niedziela, 1 maja 2016

Szczyt urojeń, kłamstw i wymysłów dariusza kwietnia. Internauci powoli przeglądają na oczy.

Dariusz Kwiecień - Zagórze Śląskie 2016

ZANIM PRZEJDĘ DO PODSUMOWANIA TEGO MATERIAŁU odsyłam do komentarzy w poprzednim temacie w, których i ja i wielu innych naszych czytelników zdążyło ten materiał skomentować od tego miejsca:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/2016/04/sledza-go-ludzie-w-landrowerach-chodzi.html?showComment=1461866395344#c324660541961107812

Materiał obfitujący wyjątkowo wyraźny stan paranoi naszego pseudo historyka oraz łatwych do zweryfikowania kłamstw i wymysłów.
Wszystko co powiedział Głuszycki matoł w tym materiale zostało wyśmiane i sprostowane przez ludzi, którzy pochodzą z tej okolicy i tych, którzy znają historie tego miejsca, ale zacznijmy po kolei.
Matoł nazywa to jezioro Bystrzyckie jeziorem-zalewem Grodno zmieniając mu nazwę właściwą. Sugeruje też, że jedyny most na tym jeziorze będzie rozebrany, co wcale tez nie jest prawdą. W konserwatorskim spuszczeniu wody z jeziora umożliwiającym przeprowadzenie niezbędnych prac na tamie upatruje zamierzoną katastrofę ekologiczną i sposób na odsłonięcie tajnych wejść do sztolni jakie uroił sobie, że są w miejscu gdzie tak naprawdę jest wylot szamba gospodarstwa powyżej, który dawno już został zabetonowany. W miejscu tym jak twierdzi kwiecień podejmował eksplorację Heniek Macanko, co jest kompletną nieprawdą bowiem wkrótce sam Heniek Macanko zabrał głos pod tym materiałem i napisał komentarz prostujący te brednie, który kwiecień usunął:

heniekmacanko5 minut temu
sprecyzuje parę rzeczy . 1- faktycznie sztolnia jest nad jeziorem tylko troche w innym miejscu. 2 - faktycznie jest legenda o miniaturowych łodziach podwodnych ,, legenda ,, 3 - faktycznie są stare fundamenty przeniesionej wioski pozostawione dla atrakcji podczas budowy zapory. 4 - i trwa niezbędna konserwacja śluz zapory przez Tauron. 5 - i faktycznie miejscowi pobierają wodę z tej sztolni twierdząc , że ma niesamowite właściwości hmmmm - placebo ? ale proponuje zobaczyć 2 odcinki filmu na moim kanale --- pozdrawiam z RUCZAJU


Tak więc kwiecień wyszedł  na idiotę, który nic nie wie. Ale do tych kwestii jeszcze wrócę w dalszej części komentarza.
Co ciekawsze gdy kwiecień pokazując zabetonowany wylot szamba twierdząc, że to jest wejście do poniemieckiej sztolni mówi, że dziś nie mają czasu by tam wejść i dla tego odsyła do filmów Heńka Macanko.  Skomentowałem ten fragment jego nawijki w poprzednim temacie, że gdyby kwiecień wiedział, że tam po pierwsze nie ma sztolni, a te do, których niby nie miał czasu wejść, a do, których wchodził Heniek Macanko są o wiele, wiele dalej to by takich głupot nie pieprzył. Sztolnie do, których wszedł Heniek Macanko są zasypane i zabezpieczone. Tak wiec nie da się do nich wejść, ale kwiecień o tym nic nie wie mimo, że odsyła do filmów Heńka, których jak widać sam nie oglądał. ]
Kwiecień twierdzi, że TRWA  dyskusja kto spuścił wodę z jeziora sugerując tym jaką tajną akcję nie wiadomo kogo. Mówi, że Chińczycy umywają ręce, władze miasta umywają ręce, co jest KOMPLETNYM JEGO WYMYSŁEM, ale zaraz stwierdza, że CHIŃCZYCY DOBRALI SIĘ DO PODZIEMI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ POD JEZIOREM TO URUCHOMILI JAKIŚ SYSTEM DZIĘKI, KTÓREMU WODA Z JEZIORA SPŁYNĘŁA. To jest wierutna bzdura i schizofreniczny wymysł kwietnia. Jak już wiadomo wodę spuścił zarządca jeziora w celach konserwatorskich na tamie.
Filmując dno jeziora kwiecień wieszczy, że to jest apokalipsa, że  już nigdy to miejsce nie będzie takie jak kiedyś, a ośrodki usytuowane wokół jeziora nie zarobią w tym roku ani grosza, co jest kompletna nieprawdą bowiem woda do jeziora ma wrócić według oficjalnych informacji w ciągu miesiąca i wróci bo już nie raz takie prace były tam prowadzone i wodę spuszczano i z powrotem nią napełniano to jezioro. Słuchając tego bełkotu nie trudno nie zauważyć totalnej schizofrenii tego faceta.
Dalej kwiecień twierdzi, że za zakrętem jest zalana wioska, co nie jest tajemnicą! No jasne, że nie jest, ale kwiecień jak zwykle z nie tajemnicy sugeruje tajemnice. W dodatku dodaje, że nikt mu nie powie, że ktoś spuścił tu wodę by zobaczyć kto zostawił na kuchni zupę ugotowaną.Już samo takie stwierdzenie jest dowodem na obłęd kwietnia.
Kwiecień cały czas nawija z jakimś chorym przejęciem,ze to są jakieś ogromne straty i zagłada ekologiczna i ze to był rezerwuar wody dla całej okolicy i że to wszystko się już nigdy nie odrodzi i woda w kilkadziesiąt lat nie zdoła wypełnić tego jeziora, co jest oczywistym bełkotem szaleńca nie mającego o niczym pojęcia i nie wiedzącego, że żadnej katastrofy ekologicznej nie ma i żadnych strat nikt nie poniósł, a woda wróci w miesiąc.
Kwiecień twierdzi kilka razy podczas kręcenia tego materiału, że nurkował w tym jeziorze wiele razy, że tu uczył się nurkowania itd.TO JEST KŁAMSTWO. Nigdy tam nie nurkował i nie prowadził żadnych podwodnych prac.
W pewnym momencie kwiecień twierdzi, że przez spuszczenie wody z jeziora łódki i kajaki z ośrodka leżą na dnie, co również jest nieprawdą.
Kwiecień w pewnym momencie pyta dla czego nikt z pobliskich ośrodków nie podniósł alarmu w związku ze spuszczeniem wody z jeziora sugerując, że ludzie ci zostali przekupieni lub dostali odszkodowania-od ch,,,, wie kogo. Oczywisty wymysł kwietnia robiący ze wszystkich z tych ośrodków spiskowców działających na rzecz tych Chińczyków co to się dobrali do podziemi pod jeziorem.
Znów muszę wrócić do miejsca, które kwiecień filmuje po raz kolejny pokazując zabetonowany wylot studni odciekowej szamba twierdząc, że  to jest wejście do sztolni i dalej twierdzi, że takich wejść tu było więcej, co jest oczywistym nonsensem. Twierdzi przy tym po raz kolejny, że tu właśnie wchodził Heniek Macanko, co również jest nieprawdą. Heniek Macanko owszem wchodził do sztolni w pobliżu jeziora, ale o wiele dalej co możecie zobaczyć na jego dwóch filmach:
https://www.youtube.com/watch?v=ZbPYf3WVtJc
https://www.youtube.com/watch?v=Iyymyc4Ou8Q
Materiały wyjaśniają wszystko.
kwiecień twierdzi, że niebieskie zabudowania ponizej tamy to elektrownia co jest również nieprawda bowiem jest to:
a to niebieskie to nowa elektrownia hahaha, to cymbale oczyszczalnia i stacja uzdatniania wody , elektrownia jest dalej, co zdanie to przekret... mieszkam kilometr od zapory, az noz sie w kieszeni otwiera

Tak więc widzicie debil wpada na jakiś teren i nawija bez opamiętania takie bzdury, że tylko się śmiać nie wiedząc o czym mówi.

Dalej kwiecień stojąc i filmując widoki z samej tamy twierdzi, że zjeżdżał z niej na linach w dół. OCZYWISTY BAJER! Nigdy nie zjeżdżał na linach z tamy,bo po pierwsze nie wolno tam tego robić, a po drugie po co niby?

Pozostałości po wsi, jaka znajduje się zwykle pod woda kwiecień nazywa miejscem w, którym Niemcy prowadzili jakieś eksperymenty. To kolejny bajer i jego wymysł. W dodatku twierdzi, że kiedyś tam nurkował, co jest kłamstwem bo nigdy tam nie nurkował i nikt nie potwierdza tego. W dodatku kwiecień twierdzi, że krąży legenda, że był w tym miejscu kiosk łodzi podwodnych, co Heniek Macanko jakby potwierdził, że owa legenda krąży, ale ja powiem krótko, legenda z dupy wzięta przez jakiegoś idiotę podobnego do kwietnia.
Stojąc powyżej tamy i filmując dno jeziora z resztką wody kwiecień twierdzi, że gdzieś tam na dnie jeszcze pod woda ma znajdować się rzekomo silos, którym spłynęła woda, co jest kolejnym jego wymysłem i urojeniem. Nadto dalej głąb się zastanawia  i dziwuje którędy ta woda spłynęła mimo, że sam pokazuje śluzy sięgające niemal do samego dna. A prawda jest taka, że wody nie spuszczono całkowicie by ryby miały gdzie przebywać na czas całej konserwacji. Do głąba nie dociera, że spuszczono wodę tylko do tego poziomu, który umożliwia przeprowadzenie prac.
W pewnym momencie stojąc na dnie jeziora poniżej zapory kwiecień twierdzi, że wczoraj chodził tam z detektorem metali i został pogoniony. Kompletne kłamstwo.
Dalej bydle z Głuszycy mówi, że Wołoszański i Lamparska wiele razy mówili o tym co może być na dnie tego jeziora, co tez jest kłamstwem bo nie mówili, ale dodaje, że ani Wołoszański, ani Lamparska nigdy nie nakręcili takiego filmu jak on sugerując tym samym, że on jest lepszy od nich, a oni nic pożytecznego i ciekawego ludziom nie pokazują.  A jeszcze tak niedawno mówił, że Pan Wołoszański jest dla niego mentorem i wzorem do naśladowania[patrz kilka tematów wcześniej na naszym blogu], a dziś daje swemu mentorowi prztyćka w nos.
Stojąc przy ceglanych resztkach wsi zalanej po wybudowaniu tamy kwiecień się dziwi, że przez 100 lat te cegły wyglądają tak dobrze. No cóż matoł nie wie, że dobrze wypalona cegła z dobrej gliny może być pod wodą setki lat i nie ulec zniszczeniu czego dowodem jest niejeden średniowieczny mur lub fundament zamku stojącego na podmokłych terenach lub, który okalają fosy z wodą. Oczywiście znów kwiecień twierdzi, że nurkował tam 25 lat temu co jest kłamstwem bo nigdy tam nie nurkował.
W PEWNYM MOMENCIE ZNÓW KWIECIEŃ FILMUJE STERTĘ NA WPÓŁ WROŚNIĘTYCH W BRZEG KAMIENI TWIERDZĄC, ŻE PODOBNO MIAŁA TAM BY JASKINIA I WEJŚCIE DO PODZIEMI. OCZYWIŚCIE CO UWAŻNIEJSI I BYSTRZEJSI WIDZOWIE ZAUWAŻĄ, ŻE DLA KWIETNIA GDZIEKOLWIEK BY NIE BYŁ STERTA KAMIENI TO ANI CHYBIŁ ZNAK,ŻE POD SPODEM JEST TAJEMNE WEJŚCIE POD ZIEMIĘ. Dodaje za chwile po wygłoszeniu tej bredni filmując dalej, że sam fakt obcowania z historia w ten sposób jest niesamowity hehe. No zaiste niesamowitym jest fakt, że można tyle idiotyzmów wymyślić stojąc w dowolnym miejscu i wpierając w ludzi jakieś teorie spiskowe, legendy z dupy wzięte  i masę innych kretyńskich interpretacji nie mających nic wspólnego z faktami.
Kwiecień idąc ku zamkowi Grodno  leśną ścieżka stwierdza, że w 1936 roku na ten zamek przyjeżdża sam Himmler, co jest informacją nie mającą nigdzie potwierdzenia.  Tak samo jak nie ma potwierdzenia informacja, że  w Wylatowie w 1938 stacjonuje-mieści się placówka Achnenerbe.  Tak samo nie potwierdzoną, a wymyśloną informacja kwietnia jest, że na zamku Grodno znajdowała się placówka Achnenerbe, której członkowie mieszkali na tym zamku, a poniżej był ośrodek Lebensborn. Kompletne wymysły bo nic takiego nie było na tym zamku.
Gdy kwiecień kreci się po dziedzińcu zamku stwierdza, że ręce opadają gdy słucha się oficjalnych opowieści o tym zamku i dodaje, że woli swoje hybrydy i strzygi. No cóż dla wariata prawdziwa historia to historia spiskowa mająca ukryć tę prawdziwą, którą niezłomny poszukiwacz wydziera od tajemniczych świadków z.... z pod sklepów monopolowych i zakładów psychiatrycznych.
Na sam koniec pojawia się miejscowy z, którym kwiecień usiłuje pokazać zażyłe stosunki. Okazuje się, że w tych kilku dosłownie słowach miejscowy z nie okazywana obojętnością mówi bez żadnego przejęcia, że już napełniają woda jezioro i kończą prace nie zdając sobie sprawy, że kwiecień wygaduje w tym temacie masę spiskowych teorii. Łatwo wywnioskować z tych kilku zamienionych słów, że ów miejscowy nie podzielił by większości z tego co pierdolił kwiecień na temat tej całej sytuacji.  Dla tego film się kończy własnie w chwili gdy miejscowy ma zamiar dopowiedzieć o tym co się tu dzieje i pewnie na koniec wszystko wyjaśnia, ale, ze to jest sprzeczne z tym co napierdolił kwiecień to film zostaje urwany w tym momencie.
No bo gdyby miejscowy w kapturze mówił coś zgodnego z tym co nawijał kwiecień przez całe te 29 minut to czy by tego nie upublicznił? Oczywiście, że tak, ale niestety miejscowy odniósł się do tematu normalnie wiedząc, że trwają normalne prace konserwatorskie na tamie i niezbędnym było spuszczenie wody z jeziora.

