poniedziałek, 20 czerwca 2016

Bełkot, bezproduktywne bieganie po terenie, szukanie dziury w całym, stare mapy-nowe kity z satelity i jednym słowem dreptanina w miejscu bez ładu i składu.


Nieudolni naśladowcy


Od pewnego czasu istnieje trend w internecie jak zaistnieć , wystarczy szkalować albo naśladować Dariusza Kwietnia . Efekt gwarantowany .
Kwiecień skurwysynu nikt cię nie szkaluje tak jak ty innych szkalujesz i oczerniasz rzucając oszczerstwa i pomówienia, tylko krytykuje twoje urojone kłamstwa.

Tylko jedno małe kuku szybko się orientujecie iż z tymi osobami nie mam nic wspólnego . Doszło już do tego , że jakiś bezrobotny sześćdziesięciolatek pisze o mnie piosenki Super inny , minuta po minucie analizuje moje audycje , będzie ich teraz coraz więcej .
Kwiecień skurwysyni to nie są audycje tylko bełkot paranoika bez żadnych osiągnięć pomawiający wszystkich do okoła. A piosenka była parodią twojego debilizmu i debilizmu twojego wielbiciela koniczyny zapatrzonego w twoją gołą klatę.

 Wracam do starego sposobu prowadzenia bloga . Jeszcze raz informuje iż nie mam żadnej fundacji i nie należę do żadnego stowarzyszenia działam niezależnie .
A kto i gdzie niby pisze, że masz jakąś fundację? Urajasz sobie jakieś brednie nigdzie nie pisane i nie zarzucane ci i robisz z siebie ofiarę.

 Na nowo zaczynam publikować materiały z notesów , temat Bartnika powraca , Jarecki na nowo zagości na tym blogu .
Z notesów będących zapisem grafomańskich urojeń.

Nie dbam kto i co o mnie napisze i tak już dużo zostało napisane .
Gdyby tak było skurwielu nie pomawiał byś mnie o tyle nieprawdziwych rzeczy i wielu innych ludzi, których wciągasz podstępnie w swoje personalne rozgrywki.

Przepraszam najwierniejszych tzw Fanów za odstępstwo od sprawy , ale zaufałem nieodpowiednim osobom . Wnioski i nauka jakie teraz otrzymałem są bez cenne .....
Ty sam jesteś nieodpowiednią osobą. I ciekawe jakie to niby te osoby nie godne twojego zaufania? Czyżby kolejni, którzy poznali się na twojej łajdackiej naturze?I tu trudno się z tym nie zgodzić tylko… tylko to co  napisałeś od dawna jest znane w kręgach ludzi, którzy doskonale wiedzą kto trzyma te wszystkie sznurki i pilnuje tajemnic przed pospólstwem. Zaczerpnąłeś ten tekst z Internetu gdzie wielu ludzi o tym  pisze-ameryki nie odkryłeś debilu z Głuszycy.


 
 Jedno krótkie pytanie, skąd takie informacje? Z jakich źródeł?
Bo tak to  każdy może napisać nie podając ich i przypisując sobie takie wnioski.


Staw Wawelski - Riese czerwiec 2016


Kwiecień porównuje mapy z czasów wojny do obecnie istniejącego  ukształtowania terenu i dureń dziwi się, że to nie to samo nie biorąc pod uwagę naturalnych zmian geologicznych i przyrodniczych jak zarastanie lasami lub po prostu wykonywaniem nowych dróg.
Jak widać kwiecień nie chce być gorszy od innych, którzy podejmują realne działania i eksploracje i wymyśla własne historyjki o miejscach gdzie inni podejmują prace. A tak w ogóle kiedy inni podejmują prace to kwietniowi pozostaje tylko łażenie bezcelowe po tych terenach ględzenie bełkotliwym zasapanym głosem bezwartościowych monologów do niczego nie prowadzących.
Kwiecień rozwodzi się nad kamiennymi kręgami,  które niby mają być źródłem energii i mocy, prawda jest taka, że kilkadziesiąt lat temu gdy wokół nie porastały drzewa turyści mogli mieć biwak i zrobić taki krąg z kamieni by rozpalić w nim ognisko.
Poza tym równie dobrze takie kręgi mogli zrobić 50 lat temu harcerze obozujący w tych miejscach wokół swych namiotów.
Kwiecień znów papla bzdury o nie istniejącej postaci Jareckiego, ale czy naprawdę nie istniejącej? Nie do końca, bo prawda o Jareckim jest zgoła inna niż to przedstawia kwiecień.
W najbliższej przyszłości opublikuję na blogu tekst jaki otrzymałem od mieszkańca Głuszycy tłumaczącego skąd u kwietnia wzięła się postać Jareckiego i całą prawdę o nim i kwietniu oraz ich wzajemnych relacjach-historia poparta faktami i dowodami jakie kwiecień sam bezwiednie dostarcza wszystkim.


