czwartek, 14 kwietnia 2016

Kolejna wymyślona postać przez Głuszyckiego schizofrenika & jeszcze raz o kżyżackich opiekunach dariusza kwietnia

Joachim Krauze 1941 

 

 Jeden z naszych czytelników w poprzednim temacie zdążył skomentować ten wpis Głuszyckiego golasa i napisał:

To co powyzej napisal Kwiecien z Gluszycy, juz sprawdzilem !
JEST TO W PELNI WYMYSL UMYSLOWO CHOREGO KLAMCY Z GLUSZYCY DARIUSZA KWIETNIA:
nie egzystowal czlowiek pod takim nazwiskiem, majacy cos wspolnego z tym, co naplodzil gluszycki striptizer.

 A ja zacytuję co nieco i wyciągnę wnioski:

Dane pana Joachima bardzo łatwo odnaleźć w Alorsen głównym archiwum Czerwonego Krzyża pod warunkiem ze jest się obywatelem każdego innego państwa niż polska ....

Po pierwsze kmiocie z Głuszycy Polska pisze się z dużej litery. Po drugie znów mamy przykład na urojoną historię i postać, której pedał z Głuszycy od razu pisze, że jako Polak nikt nie będzie w stanie istnienia potwierdzić. Widzicie jaka to szczwana bestia z tego kwietnia? Zawsze jego świadkowie są, albo anonimowi, a jak istnieją jakoby, to nie będzie można odnaleźć ich danych bo się jest Polakiem. Skurwiel zawsze tak wymyśli by mu potem nie mozna było zarzucić braku możliwości zweryfikowanie kogoś czy jakiejś historii.

Kolejny cytat:

Zeznaje po wojnie w 15 procesie Norymberskim od 1958 uznany za niepoczytalnego . Opowiada o nie ludziach pracujących pod ziemia , jako pierwszy wymienia nazwisko Dalmus i tu zaczyna się początek jego problemów ze zdrowiem psychicznym umiera w 1996 w Świdnicy . Wcześniej kilka razy przyjeżdża do Głuszycy drwi z poszukiwaczy nadanych z urzędu ....

 Cała ta wyssana z dupy historia jest kolejnym przejawem pogłębiającej się schizofrenii, w której głównym obłędem są istoty "nie ludzie" czyli znów kolejny przykład na kucie chorej tezy, że w Riese Niemcy wykorzystywali do pracy jakieś zmutowane potworki.

Tak moi drodzy to jest schizofrenia, nie jakieś poszukiwanie tajemnic czy grzebanie w nieznanych wydarzeniach. To jest schizofrenia i to cwana zawsze z wytłumaczeniem, że świadkowie chcą być anonimowi lub jak tym razem, że ich danych nie będzie można odnaleźć w archiwum czerwonego krzyża bo się  jest Polakiem.

 I jeszcze jeden cytat w, którym to kwiecień zacytował kogoś pisząc, że to komentarz wyrazisty i prawdziwy, czyli zdaniem kwietnia odpowiadający jego przekonaniu o nas POLAKACH:

-Cytat - komentarz ale jaki wyrazisty i prawdziwy -
+mości hrabia Niemcom nie dorastacie do pięt . Bez nich w Europie jesteśmy tylko bandą złodziejaszków ,mających problemy z higieną osobistą i alkoholem . Przy nich jesteśmy postrzegani jako cywilizowany naród . Cieszcie się ,że na razie są nam przyjaźni ,bo kiedyś na pewno się to zmieni. A wtedy , no ,sami już wiecie co ........

 POGARDA DLA POLAKÓW WYZIERA Z TEGO KOMENTARZA, KTÓRY ZACYTOWAŁ KWIECIEŃ TAK WYRAŹNIE, ŻE CHYBA NIKT NIE MA WĄTPLIWOŚCI, ŻE KWIECIEŃ CYTUJĄC GO WYRAZIŁ UKRYTY PODZIW I WYŻSZOŚĆ DLA NIEMCÓW NAZYWAJĄC NAS MÓWIĄC WPROST BRUDASAMI I PIJAKAMI. 

A skoro tak to każdy Polak wie co należało by zrobić gdy się spotka to bydle na swej drodze....

I jeszcze powrócę do poprzedniego jego wpisu, który skomentowałem dość skrótowo w poprzednim temacie:

 

Okultyzm SS nowy trop

Z tego wpisu można wyciągnąć całą masę psychiatrycznych wniosków.

