sobota, 7 maja 2016

Skompromitowany SZAMBONUREK i kłamca nadal nadaje czyli kolejne mity o skrzyniach, świadkach. KTOŚ PRZEBIŁ MNIE GŁUPOTĄ powiediział Głuszycki mitoman.


Kraków majówka 2016 -Dariusz Kwiecien

 Piszę to opracowanie z kilkudniowym opóźnieniem bo chciałem zobaczyć ile będzie uwag do tego materiału ze strony widzów. Okazuje się, że kwiecień bije rekordy głupoty choć po ostatnim materiale z nad jeziora Bystrzyckiego myśleliśmy, że tych rekordów głupoty nie da się już pobić, a jednak.
Kwiecień cały czas sypie historiami jak z rękawa upatrując w każdym kanale wejść do podziemi Wawelskich skrywających tajne depozyty III Rzeszy i upatrujący w każdym symbolu dziwactw i podejrzanych znaczeń. Sam w pewnym momencie mówi, że są one przekazywane z ust do ust zanim do niego dotrą więc mogą być przeinaczone, niezła asekuracja przed zarzutami o wymysły. Dla tego wszystkie te historie nie mają najmniejszych podstaw by brać je poważnie, a próby wywnioskowania z nich jakichś śladów działań Niemców w czasie wojny na ich podstawie są stratą czasu i błądzeniem. Nie muszę chyba powtarzać, że inaczej sprawa by się miała gdyby ktoś profesjonalnie filmował i nagrywał takie relacje ze świadkami, których nie ukrywa. Wtedy można by faktycznie pokusić się i jakieś wnioski na podstawie takich opowieści, ale w przypadku mitomana kwietnia można się raczej pokusić o stwierdzenie, że te historie sam wymyśla i przeinacza na swoją modlę ewentualnie istniejące wciskając cały czas swoje sugestie o oszronionych skrzyniach w, których Niemcy transportowali zamrożone stwory i potwory jako wyniki swych genetycznych badań.
Nie muszę chyba też powtarzać, że tajemnice III Rzeszy są owiane taką mgłą, że dziś stanowią dla kwietnia doskonałe pole do popisu w wymyślaniu faktów i historii służących mu jedynie w napędzaniu sobie słuchaczy płacących za puste słowa. Brak świadków, brak jakichkolwiek udokumentowanych poszlak to argumenty kwietnia.
Wyliczmy je więc i krótko przeanalizujmy.

Kłamstwo 1
Po raz kolejny słyszymy, że spotkał się z wieloma starszymi ludźmi i nasłuchał się niesamowitych opowieści, którymi zapisał kolejne notesy. Gdzie ci ludzie i relacje z nimi? Generalnie wszystko co mówi od 00:00 do 4:50 to czyste wymysły nigdzie nie potwierdzone.
Kłamstwo 2
Za czasów Hansa Franka jakoby Niemcy i sam Hans Frank odprawiali na Wawelu dziwne msze i obrzędy. Oczywista bzdura nigdzie nie potwierdzona.
Kłamstwo  3
Skrzynie przywiezione na Barkach pod Wawel w, których jakoby miał być jakiś artefakt ofiarowany przez braci zakonnych z Opatowa, który miał jakoby być przez Niemców czczony i dawać im jakąś moc. Oczywista wyssana z dupy historia kwietnia.
Kłamstwo 4
Ciężarówki z Andrychowa w, których Niemcy przywożą do Andrychowa skrzynie pokryte szronem. Oczywista kolejna wymyślona nigdzie nie potwierdzona bajka kwietnia.
Kłamstwo 5
Wylot od szamba na brzegu jakiegoś kanału to dla kwietnia nie wylot szamba tylko nie wiadomo co. Oczywiście opowieść, że wchodził do jednego z takich kanałów jest wyssaną z palca bajką.
Kłamstwo 6
Cały czas kwiecień wciska opowieści jakoby zasłyszane od świadków, których nigdzie nie da się potwierdzić bo owych świadków nie przedstawia, ale co jest ogólnie w tym wszystkim kłamstwem to jakiejs skrzynie pokryte szronem. To oczywisty wymysł kwietnia obliczony na wzbudzenie u debili sensacji i podejrzeń, że Niemcy zwieźli na Wawel skrzynie z zamrożonymi istotami. To oczywiste cwane wymysły kwietnia nigdzie nie potwierdzone.
Kłamstwo 7
Spotkanie z dziennikarzem z TV Fokus, którego ekipa kręci film pt.Największe projekty III Rzeszy. Podobno ów dziennikarz pokazał kwietniowi zajawkę filmu o Osówce na co kwiecień stwierdził, że jego głupotę można przebić-posłuchajcie: Nikt mu żadnej zajawki filmu nie pokazał.
GŁUPOTĘ KWIETNIA WEDŁUG KWIETNIA MOŻE KTOŚ PRZEBIĆ
video

Kłamstwo 8
Według kwietnia Jerzy Turnau śpiewał o ulicy Grodzkiej, po której kwiecień zmierza z kamerą. Otóż Turnau nie śpiewał o żadnej ulicy Grodzkiej w Krakowie tylko o Ulicy Brackiej w Warszawie. I Turnau ma na imię nie Jerzy tylko Grzegorz.
Kłamstwo 9
Kwiecień twierdzi, że Niemcy zaminowali rynek w Krakowie kordytem. Tymczasem Kordyt to jest proch bezdymny używany jako materiał miotający w artylerii, a nie jako materiał wybuchowy w ładunkach wybuchowych.
Kłamstwo 10
Kwiecień płynąc statkiem po Wiśle pokazuje Crikotekę będącą instytucją kulturalną upowszechniająca dzieła Tadeusza Kantora. Niemniej kwiecień twierdzi, że MIEJSCA W TYM CZYMŚ KOSZTUJĄ CIĘŻKIE PIENIĄDZE jakby to był budynek mieszkalny. Z resztą bajka, że cały ten budynek ma być swoista barką, która w razie podniesienia się wody ma pływać wydaje się być wymysłem kwietnia.
Kłamstwo 11
Płynąc statkiem kwiecień pokazuje jedną z wielu rzeźb w Krakowie, świnię na stosie i twierdzi, ze jest to obiekt kultu i ceremonii.
A jak jest naprawdę-przeczytajmy:
- O co chodzi z tą martwą świnią na Wiśle? A może to krowa? - pyta Maria z Krakowa. Rzeźba Matusza Okońskiego "Puryfikacja" znajduje się przy bulwarze Kurlandzkim, pomiędzy Kazimierzem a Podgórzem. - To zwierzę na stosie. Ma symbolizować próbę oczyszczenia Krakowa i krakowian z różnych traum i zaszłości - wyjaśnia Małgorzata Gołębiewska, dyrektor artystyczna festiwalu. Dodaje, że wymowne jest to, iż w komiksie "Maus" Arta Spiegelmana, poświęconym Holokaustowi, Polacy ukazani są właśnie jako świnie.
I znów kwiecień nie wie co do czego i dla czego, ale upatruje w rzeźbie mającej konkretny przekaz i historię okultystycznych symboli.
Kłamstwo 12
Według kwietnia przewodnicy Krakowscy mają zakaz poruszania tematów z II wś, Hansem Frankiem.

Kwiecień z grupką głupków i mitomanów przyjmujących na wiarę każdy kit jaki dla nich wymyśli.

