piątek, 24 czerwca 2016

HIENA SZABROWNIK ZŁODZIEJ TO KWIECIEŃ-POZNAJ PRAWDĘ JAKĄ SAM O SOBIE MÓWI


Tak się nie robi, Panie Niemcu - Dariusz Kwiecień


PRZECZYTAJ !!!
POZNAJ KŁAMCĘ, KTÓRY PŁODZI KŁAMSTWO W KAŻDYM ZDANIU, WYMYSŁY W KAŻDEJ OPOWIEŚCI.
KŁAMSTWO KŁAMSTWEM POGANIA, WYMYSŁ WYMYSŁ GONI.

Kłamstwo 1
Kolejny raz bez pokazywania dowodów i tłumaczeń kwiecień wciska kit, że wypłynęły na jaw jakieś nowe tajemnice i to w dodatku dzięki przewodnikowi Riesengebirge jakoby przetłumaczonego przez jakiegoś Niemca, który notabene przywiózł jakąś książkę z przypowieściami, w której jakoby miały by się znajdować opowieści o ludziach lasu-wilkołakach!!!
Chciałbym tę książkę zobaczyć i dosłowne tłumaczenie tych tekstów o tych wilkołakach. Idę o zakład, że w żadnej książce czy Niemieckiej czy Polskiej nie ma słowa na temat wilkołaków, a kwiecień jak zwykle nadinterpretuje to co mu ktoś być może powiedział lub przekazał.
Kłamstwo 2
Kwiecień opowiedział historię o żołnierzach Wervolfu, którzy dokonali pogromu na żołnierzach Rosyjskich, a potem powiedział, że żołnierze Rosyjscy, których znaleziono w lasach byli rozczłonowani i poćwiartowani, a ściśle mówiąc rozszarpani, co miało by sugerować, że stoczyli walkę z jakimiś wilkołakami jak sugeruje kwiecień. Na dodatek twierdzi nasz Głuszycki pajac, że o tym było swego czasu głośno w Głuszycy i okolicach, co jest oczywistym kłamstwem jak cała ta historia. Nic takiego nie miało tam miejsca, a żadne grupy Werwolfu nie mordowały po wojnie na tych terenach Rosjan-to oczywiste kłamstwo wymyślone i nie potwierdzone przez nikogo.
Kłamstwo 3
Kwiecień twierdzi, że podobne przypadki miały miejsce na Andrzejówce, że znaleziono 11 pograniczników Czeskich, którzy według oficjalnego podania byli porąbani siekierami przez Niemców. Chciałbym dowiedzieć się gdzie takie zdarzenie zostało i jak opisane?
Kłamstwo 4
Jakoby o tych i podobnych historiach opowiada jakiś kolejny świadek kwietnia niemieckiego pochodzenia o imieniu Olaf, którego tak naprawdę nikt na oczy nie widział. Co więcej o tych historiach również kwietniowi opowiadają przyjeżdżający do niego Niemcy, którzy jakoby żyją takimi historiami, a których również nikt na oczy nie widział.
Kłamstwo 5
Kolejnym kłamstwem jest to, że rodzice kwietnia jakoby opowiadali, że Rosyjscy żołnierze ginęłi w podobnych okolicznościach, dodając, że w oficjalnych raportach byli to saperzy. I tu już jak jesteśmy średnio inteligentni mamy odpowiedź skąd u tego debila wzięły się takie interpretacje, że Rosyjscy żołnierze byli rozczłonkowani gdy ich znajdowano w lasach. Otóż to tłumaczy, że byli saperami i ginęli podczas rozminowywania miejsc działalności Niemców, ale kwiecień dowiadując się o znalezionych rozczłonkowanych Rosyjskich żołnierzach dorabia do tego sugestie, że to zrobiły wilkołaki.
Kłamstwo 6
Kolejna wymyślona historia to skrzynie wynoszone z Głuszycy w 1946 przez Werwolf z zakładów Włókienniczych, które gdzieś tu w okolicach Głuszycy jakoby miały być schowane, i co więcej kwiecień nawet opowiedział, że dwa lata wstecz archeolodzy znaleźli w tych rejonach dwie skrzynie z dokumentacją! .Kolejna nie potwierdzona historyjka kwietnia na, którą nie ma żadnych dowodów.
Kłamstwo 7
Kwiecień twierdzi, że grupy archeologów plądrują te okolice właśnie w poszukiwaniu tych skrzyń z dokumentami, co jest oczywistą bzdurą bo na tych terenach nie prowadzą prac i nie prowadzili żadni archeolodzy, bo gdyby tak było kwiecień dawno by te miejsca pokazał i ślady ich prac na dowód.
Poza tym poszczególne grupy eksploracyjne nie poszukują żadnych konkretnych skrzyń jak sugeruje kwiecień tylko ogólnie prowadza poszukiwania w zakresie czegokolwiek co mogło by przybliżyć tajemnice Riese.
Kłamstwo 8
Kwiecień stoi w jakimś rozkopanym zdawało by się miejscu i twierdzi, że to jest stanowisko archeologów co jest bzdurą bo tak nie wyglądają stanowiska prac archeologicznych, a co najwyżej miejsca gdzie ktoś na własną rękę przekopuje teren. Twierdzi też, że badacze badający ten teren georadarem stwierdzili, że pod nim znajduje się pusta komora,  którą na dodatek wykryli wbijanym prętem, który wpadł im do środka, co jest również wymysłem kwietnia na, który nie ma dowodów i o, którym nigdzie nie było pisane, a było by gdyby faktycznie jacyś archeolodzy to odkryli. Bo jak? Przyszli archeolodzy pokopali, wykryli pustą przestrzeń i poszli w diabły opowiadając kwietniowi o tym by ten Głuszycki debil potem tam przychodzi i twierdzi takie głupoty? Kompletne wymysły kwietnia.
Kłamstwo 9
Kwiecień stojąc w tym rzekomym stanowisku archeologicznym twierdzi, że w przewodniku Riesengebirge jaki posiada jest podobno opisane, że Zamek na Rogowcu posiada jakieś podziemia i, że cały teren Rogowca jest zamknięty dla turystów. To kolejne kłamstwo bowiem w całym tym przewodniku nie ma nic takiego napisanego, że gdzieś na Rogowcu istnieją jakiekolwiek podziemia.
Kłamstwo 10
Kwiecień twierdzi, że gdy on i Aleks wstawili na Internet zdjęcia tego przewodnika Riesengebirge wraz z mapami w nim znajdującymi się to jacyś bliżej nie określeni przeciwnicy zarzucali kwietniowi i Aleksowi, że te mapy sami spreparowali. To kolejne urojone kłamstwo obliczone na zbudowanie wokół siebie aury wiarygodności by pokazać debilom wierzącym w teorie spiskowe, że to co pokazuje kwiecień jest niby tak niewygodne dla kogoś, że zarzuca mu takie fałszerstwa. Tymczasem nikt nigdzie nie zarzucał kwietniowi preparowania map, ale to, że w nich nie ma żadnych miejsc o jakich mówił w poprzednim odcinku \patrz temat wcześniej/ i że te mapy nie przedstawiają gór Sowich i zaznaczonych na nich jakichkolwiek miejsc o jakich nawijał kłamiąc.
Kłamstwo 11
W pewnym momencie kwiecień przyznaje, że prace archeologiczne o jakim cały czas mówi jednak nie są legalne i konserwator zabytków nic o nich nie wie, co w sumie potwierdza moje stwierdzenie, że tam nie były i nie są prowadzone prace archeologiczne, a co najwyżej dzikie eksploracje.
Co więcej kwiecień kompletnie kłamie, że w to miejsce potrafią przyjechać ludzie-jacyś niby w kilka land rowerów i qadów i podejmować wykopki i leśniczy ich nie przegania, ale gdy on jechał  tamtędy konno z grupą to niby miał przez to jakieś kłopoty. To wszystko jest kompletnym wymysłem i kłamstwem obliczonym na rzucenie na to miejsce fałszywej aury tajemniczości i utwierdzenie słuchaczy naiwniaków w przekonaniu, że kwiecień opowiada o miejscu, w którym istnieją jakieś niesamowite tajemnice, których władze strzegą, a jakieś tajemnicze grupy w porozumieniu z nimi je eksplorują. To wszystko jest wymysł chorego mitomana.
Kłamstwo 12
Kolejnym kłamstwem jest to, że jakoby w wielu miejscach jak Wielka Sowa, Grzmiąca, Rogowiec i Rybnica Leśna są jakoby prowadzone takie nielegalne-utajone prace eksploracyjne na szeroką skalę, ale zaraz debil dodaje, że do jednego z takich miejsc teraz nie dotrze bo coś tam, ale następnym razem na pewno-zapewnia kwiecień – pokaże nam miejsce na szczycie jakiejś góry, które jakoby zostało rozkopane wielką koparką. OCZYWIŚCIE NIGDY TEGO MIEJSCA WAM DEBILKI NIE POKAŻE I SKOŃCZY SIĘ JAK ZAWSZE NA ZAPOWIEDZI. Tak samo nigdy nie pokaże żadnych miejsc eksploracji o jakich wspomniał bo takowe nie istnieją.
Z resztą to w, którym stoi i pierdoli te wszystkie farmazony również nie jest miejscem obecnych wykopalisk tylko jak się zdaje miejscem w, którym dawno temu ktoś kopał amatorsko.
Kłamstwo 13
Kolejnym kłamstwem jest to, że jakoby ROZESZŁA SIĘ WIEŚĆ, że w tym miejscu jest zakopane złoto i PODOBNO na tym terenie mieszka człowiek, który za 50 lub 100 złotych sprzedaje mapę z naznaczonymi depozytami. Człowiek ten jakoby jest widywany na Włodarzu lub Osówce. To oczywiste kłamstwo obliczone na sugestię, że tajemniczy oszust działa w porozumieniu ze Szpakowskim z Włodarza i zarządcami kompleksu Osówka.
Widzicie jaka to kurwa z tego kwietnia, która w tak subtelny i zawoalowany sposób odgrywa się na ludziach, którzy go wykopali ze swojego grona uniemożliwiając na zawsze wstęp na Osówkę i Włodarz?
Kłamstwo 14
Kwiecień opowiada, że starzy mieszkańcy tych okolic opowiadają o szeregu detonacji w tych okolicach. Według oficjalnych podań to Rosjanie wysadzali wejścia do kopalń by nikt do nich nie wchodził, a według kwietnia to Niemieccy żołnierze, jak to określił ludzie z lasu dokonywali detonacji by zasypać wejścia do tajemniczych podziemi. Co więcej twierdzi, że o tym opowiadali mu Niemcy, którzy przyjechali do Arkadii i wygłosili jakiś wykład w tym temacie, ale niestety kwiecień nie mógł tego nagrać bo ci Niemcy nie życzyli sobie wystąpienia przed kamerą. I co jeszcze więcej po obejrzeniu dokumentów jakie im pokazał kwiecień przyznali, że dokumenty dotyczyły brata jednego z tych Niemców! Ale to nie wszystko!!! Kwiecień zaraz dodaje, że  potem z tych dokumentów zginęły jakieś listy ręcznie pisane! Sugerując, że ukradł je, któryś z tych Niemców. I tę opowieść zakończył stwierdzeniem TAK PANIE NIEMCU SIĘ NIE ROBI.
Cała ta opowieść to stek kłamstw. Żadni Niemcy do Arkadii nie przyjechali, niczego nie potwierdzali, nie widzieli dokumentów i map nie istniejących jakie rzekomo im pokazywał kwiecień i żadnych listów, ani map żaden Niemiec nie wykradł kwietniowi po tym spotkaniu. TO WSZYSTKO JEST WYMYSŁEM SCHIZOFRENICZNEGO POMAWIACZA, KTÓRY GDY NIE MA REALNEGO OBIEKTU DO POMÓWIEŃ JAK MNIE NA PRZYKŁAD WYMYŚLA OSOBY NIE ISTNIEJĄCE BY JE POMAWIAĆ W CELU UWIARYGODNIENIA WŁASNEJ BEZPRODUKTYWNEJ UROJONEJ TWÓRCZOŚCI HISTORYCZNEJ O CAŁYM TYM REGIONIE.
I jeszcze jedno kłamstwo w tej kwestii, kwiecień dodaje, że jeden z tych Niemców rozpoznał na zdjęciach jakie kwiecień mu pokazał swoją matkę. Potem kwiecień mówi, że te dokumenty znalazł podczas jakiejś rozbiórki jakiegoś starego domu, którą jakoby prowadziła jakaś bliżej nie określona firma. Niemiec podobno zapytał co to za firma, kwiecień mu to powiedział, a Niemiec popędził do tej firmy by się rozmówić z właścicielem. Następnie kwiecień twierdzi, że ów i inni Niemcy wyjechali z Grzmiącej bez pożegnania jakby go nie znali. Ble ble ble.
SŁUCHAJCIE. Kwiecień cała ta historyjkę wymyślił i zmyślił  tylko w jednym celu by pokazać, że on dociera do jakichś starych dokumentów odnajdywanych przez jakichś pracowników jakiś kurwa firm budowlanych i, że mając z nimi dobre układy dostaje takie dokumenty, które potem pokazuje nomen omen potomkom ich właścicieli.
Jest to gierka obliczona na pokazanie, że kwiecień działa podobnie do Pana Łukasza Kazka, który oficjalnie pokazuje odnajdywane dokumenty należące do dawnych mieszkańców tych ziem i je naprawdę przekazuje prawowitym właścicielom.
Reasumując wszystko co w tym temacie powiedział kwiecień jest kłamstwem.
Kłamstwo 15
Kwiecień stoi w kolejny miejscu, zalesione wzgórze i twierdzi, że Niemcy nazywali to miejsce Górą Czaszki i, ze był w tym miejscu ołtarz, w którym Niemcy składali jakieś tam wota-nie wiadomo komu.
Kwiecień twierdzi, że dewastacji tego miejsca dokonali ludzie na polecenie proboszcza – NIE INACZEJ- pastora ewangelickiego, który został księdzem katolickim po II wojnie światowej by to miejsce było zatarte wraz ze śladami działalności obrzędowej czyli jakieś niby kurhany i kamienne kręgi!!! Co za stek nonsensów a’la kwiecień.
Co więcej to miejsce niby wskazał mu kolejny anonimowy świadek opowiadając to wszystko kwietniowi jako o miejscu kultu i obrzędów dodając, że takich miejsc w tym rejonie było podobno kilkanaście. Co za bzdury totalne.
Kłamstwo 16
Kwiecień dalej stojąc w tym miejscu twierdzi, że w tym miejscu prowadzili swe badania jacyś parapsycholodzy, a wśród nich była kobieta obdarzona jakąś  faktyczną mocą, która wyczuła, że są w tym miejscu uwięzione dusze jakichś ludzi. A potem kwiecień dodaje, że faktycznie w tym miejscu znaleziono w 1945 roku jakieś ciała z czego dwa ciała były bez Glów co według kwietnia mogło być aktem składania ofiar.
TO KOLEJNA WYSSAANA Z DUPY HISTORIA na potrzeby urozmaicenia kolejnego dojmującego przymusu wystąpienia przed kamerą i robienia z siebie Sowio górskiego Indiany Johnsa.
Kłamstwo 17
Kwiecień twierdzi, że od małego straszono go i innych, że w tym miejscu może stać się mu krzywda bo grasują Tiu wilkołaki. To kolejny mit kuty przez paranoika, bo nigdy nikt nikogo nie straszył takimi bredniami jakie teraz wymyśla kwiecień.
Kłamstwo 18
Kwiecień twierdzi, że te wszystkie historie o jakich właśnie opowiada były opisywane w czasach komuny w Trybunie Ludu i Gazecie Robotniczej z lat 50tych. TO KOLEJNE KŁAMSTWO!!! W żadnych z tych gazet z tamtych lat nie było o niczym takim pisane, bo gdyby było kwiecień dawno by to pokazał!!! Istnieją te gazety w archiwach i bibliotekach nie trudno do nich dotrzeć. Z resztą skoro kwiecień twierdzi, że w tych gazetach są takie zapiski to musiał je widzieć, a skoro widział TO KURWA DLA CZEGO ICH NIE POKAZAŁ???
To kolejne chore kłamstwo.
Wyobrażacie sobie, że to jebane kłamliwe bydle ograniczyło by się tylko do opowiedzenia o takich zapiskach gdyby faktycznie takowe w tych gazetach były? Oczywiście nie. Oczywiście jako chcąc udowodnić swe brednie byłby pierwszy pokazując te zapiski. Wniosek-zapiski o wilkołakach w tych gazetach to wymysły Głuszyckiego kretyna.
Kłamstwo 19
TAJEMNICZE GAZETY ZOSTAŁY ZNISZCZONE!!!!
Ludzie komentuję co pierdoli to bydle na bieżąco zdanie po zdaniu i co słyszę?
Ano słyszę, że kwiecień twierdzi, że te gazety z tymi zapasikami o wilkołakach przywiózł do Arkadii, ale jakiś pan gdy je zobaczył stwierdził, że to komunistyczne kłamstwa i WRZUCIŁ JE DO KOMINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A WY SIĘ CZEGO SPODZIEWALIŚCIE, ŻE KWIECIEŃ POKAŻE WAM TE GAZETY? Nic podobnego wymyślił całą tę opowieść by mieć wytłumaczenie dla czego tych gazet nie może teraz pokazać.
Biedaczysko nie zdążyło upublicznić takich DOWODÓW bo mu ktoś te gazety dokom inka wrzucił! Co za pech i spisek przeciwko naszemu Głuszyckiemu konfabulantowi.
Kłamstwo 20
Kwiecień stoi w kolejnym miejscu w, którym widać sterty gałęzi pod, którymi jakoby są jakieś dziury, które są pozostałością wejść do podziemi-kopalni. Twierdzi on, że to i podobne miejsca są zaznaczone na mapach z przewodnika Riesengebirge co jest kłamstwem i nieprawdą. W całym tym przewodniku nie ma ani jednej mapy z takimi zaznaczeniami bo nie jest to przewodnik po górach Sowich tylko po Karkonoszach, a jedyna ogólna mapa w skali 1:160000 nie pozwala na odczytanie z niej miejsc tego typu o jakich nawija to schizofreniczne bydle. Z resztą zobaczcie sobie sami skany tego przewodnika i map z niego: http://porozmawiajmy.tv/znikniecie-jeziora-zamek-grodno-i-atlas-riesengebirge-dariusz-kwiecien/ w drugim Defie pod koniec od strony 110 są zeskanowane mapy kolorowe i na żadnej z nich nic takiego nie ma. W całym przewodniku jest jedna jedyna mapa ogólna Karkonoszy i gór Wałbrzyskich gdzie również nic nie ma o czym pierdoli ten debil.
Kłamstwo 21
Kwiecień twierdzi, że w latach 1938 tereny te są zamknięte dla turystów, co jest kłamstwem.
Kłamstwo 22
Kwiecień twierdzi, że kopalnie Wałbrzych sięgały aż do Rybnicy-kłamstwo.
Kłamstwo 23
Historia jakiegoś Otto Mintera komendanta obozu koncentracyjnego w Głuszycy, którego powieszono jakoby na polecenie Dalmusa to również stek wymysłów i urojeń kwietnia.
Również i to, że według kwietnia po wojnie Dalmus rządził wszystkimi i dawał Rosjanom polecenia wysadzania korytarzy i podziemnych chodników jest kłamstwem.

MAŁY PRZERYWNIK jestem w 17 minucie, a już jest 22 kłamstwa.