No to tyle, reszta w komentarzach w poprzednim temacie i tutaj. Myślę, że mimo, że niemal wszystko zostało omówione to znajdzie się jeszcze kilka kwestii do podważenia o jakich nawijał kwiecień.

Na koniec niektóre komentarze:

Panie Dariuszu ale pan odpierdala kaszane .... Tamę remontują dlatego jest spuszczona woda a gdy spuszczali wodę po drugiej stronie był duży poziom wody bo spuszczali tą wodę przez te 4 otwory ( spuszczali z 2) i poziom wody był wysoki, mieszkam w Świdnicy i co chwile przejeżdżam przez mosty to widać czy jest więcej wody czy nie i gdy było więcej udałem się pod tamę zobaczyć ile wody leci... To nie wiem co pan za bzdury opowiada że poziom wody był taki sam i gdzie ta woda płynęła głupota, dlaczego ? nie rozumiem tego...
Sensacja z dupy. Normalne prace konserwatorskie. Chłop już fixuje od tych kotletów a'la Dariusz Kwiecień

Nie rozumiem kwestii z detektorem metalu. Na jakiej podstawie was wyprosili. Teren jeziora to raczej w większości domena publiczna, a w materiale nie widziałem żeby teren był zabezpieczony zakazem wstępu.

Próbuję to oglądać ale się nie da. W końcu ma się wypełnić przez 2 tygodnie czy do 1 czerwca? Bo co zdanie to inna wersja. Kończ waść te bzdury. Niektórych filmów słucha się fajnie, ale szukanie sensacji na siłę jest żałosne.

Kwiecień stwierdzam jedno jesteś totalnym idiota! Trwa remont zapory i dlatego została spuszcza woda.W połowie czerwca jezioro będzie pełne.

Człowieczku mieszkam w Głuszycy więc wiem co dzieje się w okolicy.Wszyscy znamy tutaj Kwietnia i jako mieszkańcy wstydzimy się działalności Kwietnia.Opowiada same bzdury i bajki a naiwniacy to łykają.Dla Nas ten człowiek powinien być leczony psychiatrycznie


Kfiecien jeszcze mala prośba. W lipcu jade du Ustki prosze nie kręć tam filmów bo wodę z baltyku spuszczą.

DODATEK 1
KILKA MATERIAŁÓW Z OSTATNICH TYGODNI OBALAJĄCYCH CAŁKOWICIE KŁAMSTWA KWIETNIA DOTYCZĄCE SPUSZCZENIA WODY W JEZIORZE BYSTRZYCKIM


 https://www.youtube.com/watch?v=Lh1xPt2F8oU

https://www.youtube.com/watch?v=1CRXAvfTxnI

https://www.youtube.com/watch?v=LN0Y3cw6mtE
https://www.youtube.com/watch?v=Ka5WZ9mcv2M


https://www.youtube.com/watch?v=dhixYXdh7KA
https://www.youtube.com/watch?v=aYsEe6U_PgA

Tak więc mamy wszystko wyjaśnione bez sensacji i dorabiania do okolicy chorych teorii z tępego łba Głuszyckiego mitomana.Wizytówka kwietnia na górze bloga-poznaj schizofrenię tego pajaca z Głuszycy.

105 komentarzy:

 1. HAHAHA!
  Tomasz świetna punktacja bredni wariata. Ale na końcu ominąłeś ważny aspekt rozkładający tego świra na łopaty.
  Ja to zrobię słowo po słowie.
  W ostatniej minucie pojawia się gość w kapturze.
  Kwiecień mówi,że to najlepszy przewodnik. Ten gdy podchodzi bliżej zagadnięty jest przez kwietnia o sztolnie.
  Kwiecień pyta, ty ponoć wiesz gdzie jest ta sztolnia, gdzie są te sztolnie?
  Na to gość w kapturze odpowiada, pierwsze słowo nie zrozumiałe, a dalej, tylko nie mam czasu na pierdoły.
  Na to kwiecień odpowiada, dokładnie tak, ...
  Wychodzi na to, że ów gościu nie wie o żadnych sztolniach, a jeśli kwietniowi kiedyś o jakiś wspomniał to pewnie dla bajeru by się pochwalić, że coś niby wie, a nie wie nic. I kwituje to, że to są pierdoły na, które nie ma czasu.
  Ja wnioskuję z tych słów, że gościu w kapturze jak większość miejscowych co zrozumiałe od zawsze słyszał o jakiś sztolniach, których na tych terenach są dziesiątki lub setki. Tylko, że co z tego, że jakiś miejscowy słyszał czy nawet wie gdzie są jakieś sztolnie jak to wcale nie musi być trop do tajemnicy nazistowskich działań na tym terenie jaki drąży kwiecień? nie zdziwił bym się gdyby takich sztolni do których wszedł Heniek Macanko było tam więcej i to nawet w pobliżu zamku Grodno. Co z tego jeśli nawet są?
  Ale analizując wypowiedź gościa w kapturze stwierdzam, że kwiecień uciął materiał bo tamten pewnie powiedział, że to jakaś stara kopalnia jakich w okolicy pełno.
  Jestem ciekaw co by gościu w kapturze powiedział gdyby wysłuchał tego materiału kwietnia i jego teorii? Idę o zakład, że by się stuknął w czoło. Kwiecień jakoś dziwnie nie zaczął z nim rozmowy w stylu, wiesz szukam wejść do sztolni gdzie niemcy ponoć prowadzili eksperymenty. kwiecień według mnie nie wyjawia takim znajomym swych teorii bo by go wyśmiali. Jedyne co może zagadać czy ktoś nie wie o jakiejś starej kopalni w danym miejscu, a dopiero potem na YTbie dopowiada swoje brednie twierdząc, że mu o tym świadkowie mówili.
  Ludzie z którymi gada nie są świadomi, że kwiecień potem wykorzystuje to co oni mu mówią do tworzenia własnych teorii. Wystarczy, że ktoś taki jak ten w kapturze powie mu, że gdzieś w pobliżu zamku Grodno są sztolnie to kwiecień zaraz dorobi do tego historię, że sztolnie na pewno istnieją prowadząc pod całym zamkiem a wejściami do nich są stare kanały ściekowe szamb.
  kwiecień nigdy nie sprawdza czy ktoś mu kitu nie wciska i czy naprawdę orientuje się czy jakaś sztolnia na danym terenie faktycznie jest. Jemu wystarczy, że ktoś powie o jakiejś prawdopodobnej sztolni i już mamy film na YT z pierdoleniem o tajnych nazistowskich wyrobiskach gdzie są ukryte skrzynie.
  kwiecień działa na ślepo dla sensacji, a nie dla dojścia do prawdy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dawno pisałem, że kwiecień jeśli w ogóle z kimkolwiek rozmawia rozpytując o sztolnie czy jakieś wydarzenia z czasów wojny nie otrzymuje takich informacji jakie potem opowiada na YT. Ludzie owszem niejedno mogą pamiętać i to mogą być całkiem interesujące wydarzenia, które mogły by coś wykazać, coś podpowiedzieć czy dać jakiś trop,ale nie ulega wątpliwości nie sa to informacje jakie kwiecień potem przekazuje. To sa jego interpretacje, a najczęściej wymyślone wydarzenia. Kwiecień wystarczy, że ktoś mu powie, a moja babcia to widzała transport Niemieckich ciężarówek jadący o tam panie tamta drogą... by kwiecien do tego dorobił historię, że były to ciężarówki ze skrzyniami i to szklanymi w dodatku, albo kryształowymi i na koniec mitoman doda, że świadek opowiedział jak jedna z ciężarówek się zatrzymała bo jedna z takich skrzyń się wysunęła i była widoczna z pod plandeki. To tylkko przykład, ale tak właśnie kwiecień tworzy historie na strzępkach informacji od ludzi, którzy coś słyszeli od innych ludzi, a ci jeszcze od innych. Tym sposobem kwiecień chce za wszelka cene dowieść, że do Riese docierały tajemnicze konwoje i ani chybił Niemcy musieli tam prowadzić swe wszelakie eksperymenty, które przyjdą do chorego łba Głuszyckiego wariata.

   Usuń
  2. Ciekawe kiedy kwiecień zorganizuje prelekcję dla mieszkańców Głuszycy, Rzeczki, Grzmiącej, Walimia i wszystkich okolic?
   To było by coś! Takie rewelacje powinny zaciekawić mieszkańców GS. A przy okazji Kwiecień miałby okazję wykazać, że cieszy się tam poważaniem i uznaniem o jakim ciągle mówi.
   No i była by okazja wreszcie przedstawić świadków potwierdzających tak licznie jego opowieści.
   Czekamy na takie wydarzenie za darmo ma się rozumieć bo jak mówi wiedzę swą przekazuje za darmo?
   Tylko skoro tak to z jakiej racji na te prelekcje w Arkadii maja wstęp tylko ci co wybulili 100zł za dobę?
   Zbliża się lato więc może by tak panie Kwiecień zorganizować wielka plenerowa prelekcję dla okolicznych mieszkańców z bezpłatnym wstępem?
   Chętnie sam tam przyjadę i zadam kilka pytań o te hybrydy, wilkołaki, stwory w sztolniach, małpę na drezynie no i kilka takich innych kwestii dotyczących pomówień ludzi ze świata eksploratorskiego i Tomasza.
   Czekamy na taki ruch profesorze Kwiecień.

   Usuń
  3. Wszystko to moze i kit ale co do zjazdu na linach po tamie to powiem , ze byly organizowane dobre 15 lat temu. Pozdrawiam z UK.

   Usuń
  4. 15 lat temu to kwiecień walczył z urojeniami, co sam pisał na starym forum przez, które rozjebał związek z matką adrianny i pracował w jakimś burze jako goniec, a potem jako kamieniarz, palacz w kotłowni i grabarz na cmentarzu i o zjazdach na linach nawet nie śnił no chyba,że tylko linach do powieszenia się.

   Usuń
 2. co do zrzutu wody bo ponoć woda nie szła przez śluzy , masakra co on wygaduje
  https://www.youtube.com/watch?v=Lh1xPt2F8oU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki materiał obala twierdzenia kwietnia, że nie wie którędy woda zeszła poniżej poziomu śluz.
   Ale przy okazji trafiłem na kilka innych materiałów kompletnie wyjaśniających co tam się dzieje.
   Spuszczenie wody było zaplanowane i niezbędne, a kwiecień nie jest jedynym, ani pierwszym kto skręcił film po spuszczeniu wody z jeziora bystrzyckiego.


   https://www.youtube.com/watch?v=1CRXAvfTxnI

   https://www.youtube.com/watch?v=LN0Y3cw6mtE

   https://www.youtube.com/watch?v=Ka5WZ9mcv2M

   https://www.youtube.com/watch?v=dhixYXdh7KA

   https://www.youtube.com/watch?v=aYsEe6U_PgA

   Usuń
  2. Zrobiłem z tych wszystkich materiałów dodatek 1 by były pod ręką.

   Usuń
 3. no i super wode z tego jeziora nie pierwszy raz spuszczono i to żadna tajemnica ani tym bardziej tragedia .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo kwiecień to chory sensat i histeryk szukający z byle powodu tematów do siania afer i teorii spiskowych.
   Macie wszyscy przykład jak ze zwykłych cyklicznych prac konserwatorskich potrafi zrobić sensację i węszyć spisek Chińczyków, którzy według niego dobrali się do skarbów w poniemieckich sztolniach.
   Kwiecień twierdzi, że na środku jeziora Bystrzyckiego musi istnieć jakiś tajemny spływ bo inaczej ta woda nie mogła by tak nisko opaść. Ale i twierdzi, że Chińczycy uruchomili jakiś tajemny spływ dla tej wody sugerując, że woda spłynęła do jakichś ogromnych przestrzeni pod ziemią. Do tego wszystkiego to chore bydle nawiązuje i to właśnie sugeruje robiąc z siebie totalnego pajaca.
   Mam tylko nadzieję,że wiele osób przejrzało wreszcie na oczy jakim kwiecień jest oszołomem.

   Usuń
  2. Wyjęli korek z dna żeby przerobić go na tenisówki. Tak było jak bum dydy :D

   Usuń
 4. Ten człowiek na początku filmu to Michał S. Główny ekspert od szeroko pojętego dawnego górnictwa. Kwiecień jednak na pewno o nim nic nie wie! Choć bazę mają kilkaset metrów poniżej hotelu Mikołajczuka w Rzeczce, w którym nasz Dariyusz miał metę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten człowiek na początku filmu to Michał S. Główny ekspert od szeroko pojętego dawnego górnictwa. Kwiecień jednak na pewno o nim nic nie wie! Choć bazę mają kilkaset metrów poniżej hotelu Mikołajczuka w Rzeczce, w którym nasz Dariyusz miał metę.

  OdpowiedzUsuń
 6. https://www.facebook.com/piotr.kulak.90/posts/1013822658683235?pnref=story

  OdpowiedzUsuń
 7. http://dolny-slask.org.pl/560477,Zagorze_Slaskie,1911_1914_Budowa_zapory.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli po budowie tamy pozostało wiele nie usuniętych elementów zalegających brzegi i dno nad,którymi dziś kwiecień snuje teorie jak te podesty betonowe, które mogły być w czasie budowy tamy czymkolwiek i zostały na brzegu.

   Usuń
 8. ..."lepiej być jawnym nie anonimowym alkoholikiem"-pod koniec "materiału" to dużo tłumaczy o jakości "materiałów" kffiecieniasa...najebany non stop wciska kity po pijaku,typowy alkoholik z urojeniami....chory "człowiek" i to (w jego przypadku) nie uleczalnie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak powiedział do tego kolesia, że lepiej być jawnym nie anonimowym alkoholikiem to odniosłem wrażenie, że ten koleś się deko zmieszał takim kretyńskim przyjęciem. Może dla tego potem rozmawiał z kwietniem tak, że nie nadawało się to do publikacji bo koleś robił sobie z kwietnia podśmiechujki i bagatelizował to co się dzieje na jeziorku.

   Usuń
 9. Kfiecienasie, mój szwagier dzisiaj przetykał odpływ z kibla. Okazało się, że była tam zacumowana kieszonkowa łódź podwodna a w niej kryształowe trumny z hybrydami wiewiórki i chomika. Każda z nich trzymała w łapkach egzemplarz Mein Kampf z odręcznym autografem Hitlera i menu z Tkalni Smaków z podkreślonym na czerwono Kotletem a la Kwiecień plus bukiet surówek. Dodatkowo okazało się, że przepompownia w Głuszycy podpięta jest pod wodomierz teściowej i bije hektolitry aż miło. Dodam, że za Biedronka masz wejście do sztolni wiodącej do szamba sołtysa, tam już możesz znaleźć prawdziwe skarby i pokazać w następnym filmiku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)))
   Nie ma w całym internecie pajaca, który by dostarczał taką ilość powodów do darcia łacha z niego. Kwiecień bije w tym wszelkie rekordy.

