czwartek, 12 maja 2016

Niewzruszony psychol mimo tylu udowodnionych wymysłów nadal nadaje z wysp Brytyjskich.

Dariusz Kwiecień w Londynie- Secret Nuclear Bunker "Kelvedon Hatch"

Kłamstwo 1
Według kwietnia bunkier znajduje się 40 metrów poniżej poziomu ziemi. Otóż jest to nie do końca prawda bowiem pierwszy poziom z trzech tego bunkra znajduje się 24 metry pod powierzchnią ziemi.
Kłamstwo 2
Według kwietnia do bunkra jest kilka wejść. Jest to nieprawda bowiem do bunkra prowadzi jedno jedyne wejście poprzez tunel o długości 120 metrów prowadzący do głównego  bunkra z pod naziemnego niepozornego budynku wybudowanego w pobliżu bunkra, zaś wyjść ewakuacyjnych jest kilka.
Kłamstwo 3
Według kwietnia niektórzy twierdzą, że w tym bunkrze można było przetrzymać 3-4 lat. Kompletna nieprawda bowiem nikt nie twierdzi czegoś takiego poza kwietniem. Bunkier zapewniał przetrwanie 600 osobom, a nie jak twierdzi kwiecień 800, na okres 3 miesięcy i na taki okres były zgromadzone w nim zapasy.
Kłamstwo 4
Według kwietnia w Polsce istnieje kilka takich samych-podobnych bunkrów przeciw atomowych. Kompletna nieprawda. Nie istnieje ani jeden tak głęboko umiejscowiony bunkier przeciw atomowy w Polsce, ani nie istnieje żaden bunkier wielopoziomowy o takiej kubaturze.
Istnieje za to faktycznie wiele bunkrów przeciw atomowych o niewielkiej powierzchni  pod różnymi zakładami przemysłowymi lub choćby w Puszczy Kampinoskiej zapewniającymi schronienie na kilkadziesiąt godzin kilku tysiącom ludzi. Ten ostatni ma dwa poziomy, ale tylko jeden poziom miał być użytkowy drugi miał być technicznym.
Kłamstwo 5
Według kwietnia budynek skrywający wejście do tunelu prowadzącego do schronu został wybudowany w latach 1952-1953, co jest nieprawdą bowiem budynek rzeczony był gotowy już na początku 1952 roku.
Kłamstwo 6
Według kwietnia takich bunkrów jak ten poza Polską jest w innych państwach wiele jak w NRD, Czechach, Litwie, Łotwie itd. Nieprawda. Takich, ani nawet podobnych bunkrów w tych krajach nie ma.
Kłamstwo 7
Według kwietnia plan budowy tego bunkra był oparty o plany bunkrów jakie budowała organizacja TOD. Kompletna nieprawda nie ma na to żadnych dowodów, a co więcej  
Kłamstwo 8
Według kwietnia we Wrocławiu w dwóch miejscach znajdują się takie schrony. Kompletna nieprawda - kompletna.
Kłamstwo 9
Według kwietnia bunkier był przeznaczony wyłącznie dla prominentów. Kompletna nieprawda bo pod prominentami kryją się politycy i ludzie bogaci, a bunkier był przeznaczony dla wojskowych i pracowników  cywilnych.
Kłamstwo 10
Kwiecień twierdzi, że maszt radiowy, który widoczny jest nad miejscem istnienia bunkra jest od niego oddalony o 2 kilometry. Tymczasem ze strony WWW gdzie jest ten bunkier opisany wynika, że maszt radiowy jest nad bunkrem: https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.secretnuclearbunker.com%2Fsecret-nuclear-bunker-tour-entrance.php&anno=2
Kłamstwo 11
Kwiecień mówi, że pokaże lotnisko w Dover gdzie stacjonował dywizjon 303. Kompletna bzdura bo dywizjon 303 nie stacjonował w Dover.


