czwartek, 28 lipca 2016

Kolejne oszczerstwa i pomówienia łajdaka i szui z Głuszycy. ŻMIJOŻERCA płodzi kolejne kłamstwa i farmazony.

W poprzednim temacie nie zrobiłem opisu do ostatniego materiału kwietnia więc wstawiam go tu ponownie by nadrobić zaległość choć już sami zdążyliście skomentować ten materiał w poprzednim temacie.

Głuszyckie Kopalnie Uranu - Dariusz Kwiecień lipec 2016

ZAMIAST OPISU PEŁNA WERSJA POWYŻSZEGO MATERIAŁU Z KOMENTARZEM NARRACYJNYM
Ze sporym opóźnieniem ze względu na modernizację systemu "łoperacyjnego" w komputerze, ale macie kolejne dementi bredni wypowiadanych przez kwietnia.
Mamy kolejne wyssane z palca historie, propagandę o wervolfie rodem z PRL-u i powoływanie się na nieistniejących świadków. Miłego słuchania.
W TYM ODCINKU KOMENTUJĘ CAŁY JEGO MATERIAŁ BEZ CIĘĆ.
Znów kolejna porcja mitów i legend, zmyślonych historii i nigdzie nie istniejących świadków.

Sprostowanie:
w jednej kwestii się pomyliłem i pochopnie ZANEGOWAŁEM, że Anglicy zatopili statek z więźniami z Auschwitz https://pl.wikipedia.org/wiki/SS_Cap_Arcona Posypuję głowę popiołem.

W materiale mówię o zatopieniu przez Rosjan trzech statków Niemieckich z Niemieckimi uchodźcami o czym mówi film pt. Morze Śmierci. Opis filmu:
Zatonięcie trzech statków z niemieckimi uchodźcami w wodach Bałtyku było jedną z największych tragedii morskich w historii. Zginęło wówczas 20 tysięcy osób. Pod koniec II wojny światowej, w obawie przed radziecką inwazją, miliony niemieckich cywilów chciało uciec z kraju. Kobiety, dzieci i ranni żołnierze tłoczyli się w polskich portach. Na morzu czekały sowieckie łodzie podwodne gotowe do ataku. Statki - Wilhelm Gustloff, Steuben i Goya - zostały zatopione. Widzowie zobaczą podwodne zdjęcia wraków. Ci, którzy przetrwali, po raz pierwszy dadzą świadectwo wielkiej traumy. Tragedię radziecki wywiad skrywał przez lata, a Aleksander Marinesko, kontrowersyjny dowódca łodzi, która storpedowała statki, jest uważany w Rosji za bohatera.

Stanowisko ogniowe - Głuszyca 07 . 2016 - Dariusz Kwiecien


Jeszcze nie wysłuchałem materiału, a już widzę w opisie jak kłamliwy skurwysyn pomawia mnie w opisie filmu o wyznaczenie nagrody za jego pobicie:
I już wiem od naszego czytelnika, że kwiecień mówi coś o jedzeniu żmij:

Knur atakuje z roweru ponownie.
1) Przyznaje, że wpierdala żmije, które są pod ochroną.
2) Umawia się niby z pseudogrupą nad stawem, chwilę później popierdala w inne rejony - żenująca ściema ;)

NAJNOWSZY MIX
DARIUSZ KWIECIEŃ I ŻMIJE SS

Podziękowania dla naszego czytelnika Ojca Kanonika.

Pan Dariusz i Żmije 
https://www.youtube.com/watch?v=xcCKeGiDqIA
Jeszcze nie skomentowałem tych materiałów, a w komentarzach i na YT pojawiło się mnóstwo komentarzy drących łacha z tego przygłupa. Powyższy materiał Dariusze Eksploracji dobitnie pokazuje głupotę tego Głuszyckiego szkodnika i kłusownika.

Komentarz do materiału Stanowiska ogniowe Głuszyca


Kwietniowi jebie na dekiel coraz bardziej, na początku już opowiada o tym jak utrącił głowę figurce św. Barbary nazywając ją Kingą i bożkiem wokół, którego odprawiane były obrzędy. Przy okazji znów pomówił mnie o jakiś donos w tej sprawie do Watykanu i kurii Wrocławskiej, która podobno wysłała do tej sztolni gdzie była ta figurka jakiegoś wysłannika, po czym wejście do tej sztolni podobno zostało zaplombowane by uniemożliwić odprawianie obrzędów. Co za brednie nawalonego debila.

Ciekawostką jest, że kwiecień powiedział, że dzięki jego działaniom do Głuszycy przyjeżdża bardzo dużo turystów///kłamstwo/// i jakiś człowiek wkurzony na niego zastraszył władze Głuszycy, co sugeruje kwiecień, że przez kwietnia zostaną wstrzymane dotacje unijne, jeżeli dalej będzie działalność kwietnia akceptowana. Kolejny wymysł debila. Nikt z Głuszycy, a tym bardziej władze jego działań nie akceptuje to wymysł kwietnia.

W 13:10 kwiecień ponownie pomawia mnie o pisanie donosów i kłamie, że toczą się wobec mnie jakieś procesy, i że poniosę jakieś straszne konsekwencje. Tylko za co??? Debil zajebany jak zwykle kłamie i usiłuje swymi skurwiałymi pomówieniami i nieprawdziwymi informacjami zdyskredytować moją osobę.

Kwestia 200 letniego karpia-kompletny wymysł kwietnia. Tam nie ma żadnego karpia.


Od m/w 15 minuty kwiecień wypowiada szereg nieprawdziwych kłamstw pod moim adresem i Karola Sawiaka.  Zarzuca nam, ze wynajdujemy ludzi na naszej klasie i portalach, którzy jakoby potwierdzają brednie kwietnia i ich oczerniamy i wyśmiewamy. Kolejny stek kłamstw i pomówień.  Dalej kwiecień kłamie, że wytoczyło mi sprawę 30 osób z czarnej listy przyjaciół kwietnia, co jest również kłamstwem. Za to prawdą jest, że tylko jedna osoba to uczyniła Henryk Patronowicz i sprawa jeszcze nie jest zakończona, i jak już całkowicie się wyjaśni to pełną relację z tej sprawy wam przedstawię. Jedno mogę już powiedzieć, ze Patronowicz w tej sprawie dopuścił się oszustwa składając przed sądem fałszywe zeznanie i dowody.
Dalek to bydle kłamiąc sugeruje, że organizacja Still Hil mnie sponsoruje i, że ja jakoby w jakimś poście błagałem by mnie ktoś dobił, bo już jakoby sam nie wiem, co ze sobą zrobić. Kolejne wymysły idioty i kłamstwa.

Dalej kwiecień sugeruje, że ktoś z radnych Głuszycy wydzwania do niego i go czymś straszy.
Najwyraźniej mająco już tam serdecznie dość i tych jego opowieści rzekomo odkrywających prawdę o tych terenach. W dodatku dalej sugeruje, że włodarze tych okolic posiadają teczki na różnych ludzi, którzy potwierdzają opowieści kwietnia i ich szantażują by nie ujawniali prawdy. Oczywiste kłamstwo i wymówka tłumacząca, dla czego jego świadkowie nie chcą się ujawniać i mówić wprost o tych rewelacjach, jakie wymyśla.

Dalej kwiecień twierdzi, że ma osobiście napisanych kilka książek i dementuje nasze podejrzenia, że to Dużyński mu pisze większość tekstów, co jest prawdą, bo na blogu kwietnia jest sporo wpisów pisanych kompletnie nie pasująco do analfabetyzmu kwietnia, a jakoś dziwnie podobnych w stylu do opisów z książek Dużyńskiego.

Dalej nasz żebraczyna dziękuje tym wszystkim za wpłaty po 5-10 zł. na wydanie jego książek i z ubolewaniem wyraża zrozumienie, że rozumie, iż nie każdego stać na przelanie ponad 30 tysięcy złotych na wydanie 5 książek. To, co powiedział to zwyczajna żebranina i próba naciągania naiwnych na kasę.

Dalej kwiecień dziękuje jakiejś inwalidce za wpłatę 150zł i zapewnia, że nie zaprzestanie kręcenia swych materiałów i, ze dalej to będzie robił coraz intensywniej. Hahaha idę o zakład, że nikt mu żadnej kasy nie wpłaca jak  twierdzi w tym materiale, a mówi tak bo myśli, że jak to powie to znajdą  się naiwniacy do takich wpłat.

W 26 minucie kwiecień mówi, że gdyby Sidor i Sawiak dorwali obraz koniczyny-tego wielbiciela kwietnia- to by mu zgnoili Zycie, dla tego na ukryte forum kwietnia mają dostęp tylko ci, którzy ujawniają swe zdjęcie. Otóż po pierwsze my znamy obraz koniczyny, który widnieje w kąciku koniczyny, a co do zgnojenia mu życia… no cóż to się stanie, bo ów skurwiel koniczyna sam je sobie zgnoił swym postępowaniem, a to, co robi razem z kwietniem wobec mnie i Karola Sawiaka to jak nie nazwać jak właśnie podłym gnojeniem poprzez dziesiątki plugawych oszczerstw i pomówień wypisywanych na blogu koniczyny i wypowiadanych w takich właśnie materiałach przez kwietnia?
Kwiecień mówi, ze by uczestniczyć w jego forum należy napisać do niego na maila i wyrazić zgodę uczestniczenia w nim hehe-już się tam zapisuję.
Podam fałszywe dane, jakieś zdjęcie z neta i ciekawe jak debil pozna czy to prawdziwy ktoś czy fałszywy. Ale ten kwiecień wymyśla brednie.

