wtorek, 24 maja 2016

Największy skurwysyn jakiego nosiła ziemia gra na litość śmiercią swej matki i pomówieniami wyssanymi z chorego skurwiałego łba.


Sprostowanie - to nie ja jestem pacjentem ...

 

Zobaczcie, wszystkie zarzuty jakie tu napisał są wyssane z chorego łba. Nikt do jego matki nie wydzwaniał to jest kompletna nieprawda. To jest chory człowiek gotowy wykorzystać chorobę swej matki do uwiarygodnienia własnych fantazji, wymysłów i kłamstw by pogrążyć niewinnych ludzi rzucając na nich kłamliwe oszczerstwa.
Cytat:
Bezpośrednio przyczynił się do tego szaleniec z warszawy i kilku innych oszołomów którzy wydzwaniali do niej po nocach z różnymi komunikatami . Jednak szczyt głupoty i debilizmu okazał jakiś maniak z warszawy dzwoniąc do niej o trzeciej nad ranem  informując iż samolot którym leciałem do Anglii spadł do morza i wszyscy pasażerowie zginęli .
Kompletna nieprawda wymyślona w kurewskim bandyckim umyśle łobuza.

Cytat:
Odpowiednie służby podjęły już działania mające na celu ustalenie sprawców , bo jest ich kilku .
NO TO CZEKAMY NA WYNIKI DOCHODZENIA!!!!!!

Cytat:
Gratuluje fantazji , do czego może doprowadzić zazdrość i ślepa nienawiść .
Temu psychicznemu psychopacie poławiaczowi wydaje się, że jest mu czego zazdrościć. Czego? Tych setek urojeń, skurwiałych pomówień, oszczerstw i wszelakich wymysłów na, które nie ma ani jednego dowodu? Tak wygląda choroba umysłu wściekłego mitomana nie biorącego pod uwagę, że są ludzie widzący-dostrzegający jego chorobę umysłu i wrodzony talent do kłamania i pomawiania ludzi.

Cytat:
Dla szaleńca z Lipskiej już żadne granice nie istnieją , pytam co dalej butelki z benzyną tak jak obiecuje i straszy ...
Kompletna nieprawda nikt nie straszy kwietnia butelkami z benzyną to są skurwiałe pomówienia wynikające z desperacji i wrogości wobec kogoś kto go obdziera z tych kłamstw i konfabulacji i jest zupełnie na odwrót to dla kwietnia nie istnieją granice by grać chorobą i śmiercią matki i przy okazji obarczać kogoś za to pomówieniami i oszczerstwami. Jestem absolutnie pewny, przekonany, nie mam co do tego NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOSCI, że skoro kwiecień w sytuacji gdy jego matka jest chora gra jej śmiercią to znaczy to tylko jedno, że to on życzy jej tej śmierci licząc jako bezdomny przybłęda na powrót do domu z, którego najprawdopodobniej został  wyrzucony.

Cytat:
Do czego są zdolni ludzie którzy chcą za wszelką cenę zamknąć mi usta . Dla kogo wariat z Głuszycy jest tak niebezpieczny ...
Temu psychopatycznemu schizofrenikowi wydaje się, że ma misję odkrywczą i wydaje się, że takim sianiem wokół siebie sensacji uwiarygodni swe urojone wymysły.

BRANIE NA LITOŚĆ NA ŁZY I KOLEJNE UROJONE WIZJE

Naznaczeni śmiercią


Kolejny przykład urojeń.
Czy ktoś kto idzie do szpitala do chorej matki, która jedną noga jest na tamtym świecie według kwietnia oczywiście, byłby skory do PORUSZANIA tematów IIwś z innymi pacjentami?
Oczywiście nie, bo to nie są okoliczności w, których wypada rozmawiać z innymi poza swoja matką. Tutaj kwiecień znów tworzy scenariusz swych rzekomych rozmów z ludźmi mającymi jakoby sami z siebie opowiadać mu o wojnie.

Cytat:
Wystarczy że poruszę temat II WS , sami opowiadają .
Niesamowite!
Wychodzi na to, że kwiecień ma taką siłę przebicia, że nawet na łożach śmierci i ciężko chorych pacjentów, którzy najchętniej zapomnieli by o tragicznej przeszłości wyzwala chęć do opowiadania. Wierzycie w te brednie? Tylko matoły wierzą.

Cytat:
Często tu płaczę i nie wstydzę się łez .
Śmiać  mi się chce jak to czytam. Żałosny jebany skurwysyn usiłuje sam siebie przedstawić w świetle empatycznego człowieka. Tylko co z ta empatią wobec tych, których to ścierwo kłamliwe tak pomawia od lat?

Cytat:
Pytam sam siebie , Po co to wszystko ? , skoro nikt  tego przesłania nie słucha ...
Biedny płaczący prorok zali się, że chcąc ocalić świat przed zagładą i wypełniającym się urojonym planem Himmlera jest skazany na brak posłuchu poza tą garsteczką, promilem debili w społeczeństwie jacy zawsze się znajdą.

Cytat:
Zagłada , holokaust , śmierć i dalej brniemy w depopulacje .
Jasne He He He, jaką kurwa depopulację?
W krajach afrykańskich trwa właśnie przyrost naturalny, zaś w krajach europejskich na odwrót, a wynika to wyłącznie z faktu, że my okres wzrostu gospodarczo populacyjnego mamy za sobą i teraz w naturalny sposób chcemy żyć wygodnie bo można powiedzieć cywilizacyjnie osiągnęliśmy szczyty. To naturalny proces, którego taki matoł jak kwiecień nie rozumie. Jak ktoś chce szerzej to wyjaśnię w komentarzach.

Cytat:
Od wczoraj PiS nawołuje Polsko na bagnety , przeciw komu , przeciw nam Polakom II kategorii . 
Nie śledzę tego co pierdolą pisowcy, ale jedno jest pewne, że tutaj kwiecień żali się, że jest uznawany obywatelem II kategorii biorąc stronę widoczną na zdjęciu:
Cytat:
Plan się wypełnia tylko dlaczego my Polacy mamy dać temu początek .
Bełkot schizofrenika. Niby jak mamy dać początek jakiemuś urojonemu planowi? Brak sprecyzowanej myśli. To typowe dla schizofrenika, który pisze bez ładu i składu.

Cytat:
Europa już nas olała , tylko rozlewu krwi nam potrzeba na ulicach naszych miast .
Europa to nas nie olała debilu tylko właśnie usiłuje zdusić swymi ingerencjami w to co się dzieje w naszym kraju za sprawą takich pierdolonych wichrzycieli jak Petru i ty szmato kwiecień, który sieje zamęt, popłoch,  apokalipsę i ferment w społeczeństwie. A do rozlewu krwi to dąży cała ta banda od prawa do lewa od PiSu po KOD mając na celu rozpierdolenie naszego kraju od wewnątrz i utrzymanie się przy władzy by doić nas Polaków dalej. Kwiecień jest zbyt ograniczony by to pojąć.

Cytat:
To tylko kwestia czasu a wypełni się plan , Wielkie Otwarcie Wrót , słowa Wielkiego Muftiego .... Niemieccy mężczyźni nie potrafią się bić , aby obronić swe kobiety
Zawsze na koniec kwiecień pod wpływem amfy pierdoli o tym planie. Teraz wymyślił, że o jakimś otwarciu wrót mówił jakiś wielki mufti.

Cytat:
My Polacy damy radę ....
Tylko jedna sprawa ten skurwiały oszust, zakłamujący historię zdolny do antypolskich oszczerstw wobec Łupaszki i żołnierzy AK, zdolny do pomówień wobec prawdziwych Polaków patriotów walczących z jego kłamstwami i herezjami nie zasługuje na miano Polaka, a bezczelnie się nim nazywa. Kwiecień ty się módl by nie wybuchła wojna domowa bo prawdziwi patrioci odstrzela cię antypolska świnio jako pierwszego za CAŁOKSZTAŁT.


 Dopełnieniem skurwysyństw kwietnia i urojeń chorobowych jest wizytówka kwietnia na belce górnej bloga.136 komentarzy:

 1. Popłakałem się, cóż za ofiara. Z twardego "komandosa" skaczącego na główkę bez spadochronu do nyski zrobił się kucharczyk i płacząca biedaczyna.

  Teraz te skołowane blefami głupki rzucą się na Ciebie i Hutmena jak wampiry na ofiarę , no bo jak to? "Taka tragedia", on płacze krokodylowymi łzami, prowadzi w szpitalu wywiady z 80 letnimi pacjentami" śmierć w powietrzu. a Wy tu po nim jeździcie za jego kłamstwa i pomówienia.

  Czyli wniosek taki, że sam zauważył iż się skończył.

  Finito kwietniołak, zostałeś behawioralnie zaorany, a w zasadzie sam się zaorałeś. Jak byś siedział na dupie w Głuszycy za sklepem, pociągał tanie winko i opowiadał przygodnym frajerom dalej baśnie o wilkołakach to może jakoś by szło. Ale zachciało się do Anglii, USA, Szwecji , Pragi i Paryża.

  Okazało się, że Polonia mądrzejsza niż ci się jołopie wydawało. No i cię na biegu zaorali.
  Kłamstwo ma zawsze krótkie nogi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest pojeb prima sort, on sluzyl w 10-ciu jednostkach wteran Wojny Francuzko-Pruskiej, Krymskiej, I WS, IIWS i walk w Rwandzie, latal na kotlecie na Elefantyne i badal atramentyzacje krwi skrzyplocza w GS u Huberta jak byl grosz. Jest nurkiem, komandosem, snajperem i skoczkiem. Tak bylo bo tak powiedzial.

   Usuń
  2. No i był na misji na wzgórzach Golan :-) w stopniu sierżanta ,sam o tym pieprzył jak potłuczony. Sęk w tym że w tym czasie miał mleko pod nosem, a jak podrósł to juz nikogo tam z ONZ nie wysyłali :-).

   Ale co tam co tam, zaraz powie ze mu się pojebało i to nie Golan a góry w Afganistanie lub jakiś most w Iraku :-). Misja o kryptonimie "operator na misji w Ciborzu " :-).

   Wiecie kraft magia, kikushin, walka ścierą, strzały z MG42 i gwintówki gajowego Maruchy bez optyki , skoki z I piętra prosto w kaftan oraz wiele innych akcji :-).

   Komando ORLando i bzdety kotlety :-). Żółta łódź podwodna w Zatoce baskijskiej i żółte papiery, jazda konną na oślep z Głuszycy do Srebrnej Góry i skok na dyńkę z transportera pod gąsiennicę. Zjazd na linie do jądra ziemi aż mu krew z oczu płynęła :-).

   I wiele różnych Bajek Braci Grimm piszących o Riese w Malborku :-).

   Usuń
 2. Co tu komentować intelektualne wyrzygi sfrustrowanego mitomana.
  Kolejna świnia co nie szanuje swej matki.
  Kwiecień przejawia skłonności do brania ludzi na litość. Chora zastraszana mamusia nękana anonimowymi telefonami? Kwiecień skoro twoją matkę nęka Tomasz to musisz mieć na to jakiś dowód chyba? Jakąś nagraną rozmowę z jego głosem, albo wyświetlony jego numer w bilingu bo inaczej skąd wiesz, że to Tomasz?
  Pokaż dowody na swoje twierdzenia.
  Gdyby do mojej matki ktoś wydzwaniał jak to opowiada kwiecień już dawno jej telefon byłby albo zmieniony, albo podłączony do podsłuchu by nagrać przestępcę.
  Kwiecień od kilku lat zarzuca Tomaszowi a teraz kilku jakimś nieznajomym nękanie jego matki, ale jak dotąd ani razu na to nie przedstawił dowodów. Dla mnie to jest wredne pomówienie obliczone na zrobienie z siebie ofiary. A do takiego pomówienia zdolni są ludzie o bardzo niskim morale. To jest skrajne skurwysyństwo mówiąc słowami Tomasza słusznie nazywającego kwietnia skurwysynem.
  Jak robił kotleta to też twierdził, że jacyś ludzie przyjeżdżają do tkalni smaków i pod dom jego matki wykrzykując jakieś obelgi i groźby. Gdzie są na to dowody? W dobie telefonów komórkowych z kamerami wystarczy włączyć kamerę i nagrać to jako dowód. Gdzie takie dowody?
  Kwiecień nawet mówił, że w tkalni smaków jest kamera co to nagrała tylko gdzie to nagranie? Gdzie sprawca? Gdyby takie zdarzenie naprawdę miało miejsce kwiecień byłby pierwszy by to upublicznić.
  Temu skurwiałemu debilowi marzy się zdobyć na Ciebie Tomek jakiegoś haka. Gdyby faktycznie miał nagranie jak dzwonisz do jego matki i straszysz już by to roztrąbił. Nic nie ma poza pomówieniem.
  Nie trzeba być alfą i omegą i dysponować dużą inteligencją by nie widzieć, że to frustracja przez kwietnia przemawia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiecień jeśli wydaje ci się łachudro,że każdy anonim, który wytyka ci kłamstwa to ja piszę to se wejdź skurwysynu pierdolony pomawiaczu bandyto intelektualny i prostacka mazgajo jebana grająca swoją matką na uczuciach innych w poniższy link i poczytaj co już dawno sądzą o tobie ludzie:

  http://www.wykop.pl/link/2159430/hel-wycieczka-po-fortyfikacjach-wedlug-dariusza-kwietnia/

  Otoczyłeś się niewielka grupka debili,którzy nie wnikają w prawdziwość twoich wypierdów intelektualnych i wbiłeś się w przekonanie o swej wielkiej popularności, ale jak widać ta popularność w szerokich kręgach nie jest taka kolorowa i chwalebna matole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popularny to on jest, dawno nie było takiego błazna. Zawsze oglądam jego popisy bo mam ubaw jak nigdy :-).

   mistrz kraft magii :-).