Ominąłem komentowanie tego co kwiecień mówił będąc wewnątrz bunkra dla tego bo nie jestem mocny w temacie i nie jestem obeznany w kwestiach wyposażenia bunkrów przeciw atomowych. Ale w między czasie zadałem sobie trud i poczytałem nieco o tym bunkrze i zaczerpnąłem kilku informacji od kogoś kto zna angielski. Obaj pogrzebaliśmy nieco w temacie i z tego co wyczytaliśmy wnioski nasuwają się proste.
Kwiecień ma ogólną wiedzę z zakresu bunkrów przeciw atomowych, w końcu to jego działka i na pewno czytał niejedno. Poza tym jak wiadomo jednak w jakimś tam wojsku służył i z tej racji pewnie to i owo wie-naturalna rzecz. Dla tego w kilku momentach nawet udało mu się dość trafnie coś tam powiedzieć, ale tylko w kilku. Niemniej ogólnie widać, że facet dał bardzo ubogi przekaz i Ślizgał się po ogólnikach omijając wiele istotnych ciekawostek dotyczących tego i innych bunkrów.
Mając więc bardzo pobieżne rozeznanie w temacie wyczytane w Internecie w części poprzez translator łatwo na koniec dostrzec, że kwiecień nie przygotował się do tematu i zrobił ten materiał nie po to by przekazać garść naprawdę  ciekawych informacji tylko po to by się po raz kolejny POKAZAĆ PRZED KAMERĄ I STWORZYĆPOZORY WIEDZY I ROZLEGŁEGO OBEZNANIA W TEMACIE.
Niestety jak pokazałem nie ma rozległego rozeznania w temacie, a na dodatek gdy o jakiejś kwestii się wypowiada to mówi tak ogólnikowo, że nie trudno się domyślić, że po prostu tej wiedzy w szerszym zakresie nie ma.
PODSUMOWUJĄC, materiał zrobiony dla lansu, pełen braków merytorycznych i nieścisłości.
Kwiecień nie wspomniał nic o ołowianych stropach i ścianach  chroniących przed promieniowaniem od najwyższego poziomu.
Nie wspomniał o wielu ciekawszych kwestiach jakie można wyczytać z Internetu nawet korzystając z translatora.
Myślę, że każdy z was będąc tam z raz, a może i dwa zrobił by o wiele lepszy materiał z tego bunkra przekazując więcej ciekawych rzeczy niż kwiecień.
To tyle w tej kwestii.
Niemniej tak jak popularnością cieszy się muzyka disco polo tak i kwiecień ma swych fanów, którzy zadowalają się takim ubogim przekazem wypowiadanym w prostackiej formie mówiąc autentycznie bez złośliwości. Bo przekaz kwietnia o czymkolwiek jest dokładnie na tym samym poziomie co może nie sama muzyka disco polo, ale na pewno treść większości piosenek śpiewanych w tym rytmie.
No, ale cóż jaki nadawca tacy odbiorcy i jacy odbiorcy taki nadawca.
I MAŁY DODATEK CZYLI WISIENKA NA TORCIKU BREDNI, KŁAMSTW I PRZEINACZEŃ.
SWÓJ SWEGO ZAWSZE PRZYCIĄGNIE.

Dwa kołtuny umysłowe
W poprzednim temacie wczoraj napisałem w komentarzu coś takiego zanim zobaczyłem to zdjęcie przed chwilą:
W kwestiach opowieści o wszystkich miejscach w jakich bywa i filmuje kwiecień, kwiecień jest dokładnie na tym samym debilnym poziomie co ci, co wypowiadają się na manifestacjach KOD-u, tęczowców i tych przygłupów z Nowoczesnej Pierdupetru.
Jakby zestawić poziom umysłowy kwietnia z tymi matołami to byłby ten sam poziom tylko inne tematy. Kwiecień wygaduje idiotyzmy o historii i miejscach pokazywanych, a ci drudzy o polityce i wizjach państwa.
Nie chce mi się,ale spokojnie gdyby zrobic zestawienie wypowiedzi kwietnia z wypowiedziami debili zagadanych na ulicy przez Marcina Rolę czy innych dziennikarzy bywających na manifestacjach w obronie demokracji to poziom kwietnia i tych debili byłby ten sam.
Tylko jak mówię inne tematy i obszary, ale poziom umysłu taki sam.


Jak widać nic, a nic się  nie pomyliłem jakbym przewidział, że ta skurwielina koniczyna opublikuje to zdjęcie.


Wizytówka kwietnia na górze bloga.