KWIECIEŃ ŻMIJOŻERCA!
W mniej więcej 30 minucie kwiecień mówi, że jakby trafiły się teraz jakieś żmije to byśmy zobaczyli jak się oprawia żmije i przyznaje, że żywi się żmijami i czasem je zjada.
Co za idiota i debil. Chwali się zabijaniem gatunku chronionego. Już to jest kolejnym dowodem, że mamy do czynienia z kompletnym świrem i szkodnikiem.
Fragment z wypowiedzią o zjadaniu zmij macie powyżej w mixie

PRZYCZYNA CHOROBY UMYSŁOWEJ KWIETNIA WYJAŚNIONA
LATAJĄCE KLESZCZE OBSIADAJĄCE KWIETNIA
KWIECIEŃ JEST CHORY NA BORELIOZĘ
JEGO MÓZG ZAATAKOWAŁY BAKTERIE PRZENOSZONE PRZEZ KLESZCZE
Kwiecień mówi, że ciągle go obsiadają kleszcze i nic mu się nie dzieje, a jednego to nawet nosił dwa tygodnie!
I tu mamy odpowiedź dla czego kwiecień cierpi na schorzenie umysłowe,  którego  nie jest świadom.
Raz, że na 100% ma boreliozę, która właśnie objawia się zmęczeniem i zadyszką, a dwa, że borelioza ma wpływ na pracę szarych komórek jak też inne bakterie przenoszone przez kleszcze. Wystarczy poczytać o zagrożeniach ze strony kleszczy by to wszystko wiedzieć.
Kwiecień jest po prostu zarażony boreliozą i innymi bakteriami atakującymi mózg. I wiedzcie, że to jest ZARAŹLIWE, bo borelioza jest zaraźliwa.
Co więcej, kwiecień twierdzi, że nic mu nie jest, a jak się dobrze przyjrzycie jak ciężko nie tylko dyszy, ale i stąpa po ziemi to będziecie widzieć, że jeszcze innym skutkiem choroby na boreliozę jest ból mięśni nóg, przez co chodzenie zdaje się być ciężkie i toporne.
To dla tego kwiecień ledwo chodzi i dyszy, a tłumaczy to wysiłkiem w trudnych warunkach.
I dla ciekawości powiem, że wysiłek czasem chwilowo ten ból niweluje, ale już po kilku chwilach odpoczynku wraca., co objawia się ponownym przymusem wkładania wchodzenie większego wysiłku.

Wszystkiego  nie skomentowałem, bo się nie da, za dużo tych bredni. Z resztą wy to już zrobiliście w komentarzach po części.
Co do kwestii stawów i innych terenowych kwestii nie wypowiadam się, bo trudno mi je zweryfikować. To już robota mieszkańców Głuszycy i znawców tych terenów.

KOMENTARZ DO CAŁEGO TEGO MATERIAŁU W KOLEJNYM ODCINKU Z NARRACJĄ DEMENTUJĄCĄ WSZYSTKIE WYMYSŁY KWIETNIA

ZOBACZ TEŻ NA YT W WIĘKSZYM FORMACIE I DODAJ KOMENTARZ:
https://www.youtube.com/watch?v=JIHfe495dY8&feature=youtu.be

Poprzedni materiał jest już skomentowany i uzupełniony-patrz góra wpisu.
Dziękuję wszystkim za już napisane komentarze dementujące brednie kwietnia w obu tych materiałach.

Wizytówka kwietnia jak zwykle lekturę obowiązkową dla nowicjuszy, którzy chcą poznać podłe zachowania chorego psychicznie sukinsyna.

157 komentarzy:

 1. Ale zanim skończę opisy pod oboma materiałami możecie posłuchać najnowszych hitów na ten rok:

  Dariusz Kwiecień i Studnia Miłości

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUEhkRm5EWkFFYWM


  KIM JEST MAX???

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYmQwLVJxblpTMTg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziękowania za nie dla Ojca Kanonika.

   Usuń
  2. Może założysz osobny temat dla nich?

   Usuń
  3. Może założysz dla nich osobny temat?

   Usuń
  4. Tak będzie tylko znajdę chwilke.

   Usuń
 2. Kwiiiiecien brnie w swym szaleństwie,donosili na niego do Watykanu...... tego się nie da komentować. Megalomania kwiiiietnia równa jego głupocie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=iW1WwFObKhY

   Słyszałem że Franciszek zamówił sobie u daryjusza specjalną audiencję, będą omawiać powstanie Kościoła Keietniołaka :-). Podobno daryjusz kotletos będzie jako wybitny pisarz, orator, komandos, zabrany będzie do Watykanu i podniesiony na ołtarze :-). A jak na razie to odrzuca wszystkie oferty polityków, partii, odsyła tysiące dolarów. Ale dziękuje za 2,50 zł wysłane z Kanady :-), i pani monice za 100 zł bo zawsze na piwo i flaszkę styknie :-).

   Teraz przyjął ciekawą taktykę, na tych Tkalniach nie dało się kosić kaski, więc zebra o każdy grosz. policzył sobie cwaniaczek że jak każdy frajer wyśle mu po 6 -10 zł a znajdzie w polsce ze 100 takich frajerów na 30 milionów to ma na czysto tauzena miesięcznie :-), a jak znajdzie 200 frajerów to ma dwa tauzeny. Można? , można :-).

   Usuń
 3. Masz nowy mix - "Dariusz Kwiecień i żmije SS" :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki już wstawiłem na serwer

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtWWRZUkhtLWtkQWc

   Usuń
 4. Bidulek przyznaje, że musi sam kręcić swoje pierdy, choć nie umie (3/4 na zoomie jedzie). Chyba wszyscy mają dość kręcenia z nim tych bredni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwiiiiecien jadł żmiję co jeszcze ten głupek wymyśli? W następnym filmie dowiemy się jak zagryza sarny i zjada? Może konie też ze żarł dlatego jeździ rowerem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet na jego blogu już pizgają z tych żmij. Ciekawe czy puści mój koment ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. No biedny kwiecień, nie ma czym rajcować swoich prostaków wyznawców, mamusią chorą i dręczoną, no to sobie wymyślił napadunek. Na siebie. Jak by ktoś normalny chciał by to uczynić. No i pracuje na mapach w skali 1:3000000 z 1914r. wyjątkowo trafnie obrazujących jego odkrycia z jednym purkrabkiem z czech.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mix dariusz obcuje ze zwierzętami na co dzień

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbXd2UXVYSjVOa0JEOEcxLW9ZUFRkYlhNQjRR

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre, mozna by bylo dodac ten motyw jak gadal ze chcial zabic psa.

   Usuń
 9. No to juz mu calkiem odpierdala.

  Jezdzi menel pijany na rowerze i opowiada jak wpierdala zmije, hahaha, no ja nie moge-jak niby ten lump mialby zlapac zmije?
  Pompa by mu pierdolnela z tej amfetaminy jakby tak pobiegal za zmija, znalezli by trupa lysego gdzies w krzaczorach bo by zszedl na zawal ganiajac zmije.

  No i nasz eksplorator powiada ze pracuje na mapach w skali 1:3000000?
  Ten czlowiek kuma w ogole co gada, czy pierdoli co mu slina na jezor przyniesie?
  Rozumie ze jako debil nie ma poczucia rzedow wielkosci-to typowe schorzenie prostakow oraz z jakiejs przyczyny-nagminnie lewactwa-ogarniecie skali czasu pokazal juz nad Bystrzyckim.
  W tej skali 1cm=30km, Polska ma na takiej mapie 16cmx16cm, skala idealna do eksploracji, pewnie znajduje na niej tez kamienne kregi z ognisk i Chatke Smierdziela.
  :D

  OdpowiedzUsuń
 10. w filmie mitoman z odstojnika na szambo zrobił schron . masakra

  OdpowiedzUsuń
 11. Wybitny zoolog i botanik, Darek Kwietnioborough z Gluszycy, oglosil ze karpie zyja 200lat i zagrzebuja sie w mule!

  Do tego odkryl latajace kleszcze gluszyckie, cale zycie zyje parobek na wsi, lazi nawalony po krzaczorach i jeszcze nie ogarnal ze to nie jest kleszcz?
  Idiota bierze Strzyzaka Sarniego za “latajce kleszcze”, no moze to to dziabnac czlowieka i nie jest to przyjemne ale to nie jest zaden kleszcz.
  Odporne na wiedze bydle.

  Co nie zaciagnie w nos-to na nowo odkrywa swiat!
  To musi byc niesamowite, kazdego dnia sie budzisz i…nic nie wiesz. Jednego dnia wlacza sie kowboj, drugiego udaje profesora w trzecim jest placzacym zebrakiem a kolejnego udaje bogatego magnata toz znow zoologa i botanika piszacego na nowo atlas przyrodniczy Polski.

  :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Byla juz Zaba zmulu a teraz jest karp zmulu, pewnie mu to wszystko opowiada Zatroskany Jaszczur.
  Ciekawe skad ta fiksacja Kwietnia na gwalty, szklane trumny, skrzynie i mul?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz doszły żmije SS i 200 letnie karpie. ;)

   Usuń
  2. Ten karp przedwieczny niczym Cthulhu, pamieta jeszcze jak szly wojska Napoleonskie a byc moze Kosciuszko go dokarmial a anstepnie prawie trafil na stol w galarecie do Kaizera Wilusia.

   :)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 13. Szkoda że ci dwaj kolesie którzy dzwonili nie przyszli, bo by poszedł do neta filmik jak kwiecień opierdala im ich żmije :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Ojciec Kanonik mam pytanie, czy to wy bierzecie udzial w tym teledysku ktory na Slezy robi Jarucha?
  Widzialem material w ktorym cos przebakiwal o tym ze jakas ekipa ze Slezy w nim bierze udzial i ludzie z Wrocka.
  To wy, czy to ktos od wroclawskiego sloika, patrona Zatroskanego Jaszczura?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nikt z moich znajomych, ani też Srebrne Wilki, Walhalla, itd. Oni nie zjeżdżają się na takie walne zloty new ageowców, harmonii kosmosu i innych bredni. Jeśli już, to w przesilenia pijemy i raczej na Raduni.

   Usuń
  2. Może zagórszczaki albo inne patronowicze?

   Usuń
  3. Jaruha twierdzil ze jacys “Slowianie ze Slezy” beda mu pomagac, sloik Zagorski go promuje ostatnio, wczesniej promowal go chory na glowe narkoman Alex. Koles z deklem nie ma zbyt dobrze, co widac po jego dzialaniach i spiskowych urojeniach albo tym jaka odpierdolil “ziemianke” i jeszcze zrobil o tym serie na youtube, czyli jak spierdolic najprostszy typ budowli, nazapierdalac sie jak beduin tak zeby nie bylo z tego zadnego efektu a na koniec wszystkoi zawalilo sie w pizdu.
   :D

   Usuń
  4. Wiesz co - w sumie posłuchałem typa, a dodając to coś napisał wszystko jasne. Poza tym, że używa poprawnych symboli solarnych, to jedyne co go łączy z poganami czy Ślężanią. Taki Kwiecień Federacji Slężańskiej Zagórszczaka i reszty tych nawiedzonych, napływowych matołów.

   :D

   Usuń
  5. Typ bedzie RAPOWAL po Slowiansku, pewnie wedlug oryginalnych praslowianskich zapiskow tajnej ksiegi rapujacego wilkoszczura Yo-Weles-Mena, znalezionej przez przydupasa Zagorskiego, przedrukowanej i sprzedawanej na zlocie w Sulistrowiczkach.
   Tak wiec mamy typa masturbujacego sie odrosyjska, nowozytnia wykladnia panslowianstwa, nagrywajacy teledysk w rytmach murzynskich kulturowo neolitycznych niewolnikow z Afryki wywiezionych na plantacje do Ameryki Polnocnej.
   Jest kurwa moc!
   :D

   Usuń
  6. Czyli zagórszczyzna stosowana - nienawidzę tych napływowych pokurwieńców.

