sobota, 2 kwietnia 2016

WIELKI KRYSZTAŁ w Gdańsku, czyli najnowszy trop Głuszyckiego pederasty wygnanego na poniewierkę.

Analogie ....

 

 Zastanawiam się kto temu pedałowi ekshibicjoniście z gołymi cyckami z Głuszycy pisze takie teksty?

Widać gołym okiem i uchem wyobraźni, że sam by czegoś takiego nie powiedział, no chyba, że siedzi na internecie czyta jebany komentarze innych i w części z nich zrzyna co niektóre idiotyzmy i interpretacje rzeczywistości dodając jedynie troszkę od siebie. 

Ekshibicjonista z Głuszycy jest zbyt tępy by samemu sklecić taki tekst w części odpowiadający prawdzie.

Zdanie: religia jest zaczątkiem depopulacji, to już przykład skrajnie błędnego pojmowania faktów i to akurat spłodził tępy umysł półgolasa.

 Również kwestia wzrostu zamówień na worki do pakowania zwłok to kolejny przykład urojeń Głuszyckiego pedała.  Tak samo jak kilka miesięcy temu pisał, że przez Polskie góry ciągną tabuny uchodźców brudnej armii, a okazało się, że nikogo takiego na naszym terytorium nie widziano. Kwiecień co raz wymyśla jakiś idiotyzm dla podsycenia paniki i sensacji, a potem okazuje się, że było to pierdolenie po pijaku w jakimś pseudo proroczym zwidzie.

To samo z kwestią, że niby w Niemczech w 1936 roku wzrastała liczba zakładów pogrzebowych i dołów na zwłoki i nikt tego nie zauważył,  a co według Głuszyckiego strippozera zapowiadało wojnę. Kolejny wymysł twórcy chorej rzeczywistości.

Chwilami odnoszę też wrażenie, że to Głuszyckie półnagie bydle czyta naszego bloga bo to my gdzieś w komentarzach pisaliśmy, a ja na pewno na swoim FB, że fakt ściągnięcia bydła islamskiego z Afryki i Azji do Europy i umieszczenia w obozach dla uchodźców jest formą ich upodlenia z czego samo to islamskie bydło jeszcze sobie nie zdało sprawy. Głuszyckie bydle jak widać powtarza na swoim blogu właśnie tego typu oceny sytuacji zaczerpnięte z internetu, bo ja o tym wiedziałem już dawno, a potem znajdowałem podobne wypowiedzi w różnych miejscach w sieci.

 No i na koniec jak zwykle qurwa :)

Znów gdzieś widział wielkie otwarcie wrót, ale tym razem na jakimś bilbordzie. No szkoda, że posiadacz telefonu komórkowego nie zrobił temu bilbordowi zdjęcia, co nie? i nie wstawił na bloga. Kolejna zwida świadcząca, że najebany chodzi po mieście i widzi wszędzie otwarcie wrót.

 

Relacja z Gdańska

 

 To przygłup znów wymyśla, że ktoś poniósł porażkę w kwestii Riese zapominając o własnej największej i zerowych efektach w odkrywaniu tajemnic.

Znów pisze, że jacyś nieudacznicy piszą  na niego paszkwile, ale to mu tylko przyniosło niesamowitego rozgłosu i dzięki czemu właśnie jest nad morzem. No tak przyniosło mu takiego rozgłosu, że musiał się ewakuować z rodzinnej Głuszycy bo się ludziska połapali, że biega po ich okolicy świr opowiadający kompromitujące region idiotyzmy, a nadto wszystkich mieszkańców z okolic. Taki to majster udacznik z tego półgołego pederasty w czapeczce i spodniach moro, że porażkę obróci w sukces i będzie wszystkim pociskał, że nie musiał wyjeżdżać bo go wyjebano z Głuszycy tylko, że znalazł kolejnych ludzi chętnie go goszczących. Kłamstwo. Prawda jest taka, że wyruszył w trasę by znajdować kolejnych tymczasowych naiwnych frajerów, którzy uwierzą w bujdy jakie zmyśla na poczekaniu by załapać się znów na gościnę u kogoś. Jak wiadomo wiele razy mu się to udawało i niejeden uległ mitowi wielkich zysków z ciągnących tabunów gości jakich sprowadzi ten nasz striptizer do niejednego przybytku gdzie się wkręcił. Jak to się skończyło widzimy, widzimy! Zawsze kończy się prędzej czy później ewakuacją, czyli sukcesem!

Ciekawe ile prawdy jest z zapowiedzi spotkania z byłymi żołnierzami, którzy mają mu opowiedzieć o ognistych kulach nad Zatoką Gdańską w 1958 i o.... uwaga, o Gdańskiej piramidzie! No tego jeszcze nie było. Bo o UFO to krąży legenda, ale piramida w Gdańsku to coś nowego. Dobra nie istotne, ciekawe czy Głuszycki pedał z gołym torsem wreszcie zdobędzie się na skręcenie jakiegoś wywiadu kamerą skoro twierdzi, że owi żołnierze będą opowiadać o znanych faktach? 

WIELKI KRYSZTAŁ

 I ostatnia kwestia. Cała opowieść o tajnych pracach przypominające te w Egipcie w rejonie Gdańska prowadzonych przez SS przy udziale górników i maszyn z Dolnego Śląska, oraz mistyków ściągniętych przez Himmlera i osobistej asyście Hitlera, a nadto rosyjskich wojsk przybyłych w łodziach podwodnych do stoczni Gdańskiej, to CZYSTY WYMYSŁ CHOREGO CZUBA okraszony na koniec dla uwiarygodnienia bajką o starej kobiecie, która uciekła z podziemnego świata w, którym setki niewolników pracują wokół....  WIELKIEGO KRYSZTAŁU!

Tu właśnie macie przykład jak chory człowiek tworzy historie nigdzie i przez nikogo nie opowiedziane, nie potwierdzone, nie spisane, nie udokumentowane. O przepraszam poza tymi do,  których dotarł nasz golas z Głuszycy, a właściwie do, którego ci świadkowie sami trafili na fali jego niesamowitej popularności !!! a, że to już nie przechodzi czyli wciskanie bajek o anonimowych świadkach, to tym razem głuszycki mitoman stworzył bajkę o starej kobiecie co to uciekła z podziemi i przechadzając się po Gdańskim deptaku wyjawiła prawdę o innym świecie w podziemiach. 

Potem to Głuszyckie bydle Ci powie, że są świadkowie, którzy widzieli tą kobietę, że to on do nich dotarł i że dowiedział się od nich prawdy o wielkim kurwa jebanym krysztale. No i weź mu udowodnij, że to wszystko wymysł. Musiał byś odwalić kawał roboty w poszukiwaniu jakichś świadków takich zdarzeń co skończyło by się nie znalezieniem ich, ale i tak pederasta o mitomańskiej skrzywionej psychice powie Ci, że źle szukałeś i dalej będzie tworzył swe brednie.

Ci co wierzą temu z pozoru normalnemu facetowi, który tylko pozornie mówi i zachowuje się normalnie na pierwszy rzut oka, są głupcami nie umiejącymi odróżnić sprytnego cwanego świra od człowieka normalnego.

  DODATEK 1

CZYLI WIELKIE OTWARCIE WRÓT WEDŁUG GŁUSZYCKIEGO STRIPTIZERA

 

 

Czytaj wizytówkę kwietnia na górze bloga.  Tam masz kopalnie tajemnic skrzywionego umysłu.

 

 

88 komentarzy:

 1. To ten sam wielki krysztal co mial byc wewnatrz Slezy na jego planie warianta narysowanym przez dziecko-Sleza "kopiec kreta" ktory zostal szeroko wysmiany e srodowisku, do dzisiaj smieja sie z kopca kreta.
  Teraz krysztal z pod Gory Slezy przedreptal pod Gdansk, hahaha. W Riese dostal kopa w dupe, wiedzial ze depcza mu po pietach, kilka mandatow od czujnego lesnika, konfiskata wykrywki, pogoniono dziada i juz ucieka na drugi koniec kraju wciskac kity bo sezon turystyczny idzie. Teraz jes na widelcu bo wszystko robi na lewo, nic tylko zawiadomic lokalna policje i skarbowe to zwina nawiedzonego lumpa z deptaka jak bedzie znow zarabial na wciskaniu kitow.

