środa, 29 czerwca 2016

Głuszycki głupek bez szkoły i wiedzy zabawia się w znawcę polityki wieszczącego dalsze szczegóły planu Himmlera.

Przepowiednia i Plan się wypełnia .....

 


Trzy dni spędzone w Kijowie , masakra , tzw nasi ukraińscy bracia wg PiSu , jak by mogli to już dzisiaj by się z nami rozprawili . 
BUAHAHAHA trzy dni spędzone w Kijowie i co, żadnych zdjęć czy relacji? Ale jebany kłamca. Kolejny jebany wpis obliczony na nagonkę przeciw Ukraińcom.  Nie jestem przeciw obecnym młodym pokoleniom Ukraińców, którzy podobnie jak my chcą dołączyć do zjednoczonej Europy i wyrwać się z pod wpływu Rosji, oraz chcą zakopać topór wojenny. Oczywiście jestem przeciw banderowcom, ale kwiecień i nie tylko nastawia nas polaków przeciwko całej Ukrainie i robi to w myśl dawnej nazistowskiej i sowieckiej zasady by nas na siebie ciągle napuszczać i skłócać.

Po tym co zrobili poddani jej kurewskiej mości , żadne państwo Europejskie nie będzie nas poważnie traktować .
A CZY KIEDYKOLWIEK DEBILU POWAŻNIE TRAKTOWAŁO?
A za kurewską mość to myślę, że do Anglii już nigdy nie pojedziesz, a jak pojedziesz to cie wsadzą.
A, że ta królewska mość to egzemplarz wyjątkowy to inna sprawa.

Po wczorajszych napadach na polaków w Londynie  mamy obraz przyjaciół Anglików , teraz dopiero doświadczymy tego co dla nas naszykowali USAmeni . Panika jaka wybuchła wśród polskich polityków jest przykładem naszej bezsilności .
Jakich napadach debilu? Nie było napadów tylko obraźliwe napisy.
I o jakiej panice kretynie piszesz?

Słowacy i Czesi już nie kryją swej niechęci  wobec nas .
Ameryki nie odkryłeś, niemniej kiedy ja byłem na Słowacji i w Czechach całkiem niedawno na rajdzie motocyklowym takiej niechęci nie doświadczyłem.

Niemcy i Francuzi od dawna nie ukrywali swej irytacji Polakami .
I tu ameryki nie odkryłeś.

Co teraz ? co dalej czeka nas Polaków .
Jak to  co? Staniesz debilu na czele czystej armii i zostaniesz przywódcą mitomanów i obronisz naród wyjawiając tajemnicę Riese jak to  kilka razy zapowiadałeś by ocalić świat hehe matole.

 Tylko mała grupa ludzi od dawna  była świadoma tego co nadchodzi .
Świadomi czego? Chyba twoich urojonych wizji, które nigdy się nie spełniają i nie mają pokrycia w zdarzeniach i rzeczywistości.

Ja osobiście taki scenariusz podaję jak na tacy od lat .
Jasne, a za każdym razem dodajesz do niego to co wyczytasz z Internetu i posłuchasz u innych w mediach by ciągle zmieniać szczegóły swych nietrafionych wizji i naciągać fakty do swoich urojonych przewidywań.

 Plan Himmlera coraz częściej takie określenie pada z ust sfrustrowanych polityków .
Z ust, których polityków-jakiś przykład dowód.  To jest właśnie to co  napisałem przed chwilą, że naciągasz fakty do swych urojonych twierdzeń. Żaden polityk nigdzie nie mówił o żadnym planie Himmlera.
Za to faktycznie niejeden polityk i publicysta, a nadto internauci upatrują w działaniach Niemiec podobieństwa do działań Niemiec nazistowskich by stworzyć imperium podległych państw w postaci jednego super państwa.

 Nawet Watykan użył określenia Wielkie Otwarcie ......
GDZIE I KIEDY-dowód, przykład i kto konkretnie urojeniowcu?

