poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Krzyżacy w malborku, zakon krzyżacki nadal istnieje-kolejne brednie utajonego pedała z Głuszycy z gołym cycem.

TOTALNE SCHIZY, WYMYSŁY, UROJENIA
NIE DO ZAPRZECZENIA
SIANIE FAŁSZYWYCH HISTORII I TROPÓW DLA POZYSKANIA POKLASKÓW U INTERNETOWYCH DEBILINiewykształcony prostak bez szkoły i merytorycznego przygotowania znów struga znawcę historii i sieje własne urojone historie.
Wyłapmy poszczególne bzdury jakie to Głuszyckie półnagie bydle znów wymyśla:
Heinrich Himmler bardzo interesuje się zamkiem w Malborku od 1939 roku-gówno prawda.
W zamku w Malborku mieli się spotykać rycerze okrągłego stołu, których reaktywował Himmler - totalna bzdura.
Od 1938 roku, a nawet wcześniej odprawiane są różnego rodzaju ceremoniały/w zamyśle okultystyczne/ - bzdura urojona.

MISTRZ ZAKONNY ODPRAWI CEREMONIAŁ NA ZAMKU
A FIGURKA MARII PANNY NIE JEST CHRZEŚCIJAŃSKA
 W dniu 17 kwietnia br, na zamku w Malborku ma nastąpić odsłonięcie odrestaurowanej figurki święconej, którą zniszczyli Rosjanie w czasie wojny. Wiadomość istotnie potwierdzona-dzwoniłem na zamek i faktycznie taka ceremonia z udziałem jakiegoś mistrza zakonnego ma się odbyć 17 kwietnia w najbliższą niedzielę, ale tylko dla zaproszonych gości.
 Owa figurka według półnagiego striptizera z Głuszycy nie jest chrześcijańska mimo, że jest to figurka najświętszej Marii panny i została wykonana według debila przez rycerzy tejże najświętszej Marii panny. Masło "maślane" skoro figurkę zrobili rycerze Marii panny to jak ma nie być chrześcijańska?


Historia związana z zamkiem w Malborku była zawsze związana z ciemną magią, a bracia zakonni urzędujący swego czasu na zamku oddawali cześć diabłu-gówno prawda.
 Rzeka Nogat pod Zamkiem jest pełne sprzętu wojennego-absolutna nieprawda.
W czasie wojny tuż przed atakiem Rosjan według pedała z Głuszycy zostały wywiezione jakieś skrzynie nie wiadomo z czym, a niektóre z tych skrzyń były długie i szklane, co debilowi jakoby opowiadali bliżej nieokreśleni ludzie- nie ma żadnych relacji o takim wydarzeniu, a ni o żadnych takich skrzyniach to kolejne urojenie i wymysł debila, który przy każdej okazji wciska historyjki o rożnych skrzyniach.
4:45 pedał opowiada, że po wojnie na zamku znaleziono takie same skrzynie jakie ON ZNALAZŁ NA HELU. Specjalnie zaznaczyłem ostatnie słowa dużymi literami by przypomnieć, że żadnych skrzyń na helu nie znalazł.
Cała historia o porzuconych przez Niemców skrzyniach na nabrzeżu gdzie kręci materiał pedał z Głuszycy i o walce żołnierzy Rosyjskich o nie, a potem trwającym dochodzeniu prowadzonym przez Rosyjski Smiersz/nie wiem jak to się pisze/mającym ustalić gdzie jest więcej takich skrzyń jest historią zmyśloną przez schizofrenika z Głuszycy.
Po raz kolejny pedał z głuszycy usiłuje wszystkim wmówić, że i Rosjanie dostali amoku na punkcie poszukiwań poniemieckich skarbów i technologii. To są wszystko historie wyssane z palca.
Dwa miesiące po zakończeniu walk o Malbork odnajduje się w podziemiach Zamku grupa esesmanów, którzy wysadzają coś w podziemiach i walczą z Rosjanami pilnując czegoś- kompletny wymysł nigdzie takiej historii oficjalnie nie ma zapisanej, brak jakichkolwiek świadków i dowodów na nią.
Kolejna zmyślona i niepotwierdzona historia o Rosjanach, którzy penetrowali podziemia zamku pod, którym Niemcy wykonali jakieś pomieszczenia w, których Rosjanie znaleźli skrzynie, a których to Rosjan zalała w tych podziemiach woda z Nogatu po uprzednim wybuchu jest również nigdzie nie potwierdzona i wymyślona przez paranoika.
Według pseudo odkrywcy z Głuszycy jest kilka osób, które regularnie buszują po podziemiach zamku w Malborku- kompletna nieprawda jak tez i ta, że kwiecień zna nielegalne wejścia do tych podziemi, co jest wabikiem dla naiwnych debili, których matoł chce ku sobie przyciągnąć i wykreować się na posiadacza nieznanej wiedzy o faktach i zdarzeniach z czasów wojny.
Pedał twierdzi, że marszałek Rokossowski uratował zamek przed rozbiórką, a komentarz do tej bredni dał jeden z internautów:
Jak zwykle brednie.... Rokossowski zniszczyl Malbork bo dowodzil II frontem bialoruskim na ktorego drodze "Malbork" stanął. Nie mozliwe jest zeby Rokossowski mial cokolwiek wspolnego z jego odbudowa poniewaz w 1956 ! roku opuscil Polske i zostal przeniesiony do Gruzji, malo tego w 1965 roku czyli rzekomo wtedy kiedy mial decydowac o odbudowie byl bardzo powaznie chorym czlowiekiem (na emeryturze od 1962 roku) i nie bylo mozliwosci zeby w ogole sie na temat Malborka wypowiadal a tym bardziej zeby to co mowil bylo w jakikolwiek sposob wiążace
3

GrigorijAleksandr
Jakim wyzwoleniu? Jak można zastąpienie jednego okupanta drugim nazwać wyzwoleniem?

Potem pedał z Głuszycy twierdzi, że poza zamkiem w Malborku POLACY mieli jakoby wydać decyzję rozebrania również Wawelu i przekazać cegły na odbudowę Warszawy, ale wspaniali Rosjanie temu zapobiegli!!!. I tym sposobem nasz Głuszycki cipendales wylizuje dupę NKWD-owskiemu radzieckiemu okupantowi przypisując  mu i wyzwolenie i ochronę Polskich zabytków.
Mimo to nasz Głuszycki zbok opowiada, że wyzwoleńcza armia Radziecka jednak częściowo składała się z KOMAND GWAŁCICIELI, którzy dokonywali pogromu ludności cywilnej i gwałcili Polskie kobiety w tym też i więźniarki z jakiegoś obozu koncentracyjnego.- To, że Rosjanie dokonywali mordów na ludności cywilnej i gwałtów wiadomo, ale że mieli specjalne komanda gwałcicieli to jest kompletną bzdurą i ZBOCZONYM WYMYSŁEM KWIETNIA, KTÓRY MA TAKIE WŁAŚNIE WIZJE I PRAGNIENIA BYCIA W TAKIM KOMANDZIE.
Według debila w czasie wojny rzeką Nugat pod zamek dopływały Niemieckie łodzie podwodne-bzdura.

UROJENIA, ŻE GO ŚLEDZĄ I CIĄGLE NA NIEGO DONOSZĄ
A MOŻE JAK ZWYKLE WYMYSŁY I OSZCZERSTWA SKURWIAŁEGO PEDAŁA
video
i znów wymysły, że chodzi po okolicy z grupami zainteresowanych, że jest rozpoznawalny na ulicy, że ludzie go zaczepiają z tej popularności, robią mu zdjęcia, A NAWET ŚLEDZĄ NO I, ŻE ŚLEDZĄ Z POLECENIA TOMASZA SIDORA, KTÓRY WEDŁUG SCHIZOFRENIKA Z GŁUSZYCY JUŻ DONIÓSŁ NA NIEGO NA POLICJĘ, ŻE PEDAŁ Z GŁUSZYCY WYDOBYWA Z PODZIEMI ZAMKU BROŃ.
A ja sobie tak myślę.... marzę czasem, śnię nawet chwilami , że pewnego dnia to bydle wlezie do jakiejś dziury i Matka Ziemia go ukarze tąpnięciem, albo i nawet sam Heinricha Himmler zza grobu widząc jakiego ten pedał robi z niego wariata zemści się i tak pokieruje krokami pedała, że ten stąpnie na jakąś minę i go TA MINA ROZJEBIE RAZ NA ZAWSZE.

HISTORIA ZASŁYSZANA OD WĘDKARZA O GRUPIE NRD-OWSKICH ŻOŁNIERZY, KTÓRZY WRAZ Z ŻOŁNIERZAMI ROSYJSKIMI I POLSKIMI WYPŁYWALI NA NOGAT I WYCIĄGALI SKRZYNIE Z RZEKI JEST KOMPLETNIE WYMYŚLONĄ HISTORIĄ. Nie istnieje jakiś wędkarz i cała ta historia. ORAZ NIE ISTNIEJĄ ŻADNE LEGENDY O JAKICH TEN PAJAC OPOWIADA W TYM MATERIALE zaś prawdziwe legendy czy niesprawdzone relacje jak zwykle tak przekręci, że nijak tego nie da się potwierdzić czy akurat dana historia jest prawdziwie relacjonowana przez kogokolwiek.
Tak więc to wszystko co opowiada to bydle jest gówno warte bo CO MOŻE BYĆ WARTE OPOWIADANIE PRZEZ SCHIZOFRENIKA?
W drugiej części podobnie jak w pierwszej pedalskie mistyczne bydle również opowiada same bzdury, których chyba nie ma co komentować nazbyt szczegółowo bo to wszystko co opowiada jest po prostu monologiem schizofrenika wymyślającego na poczekaniu te wszystkie historie.
Ta zadyszka, siorbanie nosem czy przejęzyczenia w obu materiałach wynikaja z faktu, że kłamie.
Człowiek gdy zmyśla i brakuje mu słów by nimi ubrać swe wymysły często się przejęzycza.  Towarzyszy mu przy tym typowa zadyszka nie spowodowana wysiłkiem fizycznym tylko umysłowym, bowiem umysł gdy człowiek kłamie zużywa sporo energii i występuje w organizmie deficyt energetyczno-tlenowy przez co człowiek by to nadrobić zaczyna ciężko dyszeć i nabierać powietrza przy jednoczesnym wciąganiu flegmy. Częstotliwość siorbania nosem i ciężkiego oddychania u kwietnia nie tylko w tych materiałach wskazuje, że kłamie non stop i usilnie poszukuje słów w pamięci by nimi wyrazić  i opowiedzieć swe nagle pojawiające się wyobrażenia.
Takich przykładów zdradzających kłamanie kwietnia jest więcej nie tylko zadyszka i przejęzyczenia, ale mowa ciała, mimika twarzy, intonacja i cały szereg zachowań zdradzających jego kłamstwa.
Gdyby podłaczyć tego zboczeńca wymyślającego te wszystkie perfidne i perwersyjne historie pod wariograf to chyba skali na te kłamstwa by zabrakło.
Tak więc drugiej części nie ma co komentować bo już po tych wskazówkach słychać, że kłamie jak z nut.