   Usuń
 4. Został przyszpilony jak motyl, już mu wytknięto, w Angli gada że synuś zdaje maturę, a za chwilę synuś jako następny komandos służy w Kanadzie. Takie wiry czasoprzestrzenne.

  Komandos kurde z bożej łaski, w arafatce i szmatach z Łudzkiego bazaru, Abu dzabi, Qla ma bango i co jeszce wymyślisz kmiocie. najpierw w Gromie pod Polko służył a teraz kituje że w 6 pomorskiej. Załóż sobie baranie przefarbowany na czerwono moherowy beret z antenką i z rozbiegu w XII wieczny beton przywal, może coś ci w tym głupim łbie zaświta w końcu "misjonarzu" :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest SKURWIEL pierwszej wody, uzywajacy wlasnej matki do dokopania adwersarzowi i uwiarygodnienia wlasnych bajek.
  To jest kurwa potwor nie czlowiek, cyniczny chuj traktujacy matke jak przedmiot.
  Mozliwe ze swiania lyknela mieszkanie i o to ten caly ambaras, albo kto wie co to bydle zrobilo aby...dostac mieszkanie.

  Kiedys plakal ze maja je niby odebrac matce, nie wiem jak jest ale mysle ze to bylo jej lub byla jakas platnosc do uregulowania tak zeby mieszkanie stalo sie wlasnosciowe i moze przez to lysy gej od kwietnia gada ze "kupil" mieszkanie.
  Moze kwiecien uregulowal platnosc na wlasnosciowe-jakies kilka-kilkanasie tysi(byly nawet za 1pln), pamietacie jak mozna bylo dostac wlasnosciowe po dlugim zasiedleniu za maly % wartosci mieszkania, moze nie uregolowala za to kasy i to wisialo w papierach-i nagle...matka trafia do szpitala na R-ke.
  To tylko hipoteza, oczywiscie, zakladajac ze to mu przepisala, ale...

  OdpowiedzUsuń
 6. A koniczyna szczeka i szczeka i udaje, że on to nie on. No to po kolei.
  Na swoim blogu wstawił takie zdjęcie:

  http://znalezionewkazamatach.blogspot.com/2016/01/bn.html?showComment=1460062768490#c8444522012421947745

  Po wycięciu i powiększeniu wygląda to tak:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtcWpDRGRPaWNfeWM

  Nie trzeba dużej dedukcji by nie domyślić się, że parch zamieścił tu swoje zdjęcie tyłem do kamery.

  Wystarczyło poszukać na necie kogoś odpowiadającego podobnej posturze i włosom popytać tu i tam czy kojarzą tego gościa i okazało się, że jest taki jeden odpowiadający wszystkim cechom tego zdjęcia tutaj:

  https://grupapatriotyczna.pl/2016/03/26/rajd-katynski-w-katowicach-w-wielka-sobote/

  WYSTARCZYŁO DOKŁADNIE PRZYJRZEĆ SIĘ LUDZIOM Z TYCH ZDJĘĆ BY ODNALEŹĆ TAKIE ZDJĘCIE:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYzc3c0JMaGM5cVU

  Po wycięciu wygląda to tak:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTHR2OGhHbDFSMkE


  Teraz wystarczyło dokonać zestawienia obu powiększeń i przeanalizować wszystkie podobieństwa, proporcje i szereg innych niepowtarzalnych szczegółów:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtT2sxWDdFeGlub1E

  Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, żeto jedna i ta sama osoba.
  Wystarczyło znów popytać tu i tam i...
  Nasz koniczyna wierzy w to, że dalej jest anonimowy i nieosiągalny niech wierzy dalej będzie bardziej bolało gdy wiara okaże się płonna.
  No co kurwo parchu jebany to nie ty jesteś na tymch zdjęciach?

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtNzdpc0RyWHNncUU

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbVFOT1JseERmc1k

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYVc1M21oRkdJa1k

  Zaprzecz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurwa a tak się śmiał z Ciebie Tomek i z Twoich długich włosów. I sam na swoim szambie napisał przed chwilą "Spoko, też mam kucyk,"
   Koniczynko skoro to nie ty to kto jest na tych zdjęciach? Zapewne wieść się szybko rozniesie, że Sidor znów się pomylił i właściciel tej mordy sam się zgłosi dla własnego dobra by dowieść swej niewinności :)

   Usuń
  2. Koniczyna parchu zajebany napisałeś:
   ///Spoko, też mam kucyk, Sidor też. Zbieg okoliczności? Raczej nie. Ja mam kucyk z powodu pewnych przekonań a Sidor żeby zabłysnąć jaki to z niego fajny gość.///

   Dla twojej wiadomości ja mam długie włosy tylko i wyłącznie dla wygody by je spiąć i zapomnieć, że sa by nie strzyc co miesiąc, nie bawić się w układanie po myciu i by rano nie mieć problemów z doprowadzeniem do porządku i z jeszcze kilku innych podobnych przyczyn.
   Bynajmniej nie dla ideologii jebnięta szmato, nie dla urody, nie dla tego, że gram na gitarze czy jeżdżę motorem i chcę się upodobnić do innych motocyklistów i być jak to piszesz fajnym debilu. Dla mnie skurwysynu długie włosy to zero problemów. Szybie spięcie w gumkę i cześć. A ty znów skurwiała szmato doszukujesz się w tym jakichś fajności.
   A na marginesie jakież to trzeba mieć przekonania by nosić długie włosy? Może oświecisz nas? Bo patrząc na twoją mordę to odnoszę wrażenie, że brakuje ci jeszcze sukienki i wysokich obcasów.

   Usuń
  3. Koniuszyna jesteś niestety kiepskim graczem. Nikt by nie wpadł na twój trop gdyby nie długi jęzor twojego idola i pewnego ćwoka. Obu łatwo było podejść by cię zdradzili. Obaj będą się przed tobą wypierać, że nic nie powiedzieli, ale chyba nie jesteś aż tak tępy by nie domyślać się, że tylko z tych dwóch źródeł informacje o tobie mogły wypłynąć.
   Ale wszystko w swoim czasie dostaniesz na to dowód.
   Teraz można zapytać dla czego napisałeś
   "Spoko, też mam kucyk"
   Odpowiedź prosta by wytłumaczyć się ze zdjęcia na twoim blogu
   http://znalezionewkazamatach.blogspot.com/2016/01/bn.html?showComment=1460062768490#c8444522012421947745
   Nomen omen kucyk tu kucyk tam co nie?
   Tylko jak wyjaśnisz to uderzające podobieństwo?
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtT2sxWDdFeGlub1E
   I właśnie na to pytanie dostaliśmy odpowiedź od twoich mało inteligentnych przyjaciół. Jeden potwierdził w rozmowie, że na twoim blogu to ty jesteś, a drugi dopowiedział brakującą resztę.
   Dociera już do ciebie jaki popełniłeś błąd?
   Co więcej jeden powiedział imię, a drugi widząc, że je znamy dopowiedział nazwisko. Ktoś jeszcze inny dopowiedział resztę, którą pozostało już tylko zweryfikować w kilku innych źródłach.
   Nie, nie koniusza mordko nie napiszemy jakie to imię i nazwisko, ani nie podamy adresu to było by zbyt proste. chcemy byś się łudził, że blefujemy, że nic nie wiemy, że tkwimy w błędzie. Bo widzisz skurwielu najbardziej boli cię niepewność. I tak ma być. I tak będzie.
   A teraz z innej beczki chłopczyno koniuszyno.
   Mały cytacik
   "Spoko, też mam kucyk, Sidor też. Zbieg okoliczności? Raczej nie. Ja mam kucyk z powodu pewnych przekonań"
   A jaki to niezbieg okoliczności sprawił, że i ty masz jak Sidor kucyk? Bo skoro to nie zbieg okoliczności, że masz kucyk jak Sidor to można sądzić, że nosisz długie włosy dla tego bo uprawiasz podobną do niego profesję lub zajmujesz się podobnymi pasjami. Motor, gitara, ezoteryka?
   A może zapuściłeś te włosy bo on takie ma?
   Z filmów Tomasza na YT widać, że Tomasz ma długie włosy co najmniej od 2007 roku. Znaczy się, że ma je na długo zanim zajął się twoim zjebanym idolem kwietniem. Czyżby więc jakaś forma wzorowania się na Tomaszu?
   Ale to było na marginesie.

   I ostatnia kwestia.
   Koniczyna to wielki przyjaciel i obrońca kwietnia. Kwiecień zaś to wielki przyjaciel takiego jednego ćwoka i geaja, wiemy o co chodzi. Ale kwiecień to też jak widać po zdjęciu z Petru jego zwolennik, co potwierdził na swym blogu pisząc tak
   "Od wczoraj PiS nawołuje Polsko na bagnety , przeciw komu , przeciw nam Polakom II kategorii"
   Polakami II kategorii jak wiemy nazywani są złośliwie przez pisowców KODowcy i cała reszta. A więc kwiecień z tą resztą utożsamia się co wyraził w powyższym zdaniu.
   Logika nakazuje zastanowić się na miejscu takiego jednego ćwoka i geaja w co wdepli kumając się z kwietniem? Ano zaprzyjaźnili się z KODowcem i komuchem udającym patriotę i wyszli tym sposobem na idiotów.
   Wielcy patrioci razem z wielkim "polakiem" II kategorii.
   Nie dziwi więc, że pewien ćwok czuje teraz zawód i konsternację. Można by mu teraz zadać pytanie co czuje wobec kwietnia i jego wielkiego orędownika obrońcę kitkowca obwieszonymi łańcuszkami?
   Gall 3

   Usuń
  4. On nabral wody w gebe i siedzi cicho jak Zyd w skrytce.
   Nie wauwazylem zeby odniosl sie do tego zdjecia komucha Kwietnia a zydokomuchem Petru, udaje ze deszcz pada.
   Tak samo udaje ze Kwiecien nie jechal po Lupaszce i AKowcach jak po burej suce, robiac z nich renegatow i zbrodniarzy.
   Jakos Ciokowi nie przeszkadza to antypolskie bydle, taki z niego patriota.

   Jak gdzies bedzie kandydowac to wynajmuje spamera i bedzie mu jebal tym zdjeciem 24/7 oraz wszelcy potencjalni koalicjanci je dostana razem z filmem jak bydle sklada mu zyczenia i sie usciuskuja.

   Usuń
  5. Za tych dwóch pseudo patriotów to ja się sam niebawem wezmę bo to wyjątkowe ścierwo zakłamane antypolskie. Ale najpierw zakończę sprawę kwietnia i koniczyny bo to priorytet.
   Te dwa jebane kmioty robią dokładnie to samo obecnie co swego czasu to czerwone komunistyczne scierwo janusz zagórski. On za młodu tworzył ruchy alternatywne wkręcając się w solidarnościową opozycję czego celem było jej rozbijanie od wewnątrz.
   Te dwa ścierwa robią to samo. Robią z siebie debili i idiotów na przykład poprzez afiszowanie się z takim skurwielem jak komuch kwiecień by potem przypinać się do korwinów, braunów i szeregu innych opozycjonistów z marginesu politycznego, którzy potencjalnie w przyszłości mogli by być dla społeczeństwa jakąś nadzieją i obniżać ich notowania.
   Gdyby to byli prawdziwi patrioci to już za to co napisałeś nie chcieli by z kwietniem mieć nic wspólnego. A już tym bardziej z tą kurwą koniczyną co go tak broni i lansuje.

   Usuń
 7. a co z wyrokami z Anglii dla Sidora panie Kwiecień?
  Kwiecień ty ani kłamać ani straszyć nie umiesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem ci ze Kwiecien i jego przydupas od “Riese Londyn” wpierdolili sie po same uszy.
   Synek nawet nie wie ze juz praktycznie siedzi.

   Wiesz ze za to co powiedzial Kwiecien, PUBLICZNIE na wynajetej Sali w UK podlega karze do 7 lat pozbawienia wolnosci, o wielotysiecznej karze w funtach nie wspominajac?
   Rasistowskie przemowy publiczne to kraty do 7 lat i kara ze ja pierdole!
   Zostanie ukarany przemawiajacy jak i organizator tej rasistowskiej tyrady.

   To co powiedzial o tym afrykaninie ktorego niby widzial z polka i wyzwal go od malp nie-ludzi, jakis potworow czy hybryd ze ma lapy malpie itp.

   Jak sie jedzie do kogos w gosci, to sie szanuje jego zasady, w tym przypadku prawo a Kwiecien je calkowicie osral i bedzie za to tak ukrany, jak jeszcze nigdy nie byl w swoim zaklamanym zyciu.
   Jesli odziedziczyl to mieszkanie to moze jak je sprzeda to mu jakos starczy na ta kare, moze…

   Usuń
  2. domyślam się ,że w UK są przeczuleni na tym punkcie.

   Usuń
 8. Kwiecień a może w 68r. w Czechosłowacji byłeś? Jeśli wiesz w ogóle o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 9. Gall, moglbym dostac osobnego linka do tej rasistowskiej tyrady Kwietnia ktora zamiesciles w ostatnim materiale, ta tyrade ktora wyglosil w Londynie?
  Tak by mozna go bylo wyslac (linka), podaj mi tez w jakim czasie materialu to jest, prosze.
  Zobaczysz co sie z Kwietniem stanie, oj bedzie kwiczal, bedzie kwiczal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się robi zaraz go wstawię na serwer i będzie można go pobrać lub podać linka.