   Usuń
 10. Jprdle to juz jakis cyrk,robienie sensacji z czegos oczywistego..poczatkowe slowa ze chinczycy umywaja rece,miasto umywa rece.spisek wszystkich tylko jeden Darek hce odkryc tajemnice ktore wszyscy skutecznie ukrywaja! Co za brednie..ogladajac koncowke to juz chyba kazdy zdrowy czlowiek widzi ze sie zblaznil przed tym przewodnikiem..a jak nie widzi to znaczy ze jest za malo inteligentny.gwalcenie natury,i sposob wypowiedzi w smutnej formie pokazuje ze Darus ma talent aktorski,buduje smutna atmosfere na te okolicznosc dzieki czemu latwiej malo rozgarnietym ludziom w to uwierzyc..Tomek nie doceniasz go..;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1
   Poruszyłeś ważną kwestię, której nie skomentowałem.
   Kwiecień powiedział, że Chińczycy umywają ręce, władze umywają ręce niby nie przyznając się do spuszczenia tej wody.
   To ważny moment bo przecież nikt żadnych rąk od tych od dawna planowanych i zapowiadanych prac nie umywa.
   Tym właśnie kwiecień pokazuje jakim jest niestabilnym sensatem w jednym momencie siejącym sensacje, że wszyscy umywają ręce, a za chwilę mówiącym w takiej formie jakby chciał ominąć fakt, że wie, że te prace są oficjalnie planowane i prowadzone.
   Na tym właśnie polega choroba u ludzi, że w legalnie planowanych działaniach i wydarzeniach upatrują tzw. drugiego dna i spisków przez bliżej nieokreślone siły.
   Podczas opracowywania jego materiałów wiele szczegółów umyka mojej uwadze z racji skupiania się na innych. Kwiecień w każdym niemal zdaniu wplata jakąś teorię spiskową, jakiś element sensacji, jakąś niejasną i nie do końca sprecyzowaną pretensję po to by cały ten jego potok słów i zdań wytwarzał u widza poczucie oszukiwania go przez "czynniki wyższe" bez wyraźnego wskazania na to kim lub czym są te czynniki.
   Z jednej strony mówi, że Chińczycy dobrali się do podziemnych sztolni i musieli uruchomić jakiś tajemny odpływ wody dla tego ta woda spłynęła w tak niewytłumaczalnie tajemniczy sposób, a zaraz mówi, że Chińczycy i te jakieś władze umywają od tego ręce.
   To jest właśnie taki przykład budowania sensacji ze wskazaniem na tutaj na Chińczyków, ale z jednoczesnym ich od tego odcinaniem i kierowaniem uwagi ludzi na kogoś innego, na jakiś inny czynnik odpowiedzialny za stan rzeczy, o którym kwiecień właśnie mówi.
   Napisałem przed chwilą, że choroba psychiczna ludzi objawia się robieniem sensacji z faktów i wydarzeń oficjalnie wyjaśnionych czy planowanych. Otóż może być jeszcze inny powód, że kwiecień robi sensację z rzeczy, które sensacją nie są i nie powinny być.

   Usuń
  2. 2
   Otóż JAK WSZYSTKIM WIADOMO system kontroli umysłów o jakim tak głośno się mówi od lat polega właśnie na wprowadzaniu do obiegu, do obiegowej świadomości społeczeństwa szeregu-całej wręcz masy fałszywych sensacji i teorii spiskowych na dowolne tematy by w tej całej masie fałszywych teorii zwykły obywatel się po prostu pogubił i sam już nie wiedział w czym upatrywać realnego zagrożenia i manipulacji lub podstępu tych "wyższych czynników"
   Tacy jak kwiecień siejąc teorie spiskowe jednym wydadzą się wariatem, ale ogromnej liczbie ludzi o nieco niższym IQ niemal prorokiem i autorytetem.
   Są więc dwie możliwości o jakich wielokrotnie pisałem, wariat i świr z urojeniami, albo najęty dezinformator, którego zadaniem jest wprowadzanie do obiegu wszelakich teorii spiskowych celem, których jest ukrycie tych kwestii, które na miano teorii spiskowych naprawdę zasługują.
   Może być i trzecia opcja, że wariat jest narzędziem w rękach systemu, który wykorzystując jego skłonności do siania urojeń manipuluje nim tak by ten siał te teorie w sposób częściowo kontrolowany.
   Ale jak by tego nie tłumaczył jedno jest bezapelacyjnie pewne, że kwiecień sieje fałsz i chorą sensację, a to temu systemowi właśnie sprzyja w kontroli umysłów.
   Ogłupiały i zdezorientowany obywatel nakarmiony setkami teorii spiskowych we wszystkich dziedzinach i płaszczyznach życia od żywności GMO poprzez smugi chemitrails do na przykład teorii o nazistowskich eksperymentach, przy czym te ostatnie mogą być zastąpione teoriami z dziedziny fizyki, chemii, polityki, czy innej dowolnej, nie jest na koniec w stanie połapać się w tym wszystkim i stwierdzić w jakiej dziedzinie-tematyce faktycznie należy upatrywać zagrożeń i spisków.
   Dla tego ten kto sieje zamęt i niesprawdzone teorie spiskowe sprzyja temu systemowi celem, którego jest wytworzenie chaosu informacyjnego. I albo robi to świadomie będąc trybikiem tej machiny, albo jest zmanipulowanym świrem, albo tak już przez ten system ogłupiałym, że już nie trzeba nim ani manipulować, ani opłacać by odwalał na rzecz tego systemu robotę w sianiu teorii spiskowych.
   I jak się nad tym głębiej zastanowić to kwiecień jest taką ofiarą ogłupienia co przejawia się właśnie w chaotycznym i niespójnym sianiu sensacji i teorii spiskowych.

   Usuń
 11. A zauważyliście ten jego fokus na gwałcie? Zgwałcenie przyrody, komanda gwałcicieli. Tylko gwałty, wszędzie gwałty. Co mu ktoś zrobił że tak się jara wątkiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. FAKT niezaprzeczalny.
   Przez kilka ostatnich lat kwiecień atakował mnie między innymi tekstami, że gwałciła mnie własna matka. Ciągle przytaczał historie gwałconych kobiet w obozach i podczas tajnych eksperymentów przez jak to on mówił stwory genetyczne, większość jego opowieści o Liebensborn to opowieści o gwałconych kobietach, komanda rosyjsko-niemieckich gwałcicieli, gwałciciele islamscy jako broń zagłady białych Europejskich ras, i tu te gwałty na przyrodzie.
   Trzeba faktycznie przyznać, że kwiecień jakiego tematu i kogo by się nie tkną ciągle krąży wokół tematu gwałtu.
   Najwyraźniej musiał sam być gwałcony i dziś nawiązuje do tego bo może być utajonym gwałcicielem.
   Z resztą daleko szukać, mam w zasobach kopii jego dawną wypowiedź na jego starym forum jak pisał, że należał do organizacji Thule i, że w tej organizacji na porządku dziennym były orgie seksualne i gwałty na młodych adeptach.
   Tak więc wnioski same się nasuwają.

   Usuń
  2. Pisaliśmy już o tym skąd ta trauma gwałtów u kwietnia
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2016/04/sledza-go-ludzie-w-landrowerach-chodzi.html?showComment=1462050544285#c2635347955561471967

   Usuń
  3. Mało tego "matki trzymające brudne dzieci", dzieci zniekształcone, potwory. Skrzywiona wizja dzieciństwa, brak miłości itp. Wszędzie tylko brud, fekalia, smród itp. Ten gość nigdy nie napisał niczego dobrego ani o dzieciach ani o kobietach, wszystko u niego jest ekstremalnie skrzywione. Kobieta jet dla niego przedmiotem, śmieciem, dzieci brudne i zbędne.

   http://moje-riese.blogspot.com/2012/04/dozwolone-od-18-lat.html

   To jest "życie duchowe" Dariusza Kwietnia, prawdziwe bogactwo ego wewnętrznego "piękna" i "atrakcyjnej osobowości" To są jego pragnienia.

   Usuń
 12. A o najściu policji na jego mieszkanie milczy kłamca jeden. Morda w kubeł jakby sprawy nie było.
  Ciekawe ile razy trzeba go będzie o to zapytać jeszcze by wreszcie coś na ten temat powiedział i jasno wyjaśnił jak było i czym się skończyło.

  OdpowiedzUsuń
 13. Co za kretyn, Kwiecien kolejny raz daje popis glupoty, idioty, wiejskiego glupka ktory szweda sie upatrujac spisku w normalnej dzialanosci czlowieka.
  Nie ogarnia otaczajacego gos wiata bo cpie, chleje i choruje na dekiel, wszystko go dziwi jak nacpanego idiote.
  Heniek M. ulazil do sztolni przy zatoczce kolo tamy, przy wawozie, bylem tam na dwa miechy zanim ja odkopali i badalem tam topografie jak i skaly bo to super ciekawy geologicznie obszar. Powyzej tej sztolni na przeciwleglej stronie wawozu jest druga, tez zasypana.
  To stare kopalnie i tyle, ciekawostka historii gornictwa Gor Sowich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Heniek M. ulazil do sztolni przy zatoczce kolo tamy, przy wawozie, bylem tam na dwa miechy zanim ja odkopali i badalem tam topografie jak i skaly bo to super ciekawy geologicznie obszar. Powyzej tej sztolni na przeciwleglej stronie wawozu jest druga, tez zasypana.
   To stare kopalnie i tyle, ciekawostka historii gornictwa Gor Sowich."

   A kwietniołak ma swoją sztolnię w zabetonowanym szambie i to jest jego Inna Rzeczywistość :-).

   Ma też swoje sztolnie pod kamieniem w Głuszycy, podnosi kamyk i hop do sztolni :-).

   Niech już z tego swojego mieszkania w Pradze w Czechach jedzie do Londynu , Paryża i U.S.A., tam na niego czekają z niecierpliwością, dostanie ciepłej pożywnej zupy i kotleta ala daryjusz :-).
   Jak poje i popije to nakręci może jakiś filmik o łodziach podwodnych pod kościołem w Filadelfii :-).
   To będzie taki współczesny eksperyment Filadelfijski o znikaniu kaski z kieszeni strzyżonych bęcwałów :-).

   Usuń
  2. A jak mu kasy na bilety PKP brakuje to biegnie na Osówkę do portalu podprzestrzennego i wypowiadając magiczne zaklęcie przenosi się w dowolne miejsce.
   Tak więc uważajcie bo może się pojawić w każdej szafie.

   Usuń
  3. Trupem to on jest od dawna umysłowym.
   Myślę, że więcej już nie można zrobić by pokazać jego chorobę.
   Moim zdaniem dalsze punktowanie kolejnych materiałów jest stratą czasu.
   Ostatnim materiałem dobitnie udowodnił swoją chorobę. Jeśli zrobi kolejne niczym nie będą się różnić od tego i poprzednich.
   Ludzie się wystarczająco po tym ostatnim materiale zorientowali, że kwiecień ma syndrom apokaliptycznego spisku oraz manie prześladowcze. Te manie pokazał w poprzednim materiale gdy opowiadał, że śledzi go ktoś w landrowerze i czarnej kominiarce.
   Z niejednego komentarza na internecie wynika, że Kwiecień od dziecka uchodził za wariata w Głuszycy. Jest kilka for gdzie ludzie jadą po nim jak po łysej kobyle. Tematy są zamknięte dla ogółu. Ludzie siedzący w temacie wiedzą, że ma kłopoty z głową i nie biorą tego co mówi na poważnie. Problem jest jedynie z pewną grupą ludzi nie znającą historii jak też nie umiejąca poznać wariata. Ale to wąska choć dość liczna grupa i nimi bym się nie przejmował. Skoro chcą słuchać głupot ich sprawa. Z resztą zauważyć można, że nawet ci co oglądają jego filmy mają do większości kwestii jakie porusza delikatnie mówiąc pobłażliwy stosunek wiedząc, że ma skłonności do koloryzowania. Mimo to oglądają go i słuchają nie wiem na co licząc, że wśród tej niezliczonej ilości głupot wyłowią jakąś prawdę i tajemnicę? Właśnie to widzieliśmy na ostatnim materiale jakie to tajemnice i prawdy ogłosił.
   Nawet gdyby w niedalekiej przyszłości przedstawił świadka, który potwierdziłby jeśli nie większość jego opowieści, a przynajmniej część to i tak można by uznać, że trafił kogoś z podobnymi zaburzeniami. A nawet gdyby przedstawił dwóch i trzech świadków i każdy coś by potwierdził to również można by uznać, że trafił podobnie jak on ludzi chorych umysłowo.
   Dla tego bo jeśli to wszystko co przez ostatnie lata głosił Kwiecień było by prawdą to zapewniam was nie kwiecień byłby pierwszym, który by o tym mówił, a ci, którzy byli świadkami i ci,którzy na długo przed Kwietniem szukali faktów i nieznanych wydarzeń. Ci na pewno długo przed Kwietniem dotarli by do takich świadków, albo to prędzej ci świadkowie szukali by kogoś komu można by o tak niesamowitych faktach powiedzieć.
   Nie wyobrażam sobie, że jeśli prawdą by było, że naziści dokonywali eksperymentów wykraczających poza te nieludzkie i bestialskie noszące znamiona eksperymentów genetycznych czy związanych z hybrydyzacją/co za pojebane określenie tak na marginesie/, to ocalali świadkowie nie chcieli by się taką wiedzą z kimś podzielić. Idę o zakład, że tacy świadkowie już dawno opowiadali by o tym przynajmniej w gronie rodzinnym czy bliskich znajomych, a to na pewno poszło by jak w głuchym telefonie dalej i mieli byśmy masę ludzi o tym opowiadających. Tymczasem nic takiego sienie dzieje. Obraz nazistowskich eksperymentów jest znany ogółowi i w niczym nie potwierdza rewelacji Kwietnia.
   Ludzie, którzy byli by świadkami takich eksperymentów nie tylko opowiedzieli by o tym najbliższym, ale na pewno znaleźli by zaufanych badaczy, którzy z całą pewnością dawno by o tych kwestiach gdzieś pisali.
   A tu okazuje się, że jeden jedyny Kwiecień dociera do świadków, którzy potwierdzają eksperymenty genetyczne nazistów te strzygi i wilkołaki, stwory i potwory i, którzy milczeli całe życie o tym nie mówiąc nawet najbliższym jakby czekali na tego jedynego Kwietnia?
   Kompletnie nie chce mi się w to wierzyć.
   Świadków nazistowskich eksperymentów ocalało bardzo wielu. Większość nie żyje, ale żadna z tych osób nigdy nawet słowem nie wspomniała o niczym takim co głosi kwiecień. To oznacza, że albo ci ludzie rzeczywiście jak powiada kwiecień boją się uznania ich za wariatów, albo ci ludzie zwyczajnie nie byli świadkami tego o czym on opowiada. A to, że jemu jedynemu udało się dotrzeć tylko do tych nielicznych świadków, którzy to potwierdzają można włożyć między bajki.
   Nawet gdyby ci nieliczni świadkowie istnieli to również część z tych faktów musiała by wypłynąć choćby w postaci przekazów z 3 czy 4 ręki. A tu nic takiego nie ma miejsca.