39 komentarzy:

 1. Koniczyna wrzucił zdjęcie Kwietnia z Petru zrobione gdzieś na lotnisku. Łysy mitoman pokazuje swoje skurwiałe oblicze - nikt normalny z tym pachołkiem Balcerowicza nie chciałby mieć nic wspólnego.
  Kwiecień ma teraz najlepszy okres w życiu, osiągnął apogeum swoich możliwości, biorąc oczywiście pod uwagę jego możliwości intelektualne. Jeszcze parę lat temu nie marzył nawet, że będzie podróżował po Europie za darmo, że frajerzy będą go sponsorować. Ale wyżej nie podskoczy, bo co może więcej zdziałać? Do telewizji czy radia nikt go nie zaprosi, chyba, że przez przypadek. Na poważne imprezy nikt go nie wpuści, bo wszyscy go znają. Niczego nie odkryje, bo nie ma wiedzy ani możliwości, a wszystkie grupy - pod które mógłby się podpiąć i żerować na ich dokonaniach - dały mu kopa w dupę. Zostaje mu tylko urządzanie spędów w Arkadii dla swojej sekty debili i występy u innych mitomanów typu Berdowicz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obejmują się jakby byli parą, a miny mają jakby przed chwila odbyli stosunek płciowy.
   Petru to żyd jak cała ta dotychczasowa sitwa rujnująca Polskę. Jak widać kwietniowi blisko do chazarstwa. Dla prawdziwego Polaka afiszowanie się z takim tępakiem jak petru to wstyd i hańba chociaż w tym przypadku wstyd przynosi jeden drugiemu.
   Teraz widać z kim trzyma Głuszycki cipendales z gołym torsem, z rozpierdalaczami Polski.

   Usuń
  2. "...gdyby zrobić zestawienie wypowiedzi kwietnia z wypowiedziami debili zagadanych na ulicy przez Marcina Rolę czy innych dziennikarzy bywających na manifestacjach w obronie demokracji to poziom kwietnia i tych debili byłby ten sam.
   Tylko jak mówię inne tematy i obszary, ale poziom umysłu taki sam."

   No i masz odpowiedź na swoje pytania, kto tam popycha Łudzkiego kretyna do fałszowania historii. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie.

   Na zdjęciu masz chazarskie dwa ryjki, w tle liberalno-tęczowych-postkomuchów.
   No i wszystko jasne jak słońce.

   Środowisko chazarskich postkomuchów utrzymuje tą idiotyczną szopkę razem z tym kretynem. Próbując przyciągnąć do siebie jak największą bandę idiotów którymi daje się manipulować.

   Stąd te postkomusze kniżki, bzdety o Polskich rasach panów, ruskie dzwonki w telefonach i tym podobne. Reszta tych bzdur o wilkołakach, wampirach, hybrydach, Gwiezdnych Wrotach i Riese to taki lep na ogłupiałe niedouczone muchy.

   Znaleźli biednego idiotę którego utrzymują, a on wkręca innych baranów.

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=lwNTxNohvLw

   he he w Zielonej Górze pokazywał i wyjście spod lotniska w Malborku :-) bezcenne :-).

   Usuń
  4. Ten wysiłek intelektualny zapisany na czołach Kodeiniarzy. Jeden ma święto sześciu króli, konstytucję z 3 maja i opowiada kocopoły, a drugi ma Grafa Spee na Bałtyku, windy w kiblach, szamba w Zalewie Bystrzyckim, I brak wody :-). A , był bym zapomniał o Chińczykach co wyciągnęli z dna zalewu korek :-0.

   Usuń
  5. Gall anonim prosze o Twoj emai. mam pytanie do Ciebie

   Usuń
 2. MI6 już zatrzymała kwiiiietnia , zapłaciła 200£ a dlaczego nie 300£. Kwiiiiecien myślisz że jak zrobisz sobie fotę z kimś znanym to staniesz się bardziej wiarygodny ?
  I z filmu dowiedziałem się,że tym razem kwiiiiiecien służył w bunkrze przeciw atomowym,normalnie człowiek orkiestra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ciekawe co na to zdjęcie powiedzą te dwa matoły z grupy patriotycznej ha ha ha.
   Raz z jakimiś cudakami pseudo patriotami, a raz z chazarskim kołtunem.Nieźle.
   Kwiecień powinien sobie strzelić fotę z jakąś przydrożną kurwą było by do kompletu.

   Usuń
  2. Gall, tak z ciekawosci, wrzuc im to zdjecie na walla na fejsbuka razem z linkiem do tego filmu jak mu Kwiecien zyczy zeby byl wolny jak te karpie w sadzawce. Ciekawe co Ciok odpowie?