Masa bogatych szuka schronienia w górach i dzikich ostępach . Moim zdaniem jest już za późno
Sraty taty. Bogaci są zabezpieczeni we własnych schronach,  schronach przygotowanych dla nich od dawna potajemnie. Za dużo się naoglądałeś filmów o prepersach w Kanadzie i USA, którzy faktycznie w takich miejscach mają kryjówki z pełnym wyposażeniem, a nie jacyś bogacze.

Sidorciuk , Bahmatiuk , Bysttrycki , Bondarenko ...

Kwiecień, a skąd wziąłeś nazwisko Sidorciuk? Czyżby to nie właśnie z chorej skurwiałej zemsty na kimś kto od lat skutecznie obdziera cię z tego fałszu jaki przykrywa tą dwulicową naturę skurwysyna i bandyty umysłowego?
Ty lepiej powiedz jak nazywał się twój ojciec i matka zanim osiedlili się w Głuszycy i jakie ty naprawdę nazwisko powinieneś nosić.

                             Brexit wg Dariusza Kwietnia

 Totalny bełkot zasłyszanych opinii z internetu i mediów pomieszany z własnymi niespójnie wyrażonymi opiniami ujętymi w niegramatycznym bełkocie słów, który najlepiej oddali komentujący na YT, których zaraz zacytuję. Odniosę się tylko do jednej kwestii, a mianowicie tego, że to zakłamane chore bydle znów mi zarzuca, że ja rozpowszechniam nieprawdę, że on jakoby sfałszował mapy, które pokazał z tym ciotowatym jebanym wymoczkiem aleksem na porozmawiajmy.tv . Nic takiego nie pisałem,  a jedynie zasugerowałem, że mógłby to zrobić pod wpływem głosów domagających się pokazania map z przewodnika Riesengebirge czyli o  górach Karkonoskich na, których rzekomo są naniesione miejsca, które pokazywał w ostatnich materiałach w Riese twierdząc, że odnalazł je właśnie dzięki tym mapom z tego przewodnika. Oczywiście durne bydle takich map nie może pokazać bowiem we wspomnianym przewodniku nie ma map z naniesionymi punktami w Riese. Za to bydle dziś wpiera, że są inne przewodniki tego typu i to z nich jakoby korzystał, a przecież cały czas mówił, że tylko z owego Riesengebirge. Widzicie jak mu się grunt pod nogami pali i wychodzi kłamstwo,  że niczego w Riese nie mógł znaleźć dzięki przewodnikowi po Karkonoszach to teraz zaczyna uderzać w nutę, że korzystał z kilku innych podobnych przewodników o górach Sudeckich hehe, to jebany ściemniacz.

A teraz kilka cytatów z YT z pod tego bełkotu:


Mario Doc
Dosyć karkołomne łączenie poszczególnych faktów. Taki groch z kapustą. Pomieszanie z poplątaniem. Co do Polaków na wyspach to proszę się nie dziwić . Sam nawołujesz do nienawiści do tzw .'Ciapatych " więc może trochę refleksji? I jeszcze jedno ,my jako Polacy nie jesteśmy pępkiem świata i nikt nad nami nie będzie się tutaj rozczulał. Jesteśmy kojarzeni raczej z nadużywaniem alkoholu ,skłonnością do złodziejstwa i niestety głupotą. Kto dziś ku... pamięta ,że kilku Polaków brało udział w jakiejś tam bitwie? "Ciapatych " traktuje się na świecie lepiej ,niż przedstawicieli " najwspanialszego narodu na świecie' ? Darek ,to musi boleć ,co? ;) Zapamiętaj . "Jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie"