Zacytuję wybrane frazy;

A więc   - Godzina północ , wczoraj jestem na moście

, spotykam się z człowiekiem w kontuszu  .....

 Idziemy w kierunku mostu kolejowego i następnie idziemy do upadłej baszty tak On ją nazywa , zupełna cisza  w baszcie jest ktoś jeszcze , kobieta czuć zapach jaśminu . On wychodzi i ledwo słyszę jej słowa ...-

Za dużo mówisz , wiele wiesz lecz nic nie rozumiesz . Masz dar , trwonisz go . Opamiętaj się . Nasza misja dobiega końca opiekunowie odchodzą , My odchodzimy zostaniecie sami . Czuję jej siłę ma niesamowitą tonacje i barwę głosu . Ty wiesz lecz nie potrafisz tego przekazać zbyt wiele informacji , a za mało czasu Masz ... Koło zatoczyło krąg wielcy Mistrzowie 17 kwietnia przejmą władzę nad zamkiem , Wiesz co to znaczy ..... Twoje Riese już przejęli , nie tyle słyszę jak czuję jej słowa .

Coś takiego kilka razy doświadczyłem kilka razy w życiu , są na to świadkowie których zastrasza Tomasz Sidor

 Okultyzm SS zatacza coraz większe kregi ....

  To jest autentycznie typowa wizja współczesnego paranoika. W szpitalach psychiatrycznych roi się od ludzi przekonanych, że są wcieleniem jakichś historycznych postaci mających jakąś misję do wypełnienia i przekonanych o posiadaniu tajemnej wiedzy płynącej z poza tej rzeczywistości lub posiadaniu jakiegoś daru na co wskazuje poniższy cytat z jego wpisu:

Masz dar , trwonisz go .

 Do tego dochodzi u chorych ludzi przekonanie, że mają jakiegoś duchowego lub mistycznego opiekuna, co w przypadku kwietnia przejawia się w kolejnym cytacie:

 Nasza misja dobiega końca opiekunowie odchodzą , My odchodzimy zostaniecie sami .

Kwiecień jak widać ma przekonanie, że jest pod opieką kogoś, i że ma misję po tym kimś do wypełnienia. Jego schizofreniczne przekonanie o posiadaniu tajemnej wiedzy, którą stara się przekazać również widać w kolejnym cytacie:

Ty wiesz lecz nie potrafisz tego przekazać zbyt wiele informacji , a za mało czasu Masz ..

Tutaj chory usiłuje przekazać do ogółu, że niewiele czasu mu zostało, że jakaś apokalipsa lub kulminacja urojonych wydarzeń ma nastąpić wkrótce, ale przy okazji chory tłumaczy się z nieudolności i chaotyczności swych przekazów tłumacząc to zbyt dużą ilością napływających do jego umysłu informacji z zewnątrz. A jak kwiecień kilka razy mówił na przestrzeni ostatnich lat, owa wiedza tajemna płynie z nie wie skąd czyli mamy tu kolejny przykład na tłoczące się i piętrzące w jego umyśle urojenia, z których próbuje się wytłumaczyć.

 Ludzie w szpitalach psychiatrycznych współcześnie żyjący w przeciwieństwie do tych chorych z jeszcze czasów gdy dostęp do wiedzy był ograniczony potrafią ubrać swe urojenia, wizje, przekonania, odczucia itd, w całkiem ciekawe treści z wykorzystaniem fragmentów historii i naukowych teorii zwykle jak to właśnie w przypadku kwietnia jest w zmodyfikowanej formie z własną interpretacją i tłumaczeniem. Podstawowym argumentem dla współczesnych schizofreników zdających sobie sprawę z negacji ich przekonań jest na przykład to, że ich historie są opowiadane przez wielu innych ludzi, których trudno ustalić, ale według nich istniejących.  Drugim jest argument, że ich historie znajdują potwierdzenie w dawnych przekazach, które to przekazy powielają się i są zbieżne z przekazami z różnych stron danego regionu czy w ogóle świata. Współcześni schizofrenicy opowiadają, że mają przekazy, że słyszą w głowie głosy, że słyszą w głowie czyjeś myśli itp mają odczucia twierdząc, że są realnym skutkiem istnienia tej niewidzialnej dla przeciętnych ludzi rzeczywistości. W przypadku kwietnia mamy zdanie wskazujące na to, że kwiecień jest właśnie w takim urojonym stanie:

Czuję jej siłę ma niesamowitą tonacje i barwę głosu .

