sobota, 9 kwietnia 2016

Gwałciciel historii na tropie komand gwałcicieli.

Farmy dziecięce na dolnym śląsku . 

 

 Wnioski jakie wyciąga ten Głuszycki ekshibicjonista w tej kwestii są żałosne.

Już w samym tytule użycie słowa "farmy" sugeruje, że dzieci z tych sierocińców i domów dziecka były specjalnie hodowane przez Niemców i były według Głuszyckiego golasa wytworem tajnych eksperymentów genetycznych, co jest kompletną nigdzie przez nikogo nie potwierdzoną nigdy bzdurą.

Ekshibicjonista z Riese snuje więc pytania dla czego cały ten region nie był bombardowany przez aliantów stawiając pytanie-sugestię, że dla tego bo w podziemiach Szczawna Zdrój i nie tylko jak sugeruje nasz golas, prowadzono tajne eksperymenty, które chcieli przejąć alianci. Bzdura wierutna mogąca zrodzić się tylko w schizowanym zdeformowanym umyśle sensata szukającego coraz to nowych argumentów na swoje chore teorie. Odpowiedzi dla czego cały region nie był bombardowany można znaleźć całą masę, ale na pewno nie dla tego bo  gdzieś pod ziemią Niemcy prowadzili tajne eksperymenty genetyczne, które chcięli przejąć alianci. Owszem chcieli przejąć infrastrukturę i jej tajemnice, ale nie te, które sugeruje to ekshibicjonistyczne bydle. 

No i jeszcze jedna kwestia, gdzie są informacje potwierdzające tezę Głuszyckiego striptizera, że dzieci ze wspomnianych sierocińców i domów dziecka dostawały po wojnie status bezpaństwowca? Nigdzie.

 Gwałt broń zagłady -

 

 Kompletną bzdurą jest jakoby w czasie II wojny światowej istniały komanda gwałcicieli tworzone przez Niemców, których zadaniem było gwałcenie kobiet z podbitych narodów. To jest chory wymysł Głuszyckiego ekshibicjonisty lubującego się jak widać od czasu do czasu w obnażaniu cycków i swej zboczonej wyobraźni. Zapewne nasz Głuszycki golas pragnął by załapać się do takiego komanda degeneratów jako, że gwałt nie jest mu od lat obcy. Głuszycki pokazywacz cyców jest największym gwałcicielem historii jakiego znamy-jaki istniał. Głuszycki golas przebija w tym wszystkich, którzy po wojnie na rożne sposoby dopuszczali się zafałszowywania kart historii. Ranga zafałszowań czyli gwałtów na historii IIwś tej półgołej cioty z Głuszycy jest dokładnie taka sama jakiej rangi jest kłamliwe  określenie "Polskie obozy zagłady" Kwiecień wymyślając setki zafałszowanych wydarzeń wpisuje się w ten fałszujący obraz kart historii pochód ludzi używających m/n określeń "Polskie obozy zagłady" Robi to na swój sposób, ale skuteczniej niż ci co używają tego określenia. 

Wiadomo, że w czasie IIwś i Niemieccy i Rosyjscy żołnierze dopuszczali się bestialskich gwałtów.każda wojna niesie ze sobą ze wszystkich stron takie zachowania, ale wymysł, że tworzone były specjalne komanda gwałcicieli mógł się zrodzić tylko w chorym zjebanym mózgu kogoś kto chciałby w takim komandzie być i mieć tylko jedno zadania-gwałcić, gwałcić i tylko gwałcić. Co więc dziś robi kwiecień w zamian za to, że nie nie może być w takim komandzie? Ano tworzy najbardziej obrzydliwe i nasycone seksualnymi dewiacjami historie o nazistowskich eksperymentach nie tylko genetycznych. Kwiecień nie raz spłodził historię o uprawiających seks wilkołaku z więźniarkami w podziemiach Riese. Nie chce mi się tego szukać na blogu, ale pisałem o tym, ze to przejaw niespełnionych pragnień kwietnia wymyślać takie zboczone historie. Że tragizm realnie mających miejsce gwałtów na Polskich kobietach i nie Tylko Polskich kwiecień ubiera w zdeformowane i wypaczone opowieści, w których wplata częściowo istniejące fakty z nie istniejącymi by na koniec dodać zboczoną historię okraszoną  uprawianiem seksu przez jakiegoś mutanta wyhodowanego w Riese z więźniarkami nazistowskich obozów koncentracyjnych. I oczywiście na wszystko ma świadków tylko niestety ci świadkowie zastrzegli sobie prawo do anonimowości jak mawia głuszycki pierdolony dewiant, który określeniem dewiant tyle razy mnie obrzucał  gdy tymczasem sam tworzy mity i historie pełne dewiacji płynące ze zwyrodniałej wyobraźni.

 I kwestia ostatnia. Niczym maniak głuszycki dewiant z gołymi cyckami wmawia wszystkim, że obecna sytuacja imigracyjna jest planem Himmlera. I wiecie co? Oczywiście to żaden plan Himmlera, ale.... jak się tak temu wszystkiemu dobrze przyjrzeć i głębiej nad tym zastanowić to może należało by tą sytuację tak zinterpretować: Po wojnie ktoś pomyślał, że Hitler i Himmler spierdolili sprawę i nie zdołali oczyścić Europy z żydów i innych nacji napływowych. Nie podbili Rosji i nie zawładnęli nad całym kontynentem, a więc nie doprowadzili swego celu do końca. Pomyślał więc ten ktoś, że może należy zrobić to inaczej i doprowadzić do oczyszczenia Europy w inny sposób. Trzeba wpuścić islamistów do Europy by się im wydawało, że jej kolonizacja jest dla nich w zasięgu ręki wykorzystując chaos i nieudolność Europejskich władz. Gdy Europejczycy poczują się zagrożeni, a właśnie to się zaczyna dziać na coraz większą skalę, sięgną po broń i sprzeciwią się tej inwazji oraz tej zdradzieckiej polityce żydowskich rządów unijnych i wyjdą po prostu na ulice walczyć. Efekt jest łatwy do przewidzenia, wojna domowa pomiędzy żydo-lewakami, islamistami, a resztą Europejskich społeczeństw, którą z całą pewnością liczebnie i jednak militarnie wygrają Europejczycy posyłając tak islamistów jak lewaków i ich żydowskich popleczników do nieba. Niepokoje społeczne wzbierają na sile. Niemcy już zaczynają wychodzić na ulicę, Anglicy tez się budzą, a i w reszcie krajów gdzie zamieszkała islamska dzicz dochodzi coraz częściej do manifestacji przeciwko islamistom i sprzyjającej im polityce.  Tylko patrzeć jak Europę ogarnie duch nazizmu, ale tym razem wszystkie Europejskie narody wezmą w tym udział ramie w ramię po mimo, że same jeszcze nie tak dawno były ofiarami tego nazizmu. Gdy do tego dojdzie oczywistym jest, że islamska dzicz zostanie zgładzona, a za nią ci, którzy ich wpuścili, ci, którym wydawało się, że można z nich zrobić tanią siłę roboczą z jednoczesnym zintegrowaniem z resztą Europejskich społeczeństw. I tym sposobem może dojść do rewolucji w, której ci co dali się podpuścić polityce otwartych drzwi staną się ofiarami własnej głupoty... 

