czwartek, 28 kwietnia 2016

ŚLEDZĄ GO LUDZIE W LANDROWERACH, CHODZI ZA NIM PO GŁUSZYCY CZŁOWIEK W CZARNEJ KOMINIARCE, ZAPROSZENIE DLA PANÓW Z SS, WANDAL NISZCZY WODOMIERZE W TERENIE, i inne kity i mity z łysej Głuszyckiej satelity.


Nadrabiamy zaległości.
Jest się z czego pośmiać dzisiaj wyjątkowo. Kwiecienias daje totalny popis urojeń i schiz.


Ciekawostka -2016
Ten wpis skomentował już w poprzednim temacie anonimowy, którego zacytuję:

to przerobiony tekst z tej z strony
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/koniec-kwietnia-nadszedl-czas-skladania-ofiar-z-ludzi-2013-04

oraz z tej

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/instalacja-swiatyni-baala-w-londynie-2016-04

Kwiecień jest zbyt tępy aby cokolwiek spamiętać.
Jak już kurwa debilu coś kopiujesz to podawaj linki a nie kradnij cudze tłumaczenia szmaciarzu !!!Znowusz coś z Bydgoszczy - Kwiecien - 2016


Komentować tych bredni nie będę bowiem cokolwiek co on na tych materiałach mówi jest bredniami i nieprawdą. Poza tym przyznaje już ten temat wałkowaliśmy, a to bydle powtarza rzeczy, które dawno temu zdementowaliśmy.

To nie jest ważna informacja z Głuszycy - Serce Riese
Wpierw posłużę się cytatami bo nie ukrywam nie chce mi się tych bzdur komentować, ale na koniec napiszę ze trzy słowa:
Erich Holtz
Kwiecienias! Niszczysz urządzenia hydrotechniczne i jeszcze się tym chwalisz!

Krzysztof mróz
Jakby Kwiecień żył dobrze z mieszkańcami Głuszycy i z leśnikami to wiedziałyby po co licznik w lesie.Miłośników teorii spiskowych odsyłam do Nadleśnictwa Wałbrzych które jest właścicielem tego terenu.Telefonicznie udzielą odpowiedzi w jakim celu jest założony licznik.A Ty Panie Kwiecień zabierz się za robotę a nie opowiadanie bajek

Ma Bu
Przestań się ośmieszać. 25.01.2016: - Przepompownia działa do 2000r. - Zbiornik zasysał wodę ze stawu i tłoczył ją w górę, … przepływ wody był w drugą stronę… 25.04.2016: - Przepompownia działa do 1992r. - odprowadzała wodę z gór lub ze sztolni, i była ona przelewana, przepompowywana do stawu. Ty masz rację, teraz to rozumiem. Inna Rzeczywistość, Standing Ovation !!!

+Ma Bu jaki ty pojebany jestes moj ojciec byl chydrauklikiem szmato nawet ci nazwisko podam co ty bredzisz zawsze od zawsze woda zalewala zkład dlatego w 1967 zrobiono nowy tunel a teraz potwierdzasz teorie Dariusza Kwietnia ze woda byla tłoczona w góry zastanów sie co ty pierdolisz

Ma Bu
+Dariusz Kwiecien Ktoś ci karze, czy z natury jesteś takim paranoikiem? Widzę, że kulturę osobistą nie wyniosłeś z domu tylko z kanalizacji. No cóż. Podałem (!!!) wypowiedzi Darka ze stycznia i z kwietnia (obecną), którymi nas raczy. Widzisz spójność w tych rewelacjach?, bo ja nie. Nic nie potwierdzam a wręcz przeciwnie pokazuje naiwniakom, co to za gość.

Jan Kowalski
Ciekawe tematy facet porusza i pokazuje, ale ni cholery nie moge zrozumieć,czemu jest taki nabuzowany,pełen pretensji do kogoś,do jakichś wyimaginowanych sceptyków(???),ciagle śledzony,obserwowany...Tworzy irytujacą teorie spiskową czy ki ch...j?Zasapał się i juz nawet z tego robi swoja teorie i scenariusz,ze od razu ktos to skrytykuje,wykpi(???).Mam wrazenie,ze Pan Dariusz powinien brać meliske w termosie na takie wyprawy:)Dużo fajniej by przedstawiał te niewątpiliwie tajemnicze miejsca i historie,gdyby był spokojniejszy.

krisbham
A czy to nie jest przypadkiem tak, że pompy zostały uruchomione celem napełnienia tego zbiornika aby przed nadchodzącym sezonem mieć normalny zbiornik PPOŻ do dyspozycji w razie pożaru? Natomiast wodomierz w miejscu strumyka ma rejestrować natężenie wypływu wody aby porównać go z odczytami z wodomierzy w przepompowni i określić, czy woda wypływająca z ziemi jest wyciekiem ciągu wodociągowego czy w wyniku zbiegu okoliczności wubiciem wód gruntowych a nie będącym wyciekiem z przepompowni? Jeżeli matematyka pokaże, że natężenie przepływu w strumyku wynosi tyle, o ile mniejszy przepływ jest w przepompowni, to słowem wiedzą, gdzie szukać wycieku? Tak tylko pytam...

Idę o absolutny zakład, że wybijająca woda, którą pokazał na początku wyjaśnienie nie związane z żadna tajemnicą. Wystarczy pójść do sołtysa czy kogokolwiek z zarządców tego terenu i informacje na pewno by się otrzymało. Oczywiście dla takich widzów jak my  ukazany materiał może budzić wiele domysłów, ale to dla tego bo kwiecień tak go ujął i pokazał by widz miał  tajemnicę.
Nie znam się na hydro sprawach, ale na mój gust jest to wodomierz i rury, których celem jest kontrolowanie wybijającej wody z pod ziemi i skierowanie jej tak by na przykład nie podmywała czyichś domostw czy terenów., albo by uniknąć niekontrolowanych osuwisk pobliskich zboczy, które mogły by spowodować śmiertelny wypadek na drodze. Może też być tak by taka wybijająca woda z naturalnych źródeł nie powodowała zapadlisk niebezpiecznych dla ludzi. Kwiecień kierując przepływ wody w innym niż był kierunku mógł przyczynić się do spowodowania wypadku. Ale, ale w dalszej części kwiecień sam wspomniał, że ludzie pisali skargi, że im woda ze strumieni podmywa domostwa i dla tego została skierowana do zbiornika w lesie. Ale nie przeszkadza mu to by snuć teorie, że woda jest kierowana tak bo ktoś nie chce by odsłoniła sztolnie z tajemnicami!!!
Poza tym mówi, że widział w lornetce samochody z jakiegoś przedsiębiorstwa, które monitoruje te pompy, ale nie powiedział co to za przedsiębiorstwo nie mówiąc już o tym, że nawet nie pofatygował się by zapytać w tym przedsiębiorstwie o tych wodomierzach i przepływającej wodzie.
Oczywiście nie omieszkał bydlak powiedzieć, że Sidor i Sawiak zaraz na niego doniosą, że niszczy te pompy i zmienia kierunek przepływu wody. Prawda jest taka, że już ktoś panów S i S ubiegł i kwiecień będzie miał z tego powodu problem.
 KWIECIEŃ NA FILMIE MAJDRUJE PRZY PRZEPŁYWIE WODY I ZMIENIA KIERUNEK JEJ PRZEPŁYWU, co jak można się domyślić może przynieść komuś szkodę. Być może ta woda była skierowana tak by spływała w bezpieczne miejsce, a nie wciekała w grunt wypływając kilkaset metrów dalej komuś na podwórku poniżej lub domostwo. Kwiecień potem na końcu mówi, że idzie o zakład, że jak będzie wracał to kierunek przepływu tej wody znów będzie skierowany w druga stronę niż on skierował węsząc w tym spisek tajemniczych instytucji ukrywających tym sposobem tajemnice Riese, a prawda może być taka, że jakiś pobliski gospodarz drży ze strachu o zalanie i przychodzi tam by patrzeć czy woda jeszcze wybija i płynie jak należy, a widząc dzieło kwietnia kieruje ją we właściwym bezpiecznym kierunku. Oj kwiecień, kwiecień jak tobie tam ktoś tego durnego łba nie rozwali to będziesz miał dużo szczęścia...
Bydle mówi, że „ktoś” ukradł mu jego materiały, które miał zeskanowane i zmieniając znak wodny wykorzystuje jako własne i pisze na tej podstawie książkę. A JA SIĘ PYTAM KTO I JAKA KSIĄŻKA-DOWODY NA TĘ OPOWIEŚĆ!!!!
Dureń z Głuszycy po raz kolejny wmawia widzom, że coraz więcej ludzi z Głuszycy opowiada mu niesamowite historie, co jest kompletną nieprawdą bowiem FAKTEM JEST, ŻE CI CO JUŻ SIĘ POŁAPALI Z GŁUSZYCY CO LANSUJE KWIECIEŃ MAJA GO ZA DEBILA. A ja cały czas mówię to dla czego nie zrobi prelekcji dla mieszkańców Głuszycy i okolic i nie wyjawi tych wszystkich bredni jakie głosi i da świadectwo, że mieszkańcy okolic potwierdzają jego brednie?
KWIECIEŃ TY KRETYNIE MASZ U MNIE JAK W BANKU OBIETNICĘ I PRZYRZECZENIE, ŻE JAK ZROBISZ TAKIE SPOTKANIE, JAK LUDZIE POTWIERDZĄ TWOJE BREDNIE, JAK UZNAJĄ CIĘ ZA NORMALNEGO, JAK WYSTĄPIĄ ŚWIADKOWIE I POTWIERDZĄ COKOLWIEK O CZYM NAWIJASZ I NA KONIEC NIE WYSMIEJĄ CIĘ TO ZAKAŃCZAM PISANIE TEGO BLOGA I KRYTYKĘ DOTYCZĄCA TYCH KWESTII NA JAKIE PRZEDSTAWISZ ŚWIADKÓW.
Kolejna sprawa Jarecki, znów Głuszycki głupek wciska, że ludzie z okolic go pamiętają, co jest kłamstwem bo nikt z tej okolicy takowego na oczy nie widział.  ZNAJDŹ MI KWIECIEŃ ŚWIADKÓW POTWIERDZAJĄCYCH ISTNIENIE POSTACI O JAKIEJ BREDZISZ, A TEŻ ZAMKNĘ TEGO BLOGA.

