sobota, 23 lipca 2016

seria bredni ŻEBRAKA Z GŁUSZYCY.ŻEBRAK Z GŁUSZYCY ZNÓW CHCE NACIĄGNĄĆ NA KASĘ NAIWNIAKÓW.
ŻEBRANINA I WYCIĄGANIE ŁAPY DO LUDZI, A JESZCZE NIEDAWNO CHWALIŁ SIĘ MIESZKANIEM KUPIONYM W GŁUSZYCY I PRACĄ ZA 25 TYSIĘCY ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE NA BLOGU SWEGO WIELBICIELA KONICZYNY.

Losy Bartnika ....BUA HAHAHAHAHAHAHA!
Kolejne pierdolenie i urojenia hahahaha.
CYTAT:
Dzisiaj na ul Boh . Getta w Głuszycy zatrzymała mnie grupa turystów , których bardzo serdecznie pozdrawiam ,  mieli ze sobą notes , zeszyt , a w nim zapisana historię Bartnika data rok 1957 . Moje zapiski pochodzą z 1978 , czyli ta opowieść była wielokrotnie przepisywana . Tylko w jakim celu i gdzie jest źródło , czyli oryginał .
To są urojone wymysły. Nie spotkał żadnych turystów z żadnymi notesami jakoby wcześniej niż jego ze spisanymi historiami o fikcyjnej postaci Bartnika.
Pytając gdzie jest oryginał sam sobie zaprzecza, bo kiedyś twierdził, że spisywał swój notes z oryginału.

Teraz przebywa u mnie grupa Anglików , jutro robimy Dolinę Pełcznicy i stary zamek . Są bardzo zniesmaczeni aferą ze złotym pociągiem i jest mi bardzo miło , a wręcz jestem dumny iż przyjeżdżają tu dla mnie .
Pic na wodę, nie ma żadnych Anglików i nikt nie jest zniesmaczony sprawą złotego pociągu.
A ostatni fragment to autoreklama debila i psychola, który już standardowo stawia się w świetle super popularnego.
Ja też mogę napisać: jestem dumny, bo piszą do mnie z całego świata i dziękują, że gnoję gnoja z Głuszycy.

Kilkudziesięciu turystów w ciągu tygodnia , którzy przyjechali do Głuszycy tylko dzięki temu iż trafili na mojego bloga ...
Kto ich widział???

ŻEBRANINA
- Losy Bartnika ,
- Jarecki - mit czy prawda ,
- Przekleństwo Sobonia oraz Dariusz Kwiecień - Riese Inna Rzeczywistość ,
są gotowe do druku . Tylko proza życia brak funduszy na wydanie i tu moja prośba o jaką kol wiek pomoc finansową . Z góry bardzo dziękuję .
Ty zajebany naciągaczu, całe te opowieści o Bartniku to twoje urojenie na potrzeby wyłudzania kasy od naiwniaków. Tak samo jak inne brednie jakoby czekające na druk.
A jeszcze skurwysynu niedawno, co ja mówię wiele razy mówiłeś ŻE NIC NIE ROBISZ ZA KASĘ, A TERAZ ŻEBRZESZ BY WYDAĆ KSIĄŻKI NA, KTÓRYCH BĘDZIESZ ZARABIAŁ.
Ty pierdolony oszuście, dwulicowy naciągaczu, złodzieju i degeneracie umysłowy.

Kolejna zagadka Riese ...


Do tego dochodzą tzw okazy znalezione w Lubece 3 maja 1945 , ludzkie płody w rożnym stadium rozwoju  wszystkie - dzieci - miały pępowiny i były podłączone do dziwnych termosów , przypominających gaśnice wszystkie były ustawione w długich szklanych skrzyniach przypominających trumny ..... 
Gdzie są na to dowody?
Kolejne urojone termosy podłączone do noworodków we łbie mitomana.

I co dalej ....Po pierwsze tekstu nie napisał kwiecień tylko jakiś inny świrek, który buszuje po necie i zbiera teorie spiskowe sypiąc tu nigdzie niepotwierdzonymi faktami i datami.
Można jedynie zgodzić się z tym, że faktycznie wytłumaczeniem bezwolności mas wobec różnych zbrodniczych i nikczemnych posunięć władz na przestrzeni dziejów można tłumaczyć oddziaływaniem jakiejś nam nieznanej technologii lub chemii otępiającej masy.
Zaś to czy Himmler miał marzenie w postaci broni sterującej ludźmi to już wymysł głuszyckiego debila.

NOWY PARTNER/FAN ekshibicjonisty KWIETNIA DO…
EXSPLORACJI….czy tylko?

Peter z Czech 

 https://www.youtube.com/watch?v=9IkgYb0i1Fk

Kolejny klon kwietnia, jako nowy partner kwietnia. Stoi dwóch imbecyli i pierdoli o drążonych chodnikach,  o których nie ma żaden pojęcia i nawet nie wiedzą gdzie jakieś są.
Frajer łazi po wertepach gdzie nic nie ma i nie było i wpiera, że tu widać jakieś pozostałości po kolejce wąskotorowej gdy już samo ukształtowanie tego terenu to wyklucza. I jeszcze wciska, że kilka lat temu były tu podkłady kolejowe. A gdzie są teraz? Zniknęły, co? Hehehe, co za bzdury.
Potem kwiecień jara się jakąś zasypaną kopalnią, nie wiadomo faktycznie czy w ogóle istniejącą, ale nawet, jeśli takowa istniała i została zasypana to, co w tym takiego rewelacyjnego? Wiele kopalni było zasypywanych ze względów bezpieczeństwa.
Słyszymy o kolejnym tajemniczym człowieku potwierdzającym jego brednie. Tym razem to jakoby mieszkaniec Głuszycy o ksywie Palczak hehe. Nie istnieje ktoś taki w Głuszycy-zapewniam.
I takie głupie przejęzyczenie, kolejne typowe dla debila:
Nakładaliśmy moje mapy na niego…
Czyli kwiecień swego palczaka okładał swoimi mapami hehe, co za analfabeta językowy, nawet nie umie się wysłowić i powiedzieć, że nakładał swoje mapy na jego mapy, a nie na niego J
Ale najlepsze są opowieści, że jak szli Niemcy na Pragę to Czesi uciekali na naszą stronę, a Polacy na Czeską hehe, co za debilizmy.
Dalej debil wymawia się i tłumaczy dla czego ostatnio nie uczestniczy w eskapadach terenowych zasłaniając się chorą matką i prosi by go przez to nie nachodzić bo się bidulka musi nią opiekować. Eh, czego to wariat nie wymyśli by mieć wytłumaczenie na coraz mniejszą popularność i coraz mniejszą liczbę chętnych na przyjazdy do niego na te jego pierdolekcje.
Pierdolenie o nowych poznanych historiach, listach itd. Można włożyć między bajki z mchu i paproci. Ten debilnie dociera do żadnych nowych historii, ani listów, ani dokumentów, ani map, ani świadków.
Podsumowując:
Mogłem nic nie komentować i napisać krótko, cokolwiek powiedział to kłamstwo i wymysł, i nie rozminął bym się z prawdą.
Ale na koniec posłużę się cytatem Ma Bu, który doskonale podsumował kwestię jaką kwiecień w tym materiale opowiedziało rozstrzelanych ludziach niedaleko miejsca gdzie stoi. Cytat pochodzi z następnego wpisu kwietnia na jego blogu:
· 
Ma Bu20 lipca 2016 19:00  kliknij by przejść do komentarza.
Darek, z konieczności dziejowej, muszę pisać na tej stronie – sam chciałeś (możesz niepublikować, jak uważasz). Mówisz w materiale „Peter z Czech” o 40-50 osobach zamordowanych. Zakładając optymistycznie, że mówisz prawdę, nie ma w ludzkim pojęciu, tego co powiedziałeś: „ … nikt nie udzieli żadnej pomocy, sprawie zostanie łeb ukręcony i za chwileczkę nie będzie w ogóle tematu”. Być może, leżą tam ludzie, których rodziny do dnia dzisiejszego ich szukają?!
Słyszałeś, może coś o stowarzyszeniu „Pomost”? (i zapewne wiele innych)??? Ci ludzie szukają i znajdują i ogłaszają !!!
„13 lipca 2016 r. przeprowadziliśmy ekshumację szczątków żołnierza niemieckiego w Kobylicach, pow. kędzierzyńsko-kozielski. Został on pochowany w stanowisku strzeleckim w kształcie litery „L”, znajdującym się w pobliżu wiejskich zabudowań. W jego wnętrzu zdeponowano także parę wojskowych butów. Przy szczątkach nie odnaleźliśmy żołnierskiego znaku tożsamości.”
dalej,
„5 lipca 2016 r. odbył się pogrzeb sześciu czerwonoarmistów, których szczątki ekshumowaliśmy w 2015 r. w miejscowościach Siedlec i Bieniów, pow. żarski. Zgodnie z decyzją Wojewody Lubuskiego zostali pochowani na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich w Żarach”.
Wejdź na stronę i zobaczysz, co należy robić z takimi sytuacjami. Tu się szuka, nawet jedną osobę!!!
To co ty robisz, to jest zwykłe barbarzyństwo lub zwykłe kłamstwo, dla poklasku.
p.s. podaj natychmiast namiary tego miejsca.

