piątek, 1 lipca 2016

TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA-CZYLI BYDLE TONIE, BYDLE CHCE ZA SOBĄ POCIĄGNĄĆ INNYCH BY WYPŁYNĄĆNA ICH PLECACH.

Mirosław Figiel , Janusz Zagórski , Dariusz Kwiecień podziemia Wrocławia

DOCZEKAŁEM CHWILI, W KTÓREJ MOJA ROBOTA ZACZYNA POMAŁU BYĆ ZBYTECZNA!!!

Długo na to czekałem, ale się doczekałem.  Długo czekałem by pod filmami kwietnia zamiast większości komentarzy dobra robota panie darku przeważały komentarze.... pokażę je później z.....
Z NIE UKRYWANĄ CHOLERNĄ SATYSFAKCJĄ I RADOŚCIĄ.
Wysłuchałem tego kolejnego bełkotu i tylko westchnąłem, że mam kolejny materiał do obróbki, materiał pełen nic nie znaczących treści, a w dodatku materiał dowodzący jak to Głuszyckie bydle gdy mu popularność maleje i aplauz chwyta się skurwiałych metod by własne nazwisko i imię przykleić do tych, którzy z nim zapewne nie chcieli by jechać nawet jednym tramwajem.
Nie bronię, ani Pana Figla mimo, że nic mi nie zawinił, ani nigdy nie wszedł ze mną w żadną polemikę mimo, że z mojego grona odbiorców nie raz w jego stronę sypały się słowa krytyki i drwinek. Od siebie powiem, że mimo to  słuchać go jest przyjemnie bo jaki jest i jakie miał w przeszłości kontrowersyjne wypowiedzi mówi dobrze, płynnie, ciekawie i chyba jednak nader często do rzeczy. Ale na pewno mimo, że wielu zarzuca mu to i owo do takich szajbusów jak kwiecień raczej nie należy.
Nie bronię tu również tej komunistycznej podłej świni zagórskiego, choć ten razem z kwietniem swego czasu atakował mnie podle i skurwiale za to, że pokazałem o nim na swym forum całą prawdę-prawdę, którą na powrót niebawem będzie można przeczytać jak forum wróci.
Ale w obu przypadkach mimo, że moja sympatia nie jest jakaś specjalna stanę w ich obronie i powiem to co  inni już w komentarzach napisali pod tym materiałem.
Kwiecień ty skurwysynu znów wycierasz sobie pysk nazwiskami, które chcesz by kojarzono z tobą dla twego poklasku i ubogacenia twej skurwiałej prostackiej i prymitywnej osobowości.
Czy ja muszę dziś komentować ten materiał? Nie muszę...
WRESZCIE NIE MUSZĘ BO ZROBILI TO ZA MNIE INNI.
CHOĆ NIE TAK DROBIAZGOWO JAK JA TO CZYNIĘ, ALE WYSTARCZAJĄCO BYM MÓGŁ PRAWIE OSIĄŚĆ NA LAURACH-PRZYNAJMNIEJ DZIŚ I ZASTOSOWAĆ METODĘ KOPIUJ-WKLEJ CO CZYNIĘ Z...

Z NIE UKRYWANĄ CHOLERNĄ SATYSFAKCJĄ I RADOŚCIĄ.
Książę Ightorn
Kwiecień zawsze miał skłonności do podniecania się byle gównem. Tu jakiś budynek, tu jakiś kamień, ale nigdy nie wytłumaczył na czym wyjątkowość tego odkrycia polega. Ja tylko nie rozumiem (tak gimbusy, to jest poprawna wersja tego słowa) dlaczego jakiś tunel czy kanał podziemny jest aż taką cholerną sensacją. Kurwa! Odkryliśmy podziemny tunel! Nikt mi nie wmówi że to nieprawda! Ale człowieku, uspokój się. Co to za sensacja? W średniowieczu każdy podły zamek miał podziemia. Co w tym wyjątkowego? Wrocław był twierdzą. To chyba normalne że istniała ta tam sieć tuneli. Czy to jest jakieś nienormalne? No chyba, że w tych tunelach przeprowadzano tajne eksperymenty eugeniczne. Bo według Kwietnia wszędzie przeprowadzano takie eksperymenty. Weź stary już daj sobie siana z tym bełkotem. PS nie odpowiadam na żadne zaczepki bezwolnych oraz zmanipulowanych idiotów, którzy bezgranicznie wierzą we wszystkie brednie Dariusza Kłamczusza. Amen. Szczęść Dariusz!

Retoryka pana Kwietnia byłem tam wchodziliśmy tu kręciłem filmy i pokazywałem pięć lat temu rozmawiałem z tym i tamtym mam zdjęcia i przewodniki(z jednym już z resztą dał popis) Dowody mam ale nie pokaże bo będziecie zarabiać pieniądze .Zresztą przyjedzcie do Arkadii to wam pokaże . I teraz podziemia Wrocławia to niezaprzeczalny fakt bo ja tak mówię. i tak dalej. A prawda jest taka ,że pan Kwiecień jak by miał jakkolwiek dowód na swoje urojenia to by zrobił zaraz film i była by sensacja.

