niedziela, 15 maja 2016

Głuszycki nieuk bez szkoły i historycznego przygotowania nadal rżnie eksperta od historii ślizgając się po tematach bez ich dogłębnego poznania.

Śmiać mi się chce widząc jak ten imbecyl z Głuszycy bez szkoły usiłuje zabłysnąć swą pseudo i płytką wiedzą na pół zmyśloną na pół przekręconą przed tym baranim audytorium po raz kolejny.
Śmiać mi  się chce z tych ludzi co słuchają tych bredni zamiast samym sięgnąć po wiedzę całkowicie dostępną i na jej podstawie wyciągać ewentualnie wnioski.
No, ale baranie łby zakute mają na tyle ograniczone umysły, że to co aplikuje im kwiecień im wystarcza.
Nie słuchałem tego materiału w całości.
Włączam początek i co słyszę w niecałej pierwszej minucie? Ano Głuszycki imbecyl twierdzi, że statystyki powojenne zaniżają liczbę zabitych Polaków w czasie wojny do 1.5 miliona osób gdy tymczasem jak twierdzi kwiecień zabitych było blisko 6 milionów.
I teraz zobaczcie,  statystyki podają liczbę 6 milionów, w większości filmów dokumentalnych mowa jest o 6 milionach zamordowanych i poległych w walkach, nawet kilka dni temu oglądałem program dokumentalny o IIwś gdzie podano, że zginęło w czasie IIWŚ 6 milionów Polaków, ALE TEN IDIOTA KWIECIEŃ jedzie do Anglii by baranom zakomunikować coś co jest oficjalnie wiadome, niekwestionowane i podawane od zawsze twierdząc, że to jest negowane.
Tak więc niecała minuta minęła, a już mamy KŁAMSTWO 1.

Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 1

Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 1

 

Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 3
Zamierzałem szczegółowo opracować ten cały materiał, ale po kilku dniach doszedłem do wniosku, że nie ma to większego sensu skoro bardzo wielu yutuberów wytknęło temu kłamcy kłamstwa i kity. Dla tego pójdę na łatwiznę i ograniczę się do zacytowania tych komentarzy, w których są  uwago do zakłamań i przekręceń  historycznych tego debila kwietnia z Głuszycy.
Z całą pewnością gdyby rozłożyć na czynniki pierwsze te wszystkie bzdury znalazło by się co najmniej drugie tyle jak nie więcej idiotyzmów jakie wypowiedział.
Bo idiotyzmów o czipie śledzącym go w protezie jaką nosił gdy miał złamaną nogę czy na temat rozpalania ognia za pomocą specjalnych wersalek to już nawet nie ma co komentować.
Zanim jednak zacytuję wybrane komentarze ludzi mających pojęcie o tych bzdurach zobaczcie krótki wycinek z wypowiedzi kwietnia w, którym małpuje opowiadając o związku białej kobiety z czarną małpą z Etiopii
video

Błazen pokazał swoje błazeństwo i nie chodzi o krytykę białej Polki z Etiopczykiem bo to może wielu się nie podobać takie mieszanie ras, ale o formę przekazu i ten błazeński kretyński gest jaki kwiecień wykonał na końcu.
I jeszcze jeden fragment, w którym skurwiel przyznaje się/o ile to prawda/ że ma kolejną sprawę o zniesławienie:
video
Praktycznie nie ma miesiąca w, którym ta szmata kogoś by nie pomówiła o coś co nie jest prawdą. Nie sadzę by jakiś polityk tak mówił jak twierdzi kwiecień.

Tak więc przechodzimy do wybranych komentarzy. Pomijam komentowanie pomniejszych głupot, kretynizmów, debili zmów i farmazonów zawartych w poszczególnych historyjkach, bo tego jest taka masa, że musiał bym nad tym ślęczeć cała dobę by to wytknąć. Kto ma rozum sam to widzi.


Niemcy wymordowali miliony naszych rodaków, a ruskie tylko tyle a tyle. Bądz obiektywny i wreszcie powiedz głośno że i ruskie mordowali nas na potęge. Ilu naszych rodaków zostało zamęczonych w ruskich łagrach? Ilu skonczyło na kolanach z kulą w tyle głowy? Niemiec od początku był naszym wrogiem a rusek "przyjaciel" był tyle samo wart co ten niemiec.
! Rozmowy z katem ! opisują rozmowy z katem powstania w getcie warszawskim a nie komendanta obozu w Oświęcimiu!! Proszę to jakoś sprostować bo się Pan trochę ośmiesza nie znając lektur szkolnych

Wielka Brytania ma jedną piękną tradycję, którą warto zaszczepić do nas do Polski. Kiedy tam na salony wtargnęła kultura picia herbaty i określenie "Tea Time" weszło do rytuału codziennego, u nas, przynajmniej na dolnym śląsku powinna wejść tradycja "Kotlet a'la Dariusz Kwiecien time". Czy to nie byłoby piękne? Mamy topienie marzanny, mamy tradycję godziny 21:37, teraz czas na tradycję Kotleta

Co do współpracy Norwegii z Niemcami to chyba jakieś bzdury. Taki Pan oczytany a rzuca na lewo i prawo wymysłami które pasują do Pana historyjki. Mimo wszystko szanuję i podziwiam Pana zapał do szerzenia wiedzy na te tematy i popychania ludzi aby sami zaczeli kopać w historii. Pozdrawiam.
Pierdolenie bez ładu i składu oraz jebanie powietrza! Specjalista od siedmiu boleści. Że nikt nie zażądał zwrotu pieniędzy za słuchanie tych bzdur to jakaś zagadka. Widzę, że słuchacze tak samo zorientowani w historii jak ten hochsztapler. Nikt nie prostuje, nikt nie protestuje. Zasłuchani w swojego proroka Gamonie.
Do pana kwietnia od kiedy Moczarski siedział z Hessem ?
Formalnie Polska nie podpisała traktatu pokojowego z niemcami,czyli nadal jesteśmy w stanie wojny.
Nie mogę tego słuchać ,co za bzdury!!!!!! Białoruś potęgą militarną? Człowieku ogarnij się . Zajmij się tymi bunkrami na których się znasz i zostaw politykę. Mówisz nieprawdę ,poruszasz tematy na których się nie znasz, litości . Jak to się nie mówi o bohaterstwie żołnierzy wrześniowych? Cały czas lecą programy na ten temat .Poruszasz za dużo wątków ,mieszasz fakty , nadinterpretujesz wydarzenia ,pomieszanie z poplątaniem. Z tego co mówisz to my Polacy jesteśmy jakimś wybranym narodem stworzonym do rządzenia światem ,tylko jakimś dziwnym trafem ten świat uwziął się na nas i nie daje nam tego robić. Zobacz na śmieci w lasach i i te rzucane na ulicę , to nie Niemcy je tam wyrzucają. A prawda jest taka że ,kawały o polaczkach nie wzięły się znikąd
po raz kolejny gada pan o 2 dywizjach pancernych w Polsce w 39 roku bzdura Polska armia posiadała wtedy 2 brygady pancerno motorowe chociaż tak naprawdę brygada warszawska była tyle co sformowana i tak naprawdę na bazie jednego pułku.
Żyjecie w szybkim świecie. Ja np jem codziennie Kotleta a'la Dariusz Kwiecień i dzięki temu czas płynie wolniej, niemal 2x wolniej dzięki rozkoszy smaku tego kotleta... czasem mi się wydaje, że tydzień ma 300h... kocham cię kotlecie a'la Dariusz Kwiecień.
to nie wykład a przepytywanie widowni.
300 godzin w tygodniu. Brawo gamoniu! W Riese tydzień ma ponad 300 godzin. Inna rzeczywistość. Ale ty pewnie "osobiście" znasz setki osób które zaginają czasoprzestrzeń.
300h tygodniowo? to jest niemozliwe przeciez. 300/7=42h 7dni x 24h=162h
DAREK CZY MASZ KARTĘ UBEZPIECZENIA EKUZ ?
Ludzie! Jak żeście wytrzymali trzy godziny pieprzenia trzy po trzy. Co wy nie macie jakiegoś szacunku dla siebie - jeśli lubicie słuchać fantasmagorii to wasza sprawa! Jednak, czy nie macie jakichś wymagań co do tego, za co płacicie? Czy nie zauważacie, że to bezładny, chorobliwy bełkot, bez żadnej struktury! Gdyby Kwiecień miał do was szacunek, to przynajmniej przygotowałby sobie jakiś szkic tego, co będzie gadać! A on plecie rzeczy, które gadał w innych "prelekcjach" dodaje trochę fantazji i miesza wszystko. Wypytuje was o rzeczy, o których nie możecie wiedzieć, bo istnieją tylko w jego głowie. p.s. Fajny jest koleś, który próbuje punktować Kwietnia. Wkurzając go w ten sposób.
Po rzece płynie barka, z kotletem Pana Darka. Panierka tak chrupiąca, że wilkołaki pobudzająca. Pyszny to kotlet jak cholera, wypełnił się plan Himmlera.
drugi ,pozdrawiam serdecznie
Tragedia , już dawno powinien się spalić ze wstydu , najpierw lata , pokazuje cegły i drzewka , potem nie ma co robić , to przeczeszuje youtube i snuje te dyrdymały , miłośnik obozów koncetracyjnych i przekłamanej historii , bezrobocie i brak perspektyw wypaliło mu mózg , pajac nie wie , że co drugie zdanie , to wpadka i bicie piany , ściemniacz i piewca głupot , może mu naród wybrany jakieś miejsce u siebie na cmentarzu udostępni , choć nie jestem pewien , bo i oni się z tych dyrdymałów śmieją , wstyd dziadu , wstyd , wstyd , wstyd
jakim to juz trzeba byc skonczonym skurwysynem zeby z Łupaszki robic bandyte i pierdolic jakies bzdury ze ich tam bylo kilkudziesieciu
8:50 „… w polskich obozach koncentracyjnych…”. Gościu za to jest paragraf. Ty jesteś nienormalny? Uczyliśmy ruskich i szwabów eksperymentów?!?! na ludziach!!! Reszta bzdur – No comment!
po raz kolejny gada pan o 2 dywizjach pancernych w Polsce w 39 roku bzdura Polska armia posiadała wtedy 2 brygady pancerno motorowe chociaż tak naprawdę brygada warszawska była tyle co sformowana i tak naprawdę na bazie jednego pułku.
Te opowieści jak to Darek walczył z muslimami w Sztokholmie to bzdury wyssane z d.....Jeśli tak było naprawde gdzie jakaś dokumentacja tego zdarzenia.Ta ucieczka przed policją taka sama prawda
Historii to się musisz jeszcze poduczyć . Jak mówisz stary "Krzyżak" opowiedział ci historię Polski z przed 1000 lat ? Dobre ,dobre. Poruszasz tysiące wątków o których masz tylko iluzoryczne pojęcie ,łączysz je razem i sprowadzasz to wszystko do wspólnego mianownika ,którym jest II wojna światowa. A już to porównanie "ciapatych " jak to ich nazywasz z Hitlerem ,Himlerem i III Rzeszą to już karkołomne rzeczy są. Oglądasz dużo programów publicystycznych w tym tvp Historia ,ale to za mało. Jesteś inteligentnym człowiekiem i robisz to zręcznie ,ale tak łatwo cię zdemaskować. Riese to jest twój konik i tego powinieneś się trzymać.. I nie wmawiaj ludziom bajek ,że 1000 spadochroniarzy Sosabowskiego zmieniło by historię świata !!!! Darek kto przychodzi na te twoje wykłady , i pozwala ci mówić takie rzeczy!!!!?????? Miej litość!!!! Bój się Boga!!!!
Panie kwiecień dwa pytania : 1) jakie polskie miasta w 39 witały Niemców kwiatami?2) co to są państwa satelitarne?
lebensborn, ahnenerbe, obozy i obozy a i wilkołaki....w kółko to samo, i nikt nie kwestionuje faktu ze obozy były ale człowieku dajze juz spokój ze skakaniem z tematu na temat....jakies konkrety dowody i mniej opowieści z pogranicza fantazji (jezeli nie masz pan dowodów) a na historii Polski to sie pan znasz....musiałbyś być profesorem zapalencem jak prof. Klemens Bruski UG polecam jego wiedze na temat Historii Średniowiecza....głowa mała jaka wiedza!!! a nie tu jakieś faken miksy
Pan kwiecień wielki znawca historii a nie wie kiedy Piłsudski zmarł,a w jednych z swoich audycji uważał się za piłsudczyka . Dobrze że wie iż,to co ma na karku to głowa nie dupa.
300h tygodniowo? to jest niemozliwe przeciez. 300/7=42h 7dni x 24h=162hDariusz Kwiecień - White Cliffs of Dover