Wystarczy jeden świadomy błąd ....


O jakich faktach on pierdoli?
Po co ja pytam skoro od dawna wiem/y, że żadnych sprawdzonych faktów poza urojonymi nie podaje.
I o jakim świadomym błędzie on też pierdoli? On zawsze popełnia błędy, a teraz się tłumaczy, że niby świadomie by nie wyjść na większego debila niż jest.
I jak  mówię nie ma żadnych potwierdzonych zeznań, że Niemcy składali ofiary z ludzi, choć zaiste patrząc na sprawę w szerszym kontekście, ale nie tym w jakim kwiecień to ukazuje można się dopatrywać pewnych działań tych sterujących całą machiną wojenną, wskazujących, że ktoś z tych wszystkich umęczonych chciał zrobić pewien rodzaj ofiar. Ale jak mówię to jest szerszy kontekst wykraczający poza rozumowanie i dostrzeganie kwietnia.


A ile osób pamieta o dacie 1410 VII 16


Pierdolony jebany matoł się chwali, że niby pamięta datę bitwy pod Grunwaldem tyle, że ona nie miała miejsca 16 lipca tylko 15 lipca 1410 DEBILU. Tak pamiętać to każdy potrafi. Wszyscy wiemy, że bitwa taka była w 1410 i się nie wychylamy jak dnia nie pamiętamy i nie robimy z siebie idioty.
A idiota gdyby nie TV lub Internet to w ogóle nie wiedział by, że taka bitwa była bo gdy uczono o niej w szkole młody debil ganiał na wagarach po dziurach w terenie i zabawiał  się w wysadzanie kotów.

17 IX 1939 ..


W świetle faktów historycznych trudno stwierdzić, kto taki rozkaz wydał. Podsumowali to:
Rydz wydał rozkaz żeby nie walczyć z sowietami? Mi mówiono, że to gen. Juliusz Rómmel wydał bezprawnie rozkaz: sowietów traktować jak sprzymierzeńców.
W zasadzie nie ma dowodów, że to Rydz wydał taki rozkaz. Okazuje się, że do poszczególnych jednostek docierały meldunki o różnej treści. Niekiedy nawet nie były podpisane, więc odpowiedzialna za to jest pewnie V kolumna.

Jakiś czas temu znalazłem stronę traktującą o zdrajcach we W'39, tylko nie pamiętam adresu. Znajdę to wkleję.

Panika wśród polityków ...


Zwykłe pierdolenie nawiedzonego siewcy apokalipsy i pozera chwalącego się znajomościami wśród polityków, których nie ma.
  

Znów w kółko powtarzana fraza-przepowiednia wariata w nawiedzonej formie.
Wszystko co ten przygłup tu napisał to napisał o sobie samym czyli:
Pieniactwo , karłowatość intelektualna , zazdrość , brak realizmu życiowego objawiający się konsumpcjonizmem prowadzącym do odrętwienia umysłowego podatnego na manipulacje elit rządzących .
Wszystko to jest udowodnione kwietniowi na tym blogu dawno temu. A do tego dochodzi zwykła ciemnota i wiara w zabobony, które kwiecień sam sobie wymyśla z racji choroby umysłowej i urojeń.
Polecam komentarze pod jego notką szczególnie Ma Bu.
  
 

Co za brednie. Nigdzie nie ma żadnych podań w historii udokumentowanej, a były by gdyby to była prawda i byli by świadkowie, że składano tego typu ofiary we wszystkich obozach koncentracyjnych dla Hitlera.
 Niemniej nie można wykluczyć zwichrowania umysłowego pod tym względem rządzących na przestrzeni wszelkich epok w dziejach historii ludzkości, ale by tego dowieść trzeba sięgnąć do dawnych podań i zapisków również biblijnych i innych religijnych ksiąg.
 To co pisze kwiecień to tylko jego odczucia nie poparte żadnym wywodem dowodzącym tej kwestii.


DODATEK 1 25.07.2016
Najnowszy materiał Głuszyckiego farmazona

Głuszyckie Kopalnie Uranu - Dariusz Kwiecień lipec 2016


Jeszcze tego bełkotu w całości nie słuchałem, ale już po pierwszych wyrywkowych fragmentach słychać, że materiał nakrecony na siłę bez kompletnego przygotowania i z masą farmazonów.
Komentarz za niedługo jak go wysłucham.
CZYTAŁEŚ I SŁUCHAŁEŚ WIZYTÓWKĘ KWIETNIA? 
NIE?
TO NA CO CZEKASZ?
BEZ TEGO NIE ZROZUMIESZ, ŻE TO CHORY CZŁOWIEK I KAWAŁ CHUJA. 
PATRZ GÓRA BLOGA I OSOBNE DZIAŁY.

112 komentarzy:

 1. W ostatnim filmidle jasno mówi żeby go nie nachodzić, bo zajmuje sie matką i nie będzie oprowadzał. W żebraczym poście już zmiana o 180 stopni. Żenujący, nieporadny życiowo typ (pomijając jego pusty baniak i mitomanię).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak Anglyki przyjadą specjalnie do niego ze samej englandii to chuj z matką i siedzi z nimi, oprowadza i chełpi się sławą.

   PS
   Do Szanownego Ma Bu.
   Chłopie nie poniżaj się dyskusją z analfabetą i skurwysynem,który ma na koncie tyle podłości wobec Polskich patriotów i, który mocny jest przez internet odpowiadając na pytania korzystając z porad koleżki w postaci, albo tego pojeba Drużyńskiego, albo innego równie jebniętego ino nieco bardziej piśmiennego debila.
   Jeśli myślisz, że dyskutujesz z kwietniem w komentarzach na jego blogu to radzę porównać jego bełkot z przed jeszcze kilku miesięcy do tekstów pisanych w odpowiedziach komentarzy. Gołym okiem widać, że to nie kwiecień odpowiada tylko jakiś średnio niedouczony amator historii umiejący nieco lepiej od kwietnia składać zdania.
   To samo tyczy się ostatnich wpisów na blogu kwietnia, które skomentowałem.
   To w 70% nie są teksty kwietnia tylko tego kogoś.
   Te teksty i teksty z polemiki w komentarzach nijak się mają do bełkotu niegramatyczno - niestylistycznego jaki kwiecień wali w każdym wypowiadanym zdaniu na filmach.

   Usuń
 2. Gdyby docierał do coraz to nowszych historii, jak się chwali co film, to by nie pierdolił od lat w koło o tych samych. Wymyśla tylko na poczekaniu jakieś bezsensowne szczegóły (jak ten film zagórszczaka sprzed basenu we Wro) żeby potwierdzić swoje stare spierdoliny.