LeszekMK81
A skad My mamy wiedzieć czy ty teraz mówisz prawde , że było takie spotkanie i wycieczka piesza 15 km wokół Książa ?

Dariusze Eksploracji
Pan Dariusz skromnie zauważa, że wszystkie prawdy objawione się w internecie nie znajdują. A my przecież wiemy, że wszystkie znakomite Prawdy Objawione Pana Dariusza znajdują się w internecie.

Ale prawdziwe prawdy znajdują się poza netem. W Arkadii. Stówa za noc, jeśli dobrze pamiętam
Dariusz Kwietnioczub
W rzeczy samej. Tak samo jak Pan Dariusz krytykuje komerche ale rzada 100pln za dniowke od lebka za opowiadanie bajan oraz naruchuje klientow do lokali. Taki komercyjny linoskoczek internetowy ktory wmawia ze nie jest komercyjny i nie jest internetowy.

Dariusz Kwietnioczub
Niezly stek bredni. Wiesz co to defetyzm? Bunkry byly tam zawsze, kit na kicie. Czy Figiel i Zagorski wiedza ze uzywasz ich nazwisk do lansowania swojej komerchy? Znow wykopali cie z gniazda wiec przymilasz sie do Zagorskiego ktory wkopal cie z TV za intrygi i oszustwa, majac nadzieje ze zalapiesz u niego jakas fuche. Zalosny zeswirowany bankrucie.
małe sprostowanie - Kurhan Mamaja jest w Wołgogradzie (b.Stalingradzie)
Severian
Obecnie Carycyn.
Severian
Z bólem serca, ale za jedno muszę dać plus. W swoich filmach nie wpierdala reklam co 30s.
Rick Deckard
Na razie nie wpierdala :)

Severian
A jak myślisz, kto chciałby się reklamować. Producenci srebrnych kul (wilkołaki), osinowych kołków (hybrydy), a może wnukowie SS-manów z Głuszycy.

Rick Deckard
Któż wie? Może producent czarnych pampersów dla dziadków skaczących dookoła ogniska albo twórca kamienia z dziurką? Reklama kotleta a la kwiecień była tylko raz :D
Severian
Dario sprytny jest. Wyraźnie powiedział, że KIEDYŚ coś tam z nimi robił. Nie idzie się przypierdolić.
+Severian Niezle im sie podlizal. Juz mu sie sni ze stanie z nimi i pocisnie nawijke a licznik wyswietlen bedzie zapierdalal, ale pewnie bedzie jak zwykle- kop w dupe bo wstyd sie z nim pokazac.
Severian
Nie śmiej się z Darka. To przecież On odkrył, że Arka Noego jest ukryta w Sosnowcu.

Dariusz Kwietnioczub
+Severian Oki, bede brechtal. :) Darek to odkrywca nr.1 w Polsce, odkryl stary kwit za wegiel, plan szkolnej swietlicy, dzikie wysypisko smieci na Wielkiej Sowie oraz kamien z dziurka w kiblu u ksiegowej w Lodzi.

Severian
A w jednym ze swoich londyńskich show odkrył, że przywódcą francuskich faszystów był de Coubertain (ten od pierwszej nowożytnej Olimpiady)
Dariusz Kwietnioczub
+Severian Lista odkryc nie ma konca, to wybitny czlowiek, wybitny odkrywca.
+Michał V Widac ze narobil sie by utracic oszusta Kwietnia. Zajebiste sa audycje jak Kwiecien zeswirowany wydzwanial i pierdolil takie glupoty ze zdrowy tego nie wymysli: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html?m=1
Severian
Dario sprytny jest. Wyraźnie powiedział, że KIEDYŚ coś tam z nimi robił. Nie idzie się przypierdolić.
Dariusz Kwietnioczub
+Severian Niezle im sie podlizal. Juz mu sie sni ze stanie z nimi i pocisnie nawijke a licznik wyswietlen bedzie zapierdalal, ale pewnie bedzie jak zwykle- kop w dupe bo wstyd sie z nim pokazac.

Rick Deckard
I ta podliza do eksploratorów, zaproszenie do współpracy. Nikt cię kwietniołaku już nigdzie nie chce. Poszukaj nowej lokalizacji, może w Koluszkach?

Rick Deckard
+Severian Nikt nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy :)
Dariusz Kwietnioczub
+Rick Deckard Bedzie eksplorowal Tworki Oddzial Wschodni, dywizja piechoty podwodnej, batalion Napoleon, kompania Satelita Himmlera.
Severian
+Dariusz Kwietnioczub I jeszcze Wilkołaken und Hybriden Abteilung.