ŚLEDZIŁ MNIE CZŁOWIEK W LANDROWERZE
Ostatnia opowieść, że kwiecień był śledzony przez jakiegoś gościa w Landrowerze jest wymysłem. Biedny kwiecień musiał przenocować po przyjeździe do Głuszycy w Arkadii i chyłkiem się z niej wymknąć by nad ranem wrócić drogą ku zdumieniu czyhającego na niego człowieka w Landrowerze na parkingu przed Arkadia. Ale chwilunia!
Przeanalizujmy to co powiedziało to kłamliwe bydle od tego momentu czyli od 29:03 https://youtu.be/PDpsM-0JrDY?t=1743
Kwiecień mówi, że przyjechał do Głuszycy i skierował się do Arkadii gdzie przenocował. W ślad za nim udał się człowiek w Landrowerze, który warował na Arkadiowym parkingu całą noc, aż do następnego dnia gdy to po owej przespanej nocy w Arkadii kwiecień wymknął się chyłkiem, poszedł na Rybnicę, potem do siebie do domu w Głuszycy, a następnie  NA DRUGI DZIEŃ wrócił DO ARKADII OD STRONY GRZMIĄCEJ, co wprowadziło owego pana w Landrowerze w szok.
WIERZYCIE W TĘ KICIARSKĄ BAJKĘ? WIERZYCIE, ŻE KTOŚ ŚLEDZIŁ TAK JAWNIE I BEZCZELNIE TEGO GOLASA? To są kochani naiwniacy urojenia i sianie sensacji wokół swej osoby będące przejawem PARANOI.
Tak samo jak opowieść o jakiejś awanturze-bełkot nie zrozumiały- w tkalni smaków o kotleta ala’kwiecień , która wszczęło jakichś dwóch panów. Opowieść kompletnie nie zrozumiała i nie wiadomo po co ją opowiada to głupie bydle? To kłamstwo znów obliczone na wylansowanie siebie poprzez historie o kotlecie. A może i nie, może kotlet dostali tylko śmierdzący lub z włosami?
CZŁOWIEK W CZARNEJ KOMINIARCE CHODZI ZA KWIETNIEM PO GŁUSZYCY
I OSTATNIA KWESTIA, NA SAMYM KOŃCU KWIECIEŃ WYJAWIA, ŻE ŚLEDZI GO CZŁOWIEK W CZARNEJ KOMINIARCE…. Ciekawe kiedy opowie o czarnej łapie, która mu ściąga w nocy kołdrę?
Kończąc komentarz do tego materiału w ciemno powiem, że to czego nie skomentowałem, a opowiadał ten pseudo poszukiwacz nie ma żadnych potwierdzeń w dokumentach, ani w świadkach. A jak są to pytam gdzie na cokolwiek o czym mówi są dowody?
PS
NAUKOWY DOWÓD NA KŁAMSTWA KWIETNIA
Co chwila kwiiiecień co robi? Chrumka jak świnia, dyszy i sapie. Czego to jest przejaw? Myślicie, że zmęczenia fizycznego? Nic podobnego. Już wyjaśniam to naukowo.
W chwili gdy człowiek kłamie i zmyśla zmuszając się do układania wymysłów na poczekaniu męczy mózg, który ma większe zapotrzebowanie energetyczne i tlenowe. Dochodzi wtedy do niedotlenienia mózgu z czego wynikają częste przejęzyczenia, niespójność wypowiedzi, niegramatyczność wypowiedzi, a mówiąc czysty bełkot. Zbiera się wtedy człowiekowi flegma-zbyt często i nie spowodowana zimnem- brakuje tchu i stąd powstaje zadyszka po kilku krokach czy zdaniach jakie wypowiada.I znowusz w drodzeOczywiste kłamstwa z żadnymi obrońcami twierdzy Wrocław się nie spotkał gdzie na to dowód? Jak zwykle pisze, że świadków nie ujawni dla ich dobra-bzdury i kłamstwa.
Oczywistym urojonym kłamstwem jest historia kobiet trzymających jakieś śmierdzące dzieci czym chujek sugeruje znów istnienie wyhodowanych przez nazistów potworków. Oczywiście dzieci śmierdziały bo jak to w obozie były zasrane, brudne i niedożywione.
WABIENIE NA SPOTKANIA W ARKADII czyli chcesz poznać prawdę i nagrania świadków przyjedź na prelekcję za stówę za dobę pobytu. A tak pierdolił, że wszystko robi za darmo i dzieli się ta wiedza jak tylko może, a ty okazuje się, żeby posłuchać świadka trzeba wybulić kasę i przyjechać. Wierzycie w to i te wszystkie historyjki?  To wierzcie dalej i chwwd.
Kuriozalne w tym jest to, że bydle, które pluje na Polskę i szarga jej historię pisze, że to piękny kraj i trzeba go poznać i pokochać.

Gdzy sie przemieszczam wiem ze żyję .....Co za pierdolone brednie.
Altruizm przejawiający się w setkach pomówień i najpodlejszych oszczerstw.
Pisząc, że odnajduje na swej drodze w nas Polakach zazdrość i nienawiść godzi w wizerunek nas Polaków.
Jesteśmy tak samo ukształtowani jak inne narodowości i społeczeństwa, ani w nas mniej, ani więcej tej zazdrości i nienawiści, a jedynie co można powiedzieć o Polakach to, że jesteśmy narodem boleśnie doświadczonym przez historię i nadal nie mamy pełnej wolności i suwerenności. To w sposób zrozumiały kreuje w naturalny sposób najróżniejsze skrajne postawy i sprzeciwy wobec zjawisk w polityce i społeczeństwie, które ten stan pogłębiają i nie rokują wyzwolenia. Kwietniowa szmata pisząc tak uogólnia nasze postawy i pobudki nie uwzględniając, że my Polacy mamy powody by nienawidzić takich jak kwiecień zdrajców godzących w ich narodowe wartości, zaś co do zazdrości to jest taki sam pierdolony zarzut jebanego wyszkolonego komucha co zarzut, że nacjonalizm to faszyzm. My Polacy nie jesteśmy zazdrośni o czyjeś sukcesy, a jedynie sprzeciw może budzić sposób i droga ich osiągnięcia u innych. To samo tyczy się kwietnia. Nikt tej szmacie niczego nie zazdrości bo nie ma czego bo nic ta szmata nie osiągnęła, ale to co i jak robi budzi w nas-w tych normalnych i prawych ludziach-sprzeciw i dezaprobatę. Tej kurwie z Głuszycy zaś wydaje się, że to zazdrość, a tymczasem to jest brak akceptacji tego co i jak ten łobuz robi.
Kwiecień całe życie nic nie osiągnął, nie zbudował trwałego związku, wręcz przeciwnie każdy mu się rozsypywał za sprawą urojeń, co sam jasno tak określił, nie stworzył długoletnich przyjaźni i był zawsze samotnikiem choć usiłował otaczać się ludźmi. Na stare lata zaczęła mu ta samotność doskwierać i zaczął na siłę w jakimś amoku budować to co przez całe życie mu się nie udało. Zajął się tematyką dzięki czemu skupił wokół siebie pewną ilość ludzi owładniętych poszukiwaniem sensacji. W gronie tym zaczął budować przyjaźnie, co z początku wiemy jak się pokończyło. Teraz dalej to robi bo zrozumiał, że był i jest sam. Che to nadrobić i stworzyć sobie na starość pozory posiadania przyjaciół i trwałych związków. Jasne jest, że KAŻDY SAMOTNIK czy to z wyboru czy z musu jeśli zacznie działać w dowolnej dziedzinie w szybkim czasie pozna spore grono ludzi i nawet stworzy pozory mocnych przyjaźni.Kupisz motor i zaczniesz jeździć na zloty to w rok otoczysz się masa fajnych kumpli z pośród, których kilku stanie się bliskimi przyjaciółmi. Zaczniesz chodzić na strzelnicę to poznasz tak samo sporo ludzi z pośród, których zaprzyjaźnisz się mocniej z niejednym. zaczniesz latać paralotnią to na zlotach poznasz takich fajnych kompanów, że na długie lata będziesz miał przyjaciół i fajne znajomości. I tak dalej. Możesz przeżyć całe życie w odosobnieniu czy to z wyboru czy z musu, ale w każdej chwili możesz stworzyć wokół siebie grono serdecznych przyjaciół dających ci poczucie nie samotności.
Kwiecień to co robi, robi właśnie wyłącznie po to by tę samotność zabić i ten brak osiągnięć. Wynika to z braku pasji, które wypełniły by mu życie. Znam wielu samotników wcale nie cierpiących z powodu niewielkiej ilości przyjaciół czy życia rodzinnego. Są to ludzie posiadający pasje lub szereg zainteresowań wypełniających im czas, w którym tak naprawdę nie ma miejsca na zbyt dużą ilość przyjaciół, a nawet na tradycyjne życie rodzinne. To są samotnicy z wyboru świadomie dokonujący takiego wyboru, który pozwala im się realizować w danej pasjonującej dziedzinie lub dziedzinach.
To głuszyckie bydle nie ma żadnej takiej pasji i nigdy nie miał. Dla tego na starość zajrzała mu w oczy pustka i samotność i usiłuje ją czymś wypełnić. I wypełnia tworząc wokół siebie pozory trwałych przyjaźni i związków z ludźmi, ale tak naprawdę to są pozory, który z czasem okażą się nietrwałe i nic nie znaczące.
Kwiecień jest jak pustak w, którego można wsypać piasku by chwilowo cieszył się pełnią, ale ten piasek z czasem się wykruszy i nic nie pozostanie.
Ludzi zaś, którzy mają to wypełnienie w postaci licznych zainteresowań i pasji ta pustka nie grozi bo zawsze będą mieli po co sięgnąć i w czym się realizować.
Pierdolenie kwietnia, że gdyby miał słabszą psychę to po tych atakach popełnił by samobójstwo zdradza, że ma problemy psychiczne i ma właśnie takie myśli. Tylko to bydle nadal nie rozumie skąd te ataki się biorą myśląc, że to wynik zazdrości. Już wyjaśniłem, że to nie zazdrość, a sprzeciw wobec tego jak i co robi. Gdyby to była zazdrość to każdy eksplorator czy historyk mający na koncie masę osiągnięć powinien być tak samo hejtowany. A kwiecień nie ma żadnych osiągnięć, żadnych sukcesów więc CO TY KURWO JEBANA Kwiecień PIERDOLISZ O JAKIEJŚ ZAZDROŚCI? Zazdrości czego barani łbie?


