niedziela, 10 lipca 2016

Głuszycki schizofrenik dalej udowadnia, że białe jest czarne, a czarne białe, czyli kolejne wymysły i brednie debila i nieuka.

Audycja LVII - Dariusz Kwiecien 

Kolejne brednie i udowadnianie, że białe jest czarne, a czarne jest białe.
już po pierwszych minutach widać, że kwiecień brnie w te swoje kłamstwa jak zwykle udowadniając, ze w przewodniku po Karkonoszach Riesengebirge są opisy szczegółowe miejsc w g.Sowich, co jest nieprawdą bo w przewodniku Riesengebirge nie ma nic takiego o czym kwiecień niedawno zmyślał będąc w Sowich i twierdząc, że odnajduje szlaki i kamienne kregi dzięki mapom i opisom z tego przewodnika.
poza tym na samym początku sam przyznał, że ktoś zwrócił uwagę, że w tym przewodniku sa opisy miejsc w górach Sowich, a więc skoro powołuje się na takie czyjeś stwierdzenia to oznacza, że sam nie czytał tego przewodnika, a skoro nie czytał to jak mógł dwa tygodnie temu na materiale nakręconym w Sowich twierdzić, że odnajduje szlaki i miejsca opisane w tym przewodniku?
jebany kłamczuch plącze się w swych wymysłach i tłumaczeniach usiłując teraz wmawiać wszystkim, że dla Niemców Riesengebirge to było pojęcie obejmujące całe pasmo gór Karkonoskich i Sudeckich co jest bzdurą.
 dalej debil dodaje, że mapy z tego i innych przewodników, których tak naprawdę nie posiada nie będzie publikował ze względu na internetowych negatorów i będzie je udostępniał tylko tym co przyjadą do niego na spotkania, co jest kolejną podpuchą i wabikiem dla naiwniaków, którym się wydaje, że jak do niego przyjadą to zobaczą coś niesamowitego, a chodzi tu kwietniowi tylko o to, żeby zarobić kasiorę i podsuwać idiotom coś bezwartościowego, o ile te mapy czy jakieś inne w ogóle ma.
kolejna sprawa kwiecień twierdzi, że rozmawiał z panem Boczkiem, co jeśli jest w ogóle prawdą to współczuje Boczkowi takiej komitywy.
I PYTANIE DO KWIETNIA
SKORO W PRZEWODNIKU RIESENGEBIRGE SĄ OPISY MIEJSC JAKIE POKAZYWAŁEŚ W G.SOWICH I MAPY DZIĘKI, KTÓRYM ODNALAZŁEŚ TE MIEJSCA JAKIE POKAZYWAŁEŚ NA FILMIE TO
TO POKAŻ TE FRAGMENTY PRZETŁUMACZONE, A NAWET NIE PRZETŁUMACZONE I TE MAPY Z TYMI MIEJSCAMI I NIE PIERDOL TYCH GŁUPOT WCISKAJĄC LUDZIOM KOLEJNE KITY.
Skończyłem oglądanie tego paranoicznego bełkotu na 3 minucie i gaszę te brednie zostawiając wam je do komentowania.
Może w przypływie chęci sam je do końca obejrzę, a na razie daję wam te brednie na pożarcie i sam poczytam na YT komentarze dementujące je i jak coś konkretnego ktoś napisze to wstawię je poniżej jak ten :
Panie Kwiecień czy w tych książkach które pan tak chwali jest coś o 17 września i o łagrach? Jednak pan tych książek nie czyta o których pan mówi , bo jak by pan czytał te książki to by się tak nie dziwił i nie zadawał takich kretyńskich pytań.
CDN

DODATEK HOMOSEKSUALNY
KWIECIEŃ NIE CHCE BYĆ KOCHANKIEM
TOMASZA SIDORA
CZYLI SKURWIAŁE INSYNUACJE UTAJONEGO HOMOSEKSUALISTY O MENTALNOŚCI KOBIETY WBITEJ W PRZEKONANIE O SWEJ NIEBYWAŁEJ ATRAKCYJNOŚCI I WARTOŚCI.


Mamy kolejny przykład upadku moralnego kwietnia, któremu się wydaje, że odkłamywanie jego zafałszowań historycznych i czyste nieuctwo jak też pokazywanie zwykłego ludzkiego skurwysyństwa to przejaw pożądania i miłości. Jak trzeba mieś wypaczony i zwichrowany umysł, a nadto upośledzony by w takim działaniu dopatrywać się przejawów sympatii? Tak może myśleć tylko taki, kto ma przerośnięte ego i wielkie mniemanie o sobie, a mówiąc inaczej ktoś, komu się pluje w twarz, a on twierdzi, że pada deszcz i na dodatek poczytuje to sobie za przejaw uwielbienia.
Kwiecień odkąd pojawił się na scenie publicznej atakuje swych adwersarzy epitetami i sugestiami oscylującymi wokół homoseksualizmu. Dawno zostało dowiedzione, że ludzie atakują innych tym, z czym sami mają problem, a co mniej lub bardziej udolnie ukrywają. Działanie takie jest dyktowanie chęcią wykreowania siebie w oczach opinii publicznej na kogoś zupełnie innego niż naprawdę są. Podejrzewam, że kwiecień musiał mieć w dzieciństwie i młodym wieku jakieś niemiłe przeżycia związane z kontaktami homoseksualnymi, co dziś przejawia się traumą i chęcią odreagowania w postaci rzucania na mnie i innych oszczerstw i kalumnii o podłożu homoseksualnym. Ale na pewno, jeśli nawet tak nie było to ataki na innych z homoseksualnymi podtekstami muszą wynikać z jego utajonych pragnień i skłonności, które piętrzą się i wylewają z niego w takiej postaci. Potwierdzeniem takiej tezy są ekshibicjonistyczne skłonności kwietnia do występowania publicznie do połowy rozebranym bez wyraźnej przyczyny. Pamiętamy, co widać na powyższym materiale jak już kilka lat temu w chłodny dzień płynąc łódką skręcił film występując bez podkoszulka, co ewidentnie było przejawem pozerstwa i epatowania swoją golizną. Ktoś, kto nie ma, co pokazać w kwestii harmonii ciała lub wypracowanej tężyzny fizycznej, a obnaża się publicznie przejawia tendencje ekshibicjonistyczne. Ten materiał na łódce nie wymagał zdjęcia podkoszulka. Wręcz odwrotnie, nawet gdyby to był upalny dzień mając tak przeciętną posturę nikomu normalnemu nieimponującą, kwiecień powinien właśnie założyć podkoszulkę by to nie wyglądało na chęć epatowania golizną. Co innego gdyby to miał być materiał prezentujący tężyznę fizyczną lub długotrwały wysiłek, ale tutaj widać wyraźnie, że okazja zamiaru nakręcenia materiału o jeziorze i jego tajemnicach została wykorzystana do równoczesnego zamanifestowania swej golizny.  Ale może być i tak, że kwiecień chciał ją zamanifestować i pokazać, a treść materiału była tylko tego przykrywką.
Drugim przykładem jest to nieszczęsne by powiedzieć żałosne zdjęcie kwietnia na wpół nago w zimowy dzień na werandzie Arkadii. Tu również trudno dopatrzeć się racjonalnych powodów, dla czego kwiecień stanął w zniewieściałej pozie nadęty jak paw i zrobił sobie takie zdjęcie. Co więcej opublikował je jego kumpel na swym blogu jakby to była jego „dziewczyna” z dumą i zachwytem. Tutaj również mamy do czynienia z przejawem chęci epatowania golizną i ciałem, które tak naprawdę nie robi wrażenia, jeśli chodzi o budowę. Co innego kulturysta, który przy każdej okazji napina mięśnie i je prezentuje. Taki przynajmniej ma, co do pokazania. Albo ktoś, kto akurat wykonuje jakieś ćwiczenia sprawnościowe lub siłowe. To można by jeszcze zrozumieć, ale gdy ktoś pozuje bez żadnego powodu to należy to uznać za formę ekshibicjonizmu, formę, której zabarwienie można odczytać z całokształtu zachowań kwietnia, a ten wskazuje na homoseksualne skłonności wyrażane w homoseksualnych atakach na innych.
Tak, więc gościu wyzywa od pedałów i homoseksualistów adwersarzy, a jednocześnie przejawia skłonności ekshibicjonistyczne, czyli razem daje to obraz obłudnego homoseksualisty, który usiłuje zgrywać hetero przy jednoczesnym przejawianiu zachowań zgoła przeczących temu.
Podsumowując językiem adekwatnym do zachowań kwietnia, kwiecień to moralne ścierwo i kurwa, która sięga po najpodlejsze pomówienia i oszczerstwa w akcie desperacji wynikającym z poczucia przegranej. Cała jego działalność w kwestii odkrywania tajemnic historii to jedna wielka hucpa, w której wymyśla niestworzone historie okraszone niejednokrotnie wynaturzonymi opowieściami o nazistowskich eksperymentach w tym również natury seksualnej. Jest to nic innego jak forma wylania z siebie swych własnych wynaturzonych skłonności i ich publikowanie niby to pod pretekstem wpasowywania ich w ramy wydarzeń historycznych.


 
Wizytówka kwietnia z jego kurewskimi rozmowami na górze bloga.


219 komentarzy:

 1. Tego sie nie da sluchac. Przesluchalem wyrywkowo i znow slysze politykowanie na poziomie gawedziarzy z pod butki z piwem.
  Nierob i nieuk zabiera sie za tematy o ktorych nie ma pojecia filozof od siedmiu bolesci. Karma dla ludzi o najnizszym ilorazie inteligencji.
  Troche poczyta w necie troche uslyszy w mediach i nawija pro POwskie glupoty myslac ze jest wielkim opiniotworca.
  Zalosne wymysly dla sluchaczy disco polo.

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda , ale tylko takich ma fanów..
  Nie wiem co o nim myśleć , jak dla mnie to tragedia..Człowiek jest chory i to poważnie. Wydaje mu się ,że jest alfa i omega .
  Szkoda ,że nikt nie che mu pomóc w tej chorobie..

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam dobry długi artykuł zaskakujący w kilku miejscach, a nawet w kilku pro Rosyjski, ale z faktami się nie dyskutuje.
  Dodam, że dzięki takiej historii można pojąć dla czego w momencie napaści Niemców na Polskę w 1939 r. nikt nie przyszedł nam na pomoc.
  Jak miał przyjść skoro większość krajów Europy zachodnie to były kraje kolonizujące inne w Afryce i na wschodzie? jak okupanci mieli pomóc Polsce, która nie była nigdy okupantem żadnego kraju?
  Naprawdę ciekawy artykuł pozwalający zrozumieć politykę zachodu w czasie i przed IIwś.

  Najnowsza historia zachodniego terroryzmu

  https://pracownia4.wordpress.com/2016/06/27/najnowsza-historia-zachodniego-terroryzmu/#more-9742

  OdpowiedzUsuń
 4. Pan Dariusz naprawdę miał przewodnik po Riese, tajny z dedykacją Himmlera, ale złośliwe strzygi i wampirze mu go podmienili. Tylko człeczynie współczuć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeciez kwiecien mamrotal cos o tym ze wyjezdza na Ukraine wiec z tego co pamietam to powinien tam juz byc.Hmmm...jak zwykle opowiadal bajeczki,nic dziwnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak faktycznie cos gadal o wyjezdzie do Ukrainy stojac na Wroclawskim dworcu kolejowym gdzie pierdolol o podziemiach pod tym dworcem,najwidoczniej jego pocket jest empty :-)

   Usuń
 6. 3:10 "Mam inna kochanke, wole po prostu inna plec, jestess kobieto. Nigdy nie bede z toba."
  Dariusz Kwiecien

  Ja pierdole, ale kabaret zachlanego czubka.

  28:17 "Od momentu kiedy Kazimierz Wielski"

  Kurwa nie moge.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ja pierdole, szkoda, że nie obejrzałem minuty dalej, ale teraz chyba całość skomentuję to pojebane bydle.
   To jest chory czub, któremu sie zdaje, że krytyka skurwysyństw i kłamstw to przejaw miłości.
   Chyba mu pojadę i własnoręcznie takie przekonanie wybiję ze łba.

   Usuń
 7. Za ten komuszy bełkot powinno się kwietnia zamknąć w klatce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Łukasz Gajdamowicz15 minut temu
   słuchajcie a jakby go znowu wjebać do studni? �� "

   Świetny pomysł, ciekawe czy noc w studni by go uleczyła, czy dostał by jeszcze większej szajby :-)

   Usuń
 8. Słyszałem ,że wybiera się w Karkonosze podobno już nabył stare przed wojenne i aktualne mapy Gór Sowich które będą niezbędne na karkonoskich szlakach.

  OdpowiedzUsuń
 9. To jest jeden wielki belkot gdzie podstawowa wiedze przeplata komunistyczna, antypolska propaganda i okraszana wlasnymi bajaniami.
  Do tego jaki on jest najebany na tym filmie.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez wszyscy juz wiedza ze Kwiecien to bajarz z lesnej polanki :-) Wiec nic dziwnego.

   Usuń
 10. Pociesza mnie fakt ze 95 % komentarzy pod filmem to krytyka tej paplaniny wyssanej z palca , ale ten paplacz i tak nie wyciagnie wniosków .

  OdpowiedzUsuń
 11. patrzcie na komentarze pod filmem kwiiiietnia coraz mniej :Brawo panie darku super itp.ńawet fani widać mają dość komuszego bełkotu kwiiiietnia

  OdpowiedzUsuń
 12. Nagrał wyjątkowe goovno. Wolę Dariuszy i Kościół. Dekiel Kwiecień już nawet nie śmieszy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Sidor, a nie lepiej podkopywać ubeckiego spierdoxa na spokojnie? Zajmuj się swoim i dopieprzaj bomby w tego stulejarza na zimno. To będzie ich dopiero wkurwiać. Coraz więcej ludzi i tak już widzi, co to za kretyn i ma ubaw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie radzisz.
   kwiecień wygląda coraz gorzej,bredzi coraz gorzej, plącze się w swoich tłumaczeniach coraz gorzej i coraz gorsze i podlejsze rzuca oszczerstwa imając się coraz skurwialszych pomówień i insynuacji z homoseksualnymi podtekstami pokazując UDOWADNIAJĄC WRESZCIE TO CO W NIM SIEDZIAŁO W UTAJENIU, a o czym od kilku lat piszę, że kwiecień to utajony zboczeniec, który zamiast wejść w merytoryczną polemikę do, której mogły by prowokować moje krytyki dot. historii woli sięgać po prymitywne oszczerstwa i obelgi z homoseksualnymi podtekstami dowodzące, że sam jest zwichnięty w tej kwestii i usiłuje mnie i innych obrzucić czymś czym sam jest.
   Chorobliwe nawiązywanie do moich rzekomych homoseksualnych skłonności ukazuje w całej rozciągłości jego własne skłonności.

