sobota, 4 czerwca 2016

Uporczywe tworzenie nieprawdziwych mitów urojonych w celu pozyskania odbiorców na, których kwiecień chce kosic kasę.

Dzieci Diabła - 1945Co za bzdury i urojone brednie!
Z największą przyjemnością po raz kolejny obalę mitomańskie urojenia tego idioty z Głuszycy. Po IIwś panowało określenie „wilcze dzieci” i dotyczyło prominentnych potomków III Rzeszy i dzieci urodzonych w wyniku gwałtów armii niemieckiej i sowieckiej na Polkach. I żadne określenie typu „Dzieci diabła” nie istniało na terenach Dolnego Śląska w kontekście sugerowanych przez kwietnia eksperymentów genetycznych prowadzonych przez Niemców na ludziach, tylko w kontekście powojennych grup satanistycznych, które uważały się za tzw. "dzieci diabła" i z jakimiś nazistowskimi eksperymentami genetycznymi nie miały nic wspólnego tylko z wyznawanym kultem szatana.
. Ale o tym w komentarzach do cytatów.

W 1945 odbywały się samosądy , gwałty i morderstwa na terenach wyzwalanych . Jednak moja uwagę zwrócił jeden zapis z gazety Sobóckiej z 1946 . Nawiązywał do polowań na Dzieci Diabła ,
Po pierwsze chciałbym zobaczyć ów zapis z Gazety Sobóckiej z 1946 roku by zobaczyć czy faktycznie określenie Dzieci Diabła tam zostało użyte i do czego się odnosiło.
Po II wś urodziło się wiele dzieci w wyniku niemieckich i sowieckich gwałtów i nazywano je „wilczymi dziećmi” a nie „dziećmi diabła”

. Nawiązywał do polowań na Dzieci Diabła , poszedłem tym tropem i co się okazało , od 1945 roku polowano na dzieci zmienione , inne - wilcze . Takie dokładnie określenie słyszałem kilka razy np w Głuszycy gdy opowiadali bardzo starzy mieszkańcy o Dzieciach Wilka .
Durny kwiecień nigdy nie słyszał określenia „wilcze dzieci” i nie ma pojęcia, że odnosiło się ono jak wcześniej wspomniałem przede wszystkim do dzieci urodzonych w wyniku gwałtów Niemców i Rosjan na polkach, a nie jak sugeruje kwiecień w wyniku eksperymentów eugenicznych-zmienione.
Kwietniowi polecam się nieco doedukować zanim zacznie bardziej brnąć w swoje urojenia i interpretować fałszywie znane fakty zmyślając, że starzy mieszkańcy opowiadali o jakichś dzieciach wilka-w dosłownym słowa znaczeniu.

. Legendy dotyczące takich polowań do dzisiaj żyją w wioskach w okół Riese .
Komplety wymysł. Przez te wszystkie lata w, których walczę z tworzonymi przez kwietnia mitami poznałem wiele osób z terenów Dolnego Śląska. Są wśród nich ludzie mający pojęcie o historii i regionalnych tajemnicach i zaczerpnąwszy informacji u nich mogę powiedzieć, że żadne takie legendy polowań na dzieci wilków nie krążą-to urojenie kwietnia obliczone na podsycanie własnych zmyślonych opowieści i przyciąganie głupców ku sobie by na nich zarabiać.
 POZA TYM NIE PISZE SIĘ „w okół” tylko wokół – analfabeto kwiecień.

Czym były Dzieci Diabła przypuszczam że to efekt niemieckich eksperymentów eugenicznych .
Bzdura. To tradycyjne urojenie kwietnia i tworzony przez niego mit.
Mogę do tego co już napisałem dodać, że termin „dzieci diabła” był używany w czasach powojennych przez grupy satanistyczne, które za dzieci diabła się uważały. Grupy te z czasem zanikły i dziś stanowią bardzo marginalne jeśli w ogóle istniejące zjawisko społeczne.


Ilość domów dziecka w tym terenie powala , w samej Jedlinie Zdrój sześć , to nie przypadek iż w te rejony ewakuowano setki , a może tysiące sierot oraz dzieci okaleczonych . Taka jest oficjalna wersja Aliantów zachodnich . Moje zdanie jest następujące - teren jak na tamte czasy izolowany , mało zaludniony i dobrze chroniony  . I nigdy niemcy nie podejrzewali iż utracą te tereny .  Sztolnie , kopalnie wyrobiska idealny teren do ukrycia swych osiągnięć w dziedzinie hybrydyzacji , która możemy nazywać Wunderwaffe , dawały gwarancje zachowania tajemnicy .
Nie ma, co pisałem dziesiątki razy, dowodów, świadków, poszlak i kompletnie nic poza wyobraźnią kwietnia i jego urojeniami, że Niemcy pracowali nad hybrydyzacją ludzi i że to miała być tajna broń zwana Wunderwaffe. Kwiecień przez te wszystkie lata nie pokazał ANI JEDNEGO ŚWIADKA, GŁOSOWEJ LUB FILMOWEJ RELACJI Z KIMKOLWIEK KTO BY TAKIE INFORMACJE POTWIERDZAŁ, ANI DOKUMENTÓW Z ŻADNYCH ARCHIWÓW NA, KTÓRE TAK CZĘSTO SIĘ POWOŁUJE TWIERDZĄC, ŻE STANOWIA ONE DOWODY I POSZLAKI NA TAKIE TWIERDZENIA.

odwrócenia uwagi jest afera ze Złotym Pociągiem , jednak są ludzie którzy idą wybraną ścieżką i z niej nie zboczą .
A niech idą w pizdu i niech sobie żyją w tym chorym wyimaginowanym świecie stworzonym przez mitomana, który nie miał potencjału i zdolności by opanować wiedzę prawdziwą wymagającą NAUKI, a który stworzył sobie własną „pseudo wiedzę” i nią kupczy dla zarobku i wątpliwej sławy.

Prawda o zbrodniach popełnianych przez niemców na narodzie Polskim w moim przekazie przekroczyła już na YT 13 mln odsłon.
13 milionów odsłon to wynik permanentnego trwającego od kilku lat nabijania sobie licznika wejść na blogu, co udowodniłem na naszym blogu kilka razy opisując jak non stop przez 24 godziny na dobę licznik na blogu kwietnia zmieniał się z regularnością 10 sekund, albo dla niepoznaki w nieco innych przedziałach czasowych. Trwa to do dzisiaj. Wystarczy wejść na jego bloga godzinę temu i zapisać liczbę wejść na przykład godzinę temu było: 5275194 wejść  a teraz jest już 5275662 wejść, co daje wynik 468 wejść w ciągu godziny!!!!
I tak jest o różnych porach dnia i nocy. Skrypt, który kwiecień ma zainstalowany na komputerze czy w przeglądarce odświeża jego bloga dziesiątkami na minutę i jest włączany nieregularnie o różnych porach dnia i nocy. Tak więc raz w ciągu dnia w godzinę zaobserwujecie 5 do 20 wejść na jego bloga, a innym razem w środku nocy i to w niedzielę 500, a nawet więcej.

To nie koniec, jest nas coraz więcej docieramy do nowych materiałów , skrzętnie ukrywanych w archiwach .
Nikt nigdy na oczy nie widział żadnych takim materiałów z jakichkolwiek archiwów. Kwiecień  kłamie, że dociera do jakichś archiwów tworząc wokół siebie fałszywy nimb eksploratora nie tylko w terenie, ale i bibliotekach czy archiwach.

Jednak zbrodnie popełnione przez Amerykanów przebijają niemców . USA nigdy nie zaprzestało zbrodniczej działalności przejętej od niemców , ich prace nad super żołnierzem to nic innego jak kontynuacja projektu Brunhilda i Thor ......
No cóż tylko bolszewicki komunistyczny działacz wywodzący się z szeregów PZPR i socjalistycznych młodzieżówek może tak szczuć USA i przypisywać Amerykanom coś takiego. Amerykanie nie są święci w swych cywilizacyjnych dążeniach, ale pisać, że przebijają Niemców w popełnianych zbrodniach to jest coś co moim zdaniem należało by zgłosić i tego debila za takie oszczerstwa wobec narodu Amerykańskiego ukarać. To jest moi drodzy krypto nazizm ze strony kwietnia. Umniejszyć zbrodniom nazistowskim poprzez wymysły o eksperymentach genetycznych i dopisać do tego, że Amerykanie są kontynuatorami tych eksperymentów na szerszą skalę.
W obliczu zagrażającej nam agresji ze strony władz Federacji Rosyjskiej-nie mylić z Narodem Rosyjskim, kwiecień usiłuje zdyskredytować w oczach Polaków Amerykę i Amerykanów właśnie takimi tworzonymi wymysłami. A skoro tak to tu możecie mieć odpowiedź kto opłaca i kto wytycza działania tego antypolskiego skurwysyna.