   Usuń
  2. To jest wycinek tej jego wypowiedzi o małpie z Etiopii:

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtWTdxeDdDb3ZlUzg

   Całość w pierdolekcji w Londynie z maja 2016r tylko nie pamiętam w, której części. Jakby usunął z YT ten materiał mam pełne kopie i w każdej chwili mogę je wstawić na serwer.
   Dopierdolcie temu bydlakowi jak tylko się da, za mnie. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Aha tutaj masz linka do youtubomata przez, który ściągniesz na dysk każdy materiał z YT. Wklejasz linka klikasz dalej i na koniec klikasz według instrukcji poniżej.

   http://youtube.omat.pl/

   Po wklejeniu linka przeniesie Cię do strony pobierania i klikasz wg. instrukcji- zapisz jako.

   Usuń
  4. Dzieki, zobaczysz jak niedlugo to bydle zacznie wyc.
   :)

   Usuń
 10. Warto przypomnieć świetne zaoranie kwietnia przez prostego hutmena
  Kwiecień plecień - część 2.
  https://www.youtube.com/watch?v=ude5VztKM1Y

  OdpowiedzUsuń
 11. dlatego kwiecień Mauzoleum nie pokazał
  "Ostatnia świątynia Hitlera" niszczeje w oczach

  https://www.youtube.com/watch?v=AKKsj6NnQTk

  OdpowiedzUsuń
 12. Rozbite czesci skrzydel ,oraz korpus ,pozbieralem po okolicy z kolegom ,i posiadam do dzisiaj brak jest glowy.
  Jak kiedys zaistnieje taka potrzeba ,dostarcze te czesci odpowiedzialnym ludziom. b

  OdpowiedzUsuń
 13. Czlowiek-kon, gownozjad wlaczyl moderacje i pisze sam ze soba, nagle blog mu umarl, zero.
  To udowodnilo jakie bajki Kwiecien wygaduje o tych jego zwolennikach, ani jeden nie obronil jego bredni a sa ich setki, kurwa tysiace.
  Kazdy nogl to zrobic bez logowania z anonima, wykazac ze Kwiecien mowi prawde, obronic go - a tymczasem jedynie potwierdzono jego klamstwa i matactwa.

  Skompromitowali sie calkowicie, dali pokaz prostactwa i chamstwa a czlowiek-kon obsral sie ze strachu jak zobaczyl swoja podkarpacka morde i chyba obczail ze bedzie w nia bity jak sie pokaze na szlaku, chociaz z takim saganem to chyba taxi podjedzie na grilla przy wejsciu na szlak i bedzie wpierdalal tlusta kielbasa i zapijal wodka udajac ze lazi po gorach, ewentualnie parob od sniadego zapnie swiniaka do quada i go tak wywiezie na gorke, jak kociol grochowki.
  A tak sie podsmiewal, chuj spuchniety jeden, taki byl zabawny, uszczypliwy.

  Wyszlo ze Kwiecien to pojebany paranoik zmyslajacy zyciorys, nawet szur co go chial niby bronic zaczal blefowac mylac numery jednostek, pizda zmysla jak leci, on zreszta sam juz nie wie gdzie byl i gdzie sluzyl, tak sie zaplatal w tych klamstwach.
  Dobrali sie pseudolodzy pierdolnieci na leb mitomani jak w korcu maku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kwiecien ,co zrobiles weteranie 6-tej Pomorskiej:)z tymi pociskami?
  Powiadasz...ze bylo ich tam az piec?

  https://www.youtube.com/watch?v=_28N7VTEFHE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden sprzedal Bomberowi z Wroclawia, jeden ukryl w przykopce a teraz zaniosl do piwnicy Arkadii, jeden dal Guciowi i ten trzyma go w domu, jeden dal koniczynie co suszy na nim kuca a ostatni wsadzil sobie w dupe na zapas.
   W sumie szkoda ze ich nie odpalilo i nie zmienilo bydlaka w kupe smierdzacych flakow w tym zrzucie wody.
   :-)

   Usuń
  2. Tak, Darek Kwiecien jest WETERANEM 6 Oddzialu:

   “Oddział VI psychiatryczny całodobowy męski znajduje się w budynku „G” (wejście od ul. Kraszewskiego 25) i dysponuje 30 łóżkami. Do oddziału przyjmowane są osoby z zaburzeniami psychicznymi, z psychozami w okresach zaostrzeń i nawrotów. Prowadzona jest terapia psychoz, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości, diagnostyka otępienia, leczenie osób uzależnionych od alkoholu i środków odurzających w stanach odstawiennych. W oddziale prowadzona jest wczesna psychoterapia i rehabilitacja, interwencja kryzysowa, edukacja oraz terapia zajęciowa.
   Czas leczenia wynosi 4-6 tyg.


   W ramach leczenia stosowane są różnorodne formy terapii :
   - farmakoterapia ( w miarę potrzeb EW),
   - psychoterapia indywidualna (behawioralno-poznawcza i interpersonalna),
   - terapia grupowa,
   - psychoedukacja,
   - terapia zajęciowa,
   - społeczność terapeutyczna,
   - spacery pod opieką terapeuty,
   - psychorysunek,
   - muzykoterapia,
   - zajęcia plastyczne,
   - relaks,
   - kinezyterapia.

   Program terapeutyczny w sposób zintegrowany oddziałuje na różne płaszczyzny funkcjonowania Pacjenta:
   - biologiczną (farmakoterapia),
   - psychologiczną ( m.in. psychoterapia indywidualna i terapia grupowa),
   - behawioralna (różnorodne treningi).

   W procesie leczenia duży nacisk kładziemy na konsekwencję i systematyczność w realizacji programu terapeutycznego, co zwiększa motywację do leczenia i pozwala na uzyskanie lepszych efektów. Program terapeutyczny pobudza Pacjenta do aktywizacji, pomaga w zredukowaniu objawów chorobowych, w zrozumieniu istoty choroby i wynikających z niej konsekwencji.

   Po ustąpieniu zaburzeń psychicznych w miarę potrzeby Pacjenci kierowani są do dalszego leczenia.”

   http://dczp.wroclaw.pl/stacjonarne/oddzia-vi

   Szczegolnie mu polecam:
   - psychoterapia indywidualna (behawioralno-poznawcza i interpersonalna)
   - spacery pod opieką terapeuty,
   - psychorysunek,
   - muzykoterapia,
   - zajęcia plastyczne

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=_28N7VTEFHE

   Nie było takich zakładów amunicyjnych jak Hermann Berge, Herman Berge, Hermann Werke lub Herman Werke.

   Za to jest idiota w kanale odwodnieniowym bredzący od rzeczy :-).

   Usuń
 15. Kącik koniczyny w przebudowie.
  Niebawem pojawi się w nim wizerunek tego skurywsyna, a tymczasem możecie go zobaczyć w moim wcześniejszym komentarzu, który teraz dla przypomnienia zacytuję poniżej. Ktoś zapewne zapyta co z dariuszem jastrzębiem, którego do niedawna można było uznać koniczyną i, o którym był dotychczasowy kącik koniczyny? No cóż 99.9% śladów prowadziło właśnie do dariusza jastrzębia, że to on jest koniczyną, co będzie uwzględnione w nowym opracowaniu kącika koniczyny. Dariusz jastrząb mimo, że nie był koniczyną nie zrobił nic by to wyjaśnić jak człowiek i skontaktować się ze mną oferując pomoc w ustaleniu prawdziwego koniczyny ukrywającego się w sieci internetowej Krosoft-Ankas, których właścicielem jest dariusz jastrząb i alina pulnar. Przez ponad rok dariusz jastrząb nie zrobił nic by jako właściciel firmy Krosoft dopomóc mnie i policji w ustaleniu prawdziwego koniczyny. Wolał tkwić na kąciku koniczyny jako koniczyna niż pomóc w tym ustaleniu. Oznacza to, że z jakichś powodów nie chciał. Nikt mi nie powie, że jako właściciel firmy dostarczającej internet do firmy Ankas nie miał narzędzi w ustaleniu jakiegoś łobuza koniczyny, którego próbowaliśmy namierzyć i ustalić. PODOBNO, nawet policji w Krosnie to się nie udało! Ale i ta kwestia będzie opisana w nowym opracowaniu kącika koniczyny.
  Co więcej dariusz jastrząb po mimo, że nie był koniczyną do dziś dnia nie wytoczył żadnej sprawy sądowej o to, że na tym blogu został według jego odczucia niesłusznie wzięty za koniczynę i przypisany do tych skurwysyńskich szantaży, pomówień i prób zastraszeń jakich dokonywał koniczyna. Tak więc z tego powodu, że dariusz jastrząb nie wykazał się dobrą wolą w pomocy w ustaleniu koniczyny, choć przypomnę miał ku temu wszelkie narzędzia, można go uznać za cichego wspólnika prawdziwego koniczyny i przypisać mu takie same cechy co koniczynie. Ale o tym w nowym opracowaniu kącika koniczyny, który pojawi się niebawem. Tymczasem poznajcie mordę tego prawdziwego koniczyny, a na resztę musicie zaczekać:


  Koniczyna na swoim blogu wstawił takie zdjęcie:

  http://znalezionewkazamatach.blogspot.com/2016/01/bn.html?showComment=1460062768490#c8444522012421947745

  Po wycięciu i powiększeniu wygląda to tak:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtcWpDRGRPaWNfeWM

  Nie trzeba dużej dedukcji by nie domyślić się, że parch zamieścił tu swoje zdjęcie tyłem do kamery.

  Wystarczyło poszukać na necie kogoś odpowiadającego podobnej posturze i włosom popytać tu i tam czy kojarzą tego gościa i okazało się, że jest taki jeden odpowiadający wszystkim cechom tego zdjęcia tutaj:

  https://grupapatriotyczna.pl/2016/03/26/rajd-katynski-w-katowicach-w-wielka-sobote/

  WYSTARCZYŁO DOKŁADNIE PRZYJRZEĆ SIĘ LUDZIOM Z TYCH ZDJĘĆ BY ODNALEŹĆ TAKIE ZDJĘCIE:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYzc3c0JMaGM5cVU

  Po wycięciu wygląda to tak:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTHR2OGhHbDFSMkE


  Teraz wystarczyło dokonać zestawienia obu powiększeń i przeanalizować wszystkie podobieństwa, proporcje i szereg innych niepowtarzalnych szczegółów:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtT2sxWDdFeGlub1E

  Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, żeto jedna i ta sama osoba.
  Wystarczyło znów popytać tu i tam i...
  Nasz koniczyna wierzy w to, że dalej jest anonimowy i nieosiągalny niech wierzy dalej będzie bardziej bolało gdy wiara okaże się płonna.
  No co kurwo parchu jebany to nie ty jesteś na tymch zdjęciach?

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtNzdpc0RyWHNncUU

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtbVFOT1JseERmc1k

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYVc1M21oRkdJa1k

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie da sie ukryc!:)
  Sylwetka godna degustatora kotlecika a,La Dariusz Kwiecien.
  Az oczka sie zapadly w tluszczyku papusniaczkowi:)
  Ty upasiony kotlecikiem psychopato koniczyna, i ty grubasie wyzywales Tomka od upasionego,ty galareto?

  Ty oblesny grubasie Koniczyna, do zobaczenia na szlaku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak fikal, tak wyzywal i co?

   Trafila kosa na kamien, teraz ja ci napisze kunicyno w twoim jezyku:
   Kunicyno, ty GRUBA SPASIONA KURWO, pierdolony smieciu z wyjebanym kalfasem, pedalski bebnie jebany przez lysego dewianta z potwierdzona schizofrenia.
   Chcialbym cie widziac jakby ci Tomek wyjebal szybka serie w ten spuchniety od kfietniowego nasienia balon, na quadzie by cie swiniakiem parobcy wiezli do kostnicy, lamusie pierdolony.
   Dajesz meska dziwko dupy od Krupowek po Andrychow, ty parchaty cwelu-i kazdy sie o tym dowie.


   Podoba ci sie kunicyna?
   Cisles, cisles az sie kurwa potknales o wlasny sagan, chuju jeden.

   Usuń
  2. Myślałeś kunicynko, że jak dasz na bloga swoje foto tyłem to będziesz niewidzialny?
   To był największy błąd twojego życia.

   Usuń
  3. ///To był największy błąd twojego życia.///
   POTWIERDZAM.

   Usuń
  4. Po mojemu najwiekszym bledem jego zycia jest to ze sie kurwa jeszcze nie zabil, oraz to ze zaczal cie Tomek nachalnie atakowac bo sie pedal zakochal w kwietniolaku szczawiku gluszyckim i dostal jakiegos urazu przez to ze demaskujesz konfabulacje jego idola.

   Ale teraz za to beknie.

   Usuń
  5. \\\Ale teraz za to beknie.///
   Rzygnie własnymi intelektualnymi wysrywami.

   Usuń
  6. Obwiesił się pierdolony jakimiś wisiorkami na łańcuchach założył czarne łachy i skórę zapuścił kudły dla jak to powiedział jakiejś kurwa ideologii i odgrywa wielkiego obrońcę Głuszyckiego striptizera i jego bredni historycznych i tych setek skurwiałych oszczerstw i pomówień.
   No to poczuje niebawem jak to jest być znanym z tego.