, nie tyle słyszę jak czuję jej słowa .

  To jest właśnie typowy objaw schizofrenii. Chory ma urojenia wizyjne, a na dodatek słuchowe o podłożu mistycznym. I nawet jeśli całe to urojenie powstało podczas spaceru nocą po nabrzeżu rzeki Nugat, albo w głowie chorego kwietnia przed komputerem to nie zmienia postaci rzeczy, że taki przekaz kwiecień puścił w obieg i to jest już samo w sobie przejawem schizofrenii. Wielu cierpiących na schizofrenię ludzi uraja sobie najróżniejsze rzeczy we własnym domu i przekazuje je drogą internetową do ogółu. Chorzy na schizofrenię uczestniczą w normalnym życiu jak każdy z nas. Jadą autobusem, kupują w sklepie towary, spotykają się z innymi, spacerują i również planują na kolejne dni swe działania jak codzienne zajęcia, zakupy, spotkania itd. Ale gdy w domu zaczynają pisać na internecie mają skłonność do fałszowania tych wydarzeń w, których uczestniczyli lub rojenia sobie najróżniejszych scenariuszy na temat tych wydarzeń jakie są jeszcze przed nimi. Wszyscy wiemy znamy z własnego przykładu, ale też z literatury i filmów zwykle komediowych jak człowiek emocjonalnie nastawiony do jakiegoś mającego nastąpić wydarzenia stara się przewidzieć, zaplanować i wyobrazić sobie jego przebieg. To samo robią chorzy psychicznie ludzie tylko oni takie wyobrażenia po jakimś czasie zapamiętują jako realnie mające miejsce i wydarzenia te ubierają w często abstrakcyjne scenariusze. A potem zapominają, że to było ich wyobrażenie i opisują je jako mające miejsce. Tak właśnie jest z kwietniem. Jest wizja, a potem przekaz na internecie i twierdzenie, że to prawda, że nawet jak sam napisał są na to świadkowie. Do tego w przypadku kwietnia dochodzi, albo prawdziwe przekonanie, albo podłe pomówienie, że tych świadków ktoś zastrasza i ich prześladuje jak i jego samego. Tym kimś jestem oczywiście ja Tomasz Sidor, który według kwietnia chce go zabić i zlikwidować jego świadków. To również jest przejaw obsesji i schizofrenii pomieszanej akurat ze zwsykła skurwiała wrodzona naturą bo choroba psychiczna to jedno, a kurewska i podła natura to osobna rzecz i jedno drugiego nie wyklucza jak widać po CAŁOKSZTAŁCIE dokonań tego czubka z gołymi cyckami.

Pisałem nie raz, że schizofrenik ma zawsze podnietę gdy obnaży się intelektualnie i emocjonalnie tak samo jak podnietę mają wszelkiej maści ekshibicjoniści, którzy w tej czy innej formie pod byle pretekstem obnażają się fizycznie, co na jedno wychodzi. Normalny człowiek by pokazać się bez ubrania lub jego części musiał  by mieć jakiś powód i okoliczność jak plaża, basen, upał, wycieczka w słońcu, ale tutaj mamy przykład jak kwiecień bez wyraźnego powodu i przyczyny staje na werandzie w Arkadii na tle ośnieżonego pola i pozując wypina cycki wciągając spory brzuch w pozie dumnego pawia. To jest właśnie jeden z przejawów ekshibicjonizmu w tym przypadku fizycznego.

 

 O wizytówce kwietnia nie muszę przypominać.

10 komentarzy:

 1. Całą tą psychiatryczną analizę urojeń kwietnia powinienem zakończyć publikacją skrena jego wpisu ze starego jego forum gdzie napisał, że ma dość urojeń bo zakłada nową rodzinę i nie chce jej zniszczyć jak poprzedniego związku.
  Jak ktoś pamięta gdzie jest ten skren to poproszę bo nie chce mi się szukać po dyskach i w blogu.