Blanco

YT powinien blokować za głupotę. Co on tu pieprzy to jest jeden wielki stek bzdur. Łohoho nowe otwarcie, łohoho Himmler wstaje! Łohohoho Mein Kampf tutorialem hahah Jakbyś człowieczku przeczytał kiedykolwiek Mein Kampf to byś wiedział, że to jest taki bełkot napisany przez janusza pióra, z którego nic nie wynika. Poziom podstawówki, tak można opisać "dzieło" Hitlera. Co do jakiś planów to się zdrowo jebnij w łeb, bo inaczej tego nie można nazwać. UK z Unii może wychodzić i 15 lat, także wygłaszając swoją prawdę objawioną sprawdź nawet w głupim googlu i się nie kompromituj. Na polityce znasz się jak świnia na gwiazdach. Sytuacja jest taka sama jak w latach 30 to chyba w twojej świadomości. Jedna rzecz powtarza się z historii; jedna jedyna. Kolejna Unia upada, żaden tego typu twór nie wytrzymał próby czasu, bo nie ma prawa. Nie da się zjednoczyć i trzymać za ryje tylu narodowości. Nie da się odideologizować całego narodu. Upada i dobrze, my powinniśmy szukać nowego sojuszu i przestać wymachiwać szabelką w stronę Rosji. Jak ktoś pisze doktorat czy prowadzi jakieś inne badania to tu ma gotowego nobla. Nowa, nieodkryta choroba, która dotknęła tego biednego człowieka. A Wy zwolennicy Pana Dariusza ruszcie kopułą sami, a nie wierzycie we wszystko co ten człowiek powie. Myślenie nie boli, czasami może przynieść frajdę...
Panie Dariuszu, co sądzi Pan o tych drzwiach co mają teraz forsować w Riese ?

Dariusz Kwietnioczub
Nic nie sadzi bo o Riese nic nie wie tylko opowiada bajki wariata. To lokalny glupek, posmiewisko.


Darek pretenduje do znawcy polityki bedac znawca ludzkich hybryd wilkolakow a ostatnio latajacych ryb w Kiuwejcie chlop uwierzyl ze jest wielkiKościół Dariusza Kwietnia
Panie Darku, dziękujemy za tą rzetelną i wnikliwą analizę! Powinien pan występować w telewizji jako niezależny ekspert od tematów wszelakich. Ma pan ogromną wiedzę i życiową mondrość a pana czapka wojskowa, arafatka oraz moro uświadamiałyby ludziom, że mają do czynienia z osobą pewną, twardą i nieidącą na żadne kompromisy. Myślał pan nad jakimś ruchem obywatelskim? Na przykład nad Komitetem Obrony Dariusza Kwietnia? Skrót KODaK brzmi naprawdę nieźle, pozdrawiamy serdecznie!Dariusz Kwietnioczub
Ale nawijka wyssana z palca i TVNu. Do lekarza Jozek a nie swirowki nagrywac na bani. Stek bredni podlanych kilkoma wiadomosciami ktore sa w TV. Idz na grzyby lepiej.duchu14
1:37 Spotkanie Grupy Wyszechradzkiej zwołał przecież Minister Waszczykowski. Więc skąd stwierdzenie że Polaków na tym spotkaniu nie było .Daniel Robakowski
Gdzie Pan wyczytał, że MON zwalnia doświadczonych żołnierzy? W GW?Witam. Polecam super nagrania Darka ukazujace 100% prawdy o nim: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html?m=1
anela0602
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/riese-znalezli-tajemnicze-drzwi-beda-sprawdzac-co-sie-za-nimi-kryje,656769.html inni coś znaleźli a pan dariusz zajmuje się wszystkim i niczym, teraz filozofa udaje.


Waldenburg 1975
Brexit to ty kfiecien dostałeś z tkalni smaków. Dlaczego się nie pochwalisz. Gdzie ty się biedaku teraz stoujesz.


Dariusz Kwietnioczub
+sprawski radoslaw Wywalili czubka z kolejnego miejsca. Jak zawsze, kazdy kto go pozna deje mu kopa w dupe.

Od siebie jeszcze na koniec dodam, że przybywa jak widać ludzi zakurwionych ta łajdacką hucpą kwietnia wobec historii i ludzi,którzy go krytykują.

I tak jak przewidywałem coraz więcej ludzi widzi jakim szkodnikiem jest to bydle i naciągaczem działającym wyłącznie po to by stworzyć wokół tematu Riese mity i legendy na, które wabi naiwnych by na nich i ich niewiedzy zarabiać kasę przy okazji udając pierdolonego poliglotę i znawcę sytuacji na świecie.

