niedziela, 12 czerwca 2016

Bełkot pijaka Nr. LVII oraz steki oszczerstw, pomówień i wymysłów sięgających dna ludzkiej moralności i przyzwoitości.

Audycja LVII
DARIUSZ KWIECIEŃ TO NEONAZISTA Z JEDNEJ STRONY UDAJĄCY POLSKIEGO PATRIOTĘ, KTÓRY WYBIELA ZBRODNIE NAZISTOWSKIE I HITLERA.
 Podsumowując ten bełkot w skrócie bo już nasi czytelnicy zrobili to w komentarzach.
Już na samym początku żebrak złożył  podziękowania jakimś ludziom za wsparcie finansowe, a jeszcze niedawno gdy robił kotleta chwalił się, że kupił mieszkanie w Głuszycy. Jak to jest, że kupuje mieszkanie, a dostaje od ludzi wsparcie?
Również na samym początku debil wspomina , że ktoś w Internecie odszczekuje się, że będą mordowaniu ludzie przyjeżdżający na spotkania z nim. To kolejny chory bandycki wymysł mający rzucić nieprawdziwe światło na jego oponentów-to skurwysyn kłamliwy, nikt nie groził, że będzie mordował ludzi do niego przyjeżdżających.
A TERAZ KOLEJNE KUREWSKIE POMÓWIENIE BYDLAKA NAZYWAJĄCEGO SIĘ DARIUSZ KWIECIEŃ Z GŁUSZYCY

video

To kolejne, jedno z wielu podobnych skurwiałych oszczerstw na mój temat. Na szczęście coraz więcej ludzi przekonuje się, że cokolwiek to bydle o mnie mówi jest nieprawdą i jest dyktowane chęcią zemsty za obnażanie jego kłamstw historycznych i wymysłów, a nadto kompletnym brakiem akademickiej wiedzy, którą zastępuje własną tworzoną historią.
Ja się dziwię tym ludziom z Arkadii w Grzmiącej i z tej Tkalni Smaków, że z takim skurwysynem współpracują. Czy ci ludzie do kurwy nędzy nie mają oczu z jakim bydlakiem mają do czynienia? Czy chęć zysku zaślepia ich do tego stopnia by za kilka osób jakie im tam sprowadzi na kilka nocy tak sobie szargać opinię na całe życie?
Przejdźmy do podsumowania całego tego bełkotu.
Oczywiście znów oskarża jakichś ludzi-bliżej nie określonych, że wykorzystują jego wiedzę do zarabiania pieniędzy, ale jak zwykle nazwisk i przykładów nie podaje, bo kłamie i stara się stworzyć wokół siebie mit poszkodowanego i oszukanego przez innych.
NEONAZIZM DARIUSZA KWIETNIA
Kłamstwem jest, że poznał pisarza o nazwisku Dawid Irving i, że niby z nim kiedykolwiek się kontaktował.
Z resztą wbiłem sobie w Google jego nazwisko i przeczytałem o nim w Wiki https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Irving i to mi wystarczy by wiedzieć, że to kolejny niewiarygodny neonazistowski świr zakłamujący historię, a w dodatku wybielający Niemców i ich zbrodnie. Jak widać po raz kolejny kwiecień znajduje sobie antypolski autorytet czym po raz kolejny zdradza fascynację zbrodniami nazistowskimi i antypolskość.
 Wszystko co mówi kwiecień o dywizjonie 303 jest nieprawdą wyssaną z głupiego łba.
Kwiecień twierdzi, że wszystkie informacje o hybrydyzacji i wilkołakach jakoby czerpie z opracowań Davida Irvinga, co jest nieprawdą bo ten nic o czymś takim nie pisał.
Kwiecień wybiela Adolfa Hitlera i twierdzi to samo co Devid Irving, że Hitler nic o holokauście nie wiedział. Jest to jawne szerzenie kłamstwa i antypolskiej propagandy przez kwietnia.

KOLEJNE SKURWIAŁE KŁAMSTWO I POMÓWIENIE WOBEC GALLA ANONIMA
TO NIEPRAWDA, ŻE GALL ANONIM PISAŁ DO KOGOKOLWIEK Z ZARZĄDY NA MAJDANKU NA KWIETNIA.
video
 Usłyszeliście kolejne oszczerstwo i kłamliwe pomówienie skurwysyna, który ima się wszelkich sposobów by zdyskredytować mnie za to, że udowadniam temu bydlakowi kłamstwa i chorobę  umysłową.
Zadzwonię na Majdanek i dowiem się  czy faktycznie ktoś z tego zarządu obozu dostał jakieś maile od kogoś takiego jak Gall Anonim. Wszystko co przed chwilą powiedział  ten bydlak jest oszczerstwem i kłamstwem.
BREDNIE O RODZINIE KRÓLEWSKIEJ I CHURCHILLU.
video

To już po raz bodaj trzeci gdy kwiecień wypowiada pomówienia o rodzinie Królewskiej Anglii, ale po raz pierwszy mówi, że to na rozkaz Churchilla Niemcy bombardowali Anglię. Ja tylko się zastanawiam czy za takie oszczerstwa ktoś mu nie powinien wytoczyć sprawy z ramienia rodziny Królewskiej i potomków Churchilla?
Kwiecień miesza fakty te prawdziwe z tymi wymyślonymi. Normalnie ktoś kto nie jest obeznany w historii nie jest w stanie tego odsiać i zauważyć, a też ten kto chce to wszystko skomentować i wyprostować tak jak ja musiałby każdy wątek jaki to bydle wypowiada opisach kilkunastu zdaniach, co jest nierealne i zbyt czasochłonne. Robię, co mogę, ale dobrze radzę nie słuchajcie tego debila bo niczego od niego się właściwego nie dowiecie.


Zniknięcie jeziora, zamek Grodno i atlas Riesengebirge - Dariusz Kwiecień
Na samym początku debil twierdzi, że nie wiadomo kto odpowiada za spuszczeniom wody z jeziora Bystrzyckiego, a już miesiąc temu pisaliśmy i wyjaśnialiśmy, że żadnej tajemnicy w tym nie ma i woda została spuszczona w celach konserwacyjnych na tamie. Woda po miesiącu wróciła, a nie jak twierdził Głuszycki debil po kilku latach. Za rok ryby i rośliny wrócą na nowo i nic złego się tam nie wydarzyło.
Jednym słowem debil mimo, że akwen napełnili woda w miesiąc nadal się kompromituje wstawiając materiał na, którym pieprzy niestworzone głupoty na temat Chińczyków, co to niby dostali Siudo podziemi pod jeziorem i ich zasługi w spuszczeniu wody poprzez odbezpieczenie tajemnego kurka na dnie jeziora-co za brednie. Wszystko co kwiecień mówi na temat tego jeziora to totalne brednie i kłamstwa. Nigdy tam nie nurkował i nic tam nie szukał.
Kwiecień to mitoman upatrujący w dawno zaplanowanych działaniach konserwatorskich teorii spiskowych tworząc chore własne tajemnice i teorie spiskowe, bo jest chorym umysłowo debilem tylko pozornie pozującego na normalnego.
Reasumując by nie rozwodzić się zbytnio nad tymi urojeniami w tym materiale, kwiecień kłamie, zmyśla i tworzy wokół tego jeziora zmyślone historie i teorie nie mające nigdzie potwierdzenia, ani w relacjach ludzi, ani w materiałach historyków i dziennikarzy.
I TAKIE MAŁE SKURWIAŁE PRZYTULANIE SIĘ DO OSÓB O NIEPOSZLAKOWANEJ OPINII I STAWANIE OBOK NICH RÓWNAJĄC ICH ZE SOBĄ W WYDANIU KWIETNIA-CZYLI JAK DARIUSZ KWIECIEŃ ROBI MITOMANÓW ZE ZNANYCH OSOBOWOŚCI ZAJMUJĄCYCH SIĘ HISTORIĄ.
video
 
Przejdźmy do części w, której nawija już z nad stołu w Tkalni Smaków.
Na temat tych bredni już wypowiedziało się kilku czytelników w komentarzach poniżej.
Mogę od siebie dodać tylko tyle, że kwiecień pierdoli o ważności Głuszycy w kwestii tajemnic Riese dla tego tylko bo akurat stamtąd pochodzi i tam znalazł sobie przystań do tworzenia bzdur w Arkadii i Tkalni Smaków. Z Rzeczki go wykopano, a nawet zakazano mu tam się pojawiać i jej okolicach więc pozostała mu Głuszyca, z której robi niesamowity ośrodek tajemnic i z mieszkańców wariatów i mitomanów jakoby potwierdzających jego brednie.
Jak zwykle kwiecień kłamie, że na podstawie jego notesów jacyś nieznani oczywiście ludzie wydali książki. Ja się pytam kto? Nazwisko ? Oczywiście to kolejne kłamstwo kwietnia obliczone na uwiarygodnienie siebie w oczach internetowych debili.
Co do istnienia synagogi i cmentarza żydowskiego w Głuszycy to również czysty wymysł kwietnia nie poparty, ani dokumentami, ani żadnymi zeznaniami wiarygodnych świadków.
Kończąc te wywody kwietnia z reszty tego materiału mówiąc krótko-wszystko to wymysły chorego mitomana o przerośniętym ego i mającym wielkie mniemanie o swej wiedzy i wartości.
KOLEJNE SKURWIAŁE POMÓWIENIE DARIUSZA KWIETNIA O KRADZIEŻ JEGO MATERIAŁÓW I ZARABIANIE NA NICH.
video
 Wysłuchaliście kolejnych skurwiałych nieprawdziwych oszczerstw i pomówień na, które jak zwykle ta szmata nie przedstawiła dowodów. Skomentowałem to w narracji.
Co więcej można dodać? Chyba tylko to, że większej kreatury moralnej ziemia Polska nigdy nie nosiła.