   Usuń
  2. Wiem, posłuchałem tych Twoich nagrań z Wizytówki Kwietnia. Właśnie o to chodzi - na spokojnie, dopierdolić, a baran sam się pogrąży w fanaberiach i spieni jeszcze bardziej czerwony ryj jak dzika świnia.

   A co w nim siedzi to mnie uj obchodzi - wystarczy co z niego wyłazi... Kabaret, ale YT, blogerzy, dziennikarze mają coraz większą polewkę z tej sztajmeskiej spierdoliny. Jest coraz lepiej.

   Powodzenia i nie trać nerwów, rób swoje na chłodno.

   Usuń
  3. Tomek a pamietasz jak byles tylko ty sam..jak punktowales go za kazdy wymysl,jak prostowales jego klamstwa i wymyslone pierdolenie? Dzis zobacz,juz jest mnostwo ludzi ktorzy potrafia juz myslec,krytykuja go sami i sami wytykaja bzdury jakie on pierdoli.powoli robisz sie niepotrzebny;) he he

   Usuń
  4. No pamiętam niestety. I zobacz ile lat musiało upłynąć by ludzie przyłączyli się do walki z zakłamywaniem historii przez kwietnia.
   Powoli faktycznie robię się niepotrzebny i jest to bardzo miłe uczucie i satysfakcjonujące. I nie ukrywam, że coraz częściej rozleniwiające.

   Usuń
  5. Michael... Nie no, Tomek zawsze będzie potrzebny! :) A ludzi, kórzy mieli wyjebane na czerwonego prosiaka było zawsze sporo, tylko że dziś NARESZCIE tama się zerwała i zalał gównem gówno :)

   Usuń
 14. Na YT pod materiałem o kwietniu ktoś wstawił komentarz, ale YT go nie wyświetla nie wiem czemu, więc cytuję go poniżej:

  ///
  kierownik życia
  lubiłem p.kwietnia słuchać choć wiedziałem że duża albo większa część jego wypowiedzi jest zmyslona do czasu aż przegiął pałę mówiąc i najezdzajac na Pana z Warszawy podając adres i kierując nienawiść///

  No niestety, kwiecień brnie w coraz podlejsze oszczerstwa na mój temat i wyłazi z niego to co najgorsze może tkwić w człowieku.
  Sam się tym zabija...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moze shadow ban?
   Jego kleksy w panice, bezskutecznie staraja sie ukryc prawde o ich zeswirowanym cwelu.

   Usuń
  2. Ja też na początku tolerowałem swoiste historie opowiadane przez kwietnia. Lubiłem też jego alternatywne "oprowadzanie" po kompleksie riese. Ale z dziabłami, strzygami, wilkołakami i innymi, nadprzyrodzonymi zjawiskami, to już przegiął. A już osobliwie mnie zraził niewybrednymi napadami na inne, krytykujące go osoby. Kwiecień nie potrafiąc się merytorycznie przeciwstawić krytyce wykazał tylko swoją miałkość.

   Usuń
  3. @Tomek

   To jest napewno shadow ban. Warchlak ma chyba jakiś ból dupy na punkcie tego kierownika życia.

   Usuń
  4. Czyli taki ogólny dany przez YT?
   może być też tak, że zbanowałem go kiedyś za jakiś wpis, a on co wiem, że można zmienił nazwę konta i stąd jego komentarze sienie pojawiają.

   Usuń
 15. Co do książek prezentowanych, to zda mi się, że one pochodzą ze śmietnika, na które wywalił je ten, co kupił lokal po nomenklaturze postkomuszej. Bo czas jest taki, że ta swołocz ubecka, wojskowa, milicyjna i ormowska już dokonuje żywota. A ktoś to sprząta. Prawdopodobnie alex na zlecenie kwietnia. Nie wykluczam magdy z jej szczątkami miotły antygrawitacyjnej.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie chcę węszyć spisku, ale mnie to po dokładnym przyjrzeniu się całej sprawie wygląda na to, że ktoś jest tuż, tuż tajemnicy, wszystko nagłaśnia, niby podejmuje działania trzymając publikę w napięciu i w kulminacyjnym momencie popełnia specjalnie błąd by wszystko wstrzymać na x czasu i znów odłożyć eksploracje tego i innych miejsc w czasie odbierając samemu sobie kompetencje na przyszłość.
  *
  Szpakowski nadzorował prace, Kwiatkowski wydał polecenie zniszczenia. Żaden z nich nie miał prawa używać ciężkiego sprzętu.

  http://dziennik.walbrzych.pl/zniszczyli-wejscie-sztolni-choc-prawa-uzywac-koparki/#comment-3624

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwna sprawa. Wyglada na to ze ta scianka i te drzwi byly tylko na ozdobe, bo przed niczym jak widac nie chronily nie bedac zakotwione w gruncie ani polaczone z gorotworem. Bylem tam 5 lat temy, tunwl byl zalany i obok znalazlem stary filtr(puszke) od maski pgaz, ale to zostawilem na miejscu, tunelik byl zalany-odwodnienie.

   Usuń
 17. Prosty Hutmen rozwala kwietnia w kolejnym odcinku Kwiecień plecień 8

  https://www.youtube.com/watch?v=1jJJHK5IDVo

  OdpowiedzUsuń
 18. Podejrzewam że kwiiiiietnia chuj strzela jak to ogląda

  OdpowiedzUsuń
 19. Tomek.
  Nie chcę węszyć spisku, ale mnie to po dokładnym przyjrzeniu się całej sprawie wygląda na to, że ktoś jest tuż, tuż tajemnicy, wszystko nagłaśnia, niby podejmuje działania trzymając publikę w napięciu i w kulminacyjnym momencie popełnia specjalnie błąd by wszystko wstrzymać na x czasu i znów odłożyć eksploracje tego i innych miejsc w czasie odbierając samemu sobie kompetencje na przyszłość.

  ============================================AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ludzie zaczynają otwierać oczy i piszą co o nim myślą.

  OdpowiedzUsuń
 21. DODATEK HOMOSEKSUALNY

  KWIECIEŃ NIE CHCE BYĆ KOCHANKIEM

  TOMASZA SIDORA

  CZYLI SKURWIAŁE INSYNUACJE UTAJONEGO HOMOSEKSUALISTY O MENTALNOŚCI KOBIETY WBITEJ W PRZEKONANIE O SWEJ NIEBYWAŁEJ ATRAKCYJNOŚCI I WARTOŚCI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I włąsnie o taką dosadną ale zimną krytykę mi chodziło - miażdżycie z Hutmenem tego przygłupa.

   Pozdro

   Usuń
 22. A jak sie skończyła akcja z tym paździerzakiem z Leśnej Góry w Gdańsku? Ktoś coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja i mój kolega namierzyliśmy skurwysyna. Ja go zablokowałem, ale mój kumpel dalej z nim na PW się wykłóca, a właściwie skurwiel stawia się mojemu kumplowi i struga kozaka. Mimo to skurwiel zdziwi się niedługo i przestanie kozaczyć.

   Usuń
  2. Nadal myśli że jest bezpieczny za firanką. :D

   Usuń
 23. gdy opisałem pod filmikiem kwietnia orjentacyjne punkty z map które zamiescił, takiego o to meila dostałem od zatroskanego fana DK
  http://imgur.com/AymYjaq
  czyli panie Tomku chyba pan mi nie źle płaci skoro takie meile dostaje:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dooobra przyznajmy się w końcu do tego.
   JA PŁACĘ WSZYSTKIM ZA DARCIE ŁACHA z KWIETNIA.
   Mnie płacą potomkowie Himmlera, a ja płacę innym.
   za jeden zły komentarz na YT jebiący kwietnia 1 Polskich złotych.
   Za maila z groźbami 5 zł.
   Za łapkę w dół na YT pod filmem kwietnia 50groszy.
   Za donos do dowolnej instytucji 10 zeta.
   Za wydzwanianie do jego matki i mówienie, że zginął w katastrofie lotniczej lub lądowej 20 złotych.
   Co tam jeszcze....
   Acha, za rozpowiadanie, że kwiecień to pedał itp 50 zeta od każdego napotkanego słuchacza.
   Za zdobycie mapy z jego tajnego notesa 100 złotych-wraca się po pierwszej sprzedaży, bo potem taką mapę przerabiam i nanoszę na nia miejsca mocy i skarbów w tym miejsce zakopania bursztynowej komnaty i złotego pociągu. Za taką mapę biorę 2 stówy więc się opłaca.
   Nie płacę za:
   Obicie mordy kwietniowi, złamanie ręki lub nogi
   dekapitację, wybicie zębów, otrucie, rozstrzelanie, powieszenie, strącenie ze skały, utopienie w studni, spalenie na ołtarzu całopalnym, wysadzenie w powietrze bombą własnej roboty, nadzianie na pal, etc, ani za pożarcie przez wilkołaka, choć za to ostatnie chętnie takiemu wilkołakowi sam osobiście wyczyścił bym sierść i zapewnił przez rok świeżą dostawę dowolnego gatunku mięsa prosto z ubojni z dostawą pod wylot sztolni raz dziennie.
   :)))

   Usuń
  2. Bekowe filmiki są najdroższe :D Kwietnioimbecyle zrozumcie to w końcu bando bekowych dariuszy eksploracji - jesteście ekipą żałosnych, niedouczonych, tępych jak but żałosnych jełopów z których każdy normalny drze łacha. Zrozumiano?

   Usuń
  3. Mi nie zapłaciłeś (King Of The Diamond) ;P Dobra robota!

   Usuń
  4. Jak zaczną nas być biliony antyprosiaków, to inaczej zaśpiewasz przy wypłatach ;D

   Pozdro T. S.!
   KotD

   Usuń
  5. Ile za filmik? Hutmen, Dariusze i KDK pewnie już mają po lexusie :D

   Usuń
  6. Za filmiki na YT w Euro i w zależności od długości 50 E za minutę.

   Usuń
  7. Szlag, muszę założyć antyprosiakowy kanał póki kasa pełna ;D

   Usuń
 24. dobrze, że powstają takie strony
  http://dziennik.artystyczny-margines.pl/fragmenty-uchwaly-krajowego-prowidu-oun-z-22-czerwca-1990-roku/

  OdpowiedzUsuń
 25. tak dla ciekawych post z YT i jego blogu
  ,,Wunderwaffe- cudowna bróń inaczej, m.in V1,V2 a teraz coś jest takiego???? niech mnie ktoś oświeci. Akcja AB jak już , akcja T to T4 polegała na wymordowaniu ludzi niepełnosprawnych. No oczywiście Stalin nie chciał zagłady Armii Krajowej stał czekając jak Niemcy wykończą Warszawę, dlaczego Stalin nie zezwolił na lądowanie samolotów po zrzutach zaopatrzenia u siebie. Polska flaga z Reichstagu była dwa razy zrywana, proszę mi nie pieprzyć głupot. Polecam książkę Masowe deportacje ludności w Związku Radzieckim, Toruń 2003 i zapoznać się z 4 akcjami deportacyjnymi z lat 39-41( zesłano na wschód około 700tyś. Polaków). Co robili Rosjanie z obrońcami Grodna czytał pan o tym jak rannych wrzucano pod gąsienice czołgów???? Ilu Polskich żołnierzy zginęło po poddaniu Wilna, w Rohatynie, czy Wólce Wytyckiej, czy w 1939 roku armia ZSRR była upodlona działaniami na swoim terenie??? Co Ruscy zrobili z Polskimi więźniami na lwowskich Brigitkach gdy Niemcy podchodzili pod lwów????? Tych zbrodni dokonanych na ludności Polskiej przez naszych dzielnych braci ze wschodu można wymieniać wiele w latach 39-41, a pan widzi tylko u czerwonych jedną zbrodnie Katyń, polecam zapoznać się z historią kresów w terminie od 17.09.39 do 22.06.41. Nie bronie Niemców, ale twierdzenie że Rosjanie dokonywali mniejszych zbrodni jest dla mnie brednią.Tak dostajemy Leopardy i mają dać Leopardy hmmm no spoko. Jezu po raz kolejny powtórzę 09.1939 roku były 2 brygady( jedna maczka druga Roweckiego) i kilka samodzielnych batalionów czołgów, a nie Dywizje w wojsku pan był i nie zna pan terminologi czy jak, co do jednego się zgodzę błędy strategiczno-polityczne spowodowały że kampania wrześniowa była z góry przegrana( Polski wywiad dostarczył szczegółowych informacji nt. koncentracji wojsk, ale politycy w myśl ustaleń chcieli obstawić całą granice co było nie realne) a gwoździem były wydarzenia z 17.09.``
  zobaczymy co pan dk odpowie ze tylko niemcy byli najgorsi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IBN29 - toć to Hutmen już zjechał. Wiesz, dla przygłupa z Głuszycy wunderwaffe to hybrydy, psionicy i atomowi-super-żołnierze. Fajna sprawa w SF, ale nie w jego rzekomej rekonstrukcji historii. Debil to debil, nie przejmuj się.

   Usuń
  2. ja się nie przejmuję, tylko szlag mnie trafia jak kurwi łeb przeinacza Historię Polski na podstawie jebanej propagandy

   Usuń
  3. Kurwi łeb ma to do siebie, że jest kurwi ;) Naprawdę - spójrz jak to wyglądało 3-5 lat temu, a jak dzisiaj. DK jest notorycznie szmacony i wykopywany z kolejnych środowisk. W końcu zostanie sam i będzie bredzić jak zapluty schizo w zamkniętym ośrodku.