Ale skomentuję w skrócie tylko co nieco.To bydle pokazało kilka dziur w ziemi twierdząc, że to robota jakiegoś zeschiziałego poszukiwacza, który jest wymysłem debila, ale  te dziury nie wyglądają na wykonane łopatą tylko przypominają nory bobrowe. Identyczne są nad Wisłą i Narwią i mam gdzieś ich zdjęcia w razie czego.
Debil widzi dziury wykonane przez bobry lub inne zwierzęta i od razu roi opowieść o szalonym poszukiwaczu.
I CIEKAWE CZY ZOBACZYMY ZAPOWIADANY MATERIAŁ Z EKSPLORACJI TAJEMNICZEJ DZIURY PRZEZ MŁODEGO CHŁOPACZKA ŚCIĄGNIĘTEGO PRZEZ GŁUSZYCKIEGO CIPENDALSA. No zobaczymy....
Dalej bydle pokazuje mury zamku w, których jest wiele wyłomów.Niewielkich, ale widocznych twierdząc, że to są dziury po ostrzale z IIwś. Idiota oczywiście nie ma pojęcia co by się stało z takim ceglanym murem gdyby weń trafił współczesny pocisk. Te wyłomy są pozostałością po ostrzale armat średniowiecznych, a nie współczesnej ciężkiej artylerii.ATAK PARANOI I SCHIZOFRENICZNYCH WIZJI

Okultyzm SS nowy trop 

  Poniżej skomentuje poszczególne zdania by nakreślić wyjątkowy atak schizofrenii Głuszyckiego półnagiego baletmistrza

Kilka dni moich kolejnych nieprofesjonalnych i nie potrzebnych prac doprowadziły mnie do jednego z barci zakonnych w Malborku . 

 Kłamstwo urojone nie istnieją już krzyżaccy bracia zakonni.

 

Dawaj filmy i zdjęcia już grzmią nieudacznicy tylko pytanie po co . Uczestnicy spotkań w Arkadii mają dostęp do mojego pełnego archiwum łącznie z filmami z takich spotkań . ...

Jak to po co filmy i zdjęcia durne pytanie, po to by uwiarygodnić to co się mówi jełopie. A wspomnianych filmów i zdjęć z takich spotkań nikt nie widział na oczy, a zapowiedź, że widział i ma dostęp na spotkaniach w Arkadii to blef mający przyciągnąć debili naiwnych do tejże Arkadii.
 

 

A więc   - Godzina północ , wczoraj jestem na moście można sprawdzić scerbolu Straż Miejska w Malborku udostępni ci nagranie gdy powiesz proszę a nie prose , spotykam się z człowiekiem w kontuszu  ..... Iluminacja zamek odbijający się w Nogacie puste ulice ... Super .... Idziemy w kierunku mostu kolejowego i następnie idziemy do upadłej baszty tak On ją nazywa , zupełna cisza  w baszcie jest ktoś jeszcze , kobieta czuć zapach jaśminu . On wychodzi i ledwo słyszę jej słowa ...-

Oho, skąd my to znamy? Coś mi się zdaje, że nasz pedzio z Głuszycy miał kolejna nocną zwidę podobna do tej ze studni co widział wilkołakoludzia....

 Za dużo mówisz , wiele wiesz lecz nic nie rozumiesz . Masz dar , trwonisz go . Opamiętaj się . Nasza misja dobiega końca opiekunowie odchodzą , My odchodzimy zostaniecie sami . Czuję jej siłę ma niesamowitą tonacje i barwę głosu . Ty wiesz lecz nie potrafisz tego przekazać zbyt wiele informacji , a za mało czasu Masz ... Koło zatoczyło krąg wielcy Mistrzowie 17 kwietnia przejmą władzę nad zamkiem , Wiesz co to znaczy ..... Twoje Riese już przejęli , nie tyle słyszę jak czuję jej słowa .

 Opis typowy dla schizofrenika mającego atak wizji. Co tu więcej pisać?

 

Coś takiego kilka razy doświadczyłem kilka razy w życiu , 

 Czyli ataki schizofrenicznych wizji miewa częściej niż myśleliśmy...

 

są na to świadkowie których zastrasza Tomasz Sidor i z pełną świadomością mych słów oskarżam Tomasza Sidora o nawoływanie do pobicia i nawet zabicia Dariusza Kwietnia oraz osób mu towarzyszących  , dowody na stronach Tomasza Sidora  .

 I znów kłamie i pomawia. Nigdzie nie nawołuję do zabicia kwietnia czy kogoś z jego otoczenia!!!!

ALE MIMO, ŻEM ATEISTA ŁUDZĘ SIĘ, ŻE DOBRY PAN BUCEK ISTNIEJE I WYSŁUCHA MOICH PEŁNYCH NADZIEI MYŚLI I ZEŚLE NA TO BYDLE JAKA PLAGĘ,  CHOROBĘ, WYPADEK, WYLOT W POWIETRZE NA JAKIM DYNAMICIE W SZTOLNI, ZAWAŁ PODZIEMI CZY COKOLWIEK SPRAWIEDLIWEGO I UWOLNI ŚWIAT OD TEJ KŁAMLIWEJ WSZY, KTÓRĄ Z MIŁA CHĘCIĄ WIDZIAŁ BYM ROZJECHANĄ NA DRODZE, ROZERWANĄ NIEWYPAŁEM CZY  PRZYWALONĄ SKAŁAMI W JAKIEJ DZIURZE.

:)

 

 Komuś bardzo zależy na pozbyciu się mojej osoby i dla tego finansuje Tomasza Sidora . 

 Stara śpiewka. Nikt mnie nie finansuje, ALE JEŚLI KTOŚ ISTNIEJE TAKI KTO BY ZECHCIAŁ BYM MIAŁ ŚRODKI NA WALKĘ Z TĄPEDALSKĄ ŁAZĘGĄ WYSTAWIAJĄCA CYCKI NA POKAZ TO...

TO PRZYJMĘ KAŻDA KWOTĘ I WYKORZYSTAM NALEŻYCIE!

 

Tomasz Sidor wyznacza nagrody nawet 5 tyś PLN za pobicie Dariusza Kwietnia wejdzcie na strone   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/ a poznacie całą prawdę .....

TAK, TAK WEJDŹCIE NA TĘ STRONE I POCZYTAJCIE INTELEKTUALNE DZIEŁA KWIETNIA PISANE Z LOGINU Darek w komentarzach.

5 tysięcy za głowę kwietnia? Hmmm... ciekawe gdzie ja to pisałem? Nie przypominam sobie, ale...

Jak ktoś spotka kwietnia w terenie i zechce mu podziękować odpowiednio za...CAŁOKSZTAŁT DOKONAŃ.... to z całą pewnością dostanie ode mnie o wiele więcej niż 5 tysięcy złotych, coś co jest więcej warte... coś czego na pieniądze się przeliczyć nie da...

Okultyzm SS zatacza coraz większe kregi ....

Taaak... schizofrenia też zatacza coraz większe kręgi i postępuje progresywnie postępowo. Oby tak dalej...

 

 DODATEK z 17kwietnia2016

Wstawiam materiał z konferencji prasowej Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego, który odbyłsię 17kwietnia2016 r. na Zamku w Malborku.

WEDŁUG GŁUSZYCKIEGO DEBILA TO CI MISTRZOWIE OPANOWALI JEGO RIESE...

 


---------------------------

O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać już  chyba?


97 komentarzy:

 1. Zakon Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego
  w Jerozolimie (OT) istnieje nadal jak kwiecień na nich coś bredzi i pomawia można powiadomić będzie miał gorąco koło dupy to mowa nienawiści jak zwykle zresztą
  Zakon Templariuszy, Joannitów ku przerażeniu kwietnia istnieją co pościły tobie kwiecień zwieracze, nie są to jacyś masoni jak co niektórzy twierdza ale poważne organizacje nie tylko kościelne ale tez charytatywne

  http://zakony-na-swiecie.blogspot.com/2012/01/krzyzacy.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak by ktoś nie wiedział he he nazwa zmieniona ci co używają oryginalnej niestety są tyko rekonstrukcją albo podszywającymi się oszustami kółka wzajemnej adoracji takie co powstają by sobie tytuły nadawać

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Ordo_Supremus_Militaris_Templi_Hierosolymitani

   Usuń
  2. Bylem w siedzibie Zakonu we Wiedniu, bardzo fajni ludzie.

   Usuń
 2. KŁAMIE QRRRRRRRWA KŁAMIIIIIEEEEEE AŻ KIPI!!!!! nie ma żadnych pojazdów pod wodą tam gdzie "wskazuje"....dwie wieże....owszem pierwszy krzyżacki wjazd...Nogat swego czasu był osuszony Kwiecień Debilu i żadnych pojazdów tam nie ma pojebańcu...podpory mostu po wąskotorówce co dojeżdżała z burakami do cukrowni...co za bzdury!!! TY SIĘ QRWA LECZ POJEBANY POPIERDOLENCU,albo się do edukuj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na edukację i leczenie za późno, włączyłem i po min wyłączyłem jak zaczął znów ruskom ten chazarski genetyczny komuch rowa lizać. Jak spotkam kiedyś mam nadzieję to coś, to jebnę tak w ten łysy chazarski łeb że spadnie. Podejdę i bez słowa tłumaczenia dam w ryj.
   Za całokształt.