Soboń - Dariusz Kwiecien - 2016 VI 14Materiał również skomentowany wystarczająco w komentarzach przez naszych czytelników pełen kłamstw i żali, że nie jest dopuszczany doprowadzonych prac na Soboniu.
Oczywistym kłamstwem-ja nie wiem kto w takie kłamstwa ma niby uwierzyć-jest to, że kwiecień napisał kiedyś jakieś pismo dla jaj, że chce wziąć  Soboń w dzierżawę i ta dzierżawę mu przyznano! Z czego jakoby potem miał się dwa lata wykręcać?
Reasumując cały ten materiał to kolejny stek wymysłów o jakichś tajemniczych Niemcach co to niby prowadzą tam prace archeologiczne.
Historia o jeźdźcu w bryczesach i białej koszuli na koniu z dwoma psami to również bajka wymyślona jak wszystkie inne-WSZYSTKIE INNE TO WSZYSTKIE INNE.
Kwiecień znów tworzy opowieści na potrzeby podkręcenia mitów w Riese i okolicach. Nie wierzcie w ani jedno jego słowo i żadną taką opowieść.  To oszust, który chce na tym zarabiać i wabiona swoje płatne prelekcje naiwniaków i ludzi nie znających historii.
NAJLEPSZE BYŁO NA SAMYM  KOŃCU JAK KWIECIEŃ WYCOFUJE SIĘ ZE WSTAWIANIA NA INTERNET PŁATNYCH MATERIAŁÓW.
Jak widać zrozumiał, że tych bredni nikt by nie kupił-koniec kropka.
A na marginesie jakim jest debilem, że w ogóle liczył, iż ktokolwiek kupiłby te brednie po tylu latach bezproduktywnego ganiania po terenie i wymyślania opowieści z krypty?Przypominam w wizytówce kwietnia możecie wysłuchać schizofrenicznych tekstów jakie kwiecień nagrywał mi na sekretarkę kiedy wydzwaniał do mnie w amoku i rozmów pełnych z jego strony schizofrenicznych tekstów-to nie są sfałszowane rozmowy jak wszystkim wpiera tylko jego prawdziwy głos i teksty wynikające ze skurwiałej natury.

197 komentarzy:

 1. Same bzdety, obejrzałem tylko pare minut, bo aż zęby bolą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Irving nie ma bladego pojęcia o listach von Schreka o czym znów ten przygłup pieprzy? :-). hey przygłupie naucz się czytać w końcu. Irving udostępnił psycholowi jakieś swoje archiwum, wymiękłem w pierwszej minucie :-).

   Ty pizgnij się tą butelką z benzyną, którą zapewne łykasz, bo tylko zaprawianie etyliny może tak wyprostować resztę zwojów w ilości 2 szt jakie tam w twoim nalanym czerwonym łbie siedzą.

   Usuń
  2. Ty kwietniołak sam jesteś jak Wilhelm Todt, mozna powiedzieć że jesteś jak Wilhelmina z błazeńskim czerwonym nosem :-). Raz Wilhelm raz Otto Todt, a na końcu on miał wiele imion i jak twierdzisz mieszkał w Czechosłowacji. Co bierzesz że ma tak degradujące działanie na głowę ?

   Słusznie mówi ten Hutmen , jebnij barana w ścianę albo weź tabletki bo słuchać tych bzdur się nie da.

   Usuń
  3. Berlin, Paryż, Mediolan, a co ze Szwecją dwa tygodnie temu miała być Szwecja :-), Jedź do USA do basenu tam w stringach pod kościołem czeka Grzesio z utęsknieniem :-). Grecja Szwecja, Mediolan atlasy bobasy :-).

   Usuń
  4. Ten przygłup nawet nie wie kim jest Irving :-).

   Twierdzi że Irvinga określają jako żydowską komunistyczną świnię. Debilu przecież D.Irving to gościu który zanegował Holokaust :) za co siedział w Austrii w więzieniu :-)

   https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Irving

   Co ty przygłupie bez podstawowej wiedzy bredzisz, i przestań pocierać kulfona, za dużo wciągasz w czerwonego kinola :-).

   Usuń
  5. W dupie byłeś a nie w Orlim Gnieździe, cztery lata temu to się tułałeś głupku po wiosce i sprzedawałeś dorywczo plastikowe łuki dla dzieci w Rzeczce przed sztolnią, a potem się pałętałeś od ławki do ławki.

   Te głupoty to możesz opowiadać palancie cieciom z centralnej Polski a nie nam tu w Głuszycy :-).

   Usuń
  6. Grzesiu z Ameryki już czeka :) https://youtu.be/aYgbm8NPO34

   Usuń
  7. Grzesiu z Ameryki już czeka :) https://youtu.be/aYgbm8NPO34

   Ten to chociaż ma porządny wyczyszczony basen. A grzesiu ma dmuchany, pod kościołem w lokalnym śmietnisku :).

   Usuń
  8. "W dupie byłeś a nie w Orlim Gnieździe, cztery lata temu to się tułałeś głupku po wiosce i sprzedawałeś dorywczo plastikowe łuki dla dzieci w Rzeczce przed sztolnią, a potem się pałętałeś od ławki do ławki.

   Te głupoty to możesz opowiadać palancie cieciom z centralnej Polski a nie nam tu w Głuszycy :-)."

   Jak by kwietniołaka głupsi od niego nie utrzymywali to by pojechał nie do Londynu tylko gołą dupą po nie heblowanej desce :-).

   kwietniołak ty byłęś w Szwecji ale we śnie po winie marki wino takie jazdy co niektórzy mają.
   Są przewodnikami i nurkują w Dorze, zwiedzają Orle Gniazdo, i przemawiają do gawiedzi z wieży Eifla oraz są na ty z Obamą :-).

   Usuń
  9. Może zwiedzał Orle Gniazdo? Był w Poznaniu a na Ratajach jest dom kultury Orle Gniazdo. Kultury to kwiecienias nie szanuje ale na parterze jest lumpeks, więc mógł zajrzeć. :DDD

   Usuń
 2. No to bierzemy to kolejne dziecko wariata na warsztat.

  Na poczatku mamy pianie skurwiela udajacego poszkodowanego i chwalacego sie donosem.
  Wszystkie weekend kucyki w Rzeczce maja zajete na Riese w siodle? Wystarczy jeden telefon aby obalic ten kit, mysle ze raczej na nadmiar klientow nie narzekaja, moze by tak ryngnac do nich i spytac czemu Kwiecien im udupia biznes zniechecajac potencjalnych klietow, blefujac ze wszystko zajete?

  Dalej brnie w Irvinga, no to cos nowego u lysego czubka.
  Urojone brednie na temat Dywizjinu 303-niemal kazda godzina ich zdzialanosci zostala udokumentowana i Kwiecien znow KLAMIE, samemu ogladalem kilka Aircrew logbooks…
  Irving NIC nie pisze o hybrydyzacji, kwiecien znow pierdoli co mu wpadnie do lba i gdzie nibny potwierdza to co gada Kwiecieno nazistowskiej broni nuklearnej? Znow blefuje a ksiazki Kryptonim "Virushaus" to nawet nie dotknal bo by nie pierdolil takich glupot, na ktorej stronie potwierdza te twoje kity, Kwiecien, no gdzie jak tam niczego takiego nie ma.

  Kolejne urojone spotkania z profesorami, zaden naukowiec nie traci czasu na tego internetowego kretyna, to jest rownie prawdziwe jak dziesiatki prokuratorow siedzacych przy nim i stada psychiatrow potwierdzajacych ze jest normalny. Blef.

  Kilkanascie ton tabunu jest w stanie wytroc cala Europe Zachodnia-no super wiedze ma “wojskowy” o gazach bojowych, z taka wiedza to nawet przysposobienia obronnego w szkole by nie zdal. Smiertelne stezenie tabunu to 150 mg/m3 i sciele sie przy ziemi, a Niemcy mieli nie kilkanascie ton jak twierdzi idiota ktory to niby potwierdzil w archiwach, jak to sie ma do 12 tysiecy ton tabunu ktore przejelo ZSSR-jak kazdy kretyn i lewak Kwiecien nie ogarnia skali, ani wielkosci, ani czasu, ani chronologii.

  “Dzisiaj skacze z ksiazki na ksiazke”-zawsze skacze kretyn jeden z tematu na temat bo zadnego nie moze dociagnac gdo konca przez braki w wiedzy i pierdolniecie umyslowe, zadnej sprawy nigdy nie dociagnal do konca.

  Kolejne klamstwa na temat jakiejs pani z Majdanka do ktorej jakos magicznie Sidor doniosl na Kwietnia (jak niby kurwa???) a ta sie rozplakala jak jej Daro pokazal co Sidor na niego pisze….buahahhahaha co za zjeb zeswirowany.

  Irving pise do niego listy….pisal juz rok temu….jaki kit. Zesralby sie jakby do niego napisal, oprawil list w ramke i chwalil sie nim kazdego dnia, kolejny kit…ciekawe czy napisal do analfabety w swachili czy po hiszpansku, jak wiadomo nasz poliglota zna wiele jezykow…cos okolo 0,7 jezyka.

  Kolejne klamstwo o utajnionym archiwum Churchilla-archiwum jest ogolnodostepne i nie ma w nim zadnego z kitow o ktorych tu wspomina Pinokio, ponizej linki do archiwum:

  http://www.churchillarchive.com/explore

  https://www.chu.cam.ac.uk/archives/collections/

  Bzdura o bankructwie UK w 1940, kolejna banialuka wymyslona przez internetrowych kretynow ktora kretyn powtarza.
  Tego pierdolenia o inwazji na UK nawet nie chce komentowac, to tak piamidalna brednia…znow ani slowa o poteznej Royal Navy ktora zmiotla by kazde wieksze zgrupowanie wrogich okretow.
  Dalej bajki o tchorzostwie Anglikow w Bitwie o Anglie-bajka paranoika chcacego polechtac proznych nieukow, zobaczcie najlepszych asow:
  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Few

  Sosabowski i Maczek nieznani w Polsce? Dla kretynow od Kwietnia pewnie tak, bo same debile tam zlaza.

  Kto niby w Dorze neguje nazizm, no kto pajacu zaklamany? Kolejne klamstwo.

  Kilkanascie schronow zbudowanych przez Zydow w 1938….nooooosz kurwa jasne Kwiecien.

  Ciekawe Kwiecien jak kretynie rozmawiales z ludzmi z archiwum, w jidisz czy po mandarynsku?

  Kolejny blef ze rozdaje dokumenty na prawo i lewo…jak sie kwitem na wegiel chwali jak malpa znaleziona blaszka, gdyby mu cos wpadlo w lape to od razu robi o tym audycje.

  Dalej robi z siebie gwizdora ktorego wszedzie rozpoznaja fani i gratuluja mu…niezle ma urojenia.