   CHWDK!

   Usuń
 26. Dałem świadectwo, skąd znak świnkę. Tak było, mnie i znajomych nie zauroczył - wręcz przeciwnie.

  Neopoganin
  King Of The Diamond

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie chwycił na opowieść o szarych dzieciach na bocznicy w Łodzi w 1941 co to miały duże łby i nie marzły na 20 stopniowym mrozie-skurczybyk przebiegły :)

   Usuń
  2. Fakt, zmyślać miejskie mity to on umie, jedyne co mu wychodzi w życiu dobrze.

   Usuń
  3. może to on jest jakąś hybrydą czerwony ryj, wielki bebech, takie hybrydy to u mnie na dzielnicy pod monopolem stoją

   Usuń
 27. Tomasz zajebisty tekst napisałeś na kanale. Masz wyobraźnię daj go tu więcej ludzi przeczyta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu jest ten tekst w odpowiedziach :)
   https://www.youtube.com/watch?v=R8KLrJWsOTA&lc=z12mvdpj2xzugr4ea23tthfjwunxgnif3

   Usuń
  2. I wszystko jasne jak kwiecień poznał wilkolaczkę :)

   Usuń
  3. Poniżej wstawiam najnowszy wątek swojej pierwszej powieści napisanej w latach 90tych. Napisałem go na życzenie King Of The Diamond, który prosił by zawrzeć w tej powieści wątek kwietnia. Oto on :)

   Usuń
  4. 1
   Po godzinie marszu w obojgu narastało napięcie. Kręty szlak zarośnięty krzakami był ledwo widoczny wśród wysokich sosen. Zmierzch zapadał z każdą minutą coraz szybciej, a niebo zsiniało od burzowych chmur nadciągających z południa dodając atmosferze upalnego wieczora upiornego nastroju.
   Dawno nikt tędy nie szedł…
   Wyszeptał Marek przeskakując przez zwalony pień spróchniałego drzewa zostawiając na porośniętej mchem stronie ślad zdartej kory.
   Chyba tak, odparła Anna chwytając się za jego ramię próbując pokonać przeszkodę w tym samym miejscu.
   Śliski mech po niedawnym deszczu rozsiewał intensywną woń zmieszaną z zapachem murszejącego drewna i poszycia lasu.
   Czujesz ten zapach?
   Zapytała Anna wodząc wzrokiem po gęstwinie konarów drzew nad ich głowami.
   Tak, coś wisi w powietrzu…
   Odparł Marek spoglądając za Anną wzrokiem zdawałoby się pełnym niepokoju.
   Przestań
   Syknęła Anna szczypiąc go w bok chichocąc zabawnie.
   Przecież wiesz, że nikt nic nam nie może zrobić….
   Dodała tonem pewnym siebie niczym władczyni wszelkich ciemnych mocy.
   Marek tylko się uśmiechnął wykrzywiając twarz w zawiedzionym grymasie.
   Chciałeś mnie nastraszyć, taaak?
   Wycedziła hardo Anna przez zaciśnięte zęby patrząc groźnie na Marka chwytając się pod boki i przekrzywiając przekornie głowę.
   Niue… no coś ty, przecież wiem, że się niczego nie boisz.
   Powiedział Marek udając niewiniątko ze spuszczoną głową.
   Wtem z oddali dobiegł cichy pomruk, trzask łamanych gałęzi i głuchy tętent przypominający pędzące stado dzikich ciężkich zwierząt. Ziemia zadrżała jakby obudził się w pobliżu wulkan. Marek odruchowo staną twarzą w kierunku nadciągających odgłosów sposobiąc się do odparcia ataku. Trzask łamanych drzew i gałęzi dochodził coraz wyraźniej. Nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z budzącym się demonem. Zasłonił Annę własnym ciałem i wbił oczy w mrok gęstwiny lasu wzrokiem przepełnionym gotowością do walki. Nagły błysk wyładowania pioruna wśród chmur rozświetlił nieprzenikniony mrok pod gęstwiną koron drzew. Rozdarta błyskiem czerń nadciągającej nocy ukazała nieregularny kształt wysokiej na cztery metry postaci na długich skokach o szerokich barkach, na których była osadzona wielka zarośnięta głowa stwora przypominającego wilkołaka. Jego łapy zwisały bezwładnie wzdłuż krępego tułowia, a ostre pazury wystawały z pod pozlepianych włosów ociekających wodą. Jego czerwone ślepia spotkały się w pół drogi ze wzrokiem Marka. Błysk zanikł tak szybko jak się pojawił, ale kilka słabszych z różnych stron nadal przenikały mroczność tworząc diaboliczne półcienie gałęzi nad ich głowami.

   Usuń
  5. 2
   Marek wykonał szybki zamaszysty gest ramieniem i w jednej chwili w oddali wszyscy usłyszeli łoskot niczym żelastwa spadającego na ziemię z dużej wysokości. Stwór obejrzał się odruchowo chcąc wypatrzeć przyczynę tego przeraźliwego dźwięku. W tym samym momencie kilka wysokich dębów ugięło się pod napierającą niewidzialną siłą. Ziemia znów zadrżała tym razem mocniej falując niczym powierzchnia oceanu targana tornadem. Wilkołak wyprostował się odwracając zupełnie uwagę od Anny i Marka skierowawszy się ku niedostrzegalnej postaci. Kolejna seria rozbłysków ukazała srebrną postać wyglądającą identycznie do kudłatego stwora. Jej płynność ruchów zdawał się przeczyć wrażeniu bycia istotą ze stali. Krwiożercy stanęli naprzeciwko siebie w milczeniu mierząc się wzrokiem. Nastała niepokojąca cisza. Marek cofnął się o kilka kroków w tył napierając na Annę i zmuszając ją do znalezienia drogi odwrotu. Ta jednak nie skora do wycofania jakby z ciekawości wyglądała zza jego ramienia czekając na ciąg dalszy. Wilkołaki przestępowały z nogi na nogę pomrukując i charcząc prężywszy szpony i szczerząc kły pobłyskujące w świetle srebrnych rozbłysków na niebie. Ich tytaniczne gesty łap spotkały się w powietrzu sczepiając ich pazurami. Rozległ się przerażający ryk i wycie, łoskot i dudnienie walki na śmierć i życie. Jeden rozdzierał pazurami skórę drugiemu, a z ran ciekła brunatna krew i półprzeźroczysta maź tworząc pod ich stopami kałużę rozpryskującą się we wszystkie strony. W tej chaotycznej szamotaninie trudno było dostrzec, który zadaje poważniejsze rany. Jedynie po ilości ryknięć zmieszanych ze skowytem można było oszacować, który góruje w danej chwili. Błyskawice zbliżały się coraz bardziej, a ich rozbłyskom zaczęły towarzyszyć gromy zagłuszające odgłosy walki. Oba stwory szczepione w jedną wielką masę na zmianę zakrywając się swymi ciałami turlały się po ziemi w mocarnym wysiłku.
   Wtem zza ramienia Marka dobiegł cichy chichot Anny, która przyłożywszy dłoń do ust powstrzymywała wybuch niepohamowanego śmiechu.
   Marek odwróciwszy się rozszerzył oczy z niedowierzania i postępując ku niej wyciągnął doń obie ręce w geście chęci uduszenia.
   Och ty!
   Wycedził z nieukrywaną zajadłością i szaleństwem w oczach.
   Anna odstąpiła o krok i machnęła ręką jakby chciała pozbyć się natrętnego komara. W jednej chwili brunatny wilkołak zniknął wtapiając się w przemokniętą od krwi ziemię. Marek widząc to pstryknął w palce, a srebrny sobowtór brunatnego potwora prysnął jak bańka mydlana pozostawiając po sobie tysiące ogników w przestrzeni, po których za chwilę nie pozostał ślad.
   Niebo w tym samym momencie nieco pojaśniało ukazując prawdziwy nadciągający zmierzch tworzący przyjazny zmrok.
   Anna roześmiała się niczym mała dziewczynka ubawiona widokiem dwóch baraszkujących kociąt.
   Marek staną ochłonąwszy, zmarszczył brwi grymasząc usta w znaku pokonania pokiwał głową i rzekł,
   Udało ci się, nie ma, co.
   To jeszcze bardziej rozbawiło Annę, która rzuciła się mu na szyję chcąc udobruchać. Seria pocałunków i głasnięć po włosach uspokoiła Marka.
   Psia krew myślałem, że to prawdziwy…
   Odrzekł Marek tworząc w myślach obraz tutejszych legend i opowieści. Anna widząc te sceny ścisnęła go wpół odchylając się do tyłu i patrząc mu prosto w oczy przekornie powiedziała,
   A widzisz to, co będzie napisane nie zawsze jest prawdziwe….
   Oboje na chwilę zamilkli przenosząc się po raz kolejny w czasie o 40 lat.
   Ty też to czytałaś?
   Zapytał zdziwiony Marek.
   No pewnie, a co myślałeś?
   Że ci się chciało skakać tak daleko….
   Skwitował Marek wzruszając skonsternowany ramionami.
   Chciało, a jakże, bo chciałam poznać wszystkie ewentualności i przyczyny tych legend.
   W tym momencie z oddali dobiegł ich cichy jęk. Oboje zmierzyli się wzrokiem i już wiedzieli, co nastąpi.
   Chodźmy…
   Rzucił Marek

   Usuń
  6. 3
   Trzeba zapoczątkować te legendy…
   Anna zwolniła uścisk i ujęła Marka pod ramię kierując ich oboje ku dobywającym się jękom.
   W półmroku dostrzegli murowaną budowlę z niewysokim murkiem. Księżyc wysoko na niebie wyjrzał zza resztek chmur oświetlając okolicę ciepłą poświatą. Gdy zbliżyli się do resztek zrujnowanych zabudowań usłyszeli kolejny jęk i chlupot wody. To był głęboki szyb zalany na wpół wodą, z której sterczały metalowe pręty uzbrojenia i wzmocnień. Na jednym z nich tkwił uczepiony mały chłopiec dygocąc z zimna z głową wtuloną w ramiona. Marek odruchowo nachylił się by krzyknąć do chłopca wyciągając dłoń, ale Anna zdecydowanie go powstrzymała nakazując cofnięcie się.
   Czemu?
   Zapytał Marek ze zdziwieniem?
   Bo historia nie miałaby początku….
   Rzekła półżartem Anna.
   Jakiego początku?
   Spytał Marek szepcząc z niecierpliwością.
   Zaraz zobaczysz…
   Odparła i machnęła dłonią wokół swej głowy, która w mgnieniu oka zmieniła się w łeb wilkołaka.
   Marek popatrzył ze zdziwieniem nadal nie pojmując, co knuje Anna. Ta zaś ominąwszy go z gracją zbliżyła się do studni i nachyliwszy się powiedziała,
   Chłopcze….
   Chłopiec uniósł głowę ledwo dostrzegając w górze niewyraźną sylwetkę w blasku księżyca, który oślepiał jego zmęczone senne oczy.
   Chłopcze… podaj mi dłoń pomogę ci wyjść.
   Wymamrotała charkotliwym głosem Anna wyciągając bardzo długie włochate ramię z otwartą dłonią ku przestraszonemu chłopcu.
   Nie obawiaj się… śmiało…
   Wyszeptała dobrotliwie i przyjacielsko.
   Chłopiec po chwili wahania wyciągnął rękę i poczuł jak jego dłoń spowija ciepły pełen przyjaźni uścisk miękkiego dotyku.
   Anna podciągnęła chłopca prawie do samego szczytu muru pozwalając mu się chwycić oburącz krawędzi.
   Słuchaj…
   Powiedziała nim chłopiec zdołał się wspiąć na wystające cegły pod stopami.
   Nikomu o tym nie mów, co widziałeś. To jest tylko twoje. To ci pozwoli przetrwać… pokonać strach i lęki… wszelkie demony….
   Chłopiec patrzył w błyszczące na półludzkie ślepia nie rozumiejąc tych słów.
   Anna puściła jego dłoń pozostawiając ją na krawędzi muru. Chłopiec zaś na chwilę spojrzał pod siebie by dostrzec kolejne miejsce na oparcie stopy, ale gdy podniósł głowę już wilkołaka nie było.
   Anna odskoczyła od studni machnąwszy na powrót dłonią wokół głowy i przybrała znów ludzką postać.
   Chodźmy zanim zdoła się wygramolić.
   Powiedziała niemal rozkazując i pociągnęła zdumionego Marka za sobą w stronę najbliższych krzewów.
   Po chwili chłopiec cały i zdrowy wyszedł ze studni i na wpół zdrętwiały pokuśtykał w stronę domu.
   Czy ty jesteś normalna?!!
   Zakrzyknął szepcąc Marek z uniesionymi brwiami wyrażającymi dezaprobatę.
   Czy ty wiesz, co właśnie zrobiłaś???
   I zanim uzyskał odpowiedź zrozumiał przyczynę wszystkich legend i mitów.
   Ale, po co?
   Zapytał w myślach Annę.
   By było inaczej.
   Odparła nieco rozbawiona.
   Teraz już wiesz, co czytałeś.
   Stwierdziła z nieukrywaną dumą.
   Zmieniłaś bieg historii… tak nie można… wiesz, co będzie?
   Wiem, nie przejmuj się, trzeba nieco namieszać by było ciekawiej…
   Skwitowała rozbawiona i jak zwykle przekorna, ale tym razem z nieukrywaną złośliwością dodając,
   Ten z Warszawy poradzi sobie z tymi mitami…. Możemy iść.
   Stwierdziła nagle stanowczo Anna.
   Czas goni, północ niedługo, a mamy do przejścia spory kawałek, a ja mam dziś ochotę nie tylko na eksplorację ciemnych dziur w ziemi…
   Oznajmiła Anna nonszalancko dając dosadnie do zrozumienia, że są na tym świecie przyjemności ważniejsze od wszelkich skarbów ukrytych w skałach.
   Marek chwycił ją za rękę i przez chwilę szli w milczeniu.

