sobota, 12 marca 2016

ZAWOALOWANE SKURWIAŁE PODJAZDY WOBEC P.WOŁOSZAŃSKIEGO.

Dlaczego nie ma nowych audycji ....

 CZYLI JAK TO MESJASZ Z GŁUSZYCY ODBIERA POPULARNOŚĆ PANU WOŁOSZAŃSKIEMU

 Kontaktują się ze mną ludzie kiedyś pisali do Bogusława Wołoszańskiego tematy nigdy nie wypłynęły na światło dzienne...

 No jasne mesjasz z Głuszycy objawia prawdę zawiedzionym słuchaczom Pana Wołoszańskiego i dla tego nie ma czasu wgrać nowej audycji na YT. He he he. Dobre.

Jak widzicie paranoik zawsze coś wymyśli, nie ma dnia by czegoś nie wymyślił dla podbicia własnej popularności, a umniejszenia czyjejś wiedzy i kompetencji.

Pan Wołoszański właśnie dostał małego pstryczka w nos od największego odkrywcy tajemnic zakazanych, który to jednym podstępnym zdaniem skleconym w typowo skurwiałej retoryce powiedział, że Pan Wołoszański jest ignorantem na prawdziwe historie i fakty, KTÓRE TYLKO KWIECIEŃ PRZEKAZUJE LUDZIOM.

O tak właśnie chory psychicznie człowiek owładnięty manią urojeniowa w danym temacie dyskredytuje innych i podważa ich wiarygodność.

Chorzy tacy jak kwiecień wymyślają własne wydarzenia i wokół nich konstruują otoczkę by je uwiarygodnić. Tutaj kwiecień konstruuje mit o tłumach rządnych prawdziwej wiedzy, którzy do niego po nią przybywają, a prawda jest taka, że kwiecień przyciąga wyłącznie DEKLI I IDIOTÓW PODOBNYCH SOBIE Z NATURĄ MITOMANA I PARANOIKA.

Takie dekle nakręcone przez zmyślone opowieści kwietnia nie wykluczone, że pisali do Pana Wołoszańskiego pytając o to co spłodził w chorym umyśle kwiecień, ale jak łatwo się domyśleć Pan Wołoszański ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył :)

Tak więc dekle przybyły do Arkadii by czerpać wiedzę z jedynego mesjańskiego źródła jakim jest nieograniczony w swej wiedzy umysł Głuszyckiego niezłomnego badacza prawdy zakazanej.

DODATEK `1

ANONIMOWY W KOMENTARZACH NAPISAŁ DOBRE PODSUMOWANIE:


"Wiecie czemu ta lysa kurwa tak atakuje Pana Woloszanskiego?

Otoz paranoik w poczatkach swojej mitomanskiej kariery wkrecil sobie ze sie spotka z Panem Woloszanskim podczas jego wizyty na Wlodarzu.
Tak wiec Kwiecien wystroil sie jak biedronka na swieto lasu, wypicowal i polecial na Wlodarz gdzie byl Pan Woloszanski otoczony lokalnymi eksploratorami z ktorymi porwadzil rozmowy.

Kwiecien zniknal w tlumie, chcial sie dopchac do Pana Woloszanskiego ale bez efektu-kazdy mial na niego wyjebane i traktowal go jak namolnego intruza paletajacego sie pod nogami. Gdy juz dopchal sie to Woloszanski prowadzil rozmowe z kolesiami z bodajze SGP i zupelnie ziognorowal Kwietnia majaczacego cos do niego, odtracony paranioik obrazil sie i od tej pory atakuje Woloszanskiego-patrzcie stare materialy z Zamku Grodno gdzie lazi i krytykuje wszystko co tam pokazywal BW.

Zwykly zawiedziony, odtracony przegryw ktory zajebal focha i zgrywa sie na szpeca podgryzajac BW z za wegla."

 

  DODATEK `2

Właśnie wróciłem z 65 kilometra

 

 Ale kłamstwo nigdzie nie był na żadnym 65 kilometrze. Od samego początku mówi,że temat go nie interesuje bo to ściema, a tu nagle se pojechał popatrzeć co się dzieje? Jakby pojechał to by szpadlem w cymbał zarobił i tyle, bo ludzie mają go nie tylko za wariata, ale kawała chuja i skurwysyna.

Poza tym jak maniak wierzący w swoje brednie o zmutowanych wilkołakach może być przerażony wiarą ludzi w złoty pociąg? Po pierwsze o jakiej ten czub pierdoli wierze?  Ślady możliwości ukrycia pociągu przez nazistów wiodą właśnie pod nasyp na 65 kilometrze więc o wierze to mówią tylko tacy idioci jak mesjasz z Głuszycy. Ci co patrzą na sprawę realnie przypuszczają istnienie pociągu na 65km na podstawie poszlak i istniejących informacji.