Kłamstwo 13
Według kwietnia pod Wawelem zalęgają tony materiałów wybuchowych, które rozbroili Rosjanie, ale ich nie usunęli. Bzdura wierutna. Co więcej jakoby Rosjanie nie usunęli wszystkich inicjatorów z tych ładunków, a owe inicjatory są  ustawione na 70-80 lat i mogą zainicjować wybuch. Bzdura wierutna.
Według kwietnia ładunkiem wybuchowym jest kordyt/opisany wcześniej jako nie ładunek wybuchowy, a bezdymny proch do nabojów artyleryjskich / i ten kordyt według kwietnia można tak zaprogramować by wybuchł po 70-80 latach. Co za brednia. Tak więc według kwietnia cały Wawel jest do dziś zaminowany, ale nie tylko Wawel bo:
Kłamstwo 14
Zamek Królewski w Warszawie też jest zaminowany powiada kwiecień, ale zaraz dodaje, że jednak jest rozminowany. Tak więc w jednym zdaniu dwie sprzeczne informacje.
A jak było i jest naprawdę Zamkiem Królewskim o, którym kwiecień nic nie wie? Otóż Zamek Królewski był przeznaczony przez Niemców do zburzenia. W tym celu ok. roku 1940 zostało wykonanych setki nawiertów w fundamentach i podziemiach zamku w celu założenia materiałów wybuchowych. Jednak z zaminowaniem Niemcy się wstrzymali. W czasie Powstania Warszawskiego zamek został zbombardowany, ale nie zniszczony doszczętnie. Niemcy po powstaniu wykorzystali wszystkie nawicerty z przed 4 lat do umieszczenia ładunków wybuchowych i resztki zamku wysadzili w powietrze.  Tak więc nie tylko z zamku nic nie zostało, ale i z tych ładunków wybuchowych, tak więc po wojnie nie było co rozminowywać.
Kłamstwo 15
Kwiecień wyraźnie mówi, że mieszka w hotelu elf wskazując palcem drugi brzeg Wisły. W Krakowie takiego hotelu nie ma za to jest hotel Alf gdzie doba kosztuje najtaniej 150 zł: http://www.hotelalf.pl/cennik.php To tak w nawiązaniu do naszych wcześniejszych dywagacji skąd bezrobotny nierób ma na takie hotele? O ile w ogóle to jest prawdą, ze tam mieszka bo jak się łatwo domyślić i w tej kwestii lemingom może wciskać kit.- /w późniejszym czasie kwiecień się poprawia i po przejęzyczeniu w nazwie tego hotelu „elfa” zmienia na Alfa./ I taka mała dygresja jak matoł co nie potrafi poprawnie zapamiętać nazwy hotelu w, którym mieszka 2 dni może pamiętać ważne fakty historyczne?
Kłamstwo 16
Wisła była największym szlakiem żeglugowym w Polsce i z nią łączyły się wszystkie szlaki wodne w Polsce przed i Tuzlo wojnie. Bzdura. Wisła była szlakiem żeglugowym, ale nie łączyła wszystkich szlaków żeglugowych w Polsce.
Kłamstwo 17
Opowieści o nieznanych kanałach łączących Wisłę z Odrą umożliwiających pływanie od Krakowa do Wrocławia i nie tylko to wymysły kwietnia.
Kłamstwo18
Kwiecień opowiada o jakichś żulach co mieszkają w podziemiach. Mówi, że te żule znalazły jakiś słoik z substancją co ich zabiła, która po odkręceniu słoika jakoby się na dodatek ruszała. Jakoby na miejsce przyjechały ekipy w ilości 60 policjantów i 3 jednostki dochodzeniowe. Niestety opowieść wyssana z palca. Nic w mediach o niej jak twierdzi kwiecień nie było, ale za to znalazłem inna ciekawostkę
Jak łatwo zauważyć Kraków i nie tylko bo inne miasta również kryją jeszcze wiele niewyjaśnionych tajemnic i podziemi. Jest to żerowisko dla kwietnia do tworzenia własnych niesprawdzonych bajek, sugestii i wymysłów nie popartych żadnymi profesjonalnymi pracami, ani nawet rzetelnie przeprowadzonym śledztwem dziennikarskim choćby w takiej formie jak przeprowadzanie jawnych wywiadów z ludźmi mogącymi cokolwiek powiedzieć do kamery. Mogę stwierdzić, że kwiecień może i rozmawia z ludźmi, ale jak pisałem wiele razy nie relacjonuje dosłownie ich opowieści, a jedynie bazując na nich dodaje od siebie własne urojone interpretacje dla tego nie skory jest do prezentowania świadków nie dla tego, że oni chcą być anonimowi w obawie przed ośmieszeniem, ale dla tego bo nie mógł by dorabiać do ich opowieści własnych wymysłów.
Kłamstwo 19
Jakoby po prelekcji w Anglii na, której kwiecień opowiadał o zaangażowaniu Polaków w obronę Anglii, kwiecień został zatrzymany przez Angielskie służby i zakuty w kajdanki po czym został zwolniony, przeproszony i na dodatek wręczono mu 200 funtów odszkodowania. Historyjka rodem z małomiasteczkowego podwórka opowiadana przez miejscowego głupka dla kitu.
Posłuchajcie wymysłu durnia raz jeszcze:
video
 
Kłamstwo 20
Kwiecień porównuje obietnice PiS do obietnic Adolfa Hitlera zapominając o PO, która również obiecywała i by pozyskać sobie wybrane grupy nagradzała je podwyżkami, przywilejami i profitami. Wszystkie dotychczasowe rządy tak robiły, ale kwiecień tego nie widzi, widząc jedynie w Pisie pewne analogie do obietnic Hitlera.

*
Wyłapałem 20 kłamstw, ale ominąłem kilka drobniejszych wątków tak cudacznie powplatanych w ten niegramatyczny bełkot, że już szkoda było mi czasu na bardziej szczegółowe ich wyłuskiwanie.
Wielu z was słusznie zauważyło niejedno kłamstwo i wymysł już  wcześniej. Na koniec przytoczę kilka cytatów z komentarzy na YT. I polecam komentarze z naszego bloga w, których niejeden celnie demaskuje wymysły kwietnia:

25:42 kurwa no skiskłem haha KŁADKA BERNADTKA ktora 5 lat temu zostala stworzona dla pieszych OD PODSTAW w tym miejscu a ten mowi ze jakies gazowe pierdoly dla terrorystow i przerobiony stary most hahha NIE DA SIE TEGO SLUCHAC, KOMPROMITACJA
Naiwniakom słuchania bzdur polecam do poczytania Mit ocalonego Krakowa legł w gruzach.Wawel nie był nigdy zaminowany! Kwiecień uprawia propagandę rodem z ZSRR
ale talentu do filmowania pan nie masz....czekam na jakies osoby ktore miałyby sie spotkac...nie ma niczego ;)) ulica Bracka nie Grodzka - o niej jest piosenka Turnau-a
Nie Jerzy tylko Grzegorz Turnau i nie śpiewał o Grodzkiej tylko o Brackiej, jak zwykle dużo bredni i konfabulacji w Pana opowiadaniu, ale i tak ciekawie zobaczyć mój Kraków z Pana perspektywy.
pod samym rynkiem są tylko puste pomieszczenia komuna wszystko wyczyściła
barką z wrocławia do malborka ? i jeszcze to ze dali mu 200 funtow policjanci niby za to ze go skuli, kurwa co za brednie do kwadratu to ze kwiecien to chory czlowiek to jedno ale jak mozna byc tak zakutym łbem jak ta jego widownia to juz nie rozumiem
cricoteka przy Wiśle nie jest apartamentowecem... w jakim sensie miejsca tam kosztują ciężkie pieniądze? historii o kładce bernatka nawet nie komentuję.
25:42 kurwa no skiskłem haha KŁADKA BERNADTKA ktora 5 lat temu zostala stworzona dla pieszych OD PODSTAW w tym miejscu a ten mowi ze jakies gazowe pierdoly dla terrorystow i przerobiony stary most hahha NIE DA SIE TEGO SLUCHAC, KOMPROMITACJA
+Dariusz Kwiecien No to w końcu jak to jest: szwalnia czy tkalnia!?
skąd info o tym żulu ? przegrzebałem wszystkie gazety i nic ... proszę o jakiś link ....... ??
+darroox rozmawiałem nt Darka z pracownikiem Twierdzy Kłodzko, skomentował gościa krótko - idiota, mitoman....
Darek bardzo szanuję twoje filmy, ale przeginasz ostro śmierdzi mi to zakłamaniem po raz enty od tego roku . Ludzie z którymi rozmawiasz często podpisują się pod twoimi słowami werbalnie. Oni się dosyć ( bardzo nie świadomi prawdy ) {twoja prawda będzie jak kolwiek by była, ale jakąś będzie. P.S Więcej prawdy, może być tą w którą ty wierzysz, ale ten film jest publiczną chałą !
cricoteka przy Wiśle nie jest apartamentowecem... w jakim sensie miejsca tam kosztują ciężkie pieniądze? historii o kładce bernatka nawet nie komentuję.
Panie Dariuszu wspaniała wizyta! Mam pytanie bo kotlet a'la Dariusz Kwiecień jest wielki jak Riese olbrzym w zwiazku z tym mam pytanie - czy mieszkancy Krakowa moga taki duzy kotlet a'la Dariusz Kwiecien kroić krakowską maczetą zamiast zwykłym dolnośląskim kozikiem?