TYPOWY ZWOLENNIK DARIUSZA KWIETNIA Max Pain
UWAGA-A TU PRZYKŁAD JAK POD LOGINEM Max Pain, którego z początku wziąłem za synalka kwietnia, SZALEJE W OBRONIE kwietnia PEWIEN SKURWIEL Z OKOLIC GDAŃSKA MIESZKAJĄCY W LEŚNEJ GÓRZE NA ULICY LEŚNA GÓRA 19B I SWYMI SKURWIAŁYMI ARGUMENTAMI i zboczonymi docinkami atakuje  matki i ojców ludzi,którzy nie zgadzają się z bredniami kwietnia. Poniżej przykłady jego komentarzy, a na samym dole mapka jego budynku w, którym mieszka:
Max Pain
A zjebodronty szaleją, bo ich dupy bolą... hahahaha....... trolluchy jebane, buty panu Dareczkowi nie godni czyścić jesteście :) wypierdalać pod kamienie spod których wypełzliście robaki jebane!!! Dobra robota panie Dareczku, tak trzymać i lać na tych łachów ciepłym moczem :)
Dariusz Kwietnioczub
Pozdrowienia od Pana Darka, pisze jego bot bo Darek znow dostal ataku schozofrenii i go wywiezli do czubkowni. Albo ubot, robot...kto tym wszystkim steruje!!! Caluski od Darka z tarasu Arkadii: https://3.bp.blogspot.com/-KmFWjCx5lJQ/VusMmoRzcmI/AAAAAAAAH8Y/xgOG_uRcDmkEQiRhsmUZ3ltTQC1n6EzzQ/s1600/21.JPG

Max Pain
Wypierdalaj cweluchu jebany, źródełko wyschło to teraz pierdolca ćwiczysz? Idź puszki zbierać zjebie genetyczny, książki już nie napiszesz hahahahahahahahahaha....

Dariusz Kwietnioczub
+Max Pain Nacpany czy z oddzialu psychiatrycznego Darka? Pedlaskie podjazdy, typowe, czyli pasujesz do swojego zeswirowanego guru obnazajacego sie jako wabik na pedalow. Kwietnia ponoc wypierdolili z Arkadii, czyli kolejna miejscowka na ktorej trzepal komerche na frajerach spalona, zrodelko kasy wyschlo wiec spierdala w inmy rejon krecic kity.

Dariusz Kwietnioczub
+Max Pain Posluchaj tego, zrozumiesz jaki wariat cie nakreca: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html?m=1

Max Pain
+Dariusz Kwietnioczub : Na oddziale psychiatrii to twoją starą zruchało stado ruskich koczkodanów i wtedy ty powstałeś zjebie genetyczny. Najgorszy odpad spierdoliny najgorszego odpadu cie wyprodukował, a matka cię w kiblu w pociągu urodziła i wypadłeś przez dziurę od kibla na tory hahahahahahahahaha... dlatego jesteś taki potrzaskany w dekiel hahahahahahahahahahahahahahahahahaha... pozdrów starego - koczkodana i starą - dziwkę z oddziału zamkniętego hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...

Dariusz Kwietnioczub
+Max Pain Kultura fana Kwietnia w pelnej krasie. Patrzcie ludzie na prostaka i chama, dzieki ze tak obnazasz swoje wychowanie i pokazujesz obraz typowego fanboya Kwietnia. Darek bedzie ucieszony ze takie chamstwo robi mu reklame. Wiesz ze nie jestes anonimowy?

Max Pain
+Dariusz Kwietnioczub : A pierdol się na ryj jebany frajerze, myślisz (a przynajmniej ci się wydaje, że myślisz), że taka gnida jak ty zasługuje na szacunek? Śmiech na sali, cham i prostak chce innych kultury uczyć i jeszcze się domaga kulturalnego traktowania hahahahahahahahahahahahaha.... Wypierdalaj cwelu pod kamień spod którego wylazłeś i chuj ci obok dupy, bo w dupę byś miał przyjemność jebany cwelu hahahahahahahahahahahahahahahaaaa...
Rick Deckard
Też mam polew z tych kwietniomogołów. Albo to gimbaza albo jakieś bezmózgie ameby, albo to i to :D

Gall Anonim
Max Pain ty skurwiały komunistyczny jebany pomiocie synalku dariusza kwietnia tylko ty młodociany genetyczny pojebie masz takie teksty zażarcie broniące tatuńcia i atakujące innych, którzy twojego starego uważają za debila. Stul pysk bękarcie dobrze ci radzę.
Max Pain
+Gall Anonim : Oooooooo.... następny zjeb genetyczny się znalazł hahahahahahahahahahahahaha... Wy to chyba z jednej probówki pochodzicie, do której się największy zjebodront spuścił, z ujemnym IQ na dodatek hahahahahahahahahahahaha... I co mi fagasie zrobisz? Capslocka włączycz pizdeczko? Idź usiądź w kącie i płacz, że pan Dariusz wam kranik zakrecił hahahahahahahahaha... Publikacji nie będzie, musisz się przerzucić na zbieranie złomu pajacu, albo idźcie do burdelu dla pedałów pracować, bo wasze ryje są i tak pełne gówna jak tyłki hahahahahahahahahahahaha...
Max Pain
+Rick Deckard : To są kurwiszcza które żerują na panu Darku. Teraz pan Darek kranik zakręcił i parówy zostały z głową w dupie hahahahahahahahaha....
Max Pain
+Dariusz Kwietnioczub : I co zjebie genetyczny? Myślisz (a przynajmniej ci się wydaje, że myślisz), że jak bedziesz te swoje linki wszędzie wciskał, to ci ogladalność wzrośnie? Hahahahahahahahahahahaha.... Chyba się z chujem na głowę zamieniłeś. Idźcie sobie z kolegą anonimem bahorka zrobić, to może wam szydełko wypłaci pińcet i będziecie mieli na jabola hahahahahahahaha....
\\\ciąg dalszy dyskusji skopiowany z powiadomień Google +///