Bo  to, że narody Europy prędzej czy później wygnają islamistów ze swych krajów to jest więcej jak pewne, ale zachodzi pytanie czy tylko ograniczą się do islamistów? Moim zdaniem nie, i plan Himmlera i Hitlera bez ich udziału być może zostanie dokończony, ale nie w sensie zniszczenia narodów Europy tylko zniszczenia tych, którzy mieli taki zamiar...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

59 komentarzy:

 1. Dla nacpanego prochami czepiendejla za pinc zlotych powstawanie zydowskich ochronek to jakas tajemnice, bo ketyn tego nie ogarnia. Gdyby znal hisotrie to by wiedzial co to syjonizm, wiedzial by cokolwiek o organizacjach zydowskich w Polsce:
  "...dlaczego w takich miejscach powstawaly ochronki dla dzieci zydowskich?" no to udowodniles ze gowno w temacie wiesz po raz kolejny, Kwiecien, blefujesz, zmyslasz kretynie jeden.

  Tu masz mala notke rownajaca z ziemia twoje wywody z dupy wziete: "żydowskie domy dziecka po wojnie – już na zebraniu założycielskim Centralnego Komitetu Żydów w Polsce powołano Wydział Opieki nad Dzieckiem, który od początku zajmował się zakładaniem domów dla sierot żydowskich. Od lata 1944 roku istniał dom dziecka w Lublinie; przebywało w nim 140 dzieci, został później przeniesiony do Petrolesia na Dolnym Śląsku. W 1945 roku założono 8 domów dziecka dla zdrowych dzieci (w Otwocku, w Helenówku pod Łodzią, Chorzowie, Bielsku, Zatrzebiu, Częstochowie, Krakowie i Przemyślu) i 3 ośrodki leczniczo-wychowawcze (w Rabce, Zakopanem i Szczyrku). W sumie skupiały one ok. tysiąca dzieci. Do domów dziecka przyjmowano nie tylko sieroty, ale także dzieci ubogich rodziców, których nie było stać na ich utrzymanie. W związku z repatriacją obywateli polskich z ZSRR, w 1946 roku utworzono kolejne domy dziecka: w Śródborowie, Świdrze, Niemczy i Legnicy. Domy dziecka zakładały też organizacje syjonistyczne: Ichud, He-Chaluc, Ha-Szomer ha-Cair, które przygotowywały dzieci do życia w Palestynie przez naukę języka hebrajskiego i wychowanie w duchu narodowym. Takie ośrodki były m.in. w Łodzi, Warszawie, Szczecinie, Sosnowcu, Zabrzu, Wrocławiu, Wałbrzychu. Działacze syjonistyczni, będący członkami Centralnego Komitetu Żydów w Polsce, próbowali także wprowadzać elementy ideologii syjonistycznej do nauczania w ośrodkach prowadzonych przez Komitet; powodowało to konflikty z bundowcami i komunistami działającymi także w CKŻP. Zgodnie z wytycznymi CKŻP, dzieci miały być wychowywane w duchu socjalizmu i przywiązania do Polski. Syjoniści ponadto włączyli sieroty do programu nielegalnej emigracji przez Czechosłowację do Palestyny, tzw. Brichy. W ten sposób opuściło Polskę ok. 10 tys. żydowskich dzieci. W latach 1948-1950 domy dziecka CKŻP stopniowo były rozwiązywane lub łączone z polskimi ośrodkami."

  http://www.sztetl.org.pl/pl/term/579,zydowskie-domy-dziecka-po-wojnie/

  Fakty udowadniaja ze jest zupelnie inaczej niz belkoczesz Kwiecien, jak zwykle.
  Jedynie Hrabar prowadzil prace nad tematem? Znow klamiesz parowo wiejska lub nie wiesz ciemniaku jeden, o Wnuku szlyszales, o Maiwaldz i Mischler, o Hillel, o Ericssonie i Simonsen, o Olsenie o Schmitz-Koster, o Thompsonie ktory pisal przed Hrabarem? No kurwa nie slyszales gamoniu a sie wypowiadasz.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda klikać w klawiaturę o tym debilu, on o niczym nie słyszał. On słyszy tylko głosy w swojej durnej makówce nadawane prosto z ciemnej strony księżyca przez żyjącego do dzisiaj Himmlera. To prosty głuptak z pacanowa. Zebrała się banda cwanych świrów i robią innych nie douczonych w konia.

   Usuń
  2. Czy nie zauważyliście,że oba teksty napisane są bezbłędnie i w zbyt inteligentnej formie jak na tumana po niedokończonej szkole włókienniczej?
   Sądzę, że ten tekst napisał mu ten prowincjonalny pisarzyna drużyński, a jedynie by nie wyglądało zbyt inteligentnie porobił niepotrzebne spacje przed każdym przecinkiem i kropką i po każdym przecinku i kropce.
   Jak ktoś zdobędzie zdjęcie z pyskiem tego pisarzyny to niech da znać dostawimy je do czarnej listy.