*


A na koniec coś dla koneserów historii.
WINDSOROWIE KOLABOROWALI Z NAZISTAMI
video
 CIEKAWE CZY PO TYCH STWIERDZENIACH BYŁBY MILE WIDZIANY NA WYSPACH BRYTYJSKICH?POSTSCRIPTUM

W czasie wojny Niemcy zrabowali setki tysięcy dzieł sztuki. Obrabowali Francuski Luwr, zrabowali dziesiątki tysięcy dzieł sztuki jakie zgromadzili żydzi w różnych miastach całej Europy. Obwarowali zamki, muzea, prywatne kolekcje i wszystko co stanowiła jakąkolwiek wartość. Była tego taka masa, że nie było gdzie tego wszystkiego składować.
Gering sam kolekcjonował tysiące dzieł sztuki gromadząc je w swych prywatnych posiadłościach. Hitler chciał te wszystkie dzieła zgromadzić w największym niemieckim muzeum. Himmler i wielu innych  nazistowskich przywódców weszło w posiadanie milionów przedmiotów skradzionych w całej Europie.
Trudno powiedzieć, ale większość nigdy nie została odnaleziona. Obrazy tak, wiele z nich zostało odnalezionych, ale nie wszystkie.  Obrazy jednak łatwiej było odnaleźć bowiem te wymagają specjalnych warunków przechowywania dla tego Niemcy nie mogli ich upchnąć w innych miejscach jak muzea czy prywatne kolekcje bez specjalnego zabezpieczenia.
Natomiast cała masa innych dzieł sztuki jak rzeźby, wyroby ze srebra i złota czy choćby słynna bursztynowa komnata nie wymagały specjalnych warunków. Te wszystkie dzieła mogły być składowane w lochach zamków, tajnych magazynach podziemnych czy w już istniejących podziemiach w różnych miastach Europy, albo w takich miejscach jak choćby Riese.
Wszystkie te dzieła, a przypominam były ich setki tysięcy wędrowały po całej Europie w ciężarówkach do tajnych miejsc. Dla tego istnieją chaotyczne relacje ludzi będących światkami takich konwojów. Niestety świadkowie nie widzieli nic poza ciężarówkami i mogli tylko domyślać sięco w nich jest czy broń i elementy wojskowe czy coś innego.
Niemcy musieli te wszystkie zrabowane dzieła sztuki dobrze ukryć nawet biorąc pod uwagę wygraną wojnę.
Dla tego można przyjąć, że mogą byś schowane wszędzie tam gdzie tajemnice dowolnych podziemi są nie wyjaśnione.
Kwiecień dobrze o tym wie. I nieprawdą jest, że rozpytuje ludzi w poszukiwaniu tajemnic dotyczących nazistowskich eksperymentów medycznych czy innych wyssanych przez niego z palca.
Prawda jest taka, że kwiecień poluje na wszelkie tropy prowadzące do miejsc w,których mogą być złożone depozyty w postaci dzieł sztuki zrabowanych przez hitlerowców.
Łatwo to wywnioskować po chaosie opowieści dotyczących historii, która w wydaniu kwietnia kupy się nie trzyma. kwiecień zgrywając poszukiwacza tajemnic historycznych usiłuje zaskarbić sobie zaufanie ludzi mogących coś niecoś wiedzieć o ewentualnych konwojach z dziełami sztuki.  Dla tego węszy wszędzie gdzie może i wtyka nos w niemal każdą możliwa dziurę.  Nie jest wykluczonym, że jednak spotyka ludzi, którzy mają na przykład pieczę nad jakimś obiektem zamkowym czy kościelnym i mając pewne informacje, że tam coś może być przez Niemców zdeponowane w podziemiach wchodzi w układy i grabi to co pozostawili Niemcy.
Jak się bardziej przyglądam kwietnia działalności i jego brakowi zażenowania gdy już dziesiątki ludzi wytyka mu kłamstwa to dochodzę do wniosku, że nie o historię i jej prawdziwy przekaz mu chodzi, a o stwarzanie pozorów poszukiwacza właśnie po to by tropić nie historię, a to co naziści mogli tu i tam schować.
Do tematu wrócę.

DODATEK 1
Prosty Hutmen w prosty sposób gasi brednie prostaka kwietnia
Jak widać i słychać ktoś kto się lepiej ode mnie orientuje i zapewne od bardzo wielu oglądających kwietnia, potrafi jeszcze lepiej wyłapać brednie kwietnia wymysły osobiste.
Specjalne pozdrowienia dla Prostego Hutmena i podziękowanie za włożoną pracę w dementowanie tych idiotyzmów.

DODATEK 2
ZAORAJMY KWIETNIA RAZ JESZCZE
pokazując wybrane kretynizmy jakie wciska debilom z poza Krakowa
video
Gdyby tam byli ludzie z Krakowa to idę o zakład, że w najlepszym wypadku skończyło by się to dla kwietnia wyśmianiem za te steki debilizmów jakie o Krakowie opowiada, a w najgorszym kąpielą w Wiśle.
Pokazujcie ten i inne materiały na naszym blogu znajomym i ludziom by poznali głupotę kwietnia i jego fanów.


O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać.

72 komentarze:

 1. jak zawsze stek bzdur od samego poczatku ludzie juz mu jadą na YT . i u koniczyny zaraz bedzie kasował

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już sam nie nie wie kim jest i z jakiego loginu sam sobie pisze te komenty i łapki w górę :

   " Dariusz Kwiecien1 dzień temu
   +Dariusz Kwiecien powiedz szczerze ile osob zna krakow bo turysci na pewno nie"

   Usuń
  2. Ciebie kwietniołak głupotą moze przebić jedynie Gracjan Roztocki. On nakręcił filmik jak siedzi na kiblu. Proponuję abyś go przebił i zanurkował w kiblu na trzeci poziom szamba Zalewu Bystrzyckiego.

   Oczywiście bez płetw :-)

   Usuń
  3. 1Sprawa może wyglądać następująco.
   Jeśli chce się założyć nowe konto na google trzeba się zarejestrować czyli wypełnić formularz i posiadać numer telefonu niezbędny do założenia nowego konta. Tak się dzieje jeśli chcemy założyć nowe czyste konto na google z komputera stacjonarnego. Nie mam pojęcia czy na jeden numer telefonu można założyć więcej niż jedno konto, nie sprawdzałem. Żeby to wiedzieć trzeba spróbować tak zrobić i zobaczyć czy google przyjmie więcej niż raz ten sam numer telefonu do założenia kolejnych kont. Poza tym o ile wiem również trzeba mieć email pomocniczy bez, którego również konta się nie założy.
   -
   Ale na przykład wiem, że można założyć wiele kont bez posiadania numeru telefonu z telefonu komórkowego lub tabletu z androidem.
   W urządzeniach z androidem sprawa jest banalnie prosta. Mając telefon czy tablet bez uruchomionego konta w google zakładasz nowe konto z jedynie podaniem emaila pomocniczego w dowolnym serwisie. I po chwili Twoje nowe konto działa. Możesz to nowe konto usunąć z tableta i założyć kolejne i tak w nieskończoność podając zawsze ten sam email pomocniczy.
   Wiem to bo ostatnio czyściłem tablet i usunąłem wszystkie dane i aplikacje. Po uruchomieniu musiałem zalogować się do google na już istniejące konto lub założyć nowe. Założyłem nowe tylko do tableta. Zapisałem hasło i email pomocniczy i wszystko grało. Na to konto bez problemu mogłem wejść z komputera stacjonarnego. Po jakimś czasie przyszło mi do głowy by sprawdzić czy na ten sam email pomocniczy da się założyć kolejne konto.

   Usuń
  4. 2
   To poprzednie wykasowałem z tableta i na nowo założyłem kolejne.Wszystko trwało kilka minut.
   Ale po krótkiej chwili postanowiłem sprawdzić czy da się założyć na ten sam email pomocniczy kolejne 3 konto i okazało się, że się dało bez problemu.
   Tym sposobem odkryłem, że bez większego trudu z urządzenia z androidem można założyć i 100 kont na jeden i ten sam email pomocniczy.
   Po co to zrobiłem?
   Od dawna nurtowało mnie i nas tutaj jakim cudem kwiecień na YT ma tyle wyświetleń i tyle łapek w gorę mimo, że mówi tak absurdalne głupoty, że dziecko się orientuje jeśli ma podstawy z historii.
   Mając 100, a nawet 200 założonych kont na google bez większego trudu można już ze stacjonarnego telefonu otworzyć sobie w jednej zakładce film, który chcemy załapkować w górę, a w drugiej stronę główna w YT.
   Teraz wystarczy w jednej zakładce zalogowywać się do kolejnych kont i na zmianę wylogowywać, a film, który chcemy wyplusować za każdym razem odświeżyć by nastąpiło przelogowanie do nowego konta. Mając w przeglądarce zapisane hasła do kolejnych kont zalogowywanie i wylogowywanie na zmianę dzieje się automatycznie czyli
   zaloguj-odśwież film-daj łapkę w górę-wyloguj w drugiej zakładce-zaloguj ponownie do kolejnego konta-odśwież film w tej pierwszej zakładce-daj łapkę w górę- i tak do wyczerpania kont.
   Świr, który planuje promocję siebie i chce się wylansować zada sobie ten trud by dojebać sobie 100-200 łapek w górę poprzez takie właśnie naprzemienne logowanie i wylogowywanie.
   Nie wiem ile to by zajęło czasu, ale jeśli komputer nie jest obciążony, a w przeglądarce działają tylko dwa okna to myślę, że pojedyncza operacja to kwestia kilkunastu-20-30- sekund.
   Bez pośpiechu w godzinę dwie można dojebać każdemu filmowi te 100-200 łapek w górę.
   Tym sposobem kwiecień, który pierdoli tak niestworzone głupoty promuje się i ludzie widząc tyle łapek w górę idą za ciosem i w ciemno klikają tez łapki w górę. Zaś ci co mają wątpliwości co do prawdziwości wypocin kwietnia widząc tyle łapek w górę myśli sobie, że skoro jest ich tyle to może facet ma rację?
   Nie wiem, ale wydaje mi się że można byłoby napisać nawet program, który automatycznie będzie logował i wylogowywał do YT z różnych kont i dawał łapkę w góre w określonym czasie.
   Ale nawet ręczna robota po dwóch godzinach klikania da taki efekt.
   Nie jest możliwe by taka kurwa kłamliwa jaką jest kwiecień miała taką ilość pozytywnych ocen, no chyba, że w społeczeństwie naprawdę jest taka masa debili zajebanych co łykają to gówno bez popitki.
   Patrząc na ostatnie manifestacje KOD dochodzę do wniosku, że debili jest naprawdę dużo i tutaj może pomóc już tylko asteroida lub gniew niedźwiedzia...

