tobą, może wojenka wybuchnie i ktoś cię odpowiednio potraktuje tak po partyzancku w podziemnym stylu Polski Walczącej co ci się solennie nalezy, antypolska świnio.

Zabić Moskala za wszelka cene nawet za cene ....

 
 Nie bronię PiS, ani tych dwóch żydów kaczyńskich i całej reszty żydowskich działaczy PiSowskich, ale bez tego całego NATO to dzielili byśmy los Ukrainy i Krymu jak nie dziś to za kilkanaście lat.

Gdzie jestem i co robie ....

  Tylko Tomasz Sidor ten który wyznacza nagrody za moja głowę wie gdzie pracuje i co robię , tylko nigdy tego nie opublikuje , po prostu boi się , albo nic nie wie .I stawiam na to drugie ...
 Co ty schizofreniku pierdolisz? Jakie nagrody za twoją głowę? Wszyscy wiedzą, że to nie prawda. Siejesz kłam i pomówienie za, które właśnie powinieneś dostać w łeb.
I nie wiem debilu gdzie pracujesz i czy pracujesz, ani co robisz, bo gdybym wiedział to bym opublikował. I ciebie to się na samym końcu boję amfetaminowy schizofreniku. Publikuję to co sam pokazujesz i z tego wyciagam wnioski łapiac cię na kłamstwach, sprzecznościach i niespójnościach.
jeszcze niedawno pierdoliłeś, że twój skurwiały synalek studiuje, ma rodzinę ble,ble,ble, a dzis nagle zwiadowcą w wojsku? To sa twoje dyrdymały sprzeczne, z których łatwo wiele wywnioskować, że sam się gubisz w swych wymysłach i pozerstwach.
A prawda puka do waszych drzwi , rachunek jest do zapłacenia , rachunek prawdy od 1991 do dzisiaj miliardy PLN do spłacenia , wojna to rachunek prawdopodobieństwa  , który realizuje PiS do tego rachunek chorego z nienawiści kserokurduplo directore , za nic naród , za nic Ojczyzna zemsta się liczy .  
Znów się najebałeś, znów amfetamina daje znać i bełkotem sypiesz ciężko zrozumiałym. jak zwykle zlepek słów zaczerpniętych pojęć z internetu. A od Ojczyzny to ci antypolska świnio WARA!
Pozerze pseudopatrioty zajebany.


I jak zwykle polecam wizytówkę kwietnia i jego chore nagrania na moją sekretarkę.

29 komentarzy:

 1. Taaaa…te “trzy kobiety” to to kto niby? Konicyna, gucio i Adrianek albo ten lysy zjeb-klon przebrali sie w kiecki i lysy “eksplorator” na morfinie wyeksplorowal ze pod nimi maja jaja-dla niego to gitara i spelnienie mokrych snow, zaganiaja go “kobiety” co “maja jaja” w Riese.
  Oj musialo sie dziac, Kwiecien, mdli mnie na sama mysl o twoich narkomansko-homoseksualnych ekscesach suto zakrapianych alkoholem.

  Chinczycy mu Bartnikow produkuja, no pierdoli sie coraz mocniej we lbie Kwiecien, nie?
  Czy to moze jakies utajone sny pedala o kupowaniu Bartnikow od Chinczykow?

  Widac ze TVN oglada, tam wszedzie sa napady na polakow w UK a na serio chuja sie zmienilo tylko naglasniaja kazdy incident do kwadratu.
  Pojeb karmi sie TVN24, dokladnie idzie w ich narracje, spanikowana pizda bez lekarstw.

  Reszta to jazdy schizofrenika dekujacego leki i wciagajacego prochy.


  Ten matol nie znajacy historii nawet nie wie jakie sa zrodla niemieckiego bogactwa i technologii-i nie jes nimi IIRzesza jak powtarza mitoman i neonaziole, ktora doprowadzila kraj do katastrofy i ekonomicznego upadku.
  Tymi zrodlami jest kapitalizm i leseferyzm, stopniowo tlumiony przez niemiecka biurokracje az do pozostania jedynie kilki korporacji uwiazanych do rzadu-w fazie schylkowej.
  Duren nie ma pojecia ze bogactwo wspolczesnych Niemiec nie ma nic wspolnego z nazizmem ani czymkolwiek zrabowanym w IIWS, Niemiecka ekonomia powojenna to dzialo Ludwiga Erharda, wolnorynkowca ktory jednym zamachem anulowal wszelkie nazistowskie i wczesniejsze socjalistyczne polityki powodujac niespotykany boom gospodarczyt i blyskawiczna odbudowe kraju (w kilka lat gospodarczo wyprzedzili zwycieskie UK). To wprowadzenie polityki RZECIWNEJ do nazistowskich dalo im bogactwo, ale matol z Gluszycy nie ma o tym pojecia i znow wielbi nazioli jako jakies bostwa sprowadzajace dostatek i inwencje technologiczna.