Przygotowania do Wielkiego Otwarcia Wrót

 Bełkot.
Bełkot pijaka i narkomana.  Pomieszanie prawdy z urojeniami.
Kto kwietniowi pisze takie teksty, bo na pewno nie on jest jego autorem?
Znów to wielkie otwarcie i znów te porównania nazizmu z islamem co jedno do drugiego ma się nijak poza zbrodniami, ale nie ideologią.


DODATEK SPECJALNY 1
CZYLI JAK KWIECIEŃ Z MAPĄ GÓR KARKONOSKICH POSZUKUJE MIEJSC MOCY W GÓRACH SOWICH

MATERIAŁ JEST DŁUGI TRWA PONAD PÓŁTOREJ GODZINY I JEST DO OBEJRZENIA NA SERWERZE TUTAJ:
Totalna kompromitacja nieuka,który z przewodnikiem po Karkonoszach i mapami Karkonoskich szlaków chodzi po Górach Sowich w Riese i psioczy, że mu się nic nie zgadza, a nadto kłamie, że dzięki tym Karkonoskim mapom odnalazł kamienny kręg w Górach Sowich i kilka szlaków.
Jest to absolutny dowód na schizofrenię i konfabulacje kwietnia oraz to,że kwiecień kompletnie ześwirował i nie ma żadnego pojęcia o tym o czym mówi.
Polecam komentarze naszych czytelników w tej kwestii poniżej.

DODATEK SPECJALNY 2
PROSTY HUTMEN ORZE KWIETNIA W TEJ SAMEJ KWESTII
Prosty Hutmen zrobił kolejny odcinek kwiecień plecień5 i podobnie jak ja wykazał debilizm tego pseudo eksploratora i poszukiwacza miejsc w Riese za pomocą mapy Karkonoskich gór.
Ja się naprawdę zastanawiam gdzie są granice debilizmu kwietnia, które by wreszcie wszystkim jego fanom przetarły oczy?
Co jeszcze musi nakłamać i jak jeszcze musi się wykazać swym debilizmem by ludzie z YT to zauważyli?


DODATEK SPECJALNY 3

Dariusz dowiaduje się o złym przewodniku.
 Przypominam w wizytówce kwietnia możecie wysłuchać schizofrenicznych tekstów jakie kwiecień nagrywał mi na sekretarkę kiedy wydzwaniał do mnie w amoku i rozmów pełnych z jego strony schizofrenicznych tekstów-to nie są sfałszowane rozmowy jak wszystkim wpiera tylko jego prawdziwy głos i teksty wynikające ze skurwiałej natury.

73 komentarze:

 1. Po mimo, że mamy nowy temat polecam wrócić do poprzedniego i zapoznać się z główną notką, którą przed chwilą uzupełniłem z dużym opóźnieniem o komentarze i wycinki ze skurwiałumi wypowiedziami tego Głuszyckiego bydlaka, w których pomawia mnie w coraz najbardziej bandycki sposób, a z ludzi znanych zajmujących się historią robi mitomanów przyrównując ich do siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tekście jest o gwałtach, więc na pewno Plecień to konsultował.

   Usuń
  2. Lepsza sprawa: Plecień pokazuje przewodnik po Riesengebirgen i twierdzi, że stare drogi poprzesuwały się o 2 km. Tymczasem Riesengebirgen to niemiecka nazwa Karkonoszy, oddalonych o 40 km i nie mających żadnego związku z Górami Sowimi. Dla tych, co nie "rozumią", o co chodzi, to jest to tak, jakby poruszać się po Bieszczadach używając np. mapy Pienin lub chodzić po Warszawie z mapą Łodzi.:-)
   Z całą pewnością można stwierdzić, że Plecień jest okazem nie tylko debila głuszyckiego, ale również debilem w ujęciu klinicznym, tj. osobą z lekkim upośledzeniem. O charakterze osobnika niech się wypowiadają ci, którzy mieli to nieszczęście być z nim w bezpośrednim kontakcie.:-)