  Swoją drogą - słabiutko tam z komenatrzami. Pewnie wyglada to tak jak od miesięcyn na YT i wywala krytykę / hejt. Dobrze jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe kiedy ktoś z Głuszycy pogoni kwietnia widłami?
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie, juz dawno powinni mu najebać za te kocopoły

   Usuń
  2. Kwiecień pewnikiem egzystuje dzięki miejscowym szynkarzom. Wielu ludzi, będąc przejazdem w okolicy zatrzymuje się w tych knajpach i skonsumuje, bo liczą, że tam to dziwadło zobaczą i będzie się można pośmiać tak z niego i gadanych bzdur lub walnąć selfie, jak w stanach z indianinem w pełnym szamerunku za 5$.

   Usuń
 4. Teraz debile z szamba doczepili się do prostego hutmena.
  I jeszcze kretyn się szczyci, że dał łapkę w dół.Na siłę wrogów szukają zjeby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniczynie jeszcze nikt mordy nie obił?
   To dziwne.

   Usuń
  2. Spoko, Hutmenpewnie się uciesz, że dotarł i podqrwił kolejnego dupowłaza głuszyckiego alkoholika ;)

   Usuń
  3. Hutmen i Sidor popełniaja jeden podstawowy błąd - sami wystawiaja dupę do strzału. Dlatego koniaszczyna sie łasi do dariuszy i kościoła bo nic na nich nie ma. To musi boleć co nie koniaszczyno?

   Usuń
  4. koniszczyna boi się kosy.

   Usuń
  5. Koniaszczyna chapaj kremówke łysego :D

   Usuń
  6. Wątpię żeby się Hutmen przejął. Wręcz przeciwnie. ;)

   Usuń
  7. Pan Hutmen imponuje mi m. in. tym, że bezzyskownie podejmuje się słusznej krytyki tego nieuka i mitomana. I ma bardzo fajny sposób narracji.

   Usuń
 5. Nowy materiał DE i już ciśniemy bekę z żebraniny przygłupa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pan Dariusz i Dokumenty

   https://www.youtube.com/watch?v=QiHFL11-A5I&feature=em-uploademail

   Usuń
  2. z tą figurką św Barbary chyba wiem kto je robi i coś osoby ze środowiska WiN wspominali, że gdzieś dokonano profanacji jednej z figurek ustawnych przez byłych więźniów Kl Gross Rosen jak będę się z nimi widział to wypytam gdzie to było

   Usuń
 6. TA KURWA JEBANA, SZMATA ZDRADZIECKA, ZBRODNIARA I PSYCHOPATKA PIERDOLONA ANGELA MERKEL ZABIŁA KOLEJNĄ ISTOTĘ LUDZKĄ.
  Syryjczyk zabił dziś w Niemczech maczetą kobietę w ciąży.
  MERKEL TY SUKO KURWO PIERDOLONA POWINNAŚ WISIEĆ NA SZUBIENICY, A PRZEDTEM KAŻDY POWINIEN CI WYJEBAĆ W TEN JEŁOPOWATY JEBANY RYJ.
  LUDZIE!
  Nie bójcie się wyrażać swych emocji po tym co się wyprawia bo inaczej wy możecie stać się ofiarami tej zbrodniczej polityki bandy pierdolonych polityków, których NALEŻY OSĄDZIĆ PROFORMA I UNICESTWIĆ!
  Tylko patrzeć jak w Europie rozpocznie się rzeź tego brudnego darmozjadzkiego islamskiego bydła i tych polityków, co nam to gówno na głowy ściągnęli.
  Jestem gotów bronić ludzi w Europie przed tymi bandytami, a wy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ponoc byla Polka.

   Usuń
  2. Tak to była Polka i w dodatku oboje pracowali w kebabiarni.
   Syryjczyk był w niej zakochany i dziwnie się dziś zachowywał.Został zwolniony z tego powodu do domu,ale wrócił tylnym wyjściem i prawdopodobnie pokłócił się z tą Polką i ją zabił raniąc kilka innych osób.
   Skurwiel był znany z wielu napaści na ludzi.

   Usuń
  3. Tak więc ta kurwa merkel zabiła już trzy Polki.

   Usuń
  4. Istniejące przepisy,prawo oraz środki prawne w poszczególnych krajach Europejskich pozwalają na przeprowadzenie procesów tym skurwysynom rządzącym i skuteczne ich skazanie za zdradę i ludobójstwo.
   Dziwię się dla czego Niemcy i inni obywatele państw UE nie wytaczają pozwów zbiorowych tej kurwie merkel i wszystkim tym co wpuścili to bydło do Europy?
   Na podstawie istniejącego prawa z dowolnego kraju merkel powinna być skazana na dożywotnie więzienie i wszyscy jej współpracownicy.
   Idę o zakład, że niebawem tak będzie i będą procesy Norymberskie 2.
   Przedtem stawiam, że ktoś ją odstrzeli, właściwie potraktuje maczetą.
   Rodziny ofiar wszystkich zamachów przeprowadzonych przez islamistów bądź uchodźców z łatwością mogły by wytaczając procesy tej skurwiałej tęczowej merkelowskiej bandzie, skazać ją na dożywocie.
   Psychopatyczne kurwiszcze otworzyło drzwi do europy terrorystom i darmozjadom,co jest w świetle obowiązującego prawa przestępstwem niezgodnym z żadną konstytucją i prawem.

   Usuń
  5. hm jak by trafił do naszego więzienie marny jego los długo nie porzyje

   Kukiz'15 domaga się od prokuratora generalnego, aby wystąpił z wnioskiem o ekstradycję uchodźcy z Syrii, który zamordował polską obywatelkę w Reutlingen w Badenii-Wirtembergii. Według posłów Kukiz'15, morderca Polki powinien odbyć karę w polskim więzieniu.


   http://gosc.pl/doc/3325817.Niemcy-wydadza-Polsce-Syryjczyka-ktory-zabil-Polke

   Usuń
 7. I z innej beczki.
  Tajemnica oglądalności materiałów kwietnia.

  Darmowe Wyświetlenia Youtube dla każdego - zdobywanie wyświetleń youtube jest łatwe

  https://www.youtube.com/watch?v=4KC9YtMOyBg


  Po godzinie od wstawienia miał ponad 500 wyświetleń czego nie maja najbardziej znani yutuberzy jak choćby ad buster,który ma milion subskrybentów.
  Komentować dalej nie potrzeba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. merkel suko masz krew na rękach niewinnych ludzi

   https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1330374830324627&set=gm.963590790412248&type=3&theater

   Usuń
  2. Zgadza się - akurat wyświetlenia są łatwe do podbicia, a tak naprawdę są miernikiem popularności po 100K PO TYGODIU. Kwietniołak ma kilkadziesiat tysięcy po kilku latach - nisza w niszy. Ale trzeba też doliczyć parę stówek naszych, którzy zaglądają czy włączył komentarze albo ściągają te spierdoliny do pocięcia i obśmiania ;)

   Usuń
  3. Trzeba o tym powiadomic YT to mu sciagna monetaryzacje jesli ja ma, lub po prostu mu zablokuja konto. Jak ma 500 z miejsca to walek na 100%, wystarczy zobaczyc ile i jaki czas reakcji mieli milosnicy Kwietnia jak mozna bylo komentowac pod jego materialami.
   Bylo ich kilkoro, do tego czas reakcji kilka godzin-wiwkszosc z nich na wpisy wrzucone rano odpowiadala popoludniu w godzinach konczenia szkoly lub pracy etatowej. Tak wiec niemozliwym jest alby bylo 500 wyswietlen z miejsca, tak jak wspomniales, po godzinie nie maja tyle nawet kanaly typu adbuster lub nawet z dupy jak wstawi poza popoludniowo-wieczornymi godzinami. No a ile oni maja subskrybentow a ile taki Kwiecien-z czego wiekszosc u Kwietnia to martwe dusze i multikonta.