  Generalnie jak zwykle-belkot zaklamanego mitomana nastawiony na karmienie nieukow bredniami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapytajmy o zdanie samego "Eksperta".
  Panie "Ekspercie", co pan sadzi o najnowszej audycji Dariusza Kwietnia?

  https://imgflip.com/i/15pppp

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa rozkmina u Wojtka.
  Twardo stapam po ziemi i powiem ze pociagnieto tu sluszna nitke tematyczna, musze pogadac z nim jak bede w Riese...

  http://riese-inne.blogspot.com/2016/06/tajemnica-smigowca.html

  OdpowiedzUsuń
 5. No jestem pod wrażeniem kwiiiiietnia zapamiętał nowe nazwisko mianowicie Irwing ,i teraz wyciera sobie nim gębę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo ktoś się wytrze jego gębą. W przyrodzie musi być równowaga :)

   Usuń
 6. Kwiiiiecień kretynie gdzie powtarzam GDZIE!!!!! jest napisane że 303 był w Dover ????????????? I nie wycieraj sobie Irvingiem gęby bo on nie ma pojęcia o takiej podłej kreaturze jak ty . Jak by on do ciebie pisał już przed rokiem to zaraz by było na blogu koniczyny by dopierdolić Sidorowi. Rozmawiałem z historykami a kto by na ciebie marnował czas ??????
  Biedny chory prze ćpany, przepity kretynie masz urojenia coś gdzieś słyszałeś i teraz wymieliłeś irwinga .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przede wszystkim w Dover nigdy nie było lotniska ale skąd kwietniowa błazno spierdolina może o tym wiedzieć skoro tylko obrazki w książkach ogląda.

   Usuń
  2. On ma zryty beret, lata nacpany i nachlany opowiadajac pierdoly co mu wpadna do tego chorego lba.

   Kazda normalna osoba co robi jakies materialy na yt czy na bloga to wczesniej pracuje nad tym, zbiera materialy, weryfikuje, zglebia watki w ktorych ma niewystarczalna wiedze i nie gada tego o czym nie ma pojecia.
   Dyletant i pozer za to staje z pewna siebie mina i nawija przekonany o swojej nieomylnosci, neguje i umniejsza innych, wywyzsza sie, przechwala, z pewna mina nawija w tematach o ktorych nie ma pojecia kompromitujac sie przed ludzmi znajacymi temat.

   Usuń
  3. Klasyczna poza pijaczka spod marketu, którym ipso facto jest.

   Usuń
 7. jak zwykle ściema i oszczerstwa dobra kwiecień co powiesz na małe ujawnienie czegoś na temat twojej familii wystarczyło pytać tu i ówdzie i okazuje się, że rodzinka kwietnia przyjechał z ups z Ukrainy i nie są to Polacy czy Żydzi gorzej Ukraińska swołocz to AL to wymysł taki kit na prawdę było UPA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czerwono mordy to na 100% chazar. To widać słychać i czuć. Może dotarł i z Ukrainy gdzie ich było najwięcej.

   Usuń
 8. polecam przeczytać

  http://pracdem0.republika.pl/strony/listotwarty_kur_modz.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długi tekst właśnie czytam, ale co chciałeś nim zasugerować?
   Bo ja o Kuroniu i Modzelewskim mam wyrobione zdanie-żydostwo i zdrajcy.

   Usuń
  2. za Czasów PRL nie było komuny jak się niektórym wdaje, ci dwaj są uznawani za opozycję bo ich z partii wyrzucono ten ich list udowadnia, że byli komunistami

   Usuń
 9. no cóż pan Kończyna czepia się anonimów na tym kanale że to niby Tomasz pisze sam do siebie,

  To jak panie Kończyna wytłumaczysz puste fikcyjne konta chwalące ten bełkot jak:
  Pegmatyt Gnejs, Luka Modrić - chwaląca bicepsy...no please... konto PW TMD plujący na Hutmena i kilka innych psutych kont zakładanych w dniu filmu czy audycji.
  Kwiecień i po co ta audycja ? po osttani wpisie miałeś się wycofać bo kasy brakło i wszytko miało być płatne, zrób Nam tę przyjemność i zrealizuj te płatne kanały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tej Koniszczyna, wbijaj z tą siną hybrydą kalafiora i bakłażana do Poznania, wasz fanklub czeka na konfrontację. Pogadamy o fortach, gdzie który jest itepe itede. W Parku pedała może spotkacie miłość, poszukacie gówna na poznańskich śmietnikach...:D

   Usuń
  2. Koniczyna to się niedługo czepi, ale koła ratunkowego jakim będzie imigracja.
   A co do anonimów to mu chujowi napisałem o jego anonimach tutaj:

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/06/brudny-harry-czyli-sprawiedliwosc-wedug.html?showComment=1465675087013#c4994970783028680546

   \\\I czym ty się chwalisz skurwiały oszczerco? Masz tu 3 góra 4 towarzyszy debili piszących na zmianę z dwóch kont i co? Mam ci policzyć ile w sumie loginów tu używacie od miesięcy?
   w 10 się zmieszczę na pewno.
   A w ostatnich tygodniach policzyć?
   Z pamięci:
   koniczyna
   gucio mruk
   Johnny Bravo
   foto hit
   sidor idiota
   Darek
   Sporadycznie sęk ze swojego konta i ze 2-3 osoby, które piszą co kilka miesięcy.
   I to jest całe twoje grono z czego ty masz 2 konta, synalek kwietnia 3 konta i kwiecień jako Darek.///

   I wszystko w temacie.
   A co do płatnych audycji również o niczym innym nie marzę, bo wiadomo nikt tego gówna nie kupi nawet najzagorzalsi dobra robota panie darek.

   Usuń
  3. Koniczyna a niejaki huj hujski (nomen omen bardzo celne pseudo dla takiego typa) atakujący mnie bez cienia merytoryki w komentarzu? Co nieuki baranie torby? Zero wiedzy, tylko burackie chamstwo menela spod budki z piwem z was wybija. Szambo we łbie i w ryju macie. Nikt z was ćwoki nie odpowie na temat bo gówno wiecie o czymkolwiek. Umiecie tylko bić konia i pianę, bando zrytych kwietniołackich oszołomów. Wprowadźcie te opłaty, tylko jest małe kuku, bo trzeba miec konto payapal a żeby mieć konto paypal to trzeba mieć z nim powiązaną kartę kredytową a to wymaga posiadania konta w banku zaś konto w banku wymaga stałego adresu zameldowania a głuszycki bezdomny darmozjad takowego nie posiada tylko się buja od mety do mety :D

   Usuń
  4. I chyba trzeba mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą na takie zarabianie?

   Usuń
  5. Z kwiiiiietniowymi klakierami nie da się merytorycznie rozmawiać, oni zaraz wylewają pomyje. A treść wyzwisk świadcz że ich to kręci,ich góru kwiiiiiecien z lubością opowiada historyjki o orgiach , gwałtach, pobieraniu nasienia. A co do audycji z Irvinga to taki historyk , że z targów książki wyjebali go .I jeszcze rozmawiali razem ciekawe po jakiemu? Przecież ten łysy kretyn po polsku ledwo bredzi.

   Usuń
 10. kolejna akcja przygłupa (materiał z późnieniem - kabaret z 27 kwietnia)

  http://porozmawiajmy.tv/znikniecie-jeziora-zamek-grodno-i-atlas-riesengebirge-dariusz-kwiecien/

  jezioro zniknęło :) miało minąć kilkadziesiąt lat a już jest :) ot fantazja pijaka

  http://www.walbrzych24.com/1-galeria/27415-jezioro-bystrzyckie-prawie-napelnione-woda-foto-2asewdghtfvb

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawiedzony debilu kwiecień jak to wyjaśnisz?
   A może któryś z twoich fascynatów twoją gołą klatą podejmie się wyjaśnienia bredni jakie pierdoliłeś miesiąc temu?

   Usuń
  2. odpowiedź jest na to tylko jedna :) - "Magia Riese" :-D

   albo tyko tajemniczy biały proszek wciągany nosem i popijany alkoholem, zresztą kwiecień nie będzie już ani żydem ani Ukraińcem ani Polakiem, z prostej przyczyny wszystkie wasze przypuszczenia są już nieaktualnie. Dariusz Kwiecień jest już czerwonoskórym ;) co widać coraz bardziej, szczególnie na tym żółtym tle :) Czyli za dużo ognistej wody Wielki Wodzu :) Szamana już ma, magia jest, pod namiotem niedługo też zamieszka :) I co, nie mam racji ?

   Usuń
 11. No jest się czym jarać :D https://imgflip.com/i/15rb6k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I niech mi ktoś powie,że kwiecień wyszedł na wpół na golasa na te werandę by nie zademonstrować swego pedalstwa.

   Usuń
 12. Filantrop, mecenas sztuki, erudyta, esteta :D https://imgflip.com/i/15rbp8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż trzeba będzie założyć dział z memami o kwietniu.

   Usuń
  2. Będzie miał w końcu fejm na pełnej kurwie. Fanboje bakłażana, też się załapiecie :D

   Usuń
  3. To po dykcie tak się kolory zmienia? niesamowite :)

   Usuń
 13. Ryj coraz bardziej siny. Pierdolniesz kwiiieecień na zawał niedługo. Jak tam wiza do stanów, dają menelom bez pieniędzy? https://zapodaj.net/5bf628d6ad149.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
 14. Niedługo spotka was kara łotry... Kościół Dariusza Kwietnia dobierze się wam do skóry! Na chwałę Wielkiego Mistrza! Szczęść Dariusz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drżymy na samą myśl! A jeszcze bardziej jeśli bóg Voltan piardolnie gromem z nieba.

   Usuń
  2. Voltan razi 14% i powala do rowu gdzie ofiara smacznie zasypia.

   Usuń
  3. Szczęść Dariusz! Nie będzie jakiś Golarz Filip w jajopotach bluźnił przeciwko Dariuszowi. A i jego popleczników spotka zasłużona kara. Będą na wieki jęczeć w chatce śmierdziela a wilkołaki z Riese będą im wyszarpywać te niezniszczone alkoholem wątroby.

   Usuń
 15. Kurde, te memy to niezła sprawa https://imgflip.com/i/15rg11

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D https://zapodaj.net/654f703a5778a.jpg.html

   Usuń
  2. Z łatwością znajdę te 10 różnic.
   1
   2
   3
   4
   5
   6
   7
   8
   9
   10
   Kurwa myślałem,ze to będzie proste zadanie, ale poddaję się nie widzę żadnych.

   Usuń
  3. Kwiecien z tym swoim narzeczonym wyglada iscie komicznie.