   Usuń
  3. To jest wątek dla Prostego Hutmena z tym przewodnikiem Riesengebirgen

   Usuń
  4. Co za różnica ;) ? Karkonosze czy Góry Sowie, ważne że ma książkę :) Ten kretyn ja znajdzie kwit na rentę to wszystkim powie że szuka Świętego Grala po czym inny debil Bedrowicz nakręci o tym film i będzie "dobra robota Panie Darku"

   Usuń
 2. A JA PROPONUJĘ ZJAZD "FANÓW" KWIETNIA W CZASIE WAKACJI! ZNAM FAJNĄ MIEJSCÓWKĘ W RZECZCE - U HEŃKA M. MOŻNA BY NASZEGO BOHATERA ODWIEDZIĆ W GŁUSZYCY. ZABRAŁBY NAS W TEREN ITP. HAHAHAHA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre. I długa prezentacja. Anonim, Anonim, Anonim, Anonim, Anonim, Anonim, Anonim aaand.... Anonim :D

   Usuń
 3. Nasz sexplorator płodzi tematy wałęsa się po terenie zbiera kamienie i co?
  I od kilku lat to samo czyli nic.
  Patrzę z ciekawością jak sexplorator penetruje zakamarki umysłu swych wrogów dopatrując się w nich homoseksualizmu i wychodzi mu to tak samo jak eksploracja Riese.
  Współczuje mieszkańcom Głuszycy takiego propagatora. Nie mogę się doczekać jak sexplorator zorganizuje wielka prelekcję dla mieszkańców Głuszycy i powtórzy na niej dokładnie to wszystko co mówił o swych odkryciach wilkołaczych. Chciałbym wreszcie zobaczyć jak ci mieszkańcy Głuszycy wiwatują na jego cześć potwierdzając jego opowieści. Bo jak pamiętamy wpiera wszem i wobec, że cała Głuszyca potwierdza jego opowieści i coraz więcej osób nie boi się o tym oficjalnie mówić. No to ja chcę to zobaczyć na filmie jak nasz sexplorator dzieli się swymi odkryciami z sąsiadami i ich reakcję.
  Idę o zakład, że w najlepszym wypadku seksplorator wyszedł by z tej prelekcji z podbitymi gałami, a w najgorszym wywieźli by go taczką i za karę zamknęli w domku śmierdziela gdzie powinno być jego miejsce na stałe by każdy przejeżdżając mógł rzucić w seksploratora jajkiem albo zgniłym pomidorem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ddaro jest powszechnie szanowany w Głuszycy. Zawsze gdy wraca wiwatuja na jego cześć i odspiewują mu jego ulubioną piosenkę "Darulek Darulek Darulek zielony ma garniturek". Przyjeżdża pan w landrowerze i ogólnie jest wesoło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie kwiiiiecien w Głuszycy jest szanowanym i wielbionym mieszkańcem, który jak tylko może rozsławia miasto i jego mieszkańców. W kolejnym filmie dowiemy się, że łysy cep dostał od burmistrza honorowe obywatelstwo,a rada wybiła pamiątkowy medal z jego podobizną za wkład w promocję miasta. Po jego filmach liczba turystów wzrosła o 1000% .

  OdpowiedzUsuń
 6. Panowie kto ma linka do tego przewodnika Riesengebirge na porozmawiajmy.tv?
  Chcę sprawdzić czy w nim są mapy gór Sowich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba nic sprawdzać, Głuszyca i okolice nie leżą w masywie gór Riesegebirge . I to wiedzą wszyscy co znaja choć trochę temat. Kwiecień jak zwykle zobaczył na okładce napis Riese a ze żadnego języka oprócz eskimoskiego nie zna to dorobił sobie nastepny bzdet że to pzrewodnik po Riese , no niestety. Jest to przewodnik po Karkonoszach -Riesegebirge- z przekładu na Polski Góry Olbrzymie. Każda niemiecka mapa to pokazuje i opisuje. Matoł tego niestety nie wie więc zmysla następne banialuki, jakoby jakięś ścieżki pod głuszyca występowały na mapie Karkonoszy.

   Ale to już nikogo z nas nie dziwi ponieważ nie takie brednie produkował.
   Smakoszom kotletów ala daryjusz kwiecień ze smarkami życzę smacznego :-). Tkalnia Smaków może być dumna z takiego kucharza.