  NORAD i Riese?
  Co to pojebane bydle znow cpalo?
  NORAD to 1958 rok pojebancu gluszycki!
  Moze zaraz napiszesz ze Riese to SETI?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   \\\Kobiety mają jaja , trzy zagoniły mnie w Riese , na moim terenie .///

   ŻE JA TEGO TEKSTU OD RAZU NIE ODCZYTAŁEM WŁAŚCIWIE!
   Kwietniowi chodziło o przebranych mężczyzn za kobiety, którzy zagonili go do jakiejś ciemnej dziury i zgwałcili.
   Jak widać kwiecień nawet w Głuszycy jest prześladowany przez jego wiernych fanów transwestytów.

   Usuń
  2. Byli śledzący go ludzie w czarnych kominiarkach i landrowerach teraz są ganiające go kobiety z jajami.
   Schizofrenia coraz bardziej się pogłębia. Ciekawe kiedy dowiemy się, że odbył stosunek z wilkołaczycą?
   Albo kiedy zobaczymy kwietnia w ciąży w wyniku zapłodnienia in vitro?
   Ale zaraz czy tym półgołym zdjęciem z Arkadii kwiecień nie chciał pokazać, że już jest w początkowych miesiącach ciąży?
   Idę o zakład, że za kilka miesięcy zrobi sobie takie samo, ale brzucha będzie miał większego.
   Mistrzu od Photoshopa do dzieła :) wyprzedźmy fakty :)))

   Usuń
  3. *III Rzesza mialo byc.

   No to sa kolejne pedalskie fantazje Kwietnia wplecione ten chory mitomanski belkot.
   Oczywiscie jak to przeczyta to bedzie bredzil o jakies urojonych Rambo-amazonkach z Gluszycy, Sierpnicy i Grzmiacej, tylko juz nie doda ze jedna miala na sobie odpustowe tandetne wisorki i wyjebany beben jak opona z traktora a druga jakis szpetny zarost na mordzie i podszczekiwala przy kopulacji, trzeci byl lysy i ulegly. Tak bylo Kwiecien, nie?
   :)

   Usuń
  4. FANTAZJE I REALNA RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA OD KILKU LAT PRZEJAWIAŁA SIĘ W HOMOSEKSUALNYCH DOCINKACH I WYZWISKACH. KWIECIEŃ PO RAZ KOLEJNY ZDRADZIŁ SWOJE UKRYTE SKŁONNOŚCI, KTÓRE ZARZUCAŁ MNIE I INNYM.
   Dziś tylko potwierdził te skłonności pisząc o kobietach z jajami.
   Zmieniłem tytuł głównego wpisu i środkowe UZUPEŁNIENIE z tego tytułu :)
   PS
   Pierdolona ciota nie tylko paraduje publicznie pół nago, ale obnaża swe seksualne fantazje i wyczyny.

   Usuń
 2. Protezy Oscar Pistorius'a tzw „Gepardy” (Flex-Foot Cheetah)robione są z tworzywa polimerowego, w które wtopiono włókna węglowe. I mają tyle wspólnego z Niemcami co Kwiecień z mówieniem prawdy. Wynalazł je amerykański bioinżynier Van Phillips około 2000 roku.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Flex-Foot_Cheetah
  https://en.wikipedia.org/wiki/Van_Phillips_(inventor)

  Kwiecień doucz się debilu...czegokolwiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł w tym temacie.
   Co by było gdyby zaprojektować i skonstruować takie protezy dla zdrowych ludzi jako wspomagacze do biegania lub chodzenia?
   Chodzi o to by zakładać na stopy buty z wysokimi podeszwami sprężystymi na wzór tego co ma Pistorius tyle, że w krótkiej wersji. Przy chodzeniu po podmokłym terenie mogło by się to sprawdzić, w terenie kamienistym też, a nawet podczas zwykłych wędrówek mogło by to być sporym ułatwieniem chodzenia i pokonywania długich dystansów. Nawet bieganie i jego szybkość można by tak poprawić o jakiś % w zależności od sprężystości takiej protezy.

   Usuń
  2. To jusz jest. Widzialem fimiki z tym, w kilku miastach turytycznych mozna wypozyczyc takie 'skoczki' dla zabawy i szybkiego przemieszczania sie i skakania, mozna je kupic. Zagoogluj powerisery.