Kłamstwo  24
Kwiecień stoi w kolejnym miejscu pod jakąś czarną skała i opowiada, że tu była kopalnia odkrywkowa w, której w 1938 pracowali więźniowie z Dachau o czym ma świadczyć jakiś zapisek z obozu w  Grosrosen . Bzdura niczym nie poparta.
Kłamstwo 25
Kwiecień twierdzi, że przy tej czarnej skale odprawia jakieś obrzędy jedna z grup-chuj wie jakich. Kolejne kłamstwo i wymysł bo zobaczył kawał czarnej skały i dorabia do niej legendy urojone.
Kłamstwo 26
Kwiecień puszcza kolejny niesprawdzony i z dupy wzięty farmazon, że skała przy, której stoi mogła być-nie wiadomo czy była- ścianą wspinaczkową dla oddziałów najemnych szkolonych do walk w Jugosławii. Kompletne brednie i wymysły nigdzie takie pogłosy nie chodzą.
Kłamstwo 27
Kwiecień wspomina o jakimś zabójstwie studentów niedaleko Osówki, którym niczego nie skradziono, a tylko zniszczono drogi aparat Nokona i wyjęto z niego film. Kompletny wymysł!!! Nigdy w okolicach Osówki nie dokonano żadnego zabójstwa na studentach, a jeśli już o tym mowa to jedyne takie zabójstwo w Polsce dotyczyło pary studentów w całkiem innym miejscu, którym faktycznie skradziono aparat, ale marki Zenith. Szczegóły tutaj:


Kwiecień coś słyszał, ale nie wie w, którym kościele debil zajebany.  Wszystkie wersje jakie w tej kwestii opowiedział kwiecień to wymysły i jego urojenia.
Kłamstwo 28
Stoimy dalej pod tą czarną skałka i słyszymy, że tu kiedyś znaleziono oszlifowane czarne kamienie wyszlifowanych jak diament. Dalej kwiecień opowiada, że jemu opowiadał  jakiś badacz, że w tym miejscu znajdował się ołtarz na, którym stały takie wyszlifowane kamienie i były to czarne kryształy. BREDNIE I WYMYSŁY MITOMANA TWORZĄCEGO DALEJ WOKÓŁ TEGO MIEJSCA WŁASNE MITY I TEORIE NA POTRZEBY STWORZENIA SENSACJI I FAŁSZYWYCH CIEKAWOSTEK.
Kłamstwo 29
Kwiecień twierdzi, że widział wyszlifowany bazalt wyglądający jak kryształ, co jes kompletnym nonsensem bowiem skała bazaltowa nawet po wypolerowaniu w niczym kryształu nie może przypominać.
Kłamstwo 30
Kwiecień twierdzi, że jakaś Grupa o nazwie Festum Breslau w postaci dwóch ludzi przyjeżdża pod te skałę z jakąś mapą i odkryła wejście do podziemi, co również jest kłamstwem i jego chorym wymysłem.
Kłamstwo 31
Kwiecień stoi pod drzewem obsypanym w krąg kamieniami i snuje hipotezy twierdząc, że są one obiegowymi, co jest kłamstwem bo nikt o tym miejscu poza kwietniem niczego nie mówi i żadnych wersji o tym miejscu nie tworzy. Co więcej kwiecień twierdzi, że do tego miejsca można dotrzeć dzięki mapom-mapie z przewodnika Riesengebirge na, której jakoby jest zaznaczony szlak prowadzący koło tego miejsca, co również jest kompletnym kłamstwem i jego wymysłem nie popartym dowodem w postaci mapy o, której wspomina-bo takowej nie ma w tym przewodniku.
Co więcej dalej snuje swe urojone przypuszczenia, że w tym i podobnych miejscach mogły być mogiły i całe cmentarze.
Kłamstwo 32
Kwiecień stoi na werandzie Arkadii i opowiada, że właśnie dzięki mapom i informacjom z przewodnika po Karkonoszach Riesengebirge codziennie odkrywa nowe miejsca i szlaki co jak już pisałem jest kłamstwem bowiem cały ten przewodnik o Górach Sowich nic nie pisze i żadnych szlaków w nich i miejsc nie pokazuje. A jeśli się mylę to niech Głuszycki pojeb pokaże dokładnie tę mapę-mapy i wskaże na nich miejsca, o których tyle nawija kłamliwych głupot.
Kłamstwo 33
Kwiecień twierdzi, że na jednej z map w atlasie-przewodniku Riesengebirge jest zaznaczona kopalnia na Włodarzu, co jest absolutnym kłamstwem i nieprawdą-sami to możecie sprawdzić link do tych map dawałem wcześniej.
Kłamstwo 34
Kwiecień twierdzi, że odnalazł na Włodarzu betonową płytę jakoby mającą zasłaniać wejście do podziemi, ale nie dało się jej podnieść bo jest za ciężka i za duża. Kolejna historyjka nie poparta żadnym dowodem choćby zdjęciami czy krótkim filmem.
Kłamstwo 35
Kwiecień twierdzi, że na Włodarzu odnaleziono jakieś skrzynie i, że wykopano tam jakąś wielką dziurę, co jest kolejnym wymysłem i blefem kwietnia nie popartym choćby zdjęciem czy filmem.
Kłamstwo 36
Kwiecień twierdzi, że w okolicy jest kilkanaście takich miejsc noszących śladu wykopanych depozytów, co również jest kłamstwem i nie popartym bełkotem, ani zdjęciem, ani filmem.
Twierdzi on przy tej okazji, że od czasu afery ze złotym pociągiem odnaleziono w tej okolicy kilkanaście depozytów-tylko ja się pytam skąd ta pewność i wiedza tego idioty w tym temacie?
Zmyśla czy sam coś znalazł skurwysyn i nic nie mówi?
Kłamstwo 37
Kwiecień mówi, że zostało znalezione jakieś prywatne archiwum i dokumenty w jednym z okolicznych budynków podczas rozbiórki, co jest również kłamstwem bo nikt na oczy nie widział na to dowodów w postaci tych dokumentów i zdjęć, a kwiecień chwaląc się, że jest w jego posiadaniu też ich nawet ogólnikowo nie pokazał.
Kłamstwo 38
Kwiecień twierdzi, że większość znajdowanych takich archiwów-prywatnych dokumentów jest od razu niszczona co jest kłamstwem, ale przytacza dawną swoją zmyśloną opowieść, że na jakiejś aukcji jakiś Niemiec zakupił album ze zdjęciami i dokumentami i od razu go zniszczył. To  wszystko są chore wymysły kwietnia nie poparte żadnym dowodem, ani świadkami.
Kłamstwo 39
Kwiecień  twierdzi, że na ścianie w Arkadii wisi zdjęcie pobliskiego wzgórza z roku 1936 na, którym to wzgórze nie jest jeszcze rozkopane. No to ja bym chciał zobaczyć  to zdjęcie i jego porównanie na dowód, że wzgórze jest rozkopane ze zdjęciem widoku obecnego-kolejny kit dla idiotów.
Kłamstwo 40
Kwiecień twierdzi, że też gdzieś jest zdjęcie okolicy Grzmiącej-Głuszycy, na którym widacpola okolone drutem kolczastym. Pewnie to kolejne kłamstwo obliczone na puszczenie w obieg teorii, że Niemcy w takich zagrodach trzymali wilkołaki.
Kłamstwo 41
Kwiecień twierdzi, że kłamstwem jest, że tutaj na tych terenach wypasano bydło setkami tysięcy, co jest oczywistym kłamstwem bo nikt nigdzie nie twierdzi, że w tych okolicach wypasano takie ilości bydła. Kwiecień by zaprzeczyć teorii stworzył sam teorię, że twierdzi się, że tutaj wypasano bydło w liczbie setek tysięcy by jej sobie ot tak zaprzeczyć. To typowe dla tego mitomana. Nie raz tworzy jakąś fałszywą legendę by na ekranie powiedzieć, że to nieprawda.
Kłamstwo 42
Kwiecień wspomina historię już przeze mnie opisywaną i zdementowaną, że jakoby w pobliskim tartaku były wykonywane meble gięte, które zamawiał sam Goering. Kompletna bzdura, pobliski tartak nigdy nie wykonywał mebli giętych, ani żadnych innych. Co ciekawsze kwiecień pierdoli takie kocoboły, ale na koniec dodaje-też tak mogło być, co wskazuje, że sam nie jest pewny i gówno w tej kwestii wie.
Kłamstwo 43
Kwiecień twierdzi, że jest w posiadaniu masy dokumentów pisanych zakazanym pismem w czasie wojny o nazwie Sutterlina. Oczywiście nikt na oczy tych dokumentów i książek nie widział i ich tłumaczeń.
Kłamstwo 44
Według kwietnia pismo gotyckie w pomieszaniu z tym pismem suterrlina tworzył swego rodzaju kod. Co za brednie niczym nie poparte i nie udowodnione. Tutaj kwiecień wkracza w obszar, w którym może dowolnie sprzedawać kity bo nikt tego nie sprawdzi nigdy bowiem mało ludzi potrafiło by chyba rozczytać pismo Sütterlina. Ale czym ono w takim razie było? Przeczytamy w wikipedii między innymi to, że było to pismo stworzone na potrzeby nauki początkowej pisania językiem Niemieckim i żadnej w nim tajemniczości nie ma:

Pismo Sütterlina (niem. Sütterlinschrift lub krótko Sütterlin) – pismo stworzone do początkowej nauki pisania w szkołach niemieckich, nazwane od nazwiska jego twórcy Ludwiga Sütterlina.
Historia
W roku 1911 na zlecenie pruskiego ministerstwa kultury Sütterlin zaprojektował pismo do początkowej nauki pisania w wersji niemieckiej i łacińskiej[1]. Pismo to było wprowadzane w szkołach niemieckich od roku 1915 – w 1934 wprowadzone ustawowo[2] i obowiązywało od 1935 roku do 1941[1], w niektórych krajach Republiki Federalnej Niemiec, np. w kraju Saary do lat pięćdziesiątych, w Turyngii (NRD) do lat sześćdziesiątych.
W XIX wieku rozpowszechniły się twarde stalówki, które nie nadawały się do rozpowszechnionego wtedy pisma pochylonego o dekoracyjnych zapętleniach. Stąd wynikła potrzeba stworzenia pisma uproszczonego, pozbawionego zbytecznych dekoracji. W zeszytach do początkowej nauki pisania wprowadzono liniowanie o proporcji 1:1:1 i zmniejszono pochylenie liter. Niestety uproszczenie pisma wiązało się z pogorszeniem czytelności. Już 3 stycznia 1941 ukazał się okólnik podpisany przez Martina Bormanna, zabraniający stosowania czcionki frakturowej, a we wrześniu 1941 zabroniono używania pisma Sütterlina. Mimo to w niektórych krajach obu części Niemiec pismo to było używane w pierwszych latach powojennych.
Tak więc to co pierdoli kwiecień w tym temacie to szukanie sensacji w czymś w czym jej nie ma i nie może być.
 Kłamstwo 45
Kwiecień twierdzi, że jest również w posiadaniu wielu książek o achnenerbe i lebensbornie pisanych właśnie w takim pomieszanym języku. To  również kolejny kit bo  nikt tych książek, ani nawet ich fragmentów na oczy nie widział, a styl Sütterlina  wątpliwe jest by był w jakiś sposób pomieszany ze stylem gotyckim. Oczywiście nigdy tego nie zobaczymy czyli choćby jednej kartki z tych rzekomych książek pisanych takim pomieszanym stylem.
Kłamstwo 46
Kwiecień mówi, że 5 osób mu próbowało cos przetłkumaczyćz jednej z tych książek pisanych tym rzekomo pomieszanym stylem i było 5 różnych wersji hehe kolejny kit bowiem styl Sütterlina nie powinien stanowić dla Niemca problemu bowiem jest to normalne Niemieckie pismo jedynie upiększone.
Kłamstwo 47
Kwiecień twierdzi, że jest w posiadaniu setek zdjęć w tym m/n ośrodka Liebensbornu z Głuszycy gdzie jest swastyka, piastunki z dziećmi i cos tam jeszcze dowodzącego, że taki ośrodek w Głuszycy istniał. No tak tylko to oczywiście kolejna tajemnica i brak publikacji tego zdjęcia. A no tak zapomniałem jeśli chcesz je zobaczyć przyjedź do Arkadii za 100złza dobę to ci kwiecień je pokaże i 1000 innych dowodów jak podręczniki szkolne pisane stylem Sütterlina dla dzieci w szkołach. Hahaha   
CIEKAWOSTKA
Kwiecień opowiada, że jest w posiadaniu kolejnych szkolnych kronik z czasów przedwojennych. Ok wiemy, że takowe ma i wiemy, że nic w nich rewelacyjnego nie było. Biadoli przy tym, że nie wie co  z nimi zrobić i komu je przekazać zarzekając się, że nie trafią one do żadnego prywatnego muzeum, ani w nieodpowiednie łapska jak to ujął. Mówi też, że mógłby je przekazać Gabrysiowi do muzeum broni, ale tam, dodaje, że na pewno te kroniki szlag by trafiło jakimś czasie.  No fajnie, że to powiedział bo tym samym wyraził opinię o samym Gabrysiu i jego dbałości o takie zbiory.
A tak w ogóle to debil nie wie co zrobić z takimi kronikami? Po prostu je opublikować w Internecie i przekazać do jakiegoś muzeum i tyle.
Kłamstwo 48
Kwiecień twierdzi, że ma 2 tysiące różnych książek, że co rusz spływają do niego różne skrzynie pełne dokumentów i, że nie ma gdzie ich TRZYMAĆ! A tak niedawno chwalił się, że kupił mieszkanie w Głuszycy i co, i nie ma gdzie trzymać?  A co z tyloma wspaniałych przyjaciół,  którzy z pewnością mogli by przechowywać te bezcenne zbiory dokumentów przybliżających do  rozwikłania tajemnic Riese? No cóż kłamstwo jak zwykle ma krótkie nogi i jedno pierdolenie zdradza kłamliwość innego pierdolenia jakie wciskał niedawno.
Co ciekawsze z jednej strony przed chwilką powiedział, że kroniki szkolne, które posiada na pewno nie trafią w nieodpowiednie łapska, ANI W PRYWATNE KOLEKCJE,  teraz pierdoli, że nie mając gdzie przechowywać tych wszystkich dokumentów, map i zdjęć jakie mu ludzie przesyłają zmuszony jest ROZDAWAĆ!!!! Czyli co? Czyli kłamie i struga debila bo raz mówi, że to bezcenne rzeczy i nikomu ich nie odda w niewłaściwe ręce, a po chwili mówi, że je rozdaje ot tak? Idiota kompletny.
Kłamstwo 49
Kwiecień przy okazji mówi, że wszystkie te dokumenty. Etc itp. Skanuje i zamieszcza na Internecie przed ich rozdaniem hahaha debil bo nic takiego nigdy nie robił, a jedyne co to tylko tą marną bezwartościową kronikę zeskanował i ten nieszczęsny atlas Riesengebirge.
Kłamstwo 50
Kwiecień opowiedział, że w tej okolicy ktoś w lesie wykopał sporo niewybuchów i je zostawił, że  podejrzenie padło na niego, że to zrobił kwiecień i, że kwiecień ma alibi na ten czas bo był w Londynie wtedy gdy ktoś te niewypały wykopał hahaha, co za kłamstwo i o tych niewypałach i całej rzekomej chryi o tym wydarzeniu. Nic takiego nie miało w ostatnim czasie miejsca w tym rejonie. Nigdzie o tym nawet nie ma wzmianki w mediach-nigdzie. Kolejny wymysł kwietnia.
Kłamstwo 51
Kolejne kłamstwo to, że koło stawów w Głuszycy znaleziono kilka pancerfaustów,  co jest kolejnym wymysłem o, którym nigdzie nie pisano.
Kłamstwo 52
Kwiecień pierdoli, że na mazurach doszło do poparzenia fosgenem 4-5 poszukiwaczy. To również kłamstwo i czym nie ma nigdzie w żadnych mediach i prasie.
Kłamstwo 53
Kolejne kłamstwo, którym nigdzie nie ma wzmianki, że na przedpolach Wrocławia znaleziono sporo niewypałów.
Kłamstwo 54
Pod Wałbrzychem podobno również znaleziono składowisko niewypałów-kolejne kłamstwo o, którym nic nigdzie nie pisano.
Kłamstwo 55
Kiedyś kwiecień zrobił film jakiejś sztolni w, której kucał nad niewypałem. Opisaliśmy to na naszym blogu, a ja nawet w tej kwestii sporządziłem zawiadomienie na policję. Czym ono zaskutkowało nie wiem, ale pewnie przesłuchaniami i przeszukiwaniami domów kwietnia gdzie pomieszkiwał.
Dzisiaj kwiecień tym wydarzeniu wspomina, że to dzięki jego materiałowi saperzy z tejże sztolni wydobyli 6 ton niewypałów!!!!
Prawda jest taka, że to nie kwiecień powiadomił policję o niewypałach w tej sztolni tylko ja, a to bydle nie dość, że wtedy mógł spowodować wybuch zalegających tam niewypałów i doprowadzić do śmierci ludzi stojących opodal to jeszcze tak to zostawił nikogo nie powiadamiając. Dziś nieodpowiedzialny skurwysyn sobie przypisuje zasługę, że dzięki niemu sztolnia została rozminowana.
UWAGA KWIECIEŃ BANDYTA
Kłamstwo 56
Kwiecień opowiada, że był u kogoś w mieszkaniu w Łodzi na 6 piętrze, który zgromadził sobie w domu kolekcję niewypałów!!! Podobno człowiek ten potem zgłosił to na policję przez co ewakuowano cały dom. Co więcej niektóre z nich wystawił ów człowiek na allegro!
Według tego co powiedział kwiecień to człowiek ten sam to wszystko zgłosił przez co podobno ma mniej problemów niżby ktoś go zgłosił.
Słuchajcie to kolejna brednia i wymyślona opowiastka. Gdyby coś takiego miało miejsce to i tamten i kwiecień  by już siedział, tamten za  posiadanie, a ten za nie POINFORMOWANIE POLICJI O TAKIM PRZESTĘPSTWIE do czego właśnie się przyznał. Bo przestępstwem jest również nie poinformowanie o przestępstwie ZAGRAŻAJĄCYM LUDZKIEMU ŻYCIU.
A ja zapytam, i co kwiecień skurwysyni bydlaku idziesz do kogoś do domu widzisz kilogramy niewybuchów i sobie potem wracasz do domu wiedząc, że jakiś świr ma w domu coś co może zabić innych? Tak beztrosko nie informujesz o tym natychmiast policji?
Ty pierdolony bandyto pójdziesz siedzieć ja ci to mówię.
I tak, historyja pewnie zmyślona przez kwietnia, ale to nie jest istotne czy była prawdziwa, istotne w niej jest to, że kwiecień w niej przestawił się jako ktoś kto nie zareagował właściwie pozostawiając stan zagrożenia dla innych.
Kłamstwo 57
Kwiecień  opowiada, że był świadkiem jak „znaleźli” dwie miny przeciwczołgowe i schowali sobie do bagażnika, a inna grupa te miny tamtej grupie z tego bagażnika ukradła przenosząc do swojego samochodu do  bagażnika.
Ja nie wiem skąd ten debil czerpie pomysły na takie kłamstwa?
Raz, że ponownie wykazuje, że nie umie zareagować właściwie gdy ktos znajduje i usiłuje zabrać z miejsca niewypały, a dwa, że czy ktoś wierzy w to, że ktokolwiek-jakakolwiek grupa znajdująca niewypały pokazała by je kwietniowi tak by ten o tym wiedział? No chyba, że to byli jego koledzy, historia nie jest zmyślona,  a kwiecień w tym brał udział.
Kłamstwo 58
Kwiecień twierdzi, że na podstawie map z przewodnika Riesengebirge, które z Aleksem opublikowali inni tworzą własne podrobione mapy i je sprzedają z fałszywie naniesionymi znakami i sprzedają je za 50-100zł, co jest oczywistym kłamstwem-kompletnym.
Kłamstwo 59
Jakoby ostatnio kwiecień i ktoś złapał grupę, która paliła w lesie niezabezpieczone ognisko! Ho ho! Ludzi, którzy palą w lesie ognisko kwiecień łapie, a ludzi, którzy przetrzymują w samochodzie i domu materiały wybuchowe nie i nie zgłasza tego?