   Usuń
  7. 4
   Anno, a może lepiej zrobimy skok do 1941? Po co mamy teraz się grzebać za czymś, co nie wiadomo czy tam jeszcze jest?
   Ja wiem, że jest, widziałam to sama.
   Kiedy?
   Zapytał Marek.
   Kiedy się jeszcze nie znaliśmy. Też się interesowałam przypadkiem tematem…
   Marek chwilę się zamyślił i nim skonstatował wszystko Anna ubiegła go krótkim wyjaśnieniem.
   Kilka lat temu po śmierci ojca odziedziczyłam stare archiwum i tomy książek. Przez przypadek trafiłam na kilka przewodników, w których było opisane dziwne historie o złocie Wrocławia, tajnych broniach i takie tam. Temat mnie tak zaciekawił, że zaczęłam czytać i skakać do poszczególnych okresów. Widziałam jak Niemcy ukrywają tu tony złota i kilogramy diamentów. Wszystko to dzięki tej właśnie mapie po ojcu. Raz skoczyłam, gdy ukrywali cały pociąg, to był rok… chyba 1944, ale nie jestem pewna. To jest tam na Włodarzu, ale nie tam gdzie wszyscy szukają. Tam jest specjalna sztolnia osuszona i wybetonowana. Pociąg zawiera tysiące dzieł sztuki jak obrazy, rzeźby itd.
   Wiesz kiedyś skakałam na wyczucie i zawsze mnie cofało. Musiało upłynąć kilka lat nim nauczyłam się zostawać i przenikać całością nie tylko mentalnie.
   W końcu raz skoczyłam do 1410 by sobie obejrzeć bitwę pod Grunwaldem… babska ciekawość jak chłopy się naparzają…
   Dodała na koniec Anna, gdy Marek słuchał z uśmiechem na twarzy znając tą historię na pamięć.
   Skąd mogłam wiedzieć, że jednym z rycerzy będziesz Ty?
   Popatrzyła na Marka z nieukrywanym podziwem chwytając go za mocny biceps wytrenowany w niejednej walce.
   Marek przytulił ją dając znak, że czeka na dalszy ciąg opowieści.
   Z resztą, co ja będę mówiła, znasz tą opowieść na pamięć. Kiedy cię poznałam i zaczęliśmy razem skakać pomyślałam, że skoczymy tutaj jak dziś by odszukać to, co Niemcy ukryli. Sama się zawsze bałam zajrzeć w skały… wiesz można nie wrócić… można zostać. Mogłam stworzyć mocarza i kazać mu wszystko odkopać, ale co potem? Zaraz by się zjawiły hieny i wszystko rozgrabiły.
   Marek skinął głową i dodał,
   Może trzeba było pozwolić mu utonąć? Wiesz ile narobił szkód?
   Wiem, ale i tak nie znajdzie tego, czego szuka. To, co znajdzie to drobiazgi nic w sumie nie warte.
   Skwitowała Anna ciągnąc dalej swą opowieść.
   Ojciec napisami pożegnalny list. Było w nim by to wszystko kiedyś dać ludziom. Chcę sprawdzić, co zostało i czy ktoś już tego nie wybrał. Wiesz, że są jeszcze tacy jak my inni, nie wiem ilu, ale są. Mogli też się interesować tematem…
   Tak wiem… ciekawe ilu ich jest?
   Zapytał pod nosem Marek.
   Na moje oko z dwóch góra trzech i działają razem. Jakie mają zdolności nie wiadomo, ale z doniesień prasowych widać, że potrafią przenikać całościowo. Pamiętasz ten napad w 2027? To ich sprawka na sto procent. Nikt, kto nie znał podziemi i szyfrów do banku federalnego nie mógł tego dokonać. To mogli dokonać tylko ci, którzy zrobili wcześniej rozeznanie. Teraz odpoczywają w jakimś czasie obłowieni na resztę życia.
   Marek słuchał z zaciekawieniem by po chwili zapytać,
   A może by ich dopaść? Przeszkodzić?

   Usuń
  8. 5
   Można by, ale jeszcze nie czas. Nie możemy się na razie ujawniać póki nie załatwimy tej sprawy. Z resztą jak się ujawnimy to będzie okrutna walka nie wiem czy jesteśmy na nią już gotowi?
   Stwierdziła niepewnie Anna.
   Noc zapadła całkowicie i tylko blask księżyca oświetlał ledwo widoczny szlak.
   To tutaj…
   Wskazała Anna skinieniem głowy na stertę kamieni pomiędzy zwalonymi drzewami.
   Co teraz?
   Zapytał Marek.
   Teraz trzeba zajrzeć do środka.
   Głęboko?
   Zapytał ponownie.
   Anna chwilę milczała z zamkniętymi oczami.
   Około czterdziestu metrów.
   Dasz radę?
   Ponownie zapytał spoglądając w jej twarz.
   Tak, ale musisz mi pomóc. Nie pozwól bym przeniknęła cała. Trzymaj mnie za ręce, obejmij mocno, a gdy zauważysz, że znikam powstrzymaj mnie. Nie chcę tam wejść cała sama. Boję się nie wrócić, albo zostać w połowie i w ciemności…
   Marek poczuł jak jej ciało przez chwilę zadrżało z niepokoju.
   Anna zastygła w milczeniu. Jej tętno obniżyło się, a ciało nabrało wyjątkowej lekkości. Nim Marek zdążył złapać oddech Anna otworzyła oczy i z uśmiechem powiedziała,
   Wszystko jest jak pisał ojciec, nawet nie wyczułam by tam ktoś skakał…. A więc wiemy o tym miejscu tylko my.
   Marek puścił Annę, której tętno nagle przyspieszyło.
   Co widziałaś? Coś więcej niż pisał ojciec?
   Tak. To są składy złota i brylantów. Niemcy z Afryki przywieźli kilka ton zrabowanych diamentów. Ich szlifierze wszystko oszlifowali i tutaj ukryli. Jest tego około tony, może więcej. O takich jak ten…
   Anna zakręciła w powietrzu ręką, a w jej dłoni ukazał się biały bezbarwny oszlifowany brylant.
   To twój czy stamtąd?
   Zapytał Marek obracając klejnot w palcach.
   Mój, teraz go zrobiłam widząc wzór w sztolni. Są tam takich samych, identycznych tysiące. Każdy wart miliony dolarów.
   Marek niedbale schował kamień do kieszeni pozostawiając weń dłoń.
   Słuchaj, a może zostawmy to skoro nikt o tym nie wie? Niemcy na razie nie upominają się o te ziemie zbytnio, a jak zaczną to zdążymy to przenieść gdzie indziej. Może niedługo nauczymy się przenikać całościowo i wracać i zabierać, co tam jest? Można by zrobić NBP kawal i w jedną noc przenieść wszystko do banku centralnego w Warszawie. Wyobrażasz sobie ich miny? Prasa by wyła! Zamiast nagłówków NAPAD STULECIA były by tytuły SKARB Z NIKĄD, TAJEMNICZY ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PODZIEMIACH BANKU, TONY ZŁOTA I DIAMENTÓW W PREZENCIE OD STWÓRCY, hahahaha…
   Zaśmiał się Marek tworząc wizję w myślach takiej sytuacji.
   Anna spojrzała w przyszłość i stwierdziła,
   Można by, ale nie przy tej władzy. To złodzieje… kryy
   I skończywszy zdanie wskazała gestem ciętej dłoni na szyję.
   Racja,
   Przyznał Marek.
   Trzeba zaczekać na lepszy czas i lepszych ludzi. Można by temu dopomóc, ale ….
   Nie dokończył wiedząc, że nie powinni zbytnio ingerować w naturalny bieg rzeczy.
   Chodźmy stąd jestem zmęczona, ta walka jednak była wyczerpująca…
   Anna przywołała w myślach kotłujących się wilkołaków.
   Marek chwycił ją na ręce i po trzech krokach zamknęły się za nimi wrota nocy.
   W miejscu gdzie przed chwilą stali pozostała seledynowa poświata łącząca ten czas z rokiem 2016….

   Usuń
  9. Jeszcze raz - spoko rzecz, watki autobiograficzne przednie :)

   Usuń
 28. Z tą flagą w Berlinie to kwiiiiietniowi coś się chyba z filmem o czterech pancernych pomyliło .http://tojuzbylo.pl/wiadomosc/polskie-flagi-nad-berlinem-prawda-czy-mit
  Co do defilady w Berlinie to też się myli http://polandwiki.top/index.php?newsid=679212

  OdpowiedzUsuń
 29. Przypominam o istnieniu dwóch nowych kanałów dla dariusza kwietnia

  Dariusze eksploracji
  https://www.youtube.com/channel/UCsBvjT5f04cX7VNP9Y6h7eA/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd

  Kościół Dariusza Kwietnia
  https://www.youtube.com/channel/UCDLDWrN3cdrKB_BW7fkK0lw/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=0

  No i filmy Prostego Hutmena, które znajdziecie na górze w dziale Kwiecień plecień.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zobaczcie co debile kwietnia piszą na jego kanale:

  \\\
  murat podkul
  murat podkul11 minut temu
  Panie Darku,
  Wlasnie sprawdzilismy z tych czterech kont youtube 3 IP adressy sa z tego samego modemu

  King Of The Diamond
  Dariusz Kwietnioczub
  Prosty Hutmen
  Gall Anonim

  Trzy nalezom do tej samej osoby. Prosta analiza antropologiczna i fizjonomja Prosty Hutman i Pan Sidor/Sidorczuk to sa bardzo blisko genetycznie

  Pozdrawiam///


  Odpisałem kretynowi, że na YT, ani w serwisach amerykańskich nie da się sprawdzić IP nikogo. To debil zajebany, kto w to uwierzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buahaha, no kuurwa. Ja pisze z Wrocka, Kwietnioczub z Głuszycy, Hutmen z Nowej Huty a tomek z Wawy - dedukcja godna Kwietnia ;D

   Usuń
  2. To właśnie ta pseudopatriotyczna spierdolina podnosi mi ciśnienie. Każdy ma swojego kwietnia, fakt kurwasz...

   Usuń
  3. To sa chorzy umyslowo ludzie ktorzy zeby sie podlizac wariatowi zwyczajnie pisza klamstwa.
   To rozne osoby z roznych miast a IP sobie moze w piekarniku sprawdzic, jaki kiedys gadal Kwiecien PI-PI, PII PI-PAJ jakies go sledzi.
   Czubki, chorzy ludzie.

   Tak o chorych ludziach…
   Bylem w tym roku przy Harmoni Kosmosu, pojechalem na Sleze ale musialem zobaczyc to zoo-oczywiscie z zza plotu bo oszustowi nie placilem.
   Ale tam byl cyrk, w tym roku sped byl od czwartku do niedzieli, 20pln za dzien, a ludzi tlumy jak nigdy-lekko ponad tysiac przez te wszystkie dni (nie w jednej chwili oczywiscie, rotacyjnie), niektorzy gadali o ponad 1500.
   Tylu pacjentow psychiatrykow i ludzi chorych nie zobaczysz NIGDZIE w Polsce, nasmiewalismy sie z nich razem z lokalnymi, lokalni nazywaja ich UFOLUDKI.
   “Panie , ufoludki zas przylecieli, na Kosmos przylecieli do Zagorskiego. Lazom takie, kolorowe, cudaki panie jedne, a takie rzeczy wygadujo ze tego normlany to sluchac nie moze bo zglupieje i do szpitala na glowe wywiozo czlowieka.”-pewien pan z pod sklepu spokojnie obserwujacy wydarzenia.
   Wykupili we wsi cala wodke, cale piwsko poza jakimis mocnymi niepijalnymi beltami, cale fajki i cale prezerwatywy co byly w sklepie wykupili, nawet musztarde wyzarli. Sam, chcialem flaszke i fajki to w zadnym sklepie nie bylo i musielismy czekac na dostawe, ktora poszla na pniu jak sie szarancza dowiedziala i zleciala.
   Gadalem z innym lokalnym ktory wynajmuje pokoje, powiezdial jakie ma cyrki z ufoludkami, ze siedza i bredza androny nie z tej Ziemii, pseudonauki rozne, a jak ich o fizyke spytac (to emerytowany naukowiec) to ani me, ani be tylko majacza o energiach ale z fizyka na bakier maja i nie sa w stanie logicznie wyjasnic najprostszych zjawisk. Powiedzial ze jeden mu siedzial na tarasie trzymajac glowe w rekach i majaczyl cos, ten sie go pyta czy wszystko w porzadku bo widzi ze z gosciem cos nie tak a tamten mu odpowiada ze go kosmici atakuja falami z kosmosu i zeby go zaprowadzil do piwnicy to sie tam schowa przed falami, na co ten go pyta czy te fale kosmitow sa mocniejsze niz telefonia komorkaowa na co tamten mu ze tak, no bo wiadomo to fale kosmitow, na co ten mu wyjasnil ze w piwnicy jest zasieg z telefonii komorkowej wiec kosmici go tam i tak dopadna-ufoludek zalamal sie bo ogarnal ze za kazdym razem jak uciekal do piwnicy to robil z siebie kretyna.
   Cyrk nieskonczony, nieogarniety, niezmierzony…

   Usuń
  4. To zobaczcie jaką ten czerwony komuch zagórski kroi kasę na debilach rządnych połączenia duchowego i otwarcia serc na inny wymiar miłości.
   4 dni, ponad 1000 osób każdy buli 20 zeta to wychodzi 20 tysięcy za dzień razy 4 dni = 80 tysięcy złotych.
   Minus drobne koszty organizacyjne jak nic 70 tysi wpada do kasy.
   Raz w roku robisz taki spęd i żyjesz bez pracy.
   Doprawdy tylko pozazdrościć szalbierstwa i cwaniactwa.
   Nóż się w kieszeni otwiera...