   Usuń
  4. cd


   Wojna i doświadczenia obozowe w niejednej osobie wyryły na psychice nieodwracalne zmiany. Wielu więźniów obozów koncentracyjnych postradało zmysły. Istnieje więc szansa, że teoretycznie można by znaleźć kogoś kto opowie o nazistowskich eksperymentach takie rzeczy o jakich i Kwietniowi się nie śniło. A mimo to takich ludzi nigdy nie widziałem. Nawet ludzi z postradanymi zmysłami opowiadającymi cokolwiek takiego co opowiada Kwiecień.
   Wniosek jest oczywisty, że ani świadków zdrowych na umyśle, ani świadków chorych na umyśle nie ma, którzy mogli by potwierdzić cokolwiek z tego co opowiada Kwiecień.
   Jest za to tylko Kwiecień sam jeden ze swoimi wymyślonymi faktami i świadkami.

   Usuń
  5. Pisałem o tym samym kilka miesiecy temu nawet użyłem podobnych argumentów.

   Usuń
 14. ODKRYCIE?

  Przeglądam sobie stare mapy z Google Earth z okolic Walimia z zeszłego roku i poprzedniego,które sobie archiwizowałem. Trafiam na skren mapy okolic Walimia na,którym w 2014 roku odkryłem u stóp Wielkiej Sowy na przeciwko sztolni Walimskich tajemniczy kształt trójkąta rysujący się z układu drzew.
  Gdy w 2014 roku w grudniu zauważyłem ten kształt od razu zrobiłem kopie tego obszaru zdjęć satelitarnych i trójkąt zaznaczyłem kółkiem.
  Dziś wpadam na tego skreena i mu się bacznie przyglądam. Myślę sobie,a otworzę Google Earth i obadam ten rejon jeszcze raz z innej perspektywy z lotu ptaka.
  Program się otwiera,wpisuję Walim, szukaj i co widzę? I widzę całkiem inny układ drzew i kształt lasu w tym obszarze niż w 2014 roku!
  Myślę sobie ki chuj? Czyżby do tego stopnia las się zmienił i wyrósł by zatrzeć tamten ślad trójkąta jaki na starych mapach był bardzo wyraźnie widoczny?
  Zrobiłem więc zrzut obrazu w tym programie i uzyskałem niemal identyczny obraz tego obszaru jeśli chodzi o proporcje wielkości.
  Otworzyłem te dwa skreny w programie do przeglądania zdjęć i na zmianę raz jeden raz drugi ustawiałem w oknie głównym,pyk, pyk i pyk, pyk i tak dalej.
  Ku mojemu zdumieniu centralny obszar gdzie niegdyś wyraźnie było widać trójkąt utworzony z drzew dziś w Google Earth wygląda niepodobnie wręcz tak jakby ktoś celowo zmienił te mapy. Oj, kurwa zaczynam węszyć podobnie jak kwiecień teorie spiskowe!, ale do chuja TO WIDAĆ GOŁYM OKIEM, że ten sam obszar w tych samych mapach google dziś inaczej w mordę wygląda niż jeszcze w 2014 roku.
  Jak to wytłumaczyć by nie popadać w niezdrową podejrzliwość, że Google podmieniło zdjęcia satelitarne by dziś nie widział nikt tego trójkąta i nie domyślał się, że może tam być coś wartego zainteresowania?
  Zobaczcie sami i ściągnijcie te dwa zdjęcia i przeglądajcie jedno po drugim na zmianę szybko by wyłapać różnice w szczegółach:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUmFHcUViVlY4bkk

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtOGZTNjIyd25TSzA

  to z zielonym kółkiem jest z 2014 roku z grudnia.

  Dodam na przykład, że jest cała masa zdjęć satelitarnych w Google map, które od lat nie były aktualizowane, a tutaj bez wyraźnej konieczności taka zmiana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic się nie zmieniło. Zdjęcie z 2014 roku zostało wykonane w innych warunkach oświetleniowych. Sądząc po kolorach, latem.
   Nowe zdjęcie prawdopodobnie wczesną jesienią. Kąt i kierunek padania światła zmieniają wygląd okolicy. Dodatkowo są małe chmurki i zamglenia. A mały kąt padania światła wydobywa rzeźbę terenu.
   Natomiast faktem jest że wycinka drzew tu i tam nastąpiła.

   Usuń
  2. Jak tam nic nie widze poza tym ze mlodziki i szkolki podrosly a w innym miejscu wyrabali stare drzewa, normalna gospodarka lesna po mojemu.
   Zobacz za kilka lat to dostrzezesz jak mlode podrosna a inne tereny wyrzna, takie rzeczy dobrze widac na zdjeciach lotniczych ktore sa czesciej aktualizowane niz gmaps.

   Usuń
  3. Etam, co wy mi tu imputujecie przecież widzę, że tam jest PIRAMIDA tylko taka płaska bo się zapadła.
   A zapadła się bo Niemcy drążyli tajne sztolnie i się przechyliła na bok.
   Będziecie mi tam jakieś teges oweges o gospodarce leśnej wciskać, a piramida jest jak wół.
   Pewnie jesteście opłacani przez Chińczyków z Taurona by zaprzeczać oczywistym faktom.
   :]

   Usuń
  4. https://www.youtube.com/watch?v=DGbshwb0qeM

   Piramida piramidą pieprzyć tę piramidę, Szpakowski zrobił kolejny odcinek o Włodarzu. Moim zdaniem ciekawy i wnoszący wiele do tematu.
   Rozmowa ze świadkiem była interesująca.
   5 poziomów sztolni na Włodarzu, ale w ostatniej minucie najciekawsze. O tzw. strażnikach, którzy nadal tam czegoś pilnują monitorując teren, pozostawiają sobie na drzewach tajemne znaki i być może mieszkają wśród nas.
   Czyżby jakieś wskazanie lub sugestia w kolejnym odcinku się pojawi?

   Usuń
  5. Najpewniej wyladowal tam ten statek matka co sie chowal od 2012 po ciemnej stronie Ksiezyca o ktorym tyle majaczyl Kwiecien, co prawda Wielkie Wrota sie wtedy nie otwarly jak zapowiadal, ale to juz pewnie tej jesieni! Chinczycy wydrazyli podziemny silos na ten statek i wode z jeziora spuszczono by uzupelnic systemy chlodzenia. Jak wystrzeli pewnego dnia to sie niedowiarkom geby otworza tak ze wepchniecie w nie kotleta a la Darjusz Kwiecien, tak bedzie!

   :-)

   Usuń
  6. Hehe kotleta wraz z surówką na raz :)

   Leon zapodał kolejny film z eksploracji kopalni. Ciekawa sprawa, ze tyle tam budowano w jednym krótkim ciągu.

   https://www.youtube.com/watch?v=kMoTOkji584

   Kwiecień dziesiątki razy pierdolił,że gdzie on nie wchodził, a prawda jest taka, że wszedł tylko tam gdzie dało się wejść bez pobrudzenia ciuchów i tyle. Chwalił się nad jeziorem Bystrzyckim, że nikt takiego filmu nie skręcił, a sam nigdy nie skręcił choćby takiego jak Leon Czy Heniek Macanko.

   Usuń
  7. No bez przesady :-), skręcił jeden jak mu chłopaki z Ludwikowic pokazali sztolnię nad potokiem. W lazł tam i opowiadał jak szedł tam kilometrami jak jeszcze zawału nie było. Problem w tym ze zawał był zanim się idiota urodził :-).

   Mało tego zdziwił się że na spągu leży węgiel :-). Tajemnica jak skurwesyn...skąd się wziął węgiel w węglowej kopalnianej sztolni ? :-).
   kretyn tego nie ogarnia bo jebnął wczoraj z Marsa pod sklep :-). Taki desant komandosa wprost do kubła na siwy durny pusty łeb :).

   Usuń
 15. Kwiecien ty zaszczany smieciu ludzki, nie podczepiaj sie pod ludzi ktorym do podeszwy nie dorastasz, ty zaklamany mitomanski czubku.
  Ty nie udawaj ze cokolwiek wiesz o eksploracji czy Gorach Sowich, obszczymurze chory na dekiel jak nawet jednej miejscowki o ktorej bylo glosno nie jestes w stanie pokazac, cymbale zapity a niby tak znasz ten teren, na yt jest, w TV bylo a ty dalej nie wiesz gdzie?
  Przewodnik z Grodna tez ma z ciebie beke, tak sie sklada ze w tamtym roku rozmawialem z nim z racji wspolengo zainteresowania mineralami (ten Pan zebral pokazna kolekcje mineralow, ktorej czesc przekazal do Muzeum Zamkowego i mozemy je podziwiac w gablocie) i byles w rozmowie obiektem kpin (celowo zapytalem o ciebie), wiejskiego glupka opowiadajacego pierdoly-taka masz opinie w okolicy i kazdy przewodnik smieje sie lub zalamuje rece jak slyszy twoje zeszmacone upadle nazwisko a nawet na twoim filmiku widac ze cedzi z ciebie i odpedza natretnego parobka ktory przyszedl mu dupe truc pierdolami.
  Lazisz kurwo kolo jeziora, lumpisz sie jak malpa na rozrzucone proso i dziwujesz wszystkim co widzisz sapiac przy tym jak ruchana swinia, kazdy zaczopowany odplyw jest dla ciebie niezwykla zagadnka i zyjac w okolicy nie wiesz ze wode spuszczano juz nie raz, do tego ten belkot o napelnianiu jeziora kilkadziesiat lat pokazuje twoja jebnieta lepetyne oderwana od rzeczywistosci-ty nic kurwa nie ogarniasz idioto jeden.
  To jak “wskazales” miejscowke gdzie wchodzil HM idealnie streszcza twoja glupote-cos slyszales, nie wiesz jak i gdzie ale bedziesz o tym opowiadal zmyslajac cala tresc, choc gowno w zasadzie wiesz-pokazujesz przeciwlegla strone jeziora, kretynie patentowany nie ogarniajacy terenu.
  Jakbys igonorancie pojebany przynajmniej zobaczyl film o tym z jego kanalu to bys widzial kretynie ze to zupelnie inna lokacja, no ale ty nic nie widziales i nic nie ogarniasz idioto jeden, tylko lazisz i pierdolisz bajki ta zachlana jadaczka co ci schiza do chorego dekla przywieje.
  Co do ryb to zadzwon do lokalnego PZW to ci wyjasnia idioto jeden co sie z rybami stalo, bo tego tez twoja prymitywna mozgownica nie ogarnia (wilkolaki wpierdolily, nie Kwiecien?).

  OdpowiedzUsuń
 16. Program TV Kwiecienias:

  6:00 - Pyta nie na śniadanie. Czyli Darek chapsnąłby ale po chlańsku bierze go na wymioty.
  8:30 - Poranne wiadomości z Riese
  9:00 - Domowe przedszkole. Małe śmierdzące dzieci z kanałów.
  10:00 - Tkalnia Smaków - Magazyn Kulinarny
  11:00 - Kwiecianna serial brazylijski oparty na faktach autentycznych (powtórka)
  12:00 - Wiadomości południowe z Głuszycy i okolic
  12:30 - Tydzień na działce. Prowadzi Adrian Kwiecień
  13:00 - Telezakupy. Ciuchy z demobilu, książki o grzybach i maszynka do kotletów a la Kwiecień.
  14:00 - Eksploracje jakich nie znacie. Jak eksplorować by nie eksplorować.
  15:30 - Marzy mi się macanko ale Heniek nie jest pedałem. Magazyn dla gejów nieudaczników.
  16:30 - Wir pionowy. Program dla młodzieży upośledzonej intelektualnie.
  17:00 - Teleekspress. Kwiecień ekspresowo spieprza przed hybrydami.
  17:20 - Eksploratorzy. Serial obyczajowy.
  18:00 - Ale plama! Magazyn satyryczny o wtopach Kwiecieniasa.
  19:00 - Dobranocka. kwietniowe baśnie z mchu i paproci.
  19:30 - Główne wydanie wiadomości z Riese.
  20:05 - Moje Rydze. Film obyczajowy produkcji radzieckiej.
  21:40 - Wódko pozwól żyć. Darek próbuje wytrzeźwieć.
  22:15 - Urwany film.
  23;30 - Lebensporn.

  OdpowiedzUsuń
 17. Większej pierdoły nie słyszał Kwiecień że można szybko zrobić remont tamy. No jak jest się bezrobotnym bumelantem, obibokiem , krętaczem i oszustem to faktycznie brzmi to jak bajka dla kogoś takiego. No zarządca tamy mówił że za dwa tygodnie jezioro wypełnione zostanie wodą to dla Kotleta to też bajka ...ale kurwa małpa na drezynie i armia wilkołaków w butach to już prawda. Nie każdy jest panie kwiecień oszustem i mitomanem i nie każdy kłamie w każdym słowie jak ty chory psychicznie czubku. Jeżeli za dwa tygodnie woda wróci (nie za kilkadziesiąt lat) to czy w menu pojawi się nowa potrawa o nazwie Burak kwietniowy i czy zobaczymy nowy film w którym Pan mówi, "...tak pierdoliłem głupoty wyssane z brudnego palca" Wody nie ukradli" ? Wątpię.

  OdpowiedzUsuń
 18. Pojawi się nowa ksywa: Tłuk/tłuczek do kotleta!

  OdpowiedzUsuń
 19. Patrzcie na to, Papa Smerf ujawnil swoje plany:
  https://www.youtube.com/watch?v=_vxqQxfAv3s

  Papa chce byc Führerem.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurwa, Papa tam sie przyznaje do tego ze projekt cheops byl pomylka i ze maja w tym wine, wyciaga lape do Czarnego Janka i mu na ofiare daje.
   :)
   Widac wie z ktorej storny chleb smarowany i juz dawno ugadal sie z CJ zby byl spokojny geszeft. Madrzeje na starosc.