  I jeszcze dodam do tego wszystkiego o czym zapomniałem, że chorzy na schizofrenię mający urojenia mistyczne doszukują się w starych podaniach i legendach potwierdzenia swych urojeń jako dowodu na istnienie innej nieznanej mistycznej lub nadnaturalnej rzeczywistości, ale o tym szerzej przy kolejnej okazji napiszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tomasz, dlaczego nie podasz Kwietnia do sądu? Przecież on się kurwa podkłada cały czas. Teraz napisał to:

  Coś takiego kilka razy doświadczyłem kilka razy w życiu , są na to świadkowie których zastrasza Tomasz Sidor i z pełną świadomością mych słów oskarżam Tomasza Sidora o nawoływanie do pobicia i nawet zabicia Dariusza Kwietnia oraz osób mu towarzyszących , dowody na stronach Tomasza Sidora . Komuś bardzo zależy na pozbyciu się mojej osoby i dla tego finansuje Tomasza Sidora . Tomasz Sidor wyznacza nagrody nawet 5 tyś PLN za pobicie Dariusza Kwietnia wejdzcie na strone http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/ a poznacie całą prawdę .....

  On cię oskarża o popełnienie przestępstwa, jakim jest w tym przypadku podżeganie do popełnienia przestępstwa pobicia lub zabicia jego i jego kumpli. Na twoim miejscu skierowałbym do sądu prywatny akt oskarżenia (tak się robi w przypadku spraw o zniesławienie) przeciwko niemu i zarzuciłbym mu popełnienie przestępstwa z art. 212kk (zniesławienie). Dowody są na blogu kwietnia i jego filmikach. Policja je zabezpieczy na twój wniosek i potem w sądzie to będzie formalność (jeszcze przed rozprawą jest posiedzenie pojednawcze do odbębnienia). Zważywszy, że Kwiecień rozpowszechnia ta kłamstwa na twój temat za pomocą środka masowego przekazu jakim jest internet, to grozi mu w takim przypadku: grzywna, kara ograniczenia wolności, albo kara pozbawienia wolności do roku. Do więzienia go raczej nie zamkną, niestety, raczej grzywna. Dodatkowo możesz się domagać nawiązki dla siebie albo na czerwony krzyż. Koszt wniesienia aktu oskarżenia - 300zł. Jak ściągniesz z niego kasę na procesie, to go mocno zaboli, a przy okazji dowiesz się o nim paru rzeczy, bo na rozprawie będzie musiał o sobie parę rzeczy powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze gdyby miało dojść do sprawy sąd musiał by wpierw ustalić ponad wszelka wątpliwość, że te wpisy na jego i koniczyny blogu są autorstwa kwietnia. Blogspot.com jest na terytorium USA i nie ma w UE żadnej filii więc sąd nie uzyska od google żadnych danych autorów takich wpisów jak IP po, którym sąd mógłby ustalić sprawcę. Kwiecień na pewno sam się nie przyzna, że prowadzi tego bloga. To, że czasem mówi, że jakiegoś prowadzi to jedno, a w sądzie pewnie by zaprzeczył, więc sąd nic by mu nie mógł udowodnić. No chyba, że kwiecień oficjalnie przyznał by przed sądem, że jest autorem tego bloga. Ale on tego nie zrobi więc sprawy nie ma. Są co prawda materiały filmowe na, których mnie pomawia, ale... ale sąd by mógł uznać, że ja też na niektórych materiałach filmowych odwzajemniłem mu ostrą ripostą więc zachodzi tu wzajemność ataków i sąd mógłby sprawę umorzyć.
   Dla mnie nie jest tak naprawdę ważny wyrok sądu. Dla mnie ważne jest, że sędzią w sprawie jest opinia publiczna choć pozornie wydawało by się, że wielu jest za kwietniem, ale tylko pozornie. Tak wielu jest, ale ci najważniejsi i najnormalniejsi za nim nie są. Ja cel osiągnąłem.Zamknąłem kwietniowi drogę do kontaktów z normalnymi ludźmi, historykami z prawdziwego zdarzenia i poszukiwaczami realnych tajemni zawężając krąg jego odbiorców do tych najgłupszych jacy są w społeczeństwie. A, że takich jest sporo to cóż począć? Trzeba zaczekać, aż czas dokończy dzieła i zdewaluuje te brednie tak, że nawet ci najgłupsi idioci wierzący w opowieści kwietnia sami dojdą do wniosku, że z nim coś jest nie tak i zajmą odmienne stanowisko. To się powoli już dzieje.Jeszcze całkiem niedawno byłem jednym z niewielu dostrzegających schizofrenię i skurwiałość kwietnia. Dziś takich ludzi jest nieco więcej, jutro będzie jeszcze więcej, aż kwiecień zostanie w kręgu już zupełnie najgłupszych opentańców i zmistyfikowanych debili.