   Usuń
 16. Kolejna seria kwietniobzdur wyssanych z brudnego kałmuckiego palucha.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czemu Irving ? A kto to sprawdzi czy miał kontakt ?Kto napisze i zapyta ? Tak to może każdy powiedzieć , że zna .Jak by głuszycki kretyn miał jakąkolwiek wiadomość od n Irvinga to by zrobił sensację na miarę odkrycia Atlantydy.A adres co ten kretyn się chwali jest w książce którą wymachuje przed kamerą .
  p.s tych książek na bank też nie przeczytał !

  OdpowiedzUsuń
 18. Taki tam sucharek.
  Jakim autem jeździł by kwiecień gdyby miał kasę i prawo jazdy?
  HYBRYDOWYM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I miał by dziewczynę hybrydową :)
   http://www.youporn.com/watch/12656503/cute-shemale-cums-in-bath/

   Usuń
  2. tak kwiecień twój pociąg do hybryd zdradza orientacje.

   Usuń
 19. Mój dawny kolega brał amfe i chlał. Też był na ryju taki czerwony jak pinokio. W dzień miał światłowstręt to nosił okulary też jak pinokio. Za to w ciemnych pomieszczeniach odwrotnie gały rozszerzał by lepiej widzieć. To samo ma pinokio. Błędne oczy raz nienaturalnie rozszerzone raz zmrużone. To objawy naprzemiennego pobudzenia i znużenia. To są symptomy śpiączki kataleptycznej typowej dla narkomanów. Taki narkoman przez kilka minut potrafi wykazywać ożywienie, ale to wymaga wysiłku i koncentracji przez co potem zaczyna błądzić oczami w dół i szukać sposobności by odpocząć. Towarzyszy temu bełkot niespójnych słów i myśli nieprecyzyjnie wyrażanych. Pinokio zdradza wszystkie te objawy. Raz nawija jak kataryna tworząc wielowątkowe wypowiedzi i nie potrafi ich ze sobą połączyć. Dla tego szybko zmienia wątek bo nie pamięta co mówił kilka minut wcześniej.
  Amfetamina+%=hybrydy i urojenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien to cpun i pijak, wali w nos co mu przyniosa a potem lata odstawiajac te swoje fiki-miki. Ta gownizeria z jego synalkiem dilerkiem na czele znosi rozne dopalacze, czeska mefe, sole kapielowe, kokolino i inne gowno a ten zre te eksperymenty domoroslych alchemikow i efekty mozemy obserwowac a amfe to jak ma chajsik kupuje i wtedy ma najlepsza nawijke-bli-bla-ble a oczy wielkie jak 5 zlotych. Na filmikach to ma mniejsze jazdy bo wie ze to kreci ale czasem mu a jaka korba odwala a poza kadrem…to mozna potem zauwazyc po tym co wypisywal i wypisuje na swoim loginie czy blogu-nieskladny bezsensowny belkot pelen swirowki i paranoi ktory kasuje jak zobaczy na trzezwo z rana.

   Powiem tak-to stary pedal, narkoman i alkoholik chory na schizofrenie.

   Usuń
 20. https://www.youtube.com/watch?v=ZXakLx41KGQ
  darek i jego hydro zagadki zobaczcie stek bzdur koleś wyłączył komentarze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziwota skoro jezioro juz prawie pełne :D Beka z kwietnia i jego przydupasów nie ma końca

   Usuń
  2. Totalna kompromitacja gluszyckiego Dyzmy, nazarl sie prochow, nagral audycje i wrzucil w net.
   Ciekawe czy czuje wstyd jak oglada to na trzezwo-jesli on kiedykolwiek trzezwieje-czy jak rasowy wariat nie czuje juz wstydu i pozbawiony jest normalnych psychicznych odruchow obronnych?

   Mam taki pomysl-plakaciki A4 z Morda Kwietnia ostrzegajace przed oszustem z tym cytatem z nad jeziora ze “bedzie sie napelniac kilkadziesiat lat” z linkiem do tego bloga (moge dodac QR code), mam osobe ktora to moze rozwiesic w okolicy Riese, nad Lubachowskim i w rejonie Slezy gdzie bedzie zlot Zagorskiego.

   Macie jakies propozycje na plakacik? Prosty z jego ryjem , wielkim “UWAGA OSZUST” i kilka linijek merytorycznie opisujacych ta osobe, najlepiej zeby sie dalo w czarno-bialym druknac to bedzie wiecej.
   Na siebie biore koszta druku i kolportarzu.

   Usuń
  3. Samozwańczy historyk, naciągacz faktów, degenerat, bez uprawnień oprowadzający wycieczki.

   Usuń
 21. W Hollywood powstaje pono scenariusz oparty na życiu kwietnia. Film ma mieć tytuł "Żywot tkacza-obciągacza". Reżyseruje Cameron. W roli kfietnia ma wystąpić George Clooney, już zapuścił bęben i ćwiczy pozy Mussoliniego i przegrywa siedzącego w gaciach na wersalce przed kamerką. Zasinienie gęby zrobią spece od "Avatara". Jareckiego zagra Harvey Keitel. Więcej info wkrótce.

  OdpowiedzUsuń
 22. Prawda na dziś https://imgflip.com/i/15tgb6

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lysy nie czyta, lysy oglada obrazki a potem “streszcza” z lysej paly to co bylo w ksiazce z ktorej nawet jednej kartki nie przeczytal-za kazdym razem tresc sie rozni.
   Tych bajek tez nie czytal tylko mu mama puszczala audycje po rusku na gramofonie.
   :-)

   Usuń
 23. A ktoś wie czym sie koniczyna czy jak jej tam jara w ostatnim wpisie? Jakieś wrzuciła zrzuty z których gunwo wynika. Zeżarty mózg czy ki diabeł?

  OdpowiedzUsuń
 24. Komentarz spod filmiku :

  CHINUSIA2 dni temu
  DARIUSZ KWIECIEN - przestaw literki - i, L (duze i wyglada jak L ) U (z imienia ) M ( odrocone W z nazwiska ) i ( znowu ) A 9 z imienia ) T ( powstale z przestawienia E ) i kolejne "i" - przypadek ? nie sadze..
  ...................

  Mówili że Chinki mają w poprzek, i to prawda, mają w poprzek mózg ustawiony. Nie wiadomo jak inne, ale ta na bank :-).

  Mam dla ciebie kretynko taki test, LIDL,

  zamiast L wstaw D , zamiast I wstaw U, zamiast D wstaw P, i zamiast L wstaw A. Dodaj WOŁOWA i zagadka rozwiązana :-).

  OdpowiedzUsuń
 25. Małe pytanie do pana kwietnia ten Todt to jak w końcu miał na imię?I gdzie znajdę jakkolwiek ślad po "Gazecie Sobóckiej"? I czy z Irvwingiem mogę wymieniać korespondencje w j.polskim ?I skąd nagle wzięła się nagle woda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miał na imię Tod.
   W mojej sławojce za domem.
   Oczywiście, ja piszę z nim w jedynym języku jaki znam, czyli w słomahili.
   Woda się wzięła znienacka.

   pozdrawiam Dariusz

   Usuń
  2. Dziękuje za odpowiedzi :)
   A jeszcze jedno , gdzie można zakupić proszek R.W.D?

   Usuń
  3. U mojego synka Adrianka oczywiście. Ja mam na zbyciu jeszcze kilka plastikowych łuków i nadpaloną wersalkę.

   pozdrawiam Dariusz

   Usuń
  4. Adrianko przynosi Darusiowi cpanko,
   A jak tate zacpie to gola klate na tarasie napnie,
   Koniczyna sie podnieci a Sek poleci na dzieci.

   Usuń
 26. Tak z innej beczki dla relaksu, ciekawy material o nietypowych zjawiska meteorologicznych, mysle ze z ludzi ktorzy tu pisza kazdy jakies widzial:

  https://www.youtube.com/watch?v=4Zkv32IOnwg

  OdpowiedzUsuń
 27. Panowie pilne!

  Kto pamięta na,którym materiale za kwietniem biegał ten rudawy pies wilczur?

  OdpowiedzUsuń
 28. Borensztajn, Cera i Boczek rozpoczeli badania na Soboniu.

  http://riesetruppe.pl/?p=357

  Troche mnie niepokoi postac Boczka w tej grupie…bo Borensztajn to spoko gosc, Cera ma sporo wiedzy ale Boczek…no zeby sie to nie skonczylo na brylowaniu na szklanym ekranie.
  Widac ktos chce miec wyklad na Dolnoslaskim Festiwalu Tajemnic, bedzie zgloszenie, rozpoznania terenu (ktory B. zna jak wlasna kieszen), konferencje prasowe.
  Mam nadzieje ze B. nie da sie omotac temu gwiazdorowi i jednak wbije lopate.

  Cieszy to ze w zadnej, ZADNEJ z akcji i badaniach w Riese nie uczestniczy lysy pojeb i nie ma na nie nawet wjazdu bo skutecznie narazil sie wszystkim ktorzy takowe prowadza, dyga sie pojawic w terenie zeby go ktos czasem lopata nie zdzieli i nie zakopal w rowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień dał nowy materiał z Sobonia i na początku mówi, że niby dał Boczkowi jakieś mapy

   https://www.youtube.com/watch?v=s6rj1Q8QLuw

   Z jego wypowiedzi wynika jakby z panem Boczkiem był w wielkiej zażyłości, ale coś mi się zdaje,że to kolejne kłamstwo i pozoracja.
   Nie znam wszystkich relacji w tym środowisku,ale nie wydaje mi się by kwiecień był w nim takim dobrym kolegą kogokolwiek.
   Tym bardziej, że Pan Kazek udziela się na tym blogu
   http://riesetruppe.pl/?p=357
   a to oznacza, że kwiecień do tego towarzystwa nijak nie pasuje.
   Ktoś może to jakoś wyjaśnić czy faktycznie kwiecień i ten Boczek mogą się kumplować?