   Usuń
 15. @Anonim
  Chociaż mogą to być Zakonki mojego kumpla Rafała W. Orkana, ale oni raczej w klimatach zombie/postapo siedzą. Stawiam na jakichś zagórszczyków-słoików, bo ten Jaruha ze swoją Lechią niedaleczko się plasuje. Sorry, muza starosłowiańska? Skąd on to wziął? Jak kwietniołak dotarł do nikomu nieznanych źródeł Wielkije Lechii muzycznej? Bogowie Słowian w statkach kosmicznych? Skoro plemiona lechickie raczej nie posiadały osobowych bóstw, a te wszystkie welesy, świętowity i inne brednie to zapożyczenia odrozbiorowe po stalinowski panslawizm - z Połabia, Pomorza i od Wschodniej Słowiańszczyzny... ;D ;D Bzdury hipsterskie, imho. Coś jak zagórszczak właśnie. Grupy ślężańskie raczej nie mają z tym nic wspólnego (chociaz oszołomów wszędzie nie brakuje, vide Kwiecień).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Wiesz, dla tych pacjentow Starozytni Slowianie stworzyli najwieksza na Swiecie cywlilzacje, latali statkami kosmicznymi, budowali piramidy i wszelkie monumenty na Swiecie, tlylko ten zlosliwy spisek archeologow i Watykanu wszystko ukryl, nie mozna znalezc ani jednego artefaktu potwierdzajacego te rewelacje ani to ze umieli pisac czy uzywac zapisu liczebnikow a jak wiadomo liczenie sie przydaje latajac miedzy gwiazdami jak i w awiacji. Normalnie biedne sierotki, nawet oni sami majac wykrywki jakims cudem nic nie znalezli, null.
   Do tego z braku wiedzy doszukuja sie starozytnych budowli megalitycznych w zwyklych formacjach skalnych, nie ogarniajac naturalnych procesow geologicznych-dla nich nie ma erozji, metamorfizmu, epigenezy, diagenezy, kompakcji-sa tejemnicze zaginione cywilizacje ktore to wszystko stworzyly.

   Zauwazylem ze najwiekszymi wieszczami tego nowoczesnego turboslowianizmu sa starzy komunisci, typy pokroju Zagorszczaka, ktorzy za komuny z Kosciolem walczyli I lasowali ludzia mozgi a teraz dalej jada na tej samej antyklerykalnej podsrywce propagujac turboslowianizm i Wielka Lachie ktora oczywiscie ma byc w wiecznym sojusz z Rosja, albo pod jej przewodnictwem, czyli ciagna demona panslawianizmu Rosyjskiego ktory propagowano bo brakowalo Rosji miesa armatniego w okopach I WS. Pojawiaja sie hordy starych kucow, pseudoszamanow i nawiedzencow ktorzy jak jeden za komuny lezakowali w panstwowych instytucjach i sa czerwoni do szpiku kosci a teraz nagle przeflancowali sie na trybunow turboslowianstwa, otoczyli mlodymi ludzmi (najchetniej mlodymi dziweczynami) i bawia sie wysmienicie za hajs pelikanow.
   Tu porucha nastolatke, tu zapije, tu zakasi, tam se ziola zakurzy taki stary posiwialy kuc, opowie jakies kity z satlity byle bylo tam o super-hiper Slowianach, gromiacych Legiony Rzymskie przy uzyciu mieczy kwantowych a pelikany z rozdziawionymi paszczekami lykaja te kity.
   Sa frajerzy, jest impreza.

   Usuń
  2. Bo są pierdolnięci, bazują na stalinowskim panslawizmie, który niczym nie różni się od nazi-germańskiej Rasy Panów. Wpierdalają żółty ser marki ŚWIATOWID (nie wiedząc, że to postkomusza nazwa), chodzą w strojach z epoki i grają starosłowiańską muzę z dupy wziętą.

   Zagórszczak to jest dokładnie to samo środowisko i stan umysłu co kwietniowe. Banda pojebów, niczym nie różniących się od chrześcijan, husytów, nazi-okultystów i innych, którzy leźli na Ślężę pochlać i umistycznaić się. Nie wiedza nawet,m że nie wchodzi się w obręb kręgu kamiennego (czyli szczytu), jeśli nie jest się żercą (w przypadku Ślężan - animistą, a nie jebanym wyznawcą swarożków, trygławów i innego chujstwa). Pierdolona słoikowa cepelia - aj, dajmy spokój, bo się zaraz wkurwię jak Tomek na knura :D

   Masz generalnie rację, 100% zgody - olewać, zapomnieć, czytać źródła. Spirytualiści i pseudpoganie wypierdalać ze Ślęży. Eot.

   Usuń
 16. A w temacie. W jednym miejscu w filmidle, knur stwierdza, że sam musi zająć się kamerowaniem i robieniem nowego materiału. Widać chyba nie ma już chętnych - to trwa od chwili, kiedy wybuchła ta bomba beki z niego. Podobnie prosi o pomoc w prowadzeniu swojego w chuj tajnego forum, bo nie ogarnia. Widać, że typa unikają, bo jest już poza całkowitą kontrolą od kilku miesięcy, a beka z każdym "dziełem" coraz większa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to będzie postępować w tempie progresywnym :)

   Wstawiłem materialik Dariusze Eksploracji.

   Usuń
  2. No, jest ciśnięcie z każdej strony, nie da się inaczej - debilizm goni debilizm, sto zaprzeczeń samemu sobie i dorabianie coraz gorszego PR / film. Czyli, że jest dobrze :D

   Usuń
  3. hm ciekawe w jakiej formie te żmije kwiecień zjada na żywca czy w jakiejś potrawce :)

   Usuń
 17. A ode mnie kwietnioświrze inna sprawa, na pewno to czytasz torbo. razem ze swoim chłopakiem koniszczyną nie raz opluwaliście rodziców Sidora, a teraz to sobie torbo porównaj z zachowaniem ludzi wobec ciebie w obecnej sytuacji. Czaisz różnicę knurze niedorobiony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He, na 100% to czyta, pierdoli ze nie ale jestem pewny ze czyta to z wypiekami na twarzy.

   Roznica jest taka ze Kwiecien jak i jego kompani to prostaki i chamy, po prostu ludzie prymitywni, taplajacy sie w chamstwie i prymitywnej agresji-jedynych reakcjach na jakie ich stac.
   Jego synek, Adrianek piszacy pod roznymi loginami u koniczyny jest ucielesnieniem tego prymitywizmu i chamstwa.

   Teraz kwietniolak zatacza sie w panice bo ludzie punktuja go jego wlasnymi glupotami, pokazywaniem prawdy o nim i humorem a prymityw nie ma pojecia jak z tym walczyc wiec zatacza sie w amoku raniony tymi intelektualnymi sztyletami.
   Wylaczyl opcje komentarzy i produkuje coraz bardziej chore umyslowo materialy nie widzac ze jest to coraz wiekszy odlot bo traci grunt pod nogami.

   Usuń
 18. Smacznego! https://zapodaj.net/4397332e33fa8.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre! :D Ale bimbrołak to te żmije w terenie raczej ogłusza pierdnięciem i spożywa na surowo. Tak sądzę.

   Usuń
  2. kwiecień to mutant taki wyrośnięty jeż wiadomo, że jeże jajka żmiją zjadają, z tego wynika mamy do czynienia z kwietnio-hybrydą taką mutacją wilkołaka z jeżem :D

   Usuń
  3. Ja wiem czy taki wyrośnięty? Jak go widziałem na Włodarzu w 2012 to mi się pod brodą kończył (z czapką to na oczach). Jeż-karakan ;)

   Usuń
  4. Skurwialy wylysialy karakan.
   :)

   Usuń
 19. Kwiecień a żeby cie ta żmija w dupe ugryzła.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien wbil sie wtedy do jednego z zrzutow wody i nakrecil fimlmik miedzy pociskami-zeby udokumentowac jakim nieodpowiedzialnym pierdolcem jest.

   Pozostaje pytanie czy powynosil wtedy jakies ale o to by go musiala juz spytac policja.

   Znajac tego idiote to bym sie nie zdziwil jakby poznosil kilka do piwnicy swojej matki i tam zadekowal a teraz cala kamienica nieswiadomie spi na tykajacej bombie ktora zgotowal im ten przepity lamus.

   Usuń
  2. Kiedys im ten kretyn Kwiecien odpali bombe w centrum Gluszycy i pozabija niewinnych ludzi.

   Usuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, Zielarz
   JA u knura napisałem koment do Twojego o karpiu. Napisałeś:

   żyją max 50 lat

   a ja na to: KIM JEST MAX? ;D Czerwony ubek nie puścił ;)

   Usuń
 22. Kwiecien nie wie ze stawy w Gluszycy maja-najstarsze 150lat.

  "Dla farbiarni niezbędnym staje się stały rezerwuar wodny, stąd budowa w latach 1865 – 1866 stawów wodnych (IV i V). Dwa następne wybudowano w latach późniejszych."

  "W latach siedemdziesiątych wybudowano w mieście żłobek, szkołę 6-cio klasową dla dzieci robotników, powstały stawy (I, II, III), rozpoczęto tez budowę linii kolejowej z Wałbrzycha do Kłodzka, której uruchomienie miało miejsce w roku 1880."

  https://wizbickim.wordpress.com/historia-gluszycy/

  No ale karp co w nich mieszka ma 200lat...widocznie przyszedl tam sobie na piechote.

  OdpowiedzUsuń
 23. Znow sie bydle nacpalo i wstawia narkomanski belkot:

  "sobota, 30 lipca 2016
  Zamkniete forum Riese - Dariusz Kwiecien  Dziękuje PiSiorom za cenzurę . Tego jeszcze nie zamknęli .
  Czas wgrywania filmu gdzie mówię o Kaczyńskich to 333 786 minut. No panie Macierewicz teraz To Pan pojechał , typowa Gebelsowska Propaganda ....


  Autor: Darek o 12:33 Brak komentarzy:
  I co się stało gdy Dariusz Kwiecień wyłączył komentarze ...  A , no spadła na debilnych forach oglądalność .
  A , Dariusz Kwiecień dalej drąży temat .
  A , Dariusz Kwiecień to i tamto ....


  Ponoć zdania nigdy nie zaczyna się od A , a dlaczego ,
  - bo Adam był pierwszy ....
  - A kim był Adam ...
  - A , kto opisał losy Adama i Ewy

  - Raj Utracony 1869 ... Grafika trój wymiarowa , widziałem wydanie oryginalne ... szczena opada , księga mówi ....


  I teraz czekam na szczekaczy ....