   Usuń
 8. Kwiecień jest cwańszy, niż wielu myśli. Wybrał sposób na zarobkowanie, z uwagi na wstręt do pracy i posiadanie do rzetelnej pracy tzw. dwu lewych rąk. Podobnie jak jeden zbok bęgowski krzysztof, postkomuszy darmozjad, przebierający się za babę grodzką i z tego cudactwa się utrzymujący. A Kwiecień z opowiadania bajek. Z tym, że te brednie wypaczają prawdę historyczną i mącą prostym ludziom w głowach. Ale zarobek z tego jakiś jest, nażre się i napije na krzywy ryj i dobrze jest, pokazuje stare mapy atlasowe w skali 1:1000000, jako precyzyjne do odnajdywania jego tajemniczych miejsc. Żenada, że na to się nabierają wykształciuchy. Ale cóż się dziwić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nie ma dwóch zdrowych rąk, tylko dwa zdrowe kopyta ;D Dzieciak by zrozumiał, że z hobby to się nie żyje, tylko do niego dopłaca.

   Matka w ciężkim stanie, a niedouczony kretyn bierze rower i nagrywa solówki po Głuszycy.

   Zjeb to zjeb - nie pogadasz.

   Usuń
 9. A propos nazi kurwy. Idź Pod Prąd ma dzisiaj transmisję na żywo o 13 - "Imigranci mordują Polaków!": https://www.youtube.com/watch?v=eDR90q7yqZg

  Oj będą się sypać kurwy i skurwysyny u Mariana Kowalskiego :D Chociaż nie zgadzam się ich namolnym chrześcijaństwem i wpatrzeniem USrael, polecam bo zwykle sa to trafne, zdrowe i antypoprawnościowe komenatrze.

  OdpowiedzUsuń
 10. W łodzi aresztowano 48 letniego irakijczyka i oskarżono go o posiadanie śladowych ilości materiałów.
  Nie zdziwił bym się gdyby kwiecień nie był dostawcą materiałów wybuchowych dla grup przestępczych i nie tylko.
  Sam się kilka razy chwalił znalezionymi niewypałami i bronią na prelekcji z Gabrysiem, który mu w tym wtórował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Irakijczyk zatrzymany w Łodzi. Usłyszał zarzut posiadania śladowych materiałów wybuchowych

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,W-Lodzi-zatrzymano-Irakijczyka-podejrzanego-o-terroryzm,wid,18437915,wiadomosc.html?ticaid=1176dd

   Usuń
  2. Ano, było o tym - ludzie sie nieźle podkurwili. Ponoć Szydło to jakoś dyplomatycznie rozwiązała, ale po uj na dyplomacja, skoro nasi giną? Miałem to w przypadku "bombera" u nas we Wro - dwie ulice dalej, żona korzysta z tej linii, mały dzieciak, itd. Zamordyzm ciapatych skurwysynów i nie wpuszczać.

   Usuń
 11. Z opowieści kwiiiiietnia wynika , że w Głuszycy i okolicach spotyka więcej świadków niż tam jest mieszkańców.Tam wręcz jest zagłębie starych obcokrajowców .O tajemniczych sztolniach , szybach to już nie wspomnę.
  P.S
  Głuszycki głupku wagi kolejowe nie służyły do warzenia transportów więźniów, na każdej większej stacji występowały , służyły do warzenia drobnicy. To co bredzi kwiiiiecień to wymyślanie na poczekaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Ty kolego myślisz, że on tę wagę zostawił jak była? Jak mu brakuje do jabola? ;)

   Usuń
 12. A tu "przedruk" komentarza z ostatniego filmiku DE:
  https://www.youtube.com/watch?v=_WOdjXG96gk

  "A chyba najbardziej pojebane w ostatnim filmidle jest to, że mu się wszystko jebie (znowu), trudna sytuacja prywatna i materialna, a debil bierze rower i zapierdala solo po jakichś nic nie znaczących (ale ładnych) terenach i doprawia im mordę kwietniołaka. Żenada do potęgi S, jak mawia jego kolega po bimbrze, tyle, że ze sto razy większym PR i przychodem, Wiesław Wszywka. Prawdziwy Dolnoślązak, nie taka żałosna, niewykształcona spierdolina

  Pozdro Panie Wiesławie :)"

  To pokazuje, że tępak spadł PR-owo/finansowo poniżej dna i puka od dołu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Nawiązując do poprzedniej rozmowy z Tomkiem. Wiesiek jest przykładem, jak mozna zagospodarować faktycznie MILIONY odwiedzin (cupsell, reklamy, programy pratnerskie) taki kanał naturszczyka. KWiecień i jego koniczynowy sztab nie ma o tym zielonego (noemn omen) pojęcia i dlatego ich zapijaczony idol żebrze o każdy grosz. Kwiecień to taki Kononowicz polskiej eksploracji.

   Usuń
  2. Ludzie ja poznaję ten rower to mój rower skradziono mi go w Walimiu w zeszłym tygodniu! Kwiecień ty złodzieju

   https://youtu.be/uaJZc1vtVPw?t=612

   Usuń
  3. masz numer ramy i przedniego widelca? jak zgłosiłeś kradzież wystarczy sprawdzić jak twój, kwiecień idzie siedzieć za kradzież albo paserstwo przy okazji dowalą mu za całokształt twórczość lokalnych złodziei

   Usuń
 13. P.P.S Wyruchany jak hybryda. Nie ma pojęcia o co biega w nowych mediach. Poniekąd palantowi współczuję, bo sie pogubił. Ale z każdym nowym jego filmowym wypierdem stwierdzam: jesteś tak zmanipulowany, że chuj ci, stary warchlaku, na grób. Do hobby się dopłaca, a nie z tego żyje.

  OdpowiedzUsuń
 14. DODATEK 1 25.07.2016

  Najnowszy materiał Głuszyckiego farmazona
  Głuszyckie Kopalnie Uranu - Dariusz Kwiecień lipec 2016

  OdpowiedzUsuń
 15. Gdzie nie było nawet jednej, faktycznie wartej drążenia kopalni. Debil widzi tam 4 sztuki. Naprawdę, nie wiem kto mu to do łba kładzie. Kononowicz Eksplory.

  OdpowiedzUsuń
 16. Streszczenie najnowszego filmu: Spotkałem świadka który potwierdza moje "odkrycia" , tu przywozili więźniów a tam było coś tam czemu wszyscy zaprzeczają. Zobaczcie jak reklamuje swój przewodnik, czyli ten jego przewodnik się nie sprzedaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nic nie reklamuje poza tym, co mu zaplecze każe. Wiesz: "ej, stary, nie masz na leki, nie masz na bimber, masz dziurawy podkoszulek, coś ci zaaranżujemy, ale trzymaj się swojej zjebanej linii, bedzie ok, dostaniesz na bełta". Dla mnie tak to wygląda. Przecież on sam sobie nie wykupywałby sobie odwiedzin na YT - jest zbyt tępy. Nie ma pojęcia, co będzie za tydzień - posłuchajcie obojętnie której spierdoaudycji. Ma jakiś kalendzryk, który widzi po raz pierwszy na oczy i nie za bardzo wie, co kto tam wpisał. Wrak zmanipulowanego człowieka w stylu Kononowicza. Wytwór paru ludzi, którzy trzepią (słabo) na nim kasę.