A TVN to nie raz w swych wiadomościach o temacie mówiło i mesjasz z Głuszycy się myli, że TVN się od tematu odcina bo co to znaczy odcina? To by znaczyło, że ma o temacie jakieś negatywne zdanie, a tak nie jest. TVN jak wiele innych stacji informa, przepraszam dezinformacyjnych nie biorących w sprawie bezpośredniego udziału przygląda się wydarzeniom i komentuje je w miarę rozwoju sytuacji.

Z resztą wystarczy poszukać i samemu się przekonać, że TVN wcale nie odcina się od tematu jak to mówi kwiecień  i pewnie jak inni zrobi w temacie dłuższy dokument.

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/zloty-pociag-poczatek-poszukiwan,593015.html

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/kto-bedzie-szukal-zlotego-pociagu-walbrzych-analizuje-oferty,588208.html

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/zolnierze-na-miejscu-gdzie-ma-byc-zloty-pociag,580963.html

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wojsko-sprawdzi-zloty-pociag,576889.html

Takich informacji bieżących na TVN jest chyba ze sto.  

 

 

DODATEK `3

Likwidacja świadków

 Nowy wpis na blogu Głuszyckiego mesjasza już zdążył skomentować jeden z naszych czytelników-celnie!

Kwiecien !
Czyli WOLTAN% z Gluszycy, twierdzi i jaja sobie by dal uciac. chociaz Kwiecien ma wydmuszki nie jaja! pomijajac to zazeka sie wrecz ze kretyna zaklamanego skarby i zloto naszego Gluszyckiego Mesjasza ..wcale nigdy nie interesowaly i ma skarby w odbycie!
TYMCZASEM !
Nasz Gluszycki Prelegent historyczny od kilku referatow opowiada:
- o zlotym pociagu
- o fantastycznej wiedzy jaka kretyn sie chwali w temacie ukrytych skarbow przez Hitlerowcow
- o rewelavyjnych wiadomosciach , jakie tylko nasz MESJASZ z Gluszycy posiada w technikach chowania walorow .
- Gluszycki Woltan% wie ze sam Himmler wybieral KOMANDA OD CHOWANIA SKARBBOW( kwiecien jaki ty kurwa jestes glupi!)
-Kwiecien ma wiedze o Gunterze Grundmannie!
Mesjasz juz wyczerpal pomysly na Riese wiec zaczyna ze zlotem Nazistow!
Drodzy internauci ....
NIC 1 ALE TO NIC! nie jest zgodne z tym co splodzil Kretyn z Gluszycy w swoim nastepnym referacie jaki wklejam ponizej

Cytuje Woltana z Gluszycy (czyli najwiekszego kretyna z Gor Sowich !

 

A ja dodam od siebie, że Ameryki mesjasz z Głuszycy nie odkrył. Na internecie istnieją filmy dokumentalne w, których świadkowie opowiadają jak będąc więźniami targali w góry skrzynie pod okiem Niemców, a potem je zakopywali i byli potem rozstrzeliwani.Kilku się uratowało cudem i dla tego mamy takie relacje. Sam taki materiał z rok temu oglądałem Polskiej produkcji tylko zapomniałem tytułu i miejsca gdzie on jest, ale jest.

Natomiast co do "zawodowości" poszukiwaczy zacytuję matoła z Głuszycy:

Gdyby Złoty Pociąg był prawdą to na pewno zajęli by się tym zawodowi poszukiwacze skarbów a nie jakieś lojty mające parcie na szkło  

  I w tym rzecz, że żadna organizacja jaka wymienia kwiecień w swoim wpisie nie dokonywała by jawnych poszukiwań na terenie Polski tylko właśnie przez takich LOJTÓW JAK GŁUSZYCKA SPIERDOLINA, której zadaniem jest węszyć, węszyć, węszyć i jeszcze raz węszyć i dorabiać do tego węszenia fałszywy obraz by nikt się nie pokapował, że lojt z Głuszycy nie za historią węszy tylko właśnie za tym złotem.  A dla kogo lojt z głuszycy pracuje skoro tak?  No to oczywiste skoro tak ruskich całuje po dupach. Dla tej organizacji, która właśnie wymienił we wpisie.

W poprzednich tematach udowodniłem brak profesjonalizmu lojta z Głuszycy co tłumaczyło by właśnie, że nie o historię chujowi chodzi, a o poszukiwania drugoplanowe czyli poszukiwania depozytów. Gdyby skurwielowi zależało wyłącznie na tajemnicach historycznych to jego filmy i materiały pogadankowe wyglądały by profesjonalnie, byli by świadkowie nawet zamaskowani i ze zmienionymi głosami, a nie zero świadków i czysty chaotyczny bełkot zdradzający brak wiedzy i przygotowania. To jest właśnie dowód, że kwiecień nie historia się interesuje, a złotem ukrytym przez nazistów. Jak udowodnił to Prosy Hutmen nawet nie będąc historykiem można się do tematu dobrze przygotować by przekazać garść bardzo ciekawej wiedzy. Jego materiał w poprzednim wpisie na tym blogu. A kwiecień co? Niby taki pasjonat, a bredzi chaotycznie i pierdoli rzeczy nie do przyjęcia i często nie do sprawdzenia. 