01.07.2016 No w ten sposób to ty kolego Darkowi reklamy nie zrobisz wręcz przeciwnie
01.07.2016+Rafał Martula : Ja tu nie jestem od robienia reklamy :)
Niech patałachy poczują jak to jest mieć prywatnego trolla, który atakuje na każdym kroku. Ja mam czas i nieograniczony zasób inwektyw :)
01.07.2016 zgadza się ale plują i pluć będą niestety
Klan EnkiWczoraj o 22:47
+Dariusz Kwietnioczub prawda
Wczoraj o 22:56
Max Pain ty skurwysynu myślałem, że jesteś synalkiem kwietnia bo piszesz dokładnie takim samym bandyckim językiem i tak samo jak on ubliżasz matkom swych adwersarzy, ale cie ustaliłem i wiem, że mieszkasz na Leśnej Górze 19B na samym parterze budynku. Szczegóły tych ustaleń każdy znajdzie na moim blogu w tym temacie: http://klamstwa-riese.blogspot.com/2016/07/tonacy-brzytwy-sie-chwyta-czyli-bydle.html i jeśli nie przeprosisz wszystkich, których obraziłeś matki i ojców i ich samych to może ktoś ci za to odpowiednio podziękuje.
Radzę przeprosić parchu i na przyszłość stulić ten parszywy pysk.
Radoslaw Jasinski  Wczoraj o 23:04 
DLA INFORMACJI JEST TO WIEZOWIEC NAPRZECIWKO MARCO POLO A KONKRETNIE NA LESNEJ GORZE KOLO GDANSKA JA WIEM GDZIE TO JEST:-) TAKI GOSC Z PSEM.
Wczoraj o 23:08+Gall Anonim : No i chuj ci w dupę cwelu bo się pomyliłeś :) A właściwie to obok dupy, bo w dupę byś miał przyjemność hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....
A jakżeś taki twardy popierdoleńcu, to chętnie zapraszam, nawet się wybiorę w miejsce o którym napisałeś, bo mam całkiem blisko, zobaczymy czy bedziesz taki twardy :)
A twoje żebranie o odwiedzanie twojego "bloga" jest równie żałosne, jak żarcie gówna przez twoją starą hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....
Zapraszam serdecznie, możesz zabrać tego drugiego trolla - kwietnioczuba, tylko wymasujcie sobie wzajemnie prostaty za wczasu, bo nakopie do dupy tak, że przez pół roku nie dacie rady się wysrać i wam stare z głodu pozdychają hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nie dość, że zjeb genetyczny, bezmózgi troll, to jeszcze żebrak jebany hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..... idź te swoje linki powklejać na jakiejś stronie dla niedojebanych dałnów, najlepiej ślepych i głuchych, może ktoś ci nabije żebralicznik hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.....
Wczoraj o 23:10 GOSCIU TWOJ ADRES TO PARTER LESNA GORA 19B KOLO GDANSKA,MASZ PSA A WIEZOWIEC MIESCI SIE NA PRZECIWKO MARCO POLO.
Radoslaw Jasinski Wczoraj o 23:20
CHETNIE CIE ODWIEDZE LESZCZU JEBANY,ZAGLADAJ Z ZA FIRANEK
Wczoraj o 23:21
+Radoslaw Jasinski : Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... brawo! dałny potrafią filmy ogladać :)
Piesek zwie się Gandzia :) i niestety nie jest mój :( Mój zwie się Blacki :)
I nie koło Gdańska zjebie genetyczny, tylko w Gdańsku :) a z tym Marco Polo to ześ pojechał, bo pierwsze słyszę o czymś takim o_O
Ale szukajcie :) hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha... to może was odwiedzą smutni chłopcy z innych moich filmików hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...
Radoslaw Jasinski Wczoraj o 23:24 
CHYBA CHLOPCY ALE Z NOP-U SZMATO :-)
Wczoraj o 23:26
+Radoslaw Jasinski : Szmato to do twojej matki mowiłem, jak ją wczoraj po pijaku ruchałem w ryj hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...
Gall Anonim Wczoraj o 23:30
+Max Pain
no i zobaczymy jakiego twardego pręta będziesz niedługo rżną jak tu mocarzu zza klawiatury.
Radoslaw Jasinski Wczoraj o 23:30 
CWANIAK,ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ TAKI CWANY JAK NAPLUJE CI NA RYJ I WYLEJE SIE NA CIEBIE :-)WYSRAL CIE ORANGUTAN WIESZ O TYM? A POZATYM SPUSCILEM SIE NA GNOJ I URODZILES SIE SYNKU :-)