   Usuń
 17. Tomek wstaw te zapytanie: Anonimowy, ty musisz być ze Śląska. Ja też jestem i też mam wyrobione o kwietniu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Halo. Tu sa Anonimowi zarowno z Dolnego Slaska, Opolskiego, Lubuskiego jak i z Gornego Slaska, czyli po prostu ze Slaska. Do tego sa Anonimowi z poza Slaska.

   No i oczywiscie kazdy z Nas ma beke z Kwietnia.
   :)

   Anonim ze Slaska pozdrawia Cie.

   Usuń
  2. Pozdrawiam wszystkich anonimów ze Śląska i reszty Polski jak tez kilku z zagranicy.
   Wiem, że sa tez czytelnicy z Krosna, Rymanowa, Klimówki, Iwonicza Zdroju, Sieniawy, Beska i wielu innych okolic z tamtego regionu. Tych pozdrawiam równie serdecznie.

   Usuń
 18. Zauwazyliscie ze ten koles z USA przestal klaskac Kwietniowi, wczesniej mu prezenty slal i byl aktywny u koniczyny, koscioly kwietniowe pokazywal?
  :-)

  Moze w koncu doszlo do niego ze Kwiecien to prawdziwy wariat wygadujacy brednie i osmieszajacy temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie załatwia mu wizę do USA, bo sezon idzie i woda się w dmuchanym basenie grzeje, nie może się doczekać grzesiulo kiedy razem w stringach wskoczą ponurkować w tym baseniku :-), będą wyławiać oszronione pojemniki, a jak w dnie basenu im Chińczycy wyciągną korek to wir ich wciągnie pod kryptę kościoła i staną oko w oko z brudną armią :-).

   Usuń
 19. Eryku klocu sidora tu pisza zywe osoby nie gowna z dupy sidora takie jak ty bylem przy darku kiedy nagrywales jego wywody jacek udostepnil mi kapusiu zapis z monitoringu , wykluczajac anglikow , rafala konczyne warszawiakow i minionki pozostales tylko ty kurwo na tapecie erik kloc .... zapodaj nagrania niszczące kwietnia zjebie ....i nie jestem konczyna ....

  To wpis z bloga koniczyny. Prawdopodobnie pisany przez Kwietnia. Znaczy, że Kwiecień wie, że pali mu się koło d....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co więcej, musiał mu ktoś w tej Anglii nabruździć.

   Usuń
 20. brednie z jednostki psycholi.
  Komentarze głuszyckiego barana u kończyny:

  Anonimowy24 maja 2016 16:25

  "No tak się panowie debile sklada ze ja także skonczylem podoficerke w goldapi tak jak kilu innych mieszkańców gluszycy i szlag mnie trafia jak jakiś debil typu sidor czy sawiak to podwaza nazywam sie andtzej zaborowski mieezkam aktualnie w niemczech i od 1989 sluzylem z kwietniem w redzikowie taksamo darek paluszek mieszka na lukasiewicza w gluszycy i dziesiatki innych z calej polski co ty okurwiencze mozesz wiedziedziec o wojsku sprawdz sobie kadetow z jw 2848 jakim popierdolonym czlowiekiem sidor trzeba byc aby byc takim scierwem jak ty "

  "Anonimowy24 maja 2016 16:44
  JW2848 to nie jest Gołdap tylko Słupsk. To gdzie on kończył. Kadet czy elew ? "

  "Anonimowy24 maja 2016 16:43
  Ps gruba tlusta sidorowa kurwo sprawdz jw 4808 a dowiesz sie pizdo z zomo prawdy o kwietniu "

  "Anonimowy24 maja 2016 16:53
  To był w tej jednostce 4808 saperem czy przeciw lotnikiem,a co z służbą na Helu w Malborku Ustce Lublińcu? Ktoś tu widzę że się zapętlił."
  ............................................

  Tak Andzrej zaborowski mieszka w Niemczech, można do niego zadzwonić i się spytać. Tak jak można spytać verę vaculikową co mieszka w Brnie, albo pana od muzeum co przemieszcza się z tym lotnym muzeum broni po Czechach :-).

  Oczywiście jednostka wypuszczająca kadetów z jw 2848 to Gołdap. Okazuje się nagle że to nie Gołdap tylko Słupsk. i nasz operator nagle staje się nie operatorem tylko "saperem".

  Ale aby było śmieszniej nagle okazuje się że daro "komandos" co służył pod Gen. Polko to nie w Jw 2848 tylko Jw 4808. A Gołdap to czerwone berety i 6 pomorska powietrzno desantowa. :-)

  "Anonimowy21 maja 2016 15:45
  Zjebie glupi odpowiadam w imieniu darka nigdy nie byl w gromie tylko 6PDPD i to jego jednostka walczyla jako pierwsza , zobacz zdjecia z mostu w Iraku jak płonie polski najemnik i powieksz twarz zolnierza za nim . Darek komandos Ok , nigdy gromik . Czy nie wachal prochu , to trzy dziury w biodrze zrobil sobie widlami , gosciu poznaj go poznaj mnie..."

  Ja tam Sidora nie znam i znać nie zamierzam ale takiego skupiska kretynów jak u kończyny to już dawno nie widziałem :-).

  Pozdrawiam
  Generał Czumulungma
  15 spadochronowa USA, zaliczone misje w Kongo i RPA.
  Może to potwierdzić szef sztabu "czarnych panter" w Zanzibarze :-). Serio. A jak nie wierzycie to też potwierdzi Andres Klenski z Monachium, razem służyliśmy pod G. Czempińskim w "zielonych diabłach". :-).

  P.S.
  To nie dziury w biodrze a w pustych zakutych łbach :-), te dziury to czarne wiry pionowe i poziome.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien byl komanosem jak wypil dwa komandosy pod sklepem i penetrowal pobliskie knieje, wtedy mial misje w Gujanie.
   Nastepna misja naszego "misjonarza" w GROMIE nastapila gdy zaciagnal bialego proszku RWD i rozpalil wersalke tajemnym patykiem krzesajacym gromy i "nie wiem jak to sie nazywa" jak to powiedzial.
   Potem trafil pod grad kul, dokladnie dwoch od koniczyny na tapczanie u sniadego , wtedy to uratowal kilkunastu ludzi za co prezydent Iraku wydal zlota monete na czesc Dariusza Kwietnia.
   Potem sluzyl w Malborku, Goldapi, Plocku, Klodzku, Gdyni, Lublincu, Orzyszu, Szczecinie, Lublinie, Grojcu, Srojcu, Gluszycy, Bystrzycy, Szklance, Bance, Boleslawcu, Toszku, Tworkach, Bronkach na Wyspach Bora Bora w Kwidzynie i na Elefantynie.

   Synek do Kwietnia moze powiedziec jedynie "Tate, ty jestes prawdziwy wariate".

   Usuń
  2. Przecież kwiiiiecien służył w Marynarce górskiej w dywizjonie rowerów wodnych na Morskim Oku , są na to świadkowie.

   Usuń
  3. To też jest mocne z jego "innej rzeczywistości" :

   "Jednak szczyt głupoty i debilizmu okazał jakiś maniak z warszawy dzwoniąc do niej o trzeciej nad ranem informując iż samolot którym leciałem do Anglii spadł do morza i wszyscy pasażerowie zginęli ...... Gratuluje fantazji , do czego może doprowadzić zazdrość i ślepa nienawiść . Dla szaleńca z Lipskiej już żadne granice nie istnieją , pytam co dalej butelki z benzyną tak jak obiecuje i straszy ... Dla kogo wariat z Głuszycy jest tak niebezpieczny ... "

   ludzie to proste ...Ci co dzwonią to mówią tak... dobry wieczór dzwonię z Warszawy z ulicy Lipskiej :-). I już kwietniołak wie kto dzwonił :).

   Znając idiotę to wiadomo że telefony są w jego pustej głowie ...dzyń dzyń tu Warszawa jedno oko na Maroko a drugie na Wiedeń :-).

   Synalek też już służy w Kanadzie na "misji", czyli jest ich już dwóch "Komandosów" z Bora Bora. Tam w tej "Kanadzie" podobno zaczęły płonąć w lasach sofy :-).

   wariacie z Głuszycy najbardziej jesteś niebezpieczny sam dla siebie :-), poproś o mocniejsze leki.

   Usuń
  4. Nie dwóch a Trzech , tate rąbnięty po secie stawał się "angielskim wojskowym-tajnym agentem" , synalek zaciągający RWD w nos "komandos z Palestyny i Iraku" i wnusio "misjonarz z Kanady" :-). Genetycznie zapisane uszkodzenie mózgu :-).

   Usuń
  5. Pierdolnieci genetycznie. Oni chyba studnie wykopali sobie na wyrobisku uranu gdzie porzucono surowke i chleptali ta radioaktywna wode cale dekady co im uszkadzalo mozg i DNA, kolejne pokolenia sa coraz bardzie otepiale umyslowo i spierdolone.
   Pozniej widza wilkolaki w wojskowych butach i czapce SS, wierza w strzygi i inne gusla, uszkodzony mozg powoduje zbytni nacisk, zle cisnienie lub wylewy i tate wariate, a tate od tate tez byl wariate.

   Usuń
  6. 6 Pomorska Dywizja Powietrznodesantowa łatwo jest się podpinać po nieistniejącą jednostkę bo nikt nie sprawdzi ups kwiecień gubi się w zeznaniach, wszyscy napinacze co byli "komandosami" nagle służyli w tej jednostce wystarczy zapodać Chmielowi bardzo się ucieszy z nowej ofiary

   https://pl.wikipedia.org/wiki/6_Pomorska_Dywizja_Powietrznodesantowa
   https://pl.wikipedia.org/wiki/10_Batalion_Powietrznodesantowy

   Usuń
  7. Mozna sprawdzic, i zostalo to sprawdzone.
   Kotlet Dariusz nie sluzyl w 6 Pomorskiej.
   Amen.

   Usuń
  8. W dupie byl a nie w Iraku, grzal koje na wartowni w ZSZ jak go wzieli za szmaty i wcielili na sile.
   Zaden z niego wojskowy, to pierdolniety przebieraniec zmyslajacy sobie zyciorys.

   Usuń
 21. Kwiecien robi z siebie dupnego weterana a w syfie byl jak miliony Polakow, wzieli go za morde i wcielili na sile, tak jak reszte, wyslali w pizdu do losowej jednostki i tyle mial do gadania.
  Przegonili, przeczolgali i uzyli jako paroba do prostych prac, ot przygoda.

  Dla oszoloma bez szkoly, lokalnego pijaka to musiala byc jazda zycia, w koncu cos innego niz klepanie kamienia lub kopanie dziury w ziemi za flache. Tak wiec Pinokio wymyslil sobie do tego bajke ze byl komandosem, zeby imponowac pijaczka pod sklepem czegi on to nie umie.

  A umie wiele-klepac kamienie, kopac dziury, przerzycac wegiel i gruz, pozamiatac tez umie i ostatnio usmazyc kotleta. Wszechstronnie uzdolniony czlowiek...
  :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Przecież Kwiecień w wojsku był w największym ogniu...
  w kotłowni!!! hahahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest wybitny weteran walki w ogniu, tyle ile on flaszek zwalczyl w kotlowni Zamku Sobotka-Gorka jak mu ziomki z ZGE zalatwily fuche palacza w kotlowni, to nawet sam Himmler nie zliczy.
   Zlitowali sie nad biedakiem, borokowi zebrajacemu o drobne na jabola zalatwili robote ktora mogla postawic go na nogi jakby sie do tego przylozyl, mogl miec normalna prace, kupic sobie ubrania jak czlowiek, wynajac lokum, jesc regularnie i pic cos lepszego niz jabcoki.
   Pamietacie jak lazilo bydle bezdomne, glodne, smierdzace, zebrzace o drobne, sepiace alcohol, w brudnym lachu, placzace ze spi u Alberta i bije sie z bezdomnymi o zupe.
   <>
   Co zrobil Dareczko?
   Najebal sie jak zwierze i w piecu nie napalil, goscie w hotlelu mieli zimna wode z rana, wlasciciel schodzi do kotlowni a tam puste flachy po libacji, Dareczka nie ma na posterunku, taki byl pracowity.
   No to wylecial z roboty jak szmata z badehausu.

   Jak bydle potraktowalo swoich dobrodzieji z ZGE, ktorzy chcieli pomoc czlowiekowi wrocic jakos do spolecznenstwa-to juz chyba wiecie-pomowil ich, naklamal, sial intrygi, obgadywal za plecami, oczernial, wymyslal klamstwa i kalumie ne ich temat a to zrobil Tomkowi B. po tragedy ktora nawiedzila jego rodzine-to juz wola o pomste do nieba!
   Niech Kwietnia piorun jasny strzeli w bialy dzien za to co zrobil!