   Usuń
  5. 3
   Tak więc myślę, że kwiecień ma ileś kont i sam sobie te plusy daje by wyglądało na taką popularność.

   Usuń
  6. Dwustu głupków a nawet 2 tyś na tyle milionów ludzi to maleńki odsetek. Jak widać gdzieś tam do jakiegoś Krakowa przybywa z 15 czy 10- ciu idiotów.

   O czym to świadczy ?, o niczym. Gdyby na świecie nie było wariatów to psychiatryki były by puste.. A te dziesięć kont?.

   Ze trzy ma kwietniołak, ze trzy jego adrianek - foto idioto, ze trzy kończyna, i tak się uzbiera tych parę komentarzy świetnie panie darku :-).

   Usuń
  7. Do tego stadko kretynów niedouczonych historycznie,
   i już można kitować co ślina na jęzor przyniesie , można nawet w 1951 zrobić z P.Jaroszewicza jakiegoś kapitana w czasie kiedy dawno był generałem dywizji .

   Ale co tam co tam, popuka się scyzorykiem w czoło i powie że to nie o tym mowa Jaroszewiczu mowa bo było ich trzech :-).

   Jareckich też było wszędzie pełno, Panów Stanisławów też dwóch, kwiecień jest sierżantem, jest operatorem, komandosem z Gromu. Rozmawiał ze zmarłym przed jego urodzeniem Borensztajnem :-) , Todt miał milion imion i mieszkał w Czechosłowacji, Graf Spee zatonął na Bałtyku w 1945r, a kwiecień mieszka w Pradze :-).

   Milion bzdur , ściga go M6 i płaci mu kasę, przelewają mu na konto 25 tyś ojro :-), dzwonią do niego z Polsatu i oferują mu paszport Polsatu oraz nakręcenie filmu :-).

   w następnym odcinku sam się z bagna wyciągnie za włosy :-). Tam gdzie żyje kwiecień w 2015r w lipcu były mrozy i padał śnieg :-)

   Ja się dobrze bawię oglądając klauna :-).

   Usuń
 2. Z drugiej strony, jak zabraknie mistrza "pierdoły z łysej poły" to zrobi się nudno. Przecież od paru ładnych lat bawi świat swoimi mecyjami!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy na spotkanie z Darkiem w Londynie, pozdrawiam Tomka- oby tak dalej Stary!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co się tak cieszysz, że napychasz se łeb opowieściami mitomana i wariata, a nadto skurwysyna moralnie upośledzonego?
   OBY TAK DALEJ STARY.

   Usuń
  2. Riese Olbrzym jesteś jak i inni słuchacze i wyznawcy opowieści kwietnia na takim poziomie jak tych trzech dyskutantów, których zacytuję poniżej.
   Kwiecień zbiera wokół siebie największych czubków jakich nosi ta piękna Ziemia:

   ///MrRahja6661 godzinę temu
   te odkopane zwłoki to eksperymenty Nazi ,nad zombi , prawdopodobnie już do dzisiaj dopracowano te badania i można oczekiwać już wkrótce ze nas zaleje to coś, moja opinia --pewniak
   Tomi Tomi
   Tomi Tomi1 godzinę temu
   obyś nie miał racji...
   MrRahja666
   MrRahja66656 minut temu
   +Tomi Tomi wiesz no , tu gdzie jestem ludzie już są w stanie umysłowym ...raczej bez umyslowym , wiem z doświadczenia że wszystko (p. spożywcze),jest napakowane mocno czymś co przemienia ludzi i nawet nie widać różnicy , zupełnie jak w filmie bodysnachers . Sam ledwo co zipie , trzymając głowe w pionie , właśnie walcze w tym momencie z czymś co stara się od środka przebic przez mój kark i owładnąć mózg , wytrenowałem jednak tech nikę walczenia z tym ,ale nie wiem jak długo tu wytrzymam. Za każdym razem gdy wygrywam ze skóry wychodzi taka biała wydzielina , nie złuszczona skóra , i od razu przemienia sie w kamień z takimi ostrymi krawędziami. Proces jest bolesny , ale o wiele bardziej nie przyjemny.Omijajcie Hiszpanie dalekim łukiem , wszystko jest tu skażone, tylko czekaja na ofiary , robiąc to po cichu , nikt nic nie wie.
   ///

   Komentować tego nie trzeba, to trzeba leczyć.

   Usuń
  3. 99% tego co mówi Kwiecień to informacje nie do zweryfikowania. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że to co on wygaduje jest przyjmowane bez zastrzeżeń przez tych co najgłośniej krzyczą o kłamliwych mediach i dezinformacji płynącej od polityków.
   Takie matoły potem w komentarzach rozpisują się o manipulacjach mediów przekazujących nieprawdziwe informacje, a to co taki Kwiecień mówi przyjmują bez podejrzeń.
   To jest zjawisko społeczne godne opisania w szerszym aspekcie. Wystarczy, że facet założy wymięte łachmany z demobilu i już matołom wydaje się wiarygodny.

   Usuń
  4. Łachmany z demobilu to nie wszystko, co uwiarygodniać ma kwietnia. Do tego jeszcze mówi, że tego w książkach nie znajdziecie, a media wam tego nie powiedzą i nie pokażą.
   To wystarczy by najzagorzalsi wyznawcy teorii spiskowych murem stanęli za kwietniem wykazując tym samym jakieś niewytłumaczalne przytępienie zmysłu postrzegania dezinformacji i kłamstw. Jeszcze ciekawszym aspektem jest to, że ci co tak bardzo chcą poznać prawdę o Riese i ogólnie historii nie szukają jej w sprawdzonych źródłach na własną rękę lub czytając opracowania wiarygodnych historyków tylko właśnie u takiego konfabulanta, któremu SETKI razy udowodniono brak znajomości tematu oraz czyste paranoiczne wymysły. Kwiecień chodzi i opowiada, że spotyka się z masą ludzi, którzy jemu opowiadają to czego oficjalna historia nie podaje i to tym idiotom wystarczy by wierzyć, że pewnego dnia kwiecień objawi tajemnice Riese czy w ogóle jakąkolwiek.

   Usuń
  5. Tu Londyn, ona czarna on blondyn :-), już się nie może doczekać kiedy "komandos" przeczyści mu koniec jelita ? :). Nie niecierpliw się tak Stary, on ma tu sporo zajęcia, teraz behawioralnie przeoruje szamba :), orze starą babcię i opowiada bajki za kotleta :-).

   Usuń
 4. Jednym słowem tam gdzie kwiiiecień tam jest związek z Rise tajemnicze szklane trumny i setki świadków . Tak na prawdę to brednie wymyślane na poczekaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brednie, które ostrożnie skomentował nawet igor witkowski, który sam nie raz ino w inteligentniejszy sposób snuje teorie nie z tego świata i innej rzeczywistości.
   Posłuchajcie pierwszych kilku minut. Witkowski pytany jest co sadzi na temat kwietnia, tego wjazdu policji do niego do domu i całej działalności:

   https://www.youtube.com/watch?v=JQ7UgfyN4oM

   Witkowski zasugerował, że cała ta historia z policją w jego domu może być mocno naciagana. Oczywiście witkowski wprost nie powie co tak naprawdę myśli bo boi się ataków i pomówień ze strony Głuszyckiego bydlaka, ale po wysłuchaniu tej wypowiedzi nie ma wątpliwości, że ma o kwietniu zdanie takie jak my w kwestii jego wiarygodności. A mówiąc, że historia z policja w domu kwietnia może być mocno naciągana wyraził okrężnie opinię, że kwiecień to kłamca, oszust i psychicznie chory człowiek.
   A w poprzednim temacie w komentarzach jest komentarz mówiący dokładnie to co właśnie widzimy, że w środowisku czubków i mitomanów każdy każdego ma za idiotę i oszusta.
   Kwiecień nie raz wymieniał nazwisko witkowskiego w kontekście swoich wymysłów chcąc ogrzać swój wizerunek witkowskiego, a tu jak widać witkowski delikatnie odcina się od kwietnia i jego bredni wskazując, że to naciągacz i oszust.

   Usuń
  2. A w filmiku z Krakowa mówi że go w Londynie MI6 zatrzymało a potem przepraszali i 200 funciaków dostał. Chyba za opierdolenie kiełbachy w bramie.
   Durna łysa głuszycka pało. W twoje bajki może uwierzyć tylko dziecko albo niedorozwój :)

   Usuń
  3. To jest właśnie zastanawiające, że po tego typu bredniach on jeszcze ma tylu - patrząc po oglądalności na youtube i ilości polubień - fanów, a każdy jego bzdurny filmik ma po kilkanaście, a nawet więcej wyświetleń. Czy członkowie jego sekty nie maja w sobie ani krzty krytycyzmu?
   Kurwa kiedyś się śmiałem, jak Kwiecień powiedział, że jacyś jego wielbiciele chcą założyć kościół Dariusza Kwietnia, a on im tego kategorycznie zabrania. Dzisiaj jak patrzę na tych debili co za nim łażą, to myślę sobie, ze są do tego zdolni.