   Usuń
  5. Do tego caly market tam jest-kramy z tandeta, krysztalami, ksiazkami, magicznymi talizmanami i olejkami, plyty z muzyka nawiedzionych, ubrania i kramy z jedzieniem.
   Kazdy z nich odpala Papie Smerfowi za to zeby tam byc i kosic zlote zniwa, a ci od zarcia to pewnie spolke z nim jakas maja bo tam kosza zlote kokosy na tym zarciu-kazdy zrec i pic przeca musi.
   W sobote to juz wszystko wyzarli z lokalnych restauracji i barow, tak ze do zarcia poza spedem byly we wsi tylko kluski z sosem-tyle zostalo w barze-a ci tam w tym kramie to napierdalali az sie kurzylo, byle ryz z gownem wciskali za gruby hajs.
   Ludzie tam do Sobotki jezdzili zeby cos zjesc, bo jak ponad tysieczna horda najedzie wioske gdzie mieszka 160 osob, z tego kilkadziesiat pracuje za granica, to wszystko wyzera, wypija i zasraja.
   Papcio tez ogarnial noclegi dla calych grup-czytaj wczesniej zarezerwowal wiekszosc noclegow we wsi a potem “zlatwial” je uczestnika, odpalajac dzialke dla siebie.
   Do tego ci rozni naciagacze robia tam czesto “prywatne sesje” czyli za hajs wciskaja uczestnika jakis kit, “uleczaja” , “energetyzuja” itd, na zasadzie “masz uniklna szanse prywatnej sesji 1na1, poswiece ci chwile za jedyne 50/100 pln” i za 15min macania bierze taki oszust 100pln.
   On na tym ma taki geszeft ze hej, mysle ze te bilety to…tak z polowa przychodu, bo poza wejsciowka ludzie kupuja dwa-trzy cieple posilki dziennie, chlanie i kupe badziewia plus noclegi-a z tego Papa Smerf ma udzialy.
   Ja bym stawial ze przychodu to ma z 160tys w te cztery dni….oczywiscie minus koszta.

   Usuń
  6. Mnie rozpieprza dążenie tych zagórskich spierdolin do utworzenia Republiki Ślężańskiej. Kurwica mnie bierze na te brednie, zwłaszcza, że palanty nie maja zielonego pojęcia o Ślężanach, Celtach i Silingach z tych terenów. Pierdolone wrocławskie słoiki z ambicjami.

   Usuń
  7. A jak pisałem, jestem (i czuję się) Ślężaninem w drugim pokoleniu. Eh, szkoda o zjebach zagórszczanych gadać.

   Usuń
 31. Tomek, kwietniowa Załoga G chyba dała nam shadowbana na kanale Ojca Warchlaka... Idę do kąta się pociąć czerstwą bułką :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowe konto i po sprawie. Ale możesz pisać w odpowiedziach i wtedy uczestnicy wątku je widzą.
   Najlepiej sprawdzić czy masz bana wylogowując sie z YT i otwierając materiał gdzie komentowałeś. Jak nie widac swych komentarzy to znaczy, ze masz bana. Po ponownym zalogowaniu widzisz swoje komentarze, ale inni ich nie widzą.

   Usuń
  2. Spoko, są za głupi na wykorzystanie nawet bazowych opcji - wszystko jest na audycji skurwysyna, nie ma bana :)

   Usuń
  3. Spoko, tłuki chyba nawet nie potrafią zabanować, wszystko działa. Innych kont nie posiadam i nie mam zamiaru zakładać, na pohybel skurwysynom ;P

   Usuń
 32. Francja Nicea.
  Podczas obchodów narodowych imigrant wjechał w tłum samochodem ciężarowym i staranował kilkadziesiąt osób z czego ponad 90 zabił raniąc 100 innych. Jechał zygzakiem wśród ludzi najeżdżając na nich przez 2 kilometry!
  Potem wysiadł i zaczął strzelać z karabinu do ludzi jak do kaczek.
  Wniosek?
  Uzbroić obywateli każdego państwa członkowskiego by w takich sytuacjach mogli natychmiast strzelać do szaleńców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mawia Marian Kowalski - kałasz dla wszystkich. A ode mnie: ciapaci (i kwiecień) wypierdalać!

   Pozdro

   Usuń
 33. Broń dla każdego (trochę za Marianem Kowalskim) - nawet durna kusza czy łuk. Z topora można zajebać z łatwością ciapatego, ale broń nieporęczna ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. Wszelkie rodzaje białej broni dają człowiekowi szansę na obronę przed napastnikiem nawet uzbrojonym w broń palną. Gdyby w tych wszystkich sytuacjach gdzie terroryści strzelali do ludzi niejeden miał przy sobie choćby dobry nóż kuchenny to zawsze jest szansa dopadnięcia od tyłu takiego terrorysty i zadźgania na miejscu. Analizowałem kilkanaście takich sytuacji gdy szaleniec z karabinem zaczął strzelać do ludzi w markecie czy na jakiejś imprezie masowej. Ludzie uciekali w popłochu i nikt nie miał nawet noża by się bronić choć była nie raz okazja zajścia napastnika od tyłu i unieszkodliwienia.
   Nie mówiąc już o ataku pospolitego nożownika, który z cała pewnością widząc nóż u upatrzonej ofiary odstąpił by od ataku wiedząc co może go spotkać w odwecie.

   Usuń
 34. Na blogu Kwietnia jest taki wpis:

  Miecia Hahem13 lipca 2016 15:37

  Witam Panie Dariuszu,
  Czy można się jeszcze zapisać na seminarium pod koniec lipca?
  Prosiłbym o jakieś informację dokładne.
  Telefonowałem pod numer z zakładek ale uzyskałem informację, iż nie ma żadnego spotkania mimo że na stronie widnieje 22-24 lipiec.
  Będę wdzięczny.
  Pozdrawiam
  Robert.
  hahemik@gmail.com

  Jeśli to prawda, że nie ma spotkania w Arkadii za tydzień, to może oznaczać, że Kwiecień już nie ma chętnych do oglądania swoich "prelekcji". Poprzednia była 1-3 lipca, a następna ma być w połowie sierpnia. To trochę mało jak na tak rozchwytywanego poszukiwacza nr 1 na Dolnym Śląsku. A może ci z Arkadii tez już zakończyli współpracę z kretynem? Kwiecień ostatnio skamlał, że ma mało kasy, a teraz te jego mityczne notesy mieli oglądać tylko uczestnicy prelekcji w Arkadii. Popyt jest mniejszy, więc Kwiecień stara się zachęcić do przyjazdu swoich fanów. Jak widać - bez rezultatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co sam mówił i z tego co ja wiem od pewnych osób z jego okolicy, kwiecień w Głuszycy i okolicach jest przez wszystkich uważany za debila. To dla tego, że zaczyna to zauważać i odczuwać od ludzi mści się na mnie rozpowiadając, że to mnie za debila uważają.
   Stąd spadek jego popularności i spadek liczby chętnych do przyjeżdżania na jego pierdolekcje. Bo kto jest tak głupi by bulić 100 stówę za dzień tylko po to by popatrzeć na kilka starych map, które kwiecień wyszarpał na pchlich targach lub z internetu?
   Kwiecień wpiera, że jego mapy są fałszowane i sprzedawane pod Osówką i Włodarzem za 50-100zł jako mapy wskazujące miejsca depozytów. Tylko jest jeden szkopół w tym co bredzi. Nigdzie nie pokazał na internecie żadnej mapy, którą można było by dokładnie skopiować i poddać obróbce i sfałszowaniu. Czyli jeśli krążą jakieś sfałszowane mapy po DŚ to są to mapy, które puścił w obieg sam kwiecień i NIE JEST WYKLUCZONYM, że sam je fałszuje i z pomocą kogoś innego właśnie je sprzedaje pod Osówką i Włodarzem.

   Usuń
  2. Pewnie zazdrosne bydle chce zdyskredytowac mapy Pana Cery, jak juz to robil kiedys. Na tych mapach nie ma zdnych depozytow tylko znana infratruktura Riese naniesiona na teren, obozy, fabryki.
   To z czego Kwiecien robi sensacje lub uznaje za sekretne miejsca jest tam jak na dloni i kazdy moze sobie zwiedzic na wlasna reke a taki czubek udajacy przewodnika staje sie zupelnie zbedny i to go boli.
   Boli go to bo dupnie udawal ze wie gdzie byl jaki oboz a na tej mapie, robil sie za szpeca a tam jest wszystko naniesione wiec kazdy moze zwiedzic teren wiedzac gdzie co bylo, a nie sluchac majakow pijaka ktory cos gdzies slyszal i papla piate przez dziesiate wkrecajajc tanie filmy.

   Usuń
  3. A huj go wie co on chce, ma w tym siwym łbie najebane i to wszyscy wokół wiedzą.

   Usuń
 35. A wyobrażacie sobie kwiiiiietnia z bronią palną albo ludzi po jego kursach obsługi broni? To nie trzeba żadnych terrorystów i zamachów, sami się po wystrzelają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamek im palce poobcina bo ciec tzyma bron jak parobek cep i skonczy sie udawanie komandosow i po krzakach swirowanie.

   Usuń
  2. dlatego najpierw zaświadczenie od psychiatry że pod deklem poukładane a potem broń.

   Usuń
 36. Pamiętacie kwiiiiietnia jak jest w Malborku czy na jakiś dawnych terenach krzyżackich,to spotyka tajemniczych zakonników krzyżackich tymczasem prawda jest inna http://www.pomorska.pl/publicystyka/art/6979503,zakon-szpitala-najswietszej-marii-panny-domu-niemieckiego-wciaz-istnieje,id,t.html

  OdpowiedzUsuń
 37. Popularność kwietnia zaczyna spadać.
  Jak myślicie ile jeszcze pociągnie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jak myślicie ile jeszcze pociągnie ?"

   Pociągnie ze dwie, trzy pały i się skończy ;)

   Usuń
 38. 7 kwietnia 2014 roku ósmy Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon wygłosił oszałamiające oświadczenie, które zostało zakazane do dystrybucji w ukraińskich mediach i Internecie.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-bylo-2014-06

  https://prawy.pl/6237-onz-ukraina-nie-jest-suwerennym-panstwem-a-rosja-nie-dokonala-agresji/

  OdpowiedzUsuń
 39. Ile osób zabił by islamski terrorysta gdyby w tym kraju był wolny dostęp do broni i każdy mógł ją nosić?
  Na pewno nie udało by mu się zabić blisko 90 osób w tym 10 dzieci.
  Na pewno już po chwili ktoś by go zastrzelił i skończyło by się tylko na potraceniach bo ludzie słysząc strzały od razu by się zaczęli orientować w sytuacji i nie dali potrącać przez jego ciężarówkę.
  Według doniesień ktoś jednak skutecznie wdarł się do szoferki jego ciężarówki, ale terrorysta wyjął pistolet i próba obezwładnienia się nie udała.
  Gdyby ten człowiek, któremu udało się wedrzeć do szoferki dysponował choćby nożem to mógłby go zarżnąć jak świniaka zanim ten zdołał by sięgnąć po pistolet.
  Tak samo ktoś z nożem mógłby biec za ciężarówką i czekać aż ten z niej wyjdzie tak jak w końcu zrobił i zaatakować go od tyłu.
  Nie znam dokładnie scenariusza jak to było bo terrorystę policjanci w końcu zastrzelili w szoferce, ale gdyby ludzie dysponowali jakąkolwiek bronią ofiar albo nie byłoby wcale, albo bardzo mało.

  OdpowiedzUsuń
 40. Tomek, dałbyś radę / miałbyś czas na zrobienie zbiorczego postu dla DE i KDK jak to zrobiłeś z materiałem Hutmena? Ułatwienie i wszystko w jednym miejscu by było. Chłopaki dają konkretnie do pieca! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Superowo! Kronika antyfanów głuszyckiego przygłupa rośnie coraz szybciej :)

   Usuń
  2. Zrobione.
   Poszedłem nieco na łatwiznę bo oba kanały zrobiły już tyle materiałów, że wstawienie ich w jedną stronę zajęło by zbyt dużo miejsca na poszczególnej stronie, ale sa linki bezpośrednie i po jednym materiale na zachętę.
   Hutmen też ma już 8 odcinków i jak tak dalej będzie strona będzie bardzo długaśna.
   czeka jeszcze masa podobnych krótkich filmików na umieszczenie na podobnej podstronie z kanału FB, który nam żydowskie \..../ zlikwidowały.

   Usuń
  3. Jasna sprawa, blog by zamulił przy takiej ilości miniatur z YT. Wrzucaj, wrzucaj, pejsbuk to ścierwo.

   Usuń
 41. Koniczyna na swojej stronie udowadnia za pomocą zdjęć jaki to kwiiiiiecien jest wspaniały. By udowodnić , że kwiiiiiecien ma pozwolenie na broń przedstawił jego fotę z berylem z miną idioty ,ale mniejsza z tym . Do pana Koniczyny to teraz przedstaw zdjęcie albo inny dowód jak twój ukochany Daruś jak :ODKRYWA TE SKRYTKI,ZNAJDUJE DOKUMENTY ,GOLD(jak sam nazwał)JAK PENETRUJE TAJEMNICZE PODZIEMIA WROCŁAWIA(pewnie co innego penetruje ;) ),JAK ROZMAWIA Z ŚWIADKAMI. I co jesteś w stanie? Czy tylko dysponujesz zdjęciem pół nagiego kwiiiietnia pewnie to zdjęcie z czułą dedykacją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam juz chyba nikt nie wchodzi, umarlo barachlo, kilku pedalow zakochanych w siwym wiadrze wrzucajacych w te i wewte te same fotki swojego idola.

   Co te pedaly tym chca udowadnic?

   Ze sa pierdolnieci?

   Ze tupna noga jak dziecko, jabna focha i w przewodniku Karkonoszy pojawia sie mapy Sowich w wielkiej skali ?

   Olac ich i niech tam sobie bija we dwoje piane, dwa pierdolniete downy, przegrywy zyciowe produkujace pedalskie laurki dla internetowego wariata.
   To jest zalosne, niech zdycha to ich gowno, kazdy ma z Kwietnia beke na necie poza niegoarnietymi spierdoxami z nizin ktorzy i tak to olewaja jak minie zachwyt przebierancem i okazuje sie ze chuja jest, chuja bylo i chuj to co najwyzej bedzie.