   Usuń
  3. Bo to napisal Wincenty Dróżyński, wiejski pisarz sf ktory sle te swoje pierdolenie do kotleta a ten potem roi to w swoim pustym wiadrze.

   Ponizej o nim, jak widac kilka biznesow juz polozyl:

   http://lubimyczytac.pl/autor/72106/wincenty-jerzy-drozynski

   http://manager.money.pl/krs/wincenty-jerzy-drozynski/

   https://przeswietl.pl/wincenty-jerzy-drozynski

   http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Studio,Swd,Poznan,Raport,o,firmie,KRS,0000415668.html

   http://www.monitorfirm.pl/Wincenty-Jerzy-Drozynski

   http://www.imsig.pl/pozycja/2012/72/KRS/46917,STUDIO_SWD_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84

   http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/783-16-87-546/kod-pocztowy/61-407/

   Usuń
 2. Co prawda nie o lysym striptizerze ale tez ciekawe, na sobote polecam Gadowskiego:

  https://www.youtube.com/watch?v=zyigT8hQh2M

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wiecie, że
  o godzinie 11 przed południem licznik na blogu cipaendalsa wskazywał 5052809 a przed chwilą już 5053758 co daje 949 wejść w niespełna 4 godziny.
  Nieźle co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jak wjebac srubokret w F5.
   :)

   Usuń
  2. Tu masz takie cus:
   https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/auto-refresh/

   Mozna ustawic ze odswieza strone co 2[s], albo dowolna inna wartosc.

   Usuń
 4. kwiecień wybrał się na ryby i jak to na idiotę przystało miał szczęście i złapał złotą rybkę miał ją już uśmiercić i wrzucić do wiaderka lecz złota rybka przemówiła ludzkim głosem -wypuść mnie dobry człowieku a spełnię twoje trzy życzenia- kwiecień się zmieszał pomyślał -kurwa nic nie piłem i nie ćpałem to pewnie delirka- zastanowił się pomyślał i odpowiada -mam jednio życzenie chcę być młody mieć kochającą żonę i być obrzydliwe bogatym i sławnym- wypuścił rybkę ta wskoczyła do wody chlapiąc na kwietnia ogonkiem, zaszumiało, piorun pierdolną w pobliską topolę kwietnia miotło na ziemię i stracił przytomność, po chwili poczuł ktoś go delikatnie budzi i szepcze -wasza wysokość czas wstać- kwiecień myśli -kurwa udało się- otwiera oczy rozgląda się patrzy piękna komnata obok już się pręży młoda piękna żona, odzywa się znowu służąca -Książę Ferdynandzie proszą wstać Sarajewo czeka-

  OdpowiedzUsuń
 5. Gimbaza jara się gdy cipendales z Głuszycy gania po miejscach dawno przeszukanych przez innych i wymyśla w nich własne teorie.
  Guru gimbazy z gołym torsem nigdy nie podejmie żadnej eksploracji na miarę czegoś ciekawego i mogącego coś odkryć. Guru gimbazy jest na marginesie prawdziwych poszukiwaczy i może tylko pomarzyć o uczestnictwie w prawdziwych pracach eksploracyjnych. Pozostaje mu tylko pierdolić 3po3 para 19 farmazony o miejscach w,których inni podejmują prace odkrywkowe.

  http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/52095/GrodnoZamekBadaniaGeoradarOdkrywcy

  Też jestem zdania, że dziwne to, iż kilkuset letni Zamek Grodno nie ma niby żadnych podziemi jak każdy średniowieczny. Mam nadzieję,że w tym przypadku odkrywcy dokopią się czegoś może nie koniecznie skrzyń ze złotem, ale przynajmniej trafia na ślad potwierdzający istnienie podziemi. Może uda się im podjąć dalsze prace i dowiemy się czegoś więcej o samym Zamku Grodno?
  Zastanawia mnie jedno, jest tyle miejsc wymagających właśnie takich prac i wstępnych eksploracji, a mimo, że mamy XXI wiek i doskonałe środki techniczne tak niewielu ludzi stara się podjąć podobne prace w innych miejscach.Za to qrwa namnożyło się takich kwietniów co to chodzą wokół tych miejsc i pierdolą niestworzone androny co tez tam się nie znajduje zamiast organizować takie prace i dążyć namacalnie do odkrycia tajemnic o miejscach nad, którymi tak się rozwodzą i rozprawiają te swoje androny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nawet nie jest na marginesie, on jest poza nim.
   Zeby byc odkrywca to trzeba cos odkryc-on odkryl kamien z dziurka w kiblu u ksiegowej i dupy swoich zboczonych kochankow, kit, pic a pod picem duze nic.

   Usuń
  2. w zamku Grodno niema jako takich podziemi on stoi na skale są podpiwniczenia, tacy jak kwiecień wymyślają tunele skarby, czasem stare zamki stawiane na szczytach gór mają namiastkę lochu np: jaskinia naturalna, większe szczeliny nikt by nie kuł jakiś tajemnych tuneli w średniowieczu to były koszty samo postawienie zamku kosztowało a co dopiero jakieś podziemia, nic konkretnego nie znaleźli gospodarz obiektu wiedział o podpiwniczeniach to dziennikarze robią durną sensacje i w zamku Grodno bodajże w latach 50/60 były prace konserwatorskie oraz prace archeologiczne coś tam znaleźli a teraz to tylko powtarzają by się ponapinać medialnie mieć swoje piec minut no reklama terenu najważniejsze na to zadupie to nie bardzo turystom się chce zaglądać, Książ zgarnia jakieś 80% turystów dojazd łatwiejszy lepiej oznakowane turyści ci co na DŚ zaglądają są strasznie leniwi wszędzie chcą wjechać autem

   Usuń
  3. Uinf, a nie sądzisz, że skoro współcześnie wyryto tyle kilometrów korytarzy w Riese w skałach to i w tamtych czasach nie mogli zrobić na mniejsza skale podobnych podziemi?
   Skała skałą, ale w każdych czasach był dostęp do taniej siły roboczej więc ja bym podziemi w Zamku Grodno nie wykluczał.
   Z resztą, nawet jeśli ich tam nie ma to niech ktoś potwierdzi lub zaprzeczy :) czy robienie reklamy Zamkowi i regionowi w taki sposób to coś złego? Chyba lepsze to niż wysłuchiwanie takich zjebów jak cipendales z Głuszycy czy nawiedzona piepiórka co pierdoli podobnie do cipendalsa gdzie popadnie.
   Ja tam wolę takie działania i przy okazji posłuchanie kogoś rozsądnego i jego przypuszczeń, wiadomo o kogo chodzi.