   Usuń
 23. Kunicyna-czlowiek swinia.
  Koles jest pierdolnietym pozerem co na sile szuka kolegow, widac odtracona przez towarzystwo, zawiedziona swinie ktora musi sobie kupowac “kolegow” na zlotach Kwietnia, facet musi placic aby posiedziec chwile w towarzystwie.
  Potrzeba bycia w grupie tak go cisnie ze koles byl w stanie dopuscic sie najwiekszych kurestw i pomowien byle smyrgnac posladek swoich kamratow, byle sie przymilic, byle uszczypnac wroga swego wystruganego z gowna idola.
  Te lancuchy, skora, fryzura, komora, wisiorki i paciorki zdradzaja pozera chcacego uchodzic za macho w grupie, wystrojonego przebieranca chcacego byc kims kim nie jest, dodac sobie animuszu, pokazac jaki to on straznik Texasu na harleyu w cekinach.
  Koledzy go bili w szkole, odtracali go to teraz chce brylowac wsrod naiwnych nastolatkow jak mu juz siwizna kudly pruszy.
  Jebany przegryw zyciowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu żeś podsumował tego tandeciarza bardzo trafnie, a przy okazji podsumowałeś całą resztę tandeciarzy kręcących się wokół kwietnia.
   Otóż te pół mózgi, które nie mają żadnej wiedzy i pojęcia o historii, a nadto o rzeczywistości nie znajdują towarzystwa wśród ludzi ŚWIATŁYCH nie tylko znających historię, ale i mających zdrowe spojrzenie na rzeczywistość i takich, którzy mają w sobie ten wrodzony dystans do spraw niewyjaśnionych, nie udowodnionych, nie udokumentowanych a nadto ludzi szafujący pseudo prawdami. Te całe tandeciarstwo szuka więc sobie podobnych imbecyli i tworzy własne grono takie kółko wzajemnej adoracji, w którym każdy debilizm, każdy fałsz i każda banialuka staje się tematem do tworzenia pseudo prawdy i teorii spiskowej, albo pseudo wiedzy.
   Ot i całe podsumowanie tych niestety tysięcy, a nawet milionów tandeciarzy w różnych warstwach społecznych tworzących w różnych tematach wzajemne kółka adoracji. te imbecyle w taki sposób tworzą sobie rzeczywistość potrzebną im do dowartościowania siebie, ale najbardziej korzystają na tym tacy jak kwiecień, który tworząc wokół siebie aureolę znawcy tematów wszelakich opartą wyłącznie o mega banialuki podbudowuje swoje ego.
   Kwiecień tworzy dla tandeciarzy historię będącą dla nich pożywką do tworzenia teorii spiskowych, a ci dają mu poklask dowartościowujący go. Sami również czują się dowartościowani wbijając w przekonanie, że posiedli wiedzę, którą cała reszta nie dostrzega i nie rozumie, bo według nich ma zbyt ciasne umysły.

   Usuń
 24. Porusze jeszcze jedna wade psychiczna Kwietnia, wade o ktorej malo mowimy ale byla juz zauwazana.
  Otoz Kwiecien to zwichrowany mizoginista co widac w jego zachowaniu wobec kobiet.

  “Mizoginia lub mizoginizm (grec. μῖσος, misos – nienawiść, γυνή, gyne – kobieta) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywany do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu. Generalnie jest uważany za stosunek mężczyzny wobec kobiet, ale niewykluczona jest sytuacja, w której również kobieta może cechować się postawą mizoginistyczną.

  W wielu przypadkach jej podłożem może być ukryty lęk, np. lęk mężczyzny przed funkcją rozrodczą kobiety, kompleks niższości, lęk przed zemstą kobiety[3]. Mizoginia może mieć również podłoże we wcześniejszych, przeżytych przez mężczyznę traumatycznych doświadczeniach, spowodowanych przez kobiety, jak wykorzystanie seksualne, zdrady małżeńskie, znęcanie psychiczne lub fizyczne.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mizoginia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stary zwichrowany pedal nienawidzi kobiet, to prawda i moze to potwierdzic mnostwo osob.
   Jedyne co go do nich ciagnie to poped seksualny, byle wydupczyc skrajnie nawalona laske a potem w tango ze swymi pedalami smyrgac sie w dupy z nawalonymi kolegami, no i przechwalac sie tym ze wydupczyl pijana laske przed innymi co mu daje polkask wsrod prymitywnej patologii i renegatow, tak jak chwalenie sie kontaktami z przydroznymi dziwkami.

   Patologia zwykla.

   Usuń
 25. Opowiadaja , ze Kwiecien jest nosicielem HIV.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej możliwe. Tyle przydróżek ile on zaliczył w życiu i szmat wątpliwej reputacji nie jest wykluczonym. Sam z resztą przecież opowiadał na prelekcji w Anglii jak to lubował się swego czasu w libacjach z panienkami suto zakrapianych alkoholem i zagryzanych jajecznicą z grzybami halucynogennymi.

   Usuń
  2. To jest mozliwe. Wali sie w dupe ze starymi pedalami a ci jak wiadomo sa grupa wiekszego ryzyka, wali jakies losowe dziwki przydrozne a na kondona to mu kasy szkoda. Ten jego lysy klon pedal to pracowal w Niemczech i tam pewnie dawal dupy starym pedala, jak to pedal, tak wiec bardzo prawdopodobne ze Kwieciwn ma HIV i sprzedal go juz komus ze swojej sekty.
   Ale by bylo jakby wyszlo ze im sie spuszcza lysy w salatke do kotleta a ci zra jego sperme z HIVem, bylo by "super robota panie Darku!".

   Usuń
  3. \\\To jest mozliwe. Wali sie w dupe ze starymi pedalami a ci jak wiadomo sa grupa wiekszego ryzyka,///
   Do póki kwiecień nie zrobił sobie tego pedalskiego zdjęcia z gołym torsem w pozycji zniewieściałego frajera to tego typu podejrzenia mogły być jedyne wysnuwane z jego tekstów ubliżających mi z podtekstami homoseksualnymi. Biorąc to i to zdjęcie do kupy można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że kwiecień musi mieć jakąś skłonność w tym kierunku.

   \\\wali jakies losowe dziwki przydrozne ///
   Sam to poniekąd potwierdzał chwaląc się rozległymi kontaktami wśród prostytutek od, których czerpał wiedzę historyczną z poszczególnych regionów DŚ.

   \\\Ten jego lysy klon pedal to pracowal w Niemczech i tam pewnie dawal dupy starym pedala, jak to pedal,///
   Czy tak jest nie wiem, ale wiem jedno, co widać po jego mordzie, że ma te mordę jakąś nie do końca męską choć kawał chłopa z niego.

   \\\tak wiec bardzo prawdopodobne ze Kwieciwn ma HIV i sprzedal go juz komus ze swojej sekty. ///
   Czy z sekty to nie wiadomo, ale na pewno każdej-każdemu z kim wszedł w bliższy kontakt.

   \\\Ale by bylo jakby wyszlo ze im sie spuszcza lysy w salatke do kotleta a ci zra jego sperme z HIVem, bylo by "super robota panie Darku!".///
   Niesmaczne to co napisałeś, ale z cała pewnością pęd do sławy, urojenia, chęć przekazania innym swoich płodów umysłowych może wskazywać, że kwiecień nie poprzestaje tylko na tym i faktycznie może ludziom sikać do zupy na zapleczu kuchni. Robili to złośliwi kelnerzy i kucharze bez wyraźnej przyczyny ludziom. A, że ta szmata kwiecień jest złośliwa i nienawistna to nie jest wykluczonym to sikanie. Z resztą zacięcie do sikania to on ma po balkonach, co widać na zdjęciu po lewej na górze naszego bloga.

   Usuń
 26. Jak wiadomo islamiści boją się jak ognia wieprzowiny i gdy maja z nią kontakt stają się nieczyści przez co mają zamkniętą drogę do raju.
  Dla tego rozpocznijmy walczyć z nimi w naszym kraju i Europie bronią, której się boją, czyli produktami wieprzowymi, z którymi będą miały kontakt pieniądze w obrocie. Myślę, że od tej pory każdy islamski terrorysta 10 razy się zastanowi zanim chwyci do łapy Europejskie pieniądze.
  Podawać pomysł dalej i propagować go na portalach społecznościowych.

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtNXNIZFVGclF2LWs

  OdpowiedzUsuń
 27. Islam- i jego wyznawcy,to jedno wielkie klamstwo.
  We wschodniej czesci niemiec,na budowie meczetu ,ktos pozostawil w nocy swinski leb.
  Nic to nie pomoglo , budowa jest nadal kontynuowana.
  Przed kilkoma laty, wybuchla afera ,polegajaca na tym ze do miesa skladnika Donner Kebab dodawano swinskie mieso.
  Ucichlo bez jakichkolwiek wiekszych skutkow.
  Muzumanstwo ma tylko jedno w swoim barbazynskim systemie.
  Dazyc do calkowitego zagarniecia wladzy swiatem, i gloszeniem swojego prymitywnego kalifatu!
  I jak sie nie zakaze tej zbrodniczej ,zaklamanej religii , tak tez sie kiedys stanie.
  Skutki sa juz dzisiaj , wszedzie powoli widoczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. \\\We wschodniej czesci niemiec,na budowie meczetu ,ktos pozostawil w nocy swinski leb.///
   Bo muslimy wierzą, że deszcz oczyszcza ziemię. Co innego z bezpośrednim kontaktem z wieprzowiną człowieka. Jak się arab dotknie wieprzowiny to nic go nie oczyści. Jest nieczysty i do widzenia. Pozostaje mu już tylko przejście na chrześcijaństwo i modły by go żydowski bóg wysłuchał i wpuścił do swego raju gdzie zamiast stu dziewic będzie odczuwał i bez tego wieczną szczęśliwość pod byle powiewem wiatru na niebiańskich plażach :)

   \\\Przed kilkoma laty, wybuchla afera ,polegajaca na tym ze do miesa skladnika Donner Kebab dodawano swinskie mieso.
   Ucichlo bez jakichkolwiek wiekszych skutkow.///
   Bo nie chcieli rozgłosu by metody dalej nie kontynuować i nie zamykać drogi do raju kolejnym zbezczeszczonym i nieczystym.

   \\\Muzumanstwo ma tylko jedno w swoim barbazynskim systemie.
   Dazyc do calkowitego zagarniecia wladzy swiatem, i gloszeniem swojego prymitywnego kalifatu!///
   Hehe, a żydowskie koczownicze plemię to ma inny plan? To samo. I tak samo powinno się ich "wydalić" z naszej ziemi. I tak się stanie bo Polacy widzą do czego ta zaraza zmierza.

   Usuń
  2. Cejrowski: kropla świńskiej krwi na zwłoki terrorysty i przestaną się wysadzać | Odcinek 840

   https://www.youtube.com/watch?v=Ep-q47-wWBQ

   Usuń
 28. ci amerykanie jak zwykle głupota u nich lata ten łuk walijski strasznie słaby pewnie dla dzieci, kusza jeszcze słabsza, ten "kaptur" porażka kółka nie są nitowane, napierśnik jakiś z kwa-sówki

  https://www.youtube.com/watch?v=qsAUKRbaZ9E

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj nie przesadzaj ważne, że strzela na tyle, że z 50-100m da się "coś" upolować :)

   Usuń
  2. z kuszy na 50 metrów to się nie poluje a zwłaszcza z tej z filmu to jakaś kiepska samoróbka z łuku może chociaż on ma ok 8 ft kusza podobnie jak by to była dobrze zrobiona taka jak są u nas to ten napierśnik z 20m byłby przebity na wylot, po za tym polowanie z łukiem czy kuszą trzeba podejść blisko to nie broń palna by walić z 50 czy 100 metrów trzeba być pewnym strzału

   Usuń
  3. Ja wole takie coś do polowania na coś:
   https://www.youtube.com/watch?v=78VT1Pp_9Nk

   Lekkie, mocne, łatwe do przenoszenia i tak samo skuteczne jak łuk czy kusza.

   Usuń
 29. Maja tez fajne zabawki:)
  https://i.ytimg.com/vi/lh-Ntwko0Uk/maxresdefault.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiievien na podkarpaciu co mamusia już wyzdrowiała, czy sobie też to wymyśliłeś by wzbudzić litość?
   O czym będzie filmik ? Pływające domy , dziesięć poziomów podziemi , a może kwiiiecien był tam w wojsku?
   Z niecierpliwością czekam na kolejny "wspaniały" materiał.

   Usuń
  2. Kwiecien jebana szmata igra swoja matka jak marionetka. Kwiecien gorzej od zyda sprzedal ojca matke w zamian za chwilowe wspolczucie paru slepych baranow.
   Kwiecien niedlugo nie bedzie mial wstepu za to do gluszycy.

   Usuń
 30. PRZYGOTOWAĆ CHUSTECZKI DO OCIERANIA ŁEZ I PRZEDTEM SIĘ WYSIKAĆ BO GROZI ZROBIENIEM W MAJTY :)

  Składanka dla koniczyny

  https://www.youtube.com/watch?v=aWaOAHcL6Sw

  PROSTY HUTMEN PO RAZ KOLEJNY ROZWALA KWIETNIA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na górnej belce w dziale KWIECIEŃ PLECIEŃ wszystkie odcinki.

   Usuń
  2. Padłem ze śmiechu. Hutmen masz talent. Zajebiste podsumowanie obu debili.

   Usuń
  3. Hhahaha, piosenka zajebista.
   Ale jest polewa z tych kwietniowych blaznow.

   Kwiecien jak zwykle skompromitowal sie, ale to co pokazuje to coraz wiekszy debilizm w tematach IIWS, on udowadnia ze CHUJA WIE O II WS.
   Facet jest na klifach Dover i nawija o historii o ktorej nie ma najmniejszego pojecia, myli Bitwe o Anglie z operacja Overlord (inawzja na Normandie w 44’), ani razu nie podal ze operacja inwazji na UK miala nazwe Sea Lion bo pewnie tluczek o tym nie wie i palnal ze to operacja Overlord. To jest pokaz duzo wiekszej ignorancji i braku ELEMENTARNEJ wiedzy o II WS niz mylenia Operacji Fall Weiss z Operacja Barbarossa.