O wizytówce kwietnia i innych ciekawych tematach na belce bloga na samej górze nie muszę przypominać...

30 komentarzy:

 1. 0 dowodów na to co mówi.
  0 map na,których jest to co pokazuje w terenie.
  0 świadków na których się powołuje.
  I tak można wymieniać długo. Nie dziwi, że na YT drą z niego łacha bo ile można słuchać monologów bez pokrycia.
  Nawet najwierniejsi widzowie dochodzą do wniosku, że to jego gadanie to pozerstwo i bicie piany prowadzące w ślepe uliczki.
  Tu był tam był z tym gadał z tamtym gadał i tak w kółko.Temu dał dokumenty,a tamten dowody i tak w kółko bez ich pokazania.
  Przewodnik nabyty drogą kupna gdzieś na eBayu i kilka komunistycznych książek w antykwariacie a bardziej na bazarze od pijaczka co handluje z walizki na kocu to dla niego dowody mające go doprowadzić do rozwikłania tajemnic.
  Wymyślanie teorii spiskowych wmawianie ludziom, że ktoś mu kradnie dowody tajemne notesy i wykorzystuje je do pisania książek, albo że ktoś sprzedaje sfałszowane mapy, które upublicznił to wszystko wymysły paranoika.
  Można wymieniać bez końca podobne wymysły.
  Liczba ludzi nie dających się już nabierać na podobne wymysły rośnie i będzie rosnąć.
  Jak to się mówi kwiecień im dalej w las tym ciemniej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dupsko coraz bardziej gołe i blade... Niebawem lud je ujrzy i będzie bolało kwietnia oj będzie :D

   Usuń
  2. Czy takie gołe?
   Rozmawiałem ostatnio z kilkoma osobami z Dolnego Śląska. Niektórzy skłaniają się ku przypuszczeniu, że to Głuszyckie szabrownicze bydle łazi po tych górach i jeździ po Polsce wyłącznie w poszukiwaniu informacji o miejscach, w których mogą być cenne depozyty.
   I ja się do takich opinii skłaniam również.
   Skurwiel sam się w Londynie chwalił, że kilkanaście skrytek z depozytami znalazł, że sprzedał gold by mieć na bilet do Londynu, więc wystarczy z tego tylko wyciągnąć wnioski. Nigdy tych znalezisk nie pokazał, ani miejsc, ani rzekomych dokumentów z nich, ani przedmiotów, jak twierdzi małej wartości. Dla czego? Bo poza nimi mogło być jednak coś cennego.
   Jak się na spokojnie zastanowić na tym dla czego Głuszyckie bydle łazi tyle po okolicy Riese w dość niewielkim obszarze tyle lat w kółko tymi samymi szlakami, po tych samych górkach, dolinkach, lasach to odpowiedź jest tylko jedna.
   Z punktu widzenia obszaru to niewielki obszar o ile chce się go zwiedzić w kilka dni. W kilka dni można przejść wszystkie znane i nieznane szlaki wzdłuż i w szerz i zaliczyć niemal każdemiejsce.
   Ale jeśli by chcieć taki obszar przeczesać pod katem poszukiwania skrytek w terenie z depozytami to już inna kwestia.
   Zobrazuje to na przykładzie poszukiwań meteorytu Pułtuskiego.
   Obszar na,którym spadły jego fragmenty jest w sumie dość niewielki. Oczywiście mam na myśli centrum jego upadku w okolicy miejscowości Rowy i Stary Sielc. I jeśli by chcieć ten obszar tylko zwiedzić to zajęło by to dobę, ale jeśli chciało by się go spenetrować wykrywką i zajrzeć dosłownie w każdy zakamarek terenu nie wystarczy kilku sezonów.
   Chcę powiedzieć, że zalesiony obszar o ukształtowaniu górzystym terenu jak na przykład obszar Riese niby jest niewielki, ale jednak by coś znaleźć trzeba wyjść w teren dziesiątki, setki razy by dopatrzeć się w nim czegoś interesującego i to bynajmniej nie na skalę odkryć związanych z tajemnicę Riese tylko na skalę mniejszą czyli skalę ukrytych depozytów mogących istnieć dosłownie pod każdym kamieniem, dziwną kupą kamieni czy układem drzew.
   Żeby to wszystko obejrzeć i coś znaleźć trzeba łazić, łazić i łazić, kopać potajemnie, kopać i kopać w chwili gdy nikogo nie ma.
   Idę o zakład, że gdyby kwiecień miał tą metodą szukać tajemnic Riese dawno by się zniechęcił, ale widmo złota o jakim sam mówił sprawia, że łazi tam non stop.
   Tajemnice Riese są schowane głęboko w ziemi poza jego zasięgiem, ale depozyty nazistów czy uciekającej ludności z tych terenów już nie.
   Z resztą czy ja już tego kilka razy na tym blogu nie pisałem, że to bydle wynajduje depozyty i nimi handluje nawet jeśli to nie są goldy?
   Kwiecień łazi, a ludzie to z tamtych okolic widzą i musi mieć jakiś pretekst dla czego tyle łazi by nie było prawdziwych podejrzeń. Dla tego wymyśla nie przejmując się, że wymyśla banialuki o historii i tajemnicach Riese.
   To wymyślanie to przykrywka tego co naprawdę szuka.
   I tyle qrwa w temacie.
   PS
   A co jakiś czas ktoś taki jak Mikołajczak czy właściciel tkalni smaków lub Arkadii nasłucha się od kwietnia, że ten jest na tropie cennych znalezisk i nie bacząc na wstyd i kompromitację komitywy z takim idiotą i skurwysynem udziela mu schronienia, miejsca na spanie i miejsca do pierdolenia tych bredni w nadziei, że go kwiecień wciągnie w interes gold-depozyt.