   Usuń
  2. Już zrobił zwrot na burtę, zamiast datek , spokojna pensja :). Jak to czerwony przefarbowany lis. ZMP, potem niby solidaruch, wolny hipis, redaktor z bożej łaski wszechświata, prelekcje i pierdoły. Zyski spadają koniunktura się zmienia to i żagiel papy smerfa ustawia się do wiejącego wiatru.

   Usuń
 20. Kwietnia przyszpilio, nie powiem. Tak przyjebal ze zaplatal sie o wlasne nogi i jego schizy polaczone z nalogami daly o sobie znac. Totalna kompromitacja zeswirowanego oszusta, brawo.

  Teraz juz nikt zdrowy psychicznie nie ma watpliwosci jaki to oszust i swir.

  OdpowiedzUsuń
 21. Koment z blogu Koniczyny.
  Czyzby Koniczyna przejzal na oczy?
  -----------------------------------
  cyt.
  -----------------------------------

  Anonimowy4 maja 2016 10:01

  Witam Witam!Panie Dariuszu SERdecznie.

  Sklada sie tak ze ,ogladalem Pana filmik ,o tunelu pod Wolowcem, natychmiast pojechalem panskimi sladami, by wejsc do tajemniczych sztolni ,o jakich mowa na panskim filmiku:),gdzie mialy sie miescic komory ukryte.
  Okazaly sie one przejsciami laczacymi dwa tunele , a nie tak jak Pan twierdzi ze sa zasypanymi tajemniczymi wejsciami do fabryk, i osrodkow doswiadczalnych.

  Nastepnie w celu ,hmmm poniewaz ,panie Darku mamy wspolne Hobby i wycieczki nasze maja harakter czysto kulinarny:)
  wstawilem grila w ten szyb tunelu, i rozpoczalem wypiek ,czego?:) Panie Darku ,oczywiscie kotlecika A,La Dariusz Kwiecien!:) a jakby inaczej !:)
  Panie Dariuszu... zapach kotlecika idac przez ten wielki szyb , rozlegl sie tak daleko po okolicy, ze ludzie pomylili azymut na -Tkalnie Smakow- mylac je z tunelem pod Wolowcem:) i tutaj panie Dariuszu musze Pana sprostowac...
  opowiada Pan niescislosci:)
  Mianowicie nawolywanie ludzi od gory przez szyb , po zapachu Kotlecika A,La Dariusz Kwiecien, spowodowalo nasze zdziwienie :((( szyb wydal sie wiekszy jak Pan to twierdzi:( postanowilismy zrobic pomiar!
  Wybralismy STU zablakanych w lesie ludzi ,zwabionych zapachem panierki kotlecika z szybu, i wybralismy szurowadla z butow ,majacych dl 1 m.
  Panie Darku eureka!:)
  SZYB OKAZAL SIE GLEBOKI ;NIE TAK JAK PAN STWIERDZIL ZE MA 40 m , SZYB POSIADA GLEBOKOSC UWAGA PANIE DARKU !

  100 METROW GLEBOKOSCI!:)

  Ale nic to :) super filmik Panie Darku:) tylko wciaz malo w nim ,elementow kulinarnych.
  Wsumie udana wycieczka Panie Dariuszu , szyb okazal sie kapitalnym miejscem na wypiek z grila jak niezwykle smacznego kotlecika A,La Dariusz Kwiecien:)

  Pozdrawiam Pana,i zycze udanych wycieczek kulinarnych. i by pan przeskoczyl popularnoscia , samego Pana Maklowicza:)
  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniczyna przejrzał na oczy, a po czym to sądzisz?Cytowany komentarz napisał anonimowy, a on dalej idzie w zaparte udając ślepotę, że kwiecień jest chory i kłamcą.

   Usuń
  2. E no to znakomite trolkonto jest. Kotlet to podstawa.

   Przepis na kotleta a la kfiecień:
   - wieprzowina klejona dowolnym klejem
   - jaja wynikające z historii kfietnia
   - bułka tarta na kamyku z dziurką
   - sól i pieprz, pieprz jak kfiecieć farmazony i keczup

   Mięso rozbijamy metodą kwietniową czyli na damską torebkę ewentualnie sekretnym ciosem bezsensei kfietnia nauczanym podczas tajnych pierdolekcji w Arkadii. Jajka rozbijamy tak żeby się spieniły jak woda w przepompowni a jedno gotujemy na twardo. Posolony i popieprzony jak kfiecień kotlet obtaczamy w jajku i bułce tartej i smażymy na złoto. Na górze układamy przekrojone na pół jajko na twardo które ma udawac oczy wytrzeszczone od nadmiaru kfietniowych bzdur, z keczupu robimy cwaniacki usmieszek typa, któremu udało się zrobić w ciula kilka osób. Podawać z ziemniakami i bukietek surówek, znakomitych jak surówki z okolicznych sztolni.

   Usuń
  3. Kwietniolak tak zaciagnal RWD ze pierdolnal slato z polobrotem na lewej pletwie prosto na twarz, beka z niego jest na calej linii.
   Kolejny raz obnazyl swoja skrajna glupote, brak podstawowej wiedzy i niezdolnosc ogarniecia otaczajacego go swiata, przedni popis schizofrenicznego czubka nie rozumiejacego co sie kolo niego dzieje i zupelnie nie znajacego terenu na ktorego przewodnika pozuje na jutube.
   Totalna kompromitacja, ten typ znow zostal zlapany na tym ze zmysla co mu przyjdzie na jezyk wplatujac w to nazwiska, osoby, miejsca. Lazi i wymysla pierdy schizofrenika, w jego poronionej glowie nie zdolnej do pojowania skali miary, czasu i przestrzeni jezioro bedzie sie napelniac kilkadziesiat lat i nie wazne co mu powiedza ludzie pracujacy przy tym, on oczywiscie wie lepiej a udowadnia ze nic nie wie. Tak samo skaluje wszystko co mozna w swoich opowiesciach szyjac bezczelne bajki, to jest chory na dekile czlowiek, zlosliwy do tego.

   Zobaczcie co ludzie pisza pod jego filmikiem, takiej beki to dawno z niego nie bylo.

   Osoba od kotleta przednio go troluje, merytorycznie, bez wulgaryzmow, bez…

   :)

   Usuń
  4. Albo ten kunicyna odwalil taka zagrywke ze dopuszcza pojazd na Kwietnia bo tego juz sie nie da w zaden sposob bronic i sam drze z niego lacha, ale jednoczesnie dalej jedzie na Tomka.

   Usuń
  5. Jeśli ktoś chce kogoś bronić to robi to merytorycznie broniąc tez tego kogoś.
   Kunicyna nigdy nie obronił żadnej tezy Kwietnia za to sprowadził ataki na Tomka do poziomu szamba dając pole do popisu samemu Kwietniowi.
   Kwiecień jest zbyt tępy by pojąć, że kunicyna bardziej mu zaszkodził swym blogiem niż Tomasz swoim.

   Usuń
  6. Oczywiscie ze mu kunicyna dupe obrabia od jakiegos czasu ale ten lysy nacpany pokurw tego nawet nie widzi bo jest na to za glupi.
   Zobaczymy jaka odjebie maniane jak ogarnie ze w chuj go robi ten cwaniaczek, ciekawe czy zrobi z kunicyny kolejnego agenta Sidora czymoze tajnego wyslannika wilkolakow co mu ma przeszkadzac.
   :)

   Usuń
  7. "Oczywiscie ze mu kunicyna dupe obrabia od jakiegos czasu ale ten lysy nacpany pokurw tego nawet nie widzi bo jest na to za glupi."

   Kwiecień wiem, że to czytasz pokurwiu. Za godzinę wstawię tu tekst udowadniający powyższe stwierdzenie w całej rozciągłości. Zobaczymy na ile twoja pokurwiona inteligencja to pojmie.

   Usuń
 22. Panie Darku mam do Pana pytanie. czy do Kotleta a'la Kwiecień podawane są ziemniaki w mundurkach i jajka w arafatkach ? oraz czy kelnerzy w Tkalni Smaków podając tą potrawę noszą okulary ciemne i czy kotlety należy najpierw opukać a potem pokroić finką czy może nożem z blachy ?

  OdpowiedzUsuń
 23. DO DARIUSZA KWIETNIA
  Kwiecień idę o zakład, że jesteś z koniczyną w doskonałych stosunkach. Wymieniacie się emailami ty mu wysyłasz zdjęcia on je publikuje na swym blogu. Pewnie też rozmawiacie przez telefon. Na pewno się spotkaliście. Idę o zakład, że koniczyna odgrywa przed Tobą rolę sprzymierzeńca jest dla ciebie przyjacielski i życzliwy, a nawet jak się domyślam pochwali cię czasem wyrazi uznanie, a kto wie czy nie przyzna racji w co niektórych kwestiach. Idę też o zakład, że rozmawiacie na różne życiowe tematy i ty jemu opowiedziałeś niejedno ze swojego życia. Wątpię by było odwrotnie i koniczyna zdradzał jakieś istotne rzeczy ze swojego tobie.
  Jeśli ci teraz powiem, że to są pozory by wyciągnąć od ciebie o tobie co się da i kiedyś to wykorzystać przeciw tobie to się stukniesz w czoło i powiesz, że próbuję was skłócić. Tak próbuję i zaraz to zrobię skutecznie objawiają ci kwiecień pewne fakty, których nie wziąłeś pod uwagę.
  Do rzeczy.
  Kwiecień współpracowałeś z Markiem Sękiem. Po jakimś czasie Sęk doszedł do wniosku, że jesteś idiotą i współpraca z Tobą przynosi więcej obciachu niż korzyści. Sęk wycofał się ze współpracy z Tobą i na swoim paranormalium napisał obszerny tekst jadąc po Tobie jak po łysej kobyle. Większa część tego tekstu była inspirowana już istniejącymi tekstami o Tobie Tomasza. Sęk jedynie poprzekręcał kilka myśli i dodał co nieco od siebie. Potem Sęk niejednokrotnie tu na tym blogu i u koniczyny jasno wyrażał się o Tobie, że uważa Cię za oszusta i oszołoma. Co więcej na forum Infra też tak o Tobie pisał o czym napisał Tomasz na swoim forum kiedy jeszcze istniało. To od tego się skończyła Twoja i Sęka współpraca gdy wyszło na jaw, że Sęk ma Cię za debila i idiotę. Do dziś Sęk wyraża się o tobie podobnie jak Tomasz mimo, że obaj stoją po przeciwnych stronach i nie zawiązali nigdy koalicji przeciwko Tobie, a ściśle ujmując jak znam Tomasza to Tomasz nigdy by nie zawiązał koalicji przeciw Tobie z takim pedofilem jak Sęk.
  Podsumowując, Marek Sęk to Twój wróg równie zagorzały co Tomasz, a kto wie czy nie większy choć czasu Tobie poświęca mniej niż Tomasz.
  A teraz Kwiecień rusz inteligencją. Koniczyna swego czasu nie tak dawno gdy Tomasz ujawnił pedofilskie skłonności Marka Sęka życzył mu jawnie na swym blogu powodzenia i sukcesów w dalszej działalności. Kwiecień jak myślisz czy koniczynie chodziło li tylko i wyłącznie sukcesów w działalności paranormalnej? A może w działalności przeciw Tomaszowi? A może w działalności pedofilskiej? A może w działalności przeciwko Tobie?
  Kwiecień rusz łysą łepetyną. Jeśli Sęk jest Twoim wrogiem i uważa Cię za oszusta, oszołoma, idiotę, kłamcę i co tam jeszcze wyczytasz na jego stronie to jakim sposobem Twój powiernik, przyjaciel, obrońca, poplecznik, sprzymierzeniec, koniczyna może w tak życzliwy i serdeczny sposób odnosić się do Sęka, który jest Twoim wrogiem mającym Cię za idiotę? Koniczyna pewnie Ci odpowie na to, że udawał życzliwość wobec Sęka chcąc zawiązać z nim koalicję przeciwko Tomaszowi. No, ale Kwiecień pomyśl czy tak robi ktoś kto Cię szanuje i uważa za normalnego, mądrego i wartościowego poszukiwacza tajemnic?
  Kwiecień jarzysz już to, że koniczyna życząc Sękowi powodzenia wyraził aprobatę dla całokształtu działalności Sęka w tym i tego, że ma Sęk Cię za idiotę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cd
   Gdyby koniczyna był naprawdę Twoim przyjacielem, dobrym znajomym, zgadzał się z Twoimi poglądami, szanował Cię w całej rozciągłości i gdyby naprawdę chciał Cię bronić to nie życzył by powodzenia Markowi Sękowi, który Cię oblał gównem. Nie można być przyjacielem dwóch wrogów o tak skrajnie różnych stanowiskach i poglądach. Można jeśli dwaj koledzy pokłócą się o błahą kwestię, a trzeci ma jeszcze inne zdanie i nie trzyma strony żadnego z nich. Ale tutaj Sęk stoi po tej samej stronie co Tomasz, więc koniczyna życząc Sękowi powodzenia wyraża zgodność z uznaniem Cię za idiotę.
   Jeśli tak nie jest to zapytaj koniczynę z jakiego powodu życzył Sękowi powodzenia wiedząc, że Sęk napiszę wprost zesrał się na Ciebie kilka razy?
   Czy tak wygląda przyjaźń, że życzy się powodzenia komuś kto wylewa pomyje na osobę bliską?
   Ja bym chciał dowiedzieć się jak to wytłumaczy koniczyna bo samo to, że on i Sęk nie lubią Tomasza to za mało.
   Kwiecień zaufałeś jak widać koniczynie, który brata się z pedofilem, który na dodatek zesrał się na Ciebie kilka razy.
   Nie sądzisz, że to celowa robota koniczyny by 1 zawiązać cichą koalicję przeciw Tomaszowi 2 by Ciebie wiązano dalej z pedofilskimi upodobaniami?
   No bo skoro Ty przyjaźnisz się z koniczyną, który życzy powodzenia pedofilowi to tym z automatu wpisuje Ciebie w grono podobnych pedofilów jak Sęk. Twój poiwiernik koniczyna pocałował w poliuczek Twoijego wroga, który kilka razy oblał Cię pomyjami.
   Koniczyna jako całkowicie anonimowy rozegrał to wszystko tak by samemu być poza tym wszystkim z imienia i nazwiska. Ty Kwiecień występujesz jawnie. Tomasz też występuje jawnie. Sęk występuje jawnie, pomijając anonimy jakie na pewno wali na wszystkich blogach przeciw Tobie i Tomaszowi, a nawet koniczynie. Z resztą kto nie pisze anonimów? Każdy idę o zakład dla podkręcenia tematu. Koniczyna na pewno też. Ale Ty Kwiecień zostałeś przez koniczynę wykorzystany do walki z Tomkiem.
   Z resztą Kwiecień przypomnij sobie jak sam nakręcałeś innych swego czasu na Tomasza kiedy to w 2010-2011 Tomasz udzielał się na Twoim blogu. Przecież sam to robiłeś by wyeliminować krytyka ze swojego grona i zadeptać go pomówieniami i wyzwiskami od pedałów. Dziś sam stałeś się ofiarą takiego działania koniczyny.
   Koniczyna postawił bloga gdzie jedzie na Tomasza i chce go nim ośmieszyć. Ale Tobie Kwiecień pozwolił się też ośmieszyć poprzez dopuszczanie Twoich komentarzy pełnych prostactwa i prymitywizmu, chamstwa, zboczeń i świńskich kwiczeń. Tym sposobem upiekł na jednym ogniu dwie pieczenie. Opluł Tomasza, a Tobie dał się ośmieszyć i w dodatku sam napisał dziesiątki komentarzy w rynsztokowym stylu by Cię podpuścić i obniżyć poziom ataków na Tomasza i wciągnąć Ciebie w ten poziom.
   Dałeś się Kwiecień mówiąc wprost zrobić w chuj.