   Usuń
  2. Nie jest możliwe by taki pierdolony niewykształcony głąb i analfabeta nie potrafiący składać gramatycznie i poprawnie zdań,który nic nie odkrył, a za to sadzi od lat setki kłamstw i fałszerstw miał takie ilości prawdziwych odwiedzin na swoim kanale.
   Porównałem kilka kanałów jutuberów, którzy mają podobną ilość subskrybentów do kwietnia czyli około 13 tysięcy.
   I tak bushkraftowy przy blisko 13 tysiącach subskrybentów ma przeciętnie 6 tysięcy odsłon poszczególnych filmów:
   https://www.youtube.com/channel/UCX92mVE0rfBDSyRticjqzIA/videos

   Domowy Survival przy 17 tysiącach ma od 3 do 17 tysięcy odsłon poszczególnych filmów-średnia około 6 tysięcy na film.
   https://www.youtube.com/user/DomowySurvival/videos

   Przykładów można mnożyć.
   U kwietnia wygląda to inaczej i ilość łapek w górę i wejść na filmy jest niewspółmiernie duże w stosunku do bredni jakie wypowiada.
   Wnioski są proste-sztuczne nabijanie oglądalności i polubień.

   Przypomnę co pisałem wyżej:

   Darmowe Wyświetlenia Youtube dla każdego - zdobywanie wyświetleń youtube jest łatwe

   https://www.youtube.com/watch?v=4KC9YtMOyBg


   Po godzinie od wstawienia miał ponad 500 wyświetleń czego nie maja najbardziej znani yutuberzy jak choćby ad buster,który ma milion subskrybentów.
   Komentować dalej nie potrzeba.

   Usuń
  3. Dokladnie, to powalony cpun i schizofrenik ktorym niczym dronem steruje Druzynski, on na tym robi hajs, niezbyt im to idzie ale wiadac oplaca mu sie trzymac takie zwierze w swoim portofilio biznesowym, czy raczej w zoo.
   Druzynski ma jakiegos mlodszego parobasa co mu to medialnie ogarnia, chyba ze Kwiecien sam naruchal jakiegos naiwniaka co mu odstawia za poklepanie po ramieniu uslugi IT, chwyta sie wszelkich nieuczciwych metod aby sztucznie udawac wielkie przedsiewziecie, postawil mu skrypta na nabijanie licznika na blogu, nabija na yt, robi sztuczny szum i “super robota Panie Darku” z multikont. Koniczyna czy jakis podobny, zryty psychicznie naiwniak.

   Jak ktos napisal powyzej, jesli to prawda z tym ze Kwiecien jezdzi na kradzionym rowerze to niech ta osoba pociagnie ta sprawe.

   Pisalem o tymmiesiace temu, ze kiedys widzialem jak Kwiecien w Rzeczce wbija sie na cudze posesje i myszkuje po budynkach gospodarczych, podejzewalem ze kradnie a to by potwierdzilo moje podejzenia.
   Tu zajebie rower, tam jakas pile czy kose spalinowa, siam znowu jakis karcher mu sie przyklei do lapy, potem to spieniezy w Walbrzychu po lombardach albo przepaserzy i juz ma na chlanie i cpanie.

   Usuń
 17. Głuszycki imbecyl dorwał teraz rower.
  Quada już mu śniady nie pożycza, konie też poza jego zasięgiem to podjebał komuś rower.
  https://youtu.be/uaJZc1vtVPw?t=610

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze Kwiecień dorwie drezynę i w tedy będzie prawdziwa małpa na drezynie zamiast pepeszy będzie miał wiatrówkę

   Usuń
 18. https://www.youtube.com/watch?v=uaJZc1vtVPw

  No i wylądował w pizdu na śmietniku, i cały misterny plan też w pizdu.

  Kotlety się skończyły, w internecie drą łacha na całego z czuba i słusznie. A miszcz komandos dalej napierdala, teraz na zajebanym rowerku przy torach i smaży kotlety :-).

  Pedałuj daryjusz pedałuj bo za tobą podąża czarny landrower i czarna wołga :-).

  https://www.youtube.com/watch?v=YLu4vzlrONU

  OdpowiedzUsuń
 19. https://www.youtube.com/watch?v=ty1P6YN646o

  Błazen w akcji :).

  OdpowiedzUsuń
 20. ha ha ha propaganda jak za PRLu wszędzie gdzie są "remontowane" budynki są wykupione mieszkania no poza tymi co Kopacz niby kasę dała naszą kasę z podatków na budynki gdzie ok 60% to osoby zalegające ze spłatą czynszu, albo budynki do wyburzenia taki lifting rudery ze szkodami górniczymi, aha całemu urokowi dodają wszelkiej maści menele dewastujący co się da tłumaczenie robią to z braku pracy, której nigdy nie szukali wolą sobie ukraść i przepić to co "zarobią"

  https://www.youtube.com/watch?v=1Q5jruuHNTY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trauma bezdomnego lumpa bez mieszkania, rodziny, pracy i osiągnięć. Typowy klaun spod budki z piwem wszędzie węszy spiski. On i ta jego rozjebana ekipa niedorozwiniętych ormowców niczego nie kuma. I jeszcze te skowyty koniczyny że Sidor nie puszcza negatywnych komentów. A po co ma puszczać? Chciałbyś koniś co nie? Chciałbyś też wiele innych rzeczy ale nie dla psa kiełbasa czopie ehehehehehehehe

   Usuń
  2. Wpuszczanie komentarzy obraźliwych i szczekających to tak jakby pozwolić nasrać komuś we własnym domu.
   Co innego grzeczna uargumentowana krytyka i dyskusja z nią.
   Kurwiszcza kwiecień i koniszczyna pokazali, że można im nasrać do gniazda.
   Ja na to nie pozwalam i dla tego nie dopuszczam takich komentarzy.
   Widzisz koniszczyno i kwiecień ja od lat dbam by na moich kanałach nie było komentarzy mnie obrażających bo w przeciwieństwie do was cenię się i mam do siebie samego szacunek. Wam można nasrać nie tylko do gniazda, ale i na łeb.
   Nie dopuszczam też komentarzy w połowie obrażających lub wyzywających mnie, a w połowie zawierających względny argument.
   Dopuszczę każdy komentarz krytyki pisany w grzecznym i merytorycznym tonie, bez aluzji i podjazdów osobowych z elementami sugerującymi cokolwiek co byłoby godzące we mnie i obrażające mnie.
   Kwiecień wyłączył komentarze dopiero po kilku latach obsrywania go. Ja bym do tego u siebie nie dopuścił. No, ale jak się ma siebie za nic to się pozwala by ktoś nasrał mu w gniazdo, a strona internetowa to kawałek własnego domu czyż nie?
   Dla tego skoro obaj pozwalają wobec siebie na takie obsrywanie to oznacza, że nie cenią siebie i własnej godności.

   Usuń
 21. Nowe wypierdziny na blogasku koniszczyny. Koniaszczyna się już chwyta jak kwiecień wszystkiego. Koniaszczyna będzie z nim łaziła po śmietnikach. Koniaszczyna nie umie nic stworzyć samodzielnie. Koniaszczyna jest już tylko żałośnie śmieszna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic ciekawego jakieś ostatnie podrygi takie przedśmiertne drgawki, niedługo zabiorą zabawki z piaskownicy i polecą płakać gdzieś do ciemnego konta, a takie plany kwiecień miał rozwiną skrzydełka by polatać a tu mu je przycięli przy samej dupie co za pech he he

   Usuń
 22. W Polskich mediach coraz śmielej różni politycy i komentatorzy stwierdzają, że ta kurwa pierdolona MERKEL jest chora umysłowo i głupia wskazując, że suka MERKEL prowadzi przestępczą politykę wobec całej Europy.
  MERKEL TY SZMATO, KURWO, BANDYCKA SWOŁOCZO, PRZESTĘPCZA KURWO, ŹDZIRO, RURO, JEBANA SKURWYSYNIARO-brak mi mocniejszych określeń, będziesz wisieć, albo zgnijesz w więzieniu wraz ze wszystkimi odpowiedzialnymi za politykę multikulti.
  Merkel ty szmato masz krew na rękach setek Europejczyków za, co powinien byćna tobie kurwo parszywa wykonany wyrok śmierci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Druga kurwa po Makreli, Franek I też daje radę - jebany lewak i dupowłaz nachodźców. Nawet się pedofil nie zająknął o dzisiejszej masakrze klechów. Dzisiaj w IPP komentarze anypapistyczne i o ogólnym dostępie do broni.