 

W tym materiale również posłużę się już istniejącymi komentarzami. Od siebie dodam tylko, że większego błazna i pajaca ta Głuszycka spierdolina zrobić z siebie nie mogła. Przykładem jest ten fragment, w którym kwiecień przytakuje jak debil i głupek przewodniczce mówiącej po Angielsku, a potem to niby tłumaczy udając znajomość Angielskiego. Oczywiście go nie zna i wtrynia swoje brednie zamiast naprawdę tłumaczyć.  To choroba umysłu moi drodzy.
Dywizjon 303 a Cyrk Skalskiego to dwie różne formacje, a co ciekawe Skalski w 303 nigdy nie służył. Cyrk Skalskiego walczył w Afryce. Weź ty chłopie zacznij czytać książki i się uczyć zamiast wciskać pelikanom wyczytane w necie brednie. Niemcy nie poniszczyli stacji radarowych bo prawie do końca Bitwy o Anglię nie zakumali do czego służą te instalacje. Niemcy nie dokonali desantu, bo pogoda w Kanale nie pozwalała, o czym się alianci sami przekonali cztery lata później. Zajmij się gościu tłuczeniem kotletów, najlepiej tą swoją pustą głową.
Panie Darku: w 3:52 strzelił pan babola.Operacje overlord szykowano na terenie Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych - a nie po drugiej stronie kanału LaManche.Francja była obiektem operacyjnym tej opreracji czyli celem ;)
Darek Dyzma bawi się w głuchy telefon z przewodnikiem I robi ze swoich widzów durniów....weż ty chłopie najpierw poczytaj pare książek to może wtedy zrozumiesz jak wyglądała wojna w uk- dover nie bylo zadna strategiczna twierdzą ,przejedz sie wzdłuż poludniowego  wybrzeża I zobacz ile było lotnisk do obrony kanału-praktycznie co 20-30 km były lotniska ,do tego porty w Porstmouth ,Southampton czy Plymouth...naprawde odrób najpierw lekcje bo jak sie slucha jak kłamiesz I wymyslasz czy to co niby mówi przewodnik czy inne "fakty" wziete z dupy bo napewno nie z historii....weź ty się lepiej skup na gotowaniu bajkopisarzu jeden...
niestety nic pan przewodnik nic nie mowi ze napisy na scianie pochodza z 1920 eh eh zle pan zrozumial panie darku
Darek dywizjon 303 mial swoja glowna baze na lotnisku wojskowym Northolt to kawalek ode mnie ,jest tam niedaleko Polish War Memorial poswiecony wszystkim Polskim lotnikom ktorzy walczyli o Anglie.
Ok. Kwiecień! Przegiąłeś z tymi bredniami na temat innych osób. Teraz ty przypomnij sobie listopad 2015 Rzeczka, pewien dżdżysty dzień... i hasło narkotyki (morfina). Trzymałem tego haka na dobry moment. Teraz myśl: czy miałem wtedy włączone nagrywanie we smartfonie!?
do USA? kto pana wpusci??? wize pan masz??? Pan april taki discopolowiec historii ;)) pan april sprawia wrazenie jakby wszystko rozumiał ??? ;) kolejny raz słysze info: "miało coś zostać zainstalowane ale nigdy do tego nie doszło" panie april prosze posługiwac sie faktami przedstawić dokumenty na utwierdzenie mnie ze mowi pan prawde ! poza tym tajne spotkanie w Berlinie nie moze pan krecic?? co za bzdury....przewodnik swoje a pan april swoje ;)) koncówka- jakiś dron śledzi pana aprila ;))))
Wytrzymałem 17 minut tych bredni. Jak można zapomnieć o marynarce brytyjskiej i pieprzyć takie głupoty ? O riese oglądałem z ciekawością bo nic o tym nie wiem ale jeśli jest w tym tyle prawdy co w tym filmie to... ręce opadają.
Przewodnik mówił że świeżej wody nie było, tylko ta w zbiorniku, najstarsze graffiti było z 1940 roku, to z 1920 to sobie wymyśliłeś na poczekaniu na cele reklamy swojej niby to wiedzy. Ciekawe informacje o cyrkulacji powietrza a także o tym, że ściany były wyłożone korkiem aby były dźwiękochłonne. Więcej ciekawych informacji od przewodnika których oczywiście nie zrozumieliście.
Za dużo przekłamań historycznych np. Cyrk Skalskiego działał w Afryce północnej, Niemcy nie mieli gotowych barek desantowych, na Guadalcanal bili się Amerykanie z Japończykami itd. Ponadto zapomniałeś o marynarce wojennej jej królewskiej mości a to była siła wystarczająca do zatrzymania każdej próby desantu. Ogarnij się.
kfiecień "poligloto" i co ty z tego zrozumiałeś????? yes, yes??????? a skąd to twierdzenie ,że inwazji miało nie być 1/2 tego filmu to bajki i baśnie oraz kfietniowe wymysły bzdury,bzdury,bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Darek dywizjon 303 mial swoja glowna baze na lotnisku wojskowym Northolt to kawalek ode mnie ,jest tam niedaleko Polish War Memorial poswiecony wszystkim Polskim lotnikom ktorzy walczyli o Anglie.
Dywizjon 303 i Cyrk Skalskiego to według Pana to samo? Stanisław Skalski oczywiście walczył w Bitwie o Anglię tylko, że w dywizjonie 501. Tak zwany "Cyrk Skalskiego" został sformowany w lutym 1943 roku, długo po omawianych przez Pana wydarzeniach. Formacja przyłączona została do dywizjonu RAF i od końca lutego walczyła w AFRYCE. Jako, że chłopcy wykazali się wielkim kunsztem w strącaniu niemców i robili to na prawdę sprawnie i efektownie od ok. kwietnia zaczętą naszą formacje nazywać Cyrkiem Skalskiego. Trochę więc się wkradła nieścisłość "drobna" w Pana "story" Panie Darku.. Dlatego Wole Pana opowieści o Riese.
19.34 pierwsza armia w Afryce? Drugi korpus Andersa jak już, panie miej litość
kfiecień "poligloto" i co ty z tego zrozumiałeś????? yes, yes??????? a skąd to twierdzenie ,że inwazji miało nie być 1/2 tego filmu to bajki i baśnie oraz kfietniowe wymysły bzdury,bzdury,bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do USA? kto pana wpusci??? wize pan masz??? Pan april taki discopolowiec historii ;)) pan april sprawia wrazenie jakby wszystko rozumiał ??? ;) kolejny raz słysze info: "miało coś zostać zainstalowane ale nigdy do tego nie doszło" panie april prosze posługiwac sie faktami przedstawić dokumenty na utwierdzenie mnie ze mowi pan prawde ! poza tym tajne spotkanie w Berlinie nie moze pan krecic?? co za bzdury....przewodnik swoje a pan april swoje ;)) koncówka- jakiś dron śledzi pana aprila ;))))
Darek Dyzma bawi się w głuchy telefon z przewodnikiem I robi ze swoich widzów durniów....weż ty chłopie najpierw poczytaj pare książek to może wtedy zrozumiesz jak wyglądała wojna w uk- dover nie bylo zadna strategiczna twierdzą ,przejedz sie wzdłuż poludniowego  wybrzeża I zobacz ile było lotnisk do obrony kanału-praktycznie co 20-30 km były lotniska ,do tego porty w Porstmouth ,Southampton czy Plymouth...naprawde odrób najpierw lekcje bo jak sie slucha jak kłamiesz I wymyslasz czy to co niby mówi przewodnik czy inne "fakty" wziete z dupy bo napewno nie z historii....weź ty się lepiej skup na gotowaniu bajkopisarzu jeden...
Przewodnik mówił że świeżej wody nie było, tylko ta w zbiorniku, najstarsze graffiti było z 1940 roku, to z 1920 to sobie wymyśliłeś na poczekaniu na cele reklamy swojej niby to wiedzy. Ciekawe informacje o cyrkulacji powietrza a także o tym, że ściany były wyłożone korkiem aby były dźwiękochłonne. Więcej ciekawych informacji od przewodnika których oczywiście nie zrozumieliście.
niestety nic pan przewodnik nic nie mowi ze napisy na scianie pochodza z 1920 eh eh zle pan zrozumial panie darku
+CHINUSIA nie ma zdziwko skoro pan april angielski zna jak ja ...chiński ;)))) kompromitacja.....
BRAWO DARKU TAK DALEJ , POZDRO Z JEDLINY ANDRZEJ,

Komenty z internetu poza YT
Kłamstwa
Polacy nie mieli w 1939 dywizji pancernych tylko dwie brygady pancerne.
Pierwsza to Warszawska 10 brygada pancerno motorowa
Druga to 10 brygada kawalerii
To były największe oddziały pancerne w Polsce
mG42 nie produkowano w Brazylii czy Argentynie tylko w Niemczech jako MG3 do dzisiaj.
Moczarski w rozmowach z katem siedział w jednej celi z Stroopem nie z Hessem.
Białorus nie ma 36 dywizji pancernych jak powiedział kwiecień.