Nic dziwnego skoro nie o historię pajacowi z Głuszycy chodzi, a o depozyty i złoto. 

 

 

DODATEK `4

 I jeszcze jeden komentarz w kwestii  ostatniego wpisu głupca z Głuszycy:

To co splodzil powyzej Woltan%z Gluszycy vel, Kwiecien, na temat Guntera Grundmanna jest nie prawda.
Gunter,owi Grundmann,owi przypisuja takie chujki jak Kwiecien przynaleznosc do SS itp, co nie jest zgodne z prawda,.
To byl historyk sztuki czlowiek wrazliwy na piekno.
Grundmann wcale nie uzywal wiezniow do ukrywania skarbow.
Przedmioty te byly przemieszczane nie do tajnych sztolni !! jak mysli kretyn Kwiecien !!! byly przemieszczane do zamkow palacow pustych kosciolow i kaplic a tez tym podobnym , nadajacym sie budynkom .
Wszystkie prawie skladnice zostaly po wojnie zlokalizowane.
Wiele z nich przepadlo , poniewaz SPLONELY RAZEM Z PIEKNYMI DOLNOSLASKIMI PALACAMI JAKIE BYLY BEZSESOWNIE BOMBARDOWANE PRZEZ NACIERAJACYCH ROSJAN!!!! KWIECIEN TY IDIOTO !!!!

Przykladem skladnicy z BOROWEJ pod Wroclawiem .
Kiedys byl to piekny palacyk , Grundman dostal zgode na urzadzenie w nim skrytki,
Skrytka szczesliwie dotrwala konca wojny,trafem omineli ten palacyk nawet Rosjanie.
Dopiero rozkradli ja przesiedlency , jacy przybylina Te ziemie!
WSZYSTKO SIE WALALO NA OKOLO PALACYKU w deszczu co bylo przez KRETYNOW TAKICH JAK TY KWIECIEN NIE DO POJECIA W TYCH ZASRANYCH KRETYNSKICH LBACH A TY KWIECIEN PO NICH TO ODZIEDZICZYLES CIEMNIAKU.

Woltanie% z Gluszycy vel Kwiecien!

Nie zabieraj glosu w tematach o jakich nie masz pojecia.
Debilu jeden.
DOPIERO

  I kolejny komentarz w tym temacie:


https://www.youtube.com/watch?v=RwEKK1YetrM

w takich miejscach, umieszczal Dolnoslaski konserwator zbytkow Günter Grundmann ,zbiory mozealne narazone na bombardowanie.
Jest nieprawda ,jakoby Grundmann kazal likwidowac swiadkow wiedzacych gdzie sa skladnice,poniewz nie bylo to tajemnica...kwecen myli pojecia! i robi z konserwatora zabytkow oprawce kata i morderce!!!
Wiele z tych skladnic pozostalo rozkradzionych przez NIE NIEMCOW a Repartyjantow Polskich oraz Rosjan .
Kilka skladnic nie mialy szczescia i splonely przez dzialania wojenne razem z palacykami w jakich byly umieszczane.

Wiekszosc jednak zostala przejeta przez Polskie wladze.
Kwiecien zupelnie nie rozumie tego tematu.
Grundmann nie chowal a zabezpieczal zabytki, za zgoda wlascicieli majatkow, na ich terenie.
Byly przypadki, ze wlasciciele odmawiali robienia skladnicy na swoich terenach !
Grundmann nie uzywal i nie likwidowal jakis niewolnikow czy SSmanow ,przy swojej pracy, po co mial by to robic?
Powtarzam to byly skladnice nie jakies tajne depozyty , o jakich wyobrazaja sobie ludzie o nadpobudliwej wyobrazni , robiac z Grundmanna tajemniczego SSmanna rzadnego krwi.

Tutaj link dla idiotow typu kwiecien .
W kilku z tych zamkow jakich juz nigdy po wojnie nie odbudowano , poniewaz zostaly spalone w dzialaniach wojennych , znajdowaly sie tez skladnice, jakie nie mialy szczescia dotrwac pokoju. po prostu splonely , jak Bursztynowa Komnata Kwietnia.

https://www.youtube.com/watch?v=RwEKK1YetrM

A prawdziwe skarby w postaci tych niszczejacych budowli ,pozostawia sie na samozaglade!
 

 

 

Przypominam o wizytówce kwietnia na górnej belce bloga dla poznania jego wyjątkowych popisów "untelektualnych"

 

43 komentarze:

 1. Na świetlicy u czubków dostęp do neta jest utrudniony. De Funes Ziem Odzyskanych pewnie komuś pokazał dyndadełko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie zdjęli z kwietnia sweterek z wiązanymi rękawami na plecach musiał się uspokoić, znaczy że dochodzi do siebie i niedługo go na wolność wypuszczą gdzie będzie bajki wciskał, że był na ćwiczeniach NSR

   Usuń
  2. Dokladnie, internet nie dosc ze wolno dziala na swietlicy to Pani pozwala tylko na 30 minut dziennie i w dodatku nie mozna wchodzic na strony z Hitlerem i horrorami bo potem pacjenci krzycza po nocach i boja sie gasic swiatlo.