   Usuń
  2. W nowym wypierdzianym filmiku w którym znalazł wiadro, liże Boczkowi rowa

   Usuń
  3. Kwiecien zna boczka, krecil sie kolo Huntera jakis czas ale dostal kopa w dupe.
   Choc jak pisze na Boczka trzba miec dytans-on dla slawy wszystko zrobi, ma parcie na szklo jak Kwiecien i ze tak powiem-raczej negatywna opinie w srodowisku, tak wiec mozliwe ze dalej sie kumpluja.
   Cara Kwietnia ma za chorego umyslowo i Kwiecien nie raz obrazal prace Cery, wysmiewal jego mape itp.
   Tak samo z G. Borensztajnem, pamietamy chyba jego oswiadczenie o klamstwach Kwietnia na blogu Riesetruppe jak podsrywal pod jego rodzine zmyslajac o niej bajki, potem odynarnie atakowal i obrazal B.
   Tak wiec z Boczkiem moze sobie pogada ale dwaj pozostali przepedza chwasta.
   Czy dal mu jakies mapy i czy maja one cokolwiek wspolengo z ich obecna akcja? Szczerze watpie, moze Pinokio widzac ze cos sie kroi poslal Boczkowi jakis smiec zeby przypomnic stara znajomosc a teraz bedzie sie chcial pod to podciagnac i pokrecic sie kolo niego bo zal mu dupe sciska, bo co moze taki kretyn jak Kwiecien wobec Cery ktory jest wlasnie mistrzem od map i tworca najbardziej kompleksowej mapy terenu Riese. Nic nie moze!

   Blefuje jak zwykle.

   Usuń
  4. Pinokio dezawuowal, pomawial i obrazal Borensztajna, Cere jak i Kazka.
   Na Boczka tez kiedys cisl jak go odtracono.
   Jak sie tam pojawi to mu pizde obija i na tym sie skoncza jaego przygody, ten czlowiek spalil wszelkie mosty i swoim zachowaniem wypisal sie z ludzi przyzwoitych.

   Usuń
  5. Ludzie przecież kfiecień zaraz powie że to co chłopaki tu może znajdą to wszyscy o tym wiedzieli że tutaj coś jest a jak nic nie znajdą to powie że wiedział że tu nic nie ma wspomnicie moje słowa
   buhahahahahahahahahahahahah

   Usuń
 29. Witam Panie Dariuszu !:)

  Boczek i ognisko w srodku lasu,idylla porosnietych gestym lasem wzgorz Dolnego Slaska, to jest to!

  Pozdrawiam Panie Dariuszu kulinarnie SERdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znakomitość per se. I wiadro w krypcie, które okazało się potężnym artefaktem - Nocnikiem Jareckiego.

   Usuń
 30. Właśnie w TVP info podali relację z prac odwiertowych w Mamerkach w poszukiwaniu bursztynowej komnaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Daro miota się po Riese :D

   Usuń
  2. Kto kopie? Podawali co to za ekipa?

   Usuń
  3. Tak podawali tylko nie zapamiętałem nazwisk i nazwy grupy. Może coś będzie na stronie TVP info, albo na TVN24.

   Usuń
  4. Ok.
   Daro miota sie ale w kaftanie:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Straitjacket-rear.jpg

   Usuń
 31. wpis idioty

  "środa, 15 czerwca 2016
  Nieudolni naśladowcy
  Od pewnego czasu istnieje trend w internecie jak zaistnieć , wystarczy szkalować albo naśladować Dariusza Kwietnia . Efekt gwarantowany . Tylko jedno małe kuku szybko się orientujecie iż z tymi osobami nie mam nic wspólnego . Doszło już do tego , że jakiś bezrobotny sześćdziesięciolatek pisze o mnie piosenki Super inny , minuta po minucie analizuje moje audycje , będzie ich teraz coraz więcej . Wracam do starego sposobu prowadzenia bloga . Jeszcze raz informuje iż nie mam żadnej fundacji i nie należę do żadnego stowarzyszenia działam niezależnie . Na nowo zaczynam publikować materiały z notesów , temat Bartnika powraca , Jarecki na nowo zagości na tym blogu . Nie dbam kto i co o mnie napisze i tak już dużo zostało napisane . Przepraszam najwierniejszych tzw Fanów za odstępstwo od sprawy , ale zaufałem nieodpowiednim osobom . Wnioski i nauka jakie teraz otrzymałem są bez cenne .....
  Autor: Darek o 10:54"

  Kwiecień to ja może Ci wyjaśnię. Posłuchaj no jełopie i skup się dobrze na tym co tu napiszę.

  Nikt Cię nie "naśladuje" tylko ludzie z Ciebie kpią i mają zwyczajną bekę z wiejskiego półgłówka jaki jesteś. Psudologa i oszusta który plecie trzy po trzy od rzeczy. Jedyne prawdziwe zdanie jakie się pojawiło w tym wpisie to podpis i data generowana z automatu. Gdyby nie kalendarz to nie wiedziałbyś jak się nazywasz mitomanie. Zrób w kocu ten płatny kanał jak obiecałeś pajacu wiejski w arafatce. Hutmen robi te filmy dla jaj aby pokazać jakim tępym kretynem jesteś a to nie jest trudne. Raz Ci psychiczny kretynie Yumiko szepcze w Malborku po pijaku a raz jesteś w Iraku a potem lecisz na armatniej kuli jak Baron Münchhausen na księżyc i pływasz na budynkach w Krakowie po amfie do Kanady gdzie twój syn diler jest w Odziałach Szybkiego Reagowania. Naprawdę sądzisz że ktokolwiek by Ciebie naśladował ? Chyba tylko koledzy z udziału psychiatrycznego. Kwiecień ty jeszcze nauczki nie dostałeś żadnej, jakim to osobom nieodpowiednim zaufałeś ? Tym które poznały się na tobie jakim śmieciem jesteś ? Dziś każdy idiota i kłamca w internecie może pierdolić farmazony i mieć "fanów" Te same środowisko Zagórskiego jakie Ciebie Kwiecień wypromowało promuje aktualnie kilku pedofilów z wyrokami, oszustów po wiezieniu za kradzieże pieniędzy, skompromitowanych na zachodzie znanych dezinformatorów, stręczycieli internetowych i innych. Doskonale Ci się trafiło że były komuch z mający powiązania ze służbami politycznymi i policją wypromował takiego śmiecia. Wracaj do Zagórskiego matole...oj przepraszam nawet taka menda Cię wykopała z interesu. Tak skończysz Kwiecień ...nawet szumowiny Ciebie skreśliły. Ty nie działasz "niezależnie" tylko SAM bo wszyscy Ciebie wynieśli na kopach kłamco. To że kilku tępych leszczy za tobą łazi to żadne osiągnięcie. Niech Ci Kończyna pożyczy kasę i wesprze jakoś, wtedy nawet wasz chory związek się rozpadnie. Nikt Ciebie nie szlakuje kretynie tylko PIĘTNUJE kłamcę, mitomana, schizofrenika, alkoholika, narkomana i zwykłą gnidę jaką jesteś. I wiesz co Kwiecień, sam na to wszystko doskonale zapracowałeś. Choć moim zdaniem Tomasz powinien sobie odpuścić i pozwolić rozwinąć skrzydła swojej chorobie psychicznej byłby większy ubaw. Tylko jego strona trzyma twoje urojenia w ryzach inaczej nie miałbyś na nikogo zwalać winy na swoją schizofrenię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daras, sfilmuj ten wir pionowy. Będzie hit, foto hit :DDDDDDD

   Usuń
  2. Nio popatrz jaki ten Tomasz dobry...
   Co z tym poniedziałkiem ?

   Usuń
  3. Przepraszam najwierniejszych tzw Fanów za odstępstwo od sprawy , ale zaufałem nieodpowiednim osobom . Wnioski i nauka jakie teraz otrzymałem są bez cenne .....
   Autor: Darek o 10:54"

   Znów go partner z łóżka wykopał :-).

   Usuń
 32. Kwiecienias będzie teraz pisał i udowadniał, zobaczycie. https://imgflip.com/i/15vigo

  OdpowiedzUsuń
 33. Kwiecień debilu jak byś nie opowiadał historyjek wymyślonych na poczekaniu , był byś kompetentny nie wymyślał świadków,dokumentów ,profesorów co cie krytykują , zusu co niczym amerykańskie nsa szpieguje ciebie. To by nikt się nie śmiał z ciebie tylko podziwiał.Biorą ciebie za wariata robiącego ze wszystkiego sensacji wymyślającego brednie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to jest wariat. Kto normalny wymyslalby takie brednie dla taniego lasnu? Trzeba byc jebnietym na leb zeby tak bezczelnie klamac i zmyslac.

   Usuń
  2. Już i tak wypuścił u nas wieści że znalazł następnych frajerów co go będą sponsorować. Pieprzył też że na You Tube na reklamach będzie zarabiał 25 tys za miesiąc. Nie wspomnę że opowiada o jakimś jeleniu co mu mikrofon kupi i o nowej dziuni którą zmotał i go uwielbia.

   Usuń
 34. A wyczailiście ten moment jak rozbroił ekipę airsofciarzy? Chłopacy nie bójcie się już, możecie iść do darka odebrac pukawki. Dobrze że żaden z was nie zginął ehehehehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On sam przeciwko całej brygadzie :-), pokonał ich Kraft Magią :-),a w plecaku ma bąbę atomową :-).

   Usuń
 35. Kwiecień przecież nikt nie walczy z tobą za ujawnianie "prawdy" tylko za pierdolenie wszelkiej maści bzdur kretyństw i pomówień. I ta twoja psychoza wiecznej inwigilacji przez tajemnicze organizacje niemieckie.
  Kwiecień jesteś nędznym pamperkiem w panterce aspirującym do miana wielkiego odkrywcy .

  OdpowiedzUsuń
 36. Kwiecien to swir ze zmyslonym zyciorysem, zmyslonymi umiejetnosciami i urojona wiedza ktora sam sobei wymysli.
  Zwykly wioskowy ochlejus ktorego schizophrenia zaczela nosic, od tego na stare lata odkryl cpanie.
  Zero zyciowe ktore klamie aby sie dowartosciowac i stworzyc wokol siebie jakies pozory przyjaznych ludzi bo spalil wszelkie mosty-wsrod znajomych jak i rodziny ktora rozbil przez swoje chlanie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Kurde bida na tym pomarańczowym blogu pedałów odkąd Sidor przestał tam pisać. Mizeria

  OdpowiedzUsuń
 38. Teeeeee Kwiecien, cos ty niby odkryl przez ostatnie 5 lat poza nowymi rodzajami prochow do nosa?

  No niech ktos poda jedna rzecz jaka odkryl, cos o czym wczesniej nie wiedziano w sprawach eksploracji czy historii Riese?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odkrył kołdrę a pod kołdrą... gucia z koniczyną :D

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=s6rj1Q8QLuw

   No spędził z jakąś bandą , czas na Soboniu przecież mówi to w filmie. To jest jego odkrycie, no i Boczek wiele odkrył z kwietniołakiem. Ale co odkrył ?, tego się nikt nie dowie nigdy :-).