 =============

Ilość wyłapanych bzdur przez yutuberów sprawia, że moja robota jest łatwiejsza.
Pozdrawiam wszystkich, którzy zechcieli wytknąć idiocie te kłamstwa. Liczę na więcej na przyszłość i pozdrawiam.
GOTOWANIE NA EKRANIE I TO POWINIEN ROBIĆ ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ HISTORIĄ.
STEKI KŁAMSTW WYPOWIADANE PRZEZ SKURWYSYNA O MENTALNOŚCI POMAWIACZA NA TEMAT
TOMASZA SIDORA
ANI JEDNO CO O NIM POWIEDZIAŁ NIE JEST PRAWDĄ.
Komentować tego co powiedział w tym materiale znów szargając nazwisko Tomasz Sidor nie będę bo nic z tego co powiedział nie jest prawdą.  Kwiecień ma urojenia i jak zwykle jest przekonany, że jak rzuci na mnie kolejne wysrywy ze swojej skurwiałej mózgownicy to ludzie w to uwierzą. Na szczęście nie wszyscy w to wierzą.OGŁASZAM KONKURS NA WYŁAPYWANIE 
KŁAMSTW KWIETNIA.

KU CHWALE OJCZYZNY

O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać?

100 komentarzy:

 1. Ahahahahahaha barany zapłaciły 8 funciaków by dowiedzieć się tego co jest napisane w książkach.

  OdpowiedzUsuń
 2. hahahaahah Białoruś 36 dywizji pancernych . dobre

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierdolony bolszewik broni ruskich aż rzygać sie chce.
  Parszywy łysy kretyn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierdolony żydo-bolszewik gdy jakiś frajer z sali usiłował mu powiedzieć, że Polaków mordowali żydokomuniści, a nie Rosjanie skurwiel udawał, że tego nie słyszy i szybko zmienił temat.
   Będzie to opisane w opisie.

   Usuń
 4. OGŁASZAM KONKURS NA WYŁAPYWANIE KŁAMSTW KWIETNIA.

  NA PRZYKŁAD TAKIE:
  Polacy nie mieli w 1939 dywizji pancernych tylko dwie brygady pancerne.
  Pierwsza to Warszawska 10 brygada pancerno motorowa
  Druga to 10 brygada kawalerii
  To były największe oddziały pancerne w Polsce

  mG42 nie produkowano w Brazylii czy Argentynie tylko w Niemczech jako MG3 do dzisiaj.

  Moczarski w rozmowach z katem siedział w jednej celi z Stroopem nie z Hessem.

  Białorus nie ma 36 dywizji pancernych jak powiedział kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień 3 marca 1933 otwarto Dachau nie kwiecień idioto wcześniej w prywatnych wiezieniach przetrzymywano przeciwników politycznych po za tym Dachau nie był pierwszym obozem koncentracyjnym w Europie jak byś miał wykształcenie to byś o tym wiedział


   Obóz koncentracyjny Dachau utworzony przez niemieckich nazistów. Powstał z rozkazu Heinricha Himmlera z 21 marca 1933, z celem izolowania politycznych przeciwników reżimu nazistowskiego, duchownych i Żydów. Stał się „wzorem” dla wszystkich kolejnych. Od 1938 swego rodzaju „ośrodek szkoleniowy” dla zarządców i wachmanów innych późniejszych obozów tego rodzaju.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Dachau_(KL)

   W Europie to nie Niemcy jako pierwsi stworzyli obozy koncentracyjne. Jako pierwsi dokonali tego Austriacy, którzy tuż po rozpoczęciu Wielkiej Wojny otworzyli obóz w Talerhofie.


   http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-talerhof-pierwszy-oboz-koncentracyjny-w-europie,nId,1546644

   Kto wymyślił obozy koncentracyjne?... /artykuł własny / Tomasz J.Ulatowski, styczeń 2015
   http://www.e-ulatowski.pl/index.php?wsk=2&nr=44

   Usuń
  2. DOKŁADNIE!
   Wystarczy wpisać w google pierwszy obóz koncentracyjny i już mamy informacje o, których ta łysa skurwiała siwa na wpół pała nic nie wie i nie ma KOMPLETNIE ŻADNEGO POJĘCIA.
   I za takie BREDNIE Z DUPY iluś frajerów zapłaciło 8 funtów!!!
   8x5.5=44złote za, które można kupić porządną książkę, a nawet dwie o IIwś.
   Albo bilet do jakiegoś muzeum zamiast tracić czas na wysłuchiwanie takiej ilości bzdur.
   Nie oglądałem całości tylko przeskakiwałem co kilka minut by posłuchackilkunastu sekund w kilku miejscach.
   już widzę i słyszę, że barany zafundowały sobie za te 8 funciaków bełkot paranoika i nieuka i prymitywną pogadankę z płytką polemiką rodem z dyskusji przy ognisku baranów nie mających wiedzy.
   Równie dobrze mogliście zaprosić na wykład jakiegoś lumpa z okolicy na jedno by wyszło.

   Usuń
  3. Kwiecień pajacu co materiał to kompromitacja.
   Jaki ty kwiecień musisz być ciężkim chujem by nie mieć wstydu po tylu wpadkach.
   Głupota niektórych zadziwia. Zobaczcie co mu napisał jeden z youtuberów
   "dREITIZ1 godzinę temu
   Co do współpracy Norwegii z Niemcami to chyba jakieś bzdury. Taki Pan oczytany a rzuca na lewo i prawo wymysłami które pasują do Pana historyjki. Mimo wszystko szanuję i podziwiam Pana zapał do szerzenia wiedzy na te tematy i popychania ludzi aby sami zaczeli kopać w historii. Pozdrawiam."

   Czy to nie idiota? Z jednej strony wytyka bzdury kwietniowi, a z drugiej pierdolony szanuje i podziwia. To kolejny przypadek do leczenia.
   Trzeba mieć totalnie nasrane we łbie by szanować kogoś za bredzenie bzdur. I jeszcze te bzdury nazywać wiedzą. To albo wiedza, albo bzdury. Koleś się nie może zdecydować. Można by go zapytać o to co według niego jest wiedzą z tego co pierdoli kwiecień? Ale pewnie jakby koleś sam zaczął czytać to zobaczył by, że wszystko to bzdury.
   Kwiecień zajmij się lepiej robieniem kotletów chociaż i kotlety w twoim wydaniu pewnie były by równie niestrawne co twoje opowieści.


   Usuń
  4. Rosół w Rzeczce u śniadego już ciołkowi i tym pseudo patriotom-idiotom zaserwował :), chodzili po nim trzy dni do tyłu w ofajdanych majtach :-)

   Usuń

  5. To przekracza pojęcie co ten popapraniec wyprawia.
   Można przymrużyć oko na jedno dwa a nawet kilka drobnych przekłamań, ale ten facet w godzinę potrafi ich wypowiedzieć 30 jak nie więcej.
   To jest wprost niepojęte jak pobłażliwie ludzie go traktują.
   Kwiecień bije na głowę komunistów w sianiu kłamstw.
   To powiem wam, że w czasach komuny w dawnej telewizji nie słyszałem tylu zakłamań co od Kwietnia.
   Ludzie tak ochoczo negują media bo kłamią, a tu mają kłamcę bijącego rekordy kłamliwości i tylko garstka świadomych sprzeciwia się temu?
   Jak to jest? To jest dla mnie niepojęte.
   Gdyby w telewizji dziś wygadywał ktoś takie bzdury to byłby wyśmiany i zlinczowany słownie, a tu proszę kłamca jeździ do Anglii i jeszcze ludzie mu płacą za to by słuchać takich wierutnych bzdur bijąc brawo.
   Ja tego nie pojmuję.

   Usuń
  6. To proste w sumie jest.

   Wierni Panu Kwietniowi fanatycy, założyli swój kościół pod wezwaniem Św.Kotleta.
   Ma tak oddanych wiernych że jak nasra i powie że to Kult Wotana to wierni przypłyną na budynkach i mini łodziach podwodnych kanałami, padną na kolana przed gównem i będą bić w beton sprawdzony finką swoimi tępymi pustymi łbami aż poleje się zatramentyzowana krew. Zgarnie parę stówek arycbiskub Kwiecień, pójdzie na dziwki i na Kotleta,po czym się nachla i nawciąga RWD i zacznie kazanie o Riese. Jego wierni kościoła Św. Kotleta będą słuchać zauroczeni siedząc przed tym gównem Kwietnia ku czci Wotana.

   Kolejna religia, nic więcej.

   Usuń
 5. W 15-stej minucie kwiecien opowiadanadal, ze major Lupaszka, kazal riezac polakow.
  Ten pierdolony debil kwiecien powinien dostacw koncu problemz!
  Dalej nie bylem w stanie ogladac tzch bredni.

  OdpowiedzUsuń
 6. SERdecznie witam Panie Dariuszu:)

  Wizyta w Angli przeszyla moje oczekiwania!
  Jestem zdezolowany Panska inteligecja.
  Pozostaje mi tylko zyczyc Panu szybkiego powrotu do realii.
  To bedzie lekarstwem.
  Oczywiscie kotlecik A,la Dariusz Kwiecien, w wersji modyfikowanej.
  https://www.facebook.com/109597395816129/photos/pb.109597395816129.-2207520000.1463390434./136859829756552/?type=3&theater

  OdpowiedzUsuń
 7. Prosty Hutmen o Gluszyckiej iysej pale:)
  Super!
  https://www.youtube.com/watch?v=zYhuw_7IvEY

  OdpowiedzUsuń
 8. "Łabędzi śpiew" ty tępa nieoczytana łysa pało to inaczej ostatnie największe dzieło artysty kończące karierę. Jak nie rozumiesz debilu takich figur stylistycznych jak Przenośnia to ich kurwa analfabeto nie używaj. Przygłupie niedouczony kurwa. W tym kontekście Polaków powinieneś użyć słów "niemy krzyk" no ale skąd tępa głuszycka przećpana łysa pało możesz to wiedzieć skoro ty nie czytasz tylko przeglądasz książki.