   Usuń
  3. Część ma pampersy :-), a do dekla podchodzą dyndade, dyndaer, dyndaker, ...jak to się mówi Aleks ?. :-). No kurwa znów zapomniałem jak się nazywam :-).

   Usuń
 2. Siedzi down w czubkowni ze zdekowanym telefonem i gotuje sie ze wscieklosci.

  Napilby sie WOTANA, przezyl kolejne Otwarcie Wrot i Wielkie Misterium w przydroznym rowie a tu dali tabletki i w pokoju nie ma klamki.

  http://www.dailynet.de/_images/pmages/3759/10080/1a3fbd10c069f990c228f788025ed882.jpg.orig

  OdpowiedzUsuń
 3. Daro, a tate gadal zeby rozrabiac dykte bo mozg wypala!
  Tate gadal zeby polykac tabletki od psychiatry a nie dekowac i potem zrec je calymi garsciami!

  Spokojnie Daro, niedlugo wyjdziesz jak sie uspokoisz, walniesz w palnik, poczlapiesz do Tkalni Smakow porabac drwa za co dostaniesz odgrzewanego kotleta do ktorego poklapiesz jadaczka i nagrasz zsobie z nim filmik.

  Dekle poklaszcza ci "super robota panie Darku!" i znow zacznie cie tak dziwnie mrowic, polecisz na Otwarcie a potem przezyjesz kolejne Wielkie Misterium po ktorym obudzisz sie w izolatce.
  Stazry "koledzy" odwozac cie na wozeczku opowiedza ci jak tym razem cie ganiali po lesie i jak wlazles na drzewo pokazujac im gola dupe i rzucajac w nich gownem, albo uciekales w sukni slubnej zapruty w 3 dupy i wrzeszczales ze jestes Ksiezniczka Daisy. Tego drugiego podobnego do ciebie w moro ktory walil cie w dupe na kamieniu, "Ksiezniczko Daisy" tym razem nie chwycili bo szybko sie ulotnil a ty w sukni przez krzaki nie byles juz tak szybki.

  Niedlugo nagrasz kolejny film o "orgiach ksiezniczki w SSmanami" a dekle poklaszcza ci, znow cie zamrowi, poniesie i od nowa...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiecie czemu ta lysa kurwa tak atakuje Pana Woloszanskiego?

  Otoz paranoik w poczatkach swojej mitomanskiej kariery wkrecil sobie ze sie spotka z Panem Woloszanskim podczas jego wizyty na Wlodarzu.
  Tak wiec Kwiecien wystroil sie jak biedronka na swieto lasu, wypicowal i polecial na Wlodarz gdzie byl Pan Woloszanski otoczony lokalnymi eksploratorami z ktorymi porwadzil rozmowy.

  Kwiecien zniknal w tlumie, chcial sie dopchac do Pana Woloszanskiego ale bez efektu-kazdy mial na niego wyjebane i traktowal go jak namolnego intruza paletajacego sie pod nogami. Gdy juz dopchal sie to Woloszanski prowadzil rozmowe z kolesiami z bodajze SGP i zupelnie ziognorowal Kwietnia majaczacego cos do niego, odtracony paranioik obrazil sie i od tej pory atakuje Woloszanskiego-patrzcie stare materialy z Zamku Grodno gdzie lazi i krytykuje wszystko co tam pokazywal BW.

  Zwykly zawiedziony, odtracony przegryw ktory zajebal focha i zgrywa sie na szpeca podgryzajac BW z za wegla.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre spostrzeżenie wstawiłem je do dodatku 1

   Usuń
 5. Woltan z Gluszycy, pisze.

  Darek12 marca 2016 10:28

  Witam zjeba Idiote donosiciela , kapusia i masturbanta Tomasza Sidora . Kolejny raz udowodniłeś całemu środowisku ze jesteś kompletnym zerem . Juz ktoś ci napisał ze nawet najgorsi wrogowie Kwietnia poza Sawiakiem , wiedza ze jesteś ostatnim debilem .
  Odpowiedz
  ----------
  a klamie ze nie pisze. swir .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak go spytasz to zaprzeczy, nawet jakbys widzial jak klika na komorce dodajac komentarze.
   Nikt nie zaprzeczy, nikt nie potwierdzi!
   :-)

   Usuń
 6. jak to jest prawda to robi się nieciekawie, przez dawanie politykom nadmiernej władzy dojdzie w końcu do rewolucji

  http://prostozmostu.net/swiat/monachium-mieszkanie-72-latka-przekazano-imigrantommezczyzna-popelnil-samobojstwo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeee. to raczej nie jest prawda.

   Usuń
 7. jak zawsze śmieszne, tak na poważnie niech te feministki się podadzą sterylizacji przynajmniej wymrą w jednym pokoleniu

  https://www.youtube.com/watch?v=lcJoXCVNNSg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci to zawsze beke cisna, wspaniale troluja lewactwo.