  Tajemnica Riese...uoooooo chuja, jebac Riese, teraz beda kotlety z morswina plaza, podwodni Niemcy, piramidy w Gdansku, 10 poziomow podziemi nad morzem-idiota geologii nie zna wiec bedzie pierdolil niezle androny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta, debil zobaczył reklamę marketu i się podjarał. Zobaczył kryształowy kieliszek, ryms! wielki kryształ. Cyknął se foto nad morzem, tylko wyciął z piasku cień tej starej baby i Jareckiego. I tak dalej i tak dalej, a te jego żłoby z antysidora nawet nie wyczaili dowcipu primaaprilisowego ehehehehehehehehehehe Kwiecień dawaj więcej słt foci będzie ubaw po pachy ehehehehehehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie ma żadnej takiej reklamy żaden hipermarket to wymysł kretyna z Głuszycy.
   Jedyne co aktualnie jest w sieci to reklama jakiegoś pikniku czy imprezy plenerowej pt. Otwarcie wrót do krainy pradziada:

   http://prudnicka.pl/portal-wiadomosci-news-1269-otwarcie_wrot_do_krainy_pradziada.html

   Usuń
  2. kwiecień zajrzał na bloga jak zamieściłem to zdjęcie, że był jak zwykle pod wpływem RWD urósł ten małych rozmiarów kryształ do olbrzyma kwiecień powtarzam on jest z Chełmca a nie z pod Ślęży i pilnują tej sztolni dinowampiry :)

   https://drive.google.com/file/d/0B7D-dgU_HzuGMXF1alMyRFhWZjQ/view?usp=sharing

   Usuń
 3. Staremu łysemu golasowi odwala coraz bardziej.Obsesja na punkcie wilkołaków zamieniła się na obsesję wielkiego kryształu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wczesniej napisalem , mysle ze wlasciciel Arkadii przyfilowal naszego bloga ,i stwierdzil z cala stanowczoscia ze Kretyn z Gluszycy jest pierdolniety , i dal mu exmisje.
  Moze sie myle, ale widac ze kwiecien zwial, a zapowiadal rozwiazanie tajemnicy okolic Arkadii i ukrytych tam sztolni i tajemnic, a Arkadia miala byc punktem wypadowym tych exploracji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wykluczone, że tak właśnie jest. Dziwne, że ludzie wchodzący z tą półgoła ciotą w komitywę nie sprawdzają dogłębnie kim jest kwiecień zanim stracą reputację i wyjdą na tej komitywie jak Zabłocki na paście do zębów :)
   Ludzie powinni nam kurwa dziękować, że zadajemy sobie trud wykazując zakłamania kwietnia i analizujemy jego urojenia.
   Większość naiwnych przeciętniaków jak usłyszy lub przeczyta historię o podziemnym świecie w Gdańsku i wielkim krysztale z ust tego Głuszyckiego pedała wypowiedzianą z całą pewnością siebie, przekonaniem i okraszoną masą pseudo argumentów mających udowodnić wiarygodność jego przekazu zamiast zastanowić się czy nie jest to rozbudowana forma urojeniowa i kit, po prostu nabiera przekonania, że pedał z Głuszycy faktycznie jest na jakimś niezwykłym tropie.
   Bo większość świrów ze schizofrenią paranoidalną potrafi własne urojenia i własne urojone wydarzenia tak ubrać w słowa i argumenty, że pozornie wydaje się to wiarygodnym. Ludzie nie maja doświadczenia lub bystrości umysłu by to ocenić i dla tego temu gołemu striptizerowi ciągle udaje się kogoś wkręcić w swoją paranoiczną gierkę.

   Usuń
  2. Tym bardziej jak nagoni ludzi w jakiejs turystycznej miejscowosci, dzieciaki ze smazalni podpite piwem zwabione na wieczorna "prelekcje" zprzez "komandosa z Iraku". Nic tylko powiadomic lokalna policje, straz miejska i skarbowke jak sie pojawi w jakims rejonie, niech bija w niego z miejsca.

   Usuń
 5. Czy zna ktos dokladny adres Gluszyckiego Striptizera kwietnia?

  Proponowal bym tak jak oni , podawac w komentach dokladny adres tych ciolkow , dokladnie jak oni na Sidora.

  Cyt, Gluszyckiego pojeba.
  -------------------------
  Darek2 kwietnia 2016 06:20

  debil tomasz sidor nie zamknie strony ponieważ to jego ostatnie miejsce gdzie istnieje tam sa jego wymyśleni przyjaciele glupek na pewno wymyslil sobie taki zarcik na 1 kwietnia i tak sie tym rozbawił ze knur z lipskiej szambem caly chlew zapapral , w tym jego debilnym umysle powstał taki szatanski plan .
  Odpowiedz
  --------------
  wiec ty kretynie Gluszycki odpowiadam jako jeden z setek anonimow .
  KWIECIEN JESTES W SRODOWISKU EXPLORATOROW ZEREM I POSMIEWISKIEM ; NICZYM WIECEJ:))) kretynie jeden:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na temat masonerii powstało wiele legend i mitów rzekomo wywodzą się od Templariuszy jest to nie prawda oni wcale nagle nie zniknęli oni zmienili nazwę, za to masoneria powstała w Anglii z grupy zwykłych murarzy u nich są stopnie ale nie takie jak piszą w internecie każ den na początku jest Profanem, później po Zaproszeniu tam nie można tak o się zapisać zostaje się czeladnikiem po jakimś okresie uczniem a później mistrzem te wszystkie stopnie są trochę pokręcone bo to tak naprawdę kolejny pozom wtajemniczenia, każ den kto zostaje zaproszony trafia do jakiejś mało znacznej loży to tak jak robić karierę zawodową, kogo się zaprasza politycy, aktorzy i milionerzy to tylko mapety oni się bawią bycie masonami są tylko sługami złoto srebro platyna to metale pieniądze to papier itp. to wszystko to tylko umownie ma wartość w masonerii tej prawdziwej można zdobyć najwyższy stopień wtajemniczenia będąc zwykłym biedakiem, liczy się to coś co maja ludzie w DNA reszta to tylko zabawa jak się przestanę odzywać znaczy, ze mnie odwiedził tajemniczy samobójca :)

  https://robertbrzoza.pl/rzad-nwo/rzad-nwo-iluminaci/

  https://www.youtube.com/watch?v=wFNQhojItew

  OdpowiedzUsuń
 7. jak ja lubię tych napinaczy żeby jeszcze historie znali co można powiedzieć o tamtejszej okolicy zawsze się napierdalali między sobą bez różnicy czy był Izrael czy nie było non stop wojny plemienne o kozy tak samo jak w Afryce jedna wioska napadał na drugą bo jakiś Ahmed albo Bambo przeleciał sąsiadowi kozę no i poczuł się zazdrosny, że to nie on no swoją "męskość" stracił :D

  http://www.wykop.pl/link/2690385/tajemnice-akcji-pomocy-dla-syryjskich-chrzescijan/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Niejasności i tajemnice. Firmowana przez polski rząd operacja sprowadzenia Syryjczyków do naszego kraju jest daleka od wzruszających obrazków, które pokazywano w telewizjach..."

   Bardzo ciekawe jak i kiedy polski rzad firmowal ta prywatna inicjatywe bo z tego co pamietam to urzednicy przeszkadzali w formalnosciach, wielokrotnie domagali sie tych samych wnioskow i sypali piasek w tryba a teraz kurwa podczepiaja sie pod to?
   Jak sukces to Tkurwa my"?