Artmann Yorgen - 1944

Co za urojony bełkot pisany przez cwaniaka mitomana w taki sposób by nakręcać frajerów mitomanów do wiary w niestworzone "czynniki" zabijające więźniów.
Przeanalizujcie to pierwsze zdanie dokładnie i zobaczycie, że to pisze mitoman.

-Przywieziono nas do miejscowości o nazwie Wustegiersdorf , sześć pełnych ciężarówek  SS-manów . 

Po trzech godzinach żyło nas tylko czterech . Nie wiem co nas zabijało byliśmy pod ziemią . -

To jest bełkot urojony przez kwietnia.
Udowodnijmy.
Gdyby faktycznie ktoś relacjonował cos takiego to musiało by to brzmiecmniej więcej tak:
1 wersja  broń chemiczna

 -Przywieziono nas do miejscowości o nazwie Wustegiersdorf , sześć pełnych ciężarówek  SS-manów
 Mieliśmy zadanie pilnować więźniów wynoszących z pod ziemi nieznany ładunek w skrzyniach. 
Wydano instrukcje postępowania na wypadek zagrożenia i wyposażono nas w maski gazowe i kombinezony ochronne. Okazało się, że skrzynie zawierają coś co powodowało śmierć u więźniów i wśród nas mimo tych zabezpieczeń. Nie wiem co nas zabijało i jaka to była substancja. To było bezwonne i niewidoczne. Należało przerwać akcję by nie doprowadzać do śmierci naszych żołnierzy, których w jej wyniku zginęła większość.

 To była wersja przypuszczająca przeniesieni z podziemi niebezpiecznego ładunku z bronią chemiczną.
A teraz wyobraźmy sobie, że sciagnięto tam esesmanów do walki z jakimiś zmutowanymi istotami-pofantazjujmy chwilę.

2 wersja mutanty.
 -Przywieziono nas do miejscowości o nazwie Wustegiersdorf , sześć pełnych ciężarówek  SS-manów
Po przybyciu na miejsce wydano rozkaz zabicia w podziemiach niebezpiecznych istot, które były wynikiem tajnych eksperymentów. Dostaliśmy dodatkowe wyposażenie i instrukcje jak z nimi walczyć i do czego sa zdolne. Niestety po trzech godzinach walki zostało nas tylko czterech, ale opanowaliśmy sytuację  i zabiliśmy je wszystkie.
 I teraz zastanówmy się abstrahując co było przyczyna śmierci tych esesmanów czy przywieziono by ich tam i nie poinformowano z czym maja mieć do czynienia?
Z tekstu jaki zamieścił ten mitoman wynika, że tych esesmanów przywieziono i wpuszczono do podziemi nie informując kompletnie z czym mają walczyć lub jakie zagrożenie ich może czekać. Czy to  było by możliwe? Oczywiście, że nie by wypuszczać 6 ciężarówek esesmanów w podziemia w ciemno i nie powiedzieć  im przynajmniej, że albo jest tam zagrożenie chemiczne, albo zwierzęco-hybrydowe.
Gdyby faktycznie taka akcja miała miejsce to z cała pewnością esesmanów by na nią przygotowano uprzedzając z czym mogą mieć do czynienia.
No, ale wyjaśnieniem sprawy prawdopodobnie były by tajemnicze zeszyty Oświęcimskie o jakich napisało to zurojone bydle, a nie przedstawiło żadnej ich kopii czy zdjęcia choćby fragmentów tekstów potwierdzających właśnie taką relacje i zapisek esesmana.


Polecam "Zeszyty Oświęcimskie"numery z lat 1946-49 , zeznania SS-manów załoga Gross-Rosen .....
Czy w czasach istnienia aparatów fotograficznych w telefonach nie można było zrobić zdjęć tego cytowanego fragmentu i podać dokładnie numeru strony i zeszytu gdzie to było napisane by każdy sam to mógł zweryfikować. Oczywiście można by było, ale gdy się kłamie i zmyśla to się tego nie robi.

DODATEK 1
JEŚLI NIE MAM WIEDZY O CZYMŚ TO SIĘ NIE ZABIERAM ZA PROPAGOWANIE DANEJ DZIEDZINY.
KWIECIEŃ NAPISAŁ:
Polecam "Zeszyty Oświęcimskie"numery z lat 1946-49 , zeznania SS-manów załoga Gross-Rosen .....

Ja nie znam całej historii jak większość z was. Co mogę weryfikuję wiele przeoczam.
Tutaj okazuje się, że zeszyty oświęcimskie nie były wydawane jak napisał kwiecień w latach 1946-49 tylko dopiero od 1957 roku. O czym poinformował nas nasz czytelnik w 1 komentarzu pod tym tematem. Pozdrawiamy.

DODATEK 2

I WSZYSTKO JASNEDODATEK 3
Pierdolenie 3po3 para 19 czyli:

Dariusz Kwiecień w Rzeszowie Maj 2016Ledwo napisałem dziś opisy do wpisów debila na jego blogu, a już wstawił kolejny durny materiał z Rzeszowa. Wszystkiego komentować nie będę bo jak zwykle nawymyślał stek bzdur okraszonych asekuracyjnie kilka razy stwierdzeniami jestem pewien, jestem przekonany, ale nie umiem tego udowodnić, albo na odwrót, że nie jest pewien, albo prawdopodobnie, tak słyszałem, to się potwierdza, znajdujemy coraz więcej dowodów i inne slogany niczym nie poparte. 99% z tego co tam powiedział to kity z satelity jednym słowem, ale skomentuje jedną tylko rzecz, a resztę zostawiam wam w komentarzach.

31:45 według kwietnia żydzi mieszkający w Polsce to Polacy żydowskiego pochodzenia. Jak Żyd może być Polakiem durna pało. Żyd to Żyd co najwyżej Polskiego pochodzenia. Kwiecień ubliża takimi stwierdzeniami nam Polakom.


I taka mała dygresja. Nos mu się wydłużył ostatnio o dobry centymetr, morda coraz bardziej czerwona, a oczy jakieś takie błędne jak u typowego psychopaty schizofrenika nawalonego jakimś szajsem.
A na dodatek co rusz wyciera ten nos paluchem i siorbie jakby miał gruźlicę płuc.


DODATEK3
bez komentarza :)
 


W wizytówce kwietnia na górze bloga masz cała serię materiałów dowodzących jego urojeniom, chorobie umysłu i skurwysyństwu wrodzonym.

129 komentarzy:

 1. "Zeszyty Oświęcimskie"numery z lat 1946-49 - To są bredni nawet ten kretyn nie sprawdził lat w których zaczęto je wydawać (od 1957roku). I są dostępne nawet w necie. Pan Kwiecień pisze historię na nowo. Proponuje Kwietniowi zmiane tytułu jego bloga na "Rzeczywistość wykreowana przez zemnie w mej głowie "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za to sprostowanie niewiedzy kwietnia. Zamieściłem to w dodatku 1.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Do wszystkich !!!!!!!!!!! APEL proszę wejść na http://195.254.156.82/index.php?option=com_content&task=view&id=1746&Itemid=619 i poszukać Gazety Sobóckiej ! I PROSZĘ DAĆ ZNAĆ ! jak ktoś znajdzie ten tytuł.

   Usuń
  3. Nie znalazlem. Tak saom haslo "Dzieci Diabła" nie daje zadnych wynikow.

   Nacpany Kwiecien ogladal horror i znow pierdoli brednie a naiwni beda gonili w pietke i szukali wiatru w polu.

   Usuń
 2. Tutaj mamy spis tresci wszystkich Zeszytow Oswiecimskich, to Zeszyt Osiwecimski z oficjalnych materialow Muzeum Auschwitz zestawiajacy tresci wszytkich do tej pory opublikowanych Zeszytow:

  “Nr 1, 1957”

  http://auschwitz.org/gfx/auschwitz/userfiles/auschwitz/inne/zo_spis_tresci.pdf

  Jak widac Kwiecien znow KLAMIE!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z komentarzy pod filmem :

   " PW TMD1 dzień temu
   Darek nie gadaj glupot. Nic nie dzialo sie w Rzeszowie tylko we wsi Blizna i oboz Pustkow obok Debicy. Bunkry niemieckie ochraniajace ten teren mozna mozna rowniez odwiedzic w Ociece obok Blizny.. Mowisz ze przeczytales kilkadziesiat ksiazek. Chyba ani jednej nie zapamietales skoro pleciesz takie bzdury.."