Jedna z legend MalborkaOpowiadanie w 100% zmyślone i napisane przez kogoś dla kwietnia. W poprzednim temacie już skomentowane przez czytelników.

Pisane w drodze ...Głuszycki mundrala i siewca strachu jak zwykle przesadza pisząc, że ciapactwo jak to określa wymyka się z pod kontroli. Nie jest tak źle jak się wydaje. Co prawda muslimy jeszcze dają się we znaki, ale w każdej chwili mogą trafić do obozów zamkniętych, a Niemcy wiedzą jak to robić… Są gwałty i napaści, ale nie dajmy się zwariować możemy bez żadnego trudu sobie z tym poradzić tylko władza musi wyrazić zgodę. Jak nie wyrazi ludzie sami zaprowadzą porządek. Kwiecień jak zwykle wszystko wyolbrzymia, a przede wszystkim widzi w tym jakąś apokalipsę nie do opanowania. Typowy objaw paranoi i braku realizmu. Pisze o jakimś gniewie Ziemi i powstaniu upadłych czyli ma urojenia mistyczno apokaliptyczne. Pisze, że odwiedza miejsca kultu, ale takich miejsc NIE MA! Nie ma i koniec i nie ma na nie żadnych dowodów. To są jego urojenia i oczekiwanie na czcicieli bafometa. Kwiecień tonie w urojonym przekonaniu, że Himmler odkrył coś co go przerosło i to coś jest obecnie w posiadaniu tych, których tropi Mo miejscach kultu. Dalej czytamy, że kwiecień liczy, że w grupie takich jak on oszołomów przetrwa tę apokalipsę czyli powoli organizuje sektę wierzącą w jego wieszczenia. Ileż to już takich grup powstawało na przestrzeni ostatnich wieków czekających na przysłowiowy koniec świata?....
Co do jednego pełna zgoda, ale to nie jest myśl kwietnia tylko myśl obiegowo powielana, że masami, światem rządzi wąska hermetyczna grupa. Kim są ci oni? Każdy ma tu swoją teorię, ale jedno jest pewne, że jest to wąska grupa ludzi.KWIECIEŃ ZNÓW ZDRADZA SKŁONNOŚCI NAZISTOWSKIE
PANOWIE Z SS MAJĄ WSTĘP WOLNY I ZAGWARANTOWANY...


Elbląg , Malbork powiązania z Riese

Oryginalny pierwszy wpis kwietnia w, którym na końcu kwiecień zaprasza panów z SS, a poniżej poprawiony i przerobiony przez kwietnia tłumaczący, że niby ci panowie z SS to Sidor i Sawiak:


poniżej kwiecień edytował posta i zmienił ostatnie zdanie:
Kłamstwo niczego w żadnym archiwum nie znalazł gdzie są na to dowody, zdjęcia, skany dokumentów itp. Potwierdzające tę informację?
Gdzie są dowody i dokumenty potwierdzające te informacje? Skoro dotarł do archiwów dla czego nie pokazał na to dowodów jak zdjęcia i skreeny?
Gdzie jest dowód, że w Policach cumował pływający obóz koncentracyjny i, że Niemcy dokonywali tam eksperymentów?
Gdzie są dowody na zdobywanie informacji o komunikacji telefonicznej Gdańsk-Szczecin-Wrocław i Wrocławiem, a Wałbrzychem i Głuszycą?
Żadna książka telefoniczna z okresu 37-43 niczego nie wniesie do rozwikłania tajemnicy Riese.
Również wspomniany atlas z 1942r niczego w temacie nie zmieni bowiem dokładne mapy tych terenów nie sawjakims atlasie tylko w prawdziwych archiwach dostępnym poszukiwaczom.
Tu posłużę się cytatem:
 SiS skrót od nazwisk osób oczerniających Dariusza Kwietnia - Sidor i Sawiak więcej informacji na http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/......
Jest to zmieniony wpis, którego oryginał macie powyżej. Kwiecień wpierw miał na myśli ludzi SS czyli esesmanów, ale rychło pokapował, że znów się wygadał, że zaprasza jakiś urojonych esesmanów i zmienił na SS Sidor i Sawiak.
Dowodem na to, że nie miał  na początku na myśli Sidora i Sawiaka tylko esesmanów jest zwrot jakiego użył pierwotnie czyli: panowie z SS mają wstęp wolny i zagwarantowany…
Macie kolejny dowód, że gdy pisze nachlany zdradza prawdziwe oblicze i nazistowskie skłonności.
Wizytówka kwietnia jak zwykle lekturą obowiązkowa dla niezorientowanych w temacie.


62 komentarze:

 1. kwiecień durna pało, w filmiku z Bydzi pytasz o te skróty. Wyjaśniam:
  TK - tani kotlet
  NK - najtańszy kotlet
  FL - flaczki
  bo to była bydgoska fabryka kotletów, do których można dodawać pierdolekcje, a w przerwach produkowali tabun, tabun dzikich chorych na wściekliznę koni latających po pustym baniaku niejakiego kwietnia głuszyckiego imbecyla. Sprawdź jeszcze ten ukryty pod kopuła pierdometr, bo poziom bździn w twym baniaku drastycznie wzrasta. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. FL flaczki lechtaczki :)

   Usuń
  2. GW...tłumacz jako gwałty na Jeziorze Bystrzyckim :-). czułem jakbym pornusa oglądał achchchhh, haahhhh, uchhh hhhhhhhh, echh.

   Zdechł ten porno kuternoga czy jeszcze dycha ?
   A może jak te głupoty kręcił to go ktoś od tylca zapychał jakaś stara babcia ? :-)

   Usuń
 2. Mimo naszejwielokrotnej krztzki wypowiedzi Kwietnia, dotyczacej rodzinz Hohberg, a glownie Ksieznej Daisy Von Pless Hohberg, Kwiecien nadal robi z ksieznej ladacznice i kurwe , upajajaca sie uciechami cielesnzmi w orgiach , z zolnierzami Waffen SS, o czym Kwiecien ponownie wspomnial w jednzm z filmikow wklejonzch wyzej jakienowo , nasz Gluszycki expert utworzyl.
  Proponowal bym , by ponownie zgrac te tematz , w jakich Kwiecien swiadomie pomawia siedemdziesiat letnia wow czas ksiezna ,wdodatku chora na stwardnienie rozsiane, bedaca uwieziona w wozku inwalidzkim.
  Nastepnie materialy te jakie publicznie ,ten kretyn rozprowadza, podac wladzomWalbryycha ,oraz Fundacji Ksieznej Daisy.... by bydlaka Kwietnia zaklamanego , za obelgi te ukarano!
  Co do wyzej umieszczonych materialow Pana Dariusza.
  Ja okreslam je w sposob typowo kulinarny,po prostu ,jeden wielki zlaczony Kotlet A,La Dariusz Kwiecien.

  Tomasz! kolejny swietnie zredagowany przez Ciebie opis pomiotu chorej wyobrazni, Gluszyckiego psychopaty,co jest wyraznie zauwazalne w jego opisach.