   Usuń
 8. Zobaczcie, bydle odezwalo sie i znow podsrywa miedzy wierszami.

  " Właśnie wróciłem z 65 kilometra
  Złoty Pociąg = Wielkie Otwarcie Wrót dla niektórych już nastąpiło . Jestem przerażony wiarą poszukiwaczy i magii TV . Ktoś ratuje , próbuje ratować stanowisko .... Dlaczego Discovery a nie TVN .... Bo TVN sie od tego odcina .... Kolejne udowodnione kłamstwo , na skalę światową .
  Autor: Darek o 17:56 Brak komentarzy: "

  http://moje-riese.blogspot.co.uk/2016/03/wasnie-wrociem-z-65-kilometra.html

  Co do zlotego pociagu to powtarza to co eksploratorzy mowia od poczatku, z tym ze to kit zgadza sie wiekszosc.
  Podsrywka jest za to w tym nawiazaniu do Discovery-wiadomo kto robi dla nich nowy program i do tej osoby podsrywa (juz po raz koleny) zazdrosny Kwiecien.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 9. !!! Woltan z Gluszycy splodzil nastepny referat !!!
  czytajcie:)
  ---------------------------------------------------

  sobota, 12 marca 2016
  Właśnie wróciłem z 65 kilometra
  Złoty Pociąg = Wielkie Otwarcie Wrót dla niektórych już nastąpiło . Jestem przerażony wiarą poszukiwaczy i magii TV . Ktoś ratuje , próbuje ratować stanowisko .... Dlaczego Discovery a nie TVN .... Bo TVN sie od tego odcina .... Kolejne udowodnione kłamstwo , na skalę światową .
  Autor: Darek o 17:56 Brak komentarzy:
  -----------------------------------------------------

  Kwiecien jak widac calkowicie zeswirowal:)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To belkot urazonego i zazdrosnego schizofrenika ktory chce sie dowartosciowac wlasnymi fantazjami.

   Usuń
  2. DODATEK `2
   Właśnie wróciłem z 65 kilometra

   Usuń
  3. hm ciekawe jak kwiecień pokonał te 65 km, na pieszo czy kucyku, pewnie biegał wkoło stołu w psychiatryku jak się zwolniło miejsce przy kompie miał pewnie 65 okrążenie :)

   Usuń
  4. Chodzilo mu o 65km lini kolejowej, goldzug.
   Ale jest bardzo mozlie ze byl tam, ale w swoich rojeniach lezac w szpitalu albo pracujac gdzies dykte po krzaczorach.

   Usuń
 10. Inicjatorem opracowania Nowej Konstytucji powinien być Prezydent RP ale osobami piszącymi sami Obywatele RP tylko pod nadzorem prawników, a nie jak do tej pory politycy ci zawsze coś spierdolą albo zrobią pod siebie. Obecne czasy dają nam możliwość komunikacji cyfrowej więc Kancelaria Prezydenta mogłaby uruchomić odpowiednią stronę dla Obywateli z pełnią władz wyborczych oraz nie odbywających kary pozbawienia wolności i poczytalnych umysłowo oraz, którzy po odpowiednim zarejestrowaniu mogli by napisać Nową Konstytucję, prawnicy tylko mają odpowiednio opracować to co napiszą Obywatele.
  Żeby nie było awantur, kłuni, wystarczy wprowadzić zasadę jeden postulat na dobę nie przekraczający tysiąca znaków, określić też czas rejestracji 7 dni roboczych po tym czasie zablokować możliwość rejestracji, wstępnie zweryfikować osoby, które się zgłosiły uruchomić stronę na 30 dni roboczych.
  Podczas rejestracji podać kilka postulatów jakie powinny się znaleźć w Konstytucji od czegoś trzeba zacząć, jedyne ograniczenie ok tysiąca znaków z wiadomych przyczyn są tacy co by zaraz całą Konstytucje napisali. Po niżej przykład postulatów.
  1. Łatwiejszy dostęp do broni.
  2. Zlikwidować Senat albo Sejm.
  3. Dać pewien rodzaj broni Obywatelom do możliwości usunięcia Posła, który nie wypełnia obietnic wyborczych, a nawet całego Rządu jak działa na szkodę Państwa Polskiego oczywiście po zebraniu określonej liczby podpisów w określonym czasie.
  4. Zmienić sposób wybierania organu Trybunału Konstytucyjnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam rozmowe z Gwiazdowskim:
   https://www.youtube.com/watch?v=S68yIuDUpcc

   Co do TK to z technicznego punktu widzenia taki organ nie powienien istniec po 89, przypomne ze komuna stworzyla go aby miec dodatkowy organ zabezpieczajacy przed niewygodnymi dla nich ustawami, to patologia ktora nie powinna istniec a zgodnosc z Konstytucja powinien rozstrzygac Sad Najwyzszy i wylacznie w przypadku zgloszenia na wniosek sejmu lub senatu.
   Trzeba powaznie odchudzic administracje zarowno publiczna jak i samorzadowa jak i drastycznie odchudzic prawo z tysiecy patologicznych zapisow co pozwoli udorznic sadownictwo, ktore z koleji nalezy oczyscic z siedzacje tam od ubieglego ustroju patologii i kliki.
   Przypomne ze w 1989 bylo 150tys urzednikow a obecnie jest juz ok. 800tys i to przy informatyzacji oraz mniejszej niz wytedy ilosci Polakow w kraju.
   Jak sie to zmieni, to wtedy bedzie mozna ruszyc z tym panstwem, tak po mojemu.