   Jest stary zbzikowany bezrobotny pedal skaczacy po krzaczorach ze zmyslonym zyciorysem.
   :-)

   Usuń
  2. Znów się za coś przebrał ?, kiedyś się przebierał za sierżanta, potem kaprala, potem znów był "misjonarzem", potem "operatorem", potem się, okazało że ratował Gromowców w Jugosławii na jakimś moście, to znów służył u Generała Polko, to znów w Girłoży był saperem- komandosem, to za chwilę był w Czerwonych beretach, za chwilę w Iraku ratował agentów CIA.

   A tak naprawdę to ma zryty beret z antenką, a że dzisiaj lekarze fuchę odwalają to załapał się do NSR, z którego co jakiś czas dostaje parę groszy za to że pojedzie przymierzyć buty, i jak widać dają mu potrzymać karabin bez naboi.

   Zresztą tak jak sam pisał, on jest strzelcem wyborowym i ma SWD z którego strzela na 3000m bez lunety. Ma też tajny proszek RWD, który służy mu do wciągania w czerwony nos, jak doprawi za sklepem trochę procentów z gwinta to robi się "czerwonopapy" :-).

   Usuń
  3. Kupili burakowi "Mały Zestaw Komandosa" dla sześciolatków, to szpanuje ;)

   Usuń
 42. https://www.youtube.com/watch?v=XJo3MmQFSfc

  "Pozdrawiam wszystkich w Rzeszowie , bo akurat jestem w Rzeszowie i archiwum które znajduje się tu."

  A ja pozdrawiam wszystkie komunistyczne dzieła Stalina które ciężarówką przywiózł daryjusz kotletos do Rzeszowa i archiwum które znajduje się tu.

  Pozdrawiam też mapy leśne tak zwane NASADOWE :-). I do tego pozdrawiam mapy Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Górniczego. Tym bardziej pozdrawiam te mapy ponieważ nigdy nie było Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Górniczego.

  Ale co tam co tam, daryjusz ma tajne dane i tajne mapy z przewodnika po Karkonoszach. To tajna wiedza przekazana mu przez Jareckiego-wilkołaka w ortopedycznych siedmiomilowych butach :-), i tajna wiedza daryjusza szajbusa zdobyta w archiwum, które znajduje się tu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest pierwsza dekada lipca, Kwiecień twierdzi, że jest w Rzeszowie i odwiedza rzeszowskie archiwum, a tymczasem:

   Archiwum Państwowe w Rzeszowie informuje, że w związku ze zmianą siedziby od dnia 1 lipca 2016r. do 30 września 2016r. zawiesza udostępnianie materiałów archiwalnych w Pracowni Naukowej. Prosimy korzystających o dokończenie rozpoczętych kwerend do 30 czerwca 2016r.
   http://www.rzeszow.ap.gov.pl/aktualnosci/utrudnienia-w-dostepie-do-materialow-archiwalnych,art48/

   To archiwum jest jedynym w Rzeszowie, więc tylko z niego mógłby kwiecień korzystać.

   Usuń
  2. Co tam co tam, daryjusz ma wielki wór, w tym worze ma archiwum z 2 tyś komuszych kniżek.

   Jak wypije 2 browary, zaciągnie w siny nochal proszku RWD to hop do wora, i jest w archiwum w Rzeszowie które znajduje się tu.

   Tym samym życzymy daryjuszowi szajba pampoliniemu miłej eksploracji zamkniętego Rzeszowskiego archiwum, miłego pokazywania map nieistniejącego Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Węglowego, oraz pozdrawiamy te mapy i archiwum które znajduje się tu. Pozdrawiamy też archiwum w GrosRosen i Arlosen, które daryjusz nieustannie odwiedza podczas przebywania w worze :-).

   Usuń
 43. Pedofil i pedał koniczyna fascynat kwietniem znów wstawiając zdjęcie kwietnia na swojego bloga wykazuje nim chorą fascynację.
  Dla przypomnienia po nitce do kłębka:
  Marek sęk na serwisie ask.fm uwodził 12-14 letnie dziewczynki pisząc im erotyczne teksty co każdy może poczytać tu:

  http://odchylenia-psychiczne.blogspot.com/

  Koniczyna na swym blogu życzył markowi sękowi powodzenia, co można przeczytać tu w ostatnim zdaniu tego skrena umizgując się do tego pedofila i traktując go z najwyższą uprzejmością:

  https://4.bp.blogspot.com/-w2vgfgCZnYY/VTlQRetTUAI/AAAAAAAABbg/h_VUMdkMXEM/s1600/Koniczyna%2Bodpowiada%2Bna%2Bt%C5%82umaczenie%2Bs%C4%99ka.jpg

  A dalej koniczyna fascynuje się na swym blogu kwietniem za nie tylko przyzwoleniem kwietnia, ale i jego radością i satysfakcję.
  Wniosek:
  od pedofila sęka do kwietnia łącznikiem jest koniczyna, a więc mamy czarno na białym kim jest sam kwiecień i co toleruje.
  Jego największy klakier koniczyna życzy pedofilowi sękowi powodzenia zaś kwiecień traktuje koniczynę jako najlepszego przyjaciela, a ten kwietnia darzy prawdziwie męską satysfakcją.
  Towarzystwo wzajemnej adoracji.
  I to jest fakt, nie żaden wymysł, ani złośliwość z mojej strony.
  Powiązawszy wszystko do kupy czy nie można powiedzieć, że kwiecień jest pedałem i pedofilem, a nawet zoofilem skoro sęk takim jest i zyskuje aprobatę u koniczyny, którego kwiecień aprobuje z taką gorliwością?
  Właśnie udowodniłem po raz enty poprzez takie powiązanie dewiacje kwietnia.
  czy skoro tak kwiecień może czuć się dobrze w Głuszycy gdzie ludzie chyba jeszcze nie pojęli tych wszystkich zależności i powiązań?
  A może trzeba to nagłośnić i wreszcie wykazać czarno na białym z jakiego kręgu osobowościowego kwiecień się wywodzi?
  Ciekawe co zrobią mieszkańcy Głuszycy jak się dowiedzą, że największym przyjacielem kwietnia jest dewiant życzący powodzenia pedofilowi i zoofilowi?
  I pytanie dodatkowe, czy ktoś z was kolegował by się z takim jak koniczyna wiedząc, że ten życzy sukcesów pedofilowi i zoofilowi?
  *
  Mieszkańcy Głuszycy, macie czarno na białym, że kwiecień jest pedałem i utajonym pedofilem i chodzi pomiędzy wami nie tylko udając kogoś innego niż jest, ale w dodatku zafałszowując historię i robiąc z was jego sprzymierzeńców.
  Podoba wam się to?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobić pedofilską wizytówkę kwietniowi na osobnej karcie bloga.
   Link wysłać do każdego jego znajomego i mieszkańców z Głuszycy i ma pozamiatane.

   Usuń
  2. Doskonały pomysł, że na niego wcześniej nie wpadłem. Dzisiaj taką zrobię ze szczegółowszym opisem.
   Przypomnimy jak swego czasu maruś sękuś współpracował z kwietniem i się tak bardzo zaprzyjaźnili.
   zadziwiające, że nasz Głuszycki sexplorator nigdy nie potępił swego dawnego kolegi gdy ujawniłem pedofilsko-zoofilskie skłonności marka sęka i nie potępił takiej układnej komitywy swego wielbiciela koniczyny z markiem sękiem.
   No cóż, może różnią ich poglądy natury historycznej, ale nie upodobania do dzieci i zwierząt.

   Usuń
 44. sobota, 16 lipca 2016
  A ile osób pamieta o dacie 1410 VII 16
  Litwin powiódł państwo Polskie do boju śmiertelnego , na topory i miecze ku chwale po wsze czasy ....
  Krzyżak jak Hydra ,odrąb jeden łeb a na jego miejsce wyrośnie dwa ,,,, ..  Kwiecień taki historyk a bitwe pod Grunwaldem walnął pod 16 lipca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Panie Kracy dawno Cię nie było gdzie się podziewałeś?

   Usuń
  2. Dla Kwietnia liczy sie tylko 22 lipca, wtedy ma swoje swieto, kupuje reklamowke wodki, duza torbe RWD i odpala na caly regulator winyle z koncertami Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Gorze.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_PKWN

   Usuń
 45. Pytanie o internet w Anglii-pilne.
  Wyjeżdżam niedługo do Anglii i mam pytanie jaki tani internet tam można wykupić?
  Z tego co się dowiedziałem nie jest tak kolorowo jak w Polsce. Tutaj korzystam z internetu w Play na kartę prepaid. Co miesiąc kupuję doładowanie za 50 złotych i odpowiednim kodem uruchamiam usługę internet bez limitu na 31 dni. Usługa kosztuje 45 złotych. Gdy minie okres 31 dni usługę wyłączają, ale pozostaje 10GB bonusu na wykorzystanie przez kolejne 31 dni. Jeśli ich nie wykorzystam i doładuję numer ponownie uruchamiając usługę internet bez limitu te 10 GB kumuluje się na kolejne okresy. Po pół roku miałem 60GB do wykorzystania więc przez ponad miesiąc nie doładowywałem numeru by to wykorzystać.
  Czy w Anglii jest jakaś podobna usługa?
  Proszę o odpowiedź jeśli ktoś jest z was w Anglii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.broadbandgenie.co.uk/mobilebroadband/pay-as-you-go

   Usuń
  2. Dzięki przyda się na pewno.

   Usuń
 46. Polecam świetny artykuł.

  Broń palna – najskuteczniejsze urządzenie do obrony przed terrorem.

  http://trybun.org.pl/2016/07/16/bron-palna-najskuteczniejsze-urzadzenie-do-obrony-przed-terroryzmem/

  Uzyskanie w Polsce pozwolenia na broń wbrew pozorom nie jest trudne. Wystarczy przejść odpowiednie kursy, uczestniczyć w okresowych strzelaniach i na 99% jeśli nie ma przeciwwskazań pozwolenie się uzyskuje.
  Jedyną przeszkodą mogą być spore koszty poniesione w międzyczasie na opłaty licencyjne i szkoleniowe, ale dla chcącego nic trudnego.
  W artykule jest powiedziane, że posiadanie broni skutecznie pozwala obronić się przed terroryzmem oraz, że posiadanie broni SKUTECZNIE OGRANICZA AGRESJĘ. I to jest absolutna prawda. Kto ma broń i zezwolenie na nią i nosi ją przy sobie ze względów zawodowych bądź innych/..../ ten wie, że już samo posiadanie broni przy sobie bardzo ogranicza agresję, ale nie u tych co mogli by być potencjalnymi agresorami, bo ci przecież nie wiedzą czy masz broń, ale u tych co ją noszą. Jest to bardzo mocne działanie psychologiczne nakazujące zachować totalny spokój i opanowanie. Dla tego mity o tym, że posiadacze broni mogli by jej nadużywać w sytuacjach konfliktowych na ulicy bądź w domu są nieprawdziwe.
  W USA w wielu stanach można nosić otwarcie przy sobie broń i dzięki temu właśnie nikt nikogo nie napada, ani do nikogo nie strzela. zaś w tych stanach gdzie noszenie broni jest ograniczane w niektórych miejscach to właśnie tam zawsze dochodziło do aktów terroru.
  Bandyci zawsze wybierają do swych działań terrorystycznych te miejsca gdzie jest zakaz noszenia i wnoszenia broni, ale nigdy tam gdzie go nie ma.
  Wnioski płyną same.

  OdpowiedzUsuń
 47. Cała prawda o chłopakach z antysidora :D https://www.youtube.com/watch?v=4e_83dW_1m8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marian Kowalski dobrze podsumował w Idź Pod Prąd to całe islamsko-lewackie gówno z Nicei: wystarczyłby jeden jedyny cywil, uzbrojony w pistolet, kałasz, cokolwiek - nie byłoby takiej rozpierdolki. Jestem ultrasocjalistą (który jebie ZSRR i PRL bo to było wrogie nam wypaczenie socjalizmu) i neopoganinem, ale to właśnie polska komuna i katolicyzm odebrał nam odwieczne prawo do bronienia się. KAŁASZ DLA WSZYSTKICH (poza DK, bo zastrzeli wszystkich dookoła). Jebać poprawność polityczną. Sorry Tomku za wtręt ale Nicea mnie roz@%ła...

   Usuń
 48. dzisiaj wszedłem na blog dk i stwierdzam że temu panu to już całkowicie odpierdoliło,( sorry za wulgi)jak mi ktos powie o co mu biega to będzie dobrze( post z dzisiaj)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Ibn29
   Eh, ja już tam od pół roku nie zaglądam (w sumie to zajrzałem ze 3 razy w ogóle), szkoda poczytalności i nerwów. Wystarczą mi wycinki Tomka, które tu wrzuca. Szkoda czasu na więcej, zwłaszcza, że kinematografia spierdoxa kwiecistego wyczerpuje temat jego alkoholickich bredni.