   No bo on o tym nie wie gdzie był poligon, na Polcomie bredził że Blizna jest na pomorzu :-), a jak studenciak z sali mu powiedział że gada bzdury to stwierdził że leży na pomorzu i trochę w centralnej Polsce :-).

   Usuń
 3. Eee! Ja tam mam zdanie, że to pisze ktoś inny. Porównując komentarze Kwietnia i te teksty widać ogromną różnicę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też od początku tak się domyślałem.

   Usuń
  2. A może kwiecien jest jak mr jekyll and mr hyde i zmienia się pod wpływem jakiś środków np.RWD ?

   Usuń
  3. Porównując bełkot kwietnia bez ładu i składu na stronie koniczyny i na jego blogu to się wydaje ,że dwie różne osoby to piszą.

   Usuń
  4. Nie raz widzielismy w jakim stanie ten pijany narkoman majaczy swoje halucynacyjne wysrywy, nacpie sie prochami i pierdoli potem co mu slina na ozor przyniesie a przynosi same chore brednie.
   Majaczenia kretyna o zerowej wiarygodnosci, wiejskiego glupka pazernego na kase, wioskowego cwaniaczka-kombinatora nieustannie klamiacego pseudologa.

   Kwiecien nie kupil zadnego mieszkania w Gluszycy o czym niedawno sciemnial a dla sciemnienia pelikanow pierdolnal ostatnio ze zarabia 25tys miesiecznie…buahahahaaa…nawet jakby kurwil sie z calymi autokaranmi niemieckich emerytow to by tyle nie zarobil, wiejski sciemniacz z pod budki z piwem. Tego typu wypoiwiedzi daja mu najlepsze swiadectwo-zwichrowanego przegrywa zyciowego zmyslajacego bajki aby byc w oczach innych tym kim nie jest, aby sie dowartosciowac na sciemie.

   Jak tam kurwa KOMANDOSIE KWIECIEN???
   BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA!!!!

   Kwiecien CPIE i majaczy.

   Usuń
 4. Kwiecien, ale sciema z ta twoja matka!

  Bredziles ze byla w szpitalu a to ciebie skurwielu znow wywieziono do czubkowni!
  Przyznaj sie KURWO JEBANA ze znow grales swoja matka chcac zamaskowac kolejny atak schozofreni ktory wymagal hospitalizacji.

  Znow latales Kwiecien z chujem na wierzchu nacpany w trzy dupy czy wyles jak malpa w kojcu budzac sasiadow po nocy, no powiedz chuju zaklamany jak bylo tym razem a nie sciemniaj o matce???

  OdpowiedzUsuń
 5. A kwiecieć znowu o gwałtach. Co Pedariuszu, marzy ci się gangbang zrobiony ci przez 666 esesmanów :DDD

  OdpowiedzUsuń
 6. Patrzcie kurwa pedala:

  https://2.bp.blogspot.com/-h8ZI8CZqRnk/V1HvXSfQU_I/AAAAAAAAIf8/jSwlYnhnItcMl3zd-MZiGt-_NmsxXq9pACLcB/s1600/8.JPG

  http://i2.pinger.pl/pgr260/15518d58000eabb34aee1ef6

  http://www.gracjanroztocki.pl/cms/File/gallery/97/Jesien18.JPG


  Widzicie podobnienstwo???


  OdpowiedzUsuń
 7. Patrzcie na glupia kurwe popisujaca sie wlasnym idiotyzmem:

  “Darek4 czerwca 2016 14:46

  zjebany glupku debilu tomaszu sidorze pierwszy zeszyt zostaje wydany 22 lipca 1944 w lublinie debilu ale ty o tym nie masz pojecia tej wiedzy nie ma durniu w wiki ....”

  22 lipca to manifest PKWN kurwo (twojej ukochanej komunistycznej bandyckiej szajki) bez szkoly i nikt tam zadnego zeszytu oswieciemskiego nie wydal, glupia dziwko!
  Wiesz czemu kurwo bnez szkoly?
  Auschwitz wyzwolono 27 stycznia 1945, matole debilny bez szkoly, zacpoany klamco oswiecimski.

  http://70.auschwitz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=11&Itemid=119&lang=pl

  22 lipca 44 to Niemcy nawet nie zaczeli jeszcze ewakuacji opodobozow.
  Ty kurwo zaklamana, Kwiecien!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień pisze że pierwszy zeszyt zostaje wydany 22 lipca 1944 to kto ma racje głupek bez szkoły czy państwowa instytucja ?

   Usuń
  2. Oczywiscie ze muzeum ma racje, belkot mitomana mozna wrzucic do smietnika:

   http://auschwitz.org/gfx/auschwitz/userfiles/auschwitz/inne/zo_spis_tresci.pdf

   Autorzy Zeszytow Oswiecimskich wiedza lepiej co sami wydawali I kiedy wydawali, a nie jakis zachlany swir z Gluszycy.

   Usuń
  3. Debile od Kwietnia, zobaczcie jak wygladal linia frontu od czerwca do sierpnia 1944:

   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/44/BagrationMap2.jpg

   Auschwitz to ok 40km od Krakowa na ZACHOD, matoly jedne od lysego czuba.

   Usuń
 8. Panie i Panowie zapraszam do
  DODATKU NR. 2

  !!!!!!!
  :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda po oczach, wygibasy zwichrowanego pedala pozujacego w karykaturalnych pozach.
   :)

   Usuń
 9. I co znalazł ktoś "Gazetę Sobócką" ? Jakiś ślad? Czy też zaczeli ją wydawać w Lublinie w 44?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie wydali ja na Elefantynie i dowozili magnokraftem przez wiry poziome a pod drzwi roznosily to dzieci diabla w szkalnych kloszach na glowie.
   Nikt nie potwierdzi, nikt nie zaprzeczy.
   :-)

   Usuń
 10. DODATEK 3
  Ledwo zrobiłem opracowanie jednych bredni, a już wstawił kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tu mamy dowod jakie zwichrowane wiesniaki kreca sie kolo Kwietnia, to ten bidok z USA, rasowy wiesniak, parobek z Podlasia:

  https://drive.google.com/file/d/0BxXvVpLB6DgtRENLclp5TmJFX2M/view?pref=2&pli=1

  Slychac akcent utrwalony tonami zrzuconego gnoju i spalonego w polu karku zacofanego fornala, z podtekstami pedalskimi tak samo spierdolonymi jak Kwietniowy belkot.
  Prymitywny parobas dzwoni i wygadac sie nie umie.
  :-)

  Bidok najwyrazniej tez ma nierowno pod beretem, albo jest pierdolniety jak jego idol, albo nachlany i/lub nacpany.
  Zauwazcie podobna skladnie niewyksztalconego prymitywa chcacego blysanc przed…samym soba, platajacego sie o wlasny jezyk, przejawiajacego podobne objawy schizofreni.
  Tutaj mamy material porownawczy, atak schizofreni Kwietnia calkowicie obnazajacy jego chorobe umyslowa:


  http://w962.wrzuta.pl/audio/6HEZH4R2mYz/8wrzesnia2012_darek_kwiecien_w_rozmowie_1_telefonicznej_ze_mna
  Tu mamy poczatek konfliktu, jak na dloni slychac klamstwa i matactwa Kwietnia ktory nakrecil ala sytuacje, do tego to on wydzwanial do TS jak jebniety na co mamy dowody ponizej (pozniej twierdzil ze bylo odwrotnie).

  http://w775.wrzuta.pl/audio/1BhPIDmsumC/22pazdz2012_2_wiadomosc_na_sekretarce_dariusza_kwietnia_g.11_36
  Typowy wariat majaczacy o jakis urojonych stadach osob, milionach widzow, kilkunastu prokuratorow….

  http://w331.wrzuta.pl/audio/7pM4aXnW8d0/22pazdziernika2012-_4_rozmowa_z_kwietniem_g.13_35
  Tu mamy swirowke Kwietnia na pelnej bez trzymanki.

  http://w331.wrzuta.pl/audio/1E17hoytRC6/22pazdz2012_3_wiadomosc_dk_g.12_25

  http://w331.wrzuta.pl/audio/4kyxDuFEekC/22pazdz2012_4_wiadomosc_dk_g.13_55

  http://w331.wrzuta.pl/audio/4kyxDuFEekC/22pazdz2012_4_wiadomosc_dk_g.13_55

  http://w331.wrzuta.pl/audio/42kpyt7YQOG/22pazdz2012_5_wiadomosc_dk_g.13_56

  http://w331.wrzuta.pl/audio/4KkwXGkVMKG/22pazdz2012_6_wiadomosc_dk_g.13_57

  http://w331.wrzuta.pl/audio/aVsPK44TzLg/22pazdz2012_7_wiadomosc_dk_g.13_59

  http://w331.wrzuta.pl/audio/1edDmTz7XZY/22pazdz2012_8_wiadomosc_dk_g.14_01

  http://w331.wrzuta.pl/audio/6evx97socJg/22pazdz2012_9_wiadomosc_dk_g.14_09  Przypomnijcie sobie paranoiczny belkot przestraszonego Kwietnia ktory wydzwanial do Tomka i pierdolil o trojkatnym ksiezycu:

  http://w877.wrzuta.pl/audio/4QQSAvDAtl8/6listopada2012_kwiecien_po_zgloszeniu_sprawy_na_policje-straszenia_pomowienia_i_obrazania_ciag_dalszy

  Niezly popis schizofeni Kwietnia, dzwoni wystraszony, chce sie godzic, plaszczy sie, potem w narocie szajby straszy, znow sie plaszczy, belkocze bez skladu jakies losowe watki, mamrocze paronoicznie, zmysla jakis swiadkow co z nim siedza, przymila sie, znow kasa…typowy WARIAT.
  CHORY UMYSLOWO CZUB!