   Kwiecień i tak zostanie ukarany o czym on i wszyscy się wkrótce przekonają i nie będzie to sądowa kara tylko losowa-zapewniam. Cierpliwości.

   Usuń
  2. I jeszcze jedno.
   Kwiecień mówi, że ja coś mówię i nie przedstawia na to żadnych dowodów.
   \Ja piszę, że kwiecień coś mówi lub pisze i przedstawiam na to dowody.
   czy komuś sąd jest potrzebny by rozstrzygnąć kto kłamie, a kto mówi prawdę?

   Usuń
 3. [Koło zatoczyło krąg wielcy Mistrzowie 17 kwietnia przejmą władzę nad zamkiem , Wiesz co to znaczy ..... Twoje Riese już przejęli , nie tyle słyszę jak czuję jej słowa .]

  Widzisz kwiecień twoje Riese podjebali ci Krzyżacy. Teraz zwabili cie na zamek w Malborku i wmawiają, że masz moc. Pewnie chcą cię złożyć bafometowi w ofierze i wykorzystać seksualnie. Ty kwiecień uważaj to nie przelewki. Wdepłeś w krąg magicznych mocy braci zakonnych już po tobie.

  Atak na poważnie.
  Niech mi ktoś zaprzeczy, że ten pajac nie ma schizofrenii. Niech ktoś zaprzeczy, że wypisując takie głupoty na blogu nie zdradza się, że jest opętany okultyzmem i nie tworzy sekty wyznawców jego okultystycznych urojeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. tak głupio zapytam a o którą bitwę pod Kutnem biega bo z tego co kojarzę w 1941 to takiej nie było chyba że kwiecień tą z I wojny sobie ubzdurał i datę poprzestawiał

  Bitwa pod Kutnem (1770) – bitwa w czasie konfederacji barskiej
  Bitwa pod Kutnem (1914) – bitwa w czasie I Wojny Światowej
  Bitwa pod Kutnem (1939) – bitwa w czasie kampanii wrześniowej

  OdpowiedzUsuń
 5. czyżby szykowali się do nawiania bo zrobi się gorąco w tamtym rejonie w zasadzie tam jest jakieś 2000000 osób, które mogą się obiegać o obywatelstwo ilu ma dokładnie nikt nie sprecyzował, teraz wiadomo dlaczego Rząd chce rozpieprzyć ustrój w Polsce i kto ma ten bajzel sprzątać jak komuchy mają stawać w pod murkiem przed plutonem egzekucyjnym mi się podoba trochę za późno bo 26 lat ale zawsze coś no i przynajmniej do Izraela nie nawieją jak tam ma być wojna, oj kwiecień coś mi się wydaje, że zostaniesz rozstrzelany chociaż lepiej powiesić i później spalić przerabiając na nawóz do kwitków.

  Do dolnośląskiego urzędu wojewódzkiego wpłynęło w tym roku 1800 wniosków od Izraelczyków polskiego pochodzenia, którzy albo po wojnie, albo w latach 60. opuścili Polskę, ale teraz chcą uzyskać potwierdzenie polskiego obywatelstwa. Z roku na rok przybywa osób, które chcą mieć paszport z orłem w koronie.

  Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/1004433,tysiace-izraelczykow-chca-zostac-dolnoslazakami,id,t.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale opiekunów to on chyba ma, bo zwykły człowiek po tylu skurwysyństwach miałby dupsko skopane jak kartoflisko :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech wreszcie oficjalnie wyjaśni jak skończyła się ta sprawa:

   http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6415058

   Było najście policji na mieszkanie, znaleziono jakieś materiały za, które powinien mieć sprawę, miał tę sprawę jak się skończyła jaki był wyrok?
   Kwiecień nigdy na ten temat nic nie powiedział.Gdyby sprawę umorzono, a wyrok byłby uniewinniający to kwiecień dawno by o tym trąbił, a tu morda w kubeł cicho sza.
   Kwiecień no jak było?Był wyrok czy nie?
   A może poszedłeś na współpracę, sprawę możono, albo dali ci łagodny wyrok w zawiasach za współpracę?
   Przyznaj to wreszcie skurwysynu bo wszystkich na pewno to zaciekawi jak to jest z tobą łobuzie szpiclu.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.