   :-D

   Usuń
 3. Ponoć królowa Elżbieta zaprosiła kwieeeetnia na spotkanie by wysłuchać prelekcji o Windsorach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ja w spodniach Swetru widzę wzwód? Dobrze patrzę? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Tym razem dowiadujemy się,że kwiecień służył w bunkrze dowodzenia i w Redzikowie to po Helu Malborku,Ustce, Gołdapi Gromie kolejne miejsce. Poziom kretynizmu kwietnia to szczyt szczytów. A podejrzewam,że pewnie kwiecień był w jakimś OTK przy jakiejś stacji kolejowej i całą służbę wymieniał podkłady w torach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co tam sluzyl! To JEMU sluzylo cale LWP, dostal glejt od samego Himmlera jak siedzial w studni i gadaly do niego wilkolaki. To wybitny komandoso-GROMowiec, oficero-szeregowiec, nurko-spadochroniarz, piloto-operator, podwodniko-kierowca, szofer quada, kucyka i wanny na rolkach, latami cwiczony na koji szpitalnej w pokoju bez klamki, odwirowany i zakrecony w frani od niemowlaka, radosnie robiacy kocie grzbiety jak doktor zalecil i dla utzrymania wybitnej kondycji GROMowsca turlajacy sie na czas ze schodow w swinskim skorznym kaftanie do odbijania promieni smierci.

   Usuń
 6. Z przyszłych filmów kwiiiietnia dowiemy się ponad to ze był:
  Marynarzem , lotnikiem ,astronautom ,kolejarzem,górnikiem, hutnikiem,tajnym agentem, hydrologiem , meteorologiem , geografem i tak dalej a ciemny naród to kupi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A teraz dowiecie się czegoś naprawdę prawdziwego.
   Kwiecień jeszcze kilka lat temu był nikim i nadal jest nikim.
   Tyle, że do 7 lat temu woził kurwy z agencji towarzyskich i był alfonsem.
   Kwiecień zaprzeczysz?

   Usuń
  2. z taką mordą to tylko klientów odstraszał

   Usuń
 7. Kwiecień wiele razy jechał po klasie politycznej, a jak się trafił jakiś polityk, to łysa pała ochoczo strzeliła sobie z nim fotkę. Głuszycki mitoman pozuje na takiego nieskalanego poszukiwacza prawdy jak np. wtedy, gdy twierdził, że TVN czy Polsat oferowali mu pieniądze za to, że wystąpi u nich i zdradzi jakieś tajemnice, a on nie chciał i odmówił. Gdyby jakimś cudem któraś telewizja mu coś zaproponowała, to by się zesrał ze szczęścia i przyjąłby taką ofertę bez wahania. Jeszcze by tam w telewizji wszystkich po dupach wycałował w podzięce.

  OdpowiedzUsuń
 8. On jak rambo , rzuci się na cała obcą armię z nożem z puszki po konserwach :-).

  Najpierw wciągnie tylko nosem trochę białego proszku RWD, zapije parę tabletek na dekiel winem marki wino i hajda na Wraże Armie :-).

  Jak już je rozgromi to podpali parę wersalek, a potem wsiądzie na Arkę w Krakowie i popłynie nią do Głuszycy. Port docelowy znajduje się w Głuszycy Górnej w przesypowni na stacji. Tam do dzisiaj na torach tańczy 90 letnia stokrotka z SS Irmo-Deisy ubrana w skórzane buty po kolana i wymachująca szpicrutą -:), jak mówił w swoim filmiku pan darek :-).

  To ta sama Irma co ją niby skazali w Norymberdze choć nigdy w tym procesie nie uczestniczyła :-). Ale u pana darka ala kotlet w innym wymiarze wszystko się może zdarzyć.

  Zaś do Arkadii w Grzmiącej z kibla zwanego przez Głuszyckiego "badacza" domkiem śmierdziela zawsze może zawitać sama osiemdziesięcioletnia mieszkająca w Austrii córka Himmlera, z którą pan darek wciąż się spotyka :-).

  Ja jestem nawet w stanie uwierzyć że zdjęcie zrobione z wybitnym "Nowoczesnym Autorytetem" to kamuflaż, i jeśli w panu darku siedzi 666 ss-manów, to w Petro siedzi sam wódz naczelny i okultysta z Annnenerb, Ahnenerbe...nie ważne :-).

  Bowiem on to ze swoim rabim Balcerkiem dokonał bezgłośnego planu Himmlera. Oddał Niemcom wszystko za bezcen. A gospodarkę schłodził tak że do dziś jest bardziej oszroniona od szklanych trumien pana darka bywalca salonów oraz atomowych bunkrów Winsorów :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z całym szacunkiem a gdzie statki matki?