   Usuń
  4. Ja tam wole prawde, od kitow sa inni,
   np. tacy co cudownie rozmnazaja goldzugi, jeden zapierdala pod Walbrzychem, drugi do niego wjezdza, dwa kolejne scigaja sie pod Wroclawiem i jeszcze na Slezy se jeden jezdzi, Himmler doklada wegla do pieca a Hitler opuszcza pare w gwizdek.
   :)

   Grodno jest na twardej skale, wystarczy zapytac jakim problemem byla tam studnia zamkowa.
   W jakies wieksze podziemia to tam nie wierze, jest podpiwniczenie i bardzo prawdopodobne ze jest tam zasypany tunel ewakuacyjny-rzecz bardzo potrzebna w gorskiej twierdzy.
   Miejmy na uwadze ze przez spory czas zaloge Zamku Grodno stanowilo tylko...cztery osoby, bo ta twierdze jest bardzo latwo obronic.

   Usuń
  5. takimi sprawami zajmowały się cechy rzemieślników, jak chcesz się pobawić w średniowiecze wieś kilof i idź skałę pokrusz, do rozsadzania wykorzystywano drewno, wodę i ogień pod warunkiem, że skała była popękana albo zwietrzała po za tym Grodno ta dawna warownia do pilnowania granicy i przebiegającego kiedyś szlaku kupieckiego, pod samym zamkiem i to jest wiadome od dawna są podpiwniczenia cześć odkryto dawno temu reszta była częściowo zasypana część nowego skrzydła daty nie pamiętam się zawaliła murarze zawalili sprawę na skale się nie buduje przyjemnie może dochodzić do ślizgania się fundamentów, wystarczy pożar, piorun pierdyknie i niespodzianka nagle mury się sypią, jak ktoś chce prawdziwe piwnice zobaczyć takie po kilka pieter w dół polecam Kraków stare miasto zwłaszcza część kupiecką,rzeczywiście jak jakieś podziemia wyglądają

   Usuń
  6. No dobra niech wam będzie podziemi nie ma, ale to podpiwniczenie mnie intryguje...
   A jak w nim są skrzynie ze złotem i diamentami? Albo szmaragdy, platyna i srebrne zastawy stołowe?
   Wiecie tam może być wszystko....
   ;]

   Usuń
  7. podziemi racze jaskini dostosowanej do pełnienia jakiegoś rodzaju lochu nie można odrzucać pod niektórymi zamkami takie coś występuje Grodno było przebudowywany wielokrotnie więc mogły zostać po prostu zasypane jako zbędne, Niemcu mogli coś ukryć i później zawalić strop albo robić tylko pozoranctwo udawać, że coś ukrywają, ja jak bym ukrywał złote sztabki to nie w jakiś sztolniach gdzieś wozić po dziurach co za problem postawić z nich ścianę i za-licować murem na cegłę skarbiec dawnego banku III Rzeszy może taką tajemnice skrywać

   Usuń
  8. Moze byc...nit nie potwierdzi ani nie zaprzeczy-beda negowac!
   :)

   Obecnosc raubritterow na zamku moze podkrecac wyobraznie-ktow wie czy cos tam ukryli, jednak pamietajmy ze budowle pozniej przebudowano i pewnie rozkopano to co dalo sie rozkopac a w koncy XVI wieku wdowa po Jerzym z Lagowa zbankrutowala i musiala sprzedac zamek (raczej nic w skarbcu nie miala). Potem przyszli szwedzi, zrabowali i zniszczyli co im wlazlo w lapy.

   Czekam na wyklad gluszyckiego czipendejla na temat hangaru dla latajacego kotleta Hitlera w podziemiach zamku Grodno.
   :)

   Przegladam internet a tu takie cus[z innej beczki]:
   https://www.youtube.com/watch?v=WIKqgE4BwAY&nohtml5=False

   Nie wiem do konca co o tym myslec.
   :)

   Usuń
 6. Uwaga można odlecieć ze śmiechu, zwłaszcza te mordy czysto Słowiańskie :D

  https://www.youtube.com/watch?v=szgEeMiGhEY&ebc=ANyPxKouHqsPQ7oRVFo9-O2xFsPaYPcCh-2yZg7anKgWWDR_zq78wlWY4kxrq-BsEWDk1yhPu9Qbu6V3fYXhxPlyApmjjaP9Kg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezłe pierdoły w średniowieczu rycerz miał 160 cm wzrostu, zdarzali się 175cm ale to były unikaty, zbroja ważyła ok 20kg w zbroi można normalnie chodzić nawet biegać na konia też się normalnie wsiada, jeszcze nadmienił bitwę pod Grunwaldem kwiecień co ty chuju wiesz na temat tej bitwy, nic kompletnie nic.
   Co do przyjęcie przez nas chrześcijaństwa nie zostało narzucone to był wybieg polityczny, jakby nie haracz płacony Rzymowi to by nas krucjatami rozjechali, tacy z nas byli pobożni chrześcijanie.
   Później pierdoły o Żydach, kwiecień nic nie wie totalny debilizm wymyślanie głupot zwykły słowotok. Nawet pierdolił bzdury o obozie w Oświęcimiu, kwiecień stwierdził, że Auschwitz 1 był sanatorium, później są same pierdoły i głupoty, kwiecień jesteś tylko pośmiewiskiem zwykłym kretynem. PROLETARIAT nie walczył w Powstaniu Warszawskim ich było 44 osoby po zalewie kilku dniach przestali przychodzić na barykady, RZĄD polski opuścił terytorium IIRP 17 września 1939. Reszta to bełkot pijaka mitomana debila. Chaim Mordechaj Rumkowski z mordy jest podobny do kwietnia czyżby jakiś krewny :)