Kłamstwo 60
Kwiecień opowiada historyjkę, że z jakimś Rafałkiem pojechali samochodem gdzieś do lasu i pozostawili przy drodze samochód. Dołączyli do nich jacyś inni i wszyscy poszli do lasu. Po powrocie w jednym z samochodów była wybita szyba i samochód splądrowany.
Pis na wodę, brak dowodów. Gdyby tak było kwiecień by to pokazał  na zdjęciach i filmie.
Kwiecień takimi opowieściami chce was wystraszyć byście nigdzie nie przyjeżdżali i nie zostawiali samochodów pod lasem bo jak on tam będzie to wam zdemoluje samochód-proste i oczywiste przesłanie dla przyszłych poszukiwaczy w Riese.
Kłamstwo 61
Kolejna opowiastka, że ktoś zapomniał gdzie zostawił Landrowera w lesie i, że kwiecień z nim 4 godziny go szukał. To też kłamstwo wyzierające z gestykulacji i mimiki tego pijackiego ryja.
Kłamstwo 62
Kwiecień biadoli, że jesteśmy straszeni przez pewne grupy archeologiczne grasującym niedźwiedziem po okolicznych lasach, a jak pamiętamy w zeszłym i tym roku sam rozpowszechniał takie informacje by zastraszyć potencjalnych eksploratorów. Dziś odwraca kota ogonem i oskarża o to innych.
Kłamstwo 63
Kwiecień twierdzi, że podobne informacje tyle, że o pumach i wilkach rozgłaszają tajemniczy Niemcy przyjeżdżający w te regiony i szukający swych skarbów.-kłamstwo oczywiste.
Kłamstwo 64
Kwiecień opowiada, że jak  idzie z grupą do lasu to jest zatrzymywany i straszony mandatem,  a obok przejeżdżają landrowery plądrujących stanowiska w lesie i policja nie reaguje. Kolejny wymysł obliczony na zbudowanie wokół siebie mitu poszkodowanego i zaszczutego  eksploratora.
Ale zakładając, że jest zatrzymywany gdy oprowadza grupy to jednak moje zawiadomienia na marne nie poszły. Policja może go mieć na oku po wszystkich tych zagrażających życiu wyczynach i sprawdzać czy grupa nie przekracza dopuszczalnej liczby 10 osób bez uprawnień przewodnika i czy ma apteczkę. Jeśli tak jest to cieszę się, a jeśli nie to życzył bym sobie by policja go sprawdzała i przy każdej takiej eskapadzie kontrolowała i wlepiała mu mandaty za to co robi to bydle narażające ludzi na niebezpieczeństwo.
Kłamstwo 65
Kwiecień twierdzi, że w okolicy Głuszycy-Grzmiącej jest kilkanaście obiektów zdewastowanych. Oczywiste kłamstwo, bo nie pokazał ani jednego na zdjęciach, ani na filmie.
Kłamstwo 66
Kwiecień opowiada, że był ostatnio w jakichś bieda szybach w Boguszowie Gorcach gdzie jego kolega pracuje, a w nich widział wybetonowane podłogi w sztolniach do jakich rzekomo się dokopali. Podobno ich stamtąd pogoniono, a szyby zakopano.  Ja się pytam gdzie zdjęcia i relacja z takiego odkrycia?
Kłamstwo 67
Ktoś  na Pogórzu rzekomo wprowadził kwietnia do starych kanałów przy starej kopalni przy starych magazynach obok jakiejś stacji kolejowej, ale wyszli 400 m dalej w miejscu gdzie by kwiecień jak to  określił nie podejrzewał, że jest wyjście z podziemi. I tu się znów pytam gdzie relacja z tego miejsca filmowa?
Kłamstwo 68
Potem debil swym mało logicznym bełkotem, który cały czas nawija, że trudno skomentować poszczególne zdania opowiada o jakiś dwóch kopalniach na Piaskowej Górze, o których w sumie nie dokańcza wątku, ale przechodzi do opowieści, że w szpitalu gdzie leżała jego matka są podziemia i schrony do, których nikt nie ma dostępu i są jakoby monitorowane. Kolejny wymyślony bełkot pijacki niespójny i mało wiarygodny.
Co ciekawsze gdy kwiecień usłyszał opowieść od pac jęta tego  szpitala o schronach pod tym szpitalem podobno pojechał do Wałbrzycha na Plac Grunwaldzki do byłej siedziby obrony cywilnej i poprosił o udostępnienie dokumenty dotyczące schronów z okresu II wojny. Oczywiście bez problemu podobno  je dostał i okazało się, że podobno w samym Wałbrzychu jest takich schronów więcej na liczbę 10 tysięcy ludzi.
Po pierwsze to, że jakieś schrony mogą gdzieś w Wałbrzychu i nie tylko być nie zaprzeczam na pewno są, ale to, że ten debil poszedł do siedziby obrony cywilnej i zostały mu udostępnione jakieś plany to kit.
Kłamstwo 69
Kwiecień skacząc znów z tematu na temat twierdzi, że wypłynęło kilka „fajnych” faktów jak on to określił o pobycie Hainriha Himmlera w jeleniej górze.  No ciekawe skąd te fakty chyba z dupy.
Kłamstwo 70
Kolejne kłamstwo, że jakiś wymyślony Hans Kamler mieszkał na zamku w Rzeszowie-kwiecień stworzył tę postać w jednym z ostatnich materiałów gdy był w Rzeszowie.
Zaś wszystko bez wyjątku co  kwiecień mówi na temat Rzeszowa i budowy tam tajnych projektów i o innych rzeczach, których nie chce mi się wymieniać jest KOMPLETNYM NIGDZIE NIE POTWIERDZONYM KŁAMSTWEM NA, KTÓRE KWIECIEŃ NIE MA NIC POZA WŁASNYM NIESPÓJNYM BEŁKOTEM.
Kłamstwo 71
Kwiecień snując o Rzeszowskich planach budowy tajnych broni przez nazistów wplata kit, że w Wałbrzychu produkowano syntetyczne paliwo z antracytu, które było słane do Rzeszowa na potrzeby tamtejszych prac i budowy rakiet przez Niemców-wymysły i niespójny bełkot nie potwierdzony niczym.
Kłamstwo 72
Kwiecień dodaje, że w Brzegu Dolnym Niemcy produkowali jakąś chemię-sam debil nawet nie wie jaką- i że ta chemia była również dostarczana do Rzeszowa. I znów bzdury wyssane z palca nigdzie nie potwierdzone i przez nikogo.
Kłamstwo 73
Kwiecień mówi, że z Majdanka ewakuowano kilkunastu Żydów tu –nie wiadomo gdzie tu- ale kwiecień pierdoli, że dokumenty dotyczące tych żydów po wojnie giną i ucina temat. To kolejny bełkot wypowiedziany w dosłownie 10 sekund w monologu składającym się z jak widać już 71 kłamstw i niespójnych bredni wypowiadanych z częstotliwością kilkunasto-kilkudziesięcio sekundową.
Kłamstwo74
Zbliżamy się ku końcowi-ufff, ale kwiecień jeszcze w ostatnich minutach raczy nas kolejnymi opowieściami, że gdy był w Łodzi dostał zdjęcia Żydów i Żydów czyli według niego tych Żydów  co byli więźniami getta i tych co współpracowali z Niemcami. Oczywiście tego zdjęcia nie pokazał, a mógłby przecież co nie?
Kłamstwo 75
W 49 minucie kwiecień wspomina coś bełkotliwie o Mieczysławie moczarze, który jak to określił kwiecień mścił się w Łodzi na Polskich działaczach…..?
Jakich skurwysyni działaczach? Dla czego skurwysynu tak to określasz, a nie powiesz, że to był kat żołnierzy AK? Natomiast to co  skurwysynu powiedziałeś, że Moczar mścił się na Polakach za drugą wojnę światową i za organizowanie gett jest kompletnym nonsensem  bowiem gdybyś skurwysynu znał historię Moczara to 1 wiedział byś, że był antysemitą, 2 że nienawidził żołnierzy AK, którzy jak żeś bydlaku zasugerował organizowali Żydom getta.
Pierdolisz skurwysynu takie bzdury, że tylko ci przyjebać z liścia w ten kłamliwy pysk i durny pusty łeb w, którym masz siano i gówno i 0% wiedzy w tematach w jakich się wypowiadasz. W dodatku za chwilę pierdolisz, że to sami żydzi rozpowszechniają takie tezy, że Polacy organizowali dla nich getta i to wszystko mówisz, że cię przeraża, a sam bełkoczesz w tak niespójny sposób, że sam sugerujesz dokładnie to tak by właśnie wyszło, że Polacy są winni za organizowanie gett dla żydów. Przez ten twój bełkot paranoiku wprowadzasz ludzi w błąd, ślizgasz się po temacie w zawiłych konfabulacjach i niejasnych określeniach.
Kłamstwo 76
Kwiecień skończywszy bełkot o  Moczarze mówi, że dokopał się w jakichś archiwach do kilkunastu publikacji z lat 45-49 w, których żydzi oczerniają Polaków. A ja się pytam gdzie te publikacje? Jakieś dowody na to? Nie przeczę, że żydzi tak nie robili, ale wątpię by kwiecień dokopał się do jakiejś takiej publikacji i bał się je upowszechniać w obawie przed groźbami jakie podobno z tego powodu dostaje.
Kłamstwo 77
Przy okazji kwiecień mówi, że znów znalazł jakąś teczkę z dokumentami jakiejś rodziny, którą przekazał rodzinie-nie wiadomo jakiej rodzinie brak dowodów, że coś takiego znalazł i, że te dokumenty przekazał-powiem krótko gówno prawda przechwałki obliczone na konkurencję z Panem Łukaszem Kazkiem, któremu kwiecień nie dorasta do podeszew w butach w swych zmyślonych działaniach.
Kłamstwo 78
Kolejne kłamstwo, że niby do kwietnia dotarły dwa nieśmiertelniki żołnierzy Wermachtu, które jakoby przekazał rodzinom.
Zobaczcie jakie to jest wredne i parszywe bydle usiłujące wokół  siebie stworzyć aurę i wizerunek człowieka jakim nie jest. On dobrze wie, że Pan Łukasz Kazek cieszący się powszechnym szacunkiem właśnie za to, że poszukuje starych dokumentów i pamiątek po dawnych Niemieckich mieszkańcach DŚ i przekazuje je rodzinom prawowitym. Wie i na kłamstwie usiłuje dorównać Panu Kazkowi tylko pierdoląc, że coś znalazł i przekazał rodzinom. To kłamstwo na co kwiecień nie ma żadnych dowodów, zaś Pan Kazek posiada masę artykułów i wpisów na Internecie opisujących jego znaleziska, pokazujących je i opisujących ich przekazanie rodzinom. To bydle z tego kwietnia kłamliwe-nie wierzcie, że cokolwiek znalazł i przekazał komukolwiek.
A na koniec kwiecień przyznaje, że te nieśmiertelniki nabył drogą kupna na weteran bazarze w łodzi!!! Zobaczcie jak jebaniec kłamie. Wpierw powiedział, że nieśmiertelniki do  niego dotarły, a na koniec, że je jednak kupił na bazarze za 15 zł za sztukę.