  Kwiecien a co do kotleta w Tkalni Smakow.
  Bydlaku narobiles swoja osobom tym mlodym ludziom , ANTYREKLAMY swoja osobom, jaka jest powodem ,omijania tkalni smakow przez grono exploratorow,co jest wynikiem spadku obrotu!
  Tak naprawde to Kwiecien nie ma tam juz wstepu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za dobre słowa.
   Mam prośbę i propozycję do tych, którym nieobojętne jest to co ta łysa pała wyprawia.
   Za niedługo kwiecień ma wystąpić w Anglii. jest to szkoła katolicka gdyby ktoś nie wiedział. Jakim cudem w takim miejscu ktoś takiemu zjebowi udostępnia sale nie wiem. Ja nie znam angielskiego bo gdybym znał napisał bym tam ostrzeżenie przed tym kretynem i jego cała masa bredni.
   czy może ktoś to zrobić pisząc po angielsku? W powiadomieniu może wymienić te kwestie, które najbardziej rażą jakie kwiecień wygaduje, ale może posłużyć się już istniejącymi materiałami z tego bloga. Jeden z moich znajomych z Anglii zaoferował się, że takie zawiadomienie napisze do tej szkoły i poda kilka przykładów na utajoną nazistowską skłonność kwietnia powołując się na jedne z ostatnich materiałów z tego bloga, które opisałem.
   Ja sam też to zrobię po 1 maja w języku Polskim, ale dobrze by było by kilka osób to zrobiło jednocześnie z rożnych źródeł.
   Nie można pozwolić by to bydle jeździło po Europie udając normalnego i by głosiło te swoje brednie bezkarnie. Jeśli ktoś jest chętny do napisania takiego zawiadomienia i podjęcia kroków uniemożliwiających mu wystąpienie w Anglii niech pisze na maila pinokioriese@gmail.com
   Skonsultujemy co ma być napisane i wyślemy ostrzeżenie do tej szkoły.
   ==========================

   Usuń
  2. I dodam jeszcze do tego co napisałeś, że a propos tkalni smaków i Arkadii to DOPRAWDY ZADZIWIA MNIE, ze znajdują się ludzie, którzy wchodzą w komitywę z kimś takim jak kwiecień. Zadziwia mnie brak u tych ludzi wiedzy i zdolności ocennej jego paranoi i kłamstw. Zadziwia mnie brak wstydu, że z kimś takim wchodzą w układ czy współpracę. Po prostu nie rozumiem jak ktoś kto prowadzi firmę wdaje się z kwietniem w układ bez wcześniejszego zweryfikowania kim on jest i co wygaduje? Można zrozumieć te dziesiątki durniów z internetu, że mu klaskają, ale ktoś kto prowadzi firmę powinien się zastanowić czy taka komitywa w perspektywie czasu przyniesie zysk czy straty?

   Usuń
  3. Oprócz sprawy księżnej Daisy można by też podjąć temat procesu kwietnia z firmą Bayer. Kwiecień parę razy powiedział, że ma z nimi proces. Jakby tak napisać do nich pismo z pytaniem, czy procesują się z Kwietniem, i załączyć link do nagrania, gdzie Kwiecień ich pomawia, to może dobraliby się mu do dupy.
   Co do tej szkoły katolickiej, to dobry pomysł. Kwiecień parę razy pojechał po kościele katolickim i księżach, trzeba by tylko to odszukać i podesłać im.

   Usuń
  4. Prościej jest napisać do Rogoźnicy i do Muzeum Rogoźnicy w Wałbrzychu z zapytaniem o materiały jakie im dostarczył tak zwany Daryjusz kotletos ...a odpowiedź pisemną zamieścić na blogu.

   Gwarantuję że odpowiedzą iż typka nie znają, tak jak nie ma żadnych wpisów o tym typku w księgach kwerendy w żadnym archiwum jakie badamy :). To mitoman, a tak się obala mity i bzdury które on tworzy na swój temat.

   Henio już mu napisał , gdyż ten osiołek nawet nie wie gdzie był Henio ze Styszem :-) i pokazuje zabetonowany wylot rury szamba :-).
   Bladego pojęcia nie ma nawet gdzie ta sztolnia jest :-).

   A to co Henryk sprostował już matołek usunął :-)

   " heniekmacanko
   heniekmacanko5 minut temu
   sprecyzuje parę rzeczy . 1- faktycznie sztolnia jest nad jeziorem tylko troche w innym miejscu. "
   ..........................
   Co do kamieni z Bydgoszczy to nie są kamienie graniczne, ale też nie powiemy co oznaczają bo po co ?, niech to sobie wyczyta z kroniki szkolnej Ludwikowic lub z atlasu świata :-). A najlepiej jak o to spyta starych niemców, przecież wciąż rozmawia z tajemniczym wysłannikiem Stille Hilfe od Himmlera :-), a on wie :-).

   Usuń
 3. A teraz z innej beczki.

  Nie mam cienia wątpliwości, że facet ma urojenia. Tylko to jeszcze nie dociera do ludzi bo im się w głowie nie mieści, że chory człowiek może mieć takie gadane i sprawiać wrażenie obeznanego w temacie.

  Zapomniałem napisać jednej jeszcze rzeczy.
  Kwiecień oczywiście, co skomentowałem powiedział,ze Sidor i Sawiak zaraz doniosą na niego, że gmyrał przy tych wodomierzach, ale też dodał, że ktoś z Głuszycy na niego tez pewnie doniesie. Czyli jego obsesja na tym punkcie przenosić się zaczyna nawet na mieszkańców całej tej okolicy. Śledzący go facet w Landrowrze i facet w czarnej kominiarce, podejrzenie, że nawet w tej okolicy są donosiciele to nic innego jak obsesja i przejaw manii PRZEŚLADOWCZEJ.
  Większości ludzi nie idzie pojąć, że człowiek z bardzo ciężkimi zaburzeniami osobowościowymi przejawia te zaburzenia okazując je w stopniu bardzo subtelnym czyli takim właśnie jak to przejawia kwiecień. Kwiecień mówiąc, że jeździ za nim facet w Landrowerze, że łazi za nim człowiek w czarnej kominiarce i, że mieszkańcy na niego donoszą wyjawia jedynie niewielki procent swych fobii. Tak naprawdę wewnątrz gromadzi się w nim wiele razy więcej obaw i lęków, podejrzeń i urojonych przekonań niż to okazuje na zewnątrz poprzez opowiadanie o tym.
  Chory człowiek musi o tym powiedzieć bo ma taka dojmująca i nieodpartą potrzebę wygadania się.Jest to niejako forma odreagowania i zrzucenia z siebie tych fobii i urojeń. Choremu wydaje się, że jak opowie o swych urojeniach to one miną i przestaną go nękać. Tymczasem dzieje się na odwrót. Przez krótki czas chory czuje ulgę gdy zdobędzie się na wyjawienie swych obaw, ale w chwili gdy zauważa, że ludzie tego nie biorą serio i dostrzegają w tym chorobę zaczyna usilnie kontrować ich wątpliwości poprzez coraz częstsze opowiadanie o swych obawach i urojeniach, które zaczynają się przez to nasilać. Chory usiłuje wymyślać coraz więcej takich historii, które mają uwiarygodnić jego obawy i lęki. Mówi, że ma świadków, że znajomi widzieli to czy tamto, co potwierdzić ma niby jego opowieści, a na koniec powie, że ci co w to nie wierzą sa głupcami bo on ma świadków i dowody na to.
  Na przykład ciekawe czy ktoś widział człowieka w Landrowerze i czarnej kominiarce poza kwietniem? Na pewno nie.
  Tak samo jak nikt nie widział i nie słyszał o żadnym Jareckim, w którego postać kwiecień powoli zaczyna się przeistaczać. Postać wymyślona i urojoną. Kwiecień realizuje w dosłownym tego słowa znaczeniu swój własny urojony wymysł o tym człowieku. Chodzi tam gdzie on jakoby chadzał, przesiaduje w miejscach, w których jakoby przesiadywał Jarecki i jak Jarecki rozmyśla nad tajemnicami okolicznych wzgórz i podziemi, które widzi w oczach urojonej wyobraźni.
  Do wszystkiego tego kwiecień dorabia cała masę teorii i historii nigdzie nie potwierdzonych powołując się na nie istniejących świadków. I komuś z boku może się to wszystko wydawać wiarygodne i zmierzające do dotarcia do tropionej tajemnicy.
  Tajemnicy, która niewątpliwie jest, ale nie taka jaką chciałby widzieć kwiecień pełen schizofrenicznych wyobrażeń, które sam stworzył jako substytut wiedzy, której nie posiada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie brałbym tej informacji Kwietnia o landroverze za przejaw choroby, a raczej za próbę wzbudzenia i podtrzymania zainteresowania swoją działalnością u swojej sekty. To ta sama kategoria działań, co informowania przez kwietnia o najściu policji na jego mieszkanie - wielu jego fanów - i nie tylko - jak o tym usłyszy, to dojdzie do przekonania, że facet jest blisko jakiegoś odkrycia, skoro jakieś ciemne siły zaczęły go śledzić. To metoda stara jak świat, żeby wzbudzić zainteresowanie, jednocześnie ma to tego głąba uwiarygodnić.