   Usuń
  2. Będzie trochę łaciny więc Słowinie po łacinie Sclavis, Slavorum więc gdzie ci niewolnicy po łacinie brzmi całkiem inaczej Servus, Servus est, Slave, i nagle pojawiły się inne słowa ostatnie nie kumaci mogą kojarzyć ze słowem Sława niestety to pomyłka po łacinie Sława to Gloria Chwała to Gloriam dodatkowo jest jeszcze kurwatura zmiana literki c na k ale nigdy jak zaczyna się wyraz to dotyczy w środku ale nie zawsze wymowę trzeba długo ćwiczyć, więc matoły od kwietna zacząwszy po resztę klakierów nie znających nawet podstaw łaciny zamknijcie mordy, Słowianie nie byli jakimiś olbrzymami mieli w średniowieczu standardowy wzrost pomiędzy 140/160 wzrostu, wpływ na ten stan miało odżywianie niestety było go mało bardzo mało niekiedy historycy mówią, że jedzono produkty zbożowe kasze i takie tam niestety nie do końca tak było, zborze było bardzo drogie z jednego kłosa wychodziło ok 4 ziarenek areał by musiał być bardzo duży zbożem karmiono głównie konie rycerstwa, więc co jadano głównie groch i bób na południu Europy zaskoczę wszystkich ryż nie sprowadzano z chin tylko uprawiano zaskoczeni to niestety to prawda co do mięsa niestety od święta jedynie Szlachta jadała troszeczkę lepiej więc średniowieczna Europa chodziła głodna dlatego właśnie stosowano przyprawy żarcia mało więc trzeba chociaż smacznie zjeść a nie jakoby popsute mięso jadano, niektórzy z nas jadają średniowieczne potrawy i żyjemy jakoś nie słyszałem by ktoś się rozchorował (nie dotyczy rosołu al'a kwiecień) zbroje dużo nie warzyły jak się je ogląda te oryginalne to wyglądają jak dla dzieci. Teraz pytanko do kwietnia wyjaśnij czy w bitwie pod Grunwaldem były wilca doły, co symbolizują dwa nagie miecze, kto zabił Wielkiego Mistrza, jak byli uzbrojeni Krzyżacy, co to znaczy dobrze okryta chorągiew i na odwrót źle okryta chorągiew na koniec jak atakowano. Panowie i Panie nie podpowiadać kwietniowi to jego zadanie bojowe kwiecień masz zrobić wykład na temat bitwy pod Grunwaldem, nie mówcie że to strzelanie do much z haubicy będzie ubaw ha ha

   Bono domino quot servi tot amici, malo domino quot servi tot inimici
   Dobremu panu ilu niewolników tylu przyjaciół, złemu panu ilu niewolników tylu nieprzyjaciół
   tutaj taka scjencja jak ją rozumieć w starożytnym Rzymie Obywatel musiał posiadać minimum jednego niewolnika najczęściej ten jeden jedyny niewolnik stawał się przyjacielem, więc dobry człowiek ma jednego przyjaciela zły ma wielu wrogów i żadnych przyjaciół

   Usuń
 7. Ciekawy film na wieczor, obejzalem tylko przez to ze Oki wrzucil linka na bloga i jestem pozytywnie zaskoczony bo nie ma spiskowych pierdololo czego sie spodziewalem po x kolejnym filmie o tym samym tylko racjonalna analiza faktow.
  Tlumaczenie trache boli bo wylapalem sporo bledow, szczegolnie w liczebnikach.

  https://www.youtube.com/watch?v=AtKIGWYrA3U&ebc=ANyPxKoxcORHjZCe1nmtfr9xoWVKNnR5qeSZgANUx5_7--gdtPnKjO-gGFGN4DE-boz9BkYm7Zw9

  Poruszono ciekawe tematy, kto wie ten wie, ja np. wszystkie swoje domy budowalem na tej proporcji i ma to praktyczne przelozenie na wytrzymalosc, funkcjonalnosc jak i energooszczednosc.
  Zreszta wezcie kilka starych budowli z waszej okolicy, szczegolnie budowane przez Braci, przeliczcie to sami zobaczycie.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=wb7kPaM8cfg&nohtml5=False

   Usuń
  2. Kwiecien niech tego nie oglada bo mu to terapie rozjebie i znow bedzie szpital.
   :)

   Usuń
  3. Moje klimaty, moja profesja po czesci i chlab powszedni, liczby, liczby, logika i planowanie.
   Kwiecien niech sobie swiruje pawiana i tapla sie w wlasnym bagnie a ja siedze sobie na balkonie mojej villi na Eleuthera, wlasnie minela 18:00 i w radiu sa lokalne wiadomosci, termometr pokazuje 27C, lekki wiatr od morza. Zona gotuje kolacje a ja popijam wlasne przesmaczne zimne piwo na recepturze Slaskiego lagera (german purity law) ktore juz sie pojawia w pubach na wyspie. Wlasnie w radio gadaja ze w Venezuela pojawily sie braki wody pitnej poprzez przerwy w energetyce, takie rarytasy przyniosl im ten socjalizm Chavesa, masakra.