   Usuń
 2. Moim zdaniem to kwiiiecien nic nie znajduje . Te jego gadanie o znajdywaniu "goldu" to czyste pozerstwo. Co siedemdziesiąt lat po wojnie i skrytki są tam w nieskończoność? Kwiiiecien nie umie czytać mapy pewnie wykrywacza metali też nie umie obsługiwać i, i co znajduje coś? Kręci się w jednej okolicy, bo po za tym rejonem nie zna terenu . No bo czy ktoś widział kwiiietnia w "akcji" jaki kolwiek film? Kwiiiecien znajdując głupi bandaż robi z tego sensacyjne odkrycie , a taka skrytka to by była sensacja na miarę złotego pociągu . Głuszycki kretyn przecież nazywa się odkrywcą nr. 1 na dolnym śląsku , i co odkrył coś ? Podnieca się kretyn dziurami w lesie, kamieniami porozrzucanymi .
  prawdziwy odkrywca nie chwali się , a kwiiiecien co u Gabrysia wymachiwał repliką Stena i MP40 twierdząc , że znalazł to w jakimś opuszczonym domu , no kto normalny tak robi????????????? Dla mnie to zwykły kretyn liczący na poklask . Tak jak z tą panterą widział ją ktoś ???????? Każdy może powiedzieć , że jest odkrywcą nr.1
  DOWODY DOWODY panie kwiecień a nie brednie !!!!!!!!!!!!!
  Kwiiiiecien mówi to co chcą usłyszeć jego słuchacze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już są dowody: https://www.youtube.com/watch?v=6Sy-E2H4wzA