   Usuń
  2. Największy śwaiatowy kanałowy badacz nie ma bladego pojęcia że tam akurat gdzie pomyka po krzakach o godzinie 5 rano ukrywając się przed karzącą ręką sprawiedliwości dziejowej góry nazywają się Eulengebirge -z polskiego -Góry Sowie :-).

   Jakim trzeba być matołem aby tego nie wiedzieć :-).

   Usuń
  3. Prowadząc ten wątek pasm górskich i tego przewodnika, możemy poinformować kotleta daryjusza "największego znawcę pampaliniego", że Riesrngebirge są to Karkonosze i znajdują się w dole poniżej Jeleniej Góry, a pasmo to kończy się na wysokości Liebau.

   Odległość dzieląca pampaliniego poszukiwacza wirów czarnych pionowych do miejsca gdzie występują Riesengebirge to tak w linii prostej na oko 40 km. :-).

   Ale co tam dla pampaliniego że to nie te góry, jak on nawet w Malborku i Mamerkach jest w Riese :-), Lublin to Podkarpacie, Blizna na wybrzeżu, Tod ma na imię Wolfgang. Gabrysiów jest dwóch. Kotlet mieszka w Pradze, Łodzi, Głuszycy.

   Rosjanie strzelają 150 kg pociskami w czasie II WŚ na 70 km. A Bunkry na Westerplatte były z miękkiego betonu :-). W innej rzeczywistości prosto z psychiatryka wszystko jest możliwe. Nawet Graf Spee mógł zatonąć w 1945 na Bałtyku :-). :-). A kaplica w Tucznie miała dach z B52 :-)

   Usuń
  4. Absolutnie NIE!
   To prosty bez wartosci przewodnik,mozna go na Niemieckim ebayu nabyc za jedyne 10 eur))
   Niema tam pasma Eulen Gebirge czyli gor Sowich))
   Kwiecien ty kretynie kulinarny;nazwa Riesen Gebirge to Sudety.
   Kwiecien ty kretynie, a mowi Ci matole cos nazwa stosowana do dzisiaj w Sudetach OLBRZYMKI?

   Pozdrawiam SERdecznie.

   Usuń
  5. \\\Kwiecien ty kretynie kulinarny;nazwa Riesen Gebirge to Sudety.
   Kwiecien ty kretynie, a mowi Ci matole cos nazwa stosowana do dzisiaj w Sudetach OLBRZYMKI?///

   Riesengebirge to nie Sudety tylko Karkonosze :) Chyba coś pomyliłeś?

   Usuń
 7. Ale bida u koniobijcy na blogu, tylko gucio coś wypierdział ale to o kwietniu chyba :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opisał chorobę kwietnia i tyle kierując swe myśli w moja stronę jebany koniczynka.

   Usuń
 8. "Kwiecień porównuje mapy z czasów wojny do obecnie istniejącego ukształtowania terenu i dureń dziwi się, że to nie to samo ."

  Dureń może równie dobrze porównać ścieżki za Głuszycą z mapą Gór skalistych w USA. Riesegebirge to są Góry Olbrzymie czyli Karkonosze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Porównywał, tylko napisy się nie zgadzały, bo w 1938 już nie było tu indian amrykańskich. :-)

   Usuń
  2. Mnie z kolei niepokoją te oznaczenia na mapach, po dwa młotki, to w końcu chodził z koniczyną czy sam? :D

   Usuń
 9. NOWY ODCINEK PROSTEGO HUTMENA KWIECIEŃ PLECIEŃ 4
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kwiecien-plecien.html

  Wszystkie odcinki możecie posłuchać w dziale kwiecień plecień na górze bloga na belce.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale nasz bohater Daryusz dał plamy na całego! Podczas ostatniej wycieczki posługuje się przewodnikiem risengebirgen i nic mu się nie zgadza! No coś podobnego!!! Tylko, że riesengebirgen odnosi się do Karkonoszy, czyli Gór Olbrzymich! Z Riese - Olbrzymem nie mającym nic wspólnego! No więc jak może się zgadzać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy krytykujecie Kwietnia tylko nikt z Was kto zarzuca mu posługiwanie się złym przewodnikiem sam nie spojrzał w jego spis treści, gdzie jak byk jest napisane, że na stronie bodajże nr 206 (dokładnie już nie pamiętam) znajdują się mapy Eulengebirge czyli Gór Sowich. Domyślić się tego można już na samym początku filmiku Kwietnia kiedy ten pokazuje stronę tytułową książki gdzie napisane jest, że zawiera ona również mapy Gór Wałbrzyskich (Waldenburgen Gebirge), które graniczą z G. Sowimi. Dajecie popalić :D