   Usuń
  2. I pewnego dnia ktoś to zrobi. Za całokształt.

   Usuń
  3. Nie ktoś, a ja mu jebnę jak spotkam. I nie pewnego dnia tylko jak wróci z powrotem do nas.

   Usuń
 3. ...a kłamieeee blada pizda-on i 20 lat w Malborku a bunkry w zeszłym roku zobaczył czy tam 2 lata temu i to nie osrane....szmaciarz pierdolony-co to za menda jebnięta jest to brak słów

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty Kfiecień a ten tempy z Nidzicy dalej cie tym busem obwozi po okolicy Malborka??? Jak tak to niech szykuje kase na opony ;)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Kotlet a,la Dariusz Kwiecien,opowiada o lodziach podwodnych,podplywajacych pod zamek.Wie gdze sa tuele,zna powody zniszczen murow,jakie nie sa zgodne z opowiesciami kotea.
  Ale ciemniak nie powiedzial o najwazniejszym,a mianowicie,ze zamek Malbork jest najwieksza budowla na swiecie,wykonana z cegly ceramicznej.
  Tego podstawowego faktu ,nasz znawca nie wiedzial.
  Rosjanie zakazli polkom rozbioki zamku Malbork mwi Ktlet a,la Dariusz Kwiecien.
  Na koniec filmu nr 2, Gluszycki kuternoga,wpierdolil sie do tej plynacej gnojowki,i tak sie film urwal.:))

  kotlet nie paletaj sie po torach kolejwych, bo dostaniesz kolegium. albo Cie pierdolnie pociag, i bedzie swiety spokoj.

  OdpowiedzUsuń
 6. A nie pisałem ostatnio że odkryje że w Malborku jest zamek???? i proszę mamy odkrywce ;)))) Kłłłiecień a w Stegnie za te kłamstwa będzie niestety WPIERDOL i się na to szykuj...chyba że jak zwykle spierdolisz albo niby nie dojedziesz (bo w busie NNI...nie będzie gum)

  OdpowiedzUsuń
 7. A jaki kwieciuch napalony na tego gibkiego chłopaczka co to tunel ma eksplorować. Czy rodzice gostka, zboku, wiedzą co chcesz mu zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kwietniołak w tym czasie zaliczał "Błekitną Ostrygę", próbowali mu przepompować rozum z dupy do pustego łba. Ale jak widać mimo intensywnego pompowania dolny otwór się powiększył a we łbie nadal pusto :-)

   Usuń
  2. Kwiecien da mu tabletki gwaltu od swojego syna dilera i 'zeksploruje' mu sztolnie. Rano powie ze go wilkolak dorwal i wywiozl na drezynie.

   Usuń
  3. Musi łepek uważać, bo po ostatnim Tangu w Starej Babci z tym drugim klonem, to się ciepluchy ciuchami po ciemku pomieniali :).

   Usuń
 8. Ręce opadają jak się tego słucha. Kwiecień pierdoli, że będzie poświęcenie figurki Matki Boskiej niedługo, i dodaje, że to nie jest figurka chrześcijańska, bo wybudowali tę figurkę Krzyżacy (w wersji głuszyckiego striptizera - "krzyżowcy"). No niech ten tuman powie jaką to religię wyznawali Krzyżacy, jak nie chrześcijaństwo, nawet takich oczywistych rzeczy ten głąb nie wie. Jeszcze mówi, że poświęcenie tej figurki i udział w tym biskupa katolickiego to będzie bałwochwalstwo. Niech sobie debil do słownika zajrzy o zobaczy, co ten termin oznacza.
  Do tego tradycyjne pochwały pod adresem ruskich, że niby starą zabudowę uratowali. Mam pewne wątpliwości, czy tak było, bo w źródłach jest podane, że cegła jednak została wywieziona na odbudowę Warszawy, ale nawet jeśli tak było, to władze ówczesne, które planowały tę rozbiórkę, to kurwa byli sprzedajni polscy komuniści, którzy to, że formalnie rządzili wtedy w Polsce (faktyczna władzę sprawowali Ruscy) zawdzięczają właśnie ruskiej swołoczy, która ich mianowała.

  OdpowiedzUsuń
 9. Obejrzałem dla śmiechu raz jeszcze te filmiki Kwiiietnia na których poucza jak walczyć w ręcz... śmiech. Tomek skopie mu tyłek, to widać gołym okiem, że Kwiiiecień jest wolny i nie ma kondycji, w mig się zasapie i będzie po nim. Panie Tomaszu, Pan jedynie co będzie musiał być czujny przez pierwsze pół minuty spotkania z Kwiiietniem, później będzie Pan nad nim dominował swoją szybkością rąk, techniką i taktyką a on będzie bezradny.

  ps. widać po Pana ruchach, że był Pan szkolony w technice walki, w zadawaniu szybkich precyzyjnych i seryjnych uderzeń. Nie takich zamachowych jak z pod budki z piwem, tylko krótkich z przedramienia pach pach pach.. i po Kwiiietniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor by do zabil golymi lapami, spial by kuca i tak napierdolil pozoranta, ze lysy “wojskofffy” kwiiiczal by tylko i napierdalal salta, nakrywajac sie nogami. Bylo by moro-lysina-moro-lysina-moro-czerwona lysina-gleba.
   Takie sa realia, lysa pizda skrzeczy z za ekranu a w realu pokazuje kopyta i ucieka pizda jedna, tak jak wpadl w panike pod Osowka jak tylko zobaczyl z wiekszej odleglosci starych znajomych ktorym narobil swinstw, K. go tylko pozdrowil z usmiechem z daleka a czubek dotal padaki, dal po pizdzie quadem od sniadego ochlapujac kaluza i prawie nie rozjezdzajac jakis przypadkowych turystow z dzieciakiem-spierdolil, tyle widziano gieroja. Nikt go tam napierdalac nie chcial, tylko smiali sie z niego (jakby fiknal to by dostal wjebane) a jak uciekl to juz byla bekana calego-z jego chorej reakcji.
   Tak samo z ta cala reszta kwiiietniowej frajerni-napinaja sie w internecine a w realu bylby pisk, dzwonienie po policje i paniczna ucieczka, utraty przytomnosci po jednym ciosie.

   Usuń
  2. O tym że uciekł pod Osówką słyszałem, to było jakiś rok lub dwa lata temu jeżeli mnie pamięć nie myli. Wtedy jednak on mówił co innego, że było naprzeciwko niego 10 typów, a on się nie bał. Wyszło później na jaw, że nie 10 a trzy osoby tam były i coś do nich mamrotał o wpierdolu a potem sam zwał kładem w popłochu. Taką wersję słyszałem, chyba najbardziej prawdziwa.

   Usuń
  3. Były 4 osoby z jego dawnych kolegów i opisaliśmy to na blogu, ale nie chce mi się szukać kiedy.

   Usuń
  4. Poszukam, spokojnie. Kwiiiecień ma talent do robienia kolegów w ciula i przez to wielu jego kolegów staje się jego byłymi kolegami. Ktoś mu też mordę obił na Soboniu na co się później żalił na swoim blogu, nie przypadkiem właśnie dawni koledze ?

   Usuń
  5. Na Soboniu to podobno ja z Karolem go najebałem jak twierdziła ta ciota z Głuszycy tańcząca jak baletnica po dopalaczu na tym nieszczęsnym pokazie samoobrony,ale ja tego nie pamiętam może Karol pamięta?
   Ja w każdym razie musiałem być w transie pod wpływem przemożnego oddziaływania bramy czasoprzestrzennej bo nic nie pamiętam.

   Usuń
  6. Z tego co slyszalem od swiadka to bylo tak jak napisalem powyzej, nikt nikogo tam nie straszyl wpierdolem. Byly bodajze cztery osoby, z ZGE i chyba jedna z Gor Sowich.
   Pan K.S. tylko sie usmiechnal, Kwiecien zatrzymal sie w wiekszej odleglosci i bylo widac ze jest zesrany ze strachu bo niezle im nagrabil na internecine, ale w realu to nawet nie mial odwagi podjechac blizej czy zamienic slowo.
   Potem zawrocil, dal quadem po pizdzie wyraznie zcykany i ochlapal turystow z dzieciakiem uciekajac.
   Nikt mu nie grozil a on trzymal morde na klodke.

   Kwiecien potem napisal ze zaatakowalo go 10 ludzi a on im wszystkim wpierdolil tak ze uciekali-tak wyglada “prawda” Kwietnia, czyli napinki mitomana-fantasty, pseudologiczne popisy patologicznego klamcy i chwalipiety.
   :-)

   Usuń
  7. Przypomne ze wczesniej Kwiecien pisal na wlasnym blogu ze to jego quad, czemu zaprzeczyl Mikolajczyk. Kwiecien jest takim patologicznym klamca ze bedzie lgal w kazdym temacie byle sie podbudowac i pochwalic gimbazie, skalmal ze to jego quad zeby sie podlansowac u kretynow.
   Jaka to jest bida umyslowa.

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/07/zapowiedz-nowego-sezonu-w-riese-czyli.html

   Usuń
  8. Było dokładnie jak piszecie. Były tam 4 osoby z jego dawnych znajomych i kilka obcych ludzi kręcących się po parkingu. Nikt nie miał nawet zamiaru go bić i w ogóle z nim rozmawiać.
   Może gdyby to było w lesie gdzie poza nimi nie było by nikogo sytuacja wyglądała by inaczej o czym ta szmata kwiecień dobrze wie, ale tam było tak jak piszecie.