A TERAZ UWAGA KŁAMSTWO NIEBYWAŁE I ZAPRZECZAJĄCE CZEMUŚ CO KIEDYŚ OPOWIADAŁ.
KWIECIEŃ HIENA - NIEHIENA
Kłamstwo 79
Kwiecień jak wszyscy pamiętamy gdy był za pierwszym razem w Anglii na prelekcji /link do uzupełnienia/ wypowiedział słowa, ŻE PRZYJECHAŁ DO ANGLII ZA PIENIĄDZE POZYSKANE ZE SPRZEDAŻY ZŁOTYCH FANTÓW JAKIE ZNALAZŁ W TERENIE-PAMIĘTAMY TO WSZYSCY DOWODY ISTNIEJĄ NA NASZYM BLOGU I JEGO KANALE.
52:00 minuta A dziś bydle opowiada pewną historyjkę, że dwa lata temu znalazł w miejscu straceń niedaleko Rogoźnicy DWIE ZŁOTE OBRĄCZKI ZE ZŁOTYM ŁAŃCUSZKIEM I KRZYŻYKIEM. Co leżały ot tak sobie na ziemi??? Obrączki te jakoby kwiecień w tym samym miejscu gdzie znalazł zakopał, ale głębiej -co za  poczciwina w kurwe jebany co nie?
I dodaje, że o tym dowiedział się tajemniczy ktoś. Ów ktoś przekopał to miejsce podobno na dużej głębokości, ale obrączek nie znalazł.
Opowieść kwietnia jak to sam powiedział ma być przestrogą przed jak to nazwał hienami i wykreowaniem siebie na takiego poczciwego  uczciwego znalazcę, któremu na złocie nie zależy. Ale zaraz, zaraz przecież kiedy był w Anglii sam przyznał się do podobnego czynu i spieniężenia złotego fanta jaki znalazł gdzieś by mieć na bilet do Londynu.