   Wolontariusza chyba pomylilo sie z lewackimi organizacjami, widac ze liczyli na profity finansowe a tu ni chuja-wolontariat okazal sie wolontariatem to ich dupy nagle rozbolaly, tym bardziej jak zobaczyli ze ci ludzie wcale nie sa biedakami, sa wyksztalceni i w dodaku jak jeden popieraja Asada. No kurwa szok, bo w lewackich mediach w Polsce ustalono za Asad to diabel i zbrodniarz a tu rzeczywistosc jest inna.
   :)

   Widac jak im to nie w smak poszlo, snila im sie kasa a tu ni ma.

   Usuń
  2. Powiem coś takiego po chuja sprowadzać kogo kol wiek na tym tylko za parę lat się przejedziemy zlikwidować problem posprzątać po USA i UE przy okazji zrobić tam porządną depopulację by nas zapamiętali jak pod Wiedniem i Parkanami może kogoś to przestraszyć bo to bardzo radykalne ale nasi przodkowie prawie 800 lat napierdalali się z muzułmanami nie ma dobrych muzułmanów no może nasi poczciwi Tatarzy i też mówią nikogo nie przyjmować, zamknąć granice wprowadzić z powrotem kontrolę i jak ktoś chce przyjechać to tak jak w USA niech najpierw leży krzyżem po ambasadą a jak przyleci lub przyjedzie to zawsze można cofnąć z byle powodu tak jak w USA czy Izraelu najważniejsze uzbroić obywateli by mogli się w razie "W" bronić. Ja nie wiem czy to "Chrześcijanie" przyjechali jak kich sprawdzano Muzułmanin może kłamać po za tym dla nich to nie problem się przeżegnać czy się pomodlić im ten ich bożek i jego prorok na to pozwolił do uciekania się w razie potrzeby do oszustwa, i nie chrzanić, że się znają nie ma na to dowodów, nasze służby to są jak dzieci w piaskownicy, to zemsta Kadafiego, Husajna bo trzymali za mordy te plemiona z mentalnością siódmego wieku i to nie Izrael namieszał tylko ci, którym to dziwne państewko przeszkadza w robieniu kasy oni nie chcę tego państwa chcą je zniszczyć. W tej sprawie trzeba być obiektywnym nie można mieć klapek na oczach nawet w plotkach może być część prawdy, żebyśmy później się z łapą w nocniku nie obudzili, po prostu lepiej być mądrym przed szkodą niż po niej. Nikt z nas nie chce tego rozrywkowego towarzystwa nich się rozrywają u siebie i gówno mnie obchodzi, że to jacyś chrześcijanie oni są z innej kultury niż nasz mają inne wartości, Ja się coraz bardziej Radykalizuję jak większość Narodowców zauważyliście pewnie podział, że rośnie liczba ludzi przeciwnych jakim kol wiek uchodźcom czy imigrantom, jest takie przysłowie stare "Upajaj się Wojną Pokój bowiem będzie straszny" Europa o nim zapomniała ale jak sobie przypomni...

   Usuń
  3. Ciekawa rozmowa w temacie:
   https://www.youtube.com/watch?v=nW2mfgplRU8

   Usuń
  4. ten program oglądałem dzień po na stronie TVP ten Palestyńczyk co pierdoliła takie kity później oświadczenia napisał na FB ta liga arabska to zamiesiła coś czy nic bo nie wiem jedyne oświadczenie to Mufti Miskiewicz zamieścił ale to Tatar i chyba wszyscy czytali co zrobić z terrorystami

   po niżej tak wygląda terrorysta na wesoło i tak można go rozpoznać jak się rozerwie w tłumie

   https://www.youtube.com/watch?v=XV9gEaVj1JM

   Usuń
  5. Jak tak dalej pójdzie to zamiast naszych pięknych kobiet będą u nas latały śniade w czarnych obszernych namiotach tfu mi się nie podobają te kolorowe zwłaszcza, że to potomstwo dzieci kwiatów takie samo jak ten Obama z szemranym obywatelstwem USA gdzieś z Haiti

   https://www.youtube.com/watch?v=kOfedHmb-IU

   Usuń
  6. chyba ktoś zamieszczał na forum każ den zrozumie bo gada po rusińsku nie ukraińsku takiego języka jak ukraiński nie ma nie było, wiecie o kim gada

   https://www.youtube.com/watch?v=JOtT_s5XpQc

   Usuń
  7. kurwa tydzień się zaczyna od przesłuchań tfu kurwa chuje jebane komuchy szybko działają ale miałem ubaw z tłumaczenia się za wpisy na fejsie znajomy komisarz lał ze śmiechu jak czytał ten wpis u tej pewnej osoby nielubianej w pewnych kręgach, ale śledztwo umorzone, ci lewacy strasznie wyprane dekle mają za durny wpis jak jest, tyle ubawu ha ha jakieś lewackie miękkie serduszko uraziłem :D

   Usuń
 8. Prawilnie przypominam:
  http://3.bp.blogspot.com/-X_bsAMQdvCg/VU0ls0heBqI/AAAAAAAABlE/zVCZGUM75v4/s1600/IMG_8395.JPG

  Bodajze na prawej kartce byl opis krysztalu, ten wydluzony heksagon ze swastyka to ten urojony krysztal czuba. Byl pod Sleza, teraz jest juz pod Gdanskiem pewnie w jakiejs urojonej przez Pinokia piramidzie.

  Kolejny nawrot tych samych obsesji wariata, uciekl z Riese to teraz te same kity bedzie wciskan nad morzem, zmieni tylko nazyw miejsc. Odgrzewany kotlet w nowej panierce.

  OdpowiedzUsuń
 9. To ten krysztal? Ty to Kwiecien namalowales podczas ostatniej hospitalizacji a teraz siedzi ci to w tym chorym lbie i nie daje spokoju?

  http://schizofrenia.evot.org/viewtopic.php?t=23684

  OdpowiedzUsuń
 10. Co jest Kwiecien, mial byc sezon w Arkadii?
  Co do chuja wafla, znow cie wypierdolono z kolejnej miejscowki? Wlasciciele poznali sie jaki chuj, cham, zlodziej i oszust jestes?
  Czy zlapali cie na myszkowaniu po mieszkaniu?

  Kop w dupe stary pedrylu, znow bezdomna lajza rozpoczyna wloczege, widac znalazl koilejnego frajera do ruchania-w sensie fizycznym jak i finansowym.

  Przypomnijmy gdzie Kwiecien dostal juz kopa w dupe?

  Sulistrowiczki/Wroclaw, wspolpraca z z Zagorskim i NTV, po kilku wystepach i kreceniu sie po zlotach papcio LSD zauwazyl jakiego zbuka sobie wlozyl w kieszen, Kwiecien robil awantury i smrod, sprowadzal klopoty i gwiazdorzyl, jego sciemy i bezczelne konfabulacje nie lykaly nawt paranirnormalne czubki-Zagorski wywalil go z prograamu i srodowiska.

  Kompleks Wlodarz, Walim-mialy byc szkolenia, prelekcje, skoczylo sie na mocnym kopie w dupe i plenym pampersie Kwietnia, bo z wlascicielem nie ma zartow.

  Zamek Sobotka-Gorka, kariera Kwietnia palacza w kotlowni skonczyla sie szybko, mialy byc eksploracje Slezy, prelekcje a tu taki chuj-w piecu nie napalone, flachy z wodki na podlodze i pinokio spi najebany jak szynszyl-byl kop w dupe i fora ze dwora.

  Oberza PRL-cos im ta wspolpraca odbila sie czkawka, teraz chca wymazac to ze ten daun szlajal sie im po budzie bo przyniosl im wstyd.

  Radio Paranormalium-Ivellios vel Mark Sek, cwany dewiant, poznal sie na bredniach Kwietnia a jego sluchacze tez jun nie lykali tak bezczelnych bajek-tych bzdur nie da sie bronic, tak wiec Kwiecien zostal wyproszony i olany.