   Usuń
  4. Kościół kwiiietnia a w ofierze to będą składać wersalki i przyjmować proszek rwd lub kotlety .

   Usuń
  5. To jest na pewnej zasadzie jaką poznałem w szkole podstawowej. Mieliśmy kolegę z klasy, który jakimś trafem zdobył sporo pieniędzy w 100 złotowych banknotach. Jak ktoś pamięta to były te czerwone setki z czasów PRL.
   Koleś poutykał te setki po różnych kątach na okolicznych podwórkach. Pod kamieniem przy śmietniku, pod jakimiś schodkami przy budynku, pod papą na stercie śmieci za śmietnikiem i w wielu podobnych miejscach.
   Pewnego razu gdy szedł z nami podszedł do kamienia przy miejscu gdzie przesiadywaliśmy na boisku szkolnym i go niby od niechcenia odsunął. Okazało się, że znalazł 100 zł. Zapanowała radocha i oczywiście wszyscy myśleli, że koleś ma wielkie szczęście. Jeszcze tego dnia wszystkim postawił lody z Hortexu na patyku i po coca coli i pączku. Na drugi dzień większość kręciła się koło niego z tej racji. Opłaciło się bo i tym następnego dnia postawił lody colę i pączki. Gdy kasa się skończyła dziwnym trafem koleś znów znalazł stówę pod schodami gdy wracaliśmy ze szkoły. Tak działo się przez kilka tygodni. Co kilka dni kolega wyciągał z różnych miejsc po stówce, a my dzieciaki, bo to była jakaś 5-6 klasa podstawówki nie odstępowaliśmy go po szkole na krok, bo ciekawiło nas jak on to robi, że odnajduje czyjeś skrytki z kasą. Koleś pochodził z mało zamożnej rodziny jak większość z nas i nikt nie podejrzewał podstępnego kitrania pieniędzy po kątach, że to jego kasa. Myśleliśmy wszyscy, że ktoś sobie te stówy pochował, a on ma taaaakiego nosa, że je odnajduje. To właśnie z tego powodu zdobył nasze uznanie i podziw, a nie dla tego, że fundował słodycze. Dopiero po długim czasie okazało się, że ukradł kasę ojcu po wypłacie, który wrócił do domu na bani i nie połapał się, że to synalek mu ja podprowadził.
   Z kwietniem jest dokładnie tak samo.
   Zamiast stówek ukitranych gdzieś w terenie pod kamieniami kwiecień kitra tajemnice przez siebie wymyślone pod każdym kamieniem w każdej dziurze i w każdej górze pagórku czy studni. O szambach nie wspomnę.
   Głąby ganiają za nim z tych samych powodów co my w dzieciństwie za tym kolesiem co znajdował pieniądze pod kamieniami. I tak jak nam dzieciakom imponowało jego wyczucie i przysłowiowy nos w znajdowaniu kasy tak tym matołom co biegają za kwietniem imponuje, że kwiecień odnajduje tajemnice o jakich nikt nie mówi poza nim.
   Mechanizm jest identyczny z tą różnicą, że ci co ganiają za kwietniem i wierzą w te bzdury są dorosłymi ludźmi i mają-powinni mieć jakąś dojrzałość intelektualną, a nie być jak te dzieciaki, które dają się łatwo nabierać na proste sztuczki i chwyty.

   Usuń
 5. U Kwietnia ujawnia się jeszcze jedna schiza: wszelkie formy działalności gospodarczej typu prace leśne, budowa dróg, spuszczenie wody z jeziora itp. traktuje jako bezpośrednie zagrożenie dla siebie, spisek, apokalipsę i nie wiem co jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla niego każda forma działalności gospodarczej i uczciwego zarobkowania jest zagrożeniem :D

   Usuń
  2. Ja już kilka razy pisałem, że jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to nie wolno ci zatrudniać bez umowy pracownika.
   Dziwnym trafem kwietniowi te pierdolekcje organizują co rusz inni ludzie. Ci ludzie pobieraja pieniądze za wstęp na jego występ. jeśli tak to czy maja zarejestrowaną działalność? jeśli tak to muszą odprowadzać podatek. jeśli kwiecień występuje w takich przypadkach jako prelegent przypominam na płatnej imprezie to jest jak gdyby pracownikiem organizatora, a więc musi mieć umowę i być legalnie zarejestrowanym.
   Nie można sobie zorganizować imprezy płatnej za wstęp i zaprosić gościa do wypełnienia na niej jakiejś roli za darmo bo to tak jakby sobie założyć zakład usługowy choćby i fryzjerski i mówić urzędowi skarbowemu, że fryzjer pracuje za darmo, a pieniądze za usługę bierze tylko właściciel dla tego fryzjer nie jest zarejestrowany.
   Gdyby taki myk był legalny to w każdym zakładzie usługowym pracowali by ludzie bez zarejestrowania za, których właściciele nie musieli by płacić podatku i ubezpieczeń. A rozliczali by się z nimi z pominięciem prawa skarbowego.
   Pewnego dnia ktoś to wszystko prześwietli i dobierze się do dupy temu całemu kwietniowi i tym co mu kiedykolwiek organizowali takie płatne imprezy. Wtedy zobaczymy jaki mocny będzie w gębie nasz Głuszycki eksplorator.

   Usuń
  3. To napisz do urzedu skarbowego zamiast tutaj, oni sie mu juz przyjza i to dobrze, tak samo jak wszelkim “biznesmenom” co sie kolo niego kreca.
   Ciekawe jak wiesniak rozliczy przychody z UK, juz widze lysego pokurwia zaplatanego w PITy.

   Usuń
 6. najciekawsze kawałki co pobieżnie wyłapano z niku np dzobo3
  2 dywizje pancerne no ręce mi opadły, człowieku co ty bredzisz. Była 10 brygada kawalerii zmotoryzowanej i Warszawska Brygada Pancerno Motorowa, oprócz ok 170 czołgów z prawdziwego darzenia(7tp, H35, Vickers E) posiadała same tankietki. Kordyt to jest proch bezdymny używany jako materiał miotający w artylerii, a nie jako materiał wybuchowy w ładunkach wybuchowych. Boże człowieku XIX kpanc Guderiana uderza z Prus, i przede wszystkim dowódcą baterii Helskiej był Włodzimierz Steyer, twórca bateria Laskowski nie żył od 1936 roku. Rób sobie te programy o Rise wilkołakach itp. ale jak już coś mówisz tumanom o historii września polecam nawet portal www.1939.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. 2 dywizje pancerne no ręce mi opadły, człowieku co ty bredzisz. Była 10 brygada kawalerii zmotoryzowanej i Warszawska Brygada Pancerno Motorowa, oprócz ok 170 czołgów z prawdziwego darzenia(7tp, H35, Vickers E) posiadała same tankietki. Kordyt to jest proch bezdymny używany jako materiał miotający w artylerii, a nie jako materiał wybuchowy w ładunkach wybuchowych. Boże człowieku XIX kpanc Guderiana uderza z Prus, i przede wszystkim dowódcą baterii Helskiej był Włodzimierz Steyer, twórca bateria Laskowski nie żył od 1936 roku. Rób sobie te programy o Rise wilkołakach itp. ale jak już coś mówisz tumanom o historii września polecam nawet portal www.1939.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecienias to taki zjeb ktory nie odroznia jak kazdy kretyn, lewak i idiota rzedow wielkosci-to typowe dla debili. Ten kretyn jeszcze podaje sie za wojskowego nie majac pojecia o strukturze armi, on myli armie, dywizje, brygady, pulki, bataliony, kompanie, plutony czy druzyny, taki kurwa wojskowy-zwykly zaszczany trep po syfie co ledwie trzyma kalacha a na historii to sie wcale nie zna, naogladal sie filmow popularnohistorycznych dla lemuorow z USA na kablowce i nieudacznie powtarza. Dla kretyna wszystko jedno-jebnie sie o rzad wielkosci i cieszy kretyn kopare. Tak samo z liczbami myli rzedy wielkosci, kretyn nie rozroznia miliona, miliarda, biliona, biliarda.
   Typowy kretyn, mitoman.

   Usuń
 8. Skoro kwiiiecien jest już w tym N.S.R to Borze miej nas w swojej opiece......................A nieprzyjaciół w ochronie bo wybije wszystkich z 3000m bez optyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie to strzał do kotleta umieszczonego na barce z Wrocławia do Malborka a Kwiecień będzie stał na Szczycie Ślęży z karabinem snajperskim bez optyki, tak samo zobaczy cel jak się naćpa RDW kiedy to widział meteoryt na Uralu ze szczytu.