   Usuń
  2. TK to trzeba zlikwidować i zastąpić go Sądem Najwyższym tak jak w USA wybór Sędziów podobnie jak w Stanach, Konstytucje trzeba zmienić bo ta co ją mamy to komuszy gniot, nasze Państwo nie jest aż tak rozwinięte jak zakładają politycy czy te urzędnicze bździągwy, my jesteśmy biedni stajemy się jak jakaś Rosja na biednych bardzo bogatych nie ma klasy średniej u nas nadal jest socjalizm kapitalizmu nie ma, jeżeli chcemy się wzbogacić musimy robić to samo co bogate kraje robiły ale w cywilizowany sposób, jak najmniej urzędników i niskie podatki by Obywatelowi zostawało w portfelu więcej pieniędzy, wtedy jakiś socjal nie jest potrzebny jak tym co chcą żyć na nasz koszt na jakimś zasiłku mogą się wynieść z tego państwa razem z komuchami to jakieś 10.000.000 darmozjadów albo zamknąć ryje i się nie mieszać jak w końcu zaczniemy naprawiać Rzeczypospolitą ale nie obecną postarajmy się wskrzesić tą pierwszą tylko nową, Białorusini o tym cały czas mówią, UE się sypnie już trzeszczy lepiej się zabezpieczyć, ile obecnych państw tworzyło IRP Polska, Litwa, Białoruś, Ukraina, Łotwa, Estonia te dwa ostatnie tylko częściowo, ale to nie ważne jest, problemem może być Ukraina chociaż rozsądnych ludzi tam jest trochę jak się im pomoże to tych odradzających się banderowców się uciszy. Po za tym możemy dokooptować państwa z południa takie jak Czechy, Słowacja, Węgry i kilka państw po byłej Jugosławii łączy nas wspólna niewola pod butem ZSRR obecnie większość tych państw jest uciskana przez UE. Jak się zjednoczymy w Nową Rzeczypospolitą nikt nam nie podskoczy.

   Usuń
  3. Zgadzam sie w pelni, jednak trzeba byc swiadomym ze taki proces zajmie sporo czasu i na poczatek trzeba posprzatac na wlasnym placu zanim zaczniemy spogladac dalej.

   Usuń
 11. ale inteligentna ta posłanka nie powiem jak ale jej poziom merytoryczny wypowiedzi powala tak samo jak wypociny kwietnia

  http://wpolityce.pl/polityka/284782-dwa-fragmenty-wywiadu-mazurka-z-scheuring-wielgus-ktore-mowia-wiele-o-nowoczesnej-poglady-jestem-osoba-poszukujaca

  OdpowiedzUsuń
 12. Artykuł ciekawy ale komentarze wiadomo lewackie można się z nich pośmiać do łez, Polskie Ugrupowania Prawicowe to oczywiście Faszyści albo Naziści jak zwał tak zwał hm lepiej jak ci lewacy co wypisują komentarze pod tym poczytnym artykułem z pewnej gazety przestaną głosić te swoje hasła bo przypadkiem są programem NSDAP
  no i kto jest Nazistą i Faszystą? Polscy Narodowcy? odpowiedź brzmi NIE!!! tylko kto ano ci wszyscy lewacy te KODy nowoczesne jakieś PO, Feministki i ci wszyscy co na skargę do Brukseli latają na własny kraj skarżą bo ich pojecie Demokracji zostało naruszone zabierają im koryto, jak im się nie podoba Wolne Demokratyczne Państwo Polskie to wypierdalać, granice są otwarte przynajmniej wrócą ci co za chlebem wyjechali bo zwolnią się etaty zajęte przez bandę darmozjadów. Wiecie co znaczy skrót TK? nie? no to wyjaśniam Towarzystwo Kolesi

  http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,19673510,anna-dziewit-meller-nazisci-na-chorych-psychicznie-testowali.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwiecien !
  Czyli WOLTAN% z Gluszycy, twierdzi i jaja sobie by dal uciac. chociaz Kwiecien ma wydmuszki nie jaja! pomijajac to zazeka sie wrecz ze kretyna zaklamanego skarby i zloto naszego Gluszyckiego Mesjasza ..wcale nigdy nie interesowaly i ma skarby w odbycie!
  TYMCZASEM !
  Nasz Gluszycki Prelegent historyczny od kilku referatow opowiada:
  - o zlotym pociagu
  - o fantastycznej wiedzy jaka kretyn sie chwali w temacie ukrytych skarbow przez Hitlerowcow
  - o rewelavyjnych wiadomosciach , jakie tylko nasz MESJASZ z Gluszycy posiada w technikach chowania walorow .
  - Gluszycki Woltan% wie ze sam Himmler wybieral KOMANDA OD CHOWANIA SKARBBOW( kwiecien jaki ty kurwa jestes glupi!)
  -Kwiecien ma wiedze o Gunterze Grundmannie!
  Mesjasz juz wyczerpal pomysly na Riese wiec zaczyna ze zlotem Nazistow!
  Drodzy internauci ....
  NIC 1 ALE TO NIC! nie jest zgodne z tym co splodzil Kretyn z Gluszycy w swoim nastepnym referacie jaki wklejam ponizej