   Usuń
 23. Poysła mam - może poszerzyłbyć Tomku swój kanał na YT o rozmowy z Wizytówki Kwietnia? Wszystkie, alebo te, które uważasz za naistotniejsze. W tle walisz jakiś mem albo dwa ze świniakiem, wrzucasz i po robocie. Więcej ludzi by to zobaczyło. Nazwałbym to jakoś chwytliwie, nieagresywnie i przesmiewczo, dla lepszego pozycjonowania YT, np. "Rozmowy z Dariuszem Kwietniem" albo "Dariusz Kwiecień mówi" ;) Wiesz o co chodzi, lepsza widoczność, więcej wejść, osobna playlista. Myślę, że byłaby to ok sprawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry pomysł.
   Postaram się to zrobić jak chwilę znajdę ciśnij mnie o to bo mam dużo zajęć ostatnio i może mi się nie chcieć :)

   Usuń
  2. KDK i DE oraz inni możecie z tych rozmów też czerpać garściami do własnych materiałów :)

   Usuń
 24. We Francji w Rouen dwaj islamscy terroryści zabili księdza w czasie mszy i sami zginęli.
  W Japonii atak nożownika na swego lekarza.
  Wczoraj w Ansbach islamista wysadził się w powietrze chcąc wejść na koncert z długą bronią i plecakiem materiałów wybuchowych.
  \czytaj o tym tu: http://pl.blastingnews.com/europa/2016/07/dwa-nowe-akty-terroru-w-niemczech-zabito-polke-001033231.html ////
  *
  Co włączę TV info to słyszę o zamachach i zaczynam się gubić w ich ilości i miejscach zdarzeń.
  W Polskich mediach coraz mocniejsze i radykalniejsze wypowiedzi polityków i dziennikarzy na tę sytuację w Europie.
  Nie ma wątpliwości, że cała Europa zastanawia się jak się pozbyć tych brudasów i daje się wyczuć, że w co drugiej wypowiedzi w TV ludzie zaczynają nabierać coraz większej bezwzględności wobec brudasów.
  A my?
  A my chyba będziemy musieli wziąć sprawy we własne ręce jeśli nie chcemy zginąć.

  OdpowiedzUsuń
 25. "KIM JEST KURWA MAX?" :D :D to się nadaje na remix ;) A serio, wrzuta takiego cyklu na YT to kolejne miejsce pokazania chujówki knura (Wrzuta nie zachęca aż tak do posłuchania, jak YT) + rozwój Twojego kanału o super rzeczy. Masz taaaki materiał, świat musi tego posłuchać - MUSISZ TOMEK ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawno miałem powycinać jego frazy z tych rozmów i zrobić z tego mixa-maxa :) tylko wierzcie mi nie chce mi się kuźwa i wysłuchiwać tych bredni ponownie.
   Ale musicie mnie zmobilizować do tego lub nawet dopomóc :)
   I jeszcze jedna kwestia.
   Zrobienie tego to może nie jest takie trudne,ale wstawienie na YT i potem KURWA MAĆ pilnowanie porządku w komentarzach to już inna rzecz zajmująca czas i zmuszająca do kolejnego zajęcia.
   Ja na swoim kanale nie tylko nie pozwalam siebie obrażać, ale i nie pozwalam obrażać moich przyjaciół i ludzi, którzy krytykują kwietnia.
   Nawet nie wiecie ile kont musiałem zbanować z, których chujki od kwietnia obrażały w sposób prostacki mnie i moich towarzyszy w tej krucjacie.
   To zajmuje czas i może dla tego nie spieszy mi się z nowymi materiałami na YT.
   Mimo, że Gallów jest kilku to mimo wszystko ogarnąć to wszystko to nie taka prosta rzecz.Każdy ma swoje zajęcia i ta menda kwiecień nie jest na 1 miejscu dla większości.

   Usuń
  2. Warto by sie ktos tym zajal, moze DE albo KDK?
   To jest taka kopalnia beki ze “tajne komplety” Kwietnia moga byc hitem internetow.
   Takiego parnoicznego belkotu, pozerstwa i pierdolenia to ze swieczka szukac.
   Dzwonisz a Daro a on “Ich bin da!” melduje sie poslusznie bauerowi, “tniemy pantere” no karwasz-twarz ale to jest beka.
   “Kto to jest Max? Kim jest Max!!?” powtarzane paranoicznie lub “Boty? Uboty?! Nie… Jakie Boty???” po czym “Kto tym wszystkim steruje!?? KTO!??” (w odniesieniu do botow internetowych).
   Te hordy rojacych sie prokuratorow nad jego uchem, psychiatrow siedzacych z nim i oznajmiajacych ze jest zdrowy, prawnikow, chuj wie kogo, no to sie w pale nie miesci co za kabaret.

   :)

   Usuń
  3. @Kwietnioczub (zgaduję)

   I to musi pójść dalej! Bezcenny materiał - Kwiecień prywatnie o swoich terapiach "antyalkoholowych" i "antynarkotykowych"... Tomek musisz to wrzucić, albo omłot od wszystkich antyfanów świniołaka masz na bank :D :D

   Usuń
 26. Np. "Dariusz Kwiecień rozmawia z moją sekretarką" - połączone w jedno nagranie mesydże z 22 października 2012. Hicior! :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Powiem w stylu DE/DKD: Pan Dariusz Kwiecień dla wielu z nas jest hobby samym w sobie, budzi podziw, szacunek, a jego osiągnięcia same skłaniają, by odpowiedzieć na jego żebraczy apel o datki w sposób pozytywny.

  A w moim: Mimo to, to tylko świńskie hobby, życie jest fajniejsze od spierdolin kwietniołaczych.

  :D

  OdpowiedzUsuń
 28. Stan pacjenta wyraznie sie pogarsza.

  “Darek25 lipca 2016 11:38

  Właśnie wróciłem z Krymu , Odessy i Doniecka faszyści z Kijowa zniszczyli , zabili Ukrainę a teraz tam wprowadzają stan wojenny a Kaczyński rżnie głupa z reszta nie musi jest odrealniony . Tak samo Macierewicz i reszta tej zgrai PiS . “

  Ten kretyn nie ma pojecia jak jest na UA, z ate gacie i ta marineskie by go Prawy Sektor do obozu zamknal na tydzien przesluchania.
  Taa…pojechal na Rosyjski Krym, a pozniej do Odessy (w druga strone) i !UWAGA! do Doniecka(przez kurwa cala UA pod granice FR)!
  Gdyby kretyn mial najmniejsze pojecie jak UA traktuja ludzi wracajacych z Krymu, jak blokuja przejazd i ile osob zawracaja…to by takich bzdur nie pierdolil.
  Za te ciuchy by go wjebali do aresztu i trzymali bez procesu a jakby zobaczyli co opowiada na TY to by wywiezli do lasu, tam odjebali jak psa i zakopali w rowie.
  Maskara co za popierdolony pojeb.

  No ale wsrod nastolatkow pobryluje jako “Rambo”.