   Usuń
  2. I tylko takie dowody noże przedstawić

   Usuń
 3. Czy jako wielki odkrywca na dolnym śląsku nie powinien odpędzać od ekip TV? Przy jego parciu na szkło to powinniśmy jego przepitą mordę widzieć w każdych informacjach o złotym pociągu . A tu co ? Nic ,głupek błądzi po krzakach i wypisuje brednie . Pewnie chuj go strzela na samom myśl o jakichkolwiek pracach odkrywkowych , bo kwietnia tam nie ma . kwiecien może tylko bredzić, że dał komuś mapę by pokazać że ma udział . A tak naprawdę to jest nikim, stary dziad o umyśle piętnastolatka, robiący lans na ubranku wojskowym i bredzeniu z tonem wszechwiedzącego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny odcinek Prostego Hutmena kwiecień plecień.
  Tym razem Hutmen wyjaśnia skąd wzięła się ksywa dla kwietnia czerwonopapy i niszczy go jego własnymi bredniami:

  https://www.youtube.com/watch?v=Sz6gassKUCU

  Oprócz tego polecam coś wyjątkowego, coś co przyprawi kwietnia o atak palpitacji:

  Nowe – stare pomysły, wyzwanie czas podjąć

  http://riesetruppe.pl/?p=384

  Tu były filie obozu koncentracyjnego na Dolnym Śląsku. Powstanie specjalna mapa

  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20246514,tu-byly-filie-obozu-koncentracyjnego-na-dolnym-slasku-powstanie.html


  Widzisz kwiecień taki z ciebie patriota i historyk, a nie wpadłeś na taki szczytny pomysł pętaku od zaglądania pod kamyki i w dziurki.


  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam kolejne odcinki na dwóch kanałach o naszym półgołym półbóstwie z Głuszycy.

  Inwektywy pod adresem Dariusza Kwietnia
  Kościół Dariusza Kwietnia

  https://www.youtube.com/channel/UCDLDWrN3cdrKB_BW7fkK0lw/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=0

  Dariusze eksploracji
  https://www.youtube.com/channel/UCsBvjT5f04cX7VNP9Y6h7eA

  OdpowiedzUsuń
 6. Dariusz peDariusz w Głuszycy mieszka.
  Siną ma gębę ten nasz koleżka.
  Zwiedza krzaczory, doły, wykroty
  zamiast się w końcu wziąć do roboty.
  Mama go woła: chodź do kąpieli
  a on ucieka do kumpli geji.
  Mama mu mówi: Darek łobuzie
  a on fallusów ma pełną buzię.
  Mama mu mówi: napij się mleka
  a on do lasu szybko ucieka.
  Szkoda że Darek śmieszny, wesoły
  nie chodził nigdy do żadnej szkoły.

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. To biegające ZOO wjebało nam gola :(

   Usuń
  2. No kurwa jebana kapustka zamiast w ostatniej minucie podać środkowemu to wali na oślep. Mogliśmy mieć bramkę.
   Kapustka położył sprawę. Kapustka na talerz.
   Teraz karne-chwile grozy.

   Usuń
  3. Kolorowe ZOO wygrało, a gdyby nie ten kapustka w ostatniej minucie mogliśmy się cieszyć wygraną.

   Usuń
 8. tylko tak przypomnę Porosty Hutmen mógłby sobie zerknąć
  http://2.bp.blogspot.com/-CCBFFnY-hc0/Ven3SGxXR_I/AAAAAAAACEg/LoXjXWa0jL0/s1600/Pytanie%2Bw%2Bsprawie%2Bdariusza%2Bkwietnia%2Bdo%2BGross%2BRosen.jpg

  http://2.bp.blogspot.com/-vRPCAkW4FN0/Ven3YH82yTI/AAAAAAAACEo/1fjxawG3kQM/s1600/Pytanie%2Bw%2Bsprawie%2Bdariusza%2Bkwietnia%2Bdo%2BGross%2BRosen%2B-odpowied%25C5%25BA%2B%25281%2529.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noooo, to kolejny ból dupy będzie :D

   Usuń
 9. kwiecień ty tępy tłumoku pierdoliłeś na ostatnim materiale,że nie ma rozmów grupy wyszehradzkiej w kwestii brexitu WB, a tu proszę jak się okauje gówno wiesz, a zabierasz się za komentowanie polityki. Doucz i doinformuj się