   Usuń
  2. Dobre, niezle sie usmialem.
   "90 letnia stokrotka z SS Irmo-Deisy" to wlasnie typowe dla klamcy Kwietnia, jak go zlapia na klamstwie to zaczyna sciemniac ze chodzilo mu o kogos innego, tak samo bylo z Gabrysiem od muzeum broni, napierdolil o nim glupot ze mu dziadek opowiadal o czarownicach latajacych po Riese na miotlach i o wilkolakach, a jak Gall do niego zadzwonil to dziadek sie dziwil bo nigdy nic takiego Kwietniolakowi nie gadal. Kwietniolak zmyslil wtedy ze chodzilo o innego Gabrysia ktory tez ma muzeum broni ale w Czechach-oczywiscie osoba zmyslona bo nikogo takiego nie ma.

   :-)

   Usuń
 9. Odpowiedzi
  1. Problem jest w tym, ze tego debila nie oglądają ludzie mający pojecie o temacie. Oni go maja gdzieś i nie chcą tracić na niego czasu. Gdyby jednak oglądali to na pewno wyłapali by więcej głupot jakie ten bałwan wygaduje.

   Na przykład w 5 minucie kwiecień podchodzi do liczników Geigera i twierdzi, że takie same do dziś używa Polskie Wojsko, co jest bzdurą.

   Albo w 10:15 wchodzi do pomieszczenia gdzie pracowali planszeciści i mówi, że tu pracowali PLANSZENIŚCI.
   Ktoś kto był w wojsku i podobno służył w podobnym bunkrze nie wie, że to nie planszeniści tylko planszeciści?

   Takich kwiatków było tam więcej, których nie uwzględniłem w opisie, ale to one właśnie zdradzają powierzchowne ślizganie się po tematach i brak prawdziwej wiedzy.

   Usuń
  2. W przygotowaniu jest opis bredni jakie wygaduje w samym bunkrze czego ja nie zrobiłem.Będzie gotowy może już jutro.

   Usuń
  3. I JESZCZE JEDEN IDIOTYZM KWIETNIA
   facet kurwa rżnie gieroja i pieprzonego znawcę zagadnień wojskowych, a nie wie w czym się mierzy promieniowanie poatomowe?

   Włączcie sobie ten jego materiał od 22:40
   https://youtu.be/lwNTxNohvLw?t=1357

   i posłuchajcie co mówi.
   A mówi m/w tak pytając się kamerzysty w czym się mierzy promieniowanie? ZAPOMNIAŁEM.
   ALE TO NIE WSZYSTKO. COFNIJCIE raz jeszcze do 22:50 i zwróćcie baczna uwagę jak w trakcie gdy o to pyta NASTĘPUJE WYCISZENIE DŹWIĘKU DOKŁADNIE W 23:00 MINUCIE
   Czyli musiał pierdzielnąć jakiegoś takiego babola, że montażysta materiału musiał to kurwa wyciszyć by się kwiecień nie kompromitował.

   Pracujemy nad uzupełnieniem mojego opisu. Cierpliwości kwiatków będzie kilkanaście jak nie lepiej.

   Usuń
  4. "Problem jest w tym, ze tego debila nie oglądają ludzie mający pojecie o temacie. Oni go maja gdzieś i nie chcą tracić na niego czasu. Gdyby jednak oglądali to na pewno wyłapali by więcej głupot jakie ten bałwan wygaduje."
   ...........................
   I tu się mylisz, MY mamy pojęcie w temacie ale zawsze oglądamy jego komediowe kawałki :-).

   Ale komu by się chciało prostować te głupoty, tyle tego że życia by zabrakło :-). Jak widać Hutmen na krótko z jednego fragmentu wykazał że co powie to bzdurę i głupoty :-). Ja sobie nie wyobrażam prostowania tych wszystkich pierdół :-).

   Ale jest wesoło i klaun jakiś musi być, bez klaunów świat byłby nudny, a tak jest się z czego pośmiać, a i tematy przy ognisku są niezłe. Kiedyś się opowiadało kawały a teraz jest nabijka z klauna :-).

   A po za tym to do bani jest to okienko tutaj, z klikaniem że się nie jest robotem, głupi skrypt Capicha próbuje przechwycić kliknięcia. Jak ma się zabezpieczenie to nawet komentarza nie chce się pisać bo przeglądarka blokuje przechwytywanie kliknięć, a nikt nie ma czasu 7 razy klikać w jakieś obrazki, a na koniec i tak komentarz idzie w kosmos do Himmlera :-).