   Usuń
  9. No tak bylo, Pinokio napisal w jakims kolejnym narkotycznym amoku ze Karol z Sidorem go napierdolil na Soboniu, oczywiscie nic takiego nie mialo miejsca-znaczy sie ktos go z Sobonia pogonil z dwa razy jak pamietal ale ja tam stawiam na lesnika i chyba bicia nie bylo tylko Pinokio spierdalal na zlamnaie karku. Z tego co sie orientuje to Sidor z Karolem sie w zyciu nie spotkali na zywo, a Sidor podczas gdy Kwiecien stwierdzil ze bil go z Karolem na Soboniu to prowadzil biznes w Warszawie a Karol byl w pracy na drugim koncu Polski. Takie kity rozsiewa ta bezrobotna, patologiczna kanalia, nawymysla bzdur i cisnie te kity swoim idiotom ktorzy to lykaja.
   :)

   Usuń
  10. No i jesli dobrze pamietam to jedna z nich byla Iza, tak wiec chlopow bylo trzech i sobie tylko szli, a wedlug Kwietnia-10 ktorzy napadli go a on im wszystkim wpierdolil.
   :-)

   Usuń
  11. Dokładnie tak było.
   A i jeszcze dodam-przypomnę, że ta goła baletnica kręciła się przed wejściem koło gościa na motocyklu w esesmańskim stroju by coś zagadywać i napędzać sobie klientów do Rzeczki.
   Dziś goła baletnica nie ma wstępu do żadnego kompleksu dostępnego dla zwiedzających, nikt go w żadnym nie chce widzieć za te wszystkie pomówienia jakimi obdzielił wszystkich licencjonowanych przewodników.

   Usuń
  12. A zatem opowiada brednie, czyli nie 10 a tylko 4 osoby. Cały Kwiiiiecień, mistrz przeinaczania faktów. Jeszcze wyzywa ludzi od knurów. Według relacji mojego kolei on później opowiadał w Rzeczce, że jak dorwie jakiegoś Lopusa czy Lupusa to mu do ryja nasra. Wściekły był tym incydentem w Osówce bardzo. Ten Lopus to pewnie jeden z tych 4(10) co tam byli wtedy.

   Usuń
  13. Tak, Pinokio opowiada brednie, generalnie powie prawde jak sie pomyli albo jak ma gorszy dzien i mu nawijka nie idzie.
   Bardzo mozliwe ze to byl Pan L. albo inaczej W. jak pewien drapieznik, jesli to on to Kwiecien moze miec niespodzianke jak wroci w Sowie, bo ten pan jest dosyc narwany i moze dac w morde.
   Szczegolnie jak pedal Kwiecien wygrazal sie ze mu “do ryja nasra”, chcialbym widziec Kwietnia po konfrontacji z nim.

   Usuń
 10. Tzw siæpanie darusia parusia noskiem świadczy o wielkim używaniu proszku RWD��

  OdpowiedzUsuń
 11. PRL wraca? nagle znikną nie nadal istnieje nigdy się nie skończył jak by się skończył to taki kwiecień siedział by w psychiatryku, dopóki rządzą tzw. styropiany nic się nie zmieni, będą tylko ograniczenia i cofanie prawa wstecz w imię tolerancji i bezpieczeństwa

  https://www.youtube.com/watch?v=KNpuTURiViE

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedyś imigrant musiał pracować nie dostawał zasiłku, to nie są uchodźcy z prostej przyczyny jak Czeczen, Syryjczyk ma być w Polsce uchodźcą, są imigrantami co innego Ukrainiec, Białorusin oni mogą być uchodźcami tylko oni przyjeżdżają do nas do pracy, tamci nie i nie wciskać kitów, że są wykształceni, mogą sobie tymi papierkami co najwyżej podetrzeć pewna cześć ciała nigdy się nie zasymilują do końca to całkiem inna kultura niż nasza, nawet jak są to chrześcijanie. Jak ktoś chce sobie policzyć w Polsce przyrost naturalny wynosi 1.2 dziecka w arabskiej rodzinie 5.5. U nas są to względy ekonomiczne u arabów im więcej dzieci tym większy prestiż. Obecnie są niegroźni ale za 20 lat będą z nimi problemy, staną się mniejszością narodową i na pewno nie będą dbali o interes Polaków tylko o swoje interesy.

  https://www.youtube.com/watch?v=LZo9KxPe5p8

  OdpowiedzUsuń
 13. https://www.youtube.com/watch?v=dUszMh6_-2o

  Kwiecien tak skonczysz:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Sidor:)
  Lepiej chlopie tego nie czytaj :))) bo padniesz ze smiechu ! hehehehe !

  KWIECIEN ! jest w szoku :)!

  cyt, Gluszyckiego striptizera kotleta a.La Dariusz Kwiecien.
  --------------------------------------------------

  wtorek, 12 kwietnia 2016
  Okultyzm SS nowy trop
  Kilka dni moich kolejnych nieprofesjonalnych i nie potrzebnych prac doprowadziły mnie do jednego z barci zakonnych w Malborku . Dawaj filmy i zdjęcia już grzmią nieudacznicy tylko pytanie po co . Uczestnicy spotkań w Arkadii mają dostęp do mojego pełnego archiwum łącznie z filmami z takich spotkań . ...
  A więc - Godzina północ , wczoraj jestem na moście można sprawdzić scerbolu Straż Miejska w Malborku udostępni ci nagranie gdy powiesz proszę a nie prose , spotykam się z człowiekiem w kontuszu ..... Iluminacja zamek odbijający się w Nogacie puste ulice ... Super .... Idziemy w kierunku mostu kolejowego i następnie idziemy do upadłej baszty tak On ją nazywa , zupełna cisza w baszcie jest ktoś jeszcze , kobieta czuć zapach jaśminu . On wychodzi i ledwo słyszę jej słowa ...-

  Za dużo mówisz , wiele wiesz lecz nic nie rozumiesz . Masz dar , trwonisz go . Opamiętaj się . Nasza misja dobiega końca opiekunowie odchodzą , My odchodzimy zostaniecie sami . Czuję jej siłę ma niesamowitą tonacje i barwę głosu . Ty wiesz lecz nie potrafisz tego przekazać zbyt wiele informacji , a za mało czasu Masz ... Koło zatoczyło krąg wielcy Mistrzowie 17 kwietnia przejmą władzę nad zamkiem , Wiesz co to znaczy ..... Twoje Riese już przejęli , nie tyle słyszę jak czuję jej słowa .

  Coś takiego kilka razy doświadczyłem kilka razy w życiu , są na to świadkowie których zastrasza Tomasz Sidor i z pełną świadomością mych słów oskarżam Tomasza Sidora o nawoływanie do pobicia i nawet zabicia Dariusza Kwietnia oraz osób mu towarzyszących , dowody na stronach Tomasza Sidora . Komuś bardzo zależy na pozbyciu się mojej osoby i dla tego finansuje Tomasza Sidora . Tomasz Sidor wyznacza nagrody nawet 5 tyś PLN za pobicie Dariusza Kwietnia wejdzcie na strone http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/ a poznacie całą prawdę .....


  Okultyzm SS zatacza coraz większe kregi ....
  Autor: Darek o 19:07 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe nawiedzony jebany mitoman. Skomentuje to przy okazji.

   Usuń
  2. Co on bierze? Proszek rwd to to nie jest

   Usuń
  3. To sa wlasnie czyste fantazje schizofrenika, podkolorowane tania literatura. Bydle znow cpalo i walilo konia po nocy rojac fantazje, tak kurwa zjebie po Malkorku lataja po nocy kolesie w kontuszach i prowadza cie do baszt zeby ci tam szeptano czubie jeden. W kontuszach to moze lataja jak sa turnieje rycerskie ale nie kurwa bo Kwiecien zajechal na dzielnie.
   ;)

   Fantazje operetkowe jebnietego striptizera ze schizofrenia, 100% pseudologii.
   Kwiecien napisz jak zabrali cie Vrillem do Agrathy i jak rozmawiales z Astarem i nadal ci Ziemie na wlasnosc ale odmowiles i wrociles na kotleta.

   "Kolo zaroczylo krag"-hahahaha, kurwa, dobre.

   Usuń
  4. Brudna czeska mefa ktora diluje jego synek, niektorzy po tym traca kontrole nad soba.
   Co mu psychiatra przepisal to nie wiem, ale na pewno ma to jakas interakcje z tym narkotykiem, co widzimy powyzej.
   Dareczko lubi pomieszac leki, proszki, zapic alkiem i zobaczyc co sie stanie.

   Usuń
  5. Mylisz się bo ten w kontuszu to Rysió Franciszkanin był a szeptała mu Yumiko

   Usuń
  6. Kwiiiecien kurwa kontur zakonu kutasiarzy, pan samochodzik na prochach.
   Zeswirowany pedal z fioletowa pala dobierajacy sie do dzieci! Ciekawe co by powiedzieli na to ich rodzice, ze zadaja sie ze starym pedalem, narkomanem chorym na schizofrenie, obnazajacym sie publicznie mitomanem?

   Usuń
  7. Nacpany striptizer robi party z gowniakami, co nastepne-okradanie dzieci z kieszonkowego czy napady na podstawowke?
   Ten czlowiek upadl tak nisko ze ciezko wymyslic wieksza hanbe niz jego zachowanie.

   Usuń
  8. Kapitalna bajka z mchu i paproci, Jożin z Bażin, kontur krzyżacki biegający po moście i Yakuza w maskach :-), ubawiłem się setnie :-).

   A tak na marginesie to faktycznie niezłe ma odjazdy :-). Chcą go pobić , zabić , porwać. bo poznał tajemnicę Głuszyckiego śmietnika :-).