  Wczesniej byl chyba romans z Arkiem Miazga-nie znam detail ale tez skonczylo sie awantura.

  Mikoljaczyk z Rzeczki-mialy byc quady, landorvery, rajdy po gorach, smazenie pstraga, autka RC, cuda na kiju i akrobata Kwiecien na linie. Skonczylo sie na chlaniu i cpaniu na melinie, szlajaniu sie po znanych szlakach i opwiadania kitow pod kotlety, kilka awantur, przypalow i Mikolajczyk po Sylwestrze gdzie kwiecien zrobil bydlo atakujac kobiety(wpadl w jakis pedalski amok)-dal mu kopa w dupe i fora ze dwora.

  Kunie w rzeczce z wiejska amazonka rodem z MARKOTU, niby z kozakiem Wolodiom "140kg zywej wagi". Mialy byc rajdy po 60km, cale wakacje w siodle, owocna wspolpraca, kokosy i tlumy ludzi. Skonczylo sie na kilku przeciagnieciach schorowanych kobyl po lokalnych gorkach i wielkim gejbojowskim cyrku Kwietnia udajacego kow(gej)boja. Jak sie polapali co odpierdala Kwiecien to mu zasadzili kopa i tyle jego przygod koniuszego.

  Taklnia Smakow i Kotlel a la Dariusz Kwiecien-wstydza sie go bo stali sie posmiewiskiem okolicy, ludzie gadaja ze lysy pedal rozniosl HIVa po kuchni, cos im to na dobre nie wyszlo.

  Arkadia-mial byc sezon w Arkadii, lato-wiosna w Riese, byly dwa spedy, pierdolenie do kotleta, cpanie-chalnie, bydla narobili. Jak wlasciciele ogarneli ze promuje ich zeswirowany pedal to-kop w dupe i azymut Gdansk, a mial byc sezon odkrywania Riese.


  Lista jest dluzsza ale zawsze konczy sie jednym-kopem w dupe dla oszusta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cios w samo sedno.
   Uzupełnię tę listę z pamięci o kilka niezrealizowanych projektów.

   Miały być kursy surwiwalowe.
   Miały być kursy strzelectwa w Dworze Grunwaldzkim, w Srebrnej Górze i u tego starego naiwniaka Gabrysia i w tym nieszczęsnym muzeum PRL u niejakiej Żywotowej.
   Miały być eksploracje w co najmniej 3 zapowiadanych miejscach.
   MIAŁY BYĆ TRENINGI I KURSY KARATE W RIESE.
   Mały być co najmniej 3 spotkania ze świadkami, którzy zdecydowali się przybyć na pierdolekcje do Arkadii.
   Miały być przeprowadzone analizy stopionego fragmentu statku obcych.
   Qrwa nie spamiętam wszystkiego, liczę na pamięć czytelników.
   Piszcie pod spodem w odpowiedziach zrobimy z tego osobny temat.

   Usuń
  2. Fakt, zapomnialem o strzelnichach i kursach KARATE, lysego przebieranca w fikusnym wdzianku.

   No i kariera w muzeum militariow Bytom/Ruda Slaska cos mu nie wdepla-moze urzekl ich jego styl szybowania z pancerza Gozdzika wprost pod gasienice. Pamietacie jak down "wojskowy" jebnal fikola z maszyny?
   :)

   Usuń
  3. Anal lizy chyba miały być :D

   Usuń
  4. Co do Arkadii, to bym się wstrzymał z radością. kwiecień przecież wyraźnie pisał na początku marca:

   sobota, 5 marca 2016
   Plan najblizszych spotkań
   - Od 2 Kwietnia spotkania w Malborku jak zawsze na moście godz 18 .
   - 9-10 kwietnia sptkanie na molo w Sopocie godz 10
   -16 -17 kwietnia spotykamy sie w Stegnach i idziemy na pieszo do
   niemieckiego obozu zagłady Stutthof .
   Te spotkania są za darmo ....

   - 13maj spotkanie w Londynie szczegóły niebawem .

   Chętnych na spędzenie nocy Świętojańskiej na pieszej włóczędze po Riese odsyłam do ośrodka Arkadia w planie nocleg na Waligórze . Ilość miejsc ograniczona .

   Od czerwca piesze rajdy po Riese noclegi w terenie , grupy max dziesięć osób zapisy także w Arkadii ..


   Także dopiero w czerwcu ma coś być w arkadii. Nie wiem skąd to przekonanie, że już go wypierdolili. Do tego na pewno dojdzie, ale jak na razie nie ma przesłanek, że już to nastąpiło.

   Co do karate, to miał kurwa Kwiecień w Łodzi organizować te szkolenia ze sztuk walki i chuj, nic nie było.

   Usuń
  5. Miało być zamknięcie tego bloga.
   Miało być ostateczne rozprawienie się z Kwietniem.
   Miało być ostateczne rozwiązanie kwestii koniczyny.

   A co jest? Jeden wielki sisiorowy chuj.

   Usuń
  6. http://memytutaj.pl/i-co-i-gowno-118574

   Usuń
  7. "Miało być zamknięcie tego bloga.
   Miało być ostateczne rozprawienie się z Kwietniem.
   Miało być ostateczne rozwiązanie kwestii koniczyn"

   Ad.1 post z 1 kwietnia-Prima Aprilis :)
   Ad.2 i Ad.3 tez na to czekam i chyba sie nie doczekam ;) zapowiedzi zapowiedziami ale do tej pory Tomek nie ujebal go prawnie, co prawda szkodzi pajacowi i otwiera oczy baranom ale czubek dalej jest zerwany z lancucha.
   :)

   Usuń
  8. ///Miało być zamknięcie tego bloga.
   Miało być ostateczne rozprawienie się z Kwietniem.
   Miało być ostateczne rozwiązanie kwestii koniczyny.

   A co jest? Jeden wielki sisiorowy chuj.///

   1 Zamknięcie bloga miało nastąpić o północy, ale północ akurat przespałem drzemiąc w czasie horroru więc pomyślałem sobie, że skoro przespałem północ to nie byłbym słowny gdybym go zamkną po północy. Zamknę bloga w przyszłym roku o północy i postaram się nie przegapić godziny.

   2 ostateczne rozprawienie z kwietniem nastąpiło juz dawno i przejawia się tym, że uważany jest przez wszystkich normalnych ludzi w Polsce za czuba i kawała chuja. A to, że jeszcze usiłuje się podnieść z desek to podrygi zdychającej ostrygi, która zdycha powoli.

   3 Wiem już kim jest to ścierwo. Dałem mu dowód w jednym z komentarzy i on wie, że ja wiem kim on jest. Ostateczne rozwiązanie odbędzie się w czasie dla mnie odpowiednim o ile wcześniej ktoś mnie nie wyręczy..., a jest kilka osób, które chętnie by to zrobiły za własne powody.

   Usuń
  9. hm jak by nadal tak walczono to czy taki kwiecień miałby jaja iść do ataku :D

   https://www.youtube.com/watch?v=1zSowOS4Wyg

   Usuń
 11. A was po prostu zawiść zżera bo kfiecien płynie do ameryki :D https://zapodaj.net/dd450d971ecbd.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wykorzystam to w odpowiedniej chwili.

   Usuń
  2. Haha, pasuje. Tak na serio to tego typu argument o zazdrosci podnoszony przez adoratorow Kfietnia jest smieszny, jedynym zwijajacym sie z zadrosci czubkiem jest Kwiecien co juz zostalo tu udowodnione a kazdy co go zna wie jaka to zazdrosna gnida.