   Usuń
  5. Głuszycki glupek byl w tym bunkrze ze dwa razy posluchal przewodnika zapamietal 5 przez 10 i skrecil film.
   Dodal od siebie trele morele i jest super film panie Darku.
   A matolstwo kupiom kazdy kicior co im gluszycki glupek wcisnie.

   Usuń
  6. Niestety nie, on nie mógł posłuchać przewodnika bo przewodnik nie mówić Polski :-), a klaun ledwo Polski rozumieć :).

   On to bierze z marszu, wchodzi do lasu w którym nie był i się zaczyna....widzi drzewo i nawija że nza tym drzewem jest wejście do podziemi, idzie dalej i widzi górka jakaś to coś wymyśla że był świadek i świadek widział jak pod ta górką wilkołaki w pampersach okultyści i różne takie brednie.

   To widać doskonale z filmu o Zalewie Bystrzyckim lub z Krakowa.

   Płynie po rzece i co zobaczy to zaczyna zmyslać z czapy wzięte bzdury, a to zobaczy jakis budynek to opowiada że to pływająca barka, a to zobaczy świnkę na wodzie , zaraz do niej dorobi okultyzm, a to się oglądnie do tyłu i pierwszy raz w życiu zobaczy jakiś budynek to zaraz wymyśli w nim Lebensborn i Caritas .

   To wszystko dokładnie pokazał Hutmen, a jak by kręcić taki sam film z Riese to by wyglądał tak samo jak Hutmena, tylko by było więcej stop klatek :-).

   Usuń
  7. Daokladnie, czubek plynie z fala jak go szajba poniesie, flow wariata.

   Ten pseudolog lze z pewnoscia siebie, widzi cos pierwszy raz w zyciu a udaje cwaniaka jakby byl ekspertem od tego ale to widac-tylko slizga sie I rzuca ogolnikami a jak pojawiaja sie szczegoly lub pytania-zmienia temat.

   Usuń
  8. Na pewności mu nie zbywa , a zresztą co się będzie ten kretynek przejmował jeśli ma przed sobą większych idiotów i niedouków jak on :-).

   On to widzi , widzi że to barany które wszystko bezkrytycznie przyjmą więc z marszu wali improwizację i gra muzia :-).

   Usuń
 10. Prawda jest taka, że kwiiiiecien w jakim miejscu, muzeum by nie był to takie filmiki na poczekaniu kręci bredząc bez ładu i składu.

  OdpowiedzUsuń
 11. O tym bunkrze byl tekst tak z dwa tygodnie temu na portalu interia, onect jak i innych portalach (robia wzajemne przedruki).

  Tak wiec wystarczy ze to przeczytal i zmyslal reszte.


  Leje wode gluszycki pozer, teraz tylko znajdzie jakis fajny budynek nad Tamiza i przyplynie nim do Gluszycy, nasz patentowany kapitan zeglugi psychiatrycznej z zielonej czapie kucharza.
  Kwiecien, masz fajna myce na zmywak.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak w sprawie Grupy Patriotycznej Cioka:

  https://grupapatriotyczna.pl/2016/04/03/kodeusze-znow-w-katowicach/

  Napisalem mu komentarz o Kwietniu obsciskujacym sie z Petru. Ciekawe czy opublikuje i odniesie sie do tego KODeusza czy bedzie udawal Greka?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na FB też dostał informację o miłości kwietnia z pierdu i jak na razie nie usunął, ani się nie odniósł do niej.

   Usuń
  2. Tutaj link

   https://web.facebook.com/grupapatriotyczna/photos/a.777568202311427.1073741827.776565752411672/1025015870899991/?type=3&permPage=1

   Usuń
 13. ha ha teraz wiadomo dlaczego Petru pierdzieli takie głupoty historyczne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla prawdziwego Polaka Patrioty sfotografowanie się z takim kimś jak petru to jest wstyd i hańba.

   Szanowna grupa patriotyczna została powiadomiona o tym, że kwiecień w przyjacielskiej pozie zrobił sobie zdjęcie z tym ćwierćinteligentem petru.

   https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1726553404263258&set=o.776565752411672&type=3&theater

   Ciekawe co oni na to odpowiedzą. Jak się domyślam wsadzą mordy w kubeł i stulą swe fałszywe pseudopatriotyczne pyski.
   Na ich miejscu wyrzekł bym się znajomości z tą szmatą kwietniem.

   Usuń
 14. No i mamy nowe materiały z Londynu i mamy nowy temat.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.