   Jak wiadomo Boczek to ten sam co z kwietniołakiem łaził i filmiki nakręcał z cyklu fiku miku na nocniku :-).

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=s6rj1Q8QLuw

   Nowa dostawa białego proszku, teraz po Sowich jeżdżą esesmani na koniach :-). A dziadki w pampersach polecieli statkiem matka na ciemną stronę księżyca.

   W łomnicy mieszka dziadek który został tu po wojnie i nie mówi po polsku tylko po Holendersku jego syn nie zna Polskiego tylko tłumaczy z holenderskiego na Angielski a jakiś debil tłumaczy z angielskiego kwietniowi na polski :-).

   Na ki ciul ?, przecież dwa tygodnie temu kwietniołak stał przy przewodniku w Anglii kiwał siwym łbem mamrotał YES YES, OKey i tłumaczył z Angielskiego na polski :-). Ja pierdolę :-) to mało powiedziane :-).

   Usuń
  4. https://www.youtube.com/watch?v=s6rj1Q8QLuw

   Znów coś bredzi łażąc po krzakach, jak widać następną niedopchniętą jakąś małolatę skręcił :-).

   jakieś złote pociagi , bursztynowe komnaty i bajdy z Narni . kwietniołak jak tam Madzia ? :-).

   Usuń
  5. Znów ma jakiś ból dupy :), kwietniołak jak masz ból dupy to skocz do sklepiku weź na kreskę ulubiony napój i se łyknij pod śmietnikiem.

   Usuń
  6. kadłubek idź się wypłacz nad trzeci staw , bo tam brakuje wody, Chińczycy spuścili przez korek. Woda będzie za parę lat , mówią o tym niemcy, że gdyby nie Ty to Chińczycy nie wiedzieli by gdzie jest korek do spuszczania wody. Niemcy mówili po australijsku, tłumaczył to Eskimos na Pigmejski a Indianin wielka sztopa wilkołaka z węgierskiego tobie na ucho jak siedziałeś na czarnym Rowerze marki Ukraina :).

   Usuń
  7. z pod tych głupot na YT :

   2 Dariusze Eksploracji
   Dariusze Eksploracji1 dzień temu
   To nie Hollywood czy inny złoty pociąg. To prawdziwa eksploracja przez duże E. Więcej szacunku dla legendy.

   Wymiękłem :-) , mistrzostwo świata. On to sam sobie pisze ?

   Usuń
  8. A przy okazji Wielki Mistrz i legenda szpitali psychiatrycznych prosto z następnej obrzędowej Góry na której panuje kult Woltana :)

   https://www.youtube.com/watch?v=UXxWn-2dOLI

   Usuń

  9. grzesiek s3 miesiące temu

   +Andrzej W wyluzuj bo nerwy nic nie dadza, niech pisza to jest super reklama dla Darka. im wiecej lapek im wiecej komentarzy tym kanal dociera do wiekszej ilosci ludzi. wiec dajmy im wolna reke niech pisza. a normalny czlowiek potrafi odroznic hejtera.pozdrawiam

   Ten dupek zapomniał o jednym, jasne że niech mówią i piszą obojętne co aby dużo, wtedy Daro stanie się jeszcze sławniejszym królem psychiatryka :D.

   A parafrazując , normalny człowiek to najlepiej odróżni normalnego człowieka od kretyna :-). I o to nie należy się obawiać.

   Usuń
  10. Teeeeee Kwiecien, cos ty niby odkryl przez ostatnie 5 lat poza nowymi rodzajami prochow do nosa?

   No niech ktos poda jedna rzecz jaka odkryl, cos o czym wczesniej nie wiedziano w sprawach eksploracji czy historii Riese?
   ----------------
   Jak to co?, doczłapał na Soboń kryjąc się po krzakach :-), i nakręcił następny hit internetu o tym jak Salcesonowi wylizuje rowa :-)

   Usuń
 39. Kwiecien debilu na prelekcji w UK chwaliłeś się, że jesteś nr jeden wśród poszukiwaczy na dolnym śląsku . Ale nie widziałem w jakiejkolwiek wzmianki w mediach . Widze tylko twoje pozerskie filmiki gdzie wlewasz sobie kim to nie jesteś co nie robiłeś i gdzie nie byłeś. A prawda jest taka , że pojawiasz się tam gdzie ciebie zaproszą i pierdzielisz głupoty. Bo gdzie jest kwiecien tam jest związek z Rise, Lebensborn , kryształowe trumny i tym podobne bzdury .
  Prawda jest taka , że kwiecien to stary dziad bez z umysłem dziecka bez perspektyw który próbuje zaimponować dzieciom i nawiedzonym .

  OdpowiedzUsuń
 40. Autor tej strony http://moje-riese.blogspot.com/ powinien zacząć się leczyć chyba, bo to co tworzy to podchodzi pod jakąś paranoje, moim skromnym zdaniem ma gorzej z głową niż 6 lat temu kiedy wypłyną na oszustwie,że miał najazd policji na mieszkanie, co rozreklamował zagórski.

  OdpowiedzUsuń
 41. Kwiecien skoro pierdzielisz ,że nocujesz po lasach sztolniach i gdzie sobie wymyślisz , to weź nagraj film.
  Nagraj film jak rozbijasz obóz jak smażysz kotlety w obozie jak zjeżdżasz na tych linach jak coś wykopujesz albo nurkujesz ogólnie jak cokolwiek odkrywasz.
  Bo tylko łazisz po krzakach i pierdzielisz jaki to z ciebie ekspert od wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mistrz od podpalania wersalek i autoreklamy :)

   Usuń
  2. Anakonda trwa a weteran zamiast skakac bez spadochronu na główkę do nyski lata po torach i udaje lokomotywę sapiąc jak parowóz :-)

   Ćwiczenia się nie udadzą bo główny "komandos" znów na you tube nadaje :-), zamiast "operować" na morzach i pustyniach. Nie poradzą sobie bez niego bo kto im pokarze jak się strzela na 3000m bez lunety ?, i nożem otwiera pokrywę kałacha.

   kurwa zapomniałem o skokach na dekiel pod gąsiennice :-).

   Usuń
  3. Jego salto-mortale w Rudzie Slaskiej ciagle dostarcza beki w srodowisku militarystow, Janusz, pardon, Dariusz wojskowosci wykatapultowal sie z pancerza Gozdzika pod gasienice i tylko wyborna kontrola pojazdu doswiadczonego szofera pozwolila uniknac krwawego widowiska na pikniku.
   Sekunda opoznionej reakcji a Dariolaka by wciagnelo pod gasienice i opryskalo widownie zmielonymi bebchami, obecne tam dziaciaki by mialy traume do konca zycia przez nachlanego i nacpanego pozera udajacego komandosa.

   Az dziwi ze taki wybitny komandos nie bierze udzialu w manewrach, kto inny jak nie taka wybitna osobowosc moze nauczyc nasze sily specjalne skokow do pedzacej nyski z helikoptera na glowke czy rozwalania scian z baski przy wczesniejszym spenetrowaniu jakosci betonu chinska finka.

   Usuń
 42. Na leczenie już za późno kolego:) teraz nawet Kotlet go nie uratuje, chłop przegrał życie na własne życzenie.
  Gdyby nie internet nie istniałby wcale. jest nie tylko uzależniony od prochów i alkoholu ale i internetu. Nie posiada własnego życia ani osobistego, anie intymnego ani zawodowego ani rodzinnego. Ma tylko prelekcje i "pseudo sławę" Tak jak wszystkie "gwiazdki" zniknie bez śladu. Nie zbudował niczego ani an prawdzie ani na faktach ani na uczuciach ani na uczciwej pracy bo jest zwyczajnie do tego niezdolny. To pasożyt emocjonalny i społeczny, socjopata otaczający się innymi socjopatami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma też osiągnięcia, spadł na dno od którego się odbił i wzbił się na szczyty głupoty :).

   Usuń
 43. Tak jak sa Janusze grilowania, Janusze tuningu, Janusze budowlanki to tez sa DARIUSZE EKSPLORACJI-synonim komicznego nieudacznika bez osiagniec, zblazowanwgo kretyna nadajacego kity i chwalacwgo sie nieistniejacymi osiagnieciami, pozera, frajera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrawiamy. Ku Chwale Tajemnic Riese! Niech żyje Wielki Dariusz. Dariusz Eksploracji!

   Usuń
  2. Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje! Vivat Daryusz Kwiecień! Niech wybrzmiewa pieśń pochwalna!

   Usuń
 44. Jozek odkryl na smietnisku stara pletwe Stomil sznurowana z PRLu i tak powstal nasz nurek gluszycki robiacy piruety na lewej pletwie, do tego zrobil maske z dekla od radzieckiego zegara Majak owinietego detka z roweru Ukraina.
  Dariusz nurkowania, nautilius gorsko-przukopowo-szambowy.

  OdpowiedzUsuń
 45. Kwiecień jest jak ci "Amerykańscy naukowcy" z memów.

  OdpowiedzUsuń
 46. Kwiecien to prawdziwa awangarda eksploracji:

  https://imgflip.com/i/15xi4s

  OdpowiedzUsuń
 47. Kwiecień odkrył nowe smaki w monopolowym i po tym odkrył drogę powrotną do domu.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ale cicho na szambie koniczyny zauważyliście ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co oni moga napisac? Gowno maja matoly do powiedzenia-ani me, ani be, tylko kurwa-chuj-knurze-kwiii-foto-chuj-kurwa-super-Darek-chuju.
   To ameby umyslowe klaszczace nacpanemu wariatowi.

   Usuń
 49. Pamiętacie filmik o Graf Spee ? to więc są jego odkrycia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Profesor Kwietniolak, wydzial Dariuszologii Pseudoeksploracyjnej Katedry Historii Urojonej w Gluszycy.
   “Ta gdzie stoimy, kilometr od brzegu zatonal w 1945 Graf Spee.”

   Profesor Kwietniolak podczas swojego referatu na plazy Baltyku.

   Usuń
  2. Tylko gdzie to zgłaszać? Nie znam adresu tego skurwysyna i nie wiem pod jaki US podpada.

   Usuń
  3. Napisz do US Walbrzych, bo to on dziala na ich terenie i tam tez jest Arkadia gdzie organizuje zloty i wycieczki-co jest jego dzialanoscia tak samo jak nielegalna zbiorka kasy w internecie.
   Oni najszybciej go przydybaja.
   Adres pozmoze US ustalic policja ale warto im powiedziec gdzie bywa, czyli w Gluszycy w Arkadi.