   Usuń
  2. On jak rambo , rzuci się na cała obcą armię z nożem z puszki po konserwach :-).

   Najpierw wciągnie tylko nosem trochę białego proszku RWD, zapije parę tabletek na dekiel winem marki wino i hajda na Wraże Armie :-).

   Jak już je rozgromi to podpali parę wersalek, a potem wsiądzie na Arkę w Krakowie i popłynie nią do Głuszycy. Port docelowy znajduje się w Głuszycy Górnej w przesypowni na stacji. Tam do dzisiaj na torach tańczy 90 letnia stokrotka z SS Irmo-Deisy ubrana w skórzane buty po kolana i wymachująca szpicrutą -:), jak mówił w swoim filmiku pan darek :-).

   To ta sama Irma co ją niby skazali w Norymberdze choć nigdy w tym procesie nie uczestniczyła :-). Ale u pana darka ala kotlet w innym wymiarze wszystko się może zdarzyć.

   Zaś do Arkadii w Grzmiącej z kibla zwanego przez Głuszyckiego "badacza" domkiem śmierdziela zawsze może zawitać sama osiemdziesięcioletnia mieszkająca w Austrii córka Himmlera, z którą pan darek wciąż się spotyka :-).

   Ja jestem nawet w stanie uwierzyć że zdjęcie zrobione z wybitnym "Nowoczesnym Autorytetem" to kamuflaż, i jeśli w panu darku siedzi 666 ss-manów, to w Petro siedzi sam wódz naczelny i okultysta z Annnenerb, Ahnenerbe...nie ważne :-).

   Bowiem on to ze swoim rabim Balcerkiem dokonał bezgłośnego planu Himmlera. Oddał Niemcom wszystko za bezcen. A gospodarkę schłodził tak że do dziś jest bardziej oszroniona od szklanych trumien pana darka bywalca salonów oraz atomowych bunkrów Winsorów :-).

   Usuń
 9. Witam witam SERdecznie panie Darku:)

  Wizyta Pana w Krakowie zaowocowala ,jak widze wspanialymi odkryciami:) SWINKA :)!swinka na srodku rzeki,o tym nie mazyl sam Pan Maklowicz! ,czyzby w Krakow byl by Pana celem podbicia go kulinarnie?
  Czy swinka ,to Panska reklama ,jak bardzo juz slynnego kotlecika A,La Dariusz Kwiecien:)
  No no, Panie Dariuszu!

  Panie Dariuszu , jeszcze jedno ,odnosnie Panskiej fotografii z wojska:)
  Czy to juz nie czas by nie udac sie na emerytalny odpoczynek:)
  Co Pan na to?

  OdpowiedzUsuń
 10. po czym wpadnie MI6 i go skuje w kajdanki i uwolni płacąc 200 funtów, choć najpewniej parkingowego na lotnisku się wystraszył:) co za dekiel naćpany...

  OdpowiedzUsuń
 11. Z opowieści kwiiiietnia wynika :
  1) I m dłużej od końca wojny tym więcej świadków.
  2) Niemcy w każdym mieście umieszczali szklane trumny
  3) Tylko patrzeć jak z ziemi wylezie armia stworów
  4) wszyscy od książek,podręczników po przez dziennikarzy przewodników maja zakaz mówienia prawdy.
  5) za wszystkim stoją sily niemiecko jakieś tam a Tomasz Sidor jest ich sługusem.
  I wszyscy którzy wytkają błędy brednie kwiiietnia to Sidor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodam jeszcze:
   6. Wszystkie symbole są masońskie.
   7. Wszystkie kanały prowadzą do Riese
   8. Wszystkie barki płyną z Riese.
   9. Łodzie podwodne pływają wszędzie.
   10. Wszędzie są domy Lebensborn i Thule
   11. Wszędzie czczą Wotana biegając nago, szczególnie po 90tce.
   12. Wszędzie śledzą go Landrovery i Mi6
   13. Jarecki jest nieśmiertelny i jest wszędzie
   14. Wszyscy gadają z Kwietniem wszędzie o każdej porze 24 na dobę a Kwiecień wszystko zapamiętuje choć nie pamięta swojego numeru telefonu nawet
   15. Wszyscy chodzą za Kwietniem i zalewają studzienki betonem,
   16. Nikt nie potwierdza, nikt nie neguje.
   17. Wszyscy potwierdzają i wszyscy negują.

   Ostatnie dwa punkty stosowane zależnie od potrzeb.

   Usuń
  2. Czyli po prostu czebek bez lekarstw na wolnosci.
   Chodzi i pierdoli co mu schizofreniczna bania przyniesie a jak zapije i zacpie to snuje wielkie plany, intrygi, nakreca leszczy, wszedzie odkopuje, zakopuje, gada ze swiadkami, wszedzie schizy czystego paranoika ze go sledza, szpieguja. No i MI6 go dorwalo i wypuscilo za £200, super kurwa opowiesc pojeba, taka bajka to sla superidiotow juz musi byc bo kazdy normalny to wysmieje.

   Usuń
  3. 18. Ci ONI montują mu wodomierze bez pytania
   19. Woda w głuszyckiej przepompowni raz jest pompowana ze stawu do góry, a raz z góry do stawu. W zależności od potrzeb narracji.
   20. Z CK Zamku w Poznaniu do każdego z 18 fortów jest około 1 kilometr odległości, zaś Fort VII znajduje się tuż za śluzą Cytadeli.
   21. Standardowy myk kwieciecia gdy się skapnie że palnął babola i publika to zauważyła - od razu zmienia temat. "Patrzcie na tamten krzak, kupę kamieni, skałę, borsuka itp."

   Usuń
 12. Poważne pytanie gdzie w końcu kwiiiecien był w wojsku?
  Bo prawie w każdym filmiku mówi co innego? Pewnie ma z wojskiem tyle wspólnego co parówka z mięsem

  OdpowiedzUsuń
 13. Materiał z 7 Maja 2016 roku z demonstracji Komitetu Obrony Demonstracji który odbył się w Warszawie. Niezależnie jakie liczby podają źródła, wszyscy zgodni są co do tego, że była to największa manifestacja Kodziarzy w niespełna rocznej historii tej organizacji. Videło popełnili Jaok i Drabek zwany "młodym". Produkcja "Jaok Studio" (jak to szumnie brzmi :D ). Jako, że pyta nagrywa ostatnio na dwa baty możecie się

  https://www.youtube.com/watch?v=dO64UUVTLrQ

  OdpowiedzUsuń
 14. Moment w ktorym mowi ze normalnie do zula ktory sie zapije przyjezdza dwoch trzech policjantow,pakuja denata do worka i po sprawie....a do tego zula bylo okolo 50-60 policjantow i dwoch ludzi w kombinezonach:)) i akurat przypadkowo byl na dworcu i widzial ha hahhahhaa co za brednie..

  OdpowiedzUsuń
 15. Cz ja dobrze widzę? Kwiecień pokasował wszystkie komentarze pod ostatnim swoim video-pierdoleniem? Chyba nie mógł wytrzymać, że tyle było wyśmiewających go wpisów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nA CHWILE OBECNĄ JEST 103 KOMENTARZE TYLE ILE BYŁO RANO, JA NIE WIDZĘ BY COS WYKASOWAŁ.
   cAPSLOCK MI SIĘ WSKLIKŁ.

   Usuń
 16. Kwiiiiecien stary baran i takie głodne kawałki bredzi ,MI6 wybijanie monet na jego cześć ,nieustanna inwigilacja, zacieranie"odkryć" . Trzeba być kretynem by w te urojenia wierzyć,a widać nie brakuje .
  P.s
  Nie muszę oglądać bredni z Londynu by wiedzieć oczym to było:
  Anglicy zdradzali Polaków, przewożono do Anglii skrzynie ubotty na Tamizie rise , masoni i jacyś oni których nasłał Sidor .

  OdpowiedzUsuń
 17. Oj ten Daruś znowu zażył szczyptę proszku RWD...jakie MI6...oj za dużo bonda się naoglądał...niedługo będzie dostawał rozkazy od M i gadżety od Q:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mistrz kotleta :-) :

   " 2016-04-26, 22:06
   To może z innej mańki - pan Kwiecień zgłaszał się i do "Odkrywcy" do prowadzonych przeze mnie "Poszukiwaczy" i wystarczyło przeczytanie kilku stron żeby było widać, że mamy do czynienia w dobrym przypadku z amatorem-fantastą a w najgorszym z...
   Nie będę kończył celowo, ale rozumiecie sami, że tych tekstów nie opublikuje żaden szanujący się magazyn i to nie dlatego, że kogoś się boimy czy siedzą nam na głowie "bojący się o swoje stołki naukowcy" tylko dlatego, że dla każdego kto choć trochę wgryzł się w tematykę jest to po prostu niepoważne. "

   Usuń
  2. 2016-04-22, 19:49 Re: Dariusz Kwiecien w Londynie
   Witam

   Mam pytanie czy ktos sie wybiera na spotkanie z Dariuszem Kwietniem ktore odbedzie sie w Londynie 13 maja ???