   Usuń
  9. Hhahahhahahahahahahah!!!!! pierdzielony kłamca hahahahahaa!!!! Jacy zakonnicy w Malborku??? gdzie??? owszem byli setki lat temu... dwa-11ego chodził po Malborku najebany (info od tubylca który go widział w okolicy jednostki) 3-iluminacja? gdzie czego? chyba iluminacje dupy se zrobił jak podpalił bengala...wszelkie gry światłem zaczynają się od maja (będą też na odsłonięciu figury) kłaaaamieeeeee pierdolonyyyyy...że hoho..,ale upośledzenie postepuje w piorunującym tempie

   Usuń
 15. Albo sie cpuny poprzebieraly i urzadzaja nocne wariacje.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Zauwazyliscie to zdjecie ktore wrzucil pedal koniczyna.?
  Kwiecien otaczajacy sie dziecmi udajacy przewodnika, jaka tam jest srednia wieku?
  15lat?
  16lat?
  Taki wlasnie jest poziom Kwietnia, robic w chuj dzieci ktore nie maja w pelni dojzalej psychiki i sa ofiarami zjebanego systemu edukacji nie majacymi pojecia o historii. Taki oszust wykorzystuje ich naiwnosc, imponuje nastolatka, jeszcze do tego ma prochy co modne wsrod gimbazy…
  No no no…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie tam dzieci, to nie są dzieci. Dziećmi to się skurwysyn chciał otaczać dwa lata temu czy nawet wcześniej jak wszedł w komitywę z patronowiczem. Skutecznie to nagłośniłem i ich wspólna akcja małolaty nie doszła do skutku. A to, że co niektórzy durni rodzice przyprowadzają do kwietnia swoje dzieci to inna sprawa. Równie dobrze mogli by je przyprowadzić do meczetu islamistom by je zboczone araby wyruchały, na jedno by wyszło. Kwiecień je dyma w umysł to dla pełnego zgwałcenia brakuje jeszcze islamskiego seksu.

   Usuń
  2. Moze dzieci, moze nastolatki. Wiekszosc wyglada jakby nie mieli 18lat.
   Ile lat ma Kwiecien?
   52?

   To kurwa nie jest ani zdrowe ani normalne.
   Posiwialy ekshibicjonista narkoman otaczajacy sie nastolatkami...

   Usuń
 17. No popatrzcie na najnowsza woltyzerke intelektualna lysej zwichrowanej pizdy:

  “Darek13 kwietnia 2016 09:59

  ooooccccchhhhh Kaaaarrooolll , ty brozek i sidor i ja , karol przestan , ty i te twoje centrum koominna kkarol och przestan .....
  Odpowiedz

  Nie wie co powiedziec to zaatakuje Karola, czyzby znow zazdrosne zwichrowane kwiiiczace bydle ma bol dupska o to ze ktos dziala na serio a on tylko tworzy internetowe wrzutki dla gimbazy, zmyslone bajki i gowno w zyciu znalazl, chuja w wlasnej dupie odkryl?
  Kwiecien, cos syczy na Krupowkach. Strazacy szukali wycieku gazu ale okazalo sie ze to ktos tak teskni za swoim homoseksualnym kochankiem i syczy.
  Syk rozlega sie juz kawalek za Krosno i powoduje kolejne wybuchy syku rozczarowanych kochankow, zazdrosnie spogladajacych nad Baltyk na twojego nowego mlodego slepaka i nastoletnia obciagare.

  OdpowiedzUsuń
 18. "Tate Kwietnia dostaje się do niewoli pod Kutnem , następnie trafia do obozu dla oblakanych w Zgorzelcu . Jest kamieniarzem z łodzi i jest żydem , od samego początku musi pracować w ciemności i do tego pod ziemią . 12 stycznia 1941 przyjeżdża do miejscowości Wustegiersdorf i zaczyna pracować w zakładach Meyer & Krupski , ciekawostka żyd Kwiecien prowadzi zakład pod szyldem Herman Gering Werke . W tym samym roku zaczyna okablowanie podziemnych sztolni do których zawsze jest przywożony w nocy z zawiązanymi oczami w kaftanie. Zeznaje po wojnie w 15 procesie Norymberskim od 1958 uznany za niepoczytalnego . Opowiada o nie ludziach pracujących pod ziemia o czym kazdy juz wie, jako pierwszy wymienia nazwiska ktore sam wymysla a Dalmusa kazdy juz zna i tu nasila sie jego problem ze zdrowiem psychicznym, lata nago po Świdnicy i Gluszycy . Wcześniej kilka razy przyjeżdża do Głuszycy drwi z poszukiwaczy, obraza ludzi, zmysla brednie....
  Dane pana Kwietnia bardzo łatwo odnaleźć w Boleslawcu głównym archiwum Szpitala Psychiatrycznego pod warunkiem ze umie się czytac i pisac....
  -Cytat - komentarz ale jaki wyrazisty i prawdziwy -  +Kwietniaki nie dorastacie eksploratora do pięt . Bez wiedzy innych jesteście tylko bandą złodziejaszków ,mających problemy z higieną osobistą, alkoholem i narkotykami . Przy nich jesteście postrzegani jako panda pokurwiencow bez szkoly . Cieszcie się ,że na razie są nam przyjaźni ,bo kiedyś na pewno się to zmieni. A wtedy , no ,sami już wiecie co ........  Autor: Darek o 10:24 Brak komentarzy:
  "

  Tak bylo.

  OdpowiedzUsuń
 19. "Gwałty na ludności cywilnej towarzyszą każdej wojnie i mojej wyprawie od zarania dziejów .Jednak to po raz pierwszy to ja uczynilem z nich broń ostatecznej zagłady oklamywanych kretynow. Z pośród degeneratów podbitych krajów werbowali zbrodniarzy pokrtoju mojego ojca, tworzyli z nich tzw komanda gwałcicieli . Jednak stary gucia jako pierwszy dopuszczal sie tych zbrodni np pacyfikacja Zamojszczyzny , w ciągu niespełna trzech miesięcy jego oddzial SS zgwałcił ponad 2,5 tys kobiet i mezczyzn . W swej rozpasanej bucie i poczuciu bezkarności prowadzili statystyki ktore do dzis za zapisane na Krupowkach. Po zajęciu Litwy , Łotwy następnie Białorusi i Ukrainy szeregi gwałcicieli wypełnili degeneraci z tych państw, tacy jak moj ojciec, dziadek koniczyny czy grzeska . Nie dostawali broni do reki , mieli tylko bagnety noże siekiery to właśnie ich dziełem są pacyfikacje polskich wsi i miast . Himmler i inni z pod znaku SS doprowadzili ten sposób upodlenia i zniszczenia podbitych narodów do perfekcji z czego dzisiaj ja, Darek Kwiecien jestem dumny. Znane są przypadki masowych gwałtów na ulicach dużych miast , forma terror, fantazjuje o takich rzeczach co noc . Nie znane są statystyki z terenów podbitej Rosji żaden niemiecki żołnierz nie ponosił odpowiedzialności za popełniane zbrodnie . Szczególe okrucieństwo seksualne przejawiano wobec rosyjskich sanitariuszek wziętych do niewoli , a na terenie Polski zakonnic-co bardzo mnie podnieca . Przykładów są tysiące jednak fakt wykorzystania tej formy zagłady jest jedna , czyli niemiecki plan zagłady fizycznej i moralnej podbitych narodów .
  Teraz mamy do czynienia z dopracowanym do perfekcji pierwotnym planem Himmlera i skrupulatnie realizowanym poprzez moje dzialania . Europejskie kobiety są celem komand gwałcicieli z bandy Darka Kwietnia, czyli mojej osoby-bede negowal, nit nie zaprzeczy, nikt nie potwierdzi. ....

  Autor: Darek o 08:31 27999 komentarzy:
  "

  To 100% prawda.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ogloszenia Kwietnia:
  “wtorek, 5 kwietnia 2016
  Nowe terminy spotkań w naszym gejklubie Arkadia z Dariuszem Kwietniem  Powitanie Pyty-Latanie w Kolo Chuja - 20 - 24 .06.2016 .
  Całodzienne wejścia w wasze dup, ruchanie po 25-30 minut (Darek, Adrian, koniczyna, gucio, grzesiek, gruby z Starej Babci i dwa klony)
  Nocleg w moim namiocie - Noc Ruchańska

  Tajemnice Riese oraz kontynuacja pierdolenia związanego z moimi fantazjami o SS
  - 1-3 .Lipiec . 2016
  - 22-24 . Lipiec. 2016
  - 19-21 . Sierpień . 2016
  Dla uczestników spotkań nagie zdjecia Daruisza Kwietnia oraz wglad do notesu gdzie zapisuje swoja chorobe
  Rezerwacji dokonywać :  Monika i Wojtek Niedziółka 58-340 Głuszyca – Grzmiąca ul. Wiejska 58 woj. dolnośląskie

  Wojtek i Monika:+48 532 448 696 email: arkadia@arkadia-agro.pl Wojtek i Monika:+48 532 448 696 email: arkadia@arkadia-agro.pl

  Koszt spotkania 100 pln osobodoba plus na ile dacie sie naciagnac,
  Dodatkowe uslugi-obrabianie druta 20pln, ruchanko Darka 40pln, mozliwosc udzialu w trokatach i czworokatach (Darek, Adrian, gucio, koniczyna)-do negocjacji.

  Rezerwacja obowiązkowa - koszt noclegu.