  OdpowiedzUsuń
 9. I jeszcze jedno tępa łysa głuszycka łysa pało. Licznik Geigera nie mierzy promieniowania w jakichkolwiek jednostkach,mierzy tylko sam fakt występowania podwyższonego promieniowania Dostarcza informacji tylko czy jest podniesiony poziom natężenia promieniowania jonizującego I NIC więcej. Dawki promieniowania dla organizmów żywych mierzy się aktualnie w Siwertach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecień to patologiczny kłamca. To przypadłość chorobowa umysłu. Charakteryzuje ludzi, którzy nie są w stanie przyswoić sobie żadnej wiedzy zgodnej z faktami. Tacy patologiczni kłamcy by nadrobić brak zdolności nauki i zapamiętywania wymyślają na poczekaniu własne historie i wydarzenia. Często zmieniają przebieg tych wydarzeń mieszając te prawdziwe z wymyślonymi.
  U patologicznego kłamcy przeważa ilość kłamstw nad podawanymi potwierdzonymi faktami. To właśnie robi Kwiecień. Gdyby w jego wypowiedziach był 1-2% nieścisłości można by powiedzieć, że to brak wiedzy lub przyswojenie wiedzy z nieodpowiedniego źródła. Ale w przypadku Kwietnia mamy do czynienia z szeregiem następujących po sobie wypaczeń faktów oraz wymyślanych na poczekaniu zdarzeń mających zbudować pozorny obraz znajomości tematu.
  To nie tylko patologiczny kłamca, ale również umysłowo skrzywiony osobnik wplatający w swoje opowieści chore wyobrażenia. Do tego posługuje się pojęciami formułami wyrażeniowymi typowymi dla pospolitych cwanych łgarzy.
  Jego wypowiedzi są niespójne pełne mętnych niedopowiedzeń oraz domyślników. Przez to przeciętny słuchacz nie łapie wielu wątków nie mogąc powiązać wszystkich jego chaotycznych myśli.
  W każdej swojej wypowiedzi wątki jakie porusza są wypowiadane bez ładu i składu często kompletnie ze sobą nie są powiązane, albo tak powiązane, że nie pasują do siebie znaczeniowo i semantycznie. To jest właśnie cecha umysłu osoby ograniczonej umysłowo, że gdy taka osoba wkracza w tematy trudne bądź zawiłe wątkowo wymagające ostatecznego spuentowania i wyprowadzenia do jednego mianownika nie potrafi tego zrobić urywając wszystkie poruszone wątki zastępując je nowymi i tak w kółko. Albo taka osoba powtarza się, to co już powiedziała w innej kolejności i przy użyciu innych wyrażeń często już nie oddających pierwotnie wypowiadanych treści.
  Dla tego osoby z takimi zaburzeniami unikają zagłębiania się w dane tematy i nie potrafią przeprowadzić logicznej analizy wcześniej poruszanych wątków wymagających na koniec spuentowania pozostawiając wypowiadane treści bez wniosków i konkluzji w oparciu o wcześniejszy logiczny wywód.
  Dla tego Kwiecień porusza się płytko po tematach, często zmienia wątki i tematy wypowiadając przy tym coraz to nieskładny ciąg zdań.
  Tego się nie da wyleczyć i tego się kwietniowi nie da wytłumaczyć bo on tego nie zrozumie. Nie zrozumieją też tego jego słuchacze, którzy wcale nie wymagają logiki ani wartościowej merytoryki, a już tym bardziej WIARYGODNOŚCI przekazu.

  OdpowiedzUsuń
 11. To bardzo dobra analiza Kwietnia! Najważniejsze jest to, że jego się nie da wyleczyć. Dlatego walka z nim nie ma sensu! On się nie zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 12. heheheh masakra koleś twierdzi ze jest sledzony przez zus w2 czesci mowi ze ma proteze przez ktora go namierzają :O o fuck

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepsi są łowcy implantów .

   Usuń
  2. Idę o zakład, że ten koleś z protezą ma zamiast włosów wszczepione bioelektroniczne rurki do złudzenia przypominające włosy, które są antenami nadawczymi podającymi jego lokalizację.
   Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.
   Tylko nurtuje mnie czy wszystkie te biotechnologiczne włosy ma tylko na głowie czy też na nogach lub klacie?
   Na jego miejscu na wszelki wypadek bym zgolił wszystkie by nie nadawały.
   :]

   Usuń
 13. twierdzi ze państwo izrael powstalo w 1946 nie trzeba daleko szukac by dowiedzieć się ze to brednia jebnął się o 2 lata a te tłuki piszą ze dowiadują sie od niego wielu ciekawych rzeczy koleś na koncu też zafascynowany historyk ? a bredni od prawdy nei potrafi odróżnić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, i taki popierdolony przekaz sprzedaje za 8 funtów matołom.

   Usuń
  2. Debil jest zwyklym debilem to pierdoli 3po3.
   Schizofernia go nosi, napierdala pseudolog jak woda z kranu, zobaczy budynek to juz roi o plywajacych budynkach, zobaczy miernik ktorego nie zna-wymadrza sie-zobaczy kamienie to pierdoli o kurhanach, zobaczy studzienke sciekowa i roi o podziemiach, zobaczy akwen wodny-pierdoli o lodziach podwodnych, uslyszy cos-pierdolnie date z dupy bo kiedys cos ulsyszal ale nie wie co i jak wiec szczerzy sie przed idiotami.

   KomandosoGROMOpletwonorkoPILOTOsnajperoSZOFEROsurvivalista prosto z ZOZ Psychiatrycznej Walbrzych.
   Limity leczenia sie na ten rok skonczyly to po epizodzie latania przebranym w damska suknie po Partku Ksiaz pacjent zostal bez leczenia, samemu sobie, razem z choroba i ludzmi pograzajacymi go w schizofreni i indukujacycmi kolejne ataki choroby.

   Usuń
 14. Kwiecień bawi się w kucharza i to mu o wiele lepiej wychodzi niż zabawa w historyka

  https://www.youtube.com/watch?v=7voYwhJ5XTg

  I oczywiście nie omieszkał nakłamać na mój temat 1 godzinie materiału.
  Co za skurwiel takie kłamstwa kto w to wierzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i jeszcze skurwiel mówi o mnie w 26 minucie

   Usuń
  2. ale to jest skurwysyn! No takie kłamstwa na mój temat, że ja wyznaczyłem 1000 zł za pobicie go.
   Mówi o tym w 30minucie.

   Usuń
  3. Mierna próba podreperowania wizerunku kłamcy i imbecyla. Nawet jak usmaży 100 kotletów i tak pozostanie kiciarzem.

   Usuń
  4. Na obiedzie będzie 9 osób a kotlety 4 , he he

   Usuń
 15. od 32 minuty '' zyje z tego co zarobie, co wrobie? A działalnosc to mamy hehe a podatki placimy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkiem odpłynął :-), Gracjan też robił wycieczki, było też gotuj z Gracjanem :-), na zakończenie śpiewał na kiblu o kupie i w terenie o pierdach :-).

   Kwietniołak idzie dokładnie tą sama drogą , w terenie opowiada pierdoły.

   Teraz ma szoł Gotuj z kwietniołakiem, patrzeć tylko jak będzie śpiewał siedząc na kiblu :-), i zrobi filmik na You Tube śpiewaj z kwietniołakiem :-).

   Usuń
 16. A szczaw do zupki z nasypu na 65 kilometze....

  OdpowiedzUsuń
 17. ale mu sie pierdoli... 37:50 Tomasz Sidor czyli dariusz jastrzab haha

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam pytanie jak można być krzyżakiem z dziada pradziada jak są to zakonnicy. Jak można być w Spychowie jak go niema

  OdpowiedzUsuń
 19. Nowy filmik, nowe bzdety nieuka. https://www.youtube.com/watch?v=icMCtibZrc0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MrLukasdevil1 godzinę temu
   drugi ,pozdrawiam serdecznie
   Rick Deckard
   Rick Deckard36 minut temu
   Dywizjon 303 a Cyrk Skalskiego to dwie różne formacje, a co ciekawe Skalski w 303 nigdy nie służył. Cyrk Skalskiego walczył w Afryce. Weź ty chłopie zacznij czytać książki i się uczyć zamiast wciskać pelikanom wyczytane w necie brednie. Niemcy nie poniszczyli stacji radarowych bo prawie do końca Bitwy o Anglię nie zakumali do czego służą te instalacje. Niemcy nie dokonali desantu, bo pogoda w Kanale nie pozwalała, o czym się alianci sami przekonali cztery lata później. Zajmij się gościu tłuczeniem kotletów, najlepiej tą swoją pustą głową.