   Usuń
  2. cd
   I jeszcze jedna kwestia udowadniająca, że koniczyna ma Cię za nic i wcale Cię nie szanuje.

   Przeanalizujmy co kunicyna napisał na swoim blogu

   http://znalezionewkazamatach.blogspot.com/2016/01/bn.html?showComment=1460062768490#c8444522012421947745

   " Trzeba szanować ludzi za to co robią, a z ich działalności przyswajać to co jest istotne. Sprawy nieistotne zostawiać i niech same znikną.

   Darku pozdrawiam:) "

   Gdyby kunicyna nie miał jakiegoś żalu do Tomasza tekst ten zapewne brzmiałby tak:

   Trzeba szanować ludzi jeśli robią coś pożytecznego i przyswajać z ich działalności to co jest istotne. Świrów, którzy szkodzą i głoszą brednie zostawić na śmietniku i zniszczyć.
   Darek jesteś pierdolonym kłamcą, oszustem i świrem.
   -

   Kunicyna tym tekstem pokazał, że pobłaża Kwiecień tym Twoim rewelacjom z tyłka wziętym nazywając je sprawami nieistotnymi tylko dla tego bo obrał Cię jako sprzymierzeńca w walce z Tomaszem.
   Gdyby nie Tomasz idę o zakład, że kunicyna byłby Twoim cichym wrogiem zwalczającym Twoje Kwiecień brednie. Można to bardzo, ale to bardzo łatwo dowieść jeszcze na innym przykładzie.
   Od kilku lat na Twoim blogu Kwiecień kunicyna niejednokrotnie zabierał głos w komentarzach. Dziwnym zbiegiem okoliczności nigdy nie odnosił się do żadnych kwestii i tematów jakie poruszałeś jakby wcale ich nie zauważając. Za to prawie za każdym razem wklejał na Twojego bloga teksty traktujące o zupełnie innych tematach niż mówiłeś. Trzeba przyznać bez sympatyzowania z tym pokurwem koniczyną, że wklejane teksty odnosiły się do tematów w niczym nie wskazującym, że są debilnymi czy pojebanymi jak Twoje Kwiecień. Czyżby już tym samym kunicyna chciał Ci pokazać, że to co pierdolisz kwiecień jest chuj warte, a to co podsuwa kunicyna ma większą wartość i jest ciekawsze? Oczywiście. Bo jeśli ktoś mówi o czymś w tym przypadku Ty Kwiecień o czymś robisz temat, a ktoś ni z gruchy i pietruchy wstawia do tego tematu temat zupełnie inny to tak jakby ktoś przerywał komuś wywód na jakiś temat i zaczynał swoją opowieść zupełnie o czymś innym dając wyraz ignorowania tego co opowiada rozmówca.
   Przykład. Ktoś opowiada o jakimś wydarzeniu i jego konsekwencjach oraz ciekawych historiach. Słuchający nagle mu przerywa i mówi, że a wiesz wczoraj Zośka z Genkiem się pokłócili i Genek podbił Zośce oko. Wstawka kompletnie nie w temacie. Co to oznacza? Że przerywający ma w dupie zagadnienie o jakim nawija ten pierwszy i woli wyłożyć swoje opowieści mówiąc tym samym, co ty pierdolisz to nie istotne słuchaj tego co ja ci powiem.
   Brak szacunku koniczyny do tematów jakie poruszałeś kwiecień jest nader widoczny. Wstawiając całkiem inne tematy w komentarze bez odniesienia się do głównych tematów na Twoim blogu kunicyna pokazywał Ci, że Twoje tematy uważa za gówno warte. A więc wykazał brak szacunku dla Twoich tematów rozbijając je tematami i zmieniając tor dyskusji w komentarzach.

   Usuń
  3. cd
   To tak jak byśmy my tutaj zamiast o Tobie Kwiecień i Twoich bredniach zaczęli nawijać o wędkarstwie lub akwarystyce zamiast o tym co porusza Tomasz. To było by nietaktowne i lekceważące dla Tomasza.
   To właśnie robił od lat kunicyna na Twoim blogu Kwiecień. Jednak po jakimś czasie zapaławszy do Tomasza jakąś wrogością skumał się z Tobą kwiecień, ale nie z racji sympatii i szacunku do Ciebie i tego co robisz tylko z racji chęci znalezienia poplecznika w atakach na Tomasza.
   Zobacz Kwiecień Twój najlepszy kumpel kunicyna nigdy nie obronił żadnej tezy jaką postawiłeś. Nie znalazł na ich obronę nic w necie mimo, że prowadzi dwa blogi o takiej tematyce, która wymaga buszowania po archiwach i pewnie antykwariatach. O czym to świadczy Kwiecień? To świadczy o tym Kwiecień, że kunicyna uważa to co głosisz za debilizm nie wart żadnego odniesienia ani uznania. Wyraził to w zdaniu cytowanym z jego bloga pisząc " Trzeba szanować ludzi za to co robią, a z ich działalności przyswajać to co jest istotne. Sprawy nieistotne zostawiać i niech same znikną. "
   Sęk w tym, że nigdy nie odniósł się do żadnej kwestii jaką poruszałeś co jednoznacznie wskazuje, że nigdy Ty Kwiecień w jego mniemaniu nie poruszyłeś istotnej kwestii. Gdybyś poruszył na pewno koniczyna pociągnął by temat broniąc Twoich opowieści.
   Tak więc Kwiecień stałeś się tylko narzędziem w rękach koniczyny tak samo jak Sęk czego sam Sęk może jeszcze nie zauważać.
   I tą kwestię jeszcze trochę rozwinę.
   Dla czego Marek Sęk, który wylał na Ciebie Kwiecień tyle pomyj bez żenady czasem jedzie na blogu koniczyny na Tomasza wchodząc tam jakby nigdy nic?
   Na blogu koniczyny, który jest takim wielkim Twoim orędownikiem Kwiecień? Kwiecień dla czego koniczyna mimo, że Sęk jest Twoim wrogiem toleruje Sęka na swoim blogu?
   Odpowiedzi same się nasuwają w logiczne uzasadnienia.
   Sęk bez żenady wchodził na bloga koniczyny bo wie, że 1 koniczyna życzy mu powodzenia 2 koniczyna chce opluć Tomasza 3 koniczyna w głębi uważa Cię Kwiecień tak samo jak Sęk za idiotę.
   Kwiecień pomyśl i rusz logiką, skoro kunicyna poklepał Sęka po ramieniu życząc mu sukcesów w dalszej działalności, a sęk przecież uważa Cię za debila to jakim cudem kunicyna nie uważa Ciebie za debila? Nie można życzyć komuś sukcesów kto uważa za debila kogoś kogo się broni! Proste i oczywiste wnioski nasuwają się same. Kunicyna uważa Cię Kwiecień za debila bo inaczej nie życzył by Sękowi powodzenia, wręcz przeciwnie potraktował by go jako Twojego przeciwnika i to, że Sęk jedzie na Tomasza nie stanowiło by powodu by się z nim bratać.
   PYTANIA
   Kwiecień pokurwiu wiem, że to przeczytasz więc kilka prostych pytań.
   Czy rozumiesz już fakt, że kunicyna życząc Sękowi powodzenia wyraził tym sposobem aprobatę sękowi w całej rozciągłości w tym aprobatę tego, że sęk uważa cię za debila?
   Czy już rozumiesz, że kunicyna wykorzystał cie do walki z Tomaszem i wcale cię nie szanuje za to co robisz tak naprawdę?
   Czy już rozumiesz, że kunicyna umyślił sobie, że jak założy bloga na Tomasza to jego ośmieszy, a tobie kwiecień pozwoli ośmieszyć się samemu ściągając Cię na poziom szamba?
   Koniec pytań.

   Usuń
  4. cd
   I ostatnia kwestia.
   Koniczyna wyłączył na swym blogu moderację tym samym każdy kto chce może tam napisać cokolwiek na kogokolwiek. Zrobiło się przez to jeszcze większe szambo niż było bo teraz Sęk, koniczyna, Twój synalek kwiecień z Tobą na czele wyżywacie się w anonimach jak potraficie. Do tego dochodzi na pewno jakaś część komentarzy pisanych przez drugą stronę, której tak samo puszczają nerwy. Dodajmy do tego jak łatwo się domyślić te komentarze, które mogą świadczyć o wsparciu Tomasza, ale pisane w sposób równie prostacki i wulgarny co komentarze jakie już istniały na blogu koniczyny zanim koniczyna skasował moderację i anonimy. Te ostatnie pisane są tylko po to by koniczyna potem mógł zarzucać Twoim przeciwnikom Kwiecień takie samo prostactwo jakie sam prezentowałeś w swoich komentarzach pisanych z konta Darek. Jest to próba sprowadzenia do poziomu Twoich prymitywnych zwolenników i Twojego poziomu Kwiecień Twoich przeciwników.
   Dla czego jeszcze koniczyna wyłączył moderację Kwiecień? Bo uznał, że Ciebie już nie da się obronić. Że żeby Cie dobić i już zupełnie sprowadzić do poziomu dna szamba pozwala robić ze swojego bloga jeszcze większe szambo niż było. Tym sposobem blog, który ma Cię kwiecień bronić stawia Cię w negatywnym świetle. Każdy kto tam wejdzie pomyśli nie o Tomaszu, że jest taki czy owaki, ale pomyśli, że zwolennicy kwietnia to jakieś pokurwieńce z Tobą Kwiecień na czele. Może dla tego ludzie się od Ciebie poodwracali i z wolna kończą oficjalną współpracę? Nie pomyślałeś o tym pewnie?
   Kwiecień kończąc te wywody jedno jest pewne koniczyna zrobił z Ciebie wała jak z Głuszycy do Bałtyku.
   Możesz podziękować koniczynie, że przysłużył się w ośmieszeniu Ciebie udostępniając platformę w sieci kilku przeciwnikom Tomasza piszącym ciągle przez ostatnie dwa lata z tych samych kont w formie skrajnie prostackiej, prymitywnej, ordynarnej i wulgarnej w czym sam nieźle się wykazywałeś. Biorąc pod uwagę, że Tomasz ma około 20 wrogów w necie, których obnażył swego czasu na swoim forum z czego wrogów z Twojej strony ma cirka 5ciu jak Ty, Twój synalek, koniczyna, Patronowicz, Drużyński no i Sęk, to jeśli założyć, że każdy z tej piątki ma 2-3 konta na zmianę i jedzie z nich na blogu koniczyny na Tomasza to może w te dwa lata uzbierało by się te 10-15 różnych loginów przeciwnych Tomaszowi mających być Twoimi zwolennikami. Ja nawet nie wiem czy jakby policzyć te konta z bloga koniczyny, które na przemian pisały komentarze na Tomasza to czy uzbierało by się więcej jak 10? Oznacza to, że to Ty kwiecień, Twój synalek, sam koniczyna, Sęk i może Patronowicz z Drużyńskim czasem odgrywaliście się na Tomaszu na blogu koniczyny. Chociaż na moje przeczucie wyłączył bym z tego Patronowicza mimo, że to burak ćwierć inteligentny i Drużyńskiego mimo, że to mierny pismak. Wychodzi na to, że Ty, Twój synalek, koniczyna i Sęk wtórowaliście sobie przeciwko Tomaszowi z dosłownie 3-4 wyjątkami, którzy sporadycznie zaledwie kilka razy się tam udzielili.
   A teraz na blogu nie ma moderacji i dzięki temu Ty kwiecień jesteś ściągany w dół na samo dno tego szamba poprzez te ostatnie komentarze, które pisze w większości zdesperowany koniczyna widząc, że Tomasz Cię pokonał na własnym blogu i już nie ma co Cię bronić. Koniczynie może wydaje się, że jak ktoś z anonima pojedzie na Tomasza najbardziej wulgarnie i niesmacznie to go tym zniszczy, ale się myli, ale koniczyna wie, że każdy taki wpis to minus dla Ciebie Kwiecień.

   Usuń
  5. cd
   Kwiecień na koniec. Nie masz szans najmniejszych na ścisłą i trwałą przyjaźń z kimkolwiek na dłuższą metę, a wiesz dla czego? Bo jesteś idiotą. Z idiotami przyjaźni nie ma bo normalni ludzie prędzej czy później zaczynają zauważać, że zaprzyjaźnili się z debilem i się usuwają. Co najwyżej na jakiś czas jakiś idiota się z Tobą spiknie i dotąd będzie się z Tobą trzymał dokąd będzie miał w tym jakiś interes.
   Koniczyna odgrywa przed Tobą przyjaciela, ale to co zrobił pokazuje, że nim nie jest, a przeciwnie. Wystawia Cię na kompromitację i pozwala Ci się kompromitować chcąc użyć Ciebie jako narzędzia do walki z Tomkiem.
   Na koniec dam tylko jeden przykład. Prawdziwy przyjaciel nie tylko dbałby o Twój dobry wizerunek trzymając fason bloga i broniąc Twoich tez zamiast wypisywać i dopuszczać chamskie i prostackie komy i pozwalać na to innym w tym i Tobie samemu, ale też dbałby o to by do sieci nie przedostawało się nic co by Cię ośmieszało. Mam tu na myśli Twoje zdjęcie z gołą klatą na, którym wyglądasz tak w dupę pedalsko, że tylko ślepy tego nie widzi. Prawdziwy przyjaciel dbający o Twój wizerunek powiedział by Ci, Kwiecień weź tego zdjęcia nie pokazuj bo zaraz wskoczą na Ciebie i miałby rację. Ale koniczyna nie tylko Cię przed tym nie ostrzegł, ale jak się domyślał podpuścił byś takie zdjęcie mu wysłał i pozwolił na publikację wiedząc, że wyglądasz na nim jak ciota.
   Tak właśnie działa fałszywy przyjaciel. Podpuszcza, nakręca pozwala Ci się zbłaźnić udając wiernego przyjaciela.