   Usuń
 8. Kwiecień znowu obiecuje marsze po 25 - 30 km. Kiedyś obiecywał nawet po 60 - 70 km i to nie tylko na kuniu. W praktyce robi co najwyżej 2,5 - 3 km. Sam widziałem jak na Osówkę śmigali autami a najdłuższa wyprawa to co najwyżej na Wlk. Sowę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Wielką Sowę wchodziłem ze 20 razy w sumie jak bywałem w Sowich. Nawet latem idąc szlakiem wejście i zejście + podziwianie widoków i posiedzenie chwilę na szczycie zajmowało kilka godzin od wyjścia po śniadaniu z ośrodka i powrotu na obiad.
   Nawet dla młodych ludzi w wieku kilkunastu lat taka eskapada była wyczerpująca i nikomu po południu już się w teren nie chciało iść. A mieliśmy od ośrodka w Rzeczce, nie tym tego śniadego tylko Warszawianka do przejścia około w sumie w jedną stronę 4 kilometrów czyli 8 w obie.
   Jeśli ten cipendales z gołymi kurwa cyckami ma zamiar dymać z grupą po nierównym pagórkowatym terenie po 15-25 kilometrów to raz, że to niemożliwe nikt tego nie wytrzyma, a już na pewno nie te opasłe w większości tłumoki co do niego jeżdżą, a po drugie musieli by po tych górach łazić cały dzień od świtu do zmierzchu prawie bez przystanków. A gdzie czas na przystanki i "zwiedzanie", a właściwie na wlepianie łoców w te dołki, które pokazuje zbok twierdząc, że to wejścia do podziemi?
   Jak się zrobi po takim terenie w sumie 10 km to jest sukces i zajmuje to cały dzień bez zbytniego forsowania. Ale nawet spokojny spacer bez pośpiechu jest wyczerpujący i zajął by kilkanaście godzin przy założeniu przejścia 10 kilometrów.
   Zwykła pielgrzymka do Częstochowy o ile się nie mylę pokonuje dziennie 25-30 kilometrów od rana do wieczora szybkim marszem prostą drogą. Co dopiero w terenie górzystym przejść tyle i jeszcze mieć czas na wysłuchiwanie bredni o miejscach, w których nic nie ma i nie było.

   Usuń
  2. Ten lysy pedal wozi dhpe jak tylko sie da, zawsze wpycha sie do auta jak ma okazje a przed kamera pierdoli jakie hektary on nie cisnie z buta.
   Dlugie trasy i to bardziej te mniejsze wartosci to Karol z ekipa z ZGE robili, bylem swiadkiem. Jak Kwiecien sie przy nich krecil to zapytajcie kto z dupa pchal sie do auta jak reszta maszerowala, najdluzsza trase to striptizer zrobil chyba na MRU tylko ze to ze strachu bo sie z pisarzynom zgubil w podziemiach jak sie chcial popisac. On umie pocisc ale do sklepu po piwo albo flaszke.

   Sam robie spore trasy ale na plaskim terenie nie przecislem wiecej niz 50km na dzien, z plecakiem po prostu nie wyrabiam.

   Usuń
  3. Ale to musiałbyś iść około 10-12 godzin z szybkością 4-4.5 km na godzinę bez zbytnich przystanków.

   Usuń
  4. po górach tyle co kwiecień rzekomo robi to normalnie się zdycha normalnie jak się idzie z plecakiem to nie więcej niż 15km i to spacerkiem, z pod dworca miasto w Wałbrzychu na Waligórę idąc mniej więcej szlakiem przez góry omijając miasto jest ok 16km niech ktoś przejdzie tam i z powrotem te jakieś 30km tak wykończą, że nie ma się siły do kibla chodzić to co gada kwiecień, że robi po 30/70 km na pieszo można włożyć między bajki albo odjąć zero i wyjdzie 3km/7km Tomek ma racje w górach zrobienie kilku kilometrów jest bardzo męczące nawet jak się idzie bez plecaka, szlaki to nie są jakieś piękne wygodne chodniki, u kwietnia na jego filmach są szutrówki on mało szlaków pokazuje po niżej zamieszczę zdjęcie jednego ze szlaków

   https://drive.google.com/file/d/0B7D-dgU_HzuGM1ZFRU5jTXdobkE/view?usp=sharing

   Usuń
  5. @Gall
   Tak, ok 50km to caly dzien marszu, od rana do wieczora z malymi przystankami oczywiscie. Wieczorem czlowiek jest tak wypompowany ze spi jak zabity. Chociaz sa tacy co robia dluzsze trasy.
   Mam kumpla znanego ultramaratonczyka i ten to moze biec kurwa w nieskonczonosc chyba, te jego trasy to maja po 100km albo bieg 24h ale to juz czysty sport wytrzymalosciowy, ja wypluwam pluca po zwyklym maratonie.

   Usuń
 9. Stonoga-wróżka? jak ktoś lizną ekonomi to wie, że wszystko się sypie w gruzy, tą politykę PiSu odczujemy w przyszłym roku i niedługo pojawią się problemy z "uchodźcami" nie chcemy przyjąć narzuconych nam przez UE więc sami przylezą, ku uciesze wszelkiej maści lewackiej patologii niech się komuś nie wydaje, że będziemy tylko krajem tranzytowym niestety Niemcy zamkną granicę zostaniemy z kukułczym jakiem i problemem socjalistycznych politykierów

  https://www.youtube.com/watch?v=MTSZbsfmgQM

  OdpowiedzUsuń
 10. „Nie pozwolimy na terroryzm! Nie pozwolimy na gwałcenie kilkuletnich dzieci! Polska nie przyjmie ani jednego imigranta!”

  http://prawicowyinternet.pl/nie-pozwolimy-na-terroryzm-nie-pozwolimy-na-gwalcenie-kilkuletnich-dzieci-polska-nie-przyjmie-ani-jednego-imigranta/

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak byłem o 15 kilo młodszy to robiłem takie np 30 paro godzinne (nie kilometrowe) marsze. Kilka razy doprowadziłem kumpla do stanu w którym zasypiał nim wszedł do końca śpiwora. Podejrzewam jednak, że nigdy nie przekroczyłem 70 km na dzień. Na takie marsze każdy normalny zabierze podstawowe wyposażenie. Ja jeszcze nie widziałem, żeby kwiecień miał plecaczek choćby z termosikiem, nie mówiąc już np o apteczce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na filmach nawet nie widać by miał chlebak, ja jak się na taki spacerek do 30km zawsze wybieram z chlebakiem z zawartością plecak na jeden dzień to się nie opłaca dźwigać, deszczu się nie boję to ze się zmoknie a co tam można zabrać pelerynę mam ale trochę stara więc przesiąka, jedyne 70 km przekroczone to mam ale na rowerze przejażdżka była super he he pod domem jak zsiadłem nie mogłem po schodach wejść

   Usuń
  2. TAK SAMO GIMBAZA MASZERUJĄCA ZA NIM PRAWIE NIKT NIE MA PLECAKA.
   Pewnie piją wodę z kałuży po drodze.