  Cytuje Woltana z Gluszycy (czyli najwiekszego kretyna z Gor Sowich !
  -------------------------------
  niedziela, 13 marca 2016
  Likwidacja świadków
  W 1943 kiedy Grundman dostaje polecenie szykowania skrytek i depozytów na terenie Dolnego Sląska za padje jednocześnie decyzja o likwidacji świadków tego projektu . Nie ważne czy to będą więźniowie czy oddani SS mani . O tajnych skrytkach miało wiedzieć tylko wąskie grono osób wyselekcjonowanych przez samego Himmlera . W tym samym czasie pokazują się w Polsce i terenach okupowanych komanda chowających złoto i kosztowności miedzy innymi bursztynowa komnatę . Osobisty pomysł Himmlera schemat jest identyczny SS mani , ciężarówki rozpadająca się skrzynia i prośba SS mana o dyskrecje i wskazówka ze w pobliskich górach lub zamku chowają skarb . ... Zwalnianie więźniów którzy chowali skarby . Idealna przykrywka , idealny pomysł . Świadków prawdziwych depozytów likwidowano na miejscu i nigdy się nie dowiemy o ich lokalizacji . ... Gdyby Złoty Pociąg był prawdą to na pewno zajęli by się tym zawodowi poszukiwacze skarbów a nie jakieś lojty mające parcie na szkło . Żadna ze światowych potęg poszukiwawczych np Francuskie Qusto lub Rosyjki Bajkał nie są tym zainteresowane ... a to własne one maja największy pęd i sukcesy w poszukiwaniu niemieckiego złota zrabowanego w całej Europie ...

  Autor: Darek o 10:31

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. he he kwiecień uważa się za zawodowego poszukiwacza skarbów ha ha nie no kurwa prawdziwy poszukiwacz nie lata w demobilu w terenie i nie struga pawiana, zaczyna od źródeł pisanych biblioteki, archiwa, zeznania świadków, dopiero jak zbierze dowody, ze gdzieś coś jest ukryte szuka tak znaleziono takie skarby, ze ty kwiecień to nawet nie znajdziesz i tobie ci wymyśleni świadkowie nie powiedzą gdzie wsiąkło złoto Wrocławia i w którym miejscu Odry wylądowało bo te wszystkie dzieła sztuki poszły z dymem albo pojechały do Rosji, jak się ukrywa depozyt to tak by można było bez ponoszenia ogromnych kosztów wydobyć no ale szukaj może znajdziesz he he tylko nikomu nie zdążysz powiedzieć w tych starych tunelach czekają na ciebie strażnicy nazywają się Metan i Dwutlenek Węgla oraz Śmierć

   Usuń
 14. To co splodzil powyzej Woltan%z Gluszycy vel, Kwiecien, na temat Guntera Grundmanna jest nie prawda.
  Gunter,owi Grundmann,owi przypisuja takie chujki jak Kwiecien przynaleznosc do SS itp, co nie jest zgodne z prawda,.
  To byl historyk sztuki czlowiek wrazliwy na piekno.
  Grundmann wcale nie uzywal wiezniow do ukrywania skarbow.
  Przedmioty te byly przemieszczane nie do tajnych sztolni !! jak mysli kretyn Kwiecien !!! byly przemieszczane do zamkow palacow pustych kosciolow i kaplic a tez tym podobnym , nadajacym sie budynkom .
  Wszystkie prawie skladnice zostaly po wojnie zlokalizowane.
  Wiele z nich przepadlo , poniewaz SPLONELY RAZEM Z PIEKNYMI DOLNOSLASKIMI PALACAMI JAKIE BYLY BEZSESOWNIE BOMBARDOWANE PRZEZ NACIERAJACYCH ROSJAN!!!! KWIECIEN TY IDIOTO !!!!

  Przykladem skladnicy z BOROWEJ pod Wroclawiem .
  Kiedys byl to piekny palacyk , Grundman dostal zgode na urzadzenie w nim skrytki,
  Skrytka szczesliwie dotrwala konca wojny,trafem omineli ten palacyk nawet Rosjanie.
  Dopiero rozkradli ja przesiedlency , jacy przybylina Te ziemie!
  WSZYSTKO SIE WALALO NA OKOLO PALACYKU w deszczu co bylo przez KRETYNOW TAKICH JAK TY KWIECIEN NIE DO POJECIA W TYCH ZASRANYCH KRETYNSKICH LBACH A TY KWIECIEN PO NICH TO ODZIEDZICZYLES CIEMNIAKU.