  Rezerwacji proszę dokonywać Wojtek i Monika:+48 532 448 696 email: arkadia@arkadia-agro.pl

  Ilość miejsc ograniczona stamen mojego odbytu.  Koszt nie uwzględnia wyżywienia, wazeliny, prezerwatyw, oliwki i recznikow .  Autor: Darek o 09:01 2 komentarze:

  OdpowiedzUsuń

 21. Relacja z Gdańska  Mimo rozsiewanym plotką o moim pobiciu czy osadzeniu w wiezieniu lub psychiatryku , informuje ze hospitalizowano mnie psychiatrycznie tylko dwa dni polepszylo mi sie i przebywam aktualnie w Gdańsku .
  Kilkanaście osób nie mogąc pogodzić się ze moimi bredniami w sprawach Riese zaczęło pisać na mój temat różne paszkwile i dementowac moje rojenia, efektem tych prac jest to ze wychodze na jeszcze wiekszego kretyna niz jestem i musialem uciekac z Gluszycy bo mi chciano wjebac. Efektem jest właśnie mój pobyt nad morzem . Gdańsk stolica różnych grup okultystycznych , ezoterycznych , mistycznych , ostoja Europejskiej Masonerii czy Illuminati-tak wam napisze bo i tak chuja tam wiecie i kojazycie ze Tusk tam mieszkal . Legendy opowieści , skarby oraz podziemia , moje halucynacje sa dość powszechnie znane a niektóre nawet publikuje zebylekarze wiedzieli ze dalej jestem jebniety . Mnie najbardziej interesuje wątek Okultyzmu SS i Wielkie Otwarcie Wrót-mam kompulsywne urojenia w tym temacie, tak powiedzial doktor . Jutro spotykam się w Gdyni z byłymi pacjentami psychiatrykow lata 1957-60 . Ich opowieści dotyczą dość popularnego zdarzenia mianowicie ogniste kule gonily ich w 1958 ale nie wim czemu siedzieli juz w 1957, nie wiem czemu nie wiem. Niby nic a jednak to wtedy po raz pierwszy pada słowo Gdyńskie gejkluby .... miesa gora no i rura.
  - Od 1939 specjalna komórka badawcza szpitala psychiatrycznego prowadzi prace w tym rejonie , teren jest oczywiście zamknięty . To właśnie wtedy do miasta portowego sprowadzone zostają maszyny górnicze , po co-nie wiem, zmyslam to jak pisze . I tu najciekawszabrednia jaka wam dzis powiem, skoszarowani zostają tu górnicy z Dolnego Śląska, ale wymyslilem, nie? Pojawiają się także ludzie w pasiakach oraz osobiście Adolf Hitler i cała jego świta . Himmler ściąga tu swoich psychiatryków i zaczynają się dziwne fiagnozy , dlaczego dziwne wszystko przypomina prace w Tworkach? W stoczni cumują rosyjskie okręty podwodne komisarze NKWD są obecni przy tej szopce, lekarze kaza mi lykac tabletki . Dzięki temu że robią to niemal oficjalnie cała sprawa zostaje szybko zapomniana bo nikt nie pamieta czegos co nie mialo miejsca , aż do momentu gdy po roku jakaś szalona kobieta chodzi głównym deptakiem Gdańska i opowiada o psychiatryku z którego uciekła gdzie setki pacjentow siedza na swietlicy i sluchaja jak Im opowiadam o wielkim krysztale .....


  Autor: Darek o 16:02 1 komentarz:


  No Darek, no co ty?

  OdpowiedzUsuń
 22. grzesiek s13 kwietnia 2016 15:29

  U sisiaka same wyzwiska w kierunku Daraka. Czyli sisiaka skreca ze zlosci.hahahah. sisiak fajnie pokazuje swoje emocje. A to ze Karol jest w to zamieszany to nie przyposzczalem.zawsze uwazalem ze Karol to powazna osoba,powazny eksplorator a nie jakies dziecko bawiace sie na necie.rozczarowalem sie naprawde mocno.a to ze z sidorem trzyma to juz bez komentarza. Wcale sie nie szanuje jak tak jest naprawde.wspoczuje ludziom co z nim eksploruja bo z kazdym jego terazniejszych kolegow moze zrobic to samo.teraz rozumiem znikniecie jego filmikow z kanalu.sisiak jest psychicznie chory ale tacy ludzie jak Karol robia takie rzeczy to juz jest szczyt wszystkiego.o co w tym wszystkim chodzi? O rozglos? Kto jest bardziej rozpoznawalny? O poklask? Czy o mamone?
  Odpowiedz
  _________________________________________________________

  Ser-decznie witam Panie G.
  Wywody pana sa wywodami czysto emocjonalnymi,to wynik szoku, w jakim Pan sie znalazl,po zjedzeniu ,jak niezwykle unikalnego dania,jakim jest kolet a,la Dariusz Kwiecien. Dodatkowo te nastroje przy posilku w kregu rodzinnym,gdy ogrzewa ognisko z rozpalonej wersalki,sposobem Pana Kwietna.
  Czyz nie mam racji?
  Co Pan a to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pospolite gowno ktore nie ma nic wspolnego z eksploracja szczeklo. Pizdeczko, do ZGE o ty nie podfikuj bos za chudy na to, Karola nie znasz i pewnie nie poznasz-on by ci wyjebal w ryja przy wszystkich za twoje gowniarskie zachowanie i klaskanie oszustowi Kwietniowi.
   O calej sprawie gowno wiesz amatorze i nawet nie zdjaesz sobie sprawy ze robisz robote dla oszusta ktorego gnaja wszelcy znaczacy cos eksploratorzy w tym kraju, on jest poza marginesem srodowiska i nigdy w nim nie bedzie.
   Poza kotletem polecam ci poczytac tego bloga OD POCZATKU i przesledzic historie-moze cos ci sie ruszy w tej zlasowanej debilizmem mozgownicy choc w to watpie bos ciemny jak tabaka w rogu.
   :-)

   Usuń
 23. środa, 13 kwietnia 2016
  Joachim Krauze 1941
  Joachim Krauze dostaje się do niewoli pod Kutnem , następnie trafia do obozu dla polskich szeregowych więźniów wojennych w Zgorzelcu . Jest elektrykiem z łodzi i nie jest żydem , od samego początku musi pracować w ciemności i do tego pod ziemią . 12 stycznia 1941 przyjeżdża do miejscowości Wustegiersdorf i zaczyna pracować w zakładach Meyer & Krupski , ciekawostka żyd i polak prowadzą zakład pod szyldem Herman Gering Werke . W tym samym roku zaczyna okablowanie podziemnych sztolni do których zawsze jest przywożony w nocy z zawiązanymi oczami . Zeznaje po wojnie w 15 procesie Norymberskim od 1958 uznany za niepoczytalnego . Opowiada o nie ludziach pracujących pod ziemia , jako pierwszy wymienia nazwisko Dalmus i tu zaczyna się początek jego problemów ze zdrowiem psychicznym umiera w 1996 w Świdnicy . Wcześniej kilka razy przyjeżdża do Głuszycy drwi z poszukiwaczy nadanych z urzędu ....
  Dane pana Joachima bardzo łatwo odnaleźć w Alorsen głównym archiwum Czerwonego Krzyża pod warunkiem ze jest się obywatelem każdego innego państwa niż polska ....
  -Cytat - komentarz ale jaki wyrazisty i prawdziwy -

  +mości hrabia Niemcom nie dorastacie do pięt . Bez nich w Europie jesteśmy tylko bandą złodziejaszków ,mających problemy z higieną osobistą i alkoholem . Przy nich jesteśmy postrzegani jako cywilizowany naród . Cieszcie się ,że na razie są nam przyjaźni ,bo kiedyś na pewno się to zmieni. A wtedy , no ,sami już wiecie co ........
  Autor: Darek o 10:24 Brak komentarzy:
  wtorek, 12 kwietnia 2016
  -----------------------------------------------------------

  To co powyzej napisal Kwiecien z Gluszycy, juz sprawdzilem !
  JEST TO W PELNI WYMYSL UMYSLOWO CHOREGO KLAMCY Z GLUSZYCY DARIUSZA KWIETNIA:

  nie egzystowal czlowiek pod takim nazwiskiem, majacy cos wspolnego z tym, co naplodzil gluszycki striptizer.

  OdpowiedzUsuń
 24. Tate Kwietnia jak schlal sie Pod Jeleniem to nie takie rzeczy wygadywal.
  Choroba umyslowa jest u nich dziedziczna w rodzinie, lokalsi wiedza o czym pisze.
  Kwiecien, zanim tate ci sie zachlal na smierc to zostawil ci wariacki notes z transmisjami co to Anglika nadawal ze swojego chorego lba?

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziwka Yumiko jebie sie z kazdym za friko, ale bedac na czasie obciaga za drobne po kutasie!
  Brudna jest bardzo ta nacpana szmata, podupczy sie z kazdym za marychy bata.
  Darek tez czasem te kurwe sie podupi, gdy nacpany Adrianek obok spi glupi.
  Szmata na AIDSa jest chora akurat, a za lekarstwo ma denaturant!

  OdpowiedzUsuń
 26. Ostatnio kwiecień płakał że za komuny było lepiej więc ta jego komuna wraca obecny Rząd (poprzedni zaczął) postanowił cofać prawo do czasów PRL-u będzie wesoło więc niedługo wróci Karta Rowerowa dla osób pełnoletnich nie posiadających prawa jazdy, żeby było ciekawe Minister sobie wymyślił, że to poprawi bezpieczeństwo, następna ciekawostka nie będzie ułatwienia dostępu do broni palnej będą za to większe problemy, kolejne restrykcje, następna niespodzianka Rząd planuje utrudnić zakup broni CP będzie potrzebny jakiś rodzaj pozwolenia na broń i wszystko dla naszego bezpieczeństwa by byśmy sobie nie robili krzywdy, przy okazji Rząd będzie rozpuszczał pieniądze podatników na ośmiorniczki, oraz już niedługo zaczną zamykać za poglądy polityczne, kwietnia ukochany PRL powoli wraca więc będzie mógł się sprawdzić jako kapuś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Politykierzy doprowadzą do wojny domowej, żebym nie był jakimś KODowcem ale czy ten Rząd opublikował już wyrok Trybunału Komunistów czy nie bo jak to drugie w oczach świata niestety się ośmieszył a dla mnie stał się nieważnym Rządem zresztą oni są idiotami takie wyroki się upublicznia tylko po to by zamknąć mordy „opozycji” nagle oderwanej od koryta, później wystarczy zmienić organ TK na wzór USA no ale nawet PiSuary tego nie zrobią wolą zajmować się pierdołami ograniczającą wolność Polaków bo nie posiadają kultury bycia Polakami i musi być zamordyzm urzędniczy, oraz dzięki politykierom z PO zadziała kablowanie do UE przez tych ich kumpli oderwanych od koryta będzie wesoło bardzo wesoło jak sobie wejdzie armia Niemiecka zaprowadzać u nas „Demokrację” zobaczmy czy Prokurator Samozwaniec Donka do paki wsadzi o to dopiero UE szału dostanie, poza tym z doniesień szarych eminencji Kijowski był na audiencji u Sorosa zagadnijcie po co :) alimenciarz pewnie czuje się już dyktatorem niedługo zrobi majdanik wyprowadzi wszystkich komuchów na ulicę, poza tym jak wybuchnie chaos u wszelkiej maści potomków szabrowników wylezie pewna cecha rodzinna tak aktualnie jest na Ukrainie wychodzi się do pracy wraca się do domu/mieszkania a tu drzwi wyłamane i wszystko co cenne znikło.