   Smieszne jest jak klakiery projektuja wlasna biede i zacofanie na innych nie majac pojecia o kim tak na prawde pisza. Tak dla ich informacji to bywam w USA 3-4 razy w roku w sprawach biznesowych i generalnie latam po Swiecie, co roku kilka kontynentow w pracy i kilka dla zabawy i zycia-jak mi sie podoba. Jestem Slazakiem, obywatelem Polski, UK, RPA i Bahamow, takze rezydentem Brazyli, Ekwadoru i Filipin. Obecnie najczesciej mieszkam w swoim domu na Eleuthera i czuje sie Bahamczykiem od wielu lat (to wspaniali dobrzy ludzie), jednak nigdy nie zapominam o swoich korzeniach, czesc roku spedzam w UK i Polsce na Slasku.

   Tak wiec smiesza mnie takie podsrywki pacholkow ktorzy wypelzli z czworakow i szukaja kogo by tu pobic.

   ps. poproscie Kfietnia o to zeby pokazal wam w atlasie z antykwariatu gdzie jest Eleuthera, nie mylcie z Elefantyna, net mam z Virgina przez Londyn jak 2/3 wyspy jakbyscie byli ciekawi kto to.

   Usuń
  3. Atlas z antykwariatu i kilka komuszych książek jakich pełno w każdym prowincjonalnym antykwariacie...jako dowody.
   Kwiecień ma kiepskiego dostawcę...

   Usuń
  4. Ale od tych krysztalow co wciaga w nos to dostawca z Czechow musi byc dobry, ten z antykwariatu juz nie koniecznie.

   http://polska.newsweek.pl/brzydsza-siostra-amfetaminy,16498,1,1.html

   Usuń
  5. hm w co ci brytole wierzą gość chyba jest pacjentem tej samej kliniki co kwiecień jakieś tunele czasoprzestrzenne jak można strwożyć coś co nie istnieje czasu niema nie można go zobaczyć dotknąć, rzeczywiście mają strasznie niski pozom nauczania ja teraz się nie dziwię, że dzieci ze wschodniej europy to u nich geniusze

   https://www.youtube.com/watch?v=TjBffy0JlvQ

   Usuń
 12. Wielkie Misterium Otwarcia Marketu. ta dam! https://zapodaj.net/20a6c32fb9357.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to się nadaje do....dodatku nr 1 i zaraz tam się pojawi.

   Usuń
 13. jak myślicie muzułmanów może kusić do gwałtów?

  https://www.youtube.com/watch?v=uyD370_mv5c

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy ktos moze to wyjasnic po polsku o co temu kretynowi chodzi?
  Cyt , nosiciela HIV kwietnia
  ----------------------------

  Darek1 kwietnia 2016 21:31

  gucio jestes to polechtamy debila tomasza sidora
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 15. Przeczytajcie sobie komy na You Tube na temat nosiciela HIV
  Dariusza Kwietnia z Gluszycy , jakie potwierdzaja wyludzanie pieniedzy od naiwniakow.
  Kwiecien jezdzi po Polsce niczym cygan i dopuszcza sie oszustw.
  Jest to organitacja kilku cwaniakow skupionych na blogu Koniczyny . to sa zwykli przestepcy majacy profit ze zorganizowanej dzialalnosci przestepczej, jaka bierze korzysci z robienia naiwnych ludzi idioptow , skutecznie sciagajac z nich dosc wysokie kwoty pieniezne, siegajace kilkuset zlotych od lebka.
  Sidor teraz wiesz z jakiego powodu Cie napierdalaja klamstwami i obelgami nie stworzonymi w twoja strone.

  To zwykla zbieranina internetowych ciolkow jacy wpadli na pomysl zeru na naiwniakach. ,z jakich jeden kieruje cala szajka naciagajaca naiwnych turystow na pieniadze. rozumiesz ?
  Kwietniowi i jego naganiaczom kaiwniakow jest obojetne co to jest fakt historyczny, poniewaz nie dal by on profitu.
  Te prelejcje to sciema, siada kilku naganiaczy , Foto Hit Gucio i Koniczyna , i udaja ze sie nie znaja przed naiwniakami , wciskajac im kit na kicie... ze mozna sie wiecej dowiedziac , ale trzeba kilka stowek za tajemnice zaplacic ! leszcze naiwni biora sie na to i placa za spreparowane glupoty.
  Oto mechanizm oraz dowody dzialania , jaki podlega sciganiu o wyludzanie przez tych smieci pieniedzy.

  ::::::::::::::::::::
  Cyt. komenty z filmu kwietnia.
  ------------------------


  MENSPORT221 miesiąc temu
  Darek kurwa ty ciągle pierdolisz, że gadałeś z niemcami, że gadałeś z jakimiś ludźmi i nie nagrałeś żadnego filmu, żeby mieć jakąś swoją wiarygodność? Wymyślasz jakieś głupoty, że masakra, myślisz, że ludzie cię subują z tego powodu, że masz wiedzę? Nie twój kanał to jak oglądanie kiepskich i tylko jest dla śmiechuwy, czekam na kolejny film z serii Kiepski Darek XD
  5
  Dariusz Kwiecien
  Dariusz Kwiecien1 miesiąc temu
  +MENSPORT22 przyjedz na spotkanie byłem ogladałem filmy z mieszkancami widzialem zdjecia rozmawialem osobiscie z niemcem ktory mieszkal w gluszycy aty bys chcial od chot ot tak bez wysilku zainwestowalem pare stuwek i nie zaluje darek ma potezne zbiory ale ty palancie tego nigdy nie zobaczysz bo jestes zazdrsna mala menda
  MENSPORT22
  MENSPORT221 miesiąc temu
  +Dariusz Kwiecien Zaraz zaraz on ma zbiory i jeszcze się nimi nie podzielił? Hmm czyli co chodzi o hajs, hajs musi się zgadzać? No tak jak narzekał na youtuberów, że mu za mało kasy przysłali to teraz się nie dziwię, że taki jest pazerny i tylko mówi a nie daje dowodów na swoje rzekome historyjki. Darek napisz mi na priv ile chcesz za konkretne informacje, pazerniaku i nie bądź taki cham XD

  OdpowiedzUsuń
 16. he he menda jeszcze żyje oczywiście święty on nie pedofil jeździł do Tajlandii w wiadomym celu

  https://www.youtube.com/watch?v=McGwHdAWC7c

  OdpowiedzUsuń
 17. takie nabicie na pal nazywano dodatkowo świecą

  https://www.youtube.com/watch?v=QpwBDAKhEAo

  OdpowiedzUsuń
 18. I po co takiego smierdzacego bydlaka jeszcze pokazywac.?
  Znam kogs ,kto czeka az ten komuch zdechnie,by naszczac na jego grob,i wiem ze to zobi :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Koniec smogu w Polsce! Michał Pastwa o rewolucyjnej metodzie spalania EKO WERY
  https://www.youtube.com/watch?v=Bq--denv4yo

  Warto podać dalej.

  OdpowiedzUsuń
 20. Zaznaczam nie jestem Sidorem, a normalnym uzytkownikiem tego bloga majacego na celu prostowanie historycznych klamstw i obelg,zmyslanych przez niejakiego Dariusza Kwietnia podajacego sie za znawce tematu ziem Dolno Slaskich,jakie sa moim miejscem urodzenia i gdzie sie wychowalem .
  Nie pozwole na plucie oraz deptanie ciezkich dramatycznych dla regionu naszego historii, oraz nie pozwole by dla profitu wynikajacego z kryminalnego klamstwa i oszustwa zbeszczeszczano nasze ziemie, zroszone setkami tysiecy zameczonych zabitych i pomordowanych ludzi, o jakich pamieci autor bloga Dariusz Kwiecien ,skutecznie slady zaciera ,podajac zmyslone przez siebie fakty.
  Dariusz Kwiecien , posiada kilku obroncow , jacy starajac sie bronic Dariusza Kwietnia , pisza po internecie zmyslone rzeczy o ludziach walczacych z klamstwami Dariusza Kwietnia, uzywajac tym samym epitetow takich jak -
  Osoby krytykujace Kwietnia sa wyzywane od
  Dewiantow
  Pederastow
  Pedofili
  umyslowo chorych
  itp.