   Szczytem debilizmu jest to granie idioty jakie prezentuja jego fredzle, w stylu tego psa z Podkarpacia “a w Bygdoszczy jest plywajacy budynek”, no kurwo bez szkoly, to ze sa betonowe plywaki na ktorych w tym przypadku zbudowano budynek to nie oznacza ze NORMALNY budynek ktory pokazal debil Kwiecien kurwa plywa, dziwko bez szkoly, widziales kurwo plywak betonowy na 4-5 pietrze? Debilu jeden. To zwykla budowla ktora Kwiecien pokazal w Krk robiac z siebie kretyna a plywak betownowy to zupelnie inna sprawa. To taki sam debilizm jakby debil zobaczyl pylon pod wiatrak i stwierdzil ze to zamaskowany pocisk balistyczny bo pylon podobny do rakiety a rakiety lataja, wiec pylon to rakieta idac za “logika” schizofrenika z urojeniami, debilu od wypasu owiec.

   Kwiecien udowodnil ze NIE POSIADA ELEMENTARNEJ WIEDZY O II WS-dla matolow od Kwietnia-wasz Dyzma nie posiada PODSTAWOWOEJ wiedzy o II WS, jak to schizofrenik slizga sie po kilku ogolnikach i przeplata kilka nazwisk ktore uslyszal (pewnie w programach dla lemurow na Discavery), reszte miesza i zmysla, nie ma zadnego rozeznania jak przebiegala II WS. To powie jakies nazwisko, tu dopowie o jakis podziemach, tam flaszka-menazka, tu Tygrys-Pantera i placcie mi stowke tera, generalnie bec wuja w czolo i jest wesolo, tate a ja wariate, poplatanie z przeklamaninie i fantazja na calego.
   Gdyby go spytac o chronologie IIWS na frontach, nawet bez dat to popierdoli wszystko, gwarantuja, bo to IDIOTA.

   Usuń
  4. Pozwolisz, że ten tekst wstawię do działu kwiecień plecień i w komentarz Hutmenowi pod tym materiałem.

   Usuń
  5. Oczywiscie, wklejaj gdzie chcesz, najelpiej z korekta literowek.
   :)

   Usuń
  6. Już poszło bez korekcji. Doskonałe podsumowanie. Z resztą nie pierwsze takie na tym blogu rozsiane gdzieś po komentarzach w innych tematach.
   Dzięki.

   Usuń
  7. Kwiiiiecien już się raz zbłaźnił zatapiając Admiral Graf Spee na Bałtyku , tyle na temat jego "wiedzy" historycznej. Jak większość kwiiiietnia wyśmiała to co on zrobił ? Nic! Bo z takiego kretyństwa nie da się wybrnąć .
   Bardziej głupi są ci co pod filmikami pisza "super film panie Darku"!!!!!!!!!!!

   Usuń
 31. Szpakowski skręcił kolejny odcinek

  Depozyty III Rzeszy odc. 4 "Strażnicy"
  https://www.youtube.com/watch?v=DlHbOJKUTNc

  Po obejrzeniu tego ŚWIETNEGO MATERIAŁU, może to się komuś nie podobać, że tak uważam, odnoszę wrażenie, że Szpakowski wykopał kwietnia ze swojego kręgu bo połapał się, że kwiecień to potomek tzw. nazistowskiego strażnika.
  To co na tym materiale jest powiedziane o tzw. strażnikach idealnie pasuje do ojca kwietnia i jego samego.
  kwiecień robi dokładnie to co tzw. strażnicy czyli wprowadza dezinformację i pod pretekstem odkrywania tajemnic Riese szwenda się po tych górach z lornetką i kozikiem niczego nie odkrywając jak twierdzi, ale właśnie po to by przemierzać szlaki z takimi znakami na drzewach o jakich mowa w materiale,
  Jak wszyscy wiedzą kwiecień to bezproduktywny truteń, który niczego nigdy nie odkrył, a wszędzie węszy i łazi po każdym kacie gdzie potencjalnie mogą być ukryte przez Niemców depozyty o jakich równiez mowa jest w tym materiale.
  Po co więc kwiecień traci czas na bezproduktywne bieganie po tych górach i sianie tak absurdalnych teorii mających wprowadzić tylko do tematu tajemnic Riese dezinformację?
  Za co ten bezproduktywny truteń żyje skoro nie pracuje?
  Gdyby chcieć to wyjaśnić jakoś prawdopodobnie, to kwiecień jest przez kogoś opłacany i jego rolą jest pilnowanie czegoś co ma nie być odkryte.
  Stąd ma czas i środki by łazić po tych górach w kółko i siać dezinformacje.
  I żeby nie było, że tak jest ma od czasu do czasu nazwijmy to "urlop" od tego zadania i dla tego okresowo nie przebywa w Sowich.
  Nie wykluczonym jest, że działa na zmianę z kimś kto ma podobną rolę. kilka miesięcy jeden pilnuje, kilka miesięcy drugi i kilka miesięcy kwiecień.
  Wszystko po to by nikt nie zorientował się w jego działalności.
  Temat myślę wart głębszego rozważenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mysle ze tamat byl juz poruszany, to jest zwykly debil ale i tak dezinformuje nieobeznanych amatorow Riese swymi bredniami.

   Ciekawy program, fajnie sie oglada ale jest w tym troche opowiesci Pana Kleksa do tego 20% czasu to reklama kielbasy i piwa w historyczno-eksploratorskiej okrasie wlodarza z Wlodarza. Nie zebym krytykowal robienie biznesu, to sie chwali bo z wydupczyska zrobil atrakcje na europejska skale, jednak cos jest w tej formie, wiesz, te kielbasy i piwsko na stosie kosci...wiadomo ze trzeba jesc i pic ale mozna to zrobic troche dalej od tego miejsca a nie zaraz przed wyjsciem ze sztolni gdzie byly zsypowiska i ginelo sporo osob, do tego jak kogos chciano zastrzelic to nie robiono tego w sztolniach tylko wywlekano przed nie, wlasnie w to miejsce i rozwalano. Do tego ponizej sa pozostalosic obozu.

   Ale serial fajny.

   Usuń
  2. Tak, tak, co do robienia imprez rozrywkowych pełna zgoda należy tam zachować pełna powagę bo tam ginęli ludzie.
   *
   Nie żebym bronił Szpakowskiego, ale jak piszesz drogi przyjacielu:
   ///Ciekawy program, fajnie sie oglada ale jest w tym troche opowiesci Pana Kleksa do tego 20% czasu to reklama kielbasy i piwa w historyczno-eksploratorskiej okrasie wlodarza z Wlodarza.///

   to chciałbym wiedzieć co konkretnie masz na myśli-nie żebym chciał z Tobą wchodzić w spór przyjacielu.
   Dla mnie materiał bardzo dobry konkretny i zwięzły i ja akurat nie podzielam tego, że to w jakiejś części opowieści pana klapsa :)

   Usuń
  3. "Po co więc kwiecień traci czas na bezproduktywne bieganie po tych górach i sianie tak absurdalnych teorii mających wprowadzić tylko do tematu tajemnic Riese dezinformację?
   Za co ten bezproduktywny truteń żyje skoro nie pracuje?"

   Po co biega?, bo ma coś z deklem co wciąż wszędzie pokazuje. Tak, jest strażnikiem psychiatrykiem :-).

   Za co żyje ?, za kasę większych przygłupów jak on :-).

   Usuń
  4. :))))) he he :)))
   Ale to nie jest tak, że ja myślę, że on pilnuje konkretnie jakiegoś depozytu i jest wtajemniczony czego ma pilnować. To jest zwykły Głuszycki głupek, któremu ktoś poprzez kogoś mógł zlecić mienie na oku okolicy i informowanie o potencjalnych próbach eksploratorskich czy w ogóle informowaniu o nowych ludziach kręcących się po okolicy.
   Ktoś głupkowi mógł nakręcić kit, że ma do wypełnienia misje wypatrywania na przykład potomków nazistów chcących wydobyć depozyty, a nie Polskich eksploratorów. Teraz głupek wierzy, że śledzi sprawę gdy tymczasem to właśnie potomkowie nazistów dzięki głupkowi wiedzą kto co gdzie i kiedy tam węszy.
   Głupek myśli, że "sponsor" ma na celu odkrycie tajemnic tak jak i on i teraz mniema, że działa w słusznej sprawie. To tak w skrócie.

   Usuń
 32. Tak troche z innej beczki, Tomek ty sie znasz na fotkach, mozesz zerknac na te:

  http://www.ww2incolor.com/d/51477-2/DdSuiW_70_1

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/6e/14/00/6e14006f499fb5043cae72f7ee2b3204.jpg

  Drugie wyglada na falszywke kolportowana w necie od dluzszego czasu, zawsze jest gorszej jakosci, jednak interesuja mnie napisy na tej pionowej plytce, bo na pierwszym zdjeciu ich nie ma ale ta farba jakas taka nijaka-jakby retuszowane-czy tez na drugim ten ktory dodal te foo-fightery dopisal to na plytce aby uwiarygodnic dodana grafike (?np. odcien szarosci). Ktore bylo przerabiane wedlug ciebie, pierwsze, drugie a moze oba? Co o tym myslisz?

  *uwaga-Witkowski alert*
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to fałszywka.
   Dawno przyjąłem zasadę, że jak ktoś publikuje zdjęcie, ale nie oryginalne tylko przeróbkę zmniejszaną, edytowaną w dowolnym programie czy formatowaną to oznacza, że to fałszywka.

   Usuń
 33. Kwiiiiecien jest za głupi na takie sprawy,łazi po jakiś krzakach bo w poważnych miejscach się nie pokaże bo go by wyśmiali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę - wprowadzić w błąd to może amatorów, którym wciska brednie - oni i tak niczego nie odkryją, bo nie maja potencjału. Poważni eksploratorzy jak wiadomo śmieją się z Kwietnia.

   Usuń
  2. Pełna zgoda, jednak tak do końca nie wykluczał bym możliwości, że kwiecień jest narzędziem manipulacji w czyichś rękach.

   Erich ty jesteś chyba dobrze zorientowany w kwestii tzw. "strażników".
   Jak to w rzeczywistości jest istnieją czy nie.
   Czy faktycznie jakby jakaś grupa cichcem chciała czegoś poszukać w Riese to ktoś by się od razu pojawił?
   Na zdrowy rozum Niemcy musieli tam coś pokitrać po zakamarkach i ktoś tego jakoś musi pilnować. Ale czy to faktycznie tak wygląda?

   Usuń
  3. E no, nie chcę zgrywać "flachmana" jak nasz bohater Daryusz. Bywam w Sowich, uczestniczę czasem w odkryciach ale nie... nie spotkałem się nigdy z kimś w rodzaju "strażnika". Być może dlatego, że prace dotyczyły rzeczy starszych niż II wś. Będę w Sowcich w najbliższym czasie, to podpytam znajomych.
   Erich Holtz

   Usuń
 34. Za co żyje ?, za kasę większych przygłupów jak on :-).

  Hej Wojtek.
  Pan Dariusz zyje , w swoim swiecie,to znaczy w swiecie kotlecika a,La Dariusz Kwiecien, oraz slynnej Sowiogorskiej odmiany potrawy RieseOTTO !toz Pan Dariusz dawno przeskoczvl samego Pana Maklowicza,swoimi wizytami kulinarnymi.
  Pozdrawiam Pana Dariusza kulinarnym zwyczajem SERdecznie:)

  Wojtek, nie ma za co dziekowac:) Wlodarz y Wlodarza to taki troche bardziej rozgarniety Dariusz Kwiecien:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panowie nie żebym bronił Szpakowskiego czy pałał do niego jakąś sympatyją, ale chyba nie można mu mimo wszystko zarzucić obiektywizmu w kwestii tajemnicy Riese.
   Staram się być tylko sam obiektywny.
   Nawet jeśli kwiecień czy inny debil wreszcie powie coś konkretnego i prawdziwego to przyznam rację choć nie z sympatii tylko właśnie obiektywizmu.

   Usuń
 35. Koniczyna udostępnił fotki kwiiiietnia na blogu i o czym to ma świadczyć? O miłości do kwiiietnia ?
  To dla tego nie ustosunkujecie się do tych bredni kwiiiietnia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak dla tego zadałem mu tam pytanie czy to jest faza jeszcze platonicznej miłości czy już miłość jest skonsumowana?

   Usuń
  2. To swiadczy o tym ze mu jebie pod garem, to pierdolniety czubek jak Dareczko-piweczko, pewnie na rencie na glowe, do tego krecacy ten pedalski show.

   Usuń
 36. Zobaczcie co debil kwiecień napisał u tego piździelca koniczyny:

  https://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2016/05/sidor-bedzie-mia-wokaliste-do-blues.html?showComment=1464767094890#c2840918552709334366

  \\\a burmistrz gluszycy jakos obnosi sie z kwietniem razem jezdzili konno po kamykach///

  Burmistrz Głuszycy już dostał powiadomienie, że kwiecień wyciera sobie mordę jego osobą:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZ1JLcWRvQ1hJbG8

  No ciekaw jestem co na to Pan burmistrz Głuszycy Roman Głód?
  Na jego miejscu wiedział bym co zrobić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwietniolak tak samo sie chwali ze niby ma znajomka na komendzie w gluszycy i ten wyrzuca wszelkie donosy na Kwietnia oraz smieje sie jak ktos niby donosi o lamaniu przez niego prawa, ergo Kwiecien rozpowszechnia informacje ze policjant z gluszycy odstepuje od czynnosci sluzbowych i mataczy na co jest paragraf.