Max Pain Wczoraj o 23:34 
+Gall Anonim : Jak już pisałem wcześniej zjeby genetyczne, zapraszam hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...
Wstawiać już wodę na herbatę, czy wolicie pić swoją gnojówkę z bidonów??? Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha... Tylko dajcie znać wcześniej, to pójdę się wysrać, żebyście coś ciepłego zjedli chociaż hahahahahahahahahahahahahahahahahahahHahahahaha
Radoslaw Jasinski Wczoraj o 23:36 
ZMIEKLA CI RURKA CWELIKU?
Max Pain Wczoraj o 23:38 
+Radoslaw Jasinski : A ty czytać kurwiszczu nie umiesz? Za szybo piszę i kisiel pod czaszką nie trybi? Dajesz cweluchu :) zapraszam hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...
Radoslaw Jasinski Wczoraj o 23:41 
DO ZOBACZENIA KURWO :-)
Max Pain Wczoraj o 23:43
+Radoslaw Jasinski : To czekam bezmózga amebo, pozbieram dla ciebie gówno od piesków, twój przysmak :)
Hahahahahahahahahahahahahahahaha...
Gall AnonimWczoraj o 23:49
.+Max Pain
stul pysk skurwysynu prostaku teraz poznasz co to znaczy jak ktoś podaje czyjeś namiary jak to robił twój guru kwiecień. Poznasz teraz smak strachu jaki fundował kwiecień mnie i kilku innym osobom. A jak będziesz szczekał dalej to sam widzisz ilu chętnych masz do odwiedzin parchu.
Max PainWczoraj o 23:53
+Gall Anonim : Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... napisałem ci już gównożerco, zapraszam :) Zabierz ze sobą wszystkich kolegów, tylko nie wiem czy znajdzie się tylu opiekunów do waszej zdałnionej wycieczki hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...
+Max Pain szczekasz bo jesteś daleko. zobaczymy czy tak samo będziesz się odszczekiwał w realu.
Max Pain00:04
+Gall Anonim : Na razie kurwo to tylko ty szczekasz, ale to akurat nie dziwne, skoro stara się puściła z jakimś kundlem za kawałek kiełbasy hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Gall Anonim00:08 
+Max Pain szczekaj dalej póki możesz.
Rick Deckard09:03 
Hehe lato idzie a maksiu będzie siedział w chacie i zza firanki zerkał :D
No Max Pain czemu w panice czyscisz swoje konto na yt? Taki kozak a nagle podwijasz ogon frajerze jak dociera ze odpowiesz za to w realu?
Kozak w necie, pizda w swiecie.
+Max Pain No co, juz uciekles cwaniaczku. Spokojnie, co trzeba zostalo zabezpieczone i zerkaj teraz z za tej wiejskiej firanki w tej wielkiej plycie, internetowy bandyto.
Dariuszu Kwietnioczubie :-) Mamy ten film skopiowany wiec kurwe znajdziemy :-) Chlopaki z NOP jak i z ONR maja juz namiary a zatem sa dwa adresy o numerze Lesna Gora 19B i bardziej prawdopodobny to Lesna Gora 29/1 badz 29/2 ,Juz kurwa sie cyka :-) Pozdrawiam.
Gall Anonim12:03 
+Dariusz Kwietnioczub Maxsiowi Painowi wydaje się, że bezkarnie można obrażać czyjeś matki. Max Pain ty pierdolony jebany prymitywie-do ciebie kwiecień i twojego synalka tyczy się to samo-za matkę wiesz co grozi? Dopisz sobie jeden z drugim sam.
A tu na naszym blogu twój film Max Pain jest do obejrzenia nadal na serwerze https://klamstwa-riese.blogspot.com/2016/07/tonacy-brzytwy-sie-chwyta-czyli-bydle.html?showComment=1467538645347#c5404529945214827707 i to, ze go usunąłeś ze swojego kanału nie znaczy, że zniknął.
Kawale skurwysyna.
+Radoslaw Jasinski Robowalem z nim porozmawiac to znow mnie zwyzywal i napisal ze przyjada do mnie smutni panowie z meczetami i mnie zamorduja!!!. Napisalem mu jakie konsekwencje poniesie to w mig wyczyscil kanal i uciekl, internetowy bandyta.
+Dariusz Kwietnioczub Czy masz to skopiowane co Ci napisał?
Dariuszu Kwietnioczubie ,to tym bardziej,adres jest znany i napewno ktos zlozy mu wizyte wiec tym sie nie przejmuj.