   Usuń
  3. Tu masz powerisery do kupienia:

   http://www.urbansportsjunkie.co.uk/poweriser

   http://www.poweriser.pl/

   Usuń
  4. Kwiiiiecien widzi z bliska szczyt NATO z pałacu kultury pewnie ma SWD bez optyki i obserwuje.

   Usuń
  5. No tak przecież kiedyś sam to widziałem, ale mnie chodzi o cos nieco innego, o czym za chwilkę. Przy okazji znalazłem bioniczne buty równie ciekawy wynalazek:

   http://www.wykop.pl/link/2223976/bioniczne-buty-wynalazek-ktory-pozwala-na-bardzo-szybkie-bieganie/

   natomiast mnie chodzi by but zamiast podeszwy miał pod spodem coś na kształt litery U odwróconej otwarciem do przodu. Nie chodzi o jakieś zbyt długie sztyce czy przedłużanie piszczeli tylko o samo wybicie stopy dające nieco większą skoczność i szybkość, ale zachowując stabilność zbliżoną do normalnej stopy w obuwiu.

   Usuń
  6. Właśnie znalazłem coś niemal takiego o czym myślałem. Zaczyna się pod sam koniec materiału od tego momentu:

   https://youtu.be/Z53LJ0c3UNo?t=281

   Ale cały materiał też ciekawy.

   Usuń
  7. Już wiem jak to się nazywa film o czymś podobnym tu, który podesłał mi Youtuber przed chwilką

   http://www.hopsej.com/c/kangaroo-shoes
   https://www.youtube.com/watch?v=qcJu02Fyi-o

   Usuń
  8. I znalazłem terenowe Kongo Jumps

   https://www.youtube.com/watch?v=h_zLe-6K8Cc

   Z takimi skokami to kwiecień robił by po Riese nie 30-70 km ze swoimi grupami tylko 60-140 kilometrów za jednym zamachem przed obiadem.

   Usuń
 3. A na swoimi blogu kwiiiiecien przechodzi sam siebie. Już kwiiiiecien przestał być żołnierzem teraz jego syn jest . To możemy spać spokojnie jak są tacy obrońcy granic.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z kwiiiiietnia taki wielki komandos a jak była anakonda to go nie wzięli , a synuś załapał się na poligon? A nie synuś zrobił maturę, a potem szkolił się w kanadzie. Kwiiiiecien niech zapisuje te swe brednie w tych swoich notesach bo potem się gubi i nie wie co bredził prędzej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widze ze u kwietnia shizofrenia sie znaczaco poglebia,jest juz coraz gorzej..jego teorie spiskowe nie znaja juz granic.Synalek poszedl do zwiadu...smutna historia,zapewne bedzie donosil Oficerowi Dyzurnemu Pulku zza rogu stolowki na kucharzy w zolnierskiej stolowce? Jak on poszedl do zwiadu to do jakiego aaa...juz wiem,zapewne Hrubieszowskiego i pewnie dostal latem narty do zjezdzania z gorek? Ja pierdole ale on ma trzaski... hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 6. To widac ze teksty sa pisane przez tego psychopate ,co opowiadal o kosmicznych zolnierzach, z Marsa ,Alex czy ja kmu tam.
  To chorzy ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://niezalezna.pl/83041-szef-mon-ujawnia-system-przechwycil-dron-ktory-mial-wleciec-do-srodmiescia#comment-3714441

  \\\Szef MON ujawnia: system przechwycił dron, który miał wlecieć do Śródmieścia
  Dodano: 08.07.2016 [21:58]
  Szef MON ujawnia: system przechwycił dron, który miał wlecieć do Śródmieścia - niezalezna.pl
  foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
  Antoni Macierewicz zdradził, że na teren Śródmieścia Warszawy ktoś skierował drona. Urządzenie zostało zlokalizowane i unieszkodliwione - poinformował szef MON, cytowany przez radio RMF FM.
  Minister przekazał, że środki ostrożności i bezpieczeństwa związane zarówno z systemem dronów, który przekazuje informacje o wszystkim, co się rusza w promieniu 10 km kw., jak i systemem antyrakietowym rozstawionym dookoła Warszawy, działały dziś bezbłędnie. Chcę zapewnić, że w ciągu całego dnia był tylko jeden element, jeden incydent, próba penetracji przez dron Śródmieścia Warszawy. Dron został obezwładniony. Wszystko jest pod absolutną kontrolą. System świetnie się sprawdził - powiedział Macierewicz.
  Nie licząc tej sprawy - trzeba stwierdzić, że pierwszy dzień obrad szczytu NATO przebiegł bez żadnych, drobnych nawet incydentów.///


  Pan Maciarewicz nie kłamie :)
  Dron faktycznie przeleciał nad Stadionem Narodowym ukośnie w stronę centrum Warszawy co uwieczniłem na kilkunastu zdjęciach. Oto 3 z nich.
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZXhQbzFUclZneU0

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdDJqenJpZnA4Wmc

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMHY2ZUd2bnNCVmc

  I nie potrzebowałem do tego by go wypatrzeć niczego poza łokiem i intuicją.