   Usuń
 20. Gotuj z kwiecieciem ehehehehehehe i 3/4 filmiku bółdupizm trola o Sidorach i hejterach japitolę jaki z gościa czop ehehehehehehehe. kwiecieć, leć z kotletem do kopaczowej :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Tomasz cel osiągnięty zniszczyłeś na zawsze wizerunek kwietnia w oczach ludzi na poziomie mających pojęcie o historii.
  Ludzie wykształceni oraz badacze z prawdziwego zdarzenia mają Kwietnia za idiotę i mitomana.
  Kwietnia sukces to tylko mała garstka takich samych mitomanów jak on, którymi udało mu się otoczyć.
  Gdyby Kwiecień wyszedł poza Yt ze swymi wymysłami na przykład program w publicznej telewizji ludzie by go zniszczyli. YT to domena w większości przypadków medium dla pół mózgów owładniętych teoriami spiskowymi. Nie oznacza, że na YT wszystko to taki sam chłam jaki serwuje Kwiecień. Jest sporo dobrych kanałów, ale one giną w zalewie tych jakie prowadzą tacy mitomani jak Kwiecień.
  Pospólstwo i ciemnogród zawsze lgnęło do takich mitomanów jak Kwiecień. A ciemnogród i pospólstwo to 90% społeczeństwa.
  Tylko mały % ludzi dokonuje rzeczy wartościowych pchających cywilizację na drodze rozwoju i odkrywania prawdy. Reszta to konsumenci, którzy kupią każdy towar choćby najgorszego sortu. Przykładem są towary w tanich sieciówkach na działach przemysłowych. Cała kupa tandetnych wyrobów znika w tydzień z koszy.
  Z tym co serwuje Kwiecień jest tak samo. To co oferuje to chłam najniższego sortu. Nikt o dużych wymaganiach tego nie kupi w przenośni i dosłownie.
  Tomasz dałbym sobie spokój z tym mitomanem. Odwaliłeś kawał dobrej i ciężkiej roboty. Wielu ludziom otworzyłeś oczy. Kwiecień opluł Cię i pomówił dziesiątki razy przez co nadszarpnął Twój wizerunek, ale prawda jest taka, że to Tobie te stado baranów co klaszcze kwietniowi powinno klaskać za odkłamywanie historii i faktów. Ktoś tu napisał, że Kwiecień to przypadek socjologiczny i miał rację. Nie tylko Kwiecień jest takim przypadkiem, ale ci co kupują jego przekaz. Z tym się nie wygra szybko jeśli w ogóle. Z Kwietniem wygra czas. Bo z biegiem czasu wszystkie jego teorie umrą w mrokach nieprawdy. Kwiecień nigdy niczego nie odkrył i nie odkryje. Nigdy nie wpadnie na żaden trop pozwalający wyjaśnić tajemnice Riese. Minie rok, dwa, a nawet pięć, a nawet dziesięć lat i zapewniam, że nawet ci co oczekują po nim jakiegoś odkrycia znudzą się i dojdą do wniosku, że to wszystko to był pic na wodę fotomontaż. Większość pewnie nie przyzna się do błędu, że uważała Kwietnia za wartą zaufania personę, ale na pewno czas tu zrobi swoje.
  Pokazałeś wystarczająco wiele razy, że Kwiecień zmyśla dla komercyjnego zysku i poklasku. Teraz trzeba zaczekać, aż jego bzdety obrócą się w pył. Kwiecień będzie dalej wymyślał nowe fakty, nowych świadków, nowe historie dla utrzymania się na fali zainteresowania, ale jestem pewny, że za kilka lat ludzie się połapią, że robi to dla zysku i wątpliwej sławy.
  Kwiecień jest pośmiewiskiem w gronie poważnych eksploratorów i historyków i za jakiś czas takim będzie w gronie tych głupców, którzy dziś jeszcze liczą, że coś odkryje.
  Wystarczy spojrzeć na to co głosił 5 lat temu i zapytać ile z tego zdołał udowodnić i czy ktoś potwierdza tamte wymysły? To dla tego grono zwolenników z przed pięciu lat odeszło, a na ich miejsce przyszli nowi konsumenci nowych wymysłów. I tak będzie za kolejne kilka lat. Takich cykli musi być jeszcze kilka by nowe pokolenie ludzi świadomych kłamstw uznało go za oszusta i mitomana.
  Przyjdzie taki dzień, że Kwiecień stanie się pośmiewiskiem i tylko bardzo nieliczne grono ludzi pozostanie przy nim jeśli w ogóle.
  Zauważ, że jest jednak coraz więcej jego krytyków. Widać to po komentarzach na YT i to nie są ludzie głupi tylko mający pojęcie o historii. To oni często wytykają mu kłamstwa. Takich przybywa wolno, ale przybywa i będzie przybywać.

  OdpowiedzUsuń
 22. Kwiecień pogrywasz nie fer. Pomawiasz, oskarżasz rzucasz fałszywe podejrzenia.Tomasz udowadnia ci kłamstwa, a ty skurwielu przypinasz mu łaty donosicieli, pedofili, zboczeńców reszty nie wymienię bo tego jest zbyt dużo. Na nic nie masz dowodów puste słowa.
  Robisz z mieszkańców Głuszycy wariatów, kłamiesz o nich wciągasz w swoją chorą grę kwiecień tak się nie robi.
  Powiadasz, że Tomasz będzie ukarany? Za co? Za to, że cię moralny bandyto obdarł do gołej skóry z kłamstw?
  Kwiecień pogrywasz nie fer to ty powinieneś zostać ukarany i ktoś to zrobi prędzej czy później.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha kwiecień i jeszcze jedno.Nie myśl sobie,że wrogów masz tylko ze strony Tomasza.Skrzywdziłeś kilka osób w przeszłości i to bardzo boleśnie.One tylko czekają by ci za wszystko odpłacić.
   Wiesz o kogo chodzi?
   No nie wiesz tyle ich było co nie?

   Usuń
  2. Teraz znów znalazł Hutmena na którym się powiesił, za co ?. Za to że Hutmen w prosty sposób w paru zdaniach udowodnił tępakowi że kłamie jak najęty i wymyśla bajki.

   Zajrzałem na ten kretyński pseudo blog kończyny i tam wyraźnie widać. Nie ma odniesienia się do tego co opowiada kwietniołak. Nic, pustka, bluzgi i gile z nosa.

   Bredzą tak samo jak ich rabi, nikt z nich nie jest w stanie wyjaśnić jakim cudem "arka" jak przyjdzie potop oderwie się od fundamentów i popłynie do Bałtyku.

   W zamian za to mają gęby pełne fryzjerów, grzybów, pomówień i krętactw. Napadną na każdego jak stado hien, wystarczy tylko że ktoś udowodni że ich rabi którego religię wyznają kłamie jak z nut.

   Dla czego tak wściekle atakują ?. Proste jak drut, bo przyznanie racji że rabi jest hosztaplerem i kretynem robi z nich natychmiast głupszych jak on :-). Oni już wiedzą że są wykiwani, że ich rabi to wariat. Ale mimo to będą pluć wokół i na każdego bluzgać. To właśnie jest ta ich "merytoryka".

   Usuń
 23. Oglądam sobie występ Kwietnia-kucharza i śmiać mi się chce z tego błazna. Mówiąc o zarzutach jakie stawia Tomaszowi, wymienił mobbing. Mobbing to mówiąc prostym językiem psychiczne znęcanie się przełożonego nad podwładnym w pracy. Jak Tomasz miał mobbingować Kwietnia jak nigdy nie był jego szefem?
  Druga rzecz - Kwiecień twierdzi, że sądy angielskie zabrały się za sprawy sądowe, których sądy w Polsce nie dały rady przeprowadzić. Tak się składa, że jest coś takiego jak właściwość sądu (rzeczowa, miejscowa, funkcjonalna), która określa w którym sądzie może się toczyć dana sprawa. Nie ma możliwości, żeby sprawa, której oboma uczestnikami są obywatele Polski i do przestępstwa (w przypadku spraw karnych) doszło na terytorium RP, toczyła się w Anglii. Jest to po prostu niemożliwe. Także Kwiecień kłamie tutaj jak z nut.

  OdpowiedzUsuń
 24. Jeszcze Kwiecień pierdolnął, że ktoś założył fundację jego imienia. Oczywiście chwila sprawdzania w necie, gdzie można znaleźć wszystkie fundacje istniejące, pokazuje, że żadnej fundacji nigdy nie było. Ale sekta Kwietnia przecież nei zweryfikuje. Bo i po co?

  OdpowiedzUsuń
 25. Nacpany kuchta w zielonej mycy znow nadaje z nad kotleta.
  Znow mamy tranzystor radyjko w glowie, piruety na lewej pletwie w rytm komuszych marszy, misje-komisje-eksmisje i radosne salta na sciany w pokoju bez klamki.

  Idiota nawet nie widzi jak koniczyna odwalil wolte i skierowal rure ze swojego szamba prosto do ryja Kwietnia, juz mu gowna nosem wybijaja i zaraz zacznie sie topic.
  Swirowka Kwietnia znow sie rozkrecila, te cwaniaczki uwieszone u jego dupy i szkubiacy profity z popisow cyrkowca tak nakrecily wariata ze plywa na pelnej pizdzie w swojej paranoi osmieszajac sie jak chyba nigdy wczesniej (poza kwiiiczeniem).
  Ostatnio kazde jego dzialanie to totalna kompromitacja, praktycznie kazdy kto to oglada napierdala sie z niego lub z miejsca slusznie bierze go za umyslowo chorego mitomana.

  Ze tak powiem, za glutami tego dupka-Dobra robota Tomek, Kwiecien jest spalony, totalnie skompromitowany.
  Do srodowiska juz nigdy sie nie dostanie, byl i jest tam przegrany na amen, kazdy historyk traktuje go jako ciekawostke etnograficzno-psychiatryczna, pasjonaci historii zrywaja z niego boki.
  Pozostaje reklamowanie kotletow w zapuszczonych budach na wydupczyskach i naganianie idiotow do splajtowanych knajp ktorych wlasciciele maja wiecej dlugow niz Chewbacca z Gwiezdnych Wojen kudel na sobie.