  Woltanie% z Gluszycy vel Kwiecien!

  Nie zabieraj glosu w tematach o jakich nie masz pojecia.
  Debilu jeden.
  DOPIERO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=RwEKK1YetrM

   w takich miejscach, umieszczal Dolnoslaski konserwator zbytkow Günter Grundmann ,zbiory mozealne narazone na bombardowanie.
   Jest nieprawda ,jakoby Grundmann kazal likwidowac swiadkow wiedzacych gdzie sa skladnice,poniewz nie bylo to tajemnica...kwecen myli pojecia! i robi z konserwatora zabytkow oprawce kata i morderce!!!
   Wiele z tych skladnic pozostalo rozkradzionych przez NIE NIEMCOW a Repartyjantow Polskich oraz Rosjan .
   Kilka skladnic nie mialy szczescia i splonely przez dzialania wojenne razem z palacykami w jakich byly umieszczane.

   Wiekszosc jednak zostala przejeta przez Polskie wladze.
   Kwiecien zupelnie nie rozumie tego tematu.
   Grundmann nie chowal a zabezpieczal zabytki, za zgoda wlascicieli majatkow, na ich terenie.
   Byly przypadki, ze wlasciciele odmawiali robienia skladnicy na swoich terenach !
   Grundmann nie uzywal i nie likwidowal jakis niewolnikow czy SSmanow ,przy swojej pracy, po co mial by to robic?
   Powtarzam to byly skladnice nie jakies tajne depozyty , o jakich wyobrazaja sobie ludzie o nadpobudliwej wyobrazni , robiac z Grundmanna tajemniczego SSmanna rzadnego krwi.

   Tutaj link dla idiotow typu kwiecien .
   W kilku z tych zamkow jakich juz nigdy po wojnie nie odbudowano , poniewaz zostaly spalone w dzialaniach wojennych , znajdowaly sie tez skladnice, jakie nie mialy szczescia dotrwac pokoju. po prostu splonely , jak Bursztynowa Komnata Kwietnia.

   https://www.youtube.com/watch?v=RwEKK1YetrM

   A prawdziwe skarby w postaci tych niszczejacych budowli ,pozostawia sie na samozaglade!

   Usuń
  2. Zgodze sie z toba Anonimie, Kwiecien nie ma pojecia o czyma gada, przedstawia zmyslona historie ktora lykaja jedynie idioci nie znajacy historii i nie sprawdzajacy faktow.

   Usuń
 15. Ktoś powinien Woltana uświadomić, że "Upadła madonna z wielkim cycem" van Klompa została pod koniec wojny zdeponowana w Poznaniu. Konkretnie w piwnicy sklepu kolonialnego na Żegrzu. Moi informatorzy twierdzą, że nadal tam się znajduje. Obecnie jest to blok 176 na osiedlu Stare Żegrze na Ratajach, prawdopodobnie piwnica pana Włodka Maciejewskiego. Wystarczy podnieść kastę z pyrami i jest zejście do schowka poniżej.

  OdpowiedzUsuń
 16. Rok temu bredził tak https://www.youtube.com/watch?v=IzUI4rm4RaQ teraz pogorszyło się w bani i zobaczymy co odpierdoli niezłomny NSR buuuhahahaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wie tylko Himmler i 666 SS manow ktorzy siedza mu w glowie razem z prokuratorami i psychiatrami twierdzacymi ze jest zdrowy.

   Usuń
 17. Woltan% napisal ze nie ma czasu swoich Pierdolekcji wgrywac
  cyt kwietnia.
  ----------------
  Proste nie mam kiedy ich wgrywać ostatnio jak włączyłem przetwarzanie czas wyszedł 898 minut .
  ----------------
  I ty sie dziwisz kwiecien ty psycholu jeden ze tyle nagadales do samego siebie?
  Zobacz jak Ci sie geba nie zamyka! z tymi twoimi psycho wywodami slowotoku jebniety! prosze ,prosze, dokladnie
  898 minut chorego pierdolenia o zmyslonych przez siebie glupotach !

  OdpowiedzUsuń
 18. Zobaczcie Goering i inni żegnali Piłsudskiego, a za kilka lat wyrżnęli miliony Polaków, nie do wiary

  https://youtu.be/fz-op4QMjQY?t=523

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic dziwnego, to znany od dawna fakt. Socjalisci oplakuja socjaliste i agenta wczesniejszych rzadow.

   Usuń
 19. Zobaczcie Goering i inni żegnali Piłsudskiego,
  -----------------

  Zegnali Pilsudzkiego, a nie chuj wie czego chcacych nie potrafiacych dogadac sie nawet ze soba lewakow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam poczytac "Opcja Niemiecka" Piotra Zychowicza, to chyba najobszerniejsze opracowanie w tym temacie.

   Usuń
 20. Nowy temat udowadniający, że kwiecień to nazista.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.