   Usuń
 50. Mwahahahaha, czy skarbówa o tym wie? http://moje-riese.blogspot.com/p/wsparcie.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie wie i na pewno jest to lewizna.
   Tomek, napisz i zadzwon do skarbowy (zeby potwierdzili przyjecie zawiadomienia) w Walbrzychu niech zabiora mu sie za dupsko!

   Ale sie kurwa wystawil!

   art. 56 kodeksu wykroczeń.

   http://www.infor.pl/prawo/wykroczenia/charakterystyka-wykroczen/686047,Publiczna-zbiorka-pieniedzy-bez-zezwolenia.html

   Usuń
  2. Bydle bedzie wylo na dniach albo i szybciej!
   Znow sie idiota zaplatal o wlasne nogi ale tym razem zaplaci za to.

   Usuń

  3. Tomek, jak ci sie chce to po wyslaniu pisma zadzwon tam zeby telefonicznie potwierdzili ze je przyjeli i co nastapi dalej, wypytaj sie o sprawe, nagraj to i wrzuc.
   Posmiejemy sie z reakcji Kwietnia j jego klakierow jak tego posluchaja a reakcja bedzie ciekawa.
   :-)

   Usuń
  4. To jego oficjalny email? Jak się kliknie w paypal to wyskakuje taki email: dariusz_kwiecien@o2.pl

   Usuń
  5. A to jego tel.? +48.535855135

   Usuń
  6. :D To ten cały Aleks? http://www.whoismind.com/whois/mojeriese.com.html

   Usuń
  7. Tak stary numer nie wiem czy działa?Jak zadzwoni najebany to będę wiedział :)
   Kwiecień może jakiś telefonik do mnie i kolejne pijacko schizofreniczne pierdolenie na sekretarkę?

   Usuń
  8. Adresik też się znajdzie.

   Usuń
  9. To ten cały Aleks? http://www.whoismind.com/whois/mojeriese.com.html

   a co to za strona skąd ją wziąłeś i jak to ustaliłeś?

   Usuń
  10. To dane IP domeny mojeriese.com, znalezione poprzez maila kwietnia przejrzyjcie

   Usuń
  11. Berdowicz Aleksander
   ul. Dwudziestolecia 2A/1
   Jelenia Góra 58-560
   +48.608687741

   To adres tego pierdolca przygłupa alexa od kwietnia?

   Usuń
  12. A jak coś ustalić z tej domeny tego chwasta? http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/

   Usuń
  13. \\\To dane IP domeny mojeriese.com, znalezione poprzez maila kwietnia przejrzyjcie///

   Nie bardzo to rozumiem?

   Usuń
  14. Wpisałem w google mail kwietnia. Wyskoczyła mi między innymi strona opisująca domenę mojeriese.com. Domena u francuskiego usługodawcy, na francuskim serwerze. Załozona 15 stycznia 2016 roku, ważna do 15 stycznia 2017. (jak nie zapłaci, to mozna podkupić :D). Własciciel dariusz kwiecień mail i telefon, administrator ten Aleks cały.

   Z antysidorem sprawa ciężka bo to blog na silniku blogspot ale jakby fachmen zerknął to któż wie.

   JA tylko byłem ciekaw dokąd się dojdzie po nitce maila

   Usuń
  15. pod linkiem mojeriese.com nic nie ma, więc jak to możliwe?
   Blog kwietnia jest też na silniku blogspot.com http://moje-riese.blogspot.com/

   Dalej nic nie kumać :(
   :)

   Usuń
  16. Bo na tej stronie mojeriese.com nic nie ma ale widać że się przyszykował na rozbudowę. Cwanie przy rejestracji podał jakiś adres we Francji, może mieszka tam jakiś fanboy, ale telefon i mail się zgadza plus namiary na alexa.

   Usuń
  17. A to pan Tomek widział? http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-poznac-ip-po-adresie-e-mail

   Usuń
  18. Tak znam te stronę nie raz z niej korzystałem.

   Usuń
  19. "15 stycznia 2016 roku, ważna do 15 stycznia 2017"
   Czyli Berdowicz wykupil domene pod-jak mniemam-przyszla strone Kwietnia na .com?

   Bo po kij by za to placil od 15/1/2016?
   Do tego jest adres email i telefon Kwietia.
   Czyli to on stoi za dzialalnoscia Kwietnia?

   Usuń
  20. Czo oni tak żebrzą? http://berdowicz.com/a/#services

   Usuń
  21. No to trzeba by się skurwysynem przygłupem porządnie zająć.
   Berdowisz zrobię to osobiście bo masz zryty łeb pomagasz skurwysynowi kwietniowi i wygląd pedała. Co może ktoś zaprzeczy, ze to 100% ciota?

   Usuń
  22. Nie ukrywam, że ma wyjątkowo wredny pysk i zachowanie faktycznie jakieś nie męskie.
   Inteligencją również nie grzeszy co słychać po jego wypowiedziach i tematach jakimi się zajmuje.
   To taki kolejny jebany laluś co do roboty się żadnej nie nadaje tylko w necie szuka kasy na innych frajerach poszukujących "prawdy i wiedzy" psia jego mać.

   Usuń
  23. Patrząc na jego wyraz twarzy i na to jak zbiera nie uczesane myśli z kosmosu to pasują do siebie.

   Różnica jest może pomiędzy nimi taka, że chudy pizdek chyba ukończył parę klas więcej. Bo łysy grubas to poziom poniżej przedszkolny.

   Usuń
 51. Niesamowita ta "opowieść" z Sobonia. ;-)

  Kilkanaście osób przyszło, kilka weszło i wyszło może pięć, może siedem, może dziesięć, może piętnaście. Było to w styczniu, grudniu, albo w lipcu. Była godzina 18, 19 albo 23 może około północy. W wtedy pięciu może pięćdziesięciu albo dwustu świadków tego wydarzenia...deszcz kapał, może jedna kropla może dwie. I to samo było w 1960-tym, w 1985-tym, 1999-tym i 2011-tym albo 3015-tym "Piątek się kręci Pankracy z Panem czy wszystkie buzie już roześmiane ? :)"

  Ja też tak potrafię pieprzyć Panie Kwiecień :) a jutro idiota napisze że ktoś go naśladuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień ma zadziwiający dar przyciągania do siebie takich półgłówków co się wysłowić nie potrafią. Berdowicz, Patronowicz i cały ten śniady z Rzeczki Mikołajczak to tępaki do kwadratu. Tylko tacy mu zostali jako wsparcie.

   Usuń
  2. Sniady juz go wykopal po kwietniowych mecyjach na Sylwestra.

   Ponioc Kwiecien niedawno dojebal sie tez do jego pomocnika-kuchty co grochowke na Wielkiej Sowie sprzedaje i o cos tam mial do niego bule.

   :)

   Usuń
  3. Kwiecień podejrzewał, że ten kuchta to ja (sprawa z morfiną). Można to było wywnioskować z jednego wpisu Kwietnia, chyba na stronie Koniuszyny.

   Usuń
  4. "Ponoć Kwiecien niedawno dojebal sie tez do jego pomocnika-kuchty co grochowke na Wielkiej Sowie sprzedaje i o cos tam mial do niego bule."

   To Daryjusz wczołgał się na W.Sowę ?, może wyznawcy wnieśli go tam w lektyce ?. Bo z tym rzężeniem zadyszkowym i opuchniętym od piwska bębnem to za Orła i zgon :). No chyba że zażył w nos RWD, wtedy to tak , wbiegł by nawet na szczyt Bora Bora w Gujanie :-).

   Usuń
 52. Ha haha, ja pierdole, widzielisci to?
  Dwa nowe kanaly na YT cisnace beke z Kwietnia:

  "Kościół Dariusza Kwietnia

  Jedyny i prawdziwy Kościół Dariusza Kwietnia - Naszego Mistrza i Krynicy Mądrości od którego czerpiemy wiedzę i inspirację. Gromadzimy wszystkich wiernych chcących razem z Nami czerpać z dokonań Wielkiego Mistrza, chodzić Jego ścieżkami i prowadzić życie zgodne z Jego słowem. Szczęść Dariusz! Źródła Naszej inspiracji: https://www.youtube.com/channel/UCHS8jU5g4a_KiLazlrz7jKA http://moje-riese.blogspot.com/"

  https://www.youtube.com/channel/UCDLDWrN3cdrKB_BW7fkK0lw/videos?sort=dd&shelf_id=0&view=0

  oraz

  "Dariusze Eksploracji

  Public Relations w eksploracji i survivalu."
  https://www.youtube.com/watch?v=9dial_0-z04

  :)
  Niezle podchodza jego zwolennikow, zacny trolling.

  Ktory z was to odjebal?
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trza będzie się chyba tfu "nawrucić"
   A tak w ogóle czy naszemu konicynce nie wadzi ta ironia?

   https://www.youtube.com/watch?v=KEcLp7uD6o0

   Jak widać komentarz sobie wstawił jakby go to bawiło.

   Usuń
  2. Albo kunicyna taki glupi, albo cisnie z Kwietnia beke a lysy kretyn tego nie ogarnia.
   Mysle ze to cwane bydle wiec stawiam na opcje 2.

   Usuń
  3. Bo wszyscy kwiiiiietnia mają za debila, jego nie można brać poważnie.

   Usuń
 53. Na razie dobrze jest wygrywamy z Niemcami 0:0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Huraaaa
   Uraaaa
   dojebaliśmy Niemcom 0:0
   sukces :)

   Usuń
  2. Ten remis jest kolejną zapowiedzią wielkiego otwarcia wrót , Jarecki o tym wspominał.

   Usuń
  3. jedno 0 to otwarcie wrót kfietnia a drugie 0 to otwarcie wrót kunicyny. Ciekawe kto wjedzie w te wrota :D

   Usuń
 54. Kwiecień na najnowszym filmiku stwierdza ,że w teren zabiera bagnet , pałatkę lornetkę i rozpalacz ognia. Co ten kretyn jeszcze wymyśli?

  OdpowiedzUsuń
 55. Kolejne znalezisko pod Wałbrzychem. Mieszkaniec Jedliny Zdroju wykopał w ogródku metalową skrzynkę z bronią.
  Do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zgłosił się mężczyzna, który odnalazł podczas prac w ogródku działkowym broń, amunicję oraz dokumenty w języku niemieckim. Wszystko znajdowało się w specjalnej metalowej skrzynce.