  OdpowiedzUsuń
 26. hm szczawiówka na mięsie kwiecień kucharzem no człowiek orkiestra widać, że on nie potrafi gotować, kwiecień jest typowym lumpem nierobem he he kto w te twoje brednie wierzy poza twoimi wyznawcami nieukami nikt wzbudzasz tylko śmiech kwiecień ty jesteś najgorszą szumowiną po za tym na łażenie po dnie Tamizy trzeba mieć pozwolenie ty go nie masz nawet angielskiego nie znasz

  http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/zupy/zupa_szczawiowa/przepis.html

  OdpowiedzUsuń
 27. Kwiiiecień bajkami o skazywaniu kogokolwiek przez sądy brytyjskie zaklina rzeczywistość. Znając kwiiiietnia jak by był brany na świadka to zaraz u koniczyny by był skan wezwań sądowych ,a tak to tylko słowotok by sobie ulżyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień nie składał na nikogo, żadnego zawiadomienia u tego durnia "rozprawa sądowa" to picie alkoholu, kwiecień to oszust kłamca

   Usuń
  2. Pierdoli farmazony jak zwykle, on juz Sidora 300-pincset-dwa-900 razy skazywal, siedzialo za nim 16 prokuratorow i gremium psychiatryczne poswiadczajace ze jest zdrowy.
   Jakby cokolwiek zdzialal to by sie z miejsca tym pochwalil jak ineternet szeroki, mozesz byc 100% pewny.
   Pierdoli jak zawsze ku uciesze dekli klaszczacych w amoku.
   :-)

   Usuń
  3. co śmieszne nikt kwietniowi nie grozi śmiercią to jego własny wymysł tak jak nalot Policji w Łodzi co niby broń znaleźli, czerwono papy he he Indianie mu go nadali koń by się uśmiał, kwietnia tylko na pomówienia i oczernianie stać do tego z Petru się spikną, zobaczycie niedługo będzie startował z listy "Nowoczesnej" dodam za kilka dni kwiecień znowu będzie płakał, że go Policja zgarnęła

   Usuń
  4. poznajecie kartofle :) kwiecień robił pewnie za osobistego kucharza u Petru

   http://www.obalamyglupote.pl/2016/05/petru-zmasakrowany-w-londynie-pojecha.html?m=1

   Usuń
 28. Teraz czekam kiedy kwiiiiecien będzie śpiewał, tańczył skakał do wody, szukał żony (męża?).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już show z kwietniem w roli głównej jest dogrywany jedynie pozostała zgoda samego kwietnia to kwestia ceny do tego programu poleci jak mucha do gówna, kwiecień ty doceń nasze starania pomyśl taka widownia będzie dotrzesz do kilku milionów telewidzów ze swoim przesłaniem :D

   Usuń
 29. 1 co do konkursu na wylapywanie bredni, to za latwe. Ciezej jak ktos wylapie jakas prawde hehehe

  2 Ciekawe kwiecien chwali sie ze w tkalni smakow czesto kreci sie po kuchni, obi orgie kulinarne - ciekaw czy brudas ma ksiazeczke sanepidu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten brudas? Bankowo nie ma, on ma paszport polsatu i zolte papiery.

   Usuń
 30. Panowie krótko i zwięźle. produkcja z kotletem to próba odreagowania ostatnich kompromitacji jakie szczegółowo wykazałem. To próba podreperowania zeszmaconego wizerunku. Każdy skompromitowany polityk robi dokładnie to samo.zaczyna się lepiej ubierać, odwiedza sierocińce, jeździ na nartach i stara się pokazać od tej ludzkiej strony.
  Nawet hitler robił to samo dla ocieplenia wizerunku otaczał się dziećmi głaskał z czułością psa, uśmiechał się, odgrywał wyluzowanego i dobrodusznego.
  Kwiecień wykonał taki sam manewr z kotletem. Niby taki ludzki i normalny, a jednak nie. A jednak nazwisko Sidor stoi mu ością w gardle i przypisuje mu dziesiątki nieprawdziwych pomówień.
  Nie dajcie się zwieść pozorom. Nawet najwięksi bandyci, mordercy, dewianci, skurwysyny, popaprańce potrafią gdy trzeba odegrać normalnych dobrodusznych i przyjacielskich do wszystkich.
  Ale w przypadku kwietnia to pozory. Kwiecień wciskając od 5 lat tysiące kłamstw i wyssanych z palca historii DAJE TYM WYRAZ BRAKU SZACUNKU DO WSZYSTKICH I WYKAZUJE KPINĘ Z WASZYCH INTELIGENCJI.
  Tu się uśmiechnie, tam powie dziękuję za wsparcie, tudzież pozdrowi tych czy tamtych, ale w gruncie rzeczy myśli głupie frajerstwo dajecie się nabierać na moje brednie i wymysły i macie za to płacić i mi w tym pomagać bo ja chcę kosić kasę na frajerach.
  Mentalność hitlera, który wszystkich miał za podludzi, ale udawał przyjaźń by zrealizować swe mordercze i psychopatyczne cele.
  Kwiecień to taki hitler-odpowiednik. Hitler gazował ludzi w komorach, a kwiecień zatruwa wizerunek wrogów jadem w postaci kalumnii, oszczerstw, pomówień i oskarżeń. Na to samo wychodzi.
  kwiecień nie stanie do otwartej walki, nie obroni swych bredni, nie odpowie na zarzuty. Kwiecień wbije ci nóż w plecy w postaci pomówienia i fałszywego wymyślonego oskarżenia.
  To jest bandyta, psychopata działający podstępnie obrabiający tyłek każdemu kto widzi w nim takiego Dyzmę, hitlera, sadystycznego kapo z obozu koncentracyjnego, zboczeńca o skłonnościach pedofilsko-pedalsko-zoofilskich zawartych w jego pedofilsko-pedalskich-zoofilskich ubliżeniach wobec swych wrogów.
  Jego zwichrowaną naturę i osobowość widać w wymyślonych historiach o gwałtach i seksualnych eksperymentach dokonywanych przez nazistów. To jest jego natura tyle, że ubrana w rzekome historie obozowe czy tajne nazistowskie projekty.
  Dewiant kwiecień, który mnie i innych nazywa dewiantami nie napisze, że jest dewiantem, że lubi to czy tamto i takie czy inne zboczone okraszone fekaliami igraszki. On to opisze w postaci opowieści obozowych eksperymentów czy tych jakie rzekomo naziści przeprowadzali w podziemiach Riese.
  I tym sposobem wizje swej wyobraźni przenosi na grunt rzekomo prawdziwych historii i czeka kto to podchwyci. A podchwytują te opowieści pełne zboczonych treści właśnie dewianci mający dokładnie takie skłonności jakie opisuje kwiecień w swych historiach o nazistach i ich eksperymentach.
  Kropka

  OdpowiedzUsuń
 31. Stary Niemiec twierdzi ze znalazl dwie atomowki nazistow w podziemnych tunelach w Turyngii.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3594579/Engineer-claims-Adolf-Hitler-s-secret-NUCLEAR-BOMBS-German-cave-warns-decay-Chernobyl-hands.html

  Poczekam na potwierdzenie wiarygodnosci, moze to koleny szpec od "georadarow".

  Jesli jednak ma racje, to moze cos wniesc do roli jaka odgrywalo Riese a dokladniej domniemana nieodkryta czesc. Moze to laczyc sie z opisem z ksiazki Wilczura "Ksiestwo SS" gdzie wiezniowie wwozili promieniotworczy urobek na teren kompleksu a niemiecka zaloga ktora nadzorowalo ladunek milana sobie cos co wyglaodalo wg wieznia na gumowo-olowiane fartuchy.
  Idac tym tropem mozemy dywagowac czy Riese bylo osorodkiem wzbogacaia materialow promieniotworczych dla broni A?
  Broni ktora nie koniecznie byla produkowana w Riese a domniemany gotowy produkt tego calego procesu znalazl sie w podziemiach Turyngi?

  Poczekamy, zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby tak serio, tak poważnie i tak trzeźwi przeanalizować wszystkie dotychczasowe wskazówki co mogło być w Rieze to wychodzi właśnie na to, że Riese miało służyć do budowy broni jądrowej i produkcji potrzebnych do niej elementów i składników.
   Kilka lat temu gdy jeszcze nie wojowałem z tym całym popierdolonym środowiskiem mitomanów i paranormalnych czubów dzwoniłem do Igora Witkowskiego w pewnej sprawie.
   Chodziło mi o to by się mu przypomnieć, że w latach 90tych dokładnie roku nie pamiętam kiedy to byłem na etapie zgłębiania zjawisk paranormalnych i wróżyłem z kart tarota zawodowo jako wróż, Igor Witkowski był moim klientem i jeden raz był na seansie Tarota.
   W rozmowie Witkowski udał, że sobie nie przypomina tego faktu ha ha ha kiedy ja go doskonale zapamiętałem i chyba nawet zapisałem w swym tajnym notesie układ kart jaki mu rozłożyłem po tasowaniu. Robiłem tak przez kilka lat by mieć możliwość weryfikacji po jakimś czasie gdyby klient lub klientka przyszła po raz drugi co się wydarzyło z tego co przepowiedziałem, a co nie. Notes mam w piwnicy i musiał bym go wykopać z pod sterty szpargałów. Oczywiście lata pracy jako wróż pozwoliły mi samemu przekonać się,że zjawiska paranormalne nie istnieją, a wszystko co się pod nie podciąga daje się wytłumaczyć naukowo i racjonalnie logicznie.
   Ale nie to jest tematem tego komentarza.
   W rozmowie z Witkowskim zapytałem czy ktoś nie robił badań licznikiem Geigera i nie odnalazł miejsc promieniowania, które mogły by potwierdzić, że Niemcy produkowali tam materiały radioaktywne?
   Na to Witkowski powiedział, że były takie badania prowadzone, a nawet w woda w jednej ze sztolni w Riese ma podwyższony poziom promieniowania, co Witkowski skwitował, że może to być wynikiem przepływu tej wody przez warstwy ziemi zawierające rudy uranu.
   W czasach na długo przed pojawieniem się internetu gdy jako młokos bywałem w Riese i interesowałem się nieco tajemnicami tych kompleksów miałem niewielka wiedzę o Riese. Dopiero w latach 95 przeczytałem o Riese wszystko co było dostępne w moim zasięgu. Miałem kumpla, który zbierał wszystkie książki o IIwś. Był kolekcjonerem każdego albumu, książek czy pamiątek z czasów IIwś. W rozmowach z nim o Riese poruszaliśmy ten temat. Jego i moje zdanie było dokładnie takie, że Riese miało służyć do produkcji broni jądrowej.
   I najprawdopodobniej Niemcy uciekając przed Rosjanami wywieźli co najważniejsze, ale ogromna ilość materiałów radioaktywnych musi zalegać w nieodkrytych jeszcze sztolniach i poziomach Riese.

   Usuń
 32. Erich Holtz zapodaj o tej akcji z Kwietniem i morfina.
  Nagrales to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ktoś na ten film to DAWAĆ MI GO TU!

   Usuń
  2. Jesli to nagral to na dyktafon, znaczy sie audio.
   Ale wszystko w rekach Ericha.

   Usuń
 33. Potrzebuję linku do filmów (pamiętam, że były dwa) na których Kwiecień mówi, że ma procesy z firmą Bayer. Jakby ktoś miał, to byłbym wdzięczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nie raz tak mówił, ale nie wiem kiedy i gdzie. jedyne co znalazłem na blogu to, że mówił iz więźniowie byli faszerowani środkami z firmy Bayer tutaj
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/08/100-wymysow-chorego-zapijaczonego.html

   Wciskasz klawisze ctrl i F pokazuje się okienko i wpisujesz szukanego słowa Bayer.