   Usuń
  2. Jeśliby był link do nagrania albo wpisu, gdzie Kwiecień tak twierdzi, to można podesłać coś takiego do komendanta z Głuszycy. na pewno by się zajął tą sprawą.

   Usuń
 37. Wracając do strażników - to mit, dziś wykorzystywany dla publiki przez K. Szpakowskiego i innych. Karpaty mają swojego Janosika... Kraków smoka.. śląskie kopalnie skarbnika a G. Sowie swoich strażników. Legenda przyciąga ludzi, koniunktura się napędza. Ludzie przyjadą, pohuśtają się na linach, postrzelają z luftbixy, zjedzą kiełbasy i o.k. Nie mam "nic na przeciwko". Przy okazji posłuchają przewodnika, który przemyci im trochę prawdziwej historii nie tej wyssanej na poczekaniu z .... Szykuje mi się za niedługo wyjazd w Sowie, to specjalnie będę zwracać uwagę, czy nas ktoś nie obserwuje.

  A może i nawiedzimy jak starczy czasu Daryusza w Głuszycy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może "strażnicy" to mit, ale....
   Ale jeśli założyć, że sami Niemcy poukrywali po DŚ i Sowich prywatne depozyty, a to wiadomo miało miejsce bowiem niejeden naczelnik obozu czy nadzorca grabił więźniów i nie oddawał tego dla IIIrzeszy i kitrał to w górach dla siebie po wojnie to nie jest wykluczonym, że są tacy, którzy starają się takie depozyty odnaleźć.
   Niejeden taki co coś schował gdzieś nie dotrwał do końca wojny i dziś inni mogą po nich szukać tych depozytów.
   Dam mały przykład mogący rzucić pewne światło na sprawę.
   Kilka lat temu pojechałem do Treblinki na zwiedzanie. zaparkowałem samochód na parkingu.
   Był to środek tygodnia i zero wycieczek i zwiedzających. Poszedłem do muzeum by się rozeznać, a następnie na teren byłego obozu.
   Całkowite pustkowie z pozostałymi fundamentami po niektórych barakach i budynkach. Tory kolejowe i wokół same lasy.
   Na końcu ściana straceń i nic poza tym.
   Wiadomo, że nadzorcy obozu grabili więźniów i nie wszystko szło do skarbca III Rzeszy. Ktoś to gdzieś musiał schować w pobliżu obozu cichcem wymykając się z niego.
   Po wojnie wiele z takich zapomnianych depozytów mogło pozostać w okolicy lub takich do, których przyjeżdżali po wojnie Niemcy by je podjąć.
   Po powrocie na parking zobaczyłem, że podjechał stary mercedes z, którego wysiadło dwóch Niemców w średnim wieku.
   Od razu poszli na teren obozu skąd właśnie wróciłem.
   Poszli jakby mieli coś do załatwienia zdecydowanym krokiem w określonym kierunku. Nie było możliwości iść za nimi bo teren pusty i by to zauważyli.
   Od razu niemal pomyślałem, że to nie wycieczka dla zwiedzania tylko miałem przeczucie jakby po coś przyjechali.
   Jedyne co zrobiłem to chwilę odczekałem i poszedłem na początek alei prowadzącej do obozu.
   Obu już nie było czyli musieli skręcić gdzieś w las poza wyznaczone ścieżki turystyczne do zwiedzania.
   I tyle w temacie.
   W Sowich może być podobnie.
   Potomkowie nazistów, którzy ukryli depozyty mogą do dziś tam węszyć i szukać lub przyjeżdżać by powoli systematycznie podbierać depozyty.
   A, że depozyty w postaci złota mogą być mierzone dosłownie w tonach to nie dziwi, że kręci się tam co raz ktoś podejrzany próbujący podebrać po kawałku co zostało schowane.
   Inni o tym wiedzą i łażą by namierzać takich co wiedzą gdzie co jest.
   Powiem tak kwiecień jest durniem i głupcem, ale PRZECIEŻ SAM NA PRELEKCJI W LONDYNIE CZ1 powiedział, że na bilet miał właśnie dla tego bo znalazł w Sowich GOLD. Czy to pic czy nie przyznał się, że za GOLDEM węszy i jestem pewny, że nie raz znalazł coś czego nie pokazał.
   Dla tego robi z siebie idiotę by udawać niegroźnego szaleńca, a tymczasem węszy właśnie za depozytami.

   Usuń
  2. Bo gdyby tu chodziło o odkrywanie historii tylko, to po tylu kompromitacjach kwiecień by się powinien spalić ze wstydu i wycofać z tego pseudo odkrywania.
   Ale kiedy chodzi o kilogramy złota i wielka kasę to wstydu się wtedy nie ma. To się posuwa do wszelkich skurwysyństw i oszustw by znaleźć skarb.

   Usuń
  3. Z tymi straznikami i Niemcami przyjezdzajacymi w miejsca kazni, krecacymi sie tam to jest jedna wielka psychoza ze strony Polakow.
   Osobisice uzwazanm to za psychoze ktora sami sobie sprzedalismy przez to co zwykle-przez nieznane.
   Nieznane karty historii wypelnilismy niezwyklymi opowiesciami i folklorem, z jednostkowych przypadkow zrobiono rutyne-tak ze wszedzie ci Niemcy kryli te depozyty ze co Niemiec to szpicel, poimagier nazistow itd.
   Jak wyjdziez ze jeden uukryl depozyt to przezrzucamy to na wszystkich.

   To jest tak glupie i naiwne jak propaganda w Rosji robiaca z kazdego Polaka szpiega USA.

   Podam przyklad z GS, chodze sobie w okolicy Sobonia, widze ze kreci sie tam jakis koles, on mnie widzi i zaczyna szybko sie zwyijac-mysle, idzie mnie sprzedac lub kogos naslac, moze jakis straznik czy czort, spierdalam stad-za jakis miesiac spotkalem go na Slezy-wypilismy, pogadalismy, powiedzial ze jak mnie zobaczyl na Soboniu to mysli “kurwa, straznik!” i zaczal uciekac, dokladnie TAK SAMO JAK JA. Widzicie ta psychoze?!

   Sami sie w chuja robimy tymi bajkami.

   Znaki w lesie?
   Owszem byly i sa, ale sam widzialem kiedys jak skiny z Wrocka dziargaly nowe na drzewach bo szedlem za nimi szlakiem-porobili emblematy wroclawskiego regimentu i inny nazistowski badziew ktory jak sie zablizni po kilku latach bedzie brany za znaki straznikow, zreszta juz jest brany…

   Do tego zapominamy ze Niemcy tez byli ofiarami nazizmu tak jak ruskie komunizmu, malo to bylo politycznych wiezniow w obozach koncentracyjnych i pracy?
   Pod jebanym nazizmem mogles trafic do obozu za trzy bumele w pracy lub odmowe pracy w dodatkowo wyznaczonych dniach (np. 7 dni w tygodniu), przypomne ze w IIIRzeszy czas pracy finalnie wydluzono do 60h tygodniowo, 6 zmian po 10h plus czasem zmuszano do dluzszej pracy i wyscigow na normy jak to w socjalizmie.

   Malo to jest potomkow politycznych ktorych tez puscili przez komin lub poslali w piach?
   Czy ich potomkowie nie odwiedzaja grobow?

   Czy ktos mysli ze akurat teraz pchaja sie po ewentualnie ukryte rzeczy, kiedy wszedzie sa kamery (np. w lesie) a polska policja i sluzby maja siele jakiej jeszcze nigdy nie mialy w historii?
   Nie uwazacie ze mogli to zrobic na spokojnie i to wlasnorecznie 25 lat temu gdy milicja na wsi miala rowalonego kanta bez paliwa lub malucha ktorym jezdzila raz w tygodniu, nie bylo komorek a telefon an komendzie odbierano jak akurat kots przy nim siedzial?
   Wtedy kiedy byl syf, bida, rozklad i calkowity brak morale?

   Wtedy 65 letni Niemiec ktory tam sluzyl podczas wojny mogl podjechac autem zeby zobaczyc rodzinny dom z ktorego uciekl w 45’ bo za komuny nie mogl tu przyjechac, kazdy z tamtych rejonow wie ile bylo tych wycieczek i powrotow sentymentalnych, bo uciekly i wygnano miliony.

   Tak wiec gadanie ze AD 2016 Niemcy pilnujo, odkopujo, przeganiaja jest zwykla gadanina nastawiona na robienie taniej sensacji i wzbudzania dreszczyku u turystow…no moze nie tylko turystow.

   Usuń
 38. Anonimowy pisze...

  "Powiem tak kwiecień jest durniem i głupcem, ale PRZECIEŻ SAM NA PRELEKCJI W LONDYNIE CZ1 powiedział, że na bilet miał właśnie dla tego bo znalazł w Sowich GOLD. Czy to pic czy nie przyznał się, że za GOLDEM węszy i jestem pewny, że nie raz znalazł coś czego nie pokazał.
  Dla tego robi z siebie idiotę by udawać niegroźnego szaleńca, a tymczasem węszy właśnie za depozytami."

  Tak masz rację, Pan Kwiecień tylko udaje. Tak na prawdę on jest spadochroniarzem, komandosem , sierżantem i inżynierem, można zobaczyć zdjęcia. Umie jeździć na koniu strzelać, obsługiwać czołg.
  Jest wybitnym historykiem udającym i tylko udaje dla zmyły wariata, udawanie wariata to zmyła i kamuflaż aby go obcy wywiad nie załatwił. Tak na prawdę znalazł już dawno złoty pociąg i statek matkę, obydwa wypełnione tonami złota.

  A wy tu zazdrościcie Panu Kwietniowi, kotletów, koni, wycieczek i tego że za nim ludzie szaleją. Bo Pan Kwiecień ma układy i możecie mu naskoczyć. Za gold kupił sobie teraz mieszkania jedno w Pradze, drugie w Głuszycy , a trzecie w Paryżu.

  A wy tylko siedzicie i klepiecie w te klawisze bezproduktywnie. On jest strażnikiem skarbu, a płaci mu agencja rządowa i możecie mu naskoczyć. W sierpniu poleci sobie do USA, bo ma klauzulę dostępu. A reszta do budy i nie szczekać za dużo. Bo durniem i głupcem jest ten co złota nie znalazł, Gall znalazłeś złoto ?

  OdpowiedzUsuń
 39. Tak jak pisałem wcześniej, nie chce uchodzić za "fachmana" jak nasz bohater Daryusz. Zapewne tak było, że miejscowi, przed ewakuacją pochowali jakieś rodzinne precjoza ale co to mogło być!? Może i trochę złota, jakieś srebro, święte obrazki itp. Myślę jednak, że po tylu latach niewiele z tego zostało. Nie zabezpieczali tego profesjonalnie, często wkładali do garnka i zakopywali. Pytanie: ile z tego uchowała się do naszych czasów. Czy ludzie z ekip pilnujących więźniów mogli coś ukraść i poukrywać może tak. Chociaż za coś takiego groziły pewnie poważne konsekwencje.
  Myślę, że Kwiecień jak zwykle kituje z tym zegarkiem. Gdzie mógłby go znaleźć. Czy dysponuje jakimś sprzętem oprócz ciupaski z biedronki za pięć zyli. Czy ma kilof, łopatę nie mówiąc już o wykrywaczu, który musiałby umieć obsługiwać.
  Myślę też, że te wszystkie koniczyny/mruki, kolesie z Anglii itp. wykorzystują Kwietnia do swoich celów: finansowych i nie tylko. Ten cały Piotrek z Anglii sam to przyznał.

  OdpowiedzUsuń
 40. Z jakimi to lokalnymi poszukiwaczami pedaryjuszu to doszedłeś do porozumienia?chyba z tymi co nie istnieją?jakbyś wiedział kto to napisał to chyba byś się obsrał ze zdziwienia!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. \\\Z jakimi to lokalnymi poszukiwaczami pedaryjuszu to doszedłeś do porozumienia?chyba z tymi co nie istnieją?jakbyś wiedział kto to napisał to chyba byś się obsrał ze zdziwienia!!///

   O co Ci chodzi i do kogo to było?

   Usuń
  2. Ja zgaduje ze to jakis eksplorator z GS cisnie Daryjuszowy Pedaryjuszowi Kotletowi Pierwszemu. Ktos z SGP??? Bo kotlet blefuje ze z kims wspolpracuje...

   Usuń
  3. Nie mogę napisać kim jestem bo się zaraz wyda a nie mogę narażać się na szykany pedaryjusza gołoklatcewa.Chodzi o to ze ten zjeb w którymś z ostatnich pierdofilmów że dogadał się z jakimiś eksploratorami i że będą działać wspólnie.
   ps Panie Tomku jak się z panem skontaktować prywatnie najlepiej telefoniczie?

   Usuń
  4. Proszę o kontakt na maila. pinokioriese@gmail.com

   Usuń
 41. Kwiiiiecien to może znaleźć puszki po piwie albo butelki ewentualnie jakiś grubszy złom który weźmie za panterę. Znają tego kretyna jak by cokolwiek znalazł to zaraz by był filmik w necie i wielka sensacja, jak było z bandażami czytam z czymś jeszcze. A te jego przechwałki o znajdywaniu depozytów,skrytek to może wciskać kretynom tak jak te swoje prelekcje z dupy wzięte. Jedynie co mu się udalo odnaleźć to po pijaku drogę spod sklepu do domu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale o czym tu gadać?
   Ponad 6 lat bezproduktywnego płodzenia kłamstw i konfabulacji i szwendania się po terenie za niczym bez sprzętu i wiedzy. No z wyjątkiem scyzoryka u pasa.
   Pozerstwo i lans zawsze znajdzie odbiorców. Szczególnie takich, co mają gówno we łbie zamiast mózgu.