   Usuń
  2. Świetny wniosek ujęty lepiej niż ja bym pomyślał.
   Masz absolutną rację bowiem nawet psychicznie chory człowiek może takie historie świadomie zmyślać w takim właśnie celu jak to opisałeś. Z resztą ja też to brałem pod uwagę pisząc o tym, ale nie tak zręcznie to ujmując.
   Niemniej nie wykluczałbym u kwietnia zaburzeń umysłowych. Jedno drugiego nie wyklucza. A nawet jedno wynika z drugiego i jedno nakręca drugie.
   Zwróc uwagę, że to co napisałeś znajduje pełne potwierdzenie w jego wypowiedziach, zas to, że ma zaburzenia towarzyszące znajduje potwierdzenie w jego postępowaniu jak na przykład chodzenie po tych samych miejscach co wymyślona postać Jareckiego i postępowanie tak jak on czyli przesiadywanie na skałkach gdzie jakoby Jarecki przesiadywał, nocowanie w terenie nawet w zimie i cały szereg innych działań mających w części odwzorować postępowanie Jareckiego. Włóczęgostwo choćby.
   Tak więc cwane wymyślanie bajek dla podtrzymania i wzbudzenia zainteresowania swoją osobą oraz postępowanie wzorowane na postępowaniu wyimaginowanej postaci.

   Usuń
 4. To nie facet w landrowerze tylko jarecki na rowerze. A ten drugi nie w kominiarce tylko kominiarz. Przesladuje kfiecieniasa bo się za guzik nie złapał jak go mijał. Poza tym kfiecienias składał mu niedwuznaczne propozycje czyszczenia komina, sie chłopina wkurzył i chce mu skuć ten siny ryj. Wodomierz buchnięty pewnie z chaty schorowanej matce itd itp

  OdpowiedzUsuń
 5. To kamienie graniczne pomiędzy rejencjami niemieckimi a np. powiatem - oraz skróty od liter początkowych. Coś w tym stylu,wiele nazw poznikało już z map. Na tą chwilę nie ustalę tego.

  https://de.wikipedia.org/wiki/Landkreis_Bromberg#1939_bis_1945

  OdpowiedzUsuń
 6. Wykopywanie takich kamieni jest niezgodne z prawem bo nawet takie kamienie są na mapach katastralnych i używa się je do dziś. Jak przyjdzie do podziału gruntu na tych terenach to przez takich łysych śmieci będzie problem i utrudniona praca dla wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejne dobre wypunktowanie wariata z Głuszycy.
  Ja myślę, że on ciągnie resztkami pomysłów. dla tego wymyśla coraz to nowe sensacje. Podzielam zdanie poprzednika, że wymyśla tych śledzących go ludzi by zwrócić na siebie uwagę. Chociaż już samo takie wymyślanie to też objaw jakiejś choroby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To idiota bez żadnej wiedzy więc każdy kamień każdy atlas , łyżka, opatrunek i widelec są dla niego tajemnicą. To palant bez szkoły z nawijką spod sklepu.
   Poskrobie scyzorykiem kamień i już mu świta że to kamień z marsa. Zobaczy cegłę i już zadaje pytanie po co cegła. Zobaczy szambo i już to jest wyrzutnia V9. :-). To jest po prostu idiota wiejski. Wiejski głupek :-). Taki lokalny pajac który sobie wkręcił że jest Dyzmą. Odkrywcą , komandosem, Napoleonem, kotletem, prelegentem i huj wie kim jeszcze :-).

   Usuń
 8. Wychodzi na to że darusia parusia sledzą tylko landrovery jakby nie było innych aut terenowych.Mysle ze daruś paruś marzy o takim pojezdzie bo kilku jego byłych kolegów takie posiada a parówka nie i zazdrosci dlatego tak pierdoli o tych landach.

  OdpowiedzUsuń
 9. W sprawie Daisy Von Hohberg, Anglicy beda na Pana Dariusza kotleta A,La Kwiecien wpienieni, jak uslysza o jego pomowieniach w strone ksieznej, ze byla ladacznica,wszak ksiezna byla Angielka:) ajej syn walczyl w wojsku Polskim!
  O czym Pan Dariusz Kwiecien A,La Kotlet ...NIE MA ZIELONEGO POJECIA !

  OdpowiedzUsuń
 10. Głuszycki przygłup zapodał kolejny materiał. Jeszcze całego nie przesłuchałem, ale już w 1:17 skurwiel mówi: odsyłam was do Heńka macanko, oni tu wchodzili do podziemi...
  To jebany skurwielski pomiot. Z tego co się orientuje to Heniek macanko nie ma z ta szmatą kwietniem nic wspólnego, ale ta szmata kwiecień wymienia jego osobę w takim kontekście by widz i słuchacz miał wrażenie, że szmata z Głuszycy żyje w komitywie z tym Heńkiem macanko:

  https://www.youtube.com/watch?v=8GuNO6xiDcc

  To jest kurewski pomiot. Który to już raz w podobny sposób wymienia czyjeś nazwisko by się przytulić do kogoś lub choćby w nikły sposób zasugerować dobre stosunki?
  Nie policzę, ale to w stylu tego okurwieńca.
  Oglądam dalej zobaczymy co dalej wymyśli.
  Acha, wymyślił kończąc tę frazę, że oni tu wchodzili, a my dziś na to czasu nie mamy. My to znaczy kto? Kwiecień i kto? Dobra, typowe kolejne zagranie w stylu, wiecie weszli byśmy jak Heniek macanko, ale czasu nie mamy.
  Ja znam materiały tego człowieka i są naprawdę godne polecenia, ale nie przez tą skurwiała moralnie szmatę kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zanim dokończyłem oglądanie i słuchanie tego bełkotu paranoika poszukałem w necie na temat spuszczonej wody w jeziorze Bystrzyckim pod zamkiem Grodno. Okazuje się, że trwają po prostu prace remontowe na tamie:
   http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/zatopiona-historia-na-dolnym-slasku-niemiecka-wies-na-dnie-jeziora/zb7pv9

   http://dziennik.walbrzych.pl/wysoka-woda-lubachowie-bystrzycy-spuszczaja-wode-jeziora-bystrzyckiego/

   http://dziennik.walbrzych.pl/resztki-miasta-na-dnie-jeziora-w-zagorzu-woda-odslonila-kawalek-historii/

   Durny schiziały debil z Głuszycy zobaczył spuszczoną wodę w celach konserwacyjnych i już zaczyna pierdolić o APOKALIPSIE zamiast pogrzebać w necie lub po prostu zadzwonić lub napisać do zarządcy jeziora i ZAPYTAĆ, ZAPYTAĆ I JESZCZE RAZ ZAPYTAĆ.
   Jedyne co to szkoda tej niewielkiej ilości rybek jakie leżą na dnie, ale sądzę, że to niestety siła wyższa. Zawsze przy takich pracach jakieś ryby nie spłyną w dół tylko pozostaną w zagłębieniach.

   Usuń
  2. Ludzie trzymajcie mnie ilość bredni wypowiadanych na temat tego jeziora i znów eksperymentów Niemców przekracza pojęcie. Co za idiota no nie wyrabiam. Jestem w połowie materiału i juz słyszę te jego farmazony z czapy.

   Usuń
  3. Zmęczyłem te brednie. Co za brednie, co za farmazony.
   Najlepsze jest na końcu, pojawia się jakiś żulik w kapturze, a Głuszyckie bydle powiada, że to najlepszy przewodnik. Tak chyba przewodnik do sklepu monopolowego po flachy bo z głosu słychać typowy małomiasteczkowy szemrany ton i mało elokwentne żarciki.
   Konkludując wszystko co powiedział na tym filmie to bzdury. Żadne eksperymenty, żaden Himmler nie był i nie stacjonował na zamku Grodno i kompletnie nic co powiedziało to bydle dot. jakichś legend nie ma pokrycia w żadnych relacjach, ani faktach.

   Usuń
  4. Już się Heniek Macanko wypowiedział na kanale debila

   heniekmacanko
   heniekmacanko5 minut temu
   sprecyzuje parę rzeczy . 1- faktycznie sztolnia jest nad jeziorem tylko troche w innym miejscu. 2 - faktycznie jest legenda o miniaturowych łodziach podwodnych ,, legenda ,, 3 - faktycznie są stare fundamenty przeniesionej wioski pozostawione dla atrakcji podczas budowy zapory. 4 - i trwa niezbędna konserwacja śluz zapory przez Tauron. 5 - i faktycznie miejscowi pobierają wodę z tej sztolni twierdząc , że ma niesamowite właściwości hmmmm - placebo ? ale proponuje zobaczyć 2 odcinki filmu na moim kanale --- pozdrawiam z RUCZAJU

   Usuń
  5. Wypowiedział się, bo do niego zadzwoniłem, że Kwiecień się na niego powołuje! Heniek raczej nie śledzi dokonań naszego eksploratora/sapatora.

   Usuń
  6. Kfiecienias TROLU ZAPIJACZONY-Heńkowi nawet w 1% nie dorastasz do pięt w eksploracji....ucz się degeneracie alkoholowy a nie podszywaj...choć masz już mało czasu sądząc po zadyszce...