  Autor: Darek o 12:09 Brak komentarzy:
  "

  Ciekawe czy jak zwykle-skasuje ten belkot swira jak wytrzezwieje?

  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim filmie przeciez mówił, że nie ogarnia forum i szuka admina. Ergo, olali go i zamknął, bo nie wiedział o co lotto. DK z 2012 a dziś to całkowita ruina, wypalony, miotający się, poza kontrolą znajomych i samego siebie + widoczny już od miesięcy narastający ostracyzm w jego otoczeniu. No a my mamy coraz większą bekę - i tak ma, urwa, być! ;)

   Usuń
 24. No i co Kwiecień ? skończyła się kaska na bilety ? Skończyły się wycieczki i już tylko rowerek został? nawet na chlanie zabrakło bo coś smutno gadasz. Trzeba bylo się brać do roboty jebany nierobie. Przy okazji...tak ty żeś widział jełopie oryginalne wydanie "Raju Utraconego"...z 1869roku ? Pierwsze wydanie pochodzi tępaku z 1674 roku i faktycznie to możesz jedynie na to popatrzeć bo Tobie bym papieru toaletowego nie dał nawet potrzymać. Matoł bez pracy i szkoły na rowerze z wyżebraną kamerą udaje historyka, śmiech kurwa na sali.

  OdpowiedzUsuń
 25. Co za tępe bydle... A coby nie mówić o PiSuarach, to pizdołak mógłby co najwyżej possać Kaczce i Maciorce pały - taka prawda. W sumie, to on by każdemu obciągnął za piątaka na Ślepotkę (we wrocławskiej gwarze to alko przemysłowe z melin).

  A co do reszty tego towarzystwa, wraz coraz większym byciem pośmiewiskiem netu, stają się coraz bardziej agresywni, a tym samym żałośni. Psychołak ten swój stary "syndrom oblężonej twierdzy" rozwinął do już do regularnego osaczenia międzynarodowego, a wręcz holokaustu jego histerycznych "dokonań".

  Zabawna ekipka i w chuj przezabawny / żałosny ich niedorozwinięty intelektualnie i językowo guru.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ta debilu głuszycki. Kaczafi i Maciary spowalniają ci neta, weź se dydku nie wlewaj, bo oni o tobie na pewno nie słyszeli i generalnie na ciebie leją. Zresztą każdy na ciebie leje albo z ciebie leje. Game over bliski knurze.

  OdpowiedzUsuń
 27. Dykta jebie na lyse wiadro, majaki Kwietnia po dykcie i amfetaminie:
  "sobota, 30 lipca 2016
  Oj dzieje się ....  W Szwecji nie ma dnie bez gwałtu na białych kobietach , niemcy to samo , Grecja już nie prowadzi już statystyk , Turcja to dziki kraj ... Ale to co teraz szykuje nam Ukraina ..... 15000 000 legalnych uchodźców i co dalej ... Turcja i Ukraina coraz bardziej wściekli na Kaczyńskiego i PiS brak wywiązywania się z umów jakie im dali , Ukraińcy coraz głośniej krzyczą że finansowali kampanię Kaczyńskiego , a co będzie gdy zaczną żądać spłaty długu ....
  Czy ten mały , zniszczony człowiek ma być tym który wciśnie guzik ....

  Ale jest nadzieja jest nas już kilkadziesiąt tysięcy , damy rade .

  Nie wyobrażam sobie sytuacji grupa ciapatych gwałci biała kobietę i ja nie reaguję , nie ważne ilu ich jest rzucam się jako pierwszy , już kilka takich bojek było , i inni Polacy idą za mną To jest nasza siła ....


  Autor: Darek o 15:10 Brak komentarzy:
  "

  15 MILIONOW Ukraincow, majaki patranoika nie ogarniajacego otaczajacego go swiata, znow cpie i oglada TVN24. Kaczynski i Macierewicz mu internet spowalnia, no kurwa ja nie moge tego "psychofizycznego faceta".

  Mamy kolejny atak szajby u wariata, cpanko, chlanko i pisanko majakow w sobote, a jak mu wroci swiadomosc to bedzie kasowal ten chory belkot.

  OdpowiedzUsuń
 28. Widac Kwiecien nie jest osamotniony na Swiecie.
  :)
  Poznajcie Jaspera, Jaspera June:

  http://stuppid.com/wp-content/uploads/2015/01/meth-energy-drink2.jpg

  Jasper ma 72 lata i mieszka w forcie na drzewie na posesji swojego brata. Ostatnio policja zatrzymala Jaspera ktory sprzedawal produkowane przez siebie "napoje energetyczne" po $20 za 2L, po tym jak jego nastoletnie klientki trafily do szpitala z krwawieniem wewnetrznym.

  Badania "nopoju" wykazaly ze zawieral metamfetamine, benzyne oraz mocz Jaspera.

  Gdy policja przybyla go aresztowac, zastala Jaspera w jego forcie na drzewie, ubranego w pieluchomajtki, przegladajacego arabskie magazyny porno.
  :)

  http://charmcitywire.com/im-all-in-on-this-guy-selling-energy-drinks-filled-with-crystal-meth-and-gasoline-out-of-his-tree-fort/

  http://stuppid.com/meth-energy-drinks/

  Prawie jak Kwiecien.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki kraj, taki Jasper. No ale jest młodszy, wszystko przed nim :)

   Usuń
  2. Kwiecien myslal ze to SSmani tancza przy ognisku w pampersach a to byl Jasper na wakacjach pod wplywem swojego energy drinku.

   Tajemnica wyjasniona.

   Usuń
 29. Dalej nosi czuba, widac zaciagnal w nuchal i oglada TVN24:

  "sobota, 30 lipca 2016
  Tak . Stop brudej armii  Mówmy otwarcie , krzyczmy stop brudnej armii . Jeżeli nie My to kto , to my sami zaczniemy bronic naszych domów i rodzin .... I kto nam zabroni ....


  No i znów pod Zbaraż ....


  Oj bracia Kaczyńskiego czyli Ukraińcy nam znów zafundują Wołyń i pacyfikację Woli 1944 Warszawa , Wołyń 200 tyś zariezanych poljaków i Pacyfikacja Powstania Warszawskiego kolejne 200 tys cywili . A teraz zmarły Kaczyński w wypadku samolotowym staje rzazem z nimi z - Powstańcami - do apelu ...Wstyd .... Jakich brudnych nacisków Macierewicz użył aby tak się stało ....


  Autor: Darek o 15:57 Brak komentarzy: "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostro się nakurwił - pewnie za resztki jałmużny z konta. Nie ma co robić, z kamerą łazic się w taki upał nie chce, nikt do niego nie zagląda to nakurwia Ślepotkę albo VIPy z Biedrony.

   Usuń
 30. Gall, mozesz miec cos na skrzynce pinokioriese, bedzie to powiadomienie o sprawie ktora prowadza przeciwko Kwietniowi.

  Dodalem ten email do listy kontaktowej i jestes jedna z osob ktora bedzie informowana o toku sprawy, jesli zechcesz to mozesz tu publikowac informacje jakie kroki sa przeciwko niemu podejmowane.

  Kwiecien, teraz zaspiewasz cienko jak ci sie do dupy dobiora za twoje spektakle nienawisci!

  Anonim


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na skrzynkię dostałem od alert@hejtstop.p ten link http://hejtstop.pl/zgloszenie/5737?token=txswpRAbXZY6rmxr0hut0UwYVPxiHxNlNTCZjHFFvs0rmcwxrTNj7X1wQAJIjRqstnHNTEoHMj77zrEz76UrMQ%3D%3D&_r=r13

   i powiem tak, kwiecień jest debilem, ale w kwestiach ciapatych i gwałconych kobiet zgadzam się z nim w 100% więc się od niego w tej kwestii odpierdolcie.
   Kwiecień dał nowe wpisy na blogu:

   http://moje-riese.blogspot.com/2016/07/tak-stop-brudej-armii.html

   http://moje-riese.blogspot.com/2016/07/jak-nie-pomoc-gwaconej-kobiecie.html

   I mimo, że walczę z nim w kwestiach historycznych i czysto personalnych to akurat z pewnymi kwestiami się jego zgadzam, co przy kolejnym temacie na blogu opiszę.
   I jeśli za to ktoś dokonuje na niego zgłoszenia to jest ZWYKŁYM CHUJEM I NIECH SPIERDALA.

   Usuń
  2. Hejtstop to lewaki takie same jak kwiecień, określając pójdzie kwietniowi w umorzenie co najwyżej Policje powiadomią z art. 256 i może 257 KK i jak ostatnio kwiecień pomacha papierkiem od psychiatry i nic mu nie zrobią, taka dygresja ten kto to zawiadomienie pisał zapomniał dodać Żydów, na tych lewaków z hejtstop antysemityzm działa jak płachta na byka.

   tak w ogóle co do tzw. "uchodźców" niestety kwiecień ma racje, że powinno się im tym samym odpłacać można w bardziej cywilizowany sposób taki jak w Izraelu, zburzyć dom, w którym mieszkał terrorysta i nieważne, że tam mieszkają niewinni ludzie, to się nazywa odpowiedzialność zbiorowa, można jeszcze gorzej zburzyć meczet niech za jednego terrorystę odpowiada reszta i nieważne czy to muzułmanin czy też z innej religii, bandyta to bandyta, a kwiecień to zwykły kłamca historyczny i drobny cwaniak albo jak ktoś woli złodziej ale trudno ktoś zawiadomił hejtstop pech dla kwietnia mi go tam nie żal przynajmniej znowu popłacze na Komedzie machając świstkiem od psychiatry, przynajmniej przypadkiem lewaki może na coś się przydadzą i raz zrobią coś pożytecznego

   Usuń
  3. Dokladnie tak, panie Gallu. Ten kto napisał ten donos, jest antybialym skurwysynem.