I TU KOŃCZY SIĘ DYSKUSJA BO Max Pain usunął swój 1 komentarz, a wraz z nim wszystkie inne jakie tu wstawiłem po skopiowaniu z powiadomień Google.


Max Pain /konto w google+ https://plus.google.com/u/0/103174644011883625411/posts / wstawił na swoje konto w YT https://www.youtube.com/channel/UCqKEDIZ1TgD_pxJSS7BGUpQ ten oto poniższy materiał, na którym z własnego okna w mieszkaniu na parterze sfilmował ekipę sprzątającą, który następnego dnia usunął:
Ale materiał można nadal obejrzeć na serwerze tu: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtU1NVeWRPdlpqM2c

Wystarczyła godzina szukania na goolowych mapach miejsca jakie widać z jego okna by ustalić, że mieszka na ul. Leśna Góra 19B. Poniżej mapka powiększ by zobaczyć szczegóły:
link do mapki w google: https://www.google.co.uk/maps/@54.3740838,18.5625164,115m/data=!3m1!1e3
Tak więc jakby ktoś chciał podziękować temu skurwielowi za obrażanie jego matki to wie gdzie go szukać.
MAŁE SPROSTOWANIE:
Myślałem, że Max Pain to jest synalek kwietnia bo używa dokładnie tej samej skurwiałej retoryki co synalek kwietnia dla tego w komentarzu mu napisałem jakbym pisał do adriana kwietnia.
Jednak prostuje tę pomyłkę i podaję właściwą osobę.DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, co już się wpisali, i którzy jeszcze się wpiszą na kanale kwietnia dementując jego brednie i choć wiem, że to nie z sympatii do mnie, a z antypatii do tego kłamcy, oszusta, pomawiacza i... i oczywiście skurwysyna, to mimo wszystko dzięki i pozdrawiam.
PS
nie wykluczam uzupełnienia komentarzy i DODATKU.

Wizytówki kwietnia nie muszę reklamować i jego urojeń jakie mi ponagrywał na sekretarkę?


39 komentarzy:

  1. No Adrianku, za te teksty damy cie wyruchać brudnej armii. Tak cie wydupcą że dupy nie znajdziesz ehehehehehehe

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielkich obrońców kwiiiietnia tylko na taką obronę stać . Powyzywać od pedałów najgorszych zboczeńców ..........
    Na jakąkolwiek retorykę ich nie stać,brak wiedzy i tylko gówno w głowie

    OdpowiedzUsuń
  3. Hehe dobre https://www.youtube.com/watch?v=tDOdzeiZgcg

    OdpowiedzUsuń
  4. https://www.youtube.com/watch?v=-4Hz91Bwc3A

    Tak, a na koniec tych banialuków zadzwonił oddziałowy von Jungingen i dał palantowi głuszyckiemu dwa nagie miecze :-)

    OdpowiedzUsuń
  5. Kwiecien glupi jestes!
    Ta budowa to nie termina autobusowy , a powstajaca Galeriia, jakich we wroclawiu jak nasralo. tam kiedys byl dworzec autobusowy, i klamco jeden dawno temu bylo tam pare schronow i nic poza tym.
    Budynek jaki nazywasz Energetyka Glabie to Gmach dyrekcji PKP ciemniaku, i budynek ten ma ciekawa historiie , jakiej ty kretynie Gluszycki nigdy nie poznasz , ani Figiel jaki uwazant jest przez wtajemniczonych , za takiego samego glaba jakim ty jestec klamco!

    Figiel tez opowiadal ze za swoja tajemnicza wiedze o podziemnym Wroclawiu, chcieli go tajni straznicy naswietlic jakimis promieniami smiercionosnymi, hahahaha , ale zachronil sie ciezka swinska skora!!! hahahaha!!!

    Kwiecien , a gdzie tematy kulinarne ?

    OdpowiedzUsuń
  6. https://www.youtube.com/watch?v=-4Hz91Bwc3A

    Pierdolenie w bamus, nie było żadnych podziemi na filmie stawka większa niż życie. Pamietam jak stał z Zagórskim i pierdolił pierdoły że na filmie ze szpiegiem jest scena jak ktoś zjeżdża windą z peronu.

    To był odcinek z B.Tyszkiewicz (scena na dworcu z kwiatami). Sprawdziłem to lata temu od ręki. I co? i gówno, nie ma takiej sceny :-). Pewnie teraz pierdolnie że wycięli.

    Potem stali przed dworcem głównym i czub pokazywał Zagórskiemu studzienkę telekomunikacyjną w chodniku i wciskał kit że to podziemny tunel pod ulicą a tamten kiwał banią i się zachwycał :).

    Powinni się na banie leczyć.
    To jeden z tej serii. Tamten usunęli.
    https://www.youtube.com/watch?v=0ZxEPd93LEg

    OdpowiedzUsuń
  7. Dariuszu kwietniu marny psubracie o sinych ustach w ejakulacie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czytałem kiedyś książkę pt. Zapiski Psubrata.
      Myślę, że określenie dla kwietnia "psu brat" jest obrazą dla całej rasy tego gatunku bowiem nie ma wierniejszego przyjaciela od psa.
      Mimo, że obcy pitbul może zagryźć, to sam mogę się podpisać jako psu brat.
      Ja bym to napisał tak:
      dariuszu kwietniu marny adolfa kamracie o sinych ustach w ejakulacie.

      Usuń
  8. Kwiecien ty palancie wypierdalaj z naszego Wroclawia!
    Wlasnie takie Kwietnie zabugowe zbudowaly legende o podziemnym Wroclawiu.
    Ciemnota przywlekla sie do nas za Ruskimi , i pozakladaly te ciemne baby HALKI BIORAC JE ZA SUKIENKI!
    A FACECI PIDZAMY UWAZALI ZA GAJERY! i tak szwedalosieto po zruinowanym miescie przywlaszczajac sobie to co sie im podobalo.
    Wroclaw ma najbardziej rozbudowanom kanalizacje , siegala ona dlugoscia porownywalna ,jak od tatr do morza niektore kolektory maja srednice ze zmiesci sie tam auto ciezarowe. sa kolektory biegnace pod Odra!laczace
    Port Miejski Osobowice.
    Wykonane to bylo na dlugo przed wybuchem wojny.
    Piernela bomba w taki kolektor i ciemniaki zrobily z tego METRO!
    Wroclaw ma ponad 600 bunkrow i schronow Kwiecien , Nasz Wroclaw ma tez podziemne tunele , ale nie ty Kwiecien nie Zagorski jakis tam , czy ten smieszny Figiel mozecie na te tematy rozprawiac, bo gowno wieciei nic sie nie dowiecie, a powoli deweloperka zatrze slady .
    Kwiecien Ja juz Ci kiedys pisalem .
    we Wroclawiu udaj sie na ul KRASZEWSKIEGO, tam spotkasz takich jak ty czy Zagorski czy Figiel.
    Porozmawiacie sobie.