   Usuń
  2. pierdu pierdu zdrada nie zdrada sami to prowokują nawet nie potrafią załatwić donosicieli dlaczego bo świętej krowy polityka nie wolno ruszać jest nietykalny może kraść poszukiwać ale tego nie wolno zwykłemu obywatelom za batonika 0.99 zł wsadzą na dwa lata do paki

   Robert Winnicki: Donoszenie polskich parlamentarzystów na swój kraj jest zdradą

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Frobert-winnicki-donoszenie-polskich-parlamentarzystow-na-swoj-kraj-jest-zdrada

   https://www.youtube.com/watch?v=8-9cbXdhsJQ

   Usuń
  3. hm będzie ciekawie czyli jak zwykle pewnej nacji zależy na rujnowaniu naszego kraju, ja tak obserwuję firmy, które nagle powstają i wygrywają dziwnym trafem przetargi co dziwne są powiązani z PiS i PO co ciekawe paru obecnych Ministrów ma powiązania gangsterskie, którzy nie powiem sami musicie sobie wygooglać to nie jest jakaś tajemnica włosy dęba stają jakie przekręty zgodnie z prawem robią

   https://www.youtube.com/watch?v=NGEeFqLQYHE

   Usuń
  4. Gorący dzień w polskim parlamencie. Kornel Morawiecki i Małgorzata Zwiercan nie są już członkami klubu Kukiz'15. Stało się tak dlatego, że Zwiercan zagłosowała za Morawieckiego w czasie wyboru sędziego TK. Wcześniej Sejm wybrał Zbigniewa Jędrzejewskiego na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Wynik głosowania wzbudził wątpliwości, opozycja przyjęła go brawami, sądząc, że sędzia nie został wybrany. Sejm wcześniej przegłosował projekt ustawy o obrocie ziemią rolną.

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-wybral-sedziego-tk-obrady-sejmu-na-zywo-glosowanie-na-dwie-rece/8g2x1q

   Usuń
  5. Dobrze pamietam jak sie kochali, usciskiwali, dzieli juz stolki, nazywalo sie to POPIS i mialo wspolnie rzadzic po wyjebaniu komunistow z SLD.
   Potem mafia pozarla sie o podzial lupu i zaczeli sie antagonizowac-ale jak geszeft to zawsze stana razem.
   A ten przekret z ustawa o ziemi rolnej to by ich chuj trafil-z ANR ktora powstala CHWILOWO aby ODDAC i SPRYWATYZWOAC ziemie ukradziona przez komunistow, zrobiono narzedzie polityczne, teraz z ANR tylko rolnik(do tego 5 lat w tej samej gminie) kupi ziemie, albo znajomy ministra, albo zarejestrowany juz zwiazek religijny-czyli generalnie dali monopol na handel PSLowca, Kosciolowi i Gmina Zydowskim.
   A Polak jak chce zalozyc gospodarstwo czy kupic tansza ziemie na siedlisko lub jako lokate kapitalu czy jako dzialki dla dzieci-zapomnij iplac za droga ziemie budowlana.
   Chocb to byl ugor lezacy odlogiem i straszacy okolice od Wojny-ni chuja.

   Usuń
  6. he he politykierzy tfu. im kury szczać prowadzać a nie politykę uprawiać mógłby jakiś generał pucz zrobić ten Rząd to banda błaznów, PiS robi dokładnie to samo co PO w zasadzie to były AWS i Unia Wolności z domieszką błaznów z nowoczesnej i trupów politycznych od Kukiza

   https://www.youtube.com/watch?v=Ev4oT5J4Rsk

   Usuń
 27. OPISY OSTATNICH MATERIAŁÓW GŁUSZYCKIEGO PARANOIKA ZROBIONE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niezły komentarz do urojeń schizola kwietnia, coś słabo się ceni, że sobie 5000 zł za swój skalp wymyślił żeby jeszcze kudły miał zawsze perukę można zrobić a on łysy, niekiedy mówią, że łysina jest spowodowana intelektem raczej nadmiernym myśleniem co powoduje łysienie główna przyczyną jest przegrzewanie się mózgu co osłabia cebulki włosowe więc kudły wypadają u kwietnia jest jeszcze gorzej nadmiar ciepła z mózgu jest źle odprowadzany wypadły mu kudły na całym ciele nie tylko na głowie jest to poważna choroba najwidoczniej mózg kwietnia przesuwa się w stronę nóg, kwiecień musisz uważać na sraczki by przypadkiem nie wysrać swojego mózgu ta choroba jest leczona w psychiatryku musisz jak najszybciej tam się udać może nie jest za późno

   Usuń
  2. Tomek dwa babole niestety....obecny mistrz zakonu będzie obecny na jutrzejszym odsłonięciu figury (zakon dalej istnieje) a smiersz był zawsze i wszędzie tam gdzie mogli coś wytargać...przypomnę że w Malborku była montownia focke wulfa a cikawostką jest to że smiersz przechwycił w Malborku transport kolejowy z samolotami...stąd fockewolfy latające w ruskich oznaczeniach...co ogólnie można w necie sprawdzić ;)

   Usuń
  3. http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/9583,zakonczenie-inwestycji-prace-konserwatorskie-i-rob

   Usuń
  4. W linku powyżej nic nie ma by na imprezie był jakiś obecny mistrz zakonu krzyżackiego.
   Gdzie jest w ogóle jakaś informacja, że ten zakon nadal istnieje?

   Usuń
  5. http://zakony-na-swiecie.blogspot.com/2012/01/krzyzacy.html

   Usuń
  6. to sprawdź sobie ruchy fundacji Mater Dei łącznie z organizowanymi wycieczkami...bo nie mam siły tak banalnie prostej sprawy tlumaczyć

   Usuń
  7. A co do tego smiersz może i masz rację, ja wszystkiego nie wiem, ale to bydle nic nie wspomniał o tym co Ty napisałeś tylko roi bzdury sugerując, że smiersz szukał więcej po niemcach niż naprawdę szukał.

   Usuń
  8. Ano faktycznie.
   Jestem ZADZIWIONY, że coś takiego jeszcze istnieje :)
   Ale to, że ta Głuszycka chujoza dotarł do samego mistrza tego zakonu i z nim jeszcze rozmawiał to już kurwa na 100% kłamstwo.

   Usuń
  9. Kwiecień pierdoli bzzzdury i to totalne nic nie wie...a jak pochleje to dopiero pierdoli aż uszy bolą...tak samo jak jebął że wątpi w występowanie wehrwolflu w Malborku....a kto podpalił zamek po wojnie...i są na to dokumenty w muzeum zamkowym tylko ten palant nie ma do tego dostępu a tylko kłłłłłłaaaaamie że z jakimś kustoszem gadał....masa spraw jest opisana nie trzeba filozofii żeby do tego dotrzeć,ale jak pojebaniec woli pochlać i pierdolić bzdury-trudno-pojebaniec jest pojebaniec...w skrócie-KFFFIECIEŃ

   Usuń
  10. Według zwidy pojeba Głuszyckiego wielcy mistrzowie zakonu przejmą władzę nad zamkiem w Malborku 17 kwietnia.

   Nie pozostaje nam nic innego jak wyczekać tych kilka dni do niedzieli i jak owi mistrzowie nie przejma władzy nad rzeczonym zamkiem to sprzedać kwietniowi darmowego nie opłacanego kopa w dupę tak mocnego by nabrał takiej prędkości nad świetlnej by osiągnąwszy prędkość światła przeniknął do innego wymiaru czasoprzestrzennego.

   Usuń
  11. Qrwa do żadnego mistrza nie dotarł!!!! Jak mistrzu zakonu dzisiaj dopiero dojechał do Malborka....jutro nagram odsłonięcie figury...jak zgram to prześle...

   Usuń
  12. ....choć jest stara legenda,która mówi...Gdy figura matki boskiej znów pojawi się na zamku,Malbork wróci do macierzy....tylko do której??? Merkelowej z ciapatymi???

   Usuń
  13. Czyli w niedziele wielkie misterium otwarcia wrót. Hmm, ten cipendales to cwana bestia chce być jednym z pierwszych przechodzących przez bramę piekieł. Nawet kurwa jedna braci zakonnych urabia by wyrobić sobie układy. Pewnie po otwarciu mistrzowie zakonu mianują go na jakiegoś namiestnika.

   Usuń
  14. ....no tak ;))) KŁŁŁŁŁŁŁIECIEŃ będzie dawał dupy za free z mega bonkiem po wszystkim..."bracia zakonni" Gucio i Koniczyna mają pierwszeństwo dupczenia

   Usuń
  15. To bedzie rytualne dupczenie w stylu old okult anal.

   Usuń
  16. ;))))) dokładnie hhaahahahhahah!!!!

   Usuń
  17. kwiecień pewnie teraz się dowiedział, ze Zakon Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego
   w Jerozolimie (OT) istnieje dopiero zacznie gadać głupoty aż strach pomyśleć co ten dureń wymyśli kilka starych zakonów rycerskich nadal istnieje są to najczęściej poważne organizacje charytatywne i nie są to jakieś rekonstrukcje albo kółka wzajemnej adoracji nadające sobie tytuły bo takie ustrojstwa też są po za tym masonerie pod templariuszy się podszywają nawet przebierają i ludzie to łykają akurat ten zakon zmienił nazwę tylko ten Polski odłam jest taki dziwny zajeżdża właśnie kółkiem wzajemnej adoracji pooglądać galerię medale odznaczenia no no kłania się seria Chmiela jak zostać generałem

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Ordo_Supremus_Militaris_Templi_Hierosolymitani
   http://polscy.templariusze.org.pl

   Usuń
  18. Ja znam Zakon ale nie Polski odlam wiec nie moge sie wypowiadac o nich, jak pisalem na powyzej bylem w Komturii w Wiedniu. Zajmuja sie dzialanoscia charytatywna, z racji znajomosci pomagalem im jeden dzien-ladowalem busy paczkami zywnosciowymi dla ofiar trzesienia ziemi w Bam.