  OdpowiedzUsuń
 29. @Anonim
  Ale nie skojarzyłeś dwóch rzeczowych faktów - on nie ma kasy i siedzi przy ciężko chorej matce; nie ma na picie i jeździ rowerem po Głuszycy. Więc co? Translokacja? Teleportacja świni w kilka rożnych miejsc? Pierdoli trzy po trzy - wie, że się kończy, jego panowie widzą upadek PR-owy. Chwila moment i będzie jak Elvis Presley eksplory, umrze, ale mit pozostanie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i to będzie jedyny mit Riese :D

   Usuń
  2. A jak :D Pozostanie po nim tylko pytanie: KIM JEST KURWA MAX? :D

   Usuń

 30. http://moje-riese.blogspot.com/2016/07/guszyckie-kopalnie-uranu-dariusz.html#comment-form


  Ma Bu25 lipca 2016 18:31

  Cześć Darek, znowu jestem. Są ludzie, którzy sugerują, abym dał sobie spokój z próbami polemiki z tobą. Szczerze mówiąc, jest w tym dużo racji, zgodnie z przysłowiem „… jak grochem o ścianę”. Naprawdę, jesteś mocno zaipregnowany na wiedzę. Ale cóż, „kropla drąży skałę” – to inne przysłowie.
  Piszesz i mówisz o T-Force. Z tego, co można wyczytać (nie koniecznie na polskich stronach), w wolnym tłumaczeniu: T-Force było wspólnym, operacyjnym ramieniem US Army - Armii brytyjskiej w misji zabezpieczenia wyznaczonych celów niemieckiej technologii naukowej i przemysłowej, zanim dojdzie do zniszczenia jej, przez wycofujące się siły wroga lub szabrowników podczas końcowego etapu II WŚ… . dodatkowo, swoich działań nie koordynowali z Ruskimi.
  Poddziały liczyły w sumie ok. 6800 ludzi związanych z misjami, w tym ok. 1700 naukowców (okres II WŚ – następnie do 3000).
  To była typowa 5-Kolumna, działająca na tyłach wroga. Byli bezwzględni, to fakt – taka służba. Oni nie mieli czołgów, armat a tym bardziej samolotów (w celach ataku, oczywiście). Jak mogli zatapiać statki? i w jakim celu? Niemcy, jeśli chcieli coś ocalić, wywozili to na zachód, czyli do Aliantów zachodnich. A jeżeli idzie o „słoje z ludzkimi płodami”, to może pokuś się o jakieś sprawozdania, zeznania, cytaty, chętnie się zapoznam.

  Ale jeszcze o Lubece i zatopieniu statku z więźniami.
  1. Tragedia "Gustloffa", "Steubena" i "Goi" podsunęła nazistom pomysł na bezwzględne rozprawienie się z tysiącami więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych.
  2. To były 3 – statki, a nie jeden,
  3. Niemcy nie wyprowadzili ich na otwarte morze (stały na redzie),
  4. Na flagsztokach i masztach statków-więzień powiewały bandery III Rzeszy,
  5. Żaden z nich nie posiadał oznaczeń Czerwonego Krzyża,
  6. Pomimo ostrzeżeń Brytyjczyków i nakazu powrotu do portu, pozostawały na redzie,
  7. Zmieszczono w nich ok. 9,4 tys. osób (więźniów – fakt),
  8. W wyniku brytyjskich bombardowań, na "Cap Arcona" zginęło ok. 4,3 tys. osób, a na "Thielbek" ok. 2,8 tys. osób. Czyli razem 7100 osób a nie 11000, jak opowiadasz,
  9. Dowodzący statkiem "Athen" kapitan Nibmann, znając treść ostrzeżenia Brytyjczyków, wywiesił białą flagę,
  10. Dzięki temu uratował życie blisko 2 tys. więźniom (na tym statku).*
  *(w oparciu o Mariusza Pająka)
  p.s. po raz „N-ty”, Darek przygotuj się z tematu a zniknę z twojego życia wirtualnego na zawsze (może zostanę twoim fanem???).
  Odpowiedz
  ////

  Ma Bu
  To tak jakbyś usiłował szympansa nauczyć pisać wierszem, albo psu zrozumieć teorię względności.
  Musisz zrozumieć, że wśród ludzkiej populacji są osobnicy rozumni potrafiący się do PEWNEGO tylko stopnia posługiwać mową i rozumem by np.nie wpaść pod samochód, ale co do przygotowania z zakresu głębszej historii to już poza ich możliwościami intelektu.
  No, ale próbuj. Im mniej efektów tym lepiej dla Ciebie, a więcej dowodów na to, że umysł kwietnia jest ograniczony i nie ogarniający szerszej wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 31. dobra kwiecień dam tobie cynk pewna firma szuka pracownika, będziesz prze-szczęśliwy w samym Książu aktualny wakat technik powierzchni płaskich wykształcenie niekonieczne, doświadczenie zawodowe też niepotrzebne, firma zapewnia odpowiednie przeszkolenie itp. sprawy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znow zapije i go z pracy wypierdola, to jest patol.
   Jak mu ziomki z ZGE zalatwili robote palacza w Zamku Sobotka-Gorka bo mial biede (wtedy jak jeszcze udawal wzglednie normalnego) to po kilku dniach zapil, goscie obudzili sie w zimnych pokojach bez cieplej wody a jak szef zlazl do kotlowi to Kwietnia tam nie bylo. Byly zdekowane puste flaszki. No i szkodnik polecial w pizdu.
   :)

   Usuń
  2. Hehe, tyle jest urzekających historii o tym typie, że by można spisać i wydać książkę Ja, Dariusz. lepsze niż pamiętniczek bartnika.

   Usuń
  3. Historie o skurwialym, zwichrowanym bydlaku ktory podklada swinie i obrabia dupe calej rzeszy ludzi ktoryz z dobra wola wyciagneli mu pomocna dlon, pomogli w ciezkiej sytuacji z dobrej woli a kanalia wbila im sztylet w plecy i oczernila na koniec.
   To by byla historia na serio budujaca, udowadniajaca ze jednak jest na Dolnym Slasku i w Polsce duzo osob skorych do pomocy, bezinteresownej pomocy w dobrej wierze.
   Historia dobroci, altruizmu I przyzwoitosci ludzkiej jak i skurwysynstwa uposledzonego genetycznie chwasta, zlosliwego dauna o wampirycznych sklonnosciach, lametujacego przed kamera a poza nia dopuszczajacego sie najwiekszych skurwysynstw, klamstw, pomowien i oszustw Kwietnia.

   Usuń
 32. Słuchajcie gdzie należałoby zgłosić wypowiedź kwietnia, w której opluł Łupaszkę mówiąc, że to nazistowski i banderowski kolaborant, który kazał riezać Polaków?
  Za te słowa powinien dostać wyrok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwon do IPN, tam daja ci najlepsza rade co z tym zrobic lub sami sie podejma. Nagraj to jak udupiasz chwasta, zeby mial cieplo jak to uslyszy.
   :)

   Usuń
  2. IPN + policja. Nie ma innej opcji. Stamtąd, przy dobrej woli do prokuratury i masz.

   Usuń
  3. Ktoś pomoże w tym?
   Uinf może Ty się tym zajmiesz?

   Usuń
  4. jak na razie to śledztwo umorzono, policja musi mieć dowody na tacy podane, są leniwi pod za tym kwiecień jak był ostatnio ciągany się wyłgał, niestety psychicznych jest trudno uwalić dopóki czegoś poważnego nie nawywija to będzie sobie łaził na wolności zamiast siedzieć w psychiatryku, ten "donos" po części sprawił, ze biedny kwiecień nagle wielu "przyjaciół" stracił

   Usuń
 33. Lowcy Przygod Telewizja cisnie beke z Kwietnia.
  :)

  Zobaczcie to, od 1:25 ale warto cale:
  https://www.youtube.com/watch?v=bw7UNbEe8m4

  Pamietam ze Gall mial z tym kolesiem z kanalu jakies spiecie, nie pamietam dokladnie o co, ale chyba wlasnie w temacie Kwietnia.

  Teraz sami z niego beke cisna i dobrze.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I autysta zoofil na koniec, lektor sie kurwa znalazl.
   ;D

   Usuń
  2. Po raz drugi na przestrzeni ostatnich dwu lat złapałem się na ten kanał.
   Zacząłem oglądać i bardzo mi się podoba materiał, konwencja i narracja. Klikam kurwa subskrybuj i gdy kończy się film co-kogo słyszę?
   SŁYSZĘ TĘ PEDOFILSKO ZOOFILSKĄ KURWĘ MARKA SĘKA, KTÓRY NA KONIEC SWYM PRZESADNIE LEKTORSKIM WYNATURZONYM GŁOSEM Z AKCENTEM DEBILA WYPOWIADA KILKA ZDAŃ.
   Panowie z tego kanału TO NAJWYRAŹNIEJ SYMPATYCY RUCHANIA MAŁYCH DZIECI I ZWIERZAKÓW.
   Oczywiście z mety anulowałem subskrybcję bo to, że kanał jedzie po kwietniu nie oznacza, że mam lubić jakichś pierdolonych utajonych pedofilów.
   KONIEC I KROPKA.
   i NIE LINKUJCIE MI TU KURWA TEGO KANAŁU NIGDY WIĘCEJ BO GO SKASUJĘ.