  Bidoku z USA, widac ze jebie ci na glowe podobnie jak Kwietniowi, choroba nie wybiera a ty jestes na torach ktore zawiaza cie do pokoju bez klamki.
  W USA maja fajne terapie psychotropowe, bedzie ci sie podobalo a Obamacare pokryje ci to bidoku z kasy innych produktywnych ludzi bo w insurance masz pewnie gorsze uslugi niz pies w schronisku w Polsce.  Wiecej zapisu choroby Kwietnia:

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu ma jazde:
   http://w775.wrzuta.pl/audio/1NZwydn5meK/22pazdziernika2012-_1_rozmowa_z_kwietniem_g.12_11

   Przedni kabaret.
   :)

   Usuń
  2. 2:50 Kwiecien przyznaje sie ze jest chory na dekiel i jest leczony. To powinno sie wyciac w osobny filmik tak zeby kazdy mogl uslyszec zwichrowanego szalenca.

   http://w775.wrzuta.pl/audio/awUdf3pp2me/22pazdziernika2012-_2_rozmowa_z_kwietniem_g.12_20

   Usuń
  3. http://w962.wrzuta.pl/audio/6HEZH4R2mYz/8wrzesnia2012_darek_kwiecien_w_rozmowie_1_telefonicznej_ze_mna od 19.50 rzekomy list z N.A.S.A od kogoś zam nie dziwota że LOUIS ARMSTRONG nie był na księżycu bo był NEIL gość z nasa nie robił by takich baboli

   Usuń
 12. 2:15 Kwiecien zmysla ze "Niemcy od 1942 maja rakiete, nosnik, ktory jest w stanie dotrzec do Stanow Zjednoczonych, czyli rakieta V-2."

  Rakieta V-2 miala zasieg 320km Kwiecien klamco zmyslajacy na poczekaniu!

  Z Europy do USA jest okolo 5000km!

  Jak to wytlumaczysz Kwiecien???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wytłumaczy ? Proste wiry poziome ewentualnie statki matki.

   Usuń
 13. Kwiecien ma ten kinol coraz dluzszy, normalnie zaczyna wygladac jak jakis Kulfon, do tego facjata ogorzala jak to u menela.

  https://4.bp.blogspot.com/-B2FKzzEIDG8/V1LuKubOs4I/AAAAAAAAD6k/sfoRmMAi45QhYyAGwhgCyJJl8yOsa70DACLcB/s1600/vlcsnap-00012.jpg

  http://facefun.pl/static/foto/ewa-pyta-kulfon-2701.jpg

  OdpowiedzUsuń
 14. Do specjalisty od miraży i fotomontaży, przydało by się zrobić jakiś miłosny mix zdjęć koniczyny i kwietnia z wykorzystaniem tych z kącika koniczyny i tego gołego kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, coś sklecę, a na razie eksplorując jutuba odkryłem kotołaka, który zahipnotyzować Pedariusza :) https://www.youtube.com/watch?v=Vig8KU75csE

   Usuń
 15. Po wątpliwej przyjemności obejrzenia filmu z Rzeszowa doszedłem do wniosku, że kwiiiiecien poznał nowe nazwisko a mianowicie Hans Kamller i teraz będzie powtarzać do znudzenia gdzie się nie pojawi tam Kamller teraz będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaka podjarka typem. Tędy szedł Kammler, tu jadał śa tam walił kupę. Kwiecieć to kryptonaziol podjarany mundurami od Hugo Bossa :D

   Usuń
  2. Ciekawe kiedy-nigdy-to łyse schizofreniczne bydle pokaże te owe podziemia w Rzeszowie jak zapowiadał?
   Już to widzę jak pokaże tak jak dziesiątki innych miejsc gdzie był i pierdolił, że jak będę następnym razem to wam pokażę i chuj pokazał-goła klatę na werandzie Arkadii.
   Pokaże drugą gołą część swego ciała by koniczynowe pedalicho obwieszone tandetą miało się czym jarać wieczorami.

   Usuń
  3. Niedawno jak pierdolił te ponad 40 bzdur w Krakowie też zapowiedział, że następnym razem pokaże jakieś piwnice i podziemia.
   Czekamy kryptonazipedale na te pokazywanie hehe.
   Komedia dla pustaków.

   Usuń
 16. Tak jak do tej pory było lebensborn, teraz jest libensborn. Powinno być mniej więcej fonetycznie lyejbnsborn lub lyjbensborn.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe co powiedzieli by mieszkańcy tych domów gdzie pierdoli, że są połączone podziemiami hehe. Co za brednie tego się nawet nie chce komentować.

   Usuń
  2. Mieszkańcy się zdziwią pewnie , cały czas nie było przejść a tu przyjechał kwiiiiiecien i nagle są!

   Usuń
 17. W nawiązaniu do dyskusji dot. ataku psa i obrony przed nim to tak jak napisałem. Nie ma takiego psa, który by nie poległ pod nożem:

  https://www.youtube.com/watch?v=Hdin6jnWYpw

  OdpowiedzUsuń
 18. Darek i Gracek odkrywają Riese https://zapodaj.net/2d01ffe684d99.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wyjebiste w 100% oddaje bliźniaczą mentalność jednego i drugiego i te same motywy robienia sobie takich pozerskich fot.
   dzięki za mixa.

   Usuń
  2. Jak się dobrze przyjrzeć to obaj mają takie same usta, podobnej wielkości nosy o takim samym kącie skierowane w dół, identyczny wyraz oczu, i identyczny uśmieszek :)

   Usuń
  3. Są w podobnym wieku, może papa Kwiecień był i w Krakowie na delegacji :D

   Usuń
 19. Pyta na śniadanie, nowy program w ramówce TV Riese https://zapodaj.net/111fdf024588e.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zrobię cały uaktualniony kącik koniczyny to je wykorzystam-dzięki

   Usuń
 20. I ostatni w tym seciku. Pedariuszu i reszto, zapodawajcie więcej tego lolkontentu, zabawa pyszna. :DDD
  Wasz miszcz fotoszopa
  https://zapodaj.net/2e3782d312744.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miszczu wielkie dzięki-wykorzysta się przy okazji.

   Usuń
  2. A dałbyś radę z tego zdjęcia:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtWW9GVHVNUW1UT1U

   wyciąć koniczyne dokładni, uzupełnić brakujące części nóg zasłonięte krzesłami i tak obrócić by klęczał na kolanach z głową skierowaną ku górze jakby się modlił do kwietnia :) ?

   Usuń
  3. Coś pokombinuję, na razie z rozpędu jeszcze jedno :D https://zapodaj.net/d672e02990085.jpg.html

   Usuń
  4. super tylko kwiecień ma mieś aureolę i takie promienie jak Jezus stojący w niebiosach :)

   http://jezuschrystus.eu/wp-content/uploads/2015/06/jezus2gfdgdgh.jpg

   http://puncta.blox.pl/resource/JezuUfamTobie.jpg

   Usuń
 21. Dobra kurna, jeszcze jeden. :D https://zapodaj.net/f2ae904c6106e.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
 22. Ejjj ludzie to jest jakas masakra straszna, googluje zeby zobaczyc co to ten zjeb odstawia a tu jeg blog z czyms takim:
  "Cześć Wam! A teraz odcinek z serii Gotuj z Gracjanem, o tym jak zrobić panierowany biały ser! Polecam przepis, bo ser taki smakuje wybornie! A już 28 maja w Redzie mam swój koncert połączony z wernisażem moich obrazów, jak ktoś ma blisko to zapraszam! Czyli dokładnie w sobotę (28 maja) o godzinie 22:00 w restauracji GBùRKA (Reda, ul Gdańska 72)."

  http://www.gracjanroztocki.pl/

  Hahaha, kapujecie to? Nie dosc ze z ryja podobny to odstawia podobne swirowy, on zrobi pseudokoncert a kwietniolak pseudoprelekcje a potem cos ugotuja zeby sie podlansowac, pozniej fotka w takiej samej pozie. Kazdy nagoni grupke czubkow, jeden od sluchania piosenki o pierdzeniu, drugi pierdol o Riese i nazistach wilkolakach.