   Usuń
  19. Zakonu Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Polsce nie ma są inne zgromadzenia jak Maltański, Bożogrobcy i podejrzany odłam Templariuszy to stara nazwa używają nowej jakoś dziwnie działają wyglądają na jakiś stowarzyszenie do przyznawania jakiś odznaczeń tytułów itp.

   Usuń
 28. Kwiecień prawdopodobnie pozbawiony jest zupełnie empatii. Jest mu obojętne, że bardzo młodzi ludzie słuchając tych kłamstw, budują sobie zniekształcony obraz historii. Nie przejmuje się tym, że może to wyrządzić szkodę młodym umysłom. No chyba, że jego choroba powoduje, że zupełnie tego nie rozumie/jest przekonany, że mówi prawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. On jest wyzuty ze wszystkich uczuć wyższych. Kierują nim jedynie instynkty i podstawowe emocje czasem pobudzające typowe i pierwotne odruchy pozorujące jedynie te wyższe uczucia.
   Gdyby było inaczej nie wypisywał by tego wszystkiego pod adresem swych adwersarzy rzucając najcięższe oskarżenia z taka lekkością. Z taką lekkością rzucają najcięższe oskarżenia właśnie ludzie pozbawieni tych wyższych cech określających człowieczeństwo.
   czy zauważyliście, że każdy kto jakkolwiek nawet najdelikatniej czy w sposób taktowny skrytykuje kwietnia staje się jego celem takich kalumnii?
   Kwiecień nigdy nie wdał się z żadnym oponentem w dyskusję bo każdy przejaw krytyki i podważania jego słów traktuje jako przejaw wrogości i kończy się to zwykle pomówieniem i oblaniem pomyjami.
   Tak się zachowuje właśnie psychopata udający wrażliwego na piękno gór czy czyjąś przyjaźń, ale zacznij w najmniejszy sposób podważać jego opowieści, a staniesz się pedałem, chomoseksem czy innym dewiantem.
   To jest przejaw choroby umysłu.

   Usuń
 29. Wjechał kolo w kontuszu... Ta karczma Rzym sie nazywa! i sru dareczka za fraki i na księżyc do Twardowskiego a tam zamiast pana Piotra jacyś naziole w spodkach latających,a na spodkach zamiast kotletów balkenkrosy . Hande hoch gluschicken schweine! aż się zlał ze strachu. No i sie obudził oszczany i pofajdany, takie to były przygody. :D

  OdpowiedzUsuń
 30. DZWONIŁEM NA ZAMEK W MALBORKU DOWIEDZIEĆ SIĘ CZY TO PRAWDA, ŻE 17 KWIETNIA MA SIĘ ODBYĆ JAKAŚ CEREMONIA Z UDZIAŁEM MISTRZA ZAKONNEGO I FAKTYCZNIE W INFORMACJI POTWIERDZIŁA ROZMÓWCZYNI, ŻE TAK.
  W NIEDZIELE MA SIĘ ODBYĆ ZAMKNIĘTA CEREMONIA Z UDZIAŁEM MISTRZA ZAKONNEGO DLA WYBRANYCH GOŚCI I BĘDZIE TO CEREMONIA ZAMKNIĘTA
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien dowiedzial sie od ciecia i jak zwykle zrobil z siebie centralna postac. Kwiecien, on do ciebie przyjezdza zeby cie wywyzszyc na naczelnego otwieracza wrot!
   Niebawem zacznie sie swirowka i Kwietia zlapia w lesie tym razem nie w sukni slubnej ale w bailym przescieradle udajacego Krzyzaka, Kontura co otwiera wrota.
   Potem znow kaftan, szpital, tabletki.
   :)

   Usuń
  2. Tak samo jak mial prowadzic szkolenia z antyterrorystami na Wlodarzu oraz jak mial byc gwiazda programu na Dolnoslaskim Festiwalu Tajemnic na Ksiazu.
   “Bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego…”

   Usuń
  3. http://www.tvmalbork.pl/kamery/42,malborska-madonna-zespol-bramy-nowej-na-zamku-w-ma za 30 minut zaczynają

   Usuń
  4. Debilonek pewnie w następnej pierdolekcji będzie nawijał że był na ceremonii ale lukał z ukrycia bo zna tunele ściekowe z zamku i se na spoko wszedł pod kibel wielkiego mistrza .....co to jest za pierdolec....jak na niego patrze to jestem za aborcją

   Usuń
 31. Patrzcie zjeba, stary pedryl siedzi i pierdzi na syczaca w Zakopcu, lamaga zwykly bez najmniejszych osiagniec na polu eksploracyjnym a nadaje na K.

  “Czytałem ten blog gościa co to wszystkim radził jak to szukać znajdywać. Radził choć sam nic nie znalazł”

  Jakby Kwiecien dokonal choc 1% tego co dokonalo ZGE pod przywodztwem K. to by chwalil sie tym do usranej smierci i pokazywal to przed kamera co pierdolekcje a wiejski pismak by mu o tym napisal 5 ksiazek…choc w tym temacie to powiem wam ze jedna ksiazka pismaka, to jego dzielo zycia luzno bazuje na tym co opowiedzialy mu chlopaki-on tego calego nie wymyslil.
  Poza dokonaniami eksploracyjnymi maja tez dokonania na polu kulturalnym, edukacyjnym oraz ratowniczym (uratowal komus Kwiecien zycie?), maja publikacje w prasie branzowej.

  A ty kurwa ciupago spuszczasz sie przed lysym matolem zmyslajacym banialuki dla glupich idiotow, ktory z Boczkiem na spolke znalezli kawalek zardzewialego toru z waskotorowki 4cm pod ziemia i zrobili o tym film, rzeczy ktore na tony kopano juz w Riese.
  A sorry, kamien z dziurka znalazl tez w kiblu u ksiegowej w Lodzi.

  “Lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźć. I kupę jeszcze wszelkich sentencji o przyjaźni, koleżeństwie i lojalności.”

  No dla Kwietnia takie rzeczy to abstrakcja, bo on ustawia sie w roli fuhrera za ktorym musza podazac kultysci, przerazeni wizja wskazania karajacym palcem gluszyckiego czipendejla jako “agenci Sidora”.
  Kwiecien nie ma przyjaciol-sprzedal i zdradzil wszystkich ktorych mial, nie jest lojalny, nie ma kolegow, ma za to kolezkow ktorych skubie na kasie i oszukuje a w chwile moze zmienic srodowisko jak juz to robil duzo razy.

  “Śmiać mi się chciało na to pisanie bo kiedy tak pisał sam roił z ukrycia fotki Darkowi.”
  Nie on ciulu, nie koniecznie on i nie z ukrycia. Tam kazdy mogl kazdemu robic fotki i bylo pelno smiechu, nie to w tej sterroryzowanej sekcie spietych ze schizy dup. Ty musisz od Pionokia kupowac koncesje na fokti czy jak, pierdzie?


  cdn

  OdpowiedzUsuń
 32. cd

  “Czekałem kiedy wyjdzie z tego szabrownika porawdziwa osobowość.”
  Udowodnij to, bo mozesz beknac za pomowienie. To nie K. przebieral galami co tu mozna zwinac albo sprzedac, to nie on rozgladal sie po cmentarzu za co fajniejszymi nagrobkami-ktore potem zniknely. To nie on przeliczal na kase wszelkie kamienne ozdoby i draperie a jak znikenly to nagrywal filmik “widzieliscie, zniknely!”. Tak wiec chujku pudlo bo zlodzieja szukaj kolo siebie.

  “No i proszę oto jest. Pisał na Sisiora na Darka forum potem nagle zakoleżankował się z Sidorem przeciwko Darkowi. Istna ekwilibrystyka.”
  Zycie pierdzie a nie ekwilibrystyka, dal kopa w dupe oszustowi i naciagaczowi, ekipa przepedzila zaklamanego chwasta ktory tylko przynosil wstyd.
  Ja tez kiedys bylem przeciwko Sidorowi jak cisl na ekipe, no i kurwa co z tego? Przejzalem na oczy ze Kwiecien jest klamca i skurwiala swinia a po tym co zrobil pogozelcowi T.B. to dalej ma u mnie wpierdol jak go spotkam, przyznalem ze Sidor ma jednak racje w sprawie Kwietnia i tyle, tylko kretyn i falszywy chuj obstaje przy bledzie gdy kots mu udowodni ze rzeczywistosc jest inna, tylko glupiec idzie w zaparte gdy fakty jasno pokazuja kto jest kim. Kwiecien wyszedl na kurwe, oszusta i gnoja, jebnietego swira z megalomania o beda walczyl z tym gnojem jak I klamstwami ktore rozsiewa. Ty nie masz nawet na tyle odwagi by powiedziec nawet sobie ze cie oszust robi jak chce, gdzie tam przyznac to przed innymi i powiedziec to Kwietniowi w twarz.
  Przypomnij sobie kto przemawial na Dolnoslaskim Festiwalu Tajemnic razem z archeologiem w gronie naukowcow, eksploratorow oraz historykow-kto mial cos do powiedzenia a kto bunczucznie zapowiadal ze bedzie dupna atrakcja festiwalu a nawet go na niego nie wpuszczono i dostal wilczy bilet, kop w dupe i fora ze dwora. Pamietasz?
  Kwiecien im piet nie dorasta, wielkie zero i zbzikowany pcer dla nieukow bez szkoly-az mi wstyd zestawiac tak nieporownywalne osoby w jednym zdaniu, to jak zestawiac bezrobotnego przegrywa zyciowego majacego problem z glowa i uzywkami bez prawka z specjalista z wyzszym technicznym wyksztalceniem spelniajacym sie zawodowo i zyciowo…..no wlasnie.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Czego ten eksplorator meskich odbytow nie wymysli.
  Znow dzwonili do niego z TVNu i oferowali 100000 ale im powiedzial ze na waciki to mu koledzy daja?

  A potem "pozycz 5pln na PKSa...".
  :)

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.