  Pierwszym z nich jakiego chce osobiscie namierzyc by oddac go sciganiu o znieslawianie oraz bez podstaw oskarzanie o wyzej wymienione rzeczy ,podajac przy tym nazwisko oraz dokladny adres ....jest

  Anonim GUCIO MRUK: jakiego wklejam na dole komentarz umieszczony na blogu Koniczyny Anty Sidor Blog.

  ZA WSKAZANIE PRAWDZIWEGO NAZWISKA ORAZ ADRESU anonima

  GUCIO MRUK WYNAGRODZE OSOBE JAKA PODA WIARYGODNE NAMIARY
  NA TEGO USERA W WYSOKOSCI 5,000-. pln.
  Powtarzam namiary beda wykozystane do scigania tego usera za znieslawienie z urzedu. Honorowego wskaziciela tego czlowieka , prosze o kontakt z Tomaszem Sidorem zalozycielem tego bloga. po zweryfikowaniu prawdziwosci wskazanych prawdziwych danych oraz dowodow , wskaziciel otrzyma ode mnie nagrode pieniezna jaka wyznaczylem .
  Jeden z wielu Anonimow.
  -----------------------------------------

  Cytuje usera GUCIO MRUK:

  -----------------------

  CDN  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CIAG DALSZY :
   Cytuje obelgi w nasza strone GUCIA MRUKA :
   ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

   -----------------------

   GUCIO MRUK3 kwietnia 2016 05:52

   Sidor Tomasz vel PrestissimoLIVE od kilku lat prowadzi bloga http://klamstwa-riese.blogspot.com

   Właściwie sam tłumaczy co jest tematem owych wytworów jego chorego umysłu ale...no właśnie ...

   Patrząc z boku widzimy co tak naprawdę interesuje autora. Linkuje i cytuje materiały wokoło jednego.

   Odbytu, sexu oralnego, i dewiacji swksualnych.

   Linkuje to co ogląda. Ogromna większość tych odnośników traktuje właśnie o tych tematach. / z rzadka ,czasem jest to link do jakiś materiałów chistorczno -edukacyjnych dla podstawówek/

   A co takiego głównie sidora umysł fascynuje ?
   Kilka z brzegu przykładów :

   uinfsobota, 2 kwietnia 2016 20:10:00 CEST
   he he menda jeszcze żyje oczywiście święty on nie pedofil jeździł do Tajlandii w wiadomym celu
   https://www.youtube.com/watch?v=McGwHdAWC7c

   Anonimowysobota, 2 kwietnia 2016 21:25:00 CEST
   takie nabicie na pal nazywano dodatkowo świecą
   https://www.youtube.com/watch?v=QpwBDAKhEAo "

   jak myślicie muzułmanów może kusić do gwałtów?
   https://www.youtube.com/watch?v=uyD370_mv5c

   To tylko z dziś i wczoraj ale przeglądając ten chorego człowieka blog spotkamy setki linków do filmów i fotek.
   O gwałtach, o stosunkach zwierząt i ludzi, o zboczeńcach i gwałcicielach. Mnustwo filmików zwykłych i tych hard animowanych/bo nie zabronione/.

   Do tego wręcz fascynacja erotyczna poprzerabianych na paint-e fotek DK. Ekstremum jest już traktowanie i pisanie o nich jako o oryginałach. Sidor zaczyna wierzyć we własne kłamstwa.

   Myśli sobie fryzjerzyna, że coś swoim postępowaniem udowadnia. I ma rację. Udowadnia swoją chorobę.
   Linkuje czyli ogląda. A ogłada jak widać głównie okolice odbytu. Ludzkiego czy zwierzęcego widzę, że bez różnicy.

   Nie jest to jednostkowy przypadek. Robi to już od prawie 5 lat. Regularnie i konsekwentnie. Ile normalny człowiek wytrzyma ogladanie oralnych igraszek i dokumentów o seksie z nieletnimi ? Jego zawód to fryzjer damsko-męski a nie psycholog ze specjalnością dewiacje seksualne.
   Widać szkodzi mu te oglądanie. Musi napięcie wyładowywać pocierając się przyrodzeniem o drzewa w parkach. /filmy z robienia sobie "ulgi" też umieszcza ale już tylko na swoim profilu YT/.

   Sidor ! Badaczu niezmierzonych tajemnic ludzkiego umysłu. Zarzucasz innym ale to ty od lat oglądasz i udostępniasz materiały o dewiacjach. Takie hobby czy fobia.

   -------------------------------------


   Jeden z Anonimow.

   Usuń
  2. sęk prosi się by resztę życia spędzić na wózku.

   Usuń
 21. CDN.
  gucio mruk napisal.
  -------------------
  Darek2 kwietnia 2016 06:20

  debil tomasz sidor nie zamknie strony ponieważ to jego ostatnie miejsce gdzie istnieje tam sa jego wymyśleni przyjaciele glupek na pewno wymyslil sobie taki zarcik na 1 kwietnia i tak sie tym rozbawił ze knur z lipskiej szambem caly chlew zapapral , w tym jego debilnym umysle powstał taki szatanski plan .
  Odpowiedz
  GUCIO MRUK2 kwietnia 2016 11:12

  Sidor gdzie te fotki.. . Mało się nie obsrałeś tak straszyłeś a teraz co ?

  GDZIE TE FOTKI CIOTO SiDORZE ?
  Odpowiedz
  GUCIO MRUK2 kwietnia 2016 18:41

  Sidor wielki kozak i ekspert od przerabiania fotek . Coś go znowuż wystraszyło bo zamazał twarz DK z dorobioną spódniczką.

  Sidor głupku ty już sam nie wiesz czego się bać. Nie pomyślałeś , że najbardziej powinieneś być przerażony własnym debilizmem ?

  Ile jeszcze spraw sądowych musisz przegrać aby doszło do ciebie jakim debilem jesteś ?

  Już nie straszysz mnie fotkami które ponoć nie chcesz ujawniać ?
  "... i ujawnic pewne fotki ktorych nie chce ujawnic..."

  I ujawnić które nie chce ujawnić... Co za debil !

  GDZIE TE FOTKI GLUPCZE ?
  Odpowiedz
  GUCIO MRUK3 kwietnia 2016 05:52

  Sidor Tomasz vel PrestissimoLIVE od kilku lat prowadzi bloga http://klamstwa-riese.blogspot.com

  Właściwie sam tłumaczy co jest tematem owych wytworów jego chorego umysłu ale...no właśnie ...

  Patrząc z boku widzimy co tak naprawdę interesuje autora. Linkuje i cytuje materiały wokoło jednego.

  Odbytu, sexu oralnego, i dewiacji swksualnych.

  Linkuje to co ogląda. Ogromna większość tych odnośników traktuje właśnie o tych tematach. / z rzadka ,czasem jest to link do jakiś materiałów chistorczno -edukacyjnych dla podstawówek/

  A co takiego głównie sidora umysł fascynuje ?
  Kilka z brzegu przykładów :

  uinfsobota, 2 kwietnia 2016 20:10:00 CEST
  he he menda jeszcze żyje oczywiście święty on nie pedofil jeździł do Tajlandii w wiadomym celu
  https://www.youtube.com/watch?v=McGwHdAWC7c

  Anonimowysobota, 2 kwietnia 2016 21:25:00 CEST
  takie nabicie na pal nazywano dodatkowo świecą
  https://www.youtube.com/watch?v=QpwBDAKhEAo "

  jak myślicie muzułmanów może kusić do gwałtów?
  https://www.youtube.com/watch?v=uyD370_mv5c

  To tylko z dziś i wczoraj ale przeglądając ten chorego człowieka blog spotkamy setki linków do filmów i fotek.
  O gwałtach, o stosunkach zwierząt i ludzi, o zboczeńcach i gwałcicielach. Mnustwo filmików zwykłych i tych hard animowanych/bo nie zabronione/.