   Usuń
  3. wszystko możliwe przecież szkoli z survivalu, człowiek jak spragniony to wypije wodę nawet z kałuży i nie tylko o kurde to by było grubo jak by stosowali uryno terapie ;)

   Usuń
  4. No bo ile oni przejda? Ile od takiego Mikolajczyka mieli na Osowke a z niej na np. Sobon? To jest chwila. Wszedzie drogi, moze jak pojda od Kasyna na Sobon szlakiem to maja kawalek wygodnej sciezki potem szutrowy szlak i drogi lesne. To najwyzej mala butelka wody do kieszeni starczy, to jest tak proste jak spacer do parku w miescie a nie zadna eksploracja po chaszczach poza szlakami.

   Usuń
  5. Ja sobie nawet myślę, że Kwieciuch, odkąd urwała mu się znajomość z poważnymi grupami, wcale nie nocuje w terenie. Tym bardziej zimą (baranica jeszcze "żyje"?)

   Usuń
  6. Wodę piją z TAJEMNICZEJ PRZEPOMPOWNI :DDD

   Usuń
 12. O kontenerach pelnych broni, slyszano nie raz.
  Starszy Niemiec ostrzega.
  https://www.youtube.com/watch?v=i93EdkUVYeI&nohtml5=False

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co się dziwić jak władze działają w amoku, Policja nie rusza „uchodźców” w imię tolerancji bo oni w ten sposób się asymilują, u nas też tak jest, no teraz trochę się zmieniło ale nie do końca wystarczy wyjść na ulicę zrobić pikietę anty islamska wszyscy uczestnicy zostaną spisani przez Policje później przyjdą tylko wezwania z Prokuratury pod zarzutem mowy nienawiści, lewica szkoli Policjantów kogo ścigać a kogo nie, poza tym większość polityków z naszego rządu jest umoczona w pewne podejrzane interesy, haracze, przemyt, i wiele innych przestępstw.

   https://www.youtube.com/watch?v=mC5hEdUY8Hs

   Pod tym linkiem poniżej coś z Wrocławia ONR ma więcej odwagi niż pewna piękna pani co tylko pod publiczkę mówi w TV i ma prawników do obrony ci młodzi ludzie muszą sobie radzić sami,
   do Patronowicza ty lepiej zniknij z tym swoim obłudnym komentarzem promujesz nadal mendę kwietnia, Patronowicz ty się do ONR nie podpinaj jak się połapią jaki z ciebie komuch będziesz miał przejebane to nie są ciepłe kluchy z UPR czy Korwina
   https://www.youtube.com/watch?v=fi1vIcvEuKg&ebc=ANyPxKolvcCvEAYa0Lrj8eBLVvAXRt7C3QOSEcPBhBr0MQ6BM1TUSL9riRMHL82WMYK2SkU7UjYrrle7AjzFp-Za_veA5_6SqA&nohtml5=False

   Cała wypowiedz po tym linkiem
   https://www.youtube.com/watch?v=Zy_E47PbFa8&nohtml5=False

   Usuń
  2. Policyjni konfidenci przeprowadzają zamachy, a Ojciec Święty święci masonów - S. Michalkiewicz

   https://www.youtube.com/watch?v=t_ab4h65Xpk

   Usuń
 13. Darek10 kwietnia 2016 14:38

  debil napisal juz do komendanta policji w gl o popelnieniu przestepstawa przez jednego z jego podwladnych nawet deil tomasz sidor ustalil ze siostrzeniec dk pracuje na tym komisarjacie jaki ty jestes glupi sidor debil tomasz sidor zjeb posrany kretynie scerbaty powiedz szszszczerze donosze a moze sceze donose debilu tomaszu sidorze jestes tak glupi cos ci podpowiem kazdy twoj donos zlozony na pradze najpierw przechodzi przez moje rece zjebie glupi a nienawidze z racji ze praktycznie jestes moim sasiadem debilu oj kobinuj teraz zjebie a zdjec mojej corki w necie z oblesnym wpisem ci nigdy szmato nie daruje .....
  Odpowiedz

  ___________________________________________________________

  Ja sie tylko dziwie tym ludziom , jak mozna udac sie na Pierdolekcje do takiego kompletnego dna! jakim jest DARIUSZ KWIECIEN !
  Wystarczy tylko przeczytac , co to za kompletne dno! kompletny analfabeta, na dodatek widac ze pisze swoje posty w jakims , psychicznym przyplywie amoku.
  Jak mozna do takiego psychopaty jakim jest Kwiecien , udawac sie na jakikolwiek wyklad ,takiego debila !

  kwiecien ty skonczony zaklamany cwelu, za te twoje oszczerstwa masz wpierdol! od polowy Gluszycy!

  Dupki jedne wybierajace sie ,i zadawajace sie z tym zaklamanym lachem , nie widzicie co ten prymitywny kretyn pisze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On oczywiście wszystkim wmawia, że to nie on pisze tylko kto pisze z jego konta jak nie on?
   I dziwię się, że mieszkańcy Głuszycy i okolic tolerują w regionie takiego debila. Już pomijam skurwysyństwa jakie pisze o mnie, ale w ogóle za to co pierdoli o historii i samych mieszkańcach okolic.

   Usuń
  2. On jest wariat, co chwila pisze co innego, potem to neguje, wypiera sie. Pisze o sobie w wielu osobach, pierdoli trzy po trzy a za miesiac opowiada to samo z innymi bohaterami, datami, miejscami a downy sikaja po nogawkach i klaskaja jak malpy do telewizora.
   To zwykly czubek, paranoik co lubi wypic, zacpac i jeszczen nagrac te bezwstydne kompromitujace go popisy.