   Prawdziwy przyjaciel nie atakuje prostacko i prymitywnie przeciwników swojego przyjaciela tylko broni jego tez starając się je wesprzeć go merytorycznie.
   Powiedz kwiecień dla czego Twój ukochany koniczyna nigdy nie zdementował czegoś z tego bloga na swoim co napisał Tomasz w głównych notkach przeciw temu co wygadujesz? Powiem Ci Kwiecień, bo na to obrony nie ma. Bo to co wygadujesz nawet Twój koniczyna nie usiłuje obronić bo podziela zdanie w tym Tomasza. Ale atakuje go bo ma do niego jakiś jemu wiadomy uraz czy awers.

   Usuń
  6. Celnie i w samo sedno.

   Usuń
  7. 1
   cyt.
   Prawdziwy przyjaciel nie atakuje prostacko i prymitywnie przeciwników swojego przyjaciela tylko broni jego tez starając się je wesprzeć go merytorycznie. ///

   Jak ten pokurw koniczyna ma obronić merytorycznie brednie kwietnia skoro sam własnych bredni nie potrafi obronić?
   Przecież koniczyna i kwiecień sieją w tym samym stylu mity i legendy mając identyczny profil psychologiczny.
   Kwiecień jakoby przekazuje zasłyszane mity i legendy nie przedstawiając na nie żadnych świadków. Koniczyna zaś robi to samo publikuje mity i legendy wyłowione ze starych gazet i książek na swoim blogu i nigdy nie odnosi się do nich merytorycznie. Taki pierdolony kopiuj wklej bez merytorycznego odniesienia się do danego mitu czy legendy i sprawdzenia jego wiarygodności.
   Jeden i drugi robi to samo. Jeden opowiada nie starając się przeanalizować sensu i prawdziwości danego mitu i legendy, a drugi wkleja z gazet takie same mity i legendy też nie analizując ich prawdziwości i sensu.
   Obaj robią to co robią w przekonaniu, że w każdym micie i legendzie jest ziarnko prawdy. Stary wyświechtany slogan nie mający nic wspólnego z prawdą. Obaj twierdzą, że to co publikują potwierdza się u wielu różnych świadków z różnych stron Polski, a prawda jest taka, że ani jeden, ani drugi nigdy nie przedstawił dowodu, że dany mit czy legenda występuje w takim samym kształcie i postaci gdzieś gdziekolwiek. Koniczyna gdzieś pisał w odniesieniu do zebranych przez siebie mitów, że najciekawsze jest w tych mitach to, że wiele z nich występuje w rożnych rejonach tak samo, co jest kompletną nieprawdą. Żadna gazeta, ani żadna książka nie opisywała żadnego mitu czy legendy występującego w danym regionie, który występował by w innym. Te mity i legendy nawet nie są do siebie podobne w swej treści i wydarzeniach. Jedno co je do siebie upodabnia to, to że są mitami i legendami.
   Tak więc i koniczyna i kwiecień zajmują się podobną propagandą zabobonu i ciemnoty z tą różnica, że kwiecień wymyśla swe historie wciskając, że je zasłyszał od ludzi zaś koniczyna kopiuje te mity z istniejących publikacji, które są tym samym co robi kwiecień czyli opisują mity i legendy od rzekomych świadków. W owych książkach i gazetach z, których czerpie swe mity i legendy koniczyna nie znajdziecie ani jednego dowodu w postaci świadka, że dany mit czy legenda faktycznie miał miejsce. Twórcy tych mitów i legend publikujący je w owych czasach na łamach gazet i książek dokonywali tej samej roboty jaką dziś odpierdala kwiecień powołując się na zeznania rzekomych świadków z danego regionu.
   Jaką więc mamy my współcześni ludzie gwarancję, że te wszystkie mity i legendy nie były pisane dla podtrzymania sensacji w danym regionie przez takich właśnie pokurwiów ze skrzywioną psychą jak kwiecień i koniczyna? Albo jaką mamy gwarancję, że były pisane nie przez pokurwiów ze skrzywioną psychą tylko przez cwaniaków, którzy tworząc takie mity i legendy chcieli podtrzymując zabobon i ciemnotę błyszczeć jako historycy, badacze, kronikarze itp?
   Dla tego pokurwie koniczyna nigdy nie obroni bredni kwietnia bo sam podobne publikuje.
   Koniczyna widzi w kwietniu bratnią duszę o podobnym konstrukcie psychologicznym i stąd być może jakiś ma do niego cień sympatii, ale nie przeszkadza mu to w tym by uważać kwietnia za debila z tej racji, że koniczyna może traktować płaszczyznę kwietnia w jakiej ten się porusza za kłamliwą i niezgodną z rzeczywistością.
   Co to oznacza? Oznacza to, że koniczynie wydaje się, że źródła na jakich sam bazuje mają większą wiarygodność i przez to wiarygodności nabierają mity przez niego wynajdywane, zaś to co opowiada kwiecień nie ma żadnych podstaw do ich uwiarygodnienia i w dodatku nie pochodzi z żadnych znanych źródeł. Stąd u koniczyny z jednej strony sympatia do kwietnia z racji podobnej mentalności, a z drugiej chęć ośmieszenia go z racji niskiej wiarygodności przekazu kwietnia. I to by się trzymało kupy.

   Usuń
  8. 2
   Sam niegdyś na swoim forum wyśmiałem całe to towarzystwo z forum Infra w, którym niejednokrotnie dochodziło do kuriozalnych sporów pomiędzy wyznawcami duchów, a wyznawcami istot z innego świata. Jedni drugim zarzucali obłęd i nienormalność i spierali się o rzeczy kwalifikujące obie strony do leczenia psychiatrycznego czyli obie strony miały ten sam konstrukt mentalny i osobowościowy, a jedynie różniły się przekonaniami wcale nie mądrzejszymi od strony przeciwnej.
   Tutaj jest ta sama sytuacja pomiędzy koniczyną, a kwietniem. Koniczyna uważa kwietnia za oszołoma i kłamcę o dla tego pozwala mu się kompromitować, ale z drugiej strony mając ten sam konstrukt mentalno osobowościowy sprzymierza się z nim w walce ze mną.
   A z resztą daleko szukać dam drugi przykład.
   Sęk mając skłonności do mitomaństwa i wiary w duchy nawiązał współprace z kwietniem, który jest takim samym mitomanem wierzącym w stwory, strzygi, hybrydy, a nadto zjawiska nadprzyrodzone i inne rzeczywistości. A mimo to Sęk stał się wrogiem kwietnia uznając, że ten jest oszołomem i kłamcą tworzącym własne mity i fakty.
   Macie dowód, że ludzie tak samo pierdolnięci mówiąc kolokwialnie nie koniecznie mogą mieć dla siebie uznanie i szacunek z racji swych przekonań i płaszczyzny na jakiej się poruszają.
   To właśnie jest dowód, że koniczyna sprzymierzając się z kwietniem nie koniecznie uważa, że płaszczyzna na jakiej porusza się kwiecień jest coś warta i wiarygodna. Dla tego nigdy nie bronił tez kwietnia bo po prosu przemilczając je wyraził swój negatywny do nich stosunek, a przynajmniej obojętny, co jest równoznaczne z brakiem ich akceptacji.
   I to jest dowód, że kwiecień jest dla koniczyny jedynie narzędziem do walki ze mną i PEWNIE NA ODWRÓT bowiem i kwiecień nigdy merytorycznie nie odniósł się, a nawet nie skorzystał z materiałów jakie publikował koniczyna ani na blogu kwietnia, ani na swoim blogu.
   Czyli wariaci mają się za wariatów, a mimo to potrafią na pewien czas udawać wobec siebie przyjaźń zawiązując koalicje w obronie przed takimi jak ja obdzierających takich wariatów z normalności.
   Gdybym zniknął i przestał ich wszystkich obnażać to zapewne wzięli by się szybko za łby tak jak to właśnie miało miejsce na forum Infra gdzie kiedy ich na swoim forum krytykowałem to się wszyscy trzymali razem przeciwko mnie, ale kiedy przycichłem i zaprzestałem to się sami pokurwie wzięli za łby i wielu oszołomów z tego forum odeszło pozostawiając Sęka Celebiasia, Kuśnierza, Miazgę i kilku innych najwytrwalszych świrów i czubów samym sobie.

   Usuń
  9. Ludzie sami z siebie tworzą mity i legendy. Przykładem jest to co powiedział Kwiecień w ostatnim materiale.
   Gdybyście tego nie zweryfikowali to co z czasem te jego podejrzenia stały by się obiegowymi mitami. Że Chińczycy plądrują poniemieckie sztolnie przy cichym udziale władz i mieszkańców okolic.
   Mitomanów było wielu w każdej epoce. Jak pokazują przykłady mitoman nie ogranicza się do przekonań. Mitoman ma potrzebę przekazania swych wymysłów do ogółu. Dla tego kroniki są pełne mitów i legend.
   Takie głupki jak koniczyna i Kwiecień widzą w nich ziarnko prawdy. Podłapują to ciemniaki i tworzy się towarzystwo wzajemnej adoracji.

   Usuń
  10. Tak dokładnie jest. jakiś chłop w jakiejś mieścinie wracający z pola wieczorem furmanką usłyszy w oddali na skraju lasu przeraźliwy skowyt zagryzanej sarny przez wilka czy psa/ja to raz słyszałem/ i pomyśli, że to jakiś duch płaczącego dziecka. Do tego się złoży, że w tej okolicy ileś lat temu utonęło dziecko i go nie odnaleziono. I mamy mit błąkającego się ducha dziecka po nocach szukającego matki. na dokładkę rolnik zobaczy unoszącą się mgłę w oddali, która jakimś trafem ułoży się w kształt postaci wespół z cieniami drzewa oświetlonymi blaskiem księżyca i mamy mit jak sto diabłów.
   To tylko przykład przeze mnie wymyślony, ale wiernie oddający schemat powstawania mitów.
   Poza tym miejscowi skrybowie, dawni księża, i prosty lud zamieszkujący obrzeża zamków swych władców sam tworzył mity i legendy o miejscach niedostępnych.
   Wystarczyło, że jakiś ciemniak z ludu zobaczył w oknie zamkowej wierzy kobietę w koszuli nocnej oświetlonej blaskiem świec i już mamy legendę o białej damie. A to jakaś księżniczka wstała po bzykaniu z księciem i podeszła do okna by zaczerpnąć świeżego powietrza.
   Takich przykładów można przytaczać miliony.
   Po stu i więcej latach tego typu relacje nabierają mocy mitów i legend.Nikt już nie pamięta kto i w jakich okolicznościach je stworzył, ale co gorliwszy pisarzyna czy dziennikarzyna zamieści taki mit czy legendę w lokalnej gazecie. Po kolejnych kilku dekadach taki pokurw jak koniczyna czy kwiecień dorwą w jakiejś książce czy gazecie taki mit i jeden go zamieści na blogu, a drugi o nim nawinie przed okiem kamery doszukując się w nim ziarna prawdy.
   Potem taki ciemniak pokurw koniczyna spiknie się z drugim pokurwem i ciemniakiem jak ten mamoru007 i dawaj się wymieniać pochlebstwami i informacjami o mitach wzajemnie się utwierdzając w przekonaniu, że coś w nich musi być skoro owe mity i legendy powtarzają się w różnych regionach, co jak powyżej napisano nigdy nie ma miejsca bo i ja nie znam żadnego mitu czy legendy jaki panował by w rożnych regionach.
   O krasnoludach, wodnikach, duchach, zjawach owszem wszędzie krążą legendy, ale tylko dla tego bo ci co mieszkają koło bagien będą tworzyć legendy o wodnikach, ci co mieszkają obok gęstych borów będą tworzyć legendy o duchach lasów, a ci co mieszkają wśród pól i łąk będą tworzyć mity o krasnalach.
   każdy mit czy legendę można wyjaśnić przykładowo jak mogła powstać, ale doszukiwanie sie w nich jakiejś prawdy jest objawem zacofania, mitomaństwa, a przeważnie zaburzeń widzenia rzeczywistości oderwania od niej i błędnej jej interpretacji, ale co najważniejsze braku potencjału racjonalności.

   Usuń
 24. Ponoc Pinokio ma kupe szmalu nie wiadomo skad, kupil dwa mieszkania za gotowke i giba sie jeepem.
  Niezle jak na bezrobotnego, bezdomnego bez stalego dochodu.

  Czyzby podejzenia co do jego kryminalnej dzialanosci mialy jednak podstawy?
  Ciekawe co powie skarbowka z Walbrzycha, audyt skarbowy a jak nie udowodni zrodla pieniedzy to konfiskata majatku.

  Tomek polecam ci sie nad tym pochylic bo chyba jest tak grubo jak jeszcze nie bylo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdz na blog parha i poczytaj, napisz do ziomka z Gluszycy lub tego z Walbrzycha to ci powie czy to prawda.
   Juz tam sie tym chwala lub…blefuja.
   W urzedzie gminy tez powinni pomoc, powiedz ze szukasz dluznika i jest podejzenie ze kupil tam mieszkanie i ziemie bo w katastrze tak szybko nie bedzie.

   Usuń
  2. To co piszą na blogu parcha to można wsadzić do kibla i spuścić wodę jak z jeziora Bystrzyckiego.

   Usuń
  3. Sprzedał Modestowi Amaro prawa autorskie do kotleta ehehehehe

   Usuń
  4. Chyba Gracjanowi Roztockiemu :)

   Usuń
 25. Jeepa może ma ale czy ma prawko!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa...on to ma co najwyzej paszport polsatu.

   :)

   Usuń
  2. Jeppa ma na bank, cały czas mu pracuje pod deklem, Jep Jep Jep :-).