  Będzie Unia Wyszehradzka?! “Nowa Wspólnota pod przewodnictwem Polski”

  http://newsweb.pl/2016/06/30/bedzie-unia-wyszehradzka-nowa-wspolnota-pod-przewodnictwem-polski/

  OdpowiedzUsuń
 10. Do naszego eksperta od fotomontaży.
  Czy mogę zamówić zdjęcie kwietnia na wzór tego co zrobili na tym filmiku z sędzią, który zarobił cios w szczękę i ostał się na nogach?

  https://web.facebook.com/MMApl/videos/1041875532526665/

  Jak by to nie sprawiło kłopotu to dla urozmaicenia miny kwietnia mogły być w kilku wersjach :)
  Ja bym to zrobił, ale działam na przenośnym laptopie ostatnio i nie mam Photoshopa zainstalowanego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale że kwiecień ma bombe na ryj dostać na tej focie?

   Usuń
  2. Nie, ale czemu nie jak ktoś potrafi coś takiego zmontować. Mnie chodziło o mordę kwietnia z cygarem w gębie i plażowych okularkach z ewentualnym esesmańskim hełmem na łbie.

   Usuń
 11. Kwiecień ma sprzymierzeńca w szkalowaniu żołnierzy wyklętych i ich stawianiu w negatywnym świetle. Każda metoda jest dobra co nie kwiecień? Ty z żołnierzy wyklętych robisz zdrajców, kolaborantów z nazistami i ukraińcami, a ten przyrównuje środowiska pedalskie do nich jako środowiska równie wyklęte co sami żołnierze.

  Lewacki publicysta Jaś Kapela: "Wyklęci" to byli geje, a nie żołnierze

  http://www.dzienniknarodowy.pl/1333/lewacki-publicysta-jas-kapela-wykleci-byli-geje-ni/

  poniżej pełny skrin tej strony by za rok, dwa gdy zniknie każdy to mógł przeczytać.

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMDNkTlFoalhpUTA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jas Kapela to chory umyslowo czlowiek z krytyki politycznej. Na serio to wariat, jak sprawa trafia do prokuratora to zaslania sie papierami lub ucieka do szpitala a pozniej znow swiruje, przebiera za babe i szkaluje. To skurwysyn lewacki i zwykla gnida zerujaca na dotacjach razem z ta banda lewacich kurw ktorych miejsce jest w kamieniolomach albo dozywotnio w czobowni.

   Taka sama kurwa jak Kwiecien tylko Jas ma za soba wieksza bande, zorganizowana grupe przestepcza lewakow.

   Usuń
  2. Dwa piźnięte spedalone trole. Dobrze do siebie pasują

   Usuń
 12. Nowa porcja pierdolenia i zmyslen gluszyckiego kretyna, tym razem z Wroclawia.
  Juz w tytule podciaga sie pod Figla i Zagorskiego ktorym lize dupe w materiale majac nadzieje ze daja mu jakas fuche lub podlansuja.
  Czyli najpewniej wyjebano go z Arkadii i szuka kolejnej przystani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czysty bełkot liżący dupska zagórskiemu i Figielowi.
   Paranoik jak widać szuka nowych starych przyjaciół choć w przypadku Figla nie wiem czy kiedykolwiek coś mieli wspólnego osobiście?

   Usuń
  2. Kwiiiiecien w najnowszym filmie z Wrocławia mówi że podziemne obiekty pod miastem to fakt a gdzie dowód?
   Pięć lat temu z Zagórskim nagrywał to gdzie te nagrania z podziemi? W arkadi pokazuje ale chyba swojego pitola, wycieczki organizuje pewnie do monopolowego . Co jeszcze ten łysy kretyn zmyśli?

   Usuń
 13. Mam dowód na teorie kwiiiiiiiietnia !!!!!!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=KkNjX_rz0As a kwiecien przypomina mi osobę z tego filmu z 7:29

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta je panie Apritler masz pan nie te mapy :)))

   Usuń
  2. Faktycznie nie te mapy marny ubaw .

   Usuń
 14. nowy temat PRAWIE ŚWIĄTECZNY dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.