   Usuń
  2. To jest mapa ogólna pasm górskich w zbyt małej skali by cokolwiek z niej wyczytać jeśli chodzi Ci o tę

   http://i.ebayimg.com/t/Dachbodenfund-Richters-Reisefuehrer-RIESENGEBIRGE-SCHLESIEN-mit-Karten-1912-13-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/jO8AAOSwAvJW-X82/$_57.JPG

   W tym przewodniku faktycznie jest dział o Waldenburger Gebirge, ale chciałbym zobaczyć czy są jakieś szczegółowsze mapy z tego terenu bo jak na razie to jest to mapa ogólna zbyt mała by można z niej znaleźć tak małe obiekty jak krąg jaki ten debil pokazał na filmie.

   Usuń
 11. DODATEK SPECJALNY
  CZYLI JAK KWIECIEŃ Z MAPĄ GÓR KARKONOSKICH POSZUKUJE MIEJSC MOCY W GÓRACH SOWICH

  MATERIAŁ JEST DŁUGI TRWA PONAD PÓŁTOREJ GODZINY I JEST DO OBEJRZENIA NA SERWERZE TUTAJ:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtU3A2RjRhOERlVVk

  Totalna kompromitacja nieuka,który z przewodnikiem po Karkonoszach i mapami Karkonoskich szlaków chodzi po Górach Sowich w Riese i psioczy, że mu się nic nie zgadza, a nadto kłamie, że dzięki tym Karkonoskim mapom odnalazł kamienny kręg w Górach Sowich i kilka szlaków.
  Jest to absolutny dowód na schizofrenię i konfabulacje kwietnia oraz to,że kwiecień kompletnie ześwirował i nie ma żadnego pojęcia o tym o czym mówi.
  Polecam komentarze naszych czytelników w tej kwestii poniżej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=f6fb4uNlwA8

   To wszystko to prowokacja polityczna :-)

   Usuń
  2. Generalnie tak go zaorales ze nie ma szans na jakas wiarygodna dzialalnosc NIGDY WIECEJ!

   Totalna rozwalka czuba.

   Usuń
 12. Halo halo. Witam SERdecznie.
  Panie Dariuszu.
  A gdyby tak, w tym wspanialym przewodniku po Sudetach,umiescic informacje o punktach dystrybucji kotlecika A,La Dariusz Kwiecien, wzbogacajac te pozycje kulinarnie? i tak te pozycje rozprowadzac dla zwolennikow Panskich kulinarnych wizyt w terenien
  Co Pan na to Panie Darku?

  OdpowiedzUsuń
 13. Tomasz z jednej strony fajnie, że chce Ci się analizować działalność Kwietnia. Z drugiej strony, jest mi żal tego bidoka, że coraz więcej ludzi uważa go za chorego psychicznie. Podejrzewam, że jest na tyle chory, iż jest przekonany o swej prawdomówności. Nie odróżnia fikcji od rzeczywistości. Utwierdza go w tym kilka osób ze strony antysidor i kilku...dosłownie kilku fanów, udzielających wpisów pod filmami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mnie go nie żal. Tobie też by nie było gdyby wylał na Ciebie tyle pomyj i kalumnii co na mnie.
   A to, że jest chory nie tłumaczy jego skurwysyństwa,które manifestuje z całą świadomością i za to zapłaci.

   Usuń
  2. Chory nie oznacza ze ktos ma skorwiala nature. Kwiecien to skorwiel a nie ofiara, to wyrachowany gnojek.

   Usuń
 14. zasłużyłeś sobie i cały czas dalej prosisz o jeszcze no to masz gnoju .

  Karkonosze buhaaaa ha co za debil

  OdpowiedzUsuń
 15. Odpowiedzi
  1. Wygrywamy z ukrajajcami 1 do 0
   a tego kapustkę to kurwa na sałatkę, a nie na boisko najlepiej.

   Usuń
 16. Kolejny odcinek zaorywania debila z Głuszycy

  Kwiecień plecień 5
  https://www.youtube.com/watch?v=DL4GG_Sh46I

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyborne. Prawie plakalem ze smiechu jak wypunktowal tego lysego matola.

   Pierdolniecie Kwietnia jest coraz wieksze, niedlugo bedzie latal z gazetka z biedry i szukal za jej posrednictwem tajnych sztolni brudnej armii.

   Kwiecien, chcesz rozwiazac tajemnice Riese to poogladaj sobie Riese: Kingdom Falling...