   Usuń
  2. Bajer to ten głupek ma od dzieciństwa, jest to jak widać nieodwracalny i pogłębiający się z wiekiem siwego barana proces :)

   Usuń
 34. Komentarz Tygodnia: Spiskowcy Sorosa
  https://www.youtube.com/watch?v=keCmuRAk3HU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wypociny Ducha Dyducha jak mu tam, Lewica musi odzyskać zaufanie ludzi już nie odzyska nigdy he he

   https://www.youtube.com/watch?v=Qo27oYNzDCw

   Usuń
  2. Aleksander Jabłonowski twierdzi, że Polaków już wkrótce zjednoczy walka o wodę, ponieważ zagraniczne korporacje coraz śmielej próbują przejąć kontrolę nad tym surowcem. Teoretycznie woda jest dobrem uniwersalnym, a jej zasoby powinny należeć do narodu. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Już dziś znamy próby przejęcia wielkich zbiorników wodnych na własność. Niektóre samorządy próbowały też prywatyzować ujęcia wody! Próby te były raczej nieudolne, lecz wszystko może się zmienić po wejściu w życie przepisów negocjowanej właśnie umowy TTIP, na mocy której wielkie koncerny, dzięki koncesjom wydobywczym otrzymają prawo wywłaszczania ludzi z ich własnej ziemi, jeśli znajdą się w niej cenne złoża naturalne. A jednym z niech może być właśnie woda, której rola choćby w przemyśle wydobywczym jest nieoceniona.

   https://www.youtube.com/watch?v=6P2-i8LKWo8

   Usuń
 35. kwiecień nawet nie sprawdzaj co to za link nic dla ciebie :D

  https://www.google.pl/search?q=atari+breakout&client=opera&hs=sTo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwif5cGwmdHKAhXiKnIKHcorAEcQ_AUIBygB&biw=1366&bih=658

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobre mój wynik za 1 razem http://g.co/doodle/uk3vrq

   Usuń
  2. a nie myślałem, że to link do udostępniania wyniku.Mam 247

   Usuń
 36. haha! Nowa ksywa dla Kwiecieniasa: Szczaw (szczawik) z Riese

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczaw i mirabelki to ulubione danie niesioła posłem-osłem zwanego. Ten tutaj przypadek kwalifikuje się tak jak i niesioł pod leczenie psychiatryczne zamknięte :-).

   Szczaw z Włodarza :-), co za głupek :).

   Usuń
 37. https://www.youtube.com/watch?v=icMCtibZrc0

  Wyrwało mnie z butów, kadłubek nie znając żadnego języka robi za tłumacza :-), bezcenne :-). Kiwa pustym łbem , łeb mu paruje pod kaskiem. I nic z tego co przewodnik mówi nie rozumie :) , ale łbem kiwa i przetłumacza :-). cyrk Skalskiego w Dywizjonie 303 :-).

  OdpowiedzUsuń
 38. Kwiecień plecień cz 2
  Jak Prosty Hutmen zaorał szpeca z Głuszycy

  https://www.youtube.com/watch?v=ude5VztKM1Y

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre, dobre, znow wypunktowal brednie czubka. Niezle wychwycil ten moment jak menda chwalila sie niby to wykopkami i ze mu te wykopki sfinansowaly wycieczke. Osobiscie mysle ze to kwietniowy blef bo on gowno znalalzz ale on aie tam centralnie przed kamera przyznaje do popelnienia przestepstwa, idiota jeden. Prokurator jak sie dowie to go przeczolga i bedzie kipisz w domu.

   Usuń
  2. Hutmen w jednym się pomylił, kwietniołak ssie swoje bzdury nie z jednego palucha swojej nogi a z dwóch paluchów :), bo stek bredni jakie wypowiada w każdym momencie kiedy otworzy kłamliwy pysk idzie taśmowo jak z taśmy MG 42, które przewraca się w stronę magazynka :-).

   Usuń
  3. Co do pociągów pancernych to ukochane przez kwiiiietnia ruski wykorzystywały jeszcze w pierwszej wojnie Czeczeńskiej .

   Usuń
  4. Z szybkostrzelnoscia MG 42 to on pierdoli glupoty i wciska kit tym glupim leszcza.

   Ponoc w szpitalu teraz jest, widac znow w psychiatryku wyladowal, odkurwila mu palma i poplynal w tango.
   Ciekawe czy teraz tez byly przebieranki w damskie ciuszki i pedalskie jebansko w krzakach z tym jego lysym zboczonym gownozjadem?

   Niech ktos z Walbrzycha sprawdzi czy znow zamkneli go tam gdzie ostatnio, moze jakas pamiatkowa fotka z psychiatryka?

   Usuń
 39. Uzupełniłem główny wpis o skromny swój komentarz i zebrałem z YT te komentarze, które ukazują głupotę, niewiedzę i chorobę umysłu kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 40. MRE z Korei Północnej ciekawe po co ten nabój :D

  https://www.youtube.com/watch?v=VIDmr3Viafc

  OdpowiedzUsuń
 41. Tomek, masz tu encyklopedie beki z Kwietnia od 2012 do teraz w swiecie survivalowcow i prepersow.

  http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,69086.0.html

  Nie wiem czy znales to miejsce ale tam jak widzisz orano go rowniez od lat.
  :D
  Pora totalnie pograzyc swira w jego wlasnych klamstwach.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znałem, ale dziś ktoś mi te forum podesłał na FB.
   Przeczytałem 1 i 2 stronę i już wiadomo co będzie dalej. Beka z debila mitomana.

   Usuń
  2. Ojjjj tak. Jedna wielka beka wielu osob.
   I te osoby to nie Sidor, od 4 lat.
   :)

   Usuń
  3. Gnije:
   "rafalsta
   Odp: Rodzimi "specjaliści" od survivalu.
   « Odpowiedz #40 : 12-03-2012, 21:34:06 »

   Ale tak w sumie to gość jest bardzo dobry. Przeżyć jego szkolenie to prawdziwe wyzwanie mając w ekipie laskę z pralką, pożądlonego żołnierza z Iraku razem z zbłąkanym mistrzem krav magi. Do tego nigdy nie wiadomo czy tapczan uratuje nas przed śmiercią
   ....
   LYSY8
   Odp: Rodzimi "specjaliści" od survivalu.
   « Odpowiedz #46 : 12-03-2012, 22:03:28 »

   co do Ognisko.MOV TO JAAAA PIEEEER DOOOO OLEE Szok Szok
   Pany....ja jestem w stanie uwierzyć w 99,99% najbardziej debilnych teorii spiskowych ale nie uwierzę że że ten cały MOV zrobił ten filmik o tym jak "trudno rozpalić ognisko w naszych trudnych warunkach" tylko po to żeby zwrócić uwagę na śmieci przy mogiłach Szok Szok
   Gościu chcę się bawić w Wołoszańskiego i Zbira Grila w jednej osobie.....
   Tylko że mu to strasznie huuuujowo wychodzi Szok ( chociaż głos ma ok, mógłbym go słuchać gdyby tak nie pierrrrdolił Niezdecydowany )
   Przecież jak są śmieci to jest blisko do cywilizacji ...nie kumam łoco kaman??
   Jeżeli gościu robi filmiki "survivalowe" dla osiedlowych pijaczków którzy się mogą zgubić w przy blokowym wysypisku śmieci w lasku którzy nie mają przy sobie noża to pewnie tego filmiku w necie też nie obejrzą bo pijaczki nie maja netu..... Z politowaniem
   Ja pieeeeerdziu nawet mi sie nie chce tego komentować..... bez zeeensu Niezdecydowany"

   http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,69086.45.html

   Usuń
  4. Uśmiałem się do łez, chłopaki mają zajefajne poczucie humoru :-) :

   "Balisong i bagnet do AK to pierwszorzędne noże do EDC i survivalu, każdy wie.

   Widać, że Królik się nie zna Chichot
   Nie nosisz kukri ani szabli na EDC, to po pierwsze.
   Twoja puszka survivalowa nijak się ma do RWD - RatujSwojąDupę, to po drugie.
   Po trzecie zróbmy na Equi. zbiórkę cashu dla tego głąba na film pełnometrażowy! Spoko
   Zarobimy 5 razy tyle i będzie na nowe fajne t-shirty "

   Usuń
 42. Jakim trzeba być debilem by wierzyć w takie brednie?????????????????????????????

  OdpowiedzUsuń
 43. odwaga policji raczej nadal milicji

  Córka gdańskiej radnej A.Kołakowskiej powalona i zatrzymana przez
  policję
  http://gosc.pl/doc/3177261.Blaszczak-Policja-silna-wobec-slabych
  https://www.youtube.com/watch?v=FCJpXLYIGx8

  OdpowiedzUsuń
 44. wpadłem na moment zobaczyć co tam u kończyny- barana konkubiny, i się okazało że otworzył komentarze i już jadą po idiocie jak po burej suce :-), foto zjeb ukrył się w kanale i już razem z psią mordką nie pieprzą o merytoryce, bo pytania w komentach są merytoryczne na które nikt zresztą nie odpowie, bo nie ma na nie odpowiedzi :

  " Anonimowy23 maja 2016 14:44

  Przecież sam Darek na filmie z Helu mówił, że jako elew służył właśnie na Helu przy ochronie plaż. Na polconie 2012 twierdził,że był w 89 w kompani rozminowywania. Natomiast u Alexa twierdził,że służył pod gen. Polko w Lublińcu. Z kolei na ostatnim filmu z Londynu mówi, iż całą służbę pełnił w Redzikowie. Na wczasach w Tucznie upierał się,że rozmawiał z starą cyganką będąc wartownikiem w Gołdapi. A na występach w poznaniu twierdził że był w kompani "rozrywkowo-kabaretowej" w Malborku .
  To ja się pytam gdzie on w końcu służył, albo gdzie nie służył może będzie łatwiej. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Golony tam jest niczym nazistowska dziwka na rynku.
   Klakierzy pospierdalali bo nijak bronic tego pierdolenia wobec faktow a ten koniczyna to niezla wolte odjebuje, jak mu sie pod dupa palic zaczyna.
   Kabaret na 102.