   Usuń
  2. Kurwasz barabasz, zajrzałem i już żałuję :D

   Usuń
 49. Natrafiłem na kanał niejakiego jeryho (jeryHo! :D ). Wcześniej publikował jako Wojtek Gazda. Ktoś coś wie? Typ zamieszcza filmy zatytułowane "Dariusz Kwiecień - dla ciebie pozdrawiam". Link: http://tinyurl.com/zn2b7ou Filmiki nie mają żadnego związku z DK, ani nie są beką. Stawiam na cichego homoadoratora. I chyba niezbyt zdrowego na psyche ;)

  OdpowiedzUsuń
 50. Szedłem dziś po Traugutta, zajrzałem w odsłoniętą studzienkę kanalizacyjną. Coś tam przebiegło, na czterech łapach, ale wyglądał jak podstarzały, grubawy, łysy półczłowiek - pół dzika świnia, z fioletowym nosem. W pierwszym momencie pomyślałem, że Starzy Niemcy szukają trufli w podwrocławskich kanałach, ale dzikołak rył w strugach gówna... Czego szukał? Co znalazł? Czy Starzy Niemcy to ujawnią, a zaprzyjaźniona tłumaczka przetłumaczy? (:D)

  OdpowiedzUsuń
 51. Po Nicei i Turcji mocno się zagotowało w Europie. Doszedłem do prostej konkluzji: słowo "napalm" kojarzy mi się z "ciapaty" :D

  OdpowiedzUsuń
 52. https://youtu.be/jecGLvYqmSI Zabij jednego Araba dziennie. Będzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 53. O kurde, Sidor puścił Manowara ;) Serio, jestem antciapatym sukinsynem - jeden zajebany Arab dziennie to dobry dzień ;P

  Ale do tematu: kurcze, nic nowego od Mesjasza Eksploracji nie wychodzi. Chyba ma kryzys wieku średniego :/ Napewno nie skumał, że spontaniczne akcje totalnie dziwnych osób [:D] z wylewaniem na niego kubłów gówna, to nie fanboizm tylko antyfanizm. Może zrobił przewrót w Turcji, może tnie kolejną Panterę w jakimś zadupiastym lochu. Gdziekolwiek jest, strasznie mi brakuje jego pseudopolszczyzny, ogólnego spierdolenia i z dupy wziętych historii... Tomek, możesz zamykać bloga ;P

  OdpowiedzUsuń
 54. A za Łupaszkę, to bym mu wyjebał w ten czerwony ryj. Jebany UBek... Eh, marzenia ;P

  OdpowiedzUsuń
 55. Tomek pewnie słucha Iron Maiden (chociaż dopuszczał Manowari ;P)- no ok Kwiecień słucha Bojsów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Monowar i Iron Maiden u mnie plasują się na ostatnich pozycjach muzy jaką bym słuchał. Są 100 razy ambitniejsze kapele od nich.

   https://www.youtube.com/watch?v=gbCZ5txm0pk&index=5&list=PLDE1EA76A76072469

   Usuń
 56. https://www.youtube.com/watch?v=DL4GG_Sh46I

  OdpowiedzUsuń
 57. Haha kwiecień wyłączył komenty pod ostatnim filmem :DDDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko pod ostatnim, ale pod wszystkimi swoimi materiałami wyłączył i wszystkie komentarze zniknęły.
   Hahaha, bo pod każdym jednym mimo tysięcy odsłon były dziesiątki krytycznych i udowadniających jego brednie.
   Wystarczyło wejść na dowolny materiał z przed pół roku, roku czy kilku lat by poczytać co tak naprawdę o nim ludzie myślą i co myślą o tym co pierdoli.
   To palant jebany.

   Usuń
  2. Macie na pamiątkę tych bredni jeden pełny skren z komentarzami pod filmem gdzie pierdolił o tamie na j.Bystrzyckim

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtbzl0cldYWjhEQlE

   Brednie wariata skomentowali internauci przed, którymi głuszycki głupiec poległ.

   Usuń
  3. I bardzo dobrze!
   Dzięki temu więcej ludzi przyjdzie na kanał Galla i Hutmena i włączy się w dyskusje. Da to okazję wyjaśnienia co niektórym kwestii o jakich nie mieli pojęcia nie znając naszego bloga i skurwysyństw jakie dopuścił się kwiecień.

   Usuń
  4. Nie tylko więcej ludzi przyjdzie na kanał mój i Hutmena, ale i dariuszów eksploracji i kościoła dariusza kwietnia hehe.
   Może właśnie jak piszesz będzie okazja niektórym wskazać kwestie, których nie brali pod uwagę i zachęcić do weryfikacji tych aprilowych bredni.

   Usuń
  5. I jeszcze jedna kwestia. Teraz się okaże ile tak naprawdę odsłon mają materiały kwietnia, bo według mnie przynajmniej 50% odsłon to ci co wchodzą na jego materiały kilkakrotnie by napisać komentarze, odpisać i czytać. Tak więc realna ilość odsłon według mnie powinna spaść co najmniej o połowę jak nie lepiej.
   Z resztą ilość odsłon na kanale kwietnia nigdy nie odpowiadała ilości wejść na jego bloga, które sobie pierdolec nabijał przez ostatnie lata poprzez odświeżanie strony, co udowadnialiśmy kilkanaście razy pamiętając jak licznik skakał co 10 sekund o 1 odsłonę.

   Usuń
  6. Jest nam bardzo smutno, że już nie można komentować wspaniałych produkcji Pana Dariusza. To wszystko wina Gangu Fryzjera i płatnych hejterów internetowych.

   Usuń
  7. :)
   No cóż gallg fryzjera zrobił swoje, a ma jeszcze kilka tricków w zanadrzu.

   Usuń
  8. A mówiliśmy tyle razy; Panie Dariuszu, trzeba odpowiadać na komentarze, nie izolować się tak. Pokazać czasem jakiś dowód, lokację. Ludzie lubią osobowości, a legendę marki buduje osobowość wizjonera. A on nic, tylko nie i nie, bo takie zachowanie to jest dobre dla jakichś lamusów jutuberów, a on jest level master, Wołoszański przychodzi na korepetycje, kotlety się smażą, a wilkołaki jedzą mu z ręki. Tylko czasem wysłał jakiegoś akolitę, który miał w dzieciństwie trudną relację z wchodzącym mu zbyt często do wanny ojcem i robiła się gównoburza, albo sam odpisywał pod innym nickiem, a fryzjer miał uciechę.

   Usuń
  9. Włączy komentarze, nie wytrzyma. :) To typowa attention whore.

   Usuń
 58. Co tu dużo gadać, Panie & Panowie - WYGRALIŚMY :D Warchlak przyznał się tym ruchem do porażki PR-owej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozwiązał się worek z negatywnymi komentarzami i gdyby to trwało dalej za pół roku kwiecień były zjebany 100x bardziej. Wyczuł to i zamknął komentarze.
   Ja to żałuję, że jego nie pokażą w TV publicznej. Wtedy przeciwników byłoby 90%. Tutaj to on się kręci w wąskim kręgu kilku tysięcy zainteresowanych tematyką z czego 3/4 uważa go za debila, ale ogląda bo myśli, że coś kiedyś mu się uda odkryć. Tylko tym przytrzymuje widownię szczując ją, że jest bliski tajemnicy i trzymając w napięciu i oczekiwaniu.
   Ale ludzie DZIĘKI MNIE :) i DZIĘKI WIELU Z WAS :))) zaczynali się połapywać, że to ściemniacz kręcący się w kółko wokół ciągle tych samych tematów ubieranych w ciągle nowe tropy prowadzące donikąd. Tak właśnie działa psychicznie chory cwany i przebiegły człowiek. Ma wrodzoną zdolność utrzymywania na sobie uwagi i skupienia tworząc ciągle nowe mity, poszlaki i tropy.
   Kwiecień raz ogłosi sukces, raz że jest bliski prawdy, raz że ma nowych świadków, nowe mapy i dokumenty, nowe rewelacje, a tymczasem to jest przynęta na utrzymanie zgłodniałego stadka idiotów wokół siebie. Innym razem zapłacze, że mu matka umiera, albo sam na coś cierpi, albo bide bidulka klepie i to wszystko po to by wyzwolić u ludzi pożałowanie i współczucie. Typowe zachowanie przebiegłego wyrachowanego bydlaka cwanego i podstępnego żerującego na ludzkich uczuciach i naiwności.
   AMEN.

   Usuń
  2. Nie wytrzymał presji, jest słaby i wie, że w miarę jak pogrąża się w coraz większym gównie swoich teoryjek, staje się błaznem w tym światku. Jest dobrze, bo są inne kanały do dymania go i podważania tych wszystkich idiotyzmów. Strzelił sobie w swój pusty łeb tym ruchem (stracił możliwość poczytania topniejących, pozytywnych komentarzy). Podejrzewam, że nie wytrzyma i za jakiś czas znów je włączy. Atencyjne kurwy tak mają - zrobią dramat, walna foszka, a później wracają, bo to dla uwaga innych, nawet ta zła, jest dla dla nich jak narkotyk.

   Dobra robota, gratulacje wszystkim zaangażowanym :)

   Usuń
  3. A u koniczyny nadal cisza

   Usuń
  4. Cisza bo po takim wyznaniu koniczyna chyba się powiesi

   https://www.youtube.com/watch?v=ol7yylgR2vY

   Usuń
  5. he he wyznania potomka bandyty z UPA no kwiecień przyznaj się ty do pochodzenia, i po co wybierałeś się na Ukrainę czyżby do rodzinki

   Usuń
 59. o czym ten pajac bredzi lata po Kamionce i głupoty gada jaki teren po kopalniany to prywatne pole jak i kawałek lasu do tego sobie nową bujdę wymyślił o jakiejś egzekucji i kogoś rozstrzelano aha tam KWK Wałbrzych z wydobyciem nie dotarłam jedynie na Gliniku Starym robili odwiert, te kwiecień jak twoje brednie usłyszało paru starych górników z KWK Wałbrzych co najmniej dwóch o mało nie zeszła na zawał ze śmiechu

  https://www.youtube.com/watch?v=9IkgYb0i1Fk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwietniowy standardzik: jeden fakcik pomnozy razy naście/kilkadziesiąt/kilkaset, owinie w jakieś z dupy wzięte brednie i wali na wizji. Póki co zamilkł bidulek, przytłoczony ciężką falą pomyj ;)

   Usuń
 60. Obejrzałem materiał nakręcony z jednym z ostatnich już nieżyjących świadków, który był w sonderkomando w Auschwitz. Henryk Mandelbaum przed śmiercią udzielił kilkunastu wywiadów, w których opowiadał o tym w jaki sposób Niemcy gazowali i palili w piecach i dołach w ziemi ludzi w obozie w Auschwitz.

  INNY ŚWIAT cz. 1

  https://www.youtube.com/watch?v=1pNBKb_9JBA

  INNY ŚWIAT cz. 2

  https://www.youtube.com/watch?v=3vF1xfZuWdE

  Po obejrzeniu tego materiału przypomniałem, sobie, że w zeszłym roku w sierpniu kwiecień pisał na swym blogu, że prowadził rozmowę z jakąś więźniarką z Auschwitz i zapowiedział, że nakręci z nią wywiad wraz z aleksem.

  ewakuacja do Riese
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/08/ewakuacja-do-riese.html

  Mija prawie rok od tej zapowiedzi i jakoś wywiadu ni ma. Ni ma też publikacji jej opowieści choćby ręcznie spisanych.
  Temat na naszym blogu tutaj:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/08/zoty-pociag-krysztaowe-trumny-niezwyka.html

  A teraz pewna konkluzja.Oczywiście żadnego świadka kwiecień nigdy nie pokazał, ani z żadnym nie przeprowadził ani jednego podobnego wywiadu.
  Za to wielu historyków takie przeprowadzili z ostatnimi świadkami z różnych obozów.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w tym materiale możecie posłuchać bardziej szczegółowych opowieści Henryka Mandelbauma jak był w sonderkomando

   https://www.youtube.com/watch?v=6mM18xWhgHY

   Usuń
  2. Tomek, strzelasz do muchy (kwietnia) z armaty (historii) :D Dym po udanej dla antyprosiaków bitwy opadł, Generał Świnia coś cichy i markotny. Zajrzałem do niego (o blee, kurwa...), coś tam pod nosem pitoli trzy po trzy, jakieś nowe Mity Cthulhu tworzy. Koniczyna cichy jakby się nawpierdalał wiadomego kotleta i dostał potężnego srania... Coś się szykuje! Jakiś zoofilski comingout i mega inwazja, włącznie z aktywnymi, ustawionymi komentarzami :D

   Usuń
  3. P. S. nie jestem "fanem" II WŚ, ale mediewistą i poganinem, więc jak słyszę, że Słowianie się wymiksowali z Dolnego Śląska (kiedyś po prostu Śląska) 600 lat temu, to naprawdę mam ochotę, jak Tomasz przypierdolić w ten pusty czerwony łeb z haubicy... Fakty sobie świnia sobie i gadaj ze świnią.

   Usuń
  4. P. P. S. i nie spodziewaj się, że którakolwiek z obietnic knura się spełni. Kilka też wychwyciłem i szukałem... a coś Ty ;)

   Usuń
  5. P.P.P.S. Oczywiście pełna zgoda co do Mandelbauma i obietnic :) To trochę jak czekać na NIBIRU po terminie ;)

   Usuń
  6. Kwietniowi szykuje się ciężki okres w życiu i chyba najgorszy. Zablokowanie komentarzy na YT to tego znak. Grunt się pod nogami pali i nawet najbliżsi znajomi, bo żadni to przyjaciele jak mniema Głuszycki naiwniak, zaczynają delikatnie wymigiwać się z komitywy z czubem i szkodnikiem. Dla tego szuka nowego towarzystwa i partnera w postaci Czeskiego kolejnego klona, o czym może wreszcie dziś lub jutro zrobię kolejny temat na blogu.
   A ta szmata koniczyna... no cóż... jak się jest skurwysynem szargającym imię czyjejś matki to czy można spać spokojnie i cieszyć się każdym nowym dniem? Zawsze jest możliwość, że ktoś, nie koniecznie ja, poznawszy się na kurwie pedale i pedofilu postanowi pokazać gdzie jego miejsce, tak dla zasady i z przekonania,że CHWASTY TRZEBA WYRYWAĆ.

   Usuń
  7. I polecam chyba najlepszy odcinek z kanału Kościół Dariusza Kwietnia

   Zdolności oratorskie Dariusza Kwietnia

   https://www.youtube.com/watch?v=ZLwZ-IWIpDo

   Usuń
  8. To wymiata:
   https://www.youtube.com/watch?v=ty1P6YN646o

   :)

   Usuń
 61. Policja poszukuje ofiar pedofilów. Co najmniej jeden pochodzi z Dolnego Śląska

  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/policja-poszukuje-ofiar-pedofilow-co-najmniej-jeden-pochodzi-z-dolnego-slaska,10426372/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kotletos ala daryjusz nie jest pedofilem tylko debilem :).

   Usuń
 62. https://www.youtube.com/watch?v=9IkgYb0i1Fk

  Teraz w nowej pierdolekcji napotkał detektorystę z Czech dał mu kamerkę do potrzymania i ściemnia jakoby działał z jakimś czeskim Peterem. Za chwilę widać jak czeski gostek zabrał swoja łopatkę oraz wykrywacz i poszedł szukać sobie dalej :-).