  Do tego wręcz fascynacja erotyczna poprzerabianych na paint-e fotek DK. Ekstremum jest już traktowanie i pisanie o nich jako o oryginałach. Sidor zaczyna wierzyć we własne kłamstwa.

  Myśli sobie fryzjerzyna, że coś swoim postępowaniem udowadnia. I ma rację. Udowadnia swoją chorobę.
  Linkuje czyli ogląda. A ogłada jak widać głównie okolice odbytu. Ludzkiego czy zwierzęcego widzę, że bez różnicy.

  Nie jest to jednostkowy przypadek. Robi to już od prawie 5 lat. Regularnie i konsekwentnie. Ile normalny człowiek wytrzyma ogladanie oralnych igraszek i dokumentów o seksie z nieletnimi ? Jego zawód to fryzjer damsko-męski a nie psycholog ze specjalnością dewiacje seksualne.
  Widać szkodzi mu te oglądanie. Musi napięcie wyładowywać pocierając się przyrodzeniem o drzewa w parkach. /filmy z robienia sobie "ulgi" też umieszcza ale już tylko na swoim profilu YT/.

  Sidor ! Badaczu niezmierzonych tajemnic ludzkiego umysłu. Zarzucasz innym ale to ty od lat oglądasz i udostępniasz materiały o dewiacjach. Takie hobby czy fobia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sęk prosisz się pedofilu o wózek.

   Usuń
 22. Sęk to moze nie guciula ale gdzies kiedys sie wygadał jak to często bywa pod tatrami. Czy to czasen nie jego jakis kuzyn czy chłopak? czasami styl pisania ma podobny albo taki sam tylk stara się go zmienić. No i innym razem pisał do kfieetnia "MRUK dziala zawsze"

  OdpowiedzUsuń
 23. Czyli będziemy mieli filmik z Gdańska ,gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi będą prowadzić do rise , pseudo świadkowie którzy będą widzieli Mengele hybrydy i wilkołaki i jeszcze więźniów z Gross rosen . Ale my nigdy nie zobaczymy tego ,będziemy widzieli przepity ryj kwiiietnia drącego mordę do kamery typu .... "Słuchajcie wczoraj rozmawiałem z świadkiem ....albo dotarłem do dokumentów .
  I znowu będzie kabarecik a gimbaza podniecona będzie przyklaskiwać kretynowi .

  OdpowiedzUsuń
 24. DO KWIETNIA .

  Tym razem nie , nie jestem Sidorem i pokaze Ci Kwiecien ze wkoncu wszystkich kolesi znajde i oddam namiar Sidorowi.
  Kwiecien jestem urodzonym Dolnoslazakiem , a Ci nigdy sie nie poddawali:) pamietaj .
  Podtrzymuje swoja oferte i czekam cierpliwie. potem nastepny i tak az wszystkich was ktos wskaze predzej czy pozniej .

  5,000 pln-. slownie piec tysiecy polskich zlotych za wskazanie adresu oraz prawdziwego nazwiska usera GUCIO MRUK oraz udowodnienie ze to ten user. celem wytoczenis temu userowi procesu o znieslawienie, oraz egzekwowania prawnego dalszych dla niego sankcji ujetych w prawie karnym.
  Zobaczysz Kwiecien ze spotka was za to kara , cierpliwosci.

  Cytuje Kwietnia.
  .................

  Darek3 kwietnia 2016 16:49

  gucio ale gupet debil tomasz sidor juz ten tekst zamieszczal trzy i dwa lata temu dokladnie taki sam i wyznaczal wtedy nagrody za adres dk i jego jednostke zachecal do pobicia dariusza kwietnia oferujac tez za to nagrode i za to swiniak z lispkiej ma sprawe troszke sie ciagnie ale demil nonstop przynosi lub wysyla zaswiadczenia i ochorobie psychicznej
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 25. Cytuje GUCIA MRUKA:
  -------------------
  GUCIO MRUK3 kwietnia 2016 19:07

  Mądry uczy się na błędach. Inteligentny na błędach innych. Debil powtarza swoje błędy ku uciesze tych pierwszych.

  Ps. Super debil Sidor umie zachęcić potencjalnego "wskaziciela" Już na wstępie sugeruje /myląc "honorowego dawcę" z "honorowym wskazicielem"/ że mógłby by być "HONOROWYM KONFIDENTEM".

  Nawet tu żebrze. Jak kurwa żebraczka : "daj piontkie to dam ci dupy"
  Odpowiedz
  -------------------------------------------


  Odpowiadam.
  Cierpliwosci , znajdzie sie za te kwote ktos kto Cie wskaze , i nie bedzie to konfident a ktos rozzsadny.

  Chcialem dodac ze sam bys ,jak napisales publicznie DAL DUPY ZA PIEC KOLA ..niestety nie trafiles tutaj na zboczencow. tych musisz szukac w swoim srodowisku. do szybkiego poznania sie w sadzie.

  OdpowiedzUsuń
 26. http://moje-riese.blogspot.com/2016/03/plan-najblizszych-spotkan.html byłem wczoraj przed 18tą na moście w Malborku....oczywiście qrwy historycznej nie było także sorry nic nie podeśle ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten gucio to jest marek sęk mieszka w Katowicach w okolicy ul. Panewnickiej.
   Szczeka najbardziej bo się mści za jego zdemaskowanie.
   Dokładny adres sęka mile widziany.

   Usuń
  2. Generalnie tu sprawa jest prosta...ma się menda stawić 4.04.2016 na ćwiczenia NSR,termin stawienia-dzień przed rozpoczęciem czyli 03.04.2016 pewnie do 19.00...i stąd słodkie piardy z Gdańska bo ktoś go tam "suto" gości przed terminem dotarcia a ten pierdoli opowieści z dupy...a z Gdańska to godzinka SKMką...o się zacznie od poniedziałku hahahahhahah....zapamiętajcie date!!!

   Usuń
  3. Jeśli tak jest to zadziwiającym by było, że po powiadomieniu przełożonych w NSR tego psychopaty z gołym torsem dalej go tam trzymają. Jego przełożony zapewniał, że przyjrzą się kwietniowi dokładniej i gdyby tak zrobili to raczej Głuszyckie pedalskie bydle nie było by w NSR.
   To Głuszyckie bydle może stwarzać tylko pozory, że w tym czasie jest na wybrzeżu by wszyscy myśleli, że ma ćwiczenia, a tymczasem już dawno w tym NSR może nie być.

   Usuń
  4. No jak jego "przełożony" zapewniał że mu się "przyjRZą" to w trakcie pobytu nie przed...z resztą,jutro zobaczymy heheheeheh i zweryfikujemy...Tylko Tomasz zapamiętaj datę żeby nie było zbędnych pitoleń ;))))

   Usuń
 27. Tomek ruszyła straż obywatelska w Warszawie. Napisz proszę co o tym ruchu sądzisz. Zapiszesz się ? Bardzo chciałbym znać Twoje zdanie na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsze słyszę, a jaką miała by ona pełnić rolę?

   Usuń
 28. Też słyszałam o tym http://warszawawpigulce.pl/nowa-umundurowana-formacja-na-ulicach-warszawy-trwa-nabor/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda forma ochrony obywateli i zapewnienia im bezpieczeństwa jest dobra.

   Usuń
 29. Znowu się migasz Tomasz . Napisz czy warto Twoim zdaniem w ogóle dupe se zawracać czy po prostu bronić się samemu. Chodzi mi o toze wkupie zawsze raxniej a to sie dzieje na miescie to naprawde nie mozna obojetnie przejsc nie mozna Jest niesmiala proba zrobienia cos w koncu z tym bezprawiej i dlatego pytam co myslisz. poprzec takie oddolne czy zbroic sie samemu ? Jak to widzisz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuchaj przygłupie jasno się wyraziłem kurwa.
   Po drugie pisz na trzeźwo, a nie kiedy jesteś najebany bo czytanie tekstu bez znaków interpunkcyjnych i przerw nie należy do miłych.
   Po trzecie pisz kurwa w odpowiedzi, a nie w nowym komentarzu rozpierdalając dyskusję.
   Po czwarte z takimi wywiadami to idź do kwietnia i jego ciągnij za język.
   Po piąte pajacu jak ty się kurwa pytasz czy poprzeć takie działania obywatelskie i mieć coś do własnej samoobrony to musisz być ciężkim imbecylem i kretynem by nie znać na to pytanie odpowiedzi i musieć pytać o to akurat mnie.