   Usuń
 45. ciekawe no no... Chmiel powinien sobie poczytać te mity o służbie kwietnia w desancie

  Anonimowy21 maja 2016 15:45
  Zjebie glupi odpowiadam w imieniu darka nigdy nie byl w gromie tylko 6PDPD i to jego jednostka walczyla jako pierwsza , zobacz zdjecia z mostu w Iraku jak płonie polski najemnik i powieksz twarz zolnierza za nim . Darek komandos Ok , nigdy gromik . Czy nie wachal prochu , to trzy dziury w biodrze zrobil sobie widlami , gosciu poznaj go poznaj mnie i nie bądź zjebanym sawiakiem albo sidorem .... Przyjedz do Arkadii skoro nas znasz nikt ci lba nie urwie , ale jak bedzie inaczej to sam sie przekonasz ... A taki sam medal także mam zobacz śmieciu 6PDPD i dopiero wtedy zaczynaj spiewac bo na razie zwykla kurwa jesteś ....

  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  Anonimowy21 maja 2016 15:58
  kurwa to kazdy kto nie uwaza kwietnia za kurwe.
  dziury to on ma nie w biodrze tylko w pustym łbie.
  pokaż to zdjęcie bo jakoś nigdzie go nie ma.
  z kwietnia taki komandos jak z hitleta wiolonczelista.
  jak mamy cie poznać jak pierdolisz swe farmazony z anonima?
  a medal kwiecień to ma z wizerunkiem osła jakim on sam jest.

  Anonimowy21 maja 2016 16:09
  No widze ze kolejny ktorego fantazja ponosi, Rambo z pod sklepu?

  To czemu pierdolil ze byl w GROMIE i to w pierwszym rzucie?
  Twierdzisz ze 6 PDPD byla w pierwszym rzucie?

  Napisz ktora zmiana i ktora baza, sprawdzimy, sprawdzimy…

  “zobacz zdjecia z mostu w Iraku jak płonie polski najemnik i powieksz twarz zolnierza za nim”
  To daj to zdjecie jak nie blefujesz, bo jedyne jakie znam z plonacym czlowiekiem na moscie to z dwoma Brytyjczykami ktorych splaily Iraki i nie bylo tam zadnego Polaka.

  “A taki sam medal także mam”
  No to pokaz ta ZLOTA MONETE ktora PREZYDENT IRAKU WYDAL SPECJALNIE NA CZESC DARKA KWIETNIA.
  Napierdolil ci glupot a ty lykasz te kity jak malpa mrowki.

  Czekam na to zdjecie.

  Z SWD tez strzelaliscie na 3000m bez optyki?
  :-)

  Pozdrawiam SERdecznie i sciskam Darkowa lewice!  Anonimowy21 maja 2016 16:42
  Doczekamy sie tej fotki z Darkiem z Iraku ktora rozwieje wszelkie watpliwosci?
  :-)

  Pozdrawiam SERdecznie i sciskam Darkowa lewice!


  Anonimowy22 maja 2016 15:16
  Witam i mimo wszystko musze pogratulowac proby obrony bajan Darka,
  potwierdziles prawdziwosc punktu nr.1 czyli Darek KLAMAL ze byl w GROMie i zakwestionowales nr.2 do 5.
  Zawsze cos, jednak czekam na dowody w postaci tego zdjecia Darka w Iraku na moscie, potwierdzenia z jednostki, numeru zmiany, bazy i/lub nazwiska dowodcy.


  “odpowiadam w imieniu darka nigdy nie byl w gromie tylko 6PDPD i to jego jednostka walczyla jako pierwsza”
  6 PDPD byla w Iraku rok po tym jak wybuchla wojna w ktorej bralismy udzial doslownie od pierwszych godzin, Umm Qasr, mowi ci to cos?
  Tak wiec nie walczyli jako pierwsi, do tego powiem ci ze znalem pierwsza smiertelna ofiare wsrod desantowcow, Sp. Slawka, kapitana z Bielska i wszystko co napisales bedzie sprawdzone jak spotkam kumpla ktory z nim sluzyl.
  Tak wiec ostroznie z kitami.

  Probujesz mi wmowic ze odznaczenie za misje to OKOLICZNOSCIOWA ZLOTA MONETA WYDANA PRZEZ PREZYDENTA IRAKU NA CZESC DARKA KWIETNIA?
  Przez PREZYDENTA IRAKU?
  ZLOTA MONETA?
  NA CZESC DARKA?
  : - )

  Mimo wszystko jestes pierwszym ktory sprobowal obrony bajek Darka, z znikomym efektem bo w sumie tylko potwierdziles jego klamstwo (nr.1 ze byl w GROMie) ale zawsze to jakas proba.

  Pozdrawiam SERdecznie i sciskam Darkowa lewice

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. darek jeszcze ukończył kurs kosmonauty w zsrr mogę to potwierdzić albo zaprzeczyć i mam na to dowody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 46. Anonimowy broniący kwietnia to nikt inny jak sam kwiecień piszący we własnym imieniu.
  Kwiecień raz pisze jako anonim, a raz ze swojego konta w dodatku w drugiej osobie zobaczcie:

  ///
  Darek23 maja 2016 16:56
  Soryyy Dariusz Kwiecień ukończył z wyróżnieniem -
  - Szkołę podoficerską w Gołapii .
  - Kurs strzelców specjalnych .
  - Kurs Nurków i Płetwonurków w Ustce .
  - Kurs Ratowniczy .
  - Kurs Wspinaczkowy - papiery instruktora .
  - Zezwolenie na broń palną , zdał dwa lata temu i zrzekł się praw nabytych jako instruktor strzelectwa .
  - Instruktor sztuk walki - Kyokushin , ATR , ATS , Nin Jitsu , Shidokan , ostatni nauczyciel i przyjaciel Tomasz Koperek mistrz Aikido .
  Przepraszam Darek ale te mendy nie dadzą Ci spokoju ,.
  Odpowiedz

  Odpowiedzi

  Anonimowy23 maja 2016 17:24
  A te wszystkie kursy zrobił na pokładzie statku matki. Kurs podpalania wersalek też skończył?
  Kurs strzelectwa ? Po pokazach gubienia magazynka i machaniu bronią na wszystkie strony.
  Darujecie te bajki ja nie kupuję tego.
  Instruktor strzelnictwa

  Erich Holtz23 maja 2016 19:53
  Kwiecień! Albo ten, który się podszywa. Już tyle razy Ci mówiłem: "stary koniu nie rób z siebie pośmiewiska"!

  Anonimowy23 maja 2016 21:14
  Buahahaha!
  Co ty pierdolisz kwiecień piszesz ze swojego konta w drugiej osobie autoreklamę świra hahaha
  Ty jakbyś był na chociaż jednym treningu karate to na tym żałosnym pokazie samoobrony na, którym o mało nie poderznąłeś gardła temu bidakowi nożem nie kopał byś jak wyruchana ciota, albo jak cipa z zatwardzeniem w dupie. Bo te kopnięcia w jego kolano i twoje ruchy zdradzają, że pojęcie o sztukach walki to ty masz, ale z filmów z Brusem Lee.
  Jakbyś miał kursy strzeleckie czy w ogóle jakieś zezwolenie na broń i przeszkolenie to byś frajerze nie pierdolił ludziom o tym jak rozładować znalezioną broń tylko byś powiedział, żeby, albo jej nie ruszać i zadzwonić po policję, albo zabezpieczyć i ostrożnie przenieść w bezpieczne miejsce.
  Jakbyś miał kurs wspinaczkowy to byś się tak nieudolnie nie "spuszczał" po linie u Szpakowskiego kilka lat temu.
  Jakbyś miał barani łbie kurs płetwonurka to byś nie nurkował debilu z fajką w pysku jak na tym filmie z tego fajnego jeziorka, które szkoda, że cie nie utopiło.
  Jakbyś miał kurs ratowniczy to miałbyś świadomość, że na wyprawy trzeba zabierać apteczkę i każdego niedoszłego uczestnika uczulić by zabrał ze sobą podstawowe medykamenty czy środki opatrunkowe jak plaster i bandaż, czego nigdy nie robisz jak ciągasz tych debili po terenie.
  Nagraj film jak kopiesz, oddajesz ciosy jaki szybki jesteś choćby w improwizowanej walce albo na treningu w sali to zobaczymy jaki jesteś bokser na worku i jak kopiesz ty karatjeko za 10.
  I ostatnie sprawa matole bez matury jak mogłeś skończyć szkołę podoficerską?
  Weź to wszystko udowodnij, a idę o zakład, że sidor zamknie nie tylko bloga jak to się okaże prawdą, ale i pewnie gębę.
  To takie proste kwiecień pokaż świadectwa, papiery na te kursy i potwierdź to umiejętnościami na treningu.
  Chuj pokażesz boś schizofrenik i kawał oszusta.
  Bardziej zabawnego komentarza nie czytałem dawno.

  Anonimowy23 maja 2016 21:46
  No właśnie kwiecień pokaż na to wszystko przynajmniej papiery.Czy to jakiś problem?
  ///

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście pytany o dowody w postaci świadectw tych wszystkich kursów milczy i brak odpowiedzi.
   Zamiast tego parch koniczyna publikuje jego wpół gołe foto jako dowód-ekshibicjonizmu i paranoi.

   Usuń
  2. Bardzo rzadko tam wchodzę, ale kiedy bym nie wszedł to widzę, że parchy pytane o obronę kłamstw kwietnia milczą jak zaklęci, a raczej jak pierdolnięci.

   Usuń
  3. ciekawe kiedy lipne zaświadczenia, kwietnia się pojawią koniczyna tym razem nie pomyl się z drukami ostatnie było niezgodne z obowiązującymi to rzekome wezwanie do NSR kiepsko podrobiłeś :D

   Usuń
  4. Jak na razie kunicynka nie wytrzymał ciśnienia i przywrócił moderację.
   No cóż nie dziwi skoro nie ma nic na obronę kwietnia pytany.
   Oni są mocni w pomówieniach i pluciu oskarżeniami.
   Pewnie to zdjęcie wywołało u kunicynki lekkie zdziwienie i szok
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtNzdpc0RyWHNncUU

   Usuń
  5. To ten kuc w ciazy?

   A tak sie kurwa cwaniaczek smial z Tomka.

   No to ciekawe czy jak pojawi sie na szlaku to powie to samo co w internecie?
   :D

   Usuń
 47. Kwiecień ty jesteś normalnym idiota którego trzeba leczyć. Aż strach patrzeć i słuchać że taki jak ty chodzi na wolności i sprzedaje głupoty nawiedzonym którzy wierzą w bajki o wilkołakach, UFO, niemieckich zołnierzach-zombi i ludzikach mieszkających w lodówce

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.