   No bo Riese to Riese, nie?

   :-)

   Usuń
 17. https://www.youtube.com/watch?v=KVzq5x6T6SQ
  KWIECIEŃ TO KOSMICZNY DEBIL.
  Z mapą Karkonoszy szuka miejsc w Riese ale pojeb. I jeszcze bezczelnie wpiera, że dzięki tej mapie odnalazł krąg kamieni.
  A na yutubie tylko kilka komentarzy drących łacha z tego debila bo reszta to dobra robota i oklaski. Na 13 tysięcy odsłon 260 łapek w górę i tylko 13 w dół.
  To jest przerażające jakimi głupcami są ci ludzie co słuchają kwietnia i jego wymysłów.
  Wystarczyło wpisać tytuł przewodnika w google i przeczytać w wiki, że dotyczy gór Karkonoskich a nie Sowich.
  Kwiecień sam się zaorał i ciekawe jak się z tego wytłumaczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam sobie strzelił w stopę tłuk.

   Usuń
  2. W stopy to on sobie strzelał od kilku lat po kilkadziesiąt razy przy każdym podobnym materiale, ale tym razem przyrównałbym do strzału w potylicę.
   Tylko w przypadku kwietnia to nie będzie raczej zabójcze bo kwiecień nie ma mózgu więc trudno coś takim strzałem w tym pustym łbie uszkodzić.
   Pozostaje tylko ewentualna dekapitacja :)
   Może jak wlezie do jakiejś sztolni tomu Matka Ziemia to zafunduje jakimś zawałem czy osuwem skał.

   Usuń
  3. DODATEK SPECJALNY 2
   PROSTY HUTMEN ORZE KWIETNIA W TEJ SAMEJ KWESTII
   Prosty Hutmen zrobił kolejny odcinek kwiecień plecień5 i podobnie jak ja wykazał debilizm tego pseudo eksploratora i poszukiwacza miejsc w Riese za pomocą mapy Karkonoskich gór.
   Ja się naprawdę zastanawiam gdzie są granice debilizmu kwietnia, które by wreszcie wszystkim jego fanom przetarły oczy?
   Co jeszcze musi nakłamać i jak jeszcze musi się wykazać swym debilizmem by ludzie z YT to zauważyli?

   Usuń
 18. Kvietniove Pridupniki ale mają orgazm że ktoś na tego ich bidnego blogaska przyszedł znowu pogadać :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Dariusz dowiaduje się o złym przewodniku https://www.youtube.com/watch?v=95qUVLKcwbc

  OdpowiedzUsuń
 20. http://www.ebay.de/itm/Dachbodenfund-Richters-Reisefuehrer-RIESENGEBIRGE-SCHLESIEN-mit-Karten-1912-13-/191867237289?nma=true&si=Uz0PXkM2knRLuYrYreEXkXcjzfo%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

  W przewodniku po górach Karkonoskich jest dział o górach Wałbrzyskich, ale mapy z tego obszaru są w skali uniemożliwiającej kwietniowi znajdować szczegóły i konkretne szlaki.
  Ja bym chciał wreszcie zobaczyć te skany tego przewodnika jak mówi kwiecień, że sa gdzieś na porozmawiajmy tv.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba znalazłem ale nie wiem na 100% czy to jest to.
   http://porozmawiajmy.tv/znikniecie-jeziora-zamek-grodno-i-atlas-riesengebirge-dariusz-kwiecien/

   Jakieś skany książek znajdują się poniżej.

   Usuń
  2. Dokładnie znalazłeś te skany, ale po dokładnym ich przejrzeniu i przyjrzeniu się wszystkim mapom tak z gór Karkonoskich jak Wałbrzyskich nie ma tam ani jednej mapy na,której skala pozwalała by ustalić kwietniowi jakiś krąg kamieni o jakim pierdolił.
   Poza tym mapy gór Wałbrzyskich są bardzo ogólnikowe i tak niedokładne,że nijak z nich się nie da nic wywnioskować o czym mówił kwiecień.
   Jeśli się mylę to poproszę o scren takiej mapy z, której można by potwierdzić co mówił kwiecień.
   Wystarczy wejść w 1 pdf i skoczyć do strony 125 od,której jest o górach Wałbrzyskich, a potem otworzyć 2 pdf i skoczyć do strony 110 gdzie są zdjęcia większych map.
   Nie ma tam nic o czym mówił kwiecień, a kwestia czy szlaki na nich zaznaczone nie pokrywają się z rzeczywistością czy pokrywają nie jest do ustalenia bez dokładnego opracowania i dogłębnej weryfikacji. Kwiecień po prostu może się nie znać na mapach i nie umieć z nich korzystać dla tego nic mu się nie zgadza, a poza tym jak mówiłem mapa z przed kilkudziesięciu lat może nie odzwierciedlać stanu obecnego.