   Usuń
 26. Kwiecień coś się nie odzywa przez ostatnie dni. Miał być na Wawelu 2 maja, a jeszcze nie ma żadnej relacji z tego. 13 maja ma nawiedzić Londyn, żeby opowiedzieć o wilkołakach i strzygach. Nic o tym nie przypomina. Może odwołane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buja się dzipem od mieszkania do mieszkania, a potem na kotleta i sznapsa. Dolce vita celebrytana :)

   Usuń
 27. Wszedłem na ten jego materiał z tamy na jeziorze bystrzyckim by zobaczyć czy nastąpił przyrost idiotów dających mu łapki w górę i widzę, że tak niestety, ale i jest około 30 łapek w dół co daje nadzieję, że z naszym narodem nie jest tak do końca źle.
  Jest też sporo komentarzy drących z kwietnia łacha.
  Co też daje nadzieję, że jednak ludzie myślą i nie łykają tych bzdur jak pelikany wodę.
  Zrobiłem skrena tych komentarzy, ale szkoda, że nie zrobiłem wtedy gdy Heniek Macanko mu napisał kilka sprostowań, które kwiecień usunął ze strachu przed zdemaskowaniem i kompromitacją.

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtWUQwazZtVXNLRTA

  OdpowiedzUsuń
 28. HAHAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA!!!!
  Na blogu kwietnia pojawił się komentarz UWIARYGADNIAJĄCY JAKOBY opowieści kwietnia. Przeczytajmy go, a potem coś wam powiem:
  cytat z bloga kwietnia:
  ////
  slog196028 kwietnia 2016 13:18

  Ostatnio znalazłem przez przypadek coś co uwiarygadnia mocno Darka Kwietnia. Obejrzyjcie ten film o Philu Schneiderze. Facet budował "amerykańskie Riese" i zaczął o tym rozpowiadać. Zarówno o skali budowy jak i o technologii. Został zabity podobnie jak jego kolega po fachu. https://www.youtube.com/watch?v=JivFzIc08aQ W 00:44:20 oraz 00:45:06 zaczyna mówić dokładnie to co Darek. Podczas niekontrolowanego spotkania z obcymi wewnątrz ziemi i o niewiarygodnym SMRODZIE jaki się od nich wydobywał. Myślę, że to nie jest zbieg okoliczności. O tym SMRODZIE w Riese, często wspomina Dariusz Kwiecień gdy pojawiają się tam dziwne istoty. Może Niemcy też dokopali się do "obcych". Ogólnie polecam cały film bo pokazuje drugą stronę świata w którym żyjemy. Rocznie technologia wojskowa podczas pokoju, wyprzedza technologię cywilną o 44-45 lat. O ile wyprzedzili ją Niemcy podczas II wojny światowej? 300-400 lat...? Pozdrawiam Darka, robi dobrą robotę.
  /////

  HAHA HAHA HAHA
  No to juz wiem skąd kwiecień czerpie swoje idiotyzmy o wilkołakach i zmutowanych stworach w kompleksie Riese.
  Otóżmoi drodzy przez te wszystkie lata w jakich polowałem na NOLE z kamerą i aparatem przerobiłem wszystkie dostępne materiały traktujące o obcych, ich tajnych kontaktach z USA i ich ukrytej działalności na Ziemi.
  Doszedłem do wielu wniosków ostatecznie gdy stwierdziłem, ze współcześnie pojawiło się bardzo wielu DEZINFORMATORÓW opowiadających kłamstwa i wymysły dla odwrócenia uwagi ludzi od tego kim tak naprawdę mogą być ci cali OBCY. Moje wnioski sprowadziły się do tego, pisząc w ogromnym skrócie, że nigdy żadni OBCY w sensie kosmitów innych ras na Ziemie nie przybywali, a owi obcy to ludzie ich udający działający w ukryciu dysponujący zaawansowaną nieznaną nam zwykłym technologią.
  By to zatuszować i skierować naszą uwagę nie na taką ewentualność NASA puściła na rynek kilku DEZINFORMATORÓW, których zadaniem było wprowadzenie do obiegu masy dezinformacji takich właśnie jakie opowiada jeden z wielu takich jak Phil Schneider. Podziemne bazy, stwory które śmierdzą i walczą z ludźmi i cała masa z tym związanych opowieści to nic innego jak zamiar odwrócenia uwagi ludzi od podejrzeń, że sławni kosmici-obcy to nikt inny jak tacy sami ludzie jak my.
  -
  Dziś w chwili gdy kwiecień poległ na polu wiarygodności kompromitując się ostatnim materiałem z nad jeziora Bystrzyckiego pojawia się na jego blogu komentarz mając uwiarygodnić opowieści kwietnia powołujacy się na Phila Schneidera, który jest takim samym kłamcą i dezinformatorem jak kwiecień z ta zapewne różnicą, że Phil Schneider to dezinformator wynajęty i opłacany przez rządy USA, a kwiecień to głupek i mitoman, ofiara takich dezinformacji jakie tacy jak Schneider głosili swego czasu.
  Nie mam najmniejszych wątpliwości, że opowieści kwietnia były od zawsze inspirowane opowieściami Pchila Schneidera czego do dziś nie skojarzyłem póki nie przeczytałem tego komentarza.
  Tak więc mamy w Polsce drugiego asa tajnej wiedzy wcielającego się w role Polskiego Phila Schneidera w skórze dariusza kwietnia.
  Do tematu wrócę nie raz bo już teraz wiem co było i jest dla kwietnia bazą do tworzenia własnych mitów i wymysłów, a właściwie nie własnych tylko skopiowanych od Phila Schneidera i przeniesionych w realia IIwś i obszaru Gór Sowich i Riese.
  Okazuje się, że kwiecień to na dodatek kopista plagiator tego co wciskał ludziom Phil Schneider i nawet sam tego wszystkiego nie wymyślił.
  A myśmy myśleli, że on to sam wymyślił i jest chory, a tu okazuje się, że nawet wymyślić własnej bajki nie potrafi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dla odwrócenia uwagi wciska kit że czyta tylko radzieckie i socjalistyczne książki. :DDD

   Usuń
  2. Pierdolony plagiator, ze ja nie skojarzyłem, że podobne bajki pierdolił ten cały Phil Schneider. Na amen o jego kitach zapomniałem. A czytałem i oglądałem o tym dużo.

   Usuń
  3. Nawet sobie teraz przypominam, że na forum zdementowałem wszystkie kity tego Schneidera i mam to gdzieś jeszcze na blogu. Jak znajdę udostępnię.

   Usuń
 29. troche nie w temacie ale tylko czekac jak w nast. audycji powie ze wilkołaki atakują :D
  http://walbrzych24.com/1-wiadomosci/26961-wilki-niedaleko-walbrzycha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej w temacie bo już dwa razy kwiecień wieścił, że wilkołaki właśnie wyszły z podziemi to chyba było z rok temu, a potem, że grasuje po Sowich dziki niedźwiedź.

   Usuń
  2. Dupa nie wilki i dupa że zdziczałe psy to były KFFFIETNIOŁAKI,nikt nie zaprzeczy i nikt nie potwierdzi ;)))))

   Usuń
  3. Ciekawe czy na tym najbliższym spotkaniu w Anglii o ile do niego dojdzie, znajdzie się odważny, rozsądny i mądry człowiek, który przygotuje się do zadawania pytań dotyczących ostatniego materiału kwietnia z nad jeziora Bystrzyckiego i całej tej masy bredni jakie tam wypowiedział.
   Ej widzowie kwietnia najwyższy czas wprost zapytać kwietnia o absolutnie wyjaśnione sprawy w świetle tego co opowiadał. Macie materiał w głównej notce i w komentarzach w poprzednim temacie. Łatwo możecie ułożyć kilka pytań w oparciu o nie. Na przykład dla czego pan twierdził, że/..../ skoro wiadomym jest, że/..../
   Może też najwyższy czas zacząć interesować sie źródłami informacji z jakich jakoby czerpie kwiecień i żądać ich podania i wskazania w celu zweryfikowania informacji. Pytania o świadków jak najbardziej, ale tych wam nie pokaże bo wymyśli sto na to powodów, ale na przykład można zapytać o te archiwa na, które się powołuje, gdzie one są, na listy od ludzi. Niech je pokaże z kopertami i adresatami.
   Pytań można zadawać wiele, ale przede wszystkim układać pytania o te niejasności jakie myśmy tu na blogu analizowali.
   Z resztą można pytać przy każdej okazji gdy kwiecień cokolwiek mówi, skąd ta informacja, przypuszczenie lub pewność?
   Bo jeśli nikt kwietnia nie pyta o to i przyjmuje wszystko za prawdę to wykazuje najwyższy szczyt głupoty i naiwniactwa.

   Usuń
  4. Nie ma co na to liczyc. Ludzie ogarniecie raczej maja inne zajecia niz gonic za czubkiem po jakis melinach i zadawac pytania schizofrenikowi ktory zacznie belkotac zamiast odpowiedziec.


   Beda matoly sluchajace bajan jak pelikany z otwartymi dziobami i klaszczacy na przebieranca w demobilu i brylkach. Bada sie cieszyc jak glupi do sera nie sprawdzajac jego bredzen, a potem beda roznosic po sieci pierdoly zaklamujace calkowiecie obraz Riese i Gor Sowich, zaklamujace historie bo im tak schizofrenik ktoremu jeszcze za to zaplacili tak powiedzial.

   :)

   Usuń
 30. Braun: Bieńkowska powinna wrócić do Warszawy w asyście żandarmerii z zarzutem zdrady stanu

  http://telewizjarepublika.pl/braun-bienkowska-powinna-wrocic-do-warszawy-w-asyscie-zandarmerii-z-zarzutem-zdrady-stanu-oboz-zaprzanstwa-i-zdrady-widzi-ze-nie-ma-tu-szans,33139.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Braun to jeden z niewielu, który w arcy inteligentny sposób mówi to co należy myśleć i widzieć w tym politycznym szambie jakie stworzyły wszystkie dotychczasowe ekipy rządzących. I gdyby nie był ultra katolem to pewnie bym na niego głosował. Dziwi mnie tylko jedno,że po mimo, iż jest ultra katolem nie zyskał wśród katolików żadnego większego wsparcia. To świadczy tylko o jednym, że wśród katolików Polskich są same tępe barany nie doceniające inteligencji i polotu na najwyższym poziomie.
   A co do telewizji republika to jedno gówno. Wywiad z Braunem musiał trwać kilkanaście minut, a ta zasrana tv wstawiła 3 jego krótkie wstawki z tego wywiadu, a resztę opisała własnym językiem. To jest manipulacja. Powinien pojawić się pełny wywiad z nim i co najwyżej krótkie podsumowanie ze strony medium pod spodem.
   Dla tego nie oglądam tv republika, a właściwie nie czytam.

   Usuń
  2. Basti - Nie Wychodźcie Na Ulicę
   https://www.youtube.com/watch?v=2Jj8sVRW-nk

   Usuń
  3. W piątek opublikowali całość na swoim kanale na youtube, robią tak zawsze, więc zarzut o manipulacji nietrafiony, skoro każdy może w ten sposób zweryfikować czy ich opis na stronie odpowiada treści nagrania.
   Podaję link:

   https://www.youtube.com/watch?v=i6I0oPbJUkw

   Usuń
  4. Słuchałeś uważnie całej wypowiedzi Brauna? Wyraźnie powiedział, że TV republika chciała z niego zrobić ruskiego agenta i rozwodziła się nad istniejąca agenturą rosyjską w Polsce oraz owa telewizja kompletnie nie mówi o agenturze zachodniej i tych zdrajcach jacy dostali sie do PE jak tusk i bieńkowska.
   Jasno z tych słów wynika, że tv republika trzyma stronę zdrajców unijnych i żydowskich, którzy rozpierdalają Polskę i o, których wiele przemilcza.
   Tak więc zarzut manipulacji nie był bezpodstawny bo dezinformacja nie tylko polega na wprowadzaniu do obiegu fałszywych informacji, ale przede wszystkim na przemilczaniu tych najważniejszych i tym sterowaniu opinią publiczną.

   Usuń
 31. Kwiecień powinien też wrócić z Londynu w asyście, tylko że nie żandarmerii, a sanitariuszy ze szpitala psychiatrycznego w Tworkach.

  OdpowiedzUsuń
 32. Przed chwila w tvp info podano wiadomość, że BURMISTRZEM LONDYNU ZOSTAŁ SYRYJCZYK WYZNANIA ISLAMSKIEGO. Otrzymał 57 % głosów.
  POWIEM TAK ANGLICY TO DURNIE - nie mam słów. Chyba emigruję do Rosji i zaczekam, aż Putin rozjebie ten europejski burdel atomówkami.

  Kwiecień dał kolejny materiał, kolejne jebane kłamstwa i tworzenie legend i tajemniczych świadków.
  Niedługo dziś nowy temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anglikow wsrod londynczykow jest tylko ponad 30%, tak wiec...

   Konserwatysci zrobili blad wystawiajac Zyda na jego przeciwnika, zawazyly natysemickie nastroje wsrod muzulmanow i murzynow.


   W reszcie kraju utrzymali sie konserwatysci a komuna nie zyskala nowych glosow, tryumf nacjonalistow w Szkocji.

   Usuń
 33. Do anonima co chciał tu opublikować komentarz z podanym linkiem prowadzącym do strony
  ://img1.joyreactor..........

  Na tym blogu nie były i nigdy bedą dopuszczane komentarze z linkami prowadzącymi do nieznanych być może zawirusowanych źródeł.
  Tak więc jeśli szukałeś frajerów co klikną w taki link toś się pomylił, a jeśli faktycznie masz coś do pokazania to tylko na https://zapodaj.net/
  Tak więc spróbuj jeszcze raz, ale z tym linkiem, albo wypierdalaj w ogóle frajerze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę grzeczniej proszę. To bezpieczny link jest.


   Umieściłem fotkę do tajemniczej monety wybitej na cześć Dariusza Kwietnia przez Prezydenta Iraku, taki sam komentarz dałem na wiadomym blogu.
   Mam nadzieję że tak jest dobrze.

   https://zapodaj.net/ad29dd0ddc466.jpg.html

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Wybacz, ale podobnych prób z pisaniem komentarzy i dodawaniem dziwnych linków tutaj było już kilka wiec z ostrożności takich nie publikuję. Zdjęcie super. Pozdrawiam :)

   Usuń
 34. Nowy temat można pisać komentarze, ale opis za jakąś godzinkę dwie.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.