   Usuń
  3. Przecież kwiiiecien ma jakieś shizy ,na blogu koniczyny to pisał jako studentka on sam jako świnia (bo kwiczał) raz nawet zaatakował koniczynę. Dziwię się koniczynie czemu daje takie coś,tylko siebie ośmiesza. No chyba że jest tak zakochany w kwikietniu ,że wszystko puści.

   Usuń
  4. Czasem pisze tak nacpany i na takiej bani ze nie wie kto i co pisze, czasem jak sie nacpie to daje pisac tej dilerce, dziewczynie swojego bekarta, ta pierdoli potem 3po3 na prochach z jego logina.
   Wychodzi z tego jedne schizofreniczny belkot, w sam raz dla grupy umyslow chorych pojebow ktorzy sie tam udzielaja.
   Jeden daun wkleja zdjecia swejgo pedalskiego kochanka i emaile ktore widzial kazdy kto zna ten konflikt, jeszcze tnac to i wyciagajac z kontekstu-idioci kotrzy tam pisza i tak sie nie polapia, durgi kretyn wkleja biedne kawaly na poziomie 13 latka i mysli ze jest smieszny, kolejny poopisuje sie swoja glupota-przyklad to jak “zinterpertowal” post na samej gorze, zadajacy klma brednia Kwietnia, on nawet nie umie czytac ze zrozumieniem a o analizie to juz nie wspomne-ponad jego mozliwosci. Kilka kurw i pojebancow, patologia i niziny spoleczne, posmiewisko.
   Tacy naturalnie nigdy nie zostaliby i tak eksploratorami bo brakuje im podstawowych umiejetnosci-jak ktos nie umie zinterpretowac lilku linijek tekstu to niech nawet nie startuje do starodrukow i map-to moga byc co najwyzej nacpane wandale wloczace sie po przetartych slakach-czyli lac po mordzie na szlaku jak ktos spotka i gnac. Gowna ludzkie gotowane w paranormalnym garze i lysy down trzyma na nim pokrywke aby glupota kipiala na wszystkie strony.
   ;-)

   Usuń
 14. Kwiecien ty owsiku jeden, popatrz sobie na prawdzwa eksploracje , faceci Ci najlepsi , nie ukazywali i nie ukazuja swych dokonan , a przewaznie Ci krzykacze jak ty i podobni, bedacy juz jako osoby trzecie po nich , maja parcie na media, i tylko sie popisuja , bo wiedza ze Ci co tam byli nie odezwa sie, majac przed soba ciekawsze odkrycia.

  Kwiecien ty glosna mordo, nie wstyd Ci pokazywac sie przed kamera, rabiac z siebie pajaca,bedac zwyklym klamca nic nie dokonalym ?

  Kwiecien tak wyglada prawdziwa eksploracja.

  https://www.youtube.com/watch?v=UlQfsYEeJGY&nohtml5=False

  OdpowiedzUsuń
 15. Ludzie przecież ta jebana strona Antysidór jest skompromitowana każdy normalny człowiek zrobi sobie z niej szyderę i będzie miał rację .Jakieś zapowiedzi faktach kto pod kogo się pod szył nie mówiąc już o przyklaskach dla zboczeńca sęka :) .Ludzie przecież oni żadnych faktów nie podają pierdolą jak cioty na siłę wybielając dekla kwietnia i zboka sęka .Przecie to się kupy nie trzyma to są jakieś zasrane małolaty albo kompletne zjeby .Daro pisze w drugiej osobie mruk pierdoli jak gej w dupe ruchany ani składu ani ładu , dekle po prostu i tyle .Przepiszcie zjeby jakiś kawał i napiszcie że to Sidor ja pierdole ameby i jamochłony w jednym . Myślę że nie ma co komentować tych prymitywów bo to nam normalnym ludziom zwyczajnie ubliża . To napisałem ja Dezydery Armata a nie Tomasz Sidor .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "To napisałem ja Dezydery Armata a nie Tomasz Sidor" - no nie kurwa, wcale xD

   Usuń
 16. coś ciekawego młoda pani archeolog, oczywiście ktoś zaraz ją zakatuje z zawiści bo wie lepiej i się na wszystkim zna

  https://www.youtube.com/watch?v=ECL9e53EDmo&ebc=ANyPxKots17Kizg_KtJZ23iwYN9yq9DrnzCkjANsEogXgH1J2p0nVhvBi-vseHzLVYGj0cZoZohHVMriAKpP3ZlRiKeaRxbgSg

  kanał ciekawy i przyjemnie się ogląda i słucha
  https://www.youtube.com/channel/UCpTtAOoZDy7NBjeRyZjv8yQ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przygodowa TV, znam znam, ogladam od samego poczatku, dobry kanal.
   Z ciekawych tez polecam “Adventurer”, “Autostopem na Kolyme”, “Przez Swiat na Fazie”, tak pierwsze z brzegu do polecenia.

   Usuń
 17. ha ha TV mają jedno plemię do filmowania jak ktoś oglądał WC rozpozna to plemię od razu
  https://www.youtube.com/watch?v=Lljm56XgZB4

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten gucio to bankowo chory dekiel jak Kwiecien, paranoki wkleja linki do czystego czuba ktory malpuje Zagorskiego a moze nawet Pinokia jesli chodzi o skale absurdow i bredni, schizofrenik uwaza ze zyjemy we wnetrzu Ziemi.
  To sa zwykli umyslowo chorzy ludzie ktorych jeszcze nie zamkneli w psychiatryku, zuja urojeniami, swirowami.

  OdpowiedzUsuń
 19. kwiecień zamieścił kolejne brednie nawet mi się nie chce oglądać ile razy powtarzać kwiecień ty jesteś cieniasem ten szydłowski od turbosłowian lepiej ma lepszą gadane od ciebie i tak nie przynudza
  musisz się lepiej postarać przebić gościa bo jak na razie to zdarta płyta coś się igła tobie zacięła

  https://www.youtube.com/watch?v=1QFQUuLkDzA

  OdpowiedzUsuń
 20. eeeee...a gdzie nowy temat??? Nowe PIERDOLENIA zamieszczone przez pojeba...

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.