   Usuń
  2. Niech się gówniarz uzbroi w finkę taką jak ma kwietniołak, i już więcej nie trzeba . Tępa dzida z finką do mierzenia wieku betonu to jak atomówka w kiblu bunkra na szóstym podziemnym lewelu :-).

   Usuń
 30. Hallo szpicbródka!
  Hallo kitkowiec!
  Hallo kędziorek!
  Hallo tłusty wieprzku!
  Hallo stary ramolu!
  Hallo człowieku w czerni!
  -
  OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE NA ULICY.
  -
  ZAGADKA, KTO ZGADNIE O KIM MOWA?
  Tomasz wie i ten skurwiel też, a wy się domyślacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tępy chuj wie o kim mowa, a reszta się domyśli.

   Usuń
  2. Panowie pokazcie pysk tej szui umieram z ciekawości.

   Usuń
  3. Wszystko w swoim czasie. Powiem jedno przyganiał kocioł garnkowi. Reszty musicie się na razie domyślać.

   Usuń
  4. Tomasz jestes bardzo cierpliwy. Gdyby ta kurwa na mnie trafil juz dawno musial by sie ewakuowac do izraela, albo...

   Usuń
  5. On się będzie ewakuował, ale pod ziemie do Riese razem z Głuszyckim pederastą i zoofilem pedofilem sękiem.

   Usuń
  6. I on chciał z Tobą wiele zdziałać razem pewnie zespół metalowy założyć i pograć bluesa.

   Usuń
  7. No, to będzie miał koncert na jakim nigdy nie był i nie zapomni go do końca życia.

   Usuń
  8. Ty Tomasz, a może to jakaś forma podrywu Ciebie co? Jeden z jego funfli ma skłonności do SM i lubi być upodlany więc może tej kurwie się zdawało, że i Ty też?
   Mam na myśli tego R Ch.

   Usuń
  9. Nie wykluczone. Może szukał kogoś do biczowania, a sam dostanie pejczem po dupie. I to takim z kolcami jak korona cierniowa jezusa.

   Usuń
 31. Kwiiiecien zaczyna się nad morzem,gdzie zaczyna się kwiiiecien tam kończy się zdrowy rozsądek.

  OdpowiedzUsuń
 32. Gluszycki kretyn zapodal na swojej stronie dwa filmy.
  Jeszcze nie patrzalem co tam naplodzil ten kwiczacy debil.

  OdpowiedzUsuń
 33. Kwiecień to kurwa, ale ten koniczyna to wyjątkowa kurwa. Tomasz opublikuj jego adres chętnie go odwiedzę.

  OdpowiedzUsuń
 34. sto razy lepsze od bredni faszysty kwietnia, coś normalnego

  https://www.youtube.com/watch?v=XyOPRqdF7X8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postać generała Stanisława Sosabowskiego jest bliższa Holendrom niż młodym Polakom. To Holendrzy przywrócili mu i jego brygadzie honor. Ale wydarzyło się to dopiero u progu XXI wieku. W czasach powojennych był przez 5 dni w tygodniu prostym Stanem, szeregowym pracownikiem w fabryce, a tylko podczas weekendów w czasie spotkań kombatanckich zakładał mundur polskiego generała. Jakich działań było trzeba, by generałowi pośmiertnie przyznać holenderski Order Brązowego Lwa, a królowa Beatrix odznaczyła najwyższym holenderskim odznaczeniem wojennym - Orderem Wojskowym im. Króla Willema I - sztandar jego brygady? O tym opowiada ten film.
   https://www.youtube.com/watch?v=WAJKU-j8ZhY

   Usuń
 35. Koniczyna ty szmato jebana znow dales nowy temat i czepiasz sie bluesa Tomka. Juz nie masz kurwo co wymyslic by sie odgryzac. Tomasz odjeb chwasta alkbo ogłos adres tak jak chwast podawał z kwietniem Twój.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie wszystko w odpowiednim czasie. Za to kąsanie będzie sowita zapłata.

   Usuń
  2. Najbardziej kurewskie w tym jest to ze ta szmata czepia sie rzeczy kompletnie nikomu nie szkodzacych. Tomasz gdybys jak kwiecien oszukiwal ludzi i falszowal historie czy proiwadzil jakas dzialalnosc spolecznie szkodliwa to mozna by zrozumiec czemu ten chwast sie Ciebie tak czepil ale to co robisz nikomu nie szkodzi. Chwast to pierdolony psychopata maniak ktory czepia sie bzdetow.
   Ty skurwielu koniczyna gdybys po mnie tak jechal to jezdzil bys na wozku parchu jebany.
   Tyle ci powiem.

   Usuń
 36. Określenie Słowian jakoby wywodziło się od słowa niewolnik bzdura kompletna, angielskie to wywodzi się z łaciny slave, servus, „Bono domino quot servi tot amici, malo domino quot servi tot inimici” (Dobremu panu ilu niewolników tylu przyjaciół, złemu panu ilu niewolników tylu nieprzyjaciół) komuś może się wydawać, ze słowo slave jak nie zna łaciny to sława otóż nie po łacinie sława/chwała to gloria, gloriam. Słowianie istnieli dłużej niż Cesarstwo Rzymskie samo słowo Słowianie to Sclavis, Slavorum, niewolnikami i to dobrymi bo posłusznymi były plemiona germańskie. Słowiańskie kobiety porywano dla urody i by rodziły dobrych wojowników, po prostu wrogowie Słowian wymyślili mit by wymazać swoje niewolnicze pochodzenie, to oni palili księgi my nie. Do nas Chrześcijaństwo przyszło od Czechów, lecz kapłani w większości wywodzili się z ludów germańskich, to oni poniszczyli nasze księgi tak samo niszczyli wszelkie pisma w Rzymie pod przykrywką herezji, nasza historia jest napisana na kolanie w 1918 cały czas jest umyślnie zamazywana. Niewolnik zawsze pozostanie niewolnikiem nawet jak by się starał nim nie być. Wolni ludzie mają wolność zawsze w sobie dlatego zawsze się buntowaliśmy jak nam zakładano kajdany. Teraz znowu zrobiono wędrówkę ludów nam wrogich z innej kultury, jak będzie referendum w tej sprawie trzeba zmobilizować wszystkich by powiedzieli NIE uchodźcom czy imigrantom nawet jak będą wmawiać przyjmujmy tylko chrześcijan, raz daliśmy się zwieść 800 lat temu wiecie kogo mam na myśli i wiecie jak nam za litość teraz odpłacają. Jak przyjmiemy tych urodziwców namnożą się w ciągu 20 lat do liczby wystarczającej by nam szkodzić w Polskich rodzinach jest przyrost 1,2 dziecka ale w tych z innej kultury nawet jak są to chrześcijanie przyrost jest powyżej 5,1 to matematyka wręcz prosta nie wymaga skomplikowanych obliczeń na 100 par rdzennie Polskich przypada ok 50 dzieci z kolei na taką samą ilość paro obcych ok 500 dzieci. Pytanie to ile wyjdzie jak przyjmiemy rodzin jak będzie ich 100000 osób za 20 lat? Jak ktoś chce wiedzieć więcej obecnie rządzą nami dawni hipisi, sprawdzicie sobie poglądy dzieci kwiatów.

  https://www.youtube.com/watch?v=SVTi3PlrJLU

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.