   Usuń
  3. GUCIO MRUK24 czerwca 2016 18:58
   ////" Gall Anonimczwartek, 23 czerwca 2016 10:21:00 CEST
   http://www.ebay.de/itm/Dachbodenfund-Richters-Reisefuehrer-RIESENGEBIRGE-SCHLESIEN-mit-Karten-1912-13-/191867237289?nma=true&si=Uz0PXkM2knRLuYrYreEXkXcjzfo%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

   W przewodniku po górach Karkonoskich jest dział o górach Wałbrzyskich, ale mapy z tego obszaru są w skali uniemożliwiającej kwietniowi znajdować szczegóły i konkretne szlaki."////

   Sisior na swoim blogu doznał olśnienia WOW. Brawo Wielki Odkrywco ! Fajnie ,że do tej pory robiłeś z siebie debila. A może przyznasz się do swojego błędu ?

   Usuń
  4. Co ten pierdolony debil pisze? Do jakiego błędu? W całym przewodniku nie ma żadnej szczegółowej mapy g.Sowich tylko ogólna g.Wałbrzyskich, z której nic nie da się wyczytać o czym pierdolił jego kochaś kwiecień.
   Nawet skurwysyn nie napisał na czym miałby polegać ten mój błąd?

   Usuń
 21. Złoty Pociąg: konserwator zgadza się na wykopy!

  http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/55196/Zloty-Pociag-konserwator-zgadza-sie-na-wykopy

  Ale fajowo, wreszcie wykopiemy te 1000 ton zrabowanego złota i będziemy bogaci.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepsza beka będzie jak coś trafią i kwiecień znowu wyjdzie na idiotę

   Usuń
  2. Gdyby tam nic nie było to by wału niemiaszki nie robiły i go tak nie kitrały.

   Usuń
  3. A kiedy on nie wychodzi na idiote? :-)

   Usuń
 22. Kwietniowi turbodebile co powiedzą? jezioro Bystrzyckie teraz. pewnie spisek Żydów, masonów, cyklistów i wilkołaków :D https://www.youtube.com/watch?v=dE8CvmPzFu0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe to debil, jezioro miało się napełniać kilka lat, a tu jak niemal w zegarku miesiąc i wszystko jest jak dawniej, a rybki wrócą za kilka tygodni jeśli już nie są.

   Usuń
  2. No i most jest, wg kwietniołaka pewnie też miał zniknąć, bo bredził że to ostatnie minuty tego mostu :-).

   Usuń
  3. No i co kwiiiecien zaraz powie ,że miał co innego na myśli

   Usuń
 23. ZOBACZCIE

  \\\\Moda od Gucciego, czyli robimy sobie jaja z naiwnych, łykających najnowsze trendy. Jeśli chcesz być na topie i masz wodę zamiast mózgu to zrobimy z ciebie takie coś... zdają się wyrażać swoją twórczością kreatorzy mody. Na filmie pokazana jest kolekcja męska na rok 2017. Oprócz wysmakowanego poczucia humoru i drwin z własnych klientów, twórcy mody na całego lansują gender. Część biorących udział w pokazie wygląda jak "homo nie wiadomo", a część wręcz przebrana jest za dziewczyny. Tak próbuje się wykreować okaleczone umysłowo i płciowo młode pokolenie.

  https://web.facebook.com/1427680617534122/videos/1556448477990668/

  ////

  A TERAZ ZAMIEŃMY TO CO PROPONUJE GUCCI NA MOWĘ KWIETNIA.
  Gdyby kwiecień był kreatorem mody tworzyłby podobne ubrania, a gdyby Gucci miał ambicje być historykiem tworzył by podobne bajki jak kwiecień.
  Fani kwietnia w sensie umysłowym są ubrani przez kwietnia w takie ciuchy czyli jeśli masz wodę zamiast mózgu to kwiecień wciśnie ci taki umysłowy strój w,którym będziesz myślał, że odnalazłeś prawdę i będziesz myślał, że jesteś lepszy od innych. Tymczasem przyjmując to co ci kwiecień podsuwa wyglądasz tak samo śmiesznie i komicznie jak ci modele na wybiegu Gucciego.