I tą łajdacką  historią kwietnia o sobie samym kończę to opracowanie pozostawiając ostatnie 2 minuty kłamstw bez komentarza bo i tak to nic nie zmieni. Na pewno przekroczył bym ilość wypunktowanych kłamstw ponad 80.
Puenta jest taka HIENA KWIECIEŃ opowiada w pogardliwej formie o hienie innej zapominając chyba już, że sam JEST TAKĄ HIENĄ DO CZEGO SIĘ PRZECIEŻ PRZYZNAWAŁ.

PS
W najbliższym czasie zrobię mix wypowiedzi kwietnia z Londynu jak sprzedał znalezione fanty ze złota z tą dzisiejszą, ale to później lub jutro bo teraz lecę na wianki….

DODATEK 1
CZYLI JAK KWIECIEŃ W LONDYNIE OPOWIADA JAK ZNAJDUJE ZŁOTO I DEPOZYTY, KTÓRE SPRZEDAJE, A W PÓŁ ROKU PÓŹNIEJ POTĘPIA HIENY,KTÓRE WYDRAPUJĄ Z ZIEMI ZŁOTO.
CZYLI OBŁUDA I ZAKŁAMANIE ZŁODZIEJA I SZABROWNIKA KRADNĄCEGO PAMIĄTKI HISTORYCZNE Z POLSKIEJ ZIEMI
 O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać gdzie macie jego skurwiałe i schizofreniczne rozmowy jakie mi nagrywał kilka lat temu na sekretarkę?

44 komentarze:

 1. Zobaczcie jak się Głuszycki sexplorator wycwanił wstawia swoje brednie na kanał wymoczka porozmawiajmy.tv gdzie ten wyłącza komentarze by nie można było drzeć z niego łacha haha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak będzie polew. Czekamy na następne kompro... :)

   Usuń
  2. na kanale na yt nie można ale, na tym porozmawiajmy.tv można, właśnie łacha z niego dre bo nawet kretyn historii Waffen SS niezna

   Usuń
 2. Zmieniając lekko temat, widziałeś Tomek chyba ktoś Ci wykupił domenę czy co bo jak się teraz wchodzi na Twój adres byłego forum widać taki napis: "I tak oto prowadzone przez Tomasza Sidora vel prestissimoLIVE vel nagla holera vel krysia z gazowni "forum" sluzace mu do szkalowania innych ludzi, ku chwale internetu i uldze szkalowanych, ostatecznie zakonczylo swoj zywot." ;// Na koniec dodam szkoda, że nie prowadzisz już ww. forum ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domena ufo-relacje.pl stała się nieaktualna i dla tego o nianie zadbałem i nie zależy mi na niej.
   Forum wraz ze wszystkimi opisami debili jakich obnażyłem z ich schizofrenii wróci i czy to będzie niedługo czy za ileś miesięcy nie ma znaczenia bo i tak ci, którzy tam byli opisani będą nadal na świeczniku.
   Na razie mam inne plany co do takiego forum.
   Trwają prace porządkowe jednak tysiące komentarzy i tematów wymaga oczyszczenia z nieaktualnych.
   Tamto forum było zbyt mało przejrzyste i to co w nim najistotniejsze ginęło wśród mało istotnych tematów.
   A co do działu o debilach....moi kochani debile każdy z was zawita niebawem na osobny blog na serwerze blogspot.com tylko uporam się ze skopiowaniem o was tego co było na dawnym forum :)))

   Usuń
  2. Odpal Tomasz swoją nową wersje forum jak najszybciej o ile to możliwe bo brakuje na Polskim "rynku: tego aby znów pogadać z racjonalistami o ww. temacie, poczytać itp. :)

   Usuń
  3. Na razie jak już tu pisałem trzeba oczyścić forum z nieaktualnych tematów i sprostować wiele innych by odpowiadały faktycznemu stanowi rzeczy.
   Poprzenosić tematy o paradebilach na osobne blogi i to się właśnie pomału robi, ale roboty jest tyle, że zajmie to jeszcze sporo czasu.

   Usuń
 3. Panie Sidor, przyznam się szczerze, że miałem pana początkowo, za przeproszeniem, wulgarnego czuba, który czepia się "bogu ducha winnego" Kwietnia za szerzenie jego "teorii". Swego czasu nawet nieźle pożarliśmy się o to na youtubie... Teraz widzę, że się myliłem. Przepraszam i sam wybaczam dawne inwektywy. Prawda nie musi być ubrana w piękne słówka. Może w końcu ludzie zauważą to, że maja do czynienia z mitomanem i fantastą żerującym na ludzkiej naiwności. Robi pan kawał dobrej roboty. Nawet ci, którzy stali na nim murem powoli zauważają, że coś z nim "nie tak". Zostają tylko najwierniejsi idioci. Naiwni są niewinni - chcą coś zobaczyć a słowotok i moro Kwietnia utwierdza ich w przekonaniu, że mają do czynienia z prawdziwym "mistrzem" w swym fachu. Pozdrawiam, nawrócony Hetzer.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło coś takiego przeczytać.
   No cóż nie ukrywam, że to jest i budujące, pocieszające i SATYSFAKCJONUJĄCE, a to ostatnie najbardziej miłe.
   Powiem nieskromnie, że doskonale zdaję sobie sprawę, że w tej całej "nagonce" na kwietnia ja mam rację, a nie ten kłamca, oszust i konfabulant z chorobą psychiczną i naturą skurwysyna i nazistowskiego zwyrodnialca ukrywającego się pod powierzchownym wizerunkiem jaki pokazuje na YT.
   Niemniej dzięki za te słowa i życzę innym moim obecnym wrogom by tak samo przejrzeli na oczy i nie dawali się mamić Głuszyckiej cipendalsie.