   Usuń
  3. Trochę bełkot jak Inne Medium, ale beka konkretna ;)

   Usuń
  4. Powiem tak, czy bełkot to bym polemizował. Jednak stronie merytorycznej tego i innych materiałów jakie pobieżnie przesłuchałem dawno temu raczej nie można nic zarzucić. No chyba, że nie znając większości nie wiem czegoś co powinienem?
   Ale jak pisałem głos pedofila na końcu skreśla ten kanał w moich oczach całkowicie i choćby robili arcy ciekawe materiały bez mitomańskich czy sensacyjnych farmazonów toi tak tego bym nie subskrybował i nie oglądał. I tak jak mówiętylko dla rozeznania przesłuchałem kilka w sumie minut z rożnych odcinków by sprawdzić konwencję i styl prowadzenia narracji i mimo, że kusiło oglądać więcej to właśnie przez ten pedofilski głos sęka wyłączyłem,zgasiłem kanał i nie oglądałem dalej.
   Jak usuną głos sęka i walną się w pierś,że zrobili błąd współpracując z tym pedofilem to chętnie zasubskrybuję i zacznę oglądać. Inaczej moja noga tam nie postanie już nigdy więcej.

   Usuń
 34. dedykacja dla darusia i koniczynki https://www.youtube.com/watch?v=4FtJsNEtXYs

  OdpowiedzUsuń
 35. Jak ktoś jeszcze nie widział

  Prawdziwy survival i wersalka

  https://www.youtube.com/watch?v=ATshiv5yppA

  :)

  OdpowiedzUsuń
 36. W sumie to się knurołakowi dziwię, że nie korzysta z mody na urban exploring. Chyba mu jego PRowcy nie podpowiedzieli, że to się sprzedaje. Połaziłby po jakichś ruinach w Głuszycy, coś zainscenizowali (ducha, hybrydę czy inne chujstwo), a nie łazi z rowerem i pierdoli bez sensu. Ciężki przypadek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie tam,on idzie po najmniejszej linii oporu czyli pójść w dowolne miejsce, stanąć, wyjąć kamerę, skręcić kilkadziesiąt minut nieudolnych ujęć i dodać prostacką wymyśloną na poczekaniu nawijkę.

   Usuń
  2. Ja tam juz tych urbexowych kanalow mam dosc, nie ogladam tego od dlugiego czasu bo po prostu stalo sie to nudne. W sumie to co robil w Wrocku z Zatroskanym Jaszczurem to tez forma urbexu, albo jak latal po Walbrzychu, Rzeszowie czy Lodzi, zagladal w piwnice i pierdolil do fajii
   Kiedys ogladalem co tam ekipy robily ale z czasem stalo sie to monotonne, ci cali Lowcy Przygod TV, czyli “eksploratorzy w lakierkach” jak ich nazywas stara gwardia tez robia sporo urbexu i ten kanal jakby wykwitl na tej modzie.
   Do tego Kwiecien wie ze za kazdym razem jak idzie w miasto to jest pelno ludzi ktorzy znaja historie i go zwypunktuja, dla tego unika tego, w takiej Gluszycy moze pierdolic do woli bo populace jest mniejsza i przez to jest mniejsza szansa na konkretna krytyke.
   :0

   Usuń
 37. co raz lepszy jest !! cytaty nawet za Himmlera wymyśla heheh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś broni kwiiiiietnie twierdząc , że myli się i przekręca różne fakty celowo. A ja się pytam w jakim celu?

   Usuń
  2. taaaaa, debil celowo tak pisze, bo tak fajniej jest. :D

   Usuń
  3. To jeden z najbardziej absurdalnych pseudoargumentow jakie slyszalem w zyciu, zalosne tlumaczenie kretyna nie bedacego w stanie zapamietac jednego zdania.
   Kwiecien ty kurwa jak masz szczescie to sie nie pomylisz bo nie masz wiedzy kretynie jeden i zmyslasz, nie pierdol ze robisz to celowo bo to tak infantylna wymowka ze tylko down moze ja lyknac-no ale kto cie slucha na powaznie jak nie downy.
   Tylko idiota moze bronic takich pozycji-“nie powiem prawdy, sami sobie kurwa znajdzcie, ja stoje i pierdole androny wyssane z dupy” to jest kurwa wykladnia jebnietego wariata i tylko wariat nie szanujacy siebie samego oraz swojego czasu moze ja przyjac.
   :)

   Usuń
 38. Hutmen nawija o czym my tu wcześniej: https://youtu.be/NoN_5xxLVew

  OdpowiedzUsuń
 39. PANIE I PANOWIE!

  KIM JEST MAX???

  WIELI HIT SEZONU!

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYmQwLVJxblpTMTg

  W przygotowaniu inne mega przeboje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, no nie moge…pozniej to cale odslucham bo ze smiechu nie wytrzymam i klienci pomysla ze oszalalem.
   Zajebiste.
   :D

   Usuń
 40. Polecam bardzo fajny i ciekawy materiał:
  Zimowa wyprawa rowerowo zamkowa - Dolny Śląsk 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=zOzO_BMAc4g

  kwiecień ucz się jak się filmuje, podróżuje rowerem, ale przedtem uczciwie zapracuj na własny rower i własną kamerę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niezła wyprawa do tego gość jest niepełnosprawny, co do kwietnia he he nie dał by rady tyle jeździć on tylko się napina jaki z niego twardziel w rzeczywistości to po 20km by się zasapał i na zawał zszedł

   Usuń
  2. Lysej swini pierdolnie pompa jakby tak jezdzil. Ten gluszycki czipendejl obnazajacy sie na tarasie Arkadii i pierdolacy glodne kawalki do kotleta moze sobie popozowac do fotografi koniczyny w swoich pedalskich pozach, bedzie jezdzil jak swinia zostanie kapitanem lotu na Marsa, tak jak na kucykach mieli zaiwaniac do Srebrnej Gory w te i z powrotem.
   Kwiecien to moze w paraolimpiadzie startowac, ale w kategorii “pierdolnieci na glowe”.
   Tan przepity lump z obwisami cholesterolu na tlustej czerwonej z dykty mordzie zejdzie na zawal albo wylew przy wiekszym wysilku bo wpierdala w ten kaprawy chazarski nos amfetamine, cisnienie 220/180 i chwast zdechnie w palpitacjach na poboczu drogi.

   Usuń
 41. Macie kolejny mix
  Dariusz Kwiecień i Studnia Miłości

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUEhkRm5EWkFFYWM

  Kwiecień chyba się sam z tego będzie śmiał na jakiego durnia się wykreował.

  OdpowiedzUsuń
 42. Nawet nie musiałem wiele zmieniać - głupota broni się sama ;) Dzięki za obie wrzuty!

  OdpowiedzUsuń
 43. Kwiecien, ty se lepiej autem pojezdzij a nie na rowerze!
  Aha, zapomnialem ze taki daun jak ty nie umie powozic.

  Oblsuga samochodu przerasta mozliwosci intelektualno-motoryczne Kwietnia.
  :D

  OdpowiedzUsuń
 44. Knur atakuje z roweru ponownie.

  1) Przyznaje, że wpierdala żmije, które są pod ochroną.
  2) Umawia się niby z pseudogrupą nad stawem, chwilę później popierdala w inne rejony - żenująca ściema ;)

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.