  OdpowiedzUsuń
 24. A propos jeszcze Kwietnia. Myślę, że scenariusz musiał być taki: Dario dorwał przewodnik. Zobaczył, że jest riese i reise i od razu wszystko było jasne! Pomimo że:
  - Nie samo Riese (rize) tylko Riesengebirge a przewodnik jest z czasów I wś. Kiedy to jeszcze Riese Olbrzyma nie planowano, ba nawet II wś nie planowano (no chyba, że Dario ma swoją wersję wydarzeń).
  - reise (rajze) znaczy wycieczka ale dla Daryusza wsjo rawno.
  Dobrze, że jak przeczytał fuehrer, to nie dodał, że pisał go sam A. Hitler!

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam SERdecznie.

  http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/55196/Zloty-Pociag-konserwator-zgadza-sie-na-wykopy

  Czy w czasie odbywania sie tej wspanialej akcji rozkopywania walu , celem wydobycia kapsli po piwie,dosypywanego tam juz PO WOJNIE!<)
  zorganizowane bedzie stanowisko posilku kotlecikiem a,La Dariusz Kwiecien.
  Moze organizatorzy tej wspanialej zabawy na torach, nazwa te akcje Kotlet a,La Golden Zug?
  Panie Darku, co Pan na to? czy popyt na kotleta a,La Golden Zug przerosnie popyt, na panskiego kotlecika.
  Pozdrawiam kulinarnie.

  OdpowiedzUsuń
 26. https://www.youtube.com/watch?v=ju5dvxjULFg

  Głuszycki debil dał zapowiedź kolejnego materiału wymysłów.Już po zapowiedzi czuję,że będzie kolejna kompromitacja. Głuszycki debil już w zapowiedzi tworzy hipotetyczne teorie co do miejsc z.... dziurka, że jakoby były miejscami obrzędowymi.
  Ale intrygujący jest tytuł: Tak się nie robi, Panie Niemcu - Dariusz Kwiecień.
  Jak się nie robi i co? Chodzi o jakiś masaż czy laskę? :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no i pełna wersja ...debilizmów ;)

   http://porozmawiajmy.tv/tak-sie-nie-robi-panie-niemcu-dariusz-kwiecien/

   Usuń
  2. http://porozmawiajmy.tv/tak-sie-nie-robi-panie-niemcu-dariusz-kwiecien/

   Tak jakże by nie, Niemic który wyjechał z niemieckich Sudetów 70 lat temu przyjechał na Rogowiec opowiadać debilowi bajki po polsku o wilkołakach. Jak zwykle ta sama mantra.

   Usuń
  3. http://porozmawiajmy.tv/tak-sie-nie-robi-panie-niemcu-dariusz-kwiecien/

   Znów landrowery ? :), to józek na landowym rowerze ściga cię kwiecień idioto :), znów jakiś nie istniejący ktoś powiedział że debil narysował jakąś mapę Karkonoszy. Ty głupku wiejski bez psa do domu nie trafiasz i bełkoczesz głupoty , mapę podrobił niemiecką ?. CO TY GOŚCIU WCIĄGASZ ?

   Usuń
  4. http://porozmawiajmy.tv/tak-sie-nie-robi-panie-niemcu-dariusz-kwiecien/

   co głupku,znów ci coś ukradli :) land rowery szmery w deklu i bajery :).

   Usuń
  5. http://porozmawiajmy.tv/tak-sie-nie-robi-panie-niemcu-dariusz-kwiecien/

   Co ty debilu pierdolisz za farmazony, zabójstwo studentów było pod Kudową, a ty pajacu pierdolisz że na Osówce. Skąd wylądowałeś głupolu ?. Wszystko ci się w tym pustym garze nieźle miesza.

   Usuń
  6. http://porozmawiajmy.tv/tak-sie-nie-robi-panie-niemcu-dariusz-kwiecien/

   Właśnie wyszło na jaw że te debilizmy opłaca Arkadia.

   Usuń
 27. Moze ma wspolny wypad gdzies w ustronne miejsce,ze swoim synalkiem? :-)

  OdpowiedzUsuń
 28. Kiedy w końcu go usadzą w więzieniu za szerzenie kłamstw ? Oby w sobotę się nie okazało, że za tymi metalowymi drzwiami siedzi Głuszycki Pinokio z rodu Wer-wilkołaka.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.