   Usuń
 31. Wie że tutaj nie raz naśmiewano się Gracjana Roztockiego, faceta po 40 tce który udaje małego chłopca, no cóż jakby nie patrzeć jest facetem z jajami i większym twardzielem niż Ty Kwiecień alias Czerwonopapy bo choćby się gromy na niego waliły a ludzie mają bekę i pod jego filmikami jadą po nim to On nigdy nie zablokował komentarzy, zero cenzury i koniec i facet ("chłopiec")jest wytrzymały na krytykę a dlaczego Panie Kwiecień ? Bo z Ciebie jest największa ciota internetu, tchórzliwy zakłamany mitoman i tyle. Także Gracjan rządzi Panie Kwiecień bo sam osiągnąłeś dno dna bo kurwa mieszkania nawet nie masz porządnego u Gracjana możesz aktualnie naczynia po nim zmywać. :) napisane pół żartem - pół serio i Gall pewnie oficjalnie mnie poprze w tym wniosku. Kwiecień jest większym Tchórzem niż podstarzały facet w krótkich spodenkach w koszulce w kolorowe paski. NO co Ci dało wstawianie pozerskich fotek w mundurze z bronią w ręku skoro nawet Gracjan Roztocki z patelnią jest od Ciebie Kwiecień bardziej wytrzymały psychicznie. TY kurwa chcesz z wilkołakami walczyć...jak uciekasz ze strachu przed ratlerkiem rżnąc głupa że św Barbara jest Twoim wrogiem...kurwa Ty nawet baby się boisz...(nie obrażam Św Barbary teraz umyślnie to tylko przenośnia) Pajac jesteś Kwiecień czerwonopapy pajac w mundurze z demobilu co tylko udaje normalnego. Co nasuwa wniosek że Roztocki jest normalny a udaje pajaca ? :) Jakby nie patrzeć panie Kwiecień nawet baby Cię wykopały...wszystkie i zostały Ci jakieś pedały do obrony Twojego "honoru"

  OdpowiedzUsuń
 32. Czemu taka wybitna persona nie ma chociaż Seicento a popyla na rowerku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie rowerek, to land lowerek :-)

   Usuń
 33. Kwiecień dał kilka wpisów na swojego bloga. Wybrałem z nich tylko te fragmenty, które są zbieżne z moimi poglądami:

  ////
  http://moje-riese.blogspot.com/2016/07/tak-stop-brudej-armii.html

  http://moje-riese.blogspot.com/2016/07/jak-nie-pomoc-gwaconej-kobiecie.html


  Mówmy otwarcie , krzyczmy stop brudnej armii . Jeżeli nie My to kto , to my sami zaczniemy bronic naszych domów i rodzin .... I kto nam zabroni ....

  Na oczach niemców , francusów , angoli , ktoś gwałci kobietę , męszczyznę i dziecko i co i nic ...
  Tylko my Polacy za to zabijemy , ten od ciężarówki niby sam .

  Za te dwie Polki nie weźmiemy odwetu , my wymierzymy sprawiedliwość .

  Wszystko wybaczę , ale nie to co robią ciapaci .... Maczeta za maczetę , nóż za nóż , głowa za głowę ....


  Stop Brudej Armii .......

  W Szwecji nie ma dnie bez gwałtu na białych kobietach , niemcy to samo , Grecja już nie prowadzi już statystyk , Turcja to dziki kraj ...

  Nie wyobrażam sobie sytuacji grupa ciapatych gwałci biała kobietę i ja nie reaguję , nie ważne ilu ich jest rzucam się jako pierwszy , już kilka takich bojek było , i inni Polacy idą za mną To jest nasza siła .... /////

  W tych kwestiach się zgadzam, co opiszę przy okazji nowego tematu na naszym blogu.
  Kwiecień to oszołom wiadomo w jakich kwestiach, ale w tych trudno się z nim nie zgodzić i nie podzielić zdania.

  OdpowiedzUsuń
 34. Uzupełniłem główny wpis o opis jednego z materiałów. Drugi niebawem jak uporam się z niewielką naprawą systemu.

  OdpowiedzUsuń
 35. może najczerwieńszemu się uroiło, że tylko kumulowana latami bolerioza to jedyny słuszny amulet ochronny przed:
  -wilkołakami
  -kacem
  -szalonym fryzjerem
  -logicznymi kontrargumentami
  -otwarciem wrót
  ?

  OdpowiedzUsuń
 36. masakra co za debil mężczyzna napisał przesz SZ męszczyzna !! na blogu jest wpis mam print screena

  OdpowiedzUsuń
 37. Kwiecien znowu tanczy z kotletami w Tkalni Smakow:

  https://www.youtube.com/watch?v=G8m-ZIKx7RU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wydaje mi się, że to cały czas te same dwa okazowe dania z kotletami z przed kilku miesięcy. A kiedy przedstawi słynne skręta do jarania "a la jarecki" z głuszyckiego zioła uprawianego przez hexy i strzygi?

   Usuń
  2. No to moja odpowiedz na pytanie Kwietnia w ostatnim filmie "Po co to robię ?

   - Bo jesteś bezrobotnym jebanym nierobem który nie ma nic innego do roboty tylko łazić po torach kiedy normalni ludzie o tej porze są w pracy, proste.

   Usuń
 38. Sakoda, że w najnowszych kwietniowych filmikach nic o moim ulubieńcu jareckim i strzygach, wampirzach oraz wilkołakach. A tak niedawno jeszcze było wesoło.

  OdpowiedzUsuń
 39. Mordka jak malinka, rumiana na najnowszym dziele.
  Tanie wino + cholesterol z kotletów walą w ciśnienie.
  Ryzyko wylewu wzrasta.Nie drażnijcie już chłopa bo zejdzie.

  OdpowiedzUsuń
 40. https://www.youtube.com/watch?v=BnRHYTJBr0w Tu masz debilu piosenke dla ciebie dariuszu kwietniu .To odpierdalasz i nic tego nie zmieni A tak sobie myślę skoro kwiecień napisał że zagórski był świadkiem wręczania kwietniowi czekolady przez T,Sidora to pytanie to wraz z linkiem przesłał bym zagórskiemu pogrążając debila do reszty .Kwiecień tak czy siak jesteś przegrany synonim internetowego idioty .


  OdpowiedzUsuń
 41. Hutmen zmasakrował debila kolejną analizą: https://youtu.be/u2pdLZc4inE

  W sumie to ANAL-izą.

  CHWDK!

  OdpowiedzUsuń
 42. Hutmen zaś dojebał fioletowonosemu. Jutro wracam na chatę - zrobię nowy kawałek.

  OdpowiedzUsuń
 43. Oglądając najnowszy film kretyna dostaje kurwicy i białej gorączki , jak można takie brednie pleść . To co mówi ten łysy cep to czystej wody sufitologia i wymyślanie na poczekaniu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważcie jaki jest zapuszczony i przepity - menel pierwsza klasa :D

   Usuń
  2. Jak to z menelami bywa to śpią po stacjach i wagonach ,może szuka lokum?

   Usuń
 44. Ilość bredni i skurwysyństw jakie wypowiada w ostatnim materiale Głuszycki mitoman przekracza granice rozsądku i przyzwoitości.
  Mam teraz na głowie kilka napraw systemu w komputerach więc obrobię te materiały w najbliższych dniach.Mam już wycinki z jego materiałów przygotowane do złożenia kolejnego odcinka o jego idiotyzmach, więc lada dzień się pojawią nowe tematy na blogu i YT.

  OdpowiedzUsuń
 45. Dużo się dzieje, Sidor ma co ogarniać ;) Znalazłem fajny kanał "Jana z Krosna" Dariusz Kwiecień, nieaktualizowany od roku, z wycinkami debilnych wypowiedzi kwietniołaka (tzn. on jak cokolwiek powie to czystej wody debilizm - Jan zrobił wyłów i dodał komentarz w każdym tytule filmu). 11 sztuk, dobre na miksy i bekę.

  http://tinyurl.com/jgghobc

  OdpowiedzUsuń
 46. Podlinkowałem u siebie miejsca antykwietniowe. CHWDK!

  http://bialylew.blogspot.com/2016/08/dariusz-kwiecien-mix.html

  Pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 47. Hhahahahhaha!!!!! Ojjj dawno mnie tu nie było,ale widzę że monitoring choroby kłłłłietniołaka jest na bieżąco ;))) OK "dobra robota"... nawet pojeb pokazał swojego "lont rofera" jedyny pojazd na który ma uprawnienia pierdolony kłamca...

  OdpowiedzUsuń
 48. Kłłłłiiiiecień POPIERDOLEŃCU,Mistrz Zakonu Krzyżackiego o ciebie pytał w Malborku ;))) 10 groszy mu wpadło do kibla na zamku a ponoć,tylko ty CZUBIE wiesz jak tam dojść HAHAHAHHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 49. CZERWONOPAPY???? ZWYKŁY-REDRYJJJ ;))))

  OdpowiedzUsuń
 50. Kwiecień wyślij swoją wybrankę do mnie to ci z niej zrobię to samo i wreszcie nie będziesz musiał w nocy podczas "teges" gasić światła :)

  https://web.facebook.com/ilovefashionpl/videos/1160487964038773/

  OdpowiedzUsuń
 51. Panowie czy da się przenieść cały zainstalowany system z dysku C na inny twardy dysk i czy system będzie działał po podmianie dysków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trochę zabawy ale się da niektóre dyski ssd są sprzedawane z programem do przenoszenia danych ale nie zawsze się uda przenieść wszystko, lepiej postawić od nowa z win10 też nie ma tego problemu nawet jak to zwykła aktualizacja 7 albo 8 jest drobna aplikacja do wykrywania klucza licencyjnego
   Windows Product Key Viewer Portable wystarczy poszukać tyko jest problem z pobraniem można pobrać coś innego :D

   http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Przeniesienie.systemu.z.HDD.na.SSD.czyli.jak.to.zrobic.sprawnie.i.bezpiecznie,226
   http://www.download.net.pl/jak-latwo-przeniesc-windowsa-na-dysk-ssd-paroma-kliknieciami-myszy/n/4481/

   Usuń
 52. A nie mówiłem, że ten co prowadzi kanał Łowcy Przygód Telewizja to kawał pedofilskiego skurwysyna? Te same pomówienia i oszczerstwa jakie ku mnie płodzi kwiecień, mimo, że kurwie udowodniłem, że nie ma racji to się pedofil stawia. Chyba trzeba będzie skurwysyna namierzyć i założyć kurwie osobny dział na naszym blogu. Zobaczcie jak ta kurwa ze mną rozmawia i straszy pedofil jebany:

  https://www.youtube.com/channel/UCYWkel8SBkSG9RoPoqdrb7A/discussion?lc=z13dcpvphnq4ztes222oydy5mzmghtoqx04&google_comment_id=z13dcpvphnq4ztes222oydy5mzmghtoqx04

  OdpowiedzUsuń
 53. Kwiecień dał nowy materiał hehe i żeby sobie dodać splendoru stanął przed terenówką i nawija te swoje brednie by udzie myśleli, że to jego samochód. Nawet o tm jak oba głupki nim jechały to kwiecień tak filmował jazdę by nie pokazać, że nie on prowadzi tylko ten czeski matołek hehe.

  https://www.youtube.com/watch?v=UFWmx-LR08U

  Nic komputer naprawiony, jeszcze tylko kilka programów do zainstalowania i nadrobię zaległości na blogu.
  Dźwięk w nowych filmach będzie o wiele lepszy-cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniłeś mikrofon/kartę muzyczną czy będziesz robił programowo obróbkę dźwięku?