   Pozdrawiam.

   p.s. Jakie macie opinie o dzialalnosci Pana Dariusza Kwietnia ?


   Obejrzyj kolego pare jego filmikow na youtube mozesz jeszcze poszukac co mowia o nim ludzie ktorzy maja bardziej w glowie poukladane i maja wieksza wiedze. Dla mnie to czlowiek ktory bzdurami wymyślonymi w swej chorej głowie karmi ludzi ktorzy chetnie łykają kazdy badziew byle by byl ciekawy i jeszcze za to placa :) . W jego historiach jest tak okolo 10 % prawdy (najczesciej tej najmniej waznej)reszta to dyrdymaly ktore sam wymysla w swej chorej glowie. Czasem jak mnie cos podkusi i obejrze kawalek jego jakiegos filmu to najpierw sie smieje a pozniej to juz mi tylko jest niedobrze...

   Usuń
  3. No ale z drugiej strony nasz malinowy nosek kwietniołak ma naprawdę wybujałą wyobraźnię. Powinien spisywać te jego mądrości:) jak ktoś lubi bajki:)

   Usuń
 18. https://2.bp.blogspot.com/-yvZmjtgPOnw/Vy0gmD1Fi4I/AAAAAAAAIW0/zeeXqmsDbowNVuuV-oNxiVxCU58gPgeoQCLcB/s1600/kw.JPG takie foty robią sobie,tylko pizdy które chciałyby być w MONie a nie w NSR...z resztą TEMU PANU PODZIĘKOWANO ZA "WYBITNĄ SŁUŻBĘ" W NSRach... "R" na końcu-REZERWY a nie żołnierz pojebańce przyklaskujące pojebowi...douczyć się internetowe posrańce!!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/9883,71-rocznica-wyzwolenia-niemieckiego-obozu-kl-stutt ucz się Kłłłiiiiecień!!!! Jakoś cie tam szmato nie było...na obchodach,na "wycieczce z fanami",bo cie wszyscy z północy zlali ciepłym moczem,ale to chyba lubisz ;))

  OdpowiedzUsuń
 20. nie kasuje komentarzy bo go wyśmiałem a nadal widnieją

  OdpowiedzUsuń
 21. OPIS DO CAŁEGO TEGO PIERDOLENIA KWIETNIA Z KRAKOWA JEST JUŻ GOTOWY I WSTAWIONY.

  OdpowiedzUsuń
 22. 9 maja to rocznica wielkiego złodziejstwa
  Jakże popularne są frazesy o odbudowie Polski przez komunistów po II Wojnie Światowej. To efekt wbijania przez dziesiątki lat lichej propagandy, której nie chciały sprostować nawet kolejne, rzekomo "wolne" rządy III RP. Prawda jest taka, że priorytetem Stalina od zawsze była rozbudowa przesyłowego potencjału ZSRR, a nie jego "kolonii". W tym celu demontowano w zajętych krajach wszystko, co tylko mogło przydać się w Związku Radzieckim. Bynajmniej nie ograniczano się do wschodnich Niemiec i Austrii; wywożono sprzęt z Rumunii (choć było go stosunkowo niewiele, ze względu na niski potencjał techniczny tego państwa), Czechosłowacji i Polski.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/407/9-maja-rocznica-wielkiego-zlodziejstwa/

  OdpowiedzUsuń
 23. Dla Kwietnia i czerwonych kalafiorow oraz rusofili to Dzien Zwyciestwa. Owszem, napierdolili nazistowskim niemca to fakt ale sami zajeli role okupanta i to wcale nie mniej krwawego.

  Na Gornym Slasku po dzies dzien lokalni ludzie (nie naplywowa czerwona zaraza zwozona wagonami przez sowietow) wspominaja ze od zimy 45’ zaczela sie okupacja jakiej tu nie widziano za niemca, poniewaz na GS to sowieci mordowali wiecej niz nazisci i bardziej gnebili oraz przesladowali lokalna ludnosc (pisze to osoba ktorej pradziadka zemeczono w Auschwitz). Wiecej osob zamorodwano i wiecej osob wywieziono na wschod niz nazisci. Dla ziem Polskich, tj. Guberni niemcy byli wieksza zaraza, mimo sowieckich zbrodni, na Slasku bylo jednak odwrotnie-pamietajmy ze Gorny Slask nie zostal wcielony jako ziemie okupowane ale jako odzyskana czesc prowincji, ziemie te traktowano jako rdzenne mimo polskojezycznej ludnosci.
  Sowieci przywiezli zapasc kulturalno spoleczna, zdziczenie jakiego nie widziano tu od czasow Wojny Polnocnej lub nawet Inwazji Mongolskiej, nieopisany barbaryzm I upadek obyczajowy ktory poglebili Polscy propagandzisci zaczynajac silowa akcje polonizacyjna w duchu komunizmu-komu sie nie podobalo to do obozu. Auschitz uzywali do 1947, a podobozy takie jak Zgoda w Siemianowicach zapelnily sie Slazakami i to nie jak podawala propaganda-niemcami i kolaborantami ale przeciwnikami i ludzmi nie zgadzajacymi sie z wladza ludowa, autonomistami slaskimi, patriotami ktorzy przezyli wojne. Komendant Salomon Morel nigdy nie zostal rozliczony, uciekl do Israela i spokojnie zyl na oficerskiej emeryturze (udowodniono mu zamordowanie 1500 osob po wojnie).
  To ci “wyzwoliciele” ktorym Kwiecien klaska jak pierdolniety.

  Zolnierze Wykleci takiego Kwietnia odjebali by w pierwszej kolejnosci, razem z jego klakierami.

  OdpowiedzUsuń
 24. DODATEK 1
  Prosty Hutmen zdementował kilka bredni kwietnia POLECAM!

  OdpowiedzUsuń
 25. Prosty Hutmen cudnie zaoral Kwietnia.
  :)

  https://www.youtube.com/watch?v=zYhuw_7IvEY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest już w dodatku 1
   Ja się zastanawiam ile jeszcze musi czau upłynąć i ile jeszcze tych bredni trzeba wytknąć tej Głuszyckiej prymitywnej łysej pale by WSZYSCY kurwa mać zrozumieli, ze na każdym kroku to bydle kłamie?
   Co na te wszystkie brednie, które bez cienia wątpliwości są bredniami taki pierdolec jak koniczyna?
   Ty koniczyna ty chuju zajebany bo innych słów na ciebie śmieciu nie mam nadal uważasz, że to bydle robi dobrą robotę?
   Odnieś się do tych wszystkich punktów z ostatnich 3 materiałów kwietnia bo o reszcie nie wspomnę.
   To samo pytanie do innych koniczyn, które tak temu Głuszyckiemu pojebowi przyklaskują.
   czy wy kurwa naprawdę jesteście ślepi i nie widzicie, że on wam wciska kit na każdym kroku?
   Koniczyna już niedługo lada moment gdy wszystko będzie gotowe zabłyśniesz w internecie z imienia i nazwiska i tej kaprawej mordy. Będziesz miał wtedy okazję odnieść się do tego co bronisz i być z tego śmieciu dumnym.

   Usuń
  2. hm są domy pływające z betonu trochę kosztują, ale budynek zakotwiony fundamentem do stałego gruntu jest inaczej budowany i nie posiada odpowiedniej wyporności, kwiecień oleje, że ktoś znowu go zaorał on te swoje zloty robi z partyzanta nikt kto mu nie zapłaci nie wie kiedy i gdzie będzie boi się tego co było rok temu w Poznaniu, że ktoś się zjawi i go będzie nagrywał z ukrycia no cóż w Krakowie miałby gorzej mały oklep :)

   Usuń
  3. DODATEK 2

   ZAORAJMY KWIETNIA RAZ JESZCZE

   pokazując wybrane kretynizmy jakie wciska debilom z poza Krakowa.

   Usuń
  4. Kwiecień to przypadek socjologiczny na skalę Polski.
   Nie znam drugiego takiego przypadku.
   Ilość głupot jakie wygaduje powinna w każdym zapalić światło ostrzegawcze. A jak widać baranów nie brakuje. Ci ludzie chyba lubią być oszukiwani, albo to są już takie ciemniaki, które nawet sobie nie zadadzą trudu na weryfikację tego co wysłuchują.
   Patrząc na tych ludzi co tam byli wiem przynajmniej jak wyglądają debile wypisujący Kwietniowi dobra robota panie Darku.