   Usuń
  2. Wielu tak zaczynało. Ja na kwietnia trafiłem stosunkowo niedawno, czyli tak z półtora roku temu. Patrzę, kolo ma fajną nawijkę, w miarę okay, o Riese gówno wiem ale te wilkołaki... hm... potem filmik z Łodzi, stoi debil na cmentarzu, na grobie Mutterkreuz a ten pierdoli o jakimś gościu i pokazuje niby przedmiot kultu, jakiś wisiorek ze sklepu dla motocyklistów. Beka. Potem Poznań, jestem z Poznania i widzę gnoja w czapce na cmentarzu, który pierdoli że Fort VII jest tuż obok, tam gdzie Muzeum Armii Poznań, a Fort VII jest w przeciwnym kierunku i dużo dużo dalej. Jak znam życie to debil nie był ani tam, ani w Żabikowie. (przy okazji kwietniodebilu, odmienia się Żabikowo a nie Żabików, panie znafco od siedmiu boleści). Wszystkie forty okalające miasto są dalej niż 1km. itp. itd.
   Można długo wyliczać, a ja jestem od dziecka wyczulony na pierdolenie głupot. Tak więc kwietniu bęcki będą i tyle.

   Usuń
  3. A ja jak byłem na Włodarzu to zajrzałem bo był tam Cera żeby posłuchać co tamten nawija.

   A tu wylazł jakiś pajac i nawija o jakiś dokumentach z Włodarza, czarnych zeszytach.
   Podszedłemł bliżej i niby robiłem fotkę pajacowi jak trzymał w ręku te niby dokumenty z Włodarza.
   Potem powiększyłem na telefonie. Czytam a to rachunki za piwo z Karlsberg z Saarland.

   I o czym tu więcej mówić. Można tylko sto tysięcy razy powiedzieć że to pajac i głupek.

   Usuń
  4. Nie da się tych głupot słuchać :-).

   Usuń
 4. No wreszcie wjebaliśmy multikulturowym świajcarom gola.
  Normalnie tak w ogóle kurwicy można dostać jak te niedojdy z Lewatywoskim grają. Tyle okazji było, że powinniśmy prowadzić ze 4:0.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i wjebali nam gola.
   Tak to jest jak się traci zapał i kurwa tańczy po boisku w bezmyślnej kopaninie zamiast grać taktycznie i mądrze.

   Usuń
  2. WYGRALIŚMY PO RZUTACH KARNYCH!
   JESTEŚMY W GRZE!
   Ale w chuj z takimi nerwami. To nie futbol tylko jakiś taniec kopaniec :)

   Usuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=wAtmvfKDUX4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po obejrzeniu tego pseudo wykladu jestem niemal w 100% pewny ze materialy ktorymi desponuje kwiecien sa z pewnego zrodla a mianowicie-allegro,drodzy czytelnicy.Ewidentnym tego przykladem jest fakt ze pelno tych wedlug shizofrenicznych mysli kwietnia i niemalze "bezcennych materialow" wg.mnie nie kosztowalo wiecej jak 500 zl.Prosze poprostu sprawdzic....a kwieciec plecien jako cwaniak z Gluszycy,posowa sie do ostatniej deski ratunku wciskajac zalosne opowiesci o zdobyciu tych dokumentow.Fakt tego postepku nie pozostawia watpliwosci ze kwiecien znajduje sie na krawdezi swego "intelektualnego" bankructwa.

   Usuń
  2. mógł to kupić w antykwariacie albo wysępić albo komuś ukraść co raczej to drugie wchodzi w rachubę bo to głodupiec bez grosza, nie kupił tego na ebayu bo to zbyt skomplikowane i jełop nie zna języka, faktycznie mógł to dostać też na allegro. Proszę bardzo ta ksiażka jest dostępna na Ebayu za 60 euro czyli około 270 zł. Kwiecień by nigdy tyle nie wydał na cokolwiek za wyjątkiem przechlania. Oczywiście na Allegro to mogło kosztować nawet 20 zł to zależy kto sprzedaje jak wiadomo.

   http://www.ebay.pl/itm/19483-Meyers-Reisebucher-Riesengebirge-und-die-Grafschaft-Glatz-1921-kpl-19-A-/391443845819?hash=item5b23df12bb:g:RdoAAOSw7ThUgDGU

   Usuń
 6. Oczywiscie zgadza sie ale sadzac po ilosci jego zrytych pseudosluchaczy zapewne wzbudzil w nich litosc...smutne oczka,jaki to on jest biedny,ze robi tak wiele dla swojej shizofrenicznej "historii" dajac do zrozumienia ze on potrzebuje pieniedzy.Przy doglebnym spojrzeniu na jego materialy to on usilnie probuje przekazac po pierwsze swoja "wiedze"po drugie ze robi to za darmo jednoczesnie dajac do zrozumienia "nie mam kasy,dajcie mi pieniadze" Baa zreszta jego gesty jak i mowa ciala daja jasno do zrozumienia fanatycznym pseudosluchaczom ze trzeba mu pomoc,finansowo oczywiscie.Tylko nikt nie zauwaza ze ten cwok potrzebuje pomocy ale jezeli juz to specjalisty z dziedziny psychiatrii.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zreszta jak mozna na filmach pokazywac lisie nory zakryte galeziami sugerujac ze to wrota?? albo podniecac sie kamieniami oblozonymi wokol ogniska? Pytan jest zbyt wiele,coz najwidoczniej moj mozg nie pojmuje takiej glupoty skoro nie znam odpowiedzi,bynajmniej logicznych.

  OdpowiedzUsuń
 8. UZUPEŁNIŁEM TEMAT GŁÓWNY PUNKTUJĄC 79 KŁAMSTW I WYMYSŁÓW TEJ GŁUSZUCKIEJ HIENY.

  Ilość bredni i kłamstw oraz wymysłów jest rekordowa w każdym zdaniu i minucie po kilka na raz, a i tak ostatnie 3 minuty pozostawiłem dla was ewentualnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niezle ma zryty beret ten kwiecien,jest coraz gorzej.....

  OdpowiedzUsuń
 10. No to teraz wystarczy skleić to co mówił w Londynie jak sprzedał goldy z tym co tutaj i ma pozamiatane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie zamierzam to zrobić i poprosić Prostego Hutmena by to samo zrobił i na swój sposób skomentował bo ma dar do wyjątkowego zjadliwego, a zarazem zabawnego komentowania bredni kwietnia :)

   Usuń
 11. Kolejne trafne wypunktowanie Tomasz wariata.
  Kwiecień sam sobie strzelił w stopę zakłamany oszust. Historia ze znalezionymi obrączkami i ponownym ich zakopaniu dla mnie nieprawdziwa. Kiedy Kwiecień o tym opowiada widać, że kłamie w żywe oczy, a właściwie nie w oczy bo oczy to on ma cały czas spuszczone w dół tak jak to robią kłamcy. Albo znalazł obrączki i zabrał kłamiąc, że zakopał, albo niczego nie znalazł i wszystko wymyślił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierdolony gada jak nakręcony. Taka forma nawijania jest absolutnie nie spotykana u normalnych ludzi. Kwiecień w jednej niecałej godzinie jak słyszeliście przeskoczył przez ponad 90 tematów i wątków.
   Nie skomentowałem ostatnich dwóch minut, w których dodał jeszcze 3 kłamstwa i farmazony.
   To jest choroba psychiczna taki bełkot i taka szybka nawijka z wielowątkową treścią.
   Znajdźcie mi drugiego takiego człowieka,który by w niecałą godzinę poruszył tyle tematów i tyle na zmyślał w każdym zdaniu i przy każdym nowym wątku.
   Kto wie jak taka choroba może się nazywać?
   Ktoś tu już ją diagnozował, ale gdzieś się zapodział ten komentarz.
   To notoryczny kłamca z chorobliwym słowotokiem.
   W dodatku jak widać po mimice, gestykulacji i wyrazie twarzy widać, że cały czas kłamie nie będąc pewnym czy kit jaki na poczekaniu wymyśla się przyjmie.

   Usuń
 12. Piękne wypunktowanie przychlasta głuszyckiego. Kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 13. 2 plik mapa na stronie 106 to rejon Podgórze Sosnówka Miłków w Karkonoszach to samo mapa na stronce strona 101 i 102 skan mapy Karkonoszy, nie wiem kto to skanował ale chyba mało pojęcia o technologi, na stronie 103 jedyna mapa z terenami Olbrzyma ale w dużej skali, na mapce 107 pokazana czeska strona rejon miejscowości Starkóv najbliżej Głuszycy ale i tak rejon ok 30 km od niej, mapa następna rejon czeskiego miasteczka Horni Marsov w Czechach, reszty mi się nie chce opisywać ale te tereny tyle mają wspólnego z Górami Sowimi co Polski rząd z uczciwością
  i wcale nie trzeba znać tak bardzo Historii by to znaleźć bo to wszystko dzięki wujkowi Google

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla tego ja pytam tego Głuszyckiego mitomana pokaż mapę gdzie są zaznaczone miejsca o, których nawijasz debilu kwiecień. Debil z Głuszycy zdążył od tego materiału skręcić kolejny i wraz pierdoląc te same farmazony dalej żadnej mapy nie pokazał udowadniającej to co pokazał na poprzednim materiale: https://www.youtube.com/watch?v=nUitjFqIcvs

   Usuń
  2. chodzi o to że zamieścił skany ale kretyn nawet na sieci nie sprawdzi a banda debili go słucha jak radia, jeszcze nawet podstawowej wiedzy o Waffen SS kretyn nie posiada, SS Wiking elitarna 5Dpanc niebyła w tym rejonie nigdy( szlak bojowy w okresie 03-05.45 to Węgry i Austria), Wallonien to nie Francuzi tylko Belgowie i walczyli na pomorzu zachodnim, SS Galizien w tym okresie walczyła też na południu. Boże nie znam się na tych hybrydach kosamitach itp, ale za każdym razem gdzie będzie pieprzył bez sensu nt. jednostek bojowych to będę się tego czepiał

   Usuń
 14. "Tak panie Waldku, pan się nie boi", Tak panie Niemcu, tak się nie robi" Tak panie Darku pan się nie boi, że kiedyś panu ktoś......." Tatatarara.... tatatatatarara...