    OdpowiedzUsuń
  9. Zobacz Głuszycki eksploratorze kamiennych ogniskowych kręgów to jest prawdziwa eksploracja. Przez te wszystkie lata nie skręciłeś ani jednego tak profesjonalnego materiału i nie zorganizowałeś ani jednej tak dobrze przygotowanej wyprawy. Nie dorastasz Leonowi do pięt w tej kwestii jak również w wiedzy na temat miejsc,które on pokazuje.
    Takie materiały z przyjemnością się ogląda, a czasem z zapartym tchem. Twoje to beka i pośmiewisko miernego filmowca i narratora posługującym się prostackim i ubogim językiem pełnym urojeń i niespójnych konfabulacji.
    Leon świetny materiał:
    https://www.youtube.com/watch?v=yl_lncLNSIo

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ty kwiecień w ostatnim materiale w 1 zdaniu tylko pierdolisz o jakiejś nocce spędzonej w podziemiach Wrocławia, a nic nie pokazujesz. Gdybyś był w jakichkolwiek podziemiach to 1 pokazał byś to, 2 chełpiłbyś się tym, że byłeś w kolejnych nieznanych podziemiach, 3 zrobił byś z tego materiał na dobrą godzinę.
      4 niestety nie byłeś tam, nie masz czym zrobić takiego materiału i jesteś chodzącym żałosnym gadającym gównem.

      Usuń
    2. Spędził noc w śmietniku z menelami. Będę powtarzać do znudzenia gdzie dowody!
      Kwiiiiiiecien tłumaczyć się będzie , że nie pokazuje bo zaraz ktoś wyda książkę na podstawie tych filmów i zdjęć . Jak się pytali gdzie te gazety to mu je ktoś spalił, jak wytykają mu jawne błędy z przewodnikiem to zaraz jest ich czternaście i tak dalej.

      Usuń
    3. No kwiecienias to może chłopakom buty czyścic, chociaż pewnie wolałby berła. My za ciebie kwiecienias skręcimy twoje filmiki. Be sure. :D

      Usuń
  10. A tak na marginesie, to co odpisał głuszycki Burgmeister? Odniósł sie jakoś do sprawy? JA niedawno widziałem kolegę z podstawówki jak walił za sklepem browary z innymi menelami i bym się za cholerę nie przyznał do takiej znajomości

    OdpowiedzUsuń
  11. Mi ten film kwietnia wygląda na zrobiony z marszu tzn. wyszedł z pociągu kamera i akcja i nawijka to co ślina przyniesie . A te całe opowiastki o nocach spędzonych w podziemiach światkach filmach można miedzy bajki włożyć.

    OdpowiedzUsuń
  12. Mam pytanie, czy mozna dodac tu gdzies linki do zdjec Kwietnia, tak zeby byl link do .jpg i nie trzeba bylo szukac tego na blogu parha? Chodzi o oryginalne zdjecie z gola klata i zdjecie z Petru. Tak na wszelki wypadek zeby nie zniknelo z netu i wygodniej sie kopiowalo.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Można,musiał bym założyć na belce górnej bloga odrębny dział pt. kwiecień w obrazach, i tam wszystko wstawić. Mogę to zrobić niedługo.

      Usuń
  13. Kwietniu mam dla ciebie znakomity deal, najlepszy od czasów jareckiego. Wiem kwietniu że tu zaglądasz i czytasz, więc sprawa wygląda tak: jestem twoja jedyną szansą na poprawienie twej marnej sytuacji. Dobijasz do pięćdziesiątki, jesteś włóczęgą bez pracy, wykształcenia i osiągnięć, każdy ma z ciebie polew. Ale wystarczy kwietniu, że następne trzy filmiki zrobisz na naprawdę dobrym poziomie, rzetelnie, sumiennie, opierając się na faktach, bez bełkotu i obrabiania dup i lizania innych dup, z dowodami, a od razu odczujesz ulgę.

    Życzliwy

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj naiwny, naiwny, naiwny :)
      To tak jakbyś kazał uczniowi ze szkoły specjalnej z upośledzeniem umysłowym napisać poprawne wypracowanie na temat praw fizyki obowiązujących w kosmosie.

      Usuń
    2. Mogę się założyć ,że jak jak by Kwiecień zrobił film na porządnym poziomie to w tedy będzie otwarcie wrót i Himler przyleci z statku matki .