   Usuń
  2. Nowy shitfilm DK - płatni bojówkarze Sidora zaatakowali i obili mordę knura za 1000zł, prawie zabili, ale go Bracia Lumpy uratowali - hahaha.

   1) widać, że to homo, maczyzuje jakby chciał wszystkich upewnić o swojej męskości.

   2)Dalej brnie w głupoty Riesengebirge, tajemniczych znajomych z USA i kupców dających 9,5K PLN za te śmieci, które pokazuje. A żebranina trwa w najlepsze.

   3)Idiotyzmów cała masa... Brnie w idiotyzmy o robakach, historii... Czarny pas to on ma w byciu idiotą ;D

   Usuń
  3. Mój duży komputer stał od kilku miesięcy zepsuty bo nie miałem czasu i z lenistwa się nim zająć i działałem na laptopie. Okazało się, że padł tylko zasilacz. Przy okazji zmieniłem system i teraz mogę znów używać mikrofonu do narracji. Przykład jest tu:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtd1pnWnloYUQ5cG8

   Akurat o nagranie zrobiłem dzisiaj podczas sporu z tym skurwielem Marcinem Drewsem w komentarzach na YT tuta:

   https://www.youtube.com/channel/UCYWkel8SBkSG9RoPoqdrb7A/discussion?lc=z12kuhv50mv1gzf0522cf3njrvuif5z3d&google_comment_id=z12kuhv50mv1gzf0522cf3njrvuif5z3d

   A jeszcze mam kila mikrofonów i każdy ma inny dźwięk więc lada dzień obrobię kwietnia podobnie jak dotąd tylko w lepszej jakości.

   Usuń
  4. Spór widziałem - szkoda gadać z takimi odpadami genetycznymi YT...

   Co do soundu - ok, jak Ci pisałem na poprzednich filmach jest duży szum i "brumienie" z mikrofonu, które przydałoby się obniżyć / wyciąć, ale post facto to kupa roboty. Oblukam Twój nowy komentarz i napiszę jak to brzmi.

   Pozdro

   Usuń
  5. kwiecień wymyślił latającego kleszcza co jajka pod skórą składa i nawet mu jakiś człowiek badający robale powiedział, że to odmiana kleszcza, teraz do ciebie kwiecień nieuku osoba badająca to ENTOMOLOG!!! robak składający pod skórą jajka nie należy do rodziny pajęczaków jak kleszcz tylko to jest MUCHÓWKA!!! dokładnie GZY!!! ale tego jest coś ponad 1000 gatunków, widocznie kwietnia jakiś upierdolił w głowę i jajka złożył teraz biednemu kwietniowi małe larwy muchówki mieszkają pod deklem i nim kierują to pewnie te 666 SS-manów, a bym zapomniał kwiecień nie jedź do Amazonii tam są nawet motyle co jajka pod skórą składają ha ha

   Usuń
  6. Ostatnie materiały robiłem na laptopie w, którym mikrofon jest tak czuły, że zbiera szum wszystkiego co wokół pracuje jak też warkot samego laptopa. Stąd ten szum i brumienie. Teraz jest czyściej bo inny sprzęt i jak na potrzeby kwietnia będzie dobrze.

   Usuń
  7. Uinf są takie pasożyty przenoszone przez szczury, które po dostaniu się do organizmu ludzkiego lęgną się w mózgu i to jest prawda tylko nie pamiętam ich nazwy.
   Powodują one najróżniejsze dolegliwości w tym dokładnie te wszystkie jakie okazuje kwiecień poprzez swe zachowanie.
   Nosicielami tych pasożytów są zwykle koty i psy o ile zjadły wcześniej takiego zarażonego szczura.
   Co ciekawsze u kobiet te pasożyty powodują zwiększony popęd seksualny i nietypowe zachowania, a u mężczyzn zanik samoświadomości i m/innymi brak samooceny i krytycyzmu. Stąd u kwietnia pojawiają się coraz częściej wypowiadane kwestie, które u normalnych ludzi nigdy by nie przyszły do głowy. Te kwestie to między innymi to wszystko co stanowiło podstawę do tworzenia materiałów przez Prostego Hutmena, Dariuszów Eksploracji czy Kościoła Dariusza Kwietnia, no i ostatnio kilku moich.
   To są efekty jego choroby najwyraźniej spowodowanej albo takim pasożytem, albo długotrwałą chorobą Boreliozą, która objawia się dość podobnie w kwestii umysłu jeśli nigdy nie była leczona. Nie wierzy ktoś to niech poczyta. Nosiciele boreliozy to czubki.

   Usuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  9. Przepraszam ale jesteście nieukami i nikt z was tego nie zauważył. To chyba oczywiste jest że to kleszcz wilkołak, czyli Kleszczowilkołak albo Wampirokleszczołak, co lepiej pasuje bo toto lata i napada z znienacka na ludzi, szczególnie są narażeni ludzie p kilku głębszych bełtach, bo ta odmiana lubi alkohol we krwi. Na niczym hm się nie znacie widać.

   Usuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  11. Zielarzu otto mi właśnie chodziło o toksoplazmozę i toksoplazmozę. Czytałem o nich kilka miesięcy temu sporo materiałów.
   To jest to właśnie co zmienia stan umysłu bez świadomości zarażonego.

   A co do boreliozy i uszkodzeń mózgu to dzieje się to w nielicznych wypadkach. Mam znajomą, która poza kilkunastoma by nie powiedzieć kilkudziesięcioma typowymi dolegliwościami dla boreliozy popadła w stany lękowe, podejrzliwość do każdego, i wiele innych natręctw z ograniczeniem postrzegania rzeczywistości włącznie. Oczywiście nie s to stany zauważalne dla kogoś kto jej nie zna, ale dla mnie i innych znających ją od lat tak. Dla tego napisałem, że borelioza ma wpływ na psychikę i pracę mózgu, ale to racja nie u wszystkich, bo to chyba od czegoś zależy i nie każdy ma takie problemy.

   Usuń
  12. Zielarzu i coś Ci poradzę. Jeśli jesteś chory na boreliozę to spróbuj kuracji paracetamolowej. Piszę to dla tego bo ta moja znajoma cierpiąca na boreliozę od jakiegoś czasu zaczęła mieć częste bóle głowy przez co wpierdzielała po kilka prochów paracetamolu dziennie jak ją głowa bolała. Okazało się, że po kilku tygodniach ich zażywania nadmiernego oczywiście co dwa-trzy dni po kilka sztuk na raz2-4 wiele objawów typowych dla boreliozy minęło. Nie bolą jej stawy, mięśnie, nie czyje ognia w stopach itd. Nawet jak przestała bać paracetamol bo bóle głowy minęły to już te boreliozowe objawy nie wróciły i teraz jej lepiej.Nie wiem czy to faktycznie zasługa paracetamolu czy innych leków, ale faktem jest, że wreszcie coś się jej chce, działa, chodzi i nawet podjęła pracę.

   Usuń
  13. zapomniałem dodać, że w Amazonii jest najpiękniejszy na świcie motylek niestety wszyscy co go ujrzeli odeszli w zaświaty ;) nie wspomnę o mrówkach, wężach itp. przyjemnościach

   Usuń
  14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  16. kwiecień coś dla ciebie, to nie dla osób wrażliwych, jak ktoś planuje jakąś kolację lepiej niech nie ogląda

   https://www.youtube.com/watch?v=qav72-eQZOw

   Usuń
  17. Zielarzu w takim razie masz jeszcze inne możliwości.
   1 dwa razy dziennie gorąca kąpiel podnosząca temperaturę krwi i całego ciała. Kąpiel ma być najpierw bardzo ciepła, a w miarę przyzwyczajanie do temperatury coraz gorętsza. Działa to tak, że we krwi są bakterie, które nie tolerują zbyt wysokich temperatur. Już 1C jest dla wielu zabójczy. Moja znajoma lepiej się czuła po każdej gorącej kąpieli przez 2-4 godziny. Tylko nie robiła tego często i może dla tego skutek był słaby. Gorąca kąpiel rozszerza naczynia, przyśpiesza przepływ krwi i tym samym wspomaga bardziej rozprowadzanie leku po zażyciu.
   2
   Metoda niekonwencjonalna, trudna i wymagająca treningu i miesięcy regularnych powtórzeń. Jaka? Napisz do mnie na maila lub najlepiej zadzwoń dam Ci sposób wymagający dłuższego wyjaśnienia, ale nie myśl sobie i niech nikt nie myśli, że to ma cokolwiek wspólnego z paradupapsychoterapiologią. Mój tel. 500420579

   Usuń
  18. Osobiscie znam 3 osoby ktore choruja na borelioze, 2 z nich to lesnicy, zreszta choroba ta jest nazywana choroba lesnikow.
   Tylko jedna z nich miala cos co mozna nazwac problemami psychicznymi (kobieta) ale bylo to spowodowane uszkodzeniami ukladu nerwowego i finalnie minelo, reszta ma szeroki wachlarz objawow ale glownie kostno-stawowe, jedna z tych osob juz prawie nie chodzi.
   Ta znajoma miala chemioterapie na borelioze i to ja uratowala, bo juz miala na serio slabo.

   Usuń
  19. https://www.youtube.com/watch?v=UFWmx-LR08U

   Co za zjeb :), gangi motocyklowe, łowcy nagród, łuska od mosina i Rzymianie, czarne pasy i latające kleszcze, grupy paramilitarne i miszcz surviwalu od wersalki.

   Ciebie gościu po paru piwach z tego Cepeenu karetka zabrała i dla tego nic nie pamiętasz. A ten pepik to pewnie Josin z Bazin :).

   Usuń
  20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  21. https://www.youtube.com/watch?v=G8m-ZIKx7RU

   Słuchajcie, ten niesamowity zapach podkładów kolejowych :), nikt go nie zna :-).

   Usuń
  22. ach ten krezol nawet po tylu latach go czuć, widać po kwietniu ten jego zachwyt jak go wącha, pewnie sobie przypomina dobre czasy z PRL-u jak latał z czerwoną flagą

   Usuń
  23. Tego krezolu to sie nasz szwacz-obciagacz nabuchal zdecydowanie zbyt duzo, widac buchal w pracy prosto z beczki i teraz mu powracaja mile wspomnienia jak poczuje ten smrod z podkladow kolejowych-wspomnienia z czasow jak mial stala prace, matka gotowala obiady a on zyl jak czlowiek a nie jak obsrany pies, zeswirowany bezrobotny menel kombinujacy cale dnie jak tu sie dziennie nacpac i napierdolic.