  OdpowiedzUsuń
 8. To minie bardzo intryguje czy jak nastąpi otwarcie wrót to będzie można rozpalać ognisko wersalką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Móc to będzie można tylko po otwarciu wrót wszystkie wersalki wraz z chwilową ich zawartością zostaną wciągnięte w wir czasoprzestrzenny.
   Pozostaną tylko fotele i tapczany. Kwiecień nie zrobił instruktażu jak rozpalać ogień fotelami, tapczanami czy domowymi meblami więc będziemy zdani na własną inwencję i improwizację.

   Usuń
 9. Po tym jak kwiiiecien wypowiada się o wojsku i sprawach obronnych czyżby podziękowali mu za współpracę w NSR? Czy w końcu go przebadali pod kątem psychiatrycznym i poprostu wyjebali ? Bo ostatnimi czasy łysy cep nie mówi nic o armii, anakonda była i nie wzięli wybitnej klasy specjalistę? Widać poznali się na odlocie. Po wpisach na jego blogu i yt coraz więcej ludzi ma dość bredzeń.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecien jest juz przegrany, nawet jego dawni zwolennicy cisna beke z jego paranoicznych wariacji i zmyslania bajek na kolanie. Nawet na jego blogu jest wiecej wpisow krytykujacych i wysmiewajacych go a klaskacze zmkneli mordy. Pod kazdym nowym filmem na yt jest jedna wielka beka z niego oraz jedna-dwie chamskie prostackie osoby atakujace krytykujacych i wytykajacych kity, obrazjajce a nastepnie uciekajace w poplochu-czyli prostacka gowniazeria bez argumnetow.

  Lysy pedal z Gluszycy jest juz skonczony, szydelkuje tam sobie cos w piwnicy ale juz po nim, masa krytyczna zostala przekroczona i jest powszechnie uznany za swira, klamce i oszusta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ziszcza się moje MARZENIE i zamiar powoli, ale się ziszcza i ziści do samiuśkiego końca.
   Niedawno z ciekawości wszedłem na jego stare pierdolekcje i kilka materiałów z przed roku, dwóch i więcej by poczytać komentarze. Te materiały sa nie tylko na jego kanale, ale na kilku innych. Komentarze w dużej mierze negatywne i beka. te stare komentarze jeszcze jak cie mogę pozytywne, ale te z ostatnich miesięcy to darcie łacha z kretyna.

   Usuń
 11. Kwiecień chciał stworzyć taki sam mit o wilkołakach z Riese jak Anglicy stworzyli mit o potworze z Loch Ness.
  facet zerżnął pomysł od angoli i wierzył, że dzięki temu zarobi kupę szmalu na tym.
  tak samo w USA kilku cwaniaczków stworzyło całe miasteczko pod Roswell z muzeum, lunaparkiem i wszelkimi atrakcjami,które co roku przynoszą ogromne dochody.
  Turyści w oba te miejsca Roswell i nad j.Loch Ness przyjeżdżają masowo i wydają kupę kasy.
  Te same motywy podejrzewam kierowały mistyfikatorom ze Zdanów i z Wylatowa, a na pewno Wylatowa gdzie okoliczni mieszkańcy nie raz zarobili na noclegowaniu poszukiwaczy i badaczy UFO i organizowaniu im żarcia.
  Tak więc kwiecień biorąc przykład z Amerykanów i Anglików też chciał mieć coś w rodzaju swojego jeziora Loch Ness czy Roswell.
  Tylko kwiecień przekombinował i dorobił do tworzonej legendy zbyt wiele absurdalnych teorii i historii w, które ludzie przestali wierzyć.
  Niemniej jednak jakaś grupa ludzi się na to złapała i przyjeżdżała na te jego spędy terenowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiiiecien coś gdzieś usłyszy ,zobaczy i dorabia sobie urojenia przykład Oscar Pistorius było na dniach o jego wyroku to kwiiiiiecien zaraz wymyślił skoki kangurze.Wysiądzie w Wrocławiu z pociągu widzi budowę i zaraz nawija o podziemiach ,widzi napis Rise lub podobny to zaraz ma związek z jego teoriami i tak dalej .

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.