   Usuń
  7. 1
   Zobaczcie ekshibicjonista z Głuszycy na tym filmidle pierdoli, że nie wejdą dziś do tych sztolni do, których wchodził Heniek Macanko bo czasu nie mają. Tak?
   A ja obejrzałem oba filmy Heńka Macanko z eksploracji tych sztolni i co się okazuje?Okazuje się, że sztolnie po 10 metrach mają zawały, to raz, a dwa, że zostały ZAKOPANE z polecenia konserwatora zabytków i władz miasta i dostępu do nich niejakiego JUŻ NIE MA.
   -
   Jak więc zboczeniec umysłowy z Głuszycy chciał tam wchodzić? On nawet kretyn nie ma nie tylko pojęcia gdzie ta sztolnia jest-była, co sprostował Heniek Macanko w komentarzu pod jego filmem, ale i nie ma pojęcia jaki jest stan faktyczny tej sztolni i co się z nią stało.
   Ot taki to historyk i odkrywca tajemnic, który nic kompletnie nie wie na tematy na, które się wypowiada, ale spuszczona woda z jeziora Rybnickiego dla niego jest zapowiedzą apokalipsy i znakiem, że ktoś pod pretekstem konserwacji tamy usiłuje dostać się do nieznanych sztolni w okolicy jeziora do, których dostępu broniła woda.
   To jest mitoman i czub zwykły jebany pierdolony czub nic więcej.
   Czub, który nawet nie potrafi opowiedzieć ciekawie o jakiejś legendzie skoro czasem się zdarzy, że jakaś istotnie istnieje i krąży. Żadnych szczegółów nie przekazuje godnych pochwały tylko kilka słów typu krąży legenda, że....niemcy budowali mini łodzie podwodne w tym jeziorze.
   Powiem tak, badacz z prawdziwego zdarzenia zrobił by o wiele ciekawszy materiał o tym o czym napierdolił kwiecień.
   Gdybym to ja miał zrobić taki materiał mieli byście garść informacji o tym co wiadomo i o tym o czym krążą legendy wraz z przedstawieniem świadków lub ludzi o nich opowiadających. No i mieli byście nieco fachowiej nagrany film od strony technicznej.
   Ale niech kwiecień brnie dalej w te farmazony i debilizmy osmieszając sie jeszcze bardziej. Może on i jest dobry do zaciekawienia ludzi o niskim ilorazie inteligencji, ale na pewno nie ma nic do przekazania tym, którzy oczekują czegoś więcej i nie chodzi o wyjaśnienie jakiś tajemnic, ale o samą formę przekazu, treść i jej wartość, a nadto RZETELNE INFORMACJE OGÓLNIE ZNANE, ALE NIE KONIECZNIE JAKIMŚ WARSZAWIAKOM, SZCZECINIAKOM, GDAŃSZCZANOM CZY LUDZIOM NIE MIESZKAJĄCYM NA DOLNYM ŚLĄSKU.
   -
   I taka mnie naszła pewna refleksja. Siedzę w temacie od kilku lat z powodu tego kretyna z Głuszycy.
   Gdyby nie początkowy spór i oszczerstwa kwietnia pewnie dawno zapomniał bym o istnieniu kogoś takiego.

   Usuń
  8. 2
   Ale jedno widzę i wiem, że tematem zajmuje się spora ilość ludzi. Jedni mniej drudzy bardziej ciekawie pokazują g.Sowie i Riese. Jedni starają się przy okazji wyciągać racjonalne wnioski i opowiadać ciekawie o tym co już wiadomo, ale nie szerokiej masie.
   Kwiecień jest jednak jedynym takim na skalę Polski i Europy farmazonem i kiciarzem z ewidentnymi urojeniami.
   Jednak sobie tak o tym wszystkim myślę, że jak zainteresowałem się tematem Riese 6 lat temu i nic nie wiedziałem o kompleksie ponad to co w młodości wyczytałem w oficjalnych przewodnikach i kilku książkach, a czytałem ich kilka, tak dziś nie wiem nic ponad to więcej co wiedziałem 20 lat temu kiedy jeszcze tam jeździłem w wakacje letnie i zimowe.
   Owszem poznałem tylko te brednie na temat wilkołaków, statków matek i latających dzwonów lądujących w muchołapce i całej masie podobnych idiotyzmów jakie wymyślił kwiecień, witkowski i kilka innych podobnych do nich kretynów mniej lub bardziej inteligentnych.
   A mówiąc krótko nie poznałem żadnej tajemnicy i nic co by ją w najmniejszym stopniu wyjaśniło.
   Co gorsza poznałem tylko brednie i wymysły ubrane w mniej lub bardziej inteligentne formy wypowiadane lub pisane przez najróżniejsze PIERDOLONE AUTORYTETY.
   I w sumie wiem to co wiedziałem 20 lat temu.
   Nikt nie podjął tak naprawdę na tych terenach ŻADNYCH PROFESJONALNYCH BADAŃ przy użyciu georadarów, magnetometrów, dozymetrów, kamer termowizyjnych czy innego specjalistycznego sprzętu.
   Wszyscy KURWA MAĆ tylko zapierdalają po tych górach co najwyżej z wykrywaczem metali typu Garret i łopatą, a szczytem jest kwiecień, który potrafi posługiwać się tylko scyzorykiem i poskrobać kawałem betonu w jakimś starym bunkrze.
   Nikt tak naprawdę nigdy nie przeprowadził żadnej eksploracji od początku do końca. Nikt tak naprawdę nigdy nie badał tych gór i sztolni pod kątem mikroskopowym na obecność związków chemicznych itd. Nikt też nigdy nie dokonałnigdzie odwiertów mających na celu zbadanie wartsw ziemi w poszczególnych miejscach w celu zorientowania się czy dana góra, nasyp itd jest naturalnym czy sztucznym tworem.
   Nikt, absolutnie kurwa nikt nigdy nie zabrał się za poszukiwania w profesjonalny sposób. Tylko wszyscy co najwyżej dreptają w miejscu i powierzchni czasem wtykając ryja nieco pod ziemię, ale tylko nieco.
   A tacy jak kwiecień, co prawda na szczęście jest ich tylko kilku, a on na samym szczycie tej grupki potrafią tylko snuć opowieści wyssane z brudnego palca.
   A tajemnica jak była tak jest niewyjaśniona i taka zostanie bo nie ma nikogo kto zajął by się tematem profesjonalnie i przy okazji ciekawie.

   Usuń
  9. Anonimowy dałeś dużo wyżej długi komentarz odnoszący się do kwestii księżnej i Heńka Macanko. pozwalam sobie kwestię drugą tu zacytować by czytelnik nie szukał ciągu dalszego dyskusji na temat bredni kwietnia wokół jeziora w Grodnie:

   anonimowy
   Henio już mu napisał , gdyż ten osiołek nawet nie wie gdzie był Henio ze Styszem :-) i pokazuje zabetonowany wylot rury szamba :-).
   Bladego pojęcia nie ma nawet gdzie ta sztolnia jest :-).

   A to co Henryk sprostował już matołek usunął :-)

   " heniekmacanko
   heniekmacanko5 minut temu
   sprecyzuje parę rzeczy . 1- faktycznie sztolnia jest nad jeziorem tylko troche w innym miejscu. "
   ..........................
   Co do kamieni z Bydgoszczy to nie są kamienie graniczne, ale też nie powiemy co oznaczają bo po co ?, niech to sobie wyczyta z kroniki szkolnej Ludwikowic lub z atlasu świata :-). A najlepiej jak o to spyta starych niemców, przecież wciąż rozmawia z tajemniczym wysłannikiem Stille Hilfe od Himmlera :-), a on wie :-).
   ///

   Tak? Skurwiel z Głuszycy usunął komentarz Heńka Macanko?!
   No to teraz wszyscy widzą, że skurwysyn z głuszycy jest niezdolny do żadnej konstruktywnej polemiki, a co więcej tylko potwierdza, że każdego kto smie skrytykować, albo nie dopuszcza do głosu, albo jak w moim wypadku obraza i pomawia.
   Skurwysynowi z Głuszycy wydawało się, że jak poleci na filmie materiały Heńka Macanko to tym sposobem zyska sprzymierzeńca, który być może go przytuli w swoim gospodarstwie w Rzeczce. Okazało się, że skurwysyn z Głuszycy się przeliczył, a Heniek Macanko nie dał się uwieźć temu słodkiemu pocałunkowi golasa z werandy w Arkadii.

   Usuń
  10. Faktycznie jebany łajzus mitoman usunął wszystkie komentarze Heńka Macanko.
   To skurwiały czub no.

   Usuń
  11. Bo my z imienia i nazwiska prostujemy te głupoty lecz sekunda i pajacyk je usuwa :-).

   Usuń
  12. On nie może dopuścić komentarzy, i nie chodzi tu o krytykę, bo aby krytykować trzeba mieć partnera do rozmowy :-). A jak wszyscy wokół wiedzą z pacjentami wiadomych zakładów nie prowadzi się polemiki gdyż nie ma z kim. Ruczaj to specjaliści od sztolniowania i nigdy by nie wpuścili pacjenta na swój teren. Tak jak żaden z poważnych eksploratorów nie stanął i nie stanie obok świrka aby go z nim nie kojarzono :-).

   Usuń
  13. " Nikt, absolutnie kurwa nikt nigdy nie zabrał się za poszukiwania w profesjonalny sposób. Tylko wszyscy co najwyżej dreptają w miejscu i powierzchni czasem wtykając ryja nieco pod ziemię, ale tylko nieco."
   .......................
   Tu się mylisz :-), że czegoś nie ma w internecie to nie znaczy. A po drugie nie wszyscy o wszystkim muszą wiedzieć :-).

   Usuń
  14. Kwiecień się totalnie skompromitował nie pierwszy to już raz. A ten jego przydupas co go wozi samochodem to też jakiś ćwok półinteligentny. Frajer wczuł się w role filmowca i ochroniarza kfiiietniotlecjusza.
   Prawda jest taka, że kfietnołakotlecjusz boi się wpierdolu w terenie i dla tego prowadza się z tą ciotą ze starej babci. Bo to jest ciota, a nie facet. Gdyby był prawdziwym facetem nie zadawał by się z czubkiem pozującym z gołymi cyckami.