  OdpowiedzUsuń
 15. program NSDAP

  http://wpolityce.pl/swiat/298344-superpanstwo-zamiast-wspolnoty-narodow-niemcy-i-francja-szykuja-zatrwazajaca-propozycje-reformy-ue

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że wśród wąskich kręgów niemieckich władz odezwie się prędzej czy później dążność do imperializmu było do przewidzenia i nie trzeba wielkiej inteligencji by tego nie widzieć, że od czasów powojennych w tych kręgach nie wygasło dążenie do podboju innych państw. Nie za sprawą wojen jak to było w przypadku nazistowskich niemiec, a za sprawą narzuconego prawa i systemu.
   Po drugie niemcy kombinują jak pozbyć się problemu afrykańskich uchodźców i usiłują wciągnąć w ten problem inne kraje sąsiednie z Polską na czele.
   Ale to bynajmniej nie jest tak jak ktoś sobie myśli, że niemcy nie potrafiły by sobie z dzikusami z afryki poradzić, nie, nie, bo jak by chciały to by sobie poradziły. Tylko tu nie chodzi o to co wszyscy sobie myślą.
   Kwiecień pierdoli o jakimś planie himmlera, który zakłada zalanie Europy brudną armią-to jest debilizm.
   Kwiecień jest idiotą nie rozumiejącym kilku kwestii, o których sięnie będę zbytnio rozwodził.
   To nie żaden plan zalania Europy brudną armią tylko plan zalania Europy afrykańskimi-islamskimi uchodźcami i doprowadzenie narodów Europy do takiego stanu by te kraje w, których uchodźcy afrykańscy staną się nie do zniesienia włączyły się w plan ich eksterminacji czyli zgładzenia na wzór eksterminacji żydów z czasów IIwś.
   Dla mnie to jest wytłumaczeniem dla czego merkel i jej poplecznicy ściągają do Europy miliony brudasów. Bynajmniej nie po to by ich integrować z naszymi społeczeństwami tylko by w pewnym momencie pod jakimś pretekstem gdy będzie ich już wystarczająca ilość doprowadzić do ich zagłady i zrobić z nich niewolników.
   Nie wykluczam jeszcze i takiej opcji, że wśród potomków nazistów nie istnieją tacy, którzy przy okazji chcą tym sposobem "złożyć ofiarę swemu bóstwu" z kolejnych milionów ludzkich istnień tym razem nie z pośród narodów Europy, ale właśnie z pośród ludności azjatycko afrykańskiej.
   Od dawna mówi się,że naziści w obozach koncentracyjnych uprawiali swojego rodzaju składanie ofiar poprzez palenie ludzi na rusztach. Nomen omen dokładnie takie same akty są opisane w biblii z tą różnicą, że tam chodziło o ofiary całopalne dla boga składające się z pierwocin rolnych i ofiar zwierzęcych.
   Ale to inny temat na inną okazję.
   Gdyby dziś niemcy i francja oraz kilka innych krajów gdzie są islamscy imigranci dokonały eksterminacji ich to reszta państw unii europejskiej podniosła by larum zarzucając niemcom powrót do nazistowskiej ideologii. Dla tego niemcy wciągają w to inne kraje by nie być obarczonymi w przypadku ich eksterminacji odpowiedzialnością i winą.
   Podsumowując, plan jest taki, sciągnąć do Europy ile się da brudasów, rozlokować ich po równo wszędzie w każdym kraju i poczekać, aż wszyscy będą ich mieli sedecznie dość. Potem wszcząć przeciwko nim nagonkę podobnie jak na żydów przed wojną i doprowadzić by wszystkie Europejskie narody włączyły się w ten nowy holokaust.
   Tym sposobem przy okazji niemcy zyskają coś jeszcze o czym nikt nawet nie pomyślał!
   Otóż gdyby to się udało niemcy zostali by niejako oczyszczeni z winy za holokaust na żydach i innych narodach bowiem od tego momentu pokazali by wszystkim innym narodom Europy, że i one są zdolne go takich czynów i gdy jest powód i przyczyna same sięgają po takie rozwiązania. Tym sposobem piętno narodu morderców z niemców zostało by zdjęte i przypisane innym narodom.

   Usuń
  2. Dodam jeszcze, że niemcom nie udało się zawrzeć z rosjanami trwałego sojuszu by podbić państwa ze wschodu-pakt ribentrop-mołotow- to teraz wciągają w swój plan Francję.
   Niemcy zawsze starały się znaleźć sojusznika do swych bandyckich planów i rozbić wspólnotę Europejską by móc działać niezagrożenie ze strony innych państw.
   Nas też przed wojną chcieli wziąć na sprzymierzeńca przeciwko rosji, nie udało się to się chwilowo zbratali z rosją by nas podbić.
   Teraz z francuzami to samo kombinują.

   Usuń
  3. I jeszcze jeden aspekt, o którym nikt nie mówi bo go nie dostrzega hehe.
   Pamiętacie biblijną przypowieść o złotym cielcu?
   Żydy się zbuntowały przeciwko bogu i ulały sobie ze złota złotego cielca, któremu potem składały pokłony i do, którego się modliły. Bóg się zagniewał/czytaj banda oszustów udająca boga/ i rozpirzył całe towarzystwo konfiskując cielca.
   Ta przypowieść to swego rodzaju instrukcja jak postępować z poddanymi narodami.
   Z arabami będzie to samo. Plan wygląda tak, zwabić ich do Europy, pozwolić się rozwinąć i zainwestować grubą kasę w swe firmy i inwestycje, a potem ich zapędzić do obozów i skonfiskować co z sobą przywieźli i co posiadają. Tak było z żydami przed wojną i tak ma być z arabską dziczą teraz.
   Przypowieść biblijna to nic innego jak instruktarz, który mówi zbuntować podbity naród władzy niech przez chwilę poczuje się silny i niezależny i niech mu się wydaje, że jest górą, niech zgromadzi kasę i dobra, a potem to wszystko się mu odbierze.
   Ci co udawali w czasach biblijnych boga dobrze wiedzieli, że żydki nie wszystkie łupy z podbitych narodów oddali bogu jako ofiarę.Dla tego wpadli na pomysł jak odebrać żydkom to co sobie uciułali na boku. Doprowadzili do sprzeciwu, pozwolili im ulać cielca ze złota, a na koniec spuścili wpierdol i cielca zabrali. I tym sposobem odebrali żydkom to co ci sobie uzbierali.
   To tak w skrócie, ale scenariusz się powtarza.
   Z resztą czy w obecnym systemie fiskalnym ta zasada i metoda nie miała już kilka razy miejsca?
   Pożyczki, kredyty, a potem spłacasz 2-3 razy więcej niż wziąłeś. To tylko dwa przykłady tego systemu działającego według schematu z historii o złotym cielcu.
   :)

   Usuń
  4. A na dowód tego, że brudasy podzielą los żydów ten oto materiał, w którym autor wprost mówi, że Niemcy się zbroją i szykują do holokaustu brudasów
   Polak żyjący w Niemczech opowiada o lęku naszych zachodnich sąsiadów

   https://www.youtube.com/watch?v=hzub2B3gbjQ

   Bo rząd niemiec to jedno, a Niemieccy obywatele to drugie i to oni sprawę rozwiążą wraz ze zdradzieckim rządem.

   Usuń
  5. A w tym materiale ten sam autor opowiada w jaki sposób Niemcy podbijają gospodarczo rynek Angielski i nie tylko poprzez wpychanie Anglii własnych towarów, maszyn i transportu:

   Anglia podsumowanie i refleksje po podróży

   https://www.youtube.com/watch?v=tqo1ewdWmMo

   To jest sposób niemiec na podbój Europy.

   Usuń
  6. Bo rząd niemiec to jedno, a Niemieccy obywatele to drugie i to oni sprawę rozwiążą wraz ze zdradzieckim rządem.


   Badz pewny ,taka chwila nadejdzie.

   Usuń
 16. hej bylem dzis na soboniu w lesie ktos poustawiał ołtarzyki krzyże figurki niedługo darek na pewno ogłosi nowe znaleziska choc pewnie sam to poustawiał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na wpół rozszarpanego psa,kota, muflona, a nawet niedźwiedzia o wilku nie wspomnę nie widziałeś?
   Po kwietniu wszystkiego można się spodziewać. Ten świr gotów jest zagryźć każdego zwierzaka by udowodnić, że po Riese grasuje wilkołak.

   Usuń
 17. Szukalem wczoraj tego scierwa w Gluszycy i okolicznych wioskach-ani sladu. Zaszyla sie gdzies menda ale znajdzie sie smiecia i dostanie z kujawiaka.

  OdpowiedzUsuń
 18. Gadałem kiedys z gosciem który kwietnia zna od wojska,mówil- ze malo ze on to kretyn,idiota,mitoman,to jeszcze alkoholik lubi i czesto chleje wóde.Chyba od tej wódy mu sie we łbie poprzestawiało że baja takie bzdury.Tego kwietnia wczesniej wszyscy totalnie olewali,dlatego fjut zaistniał,pieprząc rózne bzdury na necie i w realu,to jedyny dla niego sposób aby ktos zwrócił na niego uwage,oprócz jakis żuli z jego otoczenia,ma luj swoje przysłowiowe 5 minut,ale kiedys zdechnie jego gwiazda jak straci słuchaczy,co bidulka wtedy zrobi?chyba jedynie znajdzie wielbicieli w domu dla obłakanych,gdzie prędzej czy pózniej sam tam trafi,kretyn jeden.Dobrze ze Tomek Ty demaskujesz te jego brednie,moze szybciej ten kretyn zdechnie,w końcu kiedys publike straci,bo widze ze juz do Anglii lata-tam pierdoli bzdury,i znalazł słuchaczy bo juz chyba w Polsce krąg jego wielbicieli robi się mniejszy.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam !
  Wystarczyło mi obejrzeć filmik z pobytu p Kwietnia w Krakowie by stwierdzić co to jest za człowiek .Mieszkam w Krakowie od trzech pokoleń znam historię miasta i to jest przykre że taki człowiek ma posłuch przecież on normalnie pierdoli głupoty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.