  Moze tych schizioli choroba podobnie okalecza?
  Dziwne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gracjan też zrobił kotleta schabowego

   https://www.youtube.com/watch?v=ZrRJ5HFwDSc

   Kwiecień zerżną od niego pomysł.

   Usuń
  2. Jakby komuś się chciało zrobić mix z ich prezentacji było by super.

   Usuń
 23. Przeczytajcie jak kwiecień na blogu swego wielbiciela chwali się, że porównanie go do gracjana jest dla niego komplementem!

  https://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/06/dzisiaj-posta-nie-bedzie.html?showComment=1465206674278#c8110295201245306399

  \\\hyyymmmm komplement sidor walnoles kwietniowi porownales go do gracjana ///

  Ja pierdole ten świr jeszcze jest z tego dumny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahahaha, ale się kwiecieć zapienił.
   Pedariuszu, nieuku, podziękuj swej dziewczynie koniczynie i samemu sobie za dostarczanie non stop nowego LOLkontentu. Dawaj więcej buraczanych obrazków, to będzie jeszcze weselej. Zróbcie razem z Gracjankiem minifestiwal zjebów. Ty mu zagrasz na flecie, a on będzie śpiewał. Za sekcję będzie robiło sapanie starej babci kloniska i dzwonienie korali koniczynki. Ehehehehehehehehehehe

   Usuń
  2. A dlaczego ten dureń pisze w 2 osobie ?

   Usuń
  3. By potem wciskać znajomym, że to nie on pisze myśląc, że tym samym nie będzie skompromitowany.
   Poza tym na blogu kochanki kwietnia koniczyny jest sporo komentarzy kwietnia pisanych z tego samego =konta jako on pisanych w 1 osobie.
   To jest choroba umysłu.

   Usuń
  4. A dlaczego ten dureń pisze w 2 osobie ?

   Jeszcze nie wiesz, ich tam jest w nim 666, i każdy z nich pisze. A u tego w USA barana to jest 100 kończyn, mają 100 rąk i 100 sztyletów :-).

   debile jakich mało :-).

   Usuń
 24. Kwiiiecien twierdzi że ma 25tyś na rękę ,wydaje się że są pewne granicy tego obłędu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siedzę tam u tego pedała koniczyny i sobie z nimi piszę od kilku dni.
   Ma to pewien cel, co wyjaśnię w odpowiednim czasie, ale kwiecień wypisuje tam ze swojego konta takie rzeczy, że trudno to skomentować.

   Usuń
  2. Pytanie do kwiettttnia skoro "zeszyty oświęcimskie " były wydawane od 22 lipca 44 to kto je wydawał?
   Komuch kwiiiecien datę 22lipca to ma głęboko w sercu i wszystko się z nią kojarzy jemu .
   K-P

   Usuń
  3. No ma 25 tysięcy.
   Ale groszy :D

   Usuń
  4. Niezła jest ta jego fiksacja na tle zapoconych jaj. Może jakaś akcja? Powysyłajmy mu przepocone stare majty, teraz idzie lato to no problemo. Dajcie tylko jego adres i jedziemy. Kwiecień, chcesz tez takie z draską na dupie? :D

   Usuń
 25. Hehe i ani słowa o "największym badaczu" tamtych terenów http://1001miejsc.pl/nazistowskie-tajemnice-ludwikowicach-klodzkich/

  OdpowiedzUsuń
 26. Widzę że na blogu koniczyny to wątki piszą dla samego pisania a że to nic nie wnosi to szczegół.Tam się widzę podniecają tylko fotami tego głuszyckiego kretyna .
  K-P

  OdpowiedzUsuń
 27. Kwiiiecień twierdzi ,żę zarabia 25tyś a na swoim blogu żebrze i bierze na litość wszystkich strasząc , że ostatni film . To powiem tak a IDŹ W CHUJ i nie zaśmiecaj netu swoimi kretyństwami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, a niedawno dziękował za darowiznę postaci kamery i kpił z datków na mikrofon.
   Gdyby zarabiał25 tysi to by nie żebrał i miał wszystko kupione samemu włącznie z latarką, której do dziś dobrej nie ma.
   A do ofiarodawcy tej kamery mogę napisać tak, czy nie sądzisz naiwniaku, że dając tę kamerę kwietniowi nie wziąłeś pod uwagę, że ma kasę na drogi hotel w, którym podobno mieszkał w Krakowie o czym sam mówił na jednym z ostatnich materiałów gdzie pierdolił, że Krikoteka pływa po Wiśle?

   Usuń
  2. Bo to 25 tysięcy, ale groszy jest. :)

   Usuń
  3. z wypowiedzi kwiiietnia wynika , że świadków nie będzie bo by musiał im płacić . dobre sobie jakie jeszcze wytłumaczenie wymyśli ?

   Usuń
 28. Nowy dobry komentarz do kwietnia Prostego Hutmena

  https://www.youtube.com/watch?v=zDWPGKZHJf4

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy Kwiecień od początku swojej "kariery" nie potrafił sklecić wypowiedzi pisemnej, z zachowaniem choćby najprostszych zasad pisowni języka polskiego, czy raczej na początku było lepiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na poczatku w wypowiedziach sprawial wrazenie mniej popierdolonego, moze przez to ze nie szczul ludzi i nie pomawial ich o niestworzone rzeczy.
   Zawsze mial nawiedzony styl wypowiedzi, ale nie odstawial az takich swirowek. Jak pamietam to zawsze belkotal, pisal jakies majaki a potem to z rana kasowal jak wytrzezwial, pisal o sobie w innych osobach idp. Kiedys mu chyba jakas laska majaca problemy z glowa przysylala jakies nawiedzone rojenia a on je przepisywal i dodawal swoje 5 groszy, no chyba ze to bylo jego schizofreniczne alter ego.

   Tak patrze na ten internet i dochodze do wniosku ze w Polsce psychiatria odnosi razaca porazke.

   Usuń
 30. Zajrzałem na blogaska koniszczyny a tam sie kmiecień jara zapoconymi majtami Sidora. No to ja sie kmietniu pytam czy ty kiedykolwiek zdejmujesz te glany z gir? Tam to zapewne wali rokforem na kilometr :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Ja mam nieco inne pytanie czy kiedykolwiek kwiiiiiecien się przygotowywał do swoich nagrań , czy wszystkie robi od tak na poczekaniu i wymyśla w trakcie nagrywania to co mówi. Jak mówi , że czytał to niech poda tytuły. I niech nie kłamie ,że jakieś książki czytał bo już złapali go na kłamstwach i wymyślaniu nie istniejącej treści przykład Mein kampf podobny jest do bibli ja się pytam w którym miejscu? Guderian w "Wspomnieniach żołnierza"pisał o pobieraniu nasienia (widocznie te tematy kręcą kwiiiietnia) ja się pytam gdzie ? widocznie inne książki czytaliśmy .
  I jeszcze jedno niech kwiecien przedstawi choćby ćwiartkę świadka , a nie pierdoli o pieniądzach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zeby on jeszcze cos przeczytal ze zrozumieniem. Wiekszosc tych ksiazek ktorymi wymachiwal to kupil, zobaczyl obrazki i pochwalil sie nimi przed kamera a sani strony nie przeczytal. To dyletant i kretyn.
   Bodajze archer (jesli dobrze pamietam) udowodnil mu ze klamie bo w tych ksiazkach jest inna tresc niz podawal na swoich filmikach, do czego Kwietniolak sie nie odniosl jak i do jakiejkolwiek krytyki-on wie ze kalmia i zmysla.
   On tego nawet nie czyta tylko rzuci nazwiskiem z pod zdjecia i zgrywa dupnego szpeca, wymysli cos, co to niby jest w ksiazce bo tak mu sie wydawalo po obrazkach…plus glosy w glowie mu podpowiedzialy.
   Albo jak kretyn wymachiwal Przegladami Technicznymi w ktorych bylo o elektrotechnice i idiota wymachiwal tym bo wymieniono tam elektrownie w GS, jakby nikt kurwa o tym nie wiedzial, podniecal sie rysunkiem kurwa przelacznika i dlawika albo schematem silnika trojfazowego…
   On nie czyta a jak czyta to nie rozumie co czyta.