   Usuń
  2. Dokladnie, jak ten lysy zjeb cos znajdzie to od razu jest o tym filmik, jakby znalazl cos konkretnego to by byla seria filmikow, kurwa serial by zrobil i cala serie obwoznego cyrku prelekcji chwalac sie swoim znaleziskiem, tak zeby kazdy widzial ze Daryjusz Kwiecien cos znalazl.
   A tak blefuje przed ta grupka kretynow fantami z motobazaru, fajansem z allegro i starymi knizkami na tematy roztomaite z antykwariatu.
   Zrobi sobie ciec fotke z nie swoimi kanarkami zeby przyblefowac jakie to on ma bogactwo-dwa kanarki patrzcie ludziska, tylko tate wariate nie wie jak ich uzyc to sobie samojebke walnie i jego fagas mu to wrzuci na blogaska ku poklaskowi pensjonariuszy Boleslawca.
   Do tego popisy w lewej pletwie znalezionej na smietnisku pod blokiem na Lukasiewicza, komandosa 0.7 ”juz sie nie zglosze bo leze w rowie”.
   Czubek i paranoik ze zmyslonym zyciem, takich sie leczy tabletkami na glowe.

   Usuń
  3. No i znalazł puszki. Na zboczach Wlk. Sowy. 100 m w lewo od szlaku. Pokazuje to w jednym z filmów.

   Usuń
  4. Aaaa…racja, pusie tez znalazl i byl przy tym jak Boczek znalazl kawalek toru, kilka gwozdzi i zgnily stahlhelm co potem Pinokio chcial sobie przypisywac a tylko smrodzil sie za Hunterem jak rzep u pisego ogona.
   No i grzebiac na tym dzikim smietnisku a zboczach Wielkiej Sowy znalazl stopiony przez zlomiarza akumulator ktory wzial za czesc statku matki z kosmosu, jakis pozaziemski metal i ponoc badali go w labolatorium-w labolatorium profesora Kwietniotrona w Boleslawcu po podaniu silnych psychotropow. Potem badalo go gremium schizofreniczno-urojeniowe pod patronatem Papy Smerfa katedry Szurow Mniejszych w Sulistrowiczkach ktorym wkrecil ze w labolatorium powiedzieli ze nie wiedza co to jest i on tez nie wie co to jest a oni mu powiedzieli ze tez nie wiedza co to jest, tak to sobie pogadali. To jest stopiony akumulator tak dla informacji pacjentow.

   Usuń
  5. Jak narazie to kwiiiecien twierdzi ,że go Zus odnajduje przy pomocy implantów, dronow i czarnych land rowerów. Przecież ten kretyn to z kupki kamieni sensację robi a jak by cokolwiek znalaz to by była sensacja porownywalna z odkryciem Atlantydy.

   Usuń
  6. Teraz czas na odnalezienie przez skarbówkę i kilka innych instytucji. Kwiecieciu, będziesz eksplorowany aż będzie furczeć :D

   Usuń
 42. Chwilowa zmiana tematu.

  zobacz atak pitbulla:
  https://www.youtube.com/watch?v=NjmUPSq5MAI

  Coś nieprawdopodobnego!
  Do dziś do póki nie zobaczyłem tego filmu myślałem, że gaz pieprzowy w razie czego może powstrzymać psa przed atakiem. Dla tego zawsze taki noszę przy sobie. Ale po obejrzeniu tego materiału stwierdzam, że gaz pieprzowy jak też napierdalanie psa ciężkimi przedmiotami po łbie, kopanie czy inne urazy nie powstrzymają pitbula przed atakiem.
  Jedynym rozwiązaniem zdaje się było by przecięcie go w pół maczetą lub zadźganie nożem w samo serce by szybciej padł.
  Na YT oglądałem masę tego typu filmów gdy taki pitbul idący na smyczy z właścicielem nagle poczuł coś do przechodnia i tak samo zaatakował.Czy to mu się zapach człowieka nie spodobał czy wyczuł jego jakiś nastrój nie wiem, ale wiem, że w każdej chwili każdy z nas może stać się ofiara takiego psa. Dla tego rozsądnym wydaje się posiadanie, albo broni palnej, albo porządnej kosy by takiemu na miejscu obciąć łeb. A co by było gdyby taki pies zaatakował dziecko? Jak byśmy je przed nim obronili?
  Zwróćcie uwagę, że tam na ulicy nikt nie dysponował nożem. Nawet paralizator na niego nie podziałał, no chyba, że ten paralizator był kiepski.
  Paralizator tez noszę przy sobie, ale po tym filmie również stwierdzam, że to nic nie pomoże. Tylko dobra ostra kosa i błyskawiczne zaszlachtowanie. Gdyby ktoś z tych przechodniów dysponował nożem i wbił mu z boku w serce na pewno pies by stracił szybko siły i by padł.

  A wy co myślicie? Jak wy byście zareagowali lub co uważacie, że należało by mieć przy sobie na takie ewentualności?

  OdpowiedzUsuń
 43. Kwiecień na swojej stronie bredzi coś o zeszytach oświęcimskich z lat 47-49 , z tego co wiem to zaczęto je wydawać w latach 50tych . Ale może się nie znam,albo zazdroszczę mu odkryć.

  OdpowiedzUsuń
 44. Kopanie psa nic nie daje (tym bardziej pitbula) jakieś tam wkładanie drewnianych klinów pomiędzy zęby też nic nie daje, no i trzeba by je mieć przy sobie. Jedyną szansą jest, że ktoś podbiegnie, złapie psa za tylne łapy i roztrzaska o najbliższy mur czy asfalt. Wypróbowałem coś takiego na owczarku, który atakował mojego psa. Pitbulle, zwłaszcza te ze zwichrowanym charakterem będą na pewno trudniejsze do załatwienia w takiej sytuacji. Owczarki zwykle są dupowate (co innego te policyjne), więc nie było problemu ale taki pitbull hodowany np. do walki... może być kiepsko. Wbicie noża takiemu ruchliwemu psu też może być niełatwe... nawet zastrzelenie. Jedynie nadzieja, że ktoś przytomny złapie za tylne łapy, jest nadzieja, że pies puści i uderzy kilka razy o twarde. Łapanie za skórę na grzbiecie, nic nie daje. Kiedyś, kiedy jeszcze nie wiedziałem o tej metodzie to złapałem dużego atakujacego kundla za skórę na grzbiecie. Zdażył mnie jednak capnąć za przedramię. Na szczęscie była zima i byłem grubo ubrany i nie przebił skóry, zostały tylko sińce. Nie wiem jak jest w innych częściach Polski ale u mnie w mieście nie widuję tych osobników z linii amerykańskich, przeznaczonych do walk. Są albo fajne amstafy albo skudlone wypierdki. Na filmikach widziałem, że atakują czasem dwa lub więcej. Tak se myślę, że najlepsze byłyby widły... haha ale to nie te czasy!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Erich łapanie za tylne nogi u pitbula nie pomaga. Pitbul jak złapie to możesz go szarpać za nogi, kopać ile sił, rozbijać cegły na głowie, walić metalową rurką po pysku, łbie i grzbiecie, psikać gazem, i napierdalać dechą po oczach, a on dalej trzyma.
   dzisiaj założyłem na YT play listę z takimi filmami oto kilka z nich pokazujących to co napisałem, zobacz zdziwisz się, że to prawda:

   https://www.youtube.com/watch?v=bVsg7lmHBbk&list=PLF-g4j8E7v0NlRGrLnOCEG2SRv-tbm472

   Po obejrzeniu tych materiałów nie widzę większego sensu noszenia przy sobie gazu czy paralizatora. Tylko długi ostry nóż i to ciężki by masą mógł za jednym cięciem takiego rozpruć na grzbiecie.

   Obacz te filmy i powiedz jakie wnioski?

   Usuń
  2. Dlatego też napisałem, że jest nadziej. że puści ale pewności nie ma. Na szczęście, jeszcze nie spotkałem takiego osobnika, coś jak z tych amerykańskich nielegalnych hodowli, przeznaczonych do walki. To psy o totalnie zwichrowanej psychice. Ja akurat do ameryki się nie wybieram ale Daryusz niech uważa. Hahaha. Za to wszystkie amstafy, które poznałem to super psy - zero agresji do ludzi. Oczywiście inaczej w stosunku do innych psów. Widziałem parę akcji. Taki rodzaj agresji trzeba u nich temperować. Bardziej prawdopodobne jest jednak spotkanie z bandą wiejskich kundli. W stadzie mogą poczuć zew krwi i być niebezpieczne. I dla dorosłego mogą być mniej niebezpieczne ale dla dziecka, tym bardziej dla psa mogą być groźne. Ja akurat, mówię o swoim psie najwięcej przykrych sytuacji miałem z owczarkami niemieckimi. Raz były by mi go zagryzły.

   Usuń
  3. Tylko pitbule wpadają w taki amok atakowania i nie czuja podczas ataku bólu. Inne rasy by puściły po kilku kopach czy paralizatorze, albo gazie pieprzowym. Widziałem takie filmy na YT, nie chce mi się szukać.
   Teraz szukam jakiegoś materiału na, którym wreszcie będzie pokazane jak ktoś takiego pitbula traktuje nożem bo chcę zobaczyć czy to by pomogło.
   Nie wiem czy zauważyłeś, ale na wszystkich filmach gdzie psy atakują ludzi nie ma ani jednego gdzie ktoś z przechodniów zareagował by własciwie i skutecznie. Na kazdym widać jedynie nieudolne próby odciągania psa lub nieudolne próby zadawania ciosów. Nikomu nie przyszło do łba by zdzielić takiego pitbula centralnie w kręgosłup pomiędzy miednicą, a łopatkami ciężkim prętem, grubym drągiem czy choćby poprzez skok takiemu na kręgosłup. Wszyscy walą te psy gdzie popadnie i to jak widać tylko pozornie mocno. A przecież taki pies nie jest ze stali. Odpowiedni cios w kręgosłup czy seria walnięć cegłą w sam środek łba z całej siły musiała by go pozbawić świadomości. Nikt tak nie reagował. Ci co zdobywali się na odwagę zadawali 1-2-3 ciosy i patrzyli co będzie. A tu trzeba walić walić i walić do skutku ciężkim przedmiotem po oczach i łbie, aż poleje sie krew i mu oczy na wierzch wyjdą. Nie ma siły by takiemu czaszki nie rozłupać.
   Gdybym był świadkiem takiej sceny i widział pitbula w amoku trzymającego zębami kogoś, nie daj boże dzieciaka to długo bym się nie zastanawiał. Wyjął bym nóż i go tak podźgał, że musiał by paść. Albo jeśli pozycja by na to pozwalała jednym cięciem poderżnął bym mu gardło gdy trzyma kogoś zębami nie zwracając uwagi co się wokół dzieje.
   Po obejrzeniu takich filmów wiem jak się zachować w razie czego i czego nie robić.
   Podsumowując myślę, że nóż załatwił by sprawę. Cios w serce między żebra i kilka dodatkowych w centralną część klatki piersiowej przy jednoczesnym cięciu po narządach wewnętrznych. Poderżnięcie gardła, a mówiąc wprost przecięcie wokół szyi całej skóry wraz z żyłami i tętnicami. A jak brak noża to natychmiastowe poszukanie czegoś ciężkiego choćby gaśnicy lub łyżki do podważania od jakiegoś kierowcy i rozwalenie mu łba poprzez serią uderzeń z całej siły w czaszkę.
   To może zabrzmiało co napisałem przerażająco, ale kiedy idzie o życie bezbronnej osoby lub dziecka trzeba być na taką ewentualność przygotowanym i mieć świadomość co należy zrobić chociaż to wcale nie musi być w naszej naturze. To wyższa konieczność.


   Usuń
  4. Zobacz ten film

   https://www.youtube.com/watch?v=a1YcGb-W5HU

   Ludzie nie wiedzą jak się zachować. ja bym wiedział.Dopiero strzał z pistoletu go wystraszył i powstrzymał.

   Usuń
  5. I jeszcze jeden film jak policjant jednym strzałem powstrzymuje atak pitbula

   https://www.youtube.com/watch?v=gv71ces2il4

   Myślę, że podobny efekt dały cios nożem w serce lub okolice.

   Usuń
  6. I na koniec tej krótkiej zmiany tematu jeszcze jeden materiał jak pitbul właśnie atakuje dziecko. Dobrze, że tak się skończyło, a mogło gorzej gdyby zdążył złapać za gołe ciało:

   https://www.youtube.com/watch?v=R0B9AQls2JA

   Osobiście wytłukł bym BEZ LITOŚCI WSZYSTKIE PITBULE i agresywne rasy BO NIGDY NIE WIADOMO W, KTÓRYM MOMENCIE TAKIEMU PSU COŚ NIE ODPALI I NIE RZUCI SIĘ NA DOWOLNA OSOBĘ.

   Usuń
 45. Pytanie do kwietnia czy już angielskie sądy skazały T Sidora, jak tak to na jaką karę? A co ze sprawą w Rzeszowie? Oj kwiecień jesteś głupi jak noga stołowa .

  OdpowiedzUsuń
 46. Blog koniczyny zaczyna przypominać klub adoracji kwietnia.
  Co oni z tymi zdjęciami, to śmierdzi pedalstwem !

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.