   Usuń
 11. ..a filmu z przemarszu ze Stegny do Sztutowa z "FANAMI" dalej nie ma....bo nic takiego nie miało miejsca!!!!! No chyba że "oni" szli "podziemiami" z Malborka co "im" straż miejska za 500zł mandatu pokazała...CO TO JEST ZA POJJJJJEB TO BRAK SŁÓW... ty Kfiecienias to w końcu w ile ma ta woda tam napłynąć??? W jednym i tym samym "materiale" pierdolisz -tydzień-dwa tygodnie-miesiąc??? LECZ SIĘ-może jeszcze nie jest za późno?

  OdpowiedzUsuń
 12. 1
  Zobaczcie ekshibicjonista z Głuszycy na tym filmidle pierdoli, że nie wejdą dziś do tych sztolni do, których wchodził Heniek Macanko bo czasu nie mają. Tak?
  "A ja obejrzałem oba filmy Heńka Macanko z eksploracji tych sztolni i co się okazuje?Okazuje się, że sztolnie po 10 metrach mają zawały, to raz, a dwa, że zostały ZAKOPANE z polecenia konserwatora zabytków i władz miasta i dostępu do nich niejakiego JUŻ NIE MA."
  ............................
  Jasne że dostępu nie ma a pajacyk tak jak napisałeś wyżej nie wie gdzie jest sztolnia do której włażono, jak ja dupła koparka :-). Największe lesery z forum Odkrywcy którzy się tym tematem nie zajmują na co dzień to wiedzą i to wiedza od trzech lat. Nie wie tylko jeden Marsjanin co wczoraj wytrzeźwiał po nalewce obalonej za " bunkrem" :-). On ma inną Rzeczywistość :-).

  OdpowiedzUsuń
 13. a to niebieskie to nowa elektrownia hahaha, to cymbale oczyszczalnia i stacja uzdatniania wody , elektrownia jest dalej, co zdanie to przekret... mieszkam kilometr od zapory, az noz sie w kieszeni otwiera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i weź to powiedz tym durniom z YT, którzy mu piszą oby więcej takich filmów.

   Usuń
  2. Brednie matoła z Głuszycy są komentowane na FB

   https://web.facebook.com/treasure.hunter.900/posts/905154276273601?comment_id=905336209588741&notif_t=comment_mention&notif_id=1461911989302610

   Usuń
  3. woda z tamy w przeciagu ostatnich 5 lat byla juz spuszczana on sam nie wie o czym mówi .

   Usuń
  4. szkoda że muł na dnie wyschnięty było by po kwietniu

   Usuń
  5. Słuchajcie
   Dziś otrzymałem oficjalną wiadomość w kwestii spuszczonej wody na jeziorku Rybnickim. Było to konieczne do przeprowadzenia prac koserwatorskich urządzeń.
   Poza tym kwiecień KŁAMIE I WYMYŚLA, że woda jakoby ma zapełnić to jezioro w 2 tygodnie. Nieprawda! On to wymyślił i sobie ubzdurał.
   Oficjalnie planowany czas wypełnienia na powrót tego jeziora woda to miesiąc w zaokrągleniu.
   Tak więc wszystko jest ok.

   Usuń
 14. Przypomniał mi się film " Wyspa Tajemnic " z tą różnicą że w roli DiCaprio, Dariusz Kwiecień. Naprawdę coraz bardziej uświadamiam sobie że ten człowiek ma zaburzenia psychiczne i nie piszę tego chęci odreagowania czy naśmiewania się. Piszę to z troski o człowieka, który może nie być tego świadomy, uwierzcie mi on może nie być tego świadomy, ponieważ prawdopodobnie są to jakieś urazy z młodości w której nie wykształciła się osobowość i nastąpiła ucieczka w wyimaginowany świat. Konfabulacje opowiadane w tak sprawny i elokwentny sposób są wynikiem świadomie wypracowanej techniki maskowania samego siebie, taki wybieg przed zdemaskowaniem i kompromitacją, dlatego tak bardzo broni się przed krytyką. Ludzie z zaburzeniami osobowościowymi dokładnie tak postępują. Bez psychoterapii takim ludziom jest bardzo ciężko i najczęściej kończą uzależnieni lub w silnej depresji. Wszelkie próby uświadamiania mu że historie które tworzy mijają się z rzeczywistością i faktami historycznymi jak również wszelkiego rodzaju hejt niczego nie zmienią. Na każdy argument będzie kontr-historia. Myślę że jedyną możliwością jest zorganizowanie jakiejś terapeutycznej intrygi pod nadzorem dobrego psychiatry.. i znowu wróciłem do "Wyspy Tajemnic".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jest też możliwość, że jego zaburzenia to jedno, a świadome kłamstwa obliczone na pozyskiwanie poklasku i popularności to drugie.

   Usuń
  2. Ale jest też możliwość, że jego zaburzenia to jedno, a świadome kłamstwa obliczone na pozyskiwanie poklasku i popularności to drugie.
   ==
   I powinieneś uwzględnić, że poza chęcią zdobycia poklasku i popularności przede wszystkim kieruje się zyskiem i zarobkiem za wygłaszanie tych bredni i sprzedaż swych materiałów w czym pomagało mu kilka osób jak ta świnia zboczona patronowicz, która wespół z kwietniem usiłowała zorganizować imprezy dla dzieci i młodzieży czemu skutecznie jak widać zapobiegliśmy-my Gallowie na tym blogu, oraz ten prowincjonalny pisarzyna drużyński i kilka innych mniej istotnych osób.
   A tak na marginesie...są w przygotowaniu ZAWIADOMIENIA DO URZĘDÓW SKARBOWYCH z podejrzeniem o popełnienie przestępst skarbowych przez wyżej wymienionych, bowiem wiele wskazuje na to, ze ich współpraca z kwietniem i czerpanie zysków ze sprzedaży jego materiałów nigdy nie była księgowana i opodatkowana.
   I od razu mówię nie będą to zawiadomienia anonimowe tylko podpisane imieniem i nazwiskiem.

   Usuń
  3. już pisaliśmy parę tematów wstecz, że kwiecień ma zaburzenia psychiczne spowodowane molestowaniem seksualnym w dzieciństwie, jak był mały ktoś go wykorzystywał to mógł być sąsiad, starsi koledzy albo ojciec lub inny krewny, trauma z dzieciństwa skutkuje choroba psychiczną

   Usuń
  4. trauma z dzieciństwa skutkuje choroba psychiczną
   =

   objawiającą się ubliżaniem mnie i innym oraz pomawianiem mnie i innych o homoseksualizm, dewiacje I CAŁY WACHLARZ OSZCZERSTW O PODŁOŻU SEKSUALNYM

   Usuń
  5. Wszyscy tu skandują chuj ci w dupę chuj ci w dupę, a kfiecienias kładzie się i marzy...

   Usuń
 15. kfietniu, nie nurkowałes tam z akwalungiem tylko po aquavicie, i wicie rozumicie sie nastukał walnął ryjem w krzoki i szczochy któregos kolesia i sie mu ubrdało że nurkuje. kfietniu jestes idealnym kandydatem na szambonurka, wyeksploruj to szambo pod hotelem, mówię ci, jeden stary esesman opowiadał mi że tam kitrali z kolegami wielkie kryształowe skrzynie. Idź tym tropem kfietniu.

  OdpowiedzUsuń
 16. Był już studzienki telefoniczne i ściekowe, bobrze nory, klapy do piwnic itp. jako wejścia do sztolni! Jednak ujścia szamba jeszcze nie było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było, w Grzmiącej kibel jako "domek śmierdziela", przez ten kibel kwietniobaran przelazł do rozległego kompleksu korytarzy :-).

   Był też bunkier pod Malborkiem, w pisuarze była zamontowana winda na III level podziemi :-).

   Usuń
  2. Szambo to naturalne środowisko Woltana więc faktycznie dziwna sytuacja.

   Usuń
 17. Okazuje się, że trwają po prostu prace remontowe na tamie:

  http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/zatopiona-historia-na-dolnym-slasku-niemiecka-wies-na-dnie-jeziora/zb7pv9

  https://www.youtube.com/watch?v=8GuNO6xiDcc

  To że remontują tamy tak samo jak w Złotnikach na Czocha, tak i tutaj zresztą nie pierwszy raz, to wszyscy w okolicy wiedzą.

  Trąbia o tym lokalne gazety i TV, że Arkadyjski Kotlet ala daryjusz z Tkalni Smaków o tym nie wie to wiadomo bo wciąż lata kuternoga naćpany lub nachlany.

  Ale że Kończyna o tym nie wie ? taki pacz pan "Historyk" , taki prawdomówny koń który mówi. Nic pod filmikiem , nic na swoim szambie o zabetonowanym w jeziorze "szambo-sztolni". Kończyna zróbcie tam za ten betonowy korek wyprawę z kwietniołakiem, Alexem i Stara Babcią".
  Beton od szambo-sztolni" sam się odsunie jak wypowiecie razem magiczne "Abra Carabra , himmlerowy kamieniu odsuń się " :-).