   Usuń
  2. ja podejrzewam że nawet tych obrazków nie ogląda dobrze tylko spojrzy i wymyśla

   Usuń
 32. Ale skomlenie zaklamanej spierdoliny, tak kurwa, lasy, wlosci i mieszkania sprzedales i rozdales, ty Kwiecien, ty KURWO ktora ma sie zesrac za 5pln i ciagle WYLUDZA PIENIADZE:  “poniedziałek, 6 czerwca 2016

  Niestety wiedza kosztuje ....  Wszyscy żądają ode mnie dowodów , zdjęć , wywiadów .... Niestety teraz będę bezczelny . Wszystko za darmo Tak ... Owszem dostałem za darmo i rozdaje za darmo jednak limit pieniędzy się wyczerpał . To chyba moja ostatnia podróż , ostatni reportaż , . Ostanie 350 pln przeznaczyłem na podroż do Rzeszowa . Nie ma nic gorszego jak zatonąć u wejścia do portu . Cały czas słyszę daj , daj ,owszem są Ludzie którzy mnie wspierają jednak to wszystko mało .... Kasę która dostałem za las rozdałem , fundacji nienawidzę ich jednak wspieram . Teraz pokutuję za decyzje z przed pół roku , kurs fotograficzny dla Krzysia z domu dziecka Grzesiek S zna temat , . Moje prośby o jakie kol wiek wsparcie rozbiły się o ścianę . Tylko daj i daj , popełniłem błąd dając za darmo , nikt tego nie docenił poza kilkoma osobami ... Skoro ten kanał ma być płatny to Wasz wybór to samo tyczy się YT .


  Autor: Darek o 17:32”


  Niby przed chwila kupiles mieszkanie ktore remontujesz i chwaliles sie ze zarabiasz 25tys pln miesiecznie!!!
  Do tego robisz z siebie jekiegos filantropa ktorym NIE JESTES i nigdy nie byles bo ty SZKODZISZ PARANOIKU a nie pomagasz, przyklad podjebania Tomka B. swino jedna.
  “Moje prośby o jakie kol wiek wsparcie rozbiły się o ścianę”
  Tak, to co pisales calkiem niedawno chwalac sie nowym aparatem ktory niby dostales?
  To jak KLMACO?

  Kwiecien=KOMERCHA 100%, wyludzanie pieniedzy, oszustwa fiansowe, klamstwa i skamlenie o pieniadze pijaka, narkomana i dziwkarza!

  OdpowiedzUsuń
 33. Ten zjeb GUCIO MRKU na koniczynowym szambie twierdzil kiedys ze jest hotlearzem, ze ma udzialy w biznesie, no gratulacje jak masz biznes spierdolino a nie umiesz obsluzyc KRSu.
  SERIO NIE UMIESZ OBSLUZYC KRSu, spierdolino?
  Co za spierdoliny, totalne spierdoliny sie kreca kolo Kwietniotrona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak robił kotleta pochwalił się nie wiadomo po kiego chuja,że kupił mieszkanie w Głuszycy, na blogu kochanki koniczyny chwalił się, że zarabia 25 tysięcy na miesiąc, a teraz płacze i lamentuje, że to go za wiele kosztuje. Pierdolony złodziej i oszust doszedł do wniosku, że będzie zarabiał na reklamach w YT i już się nie kryje, że chodziło mu zawsze tylko o kasę.

   Usuń
  2. Haha, kto mu ten syf za kasę będzie oglądał? Chyba tylko Grzesiu Spierdolina i obwieszona koralami Koniszczyna ehehehehehe Kfiecieciu, weź się chłopie do uczciwej roboty po prosty.

   Usuń
  3. Kwiecieć to przeciwieństwo króla Midasa, wszystko czego dotknie zamienia w gówno i gówno go również otacza

   Usuń
 34. Dobre, dobre.

  “http://w962.wrzuta.pl/audio/6HEZH4R2mYz/8wrzesnia2012_darek_kwiecien_w_rozmowie_1_telefonicznej_ze_mna
  od 19.50 rzekomy list z N.A.S.A od kogoś zam nie dziwota że LOUIS ARMSTRONG nie był na księżycu bo był NEIL gość z nasa nie robił by takich baboli”

  To wedlug Kwietnia ASTRONAUTA!

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c5/Louis_Armstrong_(1955).jpg

  Zobaczcie to:

  https://imgflip.com/i/15frbs

  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z Księżniczki Daisy zrobił jakąś zboczoną dewiantkę a jak mu wypomnieli kretynizm to powiedział ze to była Irma Grese.

   Usuń
  2. Czy Louis Armstrong za księżycu grał na trąbce?

   Usuń
  3. Gral, to potwierdzone info od Himmlera i Daisy.

   Usuń
  4. z Księżniczki Daisy zrobił jakąś zboczoną dewiantkę a jak mu wypomnieli kretynizm to powiedział ze to była Irma Grese.

   Czy to ta sama Irma Grese która według według Daryjusza była osądzana w procesie Norymberdzkim ?. Jesli to ta sama to Daryjusz ma z deklem bo ja nie śadzili w procesie Norymberdzkim :-), tak samo jak Luis Amstrong nie był na księzycu tylko grał na trabce, i tak samo jak Graf Spee nie zatonął na Bałtyku , tak samo jak w Krakowie nie ma pływającego domu. I wszystkie milion bzdetów jakie wymyślił w pustym łbie :-), łącznie z Orgiami 80 letniej Stokrotki która jeździła na wózku inwalidzkim, sosnowe niepalne lasy, wersalki i milion innych debilizmów których nie ma sensu wyliczać :-).

   Debil kręci filmy i pieprzy takie bzdury że ten Gracjan to przy nim jest profesorem. :-).

   Usuń
 35. To juz wiadomo w jakim “drogim hotelu” w Krakowie spal Kwiecien!!!

  Tu jest wyjasnienie:

  https://imgflip.com/i/15fs1r

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noooooo a może by tak w generatorku memów coś wrzucić? Niech każdy się pobawi https://imgflip.com/memegenerator/69620093/kfiecien

   Usuń
 36. Niezłe to je https://imgflip.com/i/15g7zb

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. “poniedziałek, 6 czerwca 2016

   Niestety wiedza kosztuje ....

   Wszyscy żądają ode mnie dowodów , zdjęć , wywiadów .... Niestety teraz będę bezczelny .
   ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

   Wiadomo było od początku o co biega.
   Cały przebieg akcji wyglądał tak.
   Pewien bezrobotny z powodu nadużywania tanich napojów wyskokowych, lekko świrnięty nieuk pewnego dnia przez zwykły przypadek znalazł się na Ślęży w czasie kiedy papa smerf bajerował i skręcał kaskę na naiwniakach.
   Z programu wypadł mu prelegent, a napatoczyło się dwóch lekko wstawionych gości w panterkach z niezłym bajerem. Więc zaproponował żeby nawinęli jakiś bajer, a on za to zapłaci.
   Jeden z bajerantów na literę D.K. dobrze nawijał więc papa smerf poczuł geszeft, a że zbliżał się Polcom, to szybko się z tematem uwinął.
   Temat był chwytliwy towarzystwo chłonne więc pociągnął potem Tuczno. Kaska popłynęła i zasiliła kieszeń bezrobotnego walniętego pijaczka, który walnięty jest lecz nie na tyle aby nie pokapować w czym rzecz.

   Pijaczek poznał paru ludzi i załapał że jest nisza, a baranów głupszych jak on jest na pęczki. Więc pojechał na własną rękę. A że inteligencji w nim jest mniej niż zero, to trzepnął na seansie z proszkiem RWD i ziołem jedną nimfę co ma odjazdy. Traf chciał że nimfą opiekował się papa.

   I tu nastąpił zgrzyt. Od tej pory samotny biały żagiel próbuje za wszelką cenę zarabiać kaskę na ogłupianiu gawiedzi. Niestety pojawiło się trochę ludzi którzy mu w tym przeszkadzają :-).
   No i sprawa się rypła. Można za free się napić , gdzieś kątem przekimać, ale nie o to chodziło wiejskiemu głupkowi Dyźmie. On chciał na salony tak jak papa smerf. Pożyć, pohulać, nie robić nic i podróżować ale ze swoją kasą a nie fundowaną.
   Jak to zrobić ?, już mu doradzono, wiele wejść na You Tube, jedni wchodzą bo są kopnięci, inni aby się pośmiać. Nie ważne, ważne że kręci się licznik. Lecz niestety największy błazen You Tube odejdzie w niebyt tak jak i jego poprzednicy.

   Usuń
  2. Co więcej chcąc za te brednie brać hajs sam przyznaje, że co mówi nie jest warte funta kłaków-to jego własne słowa posłuchajcie od tego momentu:

   https://youtu.be/sFlV1COzY4Y?t=2420

   Usuń
  3. Przecież po takich wypowiedziach daje świadectwo swej choroby umysłowej. Wynika ,że mogę bredzić co chce bo to prawda albo nie .