  Miejsce sprawdzono najpierw pod kątem obecności materiałów wybuchowych. Znaleziona przez mężczyznę broń i amunicja trafiły do laboratorium Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Badania wykażą czy broń kiedykolwiek była użyta.

  http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/54958/Wykopal-w-ogrodku-skrzynke-z-bronia-amunicja-i-niemieckimi-dokumentami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i to pewnie jakiś miejscowy janusz, a Dariusza Eksploracji pieką kukle bo on znalazł tylko droge do domu po obaleniu trzech jaboli.

   Usuń
  2. Janusz dzialkowicz znalazl depozycik a Dariusz eksploracji znalaz dziure w dupie kunicyny i znow wyje z zazdrosci.
   Ani sie na Sobon nie wkrecil bo go B. pogoni, ani przy goldzugu nie zablysnie, ani z S. nie wystapi w TV, kurwa nic.
   Jest iftraconym Dariuszem eksploracji ktory wciska kit przedszkolaka.
   Kukle go boli i zwija sie z zawisci, ani w tej malolacie nie zamoczyl.

   Pozostal mu kunicyna, prochy i chlanie.

   Usuń
  3. Uuuuu, to dlatego miał nerwa i poszedł do lasu.

   Usuń
  4. A kwiecien to może znaleźć pod sklepem frajera co mu piwo postawi

   Usuń
 56. Warto rozmawiać
  14.06.2016

  http://vod.tvp.pl/25503627/14062016

  OdpowiedzUsuń
 57. W najnowszym filmie kwiecień opisuj esesmana na koniu ,no to proponuje wszystkim obejrzeć sobie film Lista Schindlera. W filmie tym komendant obozu Amon Goeth który niczym kwiiiecien galopuje na koniu po obozie a wygląda tak jak esesman którego opisał łysy kretyn , przypadek?
  Sądzę , że ten głuszycki głupek nawet nic nie potrafi wymyślić sam tylko nieudolnie naśladuje innych.
  P.S
  Dla leniwych co im się nie chce oglądać filmu
  http://www.filmmisery.com/wp-content/uploads/2013/05/I-Pardon-You-5.jpg
  pozdrawiam K-P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciaż cała ta jego pierdobajka to gra Castle Wolfenstein

   Usuń
  2. To jest zlepek popkultury zmiksowanej we lbie wariata. Gry, filmy, komiksy, obrazki zalane wodka i amfetamina, zmiksowane na pelnej pizdzie.

   Usuń
 58. A gdzie komentarz do do najnowszych filmików?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=KVzq5x6T6SQ

   Witam cię o idioto, jest godzina 22:30 właśnie odpaliłem następny twój debilizm prosto ze szlaku, szlak prowadzi z przepustki wydanej z psychiatryka w Góry Karkonosze.

   Ja idiota Daryjusz przemykając się po krzakach aby nie dostać w ryj za domem matuli w Głuszycy mam w ręku przewodnik po Riesengebierge czyli Karkonoszach.

   Czekam na następnego kretyna spod Jeleniej Góry który będzie nakręcał moje brednie. Nazywa się Bredniowicz.

   Dzięki przewodnikowi który w USA kosztuje według Józka spod sklepu 150 $ , mogłem znaleźć tajemniczą studnię z kamieni w której kąpały się czarownice.

   To nic, że to nie te góry, to nic. że to co w książce jest pod Karpaczem.

   Ja Daryjusz wielki, widzę napis Riese-gebirge czyli to jest moje Riese w Głuszycy , tu gdzie walę Voltana pod sklepem. Ta książka o Karkonoszach pokazała mi za sklepem w Głuszycy nieznane szlaki o których opowiem wam o idioci latający za mną.

   Tylko wybulcie do Arkadii 100 zeta, Pan Wojciech da mi na piwo i będzie znów jazda , nos sczerwienieje i czerwonoskóry znów będzie miał następną wizję. Życzę kretynom z kościoła kwietnia daryjusza owocnych wędrówek po Górach Sowich z niemieckim przewodnikiem po Górach Karkonoszch :-).

   Daryjusz kwiecień to nie rzeczywistość to stan umysłu :-).

   Jemu wali na dekiel nieźle, z każdym dniem coraz więcej i więcej.

   Usuń
 59. Spod tego debilizmu :

  https://www.youtube.com/watch?v=KVzq5x6T6SQ

  Ka Mz 10 godzin temu
  Ależ niespodzianka do popołudniowej kawy ;) Oglądam z zaciekawieniem , urodziłam się w Głuszycy.
  ................

  To w psychiatryku podają kawę Głuszyckim debilom nawet po południu :-). Wygląda na to że tam się rodzą sami kretyni.

  OdpowiedzUsuń
 60. w najnowszym filmie kwiiiecień wymachuje przewodnikiem twierdząc ,iż porusza się opierając nim . A ja mam pytanie , czy przez 100 lat (bo wydanie tak owe to chyba z 1913-16) nic się nie zmieniło? nie urosły drzewa? nie skorygowano szlaków ? nic nie wybudowano? A czy w ogóle nasz dzielny surwiwalowiec umie korzystać z mapy? Bo z tego co mówił to w teren zabiera bagnet,pałatkę i coś tam jeszcze o mapach nie wspomina .

  OdpowiedzUsuń
 61. Panie Kwiecień :) i znów mi Pan zaimponował. Pańskie niewiarygodne odkrycia rzucą nowe zupełnie światło na współczesną archeologię. To nie to samo co ci "internetowi odkrywcy" No ale jak Ktoś obejrzy Pana niewiarygodny film opublikowany w internecie to już nie jest internetowym odkrywcą :) prawda ? Jest Oświeconym Kwietniowo ? ;) Zarzucali Panu przedtem "niektórzy konfabulacje" to odkrył Pan tory kolejowe, teraz Pan odkrył drogi w lesie!!! SZOK !!! Absolutnie jestem w szoku !!! Choć początkowo myślałem że tam są też tory bo słyszałem sapanie jakieś. Normalnie Ministerstwo Transportu będzie wściekłe ze odkrył Pan ich kolejne tajemnice. Choć ja mam nowesze wydanie tej książki i tam jest napisane że te drogi powstały pomiędzy 1911 a 1912 a nie tak jak mówią w 1943 choć słyszałem wersje że w powstały 1941 , łączą się z drogami powstałymi w 1915 i 1923 gdzieś na jesieni gdzie to Jarecki wracał wozem konnym nachalny z pobliskiej karczmy "Rzym". Mam na to czterech świadków z którym rozmawiałem przez telefon, z czego pięciu potwierdza a sześciu neguje fakt że te drogi powstały w 1913 tak jak Pan mówi, także raczej na pewno wersja oryginalna mówi o przełomie czerwca i grudnia gdzie powstała kopalnia na wykazie szybów górniczych oznaczonych dwoma młotkami...przepraszam...Trzema z czego jeden jest niewidzialny i ma przewodnik. Super że Pan znalazł kupę kamieni :) jako źródło święconej mocy. Jestem w szoku. !!! I znalazł Pan DRZEWA !!! SZOK to niemożliwe ale w lesie są drzewa i kamienie, nigdy bym nie przypuszczał . ma Pan sokoli wzrok że jak Pan twierdzi że tego nie WIDAĆ a TAM POD KRZACZORAMI COŚ JEST. Dobrze że je Pan "zamnabył" na internecie, mam tez mapy z 1953 i 1954 z PTTK z pieczątką nawet.

  Przy okazji mała rada :) nie musi Pan wstawać o 5.30 rano bo monopolowy otwierają o 8.00 rano.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre. Nie zdziwił bym się gdyby sie okazało, że te kręgi z kamieni ułożył dla beki ten kolo z lasów państwowych razem z kumplami żeby wkręcić kwietnia :D

   Usuń
 62. A u koniczyny dalej cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisza bo jak jego pysk jest na afiszu i wiele osób już wie kim jest i jakim skurwysynem to i siedzi cicho bo wie co go czeka.

   Usuń
 63. Załatwiłeś koniczyne Tomasz na AMEN !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj nie,jeszcze nie na amen. Amen to dopiero będzie w najmniej spodziewanym momencie.

   Usuń
  2. Kunicynka cuś żałośnie popierduje. Kiedy zobaczymy jego lamenty i kwiki na jakimś filmiku?

   Usuń
  3. Zobaczyć nie można,ale posłuchać można i to już teraz jak zabawia się w dziennikarza poszukujący świadków niezwykłych wydarzeń.
   Na pierdolniętym blogu nawiedzonego krzysia-mamoru007 jest artykuł gdzie są nagrania koniczyny:

   http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2015/12/ze-zbiorow-koniczyny.html

   Nagrania znajdują się na YT na kanale tego głupa od zmiennokształtnych i wszelkich bzdur związanych z mitami w, których obaj doszukują się prawdy nie widocznej dla nas normalnych. Jest ich tam 5:

   Ze zbiorów "Koniczyny"

   https://www.youtube.com/watch?v=wAt5GrR9Dbg

   https://www.youtube.com/watch?v=RjRjP5mYVHs

   https://www.youtube.com/watch?v=udvaQUJ7dz8

   https://www.youtube.com/watch?v=a0lPiDotww4

   https://www.youtube.com/watch?v=39z2KCz_G5c

   Jak słychać głos typowy dla wiejskiego głupka, co koniczyna zarzuca mnie, że to niby ja mam być wiejskim głupkiem. A jak słychać i ton i akcent typowy dla małomiasteczkowego prostaczka owładniętego mitomanią i wierzeniami w te bzdury o jakich rozprawiała ta stara zbzikowana kobita.
   Miłego słuchania.

   Usuń
  4. Haha, koniczyna, kurwo weneryczna, nagrywałeś swoją starą czy jakąś inną babę co cię przygarnęła? Powiem ci tak, to jest takie słabe, że przy całej mej nienawiści do bluesa i reggae, wolałbym całymi dniami słuchać bluesów Sidora zamiast tych twoich żałosnych wypierdzin. Ale nie dziwota, bo wszystko co robisz to żałosna kupa komarzych bąków.

   Usuń
 64. zaktualizowałem główny wpis O KOMENTARZE DO MATERIAŁÓW KWIETNIA I JEGO PODŁYCH SKURWIAŁYCH OSZCZERSTW I POMÓWIEŃ.

  OdpowiedzUsuń
 65. Brawo TY! W końcu się ktoś za to wziął

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.