  Kończyna, psia mordka i reszta ciotek do dzieła :-).
  Nakręćcie tam w środku z kwietniołakiem filmik pod tytułem " sapanie ciotki Hermenegildy w miniaturowej łodzi podwodnej".
  Tylko nie zapomnijcie przypomnieć kuternodze żeby zabrał ze sobą Atlas Świata bo się w tej "szambio-sztolni" pogubicie :-).

  Brawo panie darku, więcej takich materiałów, nie możemy się już doczekać :-). Świetna robota panie darku :-).

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie daryjuszu, przed chwilą dzwoniła do mnie pani Krystyna. Twierdzi że u niej w piwnicy nagle zaczęły gnić ziemniaki. A świadek który nie chce się ujawnić ale z którym nakręcimy jak się uda film twierdzi że widziano pana w pobliżu piwnicy pani Krystyny.

  no niech pan na litość boską coś powie, jak to jest czy to wpływ Himmlera? , a może to Lebensborny z 666 SS-manami?. No niech pan panie daryjuszu coś z tym zrobi jakoś to zatrzyma , no nie wiem. Pani Krystyna mówi że pan jako jedyny wszędzie był i wszystko wie.

  Po Łodzi w podziemnym świecie krąży już legenda że pan posiadł ta tajemnicę i dla tego chcą pana panie daryjuszu zlikwidować. Czarne Landrowery i książę Ciemności czyha na pana panie daryjuszu. Niech się pan spieszy do piwnicy pani Krystyny bo nigdy nic nie wiadomo. W pana materiałach z Marsa widać ze tlen się tam już kończy. Powinien pan szybko dotrzeć na Soboń i przez czarny wir pionowy jak najszybciej teleportować się do piwnicy pani Krystyny, zanim panu tlenu na tym Marsie zabraknie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzisiaj usłyszałem ciekawą historię na temat Adriana K., od jednego z jego znajomych. Podobno Adrianek jak był młodszy to poszedł z kolegą obalić wino do lasu.Jak sobie popili, to zaczęli rozmawiać o tym jak to jest miec zrobiona laskę. Jak już byli dobrze wstawieni to umowili sie że nawzajem sobie obciagną. Jak postanowili tak zrobili. Najpierw ciagnął Adrian. Jak skonczył to tamten kolega mial powiedziec, że zaraz sie zrewanzuje tylko pojdzie sie odlać. Oczywiście już nie wrócił tylko dał noge. A potem wszystko opowiedzial w szkole. Od tego momentu Adrianek ma ksywę lachociąg.Koleś który to opowiadał wygladal na wiarygodnego, więc to przekazuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mało wiarygodna historia mogąca być powodem zarzucania nam niskiego poziomu treści zamieszczanych w komentarzach na naszym blogu.
   Nie dajmy się sprowadzić do poziomu kwietnia posługującego się podobnymi plotkami i oszczerstwami.
   Niemniej to, że synalek kwietnia to ćpunek i sprzedawca dopalaczy to informacja z pewnego źródła, a potwierdzeniem faktu, że podobnie jak ojciec często jest na bani czy jakimś haju są jego komentarze na szambie koniczyny pisane z loginu fotohit i kilku innych w niebywale prostackiej i prymitywnej formie, czego komentarzowi powyżej zarzucić nie można. Ale tak jak mówię nie dajmy się sprowadzić do ich poziomu i nie posługujmy się ich skrajnie łajdackimi metodami jeśli nie mamy pewności co do wiarygodności informacji.

   Z resztą ja wam coś powiem. To co kto na kogo i jak napisze i o co kogo nawzajem pomówi czy oskarży i tak nie zmienia postaci rzeczy, że kwiecień jest kłamcą i oszustem z zaburzeniami umysłu żądnym zarabiać na swoich wymysłach, które tu non stop obalamy i udowadniamy ich nieprawdę.
   Ataki ad personam jakie rozpoczął kwiecień są jedynie marginalną kwestią.
   Tą główną, której atakami ad persona nie da się zagłuszyć jest to co stanowi główny temat tego bloga czyli wiarygodność przekazu kwietnia i jego samego. A to jest jak się za każdym razem przekonujemy na zerowym poziomie.

   Usuń
 20. A może to zniknięte jezioro to sprawka maharadży Kawuru i dr Plamy!?

  OdpowiedzUsuń
 21. 100% kompromitacja Kwietnia. Myślę, że po tylu udowodnionych mu wymysłach nie pozostanie mu nic jak zakończyć tę żałosną zabawę w odkrywce tajemnic.
  Można walnąć jeden kit, ale on w każdej kwestii zmyśla na potęgę. Dawno to widzę ale go oglądam bo za każdym razem ciekaw jestem co jeszcze wymyśli.
  Tym razem pobił wszelkie rekordy głupoty. Co zauważa coraz więcej na szczęście ludzi.

  Wielki szacun dla Tomasza za wkład jaki włożył w pokazanie ludziom kim jest Kwiecień.
  Ale myślę sobie, że Kwiecień dawno byłby skończony gdyby jego kłamstwa podważyli ludzie z wykształceniem i prawdziwą wiedzą, a nie człowiek, który wszystko musi weryfikować w internecie.
  Przykład Heńka macanko pokazuje jak szybko ktoś kto cieszy się uznaniem i robi świetne materiały o sztolniach może w kilku zdaniach skompromitować takiego Kwietnia.
  Gdyby takich Heńków było więcej i odważnie jak on publicznie wytknęli Kwietniowi te wszystkie absurdy to po Kwietniu nie został by ślad.
  Dla tego tak się zastanawiam dla czego nikt ze znanych osób nie chce przyłączyć się do tej pożytecznej akcji wyeliminowania Kwietnia z tematu?
  Facet przyniósł tyle szkody w tym temacie, że wielu młodych ludzi zamiast zając się prawdziwą historią słucha głupot i żyje głupotami.
  Kwiecień nagadał głupot w miejscu gdzie jak się okazało mieszka wielu internautów, którzy to wszystko co on powiedział podważyli. Ale niestety Kwiecień podobne głupoty wygaduje na temat miejsc gdzie mało kto poza nim uczęszcza i zna. Nikt w tych przypadkach nie jest w stanie odnieść się do tego co mówi. Ale są historycy, którzy znają temat. Gdzie oni są? Czy im nie zależy by ludzie poznawali prawdziwą historię, a nie jakiś chory przekłamany bełkot?
  Ciche przyzwolenie tych ludzi na to sianie fałszu przez Kwietnia jest moim zdaniem naganne.
  A może oni boją się wchodzić z takim skurwielem co pomawia ludzi w polemiki i nie chcą stać się podobnie jak Tomasz obiektem setek pomówień i oszczerstw?
  Wydaje mi się, że mimo to Panowie autoryteci najwyższa pora zabrać oficjalnie głos i odnieść się do całokształtu działalności Kwietnia. Wszystkich nie pomówi o pedofilię, homoseksualizm czy inne znane wszystkim tematy jakimi obrzucił Tomasza.
  Ja czekam, aż ktoś odważnie wzorem Henryka macanko zabierze głos i położy kres tej plugawej działalności Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 22. Mówicie, że kwiecień ma traumę z dzieciństwa bo ten cały Jarecki go molestował seksualnie w lesie. Ale ja mam inne wytłumaczenie dla czego kwiecień ciągle nawiązuje do czyjegoś seksualizmu.
  Nie chcę obniżać poziomu tego bloga jakimś wulgarnym prostackim komentarzem, ale zwrócę uwagę na pewną możliwość.
  Gdy matka kwietnia była z nim w ciąży a mały kwiecień pływał w jej brzuchu napalony tatuś kwietnia musiał często posuwać mamusię kwietnia gdy była w ciąży. Tak ją posuwał, że kwiecień ciągle czuł na plecach i pośladkach ucisk jego penisa. Tak się do tego przyzwyczaił, że zaczęło mu to sprawiać przyjemność. Kto wie czy już w łonie matki nie odwracał się twarzą ku przyszłemu oknu na świat w chili gdy ojciec zabierał się do dzieła.
  Kwiecień gdy się urodził i dorósł zaczął szukać podobnych wrażeń pamiętając ten napór penisa ojca. Może dla tego skłonny był zadać się z Jareckim, który dał mu to co dawał ojciec w łonie matki.
  Przepraszam za temat może wydający się nie na miejscu, ale naukowo jest udowodnione, że dzieci ojców i matek uprawiających często sek w czasie ciąży wydaja na świat seksualnych dewiantów i homoseksualistów.
  dziecko w łonie matki, które przez kilka miesięcy widzi kutasa ojca i czuje go na twarzy nie może się nie urodzić ze skłonnością do pedalstwa. Najwyraźniej trauma kwietnia wynika właśnie z takiej przyczyny.
  Kwiecień pomawiając innych o homoseksualizm chce ukryć własny.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak jakby Kwiecień urodził się z penisem w ustach :)

   Usuń
 23. Ja nie wiem po co ten cały szum. Jakiś blagier znalazł sobie sposób na biznes, ma swoją drużynę idiotów którzy go słuchają i tyle, takich pasożytów jest wielu, leczą dłońmi, uryną czy proponują specyfiki na porost włosów czy chociażby zostają politykami. Zjawisko znane i stare jak świat. 2 i pół roku mieszkałem w USA takich Kwietniów spotykałem codziennie na pęczki. Nie zawracałbym sobie typkiem głowy, wcześniej czy później wyleci trup z szafy. Pozdrawiam i udanej majówki wszystkim życzę.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.