   Usuń
 54. Dostał jakiejś sraczki filmowej, a kazdy koleujny film coraz głupszy i w sumie nie wiadomo o czym (poza tym, że go wciąż napadają - Watykan, UE, Gang Fryzjera, klikacze zamonitorowi, itd.). A ponoć nie miał tydzień temu czasu ze względu na stan zdrowia matki - pierdolony żul i ściemniacz ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Zielarz to ten co Darek Kwiecień o nim w swoich filmach mówi ! WOW sławny człowiek, pochwal się a i zboczony Tomaszek cie pogłaszcze.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 55. w kolejnym filmie masz nr rejestr i jasny film na ten paranoik autem śmiga po lasach .złóż zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia masz podstawy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie oglądałem całego ostatniego filmu, dopiero szykuję się do opracowania. A widać jak prowadzi auto?

   Usuń
  2. Nie. Wygląda jak pajac przez szyberdach i kameruje. Taki Tony Halik wersja 2.0 ;D

   Usuń
  3. Raczej Corky Thatcher a nie Tony Halik bo z Kwietnia taki Halik jak z pieprzu wanilia.
   Przy czym Corky mial dobrotliwa nature a Kwiecien to skurwialy zlosliwy nikczemnik.
   :)

   Usuń
 56. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 57. ROWEROWA WYPRAWA KWIETNIA W TEREN

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtY2JRa200eXpaazg

  OdpowiedzUsuń
 58. Popatrzcie na podlizujacego sie paranoika, na sile szukajacego kolegow, z blogu czubka:

  “wtorek, 2 sierpnia 2016

  Andrzej szacun nam się to nie udało .....

  Nie wiedziałem że masz tyle filmów , czy mogę Cie polecać znajomym ... Masz wiedzę .... Szukam kolejnych Wariatów moj nr tel znasz jak nie ,znajdziesz mnie na Ogrodowej - Jopek i Misiek mnie znajda ....


  Autor: Darek o 17:33“


  Wezwany do tablicy pojawil sie i…w kilku zdaniach zdementowal kolezenski ton Kwietnia, wykazyjac mu blad w tak banalnej sprawie jak powtorzenie jego imienia:  “Andrzej Pastuszak3 sierpnia 2016 07:45

  Film jest mojego autorstwa,moje imię widnieje nawet na tym filmiku,Andrzej nie Artur .Pozdrawiam!!
  Odpowiedz


  Andrzej Pastuszak3 sierpnia 2016 09:04

  Możesz polecać mnie znajomym, nie ma problemu :-) tel. do Ciebie nie mam...”


  Zauwazcie ten kolezenski ton Kwietnia, pozujacego na jakby starego znajomego autora filmu, cos w desen “czesc stary, super robota, masz moj nr. telefonu zadzwon, odwiedz mnie.” Koles mu na to odpowiada jakby pierwszy raz w zyciu Kwietnia widzial, nie dosc ze myli imie to jeszcze sie przybleda spoufala.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosiak bije rekordy żenuy netowej, nawet Sexmasterka nie jest AŻ tak porażkowata ;)

   Usuń
 59. powoli zbliża się rocznica więc dla przypomnienia :D

  Komentarz na wesoło bo z tym pociągiem to już przeginają treść niema propagować czego kol wiek, dla osób +18 poniżej tego wieku zamknąć oczy i nie czytać. Zebrane w całość prawie wszystkie kity pewnych ludzi zbieżność do wypowiedzi przypadkowa więc cicho bo to tajemnica wielka jest gdzie stoi złoty pociąg więc ciiiiiiiiiiiii

  Tak więc złoty pociąg, poprzez okultystyczny tunel pod-przestrzenny podczas tajnego obrzędu/rytuału został teleportowany pod Mauzoleum w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe – Miasto i stoi na 25 poziomie podziemi super tajnego dworca kolejowego.
  By dostać się do tego pociągu trzeba odbyć specjalny obrzęd/rytuał tylko 20 Kwietnia w nocy!!!
  W oznaczonych miejscach umieścić siedem kryształowych trumien z chłopcami dziewicami w środku odbyć homoseksualną orgię, złożyć w ofierze sześćset sześćdziesiąt sześć małych kociąt, nago w pampersach, okrążyć siedem razy krokiem defiladowym Mauzoleum z pochodniami w ręku śpiewając uroczystym głosem Pieśń

  Ein Heller und ein Batzen

  Ein Heller und ein Batzen,
  Die waren beide mein, ja mein
  Der Heller ward zu Wasser,
  Der Batzen ward zu Wein, ja Wein,
  Der Heller ward zu Wasser,
  Der Batzen ward zu Wein

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  Die Wirtsleut und die Mädel,
  Die rufen beid': "Oh weh! Oh weh!",
  Die Wirtsleut, wenn ich komme,
  Die Mädel, wenn ich geh, ja geh.
  Die Wirtsleut, wenn ich komme,
  Die Mädel, wenn ich geh

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  War das'ne große Freude, 
  Als ihn der Herrgott schuf, ja schuf
  ein kerl, wie samt une seide, 
  nur schade, daß er suff, ja suff
  ein kerl, wie samt une seide, 
  nur schade, daß er suff

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  po dokonaniu wszystkich czynności stanąć oczywiście nago w pampersach, przed głównym wejściem zażyć tajemniczy proszek RWD. Podnieść prawą rękę pokazując jak wysoko pies skacze, wołać Haj Hycel powtórzyć tę czynność trzy razy w głównym wejściu pojawi się okultystyczny tunel pod-przestrzenny, którym teleportować można się na super tajny dworzec kolejowy na 25 poziomie podziemi Mauzoleum.
  Innego sposobu nie ma każdego poziomu pilnują Hybrydy Himmlera oraz żywa mumia Ernsta Röhma właśnie dla niego ci chłopcy są, a kocięta dla Hybryd Himmlera ;)
  Ostrzeżenie!
  Popełnienie jakiego kol wiek błędu podczas obrzędu/rytuału spowoduje otwarcie wrót przez nie wleci statek matka dowodzony przez Josefa Menela, który uczestników obrzędu/rytuału zmieni w Hybrydy Himmlera oraz otworzy okultystyczny tunel pod-przestrzenny, wysyłając nieszczęśników w prost przed oblicze żywej mumii Ernsta Röhma, z kolei on dokona czynności lubieżnych na uczestnikach obrzędu/rytuału, statek matka odleci przez wrota na ciemną stronę księżyca wrota z hukiem się zamkną a uczestnicy pozostaną na wieczność zamknięci w super tajnych podziemiach Mauzoleum, usługując żywej mumii Ernsta, zaspakajaniu jego perwersji seksualnych.

  Powtarzam to tajemnica jest jeszcze ci mitomani się dowiedzą i lepiej nie myśleć co zaczną tam wyprawiać :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Hutmen odpowiada widzom - w tym sporo o początkach konfliktu z głuszyckim analfabetą i jaki ma do niego dziś stosunek https://youtu.be/Z5KKGDfx_xo

  OdpowiedzUsuń
 61. Najnowszy odcinek komentujący brednie i skurwiałe oszczerstwa kwietnia do materiału:
  Stanowisko ogniowe Głuszyca 07 2016 Dariusz Kwiecien

  https://www.youtube.com/watch?v=JIHfe495dY8&feature=youtu.be

  Film jest też w głównej notce pod opisem.

  OdpowiedzUsuń
 62. Mamy kolejnego komentatora bredni i urojeń dariusza kwietnia - zapraszam do pośmiania się i NAUKI PRAWDY.

  Dariusz Kwiecień Tkalnia smaków oraz Olszyniec czyli śladami Darka 2

  https://www.youtube.com/watch?v=Tgo4IMh0FSM&feature=youtu.be

  Dariusz Kwiecień-- wedlug Dariusza bitwa pod Grunwaldem odbyła się 16 lipca 1410 roku

  https://www.youtube.com/watch?v=9QvTVT4WTAI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze jeden jego materiał:

   Dariusz Kwiecień Tkalnia smaków oraz Olszyniec czyli śladami Darka 1

   https://www.youtube.com/watch?v=3E_ZS7O7K4c

   Usuń
 63. Kolejny zaległy materiał kwietnia w opracowaniu filmowym z narracją komentującą te brednie:

  Głuszyckie Kopalnie Uranu Dariusz Kwiecień lipec 2016 CZYTAJ OPIS

  https://www.youtube.com/watch?v=VJlwhJefh3k&feature=youtu.be

  Materiał ten jest również już w głównym wpisie na górze tej strony.

  OdpowiedzUsuń
 64. Na blogu Kwietnia, tak jak to juz widzielismy kilkukrotnie, Kwiecien rytualnie ubija swoich dworzan, jak tylko ktos fiknie to stara metoda uznawany jest za “kolejne wcielenie Sidora” a debile z gimnazjum dalej klaskaja jak popierdoleni lykajac kit.
  Ciekawe, nie powiem, beke mam przednia, zauwazcie jak te daty z ZSW Kwietnia maja sie nijak do tych wczesniejszych, wczesniej piasal koniec 80’, 1990, padala data 1989. Kit na kicie jebanego klamcy udajacego kogos kim nie jest:


  “Rafał Martula31 lipca 2016 19:47

  Ze wzgledu na to iż sprawa mnie dotyczy ,musze oficjalnie powiedzieć że nie przeprowadzałem rozmowy w której opluwam nie wiem wyzywam i ubliżam w jaki kolwiek sposób w kierunku Darka,takiej rozmowy z panem Tomkiem nie było
  Odpowiedz

  Odpowiedzi
  ….

  Ma Bu1 sierpnia 2016 11:56

  Rafał – rozmowa była i nie bluzgałeś?, czy rozmowy z Tomkiem nie było?  Rafał Martula1 sierpnia 2016 18:43

  Ma Bu rozmowy z Tomkiem nie było ,ja osobiście tej rozmowy nie słyszałem w której rzekomo bluzgam itp.itd.a chętnie bym posłuchał najlepszego


  Ma Bu2 sierpnia 2016 13:08

  No to, Houston mamy problem. Darek, nic nie przedstawił na dowód, ale tradycyjnie chcąc dowalić „jednemu”, oszkalował drugiego. Ja, już to przerabiałem. Jak mawiają Indianie „take it easy”.
  Żeby nie być gołosłownym: „Pozdrowienia dla kapusi typu sidor , mróz i ma bu którzy non stop piszą do US panowie powodzenia ......”
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/12/guszyca-i-okolice-2015.html

  Powstaje, oczywiście naturalne pytanie, kto tu jest „kreaturą, gnidą, psychopatą, …”? Darek, masz tu czarno na białym, że „ … rozmowy z Tomkiem nie było”. I co teraz usłyszymy lub przeczytamy? Honorowo - zacząłeś, więc zakończ.
  Darek2 sierpnia 2016 13:43

  Ma Bu to ty masz problem nikt nie chce z tobą polemizować 120 0sób i kto tu ma problem ....??? Niektórzy twierdza że jezteś kolejnym wcieleniem Sidora ...