   Usuń
  4. Zauważyliście że u koniczyny nic nie wspominają o służbie kwiiiiiietnia, może robi kurs obsługi kuchni polowych

   Usuń
  5. Kwiecień jak nie masz hajsu to sprzedaj jedno z dwóch mieszkań i dżipa ehehehehe

   Usuń
  6. No bo sie skompromitowal po raz kolejny i kunicynka z anonimow juz nie jest w stanie cisc kitow ze byl w Iraku czy jest niby jakims jego kolega z wojska, bo pojawily sie osoby ktore sluzyly w tej jednostce pod ktora sie podszywal i wyszlo ze to 100% kit, klamstwo, kolejna fantazja do zmyslonego zyciorysu Kwietnia. Szorowal podlogi w zwyklej ZSW i ciol komara na wartowni a zrobil z siebie czubek Rambo, ten Irak to on widzial jak nazlopal sie spirytu na kuchni i wlozyl ten durny leb do piekarnika w przerwie pomiedzy kotlami obieranych ziemniokow.
   Tych klamstw sie nie do obronic.

   Usuń
  7. Zawsze kwiiiiecien może wymyślić że był w innym Iraku i w innej jedności. A wszyscy mu zazdroszczą, dlatego tak gadają

   Usuń
  8. Byl w Raku-Iraku-Ratraku jak mu napierdoalali w kraty z kojca w czubowni, wtedy byl pod obstrzalem czysty helikpter w ogniu 3 jak zagryzl garsc tramali i zakurzyl se skreta.
   Wszystko mu wirowalo, strzelali, krzyczeli, nie wiedzial co sie dzieje, Biwak-Irak-Flaszka-Menazka-Kaftan-Strzykawka-Libawka a teraz lata po lesie bo dalej ma cos nie tak z deklem i nie pzyjmuje lekarstw.

   Usuń
  9. Kwiecień jak nie masz hajsu to sprzedaj jedno z dwóch mieszkań i dżipa ehehehehe

   Najlepiej to w Pradze gdzie mieszkasz :-)

   Usuń
  10. Tak tak daryjusz Polacy zamknęli ją w 1952r :-),
   tak jak według wszystkich miała jeden poziom.
   Skłonny jestem powiedzieć że kadłubek ma rację jeśli Luis Amstrong wylądował na trąbce na księżycu, a cyrk Skalskiego walczył w bitwie o Anglię to zapewne poruszasz sie kadłubek w Innej Rzeczywistości wyssanej z gipsowego kulasa :-). Zanurkuj znów bez płetw najlepiej w wannie, tylko nabierz sporo powietrza, bo bez wątpienia wypłyniesz poprzez korek w tej wannie na Zalewie Bystrzyckim, w którym z kolei nie ma wody bo Chińczycy wyciągnęli z dna korek :-). Woda pojawi się tam dopiero za parę lat :-). tak że pamiętaj nie zakładaj płetw, bo nie będziesz mógł po dnie chodzić :-).

   Pozdrawiamy z Kowar latający cyrk Dariusza Kotleta vel Wersalka mistrz surviwalu :-).


   Historia tej kopalni przedstawia się pokrótce następująco. W górnej części doliny rzeki Jedlicy, na północnym stoku góry Średniak znajduje się złoże rudy uranowej "Podgórze". Złoże odkryto w 1950. W rok później zaczęła się eksploatacja, która trwała do 1958r. Po tej dacie kopalnie zamknięto, gdyż wyczerpały się zasoby wydobywanej tu rudy uranowej. Złoże udostępniono pięcioma sztolniami. Były to sztolnie nr 16, nr 17, nr 18, nr 19 i nr 19a. Za poziom 0 kopalni uznawano sztolnie 19a, było to również najważniejsze wyrobisko transportowe kopalni. Głównym zadaniem tej sztolni był transport urobku z głównych szybów między poziomowych. W kopalni była również siostrzana sztolnia nr 19. Jej przeznaczenie to udostępnienie pól eksploatacyjnych na poziomie 0. Wspomniane wcześniej szyby bezpośrednio udostępniały sześć poziomów eksploatacyjnych do głębokości -240m poniżej poziomu 0. To nie koniec, na poziomie -240m znajdowały się dwa szyby transportowe nr 4 i nr 5, które udostępniały pięć poziomów wydobywczych do głębokości -480m. Kopalnie miała -520m to najniższy jej poziom, dostęp do niego umożliwiał szyb nr 6 mający wylot na poziomie -480m. Kopalnia posiadała jeszcze odrębną cześć, mianowicie wyrobiska znajdujące się powyżej poziomu 0. Udostępniała je sztolnia nr 17, a jej wylot znajduje się na wysokości 810m.n.p.m czyli ok. 80m powyżej poziomu 0 kopalni. Podczas siedmioletniej działalności w całej kopalni "Podgórze" wykonano około 34000 metrów wyrobisk, wydobyto 140 000 ton rudy, z której uzyskano prawie 200000 kg czystego uranu.
   Po zakończeniu eksploatacji powstał pomysł ażeby w bogatych w radon wyrobiskach podziemnego uranowego kompleksu urządzić ośrodek inhalacji radonowych. Takie inhalacje pomagają min. przy chorobach układu krążenia oraz układu oddechowego. Na inhalatorium przeznaczono sztolnie nr 19a. W 1974r z inhalacji skorzystała pierwsza grupa pacjentów.

   Usuń
  11. Na inhalatorium przeznaczono sztolnie nr 19a. W 1974r z inhalacji skorzystała pierwsza grupa pacjentów.

   A łyżka na to nie możliwe, przecież pan daryjusz kotletos w filmiku z cyklu fiku miku na nocniku opowiada jak to było, to są nowe fakty historyczne...

   eeeee... tak mu się znów pomyliło?.

   Nie, on tak specjalnie wam głupot nawciskał drogie matołki abyście się sami za historie wzięli.

   Nie, to nie prawda, pan darek zna nieznane nikomu fakty do których nikt nie dotarł bo je wyczytał po angielsku jak się desantował w Iraku i Aganistanie na główkę do nyski na rozkaz gen. Polko pod którym służył w Gromie.

   No i spadł jak grom z jasnego nieba i cały misterny plan poszedł w pizdut :-)

   https://www.youtube.com/watch?v=0W_1wlx24Hw

   tu jest link do prawd objawionych daryjusza kotletosa w baśni z Narni o kopalni w Kowarach :-)

   https://youtu.be/sFlV1COzY4Y?t=2420

   Odkrył przed wami matołki nowe nieznane nikomu poziomy, i zalał ją w 1952 roku :-), a potem w niej nurkował bez płetw w 1953r jeszcze przed swoim urodzeniem :-).

   https://youtu.be/sFlV1COzY4Y?t=2420

   Usuń
  12. To nie jest prawda bo Kwiecien na lewej pletwie robil piruety od 1936 a w 1953 to nurkowal juz bez pletw bo takiego mial skilla po misji na Elefantynie.
   :-)

   Usuń
 37. Dobry ten memgenerator https://imgflip.com/i/15hh1b

  OdpowiedzUsuń
 38. "Cały czas słyszę daj daj..." no to daje a potem wypada odbyt bo zwieracze rozjeżdżone a płacz bo zabieg jest nierefundowany :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z dedykacją dla filantropa kotletowego :-) od Krzyśka, Grzesia i od znienawidzonej fundacji dla której milioner podarował cały las :-) :

   https://www.youtube.com/watch?v=jha9agBwfbQ

   Usuń
 39. Jak kwiiiiecien nie masz kasy to sprzedaj te swoje książki na makulaturę i tak ich nie czytasz. A zresztą przecież ciągle zgadujesz jakieś depozyty.

  OdpowiedzUsuń
 40. Trza zrobić nowy temat chyba?
  I opisać jak kwiecień obnażył swe prawdziwe zamiary zarabiania na swych kłamstwach co nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przyda sie, nie powiem.
   Kanalia blefowala wielokrotnie ze nie robi komerchy, zarzucal to innym a sam chamsko judzi o kase i kombinuje gdzie tylko sie da cos przyszkubac.

   Usuń
  2. Anonimowy! Trzeci raz Ci mówię: Ty pochodzisz ze Śląska! Hahaha! Ja też!

   Usuń
  3. Fakt, pochodzimy ze Slaska jak sporo osob tu piszacych.
   :-)

   Usuń
 41. Kocham te fotki. Kwiecieć i reszta pedałów, dawać więcej :)

  https://zapodaj.net/f0c9eb395ebc6.jpg.html

  12.JPG

  OdpowiedzUsuń
 42. Kwiiiecien jak nie masz pieniędzy to możesz robić striptiz w klubach dla pedałów i przy okazji zwiedzać i nagrywać te swoje bzdury.