  Oprócz tego kwietniołak znów napotkał staruszka który mu opowiedział, że w latach 80 zasypano wejścia do kopalni które jak sam mówi w latach 50 podobno wysadziło i zasypało wojsko :-).

  Do tego daryjusz co się obudzi to każdego dnia odkrywa świat na nowo, a pod łóżkiem krasnoludy piszą wciąż nowe czarne notesy :-).

  Pampalini łowca jeleni przybywających do Arkadii :-).
  Kotletos dryjos, wyłączenie komentarzy i tak Ci nic nie da. Będą wciąż powstawać nowe filmy o twoich schizofrenicznych eks-szajbacjach.

  OdpowiedzUsuń
 63. Lysemu pedalowi ciagle cos zasypuja, odkopuja, neguja albo potwierdzaja…
  Tak ma najebane w tym lbie ze mu sie ciagle cos roi, wszedzie widzi spiski w nawet najproszych czynnosciach a to przez to ze zatrzymal sie w rozwoju na poziomie szkoly podstawowej, jakiesj szostej klasy-jesli nie wczesniej-I nie ogarnia otaczajacego go swiata.
  To niedorozwiniety czubek z nie wyksztalcona psychika, prymitywny, dziecinny, zlosliwy jak niegrzeczny bachor.
  Teraz pizda widzi ze ludzie sie polapali i mu cisna, to co zrobil? Broni sie, tlumaczy? Tak by zrobil kazdy zdrowy psychicznie osobnik, czubek zas po prostu ucieka i udaje ze nic sie nie stalo, blokuje komentarze i chowa sie w szafie.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wczesnych swoich pierdofilmach, knur sam stwarzał sobie wrogów, mówił jaki to jest zaszczuty i inigilowany. Wsiór widział się jak ofiara Rządu Światowego, wszystkich mocarstw i agentur. TERAZ faktycznie dostaje wpierdol (niestety tylko wirtualny) od zwykłych ludzi i już nie wyrabia psychicznie/wizerunkowo ;)

   Usuń
 64. Szpakowski tlumaczy sie z akcji w Jugowicach. Jesli jest tak jak gada to gowno im zrobia bo to nie byl zabytek.

  https://www.youtube.com/watch?v=wtZ_NPrBV-Q

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choć z pozoru wyglądało to na zniszczenie tych ledwo trzymających się stalowych drzwi to już pisałem, że dobrze się stało bo wszystko mogło komuś spaść na głowę podczas eksploracji.
   Drzwi odrestaurują, wejście rozkopią i dalej wejdą.
   A tak na marginesie mówiąc im dłużej przyglądam się wszelkim powolnym eksploracjom nigdy do niczego nie prowadzącym tym bardziej skłaniam się do tego by całe te pierdolone Riese rozkopać-rozjebać wzdłuż i w szerz i mieć problem z głowy.
   Już dawno pisałem, że prawdziwe tajemnice są na wyciągnięcie ręki tylko trzeba rozpierdolić wszystkie betonowe szalunki w znanych sztolniach i zobaczyć co za nimi jest.
   Bez totalnej rozpierduchy niczego nikt nie odkryje.
   No i jeszcze jedna kwestia. To co tam naprawdę było wiedzą tylko Niemcy i Rosjanie.
   To u nich należy szukać odpowiedzi co tam było i może jeszcze być.
   Niemcy na 100% mieli zachowaną i mają dokumentacje Riese, a ruskie po wojnie przeorali co się dało i też wiedzą co było i jeszcze jest.
   Takie dreptanie po pagórkach i zaglądanie pod każdy kamień i w dziurę, albo nawet dokonywanie odwiertów chuj da.
   Tak samo jak nic nie da szukanie świadków,którzy każdy inaczej nawija i snuje domysły. To ślizganie siępo powierzchni i nic więcej.
   Takimi metodami to nasi potomkowie nawet nie dowiedzą się co tam jeszcze jest i było, a takie kwietnie i inne fachmany od tajemnic długo pożerują na tym pisząc kolejne książki, robiąc kolejne filmy i organizując kolejne pierdolekcje.
   Nie mówię, że legalne wycieczki organizowane przez prawdziwych historyków nie mają sensu, bo jak najbardziej mają i wnoszą do poznawania historii duży wkład,ale tak nic się nie odkryje.
   Tylko dotarcie do źródeł i potomków budowniczych Riese może coś dać lub jak pisałem do ruskich,którzy po wojnie tam buszowali.

   Usuń
  2. Jakby rozjechać całe Riese, zniknie nasz dzikołak... Komu będziemy dowalać? ;)

   Usuń
  3. Dzikołak znajdzie sobie inne mity. On jest uniwersalny. Wszędzie znajdzie ślady na plan Himmlera.

   Usuń
  4. Oj, nie nie - jak Riese by znikło, to by siedział non-stop na Ślęży lub pod Wrockiem i zanieczyszczał powietrze... ;)

   Usuń
  5. Na Slezy ma pietra sie pokazywac bo jak sie natknie na ZGE to dostanie w te lyse wiadro i skonczy sie swirowanie pawiana. Mocny to on jest w internetowych pyskowkach a w realu to oczy w glebe i dupny "wojskowy" zawija kite i ucieka w panice. Juz raz dostal od Karola w morde przy ognisku to sie z miejsca ustawil jak wystraszony smarkacz, widac tak go to zabolalo ze potem rozgadywal ze go tam toporkiem strazackim przez lab zdzielono z zasadzki a po prostu strzala dostal z reki.
   ;)

   Usuń
 65. hehe jak sie kunicynka łasi do KDK i Dariuszy Eksploracji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to sie moze czubek lasic, jak juz tylko on zostal kolo Kwietnia.
   Zostanie zapamietany jako gnida ktora szla w zaparte wobec setek dowodow, szmata bez godnosci ignorujaca rzeczywistosc, plujaca na ludzi ktorzy demaskowiali bydlaka, zwyrodnialec gratulujacy i klepiacy po ramieniu pedofila, jarajacy sie zoofilskimi zdjeciami zbok, ostatni klaskacz spedalonego schizofrenika. Wszystko co zasial do niego wroci i skonczy sie babci sarnie, tak jak gluszycka gejoza jest juz skonczonym, skompromitowanym pojebem youtubowym ktorego nikt nie traktuje powaznie.

   Usuń
  2. Tonący brzytwy się chwyta. Tyle, że brzytwa ma na niego wyjebane.

   Usuń
 66. @Anonim
  "Na Slezy ma pietra sie pokazywac bo jak sie natknie na ZGE to dostanie w te lyse wiadro i skonczy sie swirowanie pawiana."

  To niech go ZGE pilnuje, bo jak ja go spotkam między Przełęczą Tompadła a Wróćsławiem z moją ekipą rekonstrukcyjną, to będzie lepiej. Z tego co wiem, ma przejebane w resztkach Walhalli, Srebrnych Wilków, itd. Jak wędruję po mojej Macierzy ślężańskiej z tymi ziomkami, mam zawsze łuk, 29kg naciągu. Nie muszę podchodzić i się brudzić, żeby ustrzelić takiego zasapanego i powolnego knura.

  Zresztą od 2012 mieliśmy zawsze z pokurwieńca ubaw, bo fascynuje się jakimś chujowym, obcym kawałkiem historii tych ziem, jakimis chujowymi i pustymi dziurami-sraczami dla szwabów. A to co pierdoli o Słowianach dolnośląskich podnosi mi tak ciśnienie, jak Tomkowi cała reszta bredni tej spierdoliny.

  Sława Ślezko!

  Serio. Mam fajowski, szkocki łuk ;)

  OdpowiedzUsuń
 67. P. S. On sobie nawet nie zdaje sprawy, że jak mówi do pyrkonowych spierdolin czy nawiedzonego gówna w stylu Republiki Ślężańskiej zagórszczaka (kolejny do odstrzału, ale z kuszy), to wzbudza megaagresję w (powiem jak knur) kilku/kilkunastu bractwach dolnośląskich. PR na poziomie Komoruskiego. Przygłup to przygłup ;)

  OdpowiedzUsuń
 68. Darku Dykciarzu, chcesz sobie pierdolić o Śląsku z poziomu syna komucha, to sobie pierdol we własnym gronie. Niemcy byli tu administracyjnie zaledwie przez 200 lat, Ślężanie/Polacy/Czesi jakieś 800, dolicz Celtów i Węgrów, bo spierdoliny germańskie w stylu Silingów byli nomadami. Wyciągnij swoja zakładkę z tabliczka mnożenia. Policz. Kretynie. Ile tu jest twojego chujowego Riese, a ile całej reszty? Chcesz wpierdol z łuku / toporka, komuchu z plecaczkiem i łamana polszczyzną? Cho na Ślężę w przesilenia. ZAWSZE!

  OdpowiedzUsuń
 69. Pozwolicie ze wtrace offtop, ale to jest cudowny widok.

  "Almost 250 ISIS Militants Were Killed in the US-Iraq Joint Air Strike near Fallujah City. US and Iraqi Air Crafts Showered Bullets and Missiles on the ISIS Militants Convoy of 150 Vehicles. The U.S. airstrikes come roughly 24 hours after the triple suicide bombing at Istanbul's Ataturk Airport that killed more than 40 people. Check Out The Video."

  https://www.youtube.com/watch?v=yc_T75APRz8

  Iraki przy wsparciu jaknesow-choc jak poczytalem o akcji to jednak glownie robota Irakow a jaknesie wpierali bardziej wywiadowczo niz operacyjnie. Moge powiedziec ze dobra robota iraki.

  OdpowiedzUsuń
 70. Odnosnie wydarzen w Monachium, ciekawy komentarz:
  https://www.youtube.com/watch?v=T-z7b9tBxo0

  ps.Nie jestem za PIS ani jakimis PO, N ,SLD, PSL czy innymi gownami.

  OdpowiedzUsuń
 71. Merkel ty ździro zapłać za krew europejczyków suko.

  https://www.youtube.com/watch?v=T-z7b9tBxo0

  Te kurwe trzeba odjebać i całą te pierdoloną bandę jej pomagierów.
  KONIEC I KROPKA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lewacka prasa znów promuje idiotyzmy, że to był rodowity Niemiec. Na marginesie dodaj - irackiego pochodzenia. Szkoda słów, Europa jest i będzie na kolanach przed "Religią Miłosci". Właśnie dzięki pajacom z rządu UE.

   Kałasz dla wszystkich (zdolnych go nosić i psychicznie zdrowych, rdzennych europejczyków) i tyle.

   Usuń
  2. Posłuchajcie co gada o tej sytuacji w Europie Trampek. Naprawdę warto-trzeba tego wysłuchać!
   Przypowieść o wężu

   https://web.facebook.com/tv1pl/videos/1082187161840987/

   A nawiasem mówiąc, Hilaria klinton to małpa na sznurku i kukła jednej żydowskiej bandy, a trampek drugiej i jedno i drugie to dla Polski nieciekawa perspektywa.

   Usuń
  3. Tomek, napisz jakiś nowy post, tu nawarstwiło się zbyt dużo wątków :)

   Mam kurwa nadzieje, że jebana lewacka klinton zostanie zaorana przez Trumpa, że w końcu świat nazwie rzecz po imieniu - mamy III WŚ z państwami arabskimi. ROSJA to chuj, jak Zatroskany Jaszczur u DK... Ciapaci wypierdalać!

   Usuń
 72. Mimo wszystko Trump a Clinton to duża różnica (chujowa dla Polski w obu przypadkach, zgoda Tomek). Ech... gorące lato mamy, nie? Jak nie spierdolina kwietniowska, to zamachy i dalszy rozpierdol Europy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A będzie jeszcze gorętsze. Wyobrażacie sobie co będzie jak te pierdolone brudasy wypełzną z czym kto ma na bezbronnych ludzi?
   Dlatego radzę bez jakiegoś narzędzia-przyboru nie ruszajcie się z domu bo w razie czego zamiast ratować innych sami będziecie spierdzielać gdzie pieprz rośnie jak jaki skurwiel zacznie do nas strzelać i będziecie potem mieć wyrzuty sumienia, że mogliście uratować nieco niewinnych ludzi, a nie mieliście czym.

   Usuń
  2. Toporek, nóż, łuk - są dozwolone naszym prawem. W sumie koktajli mołotowa też nikt nam nie zabroni.

   Usuń
 73. Oglądam brytyjskie Live - już coraz więcej głosów, że Monachium ma związek (łał, co za lewacki refleks) z nachodźcami (Marian Kowalski ich tak nazywa - słusznie). Jebana Makrela i rząd UE z pierdolonm tuskaczem na czele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto obstawia kiedy i jak zamiotą merkel za te ludobójstwo? zamach bombowy, strzał z pistoletu czy atak nożownika?

   Usuń
  2. Powolna dekapitacja neoNRDówki zardzewiałym nożem kuchennym :D

   Usuń
  3. Nie w moim stylu, ale coś szybkiego i radykalnego na pewno.
   Z resztą sami zobaczcie jakie bydło to kurwiszcze nam ściągnęło na głowy.

   Aleppo rebels behead a child (Warning: 18+ Video)

   https://www.almasdarnews.com/article/aleppo-rebels-behead-a-child/

   Takich skurwysynów nam zaprosiła ta zdzira o mentalności bogobojnej cioci.

   Usuń
 74. Heh :D Po przywróceniu państw narodowych, weryfikacja językowa polszczyzny w stylu Władka Łokietka wyjebałaby nawet naszego knura jako element obcy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No za te pseudo polszczyznę to mu się należy to co pedofilom....

   Usuń
  2. Zatroskany Jaszczur nie zna zadnego jezyka poza zabuzansko-chazarskim belkotem sztejtlowym z lekka nutka nieudanej polonizacji. Zatroskany Jaszczur i zaba ze zboza. Albo z blota?

   Kurwa ale Zagorski jest jebniety ze dal sie wkrecic idiocie i latal z kretynem po Wrocku sluchajac pierdolenia wariata, profesora Zatroskanego Jaszczura o elewacji budynku.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.