  Ma Bu2 sierpnia 2016 15:46

  Nie Stary, Ty masz problem (teraz kropla przelała czarę).
  Dawaj tych 120 – Sprawiedliwych i to natychmiast!!! Każdemu odpowiem!
  Nie? Kto tam jest – Zuchy czy Pionierzy? A może sami komandosi z „finką” i „wersalką” w kieszeni?
  Otwórz komentarze na YT, bo nie chcę Cię …… na Twojej własnej stronie.
  Obrażasz, pomawiasz i kłamiesz!!! Proszę Cię kulturalnie o odpowiedź (honorowo), a Ty co robisz, znowu atakujesz?
  Pamiętasz wojsko z roku 1990? Pamiętasz falę i „obcinkę”. Dostąpiłeś tego zaszczytu? Tam „obcinali kity” tylko żołnierzom z „jajami”.
  Nie spodziewam się odpowiedzi, ale jakby co, dawaj śmiało (pod warunkiem, że nie jesteś znów na Krymie, albo w innej Koreii Północnej, żeby śledzić tam faszystów).


  Darek2 sierpnia 2016 16:19

  No i Mabu posrałeś się darkowa obcinka miała miejsce w 1999 w redzikowie i to nie było miejsce dla takich jak ty . przestań juz wogule pisac wszędzie cię olali nawet sidor . gon kite jak my to mowimy , darek chyba nawet nie wie rze istniejesz .. darek cos robi skuppia ludzi a ty jestes nikim ... i przestan co kolwiek pisac ...

  cdn

  OdpowiedzUsuń
 65. cd
  “Darek2 sierpnia 2016 16:24

  ps darka strzygly dwa tygrysy z tatr jan papierz i stanislaw para legendy tamtych czasw jezeli cos wiesz na ten temat cienizno ....  Kuba3 sierpnia 2016 14:22

  Dlaczego taki pocisk do Ma Bu? Z tego co czytam to człowiek tylko pomagał, dodawał informacji o temacie który Pan Darek w danym momencie przedstawiał. I tak wogóle to odpowiada na to pan Darek czy jakieś mod.?
  Z całym szacunkiem do obu panów tak się nie godzi.

  ……….


  Radosław Rybarczyk1 sierpnia 2016 13:15

  Witam. Przybyłem z Opola do Tkalnii Smaków a tu w karcie brak "Dariusza Kwietnia", ale miła Pani z obsługi potwierdziła istnienie Mega Kotleta Kwietnia i miałem tą przyjemność zjeść giganta. PS. Dajcie Dariusza do menu!
  Odpowiedz

  ……..


  Waldenburg 19752 sierpnia 2016 13:33

  Z tkalni dostał kopa. Kupować obiady nadal oczywiście może tak jak to pokazał na filmie ale darmowe żarcie niestety się skończyło.
  Odpowiedz

  Odpowiedzi


  Darek2 sierpnia 2016 16:04

  dzisiaj dostalismy za naszą działalność 10 darmowców co ty piszesz kreaturo , zapros chociarz jedna osobe biedaku i juz wiem kim jestes .... Waldenburg skomlacy o przyjecie do gropy 2011- 2012 -2013 a potem kop w dupe bo zwykla menda jestes ... PS masz kilka rachunkow do zaplacenia na konto darka , dobrze ze sie objawniales ,,,,....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te dwa sa szczegolnie ciekwe w kontekscie przechwalek Kwietnia i pozowanych filmikow starajacych sie na sile udowodnic ze jesttaki niby to lubiany i chetnie goszczony w okolicy.
   Czyli chuja w karcie jest a nie “Kotlet a’la Dariusz Kwiecien” o czym tyle rtazy wspominal, jednak moga natluc duzego kotleta na zamowienie-chyba jak wszedzie jak klient poprosi.
   Znowu kit na kicie kitem poganiany!


   “Radosław Rybarczyk1 sierpnia 2016 13:15

   Witam. Przybyłem z Opola do Tkalnii Smaków a tu w karcie brak "Dariusza Kwietnia", ale miła Pani z obsługi potwierdziła istnienie Mega Kotleta Kwietnia i miałem tą przyjemność zjeść giganta. PS. Dajcie Dariusza do menu!
   Odpowiedz

   ……..


   Waldenburg 19752 sierpnia 2016 13:33

   Z tkalni dostał kopa. Kupować obiady nadal oczywiście może tak jak to pokazał na filmie ale darmowe żarcie niestety się skończyło.
   Odpowiedz”

   Usuń
 66. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 67. Ion Pirx4 sierpnia 2016 14:58
  przeczytałem te wymiociny Sidora ze skreena w poprzednim poście.

  Jak to było ? Facet który "nie ma co pokazywać w kwestii harmonii ciała" a chodzi bez podkoszulka to homoseksualista tak ?

  Sidor ty masz jakowyś problem z facetami. Na basenie albo plaży byłeś? Tam sami homo łażą. Przejdź się, może poznasz swojego przyszłego debilu.

  Zajmij się może harmonią swojego dekla głupku. Farmakologia poczyniła osstatnio spore postępy.

  OdpowiedzUsuń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty koles uwazasz ze wstawianie przez koniczyne tych SPEDALONYCH zdjec Kwietnia to jest normalne?
   Jak normalny facet wychodzi z takim suchoklatexem na werande i jebie sobie fotki w zimie aby wyslac innej spierdolinie ktora opublikuje je aby podlansowac w swoim mniemaniu tego pacjenta psychiatryka, to dla ciebie to jest calkiem normalne?
   To sobie kurwa zrob fotki za gola klata i scisnietymi jak pizda nogami, wywies na klatce schodowej gdzie mieszkasz i zobaczysz reakcje ludzi-beda cie wysmiewac i wezma za geja chyba ze jestes jakims kulturysta bo to jest akceptowalne spolecznie.
   Jak nie widzisz roznicy no to co mam zrobic ze zes tez chory jak Kwiecien?
   A Kwiecien jest lokalnym posmiewiskiem i lumpem z gejowskim zacieciem czemu daje upust w swojej tworczosci, czego powinienes byc swiadomy, beka z niego w Sowich ze chujow sto.

   Teraz lec mu lizac odbyt bo z tego co widze tym sie glownie zajmujesz, bo jeszcze cie dopadna 95letni SSmani w pampersach, zaba zboza albo zblota, malpa na drezynie, wilkolak ze studni albo nawet sam Zatroskany Jaszczur.
   Nie wstyd ci tak osmieszac sie wiedzac ze bronic urojen umyslowo chorej osoby?

   Usuń
 68. Chciałem sprostować co do mojego komentarza na temat pojazdu na ma Bu, chodziło mi o Darka albo moderatora. Do ma Bu nic nie mam broń Boże. Chodzi o komentarze z filmiku tkalnia smaków i coś tam coś tam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 69. Zaczynam zbierać dane na temat tej strony. Nie interesują mnie wasze brednie, ale to co jest tu wypisywane i umieszczane przekracza granice rozsądku. Strony zostają zapisywane i kserowane włącznie z komentarzami. Sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim służbom na poważnym poziomie. Tym bardziej, że istnieje podejrzenie łamania prawa w związku z dziećmi. Radzimy zastanowić się nad zmianą umieszczania na waszych stronach czegokolwiek, co powoduje złamanie prawa. Sprawa tak że dotyczy strony przeciwnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MOŻESZ SE ZBIERAĆ TY WKURWE JEBANY PEDOFILU hahaha ty popaprany zwolenniku pomówień jakie płodzi to kurewskie bydle kwiecień. Czym ty straszysz jełopie hehe.
   I jakiego łamania prawa w związku z jakimi dziećmi zasrańcu anonimowy?
   Chiba ci się coś pojebało w tym zjebanym łbie.
   Wal się zwolenniku sęka i kwietniopodobnych oszczerstw.

   Usuń
 70. Kolejne materiały, od których opadają ręce. Już nie będę odnosił się do sprawy stawów głuszyckich, gdyż w tym temacie więcej od niego wiedzą tamtejsi leśnicy. Zresztą o samych stawach praktycznie nie powiedział niczego sensownego, tylko jeździł po tematach pobocznych i jak sam zauważyłeś atakował ad personam.
  Ale z tymi żmijami rozbawił mnie setnie :) Choć myślę, że to po prostu akcja pod publiczkę, ażeby po raz kolejny zaimponować tak naprawdę nie wiadomo komu (sobie?)

  A co do tych "latających kleszczy", to strzyżaki wcale nie są dla człowieka niebezpieczne. Pasożytują one głównie na dzikich zwierzętach. Co prawda zdarzają się przypadki ukąszeń ludzi, ale są one bezbolesne i chyba jedynie u alergików mogą wywołać jakieś tam ostrzejsze reakcje, na pewno nie zaś u zdrowego człowieka. Wiem, bo nie raz mnie one pocięły, a zaczerwienienie na skórze znikało po kilku dniach, (maksymalnie może tygodniu).
  Natomiast co do boreliozy to nie do końca zgodzę się z Tobą, Tomek. W naszej szerokości geograficznej, jedynie 20-30% z nich może przenosić tę zdradliwą chorobą. Pisał o tym nawet kiedyś dość obszernie dr Jaśkowski. Zatem nie każde ugryzienie kleszcza to zaraz borelioza. Jednak informacje na ten temat są celowo przeinaczane, bowiem psychoza przed kleszczami jest na rękę tym wszystkim "magikom" i producentom odpowiednich specyfików. Zaznaczmy od razu- wykorzystujących 100% chemię i wcale nie obojętnych dla ludzkiego organizmu (vide- szkodliwy DEET). Natomiast nie umniejsza to faktu, że kleszcze roznoszą też kilka innych, dość niebezpiecznych chorób.

  P.S. Jako skuteczny odstraszacz kleszczy, świetnie sprawdza się w terenie olejek waniliowy. Wystarczy wlać 5-6 kropel do pół szklanki wody i nanieść to później na narażone na ukąszenia miejsca na ciele. Tę recepturę dostałem od pewnego starego myśliwego i szczerze mówiąc stosuję ją już z powodzeniem od ponad dekady. Polecam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za te uwagi.
   Kwiecień mówił, że go niezliczoną ilość razy gryzły te kleszcze więc mimo wszystko te 20% zarażonych miało szansę.
   A też słyszałem, że olejek Czeremchy też je odstrasza.

   Usuń
  2. A ja z kolei o czeremchowym olejku nie wiedziałem. I dlatego właśnie zawsze warto powymieniać uwagi i spostrzeżenia z innymi, by później dowiedzieć się jeszcze więcej :) Dzięki i czekam na kolejne materiały.
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Kolejne materiału w przygotowaniu o tym skąd kwiecień czerpie teorię o planie Himmlera.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.