  OdpowiedzUsuń
 43. Pamietacie jak Kwiecien latal jak pierdolniety przez caly film i twierdzil w uparte ze jezioro bedzie sie zapelniac kilkadziesiat lat?
  Dla przypomnienia:
  https://www.youtube.com/watch?v=8GuNO6xiDcc

  Tak Jezioro Bystrzyckie wygladalo 7 dni temu:

  "Poziom wody w Jeziorze Bystrzyckim ciągle się podnosi i już niedługo osiągnie poziom optymalny - zobacz zdjęcia."

  http://www.walbrzych24.com/1-galeria/27415-jezioro-bystrzyckie-prawie-napelnione-woda-foto-2asewdghtfvb

  OdpowiedzUsuń
 44. Wyjaśniłem tajemnice pływających budynków z Krakowa! One pływają w przestrzeni kosmicznej, to są te statki matki o których wspomina kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
 45. Lysy pedal tak nagrabil ze go zlinczuja w Gluszycy.
  Kwiecien, jest sporo osob ktore ci rozjebia ten schizofreniczny baniak jak cie spotkaja a fotki twoich funfli trafia do internetu razem z ich dowodami osobistymi, jak was pewna grupa spotka na szlaku to wam przeprowadzi pruski dryl jakiego w zyciu nie mieliscie a kunicyna i gucio beda potraktowani tak samo jak ty. To nie jest pogrozka tylko to jest ogloszenie parafialne, zwykla prognoza pogody jak zapowiedz ze idzie burza.

  Potem bedziecie mogli leciec z placzem na milicje poskarzyc sie, ale wczesniej zostaniecie przeczolgani i obnazeni z prywatnosci w internecine, tak jak wy to robicie z Sidorem a wtedy on sie za was kurwy zabierze i zrobi wam Sajgon z zycia tak ze was bliscy zostawia gdy zobacza jakie kurwy pedlaskie maja w domu.

  Koniczyna i Gucio moga uniknac tego losu jesli oficjalnie przeprosza Sidora, potepia klmastwa Kwietnia oraz zamkna bloga i nie bedza sie wiecej udzielac u Kwietnia.
  Zrozumiano?

  Macie na to DWA TYGODNIE-i nie pisze tego Sidor tylko osoba ktora nie rzuca slow na wiatr, Kwiecien pewnie sie domysli o kogo chodzi, przypomnijcie mu jak mial pelne pory i przepraszal kilka lat temu.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to Kwiecien bedziesz mogl pokazac swoje umiejetnosci instruktora sztuk walk, Karate, Kung fu, Jiu Jitsu, Aikido i Krav Maga przed cala publiczonscia!
   Nie martw sie Kwiecien, jedna osoba bedzie to nagrywac zeby kazdy mogl zobaczyc twoje skille ktorymi tak przechwalasz sie na cala Polske.

   No chyba ze zaraz opulikujesz video w ktorym przeprosisz za podszywanie sie pod instruktora sztuk walki, wtedy oszczedzi ci kompromitujacej solowki na oczach twojej gawiedzi, kilku doswiadczonych eksploratowor z ktorymi ten gosc bedzie i calego internetu do ktorego trafi jak dostajesz szybki wpierdol na szlaku razem ze slow motion na twoje kocio-damskie-ruchy frajera podszywajacego sie pod instruktora sztuk walki i komandosa.

   A propos podszywania sie pod komandosa, kilku ziomkow sluzacych w Lublincu pytalo o ciebie bo nie lubia frajerow wycierajacych sobie gebe mundurem i podszywajacych sie pod jednostki w ktorych nie sluzyli, tak wiec miej oczy dookola glowy na szlaku.

   :D

   Usuń
  2. Będą filmiki? Czekam z niecierpliwością :D
   a wiecie co ma wspólnego kwiecień z dzikiem?
   Obaj szukają ryjem żołędzia.

   Usuń
  3. Jak sie go drapnie na szlaku to bedzie filmik z wpierdolu i to solidnego.
   Wtedy go tu wstawie tak jak na inne miejsca w internecine.

   Od razu Pinokio bedzie mial material do prokuratora, bo ta osoba ktora chce mu wjebac juz zaakceptowala ze za to beknie i bierze to na kalte, tak wiec za jednym razem najebie tam kilku frajerow bo paragraf ten sam a kara jedna-lepiej to zrobic hurtem.
   No i zobaczymy te jego umiejetnosci “instruktora sztuk walki” jak i “komandosa” oraz jacy to wojskowi i gieroje z nim nie chodza o czym ciagle trabi w internecie.
   Cala jego paczka bedzie kleczala z dokumentami w zebach podczas gdy ich telefony beda trzepane z danych-dla koniczyny i gucia bedzie specjalna sesja “1:1” a reszte sie pogoni na kopach, no chyba ze bedzie synalek Kwietnia to dostanie wpierdol razem ze swoim tate z GROMu i to srogi wpierdol tak ze zeby sztuczne bedzie mial juz za mlodu. I nie bedzie zadnego zaslaniania sie ze “mam grupe inwalidzka” czy “litosci”.
   :D

   Usuń
  4. Ja skurwysynowi już dawno napisałem, że jak go spotkam to zęby będzie zbierał z ziemi i podtrzymuję co powiedziałem. To samo się tyczy jego synalka i koniczyny za tykanie mojej matki.
   I też biorę na klatę co potem się ew. stanie.
   Takich skurwysynów należy nie słowem uczyć szacunku do innych i ich matek.
   Kwiecień i koniczyna maja zwyczajne szczęście, że dzieli nasz kilkaset kilometrów bo inaczej mieli by zasrane życie, ale i tak je będą mieli niedługo.
   Koniczyna pedofilu, pedale szmato tykająca czyjąś matkę opublikuj to.

   Usuń
  5. kwietniowie się nic nie stoi bo stoi za nim 666 esesmanów a nad nim statek matka a w pobliżu na jakiejś rzeczce zakotwiczony jest pływający dom.

   Usuń
  6. Kozak Kostja 140kg zywej wagi podniesie bude sniadego i cisnie nia do przykopy a Kwiecien wraz z wilkolakiem, Hilda z piwnicy i swoja zaloga RR wskoczy na poklad i splynie rzeczka w Rzecze zachaczajac o kiosk ubota na Zalewie Bystrzyckim prosto do Baltyku gdzie zatonal w 1945 Graff Spee.

   Usuń
  7. Przyznaję, że niektóre komentarze czytam czasem pobieżnie, a zdarza się, że nie do końca to mój błąd bo jak się okazuje czasem ktoś napisze komentarz jadący po kwietniu, ale kończy go w sposób, który ja bym nie zaakceptował.
   Tak było i tym razem gdy
   Anonimowyczwartek, 9 czerwca 2016 11:45:00 CEST
   napisał na końcu:
   \\\Koniczyna i Gucio moga uniknac tego losu jesli oficjalnie przeprosza Sidora, potepia klmastwa Kwietnia oraz zamkna bloga i nie bedza sie wiecej udzielac u Kwietnia.
   Zrozumiano?

   Macie na to DWA TYGODNIE-i nie pisze tego Sidor tylko osoba ktora nie rzuca slow na wiatr, Kwiecien pewnie sie domysli o kogo chodzi, przypomnijcie mu jak mial pelne pory i przepraszal kilka lat temu///

   Nie podzielam tego ULTIMATUM. Nie doczytałem tego posta do końca-przyznaję i teraz prostuję.
   Nie ma różnicy czy koniczyna zamknie swojego bloga czy nie. To co ma go spotkać spotka.
   I proszę na przyszłość nie pisać w ten sposób w moim imieniu!
   Poza tym podejrzewam, że komentarz napisał sam koniczyna by teraz pisać na swym blogu, że to niby ja go napisałem licząc na jakiś układ:

   https://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/06/pokrzywdzony-przez-swiat-sidor-oczekuje.html?showComment=1465542585647#c4382731944612987019

   Wyjaśnienie napisałem u niego i to jest MOJE OSTATECZNE I NIEZMIENNE STANOWISKO JAKIE Z RESZTĄ MAM OD BARDZO DAWNA odkąd wiem kim ten skurwysyn naprawdę jest.

   Usuń
 46. Kuniczynka i kwiecień savoir vivre wyssali ze spermą swoich starych. Kwiecień, okulary na ryju też nie są okolicznością łagodzącą.

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy wiecie że siedzę na koniu, tyłem? https://zapodaj.net/17e2a6b688a71.jpg.html

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.