   Usuń
  5. Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak te debile przytakiwały kretynowi kiedy mówił o tej niby placówce liebensbornu w kościele opodal. I jeszcze na dodatek sami niektórzy potwierdzali te głupoty. Skąd ci debile czerpią te debilizmy to ja nie wiem.
   Zebrała się grupka frajerów i jeden przez drugiego się wychyla ze swoimi kretyństwami, a kwiecień tylko się uśmiecha i własnymi nakręca debili.
   Ciekawe, który z tych popierdolonych matołów przeczyta co napisaliśmy na tym blogu i wyciągnie wnioski?
   Obawiam się, że takim matołom nawet jak udowodnisz, że Crikoteka nie jest arką i wcale nie ma pływać, albo że dana wnęka nie jest wejściem do podziemi tylko szambem lub miała i ma inne przeznaczenieto i tak matoły z zakutymi łbami nie będą chciały się przyznać do gównozjadztwa, bo to co serwuje kwiecień to gówno, które te matoły żrą jakby to był dobry kotlet schabowy.
   Smacznego kurwa gównozjady, bo wszyscy co biegają za kwietniem to gównozjady.
   Nic dziwnego,że w Polsce politycy robią co chcą ze społeczeństwem skoro takich gównozjadów jest jak widać większość.
   Gównozjad przyjmuje wszystko na wiarę bez weryfikacji i upewnienia się czy to co przyjmuje ma jakąkolwiek wartość i prawdziwość.
   Gównozjad jak się urodził gównozjadem takim zdechnie.Gównozjad został wychowany przez takich samych gównozjadów, którzy go nie nauczyli sprawdzać tego co ktoś mówi i przekazuje. Gównozjada nauczono wierzyć. Nie ważne w co byle wierzył. Stąd gównozjad wierzy we wszystko. Bo gównozjadowi zaszczepiono w umysł skłonność do przyjmowania na wiarę rzeczy, które wykraczają poza jego horyzont wiedzy i zdolności oceny.
   Gównozjad ma skłonność do ufania idiotom, a ludzi, którzy mu pokazują prawdę i czyjeś kłamstwa postrzega jako wroga i wariata.
   Tym właśnie cechuje się współczesny gównozjad, że nie chce i nie potrafi samemu zdobyć się na sprawdzenie tego co żre i łyka.

   Usuń
  6. To pokolenie teorii sposkowych.
   Niewyksztalceni ludzie siedzacy przed komputerami i nie majacy zycia poza internetem, looserzy zyciowi szukajacy na sile jakigos bohatera w swoim zyciu, jakiegos autorytetu nawet calkowicie falszywego.
   W sekciarski sposob zatykaja uszy na prawde bo zaangazowali sie w rzeczy ktore okazaly sie pierdolami i oszystwem, teraz nie maja odwagi tego przyznac.
   Popatrzcie na wyniki wyborow w Polsce-luzie wybieraja idiotow, oszustow i mafie zlodzieji, wybory w wybory, nie zeby miec lzej ale zeby zapakowac drugiej stornie nawet kosztem wlasnej biedy.
   Oni sa w stanie sie oklamywac wzajemnie, zmyslac i potwierdzac klamstwa byle miec poczucie przynaleznosci do grupy.

   Glupota i zacofanie chlopstwa oderwanego przez komune granatem od brony.

   Usuń
  7. Prosty Hutmen zajebiscie to wypunktowal, bardzo fajna forma, milo sie to ogladalo i sluchalo.
   Kilka razy zaplulem monitor ze smiechu jak tym spokojnym tonem masakrowal czubka, normalnie boki zrywac ze smiechu i zalamywac rece nad glupota tych gownojadow lazacych za schizofrenikiem-przebierancem strojacym marsowe miny i przybierajacym gejowskie wyzywajace pozy macho. Poobserwujcie chwile mowe ciala Kwietnia, to jest kurwa perdalska komedia czesc 2, jak wypina dupsko, jak mieli biodrami, napina sie, nadyma powietrzem zeby miec wieksza klate, stroszy sie, pozuje.
   Co za zenujaco komiczny spektakl.

   Usuń
 26. Panie Dariuszu. Czy wygłosi Pan w Londynie wykład o atramentyzacji alkoholu czy alkoholizacji rtęci bo się pogubiłem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pizda bedzie rozsiewala kalumie na Windsorow tak jak pierdolil faramazony o Hochbergach, robiac z Daisy jakas SSmanke co potem kretyni powtarzali.
   Kretyni bez szkoly zaklaszcza i z rozdziawionymi szczekami beda sluchali jak atramentyzowali mu rtec krwia skrzyplacza wysylana kieszonkowymi lodziami podwodnymi z Elefantyny do Walbrzycha na poziom 2800m.
   Potem powypina im dupe ku uciesze zgromadzonych pedalow, zareklamuje kotleta a’la Kwiecien i porobi sobie z nimi fotki pod walenie konia.
   Stary zboczony zerswirowany cpun i pijak.
   :-)

   Usuń
 27. Zobaczcie co ten tancujacy striptizer odstawia! Przed tymi balwanami przyjmuje jakies pozy czipendejla, giba sie przed nimi jak prawdziwy murzyn z Bronxu udajac pewnego siebie cwaniaczka, czysta karykatura homo sapiens.
  Normalnie boki zrywam ze smiechu jak patrze na ten spektakl dla idiotow.
  Kwiecien pedlaski przychlascie, Dzwon Zygmunta bedzie taka arka, wlez do dzwonu i czekaj na kosmiczny potop popierdolencu jeden, jak sie wieza przewroci to dzwon sie odwroci i poplyniesz w nim na Elefantyne, tylko nie zapomnij pletw, okolarow przeciwslonecznych i marineski-bo ci slonce glace przypiecze i zglupiejesz jeszcze bardziej. Pamietaj Kwiecien, ten dzwon plywa, nie lata, wiec nie maluj na nim czarnych krzyzy i nie polewaj rtecia w nadzieji ze dostanie mocy antygrawitacyjnych.
  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 28. W skrocie o tej kolejnej kompomitacji lysego cwela:
  POJEB w zielonej czapie kucharza pierdoli farmazony o budynkach Krakowa o ktorych nie ma najmniejszego pojecia, klamie jak najety, zmysla, wciska kit ku uciesze idiotow.

  OdpowiedzUsuń
 29. To jest naprawdę niebywałe by facet tak zmyślał w żywe oczy i nikt z tych słuchaczy się nie zorientował.
  Ciekawe czy ci co przyjdą na spotkanie w Anglii zapoznają się z tym i poprzednim tematem?
  Po obejrzeniu nikt normalny nie powinien mieć wątpliwości, że Kwietniowi nie można w nic wierzyć.
  W przypadku bzdur z nad jeziora Bystrzyckiego i z Krakowa internauci bez trudu udowodnili Kwietniowi, że nic o tych miejscach nie wie i zmyśla na poczekaniu, bo niektórzy pochodzą z tych stron i się orientują w tematach, ale co z opowieściami z miejsc gdzie mało kto z internautów mieszka?
  Tam Kwiecień rozwija skrzydła i snuje swoje opowieści.
  A głąby umysłowe to kupują. Żałosne i tragiczne to jest. Stan wiedzy u tych ludzi jest żenująco niski, ale jeszcze bardziej stan umysłowy.
  Prosty hutmen zrobił dobrą robotę i sprowadził poziom umysłowy Kwietnia do poziomu niedorozwiniętego dziecka.
  Ryłem ze śmiechu jak tego słuchałem.
  To się nadaje do prasy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten blog nie raz dementował bzdury kwietnia jakie wypowiadał w miejscach gdzie mało kto z internautów mieszka.Wiele rzeczy można zweryfikować mimo, że zajmuje to nieco czasu, ale się da.

   W kwestiach opowieści o wszystkich miejscach w jakich bywa i filmuje kwiecień, kwiecień jest dokładnie na tym samym debilnym poziomie co ci, co wypowiadają się na manifestacjach KOD-u, tęczowców i tych przygłupów z Nowoczesnej Pierdupetru.
   Jakby zestawić poziom umysłowy kwietnia z tymi matołami to byłby ten sam poziom tylko inne tematy. Kwiecień wygaduje idiotyzmy o historii i miejscach pokazywanych, a ci drudzy o polityce i wizjach państwa.
   Nie chce mi się,ale spokojnie gdyby zrobic zestawienie wypowiedzi kwietnia z wypowiedziami debili zagadanych na ulicy przez Marcina Rolę czy innych dziennikarzy bywających na manifestacjach w obronie demokracji to poziom kwietnia i tych debili byłby ten sam.
   Tylko jak mówię inne tematy i obszary, ale poziom umysłu taki sam.

   Usuń
  2. Bo to jest niedorozwiniety dzieciak w doroslym ciele, ktory zatrzymal sie w rozwoju w wieku nastu lat. Zamarzylo sie chlopcu byc odkrywca i slawnym poszukiwaczem dorownujac Indianie Jonsowi i historykiem konkurujacym z Boguslawem Woloszanskim.

   Usuń
  3. Niedorozwinięty dzieciak w dorosłym ciele o mentalności umysłowego psychopaty, degenerata, prostaka i prymitywa, skurwysyna, bydlaka, łachudry, uosabiającego kwintesencję najwyższej głupoty z przerośniętym ego.

   Usuń
 30. Pajac dał kolejny materiał. Nic go kurwę nie wzrusza, nic nawet ponad 20 kitów jakie mu udowodniliśmy.
  NOWY TEMAT piszcie komy i wyłapujcie te kolejne brednie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Sorry, ale Grzegorz Turnau śpiewał o Brackiej w Krakowie. http://www.tekstowo.pl/piosenka,grzegorz_turnau,bracka.html

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.