      Usuń
  14. Tak sie to robi czubie głuszycki https://www.youtube.com/watch?v=DGbshwb0qeM

    OdpowiedzUsuń
  15. Odnaleziono ten kościół kwietnia w stanach https://www.youtube.com/watch?v=dnqITliyIic

    OdpowiedzUsuń
  16. Komisja Europejska pod wodzą komisarz Elżbiety Bieńkowskiej pracuje na rzecz bandytów i terrorystów. Już wkrótce cała Europa może stać się jedną wielką GUN FREE ZONE, do której już teraz zapraszani są terroryści i przestępcy. Zobaczcie do jakich kłamstw posuwa się Komisja Europejska, by za wszelką cenę rozbroić Europę.

    https://www.youtube.com/watch?v=v7g7k-a8L6Q

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bieńkowska to kłamliwa sprzedajna zdrajczyni. To co powiedziała nie wymyśliła sama ktoś jej to kazał mówić tylko zapomniał jej napisać jak mówić by to nie wyglądało żenująco. bieńkowska tak poza tym ma osobowość niedorozwiniętej i nie w pełni rozwiniętej dziewczynki, której zdolność postrzegania i samodecydowania jest ograniczona do minimum na poziomie dziecka. Ja się pytał kto takich ludzi wybierał do władz państwowych? Odpowiedź krótka idioci i wybory były na dokładkę sfałszowane gdy PO było u władzy.
      A bandyta jak zechce mieć broń to pojedzie do Jugosławii i ją zdobędzie i odstrzeli kogo zechce włącznie z durnymi politykami, którzy nie będą mieli się czym bronić.

      Usuń
  17. No to gdańska spierdolina będzie miała max pain :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Patologiczny smiec obrazal, wyzywal i grozil smiercia a jak ogarnal co zrobil to skasowal wszytko z kanalu youtybe.
      :)
      Taki kozak z niego, zwykla spierdolina i cykor plujacy z za ekranu, typowy fan lysego zjeba.

      Usuń
    2. Wszystkie jego obraźliwe komentarze są w w głównym wpisie i uzupełnienie o jego adres.

      Usuń
  18. Anonimowysobota, 2 lipca 2016 17:01:00 CEST

    Tak sie to robi czubie głuszycki https://www.youtube.com/watch?v=DGbshwb0qeM

    Szpakowski ma racje o straznikach!
    JK byl nim, kto go poznal ,wiedzial o tym ze pokazywal sie w miejscach ,gdzie robilo sie cieplo, wprowadzal tam zaraz po mistrzowsku dezorientacje,inwigilowal fora,udajac glupa.zacieral zbrodnie Hitlerowskie!
    Manipulowal ludzmi.

    OdpowiedzUsuń
  19. Zobaczcie co ten skurwysyn jeszcze wypisuje do mnie na Google+ to czysta jebana patologia i margines społeczny:

    \\\\
    Max Pain 14:26
    +Gall Anonim : Właśnie się sfrajerowałeś cweluchu, że piszesz z multikont hahahahahahahahahaha.... twój łeb jest tak pełny gówna, że nie ogarnął przelogowania hahahahahahahahahahahahahahahaha....
    Pan Dareczek mi twój adres załatwi, więc polecam się rozglądać na każdym kroku za smutnymi, łysymi panami :)
    A straszyć sobie możesz twoją starą, w przerwie kiedy pies ją rucha w dupę hahahahahahahahahahahahahahahaha.....
    Do zobaczenia kmiocie :) radzę się rozglądać, bo nie wiesz z kim zacząłeś hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..........
    Seryjne samobójstwo z przedawkowania heroiny, taki będzie tytuł w Fakcie hahahahahahahahahahahaha......./////

    No to zobaczymy jaki będziesz cwaniak niedługo maxiu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I ciąg dalszy tej patologii:

      \\\
      Max Pain
      14:33

      +Gall Anonim : Hahahahahahahahahahahahahahahahaha.......... twoja stara się zmartwi, wszakże uwielbia być ruchana w dupę przez psy hahahahahahahahahahahahaha......
      ///

      Taki poziom mają zwolennicy kwietnia.

      Usuń
    2. On juz chyba pisal u koniczyny pod innym loginem, ten sam styl. Ale teraz wpadl, widze ze juz drugiej osobie grozi smiercia.
      Pojdzie siedziec skurwysyn.

      Usuń
    3. W przyszłym tygodniu składam zawiadomienie o grożenie śmiercią.

      Usuń
    4. Niezły kozak a mieszka w jakimś syfie i nagrywa ciecia chowając się za firanką :D

      Usuń
    5. Dokladnie, frajer z wiesniackim akcentem chowa sie za wiesniacka firanka i podglada ciecia zeby go podpierdolic. Jak zrozumial ze wpadl to w panice kasuje filmy i wpisy, jebana pizda.
      Do Kwietnia patolnia, chamy i idioci ciagna jak muchy do gowna.

      Usuń
  20. Upss... komuś nagle zrobiło się cieplutko, a podobno w sieci był "anonimowy".

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie miał ciepło bo ja jestem z Gdańska.

      Usuń
  21. Tomek !
    Masz to zrobic! masz tego skurwysyna oddac do proroka!
    Bedziemy Ci kibicowac.
    Kurwa cwelus wiejski!

    OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.